A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
DanielT

Hozzászólás #43052 2019.11.21. 19:54

Szüljenek sünt a rühes VR címük mellé.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #43053 2019.11.21. 19:56

szarok én a vrba bár ebben a trailerben több hangulat van mint a mai játékok 90%ában
Avatar
DanielT

Hozzászólás #43054 2019.11.21. 20:40

Micsu írta:szarok én a vrba bár ebben a trailerben több hangulat van mint a mai játékok 90%ában
Annál fájdalmasabb, hogy erre az epik fail zsákutcára lövik el.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #43055 2019.11.21. 21:08

Új Deus Ex?

szerk: :D
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #43056 2019.11.21. 21:10

Én a fosreviewk után is fogom játszani a Death Strandinget (majd pécén egyszer). AAA walking sim. Nekem találták ki. :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #43057 2019.11.21. 21:31

Micsu írta:szarok én a vrba bár ebben a trailerben több hangulat van mint a mai játékok 90%ában
Remélem menni fog a pécére kötött psvr-emmel is (mondjuk mé ne menne) :D
Avatar
Mekee

Hozzászólás #43058 2019.11.21. 21:41

Moby írta:Remélem menni fog a pécére kötött psvr-emmel is (mondjuk mé ne menne) :D
Erről majd írhatnál, vagy ha van valami tutid... Egyszer nekiálltam, de mikor bekapcsoltam a szemüveget resetelni kellett a gépet is, és abbamaradt. :fogmosas:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #43059 2019.11.21. 22:20

phpBB [media]

spoileres úgyhogy csak annak aki játszotta :) DT eggyet értesz vele?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #43060 2019.11.21. 22:36

Micsu írta:[video]korrekt és értelmes videó.vid[/video]
spoileres úgyhogy csak annak aki játszotta :) DT eggyet értesz vele?
5 percnél járok még csak, te már az első 30 sec is bőven bíztató volt. :eljen:

szerk: Tényleg spoileres, szóval ne nézzétek meg MOST. De ez az összes videóra igaz.

szerk 2: Teljesen egyetértek, csodálatosan összefoglalja, értelmes gyerek! :eljen:
Avatar
Necro

Hozzászólás #43061 2019.11.22. 12:41

Vettem Dani féle robotkurvát gearbestről.
Avatar
Moby

Hozzászólás #43062 2019.11.22. 15:32

Necro írta:Vettem Dani féle robotkurvát gearbestről.
És? Jól szopik? :idiota:
Avatar
Necro

Hozzászólás #43063 2019.11.22. 16:36

Moby írta:És? Jól szopik? :idiota:
Dani? :wilting:
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #43064 2019.11.22. 18:02

Ti tudtok olyan helyet, ahol tényleg van black friday? Vennék pár nem túl fontos műszaki kütyüt, de úgy látom, hogy igazából csak kamu a black friday.
A "leárazott" termékek ugyanannyiba kerülnek, mint egész év folyamán...
Avatar
eje75

Hozzászólás #43065 2019.11.22. 20:52

aabyssx írta:Ti tudtok olyan helyet, ahol tényleg van black friday? Vennék pár nem túl fontos műszaki kütyüt, de úgy látom, hogy igazából csak kamu a black friday.
A "leárazott" termékek ugyanannyiba kerülnek, mint egész év folyamán...
Kb. ugyanezt láttam Én is... vettem a feleségemnek egy új laptopot, de kb. ennyi az idei BF....a legdurvább, hogy lefotóztam az árát annak, amit még akartam egy pár napja és ma drágább lett 2 rugóval :wilting: a magyar kereskedelem nem tud leállni a fogyasztók hülyének nézésével....
Avatar
DanielT

Hozzászólás #43066 2019.11.22. 21:55

Ha már az oboázási képességeim szóba kerültek, ez a Days Gone egyelőre szopásnak ígérkezik... Sajnos ez már akciódúsabb cucc, sokat kell forgatni a kamerát és már 20 perc után kezd fájni a fejem a frémtől. :(( Majd holnap kipihenten kiderül mi a helyzet, de kissé aggaszt.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #43067 2019.11.22. 22:32

eje75 írta:Kb. ugyanezt láttam Én is... vettem a feleségemnek egy új laptopot, de kb. ennyi az idei BF....a legdurvább, hogy lefotóztam az árát annak, amit még akartam egy pár napja és ma drágább lett 2 rugóval :wilting: a magyar kereskedelem nem tud leállni a fogyasztók hülyének nézésével....
Ja, nem is tudtam venni semmit.
Nem szép tőlük. Nemtom, hogy szabálysértő-e a full kamu akciózás...
Avatar
Moby

