A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Botond

Hozzászólás #42911 2019.11.13. 20:12

Na fent a falon. Látom a kanapéról a TV-t, meg van apple tv app benne, nem csak hbo go, de viszont így 10 perc tv-zés után az a verdikt, hogy a 85öst kellett volna választani. :ijedt:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #42912 2019.11.13. 21:31

Legalább a mémek jóak.
phpBB [media]

Spoiler
sodeep.png
Avatar
DanielT

Hozzászólás #42913 2019.11.13. 22:42

benőmenő írta:Legalább a mémek jóak.
Spoiler
sodeep.png
Hehe, elég hiteles a videó. :D

Én meg most léptem ki, miután megterveztem és elrendeztem szépen mindent a holnapi folytatáshoz. Rohadt sok a tennivaló! :wilting:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #42914 2019.11.13. 22:42

Another Life

két fail apple+os pilot után még 1 failra vettem rá magam az another life első évadjának a végignézésére, persze mindenhol lehúzták dehát szart is kell nézni így felértékelődik még a középszar is, volt aki azt mondta jó vagy erős közepes, engem a pilot után ami erősen az arriavalra emlékeztett gondolom gyorsan lenyomom a 10 részt (nameg szeressük a scifit ügyebár), hát hiba volt, nehogy megnézzétek :D fizetek is ha kell :beka3:
az hogy egy parancsra nem hallgató, 25 év átlagéletkorú teamet küldenek el megmenteni a földet ezen már meg sem lepődöm, meg a sok logikai hibán és low budgeten se, azért hátha akadnak itt is mazoisták spoilerbe írok pár dolgot, dtnek biztos tetszeni fog :banplz:
Spoiler
kezdjü ott hogy ő a hajó orvos :D, az első évad vége felé azért egyik puhosabb tag lekapja meg flörtöl vele, ha már a normal nőknek nem jön be
2 férfi meg egy lány édes hármasba keverednek, persze hogy a hetero palik kezdenek el egymással harapni mindha ez lenne a természetes, az évad közepe fele felkeltenek hibernációból egy tagot aki meleg, ha így megnézzük kb a legénység harmada homo, ez a jövő gyerekek :banplz:


Mandalorian

nekem is tetszett az első rész elnéztem volna még, star wars de a jobb féléből, képi világa is jó meg a cgi is tetszett, és még buzik se voltak reméljük így is marad :D
Avatar
eje75

Hozzászólás #42915 2019.11.14. 04:09

Micsu írta:2 férfi meg egy lány édes hármasba keverednek, persze hogy a hetero palik kezdenek el egymással harapni mindha ez lenne a természetes, az évad közepe fele felkeltenek hibernációból egy tagot aki meleg, ha így megnézzük kb a legénység harmada homo, ez a jövő gyerekek :banplz:[/spoiler]
Na ja...sajnos ez a jövő
Spoiler
Kép
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #42916 2019.11.14. 09:31

na mivan? jo lett a halál-strand vagy mi a kuki?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #42917 2019.11.14. 09:42

SlickAdam írta:na mivan? jo lett a halál-strand vagy mi a kuki?
Totál. Régen éreztem úgy magam, hogy ennyire benne vagyok egy másik világban. Pontosan emlékszem mindenre ami történt, ki kivel van, mi merre, milyen eszközöket hogyan és mikor kell használni, stb. Pedig van bőven mire figyelni és szinte minden új koncepció.

Most is nyomnám melóban, csak a bill+egeres géminggel szemben a kontrolleres nem annyira diszkrét. :idiota: De a szöveges kontentet, leveleket, stb legalább nyugiban el tudom olvasni, nem kell a tévén.

Tegnap is volt egy gigantikus elbaszásom egy teljesen felesleges óvatlanságom miatt, ami miatt majdnem felkötöttem magam. Aztán szerencsére megtaláltam, hogy vannak rendes mentési slotok és vissza tudtam tölteni.

Moby! Remélem te is láttad, hogy menü/systemben van a load és lehet választani.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #42918 2019.11.14. 09:44

DanielT írta:Totál. Régen éreztem úgy magam, hogy ennyire benne vagyok egy másik világban. Pontosan emlékszem mindenre ami történt, ki kivel van, mi merre, milyen eszközöket hogyan és mikor kell használni, stb. Pedig van bőven mire figyelni és szinte minden új koncepció.
hmm, akko' nézek rola par vidit.:)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #42919 2019.11.14. 09:48

SlickAdam írta:hmm, akko' nézek rola par vidit.:)
Na, azzal nem leszel előrébb egyáltalán, én is nagyon örülök, hogy full kibírtam semmi infóval.

