A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Botond

Hozzászólás #41861 2019.09.16. 11:51

DanielT írta:Jó kis Microsoft féle notifikációk.

Hosszabb verzió, viccesen vágva. :D
Linuxal ilyen sincs. :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #41862 2019.09.16. 17:50

Botond írta:Linuxal ilyen sincs. :)
Igen, pont ezektől akartam menekülni. Tátott szájjal a faszerdőbe.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #41863 2019.09.16. 20:57

Noh háát vettem egy prő-t, meg vr-t, már egy ideje gondolkodtam rajta, ésvégül így olcsobb volt géppel, mint pc-re, plusz ha nagyonnem, akkor elmegy könnyedén.
Eddíg elég érdekes, van pár ami kifejezetten jó cucc, de rengetegminden van, és ahoz drága, hogy megnézegessem hátha, szóval egyenlőre keresgélem mik a jók, a Robinsonos dínós cuccal jól befürödtem, kb 5percet bírom használni, ha mozogni is kell, izzadás, sápadtság, rosszullét, frankó új világ ez. :D
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #41864 2019.09.16. 20:59

Mai Ubuntu élménybeszámoló: a feleségem és a gyerekek a disztró nevén röhögtek hosszasan, majd feladták a tesztet, mert nem jöttek rá, hogy hogyan lehet feloldani a képernyőzárat...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #41865 2019.09.16. 21:49

Mekee írta:kb 5percet bírom használni, ha mozogni is kell, izzadás, sápadtság, rosszullét, frankó új világ ez. :D
Pedig nagyon pörög a VR téma, a csapból is ez ömlött az E3-on és most a Gamescomon is! :eljen:

Vagy!! még az Oculus is letagadná, hogy ezzel foglalkoznak.

A kettő közül az egyik. :idiota:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #41866 2019.09.16. 21:51

aabyssx írta:Mai Ubuntu élménybeszámoló: a feleségem és a gyerekek a disztró nevén röhögtek hosszasan, majd feladták a tesztet, mert nem jöttek rá, hogy hogyan lehet feloldani a képernyőzárat...
Kár, pedig kíváncsi lettem volna, hogyan veszik a "töltsd le és telepítsd fel a Vibert*" feladatot.

*BÁRMILYEN programmal helyettesíthető.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #41867 2019.09.16. 21:55

JÉ!!! Hát mik vannak!

A lényeg: az LCD egy rakás szar, csak "mindenki" elfelejtette mi volt a jó. KÖHM. :miaz:

phpBB [media]
Avatar
donatus13

Hozzászólás #41868 2019.09.17. 08:55

DanielT írta:Kár, pedig kíváncsi lettem volna, hogyan veszik a "töltsd le és telepítsd fel a Vibert*" feladatot.

*BÁRMILYEN programmal helyettesíthető.
Igazából nem megvédeni akarom a linuxot, de továbbra is azt látom gondnak, hogy a windowsos mechanikát várjuk el egy egyáltalán nem ilyen elven működő rendszertől. Ráadásul egyáltalán nem is szándék, hogy úgy telepítsél. Egyébként van ilyen szoftver telepítő központ ahol egy jelszó meg két kattintás.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #41869 2019.09.17. 09:13

donatus13 írta:Igazából nem megvédeni akarom a linuxot, de továbbra is azt látom gondnak, hogy a windowsos mechanikát várjuk el egy egyáltalán nem ilyen elven működő rendszertől. Ráadásul egyáltalán nem is szándék, hogy úgy telepítsél. Egyébként van ilyen szoftver telepítő központ ahol egy jelszó meg két kattintás.
Jó nekem az Androidos, iOS-es, vagy akár DOS-os mechanika is. Rányomok és instant feltelepül, esetleg kérdez egy útvonalat.

Na ez ott borul meg azonnal, hogy nincs olyan rendszer, hogy "Linux". Ezerféle egymást gyűlölő kiskirályság van, ahol a a user a jobbágy, akinek a trágyát kell lapátolnia, ha enni akar.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #41870 2019.09.18. 17:46

Nahát, megint mennyi a user error az aktuális win10 frissítés után! :email:
Avatar
Botond

Hozzászólás #41871 2019.09.19. 08:37

Boldog Tasmán napot mindenkinek!

