A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Botond

Hozzászólás #44311 2020.01.25. 16:54

DanielT írta:Én ezt vettem, hogy izzadjon a vas.



De kb csak a cég támogatása miatt, mert még az előző point and clicket se fejeztem be.
Ez is benne van a ganépasszban amúgy. :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #44312 2020.01.25. 17:33

Botond írta:Ez is benne van a ganépasszban amúgy. :)
Valszeg már el se indulna a store a full letiltott updates gépen, szal' azt már kompletten feladtam.

Az új Ori miatt még kérdéses, hogy passos csula lesz, vagy Steamre veszem, de valójában már mindegy...
Avatar
Micsu

Hozzászólás #44313 2020.01.25. 18:08

DanielT írta:Valszeg már el se indulna a store a full letiltott updates gépen, szal' azt már kompletten feladtam.

Az új Ori miatt még kérdéses, hogy passos csula lesz, vagy Steamre veszem, de valójában már mindegy...
ori miert nem pro?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #44314 2020.01.25. 18:09

Micsu írta:ori miert nem pro?
Mert nyomorék MS gép exkluzív. ;(
Avatar
eje75

Hozzászólás #44315 2020.01.25. 18:25

Moby írta:Nadeviszont elkezdtem nézni a az ST második évadot. Istentelengecijó. Hajnalban feküdtem le 5 rész után. Olyan vagyok, mint a mosogatórongy :(
Nem kell erőlködnöd... Micsu kitúrta már az igazságot: a rottentomatoes memmonda, hogy az egy fos... hagyd abba, ne nézd tovább...
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #44316 2020.01.25. 18:27

aabyssx írta:Képzeljétek, múltkor meg megnéztem az uccsó Terminatort. Na, arra nem voltam felkészülve.
Gondoltam megadom a módját és előtte megnézem az összes előzőt, mert azt reméltem, hogy legalább közepes lesz. Hát, a női szellemírtók kevésbé volt szar.
Na, megnéztem három '90s filmet. Jobban érzem magamat. Kíváncsi vagyok meddig lehet ezt a dájvörsziti túltolást még csinálni jelen korunkban ...rendesen fogy a türelmem.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #44317 2020.01.25. 18:28

Botond írta:Pár napja benne van a 300 forintos ganépasszban amúgy.
Javaslom kipróbálni. Steamen is olcsóbb.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #44318 2020.01.25. 18:30

eje75 írta:Nem kell erőlködnöd... Micsu kitúrta már az igazságot: a rottentomatoes memmonda, hogy az egy fos... hagyd abba, ne nézd tovább...
Ahhoz kepest milyen megerto es elfogado vagy eleg melyre ment a velemenyem :D
Btw nem irtam h ne nezzetek, annyira nem koptem le :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #44319 2020.01.25. 18:33

aabyssx írta:Na, megnéztem három '90s filmet. Jobban érzem magamat. Kíváncsi vagyok meddig lehet ezt a dájvörsziti túltolást még csinálni jelen korunkban ...rendesen fogy a türelmem.
Örökre el van cseszve az egész, el kell engedni.

Nézd meg mindkét 48 órát is, ha már lendületben vagy, ott sincs finomkodás. :D
Avatar
eje75

Hozzászólás #44320 2020.01.25. 18:33

benőmenő írta:Aktuális gpu erősorrend:
full.png
Ez a táblázat eléggé jól megmutatja, amit amúgy is tudtam: a népkártya megvétele az egyik legidőtállóbb befektetésem volt a master race-ben... nyilván nem vagyok a torony csúcsán... de rohadt jól érzem magam a 1080ti-al a csúcs árnyékában!
Avatar
eje75

Hozzászólás #44321 2020.01.25. 18:38

Micsu írta:Ahhoz kepest milyen megerto es elfogado vagy eleg melyre ment a velemenyem :D
Btw nem irtam h ne nezzetek, annyira nem koptem le :)
Csak nem akarom, hogy Moby rabolja vele a drága idejét... amúgy tényleg megértő és elfogadó vagyok, de csak azokkal, akik osztják a véleményem :banplz:
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #44322 2020.01.25. 18:41

DanielT írta:Örökre el van cseszve az egész, el kell engedni.

Nézd meg mindkét 48 órát is, ha már lendületben vagy, ott sincs finomkodás. :D
Jaja, az is jó ötlet! :D
Nemtom gyerekeket kíméljem, vagy oktassam. :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #44323 2020.01.25. 19:10

aabyssx írta:Jaja, az is jó ötlet! :D
Nemtom gyerekeket kíméljem, vagy oktassam. :banplz:
Nekem meghatározó élményem volt gyerekként, amikor meghallottam a "leápolja a farkam" kifejezést. :D Komolyan azóta emlékszem rá.

Csúcs film, a zenéje meg hátborzongatóan jellegzetes és zseniális.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #44324 2020.01.25. 20:12

Van ingyenes PS NOW trial most, gondoltam kínomban kipróbálom a Horizon-t. Szerencsére letöltős verzióban is van, de gondoltam kipróbálom a streamelőst. Működik rendesen, nincs különösebb baja, de a vicces az, hogy kiléptem, hogy letöltsem a rendes verziót, erre írja, hogy a mentések nem kompatibilisek egymással.