Hozzászólás #43068 2019.11.23. 09:12

Valakit nem érdekel esetleg egy 2060 olcsón? :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #43069 2019.11.23. 10:56

Moby írta:Valakit nem érdekel esetleg egy 2060 olcsón? :D
Na látom valaki mégis talált jó black akciót! :D Mit vettél?
Avatar
Botond

Hozzászólás #43070 2019.11.23. 11:31

DanielT írta:Na látom valaki mégis talált jó black akciót! :D Mit vettél?
2060-ast...
Avatar
Moby

Hozzászólás #43071 2019.11.23. 11:51

DanielT írta:Na látom valaki mégis talált jó black akciót! :D Mit vettél?
EZT :D :

MO.jpg
Avatar
DanielT

Hozzászólás #43072 2019.11.23. 13:13

Moby írta:EZT :D :

MO.jpg
Becsandázok ettől a kábelhekktől! :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #43073 2019.11.23. 13:15

DanielT írta:Becsandázok ettől a kábelhekktől! :D
Lehet őket halmozni is, csak nem úgy, ahogy a cikk írja :D Tizenhatezerig lehet elmenni a levonásban ha elég nagy az érték.
Avatar
Moby

Hozzászólás #43074 2019.11.23. 17:58

Mondok valami irtókurvaérdekes. Hardverdolog. Egész pontosan VGA.
Na, az új 5700xt-knél csinálták azt, hogy alulfeszelik a kártyákat, mert a ref hűtéssel throttlingolnak, mint a picsa. Ma kurvára ráértem, és mondom kipróbálom az én kártyámnál.
Namost a vicc az, hogy az nvidia jócskán alulfeszelve azt csinálja, hogy 150-200Mhz-el gyorsabban üzemel anélkül, hogy a frekihez hozzányúltam volna, mindeközben hűvösebb pár fokkal a kártya :wow2: Namost nem azért gyorsabb, mert hűvösebb, hanem azonos feltételek mellett magasabb frekin megy. Úgy, hogy közben lejjebb vettem a venti profilt is.
Ezt így hogy? :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #43075 2019.11.23. 20:18

Moby írta:Mondok valami irtókurvaérdekes. Hardverdolog. Egész pontosan VGA.
Na, az új 5700xt-knél csinálták azt, hogy alulfeszelik a kártyákat, mert a ref hűtéssel throttlingolnak, mint a picsa. Ma kurvára ráértem, és mondom kipróbálom az én kártyámnál.
Namost a vicc az, hogy az nvidia jócskán alulfeszelve azt csinálja, hogy 150-200Mhz-el gyorsabban üzemel anélkül, hogy a frekihez hozzányúltam volna, mindeközben hűvösebb pár fokkal a kártya :wow2: Namost nem azért gyorsabb, mert hűvösebb, hanem azonos feltételek mellett magasabb frekin megy. Úgy, hogy közben lejjebb vettem a venti profilt is.
Ezt így hogy? :D
Gondolom ilyen esetekre találták ki a “fuck logic” mémeket...
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #43076 2019.11.23. 20:25

Moby írta:Namost a vicc az, hogy az nvidia jócskán alulfeszelve azt csinálja, hogy 150-200Mhz-el gyorsabban üzemel anélkül, hogy a frekihez hozzányúltam volna, mindeközben hűvösebb pár fokkal a kártya :wow2: Namost nem azért gyorsabb, mert hűvösebb, hanem azonos feltételek mellett magasabb frekin megy. Úgy, hogy közben lejjebb vettem a venti profilt is. Ezt így hogy? :D
tom_smoll.jpg
Avatar
DanielT

Hozzászólás #43077 2019.11.23. 22:29

Moby írta:Mondok valami irtókurvaérdekes. Hardverdolog. Egész pontosan VGA.
Na, az új 5700xt-knél csinálták azt, hogy alulfeszelik a kártyákat, mert a ref hűtéssel throttlingolnak, mint a picsa. Ma kurvára ráértem, és mondom kipróbálom az én kártyámnál.
Namost a vicc az, hogy az nvidia jócskán alulfeszelve azt csinálja, hogy 150-200Mhz-el gyorsabban üzemel anélkül, hogy a frekihez hozzányúltam volna, mindeközben hűvösebb pár fokkal a kártya :wow2: Namost nem azért gyorsabb, mert hűvösebb, hanem azonos feltételek mellett magasabb frekin megy. Úgy, hogy közben lejjebb vettem a venti profilt is.
Ezt így hogy? :D
Minél üzemel gyorsabban 200-zal? Annál ami a gyári szám a dobozon, vagy amire eddig boostolt?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #43078 2019.11.23. 22:31

Ez a Days Gone nem szar, bár ahogy olvasom, segített neki az a kb 30 patch amit a megjelenése óta kapott és minden részét érintette a játéknak.

