A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #42281 2019.10.12. 11:41

Ezen az oldalon miről volt szó? :D:D:D
(az előzőn)
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #42282 2019.10.12. 11:47

A Switch nem a milliárdosok privilégiuma, hanem az igényteleneké, akik hajlandók fizetni egy túlárazott és elavult hardverért, hogy 30 FPS-en játszhassanak lowres Zeldat (meg a többi lebutított szart). Vissza 15 évet az előző generációba...
Emulátor sokkal elfogadhatóbb, feljavítja kicsit ezt a szart. Pl. én 1440p@60fps módban játszottam a Zeldat - ha még valaki esetleg nem tudná ;).
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #42283 2019.10.12. 11:49

Nintendo az igazi gonosz, nem az Epic. A Nincsendó a régi, fos, túlárazott vasaira korlátozza a játékokat. Nem csak annyi, hogy beregelek egy másik store-ba és megveszem ott. Vagy játszod abban a szar, de drága minőségben, amit ők kínálnak, vagy mehetsz...
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #42284 2019.10.12. 12:16

eje75 írta:Yuzu-val (switch emulator) foglalkozik innen valaki? Nyilván nem a milliárdos Botondra és Mobyra gondolok, hanem a hozzám hasonló szerencsétlen, sérült, nincstelen kisemberre, akinek nem telik a legújabb japán csodákra...Valaki?
Csak videókon követem hol tart, azok alapján még nem az igazi.
Avatar
Botond

Hozzászólás #42285 2019.10.12. 12:23

aabyssx írta:A Switch nem a milliárdosok privilégiuma, hanem az igényteleneké
Ahogy az 1440p is. Ki az az igénytelen aki 1440p-ben játszik, amikor már ezer éve itt a 4k meg a 8k? ;)
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #42286 2019.10.12. 12:35

Botond írta:Ahogy az 1440p is. Ki az az igénytelen aki 1440p-ben játszik, amikor már ezer éve itt a 4k meg a 8k? ;)
60 FPS a lényeg. Az 1440p arra utal, hogy emellett nem egy recés fos, ahogy a Nincsendó kínálja.
Avatar
Botond

Hozzászólás #42287 2019.10.12. 12:42

aabyssx írta:60 FPS a lényeg. Az 1440p arra utal, hogy emellett nem egy recés fos, ahogy a Nincsendó kínálja.
Vannak 60 fps címek switchre is, akkor mégsem igénytelen platform, good to know.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #42288 2019.10.12. 12:53

Botond írta:Vannak 60 fps címek switchre is, akkor mégsem igénytelen platform, good to know.
De az.
Avatar
Botond

Hozzászólás #42289 2019.10.12. 12:55

aabyssx írta:De az.

phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #42290 2019.10.12. 13:22

Jaj, csak Botond meg ne tudja, hogy a Blizzard meghátrált az undorító tetű húzása ügyében. A srác megtarthatja a pénzt és 6 hónapra csökkentették a tiltást.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #42291 2019.10.12. 14:14

Botond írta:[video]nintendo vid[/video]
"Thanks Nintendo" című videóra én rá nem klikkelek, nem segítem az ad revenue-ját.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #42292 2019.10.12. 14:14

Botond írta:Vannak 60 fps címek switchre is, akkor mégsem igénytelen platform, good to know.
phpBB [media]

egy 10 éves játék így fut? lul
Avatar
Micsu

Hozzászólás #42293 2019.10.12. 14:15

DanielT írta:Jaj, csak Botond meg ne tudja, hogy a Blizzard meghátrált az undorító tetű húzása ügyében. A srác megtarthatja a pénzt és 6 hónapra csökkentették a tiltást.
jóvan, Botond is csinálta már úgy hogy kidobott valakit a házibuliból majd megsajnálta és visszahívta :banplz:
Avatar
Botond

Hozzászólás #42294 2019.10.12. 14:24

Micsu írta:jóvan, Botond is csinálta már úgy hogy kidobott valakit a házibuliból majd megsajnálta és visszahívta :banplz:
És pálinkát is kapott. Vagy a pénz megtartásának mi a szinonímája? :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #42295 2019.10.12. 14:29

