A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Mekee

Hozzászólás #4201 2016.05.30. 14:54

Moby írta:Na én vettem egy ilyent és boldogság. Ettő egyszerűbb nincs. Jó, kényelmes, játékhoz fasza. Jaés megy a pisinéggyel is, usb-n.
Jó hgy feljött eza headset téma, pont akarok venni. Nekem is ezt ajánlották, megéri amúgy eza 5.1-7.1 izé? Mert feltételezem nincs benne több hangszóró. Nekem ugyis csak és kizárólag játékra kell, filmezni ugysem fülessel fogok, zenét meg csak útközben telón hallgatok
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #4202 2016.05.30. 14:56

DanielT írta:Légyszi buy disz. Ezzel hallani fogod, hogy merre suhog Junkrat pénisze és talán lesz esélyed elugrani előle. Direkt kerestem Gembirdet, hogy könnyebb legyen az átállás a mostaniról. :D
Esetleg válthatnék Tracerre :)

Én mondjuk valamiben a két ajánlat között gondolkodtam. És én igenis tökéletesen hallom magam a mostanival is, jobban, mint titeket!

A Moby-félének egyátalán alaplapi hangkártyával van értelme. Végül is ha StarCraft II-t vettem 70k-ért, az Overwatchnál sem kellene alatta megállni.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Zóanagyvarázsló 2016.05.30. 14:59-kor.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #4203 2016.05.30. 14:56

DanielT írta:Jóez na.
Márcsak azért is le kell cserélni, mert szomorú minden grafikon alján látni a kártyám :D :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #4204 2016.05.30. 14:56

Mekee írta:Jó hgy feljött eza headset téma, pont akarok venni. Nekem is ezt ajánlották, megéri amúgy eza 5.1-7.1 izé? Mert feltételezem nincs benne több hangszóró. Nekem ugyis csak és kizárólag játékra kell, filmezni ugysem fülessel fogok, zenét meg csak útközben telón hallgatok
Megéri, szoftveres emuláció ez is. Vagy a hangkártyád tudja, vagy ez a cucc már alapból, de a hatás mindenképpen meglesz.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #4205 2016.05.30. 14:58

Zóanagyvarázsló írta:Esetleg válthatnék Tracerre :)

Én mondjuk valamiben a két ajánlat között gondolkodtam. És én igenis tökéletesen hallom magam a mostanival is, jobban, mint titeket!
Először pont emiatt ezt akartam ajánlani, de szemrákot kaptam a műanyagjától, már a fotó alapján is, szóval inkább kihagytam a ziccert! :D
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #4206 2016.05.30. 14:59

Mekee írta:Márcsak azért is le kell cserélni, mert szomorú minden grafikon alján látni a kártyám :D :banplz:
Nekem nincsenek ilyen problémáim :idiota:
Avatar
Mekee

Hozzászólás #4207 2016.05.30. 15:56

DanielT írta:Megéri, szoftveres emuláció ez is. Vagy a hangkártyád tudja, vagy ez a cucc már alapból, de a hatás mindenképpen meglesz.
Hát ahogy elnézem ezek USB-s cuccok nagyrészt, így a hangkártyám mindegy, amúgy sima alaplapi 7.1-es realtek? Akkor lehet ezta hyperx ddrhá... izé cloud2 est bezsákolom.
Tényleg minden gyártó gyárt már fejhallgatót, találtam zalmanntól corsairen keeresztül mindent. Gondolom valami kínaiakkal gyártatják egy szalagon mindet :D
Avatar
kigyi

Hozzászólás #4208 2016.05.30. 15:56

Mekee írta:Jó hgy feljött eza headset téma, pont akarok venni. Nekem is ezt ajánlották, megéri amúgy eza 5.1-7.1 izé? Mert feltételezem nincs benne több hangszóró. Nekem ugyis csak és kizárólag játékra kell, filmezni ugysem fülessel fogok, zenét meg csak útközben telón hallgatok
Én idegbajt kapok tőle, de van akinek bejön. Az elején tetszett, de az 5.1-nek és 7.1-nek ára van. Többnyire külső erősítő van hozzájuk, de nem is ez a legnagyobb áldozat hanem a méret és a súly. Nekem hosszútávon kényelmetlenek, de a mélyhangkiemelés és a háttérhangok jól jönnek néhány játékban. Főleg, mert beállíthatod a saját színpadodat. Pontosan az igényeidhez igazíthatod, kiemelheted, ha akarod a hátad mögött zajló részt így kevésbé valószínű, hogy onnan meglepnek. Sokkal pontosabb képet kapsz a körülötted mászkálókról. Még régebben CS-ben amikor próbáltam megmondtam hányan jönnek DustII-n sötétből és hol tartanak annyira pontos volt a füles. Viszont nem bírtam sokáig elviselni.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #4209 2016.05.30. 16:02