Gyakorlatilag egy TPS Far Cry a tapírfityma pénztárca nélkül, csak nem súlytalan genny. Hardon kezdtem, le se lehet venni a nehézséget többé, szal nagyon megfontoltan kell tolni. Jaigen, a harc meg ugye Last of Us szinte 1-1 ben.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #43079 2019.11.23. 22:35

Moby írta:Ezt így hogy? :D
Egyébként a teóriám az, hogy a boostot a Temp, a Voltage és a Power limit határozza meg. Ha az utóbbival vagy limitálva, akkor gondolom kisebb fesszel később éri el a plafont és ezért nyersz pár száz MHz-et még.
Avatar
Moby

Hozzászólás #43080 2019.11.24. 00:34

DanielT írta:Minél üzemel gyorsabban 200-zal? Annál ami a gyári szám a dobozon, vagy amire eddig boostolt?
Amire eddig boostolt.
Avatar
Moby

Hozzászólás #43081 2019.11.24. 00:44

benőmenő írta:Egyébként a teóriám az, hogy a boostot a Temp, a Voltage és a Power limit határozza meg. Ha az utóbbival vagy limitálva, akkor gondolom kisebb fesszel később éri el a plafont és ezért nyersz pár száz MHz-et még.
Ez jó magyarázat lehet, de a logika nekem azt mondja, hogy azonos frekin/terhelés mellett attól még nem fog kevesebb power kelleni mer alulfeszeltem, csak így áramból fog több kelleni. De mégis ezt tűnik az egyetlen logikus magyarázatnak.
Avatar
eje75

Hozzászólás #43082 2019.11.24. 10:46

Elkezdtem egy hete ezt a SW Fallen Order-t, de nem kötött le, abbahagytam, viszont tegnap erőt vettem magamon, és milyen jól tettem.... qwa jó cucc, normál fölötti nehézségen nekem már-már DS magasságokba emelkedik a harc.... geci jól néz ki, nekem eddig bejön a story, jó a fejlődési rendszer is...csak a főhős ne nézne úgy mint valami ratyi Matyi :kocsog: :kocsog: :kocsog: kár lemondani róla, jó game.... csomagokat nem kell benne szállítani, nem találom meg az élet értelmét se, miközben cipőt cserélek, mert szarba léptem, de egy patront nagyon is megér....
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #43083 2019.11.24. 11:48

Ha már szó volt input lagról az RDR2 kapcsán, én ebben vélem felfedezni, miért nem jött be sokaknak a God of War Adcension. DF videó alapján nem fut sokkal rosszabbul, mint a régebbi GoW-ok, de az nem rémlik, hogy a ps2-es játékokban ilyen sok idő kellett volna a kar elhúzása után ahhoz, hogy Kratos arrébb bukfencezzen. Egyébként a low res árnyékokat leszámítva besza-behu, ahogy ez kinéz PS3-on.
Avatar
Moby

Hozzászólás #43084 2019.11.24. 14:19

eje75 írta:Elkezdtem egy hete ezt a SW Fallen Order-t, de nem kötött le, abbahagytam, viszont tegnap erőt vettem magamon, és milyen jól tettem.... qwa jó cucc, normál fölötti nehézségen nekem már-már DS magasságokba emelkedik a harc.... geci jól néz ki, nekem eddig bejön a story, jó a fejlődési rendszer is...csak a főhős ne nézne úgy mint valami ratyi Matyi :kocsog: :kocsog: :kocsog: kár lemondani róla, jó game.... csomagokat nem kell benne szállítani, nem találom meg az élet értelmét se, miközben cipőt cserélek, mert szarba léptem, de egy patront nagyon is megér....
Nem rossz, itt vagyok a legvégén, de tele van buggal, meg kibaszottul félkész az egész. Az origin access árát megérte, de többet semmi képp. Idén azért én játszottam ettől sokkal jobb játékokkal, nem is kevéssel. Az mindnestre továbbra is vicces, hogy a nagykiadót egy valag pénzért csak a félkész szarokat bírják előállítani, éshát ez tartalomban sem valami nagy etvasz. Mondjuk ilyen fromjátékok megbasszák ezt keresztbe tartalomban is, mondjuk bugosak azok is megjelenéskor mint a k.isten.
Avatar
Moby

