A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Moby

Hozzászólás #42141 2019.10.04. 09:54

Botond írta:Na, ha akarsz civ6ot telefonon játszani az pl 4x-es szorzó. :D Minden más szempont meg hülyeség, ezt kell eldöntenie az embernek, hogy civ6 vagy nem civ6. :D
Nem játékra köll. Van ipadem, az való ilyenre.
Avatar
Botond

Hozzászólás #42142 2019.10.04. 09:57

Moby írta:Nem játékra köll. Van ipadem, az való ilyenre.
Én is azon tolom a civ6ot, csak van aki tabletellenes a topikban, nekik muszáj telefonon, mert switchet is utálják, pedig azon is van. PS4re mondjuk pont nincs, az nem komoly platform. Bár mondjuk idén jön, Micsunál is emiatt jött el most a beszállási pont gondolom.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #42143 2019.10.04. 10:03

Moby írta:Játszhatnak tőlem, csak értenem kell az árazás okát. A 9t proban benne van, amit ma az iparág meg bír szülni. Nyomós indok kell ahhoz, hogy annak az áránál többet kiköhögjek egy másikért.
Nyomós indokot nem tudok, de minden egy kicsit jobb. Jobb kijelző, jobb kamera, gyorsabb és pontosabb ujjlenyomat érzékelő, gyorsabb töltés, satöbbike.

Ami viszont tuti van a 9T-ben az a DPI állítás (developer módban) és double tap to wake, ezeket újabban még a Huawei is kivette és simán kinézem a nyomorék iPhone majmoló Oneplus csapatból is, hogy a fejlesztés = visszafejlődés. Még mindig fájdalmas a Cyanogen -> Oxygen OS agyonbutulás. :szomoru1:
Avatar
Moby

Hozzászólás #42144 2019.10.04. 10:08

DanielT írta:Nyomós indokot nem tudok, de minden egy kicsit jobb. Jobb kijelző, jobb kamera, gyorsabb és pontosabb ujjlenyomat érzékelő, gyorsabb töltés, satöbbike.

Ami viszont tuti van a 9T-ben az a DPI állítás (developer módban) és double tap to wake, ezeket újabban még a Huawei is kivette és simán kinézem a nyomorék iPhone majmoló Oneplus csapatból is, hogy a fejlesztés = visszafejlődés. Még mindig fájdalmas a Cyanogen -> Oxygen OS agyonbutulás. :szomoru1:
Minden egy kicsit jobb, kivéve a szoftver, mert az szarabb, és fizessek 120 helyett 200-at.
Megfontolom :D

A kamerát leszarom, a töltést szintén (27w helyett 30, ráadásul van ideje reggelre feltölteni lassúban is), egyedül a jobb kijelző lehet érdekes, de ennyivel többért nem.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #42145 2019.10.04. 10:13

Moby írta:Minden egy kicsit jobb, kivéve a szoftver, mert az szarabb, és fizessek 120 helyett 200-at.
Megfontolom :D

A kamerát leszarom, a töltést szintén (27w helyett 30, ráadásul van ideje reggelre feltölteni lassúban is), egyedül a jobb kijelző lehet érdekes, de ennyivel többért nem.
Nem mondtam, hogy fizess, sőt vegyed szépen átfele a Saomit. De ha már feltetted a kérdést, gondoltam érdemben próbálok valamit villantani. DE AZ ÉN ANYÁMAT, ÉRTEM!!! :boxer:
Avatar
Moby

Hozzászólás #42146 2019.10.04. 10:15

DanielT írta:Nem mondtam, hogy fizess, sőt vegyed szépen átfele a Saomit. De ha már feltetted a kérdést, gondoltam érdemben próbálok valamit villantani. DE AZ ÉN ANYÁMAT, ÉRTEM!!! :boxer:

:puszis:
Avatar
Moby

Hozzászólás #42147 2019.10.04. 10:17

Egyébként most vanilla androidot használok, ehhez képest az oxygen os is cssk jobb lehet :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #42148 2019.10.04. 10:23

Nem tudom hogy csináltam legutóbb, help plíz: hogy vigyek át úgy mindent, hogy azt authentikátorok simán működjenek tovább? A többit leszarom, de azzal szoktam szívni telócserénél.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #42149 2019.10.04. 10:58

Botond írta:Én is azon tolom a civ6ot, csak van aki tabletellenes a topikban, nekik muszáj telefonon, mert switchet is utálják, pedig azon is van. PS4re mondjuk pont nincs, az nem komoly platform. Bár mondjuk idén jön, Micsunál is emiatt jött el most a beszállási pont gondolom.
utaljuk a telefonokat is :P
Avatar
DanielT

Hozzászólás #42150 2019.10.04. 13:12

Death Stranding rendelés leadva, üssetek! :D
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #42151 2019.10.04. 13:51

Moby írta:Tudom, hogy kamerában vannak eltérések, csak én ezzel úgy vagyok, mint eje75 azzal a különbséggel, hogy miután csak diétás szarságokat ehetek, inkább már csak a farkamat fotózom.
Nincs mese, neked ájfón köll! :banplz:
Spoiler
Kép
Avatar
Micsu

Hozzászólás #42152 2019.10.04. 13:59

DanielT írta:Death Stranding rendelés leadva, üssetek! :D
ez meredek annak fuggvenyeben h mennyire gameplay haklis vagy, mert az eleg nagy kerdojel eddig :)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #42153 2019.10.04. 14:03

Jokert se lattam sehol 8 pont alatt, errefel metascore 58, mondom mi?
Beleneztem egyket lehuzo cikkbe, hat lol, ilyen mimoza emos emberek minek mennek kritikusnak?
Holnaptol sztem minden iskolai lovoldozesert ez a film lesz a hibas meg a csgo
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Micsu 2019.10.04. 14:04-kor.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #42154 2019.10.04. 14:41

Micsu írta:ez meredek annak fuggvenyeben h mennyire gameplay haklis vagy, mert az eleg nagy kerdojel eddig :)
Már kihevertem a fantomfájdalmat, vágyom újra a szenvedésre. Mondjuk abból meg a sztori rész hiányzott. :zavart2:
Avatar
Botond

