A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Botond

Hozzászólás #42841 2019.11.09. 13:57

Lepörgött a két ingyenes rész az Apple-s the morning showból is. Eddig ez a legjobb a háromból, ennél az egynél merült fel bennem, hogy vajon hogyan viszik tovább a sztorit. Me too mozgalomról szól főleg és mindkét oldal érveit objektíven bemutatja meg a túlfújt hisztit, szerintem még Daninak is tetszene. :)
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #42842 2019.11.09. 17:08

Hogy ne csak mindig panaszkodjak: Végre nem kellett nvidia driver frissítés után visszaállítani a színt full rgb-re! Ezt is megéltük! :pias:
Avatar
eje75

Hozzászólás #42843 2019.11.09. 18:07

Tegnap este elhalálozott a Logitech G13-asomon még egy gomb, az egyik legfontosabb (sajnos ez volt a 3-ik)....6 éve volt velem minimum, sok mindent láttunk és éltünk át együtt: a Közel Kelet fölött felemelkedő atomrobbanás felhőjét, a Halo-n zajló csatározásokat, együtt szálltunk le a poklok legmélyebb bugyraiba, de most mennie kellett.... Moby cigó koponkódjának segítségével jó áron beruháztam egy Razer Tartarus v2-re...az első benyomások nagyon jók, de az LCD már most hiányzik.... a billen kívül még pár apróságot behúztam, úgyhogy ugyanitt 32 db 25 cm-es patch kábel eladó :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #42844 2019.11.09. 21:25

eje75 írta:Tegnap este elhalálozott a Logitech G13-asomon még egy gomb, az egyik legfontosabb (sajnos ez volt a 3-ik)....6 éve volt velem minimum, sok mindent láttunk és éltünk át együtt: a Közel Kelet fölött felemelkedő atomrobbanás felhőjét, a Halo-n zajló csatározásokat, együtt szálltunk le a poklok legmélyebb bugyraiba, de most mennie kellett.... Moby cigó koponkódjának segítségével jó áron beruháztam egy Razer Tartarus v2-re...az első benyomások nagyon jók, de az LCD már most hiányzik.... a billen kívül még pár apróságot behúztam, úgyhogy ugyanitt 32 db 25 cm-es patch kábel eladó :banplz:
Vagy 4-5 éve volt tartarus v1-em. Imádtam.
Avatar
eje75

Hozzászólás #42845 2019.11.10. 07:37

Dani gyanúsan eltűnt a Strandoló Halál értékeléssel... vszinűleg kitört belőle a mélyen mindig benne szunnyadó postás és most 0-24-ben csomagokat kézbesít...jön a karácsonyi szezon ugye :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #42846 2019.11.10. 08:16

eje75 írta:Dani gyanúsan eltűnt a Strandoló Halál értékeléssel... vszinűleg kitört belőle a mélyen mindig benne szunnyadó postás és most 0-24-ben csomagokat kézbesít...jön a karácsonyi szezon ugye :banplz:
Áh, tegnap elindítottam reggel, 2 perc után megszólalt a telefonom, 1 órás ügyintézés, utána irány vidék, majd este 10 után haza. A menüt nem tudtam elhagyni. :D

Pénteken nyomtam persze, de ott még az a rész volt, ahol intró/kisgameplay/átvezető/tutorial/picittöbbirányítás/átvezető, tehát még az intenzívebb rész. De látom benne a kockázatot. :idiota:

Na majd ma!
Avatar
Micsu

Hozzászólás #42847 2019.11.10. 19:59

nagyon eltüntél, látom beszippantott kojima világa :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #42848 2019.11.10. 22:01

Micsu írta:nagyon eltüntél, látom beszippantott kojima világa :D
Ja, most egyébként tényleg megy és ha valami jó benne, akkor az valóban a világ. Az ökoszisztéma, az egész koherensen bizarr narratíva, design, stb. Elég különleges.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #42849 2019.11.10. 23:36

Nos, arra nincsenek szavak hogy megszívattam magam, a játék eszközeivel. 3 órányi ügyeskedés, logisztikázás ment a kukába, mert mittomén 30 centivel arrébb mentem, mint kellett volna. És nem estem le, nem haltam meg, csak átléptem egy képzeletbeli, láthatatlan határt, ami csak akkor jelenik meg, ha már késő.

Fogalmam nincs, hogyan lehetne ezt visszacsinálni, valahonnan folytatni, hogy ne legyen tényleg kuka. Kellemes.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #42850 2019.11.11. 00:06

Egyrészt zseniális videó, másrészt ha valaki 10 éve nekem azt mondja, hogy mindent pontosan értek belőle és tudom miről van szó, hát arra nagyon furán néztem volna... Az MGS5 rész egyszerűen
mestermű és pontosan összefoglalja, amit tudni kell. :D

phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #42851 2019.11.11. 00:18

Ez meg... te jó ég, szerintem vidéki nagyvárosban lakást lehet venni amibe ez kerülhetett... Giga-mega ritkaság és igényes kiadás.

phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #42852 2019.11.11. 10:16

Moby, te hogy iszol ebből a kulacsból? :D Pont beleakad az orrom, ha nem veszem szinte torokra. :DDD Ebből kortyolni nem lehet, csak vedelni. :idiota:

Egyébként ma reggel is elindítottam a gémet és alig bírtam elindulni melóba, mert szerveztem a fuvart, pihenést, stb. Van a játékban szó a "kézbesítési függőségről", hogy olyan mint a drog... és kezdek rákattanni! :help:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #42853 2019.11.11. 10:26

Nekem abból amit láttam a Death Strandingből annyi jött le, hogy a Mester végleg felszívódni látszik a saját seggébe.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #42854 2019.11.11. 10:38

benőmenő írta:Nekem abból amit láttam a Death Strandingből annyi jött le, hogy a Mester végleg felszívódni látszik a saját seggébe.
Szerencsére a szívódás közben még teremtett egy egyedi és különleges univerzumot az Ánuszkrídek, Kólofgyutik és Battleroyale+1 közé.
Avatar
Necro

Hozzászólás #42855 2019.11.11. 10:39

Érdekes hogy mennyire megosztó a DS, miközben ha az ember kinyit egy újságot a 90-es évekből a játékok jó része bekategorizálhatatlan/értelmezhetetlen baromság volt, és simán belefért.

Én játszanám ha lenne gépem, és kurvára bírnám ha havonta jönne egy ilyen.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #42856 2019.11.11. 10:50

Necro írta:Érdekes hogy mennyire megosztó a DS, miközben ha az ember kinyit egy újságot a 90-es évekből a játékok jó része bekategorizálhatatlan/értelmezhetetlen baromság volt, és simán belefért.

Én játszanám ha lenne gépem, és kurvára bírnám ha havonta jönne egy ilyen.
Naja, az UGH! -on se volt senki felháborodva, pedig az alapvető koncepció tökéletesen megegyezik, csak a szállítóeszköz más. :banplz:

phpBB [media]
Avatar
Micsu

Hozzászólás #42857 2019.11.11. 13:04

én is már közeledek a 40hez simán elvagyok már olyan játékokkal amiben nincs akció 10 percenként (csak kell hogy megfogjon benne vmit), főleg úgy hogy a világot már nagyon jól tudják ábrázolni, megfelelő art, grafika és fizika, ezért várom a flight simet is, abban még ennyit se kell csinálni mint a DSben
Avatar
Botond

Hozzászólás #42858 2019.11.11. 13:09

Micsu írta:én is már közeledek a 40hez simán elvagyok már olyan játékokkal amiben nincs akció 10 percenként (csak kell hogy megfogjon benne vmit), főleg úgy hogy a világot már nagyon jól tudják ábrázolni, megfelelő art, grafika és fizika, ezért várom a flight simet is, abban még ennyit se kell csinálni mint a DSben
Velem egykorű haverjaim is, akik keresik az első vagy második feleségüket, azt szokták mondani a lányoknak, hogy "hát már közelebb vagyok a 30hoz, mint a 20hoz", nos a leírtak alapján ez rád is igaz. :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #42859 2019.11.11. 13:45

Micsu írta:én is már közeledek a 40hez simán elvagyok már olyan játékokkal amiben nincs akció 10 percenként (csak kell hogy megfogjon benne vmit), főleg úgy hogy a világot már nagyon jól tudják ábrázolni, megfelelő art, grafika és fizika, ezért várom a flight simet is, abban még ennyit se kell csinálni mint a DSben
A DS-ben kell csinálni dolgokat, mert a sétálás nem egy billiárdasztal simaságú felületen történik, egy pénztárcával a zsebben. Hanem szénné pakolva, balanszírozva a sziklákon, lápban, hegyen, folyón át. Ráadásul ahelyett, hogy cuki prérikutyák szaladgálnának melletted a verőfényes napsütésben, elég sok minden meg akar ölni, beleértve az időjárást is.

Szal' lehet, hogy ez már sok is lenne neked. :idiota:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #42860 2019.11.11. 13:58

DanielT írta:A DS-ben kell csinálni dolgokat, mert a sétálás nem egy billiárdasztal simaságú felületen történik, egy pénztárcával a zsebben. Hanem szénné pakolva, balanszírozva a sziklákon, lápban, hegyen, folyón át. Ráadásul ahelyett, hogy cuki prérikutyák szaladgálnának melletted a verőfényes napsütésben, elég sok minden meg akar ölni, beleértve az időjárást is.

Szal' lehet, hogy ez már sok is lenne neked. :idiota:
meglátssuk, csak installálni kéne csak éppen az uncsit előtte végig akarom tolni :P
Avatar
donatus13

Hozzászólás #42861 2019.11.11. 21:49

UGH! ot nagyon imádtam, kurva jókat mentem vele :D főleg local coopba nővéremmel.