DanielT írta:Jaj, csak Botond meg ne tudja, hogy a Blizzard meghátrált az undorító tetű húzása ügyében. A srác megtarthatja a pénzt és 6 hónapra csökkentették a tiltást.
Bnet klienst vagy két éve száműztem a gépemről a kliensmentesítő program keretében, mindent ami érdekel kijátszottam róla, és kapta az uninstallt, azóta meg szerencsére semmit nem adtak ki, ami egy másodpercre is méltó lett volna, szóval következő célpontomat kezdtem el "tisztítani" az origin klienst. Idén lementek a mass effectek, most meg a BF1 kampány. Nos, nem túl hosszúak, de igen jópofa kis sztorimesélős dolgot rittyentettek össze. Asszem kötelezővé kellene tenni, ha nem is játék, de film formájában, mert remekül visszaadja a háború borzalmait, és hogy úgy amúgy miért is alapvetően rossz ötlet háborúzni. Megérte rászánni azt a ~10 órát, meg pár óra multi, most meg a jól megérdemelt uninstall. Még 17 játék és újabb kliens mínusz. :)
/szerk: ugyanitt az 1917 című film erősen várós!
Avatar
Micsu

Hozzászólás #42296 2019.10.12. 15:16

playstationshopban 93 a PlayStation 4 Pro 1TB + FIFA 20
sztem ez most jó ár, sztetek? elég gyanús az oldal
Avatar
Micsu

Hozzászólás #42297 2019.10.12. 15:25

Micsu írta:playstationshopban 93 a PlayStation 4 Pro 1TB + FIFA 20
sztem ez most jó ár, sztetek? elég gyanús az oldal
link
19re húznék lapot :D
Avatar
neoreg

Hozzászólás #42298 2019.10.12. 15:51

Micsu írta:link
19re húznék lapot :D
csak banki utalással lehet fizetni, a linkek nagy része nem működik az oldalon, gyakorlatilag ez az egyetlen dolog, amit árulnak

én rögtön kettőt is rendelnék annyira legitnek tűnik :banplz:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #42299 2019.10.12. 16:01

igen, főleg úgy hogy a fifás változat 140któl indul
Botond nem akarsz egyet rendelni, milliárdosként meg se érzed ha elbukod, egy switch ára :banplz: :help: :help:
Avatar
eje75

Hozzászólás #42300 2019.10.12. 18:17

aabyssx írta:A Switch nem a milliárdosok privilégiuma, hanem az igényteleneké, akik hajlandók fizetni egy túlárazott és elavult hardverért, hogy 30 FPS-en játszhassanak lowres Zeldat (meg a többi lebutított szart). Vissza 15 évet az előző generációba...
Emulátor sokkal elfogadhatóbb, feljavítja kicsit ezt a szart. Pl. én 1440p@60fps módban játszottam a Zeldat - ha még valaki esetleg nem tudná ;).
Hát ezaz... Ezért akarok emut használni... De nekem in generál minden rohadtul szaggat, a Link meg el sem indul...
Avatar
eje75

Hozzászólás #42301 2019.10.12. 21:06

A qwa anyját...fél napomba került, de sikerült elindítanom a Link’s Awakening-et...a gond igazából az, hogy már a 2. órában az Alza árait nézem, hogy veszek egy Switch-et, öreg vagyok én már ehhez... de vitt előre a régi tűz, hogy el kell lopni minden jogvédett tartalmat :banplz: hát mit ne mondjak volt egy-két finomság, amit a hivatalos yuzu oldalon nem találtam a redditről és társairól kellett összetúrnom (csak a PRO kontrollerrel megy, az intro nem megy, ahhoz save file kellett, hogy átlépjem, stb ).... a performance? az nyílt tereken gyakran lemegy 25-30 fps-re, harc közben simán megáll, csúszik, nyúlik a hang, stb, de zárt terekben mindig, nyílt terekben néha megvan a 60... grafikai buggal eddig nem találkoztam...
Avatar
eje75

Hozzászólás #42302 2019.10.12. 21:54

eje75 írta:A qwa anyját...fél napomba került, de sikerült elindítanom a Link’s Awakening-et...a gond igazából az, hogy már a 2. órában az Alza árait nézem, hogy veszek egy Switch-et, öreg vagyok én már ehhez... de vitt előre a régi tűz, hogy el kell lopni minden jogvédett tartalmat :banplz: hát mit ne mondjak volt egy-két finomság, amit a hivatalos yuzu oldalon nem találtam a redditről és társairól kellett összetúrnom (csak a PRO kontrollerrel megy, az intro nem megy, ahhoz save file kellett, hogy átlépjem, stb ).... a performance? az nyílt tereken gyakran lemegy 25-30 fps-re, harc közben simán megáll, csúszik, nyúlik a hang, stb, de zárt terekben mindig, nyílt terekben néha megvan a 60... grafikai buggal eddig nem találkoztam...
Sikerült a teljesítményt is elfogadható szintre hozni, csak be kellett kapcsolni a asynchronus GPU emulációt...Én fasz, erre nem gondoltam!! :wilting: néhány villózó textúrával találkoztam, de minimális, viszont a kezdő faluban valami mozog a láncon, gondolom egy kutya, na az kompletten nem látszik..
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #42303 2019.10.12. 22:04