Olyan dolgokat is megláthatsz, amik teljesen eltorzítják az okkal és profin adagolt gameplay élményt.
Avatar
Moby

Hozzászólás #42920 2019.11.14. 10:24

DanielT írta:Na, azzal nem leszel előrébb egyáltalán, én is nagyon örülök, hogy full kibírtam semmi infóval.

Olyan dolgokat is megláthatsz, amik teljesen eltorzítják az okkal és profin adagolt gameplay élményt.
Nem tudom hol játsz, de egy idő után leül a játék. 25 óra után tegnap már elkezdett fárasztani. A gameplay gyak kibomlott, már csak itemeket dobál, amiből semmit nem használok, a sztori meg nem halad jóideje. Az adagolás nem az igazi. Tud ez is szenboxszindrómás lenni. Lehetett volna feszesebb ugyanezzel a gameplayyel, amivel amúgy semmi gond nincs, sőt.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #42921 2019.11.14. 10:34

Moby írta:Nem tudom hol játsz, de egy idő után leül a játék. 25 óra után tegnap már elkezdett fárasztani. A gameplay gyak kibomlott, már csak itemeket dobál, amiből semmit nem használok, a sztori meg nem halad jóideje. Az adagolás nem az igazi. Tud ez is szenboxszindrómás lenni. Lehetett volna feszesebb ugyanezzel a gameplayyel, amivel amúgy semmi gond nincs, sőt.
Ja hát nyilván nem egy folyamatos adrenalinbomba, nekem a számláló 31 óránál jár, ami szerintem nevetségesen sok, nem is értem. Nem létezik, hogy annyit előtte ültem, vagy akkor ez a világ leglebilincselőbb cucca, mert felének tűnt. :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #42922 2019.11.14. 10:45

Moby írta:Nem tudom hol játsz, de egy idő után leül a játék. 25 óra után tegnap már elkezdett fárasztani. A gameplay gyak kibomlott, már csak itemeket dobál, amiből semmit nem használok, a sztori meg nem halad jóideje. Az adagolás nem az igazi. Tud ez is szenboxszindrómás lenni. Lehetett volna feszesebb ugyanezzel a gameplayyel, amivel amúgy semmi gond nincs, sőt.
a fo storyt atlagosan 35 ora letolni ugyh nem kotelezo 100 orat beletokolni
Avatar
Moby

Hozzászólás #42923 2019.11.14. 10:55

Micsu írta:a fo storyt atlagosan 35 ora letolni ugyh nem kotelezo 100 orat beletokolni
Én alig csináltam mellékmelót, és kb sehol járok benne.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #42924 2019.11.14. 19:26

Moby írta:Én alig csináltam mellékmelót, és kb sehol járok benne.
Én ma is találkoztam olyan WTF résszel, hogy csak lestem.

Egyébként meg, ez rohadtul igaz és nem is tudatosult bennem, hogy mennyire ritka az amikor egy játékban segíteni kell egymást és abszolút pozitív minden apró interakció a közösséggel. Semmilyen részletet és példát nem mondok, hogy ne legyen spoiler.

Kép
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #42925 2019.11.14. 21:21

Na helóka!
Kicsit eltévelyedtem most a gémingtől, de télire gondoltam befektetek egy ps4 bundlira ds-el, aztán látom ott fityeg steamen is preorder cetlivel.
Most akkor ezt nem kell megvárni definitívbe? :fogmosas:

Történt valami szóraérdemes?
Avatar
Micsu

Hozzászólás #42926 2019.11.14. 21:31

szükség nagy úr tudod :D
Avatar
Mekee

Hozzászólás #42927 2019.11.14. 21:53

No pár napig nem vagyok, gondoltam benézek, hogy dani hogy fikkantja a DS-t, aztánmámégmeg tetszik nekijje. Erre nem számítottam :guluszem1:
Közbe letoltam a robotdínó dlc-t is, és belekezdtem a red dead-be, hááááeznekemviszont nagyon bejön. Hangulata ottvan, lassú, és rohadtlassú, de engem beszippantott, jól ábrázolja a letűnő kort, hogy modernizálódik a világ, és a karakterek még mindíg rockstarosan faszák, csak picit mindenen lett egy picit feljebbcsavarva a komolyság irányába. Néha idegesítő is pár dolog, hogy most mié kellett ezt ennyire, picit időrablás, de hát széplassan lecsepeg ez is, és amíg ilyen táj, zenék, hangulat van, addíg franko. Aztán vanmég uncsi dlc-m, meg kitudja, DS rohadtul érdekel, de nemadom steelbook alá, azmeg nincsen mégmindíg sehogy.