Hozzászólás #43085 2019.11.24. 14:20

benőmenő írta:Ha már szó volt input lagról az RDR2 kapcsán, én ebben vélem felfedezni, miért nem jött be sokaknak a God of War Adcension. DF videó alapján nem fut sokkal rosszabbul, mint a régebbi GoW-ok, de az nem rémlik, hogy a ps2-es játékokban ilyen sok idő kellett volna a kar elhúzása után ahhoz, hogy Kratos arrébb bukfencezzen. Egyébként a low res árnyékokat leszámítva besza-behu, ahogy ez kinéz PS3-on.
Na annak a legkevésbé techno gondja van. Egy ötlettelen, csontigrágott szar. Bármelyik GOW fényévekkel volt jobb.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #43086 2019.11.24. 14:34

DanielT írta:Hardon kezdtem, le
Tyűha! :wow1:
Én ha elkezdek egy játékot, azonnal azt nézem, hogy hogyan lehet levenni very easyre, vagy storyra, nehogy nekem akadékoskodjon. :D
(Nagyon-nagyon kevés játéknak van olyan profi rendszere és érdemli meg, hogy én nehézen játsszam.)
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #43087 2019.11.24. 14:35

Pl. most játszom a Preyt - természetesen story nehézségen -, és fel vagyok háborodva, hogy nem regenerálódik az életerő és elfogy az ammo. :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #43088 2019.11.24. 15:02

aabyssx írta:Tyűha! :wow1:
Én ha elkezdek egy játékot, azonnal azt nézem, hogy hogyan lehet levenni very easyre, vagy storyra, nehogy nekem akadékoskodjon. :D
(Nagyon-nagyon kevés játéknak van olyan profi rendszere és érdemli meg, hogy én nehézen játsszam.)
Youtubeon kéne neked gémelni, suhanna bármi 4K-ban. :)

Easyben azokat a játékokat alázom meg, amin túl akarok lenni valamiért. A normál meg többnyire totális unalmas agyhalál, úgyhogy próbálok így egy kis gameplay élményhez jutni. Egyébként be is jött ebben a játékban is, mert minden lépést megfontolok.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #43089 2019.11.24. 15:21

Moby írta:Na annak a legkevésbé techno gondja van. Egy ötlettelen, csontigrágott szar. Bármelyik GOW fényévekkel volt jobb.
Nem tudom, hogy mennyire kellett volna jónak lennie, hogy attól a technótól ne hányjam össze magam, de valóban nem csak az volt a baj vele.
Avatar
Moby

Hozzászólás #43090 2019.11.24. 17:57

Lepörgött a Fallen Order credits.
Egynek jóvót. Egy folytatás magasabb minőségben azért jöhetne. A vége amúgy elég odabaszós is lehetett volna, de ilyen 1 perccel elgagyizták azt is.
Mindent egybevéve nem volt ez egy rossz játék, csak elég tragikus neki, hogy olyankor jött, amikor mindenki olyanokat tett le az asztalra, hogy beleremegett a ház. Stig Asmussen munkájában viszont hatalmasat csalódtam. Ez egy büdös lószar volt bármelyik god of warhoz képest. Rendezésben is, és minden létező más aspektusban is. Olyan volt, mint bármelyik korábbi játék, amit a neve fémjelez, csak mondjuk tesco value kivitelben.
Avatar
Moby

Hozzászólás #43091 2019.11.24. 18:00

Ha már SW: ha ez a mandalorian ebben a tempoban halad, akkor kell neki vagy 200 rész, mire valami érdemleges kapcsolata kialakul a nézőnek valakikkel, meg lesznek egyáltalán karakterek, meg valami sztori. Mintha hetente olvasnék egy mondatot egy könyvből.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #43092 2019.11.24. 19:07

Moby írta:Lepörgött a Fallen Order credits.
Egynek jóvót. Egy folytatás magasabb minőségben azért jöhetne. A vége amúgy elég odabaszós is lehetett volna, de ilyen 1 perccel elgagyizták azt is.
Mindent egybevéve nem volt ez egy rossz játék, csak elég tragikus neki, hogy olyankor jött, amikor mindenki olyanokat tett le az asztalra, hogy beleremegett a ház. Stig Asmussen munkájában viszont hatalmasat csalódtam. Ez egy büdös lószar volt bármelyik god of warhoz képest. Rendezésben is, és minden létező más aspektusban is. Olyan volt, mint bármelyik korábbi játék, amit a neve fémjelez, csak mondjuk tesco value kivitelben.
Egyedül a GoW 3-nál volt eddig kormánykeréknél, régen, más csapattal, erös alapokra építve. Úgy rémlik, a Santa Monicától sem véletlrnül távozott.

