A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
eje75

Hozzászólás #43471 2019.12.19. 07:36

Megvettem kb. 2 hónapja a Hell let losse-t, és nagyon élveztem, kb. mint a sandstorm, csak WWII kiadásban... elképesztően autentikus... black f.-ben behúztam a Post Scriptum-ot is, kizárólag összehasonlítás céljából :banplz: az is nagyon jó, de közel se találom annyira élvezetesnek mint a HLL-t...valaki tolja innen bármelyiket? Elméleti a kérdés persze, a sok nongamer között... :nyes: :nyes: :nyes:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #43472 2019.12.19. 07:57

eje75 írta:Megvettem kb. 2 hónapja a Hell let losse-t, és nagyon élveztem, kb. mint a sandstorm, csak WWII kiadásban... elképesztően autentikus... black f.-ben behúztam a Post Scriptum-ot is, kizárólag összehasonlítás céljából :banplz: az is nagyon jó, de közel se találom annyira élvezetesnek mint a HLL-t...valaki tolja innen bármelyiket? Elméleti a kérdés persze, a sok nongamer között... :nyes: :nyes: :nyes:
Anno még talán ide is belinkeltem egy összehasonlító videót róluk, de különösebben nem csigáztak fel, mert akkor még bíztam benne, hogy a Battalion 1944 jó lesz.
Mostanában a Resi 2 Remake-el játszogattam hardcore fokozaton, mióta kiderült, hogy jön a harmadik remake-je is. Még mindig iszonyat jó cucc.
Avatar
Botond

Hozzászólás #43473 2019.12.19. 09:05

Zóanagyvarázsló írta:Már csak egyhavi Game Pass jár 300 Ft-ért, így kétséges a bevállalhatósága :szomoru1:

A hétvége amúgy nemigen, akkor jellemzően vannak más programjaim, most is. Holnap vagy holnapután jöhet szóba, illetve jövő héttől (persze lesz egy karácsony is). Meg ugye az is kérdés, hogy Mobynak mikor jó. Vagy más Halo-őrültnek, ha jönne.
Valójában hétvégén vagyok itthon, utána elutazok a gyerekekkel és másodikától tudunk nekiülni.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #43474 2019.12.19. 10:17

Botond írta:Valójában hétvégén vagyok itthon, utána elutazok a gyerekekkel és másodikától tudunk nekiülni.
Talán így lenne a legjobb. Hátha addig patchelik még, elég rossz a híre. Persze a GeoW 5, a csodakliens és az UWP után csak bugtengert merek várni az MS-töl.

És a Win 10-et még direkt nem is írtam. Megyek third-party böngészöket törölni.
Avatar
Botond

Hozzászólás #43475 2019.12.19. 10:21

Zóanagyvarázsló írta:Talán így lenne a legjobb. Hátha addig patchelik még, elég rossz a híre. Persze a GeoW 5, a csodakliens és az UWP után csak bugtengert merek várni az MS-töl.

És a Win 10-et még direkt nem is írtam. Megyek third-party böngészöket törölni.
Azért elpuhultál te is az évek során. Geow5nél se volt gémbréking bug, vagy olyan amit soknap alatt tudtunk fixelni. Volt vele nettó 30 perc szopás, amit aztán mindig tudtunk instant fixelni vagy megkerülni. Szarnak szar, de sose legyen nagyobb baj semmivel. A boldog békeidőkben ennél milliószor több szopás volt emlékeim szerint, vagy legalábbis a config.sys baszódás, a különböző crackek miatti elbaszódások jobban megviselték a gyerekkorom.
De oké, akkor január elején térjünk vissza a hélózásra.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #43476 2019.12.19. 10:28

