A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Micsu

Hozzászólás #42351 2019.10.15. 09:27

Most volt valami meleg felvonulas Berlinben nem? :)
Avatar
Botond

Hozzászólás #42352 2019.10.15. 10:08

Micsu írta:Most volt valami meleg felvonulas Berlinben nem? :)
Lehet, ott is 22 fok a mai napi hőmérsékleti maximum, de holnap már jön az eső és a lehűlés oda is.
Avatar
Moby

Hozzászólás #42353 2019.10.15. 10:36

SlickAdam írta:kurvák
Ribanc.
Ideje, hogy előkerültél.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #42354 2019.10.15. 11:27

Az hittétek az LBGTQ+ -ban a plusz progresszív és inkluzív? Micsoda ignoráns gyökerek vagytok!

Behold, a Twitch szűrőfeltétele előtt!

dfdwsf.jpg


LBGTQIA+

Hoppácska! Rendkívül fontos dolog ez a játékstreamelés nézéséhez. Tudjad, hogy mibe szereti dugni a nyelvét, nemiszervét, alkarját a kedves Fortnite játékos. TUDNI. KELL. MINDENKINEK.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #42355 2019.10.15. 12:50

DanielT írta:Az hittétek az LBGTQ+ -ban a plusz progresszív és inkluzív? Micsoda ignoráns gyökerek vagytok!

Behold, a Twitch szűrőfeltétele előtt!

dfdwsf.jpg


LBGTQIA+

Hoppácska! Rendkívül fontos dolog ez a játékstreamelés nézéséhez. Tudjad, hogy mibe szereti dugni a nyelvét, nemiszervét, alkarját a kedves Fortnite játékos. TUDNI. KELL. MINDENKINEK.
Az igazi macsóknak ott a GeoW 5.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #42356 2019.10.15. 14:44

Intel feladta a próbálkozást a 10nm -es procikkal, 7nm lesz majd, 2022-ben. Elég durvicsek, főleg, hogy valszeg ez is inkább csúszik majd.

Így a legjobb esetben is NYOLÖCÖ év lett a korábbi 2 -ből.
Avatar
Botond

Hozzászólás #42357 2019.10.15. 18:04

Na a tetű uefa is kínai bérenc lett, és elnyomja a szabad véleménynyilvánítást! Ilyenekkel jönnek, hogy egy focimeccs nem politikai véleménynyilvánításra való meg tökömtudja mi, biztos ide vették fel a kirúgott blizzardos arcokat...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #42358 2019.10.15. 18:41

Botond írta:Na a tetű uefa is kínai bérenc lett, és elnyomja a szabad véleménynyilvánítást! Ilyenekkel jönnek, hogy egy focimeccs nem politikai véleménynyilvánításra való meg tökömtudja mi, biztos ide vették fel a kirúgott blizzardos arcokat...
Tök jó, hogy egy UEFA féle szervezet a morális iránytűd! Bébifókákat milyen gyakran szoktál agyonverni? :idiota:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #42359 2019.10.15. 20:38

phpBB [media]

már felfigyeltem idén erre a játékra de több helyen is írják hogy jó lett
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #42360 2019.10.15. 21:45

DanielT írta:Aszittétek vicc, de nem! Külön zseniális a + jel, mert már én is éreztem, hogy túlzottan kirekesztő önmagában az LBGTQ! :eljen: :eljen: :eljen:

Én megvárom akkor a "White straight male" sale-t, mert az egyenlőség nevében úgy látom mindenkinek külön van a leárazás. :worship:

[img]wtf%20kép[/img]
Ez meg mi a tököm*?!?!?
* vagy gender neutral örökítőszervem? Má teljesen elbizonytalanodom.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #42361 2019.10.15. 21:47

DanielT írta:Intel feladta a próbálkozást a 10nm -es procikkal, 7nm lesz majd, 2022-ben. Elég durvicsek, főleg, hogy valszeg ez is inkább csúszik majd.