Tehát nyomod streamen, majd letöltöd és kuka az előzmény. Eleve arra számítottam, hogy a gépen lévő mentésből folytatom a streamet, de most már azon se lepődnék meg, ha a lemezes mentést se enné meg a letöltött.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #44325 2020.01.25. 20:28

DanielT írta:Nekem meghatározó élményem volt gyerekként, amikor meghallottam a "leápolja a farkam" kifejezést. :D Komolyan azóta emlékszem rá.

Csúcs film, a zenéje meg hátborzongatóan jellegzetes és zseniális.
Asszem a kisebbik lány nem tart még itt. :D
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #44326 2020.01.25. 20:28

DanielT írta:Van ingyenes PS NOW trial most, gondoltam kínomban kipróbálom a Horizon-t. Szerencsére letöltős verzióban is van, de gondoltam kipróbálom a streamelőst. Működik rendesen, nincs különösebb baja, de a vicces az, hogy kiléptem, hogy letöltsem a rendes verziót, erre írja, hogy a mentések nem kompatibilisek egymással.

Tehát nyomod streamen, majd letöltöd és kuka az előzmény. Eleve arra számítottam, hogy a gépen lévő mentésből folytatom a streamet, de most már azon se lepődnék meg, ha a lemezes mentést se enné meg a letöltött.
Megy nálunk is a PS Now?
Avatar
Moby

Hozzászólás #44327 2020.01.25. 20:30

DanielT írta:Van ingyenes PS NOW trial most, gondoltam kínomban kipróbálom a Horizon-t. Szerencsére letöltős verzióban is van, de gondoltam kipróbálom a streamelőst. Működik rendesen, nincs különösebb baja, de a vicces az, hogy kiléptem, hogy letöltsem a rendes verziót, erre írja, hogy a mentések nem kompatibilisek egymással.

Tehát nyomod streamen, majd letöltöd és kuka az előzmény. Eleve arra számítottam, hogy a gépen lévő mentésből folytatom a streamet, de most már azon se lepődnék meg, ha a lemezes mentést se enné meg a letöltött.

Baze NÉGY FONT cdkeysen a dlc-vel kitömött verza. Ne szopóskodjál már streammel...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #44328 2020.01.25. 20:30

aabyssx írta:Megy nálunk is a PS Now?
Énnemtom, UK accom van.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #44329 2020.01.25. 20:31

Moby írta:Baze NÉGY FONT cdkeysen a dlc-vel kitömött verza. Ne szopóskodjál már streammel...
US/CA

De mondom, má' jön le.
Avatar
Moby

Hozzászólás #44330 2020.01.25. 20:52

Nemtudom szóltam-e itt, most még egy utolsó időszakos figyelmeztetés: még megy a philips shopban a PostaXmas kódra a 40% kedvezmény. Vettem vele porszívót, szónikus fogkefét, vízmelegítőt, mifaszomat. Sietni, a napjai meg vannak számlálva. Kuponnal tizenháromezerért 2db szerintem még mindig kurvajó deal.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #44331 2020.01.25. 20:54

Na, a letöltött verzió sem kompatibilis a lemezes mentéssel. Tehát ugyanannak a játéknak 3 "verziója" sem kompatibilis. Gratulálok idióta állatok!
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #44332 2020.01.25. 22:02

DanielT írta:Énnemtom, UK accom van.
Nekem is az van. Azt hittem IP alapján szűrnek.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #44333 2020.01.25. 22:18

NOPE. Ez a HZD marad ott ahol volt. Ledaráltam az elejét, de hát agyécet kapok ettől a futkosástól a sárga háromszög után. :wilting: :wilting: :wilting:
Avatar
eje75

Hozzászólás #44334 2020.01.25. 22:55

Moby írta:Nemtudom szóltam-e itt, most még egy utolsó időszakos figyelmeztetés: még megy a philips shopban a PostaXmas kódra a 40% kedvezmény. Vettem vele porszívót, szónikus fogkefét, vízmelegítőt, mifaszomat. Sietni, a napjai meg vannak számlálva. Kuponnal tizenháromezerért 2db szerintem még mindig kurvajó deal.
Qwa rég akartam egy airfryert, most be is húztam egy XXL-t.... 45e-rel olcsóbban! THX Dude!!!
Avatar
Botond

Hozzászólás #44335 2020.01.26. 07:35

Moby írta:Nemtudom szóltam-e itt, most még egy utolsó időszakos figyelmeztetés: még megy a philips shopban a PostaXmas kódra a 40% kedvezmény. Vettem vele porszívót, szónikus fogkefét, vízmelegítőt, mifaszomat. Sietni, a napjai meg vannak számlálva. Kuponnal tizenháromezerért 2db szerintem még mindig kurvajó deal.
Porszívót milyet?
Avatar
eje75

Hozzászólás #44336 2020.01.26. 09:18

Botond írta:Porszívót milyet?
Csakis vezeték nélküli állót... amióta megvan a simát elő se vesszük.... a robot és a vezeték nélküli minden megold... szerintem a felmosós ökörség, de lehet van akinek jók vele a tapasztalatai...
Avatar
Moby

Hozzászólás #44338 2020.01.26. 09:27

Botond írta:Porszívót milyet?

