A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #4341 2016.06.02. 08:49

arty írta:aki 970et vesz a 480 helyett, az egy orbitális barom - HA hozza annak teljesítményét :)

én simán berántom a 480at, ha hozza a 970 szintjét, tulképp nem kell nekem annál jobb, csak ne ketyegjen a moslék rambugos szemét időzített bomba a gépemben, ami ráadásul dx12ben is csak kényszerből megy (értsd: annyit eladtak abból az ipari hulladékból, hogy nem lenne szép nem támogatni, mer' lepontoznak sztímen)

Ennek a rambugnak miben kéne megmutatkoznia?
Sokszor hallottam róla, de még nem tapasztaltam semmilyen furcsa jelenséget.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #4342 2016.06.02. 08:55

1070 árát mennyire saccolnátok?
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #4343 2016.06.02. 09:13

Greyfox írta:1070 árát mennyire saccolnátok?
150
Avatar
DanielT

Hozzászólás #4344 2016.06.02. 09:19

Greyfox írta:Ennek a rambugnak miben kéne megmutatkoznia?
Sokszor hallottam róla, de még nem tapasztaltam semmilyen furcsa jelenséget.
Az elfogulatlan Arty, aki mindig racionálisan vásárol, viszont naponta fut bele a súlyos problémába.

Spoiler
A 4 giga ramból 3.5 megy teljes sebességen, 500 mega meg lassabb.
Avatar
deep

Hozzászólás #4345 2016.06.02. 09:49

Greyfox írta:Ennek a rambugnak miben kéne megmutatkoznia?
Sokszor hallottam róla, de még nem tapasztaltam semmilyen furcsa jelenséget.
Ha egy játék 3.5GB-nál több vramot használ, akkor belassulhat. Még sosem futottam bele én se, 1080p-ben nem is nagyon lehet.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #4346 2016.06.02. 09:58

A noti képernyő fényesítés projekt egyébként sikerrel zárult, ki-be 5 perc max, jó a cucc, szép éles és tiszta a képe.

A másiknak volt némi screen door effektje (szúnyogháló hatás), amikor ha úgy fókuszálsz, akkor picit látszik a pixel grid, ezen ilyen nem észlelhető. Az utánhúzása mintha kicsit nagyobb lenne mint a másiknak.

10/10 would do it again.
Csatolmányok
IMG-1464796777454-V.jpg
Avatar
arty

Hozzászólás #4347 2016.06.02. 11:27

Mekee írta:Részemről csak azt vártam volna hogy ne az alját célozzák meg. Igenis kellett volna egy 1080 szintű cuccal kijönni, az mindegy mennyibe kerül, tőlem drágább is lehet, csak ha pl én cserélnék kártyát, nemhinném hogy egy hasonló teljesítményre vágynék mint ami jelenleg is van. Legyen legalább egy duplázás, amiért már megéri. És nemhiszem hogy olyan kevés embernek lenne hasonló kategóriás kártyája, főleg aki játszik is
tehát te most éppen 1080 vásárlását tervezed? jajnemá...
Avatar
arty

Hozzászólás #4348 2016.06.02. 11:29

Zóanagyvarázsló írta:Nekem tökre tetszene, de az 1070-hez képest ez egy kazán. A TDP-vel és a szoftveres résszel elvesztettek, pedig a kategória és az ár/teljesítmény rendben van.

Kíváncsi leszek az 1060-ra, valószínűleg be fogja alázni, és orbitális barom lesz, aki ezt veszi :(
Nem kizárt. A jelen infók alapján a 480 a faszagyerek.
Avatar
arty

Hozzászólás #4349 2016.06.02. 11:31

deep írta:Ha egy játék 3.5GB-nál több vramot használ, akkor belassulhat. Még sosem futottam bele én se, 1080p-ben nem is nagyon lehet.
Tehát sose szaggatott be nálad játék?! Wow, mázlista! (vagy biztos ami biztos full low-ra lősz be mindent?)

Ha viszont beszaggat, honnan tudod, hogy miért történt? A 970 egy hibás termék, hogy ezt nehéz rábizonyítani a GYAKORLATBAN, az más kérdés.
Avatar
donatus13

Hozzászólás #4350 2016.06.02. 11:35

arty írta:Tehát sose szaggatott be nálad játék?! Wow, mázlista! (vagy biztos ami biztos full low-ra lősz be mindent?)

Ha viszont beszaggat, honnan tudod, hogy miért történt? A 970 egy hibás termék, hogy ezt nehéz rábizonyítani a GYAKORLATBAN, az más kérdés.

Lehet hogy tényleg az, de nekem se volt még vele semmi bajom.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #4351 2016.06.02. 11:52

arty írta:Nem kizárt. A jelen infók alapján a 480 a faszagyerek.
Jelen infók alapján faszakazán. Új technológiától gáz, hogy a 970 körül/fölött van fogyasztásban. Kizárt, hogy ebben a zöldek ne legyenek jobbak, a kérdés, hogy az AMD fölé emelik-e az árat, illetve mennyivel.

