A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Moby

Hozzászólás #42071 2019.10.01. 17:54

Amúgy ha valaki nem akarja megtartani a játékait, már lemezen sincs lassan értelme megvenni. A playstation now-ban benne vannak a legnagyobb ps4 exek (uc, gow, bb, infamous, stb), és a ps4 játékokat nem streameli a rendszer, hanem letölti a gépedre, és most vitték le 10 dodóra a havi előfizut.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #42072 2019.10.01. 17:58

DanielT írta:PSN-en akcióban nagyon korrekt árakat lehet kifogni, szerintem az Ordert olyan 1500 Ft körül vettem, csakúgy mint az Until Dawn-t, amit szintén tegyél a listádra.

Egy Szopókember lehet, hogy lenne nálam eladó... :banplz:

szerk: Komolyra fordítva, rendelj értük MPL futárt hozzám és küldöm kölcsönbe: Bloodborne, Spidergenny, TLOU Remastered, GOW, GOW3 remastered, Ratchet&Clank és a GT Sport, ha addig Deep visszaadja.
thx erről egyeztetünk még ;)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #42073 2019.10.01. 18:00

Moby írta:Amúgy ha valaki nem akarja megtartani a játékait, már lemezen sincs lassan értelme megvenni. A playstation now-ban benne vannak a legnagyobb ps4 exek (uc, gow, bb, infamous, stb), és a ps4 játékokat nem streameli a rendszer, hanem letölti a gépedre, és most vitték le 10 dodóra a havi előfizut.
nekem lesz
most hogy vége a gennek azt a pár excl címet ami csak ps4re van és érdekel végig akarom tolni (vagy feladni :P):The Order, Tlou Remastered, Uc4, Bloodborne, Gow, akkor még Until Dawn ha már dt ajánlotta meg még várok javaslatokat ;) (ilyen kiddie nyáltakony szarok nem érdelenek, ismertek :D)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #42074 2019.10.01. 18:01

Moby írta:Amúgy ha valaki nem akarja megtartani a játékait, már lemezen sincs lassan értelme megvenni. A playstation now-ban benne vannak a legnagyobb ps4 exek (uc, gow, bb, infamous, stb), és a ps4 játékokat nem streameli a rendszer, hanem letölti a gépedre, és most vitték le 10 dodóra a havi előfizut.
nagyon nem tartottam volna meg max azokat amik nagyon közel kerültek volna a szivemhez, gépet biztos eladom ha letoltam ezt a pár címet
oksi thx a tippet
Avatar
Moby

Hozzászólás #42075 2019.10.01. 18:12

Micsu írta:nekem lesz
most hogy vége a gennek azt a pár excl címet ami csak ps4re van és érdekel végig akarom tolni (vagy feladni :P):The Order, Tlou Remastered, Uc4, Bloodborne, Gow, akkor még Until Dawn ha már dt ajánlotta meg még várok javaslatokat ;) (ilyen kiddie nyáltakony szarok nem érdelenek, ismertek :D)
ó hát van azért még az extarsolyban sok olyan, amik itt nem szoktak játszani. Yakuzák, Persona5(bár ez nálad kehet, hogy pont a kiddie nyáltakony). Van olyan exem nekem is, ami megvan évek óta lemezen, valahogy máig nem adtak ki a gép, de készülök rá: gravity rush 2. Meg van annak első resze is. SOTC is. Nemtudom, listat kéne nézzek. Mondanám a HZD-t, ha nem tudnám, hogy neked lesz :D Detroit is jóak, Driveclub is, Knack2 is, Ratchet is.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #42076 2019.10.01. 19:14

Moby írta:ó hát van azért még az extarsolyban sok olyan, amik itt nem szoktak játszani. Yakuzák, Persona5(bár ez nálad kehet, hogy pont a kiddie nyáltakony). Van olyan exem nekem is, ami megvan évek óta lemezen, valahogy máig nem adtak ki a gép, de készülök rá: gravity rush 2. Meg van annak első resze is. SOTC is. Nemtudom, listat kéne nézzek. Mondanám a HZD-t, ha nem tudnám, hogy neked lesz :D Detroit is jóak, Driveclub is, Knack2 is, Ratchet is.
tényleg Sotc, nah azt lehet bepróbálom, Yakuza az van pcre is bár biztosan van olyan része ami csak pisire van, Persona5 az nem érdekel, Gravity Rush 2nek még utánanézek, Hzd az nekem nem, meg az infamousok sem, anno ps3on se tetszett egyik rész se pedig kipóbáltam mindkettőt, Detroit érdekel de van pcre is, Driveclub semmiképpen sem (Dirt2vel szemezgetek de az van pcn), Knack semmiképpen, Ratchet az soso, azt szerintem megveszem, anno 2 részét is végigtoltam pisi3on (Cit, ToD)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #42077 2019.10.01. 19:16

