A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
eje75

Hozzászólás #43541 2019.12.22. 22:31

benőmenő írta:Én 26-án megyek majd a családi karácsonyi mozizás keretében.
Anyám is véleményezte a Witcher sorozatot, nagyjából 25 perc alatt aludt be az első epizódon. :D
Én csak egy tanácsod adhatok: tégy magadnak egy szívességet és kerüld el, mint a leprát... most járok a felénél, de ki kellett peckelnem a szemem, hogy folytassam a nézését.... kibírhatatlan szar, konkrétan fájdalmas nézni, egy kínszenvedés... iszonyú erőltetett párbeszédek, pocsék színészi alakítások, és elképesztő gyenge sztori...
Avatar
Moby

Hozzászólás #43542 2019.12.22. 23:04

eje75 írta:Feltűnően nagy a hallgatás....kerülgethetjük a keserű témát, mint a férfi homoszexualitást, de valakinek meg kell törnie a csendet:.......... Star Wars: The Rise of Skywalker.......... én személy szerint 15 perc után kikapcsoltam, és egyenlőre nem tudtam magam rávenni, hogy folytassam...
Majd 28-án mondok róla valamit. Addig karácsony, nem starwars :)
Avatar
Botond

Hozzászólás #43543 2019.12.22. 23:05

eje75 írta:Én csak egy tanácsod adhatok: tégy magadnak egy szívességet és kerüld el, mint a leprát... most járok a felénél, de ki kellett peckelnem a szemem, hogy folytassam a nézését.... kibírhatatlan szar, konkrétan fájdalmas nézni, egy kínszenvedés... iszonyú erőltetett párbeszédek, pocsék színészi alakítások, és elképesztő gyenge sztori...
Teljesen összezavarsz. Nézem a vajákot, és szóról szóra ezt érzem. Mindig azt hiszem arról írsz. Játék se kapott el, de a sorozatnál így is jobbnak néz ki.
Avatar
Moby

Hozzászólás #43544 2019.12.22. 23:09

Mondjuk aki a könyveket nem olvasta/játékokat nem játszotta, az kb lófaszt nem érthet az egészből(már azt sem, hogy a cselekmények nem ugyanabban az időben zajlanak). Nekem nem gond, hogy kvázi a rajongóknak készítettek egy sorit valag pénzből, nekik lehet az lesz :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #43545 2019.12.22. 23:16

Moby írta:Mondjuk aki a könyveket nem olvasta/játékokat nem játszotta, az kb lófaszt nem érthet az egészből(már azt sem, hogy a cselekmények nem ugyanabban az időben zajlanak). Nekem nem gond, hogy kvázi a rajongóknak készítettek egy sorit valag pénzből, nekik lehet az lesz :D
Azé mondjuk aki túljutott a nyolc általánosan az vágja, hogy hogyan jönnek sorban az idősíkok, láthatott ilyet már ezerszer, de ez csak simán iszonyat gyenge.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #43546 2019.12.22. 23:26

Tényleg jó a vaják. Elég szkeptikusan álltam hozzá, de..
Spoiler
a végén a szvördfájt meggyőzött!
Avatar
Moby

Hozzászólás #43547 2019.12.22. 23:30

Botond írta:Azé mondjuk aki túljutott a nyolc általánosan az vágja, hogy hogyan jönnek sorban az idősíkok, láthatott ilyet már ezerszer, de ez csak simán iszonyat gyenge.
Nem tudom miből fog rájönni, ha kurvára nem ismeri a karaktereket, meg a világot.
Avatar
donatus13

Hozzászólás #43548 2019.12.22. 23:40

Moby írta:Majd 28-án mondok róla valamit. Addig karácsony, nem starwars :)
én is pont 28 an megyek meglesni:D nem várok tőle semmit szóval remélem nem lesz nagyon gáz.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #43549 2019.12.22. 23:46

donatus13 írta:én is pont 28 an megyek meglesni:D nem várok tőle semmit szóvxal remélem nem lesz nagyon gáz.
Túl nagyok az elvárásaid. Ez Star Wars.
Avatar
Botond