Egyébként meg Benő a faszagyerek, amennyi AMD-maflázsba beleáll. Nem akarok szopni!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #4352 2016.06.02. 11:56

arty írta:Tehát sose szaggatott be nálad játék?! Wow, mázlista! (vagy biztos ami biztos full low-ra lősz be mindent?)

Ha viszont beszaggat, honnan tudod, hogy miért történt? A 970 egy hibás termék, hogy ezt nehéz rábizonyítani a GYAKORLATBAN, az más kérdés.
Ha nem használ 3,5 GB fölött VRAM-ot, akkor nem azért. Már ha teszteli valaki. Itt a lehetőség, hogy elkapd a zöldek tökét! Ja, hogy eladtad, mert meg sem próbáltad bizonyítani? Már megint elárultad az AMD-t :shakehead:
Avatar
deep

Hozzászólás #4353 2016.06.02. 12:00

arty írta:Tehát sose szaggatott be nálad játék?! Wow, mázlista! (vagy biztos ami biztos full low-ra lősz be mindent?)

Ha viszont beszaggat, honnan tudod, hogy miért történt? A 970 egy hibás termék, hogy ezt nehéz rábizonyítani a GYAKORLATBAN, az más kérdés.
Onnan tudom, hogy pillanatnyi drop van, avagy konstans lehal az egész. Az, hogy valami elméletben bottleneck, nem garancia rá, hogy problémát fog okozni. És így van, semmi nem szaggatott még be, nagyon nem low beállításokkal. Szépen minden játék be van lőve 60ra, 1 vagy 2 beállítás highest-ről mondjuk high-ra állításával.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #4354 2016.06.02. 12:05

Zóanagyvarázsló írta:Ha nem használ 3,5 GB fölött VRAM-ot, akkor nem azért. Már ha teszteli valaki. Itt a lehetőség, hogy elkapd a zöldek tökét! Ja, hogy eladtad, mert meg sem próbáltad bizonyítani? Már megint elárultad az AMD-t :shakehead:
Miért kellett volna bebizonyítani? Azt se bizonyította senki a gyakorlatban, hogy az AMD kártyák nevetségesen sokat zabálnak, melegednek, a szoftveres szolgáltatásaik és innovációik a nullával egyenlőek, illetve gyatra másolatok és mindemellett csak jelképesen olcsóbbak bármelyik kategóriában, ha egyáltalán.

Spoiler
Ja, de.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #4355 2016.06.02. 12:08

Zóanagyvarázsló írta:Egyébként meg Benő a faszagyerek, amennyi AMD-maflázsba beleáll. Nem akarok szopni!
Az majd akkor leszek, ha a 4690k-t lecserélem majd egy Zenre! :banplz:
Egyébként tényleg ezzel a 270x-el nyúltam bele, illetve a driverek szívatnak sorra. A friss win10-re is csak másodjára ment fel rendesen a cucc, mert elsőre nem volt gomb(!) a catalyst ablakos cuccokhoz, illetve asztalon jobbklikkre nem jelent meg a Radeon beállításokv. DDU és reinstall után helyreállt a világ rendje, már álmomból felkeltve végrehajtom míg lefő a kávé. :bdead:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #4356 2016.06.02. 13:48

arty írta:Nem kizárt. A jelen infók alapján a 480 a faszagyerek.
a pandák azt mondják nem
Avatar
Micsu

Hozzászólás #4357 2016.06.02. 14:06

arty írta:Tehát sose szaggatott be nálad játék?! Wow, mázlista! (vagy biztos ami biztos full low-ra lősz be mindent?)

Ha viszont beszaggat, honnan tudod, hogy miért történt? A 970 egy hibás termék, hogy ezt nehéz rábizonyítani a GYAKORLATBAN, az más kérdés.
ha be is szaggatott szted az a 0,5 giga hiánya miatt volt? elég gyenge fűszál ez a elszáradt amd fanoknak
kapálózz már erősebben, gyenge vagy arty :(
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #4358 2016.06.02. 14:23

Szar az ipon. Megvolt velük a második garanciális ügyintézésem. A probléma forrása egy 2 év után nem felpörgő, hangos venti volt egy AIO vízhűtésnél. A terméket nem tudják cserélni, a teljes árat levásárolhatom vagy jön vissza a pénz. Nyugodt szívvel nyomtam rá a következő rendelésre, biztonságban vagyok, így szeretem érezni magam mint vásárló. Szép munka.

Rendeltem is egy új házat:
Spoiler
Kép
Avatar
donatus13

Hozzászólás #4359 2016.06.02. 14:35

TasManXT írta:Szar az ipon. Megvolt velük a második garanciális ügyintézésem. A probléma forrása egy 2 év után nem felpörgő, hangos venti volt egy AIO vízhűtésnél. A terméket nem tudják cserélni, a teljes árat levásárolhatom vagy jön vissza a pénz. Nyugodt szívvel nyomtam rá a következő rendelésre, biztonságban vagyok, így szeretem érezni magam mint vásárló. Szép munka.