Moby: Reménykedtem, hogy faszaság a mandalorian, én begértem barátomnak, hogy együtt nézzük hétvégén, há rohadtnehéz kibírnom :D Valahogy jobban mozgat minta film, mert ebben jobban bízok, mint JJ-ben, hogy helyrehozza a károkat Rian Johnson után.
Avatar
eje75

Hozzászólás #42928 2019.11.14. 22:05

Mostanában nagy divat a coming out, úgyhogy Én is kijövök a sajátommal.... ha valaki jó áron lát Switch-et a fekete pénteken, ne habozzon jelezni... természetesen nem nekem kell, a gyerek kapja karira :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #42929 2019.11.14. 22:21

eje75 írta:Mostanában nagy divat a coming out, úgyhogy Én is kijövök a sajátommal.... ha valaki jó áron lát Switch-et a fekete pénteken, ne habozzon jelezni... természetesen nem nekem kell, a gyerek kapja karira :banplz:

Ne csak az árát nézzed, hanem a dobozát is. Az újfajtát vedd a teli piros dobozost.
Kép
Avatar
eje75

Hozzászólás #42930 2019.11.14. 22:24

Moby írta:Ne csak az árát nézzed, hanem a dobozát is. Az újfajtát vedd a teli piros dobozost.
Kép
Jajaja...ezt eldöntöttem, csak az új thx!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #42931 2019.11.14. 22:52

Bocs Micsu, de ezt az Orbán gifet törölnöm kellett. Inkább néznék 4K-ban egy hármasiker cigánygyerek szülést, mint ezt a kétlábú szart meglássam itt.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #42932 2019.11.14. 22:55

DanielT írta:Bocs Micsu, de ezt az Orbán gifet törölnöm kellett. Inkább néznék 4K-ban egy hármasiker cigánygyerek szülést, mint ezt a kétlábú szart meglássam itt.
jogos dehát erre ezt asszociáltam gondolom érted :banplz:
on
phpBB [media]

ez lehet jó
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Micsu 2019.11.14. 22:58-kor.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #42933 2019.11.14. 22:55

Greyfox írta:Na helóka!
Kicsit eltévelyedtem most a gémingtől, de télire gondoltam befektetek egy ps4 bundlira ds-el, aztán látom ott fityeg steamen is preorder cetlivel.
Most akkor ezt nem kell megvárni definitívbe? :fogmosas:

Történt valami szóraérdemes?
Nem mertem fél évet várni a spoilerek miatt, szal'... be kellett vállalni így. Mivel nem kell sokat forogni a kamerával, így nem akkora éc 30 frémmel és legalább stabil és reszponzív.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #42934 2019.11.14. 22:57

phpBB [media]

:szeret: :szeret:
Avatar
eje75

Hozzászólás #42935 2019.11.15. 07:53

Moby írta:Ne csak az árát nézzed, hanem a dobozát is. Az újfajtát vedd a teli piros dobozost.
Kép
Hát eddig a legjobb ár, amit ma láttam az 104e volt... ennél azért nagyobb durranásra gondoltam, a minimum az 5 számjegyű ár volt... ennyire megy ez a xar, hogy nem kell a hasznot tizedelni, hogy elvigyék?
Avatar
Botond

Hozzászólás #42936 2019.11.15. 08:32

Micsu írta:aoe4 tréler.mpeg4
ez lehet jó
Tegnap én is nézni akartam az MS eventet, hogy mikormiholhogyan, de végül az lett, hogy 9re már aludtam, hosszú volt a hét. :D Viszont így, hogy egy kurva dátum nincs ebben sem, így nem is bánt, hogy bealudtam. Volt még vmi érdemleges? aoe2de tegnap kijött, azt még le tudtam tölteni zuhanyzás alatt, de aztán már csak poweroff és alvásra futotta az erőmből.
Avatar
Botond