Botond írta:Azért elpuhultál te is az évek során. Geow5nél se volt gémbréking bug, vagy olyan amit soknap alatt tudtunk fixelni. Volt vele nettó 30 perc szopás, amit aztán mindig tudtunk instant fixelni vagy megkerülni. Szarnak szar, de sose legyen nagyobb baj semmivel. A boldog békeidőkben ennél milliószor több szopás volt emlékeim szerint, vagy legalábbis a config.sys baszódás, a különböző crackek miatti elbaszódások jobban megviselték a gyerekkorom.
De oké, akkor január elején térjünk vissza a hélózásra.
igen, anno volt szopas jobban mint manapsag, nem is tudom utoljara mivel szoptam
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #43477 2019.12.19. 13:26

Botond írta:Azért elpuhultál te is az évek során. Geow5nél se volt gémbréking bug, vagy olyan amit soknap alatt tudtunk fixelni. Volt vele nettó 30 perc szopás, amit aztán mindig tudtunk instant fixelni vagy megkerülni. Szarnak szar, de sose legyen nagyobb baj semmivel. A boldog békeidőkben ennél milliószor több szopás volt emlékeim szerint, vagy legalábbis a config.sys baszódás, a különböző crackek miatti elbaszódások jobban megviselték a gyerekkorom.
De oké, akkor január elején térjünk vissza a hélózásra.
Ez egy lövölde baszki, méghozzá elég csö is a két szánkázós hub ellenére. Soha nem voltak ennyire feltünö problémáim a Doomban, a Dark Forcesban, a Duke Nukem 3D-ban vagy a Bloodban. Pedig az utóbbi kettö szintén ment co-opban is. Söt, egyetlen újabb csölövöldében sem, azokban is csak apróságok jöttek elö a GeoW 5-höz képest.

Bocs, hogy nem a játéktörténelem hulladékaihoz hasonlítom.

Amúgy ahogy már említettrm, semmivel nem bugmentesebb, mint a Gothic 1-2 volt visszafogott büdzséjü kis német csapat sandbox RPG-jeként. Csak azokat mindenki fikázta, többnyire fing nélkül. A Gothic 3 már más állatfaj valóban, de a rossz híre már elöbb megvolt.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #43478 2019.12.19. 13:29

Micsu írta:igen, anno volt szopas jobban mint manapsag, nem is tudom utoljara mivel szoptam
A GeoW 4-ben az elején volt egy szkriptbugunk, amikor is a kapu nem nyílt ki. Plusz amikor a liftezésnél fagyott, és csak huszadjára ment tovább. De az UWP-s szaggatást leszámítva más nagyobb vész nem volt, a GeoW 5 rosszabb. Persze a 4 daysok, az 5 daykevés ment.
Avatar
Botond

Hozzászólás #43479 2019.12.19. 13:58

Gothic1 remaster demó viszont 4k@ultrán beszabehú, ahogy kinéz. Harc picit béna, meg végtelen méretű logot gyárt c:-re, de amúgy várós!
Avatar
Micsu

Hozzászólás #43480 2019.12.19. 15:49

Zóanagyvarázsló írta:A GeoW 4-ben az elején volt egy szkriptbugunk, amikor is a kapu nem nyílt ki. Plusz amikor a liftezésnél fagyott, és csak huszadjára ment tovább. De az UWP-s szaggatást leszámítva más nagyobb vész nem volt, a GeoW 5 rosszabb. Persze a 4 daysok, az 5 daykevés ment.
scriptbug az nem feltetlen pc miatt van
A liftezes igaz de ott nalad vt valami mert teged dobott ki mindig
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #43481 2019.12.19. 16:01

Micsu írta:scriptbug az nem feltetlen pc miatt van
A liftezes igaz de ott nalad vt valami mert teged dobott ki mindig
Nem azt mondtam, hogy a PC miatt, hanem hogy az MS miatt. A liftezéses téma jöhetett az UWP-böl vagy co-opból is, ezért nem egyértelmü, hogy kinél volt, csak az, hogy ketten szoptunk miatta.

