A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
deep

Hozzászólás #42491 2019.10.24. 21:04

Na, kötélhurokpénisz 2 eltolva májusra :(
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #42492 2019.10.24. 21:28

Botond írta:Bocs, nekem szakirodalomból van olyan backlogom, mint neked játékból, majd csak 250 év múlva kerülnek a mai cuccok sorra. :)
Addig a maiakat a Beijingzzard betiltja, mint Benő CoD-ját!
Avatar
Botond

Hozzászólás #42493 2019.10.25. 12:04

The other worlds eléggé jó cucc, toljátok!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #42494 2019.10.25. 12:12

Botond írta:The other worlds eléggé jó cucc, toljátok!
Ja, főleg a női(??) karakterek nagyon cukik és vonzóak benne. :eljen:

Kép
Avatar
Botond

Hozzászólás #42495 2019.10.25. 12:17

DanielT írta:Ja, főleg a női(??) karakterek nagyon cukik és vonzóak benne. :eljen:
Sunset overdrive női karaktereire jobban tudtál recskázni, vagy mi a hír értéke ennek a kommentnek? :D Amit bedobott default férfi karakternek az pont jó volt, aztán hadd szóljon. 4k-ban kibaszott szép, irányítás tök oké, fejlődési rendszer elsőre átlátható, és kezelhető, sztori érdekesen indul, így egy óra után ennyi. És 86/100as metacritic, szóval bizakodó vagyok.
/szerk: és amúgy the outer worlds, nem other, de mindegy. :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #42496 2019.10.25. 12:21

Botond írta:Sunset overdrive női karaktereire jobban tudtál recskázni, vagy mi a hír értéke ennek a kommentnek?
Hát az, hogy semmi nem változott, mindig férfiak voltak a nők a játékokban. Ocsmányak, ütnivaló patkányképűek, csicskapofájúak.
Avatar
Botond

Hozzászólás #42497 2019.10.25. 12:32

DanielT írta:Hát az, hogy semmi nem változott, mindig férfiak voltak a nők a játékokban. Ocsmányak, ütnivaló patkányképűek, csicskapofájúak.
Hű, lenne ide egy szellemes kommentem, de az internet nem felejt, és ha nyilvánosan elsütném out of contextben később kínos lenne, szóval maradjunk annyiban, hogy ok. És akkor generálj te is férfi karaktert aztán jóccakát. :)
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #42498 2019.10.25. 13:00

DanielT írta:Ja, főleg a női(??) karakterek nagyon cukik és vonzóak benne. :eljen:
izé.jpg
Uhh, ezek szerint ugyanoda outsourcolták, mint a Bioware a Mass Effect Andromeda női arcait. Másfelől viszont az Obsidiant játékokat inkább a sztori szokta elvinni a hátán, mint a makulátlan megvalósítás, nem?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #42499 2019.10.25. 13:01

Botond írta:Hű, lenne ide egy szellemes kommentem, de az internet nem felejt, és ha nyilvánosan elsütném out of contextben később kínos lenne, szóval maradjunk annyiban, hogy ok. És akkor generálj te is férfi karaktert aztán jóccakát. :)
SQJ mester útmutatásai alapján élek, amelynek értelmében nem vagyok hajlandó férfi segget nézni, ha van opció! :nezze:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #42500 2019.10.25. 13:13

DanielT írta:SQJ mester útmutatásai alapján élek, amelynek értelmében nem vagyok hajlandó férfi segget nézni, ha van opció! :nezze:
Ennek ellenére belinkeltél alább egy képet, melyen tíz is van.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #42501 2019.10.25. 13:17

Zóanagyvarázsló írta:Ennek ellenére belinkeltél alább egy képet, melyen tíz is van.
Nem is fogom a seggüket nézni! :nezze:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #42502 2019.10.25. 13:21

benőmenő írta:Uhh, ezek szerint ugyanoda outsourcolták, mint a Bioware a Mass Effect Andromeda női arcait. Másfelől viszont az Obsidiant játékokat inkább a sztori szokta elvinni a hátán, mint a makulátlan megvalósítás, nem?
Inkabb a lehetosegek, szabadsag, itt is azt csinalhatsz kb amit akarsz :P
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #42503 2019.10.25. 13:22

DanielT írta:Nem is fogom a seggüket nézni! :nezze:
Márpedig azukat linkelted. Vagy nem értem az art directiont.