Egy ilyen porzsákos perfomert. Ezt a csendeset. Előtte is ugyanilyen volt (csak az még az EU szabályozás előtti, 2000W-os), de az szét lett baszva még a lakásfelújításkor, azóta úgy voltam vele, hogy bármikor beadhatja a kulcsot. Vettünk az alzában egy rúdporszívót, mer az nejemnek megtetszett, mondtam a nejemnek, hogy szarok ezek, hát az is lett. 1 nap után ment vissza. Aztán vettünk végül itt egy ugyanolyat, amilyen volt is.
Avatar
Moby

Hozzászólás #44339 2020.01.26. 09:34


Dehogynem él. Most néztem meg.
Spoiler
philips.jpg
Avatar
Micsu

Hozzászólás #44340 2020.01.26. 09:52

Koszi, bemasoltam ugy nem volt jo most h beirtam jo lett
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #44341 2020.01.26. 13:20

DanielT írta:NOPE. Ez a HZD marad ott ahol volt. Ledaráltam az elejét, de hát agyécet kapok ettől a futkosástól a sárga háromszög után. :wilting: :wilting: :wilting:
Kipróbáltam én is. Tök jópofa a PS Now. De nekem nem is a stream minősége, vagy a kevés input lag a gond, hanem én már nagyon nehezen viselem a 30 FPS-es játékokat. Fullra nem esik jól. Próbáltam 60 FPS-es bunyós játékot, ott a folyékonyság oké, de arra nem jó az input lag. Casual játékokra alkalmas lehet a streamteknó.
Avatar
Moby

Hozzászólás #44342 2020.01.26. 18:10

2020 eddigi teljes agyrákja: a Legacy of the First Blade DLC az AC odysseyhez. Gyakrolatilag kivágták az alapjáték fősztorijának legfontosabb(és egyben legérdekesebb) történetrészét, és kiadták dlc-ként, hogy csak annak legyen teljes a szoti, akik fizetnek érte :wilting: :bdead:
Én a goldot vettem meg, de annyira pofánbaszó puttó húzás, hogy már kedvem sincs a fate of the atlantishoz. Pedig az állítólag nem is ilyen agyrák.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #44343 2020.01.26. 18:24

Moby írta:2020 eddigi teljes agyrákja: a Legacy of the First Blade DLC az AC odysseyhez. Gyakrolatilag kivágták az alapjáték fősztorijának legfontosabb(és egyben legérdekesebb) történetrészét, és kiadták dlc-ként, hogy csak annak legyen teljes a szoti, akik fizetnek érte :wilting: :bdead:
Én a goldot vettem meg, de annyira pofánbaszó puttó húzás, hogy már kedvem sincs a fate of the atlantishoz. Pedig az állítólag nem is ilyen agyrák.
A Tomb Raider Underworldhöz, meg a 2008-as Prince of Persiához is a dlc a trú ending, és azóta sem jött ki egyik sem PC-re. :nemtudom:
Avatar
Mekee

Hozzászólás #44344 2020.01.26. 18:26

Moby írta:2020 eddigi teljes agyrákja: a Legacy of the First Blade DLC az AC odysseyhez. Gyakrolatilag kivágták az alapjáték fősztorijának legfontosabb(és egyben legérdekesebb) történetrészét, és kiadták dlc-ként, hogy csak annak legyen teljes a szoti, akik fizetnek érte :wilting: :bdead:
Én a goldot vettem meg, de annyira pofánbaszó puttó húzás, hogy már kedvem sincs a fate of the atlantishoz. Pedig az állítólag nem is ilyen agyrák.
Énis azt vettem, de valahol a felénél elhalta egész, szerettem, de annyi minden van benne, hogy egyszercsak nemvolt kedvemelindítani többé, már töröltem is, úgyhogy zsinórban ez a 3. ac ami nem ment végig, pedíg ez még tetszett is.
Avatar
Botond

Hozzászólás #44345 2020.01.26. 19:57

Moby írta:2020 eddigi teljes agyrákja: a Legacy of the First Blade DLC az AC odysseyhez. Gyakrolatilag kivágták az alapjáték fősztorijának legfontosabb(és egyben legérdekesebb) történetrészét, és kiadták dlc-ként, hogy csak annak legyen teljes a szoti, akik fizetnek érte :wilting: :bdead:
Én a goldot vettem meg, de annyira pofánbaszó puttó húzás, hogy már kedvem sincs a fate of the atlantishoz. Pedig az állítólag nem is ilyen agyrák.
Atlantis egy külön játék szinte, ugyanúgy 60 óra gameplay, mint a komplett ac:origins. Én a 2/3án túl vagyok. Az alap, meg a Kardos dlc ment simán, de ebben az atlantisban fáradok. Összesen 130 óra körül tartok benne, még 10-15 óra van vissza szerintem, aztán uninstall és semmi AC jövő karácsonyig minimum, amikor az új 75-85% offban lesz teljes verzióban.
Avatar
Moby