Egyébként a 4-nél volt az, hogy portforwardolnunk is kellett, az is létezö probléma Boxon is. Ha már config.sys.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #43482 2019.12.19. 16:02

Botond írta:Gothic1 remaster demó viszont 4k@ultrán beszabehú, ahogy kinéz. Harc picit béna, meg végtelen méretű logot gyárt c:-re, de amúgy várós!
Majd megnézem, de nem merem túl nagy elvárásokkal elindítani.
Avatar
Botond

Hozzászólás #43483 2019.12.19. 18:15

Főnixpont ma került be Xbox ultimate passba, eddig epix only volt. Jó, akkor az eldőlt, befizetek még valamennyi Xbox ultimatet, és ennyi az összes géming költés ezentúl.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #43484 2019.12.19. 19:19

Botond írta:Főnixpont ma került be Xbox ultimate passba, eddig epix only volt. Jó, akkor az eldőlt, befizetek még valamennyi Xbox ultimatet, és ennyi az összes géming költés ezentúl.
mit latsz benne?
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #43485 2019.12.19. 20:23

Még idén 12 játékot ad ingyen az epic. Most épp az into the breach ingyenes :eljen:
Avatar
Botond

Hozzászólás #43486 2019.12.19. 22:06

Micsu írta:mit latsz benne?
Még semmit, de jókat írtak róla, gondoltam belenézek, és ez mégis kényelmesebb, mint megvenni epixen, vagy warezolni.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #43487 2019.12.19. 23:16

Botond írta:Még semmit, de jókat írtak róla, gondoltam belenézek, és ez mégis kényelmesebb, mint megvenni epixen, vagy warezolni.
Backerként küldtek nekem kulcsot, de még nem volt kényelmes ellőni. Pedig ki kéne legalább próbálni.

A héten eddig 0 percet sikerült játszani, a múlt héten félórát. Kéthavi Origin Access is kevés volt az Unravelre, annyira leköt. Persze korábban a BF2, most az A Way Out lecsúszott, így megérte.
Avatar
Botond

Hozzászólás #43488 2019.12.20. 08:28

Zóanagyvarázsló írta:Backerként küldtek nekem kulcsot, de még nem volt kényelmes ellőni. Pedig ki kéne legalább próbálni.

A héten eddig 0 percet sikerült játszani, a múlt héten félórát. Kéthavi Origin Access is kevés volt az Unravelre, annyira leköt. Persze korábban a BF2, most az A Way Out lecsúszott, így megérte.
Nekem azért heti 5-6 óra összejön, igaz mostanában az mind aoe1/2de-be kerül. :D Főnix point a két tutorial küldi alapján nem hozott lázba, de nézem még, mert most kezd kibontakozni a menedzselős része.
Avatar
Botond

Hozzászólás #43489 2019.12.20. 08:28

Boldog eje napot mindenkinek!
Avatar
donatus13

Hozzászólás #43490 2019.12.20. 08:36

Boldogat Eje!
Avatar
Moby

Hozzászólás #43491 2019.12.20. 08:44

HBD eje75!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #43492 2019.12.20. 08:58

Boldog ejét minden Xiaomi-bubusnak!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #43493 2019.12.20. 10:47

Boldog kuponokat kívánok!
Avatar
Micsu

Hozzászólás #43494 2019.12.20. 14:30

Boldogot a cod fanboinak :P
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #43495 2019.12.20. 14:44

Boldog szülinapot, Eje!
Avatar
eje75

Hozzászólás #43496 2019.12.21. 18:32

Köszönöm szépen mindenkinek srácok :worship:
Avatar
eje75

Hozzászólás #43497 2019.12.21. 18:33

Kint van a witcher....
Avatar
DanielT

Hozzászólás #43498 2019.12.21. 22:19

eje75 írta:Kint van a witcher....
Nézem is, plusz megihletett a W3 DLC-k elkezdéséhez, szal felváltva ezek mentek ma. :eljen:

Sorozatban Triss színésznője óriási csalódás. (szépséget illetően) :szomoru1:
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #43499 2019.12.22. 02:01