Azt persze aláírom, hogy egy posztapokalitpikus világban nem érhet mindenki haja bokáig, és szilikon helyett bádogból készülnek a mellek, de nem is ez a fő baj.
Avatar
Botond

Hozzászólás #42504 2019.10.25. 14:15

DanielT írta:SQJ mester útmutatásai alapján élek, amelynek értelmében nem vagyok hajlandó férfi segget nézni, ha van opció! :nezze:
Nem akarok spoilerezni much, de fps nézet vanik, csak a jobb kezét látod akármit választasz. :banplz:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #42505 2019.10.25. 17:53

Idén nagyot megy a Switch, már a második 100+ órás kedvencemet sikerült meggyalázni vele.
phpBB [media]
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #42506 2019.10.25. 22:53

Botond írta:Nem akarok spoilerezni much, de fps nézet vanik, csak a jobb kezét látod akármit választasz. :banplz:
Bazz, már a Duke Nukem 3D és a SiN is tudott gyárilag alternatív seggnézetet, csak minek.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #42507 2019.10.26. 10:38

Hm.



Szerintem még élőben se láttam, nemhogy játszottam vele evör. Nem tudom miért maradt ez a gém a köztudatban valami jó dologként, de a szokásos exkluzivitás vonzerőre tippelnék.

Mindenesetre lesz ilyen kiadás, ha meg Switchre is jön később, akkor meg ugye instant game of teh évezred. :nezze:

szerk: Naná, hogy jön Switchre. :eljen: :eljen: :eljen:
Avatar
Moby

Hozzászólás #42508 2019.10.26. 13:15

DanielT írta:Hm.



Szerintem még élőben se láttam, nemhogy játszottam vele evör. Nem tudom miért maradt ez a gém a köztudatban valami jó dologként, de a szokásos exkluzivitás vonzerőre tippelnék.

Mindenesetre lesz ilyen kiadás, ha meg Switchre is jön később, akkor meg ugye instant game of teh évezred. :nezze:

szerk: Naná, hogy jön Switchre. :eljen: :eljen: :eljen:
Panzer Dragoon Orta mai napig fent van az xclassicon. Szerettem.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #42509 2019.10.26. 13:23

ps4 pro 1st impressions
nem akartam idén kistraktort venni de csak sikerült :D van hangja rendesen, bár legalább nem kattog ha kikapcsolom mint a ps3
a ds4et meg szokni kell, bone kontroller sokkal jobban fekszik
Avatar
Micsu

Hozzászólás #42510 2019.10.26. 13:48

most komolyan kikapcsol a gép ha frissítek a játékot? :)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #42511 2019.10.26. 14:51

unchartednél van felskálázott 4k és csókolom? 60 fps csak a dlcnél van?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #42512 2019.10.26. 14:58

Micsu írta:unchartednél van felskálázott 4k és csókolom? 60 fps csak a dlcnél van?
UC4? Ja. Kellemesen undorító élmény, iszonyat pacing és hozzá input lag hegyek. :eljen:

DLC-nél se találkoztam jó frémmel, mert akkor végigtoltam volna valszeg.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #42513 2019.10.26. 15:28

elég émelyítő a watch dogs után, hogy sikerült ezt így? :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #42514 2019.10.26. 15:33

Micsu írta:elég émelyítő a watch dogs után, hogy sikerült ezt így? :D

Hája. Hisz annyi 60fps-es uncharted volt eddig is, hogy tényleg mindenkinek vakarta a fejét amikor megjelent, hogy ezt most ménemaz :D
Uncharted mindig is erről szólt:puttógfx, 60fps-en. Csak má ezek is kurvulnak el :(
Avatar
DanielT

Hozzászólás #42515 2019.10.26. 15:35

Moby írta:Hája. Hisz annyi 60fps-es uncharted volt eddig is, hogy tényleg mindenkinek vakarta a fejét amikor megjelent, hogy ezt most ménemaz :D
Uncharted mindig is erről szólt:puttógfx, 60fps-en. Csak má ezek is kurvulnak el :(
Egyik UC sem nézett ki ennyire szarul 30 frémmel, mint a 4. Egyszerűen pokolian zavaró rángatás az egész.
Avatar
Moby