Hozzászólás #43550 2019.12.22. 23:54

Moby írta:Nem tudom miből fog rájönni, ha kurvára nem ismeri a karaktereket, meg a világot.
Hát nem tudom, de azért elég rizikós lenne úgy kiadni egy sorozatot, hogy csak az értse aki minden könyvet olvasott, minden játékot kimaxolt. Nyilván helyzeti előnyben van aki ezeken túlvan, game of thronest vagy gyűrűk urát is más volt a könyvek után, vagy a nélkül nézni, de azé szerintem azt is értették még az analfabéták is. Ez simán kurvagyenge cucc lett, lehet tényleg csak fanatikus rajongóknak szól, de akkor kurvára mellélőttek. Azért persze jön a második évad, remélem az jobb lesz egy átlagos semminél. Spoiler nélkül nyilván nem tudunk a részletekbe belemenni, szóval részemről itt zárhatjuk is azzal, hogy nem értünk egyet. Aztán lehet majd megszeretem, “mint Moby az rdr2-t”, ahogy a mondás tartja. :)
Avatar
eje75

Hozzászólás #43551 2019.12.23. 00:24

Botond írta:Hát nem tudom, de azért elég rizikós lenne úgy kiadni egy sorozatot, hogy csak az értse aki minden könyvet olvasott, minden játékot kimaxolt.
Istenként sose mennék bele halandókkal való tusakodásba, de ez a Skywalker kora tökugyanez... aki nem ismeri a sagát (ha egyáltalán létezik ilyen szénalapú az ismert univerzumban) az ebből egy qwa kukkot nem fog érteni: ez CSAK és kizárólag a rajongóknak szól, egy szimpla fanservice... az évtizedek alatt felépített star wars univerzum nélkül ez a film egy bűn rossz fércmunka, élvezhetetlen... csak nem akkora a rizikó, mint a Wichernél, mert "picit" többen ismerik a sorozatot....
Avatar
eje75

Hozzászólás #43552 2019.12.23. 01:14

Ok...szerencsére vége.... béke poraira, felejtsük is el gyorsan.... aki pedig aggódna, ne féljen:
Spoiler
van a végén leszbikus csók.... no comment, de úgy az egész
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #43553 2019.12.23. 01:45

Belenéztem én is a vicserbe.
Az első benyomásom az, hogy érdekes, de zagyva kicsit, meg telerakták a kb. középkori, északi világot az egyenlítő környékéről származókkal. És nem láncba verve, vagy mutatványként, hanem ...na, mindegy ...minek kell mindenhova erőltetni ezt?
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #43554 2019.12.23. 07:24

aabyssx írta:Belenéztem én is a vicserbe.
Az első benyomásom az, hogy érdekes, de zagyva kicsit, meg telerakták a kb. középkori, északi világot az egyenlítő környékéről származókkal. És nem láncba verve, vagy mutatványként, hanem ...na, mindegy ...minek kell mindenhova erőltetni ezt?
Nekem a "kedvencem" a néger elf kisfiú volt, aki a könyvhöz képest Geraltot és egy elárvult kislányt helyettesítő kompozit karakter volt.
Ami egyébként megintcsak annak a következménye, hogy a játékidő az fele/harmada annak, amivel ezt normálisan adaptálni lehetett volna.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #43555 2019.12.23. 09:54

benőmenő írta:Nekem a "kedvencem" a néger elf kisfiú volt, aki a könyvhöz képest Geraltot és egy elárvult kislányt helyettesítő kompozit karakter volt.
Ami egyébként megintcsak annak a következménye, hogy a játékidő az fele/harmada annak, amivel ezt normálisan adaptálni lehetett volna.
És igazából semmi sem indokolja, nincs hozzáadott értéke. Úgy gondolom, hogy színességet beleerőltetni valamibe csak azért, hogy legyen, maga a rasszizmus. Ha színeket szeretnének, akkor tegyék bele kiegészítéssel (új sztorivonal, új karakterek, ahol tényleg van értelme)!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #43556 2019.12.23. 10:58

Nekem olyan zagyva a vicser, hogy az egyik rész (4?) nézését megállítottam és ellenőriztem, hogy kihagytam -e részeket véletlenül. De kiderült, hogy nem, csak elvileg ugrálunk az időben, mindenféle támpont nélkül... Na azóta nem néztem, inkább nyomtam a DLC-t.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #43557 2019.12.23. 11:14

DanielT írta:Nekem olyan zagyva a vicser, hogy az egyik rész (4?) nézését megállítottam és ellenőriztem, hogy kihagytam -e részeket véletlenül. De kiderült, hogy nem, csak elvileg ugrálunk az időben, mindenféle támpont nélkül... Na azóta nem néztem, inkább nyomtam a DLC-t.
Szóval tettek bele IQ-szűrőt.
Avatar
Botond