Hozzászólás #42937 2019.11.15. 08:42

eje75 írta:ennyire megy ez a xar, hogy nem kell a hasznot tizedelni, hogy elvigyék?
Gondolj bele, ha még szar se lenne... Amúgy meg ha ennyire fillérbaszás vanik akkor vegyél egy régit, garisat 70ért hw apróról. Én is gondolkoztam, hogy váltok az újra, hogy ne három órát bírjon, hanem hatot, aztán végiggondoltam, hogy mennyivel jobb már, hogy kézbeveszi a kölök félig töltve, másfél-két óra után kioffol 0% akksival és halad dolgára. Na most ha bírná hat órát akkor mehetne a szájkarate, hogy tedd már le, elég lesz már, stb, így nincs ilyen. Ezért szeretem az x360at is, mert ott is kinect van csak. Annyit játszanak amennyit akarnak, én nem vagyok rosszarc szülő, az hogy kifáradnak 40-60-80 perc ugrabugra után, és otthagyják az az ő döntésük... :)
És amúgy nekem sincs időm egyfolytában 6 órákat játszani akármit is. Sajna már nem vagyok 14.
Visszatérve a switchre és a hw apróra. 104ért kaphatsz olyat is, hogy 4-5 játékkal a régi akár még kis garival is.
Avatar
Moby

Hozzászólás #42938 2019.11.15. 10:24

eje75 írta:Hát eddig a legjobb ár, amit ma láttam az 104e volt... ennél azért nagyobb durranásra gondoltam, a minimum az 5 számjegyű ár volt... ennyire megy ez a xar, hogy nem kell a hasznot tizedelni, hogy elvigyék?
Egyrészt, másrészt az árgép nem listáz mindent. Ha nincs nagyon kint neked, náluk vettem már ezt-azt, de oda menni kell. Meg érdemes odacsörögni, hogy van-e a boltban.
Avatar
Moby

Hozzászólás #42939 2019.11.15. 10:26

Botond írta:Tegnap én is nézni akartam az MS eventet, hogy mikormiholhogyan, de végül az lett, hogy 9re már aludtam, hosszú volt a hét. :D Viszont így, hogy egy kurva dátum nincs ebben sem, így nem is bánt, hogy bealudtam. Volt még vmi érdemleges? aoe2de tegnap kijött, azt még le tudtam tölteni zuhanyzás alatt, de aztán már csak poweroff és alvásra futotta az erőmből.
Az egész egy kínosan rossz vicc volt. Játékok nélkül ment megint a fizetett közönség hepajkodása. Vagyik valami színes mozgóképeket mutattak, de azok nem merítették ki a videójáték fogalmát.
Avatar
Botond

Hozzászólás #42940 2019.11.15. 10:34

Moby írta:Az egész egy kínosan rossz vicc volt. Játékok nélkül ment megint a fizetett közönség hepajkodása. Vagyik valami színes mozgóképeket mutattak, de azok nem merítették ki a videójáték fogalmát.
Mintha vmi egy emailt kaptam volna reggel a szarsteamtől, hogy a mikulás hozza a haloreachet, vagy nem? Meg nézem ezt a jedizés dolgot, hogy azé 90-100 közé lőtték be mindenhol a hypevonatosok az értékeléseket, és a legutolsó trailerbe is belenéztem, és azon gondolkozok, hogy mégiscsak impulzus vásárolok vmi kisebb hangfalszettet a tv-hez meg originen egy jedit, aztán hétvégén a szomszédok pont végig tudják hallgatni ahogy fénykardozok... :D
Kép
Haloreach van win10 storeban is.
Avatar
Moby

Hozzászólás #42941 2019.11.15. 11:57

Botond írta:Mintha vmi egy emailt kaptam volna reggel a szarsteamtől, hogy a mikulás hozza a haloreachet, vagy nem? Meg nézem ezt a jedizés dolgot, hogy azé 90-100 közé lőtték be mindenhol a hypevonatosok az értékeléseket, és a legutolsó trailerbe is belenéztem, és azon gondolkozok, hogy mégiscsak impulzus vásárolok vmi kisebb hangfalszettet a tv-hez meg originen egy jedit, aztán hétvégén a szomszédok pont végig tudják hallgatni ahogy fénykardozok... :D
Kép
Haloreach van win10 storeban is.
Jah. A legnagyobb dobások ez volt, hogy újra megjelenik egy 9 éves játék. Kabaré.
Avatar
Botond