Eddig sem értettem, hogy ö miért mindjárt a kitünöre garancia, és nem csak a jóra.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #43093 2019.11.24. 19:08

Moby írta:Ha már SW: ha ez a mandalorian ebben a tempoban halad, akkor kell neki vagy 200 rész, mire valami érdemleges kapcsolata kialakul a nézőnek valakikkel, meg lesznek egyáltalán karakterek, meg valami sztori. Mintha hetente olvasnék egy mondatot egy könyvből.
Eszembe sem jutott epizódokként adagolni. Fosformátum a hetes várakozás.
Avatar
Moby

Hozzászólás #43094 2019.11.24. 21:36

Zóanagyvarázsló írta:Eszembe sem jutott epizódokként adagolni. Fosformátum a hetes várakozás.
Ezen nem tudom hogy fog segíteni, hogy egyben nézheted. Bár akkor könnyebb lesz minden ötödik részt megnézni :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #43095 2019.11.24. 21:45

Zóanagyvarázsló írta:Egyedül a GoW 3-nál volt eddig kormánykeréknél, régen, más csapattal, erös alapokra építve. Úgy rémlik, a Santa Monicától sem véletlrnül távozott.

Eddig sem értettem, hogy ö miért mindjárt a kitünöre garancia, és nem csak a jóra.
Ez egy gow3-hoz mérten a jótól is fényévekre van.A SMS-től meg épp emiatt távozott :)
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #43096 2019.11.24. 22:48

Moby írta:Ezen nem tudom hogy fog segíteni, hogy egyben nézheted. Bár akkor könnyebb lesz minden ötödik részt megnézni :)
Nem általában a várakozás zavar. Érted, engem zavarna? :D

Azt viszont nem szeretem, ha valaminek nekiülök, idöt szakítok rá, esetleg társaságot, de mire elkezdödik, vége is. A Netflix, Amazon ezt a szájízemnek megfelelöen csinálja.

De mivel be tudom várni, és a spoilerek elkerülése is megy, így annyira nem érint, legfeljebb a kibeszélésekröl csúszom le.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #43097 2019.11.24. 22:54

Moby írta:Ez egy gow3-hoz mérten a jótól is fényévekre van.A SMS-től meg épp emiatt távozott :)
Jó, de mintha elötte elvert volna egy csomó pénzt valamire, amiböl semmi se lett. Aztán lehet, hogy ezzel az Ascensionbe skarták belekeverni.

Nálam ez a fénykardozás már ott bukik egy kicsit, amikor átmegy színed neonrúdba a játékokban. Ez egy stilizált RPG-ben elmegy, de csapkorászásnál már zavaróbb. Túlélem persze. Ennél nem tudom, hogy mennyire zavaró, de az elsö egy-két videóban nem tetszett.
Avatar
Moby

Hozzászólás #43098 2019.11.24. 23:06

Zóanagyvarázsló írta:Nálam ez a fénykardozás már ott bukik egy kicsit, amikor átmegy színed neonrúdba a játékokban.
Ezt most nem értem.

/A project darkside-ba nem tudjuk mennyi pénz ment, de nem a pénz miatt bukott, hanem legfőképp a destiny miatt (kurvára hasonlított volna rá, ami egy új IP-nál nem vállalt a sony). A banda felét átvették Coryék, a másik fele meg ment a lecsóba.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #43099 2019.11.24. 23:30

Moby írta:Ezt most nem értem.

