A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
DanielT

Hozzászólás #43611 2019.12.23. 22:55

Greyfox írta:Ha kőbevésnék a 60-at konzolokon, itt sorakozna mind a polcomon, hozzá se nyúlnék a pc-hez. Igen, switchem is lenne :D
Soha nem lesz 60 kőbe vésve a parasztoknak. VISZONT! Az új konzolok már tudni fogják a "freesyncet", tehát ha megfelelő tévéd van hozzá, akkor a 40-60 range-ben ingadozó cuccok már klasszisokkal élvezhetőbbek lesznek. Ha ez bejön, én is szögre akasztom a pécét megint, nem kell a Win10+Epikgeci+eladhatatlan játékokkal szenvedni.
Avatar
Moby

Hozzászólás #43612 2019.12.23. 23:12

Greyfox írta:Nade pl. a bloodborne 25-30 fps-el kibaszott gáz volt, viszont pc-n 60-al szívesen szarrá játszanám.
Én szarrá játszottam 25-30-al is. Gecire nem érdekel az fps a következő generációnál sem. A gép sem. Le se szarom mi lesz benne. Jöjjenek a játékai. Ha gép sem jön, csak a játékok, nekem az is oké.
Avatar
Moby

Hozzászólás #43613 2019.12.23. 23:21

De a posztom lényege nem ez volt. Meg ezekszerint ez a vágyódás kb annyi volt, hogy ment a frémhiszti meg a wannabe maszterrészkedés. Közben meg ahogy itt többször elhangzott, akit érdekelt az lenyomta konzolon. Azt jóvó't az úgyis.
Avatar
Botond

Hozzászólás #43614 2019.12.23. 23:22

eje75 írta:Nekem nincs Switch-em.... a gyereknek van....
Ez így van nálunk is, Mobyéknál is, Artyéknál is. :nemtudom:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #43615 2019.12.23. 23:54

Moby írta:De a posztom lényege nem ez volt. Meg ezekszerint ez a vágyódás kb annyi volt, hogy ment a frémhiszti meg a wannabe maszterrészkedés. Közben meg ahogy itt többször elhangzott, akit érdekelt az lenyomta konzolon. Azt jóvó't az úgyis.
Hájpfüggő is ez. Ha mindenre egyszerre jön, akkor nemcsak általában, de a mi köreinkben is többen vetik rá magukat. Az ilyen csúszásokban benne van, hogy ha már valaki eddig várt, akkor most sem sürgős. Mármint azért is, amit mondasz, de egyébként is. Van másik oldala az érmének.

Mondjuk a rossz port, a Social Club és az epices időlegesség is elvette - különböző számú - potenciális vásárló kedvét. Na meg nem egy GTA, pláne PC-n, az első rész (tudom, az játszódik később, nélkül).

Én most is azt mondom, mint korábban: majd egyszer, a Revolver meg a Redemption 1 után. Sanszos, hogy ez utóbbit gyorsan megvettem volna, ha portolják, így meg áll a PSN-accomon, mert nem jön be a mobys fps.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #43616 2019.12.24. 01:13

DanielT írta:Soha nem lesz 60 kőbe vésve a parasztoknak. VISZONT! Az új konzolok már tudni fogják a "freesyncet", tehát ha megfelelő tévéd van hozzá, akkor a 40-60 range-ben ingadozó cuccok már klasszisokkal élvezhetőbbek lesznek. Ha ez bejön, én is szögre akasztom a pécét megint, nem kell a Win10+Epikgeci+eladhatatlan játékokkal szenvedni.
Amikor unlockolta az nvidia a freesyncet, azonnal szaladtam freesynces monitorért (amúgyis akartam egy nagyobbat, meg másik hobby miatt ips kellett) imádom.
A gond az, hogy még nextgenen is kevés cím lesz a 40-60-as range-ben a mostani célfrémekből kiindulva, inkább rádobnak még a látványra, igaz, néha beszakad 20 alá, de hát valahogy közelebb kell kerülni a prerender vagy pc-n demozott trailerekhez.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #43617 2019.12.24. 04:38

Én azért vettem Freesync monitort, hogy ha beesik kicsit 60 alá, akkor ne rántson akkorát. Ötvenkevésig elvagyok vele, de sajnos én látom ott is az ingadozást. ~40 már nem okés egyáltalán. Ott már alig segít a VRR. Az én monitorom le sem megy oda (48-75 Hz működik).
Avatar
Moby