Hozzászólás #42155 2019.10.04. 14:48

Hm, megérkeztünk a 21. századba? Még a steamlink app is felkerült a storeba, most már semmi se tarthat vissza az ipaden PC gémingtől. :vigyor3:
Avatar
Moby

Hozzászólás #42156 2019.10.04. 15:38

DanielT írta:Már kihevertem a fantomfájdalmat, vágyom újra a szenvedésre. Mondjuk abból meg a sztori rész hiányzott. :zavart2:
Na akkor ez pont jó lesz terápiás céllal, mert ebben egyik sem lesz :banplz:



/nyilván én is előrendeltem, de a tieddel szemben ennek nincs semmi hírértéke :idiota:
Avatar
Moby

Hozzászólás #42157 2019.10.04. 15:56

De legalább némileg osztozol a szenvedésemben. Bent voltam pár napot, átbökték a gyomrom falát tűvel, nem vagyok épp mosolygós. Itt hempereg előttem az új teló, de most ezt sem tudom valahogy élvezni. Megbasz a fájdalom. Ráadásul minden szar átment, de az authentikátorok olyan üresek, mint a beleim :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #42158 2019.10.04. 15:59

Ráadásul az első élményem sem volt pozitív, mert kibontottam, és az első dolog amit megláttam, hogy piros a bekapcsológomb. Az első gondolatom az volt, hogy ezt úgy kókányolták össze valami döglött-törött pirosból, de kiderült, hogy nem. Mind ilyen :D (nem zavar, a tokban úgysem látszik)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #42159 2019.10.04. 16:55

DanielT írta:Már kihevertem a fantomfájdalmat, vágyom újra a szenvedésre. Mondjuk abból meg a sztori rész hiányzott. :zavart2:
lehet annyira csalodott leszel h felebaratodnak felaron atadod :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #42160 2019.10.04. 16:57

Moby írta:De legalább némileg osztozol a szenvedésemben. Bent voltam pár napot, átbökték a gyomrom falát tűvel, nem vagyok épp mosolygós. Itt hempereg előttem az új teló, de most ezt sem tudom valahogy élvezni. Megbasz a fájdalom. Ráadásul minden szar átment, de az authentikátorok olyan üresek, mint a beleim :D
az jol hangzik :S
Avatar
Micsu

Hozzászólás #42161 2019.10.04. 17:16

Red Dead 2 pc - nov 5
Avatar
Botond

Hozzászólás #42162 2019.10.04. 17:21

Micsu írta:Red Dead 2 pc - nov 5
Epic store, Steamre, csak december. Pöpecül megy a Steamlink plusz Xbox one controller. Nem tudom kettőt is lehet e csatlakoztatni coophoz. :)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #42163 2019.10.04. 17:38

úgy se veszem 1st day úgyhogy tökmind1 :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #42164 2019.10.04. 17:43

Moby írta:De legalább némileg osztozol a szenvedésemben. Bent voltam pár napot, átbökték a gyomrom falát tűvel, nem vagyok épp mosolygós. Itt hempereg előttem az új teló, de most ezt sem tudom valahogy élvezni. Megbasz a fájdalom. Ráadásul minden szar átment, de az authentikátorok olyan üresek, mint a beleim :D
A jó kis bélbökések! :szomoru1:

Viszont a piros oldalsó gomb szerintem rohadt menő!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #42165 2019.10.04. 17:44

Botond írta:Epic store, Steamre, csak december. Pöpecül megy a Steamlink plusz Xbox one controller. Nem tudom kettőt is lehet e csatlakoztatni coophoz. :)
És természetesen a default a saját launcserük, szal' Epic ismét benyelheti a redvás répát.

BTW remélem lesz warez, mert hogy ezért én full árat le nem teszek az tuti... meg azt se, amire 2 év múlva akciózzák.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #42166 2019.10.04. 17:46

Botond írta:Epic store, Steamre, csak december. Pöpecül megy a Steamlink plusz Xbox one controller. Nem tudom kettőt is lehet e csatlakoztatni coophoz. :)
Nem Epic-exkluzív a pre-order, lesz Rockstar Launcheren is.

Részemről az első rész hiányában és Moby élménybeszámolói lapján bekaphatják naponta pár évig, utána meg viszonzásul beszopom én a nongame-jüket.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #42167 2019.10.04. 17:46

DanielT írta:És természetesen a default a saját launcserük, szal' Epic ismét benyelheti a redvás répát.

BTW remélem lesz warez, mert hogy ezért én full árat le nem teszek az tuti... meg azt se, amire 2 év múlva akciózzák.
azt hogy végigjátszom e nem biztos mert ez nem minden rockstar játékkal sikerül, de biztos beleteszek pár órát mert nagyon igényes és néha imádok csak úgy bolyongani
én a filght simulatort is várom, csak valami jó joy kéne hozzá
Avatar
DanielT

Hozzászólás #42168 2019.10.04. 18:14

Ha nem lesz warez, összedobhatunk egy topikribanc Rockstar accountot... valami extra hómlessz kulcsos oldalról, 3 felé dobva már átesne a "meh" kategóriába a beruházás.
Avatar
Moby