Hozzászólás #42942 2019.11.15. 11:58

Moby írta:Jah. A legnagyobb dobások ez volt, hogy újra megjelenik egy 9 éves játék. Kabaré.
És pont annyiba kerül, mint amennyiért eje switchet akar venni. :idiota:
Avatar
deep

Hozzászólás #42943 2019.11.15. 13:22

Ehhez azért gratulálok :D A tok egyébként olyan minőségi, hogy majdnem csak darabokban tudtam az egyes lemezeket kifeszegetni. Még jó hogy csak instant hulladék.
IMG_20191115_121729.jpg
Avatar
Botond

Hozzászólás #42944 2019.11.15. 13:26

deep írta:Ehhez azért gratulálok :D A tok egyébként olyan minőségi, hogy majdnem csak darabokban tudtam az egyes lemezeket kifeszegetni. Még jó hogy csak instant hulladék.
failoftheyear.png
Azt hittem enyém lesz a nap vicces képe a 104ezres haloval, de a tied simán veri. :D Elmebetegek ezek! :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #42945 2019.11.15. 15:35

Botond írta:Azt hittem enyém lesz a nap vicces képe a 104ezres haloval, de a tied simán veri. :D Elmebetegek ezek! :D
hat nem biztos azert, letolto kod melle meg jo h adnak lemezt, a halo collection arara meg nincsenek szavak
Avatar
Micsu

Hozzászólás #42946 2019.11.15. 16:40

Botond írta: Volt még vmi érdemleges?
volt, az obsidiannal valami hulladékot gyártatnak
Avatar
Botond

Hozzászólás #42947 2019.11.15. 16:47

Micsu írta:hat nem biztos azert, letolto kod melle meg jo h adnak lemezt, a halo collection arara meg nincsenek szavak
Na de hét dvd? Mint anno a privateer, ami tizenvalamennyi 3,5-es kislemezen jött ki. Mondjuk ott is az ea volt a kiadó, van ami nem változik akkor. :rolleyes:
Avatar
Botond

Hozzászólás #42948 2019.11.15. 16:48

Micsu írta:hat nem biztos azert, letolto kod melle meg jo h adnak lemezt, a halo collection arara meg nincsenek szavak
Gamepassal 20%-al olcsóbb! Megveszed a 20ezres éves gamepassultimatet, és bamm, egy vásárláson visszajön az ára, win-win. :banplz:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #42949 2019.11.15. 17:32

Botond írta:Na de hét dvd? Mint anno a privateer, ami tizenvalamennyi 3,5-es kislemezen jött ki. Mondjuk ott is az ea volt a kiadó, van ami nem változik akkor. :rolleyes:
jó csak a privateernel egyik lemez nem volt jó és mehetettél a lecsóba, itt meg csak körítés a lemez, kb mehet is a kukába
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #42950 2019.11.15. 18:06

Ez a Fallen Order egész okésnak néz ki. Elég szégyentelenül nyúl a From játékokból, viszont így nem csak epic scriptelt set piece rejszolás.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #42951 2019.11.15. 19:14

deep írta:Ehhez azért gratulálok :D A tok egyébként olyan minőségi, hogy majdnem csak darabokban tudtam az egyes lemezeket kifeszegetni. Még jó hogy csak instant hulladék.
Tartalomhoz a forma! :eplus2:
Avatar
eje75

Hozzászólás #42952 2019.11.15. 19:37

Előfizettem a premierre, leqrom gyorsan ezt a SW Faller Ordert...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #42953 2019.11.15. 21:27

Nem szabad túl alacsonyra menni, mert akkor kicsit már szétesik az illúzió, de ez akkor is fantasztikus.

Bp-t ne keressétek, én megtettem helyettetek és nincs.

phpBB [media]
Avatar
Micsu

Hozzászólás #42954 2019.11.15. 21:56

miaz hogy bp nincs, egész világról volt szó
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #42955 2019.11.15. 22:43

phpBB [media]
Avatar
Micsu

Hozzászólás #42956 2019.11.15. 23:59

Botond írta:Gamepassal 20%-al olcsóbb! Megveszed a 20ezres éves gamepassultimatet, és bamm, egy vásárláson visszajön az ára, win-win. :banplz:
most néztem steamen meg 40 ojró? :nemtudom:
Avatar
Moby