Aztán most láttam, hogy a stadia jövőhéten rajtól, remélem hamarosan lesz ide is, én stratégiázni kipróbálnám, főleg, hogy nincs gépem, szerintem kurva jó lesz nekem :D
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #42862 2019.11.11. 23:42

Botond írta:Hát ugye ez messzire ment attól, hogy az érdekérvényesítésnek mi a helye és módja, de valójában eljutottunk oda, ahol Danival szoktunk falba futni, hogy egyéni vs közösségi érdek. Mindenesetre a kiegyezés a "magyar seggbe magyar lófaszt" gondolatkör mentén született, ahogy a 48as forradalom is a "ki nem ugrál nem is magyar, hejj" gondolatkör mentén zajlott, ami mindkét esetben a kudarc oka is lett, mert egyes gondolkodók rájöttek, hogy amúgy ezekbe a lózungokba a "magyar" kifejezés helyére szabadon beilleszthető az is, hogy "szlovák", "szerb", "horvát", "cseh", vagy bármi más. És akkor jött egy halom öldöklés ismét, majd lett az, hogy "nézmá, meg lehet ezeket beszélni öldöklés nélkül is, csináljunk úniót és megint legyünk egy ország".
Na szóval vissza az elejére. Minden gondolatnak van maga helye és ideje és kezelési módja. A gyilkolósdi sose a megfelelő mód. És nem minden felvetés helyes amit akár gyilkolásdival akár anélkül felvetnek egyesek vagy sokak. És ezt konkrét esetre szűkítve egy blizz rendezvényen hongkongozni az trollkodás simán, az meg instaban, jogosan.
Annak nyilvánvaló történelmi okai vannak, hogy a XIX. századi liberalizmus és nacionalizmus miért járt kéz a kézben, és miért járt nálunk máshol ismeretlen problémákkal. Voltak egyébként ötletelések a "nemzetállami probléma" feloldására (pl. Wesselényi, Kossuth, Popovici, Jászi), a kor nem kedvezett a régió rendezésében, de emiatt máig szív a térség unióstul.

De a lényeg annyi, hogy vannak dolgok, melyeket akár emberélet árán is érdemes megvédeni. Gyakorlatilag minden jogrendszer és jelentősebb vallás elfogadja a jogos védelmet (Nyugaton többnyire a szükségesség-arányosság elvét elvárva, tehát a kenyérrel dobálóra nem illik atomot dobni). Ha a családodra törnek, akkor egyértelműbb a képlet, mint társadalmi szinten értelmezve/önigazolva. Sajnos csak remélni tudjuk, hogy a gyerekeid és unokáid annyira békés életet élve töltik be a 40-et, mint te.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #42863 2019.11.11. 23:44

benőmenő írta:Hogy ne csak mindig panaszkodjak: Végre nem kellett nvidia driver frissítés után visszaállítani a színt full rgb-re! Ezt is megéltük! :pias:
És tényleg. Sőt, még ennél is menőbbet csinált nálam: átállította a képernyőfrissítést cinematikusközeli 23 Hz-re!
Avatar
Botond

Hozzászólás #42864 2019.11.12. 10:34

Zóanagyvarázsló írta:Annak nyilvánvaló történelmi okai vannak, hogy a XIX. századi liberalizmus és nacionalizmus miért járt kéz a kézben, és miért járt nálunk máshol ismeretlen problémákkal. Voltak egyébként ötletelések a "nemzetállami probléma" feloldására (pl. Wesselényi, Kossuth, Popovici, Jászi), a kor nem kedvezett a régió rendezésében, de emiatt máig szív a térség unióstul.

De a lényeg annyi, hogy vannak dolgok, melyeket akár emberélet árán is érdemes megvédeni. Gyakorlatilag minden jogrendszer és jelentősebb vallás elfogadja a jogos védelmet (Nyugaton többnyire a szükségesség-arányosság elvét elvárva, tehát a kenyérrel dobálóra nem illik atomot dobni). Ha a családodra törnek, akkor egyértelműbb a képlet, mint társadalmi szinten értelmezve/önigazolva. Sajnos csak remélni tudjuk, hogy a gyerekeid és unokáid annyira békés életet élve töltik be a 40-et, mint te.
Szerintem ezek az eszmék sem indokolták emberek megölését. A jogos önvédelem az egy dolog, de ugye ahhoz is kell egy aggresszor fél, és ha elfogadjuk, hogy úgy amúgy nincs semmi ami indokolná az ilyen jellegű rendezését a kérdésnek, hogy vkire rátámadok, akkor a jogos önvédelem se tud bekövetkezni. Szóval például az ilyen nacionalista jellegű kérdéseknek a rendezése sem feltétlen az, hogy öljük meg egymást. Sopronban pl népszavaztak, igaz csaltunk, de mégis találtak másik fórumot, mint amit pl Kun Béláék találtak ugyanazon topiknak.
De én még mindig nem az eszmékről beszéltem, mert az külön topik, nekem pusztán annyi a felvetésem, hogy nem minden, mindenhol, minden módon oké, hanem mindennek megvan a maga helye, és '48, '56 vagy a blizz conf az adott topiknak nem a megfelelő platformja volt, előbbiek mert sokan haltak meg kvázi semmiért, és mert aztán más módon csak lehetett rendezni a kérdést, a blizz conf meg simán trollkodás vót.
Avatar
Necro

Hozzászólás #42865 2019.11.12. 10:41

Nem lehetne egy 'politika baszódás' topikot csinálni hogy ez a sok szar ne itt legyen? A Beef Jerky-s hetek sokkal jobbak voltak mint ez.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #42866 2019.11.12. 10:59

Necro írta:Nem lehetne egy 'politika baszódás' topikot csinálni hogy ez a sok szar ne itt legyen? A Beef Jerky-s hetek sokkal jobbak voltak mint ez.
Ezúton köszönöm az egyértelmű igény jelzést a Jerky kontentre! KÉSZÜLJETEK! :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #42867 2019.11.12. 11:01