Hozzászólás #43618 2019.12.24. 08:24

Zóanagyvarázsló írta:Én most is azt mondom, mint korábban: majd egyszer, a Revolver meg a Redemption 1 után. Sanszos, hogy ez utóbbit gyorsan megvettem volna, ha portolják, így meg áll a PSN-accomon, mert nem jön be a mobys fps.
Miközben létezik belőle 4k 60fps-es superiorverza, sírjunk együtt, hogy neked a létező legszarabb verzában nem csúszik le...hasonló bullshitmagyarázatok miatt juthatott az rdr2 pc verza is hasonló sorsra a kasszáknál :) Kamufrémhiszti, wannabe maszterrészkedés :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #43619 2019.12.24. 08:25

aabyssx írta:Én azért vettem Freesync monitort, hogy ha beesik kicsit 60 alá, akkor ne rántson akkorát. Ötvenkevésig elvagyok vele, de sajnos én látom ott is az ingadozást. ~40 már nem okés egyáltalán. Ott már alig segít a VRR. Az én monitorom le sem megy oda (48-75 Hz működik).
A 48-75 sem gond, amióta létezik low framerate compensation.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #43620 2019.12.24. 09:35

Moby írta:De a posztom lényege nem ez volt. Meg ezekszerint ez a vágyódás kb annyi volt, hogy ment a frémhiszti meg a wannabe maszterrészkedés. Közben meg ahogy itt többször elhangzott, akit érdekelt az lenyomta konzolon. Azt jóvó't az úgyis.
Undorító volt az alap PS4-en, úgy soha nem tolom szerintem. A boost mode megmentette valamelyest Pro-n, de mégis mi máson lehetett volna nyomni, ha nincs jobb verzió? Meg lett alázva a BB élmény így? Meg. :(
Avatar
Moby

Hozzászólás #43621 2019.12.24. 09:52

DanielT írta:Undorító volt az alap PS4-en, úgy soha nem tolom szerintem. A boost mode megmentette valamelyest Pro-n, de mégis mi máson lehetett volna nyomni, ha nincs jobb verzió? Meg lett alázva a BB élmény így? Meg. :(
A te élményedet a saját hülyeséged alázta meg a csatornaszagú styleról, amit nyomtál éveken keresztül. Nem a frém. Aztán kiderült, hogy mégsem olyan rossz az a csatornaszag. Most meg a frém alázta meg :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #43622 2019.12.24. 09:57

Moby írta:A te élményedet a saját hülyeséged alázta meg a csatornaszagú styleról, amit nyomtál éveken keresztül. Nem a frém. Aztán kiderült, hogy mégsem olyan rossz az a csatornaszag. Most meg a frém alázta meg :D
A gótgennység miatt csak könnyebb volt tőle távolmaradni, mert egyáltalán nem vágytam rá. Ha nincs a boost mode 30 frém, marad úgy, ezt garantálom.
Avatar
Moby

Hozzászólás #43623 2019.12.24. 11:31

DanielT írta:A gótgennység miatt csak könnyebb volt tőle távolmaradni, mert egyáltalán nem vágytam rá. Ha nincs a boost mode 30 frém, marad úgy, ezt garantálom.
Én nem kérek garanciákat a nemjátszásra. Meg van az magyarázva kellően walloftextekben, nem kellenek még garanciák is mellé :P
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #43624 2019.12.24. 11:44

aabyssx írta:Én most a Withnesst játszogatom időnként.
Olyan szinten walking sim, hogy még ugrani sem lehet benne. :D
phpBB [media]
Ezt végigvittem. Tök jópofa volt.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #43625 2019.12.24. 15:41

Moby írta:Miközben létezik belőle 4k 60fps-es superiorverza, sírjunk együtt, hogy neked a létező legszarabb verzában nem csúszik le...hasonló bullshitmagyarázatok miatt juthatott az rdr2 pc verza is hasonló sorsra a kasszáknál :) Kamufrémhiszti, wannabe maszterrészkedés :)
Valóban, kötösködési vággyal és nyomorékbalfasz szövegértéssel pontosan ez következik a szavaimból.

A kedvedért: nem, nem arról volt szó, hogy sajnálni kell, hanem arról, hogy még a 4k@60 fps-es csodaverza feltalálása ELŐTT játszottam vele, és a performansz miatt elsikkadt (ugye milyen hihetetlen, hogy kopik az érdekessége?). (Tudom, vehettem volna 360-at is a két fokkal kevésbé okádék verzióért, bocs, de nem tűnt jó ötletnek.) Ha jött volna PC-re normális verzió normális áron (max 30 euró), azt vettem volna azonnal idén is, de ebben reménykedni is csak alig mertem.