Így a legjobb esetben is NYOLÖCÖ év lett a korábbi 2 -ből.
Ez nem csak pletyó? Ultra-szívás lenne nekik, mert most építkeznek nemtommennyit és már lehet is ledózerolni?
AMD durva helyzetelőnyt kapna (megint), talán még a szerver és notebook piacból is fájdalmasat szakíthatna.
(Ami amúgy nekünk csak jó, mert még komolyabb verseny lenne.)
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #42362 2019.10.15. 21:52

DanielT írta: Brutálisan unalmas generációváltás lesz ez szerintem.
Szerintem a PS3-->PS4 és 360-->One váltásnál nem lehet szarabb. Polcról lekapott gamernotebookok voltak copy-paste módra. Most is ugyanez lesz, de most legalább háttértárban gyorsítanak lesz. Talán az lesz a legnagyobb - leg kevésbé kicsi - fejlődés.
Avatar
Botond

Hozzászólás #42363 2019.10.16. 08:56

DanielT írta:Intel feladta a próbálkozást a 10nm -es procikkal, 7nm lesz majd, 2022-ben. Elég durvicsek, főleg, hogy valszeg ez is inkább csúszik majd.

Így a legjobb esetben is NYOLÖCÖ év lett a korábbi 2 -ből.
A hwsw.hu cikk elég jól összefoglalja a lényeget. AMD a szűkös, bérelt gyártási kapacitással ami a rendelkezésre áll előre fog törni a legkisebb haszonkulcsú szegmensben, vagyis megszűnik az intel monopolhelyzete, ami valahol még jól is jön nekik, nem fogja basztatni őket semmilyen versenyhivatal. Ugyanakkor továbbra is fennáll az, hogy bármennyit gyártanak le bármiből azt el tudják adni, nem raktárra termelnek, szóval telibeszarják, hogy az egyedileg épített gémer konfigok piacán mi van. A skylake proci meg jól sikerült, kibír nyolc évet ezekszerint. Ezek alatt a részvényeseket értve. De úgyis csak az számít, hogy ne legyen szivárvány sehol, mert odáig nem terjed a szólásszabadság, csak kínának lehessen beszólni, az intelprocikkal szerelt gépekről meg be lehet bárhova írni, hogy mi a véleményünk kínáról, a részvényeseknek meg az osztalék, és az se csökken, szóval nincs itt semmi látnivaló.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #42364 2019.10.16. 10:46

aabyssx írta:Szerintem a PS3-->PS4 és 360-->One váltásnál nem lehet szarabb. Polcról lekapott gamernotebookok voltak copy-paste módra. Most is ugyanez lesz, de most legalább háttértárban gyorsítanak lesz. Talán az lesz a legnagyobb - leg kevésbé kicsi - fejlődés.
Legalább rendesen fő lettek bontva a játékok, AA is durvát fejlődött, stb. Pro/X gépeken a képminőség már fasza, ami a PS360 generációban eléggé éc volt még. Most meg semmiféle ugrás nem lesz ilyen téren se. A bullshit 4K lesz jobban megközelítve csekkerborddal, 60 frém igény megint megy a kukába.
Avatar
Moby

Hozzászólás #42365 2019.10.16. 12:30

aabyssx írta:Szerintem a PS3-->PS4 és 360-->One váltásnál nem lehet szarabb. Polcról lekapott gamernotebookok voltak copy-paste módra. Most is ugyanez lesz, de most legalább háttértárban gyorsítanak lesz. Talán az lesz a legnagyobb - leg kevésbé kicsi - fejlődés.

Lófaszt. Olyan gpu lesz bennük amit addig kitolhat még kártyában az amd, de jelenleg nincs(HW RT capable RDNA). Lehgújabb, fasza cuccokból lesznek összepakolva. Nem 2-3 éves elöregedett izékből. Ennyire durva hw a ps2 óta nem jött konzolba.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #42366 2019.10.16. 12:38

Moby írta:Lófaszt. Olyan gpu lesz bennük amit addig kitolhat még kártyában az amd, de jelenleg nincs(HW RT capable RDNA). Lehgújabb, fasza cuccokból lesznek összepakolva. Nem 2-3 éves elöregedett izékből. Ennyire durva hw a ps2 óta nem jött konzolba.
tudtommal közép kategóriás lesz minden benne, nahát ps2/3 eraban azért ez nem így volt ;)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #42367 2019.10.16. 13:40

phpBB [media]

civvi vidije az undyingról, anno nagyon hypeolták, ti szerettétek? engem nem szívott be soha :P
Avatar
deep