Hozzászólás #44346 2020.01.26. 20:06

Botond írta:Atlantis egy külön játék szinte, ugyanúgy 60 óra gameplay, mint a komplett ac:origins. Én a 2/3án túl vagyok. Az alap, meg a Kardos dlc ment simán, de ebben az atlantisban fáradok. Összesen 130 óra körül tartok benne, még 10-15 óra van vissza szerintem, aztán uninstall és semmi AC jövő karácsonyig minimum, amikor az új 75-85% offban lesz teljes verzióban.
Ez az atlantiszos dlc ez egyszerűen gecinehéz. Ott tartok, hogy visszaveszem easyre, mer ehhez így nem lesz türelmem. 65 óra volt a főjáték, meg a first blade.
HLTB 10,5 órát mond rá. Mondjuk külön-külön is fent van EP1-3(ahogy eredetileg jött), úgy 6-6-6 óra, ami megint nem tízfél, de 10-18-at még teszek bele, ha TÉNYLEG jó.
És akkor az van, hogy január= AC greek era. Semmi más nem ment még 2020-ban.
Avatar
Botond

Hozzászólás #44347 2020.01.26. 20:18

Moby írta:Ez az atlantiszos dlc ez egyszerűen gecinehéz. Ott tartok, hogy visszaveszem easyre, mer ehhez így nem lesz türelmem. 65 óra volt a főjáték, meg a first blade.
HLTB 10,5 órát mond rá. Mondjuk külön-külön is fent van EP1-3(ahogy eredetileg jött), úgy 6-6-6 óra, ami megint nem tízfél, de 10-18-at még teszek bele, ha TÉNYLEG jó.
És akkor az van, hogy január= AC greek era. Semmi más nem ment még 2020-ban.
Hát én ugye végignyomtam minden melléklófaszt, meg minden lókációt maxoltam, szóval lvl82, megbaszok mindenkit lendületből, hiába hozzák szintben az ellenfeleket, a végtelen plusz kettő skillponttal összeszedett dolgokkal nem tudnak versenyezni. :) Szóval nekem ez mondjuk kétszer ennyi idő volt, cserébe november óta nonstop görögök vannak.
Avatar
Botond

Hozzászólás #44348 2020.01.26. 20:27

Viszont tudom, hogy a QLED is fos, a hbogo is gyenge képminőség, meg minden, de az az aquaman gecijól néz ki ezen a szaron hbogo prezentációban is. Kár, hogy a sztori egy középszar semmit is csak alulról karistolgat. Mondjuk legalább Jack Sparrow ex neje csinike.
Avatar
Moby

Hozzászólás #44349 2020.01.26. 20:28

Botond írta:Hát én ugye végignyomtam minden melléklófaszt, meg minden lókációt maxoltam, szóval lvl82, megbaszok mindenkit lendületből, hiába hozzák szintben az ellenfeleket, a végtelen plusz kettő skillponttal összeszedett dolgokkal nem tudnak versenyezni. :) Szóval nekem ez mondjuk kétszer ennyi idő volt, cserébe november óta nonstop görögök vannak.

Á én ebben ennyit nem bírnék ki.
Avatar
eje75

Hozzászólás #44350 2020.01.26. 21:35

Most volt időm lenyomni a Picard-ot...nekem eddig bejött, sőt, de Patrick Stewart már túl öreg ehhez :/
Avatar
eje75

Hozzászólás #44351 2020.01.26. 21:58

Botond írta:az aquaman gecijól néz ki ezen a szaron hbogo prezentációban is. Kár, hogy a sztori egy középszar semmit is csak alulról karistolgat. Mondjuk legalább Jack Sparrow ex neje csinike.
Jól néz az ki mindenen, többször megnéztem 4K-ban, igaz nem OLED-en,de na... jóaz... nekem amúgy bejött a vízember.... nagyon is... sokkal inkább mint az amerika kapitány féle szarok... van is itthon
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #44352 2020.01.27. 07:41

phpBB [media]
Avatar
deep

Hozzászólás #44353 2020.01.27. 10:54

Moby írta:Nemtudom szóltam-e itt, most még egy utolsó időszakos figyelmeztetés: még megy a philips shopban a PostaXmas kódra a 40% kedvezmény. Vettem vele porszívót, szónikus fogkefét, vízmelegítőt, mifaszomat. Sietni, a napjai meg vannak számlálva. Kuponnal tizenháromezerért 2db szerintem még mindig kurvajó deal.
Csak nem bírt magával a magyar vérem, és én is rendeltem ilyen fogkefét. Ez tuti 2db ennyiért? Neked már megérkezett?
Avatar
Mekee

Hozzászólás #44354 2020.01.27. 11:24

Nis, tegnap lepörgött a DS credits.
Izé, hát...
Elnéztem, nem számoltam a kojimás 1,5-2 orányi cutscene ekre a végén, igy kb hajnal 1 kor tettem le.
Nehéz rá mondani bármit, voltak már nagyon túltolt részletek (hearthman a sziv alaku szivével a sziv alaku to mellett, meg ezek a likeolgatasok) de amugy minden elismerésem, ugy szórakoztam vele nagyon jol, hogy közben nem kellett egy fél bolygonyi hullát hagyni magam után, és az elsőre uncsi séta is lehet ilyen. Nemtudom érdemes-e még tolni a vége után, de ha nem, akkor is egy csodás 60óra volt.
No ezt kellene valaminek megugrani idén :)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #44355 2020.01.27. 12:34