Hozzászólás #43558 2019.12.23. 11:20

Zóanagyvarázsló írta:Szóval tettek bele IQ-szűrőt.
Én szuperment nem vágom, hogy miért bohóckodik a karddal, amikor lézerszemmel mehetne a pewpewdie és kész. Totál káosz az egész! :banplz:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #43559 2019.12.23. 11:38

Zóanagyvarázsló írta:Szóval tettek bele IQ-szűrőt.
Az nem IQ szűrő, hogy összefüggéstelenül van 1 epizódba belezsúfolva 2, vagy 3 különböző sztori, majd ejetenek egy-egy fél mondatot amiben jelzik a 20 év eltérés. Ez szar vágással vegyített kapkodás.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #43560 2019.12.23. 11:44

Zóanagyvarázsló írta:Szóval tettek bele IQ-szűrőt.
Vagy ez, vagy nem elég jól van megoldva. Nem kell nekem szájbarágás, de ahelyett, hogy bedobnának minden beszélgetésbe ötvenféle ember+helyszín nevet, teljesen feleslegesen, inkább követhetővé tennék itt a nagy rohanásban és skippelésben a dolgokat.
Avatar
Botond

Hozzászólás #43561 2019.12.23. 11:47

DanielT írta:Vagy ez, vagy nem elég jól van megoldva. Nem kell nekem szájbarágás, de ahelyett, hogy bedobnának minden beszélgetésbe ötvenféle ember+helyszín nevet, teljesen feleslegesen, inkább követhetővé tennék itt a nagy rohanásban és skippelésben a dolgokat.
És ezen kívül is van ezer baja, de ahogy Moby is írta az se meglepő, hogy aki nem ismeri mindenkinek az összes unokatestvérének a volt feleségének az első házasságból született gyerekeinek a CVjét oda-vissza, az lehet hogy már ezen az apró malőrön se jut át. :)
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #43562 2019.12.23. 11:51

DanielT írta:Nekem olyan zagyva a vicser, hogy az egyik rész (4?) nézését megállítottam és ellenőriztem, hogy kihagytam -e részeket véletlenül. De kiderült, hogy nem, csak elvileg ugrálunk az időben, mindenféle támpont nélkül... Na azóta nem néztem, inkább nyomtam a DLC-t.
Melyik DLC-t?
Amúgy mindegy mert mind a kettő nagyon jó.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #43563 2019.12.23. 11:55

Áh, megjött a sorozatba a maszkulin, harcteret megjárt nő is. Sínen vagyunk.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #43564 2019.12.23. 11:55

Ja, hogy ez az időutazás?!? Kussolok.
Avatar
Moby

Hozzászólás #43565 2019.12.23. 12:49

DanielT írta:Vagy ez, vagy nem elég jól van megoldva. Nem kell nekem szájbarágás, de ahelyett, hogy bedobnának minden beszélgetésbe ötvenféle ember+helyszín nevet, teljesen feleslegesen, inkább követhetővé tennék itt a nagy rohanásban és skippelésben a dolgokat.
Ezt írtam tegnap. Aki nem ismeri a sztorit, annak nem fog lejönni, hogy 3 idősíkban megy a film az elejétől fogva. Botond szerint 8 általánossal mindenki érti. Karácsony van, most nyugodtan bevallhatjátok, kinek nincs meg :D


/Yenneferé a régi idősík(előzmény), Geralté későbbi(Ciri születése környéki), és Cirié az utolsó.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #43566 2019.12.23. 12:55

Úgy tűnik, hogy nekem sincs meg a nyóc általános.
(De itt vidéken mégis kinek kő? :idiota: )
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #43567 2019.12.23. 12:57

Fos design a vágásonként +/- tizenakárhány év ugrálás.
Főleg ha most meg megzavarnak feka amazonokkal az északi varázserdőben. Nem jártam ki a nyóc általánost, de átrendezi, az eddig kialakút világnézetemet, az biztos.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #43568 2019.12.23. 13:14

benőmenő írta:Az nem IQ szűrő, hogy összefüggéstelenül van 1 epizódba belezsúfolva 2, vagy 3 különböző sztori, majd ejetenek egy-egy fél mondatot amiben jelzik a 20 év eltérés. Ez szar vágással vegyített kapkodás.
Állítólag ezzel is a korai novelláskötetek összevissza sorrendjét akarja megidézni. Hogy ez jól sült-e el, nem tudom, csak az első játékhoz volt közöm, 10 éve azt se indítottam el.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #43569 2019.12.23. 13:53

aabyssx írta:Steam, Epic, akármi sale-ben javasol nekem valaki játékot?
Azér kérdezem, mert végigpörgettem, de 90%-ról azt sem tudom, hogy mi, nemhogy jó-e.
Most jutottam, hogy jobban átpörgessem.