Meanwhile mennék haza szállítani... sőt, most is nyomnám, ha nem kellene kontrollert használni a remote playhez. Ami kicsit szarul nézne ki itt az open office-ban a munkaidő közepén. :DDD
Avatar
Botond

Hozzászólás #42868 2019.11.12. 11:10

Necro írta:Nem lehetne egy 'politika baszódás' topikot csinálni hogy ez a sok szar ne itt legyen? A Beef Jerky-s hetek sokkal jobbak voltak mint ez.
Én csak azért vittem tovább és tovább a témát, hogy demonstráljam mennyire illett oda a blizzrendezvényre a hongkongozás. Na pont ennyire, mint ide ez a faszság. És ezért adtak bant meg mindent, nem Kína miatt. De akkor célba is értem, részemről itt off a téma továbbiakban.
Avatar
Botond

Hozzászólás #42869 2019.11.12. 11:13

DanielT írta:Meanwhile mennék haza szállítani... sőt, most is nyomnám, ha nem kellene kontrollert használni a remote playhez. Ami kicsit szarul nézne ki itt az open office-ban a munkaidő közepén. :DDD
Csütörtökön rendeltem egy 65 colos tv-t, hogy a kanapéról is lássam a forma1et, mert hát hallgatni is élvezetes, de megfogalmazódott bennem az igény, hogy mi lenne, ha látnám is. Hétfői szállítást kértem. Pénteken csend, szombaton csend, vasárnap csend, hétfőn hajnali 6 körül beesett egy email számlával miegymással, szállításra átadva, de keddre, azaz mára. Írok a szállítónak, hogy ma már nem leszek otthon, hívjanak ha jönnek 20 perc alatt otthon vagyok, időzítsünk úgy, hogy mikor már húsz percre vannak szóljanak. Erre most írnak, hogy hétfőn nem értek el (mert nem kerestek...), majd ma ötkor hívnak, hogy holnap mi meg hogy és úgy hozzák. Szóval én is szenvedek. De hétvégén már 65 colon csapaton az ánuszkrídgörögöket!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #42870 2019.11.12. 11:21

Botond írta:Csütörtökön rendeltem egy 65 colos tv-t, hogy a kanapéról is lássam a forma1et, mert hát hallgatni is élvezetes, de megfogalmazódott bennem az igény, hogy mi lenne, ha látnám is. Hétfői szállítást kértem. Pénteken csend, szombaton csend, vasárnap csend, hétfőn hajnali 6 körül beesett egy email számlával miegymással, szállításra átadva, de keddre, azaz mára. Írok a szállítónak, hogy ma már nem leszek otthon, hívjanak ha jönnek 20 perc alatt otthon vagyok, időzítsünk úgy, hogy mikor már húsz percre vannak szóljanak. Erre most írnak, hogy hétfőn nem értek el (mert nem kerestek...), majd ma ötkor hívnak, hogy holnap mi meg hogy és úgy hozzák. Szóval én is szenvedek. De hétvégén már 65 colon csapaton az ánuszkrídgörögöket!
Meg se merem kérdezni a pontos típust.. De ha te bátrabb vagy, akkor írd meg nyugodtan, annak tudatában, hogy véleményezve lesz. :idiota: Vásárlás előtt kellene konzultálni! :nezze:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #42871 2019.11.12. 11:27

Botond írta:Én csak azért vittem tovább és tovább a témát, hogy demonstráljam mennyire illett oda a blizzrendezvényre a hongkongozás. Na pont ennyire, mint ide ez a faszság. És ezért adtak bant meg mindent, nem Kína miatt. De akkor célba is értem, részemről itt off a téma továbbiakban.
szted nem illett oda, a srac meg hong kongi es o szerinte meg oda illett, de valljuk be neki van vajmi koze az egeszhez, neked max annyi h olvastal rola 2 cikket ;)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #42872 2019.11.12. 11:28

DanielT írta:Meg se merem kérdezni a pontos típust.. De ha te bátrabb vagy, akkor írd meg nyugodtan, annak tudatában, hogy véleményezve lesz. :idiota: Vásárlás előtt kellene konzultálni! :nezze:
en meg kurvara akarom tudni h mi az uj csoda tv fillerekert :)
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #42873 2019.11.12. 12:11

Botond írta:Szerintem ezek az eszmék sem indokolták emberek megölését. A jogos önvédelem az egy dolog, de ugye ahhoz is kell egy aggresszor fél, és ha elfogadjuk, hogy úgy amúgy nincs semmi ami indokolná az ilyen jellegű rendezését a kérdésnek, hogy vkire rátámadok, akkor a jogos önvédelem se tud bekövetkezni. Szóval például az ilyen nacionalista jellegű kérdéseknek a rendezése sem feltétlen az, hogy öljük meg egymást. Sopronban pl népszavaztak, igaz csaltunk, de mégis találtak másik fórumot, mint amit pl Kun Béláék találtak ugyanazon topiknak.
De én még mindig nem az eszmékről beszéltem, mert az külön topik, nekem pusztán annyi a felvetésem, hogy nem minden, mindenhol, minden módon oké, hanem mindennek megvan a maga helye, és '48, '56 vagy a blizz conf az adott topiknak nem a megfelelő platformja volt, előbbiek mert sokan haltak meg kvázi semmiért, és mert aztán más módon csak lehetett rendezni a kérdést, a blizz conf meg simán trollkodás vót.
Mivel a hozzászólásodnak a valósághoz nincs sok köze, nálam a demonstrációd nem működött.