Mekee írta:Nis, tegnap lepörgött a DS credits.
Izé, hát...
Elnéztem, nem számoltam a kojimás 1,5-2 orányi cutscene ekre a végén, igy kb hajnal 1 kor tettem le.
Nehéz rá mondani bármit, voltak már nagyon túltolt részletek (hearthman a sziv alaku szivével a sziv alaku to mellett, meg ezek a likeolgatasok) de amugy minden elismerésem, ugy szórakoztam vele nagyon jol, hogy közben nem kellett egy fél bolygonyi hullát hagyni magam után, és az elsőre uncsi séta is lehet ilyen. Nemtudom érdemes-e még tolni a vége után, de ha nem, akkor is egy csodás 60óra volt.
No ezt kellene valaminek megugrani idén :)
en meg most se ertem mire jo az a sok like, eddig max annyi ertelme van hogy faszmeres kinek van tobb, btw amugy is bazari megoldas, eleg a kozossegi mediakon neznem a likeokat megosztasokat, itt orulnek ha kimaradna
Eddig tetszik nekem is jatek bar a gameplay resze nem tul acelos, a vilag meg a feeling viszont adja
Avatar
Mekee

Hozzászólás #44356 2020.01.27. 13:28

Micsu írta:en meg most se ertem mire jo az a sok like, eddig max annyi ertelme van hogy faszmeres kinek van tobb, btw amugy is bazari megoldas, eleg a kozossegi mediakon neznem a likeokat megosztasokat, itt orulnek ha kimaradna
Eddig tetszik nekem is jatek bar a gameplay resze nem tul acelos, a vilag meg a feeling viszont adja
Hát ha nem nyomnák néha telibe az arcomba cutscene-ben is, engem nem zavart volna. Játékmenetével nincsen bajom, csak át kell állitani magamban, hogy ez nem egy uc, itt nemkell hullahegyeket magam mögött hagyni, máshogyan kell taktikázni, elmegyek-e a rövidebb uton ami televan pv-kkel vagy kirabolósembefekkel, vagy megyek nehezebb terepen, kicsit nyugisabban, persze valahol nem vagy-vagy, hanem és. Végelfelé már nemnagyon sunnyogtam, motorral/kocsival telibe átvág, ha elkapnak, akkor meg a minibossfight hamar megvan, vagy elfutok, az is, s utána egy darabig ott nem jönnek.

Mindenesetre most van egy god of charted:kratos the game-em, meg zombi of anarchy, detroit, colossus remake, kutyámadár guardian, aztán azt se tudom melyik menjen le előbb
Avatar
Micsu

Hozzászólás #44357 2020.01.27. 13:57

Mekee írta:Hát ha nem nyomnák néha telibe az arcomba cutscene-ben is, engem nem zavart volna. Játékmenetével nincsen bajom, csak át kell állitani magamban, hogy ez nem egy uc, itt nemkell hullahegyeket magam mögött hagyni, máshogyan kell taktikázni, elmegyek-e a rövidebb uton ami televan pv-kkel vagy kirabolósembefekkel, vagy megyek nehezebb terepen, kicsit nyugisabban, persze valahol nem vagy-vagy, hanem és. Végelfelé már nemnagyon sunnyogtam, motorral/kocsival telibe átvág, ha elkapnak, akkor meg a minibossfight hamar megvan, vagy elfutok, az is, s utána egy darabig ott nem jönnek.

Mindenesetre most van egy god of charted:kratos the game-em, meg zombi of anarchy, detroit, colossus remake, kutyámadár guardian, aztán azt se tudom melyik menjen le előbb
hat pont ez a baj amit felvazoltal, az hogy kb mindig ugyanaz ket tavolsag kozott a forgatokony, amik meg lehetosegeid vannak elegge basicek, legyen szo epitkezesrol v fegyverhasznalatrol
Avatar
Moby

Hozzászólás #44358 2020.01.27. 15:18

deep írta:Csak nem bírt magával a magyar vérem, és én is rendeltem ilyen fogkefét. Ez tuti 2db ennyiért? Neked már megérkezett?
Persze. 2db, 1 töltőfej. Ha már nem lesz jó a kód, van hozzá DM sajátmárkás fej is óccsón, aszondják ugyanolyan jó, mint az eredeti. Vettem ilyet is. Majd kiderül.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #44359 2020.01.27. 15:54

Micsu írta:en meg most se ertem mire jo az a sok like
Arra, hogy pozitív interakció legyen a játékosok között, ahelyett, hogy leölnék egymást, mint minden másban. Csodálatos köncepciő.

Itt ki van fejtve, Kojima szavainak fordításában.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #44360 2020.01.27. 17:28

DanielT írta:Arra, hogy pozitív interakció legyen a játékosok között, ahelyett, hogy leölnék egymást, mint minden másban. Csodálatos köncepciő.