Mekee írta:Hát ahogy elnézem ezek USB-s cuccok nagyrészt, így a hangkártyám mindegy, amúgy sima alaplapi 7.1-es realtek? Akkor lehet ezta hyperx ddrhá... izé cloud2 est bezsákolom.
Tényleg minden gyártó gyárt már fejhallgatót, találtam zalmanntól corsairen keeresztül mindent. Gondolom valami kínaiakkal gyártatják egy szalagon mindet :D
Az alaplapi Realtek nem tud meghajtani rendesen egy Cloudot, mert nincs benne aktív erősítő. Én miatt vettem egy Xonar-t, ami már szétszaggatja.
Avatar
Moby

Hozzászólás #4210 2016.05.30. 16:02

Mekee írta:Jó hgy feljött eza headset téma, pont akarok venni. Nekem is ezt ajánlották, megéri amúgy eza 5.1-7.1 izé? Mert feltételezem nincs benne több hangszóró. Nekem ugyis csak és kizárólag játékra kell, filmezni ugysem fülessel fogok, zenét meg csak útközben telón hallgatok
Nnna azt én nemhasználombenne.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #4211 2016.05.30. 16:02

kigyi írta:Én idegbajt kapok tőle, de van akinek bejön. Az elején tetszett, de az 5.1-nek és 7.1-nek ára van. Többnyire külső erősítő van hozzájuk, de nem is ez a legnagyobb áldozat hanem a méret és a súly. Nekem hosszútávon kényelmetlenek, de a mélyhangkiemelés és a háttérhangok jól jönnek néhány játékban. Főleg, mert beállíthatod a saját színpadodat. Pontosan az igényeidhez igazíthatod, kiemelheted, ha akarod a hátad mögött zajló részt így kevésbé valószínű, hogy onnan meglepnek. Sokkal pontosabb képet kapsz a körülötted mászkálókról. Még régebben CS-ben amikor próbáltam megmondtam hányan jönnek DustII-n sötétből és hol tartanak annyira pontos volt a füles. Viszont nem bírtam sokáig elviselni.
Ezek normál sztereó fülesek, virtuális sorround hangzással.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #4212 2016.05.30. 16:09

DanielT írta:Az alaplapi Realtek nem tud meghajtani rendesen egy Cloudot, mert nincs benne aktív erősítő. Én miatt vettem egy Xonar-t, ami már szétszaggatja.
xonar v sb xfi a minimum, alaplapi kártyát csak kohányok használnak :)
Avatar
Mekee

Hozzászólás #4213 2016.05.30. 16:18

DanielT írta:Az alaplapi Realtek nem tud meghajtani rendesen egy Cloudot, mert nincs benne aktív erősítő. Én miatt vettem egy Xonar-t, ami már szétszaggatja.
De háá ha USB-s a cucc, akkor nem hangkártyán keresztül megy, nemde? Mert ezesetben nemtudom megéri-e, mert amugy HDMI-n megy a nhg ki erőlködőbe, szóval másra nekem nemkell hangkártya. Ez a cucc nemtudom az-e de van olyan, ahogy nézegettem
Avatar
DanielT

Hozzászólás #4214 2016.05.30. 16:42

Na kérem!

Igen, jól látjátok, elkészült fentre egy csodás OW logó! Benne azokkal a bátor harcosokkal, akik nem félnek skill-t növeszteni, ideget őrölni, billentyűzetet törni azért, hogy a világ egy kicsit jobb hely legyen.

Van még hely... :miaz:

szerk: A logót TasmanXT öntötte formába az ihletem és útmutatásom alapján, szóval nem én raktam magam előre, ezért így is elnézést kérek. Majdnem ABC sorrend, de az is borul egy helyen, szóval végképp nincs mentség, valszeg sose dumálom ki belőle magam. :gonosz3:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #4215 2016.05.30. 16:55

DanielT írta:Na kérem!

Igen, jól látjátok, elkészült fentre egy csodás OW logó! Benne azokkal a bátor harcosokkal, akik nem félnek skill-t növeszteni, ideget őrölni, billentyűzetet törni azért, hogy a világ egy kicsit jobb hely legyen.

Van még hely... :miaz:

szerk: A logót TasmanXT öntötte formába az ihletem és útmutatásom alapján, szóval nem én raktam magam előre, ezért így is elnézést kérek. Majdnem ABC sorrend, de az is borul egy helyen, szóval végképp nincs mentség, valszeg sose dumálom ki belőle magam. :gonosz3:
ha kiakarnék veletek baszni megvenném artynak a játékot, lenne egy fék a csapatban :banplz:
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #4216 2016.05.30. 16:57

DanielT írta:Na kérem!

Igen, jól látjátok, elkészült fentre egy csodás OW logó! Benne azokkal a bátor harcosokkal, akik nem félnek skill-t növeszteni, ideget őrölni, billentyűzetet törni azért, hogy a világ egy kicsit jobb hely legyen.