Azzal viszont kezdettől fogva egyetértettem, hogy nem Blizz-rendezvényre való a téma, a büntetés túlzásait, a béna kommunikációt, a háttérben lévő kínos összefonódásokat és az amerikai techcégek kínai seggbe mászását tartom a problémának. Na most az utóbbi sajnos már eleve nem politikamentes, csak téged az nem zavar, amíg a Hearthstone-forradalmárokat bannolják.

A soproni "csalásról" meg ennyit.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #42874 2019.11.12. 12:21

Zóanagyvarázsló írta:Mivel a hozzászólásodnak a valósághoz nincs sok köze, nálam a demonstrációd nem működött.

Azzal viszont kezdettől fogva egyetértettem, hogy nem Blizz-rendezvényre való a téma, a büntetés túlzásait, a béna kommunikációt, a háttérben lévő kínos összefonódásokat és az amerikai techcégek kínai seggbe mászását tartom a problémának. Na most az utóbbi sajnos már eleve nem politikamentes, csak téged az nem zavar, amíg a Hearthstone-forradalmárokat bannolják.

A soproni "csalásról" meg ennyit.
sztem se a blizzconra való de ez valami olyasmi mint mikor a kisgyerek ordít ha a fáj a foga mert beszélni még nem tud hogy elmondja, ő így ebben a formában tudta a véleményét kinyilvánítani úgy hogy észrevegyék, ennyi történt
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #42875 2019.11.12. 12:30

Micsu írta:sztem se a blizzconra való de ez valami olyasmi mint mikor a kisgyerek ordít ha a fáj a foga mert beszélni még nem tud hogy elmondja, ő így ebben a formában tudta a véleményét kinyilvánítani úgy hogy észrevegyék, ennyi történt
Persze, én is megértem a tettét, más okok mellett ezért sem helyeseltem a Blizzard túlkapását. Ha igazságos lenne az élet, akkor Botonddal helyet cseréltek volna születéskor, és mindketten boldogok lennének. Én még inkább :banplz:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #42876 2019.11.12. 12:33

Zóanagyvarázsló írta:Persze, én is megértem a tettét, más okok mellett ezért sem helyeseltem a Blizzard túlkapását. Ha igazságos lenne az élet, akkor Botonddal helyet cseréltek volna születéskor, és mindketten boldogok lennének. Én még inkább :banplz:
jó de te szeretsz tátott szájjal beleszaladni a fasz erdőbe :banplz:
figyu már, múltkor voltam az eredeti off topikban sgn és valami zóanagyvarázsló nevő VIP!!!négy!!3om (ha DT bannol akkor sry nem direkt volt) tag próbált észt vinni zalába ami tudjuk hogy lehetetlen, úgyhogy birod te ezt, csak nyomjad tovább :hehe: :law:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #42877 2019.11.12. 12:49

Micsu írta:jó de te szeretsz tátott szájjal beleszaladni a fasz erdőbe :banplz:
figyu már, múltkor voltam az eredeti off topikban sgn és valami zóanagyvarázsló nevő VIP!!!négy!!3om (ha DT bannol akkor sry nem direkt volt) tag próbált észt vinni zalába ami tudjuk hogy lehetetlen, úgyhogy birod te ezt, csak nyomjad tovább :hehe: :law:
Emlékszem, amikor a leáldban még az ment, hogy mekkora gyökér, aki nem fizet a VIP-ért. Azóta más szelek fújnak. Például fizetni sem lehet érte, mert már mindenki alapból az. WarezSG! SuperWarez!
Avatar
Botond

Hozzászólás #42878 2019.11.12. 13:03

DanielT írta:Meg se merem kérdezni a pontos típust.. De ha te bátrabb vagy, akkor írd meg nyugodtan, annak tudatában, hogy véleményezve lesz. :idiota: Vásárlás előtt kellene konzultálni! :nezze:
Írt a telekom, hogy cybernovember van és adnak ingyen tv-t, ha a lányom mobiljának adatforgalmi csomagját meghosszabbítom két évre vagy mi. Ez ugye eleve indokolt volt, mert így lement 1500 forintról 1000 alá a havi 6 gigája, és ahogy nálunk mondják a faluban "ingyen vagy olcsóbban". A mobilnet volt az olcsóbban rész, a tv meg az ingyen. Odaadnak egy bármilyen tv-t 0 forintért, 0%-os THM-re és anno darksector nagyon futtatta ezeket a konstrukciókat, szóval választottam egy 65 colos tv-t, mert az 55-ös kicsi volt a kanapéról nézve (ez olyan ~5-6 méter) az én szemeimnek. Mivel már most is szeretem a samsung 4k képpont varázsló AI-ját így olyat választottam amiben továbbra is megvan ez az AI, és nem LG-t, így az oledek kiestek, viszont sima ledest nem akartam, szóval befizetek egy qled hdr marketing bullshit hullámvasútra, 22 havi részletre, hogy Micsu is elégedetten csettintsen a csöves választásért, meg hát felétek is jelezzem, hogy a látszat ellenére napról, napra vagyok én is.
Konkrétan ilyen e: Samsung QE65Q70
A 22 havi részlet összeadogatva 420 környékére jön ki amúgy.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #42879 2019.11.12. 13:04