Itt ki van fejtve, Kojima szavainak fordításában.
jólvan de ez multi, most akkor a singleben nincs is értelme a likeoknak? (főleg hogy ez egy single játék) nameg multiban se kell sokat elhasználni, most mi értelme hogy összegyűjtök száz ezer likeot? elég félkész szaga van ennek így :P
Avatar
deep

Hozzászólás #44361 2020.01.27. 17:31

Micsu írta:jólvan de ez multi, most akkor a singleben nincs is értelme a likeoknak? nameg multiban se kell sokat elhasználni, most mi értelme hogy összegyűjtök száz ezer likeot? elég félkész szaga van ennek így :P
Mert codban mi értelme hogy lesz 1000 killed? Na. Ugyanaz.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #44362 2020.01.27. 18:26

deep írta:Mert codban mi értelme hogy lesz 1000 killed? Na. Ugyanaz.
ketlem h singleben szamolna mennyi killed van :) tok irrevelans
Avatar
DanielT

Hozzászólás #44363 2020.01.27. 19:04

Micsu írta:jólvan de ez multi, most akkor a singleben nincs is értelme a likeoknak? (főleg hogy ez egy single játék) nameg multiban se kell sokat elhasználni, most mi értelme hogy összegyűjtök száz ezer likeot? elég félkész szaga van ennek így :P
Spoiler alert: a DS mindenképpen multi, hacsak nem húzod ki a netet, de az meg a te bajod. Ez a játék alapjaiban így van kitalálva, egymás segítése eszközökkel és köszönet nyilvánítás likeokkal.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #44364 2020.01.27. 19:08

Sálálálálááááá.

"Epic Games Store Launch Hurt PC Spending, According to NPD"

Instead of dividing Steam’s established base to create competition, it appears that some are simply stepping back from the scene entirely — choosing instead to purchase games on consoles or roll back their gaming budget entirely. Piscatella agrees, noting that the consumer experience and choice were negatively impacted in 2019, while marketing confusion created new problems for the ecosystem at large.

Teljes cikk

Köszöntemszéppe'.

Botond, téged meg puszcsyzlak ezúton is! :puszis:
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #44365 2020.01.27. 19:15

DanielT írta:Sálálálálááááá.

"Epic Games Store Launch Hurt PC Spending, According to NPD"

Instead of dividing Steam’s established base to create competition, it appears that some are simply stepping back from the scene entirely — choosing instead to purchase games on consoles or roll back their gaming budget entirely. Piscatella agrees, noting that the consumer experience and choice were negatively impacted in 2019, while marketing confusion created new problems for the ecosystem at large.

Teljes cikk

Köszöntemszéppe'.

Botond, téged meg puszcsyzlak ezúton is! :puszis:
Ez mekkora nettó faszság. Vagy benézek valamit? Hogyan mérték ezt le? :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Greyfox 2020.01.27. 19:21-kor.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #44366 2020.01.27. 19:20

DanielT írta:Spoiler alert: a DS mindenképpen multi, hacsak nem húzod ki a netet, de az meg a te bajod. Ez a játék alapjaiban így van kitalálva, egymás segítése eszközökkel és köszönet nyilvánítás likeokkal.
ki lehet jelölni a menüben hogy bejelentkezzen e indításkor a multiba vagy sem, de ok azt aláírom hogy elvileg úgy lett kitalálva hogy online legyen, btw én is így tolom, nem szopat így annyira azért :) valahogy nem jut eszembe hogy plusz likeokat gyüjtsek (happy grind) mert így is van rengeteg, pedig szoktam osztogatni is
Avatar
Micsu

Hozzászólás #44367 2020.01.27. 19:22

Greyfox írta:Ez mekkora nettó faszság. Vagy benézek valamit? Hogyan mérték ezt le? :D
igen ebben van valami, bár az is biztos hogy vannak még DThez hasonló gamerek elég csak a redditre felnézni, a másik meg ami biztos hogy várjuk az epicnél hogy konkurenciája legyen a steamnek de nem nagyon akar összejönni neki
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #44368 2020.01.27. 19:29

Greyfox írta:Ez mekkora nettó faszság. Vagy benézek valamit? Hogyan mérték ezt le? :D
Ha valaki hetente megdob egy ingyen játékkal, amivel még játszanál is akkor nem fogsz annyit vásárolni se Epic sztórban, sem máshol. Ez valahol logikus.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #44369 2020.01.27. 19:37

Greyfox írta:Ez mekkora nettó faszság. Vagy benézek valamit? Hogyan mérték ezt le? :D
Elolvasták a Leáldot! :mf2:
Avatar
Botond

Hozzászólás #44370 2020.01.27. 19:40

benőmenő írta:Ha valaki hetente megdob egy ingyen játékkal, amivel még játszanál is akkor nem fogsz annyit vásárolni se Epic sztórban, sem máshol. Ez valahol logikus.
Ennek örülök, hogy ezt írod, mert holnap amikor a lapos Föld hívők cikkét linkeli Dt, akkor legalább te tudsz majd neki bólogatni, hogy Jaja, tök logikus, ha nem lenne lapos, akkor aki lent van az leesne az űrbe... :wow2:
Avatar
Botond

Hozzászólás #44371 2020.01.27. 19:43

Greyfox írta:Ez mekkora nettó faszság. Vagy benézek valamit? Hogyan mérték ezt le? :D
Nem nézel be semmit, ez nettó hülyeség, hogy amikor Steam mellett megjelent az origin, az uplay, a gog, a bnet az nem ártott, de az epicstore, na az kinyírt mindent. Nem a 500ezres vga ár, nem az elöregedő pc gémer társadalom, nem az általános és globális gazdasági lassulás, nem a mobil játékok térnyerése, nem, nem ezek teszik be a kiskaput, ugyan dehogy, hanem az epicstore, és az interneten írták, hogy így van, szóval így is van.
És a föld lapos.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #44372 2020.01.27. 19:49

Nem gondoltam, hogy oda kell írnom, hogy nem egyedül az Epikgeci felelős ezért a jelenségért, de ezek szerint igen.