Van még hely... :miaz:

szerk: A logót TasmanXT öntötte formába az ihletem és útmutatásom alapján, szóval nem én raktam magam előre, ezért így is elnézést kérek. Majdnem ABC sorrend, de az is borul egy helyen, szóval végképp nincs mentség, valszeg sose dumálom ki belőle magam. :gonosz3:


Alkalmanként leszek, ha láttok inveljetek bátran, cserébe nem ígérek semmit :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #4217 2016.05.30. 16:58

Greyfox írta:Alkalmanként leszek, ha láttok inveljetek bátran, cserébe nem ígérek semmit :)
Ok, de mikrofon nélkül nincs sok értelme, folyamatosan megy a duma, ki mit csinál, merre van a kibaszott Widowmaker, stb. :)
Avatar
kigyi

Hozzászólás #4218 2016.05.30. 17:58

DanielT írta:Ezek normál sztereó fülesek, virtuális sorround hangzással.
Igen közben rákerestem látom, hogy csak virtual, nekem hagyományos 5.1 kivitelben volt egy (nem röhög) Genius :D Jól van na ki kellett próbálnom mindenképpen. 5.1 analóg bemenet volt rajt és elég szépen lefedte a hangteret nem csak virtuális 5.1-el, hanem azoknál a játékoknál ahol volt rá lehetőség ott quad, vagy 5.1 módban eredeti hangképet adott ki. Mint már írtam rettenet pontos volt játékok közben LAN-ra használtam igazából csak, mert ott iszonyat nagy előny volt a sok kis csírával szemben :D :D Nem tudok típust írni, mert semmi sincs rajt ami alapján azonosítható lenne. Előguberáltam a régi cuccok közül. :D Röpke 10+ éves szegény.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #4219 2016.05.30. 18:14

kigyi írta:Én idegbajt kapok tőle, de van akinek bejön. Az elején tetszett, de az 5.1-nek és 7.1-nek ára van. Többnyire külső erősítő van hozzájuk, de nem is ez a legnagyobb áldozat hanem a méret és a súly. Nekem hosszútávon kényelmetlenek, de a mélyhangkiemelés és a háttérhangok jól jönnek néhány játékban. Főleg, mert beállíthatod a saját színpadodat. Pontosan az igényeidhez igazíthatod, kiemelheted, ha akarod a hátad mögött zajló részt így kevésbé valószínű, hogy onnan meglepnek. Sokkal pontosabb képet kapsz a körülötted mászkálókról. Még régebben CS-ben amikor próbáltam megmondtam hányan jönnek DustII-n sötétből és hol tartanak annyira pontos volt a füles. Viszont nem bírtam sokáig elviselni.
Hát a méret és a súly sem hiszem hogy zavar, nagy a fejem alapból ( :D ) és sokat úgysem tolom egyszerre. A külső USB-s cucc meg még jobb is, mivel nem igen akarok füles miatt egy 30+ rongyos hangkártyát is berakni.
Avatar
arty

Hozzászólás #4220 2016.05.30. 19:45

Micsu írta:ha kiakarnék veletek baszni megvenném artynak a játékot, lenne egy fék a csapatban :banplz:
az én max 2 órányi részvétetelem secpec kompenzálnák szvsz :D
Avatar
arty

Hozzászólás #4221 2016.05.30. 19:47

Micsu írta:xonar v sb xfi a minimum, alaplapi kártyát csak kohányok használnak :)
a hangkártya a videokártyában van, minden más luzerség :P (most a hdmiről a tévém veszi le az audiojelet és küldi a harmincforintos d/a átalakítójából a sennheiserem rádióadó egységébe, ami a terhelt közegen át sisteregve jut a hallójárataimba :D DE! köthetném erősítőre is, HA lenne saját játszószobám :( )
Avatar
arty

Hozzászólás #4222 2016.05.30. 19:50

DanielT írta:Hogy ne maradjunk AMD hírek nélkül, itt egy informatív és rendkívül színvonalas demonstráció!

Kép
már csak 30 nap és kiderül mennyit ment! 30!

1070et lehet már kapni? ha igen, az amd esélyt sem akar, hogy valaki ne ugorjon bele ebbe és esetleg engedni az infót a 480x-ről..? (bár nyilván nem a 1070 ellen megy majd, de lehet a kétharmadáron 76% teljesítmény mégis bevonzana pár "szerencsétlent" akik kivárnának...)

egyetlen módon értem: a 480x egy foslé lett/lesz, 380x+25% póvával.
Avatar
arty

Hozzászólás #4223 2016.05.30. 19:58

ps4 topikból ollózva

phpBB [media]


segasaturn. 399$ indulóár ($627 mai áron), USA/1995-ből, fél évvel a pisi1 előtt.
prevgenenmindenhatvanfrémvoltrégen, mererősvolt.