Hozzászólás #42368 2019.10.16. 13:43

Micsu írta:civvi vidije az undyingról, anno nagyon hypeolták, ti szerettétek? engem nem szívott be soha :P
Akkoriban még kb. mindennel játszottam ami eljutott hozzám, lévén modemes netem volt, osztott vonallal, 1k/s sebességgel. Ja és nyilván csak warez volt. Ez speciel eljutott és a jobb cuccok közül volt. Sokat nyomtam.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #42369 2019.10.16. 13:54

Micsu írta:civvi vidije az undyingról, anno nagyon hypeolták, ti szerettétek? engem nem szívott be soha :P
Amikor régen próbáltam, akkor elriasztott az, hogy sztorizni akart, de nem volt angol felirat sem.
Avatar
Moby

Hozzászólás #42370 2019.10.16. 14:06

Micsu írta:tudtommal közép kategóriás lesz minden benne, nahát ps2/3 eraban azért ez nem így volt ;)
semmiféle tudtoddal sincs, semmit nem tudsz :D én sem, senki nem tudja mi lesz benne. Denem is hiszem, hogy a ps3 moslékRSX-ét kéne referenciaként tekinteni :D
Amúgy a középkategóríval nincs semmi gond, hisz a pécéitek is azok :crazya:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #42371 2019.10.16. 14:17

Moby írta:semmiféle tudtoddal sincs, semmit nem tudsz :D én sem, senki nem tudja mi lesz benne. Denem is hiszem, hogy a ps3 moslékRSX-ét kéne referenciaként tekinteni :D
Amúgy a középkategóríval nincs semmi gond, hisz a pécéitek is azok :crazya:
Mit rsxezel, cell melle videokartya se kellett volna ;) :D
hat pletyik azert vannak es nem szoktak tavol allni a valosagtol de varjuk ki a tutit ;)
Igen a 3 eves pcm kozepkategoria, az h technikailag fejletebb lesz oke, szep szavakat majd melle lehet tenni, a nyers powa meg biztos nem lesz csucskategoria ahogy eddig se volt soha ;)
Egyebkent meg honnan tudod h nem tudom? En vagyok sephi testvere, sony uknal dolgozom :law:
Avatar
Moby

Hozzászólás #42372 2019.10.16. 14:23

Micsu írta:Mit rsxezel, cell melle videokartya se kellett volna ;) :D
hat pletyik azert vannak es nem szoktak tavol allni a valosagtol de varjuk ki a tutit ;)
Igen a 3 eves pcm kozepkategoria, az h technikailag fejletebb lesz oke, szep szavakat majd melle lehet tenni, a nyers powa meg biztos nem lesz csucskategoria ahogy eddig se volt soha ;)
Egyebkent meg honnan tudod h nem tudom? En vagyok sephi testvere, sony uknal dolgozom :law:

Az eddigi pletykákat a hw rt söpörte le az asztalról. Lószart nem értek az eddigi pletykák. Az eddigi pletykák navi10 literól szóltak. Az egyetlen bizonyosság ma az, hogy navi10 tuti nem :)
Avatar
Botond

Hozzászólás #42373 2019.10.16. 14:28

Moby írta:Az eddigi pletykákat a hw rt söpörte le az asztalról. Lószart nem értek az eddigi pletykák. Az eddigi pletykák navi10 literól szóltak. Az egyetlen bizonyosság ma az, hogy navi10 tuti nem :)
De ő már az AMD hw-es raytracingjéről is tud mindent és azért mondja, amit mond. :D Szerintem taivanon dolgozik a szalag mellett, nem a sony uk-nál azért vannak első kézből infói! :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #42374 2019.10.16. 14:43

Botond írta:De ő már az AMD hw-es raytracingjéről is tud mindent és azért mondja, amit mond. :D Szerintem taivanon dolgozik a szalag mellett, nem a sony uk-nál azért vannak első kézből infói! :D

Az ms eléggé ködösen fogalmazott, hosszú ideig tartotta magát egy olyan elképzelés, hogy a navi10 mellé valamiféle RT koproci kerül(ahogy a nem teljes értékű shader alapú path tracing is). A sony nagyon egyértelműen radirozta le ezt, azóta akkora kusé van a szivárogtató oldalakon is, mint a huzat :) lószart nem tud senki. Van valami az amd-nél, amit eddig nem láthatott a közönség, roadmapeken viszont többször felbukkant már.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #42375 2019.10.16. 14:45