Viszont mivel ők voltak most a leghangosabbak, a legundorítóbb tetű exkluzivitás falat építő férgek, ezért sokaknál telt be most a pohár, ahogy nálam is.

Aki szerint jó az irány Pc-n, annak nem tudok mit mondani. :zavart2:
Avatar
Botond

Hozzászólás #44373 2020.01.27. 20:05

DanielT írta:Nem gondoltam, hogy oda kell írnom, hogy nem egyedül az Epikgeci felelős ezért a jelenségért, de ezek szerint igen.

Viszont mivel ők voltak most a leghangosabbak, a legundorítóbb tetű exkluzivitás falat építő férgek, ezért sokaknál telt be most a pohár, ahogy nálam is.

Aki szerint jó az irány Pc-n, annak nem tudok mit mondani. :zavart2:
Az epicnél az általam felsorolt problémák sokkal nagyobb gondot jelentenek, az epicstore ehhez nem tesz hozzá nem vesz el, és akkor egy erre mutató cikket linkeltél, hogy natessékénmegmondtam azt jól láthatóan többen nem tudjuk komolyan venni. :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #44374 2020.01.27. 20:08

DanielT írta:Nem gondoltam, hogy oda kell írnom, hogy nem egyedül az Epikgeci felelős ezért a jelenségért, de ezek szerint igen.

Viszont mivel ők voltak most a leghangosabbak, a legundorítóbb tetű exkluzivitás falat építő férgek, ezért sokaknál telt be most a pohár, ahogy nálam is.

Aki szerint jó az irány Pc-n, annak nem tudok mit mondani. :zavart2:
Pedig szerintem pont kurvára nem az epic a pc géming legnagyobb baja, hanem:
- windows 10
- Az előbbi nem lenne baj, de nincs valami gémingmódja, ami kizárja a sok fost
- nincs normális profilkezelés, a couchcoop, vagy az egy otthonban több játékos támogatása gaming egy vicc
- totális őrületek az őskorból, amikre semmi szükség nincs, de máig a rendszer része: windowed gaming (kinek? minek?A kórházból néztem a securitykamerán, hogy a gyerekeim egy bélyegen nyomják a játékokat, mert lekapcsolt valamiért az a fos, de visszakapcsolni nem tudnták, az altentert meg hiába magyaráztam nekik onnan)
- egész rendszert átfogó UI pokol
- hardveresen geciunalmas lett az nvidia menetelése okán, és az árak is lekövették ezt szépen

Háromszázezerből van meg egy normálisabban összerakott, fullhd-ra cipőkanállal elég gép. Ez a vicc, nem a szVICCs ára. Pár éve még szegény Kúnómester kapta az ívet a százezres csúcs vga miatt, ma a százezres VGA a belépő. A cigótelepre. Fejlődés az lófasz (ez nem a pécé hibája, az egész iparág nyögi). Kérdezted, hogy mi ez a becsípődés? Próbálom belelátni, hogy hátha az AMD valami versenyfélét visszahoz, valami kis izgalmat, valamit, amit várni lehet, de ezek akkora barmok, hogy most volt egy jó dobásuk procifronton, és most abban fognak pacsálni évekig. Meg konzolfronton, szerintem leginkább ez miatt szarják ezek telibe ennyire látványosan ezt a pécébe dugdosós kártyabaszást. Már nem is akarnak versenyezni, találtak maguknak másutt kékóceánt.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #44375 2020.01.27. 20:15

Botond írta:Az epicnél az általam felsorolt problémák sokkal nagyobb gondot jelentenek, az epicstore ehhez nem tesz hozzá nem vesz el, és akkor egy erre mutató cikket linkeltél, hogy natessékénmegmondtam azt jól láthatóan többen nem tudjuk komolyan venni. :)
Hát a cikk írója az NPD elemzője, szal' most mit mondjak.. nem én írtam, nem én írtattam és az eddigi véleményem se azért mondom 1 éve, mert erre a cikkre vártam. :nemtudom:
Avatar
Botond

Hozzászólás #44376 2020.01.27. 20:19

DanielT írta:Hát a cikk írója az NPD elemzője, szal' most mit mondjak.. nem én írtam, nem én írtattam és az eddigi véleményem se azért mondom 1 éve, mert erre a cikkre vártam. :nemtudom:
A hülyeség mindenhol hülyeség. Most linkeljünk tényleg ide laposföld cikkeket is? Arról is írnak internetszerte…
De tessék, akkor Moby se érti, hogy az epicstore a világvége.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #44377 2020.01.27. 20:20