Ahogy nézem, az A Hat in Time (jó és aranyos 3D platformer) és a Hellblade (walking sim+csapkorászás) is rekordolcsó, bár Humble Monthlyban volt mindkettő.





A Sky Force-ok szép és élvezetes bullet hellek, melyekkel a magamféle kocább is boldogul (de ezért vannak a nehézségi szintek), a Forza Horizon 4 mellett ezek mentek nálam a legtöbbet idén. A második rész, a Reloaded jobb, elhomályosítja az elsőt (Anniversary). Együtt bundle-ben nyilván olcsóbbak, mint külön-külön.



A Disco Elysium gyakorlatilag harc nélküli RPG, szinte már point 'n' click kalandjáték. Sajnos még keveset ment ahhoz, hogy verdiktet tudjak mondani, de érdekes darab eddig.

A Dragon' Dogma is bőven megér ennyit, én nagyon szerettem, de neked szerintem túl broáf, hiába japó és Capcom.



Az imént vettem Age of Empires DE-t, mert olcsó. De ez téged nem érint, a többi stratégiát inkább hagyom is.



Bár az XCOM-ok azok talán játszhatnak nálad is.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #43570 2019.12.23. 13:58

Én ezt vettem, korábban demó alapján már reklámoztam is. Csodálatosan vicces és érdekes szerencsére a full is.

Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #43571 2019.12.23. 14:29

Ja, ha már kalandjátékok, GOG-on Blade Runnert (telepítve van a dobozos is, sikeresen felműtöttem Win 10-re, a doboz konkrétan itt a monitorom mellett, de jobb szórni a pénzt) és Titanic: Adventure Out of Time-ot vettem (persze szintén megvan dobozosan, bár elvileg nem szereti az újabb oprendszereket).
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #43572 2019.12.23. 14:34

DanielT írta:Én ezt vettem, korábban demó alapján már reklámoztam is. Csodálatosan vicces és érdekes szerencsére a full is.
Miért nincs se Steamen, se GOG-on demó? Amit annak idején linkeltél, letöltöttem, de sosem volt kedvem nextnextfinishelni.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #43573 2019.12.23. 14:47

Zóanagyvarázsló írta:Most jutottam, hogy jobban átpörgessem.

.
vettem én is pár szart (x4 foundation ultimate (ajándékként), war for the overlord, flaming cliffs 3, assetto corsa ultimate 5 ojróért kuponnal) de bezzzeg az f16 dlc nem akciós a dcshez, vegyék be :banplz:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #43574 2019.12.23. 14:53

Zóanagyvarázsló írta:A Dragon' Dogma is bőven megér ennyit, én nagyon szerettem, de neked szerintem túl broáf, hiába japó és Capcom.
Ehhez alább rossz link került. Itt a jó:

Avatar
aabyssx

Hozzászólás #43575 2019.12.23. 15:19

Köszi, megvettem a pokolpengét.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #43576 2019.12.23. 15:21

aabyssx írta:Köszi, megvettem a pokolpengét.
azt megtudtad volna venni humbli monthlyban is pár hónapja, bár így se rossz vétel
Avatar
DanielT

Hozzászólás #43577 2019.12.23. 16:10

Micsu írta:azt megtudtad volna venni humbli monthlyban is pár hónapja, bár így se rossz vétel
Milyen sokat segített neki ez az infó! :idiota: Mobyhoz jártál sneciképzőbe? :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #43578 2019.12.23. 16:19

Nem fogy jól a pécés RDR2.Nem csoda, ha nem kapkodnak a pécés kiadással.
Avatar
Moby

Hozzászólás #43579 2019.12.23. 16:22

DanielT írta:Milyen sokat segített neki ez az infó! :idiota: Mobyhoz jártál sneciképzőbe? :D
Továbbfejlesztette. Nem csak az akció nincs már, de humblimonthly sem! :idiota:
Avatar
Botond