Botond írta:De ő már az AMD hw-es raytracingjéről is tud mindent és azért mondja, amit mond. :D Szerintem taivanon dolgozik a szalag mellett, nem a sony uk-nál azért vannak első kézből infói! :D
de szep is mikor a nagy wannabe megmondo jon nekem acsarkodni :banplz:
Nem kell ahhoz egyetem h 4-500 dodoert biztos nem lesz urtechnika a konzol es meg ovastosan fogalmaztam
Az angol cikkben amit linkeltem valami olyasmi is volt h az uj generacio nem a joval jobb latvanyrol fog szolni de majd meglassuk
Avatar
Moby

Hozzászólás #42376 2019.10.16. 14:55

Micsu írta:de szep is mikor a nagy wannabe megmondo jon nekem acsarkodni :banplz:
Nem kell ahhoz egyetem h 4-500 dodoert biztos nem lesz urtechnika a konzol es meg ovastosan fogalmaztam
Az angol cikkben amit linkeltem valami olyasmi is volt h az uj generacio nem a joval jobb latvanyrol fog szolni de majd meglassuk

És vajon bármikor a múltban belefért 500 dodóba az űrtekno?:)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #42378 2019.10.16. 15:44

Moby írta:És vajon bármikor a múltban belefért 500 dodóba az űrtekno?:)
hat ez az,talan akkor jarunk jol ha egybol jo a pro verzio
Avatar
Botond

Hozzászólás #42379 2019.10.16. 16:27

Idézem: "Intel's statement to our sister site offers minimal clarity on the subject. Launching a 10nm CPU in a NUC device would technically qualify as a desktop launch, and Intel could stop there without defying its statement. I've reached out to Intel for clarification, and specifically whether its 10nm desktop plans still include standalone processors, not just chips bound for the NUC. I'll update this article if and when I get a response." Vagyis jön, de nem biztos, hogy olyan amilyet mi várunk. A cáfolat alapján nem egyértelmű, hogy mi is jön 10 nanora, könnyen lehet, hogy valójában tényleg semmi (érdemleges).
Avatar
Moby

Hozzászólás #42380 2019.10.16. 17:16

Micsu írta:hat ez az,talan akkor jarunk jol ha egybol jo a pro verzio

Remélem sosem kell majd belőle pro verzió.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #42381 2019.10.16. 17:53

Moby írta:Remélem sosem kell majd belőle pro verzió.
a sonynak bejott a pro nem?, biztos vagyok benne h 2 konzollal keszulnek ;)
Avatar
Moby

Hozzászólás #42382 2019.10.16. 18:05

Micsu írta:a sonynak bejott a pro nem?, biztos vagyok benne h 2 konzollal keszulnek ;)
Az egy szükséges lépés volt a 4k bevezetése miatt. Ha két konzollal készülnek, akkor lesz egy proliváltozat olcsón.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #42383 2019.10.16. 19:36

Moby írta:Az egy szükséges lépés volt a 4k bevezetése miatt. Ha két konzollal készülnek, akkor lesz egy proliváltozat olcsón.
És a prolinak is meg kell vernie a Pro-t szignifikánsan, ha nem akarnak hülyét csinálni az új generációból. És az új Pro-nak meg azt kell megütnie elég alaposan... Érdekes lesz.
Avatar
Moby

Hozzászólás #42384 2019.10.16. 19:47

DanielT írta:És a prolinak is meg kell vernie a Pro-t szignifikánsan, ha nem akarnak hülyét csinálni az új generációból. És az új Pro-nak meg azt kell megütnie elég alaposan... Érdekes lesz.

Ezért nem hiszek abban, hogy két gép lesz. Semmi nem indokolja, és nekik sem lenne jó.
Avatar
Botond

Hozzászólás #42385 2019.10.16. 20:04

DanielT írta:És a prolinak is meg kell vernie a Pro-t szignifikánsan, ha nem akarnak hülyét csinálni az új generációból. És az új Pro-nak meg azt kell megütnie elég alaposan... Érdekes lesz.
Az MS ugye ezért dobta a két konzolos verziót és kommunikál már csak 1 konzolt, mert a proli verzió gyengébb lett volna, mint az x1x és még időben kapcsoltak... Mondjuk a switch pro úgyis letarolja majd a piacot, ps5ből három darab se fog elkelni. :D
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #42386 2019.10.16. 20:24