Moby írta:Pedig szerintem pont kurvára nem az epic a pc géming legnagyobb baja, hanem:
- windows 10
- Az előbbi nem lenne baj, de nincs valami gémingmódja, ami kizárja a sok fost
- nincs normális profilkezelés, a couchcoop, vagy az egy otthonban több játékos támogatása gaming egy vicc
- totális őrületek az őskorból, amikre semmi szükség nincs, de máig a rendszer része: windowed gaming (kinek? minek?A kórházból néztem a securitykamerán, hogy a gyerekeim egy bélyegen nyomják a játékokat, mert lekapcsolt valamiért az a fos, de visszakapcsolni nem tudnták, az altentert meg hiába magyaráztam nekik onnan)
- egész rendszert átfogó UI pokol
- hardveresen geciunalmas lett az nvidia menetelése okán, és az árak is lekövették ezt szépen

Háromszázezerből van meg egy normálisabban összerakott, fullhd-ra cipőkanállal elég gép. Ez a vicc, nem a szVICCs ára. Pár éve még szegény Kúnómester kapta az ívet a százezres csúcs vga miatt, ma a százezres VGA a belépő. A cigótelepre. Fejlődés az lófasz (ez nem a pécé hibája, az egész iparág nyögi). Kérdezted, hogy mi ez a becsípődés? Próbálom belelátni, hogy hátha az AMD valami versenyfélét visszahoz, valami kis izgalmat, valamit, amit várni lehet, de ezek akkora barmok, hogy most volt egy jó dobásuk procifronton, és most abban fognak pacsálni évekig. Meg konzolfronton, szerintem leginkább ez miatt szarják ezek telibe ennyire látványosan ezt a pécébe dugdosós kártyabaszást. Már nem is akarnak versenyezni, találtak maguknak másutt kékóceánt.
Ó, hát van game mód a Win10-ben, miről beszélsz! Bontond jóbarátai olyan faszán megcsinálták, hogy gyorsabban kapcsolom ki, minthogy feltelepül. :eljen: :eljen: :eljen:

Azért volt itt KURVAJÓ időszak is a 970 és a 1070 környékén, amikor mindenre elég kártyát vehetett a nép és nem az AMD kellett hozzá. Mostanra persze teljes elmebaj, de a drága SQJ kománk idején a 100k az nem annyi volt, mint most 100k.

De egyébként ja, a Win10 is nagyban hozzájárul, hogy lépek a picsbe a platformról.
Avatar
Moby

Hozzászólás #44378 2020.01.27. 20:20

Az AC görögök volt az a pont, aminél beadtam a kulcsot. Vagy 4K-ban indult el, vagy fullhd-ban, vagy 1440p-ben, de mindig 4K-t mutatott, ha beléptem az options-be. Vagy HDR-ben indult el, vagy SDR-ben, mikor milyen kedve volt, de valahogy ez összefüggésben volt azzal is, hogy a felbontást kúrogatta. Ha nem indult el jól, akkor _BÁRMIT_ állítottam át rajta, lekapcsolta magát windowed módba, és onnan egy tapodtad se. Olyan mocskos telbiekúrt módon kell az a windowed mód a játékokba, DE OLYAN SZÁJBABASZOTTUL, hogy legalább van 5 kibaszott idióta a földön aki használja. Miattuk nyilván ott kell lennie. Ott. Ottvan a helye minden játékban. Na ez ment egy darabig, aztán ráuntam de gecire. Megvettem X-re, és lenyomtam minden probléma nélkül. És ha ez kell, hogy ezektől a retek dolgoktól megszabaduljak, akkor sose lássak 30fps-nél többet, de a faszomnak se hiányzik ez az állandó geciskedés a mindennel.
Hol van ehhez képest az epic mocsoksága? Kell ide? Nem. vagyis kell, az ingyen játékaik jók, sajnos egyel sem játszottam, és elég valószínűtlen, hogy fogok, de legalább van ingyen egy csomó játékom egy retekre :DDD
Avatar
DanielT

Hozzászólás #44379 2020.01.27. 20:22

Botond írta:A hülyeség mindenhol hülyeség. Most linkeljünk tényleg ide laposföld cikkeket is? Arról is írnak internetszerte…
De tessék, akkor Moby se érti, hogy az epicstore a világvége.
Neked mitől lett jobb az epik megjelenése óta? Bárkinek mitől lett jobb, a pár alamizsna játékon kívül? Erre válaszoljon nekem valaki!

MITŐL JOBB A FELHASZNÁLÓ ÉLETE!?!?!!?! Csak ez számíthatna, ha valaki nem a saját ellensége! :falbav: :falbav: :falbav:
Avatar
Botond

Hozzászólás #44380 2020.01.27. 20:22

DanielT írta:Ó, hát van game mód a Win10-ben, miről beszélsz! Bontond jóbarátai olyan faszán megcsinálták, hogy gyorsabban kapcsolom ki, minthogy feltelepül. :eljen: :eljen: :eljen:

Azért volt itt KURVAJÓ időszak is a 970 és a 1070 környékén, amikor mindenre elég kártyát vehetett a nép és nem az AMD kellett hozzá. Mostanra persze teljes elmebaj, de a drága SQJ kománk idején a 100k az nem annyi volt, mint most 100k.

De egyébként ja, a Win10 is nagyban hozzájárul, hogy lépek a picsbe a platformról.
10 éve ~nulla az infláció. Szóval de, ugyanannyi volt 100k, mint ma.

Vissza: “Leáldozott.hu”