(amugy tényleg elég erős lehetett: 95-ben a dx4-120mhz 486osom meg se tudta mozdítani jóformán a játékot, ez meg itt 2x28mhzen azé' elfutik 20-30al. 75mhz pentiumon má' suhant amugy a kvék, kb az volt anno a systemseller - nekem (is).)
Avatar
Moby

Hozzászólás #4224 2016.05.30. 20:04

Na, tök jó lett az OW banner :eljen:
Ezekután ha Dani posztol, már csak egyetlen képre tudok gondolni:
Spoiler
:banplz:
Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #4225 2016.05.30. 20:19

Moby írta:Na, tök jó lett az OW banner :eljen:
Ezekután ha Dani posztol, már csak egyetlen képre tudok gondolni:
Spoiler
:banplz:
Kép
Helyes! Bár remélem eddig is valami hasonló formában képzeltél el! :nezze:

Mi megy mostanában PS4-en? Allergiád? Kipróbáltál valamit?
Avatar
Micsu

Hozzászólás #4226 2016.05.30. 20:41

arty írta:a hangkártya a videokártyában van, minden más luzerség :P (most a hdmiről a tévém veszi le az audiojelet és küldi a harmincforintos d/a átalakítójából a sennheiserem rádióadó egységébe, ami a terhelt közegen át sisteregve jut a hallójárataimba :D DE! köthetném erősítőre is, HA lenne saját játszószobám :( )
van benne vmi meg nem is ;) bar ha teged nezunk :D
Jo hdmin a hang (a prof hangrendszerem azon megy) de a vid karin nincs optikai kimenetem ;) a masik meg az h sok aktiv hangfalon nincs hdmi
Egyebkent meg analog phono rca say helo, hol vagy arty? :)
Avatar
Mekee

Hozzászólás #4227 2016.05.30. 21:18

Rég volt napi GT, nodeakkor "Dynamic conditions are dropped in newest game in favour of better ‘quality’ control." GT5-6 nál azt mondta a mester, hogy azé tartott ilyen soká, mert nem volt elég a ps3 ereje, most megin azabaj?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #4228 2016.05.30. 21:28

Mekee írta:Rég volt napi GT, nodeakkor "Dynamic conditions are dropped in newest game in favour of better ‘quality’ control." GT5-6 nál azt mondta a mester, hogy azé tartott ilyen soká, mert nem volt elég a ps3 ereje, most megin azabaj?
Hát nem lehet ráfogni, hogy most végre atomerőművet kapott.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #4229 2016.05.30. 21:45

Most látom DT streameli az óvervaccsot, de rengeteget pufferel és az opció ki van szürkülve forráson.
Torrent kinyomva, speedtest pedig 92/51-et mér a papíron 100/50-es neten.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #4230 2016.05.30. 21:51

benőmenő írta:Most látom DT streameli az óvervaccsot, de rengeteget pufferel és az opció ki van szürkülve forráson.
Torrent kinyomva, speedtest pedig 92/51-et mér a papíron 100/50-es neten.
Valami gebasz van, de nem nálad. Minőséget meg csak Twitch partnereknél lehet választani.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #4231 2016.05.30. 21:57

DanielT írta:Hát nem lehet ráfogni, hogy most végre atomerőművet kapott.
azt nem, azt viszont hogy a hw-ra fogni a napszak és az időjárásváltozás! hiányát...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #4232 2016.05.30. 22:08

Mekee írta:azt nem, azt viszont hogy a hw-ra fogni a napszak és az időjárásváltozás! hiányát...
Azért nincs ám ingyen az eső, meg a többi. Mindegy, failgen, leszarom úgyis, a GT meg halott.
Avatar
Botond

Hozzászólás #4233 2016.05.30. 22:44

Zóanagyvarázsló írta:Én meg RTS-re kérdeztem rá, mert azokban szokott lenni nálam. A kötelezővé tennéd dolognál nyilván új játékokat releváns emlegetni, a Rome-ot én csak azért mondtam, hogy nálam is van régi cucc. Tehát a CoH1 felújított verziója ilyen, értem. De azért kösz a többi példát is.
Nem klasszik rts, de rts, Settlers7-ben 600+ fps, ugyancsak nincs vsync.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #4234 2016.05.30. 22:49

DanielT írta:Azért nincs ám ingyen az eső, meg a többi. Mindegy, failgen, leszarom úgyis, a GT meg halott.
há ezaz, hogy lesz eső, csak nem dinamikusan. Szoval akkormár...
Megint az, hogy irtak egy grafikus motort a semmiből, és ezt nem sikerült megoldani. Japók... Miért is fejlesztenének tovább, ha mindig ujra is lehet kezdeni nullárol.
A mondatod végével meg nem lehet vitatkozni sajnos. Csak mindig kinzom magam ezzel :)
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #4235 2016.05.31. 00:31

benőmenő írta:Most látom DT streameli az óvervaccsot, de rengeteget pufferel és az opció ki van szürkülve forráson.
Torrent kinyomva, speedtest pedig 92/51-et mér a papíron 100/50-es neten.
Ja nekem is bufferelt. Azt hittem szar a netem, aztán Deep-nél teljesen simán ment.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #4236 2016.05.31. 00:37

TasManXT írta:Ja nekem is bufferelt. Azt hittem szar a netem, aztán Deep-nél teljesen simán ment.
twich betegseg, ruhellem is oket miatta
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #4237 2016.05.31. 06:35

Hát nem akarok belevau, így fing nélkül, de DT-t egyszer láttam Tracer-ezni, egyébként nem hogy körön belül, de egyébként sem variálta a hősét. A többieket nem nagyon tudtam követni, de én azt hallottam, hogy az egyébkénti lövölde mellett pont hogy a kő-papír-ollónak kéne mennie, mivel ugye meccs közben is lehet hőst váltani.
A másik ami feltűnt, hogy milyen baromi rövidek a körök.
Avatar
arty

Hozzászólás #4238 2016.05.31. 07:48

DanielT írta:Azért nincs ám ingyen az eső, meg a többi. Mindegy, failgen, leszarom úgyis, a GT meg halott.
Prevgenen azé azzal a minőséggel elment a cucc 40 frémmel az esőben. Most alájuktoltak egy nagyságrendekkel erősebb gpu-t és ... meg se próbálják.