Figye ...ne legyen igazam. De én a kristálygömbömből megokoskodom, hogy egy közepes, downclockolt(!), olcsón gyártható gamernotebook lesz megint.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #42387 2019.10.16. 20:26

Botond írta:Az MS ugye ezért dobta a két konzolos verziót és kommunikál már csak 1 konzolt, mert a proli verzió gyengébb lett volna, mint az x1x és még időben kapcsoltak... Mondjuk a switch pro úgyis letarolja majd a piacot, ps5ből három darab se fog elkelni. :D
Day1 veszi Moby, én (ha full back comp megvan és az unloced frémes cuccokat felcsapja 60-ra), tehát még egy ember kéne a bolygón... aszondod nem jön össze? Veszek kettőt, csak, hogy ne legyen igazad! :mf2:
Avatar
Moby

Hozzászólás #42388 2019.10.16. 20:34

DanielT írta:Day1 veszi Moby, én (ha full back comp megvan és az unloced frémes cuccokat felcsapja 60-ra), tehát még egy ember kéne a bolygón... aszondod nem jön össze? Veszek kettőt, csak, hogy ne legyen igazad! :mf2:
Szerintem nem kő parázni :hehe: . Nem tudom dobtam-e már be ide, gamersite felmérése:
Kép
Szalszerintem nem kő parázni :)
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #42389 2019.10.16. 23:28

DanielT írta:Day1 veszi Moby, én (ha full back comp megvan és az unloced frémes cuccokat felcsapja 60-ra), tehát még egy ember kéne a bolygón... aszondod nem jön össze? Veszek kettőt, csak, hogy ne legyen igazad! :mf2:
A zárójelben olvasható feltételek mellett talán még én is hamar beszállnék. Főleg, ha addig vennék új tévét, és kihagynám az aktuálisan esedékes PC-fejlesztést.


Jó kérdés, hogy az 1060-nal például meddig húzom, bár ugye olyat is írtál, hogy a 750 Ti-vel a generáció végig verhetem a PS4-et. Ha azzal nem is, az 1060-nal még meglesz. De hátha jön a PS5 előtt az AMD legújabb csodavégéája, és akkor sosem rúg már labdába konzol a PC mellett.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #42390 2019.10.17. 07:26

Earyly accessben kijött a cucc, még mindig jól néz ki.

phpBB [media]
Avatar
Botond

Hozzászólás #42391 2019.10.17. 08:43

Moby írta:Szerintem nem kő parázni :hehe: . Nem tudom dobtam-e már be ide, gamersite felmérése:
Szalszerintem nem kő parázni :)
Magyarul 7841 kockagémernek aki online siteokon kitölt statisztikákat van 5296 db PS4-e, 4620 db switche és 1858 X1-e, és ebből következik, hogy háromnál több PS5 fog elkelni?! Kizárt! Mindenki switch prot fog venni!
Avatar
deep

Hozzászólás #42392 2019.10.17. 17:05

Végre 60 fps-sel lehet majd a végtelenbe lovagolni :D
phpBB [media]
Avatar
Micsu

Hozzászólás #42393 2019.10.17. 17:07

nah beálltam úgy néz ki a lúzerek közé mivel megrendeltem a prot ráadásul a médiából :D, egy fél évig biztos meglesz még letolom azt a pár címet utána fórumozók előnyben (bár zónak még biztos túl korai lenne, neki kell még 5-10 év mire ráfanyalodik a ps4re :D)
házigazdánknak szeretném megköszönni hogy egyedüliként gondolt az elesett fúrumtársára és felajánlott pár játékot de lehet nem lesz rá szükség mert úgy néz ki egyik cimbi megosztja velem az accountját, de még ez se biztos, lehet jövök kunyerálni, de előre is köszi :szeret: :szeret:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #42394 2019.10.17. 17:54

már most látom hogy ezt a fallen ordert moby hamarosan isteníteni fogja :P ilyen uc souls játék keveréknek tünik sw körítésben
Avatar
DanielT