Steam, Epic, akármi sale-ben javasol nekem valaki játékot?
Azér kérdezem, mert végigpörgettem, de 90%-ról azt sem tudom, hogy mi, nemhogy jó-e.
Avatar
donatus13

Hozzászólás #43500 2019.12.22. 09:05

Frostpunk nevű játékot én ajánlanám, nagyon jó játék.
Avatar
eje75

Hozzászólás #43501 2019.12.22. 10:14

aabyssx írta:Steam, Epic, akármi sale-ben javasol nekem valaki játékot?
Azér kérdezem, mert végigpörgettem, de 90%-ról azt sem tudom, hogy mi, nemhogy jó-e.
Néztem Green Hell streameket, érdekesnek tűnik, gondolkodom rajta, de Switch megvétele óta a backlogom kb. végtelenre nyúlt... amin gondolkodom még az a Squad, de nyilván nem neked való... a két realisztikus WWII shooter mellé érdekelne erősen...de nem ment le eléggé az ára, még mindig 30 EUR... lehet behúzom azért
Avatar
eje75

Hozzászólás #43502 2019.12.22. 10:20

Más: tegnap kerestem Nintendo Pro Controllert... kb mindenhol 20-21 volt.... azt hittem rosszul látok... több 20e? Az anyjuk p.csáját... végül örültem mint majom a farkának, hogy 20e-ért volt a Lurdy-ban... faszé ennyi ez? Van rajta egy lik, ahol le is pippant, vagy mi? :wilting: Vagy Én pippantottam le a Nintendo-t? Ez erősen valószínűnek tűnik, miután megnéztem a "hatalmas" sale-jüket is: csak és kizárólag szarok vannak benne, még így is aranyáron...AAA kategóriás még véletlenül se.... megnyugodva hajtottam a fejem a párnámra, hogy nem tévedtem, a Nintendo tényleg leggecibb szereplő a gaming világban
Avatar
Moby

Hozzászólás #43503 2019.12.22. 10:42

eje75 írta:Más: tegnap kerestem Nintendo Pro Controllert... kb mindenhol 20-21 volt.... azt hittem rosszul látok... több 20e? Az anyjuk p.csáját... végül örültem mint majom a farkának, hogy 20e-ért volt a Lurdy-ban... faszé ennyi ez? Van rajta egy lik, ahol le is pippant, vagy mi? :wilting: Vagy Én pippantottam le a Nintendo-t? Ez erősen valószínűnek tűnik, miután megnéztem a "hatalmas" sale-jüket is: csak és kizárólag szarok vannak benne, még így is aranyáron...AAA kategóriás még véletlenül se.... megnyugodva hajtottam a fejem a párnámra, hogy nem tévedtem, a Nintendo tényleg leggecibb szereplő a gaming világban
Eszedbe ne jusson venni olyat. Akkora egy határ szar, hogy szavak nincsenek rá. Vegyél inkább egy 8bitdo SN30 Pro+ -t. Vagy amelyik szimpi.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Moby 2019.12.22. 10:49-kor.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #43504 2019.12.22. 10:43

eje75 írta:a Nintendo tényleg leggecibb szereplő a gaming világban
Kevés olyan mondat van, ami tetoválásba öntve időtállóbb lenne... Szal' szerintem mehetne is a homlokodra, ha már tolod nekik a pénzed. :nezze:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #43505 2019.12.22. 10:48

DanielT írta:Nézem is, plusz megihletett a W3 DLC-k elkezdéséhez, szal felváltva ezek mentek ma. :eljen:
Sorozatban Triss színésznője óriási csalódás. (szépséget illetően) :szomoru1:
A hearts of stone dlc az musthave.
A sorozat nálam annyira nem talált be, mert annyira rohan, hogy egyszerűen nincs ideje a karakterek kibontakozására, meg arra a rengeteg shit talkingra, amin még harmadik olvasásra is felhorkant az ember.
Szegény Triss meg tényleg a legfiatalabb boszorkából négy gyerekes cigányasszony lett. :D
Ezeket a beszélgetéseket hiányolom a sorozatból:
Spoiler
result.jpg
Avatar
Moby