Nem, nem fogok venni egyetlen 9 és fél esztendős játékhoz 100k-s akciós konzolt se (négy konzol van most a tévé alatt), 2000 meglévő játék mellé. A tököm ki van a százféle eszközből itthon, és ha nincs elég időm játszani, akkor egy évig is eltarthat egy sandbox játék (még az első Witcher is eltartott addig, pedig zabáltam, a Wiz 8 meg 5 évig), de én egy hónapra sem akarok átmenetileg befogadni amúgy fölösleges plusz eszközt: elvétve szarakodom már fizikai adás-vétellel. De persze hazudok, a PS3-vásárlás előtt is hónapokon át kaptam a köpködést tőled, hogy a magyar PSN-re és a remasterekre várás kamu, ebben a témában is ezt kapom évek óta. Az ugratás egy dolog, de te a meghazudtoló tartalmi részt a jelek szerint komolyan gondolod, és érvként használod a - tidétől eltérő - preferenciáim lehányására. Csak ez ugyanolyan idióta baromság leáldos szinten is, mint a hét-nyolc évvel ezelőtti volt, így te sem tűnsz okosabbnak, amikor újra és újra ezzel szólsz be.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #43627 2019.12.24. 16:16

Boldog karacsonyt minden topiklakonak ;)
Csatolmányok
0DA1D73C-3BF2-4514-86FC-2F3F25D4B1E2.jpeg
Avatar
DanielT

Hozzászólás #43628 2019.12.24. 16:22

Ja télleg, el is felejtettem, hogy ez van!

Boldog karácsonyt mindenkinek! :)
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #43629 2019.12.24. 16:47

nekem is most jutott eszembe :vigyor5:

boldog karit sracok! :puszis:
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #43630 2019.12.24. 17:22

Boldog karacsonyt! :smile:
Avatar
Moby

Hozzászólás #43631 2019.12.24. 17:59

Zóanagyvarázsló írta:TLDR
Há mondom én, hogy meg van magyarázva walloftextben :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #43632 2019.12.24. 18:02

Boldog karácsonyt kölkek! Tudom, mindenki elfelejtette, meg senki se karácsonyozik, de ha mégis, hát legyen az boldog! Egyetek sok halászlét helyettem is, nekem sajnos nem szabad, a sok süteménynek is messziről integetek. Viszont a sok játékot jó nézni a fa alatt :D

/halat azért ettem, az finom volt. Meg sütött a nekem az én drága feleségem mobykompatibilis sütit is, szal nekem is jut azért karácsonyi finomság :)
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #43633 2019.12.24. 18:34

Boldog karácsonyt, Topiklakók! :integet2:
Most kivételesen én is halászleveztem, meg rántott halaztam, mert a kiscsalád ezt kívánta, aztán nem akartam különcködni.
Avatar
Botond

Hozzászólás #43634 2019.12.24. 18:45

Boldog karit fiatalok és idősebbek! <nincs karifa smiley>
Avatar
donatus13

Hozzászólás #43635 2019.12.24. 19:23

Boldog karácsonyt!
Avatar
Moby

Hozzászólás #43636 2019.12.24. 20:21

Kérdés volt a Mario+Rabbids Kingdom Battle.
Hozott egy rakat játékot a jézuska, de ezzel kezdtük, és...és semmi mást nem sikerült elindítanunk :D Két óra helyből belerepült. És ha nagyobbak lennének, és nem lenne már fürdésidő, szerintem nyomnánk hajnalig.
Avatar
Botond

Hozzászólás #43637 2019.12.24. 20:24

Moby írta:Kérdés volt a Mario+Rabbids Kingdom Battle.
Hozott egy rakat játékot a jézuska, de ezzel kezdtük, és...és semmi mást nem sikerült elindítanunk :D Két óra helyből belerepült. És ha nagyobbak lennének, és nem lenne már fürdésidő, szerintem nyomnánk hajnalig.
Mondtam.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #43638 2019.12.24. 22:00

Bódottágosat!
Én má délelőtt túlvoltam kettő ünnepi, családi veszekedésen. :idiota:
Van akiknek nagyon stresszes bír lenni ez az időszak, én meg nem bírom, ha túltolunk dolgokat. Szerencsére a délután belassult.
Meg a gyerekek ultra-normálisak ma. Rájuk sem ismerek!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #43639 2019.12.24. 22:59

aabyssx írta:Bódottágosat!
Én má délelőtt túlvoltam kettő ünnepi, családi veszekedésen. :idiota:
Van akiknek nagyon stresszes bír lenni ez az időszak, én meg nem bírom, ha túltolunk dolgokat. Szerencsére a délután belassult.
Meg a gyerekek ultra-normálisak ma. Rájuk sem ismerek!
Nekem az előbb küldött haver egy saját videót, az erkélyről filmezte, ahogy egy fickó földhöz vág egy nőt, de úgy repült mintha a Holdon lennének. Aztán felpattant a csaj és próbálta rugdosni a bácsit. Mindezeket az utca népe lelkesen kommentálta. :eljen: :idiota:
Avatar
eje75