Hozzászólás #42395 2019.10.17. 18:08

Micsu írta:nah beálltam úgy néz ki a lúzerek közé mivel megrendeltem a prot ráadásul a médiából :D, egy fél évig biztos meglesz még letolom azt a pár címet utána fórumozók előnyben (bár zónak még biztos túl korai lenne, neki kell még 5-10 év mire ráfanyalodik a ps4re :D)
házigazdánknak szeretném megköszönni hogy egyedüliként gondolt az elesett fúrumtársára és felajánlott pár játékot de lehet nem lesz rá szükség mert úgy néz ki egyik cimbi megosztja velem az accountját, de még ez se biztos, lehet jövök kunyerálni, de előre is köszi :szeret: :szeret:
Üdv a nextgenben! :D Sose késő! Majd szó'sz!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #42396 2019.10.17. 18:11

deep írta:Végre 60 fps-sel lehet majd a végtelenbe lovagolni :D
Ha valahogy, akkor így érdemes. Tetszik ez a relax trailer, eléggé ráerősít a fórumos tanácsokra, hogy cowboy szimulátorként kell értelmezni és akkor nem akkora éc.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #42397 2019.10.17. 18:16

DanielT írta:Ha valahogy, akkor így érdemes. Tetszik ez a relax trailer, eléggé ráerősít a fórumos tanácsokra, hogy cowboy szimulátorként kell értelmezni és akkor nem akkora éc.
sztem is jó lesz ez 1-2 órás etapokban
Avatar
DanielT

Hozzászólás #42398 2019.10.17. 18:20

16,500 Ft -ért látok egyelőre kulcsos oldalon legolcsóbban.

Idei játék költésem a 2,400 Ft szerintem, a Timbleweed Parkot vettem februárban. Jó kis év volt! Egyébként tényleg mert rengeteg retrót nyomtunk.

Ezen felül lesz a Death Stranding és ha nagyon nem bírok magammal, akkor a Red Dead 2, de az elég lenne warezban. Meg akarom büntetni a büdös R*-t, hogy szívatják a Pc-seket. Ja és naná, hogy 365 nap van egy évben, de ez a két cím egy 3 napon belül jelenik megy egymástól. :boxer:
Avatar
Moby

Hozzászólás #42399 2019.10.17. 18:39

Micsu írta:már most látom hogy ezt a fallen ordert moby hamarosan isteníteni fogja :P ilyen uc souls játék keveréknek tünik sw körítésben
Aláírnám szívesen, hogy megjelenéskor játszhatok majd vele.
Avatar
Botond

Hozzászólás #42400 2019.10.17. 19:05

DanielT írta:16,500 Ft -ért látok egyelőre kulcsos oldalon legolcsóbban.

Idei játék költésem a 2,400 Ft szerintem, a Timbleweed Parkot vettem februárban. Jó kis év volt! Egyébként tényleg mert rengeteg retrót nyomtunk.

Ezen felül lesz a Death Stranding és ha nagyon nem bírok magammal, akkor a Red Dead 2, de az elég lenne warezban. Meg akarom büntetni a büdös R*-t, hogy szívatják a Pc-seket. Ja és naná, hogy 365 nap van egy évben, de ez a két cím egy 3 napon belül jelenik megy egymástól. :boxer:
Én a 1,5 éves 300 forintos gémpassznál álltam meg és még pár switch cím a gyerekeknek (anno1800 meg civ6nak a 2. kiegje preorder volt még tavaly). Viszont fogy a backlog.
Avatar
eje75

Hozzászólás #42401 2019.10.17. 21:11

Tegnap elpukkant a TV a hálóban, kénytelen voltam venni 1-et (semmi extra, csak egy androidos TLC Led TV), és ha már az Alzában jártan behúztam egy Logi Mx Keys-t...hogy ez mekkora cucc, te jó isten... ilyen rohadt jó billem soha nem volt még...35e volt palm rest-el, de imádom, sose múljon el...
Avatar
Botond

Hozzászólás #42402 2019.10.18. 08:33

Kezdi feszegetni az MS az én tudásom határait is. Tegnapi Geow1 etap ott zárult, amikor bejött az a bug, hogy eltűnnek a fegyvereim. Gondolom nem kell részletezni, hogy mennyire hatékonyan próbáltam előrejutni onnan kezdve egy lövöldözős játékban, hogy nincs fegyver. :D
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #42403 2019.10.18. 10:59

Botond írta:Kezdi feszegetni az MS az én tudásom határait is. Tegnapi Geow1 etap ott zárult, amikor bejött az a bug, hogy eltűnnek a fegyvereim. Gondolom nem kell részletezni, hogy mennyire hatékonyan próbáltam előrejutni onnan kezdve egy lövöldözős játékban, hogy nincs fegyver. :D
Én nem vettem észre, hogy változott ettől a hatékonyságod :fejvakaras:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #42404 2019.10.18. 11:54