Rendeltem is egy új házat:
Spoiler
Kép

Milyen kis kompakt házikó , reméljük tartós lesz :P
Avatar
Mekee

Hozzászólás #4361 2016.06.02. 16:23

arty írta:tehát te most éppen 1080 vásárlását tervezed? jajnemá...
éppenmost nem tervezek semmit, de amint fogok, legalább egy duplázás lenne ésszerű, igen
Avatar
DanielT

Hozzászólás #4363 2016.06.02. 16:40

Kurvajó kontentet szül az OW :D

Kép

De persze ezt is játsszák már egy párhuzamos dimenzióban...

phpBB [media]
Avatar
Micsu

Hozzászólás #4364 2016.06.02. 17:31

phpBB [media]


pses játékokról a maiak jutnak eszembe :D
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #4365 2016.06.02. 17:38

Én már ezt szeretném egyszer összehozni, de mindig csak 1-2 embert sikerül innen lelökni:

Gfycat Video - Katt a lejátszáshoz
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #4366 2016.06.02. 20:42

Hát ez kabaré. Ricegős indulás után 3 percet zsinórban tudtam nézni DT Overwatch streamjét, utána ismét 5 mp videó, fél perc malomkerék. Korábbi adást visszanézve semmi gond, gondolom ti sem láttok eldobált frame hegyeket. Net rendben, TB, Ela, ESL stream megy szépen. Megpróbáltam a VLC-s megoldást, de ott is ugyan ez és Deep streamjével sem oldódik meg a probléma.
A twitch monnyon le, mert ezek szerint aki nem partner, annak úgy tűnik csak látszólag nyújtanak szolgáltatást. :levele:
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #4367 2016.06.02. 20:45

benőmenő írta:Hát ez kabaré. Ricegős indulás után 3 percet zsinórban tudtam nézni DT Overwatch streamjét, utána ismét 5 mp videó, fél perc malomkerék. Korábbi adást visszanézve semmi gond, gondolom ti sem láttok eldobált frame hegyeket. Net rendben, TB, Ela, ESL stream megy szépen. Megpróbáltam a VLC-s megoldást, de ott is ugyan ez és Deep streamjével sem oldódik meg a probléma.
A twitch monnyon le, mert ezek szerint aki nem partner, annak úgy tűnik csak látszólag nyújtanak szolgáltatást. :levele:
Ahogy mondod. :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #4368 2016.06.02. 21:01

benőmenő írta:Hát ez kabaré. Ricegős indulás után 3 percet zsinórban tudtam nézni DT Overwatch streamjét, utána ismét 5 mp videó, fél perc malomkerék. Korábbi adást visszanézve semmi gond, gondolom ti sem láttok eldobált frame hegyeket. Net rendben, TB, Ela, ESL stream megy szépen. Megpróbáltam a VLC-s megoldást, de ott is ugyan ez és Deep streamjével sem oldódik meg a probléma.
A twitch monnyon le, mert ezek szerint aki nem partner, annak úgy tűnik csak látszólag nyújtanak szolgáltatást. :levele:
Nem tudok rá megoldást, 3,5 megabit van beállítva és emellett 20-am van felfelé.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #4369 2016.06.02. 22:11

DanielT írta:Nem tudok rá megoldást, 3,5 megabit van beállítva és emellett 20-am van felfelé.
Legközelebb megpróbálod mondjuk 2700 kb/s körül? Ha jól emlékszem nekem ott körül ment a DaS 2 stream. Igazából itt már a piócás ember is játszik részemről, mint lehetséges megoldás.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #4370 2016.06.02. 22:14

benőmenő írta:Hát ez kabaré. Ricegős indulás után 3 percet zsinórban tudtam nézni DT Overwatch streamjét, utána ismét 5 mp videó, fél perc malomkerék. Korábbi adást visszanézve semmi gond, gondolom ti sem láttok eldobált frame hegyeket. Net rendben, TB, Ela, ESL stream megy szépen. Megpróbáltam a VLC-s megoldást, de ott is ugyan ez és Deep streamjével sem oldódik meg a probléma.
A twitch monnyon le, mert ezek szerint aki nem partner, annak úgy tűnik csak látszólag nyújtanak szolgáltatást. :levele:
nálam is szokta ugyanezt csinálni, viszont van amikor jo. Egyszerűen hanyagolom, mert egy hulladék az egész konkrétan
Avatar
DanielT

Hozzászólás #4371 2016.06.02. 22:15

benőmenő írta:Legközelebb megpróbálod mondjuk 2700 kb/s körül? Ha jól emlékszem nekem ott körül ment a DaS 2 stream. Igazából itt már a piócás ember is játszik részemről, mint lehetséges megoldás.
Persze. BTW milyen szolgáltatónál vagy? Én veszek észre Twich hátrányos megkülönböztetést T-nél például.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #4372 2016.06.02. 22:18

DanielT írta:Persze. BTW milyen szolgáltatónál vagy? Én veszek észre Twich hátrányos megkülönböztetést T-nél például.
Digi és eddig semmi ilyesmi problémával nem találkoztam. És mondom, a szokásos követett csatornák probléma nélkül mennek. A ti közvetítésetek, pedig se böngészőből, se vlc-ből, sem pedig mobilról nem élvezhetőek sajnos.
Avatar
deep