Micsu írta:Ratchet az soso, azt szerintem megveszem, anno 2 részét is végigtoltam pisi3on (Cit, ToD)
Csakhogy azok jó Ratchetek voltak, ez meg egy szar. De benne van a kölcsönpakkban, pénzt ne adj érte digitálisan.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #42078 2019.10.01. 19:17

DanielT írta:Csakhogy azok jó Ratchetek voltak, ez meg egy szar. De benne van a kölcsönpakkban, pénzt ne adj érte digitálisan.
mitól lett szar, mert ha ugyanazok mint anno akkor talán jó lehet mert kb 10 éve toltam, vagy teljesen más az irány?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #42079 2019.10.01. 19:27

Micsu írta:mitól lett szar, mert ha ugyanazok mint anno akkor talán jó lehet mert kb 10 éve toltam, vagy teljesen más az irány?
Tessék, egy másfél órás elemzés, hogy miért egy unalmas, üres, 30 frémes hamisítványa saját magának.

phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #42080 2019.10.01. 19:37

DanielT írta:Tessék, egy másfél órás elemzés, hogy miért egy unalmas, üres, 30 frémes hamisítványa saját magának.]
Én nem unatkoztam. Nagyon nem. Annyira pláne nem, hogy egy másfél órás önigazolást bámulgassak :D
Másfél óra. Atyaisten. Ehez milyen szinten kell fullba nyomni a kretént? Intergalaktikus szinten? :DD Beszarok :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #42081 2019.10.01. 19:42

Mennyire kell ehhez ráérni kilencezres megtekintését:D Én ilyet maximum kormányzati megrendelésre, tízmilliós tenderre csinálnék . Gecire ráérnek az emberek az észt osztogatni. Ennyi idővel meg energiával már egész értelmes dolgokat is össze lehetne hozni :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #42082 2019.10.01. 19:50

Moby írta:Mennyire kell ehhez ráérni kilencezres megtekintését:D Én ilyet maximum kormányzati megrendelésre, tízmilliós tenderre csinálnék . Gecire ráérnek az emberek az észt osztogatni. Ennyi idővel meg energiával már egész értelmes dolgokat is össze lehetne hozni :D
Az összes youtube megmondókapitányság ilyesmiről szól, ezt már évekkel ezelőtt megmondtam. Mondjuk azok se normálisak, akik képesek ilyeneket nézni 0-24, ahelyett hogy tolnának vmi szar gémet. Ami idióta elemzést megnéz Dani annyi időalatt nyócszor kiplatinázhatta volna a szopókembert háromszor jobban szórakozva.
Avatar
Moby

Hozzászólás #42083 2019.10.01. 19:53

Botond írta:Az összes youtube megmondókapitányság ilyesmiről szól, ezt már évekkel ezelőtt megmondtam. Mondjuk azok se normálisak, akik képesek ilyeneket nézni 0-24, ahelyett hogy tolnának vmi szar gémet. Ami idióta elemzést megnéz Dani annyi időalatt nyócszor kiplatinázhatta volna a szopókembert háromszor jobban szórakozva.
jah, nagyon kemény :D Olyan 10 óra alatt kipörgettem a játékot, valaki meg 30-at vert abba, hogy egy marék embernek bebizonyítsa, hogy szar játék, valaki meg másfelet basz el, hogy ezt meg is nézze :D Bár valahol mélyen abban bízom, hogy nincs ember aki ezt végig is nézi.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #42084 2019.10.01. 20:20

Moby írta:Én nem unatkoztam. Nagyon nem. Annyira pláne nem, hogy egy másfél órás önigazolást bámulgassak :D
Másfél óra. Atyaisten. Ehez milyen szinten kell fullba nyomni a kretént? Intergalaktikus szinten? :DD Beszarok :D
Iszpnyúan vérprofi _elemzés_, amibe valóban rengeteg energiát tett. Én élvezem az ilyen minőséget, tőlem is hasonlót szokhattatok meg! :idiota:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #42085 2019.10.01. 20:21

Moby írta:Mennyire kell ehhez ráérni kilencezres megtekintését:D Én ilyet maximum kormányzati megrendelésre, tízmilliós tenderre csinálnék . Gecire ráérnek az emberek az észt osztogatni. Ennyi idővel meg energiával már egész értelmes dolgokat is össze lehetne hozni :D
Megspóroltam rá az időt a Gears 5 kihagyásával! :mf2:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #42086 2019.10.01. 20:43