Zóanagyvarázsló írta:Én nem vettem észre, hogy változott ettől a hatékonyságod :fejvakaras:
Kép
Avatar
eje75

Hozzászólás #42405 2019.10.18. 15:20

Zóanagyvarázsló írta:Én nem vettem észre, hogy változott ettől a hatékonyságod :fejvakaras:
Kép
Spoiler
Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #42406 2019.10.18. 16:02

eje75 írta:Tegnap elpukkant a TV a hálóban, kénytelen voltam venni 1-et (semmi extra, csak egy androidos TLC Led TV), és ha már az Alzában jártan behúztam egy Logi Mx Keys-t...hogy ez mekkora cucc, te jó isten... ilyen rohadt jó billem soha nem volt még...35e volt palm rest-el, de imádom, sose múljon el...
Isteni , hogy ezt a szerencsétlen TCL tévét mindenki TLC-nek írja/hívja.

Lörn da differenszke!

TLC:

Kép

:idiota:
Avatar
Moby

Hozzászólás #42407 2019.10.18. 16:06

DanielT írta:Isteni , hogy ezt a szerencsétlen TCL tévét mindenki TLC-nek írja/hívja.

Lörn da differenszke!

TLC:

Kép

:idiota:
Nem vóna egyszerűbb Thomson-nak hívni? :)
Avatar
eje75

Hozzászólás #42408 2019.10.18. 16:42

Moby írta:Nem vóna egyszerűbb Thomson-nak hívni? :)
Akkor összekevernéd a Thomson nevű gyár termékeivel a szarait...
Avatar
eje75

Hozzászólás #42409 2019.10.18. 16:43

DanielT írta:Isteni , hogy ezt a szerencsétlen TCL tévét mindenki TLC-nek írja/hívja.
Nálam tényleg csak gépelési hiba volt...Tudom, hogy TLC :idiota:
Avatar
Botond

Hozzászólás #42410 2019.10.18. 17:14

Zóanagyvarázsló írta:Én nem vettem észre, hogy változott ettől a hatékonyságod :fejvakaras:
Nem hibáztatlak emiatt. Csak az igazán szakavatott szemek képesek kiszúrni, amikor a zuhanás szabadesésbe vált... :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #42411 2019.10.18. 17:32

:banplz:
eje75 írta:Akkor összekevernéd a Thomson nevű gyár termékeivel a szarait...
Thomson nevű gyár nincs, a TCL a Thomson.

/Errefele inkább a thomson márkanevet használják, mer az európai azt ismeri, az alza kezdte behordani a TCL név alatt futó tévéiket
Avatar
eje75

Hozzászólás #42412 2019.10.18. 18:12

Moby írta::banplz: Thomson nevű gyár nincs, a TCL a Thomson.

/Errefele inkább a thomson márkanevet használják, mer az európai azt ismeri, az alza kezdte behordani a TCL név alatt futó tévéiket
Közben Én is megtaláltam.... mind1, a Thomson nálam a kurva szar szinonímája..."meg ne vedd azt a csokit: thomson íze van" vagy "megdugtam a csajt, de thomson volt az egész, elaludtam a vége előtt..." stb, stb...
Avatar
Moby

Hozzászólás #42413 2019.10.18. 19:26

Szerencsére kivonatolták ezt a szart, így warezban sem kell letölteni senkinek. Hihi.
phpBB [media]
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #42414 2019.10.18. 19:38

eje75 írta:Közben Én is megtaláltam.... mind1, a Thomson nálam a kurva szar szinonímája..."meg ne vedd azt a csokit: thomson íze van" vagy "megdugtam a csajt, de thomson volt az egész, elaludtam a vége előtt..." stb, stb...
Pedig anno hogy örültünk, amikor fater végre hazahozta a Tescoból a színes Thomson tv-t a gyerekszobába, az egyik nagyi régi fekete-fehér csodája helyett! Volt hozzá távirányító, így nem kellett felmászni az ágy szélére, hogy elérjem a tv-t a csatorna váltáshoz. :szeret:
Ez a tv a mai napig megy a másik nagyinál btw. Ezért is jegyeztem meg a múltkor az idegesítő sípolást, amit ezek a régi képcsöves cuccok produkálnak.
A másik menő cucc meg a szülők Akai tv-je volt, ami nálam 2 évvel volt idősebb és olyan 2012 körül cserélték le a mostani Samsung lcd-re, mert már egyre több csatorna váltott 16:9-re és nem látták azt a pici képet.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #42415 2019.10.18. 22:46