Hozzászólás #43640 2019.12.24. 23:04

Nagyon kellemes karit kívánok Én is mindenkinek srácok... a gyereknek először csak két pár becsomagolt zoknit adtunk, készítettünk egy pár fotót a megnyúlt képéről, de aztán a Switch elsöprő siker volt itt is, még a "Te vagy a legjobb apa a világon..." is elhangzott :nyes: :nyes: rohadt büszkén viseltem a kitüntetésemet, amíg az asszony le nem lombozott: "minek örülsz: nem csatában nyerted, hanem vetted..."..... nők b.meg, fizikailag zavarja őket, ha jól érzed magad...
Egyébként megsüvegelem a Switc-et, mert a 6 játékból (ma délelőtt még elmentem a Super Smash Bros. Ultimate-ért...) csak 3-at tudtunk kipróbálni, annyira lekötött minket a kalapos márió, meg a verekedés.... meg kell mondjam, hogy TV-re kötve egyáltalán nem gány, tök élvezhető a látvány, családi cuccnak a legjobb platform... próbáltam mértékkel zabálni, nem akarom kicsapni a belem, de sajnos rohadt jó bejgliket vettem a Spar-ban (szilvás...tudom-tudom, de ha megkóstolnátok, megértenétek: fenomenális... mondhatnám úgy is: PRO :banplz: ) meg diósat a Lidl-ben ( 50% a dió, a töltelék 1,5x vastagabb, mint a tészta, utoljára nagyanyámtól láttam ilyet) hogy nem annyira jött össze...
Avatar
Botond

Hozzászólás #43641 2019.12.24. 23:12

eje75 írta:Nagyon kellemes karit kívánok Én is mindenkinek srácok... a gyereknek először csak két pár becsomagolt zoknit adtunk, készítettünk egy pár fotót a megnyúlt képéről, de aztán a Switch elsöprő siker volt itt is, még a "Te vagy a legjobb apa a világon..." is elhangzott :nyes: :nyes: rohadt büszkén viseltem a kitüntetésemet, amíg az asszony le nem lombozott: "minek örülsz: nem csatában nyerted, hanem vetted..."..... nők b.meg, fizikailag zavarja őket, ha jól érzed magad...
Egyébként megsüvegelem a Switc-et, mert a 6 játékból (ma délelőtt még elmentem a Super Smash Bros. Ultimate-ért...) csak 3-at tudtunk kipróbálni, annyira lekötött minket a kalapos márió, meg a verekedés.... meg kell mondjam, hogy TV-re kötve egyáltalán nem gány, tök élvezhető a látvány, családi cuccnak a legjobb platform... próbáltam mértékkel zabálni, nem akarom kicsapni a belem, de sajnos rohadt jó bejgliket vettem a Spar-ban (szilvás...tudom-tudom, de ha megkóstolnátok, megértenétek: fenomenális... mondhatnám úgy is: PRO :banplz: ) meg diósat a Lidl-ben ( 50% a dió, a töltelék 1,5x vastagabb, mint a tészta, utoljára nagyanyámtól láttam ilyet) hogy nem annyira jött össze...
Azé a sVICCSről mindenkinek szar véleménye van, akiknek sose volt!
Avatar
Moby

Hozzászólás #43642 2019.12.25. 08:23

Én úgy elfáradtam tegnap, hogy a gyerekekkel elaludtam én is. Se vicsernézés, se éjszakábanyúló géming nem vót :(
Avatar
Botond

Hozzászólás #43643 2019.12.25. 09:41

Moby írta:Én úgy elfáradtam tegnap, hogy a gyerekekkel elaludtam én is. Se vicsernézés, se éjszakábanyúló géming nem vót :(
Én elalvás előtt belepörgettem 1-1 órát handheld a luigi manson3ba és az ac4be is, jól sikerült mindkettő, mindkettőt most kezdtem el. Amikor kis időm volt akkor link ébredését toltam az elmúlt hetekben, de azzal se tartok sehol.
Avatar
pacoka

Hozzászólás #43644 2019.12.25. 10:30

DanielT írta:Soha nem lesz 60 kőbe vésve a parasztoknak. VISZONT! Az új konzolok már tudni fogják a "freesyncet", tehát ha megfelelő tévéd van hozzá, akkor a 40-60 range-ben ingadozó cuccok már klasszisokkal élvezhetőbbek lesznek. Ha ez bejön, én is szögre akasztom a pécét megint, nem kell a Win10+Epikgeci+eladhatatlan játékokkal szenvedni.