Botond írta:Az összes youtube megmondókapitányság ilyesmiről szól, ezt már évekkel ezelőtt megmondtam. Mondjuk azok se normálisak, akik képesek ilyeneket nézni 0-24, ahelyett hogy tolnának vmi szar gémet. Ami idióta elemzést megnéz Dani annyi időalatt nyócszor kiplatinázhatta volna a szopókembert háromszor jobban szórakozva.
ilyeneket pótcselekvésként másnaposan, elalvás előtt lehet nézni, mindennek megvan a maga ideje
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #42087 2019.10.01. 22:31

Én addig játszottam a Ratcheteket, amíg be nem jelentették, hogy 30 FPS lesz a jövő, mert a parasztok nem veszik a 60 FPS miatt jobban a játékokat. Ott engem elvesztettek. Nem is tudtam, hogy ilyen szar lett utána.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #42088 2019.10.01. 22:35

aabyssx írta:Én addig játszottam a Ratcheteket, amíg be nem jelentették, hogy 30 FPS lesz a jövő, mert a parasztok nem veszik a 60 FPS miatt jobban a játékokat. Ott engem elvesztettek. Nem is tudtam, hogy ilyen szar lett utána.
Te is megnézted a másfél órás videót? Vagy honnan tudod?
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #42089 2019.10.01. 22:40

Moby írta:jah, nagyon kemény :D Olyan 10 óra alatt kipörgettem a játékot, valaki meg 30-at vert abba, hogy egy marék embernek bebizonyítsa, hogy szar játék, valaki meg másfelet basz el, hogy ezt meg is nézze :D Bár valahol mélyen abban bízom, hogy nincs ember aki ezt végig is nézi.
Én bírom a szériát, 150 óra belement eddig X részbe. Ehhez képest másfél óra egy kedvenc fejlődéséért nem vészes, ha tényleg minőség. Más kérdés, hogy manapság 4 perc fölötti trélerre se szánok időt, illetve a Cyberpunk 10 percnél hosszabb mozgóanyagaira sem. Amikor megláttam, hogy háromnegyed órás a Death Stranding anyámkínja is, azt is kihagytam, sőt azon "lepődtem meg", hogy tömegeknek esemény.

Persze valaha mind néztünk E3-at, de azon eddig mindig volt egy rakat tréler és kínos pillanat meg valós idejű kitárgyalás.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #42090 2019.10.01. 23:11

Zóanagyvarázsló írta:Te is megnézted a másfél órás videót? Vagy honnan tudod?
Vót bejelentés és hírek, meg flame anno.
https://www.eurogamer.net/articles/insomniac-60fps-no-more
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #42091 2019.10.01. 23:30

aabyssx írta:Vót bejelentés és hírek, meg flame anno.
https://www.eurogamer.net/articles/insomniac-60fps-no-more
Az megvan, már friss hír korában is morogtál miatta az SG-n.

Én a "szar lett utána" részre gondoltam. Túl sok Ratchet nem is volt azóta, a két rendes részből is az egyik egy letöltős, néhány órás darab volt, a másik a reboot. Titkon remélem, hátha nem borzasztóak a frame-rate-en túl, de én a Quest for Bootyval játszottam utoljára.
Avatar
donatus13

Hozzászólás #42092 2019.10.02. 06:49

Egyébként tényleg kemény, hogy ilyen másfél órás videókat csinál valaki, abszolút értelmetlen dolgokról. Ez a játékosok 99 %-at nem érdekli, maradék 1 % meg nem is játszik vele.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #42093 2019.10.02. 08:11

donatus13 írta:Egyébként tényleg kemény, hogy ilyen másfél órás videókat csinál valaki, abszolút értelmetlen dolgokról. Ez a játékosok 99 %-at nem érdekli, maradék 1 % meg nem is játszik vele.
Végignéztem, játszottam vele. :schmoll2: :schmoll2: :schmoll2:
Avatar
Botond

Hozzászólás #42094 2019.10.02. 11:00

Zóanagyvarázsló írta:Te is megnézted a másfél órás videót? Vagy honnan tudod?
Reggel vittem a kölyköket suliba, és kérdeztem a fiam, hogy jól tud e aludni, nem hallatszik e át, hogy játszunk éjjel. Mondta, hogy: "Nem, jól alszik, mit játszunk, hogy haladunk?" Mire a lányom: "NEMJÓL, a bácsi mindig meghal!!!!" :banplz: Folyt a könnyem a nevetéstől!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #42095 2019.10.02. 12:13