Hozzászólás #42169 2019.10.04. 19:00

Moby írta:Ráadásul az első élményem sem volt pozitív, mert kibontottam, és az első dolog amit megláttam, hogy piros a bekapcsológomb. Az első gondolatom az volt, hogy ezt úgy kókányolták össze valami döglött-törött pirosból, de kiderült, hogy nem. Mind ilyen :D (nem zavar, a tokban úgysem látszik)
Na, jelentéktelen kettősfél óra alatt átregiztem minden authentikátor minden accountjá :/ Totális őrület, hogy erre a mai napig ez az egyetlen működő workaround...
Amit nagyon jól tettem, mert valszeg vissza kell mennem még ma, a lázam az egekben.
EÜ továbbképzés, csak az olvassa el, akit érdekel az anatómia, és az orvoslás(és a szaftosan csöpögős részletek), én lassan diplomázom mindkettőből :)
Spoiler
Amikor begyulladt a hasnyálmirigyem, a gyulladás miatt durva méreganyagok képződnek a mirigyben. Amiknek NAGYON nem szabadna az emésztőrendszerbe jutnia. A hasnyálmirigy viszont rohadtul OP cucc, ahogy elkezd gyógyulni, a saját szöveteit beáldozva, barlangokat alakít ki a folyadék köré, és totálisan izolálja örökre. Ez nem gond a mirigynek, óriási működési tartalékokkal rendelkezik, ez meg sem kottyan neki. Ezek az un. pszeudociszták. Azért pszeudo, mert nincs saját fala, a hasnyámirigy szövete a fala. Na ez eddig tök jól hangzik, mert hetek alatt ezek a ciszták szépen felszívódnak, kivéve ha olyan gigantikusak, mint amilyet az enyém növesztett. Hjah. Nagy ember, nagy ciszta :) Ezek nem tűnnek el, viszont a bennük lévő felhalmozódott csernobili sugárzóanyag lassan rákos elváltozást okoz, szóval ezekből a baszom nagyokból ki kell lapátolni a hasadóanyagot (főleg folyadék, némi törmelék). Erre egy normális mód van, a gyomron keresztül tűt böknek a cisztába, és kiszivattyúzzák a mocskot belőle. Ez nem egy nagy beavatkozás(nekik), viszont nem veszélytelen, mert ha közben kiszivárog a cucc a mirigyet körülvevő kötőszövetbe az gáz. Vagy ha a gyomorba. Vagy bárhova. Namost vagy ez történt, vagy megfáztam. Ha el is tűnök pár napra, no para, összeraknak megint. Nem jó, de nem is vészes.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #42170 2019.10.04. 19:05

Moby írta:Na, jelentéktelen kettősfél óra alatt átregiztem minden authentikátor minden accountjá :/ Totális őrület, hogy erre a mai napig ez az egyetlen működő workaround...
Amit nagyon jól tettem, mert valszeg vissza kell mennem még ma, a lázam az egekben.
EÜ továbbképzés, csak az olvassa el, akit érdekel az anatómia, és az orvoslás(és a szaftosan csöpögős részletek), én lassan diplomázom mindkettőből :)
Spoiler
Amikor begyulladt a hasnyálmirigyem, a gyulladás miatt durva méreganyagok képződnek a mirigyben. Amiknek NAGYON nem szabadna az emésztőrendszerbe jutnia. A hasnyálmirigy viszont rohadtul OP cucc, ahogy elkezd gyógyulni, a saját szöveteit beáldozva, barlangokat alakít ki a folyadék köré, és totálisan izolálja örökre. Ez nem gond a mirigynek, óriási működési tartalékokkal rendelkezik, ez meg sem kottyan neki. Ezek az un. pszeudociszták. Azért pszeudo, mert nincs saját fala, a hasnyámirigy szövete a fala. Na ez eddig tök jól hangzik, mert hetek alatt ezek a ciszták szépen felszívódnak, kivéve ha olyan gigantikusak, mint amilyet az enyém növesztett. Hjah. Nagy ember, nagy ciszta :) Ezek nem tűnnek el, viszont a bennük lévő felhalmozódott csernobili sugárzóanyag lassan rákos elváltozást okoz, szóval ezekből a baszom nagyokból ki kell lapátolni a hasadóanyagot (főleg folyadék, némi törmelék). Erre egy normális mód van, a gyomron keresztül tűt böknek a cisztába, és kiszivattyúzzák a mocskot belőle. Ez nem egy nagy beavatkozás(nekik), viszont nem veszélytelen, mert ha közben kiszivárog a cucc a mirigyet körülvevő kötőszövetbe az gáz. Vagy ha a gyomorba. Vagy bárhova. Namost vagy ez történt, vagy megfáztam. Ha el is tűnök pár napra, no para, összeraknak megint. Nem jó, de nem is vészes.
Továbbra is kitartás! Ja és túl rövid az élet az authentikátorok használatához...
Avatar
Moby

Hozzászólás #42171 2019.10.04. 19:12

DanielT írta:Továbbra is kitartás! Ja és túl rövid az élet az authentikátorok használatához...
Az van. Az basz csak fel idegileg, hogy ez volt(lett volna) az utolsó kezelés a nagyműtét előtt, ami után örökre elfelejthetném ezt a szar, de mos tmár riasztóan olvad az időablak, ami biztosítaná, hogy ez még idén megtörténjen :(
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #42172 2019.10.04. 20:03

Moby írta:Na, jelentéktelen kettősfél óra alatt átregiztem minden authentikátor minden accountjá :/ Totális őrület, hogy erre a mai napig ez az egyetlen működő workaround...
Amit nagyon jól tettem, mert valszeg vissza kell mennem még ma, a lázam az egekben.
EÜ továbbképzés, csak az olvassa el, akit érdekel az anatómia, és az orvoslás(és a szaftosan csöpögős részletek), én lassan diplomázom mindkettőből :)
Spoiler
Amikor begyulladt a hasnyálmirigyem, a gyulladás miatt durva méreganyagok képződnek a mirigyben. Amiknek NAGYON nem szabadna az emésztőrendszerbe jutnia. A hasnyálmirigy viszont rohadtul OP cucc, ahogy elkezd gyógyulni, a saját szöveteit beáldozva, barlangokat alakít ki a folyadék köré, és totálisan izolálja örökre. Ez nem gond a mirigynek, óriási működési tartalékokkal rendelkezik, ez meg sem kottyan neki. Ezek az un. pszeudociszták. Azért pszeudo, mert nincs saját fala, a hasnyámirigy szövete a fala. Na ez eddig tök jól hangzik, mert hetek alatt ezek a ciszták szépen felszívódnak, kivéve ha olyan gigantikusak, mint amilyet az enyém növesztett. Hjah. Nagy ember, nagy ciszta :) Ezek nem tűnnek el, viszont a bennük lévő felhalmozódott csernobili sugárzóanyag lassan rákos elváltozást okoz, szóval ezekből a baszom nagyokból ki kell lapátolni a hasadóanyagot (főleg folyadék, némi törmelék). Erre egy normális mód van, a gyomron keresztül tűt böknek a cisztába, és kiszivattyúzzák a mocskot belőle. Ez nem egy nagy beavatkozás(nekik), viszont nem veszélytelen, mert ha közben kiszivárog a cucc a mirigyet körülvevő kötőszövetbe az gáz. Vagy ha a gyomorba. Vagy bárhova. Namost vagy ez történt, vagy megfáztam. Ha el is tűnök pár napra, no para, összeraknak megint. Nem jó, de nem is vészes.
Uff, mielőbbi gyógyulást!
Avatar
Micsu