/A project darkside-ba nem tudjuk mennyi pénz ment, de nem a pénz miatt bukott, hanem legfőképp a destiny miatt (kurvára hasonlított volna rá, ami egy új IP-nál nem vállalt a sony). A banda felét átvették Coryék, a másik fele meg ment a lecsóba.
Arra gondolok, hogy nem szeletelsz vele kvázi mindent, hanem klopfolod a húst, hogy kopjon a HP-tartalma. Lásd The Force Unleashed. Ellenpélda, ahol lehetett gyorsan néhány nyisszantással párbajt nyerni: Jedi Knight széria.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #43100 2019.11.25. 10:45

Zóanagyvarázsló írta:Arra gondolok, hogy nem szeletelsz vele kvázi mindent, hanem klopfolod a húst, hogy kopjon a HP-tartalma. Lásd The Force Unleashed. Ellenpélda, ahol lehetett gyorsan néhány nyisszantással párbajt nyerni: Jedi Knight széria.
Mondjuk egy ennyire OP fegyver nehezen illeszkedne a From-tól nyúlt harcrendszerbe. Az viszont rohadt gáz, hogy csak átclippel mindenen a fénykard, ami nem ellenfél. Basszus a Jedi Knight a Quake 3 enginnel jobban tudott erre figyelni, hogy legalább húzott egy égett csíkot, ha hozzáért a falhoz.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #43101 2019.11.25. 13:09

Ezt be kell raknom. :D

Kép
Avatar
eje75

Hozzászólás #43102 2019.11.25. 13:51

A qwa életbe már... Annyira nem akartam ezt... Apának lenni nehéz..
Spoiler
15746862273594702187996062488719.jpg
Avatar
eje75

Hozzászólás #43103 2019.11.25. 13:53

eje75 írta:A qwa életbe már... Annyira nem akartam ezt... Apának lenni nehéz..
Spoiler
15746862273594702187996062488719.jpg
Van valami jelentősége milyen accot nyitok? Milyet érdemes? Gondolom USA, mert itt nincs mp...
Avatar
Botond

Hozzászólás #43104 2019.11.25. 14:01

eje75 írta:Van valami jelentősége milyen accot nyitok? Milyet érdemes? Gondolom USA, mert itt nincs mp...
Teljes tökmindegy. Van aki itt is hoppol körbe-körbe, ahol éppen argentína van, de a magyar store is ugyanazt tudja eurós árakkal, mint bármelyik másik. Meg úgyis mindenki fizikait vesz, végigtolja, eladja. Annyi, hogy ha csinálsz külön gyerek accot a kölöknek, akkor a mobilodról be tudod fegyelmezni a nintendo appal, hogy mivel és mennyit játszhat.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #43105 2019.11.25. 14:35

eje75 írta:A qwa életbe már... Annyira nem akartam ezt... Apának lenni nehéz..
Spoiler
15746862273594702187996062488719.jpg
Minden szinten részvétem!
Avatar
Moby

Hozzászólás #43106 2019.11.25. 14:41

eje75 írta:A qwa életbe már... Annyira nem akartam ezt... Apának lenni nehéz..
Spoiler
googlehub.jpg
Mennyiért is vetted a Google Hub-ot? :D
googlehub.jpg
Avatar
Moby

Hozzászólás #43107 2019.11.25. 14:43

eje75 írta:Van valami jelentősége milyen accot nyitok? Milyet érdemes? Gondolom USA, mert itt nincs mp...
Gecire mindegy, a storeból soha nem fogsz venni semmit kb. Maximum a demokat letöltöd.
Avatar
eje75

Hozzászólás #43108 2019.11.25. 19:35

Moby írta:Mennyiért is vetted a Google Hub-ot? :D
Screenshot_20191125-192129_Home.jpg
Ne is mond... emagon fekete pénteken 26e volt... mondjuk Én eladtam volna neked az enyémet 20e-ért, hogy vehessek egy echo show 8-at, mert ezt egy szép eszköznek tartom, szar szoftverrel, és a szokásos 0 google terméktámogatással...
Spoiler
Screenshot_20191125-192129_Home.jpg
Screenshot_20191125-192139_Home.jpg
ott van egyértelműen az eszköz a hálózaton, de ha megnyitod a google home természetesen nem látja ... Kell-e mondanom, hogy a google home IPHONE verziója meg simán eléri...pár hónapig tökéletesen működött, aztán most egy ideje csak az Ipad-en megy..... pontosabban az eszköz tökéletesen működik, de ha a beállításokat akarom elérni /pl. fotókat akarok cseréni/ az csak padon... fórumokon többen is írták, hogy hasonló gondjuk van...le se szarták őket...
Avatar
Moby