Más téma: Epic store agresszívbe váltott, lányom sulija melletti buszmegállóban óriási borderlands3 reklám díszeleg! :)
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #41872 2019.09.19. 08:53

HBD Tasman! :integet2:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #41873 2019.09.19. 09:58

Botond írta:Más téma: Epic store agresszívbe váltott
Pedig ez egyáltalán nem jellemző rájuk... :idiota:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #41874 2019.09.19. 10:05

Hozzám meg tegnap hozta a posta:

Guncon 2

fffww.jpg


Az egyike a millió féle bullshit perifériának és mósön szutyoknak, ami MŰKÖDIK. Time Crisis, Virtua Cop, ilyesmik fognak menni vele, PS2-n.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #41875 2019.09.19. 11:13

DanielT írta:JÉ!!! Hát mik vannak!
A lényeg: az LCD egy rakás szar, csak "mindenki" elfelejtette mi volt a jó. KÖHM. :miaz:
https://youtu.be/V8BVTHxc4LM
Ez mind szép és jó, de ha eszembe jut milyen hangot ad ki egy bekapcsolt crt, már meg is van bocsátva az lcd technológia összes fogyatékossága.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #41876 2019.09.19. 11:19

benőmenő írta:Ez mind szép és jó, de ha eszembe jut milyen hangot ad ki egy bekapcsolt crt, már meg is van bocsátva az lcd technológia összes fogyatékossága.
Ekkora marhaságot tőled nem vártam volna. :D Please elaborate on this óriási faszság! :help:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #41877 2019.09.19. 11:52

TasmanHBD!
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #41878 2019.09.19. 12:59

DanielT írta:Ekkora marhaságot tőled nem vártam volna. :D Please elaborate on this óriási faszság! :help:
Bekapcsolod és ilyen rohadt idegesítő magas frekvencián zúg. Főleg azóta feltűnő, hogy elvétve találkozok crt-vel. Azt nem tudom, hogy a sokhertzes cuccoknál is ennyire hallatszik, de tv-ktől és anno a sulis monitoroktól meg lehetett zavarodni.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #41879 2019.09.19. 16:08

benőmenő írta:Bekapcsolod és ilyen rohadt idegesítő magas frekvencián zúg. Főleg azóta feltűnő, hogy elvétve találkozok crt-vel. Azt nem tudom, hogy a sokhertzes cuccoknál is ennyire hallatszik, de tv-ktől és anno a sulis monitoroktól meg lehetett zavarodni.
Elég non issue-t sikerült felhoznod, még pár év és te se fogod hallani, nekem meg sose volt vele gondom. A mostani Tv-m akkor zúg, ha nincs rendesen bedugva a SCART és a földelés nem érintkezik tökéletesen. Olyankor megigazítom.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #41880 2019.09.19. 16:21

DanielT írta:Elég non issue-t sikerült felhoznod, még pár év és te se fogod hallani, nekem meg sose volt vele gondom. A mostani Tv-m akkor zúg, ha nincs rendesen bedugva a SCART és a földelés nem érintkezik tökéletesen. Olyankor megigazítom.
Viszont így már érthető, hogy miért vén szivarok nosztalgiáznak CRT-n 2019-ben. :hehe:
Szülők vettek idén, ilyen ultrahangos szúnyogriasztót, nagyjából 5 mp-ig bírtam, utána kitéptem a konnektroból. De cseréltem már el velük telefon töltőt is, mert az enyém sípolt, mint a fene, ők meg már nem hallották úgyse.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #41881 2019.09.19. 19:18

Köszönöm mindenkinek! :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #41882 2019.09.19. 21:32

TasManXT írta:Köszönöm mindenkinek! :)
Boldog-boldogot!
Avatar
eje75

Hozzászólás #41883 2019.09.19. 22:00

TasManXT írta:Köszönöm mindenkinek! :)
HBD Dude!
Avatar
eje75

Hozzászólás #41884 2019.09.19. 22:02

Ma indult a COD MW closed beta PC-re... MINDEN beállításomat, rangomat, szirszaromat áthozta a PS4-ről csont nélkül... crossplay vígan megy: több PS4-es csókát is láttam a lobbyk-ban egérrel...nagy móka, hétvégén free beta lesz, érdemes kipróbálni...
Avatar
donatus13

Hozzászólás #41885 2019.09.19. 22:16

Boldogat Tas tata:)
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #41886 2019.09.20. 11:58

Három hamisíthatatlan batman-hangulatot ad az Epic ingyen.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #41887 2019.09.20. 11:59

Elég menőke.

phpBB [media]
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #41888 2019.09.20. 11:59

DanielT írta:Kár, pedig kíváncsi lettem volna, hogyan veszik a "töltsd le és telepítsd fel a Vibert*" feladatot.
*BÁRMILYEN programmal helyettesíthető.
Hát, az nem kell. Viszont lehet, hogy nem lehet hibernálni. Utána kéne olvasnom.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #41889 2019.09.20. 15:02

Nagy nap ez a mai!