Ezt azt jelenti, hogy jövőre le kell cserélni a plazmát "freesync"-es TV-re ("freesync"= HDMI Variable Refresh Rate)?
Avatar
Moby

Hozzászólás #43645 2019.12.25. 12:22

pacoka írta:Ezt azt jelenti, hogy jövőre le kell cserélni a plazmát "freesync"-es TV-re ("freesync"= HDMI Variable Refresh Rate)?
Le lehet idén is. De egyelőre csak az lg idei oledjei tudják a hdmi2.1-et.

/Freesyncet tudnak a samsung qledjei is hdmi2.0-n belül, amd hakkolással, de az elég kaka. Xbox is tudja, de ez a szabványon felüli működés fostos, ott a df elemzése a boxal. A HDMI 2.1-el már szabványon belül, sok más okossággal együtt, normálisan fog működni a nextgennel.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #43646 2019.12.25. 13:48

Switch literol velemenyek? Ha nem nagyon lenne tv-re kotve, melyiket vennetek?
Avatar
Botond

Hozzászólás #43647 2019.12.25. 13:52

Greyfox írta:Switch literol velemenyek? Ha nem nagyon lenne tv-re kotve, melyiket vennetek?
Ha nem vág a sárba az a húszas különbség, akkor a simát. Tabletop is nagyon jó, a joycon továbbra is beteges, jobb ha bármikor lehet cserélni, mintha be kell adni az egészet szerelésre.
Avatar
Moby

Hozzászólás #43648 2019.12.25. 14:04

Greyfox írta:Switch literol velemenyek? Ha nem nagyon lenne tv-re kotve, melyiket vennetek?
A nagyot. A kicsihez couchcoophoz venni kell joyconokat, akkor meg már annyiból veheted a nagyot is. Ráadásul nincs rezgés. Kicsi a kijelző. És de, lesz tévére kötve. A lite az nem.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #43649 2019.12.25. 14:45

pacoka írta:Ezt azt jelenti, hogy jövőre le kell cserélni a plazmát "freesync"-es TV-re ("freesync"= HDMI Variable Refresh Rate)?
Végre mehetünk megint tv-t tesztelni és őrületbe kergetni az eladókat. :idiota:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #43650 2019.12.25. 15:00

DanielT írta:Végre mehetünk megint tv-t tesztelni és őrületbe kergetni az eladókat. :idiota:
art orulne neki h a pandak igy fellelegezhetnek :idiota:
Avatar
Moby

Hozzászólás #43651 2019.12.25. 17:48

Amikor a befőtt teszi el a nagymamát... :)
phpBB [media]
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #43652 2019.12.25. 19:50

Boldog karácsonyt, még mielőtt leáldozik az ünnepnek!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #43653 2019.12.25. 19:52

Moby írta:Há mondom én, hogy meg van magyarázva walloftextben :banplz:
Dehogy volt az igazi wall of text, az a topik történetében csak kiemelkedő intellektusoknak járt: Tinman, arty, Botond stb. Te komolyan azt hiszed, hogy elitklub tagja vagy?! :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #43654 2019.12.25. 20:21

Vicser 3 második DLC.

Csak a szokásos: soha nem okozott gondot egy harc se, de a főbossz a szarommal paníroz be. (10+ próba)

szerk: Azé' a kommentet követő 10 percen belül lenyomtam ám, Switch huszárok... :nezze:
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #43655 2019.12.25. 22:50

DanielT írta:Nekem az előbb küldött haver egy saját videót, az erkélyről filmezte, ahogy egy fickó földhöz vág egy nőt, de úgy repült mintha a Holdon lennének. Aztán felpattant a csaj és próbálta rugdosni a bácsit. Mindezeket az utca népe lelkesen kommentálta. :eljen: :idiota:
"Áh, a szerelem..." - idézet: Torrente
Avatar
Botond

Hozzászólás #43656 2019.12.25. 23:44

DanielT írta:Vicser 3 második DLC.

Csak a szokásos: soha nem okozott gondot egy harc se, de a főbossz a szarommal paníroz be. (10+ próba)

szerk: Azé' a kommentet követő 10 percen belül lenyomtam ám, Switch huszárok... :nezze:
Múltkor ment a pörgés, hogy pillars of eternity az 5 eurós verzióban humblibundliról legyen meg, vagy 50 euróért switch e-storeból. Na ma az MS eldöntötte, 300 forintos ultimétpasszba bekerült az is, csorog is már le. Szóval jövőre teljes pc géming költés 20k az éves passzra és csocsi.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #43657 2019.12.26. 09:35

DanielT írta:Vicser 3 második DLC.