eje75 írta:Hát ezaz... Ezért akarok emut használni... De nekem in generál minden rohadtul szaggat, a Link meg el sem indul...
Ja, én nem arra gondoltam. Én a cemun játszottam a BotW-ot. Az az új emu asszem még nem használható szinten van.
Nekem ott az a lényeg, hogy az új Zelda megjelenéséig (ami a BotW-ra épül) jó legyen.
Avatar
eje75

Hozzászólás #42304 2019.10.12. 22:11

Micsu írta:playstationshopban 93 a PlayStation 4 Pro 1TB + FIFA 20
sztem ez most jó ár, sztetek? elég gyanús az oldal
Konkrétan semmi más nem működik az oldalon, sőt ha rákattintasz az üres kosárra, már bele is teszi a terméket...a kapcsolatnál telefonon várják a hívásodat 8 és 20 között, csak épp a számukat nem adják meg... Ezt így nehéz eldönteni csalók-e, szinte lehetetlen....kéne egy telefonos segítség valakitől, aki megbízható!
Spoiler
Kép
Avatar
Micsu

Hozzászólás #42305 2019.10.12. 22:15

JOKER
kemény menet, karakterdráma de társadalom kritikának sem utolsó, nekem a melancholia jutott róla eszembe de annál könyebben emészthető, nagyon sok kínos és depresszív jelenet van benne, mély nyomot hagynak az emberben, Joaquin Phoenix játékán biztos nem fogunk annyit nevetni mint Ledgerén
jó film, Phoenix egyedül viszi a hátán az egészet 10/10es alakítással, végre De Nirot is normális filmben látjuk, szerencsére idén nem utoljára :)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #42306 2019.10.12. 22:15

eje75 írta:Konkrétan semmi más nem működik az oldalon, sőt ha rákattintasz az üres kosárra, már bele is teszi a terméket...a kapcsolatnál telefonon várják a hívásodat 8 és 20 között, csak épp a számukat nem adják meg... Ezt így nehéz eldönteni csalók-e, szinte lehetetlen....kéne egy telefonos segítség valakitől, aki megbízható!
Spoiler
Kép
jaja, ráadásul az a cég sem létezik, cégkereső nem találja :D
Avatar
eje75

Hozzászólás #42307 2019.10.12. 22:19

aabyssx írta: Az az új emu asszem még nem használható szinten van.
De, azon van, most használtam... a véleményem tömören:
Spoiler
Kép
Avatar
eje75

Hozzászólás #42308 2019.10.12. 22:21

Ez most nagyon off, de ebben a Csernobil témában ez a legkeményebb kép... Csernobil face scale
Spoiler
Kép
sírtam :nyes: :nyes: :nyes:
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #42309 2019.10.12. 23:18

eje75 írta:De, azon van, most használtam... a véleményem tömören:
Spoiler
Kép
Megvárnám a "great"-et, sőt, az even greatert. Különben akár megveheted a Nincsendófost is.
Avatar
eje75

Hozzászólás #42310 2019.10.13. 08:30

aabyssx írta:Megvárnám a "great"-et, sőt, az even greatert. Különben akár megveheted a Nincsendófost is.
Helyes...várjál csak... addig Én játszom vele.... jókat... mert ugyan nem tükör 60, de bőven jó már... de Te tudod
Avatar
DanielT

Hozzászólás #42311 2019.10.13. 15:13

Aszittétek vicc, de nem! Külön zseniális a + jel, mert már én is éreztem, hogy túlzottan kirekesztő önmagában az LBGTQ! :eljen: :eljen: :eljen:

Én megvárom akkor a "White straight male" sale-t, mert az egyenlőség nevében úgy látom mindenkinek külön van a leárazás. :worship:

Kép
Avatar
Micsu

Hozzászólás #42312 2019.10.13. 15:46

gay simulator nélkül semmit nem ér az egész :P
Avatar
eje75

Hozzászólás #42313 2019.10.13. 18:07

eje75 írta:De, azon van, most használtam...
Ööööö vissza kell vonnom a véleményem... sajnos nincs azon.... leszedtem egy pár cuccot, de semmi nem indul el rajta :wilting: :wilting: :wilting:
Avatar
eje75