Hozzászólás #43580 2019.12.23. 16:34

Moby írta:Nem fogy jól a pécés RDR2.Nem csoda, ha nem kapkodnak a pécés kiadással.
Jaja, a cikkben levő táblázat is ezt támasztja alá, hiszen a sokkal frissebb, ropogósabb GTA5 azóta is top10. Akkor azt végülis kizárhatjuk, hogy az egyik fos, a másik nem és ez látszik az eladásokban...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #43581 2019.12.23. 16:38

Moby írta:Nem fogy jól a pécés RDR2.Nem csoda, ha nem kapkodnak a pécés kiadással.
Érdekes megfogalmazások vannak ebben a csodálatos cikkben.

"Red Dead Redemption 2-ből egy hónap alatt mindössze 408.000 példány fogyott az Epic Games Store-on."

"És bár Steamen sem teljesített jól, de ott a december 5-i megjelenés utáni pár napban kb. 200–500 ezer RDR 2-t értékesítettek."

MIVAN? 408 ezer példány 1 hónap alatt VS pár napban kb ugyanennyi Steamen és az se jó? Mennyit vártak ebből a khm... csodálatos, 1 éves játékból? Plusz ki mondja, hogy nem jó? Mert nem a Rockstar az biztos.

5-6 milliónak kellett volna elmennie 1 hét alatt ebből az 1 éves unalomszimulátorból? :wilting: :wilting: :wilting:
Avatar
Botond

Hozzászólás #43582 2019.12.23. 16:41

eje75 írta:Ok...szerencsére vége.... béke poraira, felejtsük is el gyorsan.... aki pedig aggódna, ne féljen:
Spoiler
van a végén leszbikus csók.... no comment, de úgy az egész
Na lepörgött kibaszott nagy vászonon IMAX 3D-vel, kikúrt jó hanggal, és hát bazz, arcleszakítóan néz ki, hangok is baszogat jók, a sztoriban a fordulat meg tudott lepni, pedig mindig mindent előre le szoktam vágni (kijártam a nyolc általánost, az ötödik volt életem legszebb három éve!), de ezek most átbasztak simán. Jó volt, na. Januárban vmikor duplázunk szerintem. Meg ha kijön youtubera, akkor megnézem switchen is a YouTube appon, hogy legyen viszonyítási alapon te hogyan láttad, és úgy vajon miért szar, ha 240p hangalámondásos verza fut hat colon.
Na mindegy, minden másodpercét élveztem, jó vót!
A spoileres részt is sikerült kiszúrni, de ha nem szólsz előre és nem koncentrálok nagyon, akkor lehet elsiklok fölötte. Engem ez nem zavar, engem az zavar, hogy itt megállnak. Sin cityben bezzeg volt rendesen minden, ami kiszolgálja a férfiember igényeit, meg J-Lo legutóbbi filmjében is adtak teret az ilyen liberális dolgoknak. Kötelezővé kellene tenni bazzeg, te meg ágálsz ellene? Mégiscsak akarsz beszélni a férfi homoszekszualitásrúl? Itt az év vége, jöhet a coming out, ne fogadd vissza magad! :banplz:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Botond 2019.12.23. 16:47-kor.
Avatar
Moby

Hozzászólás #43583 2019.12.23. 16:50

DanielT írta:MIVAN? 408 ezer példány 1 hónap alatt VS pár napban kb ugyanennyi Steamen és az se jó? Mennyit vártak ebből a khm... csodálatos, 1 éves játékból?
Gondolom az alapján, hogy konzolra az első héten elment 17 millió darab, valamivel azért többet. Sokkal persze nyilván nem, ezért sem kapkodtak lélekszakadva.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #43584 2019.12.23. 16:52

DanielT írta:Milyen sokat segített neki ez az infó! :idiota: Mobyhoz jártál sneciképzőbe? :D
Tinhez :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #43585 2019.12.23. 16:55

Moby írta:Továbbfejlesztette. Nem csak az akció nincs már, de humblimonthly sem! :idiota:
btw azert irtam ha a hmre felhivjam a figyelmet, van az meg nem? Atalakult csak
Avatar
Moby