Hozzászólás #4373 2016.06.02. 22:21

Próbáltam YT.os streamet is, de kókányolni kellett hozzá, külső programot feltenni, nem is sikerült fél óra alatt összelőnöm, hagytam a geccbe.
Avatar
arty

Hozzászólás #4374 2016.06.02. 22:37

deep írta:Próbáltam YT.os streamet is, de kókányolni kellett hozzá, külső programot feltenni, nem is sikerült fél óra alatt összelőnöm, hagytam a geccbe.
erre nincs valami ződ csodaszolgáltatás? :wilting:

---

Nox ingyé, foskliensbe
https://www.origin.com/en-ie/store/buy/nox/pc-download/base-game/standard-edition
Avatar
Moby

Hozzászólás #4375 2016.06.02. 22:43

DanielT írta:Persze. BTW milyen szolgáltatónál vagy? Én veszek észre Twich hátrányos megkülönböztetést T-nél például.
Én is szopok twitchel sokszor. Mármint nem tudnak nézni, hiába van 200mega főfele. De csak bizonyos userek, akik bárki mást tudnak nézni, csak engem nem. Se ps4-ről, se pécéről streamelve. YT-on tökéletes mindenkinek. Hagyjátok a shadowplayt a búspicsába, ott az OBS. Tökéletes, és ugyanúgy vga-n enkódol az is. A twiccs ingyé fos.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #4376 2016.06.02. 22:57

Moby írta:Én is szopok twitchel sokszor. Mármint nem tudnak nézni, hiába van 200mega főfele. De csak bizonyos userek, akik bárki mást tudnak nézni, csak engem nem. Se ps4-ről, se pécéről streamelve. YT-on tökéletes mindenkinek. Hagyjátok a shadowplayt a búspicsába, ott az OBS. Tökéletes, és ugyanúgy vga-n enkódol az is. A twiccs ingyé fos.
Ja, hogy ők nem OBS-t használnak? :fejvakaras:
Arty #4374: A fosklienst tudom telefonrol autentikálni mostmár, a szarasztímet, ami még a felesleges cyberdemon kártyámat sem engedi miatta eladni, nos az szarik bele és továbbra sem rendelkezik winphoneos autentikátorral. Lehet mondani, hogy a winphone megrohadt, de az Originnel mégis vették a fáradtságot. Nekem konkrétan csak a letöltési sebesség korlát hiányzik belőle.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára benőmenő 2016.06.02. 23:01-kor.
Avatar
Moby

Hozzászólás #4377 2016.06.02. 22:58

benőmenő írta:Ja, hogy ők nem OBS-t használnak? :fejvakaras:
Deep külső programról szóló posztjából arra következtetek, hogy shadowplayyel bohóckodnak. De nem, y twiccs nem a shadowplay miatt szar, hanem mer szar.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #4378 2016.06.02. 23:04

Kép
Ki lepődött meg? :D
Botond te nyomtál valamit ebből az évtizedből, és ha igen találkoztál-e ezzel?
Avatar
arty

Hozzászólás #4379 2016.06.02. 23:20

jaja, moby multkor twiccsen akadt, youtuben perfekt volt. de szerintem a minőség is "jobb", talán homályabb, de kevésbé kockás - noha nem láttam azonos forrásból mindkettőt, egyszerre, egymás mellett.

benő: abszolut jár a pont a winfón autentikátorappért, viszont ezer más cucc hiányzik vs. steam* (nekem perpill: gémped-navigáció!!! könyörgöm a játékaik nagyrésze megy vele, a kliens miért nem? még uplay(!) is tud 1-2 gombot kezelni, persze normális library, navigációt azse tud :( )

*mondjuk a steam sem épp az én izlésemnek megfelelően kapja a fícsöröket... (lásd korábbi library category HELYETT beépített steamVR reklám filter erőltetése, category elrejtése, minden induláskor elfelejtése)

+benő: tehát a founder - ami Botondnak is van - állandóan LEDADOG?! ;))))
Avatar
Moby

Hozzászólás #4380 2016.06.02. 23:27

benőmenő írta:Kép
Ki lepődött meg? :D
Botond te nyomtál valamit ebből az évtizedből, és ha igen találkoztál-e ezzel?
Odaért az MSI bőrönd! GECIMSI!
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #4381 2016.06.02. 23:56

https://ipon.hu/webshop/product/palit_n ... ie/1432675

Na egy palit horror áron, ha valakit érdekelne. :D
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #4382 2016.06.03. 00:08