Botond írta:Reggel vittem a kölyköket suliba, és kérdeztem a fiam, hogy jól tud e aludni, nem hallatszik e át, hogy játszunk éjjel. Mondta, hogy: "Nem, jól alszik, mit játszunk, hogy haladunk?" Mire a lányom: "NEMJÓL, a bácsi mindig meghal!!!!" :banplz: Folyt a könnyem a nevetéstől!
Még mondja valaki, hogy nem jó móka a GeoW 5! De ezek szerint be kéne vezetnem valami language filtert :kuss:

Hogy ne csak a gyerekes fórumtársaknak csináljunk kedvet, még egy pár análkólamentes élménymorzsa, melyekkel már régóta el akartam büszkélkedni a Win 10-gyűlölő luddistáknak:

- az Xbox-kliensben annyira frankó a voice chat, hogy miután felvettem, ugyanúgy nyaggat, hogy vegyem fel, és letenni sem tudom (persze béta, nem is ezt használjuk, csak emlékezzünk meg róla)
- a letöltése sebesség kb. hetede a Steamének
- SOHA nincsen indításkor hang a GeoW 5-ben, ha megy bármilyen voice chat (a Skype-nál kötöttünk ki, tehát MS, és gyári része a Windowsnak), a hangkeverőben kell addig húzkodni a hangerőt a különböző alkalmazásoknál, esetleg a játékban menüt váltva, míg egyszer csak megjön (mindkettőnknél így van, nincs benne logika, más játéknál nincs ilyen)
- fülesből eleve nem akart egyszerre szólni a játék hangja és a voice chat, első este úgy nyomtam, hogy az egyik fülemen szólt Botond a fülesből, a tévéből a játék (artyval csináltunk még ilyet, de ott a PC-s voice chat az ebben nem igazán erős PS3-hoz kellett) - ez single-ben tesztelve is így van (-VC), nem tudom, mennyire foghatom a HyperX-re
- GeoW 5-bugok: földben eltűnések, objektumba beragadások miatt mehet a reload last checkpoint, ha csak párszor is volt ilyen; egyszer beledarwindíjaztam magam egy robbanásba, amikor éppen mentett, utána eltüntette a karakteremet is a játékból a következő átvezetőig, spectatorrá váltam (az oldotta meg, hogy a robotra váltottam); dobott már ki a squadból a főmenübe, mert csak

Még pár plusz érdekesség:

- a játék tényleg jól fut, tiszta konzol ez az 1060 még mindig
- co-op kampányban lehet különböző nehézségi szinten játszani (nem láttam még ilyet, én insane-en emberkedek, vagyis szinte sosem mászom keresztesként a földön a segítségre várva, hanem szétplaccsanok egy lehelettől (ennek bizonyítására a koronatanúm Botond lánya :idiota: )
Avatar
Micsu

Hozzászólás #42096 2019.10.02. 12:26

Erdekes h ennyi gondod van a winnel mikor ott van neked Botond live troubleshooternek :D
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #42097 2019.10.02. 12:37

Micsu írta:Erdekes h ennyi gondod van a winnel mikor ott van neked Botond live troubleshooternek :D
Inkább csak beleönti a játékomba saját trouble-jait :nezze:
Avatar
Botond

Hozzászólás #42098 2019.10.02. 13:10

Micsu írta:Erdekes h ennyi gondod van a winnel mikor ott van neked Botond live troubleshooternek :D
A win10 tökéletes, ez a szabály. A szabályt meg erősíti a kivétel, és most itten az a helyzet, hogy elég combos kivétellistánk gyűlt össze az elmúlt pár alkalom alatt (aminek nagyon kis töredékét szemelvényezte most ide nektek Zó), szóval ennél erősebb ez a szabály már aligha lehet, tudomásul kell vennetek és kész! :bohoc: Mindezek mellett (vagy ellenére) haladunk a játékkal is, pedig ahogy kicsilányom nagyon elmésen megjegyezte Zó mindent elkövet, hogy ez ne így legyen! És még ő nyomja insane nehézséggel?! Én akkor mivel küzdök?! :idiota:
Avatar
Botond

Hozzászólás #42099 2019.10.02. 13:12

Zóanagyvarázsló írta:Inkább csak beleönti a játékomba saját trouble-jait :nezze:
Hé! A nincs hang problémára is én hoztam a megoldást a jól kidolgozott állítgassunk mindenfélét össze vissza, amíg a randomgenerátor ki nem dobja, hogy mégis legyen inkább professzionális megoldást! Egy troubleshouter parafenomén vagyok ezzel szerintem minimum! :D
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #42100 2019.10.02. 13:39