Zóanagyvarázsló írta:Emlékszem, amikor a leáldban még az ment, hogy mekkora gyökér, aki nem fizet a VIP-ért. Azóta más szelek fújnak. Például fizetni sem lehet érte, mert már mindenki alapból az. WarezSG! SuperWarez!
akk nekem menem jar? :)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #42880 2019.11.12. 13:08

Botond írta:Írt a telekom, hogy cybernovember van és adnak ingyen tv-t, ha a lányom mobiljának adatforgalmi csomagját meghosszabbítom két évre vagy mi. Ez ugye eleve indokolt volt, mert így lement 1500 forintról 1000 alá a havi 6 gigája, és ahogy nálunk mondják a faluban "ingyen vagy olcsóbban". A mobilnet volt az olcsóbban rész, a tv meg az ingyen. Odaadnak egy bármilyen tv-t 0 forintért, 0%-os THM-re és anno darksector nagyon futtatta ezeket a konstrukciókat, szóval választottam egy 65 colos tv-t, mert az 55-ös kicsi volt a kanapéról nézve (ez olyan ~5-6 méter) az én szemeimnek. Mivel már most is szeretem a samsung 4k képpont varázsló AI-ját így olyat választottam amiben továbbra is megvan ez az AI, és nem LG-t, így az oledek kiestek, viszont sima ledest nem akartam, szóval befizetek egy qled hdr marketing bullshit hullámvasútra, 22 havi részletre, hogy Micsu is elégedetten csettintsen a csöves választásért, meg hát felétek is jelezzem, hogy a látszat ellenére napról, napra vagyok én is.
Konkrétan ilyen e: Samsung QE65Q70
A 22 havi részlet összeadogatva 420 környékére jön ki amúgy.
oke h 0%thm, de milyen vilagot elunk mikor mar a neres milliardosok is erre veszik a tvt? Anno a boltok jelentettek a navhoz ha luxustermeket vasarolt az ember, igy konnyebb kimagyarazni mi :nezze:
Avatar
Botond

Hozzászólás #42881 2019.11.12. 13:10

Micsu írta:akk nekem menem jar? :)
Facecontroll van, mint a rendes dizsikben, gondolom azé'.
Avatar
Botond

Hozzászólás #42882 2019.11.12. 13:11

Micsu írta:oke h 0%thm, de milyen vilagot elunk mikor mar a neres milliardosok is erre veszik a tvt? Anno a boltok jelentettek a navhoz ha luxustermeket vasarolt az ember, igy konnyebb kimagyarazni mi :nezze:
Látod a múltkor még kifizettem vmennyit, de aztán azt az összeget is mindig negyedelve, nyolcadolva mondtad be, gondoltam, hogy megtréfállak, 0 forintot adok érte, negyedeld meg nyolcadold azt, ha tudod. :mf2:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #42883 2019.11.12. 13:12

Botond írta:Konkrétan ilyen e: Samsung QE65Q70
A 22 havi részlet összeadogatva 420 környékére jön ki amúgy.
Direkt led, quantum, nem lesz szar. A mostanidat kb a földbe alázza, legalább lesz referencia mit láttál jónak eddig. :ravasz1:
Avatar
Botond

Hozzászólás #42884 2019.11.12. 13:18

DanielT írta:Direkt led, quantum, nem lesz szar. A mostanidat kb a földbe alázza, legalább lesz referencia mit láttál jónak eddig. :ravasz1:
Egy 2014es modellnél jobb lesz egy 2019es? Ez azért meglepő fordulat lehet valóban! :whatever:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #42885 2019.11.12. 13:24

Botond írta:Egy 2014es modellnél jobb lesz egy 2019es? Ez azért meglepő fordulat lehet valóban! :whatever:
Nem az évjárattól, hanem a gagyi és koncepcionálisan hibás technológiánál lesz jobb*.

Bőven van 2019-ben is olyan, mint a 2014-esed és már 2014-ben elérhető tech volt, amit most vettél... És egy akárhány éves OLED a szívébe köp az új ingyentévének. Persze értem én, hogy a nagyobb négyjegyű számot könnyebb értelmezni. :mf2:

*Pár nyamvadt világítási zóna VS sokkal-sokkal több zóna. Még mindig nem pixelpontos megvilágítás, de haladunk.
Avatar
Botond

Hozzászólás #42886 2019.11.12. 13:44

DanielT írta:Nem az évjárattól, hanem a gagyi és koncepcionálisan hibás technológiánál lesz jobb*.