Hozzászólás #42516 2019.10.26. 15:38

DanielT írta:Egyik UC sem nézett ki ennyire szarul 30 frémmel, mint a 4. Egyszerűen pokolian zavaró rángatás az egész.
Erre az őrületre nem tudok mit mondani. Vagyis tudok, de nem veszem a fáradságot. Meg értelmét sem látom.
Avatar
Botond

Hozzászólás #42517 2019.10.26. 15:39

Micsu kalandjairól édesapám bölcsessége ugrik be, hogy “aki keresi a bajt, az többnyire meg is találja!”. :hehe:
Avatar
Moby

Hozzászólás #42518 2019.10.26. 15:43

Botond írta:Micsu kalandjairól édesapám bölcsessége ugrik be, hogy “aki keresi a bajt, az többnyire meg is találja!”. :hehe:
Még az lesz vidám, amikor Zó 2030 körül rácsodálkozik, hogy a uncharted4 nem megy 60fps-el.

/Hacsak bele nem varázsolja a sony addig a frameboostert az emuba.
Avatar
Moby

Hozzászólás #42519 2019.10.26. 15:50

Sőt: megtippelem, hogy a nóti dog soron következő ps5 exe is 30fps-es lesz. Na nem azé, mer akkora lángész vagyok, ehhez az ugyanis nem kell, annak ellenére, hogy természetesen az IS vagyok.
Ezek az emberek azé kapják a fizetésüket, hogy olyan grafót pakoljanak bármirandomjáték alá, ami kibassza a játékos szemit. És kétszer több frametime-al mindig jobb eséllyel bassza ki. Nem olyan bonya ez.
Uc4 multija tud 60 frémet. A singlebe nem kerülhetett bele. Nem baszta volna ki a szemeket, nem kaptak volna fizetést, és most sokan szomorúak lennének. Így csak Micsu az. Ez meg vállalható :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #42520 2019.10.26. 15:51

Moby írta:Erre az őrületre nem tudok mit mondani. Vagyis tudok, de nem veszem a fáradságot. Meg értelmét sem látom.
Én se tudok mit mondani, egyszerűen ez van. Tudod, hogy lehet jó pacinget csinálni, jól hozzáigazítani a motion blur-t, meg lehet szarul. Az UC4 szarul csinálja és még állítható is a szarsága 0-tól 10 -ig az optionsban. Ahelyett, hogy csináltak volna egy jót, mert annyit lehet.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #42521 2019.10.26. 15:54

jóvan, mindenkinek a kurva anyját aki nem megjelenéskor vette a konzolt
még valami gyerekek? :)

jólvan, eléggé hozzászokott a szemem a smoothoz, főleg hogy nem igazán játszottam erőforrásigényes játékokkal
Avatar
Micsu

Hozzászólás #42522 2019.10.26. 15:55

DanielT írta:Én se tudok mit mondani, egyszerűen ez van. Tudod, hogy lehet jó pacinget csinálni, jól hozzáigazítani a motion blur-t, meg lehet szarul. Az UC4 szarul csinálja és még állítható is a szarsága 0-tól 10 -ig az optionsban. Ahelyett, hogy csináltak volna egy jót, mert annyit lehet.
nem azt vártam hogy megjelenéskor legyen 60fps hanem azt hogy legyen választási lehetőség, 4k upscale vagy 60fps 1080, nem erről szól ez a pró feeling? elnéztem valamit?
Avatar
Moby

Hozzászólás #42523 2019.10.26. 15:57

Micsu írta:nem azt vártam hogy megjelenéskor legyen 60fps hanem azt hogy legyen választási lehetőség, 4k upscale vagy 60fps 1080, nem erről szól ez a pró feeling? elnéztem valamit?
Mocskosul :D A vagy 60fps nem játszik. Egyrészt ebben a szarban ehhez nincs meg a proci, másrészt a pro nem emiatt készült.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Moby 2019.10.26. 16:00-kor.
Avatar
Moby

Hozzászólás #42524 2019.10.26. 15:59

DanielT írta:Én se tudok mit mondani, egyszerűen ez van. Tudod, hogy lehet jó pacinget csinálni, jól hozzáigazítani a motion blur-t, meg lehet szarul. Az UC4 szarul csinálja és még állítható is a szarsága 0-tól 10 -ig az optionsban. Ahelyett, hogy csináltak volna egy jót, mert annyit lehet.