Hozzászólás #42957 2019.11.16. 09:06

Micsu írta:most néztem steamen meg 40 ojró? :nemtudom:
Meramúgy komolyan gondoltad, hogy az a rendes ára? :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #42958 2019.11.16. 09:38

Micsu írta:miaz hogy bp nincs, egész világról volt szó
A videóban, te őstermelő! :idiota:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #42959 2019.11.16. 09:55

Moby írta:Meramúgy komolyan gondoltad, hogy az a rendes ára? :)
mstol barmi kitellik :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #42960 2019.11.16. 09:56

DanielT írta:A videóban, te őstermelő! :idiota:
nyald meg te is :banplz: :beka2:
Avatar
Botond

Hozzászólás #42961 2019.11.16. 10:21

Xbox gémpassz béta kiírta, hogy telepítsem elő a hélót, ok, telepítsem, rányomok mindenre, válasszak meghajtót, jó legyen az egyik, mennyi hely kell? Ki is írja, hogy "ismeretlen". :D Ok, akkor az ismeretlen méretű izé települjön elő, kíváncsi vagyok ebből mi lesz. :D
/szerk: nyilván amire mind számítottunk, error. :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #42962 2019.11.16. 12:33

Botond írta:Xbox gémpassz béta kiírta, hogy telepítsem elő a hélót, ok, telepítsem, rányomok mindenre, válasszak meghajtót, jó legyen az egyik, mennyi hely kell? Ki is írja, hogy "ismeretlen". :D Ok, akkor az ismeretlen méretű izé települjön elő, kíváncsi vagyok ebből mi lesz. :D
/szerk: nyilván amire mind számítottunk, error. :D
Nevetséges, amit ezzel a pc-s halo-val művelnek. KETTŐ éve készül. Egy olyan játék pc portja, ami készen van ÖT éve xboxra. Szerintem a biztonsági őrök csinálják fakultatív keretek között. Namost Dec3.-án sem jön az egész, csak hogy a félreértéseket elkerüljük. Dec 3-án a Halo reach jön, a többi része meg majd valamikor, 2020-ban. Amikor is már három éve készül majd a port :DD
Szokásos redmondi kabaré.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #42963 2019.11.16. 19:29

Már jobban fut mint a PS3 verzió és persze négyká meg anyámkínja.

phpBB [media]
Avatar
eje75

Hozzászólás #42964 2019.11.16. 22:08

Lement a Mandalorian e02 is.... ez egy kicsit jobban adta, de még mindig nem vagyok 100%-ig meggyőzve...
Avatar
Mekee

Hozzászólás #42965 2019.11.17. 11:44

eje75 írta:Lement a Mandalorian e02 is.... ez egy kicsit jobban adta, de még mindig nem vagyok 100%-ig meggyőzve...
Finnyáskodsz itt... Legjobb dolog régóta ami a starwars-al történt.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #42966 2019.11.17. 20:35

phpBB [media]

Ha jól értem a fegyver elsütése 2x tovább tart, mint a Killzone 2-ben, ami már eleve a legrosszabb volt amit valaha játszottam, ilyen szempontból. Ezért én a büdös életbe nem fogok így pénzt adni.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #42967 2019.11.17. 22:41

Ez a Death Stranding nem mindennapi jószág az tuti. Folyamatosan meglepetéseket okoz és próbára tesz. De kitartok! :)

Egyébként meg rohadt jó és egyedi, olyan átvezető képekkel és arttal, hogy besz@rcsikázok.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #42968 2019.11.17. 22:44

benőmenő írta:Red Ded Fosdemption.avi[/video]
Ha jól értem a fegyver elsütése 2x tovább tart, mint a Killzone 2-ben, ami már eleve a legrosszabb volt amit valaha játszottam, ilyen szempontból. Ezért én a büdös életbe nem fogok így pénzt adni.
Hú de jó, hogy végül nem szenvedtem annyira, hogy berántsam... Hamarabb lesz ebből Days Gone is, meg lényegében bármi.
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #42969 2019.11.18. 08:40

Vettem tegnap egy hang projektort, semmi extra, a lényeg, hogy ugyanitt patch kábel eladó :idiota:
Avatar
Botond

Hozzászólás #42970 2019.11.18. 09:05

Kandurex írta:Vettem tegnap egy hang projektort, semmi extra, a lényeg, hogy ugyanitt patch kábel eladó :idiota:
Egy ilyet én is vettem az MM feketepéntekben, szóval kábelem nincs hozzá.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #42971 2019.11.18. 09:50