Hozzászólás #43506 2019.12.22. 10:54

A witcher sorozat szerintem gecijó. Neki is álltam a játéknak megint. A napokban lepörgött az RDR2. Immáron tényleg végig. Rohadt jó volt. Neki is ültem a régi folytatásnak, de hiába a 4K, ma már értelmezhetetlen, és komikus az egész a második rész után. Hangsebességgel repülnek a lovak, mindenki komikusan gyorsan mozog, tele glitchel :( Inkább nem baszom el az emlékét, abbahagytam.
Meg ha már nindento: játékokban kurva erős évet zár az idén a nindentdo, de ez a The Touryst rendesen ellopta a show-t a ninty játékai elől :D Simán az év egyik legjobbja. Remélem jön pécére is, hogy az itteni switch hater bagázst is telibetalálhassa.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #43507 2019.12.22. 11:05

DanielT írta:Nézem is, plusz megihletett a W3 DLC-k elkezdéséhez, szal felváltva ezek mentek ma. :eljen:

Sorozatban Triss színésznője óriási csalódás. (szépséget illetően) :szomoru1:
mar a trailerben is rosszul voltam tole
Avatar
eje75

Hozzászólás #43508 2019.12.22. 11:09

Moby írta:Eszedbe ne jusson venni olyat. Akkora egy határ szar, hogy szavak nincsenek rá. Vegyél inkább egy 8bitdo SN30 Pro+ -t. Vagy amelyik szimpi.
Öööö.... határ szar, azt mondod?
Spoiler
pro.jpg
előbb kellett volna dumálnunk :wilting: :wilting: :wilting:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #43509 2019.12.22. 11:11

eje75 írta:Öööö.... határ szar, azt mondod?
Spoiler
pro.jpg
előbb kellett volna dumálnunk :wilting: :wilting: :wilting:
APPLE Airpods PRÓ, NINTENDO PRÓ kontroller... kezded már felfedezni a mintát, vagy segítsek? :wilting:
Avatar
Moby

Hozzászólás #43510 2019.12.22. 11:17

eje75 írta:Öööö.... határ szar, azt mondod?
Spoiler
pro.jpg
előbb kellett volna dumálnunk :wilting: :wilting: :wilting:
Máskor kérdezzél időben. Ha gyerek fogja használni, neki talán nem fog feltűnni, hogy a dpadja használhatatlan, a triggerek meg kapcsolók. És azt sem fogja tudni, hogy a faterja húszezret adott egy ilyen szarért. De nyugi én is vettem anno egyet. Bár ennek legalább annyi haszna kellett volna legyen, hogy neked már nem kell, de így ennyi se lett.
Avatar
Moby

Hozzászólás #43511 2019.12.22. 11:18

DanielT írta:APPLE Airpods PRÓ, NINTENDO PRÓ kontroller... kezded már felfedezni a mintát, vagy segítsek? :wilting:
A wiiu pro kontrollere gecijó volt. Nem attól lesz valami szar, hogy "pro".
Avatar
eje75

Hozzászólás #43512 2019.12.22. 11:20

DanielT írta:APPLE Airpods PRÓ, NINTENDO PRÓ kontroller... kezded már felfedezni a mintát, vagy segítsek? :wilting:
PS4 PRO, Logitech G Pro...tele vagyok PRO szarokkal... nem tehetek róla, hogy a gyártók kifogytak a szuperlatívuszokból....
Avatar
Botond

Hozzászólás #43513 2019.12.22. 11:21

eje75 írta:Öööö.... határ szar, azt mondod?
Spoiler
pro.jpg
előbb kellett volna dumálnunk :wilting: :wilting: :wilting:
Itten le volt írva, hogy szar, én nem is vettem. :)
Túristából van fizikai vagy digit only? Nem mintha a héten ne költöttem volna közel 60at switch játékokra. :idiota:
Avatar
Moby