Csak a szokásos: soha nem okozott gondot egy harc se, de a főbossz a szarommal paníroz be. (10+ próba)

szerk: Azé' a kommentet követő 10 percen belül lenyomtam ám, Switch huszárok... :nezze:
Igen ott az egyik fázisban valamiért nagyon ki volt centizve, aztán lehetett az elejéről kezdeni a harcot. Biztos azért, mert az alapjátékban meg már-már kínos volt mennyire hülyét lehetett csinálni a boss-okból. Arról nem beszélve, hogy még a Goty definitív kiadásban is előszeretettel fagytak meg T pózban.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #43658 2019.12.26. 10:18

benőmenő írta:Arról nem beszélve, hogy még a Goty definitív kiadásban is előszeretettel fagytak meg T pózban.
Nekem teljes átvezetők fagytak be, szerencsére skippelve tovább mentek, csak ugye nem láttam őket... ÁTVEZETŐK! Teljesen kiszámítható, statikus részek. És ennyi idővel a megjelenés után nem stabil, hát megmondom őszintén nem egyszer eszembe jutott, hogy ezek után a Kűberpanka 2077 milyen állapotban lesz day1... :wilting:
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #43659 2019.12.26. 11:02

Megnéztem a vicsereket:
+ Geraltot szerintem fullra eltalálták. Nem is tudom, hogy hogyan lehetne jobb. Superman tökre jól működik;
+ Geralt side questeket csinál végig és csóró balek;
- minden más zagyva hülyeség. Ócska szar az egész, pörgettem a végét már a faszba;
- píszí erőltetés.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #43660 2019.12.26. 11:06

aabyssx írta:Megnéztem a vicsereket:
+ Geraltot szerintem fullra eltalálták. Nem is tudom, hogy hogyan lehetne jobb. Superman tökre jól működik;
+ Geralt side questeket csinál végig és csóró balek;
- minden más zagyva hülyeség. Ócska szar az egész, pörgettem a végét már a faszba;
- píszí erőltetés.
Így pár rész után egyet kell, hogy értsek. A 2. és 3. rész borzalmas volt. A látvány és a fix frém miatt azért végigszenvedem :banplz:
Avatar
Botond

Hozzászólás #43661 2019.12.26. 12:39

Greyfox írta:Így pár rész után egyet kell, hogy értsek. A 2. és 3. rész borzalmas volt. A látvány és a fix frém miatt azért végigszenvedem :banplz:
Alig van 4k tartalom ezen a Netflix cuccon, az azért meglepett, azt hittem legalább már náluk elterjedt, de nem.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #43662 2019.12.26. 13:59

Botond írta:Alig van 4k tartalom ezen a Netflix cuccon, az azért meglepett, azt hittem legalább már náluk elterjedt, de nem.
És a tömörítés miatt a 4K-juk is gyengébb tud lenni, mint egy jobb 1080p.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #43663 2019.12.26. 14:08

Az igazi botrány az, hogy 720p felbontás a maximum minden böngészőben, Edge-n kívül. Konkrétan _felháborító_.

Szal' ha nem abban néztétek eddig, akkor van egy rossz hírem.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #43664 2019.12.26. 14:08

Amúgy nálam is vajákolva telik a karácsony, de én a könyvnek ugrottam neki. Az első novelláskötetbe belekezdtem 24-ére virradóra (éjfél után, lefekvés előtt), 25. késő délutánra végeztem is vele ünneplés mellett is. Most már a második kötet megy. Nem nagyon szoktam fantasyt olvasni, de ez eddig elég szórakoztató és nem is ostoba blődség, jól csúszik.

A nyolc kötet után jöhet az első rész újrázása vagy a második rész, meg majd a harmadik is persze. Nyelv hogyan érdemes? Lengyel szinkronnal játszotta valaki ezeket? A magyar felirat jó? Kissé hiányozna a könyvek nyelvezete, ha bénus vagy más. (Az első annak idején magyarul volt meg, de az csonka, mert az EE bővítéseit nem kapta meg, így ha újra előveszem, akkor lengyel-angol lesz.)

Az amúgy komoly, hogy a 2 esetében GOG-on máig bugosan az achievementek? A saját játékukhoz hozták be a feature-t, és még mindig fos? A GOG-on sírnak, hogy a steameset preferálhák csak ezért.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #43665 2019.12.26. 14:10

DanielT írta:Az igazi botrány az, hogy 720p felbontás a maximum minden böngészőben, Edge-n kívül. Konkrétan _felháborító_.
Amikor utoljára néztem, még IE-ben is lehetett fölé menni. Konkrétan rettenet volt a minőség- akkor még - Operával. Előfizetéses kamerás verzió sorozatokból. Ez se semmi találmány.