Hozzászólás #42173 2019.10.04. 20:30

DanielT írta:Továbbra is kitartás! Ja és túl rövid az élet az authentikátorok használatához...
Kép
Avatar
donatus13

Hozzászólás #42174 2019.10.04. 20:31

Véletlenül se szeretném magamra terelni a témát, de sajnos nekem is van tapasztalat "lánc" kezelésben, igaz töredéke és jóval lightosabb mint a tiéd. Tudom, hogy mentálisan milyen iszonyatos szinten tudja borítani az embert, kitartást és fel a fejjel, előbb utóbb sokkal jobb lesz, még akkor is ha ez most nem látszik.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #42175 2019.10.04. 20:39

Azt hittem ez valami ingyenes DLC a Wildlandshez, de most rákerestem és egy full új játék.

Crowbcat és az Ubisoft mindig nyerő kombináció :D

phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #42176 2019.10.04. 20:49

Kösz mindendinek a bátorítást, meg a telós gondolatokat! :puszis: Végeredményben tetszik, jó kis cucc, de a pőre valóság, hogy engem a régi is full kiszolgált, csak egyszerűen nem lehet egy techno górénak ilyen purdé telefonnal megjelennie :) Nem illik, na. Ez sem egy drága valami, de azért mégsem egy mamuszban csoszogó nyuggerszomszéd :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #42177 2019.10.04. 21:00

DanielT írta:A jó kis bélbökések! :szomoru1:

Viszont a piros oldalsó gomb szerintem rohadt menő!
Menő nem menő, megbassza a TOK :) Meg a egész hátulját. Fekete karbont akartam, na az nemvolt (lassan döntöm már el, hogy kell-e valami, de ha egyszer megszületik, akkor van nagyon maximum 20 perce hogy manifesztummá transzformálja magát a közelemben, szal ma reggel a kórházi ágyról rendeltem meg, hogy mire haza érek otthon várjon :D) Csak kék. Ami aranyos, de nekem olyan izé. Aztán rájöttem, hogy vehetnék akár rózsaszínt is, mert úgysem fog látszani, és így is lett. Szóval a piros bekapcs gomb legalább olyan gyötrelmesen felesleges fícsör, mint ez a kékben diszkózó hátlap.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #42178 2019.10.04. 21:07

Moby most időd van, meg telód is, lehet tolni a killer appot! :hehe:
phpBB [media]

Bónusz DMC5 endboss alázás. Elképesztő milyen kreativitásuk és reflexük van egyeseknek.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #42179 2019.10.04. 21:14

Moby írta:Menő nem menő, megbassza a TOK :) Meg a egész hátulját. Fekete karbont akartam, na az nemvolt (lassan döntöm már el, hogy kell-e valami, de ha egyszer megszületik, akkor van nagyon maximum 20 perce hogy manifesztummá transzformálja magát a közelemben, szal ma reggel a kórházi ágyról rendeltem meg, hogy mire haza érek otthon várjon :D) Csak kék. Ami aranyos, de nekem olyan izé. Aztán rájöttem, hogy vehetnék akár rózsaszínt is, mert úgysem fog látszani, és így is lett. Szóval a piros bekapcs gomb legalább olyan gyötrelmesen felesleges fícsör, mint ez a kékben diszkózó hátlap.
Én is vettem anyámnak átlátszó tokot, mert a fekete teljesen megölte.
Avatar
Moby

Hozzászólás #42180 2019.10.04. 21:14

benőmenő írta:Moby most időd van, meg telód is, lehet tolni a killer appot! :hehe:
kodvideo.flv
Azl ez beteg jól néz ki mobilhoz képest :guluszem1: Oké, nem tolnám, de na. A DMC5 meg szerintem ezek simán nem emberek. Mármint tényleg. Ez szerintem nem ember. Tők lazán váltogat menet közben, nem siet el semmit egy tizedmásodperccel sem.
Avatar
Moby

Hozzászólás #42181 2019.10.04. 21:17

DanielT írta:Én is vettem anyámnak átlátszó tokot, mert a fekete teljesen megölte.
Mentsd fel a lelkem az örök kárhozattól azzal, hogy az övé legalább piros :banplz: Ne legyen már olyan telefonja muterodnak pontosan, mint nekem! :idiota: Ezt fogom itt hallgatni, amíg élek! :DD
Avatar
Moby

Hozzászólás #42182 2019.10.04. 21:23

Amúgy SlickAdammal mi van? Tud róla valaki valamit? Nem láttal sem itt, sem máshol jó rég. Ide sem lépett be egy hete.