De mi a franc ez a patch kábel hekk? Ki jött rá és hogyan? Miért van ilyen?!
Avatar
Botond

Hozzászólás #42972 2019.11.18. 09:52

DanielT írta:De mi a franc ez a patch kábel hekk? Ki jött rá és hogyan? Miért van ilyen?!
Engedd el, asszem pont most szűnt meg ez az opció! :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #42973 2019.11.18. 10:01

Mivel semminemvátozott, a South Park is felvette a témát. Sajnos lassan már a szatíra is gyengébb, mint a valóság abszurduma, de azért szórakoztató.

phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #42974 2019.11.18. 10:02

Botond írta:Engedd el, asszem pont most szűnt meg ez az opció! :)
Done. :D Nem is akartam kihasználni.
Avatar
Botond

Hozzászólás #42975 2019.11.18. 11:21

Tegnap este megnéztem az elmúlt idők lejobban lehúzott marvel filmjét, a marvel kapitányt. Ahhoz képest mennyire lehúzták meg mennyire középnudli az egész sorozat/témakör ez a film annyira nem is volt rossz. És így letudtam az első filmem az új tv-n az új hangfalakkal. :)
Avatar
Botond

Hozzászólás #42976 2019.11.18. 16:55

DanielT írta:Mivel semminemvátozott, a South Park is felvette a témát. Sajnos lassan már a szatíra is gyengébb, mint a valóság abszurduma, de azért szórakoztató.

mégnemnéztemeg.mpeg4
Amúgy pont tegnap volt a 100. évfordulója, hogy itthon a nők is szavazhatnak, szóval teljesen jogos és időszerű a követelésed, hogy a nők és férfiak mellett a többi nem képviselői is választói jogot kapjanak!
Avatar
Moby

Hozzászólás #42977 2019.11.18. 16:58

[video][/video]
DanielT írta:De mi a franc ez a patch kábel hekk? Ki jött rá és hogyan? Miért van ilyen?!
Nincs semmi hekk. Ha vásárolsz ott, kapsz kuponfüzetet. A kuponfüzetben vannak kódot, amiket ezek szerint végtelenszer lehet felhasználni. Vannak olyan kategóriák, amikben vannak ilyen párszáz forintos szarok. Van olyan, hogy kellékek vagy mi a retek, na annál van ez a 150Ft-os kábel. De ezekhez meghatározott összegért kell venni. Ez ennél a kategóriánál tizenkétezer. De van olyan, hogy valami biciklis izék, na ott van 500Ft-os bringacsengő, de ott már 26e Ft a limit. Ezeket akkumulálni is lehet, tehát pl. ezzel a két kóddal már 8000Ft-ot lehet levonatni a végösszegből. Egyébként ha vásárolsz náluk bármilófaszt helyben az üzletben, kapsz te is ilyen kuponfüzetet.
Avatar
Moby

Hozzászólás #42978 2019.11.18. 16:59

Botond írta:Tegnap este megnéztem az elmúlt idők lejobban lehúzott marvel filmjét, a marvel kapitányt. Ahhoz képest mennyire lehúzták meg mennyire középnudli az egész sorozat/témakör ez a film annyira nem is volt rossz. És így letudtam az első filmem az új tv-n az új hangfalakkal. :)
Én minden szart megnézek, vagy legalábbis megpróbálom, de ez nálam húsz perc után delete lett. :D
Avatar
Mekee

Hozzászólás #42979 2019.11.18. 17:31

Énmeg mindenféle kábel nélkül majdnem vettem egy oneplus 7 pro-t, de észrevettem valami karcot, aztmondja megnézi, mert hibátlannak kell lennie, majd törölte, mert tényleg van, irom, hogy azé még kellene, talán, de nem a meghirdetett 260k ért, amiért már 7tpro van, igaz ez a 12/256 gigas, a 7tpro bol meg csak a mclarenes van 300é, ugyh nemlett telom, igy rendelem az ujat szerintem.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #42980 2019.11.18. 18:33

Shadow Warrior 2

Coopba toltuk végig haverral, elég is volt, a régi swt lehetett szeretni nekem már az új reboot se tetszett, ebből meg csináltak egy borderlandsot, giccses helyenként szép grafikával, tömény akcióval de dögunalom amúgy és hál istennek nem hosszú

Vissza: “Leáldozott.hu”