Moby írta:Szerencsére kivonatolták ezt a szart, így warezban sem kell letölteni senkinek. Hihi.
Kb erre venném valóban. :nemtudom: Attól már előre idegesen ásítok, hogy jön X ellenfél és rájuk kell vinni a kurzort, hogy bepirosodjon miután meghúztam a ravaszt. :wilting:
Avatar
eje75

Hozzászólás #42416 2019.10.19. 22:01

Elkezdtem nézni ez a Star Trek Discovery-t, hogy ráhangolódjak a Picard-ra, és azt kell mondjam rohadt jó... eddig kerültem a sci-fi sorozatokat, mint a terrorista a vaklőszert, de ez nagyon élvezem, jó nézni.... minden szuper zöld volt, amíg ki nem derült, hogy a tudós (férfi) és az orvos (férfi) qrnak... hirtelen minden rózsaszínre, sőt szivárványossá változott :wilting: :wilting: :wilting: ... ez b.meg miért kellett? Minek a homoszexualitás egy sci-fi be? Mi lesz a következő? Valami előzményfilmben Han leszopja Boba Fett-et a Kessel futam alatt? Pókember meg szól a Tony Starknak, hogy tegnap éjjel berepesztette a végbelét, ezért pár napig csak kézimunka lesz? Vagy mi a tosz?
Avatar
Botond

Hozzászólás #42417 2019.10.19. 22:32

Tegnap lepörgött a gears1, Zó majd ír róla hosszabban gondolom, én röviden csak annyit mondanék, hogy a legjobb része az volt, amikor véget ért, és mehetett rá az uninstall. Nyilván az is szerepet játszik ebben, hogy az 5 után került sorra, ami a bugok ellenére is sokkal jobban sikerült darab, mert hát újabb, nem kicsit.
Emellett ma befejeztem a mutant:road to zérót PC-n, csak az alapot, a 300 forintos verzát. Jó volt, de annyira nem, hogy megvegyem a dlc-t, azt majd switchen nézem meg, ott olyan verzió van, amiben az is benne van, ez több pénzt már nem érdemel. Bugok nem voltak, egyedül az bosszantott fel, hogy 4k-ban le kellett venni Windowsban a betű méretet 100%-ra, hogy azonos a full screen megjelenítésnél menüben és inventoryban az irányítás a teljes képernyőn legyen, és ne csak a felső negyedben mozogjon az nyíl, és így kell learányosítani, hogy akkor a képen elhelyezkedő gombok kb hol is lehetnek. Vicc. Nyuszismárió jobbvót!
Ja, meg a héten még végigvittem anno1800 kampány max nehézségen, az viszont odabaszós! Most jöhetnek a dlc-k hozzá, hogy abból is kivegyem a jóságot!
Avatar
eje75

Hozzászólás #42418 2019.10.20. 09:48

Én még mindig félek, mi lesz ebből, nem merem előrendelni...
phpBB [media]
Avatar
donatus13

Hozzászólás #42419 2019.10.20. 10:08

Én most kipróbáltam a Legends of Runaterra-t a Riot új LoL alapú kártyás játékát, aki szereti az ilyesmit próbálja ki, szerintem nagyon jó lett, sokkal jobb mint Hearthstone.
Avatar
Moby

Hozzászólás #42420 2019.10.20. 10:26

eje75 írta:Én még mindig félek, mi lesz ebből, nem merem előrendelni...
Én több helyen előrendeltem, csak sajnos nem fogok vele tudni játszani :(

Spoiler
A team feladta, hogy rendbehozzanak. Jön a B team. Ők tesznek még egy utolsó kísérletet, hogy rombolás nélkül megoldják, amit A team elbaszott, de szinte nulla az esély a sikerre. Szóval egyetlen megoldásként marad a trancsír. Rettegek. Tokától bokáig fognak felnyesni, iszonyú rombolással jár az egész. A karrieremnek valszeg heló, 1 éves felépülésről beszélnek. De ha nem baszódik el jobban semmi, akkor túlélem, és most ez a legjobb forgatókönyv.

Vissza: “Leáldozott.hu”