Hozzászólás #43109 2019.11.25. 20:17

eje75 írta:Ne is mond... emagon fekete pénteken 26e volt... mondjuk Én eladtam volna neked az enyémet 20e-ért, hogy vehessek egy echo show 8-at, mert ezt egy szép eszköznek tartom, szar szoftverrel, és a szokásos 0 google terméktámogatással...
Spoiler
Screenshot_20191125-192129_Home.jpg
Screenshot_20191125-192139_Home.jpg
ott van egyértelműen az eszköz a hálózaton, de ha megnyitod a google home természetesen nem látja ... Kell-e mondanom, hogy a google home IPHONE verziója meg simán eléri...pár hónapig tökéletesen működött, aztán most egy ideje csak az Ipad-en megy..... pontosabban az eszköz tökéletesen működik, de ha a beállításokat akarom elérni /pl. fotókat akarok cseréni/ az csak padon... fórumokon többen is írták, hogy hasonló gondjuk van...le se szarták őket...
Én nem vettem, csak az árát mutattam :)
Avatar
eje75

Hozzászólás #43110 2019.11.25. 20:38

Moby írta:Én nem vettem, csak az árát mutattam :)
Jaaaaa....amúgy van egy eladóm... 25e.... hibátlan cucc, a szokásos magas minőségű Google terméktámogatással... deal? :banplz:
Avatar
Botond

Hozzászólás #43111 2019.11.26. 11:13

benőmenő írta:Mondjuk egy ennyire OP fegyver nehezen illeszkedne a From-tól nyúlt harcrendszerbe. Az viszont rohadt gáz, hogy csak átclippel mindenen a fénykard, ami nem ellenfél. Basszus a Jedi Knight a Quake 3 enginnel jobban tudott erre figyelni, hogy legalább húzott egy égett csíkot, ha hozzáért a falhoz.
2020.02.20-án jön switchre a talán síró ördög harmadik része is a már elérhető első kettő mellé. Eldobhatod a PS3-at, 720p géming szintet lépett!
Avatar
Micsu

Hozzászólás #43112 2019.11.26. 12:03

Botond írta:2020.02.20-án jön switchre a talán síró ördög harmadik része is a már elérhető első kettő mellé. Eldobhatod a PS3-at, 720p géming szintet lépett!
Melyik szintrol beszelsz? Amilyen minosegiek switchre ezek a 10 eves portok lehet azt a fremet se fogja tudni mint amit a pisin tudott :nezze:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #43113 2019.11.26. 12:50

Botond írta:2020.02.20-án jön switchre a talán síró ördög harmadik része is a már elérhető első kettő mellé. Eldobhatod a PS3-at, 720p géming szintet lépett!
Ja, 20 euróért egy játékot, amikor a HD Collection (1-2-3) 30 eurós bármi másra. Ráadásul nem lett túl jó a port, mert a ps2-es/eredeti pc-s fosporthoz képest valamiért sokkal gyorsabban kell püfölni a gombokat egyes mozdulatokhoz, ami a joyconokkal garantált ínhüvelygyulladás kb. 3 mission után. Ez így a hülyének is megéri, hát még nekem! :idiota:
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #43114 2019.11.26. 19:41

Moby írta:Mennyiért is vetted a Google Hub-ot? :D
googlehub.jpg
Hol vannak ilyen kuponok?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #43115 2019.11.26. 20:34

aabyssx írta:Hol vannak ilyen kuponok?
A bejárati ajtó melletti komódomon, de még arra se vettem rá magam, hogy kinyissam a füzetkét. :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #43116 2019.11.26. 21:08

phpBB [media]
Avatar
eje75

Hozzászólás #43117 2019.11.26. 21:48

Hamár Switch a téma...tegnap miután elaludt a gyerek kibontottam és belőttem a switch-et... őszintén megmondom életemben először volt a kezemben, de minden félelmem ellenére bátran kijelenthetem: minden félelmem beigazolódott..... a kijelző iszonyat kicsinek érződik (az Ori demo-t leszedtem, próbából, mert ma mentem a játékokért, de alig láttam mi történik olyan kicsi volt minden) és rohadt fura (szar) tartani az egészet... a joycon-ok iszonyat kicsik, handheld módban első blikkre pokoli kényelmetlennek mondanám.... a tapasztalataim fényében különösen nem értem Botond baroms... akarom mondani észérvekkel alátámasztott meglátásait a handheld módban megtapasztalt megvilágosodásáról... kb olyan mint az anál: lehet, hogy megszokható, de elsőre inkább fájdalmas, mint élvezetes...
A dokkolt módot nem volt módom kipróbálni, talán az ment a helyzeten, de az egész cuccot gyerekesnek mondanám, nekem az süt róla, hogy gyerekeknek, vagy gyermekszinten megrekedt felnőtteknek készült...csak a játékok mentik meg az egészet, különben egy kalap... remélem a kölöknek be fog jönni, mert különben qwa nagy fail lesz az egész... biztató jel, hogy ma rákérdeztem minek örülne, és nintendo helyett automatikusan és őszintén Lego-t mondott... úgyhogy délben bedobtam még a kosárba egy nagy doboz lego-t is, ha már mentem az Alzába 6 db 25 cm-es patch kábelemért.... ahogy néztem rohadtul megy a patch kábel idén karácsonykor, minden 3. vevő vett 1-et :banplz:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #43118 2019.11.26. 22:25