Mindazonáltal a gyakorlatban PS3-ról haszáltam úgyis.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #43666 2019.12.26. 15:26

Zóanagyvarázsló írta:Amúgy nálam is vajákolva telik a karácsony, de én a könyvnek ugrottam neki. Az első novelláskötetbe belekezdtem 24-ére virradóra (éjfél után, lefekvés előtt), 25. késő délutánra végeztem is vele ünneplés mellett is. Most már a második kötet megy. Nem nagyon szoktam fantasyt olvasni, de ez eddig elég szórakoztató és nem is ostoba blődség, jól csúszik.

A nyolc kötet után jöhet az első rész újrázása vagy a második rész, meg majd a harmadik is persze. Nyelv hogyan érdemes? Lengyel szinkronnal játszotta valaki ezeket? A magyar felirat jó? Kissé hiányozna a könyvek nyelvezete, ha bénus vagy más. (Az első annak idején magyarul volt meg, de az csonka, mert az EE bővítéseit nem kapta meg, így ha újra előveszem, akkor lengyel-angol lesz.)

Az amúgy komoly, hogy a 2 esetében GOG-on máig bugosan az achievementek? A saját játékukhoz hozták be a feature-t, és még mindig fos? A GOG-on sírnak, hogy a steameset preferálhák csak ezért.
én az első rész esetében a magyar szinkront ajánlanám :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #43667 2019.12.26. 15:41

DanielT írta:Az igazi botrány az, hogy 720p felbontás a maximum minden böngészőben, Edge-n kívül. Konkrétan _felháborító_.

Szal' ha nem abban néztétek eddig, akkor van egy rossz hírem.
Még sose néztem böngészőben. iOS appal meg Samsung tv appal nézek csak hbogot és netflixet is.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #43668 2019.12.26. 15:45

Zóanagyvarázsló írta:Amikor utoljára néztem, még IE-ben is lehetett fölé menni. Konkrétan rettenet volt a minőség- akkor még - Operával. Előfizetéses kamerás verzió sorozatokból. Ez se semmi találmány.
Az egész streaming tartalomszolgáltatás nevetséges 2019-ben, pláne nem USA-ban. Várom már, hogy ide is belépjen az Epiksztór és rendet tegyen!
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #43669 2019.12.26. 16:01

Zóanagyvarázsló írta:A nyolc kötet után jöhet az első rész újrázása vagy a második rész, meg majd a harmadik is persze. Nyelv hogyan érdemes? Lengyel szinkronnal játszotta valaki ezeket? A magyar felirat jó? Kissé hiányozna a könyvek nyelvezete, ha bénus vagy más. (Az első annak idején magyarul volt meg, de az csonka, mert az EE bővítéseit nem kapta meg, így ha újra előveszem, akkor lengyel-angol lesz.)
Az első játék elég furi a sztori szempontjából. Kb. a tutorial meg a befejező videón kívül csak néhány szereplő tér vissza belőle cameo szintjén. A halottizés magyar szinkronnak van egy kis trash bája.
A könyvekből én is a 3.-at bújom azóta, pedig már olvastam mindet. :)
Avatar
Botond

Hozzászólás #43670 2019.12.26. 17:40

DanielT írta:Az egész streaming tartalomszolgáltatás nevetséges 2019-ben, pláne nem USA-ban. Várom már, hogy ide is belépjen az Epiksztór és rendet tegyen!
Hát aki konkrétan ki akar baszni magával annak hagyják. Ezért lehet ps4et is venni, meg böngészőben nézni streamet. Nem értem miért gond ez. Aki meg nem akar szart zabálni kétpofára, annak olyan tvje van, vagy vesz hozzá üveggyöngyökért okosító lófaszt és nézheti normálisan. De ettől meg hülyének lenni alkotmányos jog, mindenki nézheti 240p-ben is, ha úgy tartja kedve.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #43671 2019.12.26. 17:51

Botond írta:Hát aki konkrétan ki akar baszni magával annak hagyják. Ezért lehet ps4et is venni, meg böngészőben nézni streamet. Nem értem miért gond ez. Aki meg nem akar szart zabálni kétpofára, annak olyan tvje van, vagy vesz hozzá üveggyöngyökért okosító lófaszt és nézheti normálisan. De ettől meg hülyének lenni alkotmányos jog, mindenki nézheti 240p-ben is, ha úgy tartja kedve.
És ahhoz mit kell venni, hogy ne kelljen 5-6 szolgáltatásra párhuzamosan előfizetni azért, hogy még akkor se legyen meg minden kontent, amit egy randomszar torrent oldal tud? :nemtudom:
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #43672 2019.12.26. 17:51

Én pont mostanában gondolkodtam azon, hogy veszek egy Mi Box S-t a streaming szolgáltatásokhoz.
Avatar
Botond