Hozzászólás #42314 2019.10.13. 18:38

Mondjuk ma nem ez volt legnagyobb sokk ami ért... sikerült tönkrebaszni az imádott Logi k800-asomat, beleborult egy kicsi kávé... csak néhány billentyű szart be, de annyi neki :( most mehetek megvenni az utódját a Logitech MX Keys-t... sajnos muszáj vezeték nélküliben gondolkoznom, mert titkos félelmem, hogy beleborítok valamit a keyboard-ba.....
Avatar
DanielT

Hozzászólás #42315 2019.10.13. 20:10

eje75 írta:sajnos muszáj vezeték nélküliben gondolkoznom, mert titkos félelmem, hogy beleborítok valamit a keyboard-ba.....
Áh, szerintem erre annyira kicsi az esély, hogy felesleges vásárlási szempontnál alapu venni.. :idiota:

BTW tuti javítható, emiatt ne vegyél újat, szedd szét atomjaira.
Avatar
eje75

Hozzászólás #42316 2019.10.14. 09:03

DanielT írta:Áh, szerintem erre annyira kicsi az esély, hogy felesleges vásárlási szempontnál alapu venni.. :idiota:

BTW tuti javítható, emiatt ne vegyél újat, szedd szét atomjaira.
Atomjaira nem szedtem, csak a billentyűket vettem fej, a membránon nem láttam semmit, tiszta volt az egész, valószínűleg alá folyt be, ahogy próbáltam kiönteni belőle, ami befolyt.... szétszedni nem akarom, mert az egy egyirányú folyamat lenne, össze már nem menne rakva utána...
Avatar
Moby

Hozzászólás #42317 2019.10.14. 11:51

Jelentés: ittvagyok, élek, figyelek, olvasok:)
Nagyrészt mostanra fájdalommentesen, szal talán írni is támad kedvem :)
Még 1-2 hétig kházban, de már sorikat nézek, ps5 híreket bújok, szal faszaság van :)
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #42318 2019.10.14. 11:59

Gears of War 5

+ jó grafika, minimális gépigény, UWP-átok sincs már, színek is vannak
+ co-op
+ lehet fejlesztgetni a robotot, bár elég checklistes hangulatú ez a hatalmas újítás

0 ahogy a tényleg csak lehetletnyi sandboxosítás és a szuperizgalmas döntési lehetőség
0 lőni kb. ugyanaz, mint eddig, ezt tudja, de ambíció az nuku, és továbbra sem a kedvenc műfajom

- a látvány ugyanakkor annyira nem extra, sőt unható (szemben az UC-élményeimmel)
- alig van új fegyver, pláne érdekes és használható, pedig az alaparzenál eleve nem túl izgalmas
- ORDENÁRÉ BUGHALOM*
- elnyomhatatlan részek
- gyenge bossfightok (és egy mellé még idegesítő is volt, közös döntéssel ott én is levettem intermediate-re, hogy haladjunk a túlnyúló darával), a 4 végjátéka most már nagyon menőnek tűnik
- tiszta Quake 2-nosztalgia, amikor a hasba lőtt ellenség feje szétrobban
- nagyon GeoW: eszetlenül sokat kell lőni mindenbe
- csak rövid ideig próbáltam a robotot, de az alapján inkább a 4 fős co-op marad volna
- ez a Del az eddigi legjellegtelenebb GeoW-karakter, akibe belebújhattam, de legalább nem egy Cole
- erőltetett, ahogy nyújtják a nem túl acélos sztorit, erősen átkötő jellegűnek tűnik a 4 és a majdani 6 között (bár azt valószínűleg nem zavarja, akinek eddig bejöttek, annyira engem se, mert nem érdekel)