arty írta:jaja, moby multkor twiccsen akadt, youtuben perfekt volt. de szerintem a minőség is "jobb", talán homályabb, de kevésbé kockás - noha nem láttam azonos forrásból mindkettőt, egyszerre, egymás mellett.
benő: abszolut jár a pont a winfón autentikátorappért, viszont ezer más cucc hiányzik vs. steam* (nekem perpill: gémped-navigáció!!! könyörgöm a játékaik nagyrésze megy vele, a kliens miért nem? még uplay(!) is tud 1-2 gombot kezelni, persze normális library, navigációt azse tud :( )
*mondjuk a steam sem épp az én izlésemnek megfelelően kapja a fícsöröket... (lásd korábbi library category HELYETT beépített steamVR reklám filter erőltetése, category elrejtése, minden induláskor elfelejtése)
+benő: tehát a founder - ami Botondnak is van - állandóan LEDADOG?! ;))))
Azért az ubi féle B-vel kinyomhatod a reklám ablakot + fél pöccintést megspóroló A-val indítás ne legyen már fícsör, amikor egyébként nem lehet navigálni a kliensben. :D
Mondjuk mióta DS4-et használok nem nagyon nyitottam meg a bigpicture-t, de ez valóban hiányzik a többi kliensből, illetve a w10-től is elvárnám, hogy valamilyen szinten, még ha command line-t és regeditet nem is, de pár dolgot lehetne irányítani xinput eszközzel out of the box.
A ledadogás megvan, de jelenleg ez annyit tesz, hogy a korábbi legerősebb gpu-t nem 2x, hanem 1.98x veri agyon legrosszabb esetben. :D Ezzel együtt a thermal throttling gáz, pont annyira, mint akik szánt szándékkal fizettek extrát a nyilvánvalóan inferior kiadásért.
Avatar
deep

Hozzászólás #4383 2016.06.03. 00:25

TasManXT írta:https://ipon.hu/webshop/product/palit_neb1080015p2_pg413f_gtx1080_8gb_gddr5x_founders_edition_pcie/1432675

Na egy palit horror áron, ha valakit érdekelne. :D
1070-et aggyál! Most! :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #4384 2016.06.03. 08:33

benőmenő írta:Kép
Ki lepődött meg? :D
Botond te nyomtál valamit ebből az évtizedből, és ha igen találkoztál-e ezzel?
Mióta megvan a kártya azóta kétszer használtam, nyáron sok a külső program. :) Ezzel még nem találkoztam, de a random felsüvőltő venti az megvan azok közül ami bugokat olvastam. Összességében azonban továbbra sem játszom olyasmivel ami szétterhelné, szóval még mindig a gyakori vsync hiány fáj legjobban.
Mondjuk amit lehetőségetek van nézzetek meg vmi max 2-3 éves címet 4k+ssao+hbao max beállításokkal egy színvarázslós Samsung panelon! Beszartokélve!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #4385 2016.06.03. 09:29

Akkor a HyperX Cloud egy Xonar DGX-szel frankó lenne? Komolyabb Xonarnak a 7.1 miatt lenne értelme? A Realtek miatt elvárásaim vannak!
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #4386 2016.06.03. 10:05

DanielT írta:Kurvajó kontentet szül az OW :D

Kép

De persze ezt is játsszák már egy párhuzamos dimenzióban...

phpBB [media]


Most néztem csak a dva videót.
Mit keresett ott az ellenfél csapata? Nekem ez ilyen szépen beállított helyzetnek tűnik.
Arról nem beszélve, hogy egy tegnapi Mei simán visszapasszolta volna a mechát egy jégfallal... :D

Kérdés: Windows 10 alatt megy a 360 controller?
Avatar
Moby

Hozzászólás #4387 2016.06.03. 10:15

Zóanagyvarázsló írta:Akkor a HyperX Cloud egy Xonar DGX-szel frankó lenne? Komolyabb Xonarnak a 7.1 miatt lenne értelme? A Realtek miatt elvárásaim vannak!
Én nem akarok vallási háborút indítnai, vagy 5 xonarom volt, akkora egy túlhypeolt fos, hogy arra szavak nincsenek. Régen evvel szereltük a rendszereinket, jelzajban tök jó, minden másban szar. Voltilyen külső, egynagyezüstpotméter az egész, azt kibasztam a másodikról, mert lehalt a szoftver egy része feszt.
Seemi baj nincs a hyperx sajátjával. Valaki írta, hogy zajos. Az enéymnek lufasz zaja nincs, és ennek legalább nem köll szoftver. Bedugod, oszt megy.
Ha éppen erre áll a cerkád: én most épp egy másikat próbásznék ki, eladóban van, ha akarsz olcsóér, vidd ezt.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #4388 2016.06.03. 10:33

Moby írta:Én nem akarok vallási háborút indítnai, vagy 5 xonarom volt, akkora egy túlhypeolt fos, hogy arra szavak nincsenek. Régen evvel szereltük a rendszereinket, jelzajban tök jó, minden másban szar. Voltilyen külső, egynagyezüstpotméter az egész, azt kibasztam a másodikról, mert lehalt a szoftver egy része feszt.
Seemi baj nincs a hyperx sajátjával. Valaki írta, hogy zajos. Az enéymnek lufasz zaja nincs, és ennek legalább nem köll szoftver. Bedugod, oszt megy.
Ha éppen erre áll a cerkád: én most épp egy másikat próbásznék ki, eladóban van, ha akarsz olcsóér, vidd ezt.
Utoljára a P200 MMX-emhez volt dedikált hangkártya, azóta márkahű vagyok a Realtekhez :idiota:

Szóval nem értek hozzá, de az ajánlatod nagyon is érdekel. Van egy fölös Witcher 2-m, cserébe jó lesz :banplz:

Egyébkétn miért cseréled? Találtál egy balekot, aki vinné? :miaz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #4389 2016.06.03. 10:43

Zóanagyvarázsló írta:Utoljára a P200 MMX-emhez volt dedikált hangkártya, azóta márkahű vagyok a Realtekhez :idiota:

Szóval nem értek hozzá, de az ajánlatod nagyon is érdekel. Van egy fölös Witcher 2-m, cserébe jó lesz :banplz:

Egyébkétn miért cseréled? Találtál egy balekot, aki vinné? :miaz:

Mert...
1. Nálam soha nem porosodik meg semmi, ezt megtanulhattad :)
2. Mert jelenleg kettőt használok. Ezt, amit szeretek, meg egy vezeték nélkülit, amit viszont gyűlölök, de néha játszok ágyból, meg filmezek éjszaka. Most kipróbálok egy olyat, amilyenem még nem volt, de tudja mindkettőt.
Avatar
arty

Hozzászólás #4390 2016.06.03. 10:46

Zóanagyvarázsló írta:Akkor a HyperX Cloud egy Xonar DGX-szel frankó lenne? Komolyabb Xonarnak a 7.1 miatt lenne értelme? A Realtek miatt elvárásaim vannak!
HyperX Cloud állítólag elég jó hangminőség, ha ma lett volna valahol raktáron edigitalban, szerintem impulzusvásároltam volna... kezd kicsit elég lenni, h nincs mikrofonom a rádiós fülesem "mellé".
+Ha neked nem kell mobyé, szerintem én rávetődnék.

moby: vezetél nélküli füles+mikire miféle opciók vannak? box+ps4+pc kompatibilitás elvárás! :D
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #4391 2016.06.03. 10:50

Moby írta:Mert...
1. Nálam soha nem porosodik meg semmi, ezt megtanulhattad :)
2. Mert jelenleg kettőt használok. Ezt, amit szeretek, meg egy vezeték nélkülit, amit viszont gyűlölök, de néha játszok ágyból, meg filmezek éjszaka. Most kipróbálok egy olyat, amilyenem még nem volt, de tudja mindkettőt.
Ja, a vezetékmentesség jó lenne, de abból nem is tudom, hogy mennyi a normális, meg amit nem látok az nem létezik. A kékfog meg a rádiós levegő sem! Szóval majd megoldom.

Itt vagy-e már a cuccal?!
Avatar
arty

Hozzászólás #4392 2016.06.03. 10:59

Forza Motorsport Apex Version 1.2.10.0 Release Notes

• We have added a selection of curated community liveries to Apex. Players can select from these liveries from the Paint Car option in the game.
• Players now have the option to unlock framerate when Dynamic Optimization is set to Custom
• Players can now disable MSAA and Anisotropic Filtering when Dynamic Optimization is set to Custom
• Saved photos can now be shared through Driver Record > Forza Gallery
• We have addressed issue with cars not unlocking until you reload the car list
• Fixed issue where players would need to reload Career Tours to unlock Spotlight Events if they finished the career on an earlier play through
• Fixed issue where pins in the ‘Raptor Strike’ Career Tour event do not properly reset if a players uses rewind
• Fixed a case where some users are experiencing an ‘infinite’ loading screen when launching events
• Additional bug fixes

nemlétező loading bug javítva + AA kikapcsolás!
Avatar
Mekee

Hozzászólás #4393 2016.06.03. 11:01

arty írta:HyperX Cloud állítólag elég jó hangminőség, ha ma lett volna valahol raktáron edigitalban, szerintem impulzusvásároltam volna... kezd kicsit elég lenni, h nincs mikrofonom a rádiós fülesem "mellé".
+Ha neked nem kell mobyé, szerintem én rávetődnék.

moby: vezetél nélküli füles+mikire miféle opciók vannak? box+ps4+pc kompatibilitás elvárás! :D
miért, nincs? Weboldal szerint van, mert énis a napokban ha lesz időm akarok venni egyet, viszont várni egy napot se vagyok hajlando. Hwaprot is neztem, de ha felkerül egy véletlen, azt viszik egy orán belül.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #4394 2016.06.03. 11:03

arty írta:Forza Motorsport Apex Version 1.2.10.0
nemlétező loading bug javítva + AA kikapcsolás!
engem vga illesztő hibával dobott ki párszor, loading buggal már pár napja nem találkoztam. Viszont mindegyik autot unlockoltam már, plusz minden verseny megvan, ezeket bővithetnék má.
Avatar
Moby

Hozzászólás #4395 2016.06.03. 11:10

arty írta:HyperX Cloud állítólag elég jó hangminőség, ha ma lett volna valahol raktáron edigitalban, szerintem impulzusvásároltam volna... kezd kicsit elég lenni, h nincs mikrofonom a rádiós fülesem "mellé".
+Ha neked nem kell mobyé, szerintem én rávetődnék.