Bőven van 2019-ben is olyan, mint a 2014-esed és már 2014-ben elérhető tech volt, amit most vettél... És egy akárhány éves OLED a szívébe köp az új ingyentévének. Persze értem én, hogy a nagyobb négyjegyű számot könnyebb értelmezni. :mf2:

*Pár nyamvadt világítási zóna VS sokkal-sokkal több zóna. Még mindig nem pixelpontos megvilágítás, de haladunk.
Nyilván volt 2015ben is, de végtelen mennyiségű pénzt nem szánok egy olyan készülékre amit évente 100 órát se használunk. De lehet ötven órát se.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #42887 2019.11.12. 13:49

Botond írta:Nyilván volt 2015ben is, de végtelen mennyiségű pénzt nem szánok egy olyan készülékre amit évente 100 órát se használunk. De lehet ötven órát se.
Ezt értem és megértem. De akkor ne az évszámhoz kösd a jóságot. :nezze:

Ezek már elég jó kompromisszumok addig, amíg nem lesz ennyiért 75-ös OLED/MicroLED.
Avatar
Botond

Hozzászólás #42888 2019.11.12. 13:54

DanielT írta:Ezek már elég jó kompromisszumok addig, amíg nem lesz ennyiért 75-ös OLED/MicroLED.
Pont ugyanezen a logikán futottam végig és nyomtam a végén a megrendelemre.
Avatar
deep

Hozzászólás #42889 2019.11.12. 13:58

Botond írta:Egy 2014es modellnél jobb lesz egy 2019es? Ez azért meglepő fordulat lehet valóban! :whatever:
2011ben már volt oled tévé szal' kevésbé mérvadó a mikor.
Avatar
Botond

Hozzászólás #42890 2019.11.12. 14:05

deep írta:2011ben már volt oled tévé szal' kevésbé mérvadó a mikor.
Nagyon régen meg volt plazma tv, haverom szülei is vettek, suzuki swiftet kaptak hozzá ajándékba.
Avatar
Moby

Hozzászólás #42891 2019.11.12. 14:41

Q70 amúgy jóság, de idén pont nem fasza tévét venni, amikor az utolsó hdmi2.0 fut ki. Illetve szabad, lg-től oledet, azok má hdmi2.1-ek. Meg is kapták a gsync jelölést az nvidiátó. Persze nem gsync az, csakugye hdmi2.1-en má megyen hdmi-n rendesen az adaptivsync, nem csak amd-s hakkolással. Elnapoltam emiatt a vásárolást én is, ha eddig bírtam, ezt a pár hónapot mán kibírom amíg vagy kiszórósak lesznek a lg-k, vagy bejönnek a hdmi2.1-el a csamcsungok is.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #42892 2019.11.12. 14:53

Micsu írta:akk nekem menem jar? :)
Jár neked is.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #42893 2019.11.12. 14:56

Moby írta:Q70 amúgy jóság, de idén pont nem fasza tévét venni, amikor az utolsó hdmi2.0 fut ki. Illetve szabad, lg-től oledet, azok má hdmi2.1-ek. Meg is kapták a gsync jelölést az nvidiátó. Persze nem gsync az, csakugye hdmi2.1-en má megyen hdmi-n rendesen az adaptivsync, nem csak amd-s hakkolással. Elnapoltam emiatt a vásárolást én is, ha eddig bírtam, ezt a pár hónapot mán kibírom amíg vagy kiszórósak lesznek a lg-k, vagy bejönnek a hdmi2.1-el a csamcsungok is.
Kb. Meg ugye a PS5 is közeledik, összeköthető a kettő. Nálam attól függ, hogy lesz-e még neogéming egyáltalán.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #42894 2019.11.12. 15:05

Zóanagyvarázsló írta:Jár neked is.
pár napja amikor rád tettem a kurzort vip fórumozot irt most meg nem, érdekes, akk csak a szokásos szarsag
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #42895 2019.11.12. 16:17

November 19-én elstartol a Stadia, ez lesz a 12 launch cím:
AC: Odyssey
Destiny 2
Gylt
Just Dance 2020
Kine
Mortal Kombat 11
RDR 2
Samurai Shodown
Thumper
Kosz Raider 1-2-3
Avatar
Botond

Hozzászólás #42896 2019.11.12. 17:30

Moby írta:Q70 amúgy jóság, de idén pont nem fasza tévét venni, amikor az utolsó hdmi2.0 fut ki. Illetve szabad, lg-től oledet, azok má hdmi2.1-ek. Meg is kapták a gsync jelölést az nvidiátó. Persze nem gsync az, csakugye hdmi2.1-en má megyen hdmi-n rendesen az adaptivsync, nem csak amd-s hakkolással. Elnapoltam emiatt a vásárolást én is, ha eddig bírtam, ezt a pár hónapot mán kibírom amíg vagy kiszórósak lesznek a lg-k, vagy bejönnek a hdmi2.1-el a csamcsungok is.
Falura jó ez, városban meg nem nézik... :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #42897 2019.11.12. 17:45

benőmenő írta:November 19-én elstartol a Stadia, ez lesz a 12 launch cím:
AC: Odyssey
Destiny 2
Gylt
Just Dance 2020
Kine
Mortal Kombat 11
RDR 2
Samurai Shodown
Thumper
Kosz Raider 1-2-3
Eléggé várom, igencsak csábító ez a felhozatal! :eljen: :eljen: :eljen: :eljen: :eljen: :eljen: :eljen: :eljen: :eljen: :eljen: :eljen: :eljen: :eljen: :eljen: :eljen: :eljen: :eljen:
Avatar
Moby