Hozzászólás #43514 2019.12.22. 11:22

Botond írta:Itten le volt írva, hogy szar, én nem is vettem. :)
Túristából van fizikai vagy digit only? Nem mintha a héten ne költöttem volna közel 60at switch játékokra. :idiota:
Nincs belőle fizikai.
Avatar
Botond

Hozzászólás #43515 2019.12.22. 11:24

Moby írta:Nincs belőle fizikai.
Kösz! Veled amúgy minden oké? Túlélted a decemberi megpróbáltatásokat, vagy megint elhalasztva az akció és még gyógyszer azóta is?
Avatar
Moby

Hozzászólás #43516 2019.12.22. 11:31

Botond írta:Kösz! Veled amúgy minden oké? Túlélted a decemberi megpróbáltatásokat, vagy megint elhalasztva az akció és még gyógyszer azóta is?
Áh, semmi. Szúrom magam azóta is, és...és tök jól vagyok, szal kezdem nem érteni minek nekem ez a műtét dolog :) Mondjuk kicsit már sokban van, hogy négy hónapja nem melózok, de legalább megy a géming ezerrel :D Hülyére vásároltam magam játékkal az elmúlt két hétben. Gecinagy leárazások vannak-voltak ms-nél is, valag cuccot megvettem boxra is, ps-re is. Switchtre meg vettem vagy 10 játékot, teli lesz a karácsonyfa alja switch játékkal (meg terem pár psvr játék is apának :) ).
Avatar
eje75

Hozzászólás #43517 2019.12.22. 11:32

Moby írta:a The Touryst rendesen ellopta a show-t a ninty játékai elől :D Simán az év egyik legjobbja.
Nézegettem Én is, de YT-on láttam olyan walkthrough-t (nem speedrun!), ami 2,5 óra alatt végig ment rajta...hogy is mondjam csak: ezt picit kevésnek érzem... tényleg annyira rövid??
Avatar
eje75

Hozzászólás #43518 2019.12.22. 11:35

Moby írta:Áh, semmi. Szúrom magam azóta is, és...és tök jól vagyok, szal kezdem nem érteni minek nekem ez a műtét dolog :) Mondjuk kicsit már sokban van, hogy négy hónapja nem melózok, de legalább megy a géming ezerrel :D Hülyére vásároltam magam játékkal az elmúlt két hétben. Gecinagy leárazások vannak-voltak ms-nél is, valag cuccot megvettem boxra is, ps-re is. Switchtre meg vettem vagy 10 játékot, teli lesz a karácsonyfa alja switch játékkal (meg terem pár psvr játék is apának :) ).
Azt nem említetted, hogy hogy sikerült ennyire szétcseszned a hasnyálmirigyed? Epekő zárta el, vagy mi? Egy csülkös pacaltól nem készülsz ki ennyire az tuti...volt egy faszi, akivel beszéltem, szinte szóról szóra azt mondta el, amit te, neki epekő cseszte szét.... horrorisztikus dolgokat mesélt, nem gondoltam volna, hogy ennyire komoly gondokat tud okozni...
Avatar
Moby

Hozzászólás #43519 2019.12.22. 11:36

eje75 írta:Nézegettem Én is, de YT-on láttam olyan walkthrough-t (nem speedrun!), ami 2,5 óra alatt végig ment rajta...hogy is mondjam csak: ezt picit kevésnek érzem... tényleg annyira rövid??
Kizárt. Még nem vagyok a végén, de már most több van benne. Belépek majd, megnézem, van benne részletes stat.
Avatar
eje75

Hozzászólás #43520 2019.12.22. 11:37

a Mario + Rabbids Kingdom Battle jó cucc? Ez az egyetlen, ami érdekelne a sale-ből...
Avatar
Moby