*Példák:
Spoiler
- rendszeresen lebegnek vagy földbe süllyedtek karakterek vagy fegyverek, sok esetben ez csak vizuálisan gagyi, akadt be így a robot is széfnyitás közben (reload), de Botond is szagolta alulról az ibolya gyökerét
- olyan is volt, hogy a robot cseszett jönni, így nem indult be a szkript, lőhettük újra azt a részt
- korábban már írtam, hogy a mentés közben meghalással egy átvezetőig eltüntette a karakteremet a játékból, addig szellem voltam, illetve váltani kellett a robotra (konkrétan az Act I bosst ezért Botond gyakorlatilag egyedül oldotta meg)
- a hanggal való állandó szarakodást is említettem, mindig nélküle indult mindkettőnknél a játék (vélhetően a voice chat miatt, single-ben működik rendesen), és csak a hangkeverőben való random csimpánzkodás segít
- kivéve, ha nem, az Act 4 felét úgy kellett játszanom, hogy csak bizonyos esetekben adott hangot a játék: pl. ha a menüben húzgáltam a csúszkákat, ha éppen drámai akart lenni a zene vagy ha szétplaccsanatak a fejek - ilyenkor üvöltött, egyébként némajáték volt, azt sem észleltem, ha hátam mögött atombombát robbantanak (egy átvezető megjavította)

TLDR: Kiváló és remek, mindenkinek ajánlom!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #42319 2019.10.14. 12:12

Moby írta:Jelentés: ittvagyok, élek, figyelek, olvasok:)
Nagyrészt mostanra fájdalommentesen, szal talán írni is támad kedvem :)
Még 1-2 hétig kházban, de már sorikat nézek, ps5 híreket bújok, szal faszaság van :)
Jobbulást! De azért irigyellek, hogy te ilyen jól elvoltál, amíg én a GeoW 5-öztem :idiota:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #42320 2019.10.14. 12:17

Moby írta:Jelentés: ittvagyok, élek, figyelek, olvasok:)
Nagyrészt mostanra fájdalommentesen, szal talán írni is támad kedvem :)
Még 1-2 hétig kházban, de már sorikat nézek, ps5 híreket bújok, szal faszaság van :)
:wink:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #42321 2019.10.14. 12:19

Zóanagyvarázsló írta:Gears of War 5

+ jó grafika, minimális gépigény, UWP-átok sincs már, színek is vannak
+ co-op
+ lehet fejlesztgetni a robotot, bár elég checklistes hangulatú ez a hatalmas újítás

0 ahogy a tényleg csak lehetletnyi sandboxosítás és a szuperizgalmas döntési lehetőség
0 lőni kb. ugyanaz, mint eddig, ezt tudja, de ambíció az nuku, és továbbra sem a kedvenc műfajom

- a látvány ugyanakkor annyira nem extra, sőt unható (szemben az UC-élményeimmel)
- alig van új fegyver, pláne érdekes és használható, pedig az alaparzenál eleve nem túl izgalmas
- ORDENÁRÉ BUGHALOM*
- elnyomhatatlan részek
- gyenge bossfightok (és egy mellé még idegesítő is volt, közös döntéssel ott én is levettem intermediate-re, hogy haladjunk a túlnyúló darával), a 4 végjátéka most már nagyon menőnek tűnik
- tiszta Quake 2-nosztalgia, amikor a hasba lőtt ellenség feje szétrobban
- nagyon GeoW: eszetlenül sokat kell lőni mindenbe
- csak rövid ideig próbáltam a robotot, de az alapján inkább a 4 fős co-op marad volna
- ez a Del az eddigi legjellegtelenebb GeoW-karakter, akibe belebújhattam, de legalább nem egy Cole
- erőltetett, ahogy nyújtják a nem túl acélos sztorit, erősen átkötő jellegűnek tűnik a 4 és a majdani 6 között (bár azt valószínűleg nem zavarja, akinek eddig bejöttek, annyira engem se, mert nem érdekel)

*Példák:
Spoiler
- rendszeresen lebegnek vagy földbe süllyedtek karakterek vagy fegyverek, sok esetben ez csak vizuálisan gagyi, akadt be így a robot is széfnyitás közben (reload), de Botond is szagolta alulról az ibolya gyökerét
- olyan is volt, hogy a robot cseszett jönni, így nem indult be a szkript, lőhettük újra azt a részt
- korábban már írtam, hogy a mentés közben meghalással egy átvezetőig eltüntette a karakteremet a játékból, addig szellem voltam, illetve váltani kellett a robotra (konkrétan az Act I bosst ezért Botond gyakorlatilag egyedül oldotta meg)
- a hanggal való állandó szarakodást is említettem, mindig nélküle indult mindkettőnknél a játék (vélhetően a voice chat miatt, single-ben működik rendesen), és csak a hangkeverőben való random csimpánzkodás segít
- kivéve, ha nem, az Act 4 felét úgy kellett játszanom, hogy csak bizonyos esetekben adott hangot a játék: pl. ha a menüben húzgáltam a csúszkákat, ha éppen drámai akart lenni a zene vagy ha szétplaccsanatak a fejek - ilyenkor üvöltött, egyébként némajáték volt, azt sem észleltem, ha hátam mögött atombombát robbantanak (egy átvezető megjavította)