PACING POKOL VAN!!!négy!
phpBB [media]

Jó ettől mêlyebben tényleg nem mehyek bele. Hisz és gondol mindenki amit akar, tonképp lényegtelen.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #42525 2019.10.26. 15:59

Moby írta:Mocskosul :D
örülök hogy élvezed, már megérte megvenni :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #42526 2019.10.26. 16:09

Micsu írta:örülök hogy élvezed, már megérte megvenni :banplz:
Tökéletesen! Bármi alkalmas, hogy a figyelmem elterelje. Ez meg különösen. Hétfőn felvágnak. Az előkészületek zajlanak. A gaming és a pina a két olyan téma, ami le tud hozni a félelem hánykolódó cirkálójáról. Most még a filmezés sem megy, pedig ez a sorozatosított fargo egész jó, de most nem tudok rá figyelni :( A marhaságaitokra legalább tudok :)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #42527 2019.10.26. 16:10

Moby írta:Mocskosul :D A vagy 60fps nem játszik. Egyrészt ebben a szarban ehhez nincs meg a proci, másrészt a pro nem emiatt készült.
tudom, de vannak játékok ahol opció amit irok
Avatar
Micsu

Hozzászólás #42528 2019.10.26. 16:12

Moby írta:Tökéletesen! Bármi alkalmas, hogy a figyelmem elterelje. Ez meg különösen. Hétfőn felvágnak. Az előkészületek zajlanak. A gaming és a pina a két olyan téma, ami le tud hozni a félelem hánykolódó cirkálójáról. Most még a filmezés sem megy, pedig ez a sorozatosított fargo egész jó, de most nem tudok rá figyelni :( A marhaságaitokra legalább tudok :)
ennyi, hétfőn meg eszembe leszel ;) :law:
Avatar
Moby

Hozzászólás #42529 2019.10.26. 16:13

Micsu írta:tudom, de vannak játékok ahol opció amit irok
PS3-as remasterek, idtech izék, meg egy marék valami. Fix 60 szinte sehol.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #42530 2019.10.26. 16:27

Moby írta:PS3-as remasterek, idtech izék, meg egy marék valami. Fix 60 szinte sehol.
én elvagyok amúgy a fix30al is ha nem rángat, nem vagyok én annyira finnyás mint DT, letolom azt a pár gigaexclet és csókolom itt se vgyok :P
Avatar
Botond

Hozzászólás #42531 2019.10.26. 16:40

Micsu írta:én elvagyok amúgy a fix30al is ha nem rángat, nem vagyok én annyira finnyás mint DT, letolom azt a pár gigaexclet és csókolom itt se vgyok :P
Fix30 nem jó, mert ha elfogadjuk akkor egyel kevesebb lehetőség a switchet ekézni... :mf2:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #42532 2019.10.26. 16:49

phpBB [media]

a swtichnek még egy 10 éves cím esetén is nehéz hoznia a fix30at , úgyhogy nyugodj meg, lehetőség az ekézésre megmarad :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #42533 2019.10.26. 17:21

Moby írta:PACING POKOL VAN!!!négy!
Jó ettől mêlyebben tényleg nem mehyek bele. Hisz és gondol mindenki amit akar, tonképp lényegtelen.
Nem plazmán nézed, így nem látod ennyire écnek, segít a beépített mosódás. Olyan az UC4, mint amikor egy pécés címben rátolod a 30 fps limitet Afterburnerből. BETON 30 frém és 33.3 ms lesz. És olyan okádék.. mint az UC4. :(( Mintha a PS3-on kitartaná 2x ugyanazt a frémet, hogy meglegyen a kitöltés addig is amíg nem készül el a következő, az UC4 meg felét hányja ki a videójelnek.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #42534 2019.10.26. 17:44

Eje-t meg elnyelte vajon a COD? Kíváncsi vagyok mennyire jön be neki.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #42535 2019.10.26. 17:45

Moby írta:Tökéletesen! Bármi alkalmas, hogy a figyelmem elterelje. Ez meg különösen. Hétfőn felvágnak. Az előkészületek zajlanak. A gaming és a pina a két olyan téma, ami le tud hozni a félelem hánykolódó cirkálójáról. Most még a filmezés sem megy, pedig ez a sorozatosított fargo egész jó, de most nem tudok rá figyelni :( A marhaságaitokra legalább tudok :)
Gondolunk rád, várhatóan mikor leszel utána megint gépelésre képes?
Avatar
Mekee