De tökmindegy, hiszen karrier sincs, meg autók és pályák is csak alig, fos hang és kinézet mellett.
Tulképp nincs is gt. Egy bővített 18+15ezres GTAcademy van. (gém+lájv)
Kevés volt a 3 év.

Most ott tartok, hogy tökértelmetlen a ps4/pskormány.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #4239 2016.05.31. 08:04

arty írta:Most ott tartok, hogy tökértelmetlen a ps4/pskormány.
Bezzeg a Bone/kormány! Az ám a tuti kombó! :ravasz1:
Avatar
deep

Hozzászólás #4240 2016.05.31. 08:06

arty írta:Prevgenen azé azzal a minőséggel elment a cucc 40 frémmel az esőben. Most alájuktoltak egy nagyságrendekkel erősebb gpu-t és ... meg se próbálják.

De tökmindegy, hiszen karrier sincs, meg autók és pályák is csak alig, fos hang és kinézet mellett.
Tulképp nincs is gt. Egy bővített 18+15ezres GTAcademy van. (gém+lájv)
Kevés volt a 3 év.

Most ott tartok, hogy tökértelmetlen a ps4/pskormány.
Greatness awaits. Én 1 hete eladtam a day 1 vásárolt gépemet. RIP konzol géming. Majd egyszer talán feléled, de sok feményt nem fűzök hozzá.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #4241 2016.05.31. 08:21

benőmenő írta:Hát nem akarok belevau, így fing nélkül, de DT-t egyszer láttam Tracer-ezni, egyébként nem hogy körön belül, de egyébként sem variálta a hősét. A többieket nem nagyon tudtam követni, de én azt hallottam, hogy az egyébkénti lövölde mellett pont hogy a kő-papír-ollónak kéne mennie, mivel ugye meccs közben is lehet hőst váltani.
A másik ami feltűnt, hogy milyen baromi rövidek a körök.
Tegnap iszonyú bénák voltunk. BORZALMASAN. De fel is ismertük, legalább azt, hogy nem reagálunk jól, ha már azt nem sikerült, hogy mi kéne csinálni.

Ilyen nap volt. ;(
Avatar
Moby

Hozzászólás #4242 2016.05.31. 08:35

DanielT írta:Helyes! Bár remélem eddig is valami hasonló formában képzeltél el! :nezze:

Mi megy mostanában PS4-en? Allergiád? Kipróbáltál valamit?
PS4 sem megy mostanság (meg semmisem). Tegnap toltam egy kis witchert, de ennyi. Nem pörög most a géming nálam(bár kedvem lenne, enerdzsi nincs már este).Allergia elmúlt magától, feliratni nem tudtam semmit, mert az orovosom elment búvárokkal baszatni magát, a helyettes meg nem ír fel csak úgy semmit. Szopjonle.
Várom a 1070-et. Kibaszottgecimódon jóak lett. Mit csinálna az nvidia, ha még verseny is lenne??
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #4243 2016.05.31. 08:43

DanielT írta:Tegnap iszonyú bénák voltunk. BORZALMASAN. De fel is ismertük, legalább azt, hogy nem reagálunk jól, ha már azt nem sikerült, hogy mi kéne csinálni.

Ilyen nap volt. ;(
Nélkülem és az öblítés alatt álló WC-csésze aljáról hörgő hangom nélkül szart sem értek! :banplz:

A banner viszont jó :eljen:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zóanagyvarázsló 2016.05.31. 08:46-kor.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #4244 2016.05.31. 08:45

Botond írta:Nem klasszik rts, de rts, Settlers7-ben 600+ fps, ugyancsak nincs vsync.
Nem kell minden noname fost megvenni! :ejnye1:

Úgy látszik én ebben is csak a minőséget választom, mé pedig úgy, hogy nem is tudok róla :hawaii:
Avatar
Mekee

Hozzászólás #4245 2016.05.31. 09:58

arty írta:Prevgenen azé azzal a minőséggel elment a cucc 40 frémmel az esőben. Most alájuktoltak egy nagyságrendekkel erősebb gpu-t és ... meg se próbálják.

De tökmindegy, hiszen karrier sincs, meg autók és pályák is csak alig, fos hang és kinézet mellett.
Tulképp nincs is gt. Egy bővített 18+15ezres GTAcademy van. (gém+lájv)
Kevés volt a 3 év.