Botond írta:Hé! A nincs hang problémára is én hoztam a megoldást a jól kidolgozott állítgassunk mindenfélét össze vissza, amíg a randomgenerátor ki nem dobja, hogy mégis legyen inkább professzionális megoldást! Egy troubleshouter parafenomén vagyok ezzel szerintem minimum! :D
Az igaz, hogy erre a megoldásra én nem gondoltam volna soha. Remélem jön egy 50 gigás patch gyorsan , mely végképp kiüti hangot, ha fél nap alatt lejött, és akkor a játék sem zavar meg abban, hogy minél jobban halljalak :phone:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #42101 2019.10.02. 13:48

Szokásos AMD módi, hogy az olcsóbb cuccra rá lehet flashelni az eggyel drágább kártya biosát. :D
phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #42102 2019.10.02. 14:05

benőmenő írta:Szokásos AMD módi, hogy az olcsóbb cuccra rá lehet flashelni az eggyel drágább kártya biosát. :D
Erősen gondolkodtam, hogy veszek, de olyan bétázgatás megy, hogy őrület. Kifeketedő kép, lefagyó youtube, minden van a topikjában. Az rx480-at anno megvettem megjelenéskor, aztán semmi gond nem volt vele. Ez meg...
Avatar
Micsu

Hozzászólás #42103 2019.10.02. 14:43

Moby írta:Erősen gondolkodtam, hogy veszek, de olyan bétázgatás megy, hogy őrület. Kifeketedő kép, lefagyó youtube, minden van a topikjában. Az rx480-at anno megvettem megjelenéskor, aztán semmi gond nem volt vele. Ez meg...
a lenyeg az h a haz oldalara jutott matrica :P
Avatar
Moby

Hozzászólás #42104 2019.10.02. 14:46

Micsu írta:a lenyeg az h a haz oldalara jutott matrica :P
Az a ryzen volt nem a vga! :P

/az meg itt tunkol a gépben most is :)
Avatar
eje75

Hozzászólás #42105 2019.10.02. 20:01

Néztem a MS Surface event-et, és tetszett, amit láttam... pl. ezt a Surface duo-t bármikor jobban el tudom képzelni a kezemben, mint a hajlékony kijelzős telefonokat...
phpBB [media]
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #42106 2019.10.02. 20:52

eje75 írta:Néztem a MS Surface event-et, és tetszett, amit láttam... pl. ezt a Surface duo-t bármikor jobban el tudom képzelni a kezemben, mint a hajlékony kijelzős telefonokat...
LÁL, androidos. :taps:
Egyébként ma megint alkotott a windóztíz. Nézem nincs hang, mondom beszart az ősöreg, félkrajcáros hangfalam, macskarúgjameg! De ha átdugom a monitorból az alaplapra akkor meg szól. WTF?!
Nézem a hangezközöket és 2x van ott a hdmi eszköz, az egyik működik a másik nem. 99,9%, hogy a hülye windows szedett le valami drivert, amire soha nem kérte senki. :wilting:
Geforce experience tuti nem lehetett, mert az nincs telepítve. Szóval letiltottam a rosszat egyelőre. Utoljára vagy 4 éve jártam így, hogy a windows update-es driver buzgálkodással elkúrta a touchpadomat a laptopon és úgy kellett egy egeret kuncsorogni, hogy rendberakjam. :bdead:
Avatar
deep

Hozzászólás #42107 2019.10.02. 21:20

eje75 írta:Néztem a MS Surface event-et, és tetszett, amit láttam... pl. ezt a Surface duo-t bármikor jobban el tudom képzelni a kezemben, mint a hajlékony kijelzős telefonokat...
[video]lál.avi[/video]
Mi ez az ANYABASZÓ káva fent és lent? Ez valahonnan az előző évtizedből maradt rájuk?
Avatar
eje75

Hozzászólás #42108 2019.10.02. 21:42

deep írta:Mi ez az ANYABASZÓ káva fent és lent? Ez valahonnan az előző évtizedből maradt rájuk?
Ha most ellőnek MINDENT, mi marad Surface Duo2-re?? És a Duo2 XL-re? Meg a Duo 2 XL Pro-ra? Ez szerintem nem a végleges cucc, még változhat bőven 1 év alatt... tartalom fogyasztásra nem jön be, de mint gadget qwára tetszik...
Avatar
Moby

Hozzászólás #42109 2019.10.02. 21:48

benőmenő írta:LÁL, androidos. :taps:
Mi más lenne? :) Pont ma talált a nejem az egyik lomisdoboz mélyén egy Lumia 635-öt. Gondolkoztunk, hogy mikor volt nekünk ilyen, aztán rájöttem, hogy én írtam is erről ide(vagyis még oda) pár keresetlen szót, és hogy én ezt repiben kaptam valahol. Feltöltöttük. Bekapcsoltam. Bekapcsolt!
Nos. Nem baj, hogy ez a rendszer kihalt a gecibe :D
Avatar
eje75