Hozzászólás #43586 2019.12.23. 16:58

Micsu írta:btw azert irtam ha a hmre felhivjam a figyelmet, van az meg nem? Atalakult csak
Nézőpont kérdése. Nem az, nem úgy, és nem annyiba kerül. Meglehetősen átalakult :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #43587 2019.12.23. 17:05

Moby írta:Gondolom az alapján, hogy konzolra az első héten elment 17 millió darab, valamivel azért többet. Sokkal persze nyilván nem, ezért sem kapkodtak lélekszakadva.
Megvette itt pl valaki Pc-re? Úgy tudom senki. Na, ennek is lehet oka!
Avatar
Moby

Hozzászólás #43588 2019.12.23. 17:07

DanielT írta:Megvette itt pl valaki Pc-re? Úgy tudom senki. Na, ennek is lehet oka!
Ugyanezt írja a cikk is. Ez történik mindenhol :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #43589 2019.12.23. 17:10

Na, ez a joker elég hamar kijött házimozira. Akkor ma megnézem.
Avatar
Botond

Hozzászólás #43590 2019.12.23. 17:14

DanielT írta:Megvette itt pl valaki Pc-re? Úgy tudom senki. Na, ennek is lehet oka!
Mjad lesz egy fél évig vmikor Xbox gamepass ultimateben, akkor végigkenem. Meg akkor, amikor sikerül benne fixelni azt a bugot, hogy ha be van dugva a vezetékes kontroller akkor instant CTD. Azért ez szép meglepetés volt a premierre, nem is értem miért nem ment el belőle végtelen plusz kettő rögtön első nap.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #43591 2019.12.23. 17:28

Botond írta:Mjad lesz egy fél évig vmikor Xbox gamepass ultimateben, akkor végigkenem.
Tőlem is ilyen 300 Ft-os bérlésre, vagy ncore-ra számíthat legfeljebb.
Avatar
Moby

Hozzászólás #43592 2019.12.23. 17:42

Botond írta:Mjad lesz egy fél évig vmikor Xbox gamepass ultimateben, akkor végigkenem. Meg akkor, amikor sikerül benne fixelni azt a bugot, hogy ha be van dugva a vezetékes kontroller akkor instant CTD. Azért ez szép meglepetés volt a premierre, nem is értem miért nem ment el belőle végtelen plusz kettő rögtön első nap.
Konzolon is voltak bugok. HDR a mai napig használhatatlan benne, sosem sikerült normálisra csinálni. Mondjuk kb ugyanez várható Death Strandiggel is. Nem tudom mi a faszt erőlködött ennyire Kojima.
Avatar
Botond

Hozzászólás #43593 2019.12.23. 17:49

Moby írta:Konzolon is voltak bugok. HDR a mai napig használhatatlan benne, sosem sikerült normálisra csinálni. Mondjuk kb ugyanez várható Death Strandiggel is. Nem tudom mi a faszt erőlködött ennyire Kojima.
Jó, de a konzolos az igénytelen fajta. Érted aki ps4et vesz vagy ps4prot, és képes ott ülni a hangrobbanás mellett, annak akár bármit is el lehet adni csak sony logó kell rá és csá. :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #43594 2019.12.23. 17:50

Botond írta:Jó, de a konzolos az igénytelen fajta. Érted aki ps4et vesz vagy ps4prot, és képes ott ülni a hangrobbanás mellett, annak akár bármit is el lehet adni csak sony logó kell rá és csá. :D
Szerintem nem fogyott kevesebb xboxon sem. Maximum annyival, amennyivel kevesebb xbox fogy. Tehát sokkal.