Most ott tartok, hogy tökértelmetlen a ps4/pskormány.
Hát igen, eztse értem, mert annyival nemlett szebb a játék, sőt.
phpBB [media]

Failgen, de mégnagyobb fail, hogy nem tudnak szebbet kihozni mint ps3-on.
Remélem amúgy szart se adnak el ebből, és akkor talán má a sony is körmükre néz ezeknek a semmirekellőknek
Avatar
arty

Hozzászólás #4246 2016.05.31. 10:01

DanielT írta:Bezzeg a Bone/kormány! Az ám a tuti kombó! :ravasz1:
Ezen a hétvégén is a forza ment a legtöbbet, ahogyan múlt hétvégén is. A forzakormányom pécén is használom. A forza-apexet is próbálgattam, de kettőből kétszer befagyott ez a moslék port töltés közben, 0 percet játszottam és jelenleg ugy néz ki, hogy az FM7-et is bónra venném, ha ma jönne.

PS4-en még a killzone van, meg a remasteredek: gow3/tlou/uctrilogy. Előbbit tuti letolom, utóbbiak a nagy kérdés, hogy milegyen - most olyan bosszús vagyok, hogy szívesen félreraknám őket "majdegyszer" kategóriába (=soha).
Avatar
DanielT

Hozzászólás #4247 2016.05.31. 10:26

arty írta:Ezen a hétvégén is a forza ment a legtöbbet, ahogyan múlt hétvégén is. A forzakormányom pécén is használom. A forza-apexet is próbálgattam, de kettőből kétszer befagyott ez a moslék port töltés közben, 0 percet játszottam és jelenleg ugy néz ki, hogy az FM7-et is bónra venném, ha ma jönne.

PS4-en még a killzone van, meg a remasteredek: gow3/tlou/uctrilogy. Előbbit tuti letolom, utóbbiak a nagy kérdés, hogy milegyen - most olyan bosszús vagyok, hogy szívesen félreraknám őket "majdegyszer" kategóriába (=soha).
Nagyon szupi a kínálat! Örülök, hogy élvezed a sikeres generációt, amin eladják a grafika options menüt újra teljes áron. :eljen:

szerk: Ez persze az előző genben is volt, de akadt mellette más is.
Avatar
arty

Hozzászólás #4248 2016.05.31. 10:40

DanielT írta:Nagyon szupi a kínálat! Örülök, hogy élvezed a sikeres generációt, amin eladják a grafika options menüt újra teljes áron. :eljen:
Nemtom ezek mennyire voltak teljes áron day1, az uc pl harmadáron ment ;) De amugy jah, nekem csak ezen exkluk kellenek, de ezeket csak azé' vettem, mert hamár van ps4, miértne.... de csak ezek miatt gépet tartani, eh :(

Mekee: azért van difi rendesen, inkább csak a gts látványvilága semmi extra, míg prevgenen a gt elég jól tudott kinézni - ami még mindig nem lenne problémás, hiszen a dinamikus bevilágitás erőforrászabáló, csak itt épp csak van, de semmit nem kezdenek vele - miért nem? Ha meg nem, minek egyáltalán - csak h szarabbul nézzen ki?? (költői...)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #4249 2016.05.31. 10:54

arty írta:Nemtom ezek mennyire voltak teljes áron day1, az uc pl harmadáron ment ;) De amugy jah, nekem csak ezen exkluk kellenek, de ezeket csak azé' vettem, mert hamár van ps4, miértne.... de csak ezek miatt gépet tartani, eh :(
Még mindig ott az Order, azt lenyomhatod párszor!

Sikergen! :eljen:
Avatar
Moby

Hozzászólás #4250 2016.05.31. 11:24

Ez az untildawn amúgy a végére egész jól összekapta magát. Ezerötöt bőven megért.

/remélem valaki húzza a strigulát! Sok a cím, könnyű belezavarodni :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #4251 2016.05.31. 11:31

Ja, meg a napokban nyomogattam a BB dlc-ét. De az elég szar... :((
Avatar
Botond

Hozzászólás #4252 2016.05.31. 11:34

arty írta:Ezen a hétvégén is a forza ment a legtöbbet, ahogyan múlt hétvégén is. A forzakormányom pécén is használom. A forza-apexet is próbálgattam, de kettőből kétszer befagyott ez a moslék port töltés közben, 0 percet játszottam és jelenleg ugy néz ki, hogy az FM7-et is bónra venném, ha ma jönne.

PS4-en még a killzone van, meg a remasteredek: gow3/tlou/uctrilogy. Előbbit tuti letolom, utóbbiak a nagy kérdés, hogy milegyen - most olyan bosszús vagyok, hogy szívesen félreraknám őket "majdegyszer" kategóriába (=soha).
Én nem tom ti mit gyilkoltok a win10en Mobyval, de nálam bugmentes az egész. Az egyetlen amitől megpandelt csúnyán az az msiafterburner. Azt nem erőltetem és úgy minden shiby.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #4253 2016.05.31. 11:37

DanielT írta:Nagyon szupi a kínálat! Örülök, hogy élvezed a sikeres generációt, amin eladják a grafika options menüt újra teljes áron. :eljen:

szerk: Ez persze az előző genben is volt, de akadt mellette más is.
Viszont a multiplatfromkínálat nem rosz, és csak nem PS3-as szinten okádmányok a porotk, hanem van melléjük egy közel egykori 360-as szint, nem? Mármint fps-re, látványra nyilván jobban lemaradtak. A 60 fps-t célzó játékok aránya sme tűnik rosszabbnak.