Hozzászólás #42536 2019.10.26. 18:07

Énmegközben tologatom a Horizont:Zéró hajnal című videójátékot, egész kellemeske, mindíg úgygondoltam rá, hogy eztaztánnemmagyarázzákmeg, hogy csak azért robotdínó, mer sokkal cool-abb mint robot akármi, de elfogadható, így kontextusában játszva jó, sztori is alakulgat, van néhány boss ahol gondolkodni is kell időnként, látványra meg, háááá b+ nemaza riöl szép, hanem aza conceptartos festményesesen túltolt szép, de raktak bele a pályadesignba időt.
Páókembörnél már sikerült az ocd-t félrerakni, és itt már szinte nem is nyomok mellékküldiket, meg hozznekem 2 tyúkot meg 3 rókaszőrmét feladatokat, így biztos nem szinteződök eléggé, de legalább érdekel, nem alszom be.
S dlc-stől vettem kompletten, hát így még lesz is értelme, az utóbbi időben sokmindent vettem seasonpassal mindennel, aztán mire kijött a kontent, már rég túlvoltam a játékon, és nem mentem vissza, szóval egész jó eza megjelenés után 1-2éves laggal játszani dolog, nemis értem eddig mié nem nyomtam így.
Avatar
Moby

Hozzászólás #42537 2019.10.26. 18:12

DanielT írta:Gondolunk rád, várhatóan mikor leszel utána megint gépelésre képes?
Fogós-ravasz kérdés. Az 1 héttel kiegyeznék.
Avatar
Moby

Hozzászólás #42538 2019.10.26. 18:19

Mekee írta:Énmegközben tologatom a Horizont:Zéró hajnal című videójátékot, egész kellemeske, mindíg úgygondoltam rá, hogy eztaztánnemmagyarázzákmeg, hogy csak azért robotdínó, mer sokkal cool-abb mint robot akármi, de elfogadható, így kontextusában játszva jó, sztori is alakulgat, van néhány boss ahol gondolkodni is kell időnként, látványra meg, háááá b+ nemaza riöl szép, hanem aza conceptartos festményesesen túltolt szép, de raktak bele a pályadesignba időt.
Páókembörnél már sikerült az ocd-t félrerakni, és itt már szinte nem is nyomok mellékküldiket, meg hozznekem 2 tyúkot meg 3 rókaszőrmét feladatokat, így biztos nem szinteződök eléggé, de legalább érdekel, nem alszom be.
S dlc-stől vettem kompletten, hát így még lesz is értelme, az utóbbi időben sokmindent vettem seasonpassal mindennel, aztán mire kijött a kontent, már rég túlvoltam a játékon, és nem mentem vissza, szóval egész jó eza megjelenés után 1-2éves laggal játszani dolog, nemis értem eddig mié nem nyomtam így.
Én nagyon szívesen mentem viszza, mikor kijött a dlc, és az annyira berántott, hogy akkor platináztam ki az alapjátékot is. Ha lesz második rész, day1 veszem.
Avatar
eje75

Hozzászólás #42539 2019.10.26. 20:13

DanielT írta:Eje-t meg elnyelte vajon a COD? Kíváncsi vagyok mennyire jön be neki.
Bejön neki...szerintem nagyon adja, Én mindenkinek csak ajánlani tudom! Semmi extra, pure cod, gyors agresszív, cemperekkel, de a MW-al minim egyenlő színvonalon...nagyon eltalálták... ha bejön, bejön, ha nem, nem.... a single viszont eddig minden bf és cod single-t agyonver nálam... csak sajnos ráfüggtem közben a ST Discovery-re is netflixen...nem értek 1-et az előttem szólóval, szerintem geci jó cucc...
Avatar
eje75

Hozzászólás #42540 2019.10.26. 20:15

Közben kijött a Watchmen is HBO-n azt is nézni kellene....ennyi szabadidő a földön nincs....
Avatar
eje75