Hozzászólás #42898 2019.11.12. 17:52

Dani! Ittam ma a kulacsból végre! Nekem megy! :banplz:

Kigyött a torrentoldalakra a The Mandalorian ep1. Nagy esti mozizás ezért nem lesz a maga 40 percével, deazé várom :)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #42899 2019.11.12. 17:53

Nah meselj Mobadek :mf1: milyen a ds?
Avatar
Moby

Hozzászólás #42900 2019.11.12. 18:54

Micsu írta:Nah meselj Mobadek :mf1: milyen a ds?
Kurvajó. Ráfüggtem teljesen.
Avatar
eje75

Hozzászólás #42901 2019.11.12. 22:40

Megnéztem a Mandalorian-t.... nem rossz a hangulata, de az első résztől messze nem xartam be...
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #42902 2019.11.12. 23:14

eje75 írta:Megnéztem a Mandalorian-t.... nem rossz a hangulata, de az első résztől messze nem xartam be...
Nem volt rossz. Mondjuk a zenéjéről folyton ez jutott eszembe, amitől kicsit nehezen volt komolyan vehető.
phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #42903 2019.11.12. 23:47

eje75 írta:Megnéztem a Mandalorian-t.... nem rossz a hangulata, de az első résztől messze nem xartam be...
Hát szerintem meg kikúrt jóak volt! Vagyis olyan volt, amilyennek a nagyfilmeknek is kéne lennie.
Avatar
deep

Hozzászólás #42904 2019.11.13. 09:17

Moby írta:Hát szerintem meg kikúrt jóak volt! Vagyis olyan volt, amilyennek a nagyfilmeknek is kéne lennie.
Én untam nagyrészt. Ha nagyfilmbe raknak egy ilyen lassú 40 percet, akkor imdb 4 pont. Fanfilmekben ment ez régen, hogy mivel sztorit nem tudtak írni, de effekteket tudtak csinálni, arról szólt az egész, hogy megy a szereplő, meg repül az űrhajó és mutatjuk hogy defasza cgi-t, vagy jobb esetben díszletet tudunk csinálni. Na ilyen érzésem volt. 3 rohadt kínos beszélgetős jelenetet összekötöttek mendegéléssel és egy kis csimbummcirkusszal a végén. Ha lesz normális sztori, majd térjünk vissza rá :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #42905 2019.11.13. 10:19

deep írta:Én untam nagyrészt. Ha nagyfilmbe raknak egy ilyen lassú 40 percet, akkor imdb 4 pont. Fanfilmekben ment ez régen, hogy mivel sztorit nem tudtak írni, de effekteket tudtak csinálni, arról szólt az egész, hogy megy a szereplő, meg repül az űrhajó és mutatjuk hogy defasza cgi-t, vagy jobb esetben díszletet tudunk csinálni. Na ilyen érzésem volt. 3 rohadt kínos beszélgetős jelenetet összekötöttek mendegéléssel és egy kis csimbummcirkusszal a végén. Ha lesz normális sztori, majd térjünk vissza rá :D
És ha majd kiderül, hogy jó a sztori, akkor elkezd majd "visszafelé" is tetszeni?
Nagyon fasza lehet így sorit nézni, de ezt inkább meghagyom a feltalálójának :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #42906 2019.11.13. 10:20

deep írta:Én untam nagyrészt. Ha nagyfilmbe raknak egy ilyen lassú 40 percet, akkor imdb 4 pont. Fanfilmekben ment ez régen, hogy mivel sztorit nem tudtak írni, de effekteket tudtak csinálni, arról szólt az egész, hogy megy a szereplő, meg repül az űrhajó és mutatjuk hogy defasza cgi-t, vagy jobb esetben díszletet tudunk csinálni. Na ilyen érzésem volt. 3 rohadt kínos beszélgetős jelenetet összekötöttek mendegéléssel és egy kis csimbummcirkusszal a végén. Ha lesz normális sztori, majd térjünk vissza rá :D
melyik sorozatnal derult ki a pilotbol h ez a story tuti jo lesz?
Avatar
deep

Hozzászólás #42907 2019.11.13. 10:24

Moby írta:És ha majd kiderül, hogy jó a sztori, akkor elkezd majd "visszafelé" is tetszeni?
Nagyon fasza lehet így sorit nézni, de ezt inkább meghagyom a feltalálójának :D
Nemaz, csak előre nem szopom a faszát, mert eddig semmit nem mutatott, ami miatt kéne.
Avatar
deep

Hozzászólás #42908 2019.11.13. 10:26

Micsu írta:melyik sorozatnal derult ki a pilotbol h ez a story tuti jo lesz?
Nem egy és nem kettő ilyen volt a történelemben.
Avatar
Moby

Hozzászólás #42909 2019.11.13. 10:31

deep írta:Nemaz, csak előre nem szopom a faszát, mert eddig semmit nem mutatott, ami miatt kéne.
Nemtudom ezen kívül mit kellett volna mutasson negyven percben. Mindegy. Nekem adta, kurvára.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #42910 2019.11.13. 11:06

deep írta:Nem egy és nem kettő ilyen volt a történelemben.
szamomra az derul ki hogy fenntartja e az erdelodest van e benne potencial, semmi mast

Vissza: “Leáldozott.hu”