Ádámbátyám brékó!
phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #42183 2019.10.04. 21:43

Hypeolódjunk kicsit, hátha valami arculbaszó meglepetés lesz (arculbaszásban mindenesetre biztosak lehetünk ^.^).
phpBB [media]
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #42184 2019.10.04. 21:57

Ez az új humbli monthly odaszab! Crash és Spyro remake-ek plusz CoD WW2 van benne eddig 12 dollárért.
Spoiler
Kép
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #42185 2019.10.04. 22:20

benőmenő írta:Ez az új humbli monthly odaszab! Crash és Spyro remake-ek plusz CoD WW2 van benne eddig 12 dollárért.
Spoiler
Kép
Nem is értettem először, azt hittem, hogy annak járnak, aki egy évre előfizet. Nem mondom, érdekel a Battletech és a Sonic Mania is, de tudom, hogy nem játszanám őket mostanában, a Crasht és a Spyrót viszont terveztem felmarkolni. Avtivision, az se garantált, hogy 12 dollárért külön-külön lesznek. Bár ezek után semmin nem lepődnék meg.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #42186 2019.10.04. 23:29

Moby írta:Na, jelentéktelen kettősfél óra alatt átregiztem minden authentikátor minden accountjá :/ Totális őrület, hogy erre a mai napig ez az egyetlen működő workaround...
Amit nagyon jól tettem, mert valszeg vissza kell mennem még ma, a lázam az egekben.
EÜ továbbképzés, csak az olvassa el, akit érdekel az anatómia, és az orvoslás(és a szaftosan csöpögős részletek), én lassan diplomázom mindkettőből :)
Spoiler
Amikor begyulladt a hasnyálmirigyem, a gyulladás miatt durva méreganyagok képződnek a mirigyben. Amiknek NAGYON nem szabadna az emésztőrendszerbe jutnia. A hasnyálmirigy viszont rohadtul OP cucc, ahogy elkezd gyógyulni, a saját szöveteit beáldozva, barlangokat alakít ki a folyadék köré, és totálisan izolálja örökre. Ez nem gond a mirigynek, óriási működési tartalékokkal rendelkezik, ez meg sem kottyan neki. Ezek az un. pszeudociszták. Azért pszeudo, mert nincs saját fala, a hasnyámirigy szövete a fala. Na ez eddig tök jól hangzik, mert hetek alatt ezek a ciszták szépen felszívódnak, kivéve ha olyan gigantikusak, mint amilyet az enyém növesztett. Hjah. Nagy ember, nagy ciszta :) Ezek nem tűnnek el, viszont a bennük lévő felhalmozódott csernobili sugárzóanyag lassan rákos elváltozást okoz, szóval ezekből a baszom nagyokból ki kell lapátolni a hasadóanyagot (főleg folyadék, némi törmelék). Erre egy normális mód van, a gyomron keresztül tűt böknek a cisztába, és kiszivattyúzzák a mocskot belőle. Ez nem egy nagy beavatkozás(nekik), viszont nem veszélytelen, mert ha közben kiszivárog a cucc a mirigyet körülvevő kötőszövetbe az gáz. Vagy ha a gyomorba. Vagy bárhova. Namost vagy ez történt, vagy megfáztam. Ha el is tűnök pár napra, no para, összeraknak megint. Nem jó, de nem is vészes.
Kemény.

Jobbulást és grat státuszmamafonhoz!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #42187 2019.10.05. 08:18

Moby írta:Mentsd fel a lelkem az örök kárhozattól azzal, hogy az övé legalább piros :banplz: Ne legyen már olyan telefonja muterodnak pontosan, mint nekem! :idiota: Ezt fogom itt hallgatni, amíg élek! :DD
Abszolút piros, nyugika! :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #42188 2019.10.05. 08:21

Moby írta:Amúgy SlickAdammal mi van? Tud róla valaki valamit? Nem láttal sem itt, sem máshol jó rég. Ide sem lépett be egy hete.

Ádámbátyám brékó!
Remélem csak kedvenc hobbijának élve intenzíven szagolgat valamit... és az nem az alulról az ibolya. :wilting:
Avatar
eje75

Hozzászólás #42189 2019.10.05. 08:39

Moby írta:Na, jelentéktelen kettősfél óra alatt átregiztem minden authentikátor minden accountjá :/ Totális őrület, hogy erre a mai napig ez az egyetlen működő workaround...
Amit nagyon jól tettem, mert valszeg vissza kell mennem még ma, a lázam az egekben.
EÜ továbbképzés, csak az olvassa el, akit érdekel az anatómia, és az orvoslás(és a szaftosan csöpögős részletek), én lassan diplomázom mindkettőből :)
Spoiler
Amikor begyulladt a hasnyálmirigyem, a gyulladás miatt durva méreganyagok képződnek a mirigyben. Amiknek NAGYON nem szabadna az emésztőrendszerbe jutnia. A hasnyálmirigy viszont rohadtul OP cucc, ahogy elkezd gyógyulni, a saját szöveteit beáldozva, barlangokat alakít ki a folyadék köré, és totálisan izolálja örökre. Ez nem gond a mirigynek, óriási működési tartalékokkal rendelkezik, ez meg sem kottyan neki. Ezek az un. pszeudociszták. Azért pszeudo, mert nincs saját fala, a hasnyámirigy szövete a fala. Na ez eddig tök jól hangzik, mert hetek alatt ezek a ciszták szépen felszívódnak, kivéve ha olyan gigantikusak, mint amilyet az enyém növesztett. Hjah. Nagy ember, nagy ciszta :) Ezek nem tűnnek el, viszont a bennük lévő felhalmozódott csernobili sugárzóanyag lassan rákos elváltozást okoz, szóval ezekből a baszom nagyokból ki kell lapátolni a hasadóanyagot (főleg folyadék, némi törmelék). Erre egy normális mód van, a gyomron keresztül tűt böknek a cisztába, és kiszivattyúzzák a mocskot belőle. Ez nem egy nagy beavatkozás(nekik), viszont nem veszélytelen, mert ha közben kiszivárog a cucc a mirigyet körülvevő kötőszövetbe az gáz. Vagy ha a gyomorba. Vagy bárhova. Namost vagy ez történt, vagy megfáztam. Ha el is tűnök pár napra, no para, összeraknak megint. Nem jó, de nem is vészes.
Legalább élsz, ez jó hír... az utolsó beszámolód után a a bukik egy a kettőhöz adták, hogy leadod a szerelést, a hitelezőid meg vizesre sírták éjszaka a párnájukat az aggodalomtól...de kitartás... az ez már csak ilyen, ha eltűnsz, csak a körülötted állóknak tűnik fel, hogy már áthajóztál a folyón... megy tovább az élet... nekem viszont még terveim vannak veled, el akarom kenni a szádat az új COD-ban.... 25-én jelenik meg, mond meg az orvosaidnak, hogy addig tartsanak életben! :nyes: :nyes: :nyes: :nyes:
Spoiler
egyébként ebben az életkorban, amiben vagyunk már, jönnek az ilyenek sorban...mit ne mondjak, mesélhetnék, az év elején már Én is azt hittem ennyi volt...14 napig nem ettem mást csak napi egy speciális pudingot 33 kalóriával, egy hónap alatt 20 kilót fogytam, a seggemben meg annyi férfi járt fél év alatt, hogy még Michelle Wild is zokogva borult a lábaim elé: "mester...mester...taníts!" és mi a legjobb, hogy ahol az elmúlt 7 évben mindennap fáj, már nem fáj... most máshol fáj, aminek senki nem tudja az okát :wilting: :wilting: az élet csodaszép...
Avatar
eje75