Hozzászólás #42110 2019.10.02. 22:25

Ettől komolyan elkezdett porcosodni a pöcköm...oled, négyká, és 120 Hz...qrnám minden likát...
phpBB [media]

már készítettem is az ifjúsági takarékbetétem, hogy 40 év után végre értelmes dologra költöm a benne lévő 300e-ret...egye fenyő 350-ig elmegyek... aztán megláttam az árát: 4000 azaz négyezer USD.....négy.kibaszott.ezer.amerikai.dollár... először fel se fogtam...
Spoiler
Kép
Avatar
Moby

Hozzászólás #42111 2019.10.02. 22:34

eje75 írta:Ettől komolyan elkezdett porcosodni a pöcköm...oled, négyká, és 120 Hz...qrnám minden likát...
már készítettem is az ifjúsági takarékbetétem, hogy 40 év után végre értelmes dologra költöm a benne lévő 300e-ret...egye fenyő 350-ig elmegyek... aztán megláttam az árát: 4000 azaz négyezer USD.....négy.kibaszott.ezer.amerikai.dollár... először fel se fogtam...
Spoiler
Kép
Nem néztem meg a videót, de ugyanezt megkapod a LG C9-től, kevesebb, mint a feléért. Csak azt tévének hívják a gyárkapuban. Oled, 4K, 120Hz, Gsync. Mifasz kéne még? Oké, 550, nem 350. De nem is 4K dodó.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #42112 2019.10.03. 10:06

eje75 írta:Néztem a MS Surface event-et, és tetszett, amit láttam... pl. ezt a Surface duo-t bármikor jobban el tudom képzelni a kezemben, mint a hajlékony kijelzős telefonokat...
[video]miez[/video]
Én ezt értem, hogy ez egy valami, de valójában mi? Minek? Mikor lenne ez nálam? A buzi tabletek helyett, amik úgy kihaltak szinte, mintha nem is lettek volna? Csodás, KÉT kistablet!
Avatar
Botond

Hozzászólás #42113 2019.10.03. 10:10

Moby írta:Nem néztem meg a videót, de ugyanezt megkapod a LG C9-től, kevesebb, mint a feléért. Csak azt tévének hívják a gyárkapuban. Oled, 4K, 120Hz, Gsync. Mifasz kéne még? Oké, 550, nem 350. De nem is 4K dodó.
Mondjuk az nagy pirospont, hogy anno1800at tol rajta. :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #42114 2019.10.03. 10:13

benőmenő írta:Egyébként ma megint alkotott a windóztíz.
Nekem pár napja ezt alkotja:

gennydows.jpg


Persze értem én, hogy nehéz dolog ez a start menü, meg ikon biznisz! Konkrétan űrtechnika.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #42115 2019.10.03. 10:33

Ja és zseniális, hogy az MS büszkén közölte, hogy mindenkinek telepíthetővé teszik a MÁJUSI frissítést! :DDDDASFDASFDAS Micsoda nyomorék balfaszok ezek te jó ég. Eleve nevetséges koncepció ez a fixen betervezett évi 2x nagy frissítés. MINEK? Miért nem akkor adják ki, amikor úgy érzik, hogy kész és elég tartalom van benne ahhoz, hogy többmillió user életét megkeserítse?
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #42116 2019.10.03. 10:45

DanielT írta:Ja és zseniális, hogy az MS büszkén közölte, hogy mindenkinek telepíthetővé teszik a MÁJUSI frissítést! :DDDDASFDASFDAS Micsoda nyomorék balfaszok ezek te jó ég. Eleve nevetséges koncepció ez a fixen betervezett évi 2x nagy frissítés. MINEK? Miért nem akkor adják ki, amikor úgy érzik, hogy kész és elég tartalom van benne ahhoz, hogy többmillió user életét megkeserítse?
De tényleg akkora faszságokat csinálnak. Itt bekapcsolják az aero glass-t, ott átdizájnolják mit írjon ki az ikon mellé. Minek? Alapjában kéne újrarajzolni az egész szart és kiadni mint nagy frissítést 2 év múlva, vagy mint windows 11.
Meg azt a csodálatos gépház settings menüt is tákolják, és általánban annyit sikerül kiizzadni, hogy egy text sor, ami egy link és átvisz a régi vezérlőpultos felületre. :wilting:
Avatar
Botond