Hozzászólás #43673 2019.12.26. 17:55

DanielT írta:És ahhoz mit kell venni, hogy ne kelljen 5-6 szolgáltatásra párhuzamosan előfizetni azért, hogy még akkor se legyen meg minden kontent, amit egy randomszar torrent oldal tud? :nemtudom:
Kapásból örökélet plusz két nap kell, hogy mind megnézd, vagy kicsit több. Na de akinek nincs ennyi ideje az is el tudja baszni az erre való idejét egy vagy nagyon max két előfizetéssel.
Avatar
Botond

Hozzászólás #43674 2019.12.26. 17:56

aabyssx írta:Én pont mostanában gondolkodtam azon, hogy veszek egy Mi Box S-t a streaming szolgáltatásokhoz.
4 éves 4K samsungon is volt app, amin rendesen jött minden. Lehet tv-t kellene updatelni amúgy.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #43675 2019.12.26. 17:57

Botond írta:Kapásból örökélet plusz két nap kell, hogy mind megnézd, vagy kicsit több. Na de akinek nincs ennyi ideje az is el tudja baszni az erre való idejét egy vagy nagyon max két előfizetéssel.
Ja, hát tudtam, hogy az én hibám.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #43676 2019.12.26. 18:02

Botond írta:4 éves 4K samsungon is volt app, amin rendesen jött minden. Lehet tv-t kellene updatelni amúgy.
ami evekig pixel pontosan skalazott? :banplz: :taps:
Avatar
Moby

Hozzászólás #43677 2019.12.26. 18:23

A büdös kurva anyját annak a tetűgecinek, aki ezt ginso tree escape-et tervezte. Akik felszopják az égbe ezt a játékot, azok hányadik retry után tolták be a cheatet?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #43678 2019.12.26. 18:26

Moby írta:A büdös kurva anyját annak a tetűgecinek, aki ezt ginso tree escape-et tervezte. Akik felszopják az égbe ezt a játékot, azok hányadik retry után tolták be a cheatet?
:DD Hát haltam elégszer, de meg tudtam csinálni és asszem ugyanúgy nem voltam ideges, mint a korábbi 1400 halál után sem. :) Kitartás!

Most belenéztem ebbe a videóba és el is hangzik amire emlékeztem saját tapasztatból: nem kell rohanni, csak szépen, metodikusan.

phpBB [media]
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #43679 2019.12.26. 18:27

Micsu írta:én az első rész esetében a magyar szinkront ajánlanám :D
Na de úgy volt meg, előrendelő voltam, nem is lehetett mást választani. Illetve fájlokból bele lehetett gányolni mást is (próbáltam), mert ott volt a felirat, így akár egy teljesebb angol feliratot is. Vicces is volt nézni, hogy a magyar már akkor csonka volt.

A magyar szinkron szerintem szerethető volt és elismerendő próbálkozás, de a nagy nevek ellenére a kelleténél felolvasósabb lett, illetve az ajakmozgásal érthetően nagyon nincs szinkronban. Szóval lehetett rajta mosolyogni, Leo és a rémsáska, illetve halottizék nélkül is.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #43680 2019.12.26. 18:36

DanielT írta:És ahhoz mit kell venni, hogy ne kelljen 5-6 szolgáltatásra párhuzamosan előfizetni azért, hogy még akkor se legyen meg minden kontent, amit egy randomszar torrent oldal tud? :nemtudom:
Miért akarsz mindenre egyszerre előfizetni? Ha kell külön az asszony és a gyerekek miatt, mert romantikára és mesére vágynak, azt megértem, de nálad nincs ilyen problematika. A monitor minden sarkába kellene egy 4K-s felbontású ablakban külön sorozat egyszerre, vagy mi?

Ahogy az Origin Accessnek nem rójuk fel, hogy miért nincs benne minden is, vagy éppen a Game Passnak se (OK, ez szinte ingyenes), úgy itt is lehet úgy csinálni, hogy akkor fizetsz elő, ha összegyűlt elég matéria.

Persze ha day1 nézed a sorozatokat, és többfélén mennek, az megint más.

Messze nem tökéletes így fragmentálva, de az áráért teljesen használható. Mondom én, aki még csak ingyen használta.

A torrent szerintem annyival rosszabb tud lenni, hogy PC-re okés, de ha a nappaliban akarom lejátszani a cuccokat, akkor kezdődik a macera. Ha nem tartok hozzá külön HTPC-t, akkor mehet a stream miatt az igazi (most a pendrive-ot hagyjuk, azt is macerának tekintem), a DLNA/UPnP cuccok meg mind hulladékok, ha a hangsávokkal és a feliratokkal szeretnél játszani. Pláne menet közben. Megoldani mindent meg tudok, de kedvemre való nincs. Vagy nálatok mi az ultimate megoldás?

Vissza: “Leáldozott.hu”