Hozzászólás #42190 2019.10.05. 08:47

benőmenő írta:Moby most időd van, meg telód is, lehet tolni a killer appot! :hehe:
Természetesen ezt is mindenki (a hozzám hasonló balfaszokkal ellentétben) PC-ről nyomja, egérrel, billel... szerintem már valami ukrán írja is hozzá a wh-t... sok balfasz.. skill az nincs, minek, csak a könnyű fragg jöjjön...ha lehet, magától, még a bal egérgombot se kelljen nyomni... köcsögök...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #42191 2019.10.05. 08:49

eje75 írta:Legalább élsz, ez jó hír... az utolsó beszámolód után a a bukik egy a kettőhöz adták, hogy leadod a szerelést, a hitelezőid meg vizesre sírták éjszaka a párnájukat az aggodalomtól...de kitartás... az ez már csak ilyen, ha eltűnsz, csak a körülötted állóknak tűnik fel, hogy már áthajóztál a folyón... megy tovább az élet... nekem viszont még terveim vannak veled, el akarom kenni a szádat az új COD-ban.... 25-én jelenik meg, mond meg az orvosaidnak, hogy addig tartsanak életben! :nyes: :nyes: :nyes: :nyes:
Spoiler
egyébként ebben az életkorban, amiben vagyunk már, jönnek az ilyenek sorban...mit ne mondjak, mesélhetnék, az év elején már Én is azt hittem ennyi volt...14 napig nem ettem mást csak napi egy speciális pudingot 33 kalóriával, egy hónap alatt 20 kilót fogytam, a seggemben meg annyi férfi járt fél év alatt, hogy még Michelle Wild is zokogva borult a lábaim elé: "mester...mester...taníts!" és mi a legjobb, hogy ahol az elmúlt 7 évben mindennap fáj, már nem fáj... most máshol fáj, aminek senki nem tudja az okát :wilting: :wilting: az élet csodaszép...
Hinnye! Nem is meséltél erről a spoileres pudingos ánusztúrásos időszakról! Amikor egy profi bevállal egy ilyen húzós hónapot, akkor a végén minimum valami csinos SUV és pár designer táska/ruci befigyel... Te meg -20 kilót tudsz felmutatni?! Ezzel nehéz lesz felvágni a következő osztálytalálkozón! :nezze:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #42192 2019.10.05. 08:58

eje75 írta:Természetesen ezt is mindenki (a hozzám hasonló balfaszokkal ellentétben) PC-ről nyomja, egérrel, billel... szerintem már valami ukrán írja is hozzá a wh-t... sok balfasz.. skill az nincs, minek, csak a könnyű fragg jöjjön...ha lehet, magától, még a bal egérgombot se kelljen nyomni... köcsögök...
Összesen 1 meccset toltam azon felül, amit a tutorial (fú de egy kézenfogós, sztórt körbenyalogatós, időhúzós moslék) után kötelező letolni. Igazából még csak cheatelni sem kell, mert a sok 8 éves nem jut el addig, hogy kikapcsolja az autofiret, ezért mindig van vagy 3 mp előnyöd, mielőtt egyáltalán meghúzná az ellenfél a ravaszt. Nyilván ebből kifolyólag sikerélmény az zéró, mert olyan, mintha leszedált botok ellen játszanál. Még arra sem vitt rá a lélek, hogy valamelyik dualshockom ráhaxoroljam (konroller támogatás még mindig nem létezik androidon).
Avatar
Moby

Hozzászólás #42193 2019.10.05. 09:47

eje75 írta:Legalább élsz, ez jó hír... az utolsó beszámolód után a a bukik egy a kettőhöz adták, hogy leadod a szerelést, a hitelezőid meg vizesre sírták éjszaka a párnájukat az aggodalomtól...de kitartás... az ez már csak ilyen, ha eltűnsz, csak a körülötted állóknak tűnik fel, hogy már áthajóztál a folyón... megy tovább az élet... nekem viszont még terveim vannak veled, el akarom kenni a szádat az új COD-ban.... 25-én jelenik meg, mond meg az orvosaidnak, hogy addig tartsanak életben! :nyes: :nyes: :nyes: :nyes:
Spoiler
egyébként ebben az életkorban, amiben vagyunk már, jönnek az ilyenek sorban...mit ne mondjak, mesélhetnék, az év elején már Én is azt hittem ennyi volt...14 napig nem ettem mást csak napi egy speciális pudingot 33 kalóriával, egy hónap alatt 20 kilót fogytam, a seggemben meg annyi férfi járt fél év alatt, hogy még Michelle Wild is zokogva borult a lábaim elé: "mester...mester...taníts!" és mi a legjobb, hogy ahol az elmúlt 7 évben mindennap fáj, már nem fáj... most máshol fáj, aminek senki nem tudja az okát :wilting: :wilting: az élet csodaszép...
Spoiler: hát ez nagyon faszán hangzik :wilting:
Avatar
Mekee