Hozzászólás #42117 2019.10.03. 11:00

DanielT írta:Ja és zseniális, hogy az MS büszkén közölte, hogy mindenkinek telepíthetővé teszik a MÁJUSI frissítést! :DDDDASFDASFDAS Micsoda nyomorék balfaszok ezek te jó ég. Eleve nevetséges koncepció ez a fixen betervezett évi 2x nagy frissítés. MINEK? Miért nem akkor adják ki, amikor úgy érzik, hogy kész és elég tartalom van benne ahhoz, hogy többmillió user életét megkeserítse?
Áttértek már évi 1x nagy patchre, nem? Hogy minden úgy legyék ahogy a t. júzer kéri.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #42118 2019.10.03. 11:02

Pc-n most akár ingyen is meg lehet alázni* PSNow triallal:

phpBB [media]


*Stream minőség...
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #42119 2019.10.03. 11:29

DanielT írta:Pc-n most akár ingyen is meg lehet alázni* PSNow triallal:

BOI.mp4

*Stream minőség...
Szerintem arra játszanak, hogy a stream és a Steam között csak egy betű az eltérés, de engem nem tévesztenek meg!
Avatar
Moby

Hozzászólás #42121 2019.10.03. 13:39

Zóanagyvarázsló írta:Szerintem arra játszanak, hogy a stream és a Steam között csak egy betű az eltérés, de engem nem tévesztenek meg!
Örület, menyire fifikás vagy!
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #42122 2019.10.03. 14:04

DanielT írta:Pc-n most akár ingyen is meg lehet alázni* PSNow triallal: *Stream minőség...
Fú, ez tényleg ergya. No nem mintha itthon elérhető lenne.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #42123 2019.10.03. 14:12

Zóanagyvarázsló írta:Micsu! Novemberben mehet ingyen a Way Out.
felolem mehet ha elenged Botond :P
Avatar
DanielT

Hozzászólás #42124 2019.10.03. 14:16

benőmenő írta:De tényleg akkora faszságokat csinálnak. Itt bekapcsolják az aero glass-t, ott átdizájnolják mit írjon ki az ikon mellé. Minek? Alapjában kéne újrarajzolni az egész szart és kiadni mint nagy frissítést 2 év múlva, vagy mint windows 11.
Meg azt a csodálatos gépház settings menüt is tákolják, és általánban annyit sikerül kiizzadni, hogy egy text sor, ami egy link és átvisz a régi vezérlőpultos felületre. :wilting:
Meanwhile hónapok óta nem kapcsolja ki a monitoromat stanby módba. SZUPI rendszer ez!!!
Avatar
Micsu

Hozzászólás #42125 2019.10.03. 14:25

DanielT írta:Pc-n most akár ingyen is meg lehet alázni* PSNow triallal:

[video]boi[/video]

*Stream minőség...
nekem ingyen (??? :D) odadja valami psn fanboiiii :P
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #42126 2019.10.03. 14:33

DanielT írta:Meanwhile hónapok óta nem kapcsolja ki a monitoromat stanby módba. SZUPI rendszer ez!!!
Ismerős videókártyát cserélt, gondoltuk akkor egy rendes tiszta driver installt megérdemel. Uninstalláltuk a régit, meg még egy DDU-t is ráküldtünk utána. Reboot.
Még le se jött a friss új illesztőprogram a windóz már leszedett valami másfél évvel korábbi penészes drivert. Külön vicces ez az új módi, hogy az Nvidia control panelt a sztórból kell letölteni. :wilting:
Alapjaiban kellene átgondolni itt sok mindent. Mondjuk ha már van külön hóm, meg prő kiadás akkor például a prőben meghagyni a legacy megoldásokat a cégeknek, akik még mindig karakteres programmal akarnak szüttyögni, a home-ot meg rendesen felépíteni teljes funkcionalitással és egységes dizájn elv mentén. Ez, hogy mindig csak gányolnak rajta egyet és másik három dolog meg elromlik ez így biztos szar és az is fog maradni.
Avatar
Botond

Hozzászólás #42127 2019.10.03. 19:48

Micsu írta:felolem mehet ha elenged Botond :P
Nem rajtam múlik, nem az én hobbim a létező összes módon meghalni. 10x. :D Kézikönyvet tuti nem olvasta, hogy az insane nehézséghez nem elvárás az insane viselkedés is. :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #42128 2019.10.03. 19:51

Botond írta:Nem rajtam múlik, nem az én hobbim a létező összes módon meghalni. 10x. :D Kézikönyvet tuti nem olvasta, hogy az insane nehézséghez nem elvárás az insane viselkedés is. :D
gondold el mi lenne akkor ha artyval jatszanal :P
Avatar
Botond