/Mármint RDR2-ből.
Avatar
eje75

Hozzászólás #43595 2019.12.23. 18:50

Botond írta:Na lepörgött kibaszott nagy vászonon IMAX 3D-vel, kikúrt jó hanggal, és hát bazz, arcleszakítóan néz ki, hangok is baszogat jók, a sztoriban a fordulat meg tudott lepni, pedig mindig mindent előre le szoktam vágni (kijártam a nyolc általánost, az ötödik volt életem legszebb három éve!), de ezek most átbasztak simán. Jó volt, na. Januárban vmikor duplázunk szerintem. Meg ha kijön youtubera, akkor megnézem switchen is a YouTube appon, hogy legyen viszonyítási alapon te hogyan láttad, és úgy vajon miért szar, ha 240p hangalámondásos verza fut hat colon.
Na mindegy, minden másodpercét élveztem, jó vót!
A spoileres részt is sikerült kiszúrni, de ha nem szólsz előre és nem koncentrálok nagyon, akkor lehet elsiklok fölötte. Engem ez nem zavar, engem az zavar, hogy itt megállnak. Sin cityben bezzeg volt rendesen minden, ami kiszolgálja a férfiember igényeit, meg J-Lo legutóbbi filmjében is adtak teret az ilyen liberális dolgoknak. Kötelezővé kellene tenni bazzeg, te meg ágálsz ellene? Mégiscsak akarsz beszélni a férfi homoszekszualitásrúl? Itt az év vége, jöhet a coming out, ne fogadd vissza magad! :banplz:
Húbazz.... a Switch tulajoknak tényleg mindent fost el lehet nyomni... :banplz: viccen kívül: elfogadom, hogy tetszett, de kíváncsi leszek a többiek véleményére is... ha nekik is tetszik, akkor komolyan elgondolkodom... azon, hogy mindenki megőrült körülöttem... egyébként meg persze: a leszbizmussal semmi gond, gyakorlatilag a legnagyob supporterük vagyok, annyi videójuk megvan... csak ne abban a mesében jelenjen meg, amire elviszem a 7 éves kisfiam, hanem mondjuk a Seggmesterek 6-ban... ott nem gond...
Avatar
Botond

Hozzászólás #43596 2019.12.23. 18:53

eje75 írta:Húbazz.... a Switch tulajoknak tényleg mindent fost el lehet nyomni...
Az önkritika mindig helyes! :mf2:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #43597 2019.12.23. 18:55

eje75 írta:Húbazz.... a Switch tulajoknak tényleg mindent fost el lehet nyomni... :banplz:
Ez tény. Itt a bizonyíték:
Spoiler
Kép
Avatar
Micsu

Hozzászólás #43598 2019.12.23. 19:24

Nagy ongól volt :D
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #43599 2019.12.23. 19:25

Micsu írta:azt megtudtad volna venni humbli monthlyban is pár hónapja, bár így se rossz vétel
phpBB [media]
Avatar
eje75

Hozzászólás #43600 2019.12.23. 19:30

Zóanagyvarázsló írta:Ez tény. Itt a bizonyíték:
Spoiler
Kép
Nekem nincs Switch-em.... a gyereknek van....
Avatar
eje75

Hozzászólás #43601 2019.12.23. 19:30

Micsu írta:Nagy ongól volt :D
Rossebet, azt... csak megakartalak nevettetni, és kellet valami, amit az őstermelők is megértenek...
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #43602 2019.12.23. 19:31

RDR2 nem fogy? Jééé! Há egy éve kijött baze! Akit érdekelt egy kicsit is, már játszhatta valamelyik konzolon.

Nekem amúgy a RDR még wishlisten sincs, mert az első rész olyan nagyon-nagyon unalmas volt, hogy fullra nem érdekel az egész. (Pedig az még kétpofára zabálva játékos időszakomban volt.)
Ha 5 EUR lenne, akkor ráklikkelnék, aztán nem játszanám valszeg...
Avatar
Moby

Hozzászólás #43603 2019.12.23. 19:48

aabyssx írta:RDR2 nem fogy? Jééé! Há egy éve kijött baze! Akit érdekelt egy kicsit is, már játszhatta valamelyik konzolon.
Én azért emlékszem még a nagypofájúskodásra a fórumokban, hogy a konzolverzát mindenki kihagyta, mermajd pécén 60fps-el, megatöbbi. Annyira ez nem jött be ezek szerint. Most ugyanazt elolvastam párszor Death Stranding ügyben, és ott is legalább ekkora földbeállás lesz. Vagy nagyobb, mer ott még multi sem lesz. Engem nem bánt, nem erről van szó, csak gecire nem értem ezt a kínlódást feszt, hogy pécére ezeknek meg kell jelenni, meg a steam kiadás hűdefontos, még az ms-nek is, meg ilyenek. Minek?
Avatar
Micsu