Hozzászólás #42194 2019.10.05. 11:39

Moby írta:Nem tudom hogy csináltam legutóbb, help plíz: hogy vigyek át úgy mindent, hogy azt authentikátorok simán működjenek tovább? A többit leszarom, de azzal szoktam szívni telócserénél.
Ótvaros fos az összes, droidon eza gányolás mindíg, ios-en meg mennek ami funkciók vannak seamless, csak a felár, nomeg az új 11prő kinézete ami miatt noway. Halovány fingom nincs mire cserélném le a telóm én jelenleg, úgyhogy te még mindíg jobban jártál, hogy találtál megfelelőt.
Avatar
Botond

Hozzászólás #42195 2019.10.05. 11:41

Jobbulást fiatalok!
Avatar
Mekee

Hozzászólás #42196 2019.10.05. 11:45

Közben helyzetjelentésként lepörgött a szopók credits, háttérbe szorítottam ocd-s énem, és csak a sztorival foglalkoztam, hát a második fele már sokkal jobb volt annak is, meg hogy lett gyorsutazás, a vége meg kifejezetten király volt, belejöttem a harcrendszerbe is, ott a végefelé volt is történés, elejét, meg a gyűjtögetőbaszokat leszámítva már egy korrekt címnek mondanám.
S akkor kezdem is lassan a Horizon-t, robotdínóékná meglessük mihelyzet.
Valamint előrendeltem lastofus2-t meg death strandinget is, nomeg vettem egy rakás vr címet is, néha haverral hétvégente fun nyomni valamit.
Avatar
Moby

Hozzászólás #42197 2019.10.05. 11:56

Mekee írta:Közben helyzetjelentésként lepörgött a szopók credits, háttérbe szorítottam ocd-s énem, és csak a sztorival foglalkoztam, hát a második fele már sokkal jobb volt annak is, meg hogy lett gyorsutazás, a vége meg kifejezetten király volt, belejöttem a harcrendszerbe is, ott a végefelé volt is történés, elejét, meg a gyűjtögetőbaszokat leszámítva már egy korrekt címnek mondanám.
S akkor kezdem is lassan a Horizon-t, robotdínóékná meglessük mihelyzet.
Valamint előrendeltem lastofus2-t meg death strandinget is, nomeg vettem egy rakás vr címet is, néha haverral hétvégente fun nyomni valamit.

AstroBot Rescue Mission mindenekfelett
Blood and Truth
Beat Sabre
No Man's Sky VR
Statik jópofa
The Invisible Hours
Resi7
Moss
Superhot
Until Dawn: Rush of Blood
DOOM VFR
Batman Arkham VR
Farpoint

Nekem ezek jöttek be.
Avatar
Moby

Hozzászólás #42198 2019.10.05. 12:36

Mekee írta:Ótvaros fos az összes, droidon eza gányolás mindíg, ios-en meg mennek ami funkciók vannak seamless, csak a felár, nomeg az új 11prő kinézete ami miatt noway. Halovány fingom nincs mire cserélném le a telóm én jelenleg, úgyhogy te még mindíg jobban jártál, hogy találtál megfelelőt.
Igazából szerintem erre nincs sehol más megoldás.
Avatar
eje75

Hozzászólás #42199 2019.10.05. 15:26

V.szinűleg csak nekem, de totál meglepetés volt, hogy a Netflix 1000-rel fordítja a cuccait... ma visszaregeltem, és tényleg: a nagyobb sorozatok (Narcos, ST, stb.) effektíve szinkronnal, a kisebb cuccok (Sex ed., stb.) meg felirattal megy...qwa jó, végre asszonnyal is tudunk valami közöset csinálni
Avatar
Mekee

Hozzászólás #42200 2019.10.05. 18:20

Moby írta:Igazából szerintem erre nincs sehol más megoldás.
Hát ios-en minden jön egy költözéssel, persze ha másik ios eszközre mész.
Avatar
Moby

Hozzászólás #42201 2019.10.05. 19:15

Mekee írta:Hát ios-en minden jön egy költözéssel, persze ha másik ios eszközre mész.
De egy authentikátor tokenjeit nem lehet átvinni. Másik telefonnak más a privát kulcsa, azt nem lehet átkopizni. Minden más átjött nekem is.

Rágugliztam.Ott is ugyanez a műsor.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #42202 2019.10.05. 20:03

[gfycat][/gfycat]
Moby írta:De egy authentikátor tokenjeit nem lehet átvinni. Másik telefonnak más a privát kulcsa, azt nem lehet átkopizni. Minden más átjött nekem is.

Rágugliztam.Ott is ugyanez a műsor.
Jaaajaja, azthittem a kulcskarikára gondoltál, ami már appokban is megy, alig kellett mondjuk hozzá 5-6év késés másokhoz képest.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #42203 2019.10.05. 20:06

eje75 írta:V.szinűleg csak nekem, de totál meglepetés volt, hogy a Netflix 1000-rel fordítja a cuccait... ma visszaregeltem, és tényleg: a nagyobb sorozatok (Narcos, ST, stb.) effektíve szinkronnal, a kisebb cuccok (Sex ed., stb.) meg felirattal megy...qwa jó, végre asszonnyal is tudunk valami közöset csinálni
Sőt már az ui is magyar, de állítólag ha átállitod, akkor csak a magyar feliratos, szinkronos cuccokat dobja ki, de a kereső is. Original-okra mar megigérték, hogy alapból magyar felirattal jön mind.
Kiv leszek disney plusra, majd ha jön mikor lesz ilyen tartalom
Avatar
Mekee

Hozzászólás #42204 2019.10.05. 20:10

Moby írta:AstroBot Rescue Mission mindenekfelett
Blood and Truth
Beat Sabre
No Man's Sky VR
Statik jópofa
The Invisible Hours
Resi7
Moss
Superhot
Until Dawn: Rush of Blood
DOOM VFR
Batman Arkham VR
Farpoint

Nekem ezek jöttek be.
Van aim controllered? Mert ezek az fps-ek vagy azzal v kontrollerrel mennek? Mertugye moveokon semmi analog nincs mozogni.
Astrobot megvan, az franko, beat sabre is, meg fruit ninja, batman nyilvan elsok kozott volt :) until is egesz jo.
Már a robinsontol sem hányok instant, ugyhogy lassan beleszokok vagy mi.
Avatar
Moby

Hozzászólás #42205 2019.10.06. 09:50

Mekee írta:Van aim controllered? Mert ezek az fps-ek vagy azzal v kontrollerrel mennek? Mertugye moveokon semmi analog nincs mozogni.
Astrobot megvan, az franko, beat sabre is, meg fruit ninja, batman nyilvan elsok kozott volt :) until is egesz jo.
Már a robinsontol sem hányok instant, ugyhogy lassan beleszokok vagy mi.