Hozzászólás #42129 2019.10.03. 19:55

Micsu írta:gondold el mi lenne akkor ha artyval jatszanal :P
Próbáltuk bevenni harmadiknak, de pont lejárt a gémpassza... :(
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #42130 2019.10.03. 21:10

Botond írta:Nem rajtam múlik, nem az én hobbim a létező összes módon meghalni. 10x. :D Kézikönyvet tuti nem olvasta, hogy az insane nehézséghez nem elvárás az insane viselkedés is. :D
Ha már te nem szeded össze kiskanállal a darabjaimat, én sem biztos, hogy mindig fel akarlak szedni, amikor folyton a földön haldokolva kúszol. Kár, hogy a robot olykor megteszi.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #42131 2019.10.03. 21:10

Micsu írta:felolem mehet ha elenged Botond :P
Október 24-ig van Game Passom, szóval az EA hozzám időzítette az akciót.
Avatar
Moby

Hozzászólás #42132 2019.10.04. 08:52

Logarléc ide vagy oda, nem találtam jobb ajánlatot a piacon: megvettem a 9T Pro-t. Ugye nem csak én nem találtam jobbat? Ha valaki tud valami olyat, amit én nem, most szóljon, amíg át nem veszem :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #42133 2019.10.04. 09:23

Moby írta:Logarléc ide vagy oda, nem találtam jobb ajánlatot a piacon: megvettem a 9T Pro-t. Ugye nem csak én nem találtam jobbat? Ha valaki tud valami olyat, amit én nem, most szóljon, amíg át nem veszem :)
A Oneplus 7T lenne jobb, de az noccsos genny. A 7T Pro meg hajlított genny.
Avatar
Botond

Hozzászólás #42134 2019.10.04. 09:31

DanielT írta:A 7T Pro meg hajlított genny.
Ha ilyen árduplázások nem számítanak, akkor a következő duplázásnál már ott az iPhone11pro. :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #42135 2019.10.04. 09:34

Botond írta:Ha ilyen árduplázások nem számítanak, akkor a következő duplázásnál már ott az iPhone11pro. :banplz:
Jó, hát az meg drága genny is, de teljesen lényegtelen, mer' kuka.
Avatar
Moby

Hozzászólás #42136 2019.10.04. 09:35

DanielT írta:A Oneplus 7T lenne jobb, de az noccsos genny. A 7T Pro meg hajlított genny.
Noccsos nem kő, a 7pro-t néztem, de közel kétszer annyiba kerül, mint a 9t pro, és nem igazán derült ki nekem, hogy mér.
Avatar
Botond

Hozzászólás #42137 2019.10.04. 09:40

DanielT írta:Jó, hát az meg drága genny is, de teljesen lényegtelen, mer' kuka.
Csak finoman jelezni próbáltam, amit közben Moby meg is erősített, hogy az alternatíva keresésben nem biztos, hogy a kétszer annyiba kerülő készülékek is játszanak. :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #42138 2019.10.04. 09:49

Botond írta:Csak finoman jelezni próbáltam, amit közben Moby meg is erősített, hogy az alternatíva keresésben nem biztos, hogy a kétszer annyiba kerülő készülékek is játszanak. :D
Játszhatnak tőlem, csak értenem kell az árazás okát. A 9t proban benne van, amit ma az iparág meg bír szülni. Nyomós indok kell ahhoz, hogy annak az áránál többet kiköhögjek egy másikért.
Avatar
Botond

Hozzászólás #42139 2019.10.04. 09:52

Moby írta:Játszhatnak tőlem, csak értenem kell az árazás okát. A 9t proban benne van, amit ma az iparág meg bír szülni. Nyomós indok kell ahhoz, hogy annak az áránál többet kiköhögjek egy másikért.
Na, ha akarsz civ6ot telefonon játszani az pl 4x-es szorzó. :D Minden más szempont meg hülyeség, ezt kell eldöntenie az embernek, hogy civ6 vagy nem civ6. :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #42140 2019.10.04. 09:53

Moby írta:Játszhatnak tőlem, csak értenem kell az árazás okát. A 9t proban benne van, amit ma az iparág meg bír szülni. Nyomós indok kell ahhoz, hogy annak az áránál többet kiköhögjek egy másikért.

Szóval telefont akarok venni elsösorban, nem árat, csak itt már nagyon erős összehadonlítások vannak. Tudom, hogy kamerában vannak eltérések, csak én ezzel úgy vagyok, mint eje75 azzal a különbséggel, hogy miután csak diétás szarságokat ehetek, inkább már csak a farkamat fotózom.

Vissza: “Leáldozott.hu”