Más kérdés, hogy az előrelépés-e, ha most aze rősebb konzol tudja, azt amit az előző genben az erősebb. De még a kevesebb exkluzívot és a fizetős multit is lenyúlták, mint feature-t :eljen:
Avatar
Moby

Hozzászólás #4254 2016.05.31. 11:43

Botond írta:Én nem tom ti mit gyilkoltok a win10en Mobyval, de nálam bugmentes az egész. Az egyetlen amitől megpandelt csúnyán az az msiafterburner. Azt nem erőltetem és úgy minden shiby.
Semmi köze a win10-hez. Forza6 apex fagy mindenkinél*. Mindenkinél. Nem a win10 miatt, hanem mer szar(béta). Az én win10 sztór bajommal meg imakönyvek vannak megtelve.

*töltés közben
Avatar
DanielT

Hozzászólás #4255 2016.05.31. 11:54

Moby írta:Ez az untildawn amúgy a végére egész jól összekapta magát. Ezerötöt bőven megért.

/remélem valaki húzza a strigulát! Sok a cím, könnyű belezavarodni :banplz:
Én húzom a strigulát, ez kb a kilencedik fázisa csak az Until Dawn-nak, a világ legnagyobb hulladéka és a kurvajó, rohadt kellemes meglepetés, szuper játék skálán.
Avatar
donatus13

Hozzászólás #4256 2016.05.31. 12:02

DanielT írta:Tegnap iszonyú bénák voltunk. BORZALMASAN. De fel is ismertük, legalább azt, hogy nem reagálunk jól, ha már azt nem sikerült, hogy mi kéne csinálni.

Ilyen nap volt. ;(

Jó volt az tegnap, csak az időzítések elmentek a 0 alatti szint alá. Pedig nem voltunk rosszak csak hát ha , mindenki lőni akar :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #4257 2016.05.31. 12:06

DanielT írta:Én húzom a strigulát, ez kb a kilencedik fázisa csak az Until Dawn-nak, a világ legnagyobb hulladéka és a kurvajó, rohadt kellemes meglepetés, szuper játék skálán.
Ennek olyan sok nemvolt. Az első fele olyan vontatott, az hogy az agyam kifolyt a helyéről. Vagy 3x futottam neki összesen (1x korábban, kétszer most). És semmi mást nem látok benne, csak a kibaszott fogakat. Aztán a második felére összekaparja magát, és a végére egészen használhatóvá válik. Végeredményben így, hogy végigtoltam, egész kellemes emlék marad. Amíg az első felénél hagytam abba, meg akartam ölni mindenkit, akinek köze volt hozzá. Az átlag currgen konzolexkluzívoktól mindenestre jobb.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #4258 2016.05.31. 12:25

Moby írta:Ennek olyan sok nemvolt. Az első fele olyan vontatott, az hogy az agyam kifolyt a helyéről. Vagy 3x futottam neki összesen (1x korábban, kétszer most). És semmi mást nem látok benne, csak a kibaszott fogakat. Aztán a második felére összekaparja magát, és a végére egészen használhatóvá válik. Végeredményben így, hogy végigtoltam, egész kellemes emlék marad. Amíg az első felénél hagytam abba, meg akartam ölni mindenkit, akinek köze volt hozzá. Az átlag currgen konzolexkluzívoktól mindenestre jobb.
És mégis mi az az átlag Konzol exkluzív kategória, aminél jobb ez a nongém hulladék, amin alig tudtad átküzdeni magad az unalomtól, miközben az egyetlen valódi motiváció kb az lehetett a háttérben, hogy élvezd a kitágított segglyukú PS4-ed hangerejében bekövetkezett drámaian kedvező változást? Őszintén érdekelne.
Avatar
Botond

Hozzászólás #4259 2016.05.31. 12:42

Moby írta:Semmi köze a win10-hez. Forza6 apex fagy mindenkinél*. Mindenkinél. Nem a win10 miatt, hanem mer szar(béta). Az én win10 sztór bajommal meg imakönyvek vannak megtelve.

*töltés közben
Nálam nem sokat futott (8-10 verseny), de egyet se fagyott. Lehet csak FHD-ben bugos. :) Vmit túlhakkoltok ti azon a winfoson. Nem android ez, hogy minden szart bele köll erőszakolni.
Avatar
arty

Hozzászólás #4260 2016.05.31. 12:44

DanielT írta:Még mindig ott az Order, azt lenyomhatod párszor!

Sikergen! :eljen:
Egyszer elégvolt :P De driveclubot nyomnám nyilván, ill. infamous, bloodbourne is létező exkluk, csak engem nem érdekelnek. Nameg, ha nem lenne pécém, vagy boxom, tuti lenne több cím.