TLDR: Kiváló és remek, mindenkinek ajánlom!
tudom hogy a 4ért se voltál annyira oda de most annál jobb v roszabb? lehet inkább az a baj hogy sok 2 geow 1 évre? :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #42322 2019.10.14. 12:26

Zóanagyvarázsló írta:Jobbulást! De azért irigyellek, hogy te ilyen jól elvoltál, amíg én a GeoW 5-öztem :idiota:
Tök jó olvasni, amikor sok platformex dobására az az a magyarázat, hogy a végtelenbacklog, aztán betúrsz ide ilyet :D
Mármint az alapelveket értem, nagyrészt egyet is értek velük, de ettől énnemistudommennyi jobb játékhoz volt szerencsém, ezt meg félúton dobtam a picsába :)
Avatar
Botond

Hozzászólás #42323 2019.10.14. 12:31

Micsu írta:tudom hogy a 4ért se voltál annyira oda de most annál jobb v roszabb? lehet inkább az a baj hogy sok 2 geow 1 évre? :D
Belekezdett egy harmadikba is, nekiültünk az gears1 windows10ultimate editionnak is. :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #42324 2019.10.14. 12:37

Zóanagyvarázsló írta:Gears of War 5
TLDR: Kiváló és remek, mindenkinek ajánlom!
Én annyit pontosítanék, hogy 4k@ultra@60al beszabehu módon néz ki. A 4 is. Az első rész ultimate win10 edition meg hányás ahogy kinéz amikor fel van skálázva a cucc 4k-ra.
Avatar
Botond

Hozzászólás #42325 2019.10.14. 12:39

Moby írta:Jelentés: ittvagyok, élek, figyelek, olvasok:)
Nagyrészt mostanra fájdalommentesen, szal talán írni is támad kedvem :)
Még 1-2 hétig kházban, de már sorikat nézek, ps5 híreket bújok, szal faszaság van :)
Jobbulást! Holnap jön witcher3 switchre, azt csapathatod, vagy a szintén holnap switchre érkező overwatchot.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #42326 2019.10.14. 12:40

Moby írta:Jelentés: ittvagyok, élek, figyelek, olvasok:)
Nagyrészt mostanra fájdalommentesen, szal talán írni is támad kedvem :)
Még 1-2 hétig kházban, de már sorikat nézek, ps5 híreket bújok, szal faszaság van :)
Jóvan, tegnap akartam épp írni, hogy vajon mi a helyzet! :eljen:

PS5 hírek meg iszonyú izgik, forr az internet. :D Brutálisan unalmas generációváltás lesz ez szerintem.
Avatar
Botond

Hozzászólás #42327 2019.10.14. 12:44

DanielT írta:Jóvan, tegnap akartam épp írni, hogy vajon mi a helyzet! :eljen:

PS5 hírek meg iszonyú izgik, forr az internet. :D Brutálisan unalmas generációváltás lesz ez szerintem.
Azé az AMD-s RTX izgis lesz. Főleg, ha ez PC grafikuskártya formájában is piacra kerül. Mondjuk tavasszal jön a 7 nanos NVIDIA, amivel megint akkora űr fog nyílni a két cég között, hogy megint 3-5 gen lesz, mire látótávolságon belülre kerülhet az AMD... De az 6-10 év elszáll majd hamar!
Avatar
Moby

Hozzászólás #42328 2019.10.14. 12:45

DanielT írta:Jóvan, tegnap akartam épp írni, hogy vajon mi a helyzet! :eljen:

PS5 hírek meg iszonyú izgik, forr az internet. :D Brutálisan unalmas generációváltás lesz ez szerintem.

Technoban nagyot fogunk ugrani. A játékokat nem látom egyelőre, de még nem is biztos, hogy indokolt lenne
Avatar
Micsu

Hozzászólás #42329 2019.10.14. 13:00

Botond írta:Jobbulást! Holnap jön witcher3 switchre, azt csapathatod, vagy a szintén holnap switchre érkező overwatchot.
most irja h labadozik erre te josz ilyenekkel :banplz:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #42330 2019.10.14. 14:38

Moby írta:Tök jó olvasni, amikor sok platformex dobására az az a magyarázat, hogy a végtelenbacklog, aztán betúrsz ide ilyet :D
Mármint az alapelveket értem, nagyrészt egyet is értek velük, de ettől énnemistudommennyi jobb játékhoz volt szerencsém, ezt meg félúton dobtam a picsába :)
Mert co-op. Egyedül akkor játszottam végig GeoW-ot utoljára, amikor még műfaji innovációnak számított.