eje75 írta:Hamár Switch a téma...tegnap miután elaludt a gyerek kibontottam és belőttem a switch-et... őszintén megmondom életemben először volt a kezemben, de minden félelmem ellenére bátran kijelenthetem: minden félelmem beigazolódott.....
Yup, a kijelző túl kicsi. Bayonetta 2 alatt handheld módban sokszor konkrétan fogalmam sem volt mi történik éppen. Ugyanez a joyconokkal. Nekem férfi viszonylatban kis kezeim vannak vékony ujjakkal, de még így is kényelmetlenek (míg pl. egy dualshock 3-mal abszolút jól elvagyok méret szempontból).
Avatar
Micsu

Hozzászólás #43119 2019.11.26. 22:34

eje75 írta:Hamár Switch a téma...tegnap miután elaludt a gyerek kibontottam és belőttem a switch-et... őszintén megmondom életemben először volt a kezemben, de minden félelmem ellenére bátran kijelenthetem: minden félelmem beigazolódott..... a kijelző iszonyat kicsinek érződik (az Ori demo-t leszedtem, próbából, mert ma mentem a játékokért, de alig láttam mi történik olyan kicsi volt minden) és rohadt fura (szar) tartani az egészet... a joycon-ok iszonyat kicsik, handheld módban első blikkre pokoli kényelmetlennek mondanám.... a tapasztalataim fényében különösen nem értem Botond baroms... akarom mondani észérvekkel alátámasztott meglátásait a handheld módban megtapasztalt megvilágosodásáról... kb olyan mint az anál: lehet, hogy megszokható, de elsőre inkább fájdalmas, mint élvezetes...
A dokkolt módot nem volt módom kipróbálni, talán az ment a helyzeten, de az egész cuccot gyerekesnek mondanám, nekem az süt róla, hogy gyerekeknek, vagy gyermekszinten megrekedt felnőtteknek készült...csak a játékok mentik meg az egészet, különben egy kalap... remélem a kölöknek be fog jönni, mert különben qwa nagy fail lesz az egész... biztató jel, hogy ma rákérdeztem minek örülne, és nintendo helyett automatikusan és őszintén Lego-t mondott... úgyhogy délben bedobtam még a kosárba egy nagy doboz lego-t is, ha már mentem az Alzába 6 db 25 cm-es patch kábelemért.... ahogy néztem rohadtul megy a patch kábel idén karácsonykor, minden 3. vevő vett 1-et :banplz:
pedig a dokkolt mód lesz a tuti, igazi curgen élmény :D
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #43120 2019.11.27. 00:54

benőmenő írta:Yup, a kijelző túl kicsi. Bayonetta 2 alatt handheld módban sokszor konkrétan fogalmam sem volt mi történik éppen. Ugyanez a joyconokkal. Nekem férfi viszonylatban kis kezeim vannak vékony ujjakkal, de még így is kényelmetlenek (míg pl. egy dualshock 3-mal abszolút jól elvagyok méret szempontból).
Ezt a kijelzőméret-témát én sem tudom értelmezni handheldnél. Gyerekként elvoltam a kvarcjátékokkal meg a tetrisszel, de amint játszhattam tévét játékokat rendszeresen, betegesen kicsinek tűnt minden, de hagyományos, nagygépesebb játékoknál ez még durvább.

A Redmi Note 7 is tök jó meg minden, de a koponyámba húzva is kicsi egy 10 másodperces videóra is. Más meg kisebb telefonon teljes filmeket néz. De nem lehet mindenki normális, a handheldre szűrőként is lehet tekinteni.

Vissza: “Leáldozott.hu”