moby: vezetél nélküli füles+mikire miféle opciók vannak? box+ps4+pc kompatibilitás elvárás! :D

Ez így kurvanehéz, ugyanis abox semmit nem kezel a kontrollerbedugottan kívül. A ps4 szinte minden külső hangkártyával elbánik ami plug&play, meg pc-ps4 viszonylatban tök jó a sony sajátja is. Szóval ilyenre leginkább vezetékes, az mindenhova jó. Ahogy mondtam, vezetékesben jó szívvel azok közül, amiket én próbáltam, csak ezt a cloud2-t tudnám ajánlani bárkinek. Ez gecikényelmes, übermocsokjó a mikrofonja (a divisiont koopba toltam végig, én voltam az egyetlen, akit mindenki kurvajól hallott...). Amit imádok benne, az a bársonyhuzat a párnára, mert totálba nem szeretem kizárni a küldilágot, de azért szeretem ha letépi a fejemet a basszus. Erre EZ a tökéletes megoldás. Ipon szerintem hoz neked, az enyém már minden jel szerint Zoé lett.
Avatar
Moby

Hozzászólás #4396 2016.06.03. 11:11

arty írta:Forza Motorsport Apex Version 1.2.10.0 Release Notes

• We have added a selection of curated community liveries to Apex. Players can select from these liveries from the Paint Car option in the game.
• Players now have the option to unlock framerate when Dynamic Optimization is set to Custom
• Players can now disable MSAA and Anisotropic Filtering when Dynamic Optimization is set to Custom
• Saved photos can now be shared through Driver Record > Forza Gallery
• We have addressed issue with cars not unlocking until you reload the car list
• Fixed issue where players would need to reload Career Tours to unlock Spotlight Events if they finished the career on an earlier play through
• Fixed issue where pins in the ‘Raptor Strike’ Career Tour event do not properly reset if a players uses rewind
• Fixed a case where some users are experiencing an ‘infinite’ loading screen when launching events
• Additional bug fixes

nemlétező loading bug javítva + AA kikapcsolás!
És mindez mikor?
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #4397 2016.06.03. 12:48

Igaz, nem túl stílusosan - hó elején, de rendeltem egy ssd-t, mert már nem tudom tovább húzni a reinstallt, 1 hónap van még hátra a free win10-ig...
De ha nem fog menni a 360 kontrollerem...
Avatar
Moby

Hozzászólás #4398 2016.06.03. 13:00

Greyfox írta:Igaz, nem túl stílusosan - hó elején, de rendeltem egy ssd-t, mert már nem tudom tovább húzni a reinstallt, 1 hónap van még hátra a free win10-ig...
De ha nem fog menni a 360 kontrollerem...
Fog menni, azt használom énis. Ráadásul még mindig a döglött 360 frontpanelből kendácsolt receiverrel.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #4399 2016.06.03. 14:21

Zóanagyvarázsló írta:Akkor a HyperX Cloud egy Xonar DGX-szel frankó lenne? Komolyabb Xonarnak a 7.1 miatt lenne értelme? A Realtek miatt elvárásaim vannak!
Vettem egy HyperX-et és egy Xonar DGX-et. Aztán Tasman és Deep kipróbálta nálam. Tasman ezt követően vett egy HyperX-et és egy Xonar DGX-et. Deep pedig egy HyperX-et vett és egy Xonar DGX-et.

Nem tudom mennyire releváns a témát illetően, de ennyit tudtam hozzátenni! :P
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #4400 2016.06.03. 14:31

Már lehet írtam, nekem most egy ilyenem van.
A hozzá kapott USB-s cuccal szoktam használni és pl BF-ben nagyon beteg, mennyivel többet hallok és jobban elhelyezve, mint egy sima sztereó fülessel. Filmeknél is okés, de zenére már nem igazán tudnám ajánlani.
Kifogásom főleg az anyagminőségre van, mert ahol a zsinór találkozik a füles résszel, az valami okádék gyenge így ránézésre, valamint a fülön lévő cuccok is elég nagyok és nehezek. Ebből fakadóan a szintén gyengusz műanyag fejpánt úgy nyeklik-nyaklik, hogy rossz nézni, valamint lehet választani a fejpánt állításnál, hogy kis túlzással vagy a füledet nyomja kajlára, vagy a hajadat gyulladtra a műbőr.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #4401 2016.06.03. 14:34

benőmenő írta:Már lehet írtam, nekem most egy ilyenem van.
A hozzá kapott USB-s cuccal szoktam használni és pl BF-ben nagyon beteg, mennyivel többet hallok és jobban elhelyezve, mint egy sima sztereó fülessel. Filmeknél is okés, de zenére már nem igazán tudnám ajánlani.
Kifogásom főleg az anyagminőségre van, mert ahol a zsinór találkozik a füles résszel, az valami okádék gyenge így ránézésre, valamint a fülön lévő cuccok is elég nagyok és nehezek. Ebből fakadóan a szintén gyengusz műanyag fejpánt úgy nyeklik-nyaklik, hogy rossz nézni, valamint lehet választani a fejpánt állításnál, hogy kis túlzással vagy a füledet nyomja kajlára, vagy a hajadat gyulladtra a műbőr.
Na, a Cloud az fém pántos, a füles részeket is az fogja, valszeg a büdös életben nem törik el.
Avatar
Moby