Hozzászólás #43521 2019.12.22. 11:39

eje75 írta:Azt nem említetted, hogy hogy sikerült ennyire szétcseszned a hasnyálmirigyed? Epekő zárta el, vagy mi? Egy csülkös pacaltól nem készülsz ki ennyire az tuti...volt egy faszi, akivel beszéltem, szinte szóról szóra azt mondta el, amit te, neki epekő cseszte szét.... horrorisztikus dolgokat mesélt, nem gondoltam volna, hogy ennyire komoly gondokat tud okozni...
De igen, leírtam korábban részletesen. Igen, epekő indította be a bulit, de az egész egy évek óta fennálló, diagnosztizálatlan hasnyálmirigy gyulladásra tette fel a koronát, amivel számtalanszor voltam orvosnál, csak sosem sikerült megtalálniuk. Viszont azóta egész más problémakör miatt állunk. Ez már konszolidálódott, már csak elővigyázatból kell biztonságilag műteni. Lett azóta nagyobb gond is.
Avatar
Moby

Hozzászólás #43522 2019.12.22. 11:39

eje75 írta:a Mario + Rabbids Kingdom Battle jó cucc? Ez az egyetlen, ami érdekelne a sale-ből...
KArácsony másnapján megmondom. Megy az is nálunk a fa alá.
Avatar
Moby

Hozzászólás #43523 2019.12.22. 11:41

eje75 írta:Nézegettem Én is, de YT-on láttam olyan walkthrough-t (nem speedrun!), ami 2,5 óra alatt végig ment rajta...hogy is mondjam csak: ezt picit kevésnek érzem... tényleg annyira rövid??
Nem nagy merítésből, HLTB 6-6.5 órát ír rá.
Avatar
eje75

Hozzászólás #43524 2019.12.22. 11:42

Moby írta:De igen, leírtam korábban részletesen. Igen, epekő indította be a bulit, de az egész egy évek óta fennálló, diagnosztizálatlan hasnyálmirigy gyulladásra tette fel a koronát, amivel számtalanszor voltam orvosnál, csak sosem sikerült megtalálniuk. Viszont azóta egész más problémakör miatt állunk. Ez már konszolidálódott, már csak elővigyázatból kell biztonságilag műteni. Lett azóta nagyobb gond is.
Ja... az új gondot vágom... jobbulást dude...
Avatar
eje75

Hozzászólás #43525 2019.12.22. 11:44

Moby írta:Nem nagy merítésből, HLTB 6-6.5 órát ír rá.
Vágom, akkor lehet behúzom.... csak ez picit beszaratott...írja, hogy elsőre valamivel hosszabb, mert keresgetni kell dolgokat, de azért... na...
Avatar
Moby

Hozzászólás #43526 2019.12.22. 11:48

eje75 írta:Vágom, akkor lehet behúzom.... csak ez picit beszaratott...írja, hogy elsőre valamivel hosszabb, mert keresgetni kell dolgokat, de azért... na...
Belenéztem, ez kivonatolva van. Csak a konkrét feladatok, és azok megoldása van rajta. Ráadásul többedszer végigjátszás lehet, tudja mit hol talál. ne nézd, kurva spoileres.

Link's Awakeninget vegyétek viszont. Hasonló puzzle solver, mint a túrista. Hosszabb-nagyobb-drágább. Artban és technóban a túrista erősebb.
Avatar
Botond

Hozzászólás #43527 2019.12.22. 11:55

eje75 írta:a Mario + Rabbids Kingdom Battle jó cucc? Ez az egyetlen, ami érdekelne a sale-ből...
Ha szereted a körökre osztott cuccokat akkor jó. Korábban írtam ide róla reviewt. Kicsit egyszerűbb, mint egy xcom, de jópofa cucc. Nagyon lesett az ára már, annyit bőven megér, amennyiért most megy.
Avatar
eje75