Nem vettem, nagyon kevés játék támogatja. Minden FPS+T kontrollerrel toltam. Kivéve Blood&truth. Az jobb move-al.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #42206 2019.10.06. 13:09

Moby írta:Nem vettem, nagyon kevés játék támogatja. Minden FPS+T kontrollerrel toltam. Kivéve Blood&truth. Az jobb move-al.
igen, én is ezért kérdem, mert elég szűkös, max ha kifognék egy lemezes+kontroller pakkot. Move franko lenne, de hogy az ezer éves ps3-as van analog nélkül, az elég gáz, így nincs mozgás.
Avatar
Moby

Hozzászólás #42207 2019.10.06. 14:23

Mekee írta:igen, én is ezért kérdem, mert elég szűkös, max ha kifognék egy lemezes+kontroller pakkot. Move franko lenne, de hogy az ezer éves ps3-as van analog nélkül, az elég gáz, így nincs mozgás.
Igen, de azok nem is egymás kiváltására vannak. Mármint a move ált azokban a játékokban kell, amikor "kell" mindkét kéz. A Blood&truth pl olyan, hogy el lehet vele játszani kontrollerrel is, de duplafegyverrel nem tudsz kétfelő célozni, nem tudom rendesen (és immerzíven) a szemedhez emelni a szkópot, nem tudsz a szemed és a szkóptávolsággal játszani, stb. Viszont a kontrollerrel ott sem tudsz analógban mozogni. A PS3-as move kieget, a motion kontrollert nem is támogatja a rendszer, az hiába is lenne. Szal ha egy van, szerezzetek mégegy move-ot, az jól jön néhány játékhoz. Abból a listából ezekhez ajánlék mindképp dualmoveot:

Blood and Truth
Beat Sabre (ezt nem is tudom milyen lehet move-ok nélkül tolni, gondolom jó szar)
Superhot
Until Dawn: Rush of Blood
Batman Arkham VR

És kimaradt még egy biztosan a listámról, ami nem igazán játék, inkább csak ilyen vr experience: A Battlefront(1) nek van a Rogue One kiegje. 15 perc az egész amit "játszhatsz" de őrült nagy élmény. Viszont ha nincs meg valamilyen okból az alapjáték, akkor ilyen párszázért érdemes csak nekimenni (a dlc ingyenes).
Avatar
eje75

Hozzászólás #42208 2019.10.07. 12:52

Hú, ez is de komoly lesz...
Avatar
Necro

Hozzászólás #42209 2019.10.07. 13:28

eje75 írta:Hú, ez is de komoly lesz...
Izé, legyen már valami ráutalás hogy mi van a linkek mögött, mert most kattintottam rá valami szarra 1960ból.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #42210 2019.10.07. 13:55

Moby írta:Igen, de azok nem is egymás kiváltására vannak. Mármint a move ált azokban a játékokban kell, amikor "kell" mindkét kéz. A Blood&truth pl olyan, hogy el lehet vele játszani kontrollerrel is, de duplafegyverrel nem tudsz kétfelő célozni, nem tudom rendesen (és immerzíven) a szemedhez emelni a szkópot, nem tudsz a szemed és a szkóptávolsággal játszani, stb. Viszont a kontrollerrel ott sem tudsz analógban mozogni. A PS3-as move kieget, a motion kontrollert nem is támogatja a rendszer, az hiába is lenne. Szal ha egy van, szerezzetek mégegy move-ot, az jól jön néhány játékhoz. Abból a listából ezekhez ajánlék mindképp dualmoveot:

Blood and Truth
Beat Sabre (ezt nem is tudom milyen lehet move-ok nélkül tolni, gondolom jó szar)
Superhot
Until Dawn: Rush of Blood
Batman Arkham VR

És kimaradt még egy biztosan a listámról, ami nem igazán játék, inkább csak ilyen vr experience: A Battlefront(1) nek van a Rogue One kiegje. 15 perc az egész amit "játszhatsz" de őrült nagy élmény. Viszont ha nincs meg valamilyen okból az alapjáték, akkor ilyen párszázért érdemes csak nekimenni (a dlc ingyenes).
Dualpack-os move-om van, beatsabre meg fruit ninja csak azzal :) de ja, a batmant is ugy toltam.
Battlefrontost is probáltam, ea accessre fizettem be egy honapra, fasza cucc, kar hogy csak ennyi sw cucc van itt, pcn van pár. Until dawnt is nyomtam, egy ket palyat, az sem rossz, de eleg olcsok ezek a ijesztgetesek, ugyse ilyedek meg :) asszony viszont sikongatott a vr worlds-os ketreces merulesesben, egybő a cápást raktam be neki :)
Szerintem ace combatot is beszerzem, amugyis erdekel, meg a vr cucc is fasza lehet, repkedni jo. Jameg a gt sport, hat azon beszartam, betegek a japok, mar biztos. Elnezegettem egy darabig ahogyan ki van dolgozva barmi vrban. Az ajton a gumi ahogy eltartja az uveg, meg hat az anyagok, minden olyan amilyennek kell.

Jaesamugy 160k volt igy a fel eves prő, v2-es vr szett, v2 kamera meg a xual move, szopók lemezzel, alkalmi volt, ha nemis jön be a vr hosszutavon, eladom is jol járok.

Vissza: “Leáldozott.hu”