Hozzászólás #4402 2016.06.03. 15:11

benőmenő írta:Már lehet írtam, nekem most egy ilyenem van.
A hozzá kapott USB-s cuccal szoktam használni és pl BF-ben nagyon beteg, mennyivel többet hallok és jobban elhelyezve, mint egy sima sztereó fülessel. Filmeknél is okés, de zenére már nem igazán tudnám ajánlani.
Kifogásom főleg az anyagminőségre van, mert ahol a zsinór találkozik a füles résszel, az valami okádék gyenge így ránézésre, valamint a fülön lévő cuccok is elég nagyok és nehezek. Ebből fakadóan a szintén gyengusz műanyag fejpánt úgy nyeklik-nyaklik, hogy rossz nézni, valamint lehet választani a fejpánt állításnál, hogy kis túlzással vagy a füledet nyomja kajlára, vagy a hajadat gyulladtra a műbőr.
Jó, hát szart én is tudok ajánlani. Abból széles ismeretanyaggal rendelkezem :D Van most pl. egy Razer electrám. Olyan hangosan nyikorog a műanyag fejpántja a legkisebb fejmozdulatra, vagy beszédre, bármire, hogy nem hallasz benne SEMMIT. :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #4403 2016.06.03. 15:17

DanielT írta:Vettem egy HyperX-et és egy Xonar DGX-et. Aztán Tasman és Deep kipróbálta nálam. Tasman ezt követően vett egy HyperX-et és egy Xonar DGX-et. Deep pedig egy HyperX-et vett és egy Xonar DGX-et.

Nem tudom mennyire releváns a témát illetően, de ennyit tudtam hozzátenni! :P
Számomra ezen sorozat logikus folytatása az lehetne, hogy Zó vett egy HyperX-et, te meg veszel neki egy Xonar DGX-et.
Vagy nem? :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #4404 2016.06.03. 15:47

Moby írta:Számomra ezen sorozat logikus folytatása az lehetne, hogy Zó vett egy HyperX-et, te meg veszel neki egy Xonar DGX-et.
Vagy nem? :banplz:
Figy, add oda neki ajcsiba a Cloudot, én adom hozzá a DGX-et! Olyan szar péntekem volt, legalább neki legyen jó! :D
Avatar
Mekee

Hozzászólás #4405 2016.06.03. 16:15

Na mostmá csak utánakerestem, mer fogalmi zavarban voltam ezzel kapcsolatban.
Nem értettem minek beszéltek itt hangkártyárol, ha ez a cucc usb-s, de megvilágosodàsom után rájöttem hogy jack-el is használhato hangkártyán. :taps: mindig tudtam hogy ügyes gyerek vagyok :)
Akkor ezek után veszek egy cloudot, aztán meglássuk milyen a gyári usb-s cucca. Ugysem olyan magas az igényem etéren, csak a gitáromnál vagyok érzékeny a hangzàsra jobban. De szar csak nem lehet.
Avatar
insp

Hozzászólás #4406 2016.06.03. 17:17

Én ezt használom játékra is, ár-értékben szerintem verhetetlen. (igaz, még így is jóval drágább a HyperX-nél, de ez "igazi fejhallgató")
Megfelelő erősítő bőven szuperül pozicionált térbeli hangot szólaltat meg sztereo fülesen.

Mérete ellenére nagyon kényelmes, én rendszeresen elalszom úgy, hogy a fejemen van. Anyagminőség, tartósság is kiváló.

Vegyetek rendes fülest!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #4407 2016.06.03. 17:34

Höllenbláde. A főhős csaj arcát totál elcseszték. :gonosz3:

phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #4408 2016.06.03. 17:50

Spoiler
Kép
ASLKADHDJSHDJJSFHSDHASHJASASASADAD :banplz: :banplz: :banplz: :banplz:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #4409 2016.06.03. 18:17

DanielT írta:Höllenbláde. A főhős csaj arcát totál elcseszték. :gonosz3:
https://youtu.be/aKE7rKl4w6c
Számomra az a rejtély, hogy miért van a főhős seggében a kamera, mint egy túlélő horrorban, annak ellenére, hogy ez egy kaszabolós akciójátéknak néz ki. :fejvakaras:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #4410 2016.06.03. 18:22

benőmenő írta:Számomra az a rejtély, hogy miért van a főhős seggében a kamera, mint egy túlélő horrorban, annak ellenére, hogy ez egy kaszabolós akciójátéknak néz ki. :fejvakaras:
Nemtom, de ami ebben a videóban volt, az egy pendejes foskazán, minden területen.

Vissza: “Leáldozott.hu”