Hozzászólás #43528 2019.12.22. 12:09

Botond írta:Ha szereted a körökre osztott cuccokat akkor jó. Korábban írtam ide róla reviewt. Kicsit egyszerűbb, mint egy xcom, de jópofa cucc. Nagyon lesett az ára már, annyit bőven megér, amennyiért most megy.
Hm... lehet megvárom Moby tapasztalatai...ami nagyon kellett volna még karácsonyra az Super Smash Bros. Ultimate, de konkrétan elfogyott a Lurdy-ban, időm meg nem volt mászkálgatni érte...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #43529 2019.12.22. 12:40

eje75 írta:PS4 PRO, Logitech G Pro...tele vagyok PRO szarokkal... nem tehetek róla, hogy a gyártók kifogytak a szuperlatívuszokból....
Nem véletlen írtam nagy betűvel az APPLE és NINTENDO szavakat...
Avatar
eje75

Hozzászólás #43530 2019.12.22. 12:46

DanielT írta:Nem véletlen írtam nagy betűvel az APPLE és NINTENDO szavakat...
+SONY
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #43531 2019.12.22. 13:28

DanielT írta:APPLE Airpods PRÓ, NINTENDO PRÓ kontroller... kezded már felfedezni a mintát, vagy segítsek? :wilting:
PS4 PRO!!!!4!!

A francba, végigolvashattam volna.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #43532 2019.12.22. 14:07

benőmenő írta:A hearts of stone dlc az musthave.
Most toltam végig, mellékküldik nélkül. Állati jó történetet találtak ki szokás szerint, annyi csavarral, hogy semmi nem kiszámítható. :eljen:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #43533 2019.12.22. 14:08

eje75 írta:+SONY
nintendot sztem egy mondatban még az applelel se említskük, legférgebbek ever
Avatar
DanielT

Hozzászólás #43534 2019.12.22. 14:09

eje75 írta:+SONY
A Sony nem akkora fasszoPRÓ, mint a Apple+Nintendo.
Avatar
eje75

Hozzászólás #43535 2019.12.22. 20:06

Feltűnően nagy a hallgatás....kerülgethetjük a keserű témát, mint a férfi homoszexualitást, de valakinek meg kell törnie a csendet:.......... Star Wars: The Rise of Skywalker.......... én személy szerint 15 perc után kikapcsoltam, és egyenlőre nem tudtam magam rávenni, hogy folytassam...
Avatar
Botond

Hozzászólás #43536 2019.12.22. 20:08

eje75 írta:Feltűnően nagy a hallgatás....kerülgethetjük a keserű témát, mint a férfi homoszexualitást, de valakinek meg kell törnie a csendet:.......... Star Wars: The Rise of Skywalker.......... én személy szerint 15 perc után kikapcsoltam, és egyenlőre nem tudtam magam rávenni, hogy folytassam...
Holnap egykor IMAX, utána beszélünk. Előtte is lehetne, de akkor meg kellene, hogy öljelek, mielőtt többet mondanál.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #43537 2019.12.22. 20:51

Botond írta:Holnap egykor IMAX, utána beszélünk. Előtte is lehetne, de akkor meg kellene, hogy öljelek, mielőtt többet mondanál.
Luke Palpatine apja!
Avatar
eje75

Hozzászólás #43538 2019.12.22. 21:00

Zóanagyvarázsló írta:Luke Palpatine apja!
Leila meg a körösztannyja...
Avatar
eje75

Hozzászólás #43539 2019.12.22. 21:01

Witcher viszont qwára adja... rohadtul elkapták eddig...
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #43540 2019.12.22. 21:19

eje75 írta:Feltűnően nagy a hallgatás....kerülgethetjük a keserű témát, mint a férfi homoszexualitást, de valakinek meg kell törnie a csendet:.......... Star Wars: The Rise of Skywalker.......... én személy szerint 15 perc után kikapcsoltam, és egyenlőre nem tudtam magam rávenni, hogy folytassam...
Én 26-án megyek majd a családi karácsonyi mozizás keretében.
Anyám is véleményezte a Witcher sorozatot, nagyjából 25 perc alatt aludt be az első epizódon. :D

Vissza: “Leáldozott.hu”