Egyébként ja, benne van az is, hogy nézzük meg az MS aktuális exkluzívját és a teknót, de egyedül nem szórakoznék vele. Hozzáteszem, ez PS3-on is megvolt és PS4-en is meglenne, hiszen megnéz az ember olyan exkluzívokat, ha az ő gépére jönnek, melyek multiplatformként érdektelenek lennének. És játszanék én a PS4-es nagy nevekkel, ha lennének PC-re, de külön eszközt a tévé alá bepakolni számomra majdnem akkora macera, mint hangot csiholni a GeoW 5-ben vagy hányás nélkül megnyitni az Epic-klienst. (Szívesen kifizetném a Sonynak a PS4 Pro árát, ha cserébe küldenének egy ekvivalens teljesítményt nyújtó, steames kényelmet kínáló emulátort.)

Az 1-be pedig csak Botond kedvéért néztünk bele (ez a fedőszöveg), mindenesetre érdekes volt az 5 után időutazni a kőkorba, akármennyire is (túlzottan) hasonlítanak a fegyverek és a mechanika.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #42331 2019.10.14. 14:46

Micsu írta:tudom hogy a 4ért se voltál annyira oda de most annál jobb v roszabb? lehet inkább az a baj hogy sok 2 geow 1 évre? :D
A 4-nél sokkal kellemesebb volt a szájízem a stáblista alatt, azért is, amit írsz: X év után még egy GeoW Y rész fejlesztgetéseivel jobban belefért, mint egy éven belül látni mennyire antiambiciózus.

A 4-hez viszonyítva nem volt UWP-s, de kevésbé volt bejövős a végjáték, és több volt a bug (persze ez még újabb is, de a játék közben befutó 5 gigás patch sem segített rajta sokat látszólag).

Ha GeoW kell az embernek, egy patront megér, annak nem szar, de az igénytelenségei és látszatinnovációi miatt kiábrándító nagy névnek. mivel az Uncharted formuláját jobban kedvelem (a GeoW-ban meg a co-op létét), az sokkal jobban bejött többedjére is, de a 2 és a 3 között csoda ott sem volt, célzással való szétfikázandó igénytelenkedés igen.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #42332 2019.10.14. 15:42

Zóanagyvarázsló írta:A 4-nél sokkal kellemesebb volt a szájízem a stáblista alatt, azért is, amit írsz: X év után még egy GeoW Y rész fejlesztgetéseivel jobban belefért, mint egy éven belül látni mennyire antiambiciózus.

A 4-hez viszonyítva nem volt UWP-s, de kevésbé volt bejövős a végjáték, és több volt a bug (persze ez még újabb is, de a játék közben befutó 5 gigás patch sem segített rajta sokat látszólag).

Ha GeoW kell az embernek, egy patront megér, annak nem szar, de az igénytelenségei és látszatinnovációi miatt kiábrándító nagy névnek. mivel az Uncharted formuláját jobban kedvelem (a GeoW-ban meg a co-op létét), az sokkal jobban bejött többedjére is, de a 2 és a 3 között csoda ott sem volt, célzással való szétfikázandó igénytelenkedés igen.
nah majd a halo 4 :idiota: azt tolhatjuk majd 4en is, moby elvileg jön, botond majd kitalálja de én most megmondom hogy a steames verzával vagyok hajlandó játszani :P
Avatar
Botond

Hozzászólás #42333 2019.10.14. 15:53

Micsu írta:nah majd a halo 4 :idiota: azt tolhatjuk majd 4en is, moby elvileg jön, botond majd kitalálja de én most megmondom hogy a steames verzával vagyok hajlandó játszani :P
Cross multi van, mert hogy xboxlive, szóval menni fog a gémpasszossal is az attól még, hogy te steam alól csatlakozol.
Avatar
Botond

Hozzászólás #42334 2019.10.14. 15:54

Zóanagyvarázsló írta:Az 1-be pedig csak Botond kedvéért néztünk bele (ez a fedőszöveg), mindenesetre érdekes volt az 5 után időutazni a kőkorba, akármennyire is (túlzottan) hasonlítanak a fegyverek és a mechanika.
Azé vmikor fejezzük be, teljes kampány vmi 8-9 óra, és már 1-1,5et letudtunk az biztos. :D
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #42335 2019.10.14. 15:59