Hozzászólás #42541 2019.10.26. 21:28

Moby írta:Tökéletesen! Bármi alkalmas, hogy a figyelmem elterelje. Ez meg különösen. Hétfőn felvágnak. Az előkészületek zajlanak. A gaming és a pina a két olyan téma, ami le tud hozni a félelem hánykolódó cirkálójáról. Most még a filmezés sem megy, pedig ez a sorozatosított fargo egész jó, de most nem tudok rá figyelni :( A marhaságaitokra legalább tudok :)
Ne félj! Vegyél példát rólam! Én tök nyugodt vagyok, hogy hétfőn felvágnak.... :banplz: A harmadik sörömet iszom, pedig nem szoktam, ezért a belem éjjel qwára meg fog büntetni de nem érdekel... jöhet a negyedik.... A következőt az egészségedre iszom, hogy túl legyél végre ezen az egészen... Vagy így vagy úgy.... De inkább így! Aztán cod ittas fejjel hajnalig... legjobb :nyes: :nyes: :nyes: :nyes:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #42542 2019.10.27. 15:04

Van végre letterbox levágást kinyíró mod a Beyond-hoz. Már csak warez kéne! (Epic ugye...)

Kép
Kép
Avatar
Micsu

Hozzászólás #42543 2019.10.27. 21:32

uc4

Spoiler
crashes rész mekkora már :D, egyből leköpi nathan a töltési időt meg folyamatosan szapulja a játéákot, hatalmas forma :banplz:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #42544 2019.10.28. 00:11

DanielT írta:Van végre letterbox levágást kinyíró mod a Beyond-hoz. Már csak warez kéne! (Epic ugye...)

Kép
Kép
Nekem jó lesz Steamre is, eleve csak a szokásos egyéves Epic-exkluzivitásról szólt az eredeti közlemény és az összes hír.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #42545 2019.10.28. 09:54

Moby elég jó VIP műtőben lehet, mert reggel a Crash remake-t nyomta! Ezt nevezem szolgáltatásnak. :idiota:

Sok sikert koma, ügyes legyél!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #42546 2019.10.28. 09:57

Zóanagyvarázsló írta:Nekem jó lesz Steamre is, eleve csak a szokásos egyéves Epic-exkluzivitásról szólt az eredeti közlemény és az összes hír.
Az a kiadó, aki annyira nem tiszteli a vásárlóit, hogy 1 évig kirekeszti őket a választott ökoszisztémából, később se érdemel pénzt.

Én most ott tartok, hogy "Elfogadtad az Epic pénzt? Nem kapod meg az enyémet."
Avatar
Micsu

Hozzászólás #42547 2019.10.28. 10:56

DanielT írta:Az a kiadó, aki annyira nem tiszteli a vásárlóit, hogy 1 évig kirekeszti őket a választott ökoszisztémából, később se érdemel pénzt.

Én most ott tartok, hogy "Elfogadtad az Epic pénzt? Nem kapod meg az enyémet."
nahat vmi bundliban kiszurod a szemuket 3 euroval az nem penz
Avatar
insp

Hozzászólás #42548 2019.10.28. 11:10

Gyors dontes kellene: Samsung Galaxy S10E vagy Huawei P30? Ceges, ugyhogy annyire nem izgat. (privatban Note 8 van, szeretem)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #42549 2019.10.28. 12:14

Micsu írta:nahat vmi bundliban kiszurod a szemuket val az nem penz
Ok, a csulát megkapnák valóban, hogy kényelmesen telepíthessem.
Avatar
Moby

Hozzászólás #42550 2019.10.28. 15:32

DanielT írta:Moby elég jó VIP műtőben lehet, mert reggel a Crash remake-t nyomta! Ezt nevezem szolgáltatásnak. :idiota:

Sok sikert koma, ügyes legyél!
A fiaim nyomják. Itt nézem kamerán, hogy szegények átnyomták ablakosra, és nem tudok segíteni nekik innen.
Amúgy ma nem műtenek, de ez egyértelmű volt abból, hogy írok. Elhalasztották, meg valami van amit vizsgálni kell. Fennforgások vannak na. Ma nem vágnak, és holnap sem. Jelenleg csak ennyi biztos
Avatar
deep

Hozzászólás #42551 2019.10.28. 15:52

Death Stranding PC 2020
Avatar
Micsu

Hozzászólás #42552 2019.10.28. 15:57

Az jo bar en megkapom szulinapomra ugyh pisin megy le
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #42553 2019.10.28. 16:05

Micsu írta:Az jo bar en megkapom szulinapomra ugyh pisin megy le
Erröl az a nyomi jut eszembe, aki PS3-on zavarta le a Crysis 2-t :kuss:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #42554 2019.10.28. 16:07