Hozzászólás #43604 2019.12.23. 19:51

Moby írta:Én azért emlékszem még a nagypofájúskodásra a fórumokban, hogy a konzolverzát mindenki kihagyta, mermajd pécén 60fps-el, megatöbbi. Annyira ez nem jött be ezek szerint. Most ugyanazt elolvastam párszor Death Stranding ügyben, és ott is legalább ekkora földbeállás lesz. Vagy nagyobb, mer ott még multi sem lesz. Engem nem bánt, nem erről van szó, csak gecire nem értem ezt a kínlódást feszt, hogy pécére ezeknek meg kell jelenni, meg a steam kiadás hűdefontos, még az ms-nek is, meg ilyenek. Minek?
mert minden +% bevetelert remegnek a kiadok, mar most elment belole teljes aron 1 milla, ketlem h a port a olyan draga lenne h ne termelne nyereseget
Avatar
eje75

Hozzászólás #43605 2019.12.23. 20:02

Zóanagyvarázsló írta:Ez tény. Itt a bizonyíték:
Spoiler
Kép
A képen amúgy semmi sem fos, sőt... max a Nintendo controller... az majd elválik...
Avatar
Moby

Hozzászólás #43606 2019.12.23. 20:06

Micsu írta:mert minden +% bevetelert remegnek a kiadok, mar most elment belole teljes aron 1 milla, ketlem h a port a olyan draga lenne h ne termelne nyereseget
Tolnak egy hétvégi flashsale-t a konzolosoknak, megvan ugyanez a bevétel. És nem kell baszakodni a portolással. Amibe nyilván ehhez mérten tettek melót, amivel nem az a baj, hogy olcsó, vagy drága, hanem hogy szar (rdr2). Ennek így sok teteje nincs.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #43607 2019.12.23. 20:50

Moby írta:Én azért emlékszem még a nagypofájúskodásra a fórumokban, hogy a konzolverzát mindenki kihagyta, mermajd pécén 60fps-el, megatöbbi. Annyira ez nem jött be ezek szerint. Most ugyanazt elolvastam párszor Death Stranding ügyben, és ott is legalább ekkora földbeállás lesz. Vagy nagyobb, mer ott még multi sem lesz. Engem nem bánt, nem erről van szó, csak gecire nem értem ezt a kínlódást feszt, hogy pécére ezeknek meg kell jelenni, meg a steam kiadás hűdefontos, még az ms-nek is, meg ilyenek. Minek?
Én megveszem azt, aminek látom értelmét, annyiért, amennyiért szerintem megéri.
Avatar
Moby

Hozzászólás #43608 2019.12.23. 21:30

Na, nekem 6 óra alatt befejezni sem sikerült még a The Tourystot, nemhogy komplettre vágni. Márpedig addig nem fejezem be, amíg nincs minden komplettre vágva. Ami gecinehéz. A videójáték a videjátékban rész kontrollerszétbaszóan nehéz.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #43609 2019.12.23. 22:03

Moby írta:Én azért emlékszem még a nagypofájúskodásra a fórumokban, hogy a konzolverzát mindenki kihagyta, mermajd pécén 60fps-el, megatöbbi. Annyira ez nem jött be ezek szerint. Most ugyanazt elolvastam párszor Death Stranding ügyben, és ott is legalább ekkora földbeállás lesz. Vagy nagyobb, mer ott még multi sem lesz. Engem nem bánt, nem erről van szó, csak gecire nem értem ezt a kínlódást feszt, hogy pécére ezeknek meg kell jelenni, meg a steam kiadás hűdefontos, még az ms-nek is, meg ilyenek. Minek?
Én azért elhiszem, hogy ha valami tetszik, és lenne lehetőség jobb verzióban nyomni, akkor arra lehet várni/vágyni.Aztán, hogy mi lesz belőle, az lutri, de idővel talán peccselik, vagy meg lehet oldani bikább hardverrel nyers erőből (+pénzért), erre konzolon nincs lehetőség.
Tavaly ugye vettem egy pröt gow miatt, performance módban még úgyahogy eljátszogattam.
Nade pl. a bloodborne 25-30 fps-el kibaszott gáz volt, viszont pc-n 60-al szívesen szarrá játszanám.
Mivel azon kisebbséghez tartozom, aki a 60fps-t preferálja a látvánnyal szemben, nem várok csodákat a következő gentől, mert a plusz kakaót megint a látványra költik fps boost helyett, mert azt lehet eladni.

Ha kőbevésnék a 60-at konzolokon, itt sorakozna mind a polcomon, hozzá se nyúlnék a pc-hez. Igen, switchem is lenne :D
Avatar
donatus13

Hozzászólás #43610 2019.12.23. 22:35

A következő genben szerintem meglesz már a 60 fps mindenben.

Vissza: “Leáldozott.hu”