Botond írta:Azé vmikor fejezzük be, teljes kampány vmi 8-9 óra, és már 1-1,5et letudtunk az biztos. :D
Persze, én is így vagyok vele, nem hagynám ki az UWP-vel szívást, csak egy maroknyi játék tudja.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #42336 2019.10.14. 16:00

Botond írta:Cross multi van, mert hogy xboxlive, szóval menni fog a gémpasszossal is az attól még, hogy te steam alól csatlakozol.
És a játék bugjait nyilván nem a Steam hiánya okozta a GeoW 5-nél sem. Ettől függetlenül az egy nagyobb játékpakk, ha nem is vagyok Halo-rajongó, jobban elismerem a GeoW-nál (vagy a Fable-nél), megfelelő áron nyitott vagyok a Steam-verzióra. Kíváncsi vagyok, family sharing lesz-e.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #42337 2019.10.14. 16:05

FlightSim
Spoiler
Kép

nagy szavak de remélem jól sikerül, technikailag eléggé ott lesz, én várom
Avatar
eje75

Hozzászólás #42338 2019.10.14. 18:32

Micsu írta:én várom
Spoiler
Kép
Ne mond, kitalálom...légiirányító akarsz lenni...
Avatar
Micsu

Hozzászólás #42339 2019.10.14. 19:44

eje75 írta:
Spoiler
Kép
Ne mond, kitalálom...légiirányító akarsz lenni...

Spoiler
akkor te azért kínlódasz a switch emuval mert fluffer akarsz lenni :wave:
Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #42340 2019.10.14. 19:53

Azabaaaj, hogy emiatt a tech miatt nem lesz warez a Flightsimből.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #42341 2019.10.14. 19:58

DanielT írta:Azabaaaj, hogy emiatt a tech miatt nem lesz warez a Flightsimből.
300 Ft valóban pofátlan ár érte.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #42342 2019.10.14. 19:59

Zóanagyvarázsló írta:300 Ft valóban pofátlan ár érte.
Azt nyilván befizetném, még 3 ezret is.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #42343 2019.10.14. 20:10

En ha jo lesz raszanok par eurot egy jobb joyra is, ugy is a dcst meg az il2t is tologatnam neha
Uzsonna/vacsora kozben meg pont jo lenne repulgetni flightsimmel, ilyen 1-2 oras etupokban siman birnam
Avatar
DanielT

Hozzászólás #42344 2019.10.14. 20:16

Micsu írta:En ha jo lesz raszanok par eurot egy jobb joyra is, ugy is a dcst meg az il2t is tologatnam neha
Uzsonna/vacsora kozben meg pont jo lenne repulgetni flightsimmel, ilyen 1-2 oras etupokban siman birnam
Kontrollerrel, ágyból, nagy tévén el tudnék vele relaxálni. :eljen:
Avatar
eje75

Hozzászólás #42345 2019.10.14. 20:34

Micsu írta:
Spoiler
akkor te azért kínlódasz a switch emuval mert fluffer akarsz lenni :wave:
Kép
Kínlódik a rosseb...csak szenvedek :banplz: Egyébként a switch-en bármi jobb, mint a FedEx 325-ös járatát elvinni Nashvillből Denverbe egy rakomány szárított rákszarral....ríltájmba
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #42346 2019.10.14. 22:06

DanielT írta:Azt nyilván befizetném, még 3 ezret is.
Én annyit már nem, nem vonz az ilyesmi, joystickem nincs, és nem is kell, kontrollerrel megpassdemóznám ágyból, ámulnék egyet, és csókolom. Nem játék ez nekem, hanem Euro Truck a levegőben.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #42347 2019.10.14. 22:33

kurvák
Avatar
eje75

Hozzászólás #42348 2019.10.14. 23:58

SlickAdam írta:kurvák
Faszom...buktam egy rugót... fogadtam valakivel, hogy már nem élsz... örülök, hogy visszatértél, de a rugómat sajnálom :idiota:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #42349 2019.10.15. 00:37

eje75 írta:Faszom...buktam egy rugót... fogadtam valakivel, hogy már nem élsz... örülök, hogy visszatértél, de a rugómat sajnálom :idiota:
hüle :idiota: :nyes:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #42350 2019.10.15. 00:47

SlickAdam írta:kurvák
jacht

Már ha asszociációs játékról van szó. De tényleg jó proletár a net Deutschlandban, ha így eltűntél. Mitschunak már nagyon hiányoztál.

Vissza: “Leáldozott.hu”