Zóanagyvarázsló írta:Erröl az a nyomi jut eszembe, aki PS3-on zavarta le a Crysis 2-t :kuss:
ez max azért van mert minden szentnek maga felé hajlik ügyebár :)
ps4pro messze nem az az igénytelenség mint a ps3 multiplat volt
Avatar
DanielT

Hozzászólás #42555 2019.10.28. 16:17

Moby írta:A fiaim nyomják. Itt nézem kamerán, hogy szegények átnyomták ablakosra, és nem tudok segíteni nekik innen.
Amúgy ma nem műtenek, de ez egyértelmű volt abból, hogy írok. Elhalasztották, meg valami van amit vizsgálni kell. Fennforgások vannak na. Ma nem vágnak, és holnap sem. Jelenleg csak ennyi biztos
Na, akkor ez az ablakos-váltásos probléma remélem elég jó indok az életbenmaradásra! :eljen: Majd tájékoztass a fejleményekről.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #42556 2019.10.28. 16:18

deep írta:Death Stranding PC 2020
Nabazzeg. Akkor most mi a francot csináljak. Potenciálisan fosfrémes verzió kb ingyen, vagy normális eladhatatlanul... :wilting: Csak össze fog jönni, hogy SEMMI nem marad idén.

szerk: KIvéve a jó kis RDR2... És ez egy valós veszély. :wilting: :wilting: :wilting: :wilting:
Avatar
Botond

Hozzászólás #42557 2019.10.28. 18:54

DanielT írta:Az a kiadó, aki annyira nem tiszteli a vásárlóit, hogy 1 évig kirekeszti őket a választott ökoszisztémából, később se érdemel pénzt.
Teljesen érthető az álláspontod, de hát a tetű Sony lefizette őket, hogy jövő nyárig csak az ő fostömlő, igénytelen 30 fps platformjukon legyen death stranding. Vannak ilyen aljadékok a játékiparban, ezért ahogy írod, nem is adok nekik pénzt, max csulát. :eljen: Állatoknak néznek ezek minket, hogy PS4en igénytelenkedjünk?! Ki az az aberrált állat, aki odáig süllyed?! Dinamikus felbontás, 30 fps hébe-hóba?! Hagyjuk már!
Avatar
Micsu

Hozzászólás #42558 2019.10.28. 18:59

Botond írta:Teljesen érthető az álláspontod, de hát a tetű Sony lefizette őket, hogy jövő nyárig csak az ő fostömlő, igénytelen 30 fps platformjukon legyen death stranding. Vannak ilyen aljadékok a játékiparban, ezért ahogy írod, nem is adok nekik pénzt, max csulát. :eljen: Állatoknak néznek ezek minket, hogy PS4en igénytelenkedjünk?! Ki az az aberrált állat, aki odáig süllyed?! Dinamikus felbontás, 30 fps hébe-hóba?! Hagyjuk már!
igen, itt tartunk hogy minden meglehet tenni, már egy switchért is rohannak a boltba a szefós barmok, ezek után mit is várhatnánk? :nemtudom: :vigyor2: :eplus2:
Avatar
Botond

Hozzászólás #42559 2019.10.28. 19:07

Micsu írta:igen, itt tartunk hogy minden meglehet tenni, már egy switchért is rohannak a boltba a szefós barmok, ezek után mit is várhatnánk? :nemtudom: :vigyor2: :eplus2:
Ja, azokról is megvan a véleményem, akik rohannak a bolt switchért. Nekem Moby előlukasztva hozta házhoz szerencsére. :mf2: Na mindegy, DS szegényke túszul esett az ilyen faszoknak, akiktől Dani is hány. Szeméccség!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #42560 2019.10.28. 19:18

Botond írta:Ja, azokról is megvan a véleményem, akik rohannak a bolt switchért. Nekem Moby előlukasztva hozta házhoz szerencsére. :mf2: Na mindegy, DS szegényke túszul esett az ilyen faszoknak, akiktől Dani is hány. Szeméccség!
A Death Strandinghez a Sony adta az engine-t és komoly mértékben finanszírozta a fejlesztést. Állítsd már ezt szembe azzal, hogy az Epic mit tett a Metro-ért, Beyondért és a többi címért, amiket váltságdíjért túszul ejtettek.

Vissza: “Leáldozott.hu”