Fura egyébként, hogy halál az exklukra, de azé' mégis az adná a konzol savaborsát, hogy sok exklu legyen rá??
Avatar
Moby

Hozzászólás #4261 2016.05.31. 13:04

Botond írta:Nálam nem sokat futott (8-10 verseny), de egyet se fagyott. Lehet csak FHD-ben bugos. :) Vmit túlhakkoltok ti azon a winfoson. Nem android ez, hogy minden szart bele köll erőszakolni.
Ez valóban nem andorid. Ez egy fosfaszlé. Konkrétan. Ha nem lenne akkora mocsok ez a konzolgeneráció, bottal nem piszkálnám meg játékcéllal ezt az iszonyatos szarcunamit. De sajnos rá vagyok kényszerítve, hogyha fasza hardvert akarok használni, akkor napi szinten kell átúsznom ezen a bélsáróceánon. Fő kell fogni: ha húsz perc alatt nem fagyott az apexed, az nem azt jelenti, hogy akkor jó, csak annyit, hogy nem használod. Namost ha én sem használom, akkor nálam sem fagy. Varázslat.
1 hete tettem újra az egész kócerájt, mert az offisül, sztórhalál esetén végigtúrandó ms eljárásba beledöglött a win. Kíváncsi leszek mennyit bír.
Avatar
Moby

Hozzászólás #4262 2016.05.31. 13:08

Vagy csak szimplán dobni kéne az uwp-t, és visszacangázni win7-re.
Avatar
Botond

Hozzászólás #4263 2016.05.31. 13:13

Moby írta:Ez valóban nem andorid. Ez egy fosfaszlé. Konkrétan. Ha nem lenne akkora mocsok ez a konzolgeneráció, bottal nem piszkálnám meg játékcéllal ezt az iszonyatos szarcunamit. De sajnos rá vagyok kényszerítve, hogyha fasza hardvert akarok használni, akkor napi szinten kell átúsznom ezen a bélsáróceánon. Fő kell fogni: ha húsz perc alatt nem fagyott az apexed, az nem azt jelenti, hogy akkor jó, csak annyit, hogy nem használod. Namost ha én sem használom, akkor nálam sem fagy. Varázslat.
1 hete tettem újra az egész kócerájt, mert az offisül, sztórhalál esetén végigtúrandó ms eljárásba beledöglött a win. Kíváncsi leszek mennyit bír.
Win10 ölég sokat futogat azé. Problémamentesen.
Avatar
arty

Hozzászólás #4264 2016.05.31. 13:16

Botond írta:Nálam nem sokat futott (8-10 verseny), de egyet se fagyott. Lehet csak FHD-ben bugos. :) Vmit túlhakkoltok ti azon a winfoson. Nem android ez, hogy minden szart bele köll erőszakolni.
Semmi hack nincs, ha a C: helyetti D: használatot nem számolom - bár az is elég common use scenario lehet ;) A forza apex egy moslék port, amit ráadásul lesz*r a t10. Nekem az 1.0 nem fagyott loading alatt, de a patch meghozta hozzám is... (amellett, hogy szarabbul is fut, de az persze lehet nvidiadrájver újítás is, nemtom.)
Avatar
kigyi

Hozzászólás #4265 2016.05.31. 13:16

Botond írta:Win10 ölég sokat futogat azé. Problémamentesen.
1x én is láttam a store-t megdögleni újraindítottam a rendszert és ment tovább. Napi 10-14 órát használok win 10-et ennyi hiba belefér :)

A Hybrid Boot kikapcsolása minden win10-es problémámra gyógyír lett akinek 10-es fut a gépén ezt mindenképpen ajánlott megtennie. :D
Avatar
arty

Hozzászólás #4266 2016.05.31. 13:17

Botond írta:Win10 ölég sokat futogat azé. Problémamentesen.
Nálad.
Avatar
Moby

Hozzászólás #4267 2016.05.31. 13:20

Na, most akkor játszhatjuk azt a játékot, hogy mindenki leírja, hogy nála még nem döglött meg a sztór, aminek az oka egészen az, hogy ő nagyon profin kattint duplán. Sokkal profibban mint én!
Avatar
kigyi

Hozzászólás #4268 2016.05.31. 13:22

Moby írta:Na, most akkor játszhatjuk azt a játékot, hogy mindenki leírja, hogy nála még nem döglött meg a sztór, aminek az oka egészen az, hogy ő nagyon profin kattint duplán. Sokkal profibban mint én!
Itt lesz a hiba csak 1 kattintás kell :D :D :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #4269 2016.05.31. 13:25

kigyi írta:Itt lesz a hiba csak 1 kattintás kell :D :D :D

Na ennyike! Kösz a tippet, kipróbálom! :eljen:
Avatar
Botond

Hozzászólás #4270 2016.05.31. 13:28

Moby írta:Na ennyike! Kösz a tippet, kipróbálom! :eljen:
:idiota:

Vissza: “Leáldozott.hu”