"Madeline from Celeste might be trans!"

"This is seriously amazing. We need more trans representation in games. Trans gamers rise up! People think the pill bottle might contain hormone pills. Let's hope so!"

KépKépKép

Aki nem tudná, a lenti játék vörös hajú főhőséről tudtuk meg ezt a szuper fontos infót!

Kép
Avatar
donatus13

Hozzászólás #41890 2019.09.21. 08:59

Mivel én nagyon gondolkodtam egy ryzen 3900x -en ezért elkezdtem olvasni a témában, a múltkori boost problémára visszatérve, itt a patch info ha valakit érdekelne esetleg még a téma :)
https://www.techradar.com/news/amd-ryzen-3000-boost-fix-works-but-its-really-not-as-big-a-deal-as-youd-think
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #41891 2019.09.21. 09:22

donatus13 írta:Mivel én nagyon gondolkodtam egy ryzen 3900x -en ezért elkezdtem olvasni a témában, a múltkori boost problémára visszatérve, itt a patch info ha valakit érdekelne esetleg még a téma :)
https://www.techradar.com/news/amd-ryzen-3000-boost-fix-works-but-its-really-not-as-big-a-deal-as-youd-think
BIOS-okkal egyébként még elég sok gyerekbetegség van, főleg az MSI-nél (akik ugye a költséghatékony B450-es deszkákból a legjobbakat gyártják), elég csak megnézni a redditjüket.
Nem indul, vagy csak random néha. 20mp-1perc is lehet mire eljut a post beepig a gombnyomástól. Meg általános, hogy 1.5V körül pörkölik a cpu-t, annak ellenére hogy overrideolják BIOS-ban, de legalább boostolni sem boostol rendesen sokaknak, csak feleslegesen fűt. Igazi AMD launch fíling na, hiába lenne amúgy maga a termék jó. :whatever:
Ja és a B3* és X3* deszkák meg telibe vannak szarva, hiába kéne kompatibilisnek lenniük.
Avatar
Botond

Hozzászólás #41892 2019.09.21. 09:26

benőmenő írta:BIOS-okkal egyébként még elég sok gyerekbetegség van, főleg az MSI-nél (akik ugye a költséghatékony B450-es deszkákból a legjobbakat gyártják), elég csak megnézni a redditjüket.
Nem indul, vagy csak random néha. 20mp-1perc is lehet mire eljut a post beepig a gombnyomástól. Meg általános, hogy 1.5V körül pörkölik a cpu-t, annak ellenére hogy overrideolják BIOS-ban, de legalább boostolni sem boostol rendesen sokaknak, csak feleslegesen fűt. Igazi AMD launch fíling na, hiába lenne amúgy maga a termék jó. :whatever:
Ja és a B3* és X3* deszkák meg telibe vannak szarva, hiába kéne kompatibilisnek lenniük.
Kb ezek győztek meg, hogy inkább húzzunk ki egy hétre Párizsba a kölkökkel, nézzünk meg mindent és nyomjunk egy fullos napot disneylandben is, minthogy az AMDnek adjak pénzt. Ellesz ez a 6700k a 7 nanos intelig, vagy ha nagyon szorul a hurok, akkor kukázok vhonnan egy secondhand 8700k-t.
Avatar
donatus13

Hozzászólás #41893 2019.09.21. 09:35

Én is úgy érzem ráérek még az új masinával ha egyáltalán rászánom magam, de nem teszek le az amd-s cuccokról, mert így összességében amire én használom a gépet, jól járnék a procival.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #41894 2019.09.21. 11:02

Botond írta:Kb ezek győztek meg, hogy inkább húzzunk ki egy hétre Párizsba a kölkökkel, nézzünk meg mindent és nyomjunk egy fullos napot disneylandben is, minthogy az AMDnek adjak pénzt. Ellesz ez a 6700k a 7 nanos intelig, vagy ha nagyon szorul a hurok, akkor kukázok vhonnan egy secondhand 8700k-t.
en abbol a penzbol max magyarorszagra tudnek menni :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #41895 2019.09.21. 11:53

Micsu írta:en abbol a penzbol max magyarorszagra tudnek menni :D
3950x-et néztem jobb alaplappal, ramokkal, abból kijött egy nap Disneyland nem kell sorbállni jegyekkel ötünkre. :)
Engem amúgy azon kívül amiket a fiatalok írnak még az is elriasztott, hogy mennyit eszik egy ilyen cucc. Kurvasok hő az, de bele se gondoltam korábban, pedig logikus, hogy sok mag többet eszik, azt nem tudja ellensúlyozni a 7nano se.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #41896 2019.09.21. 15:48

Botond írta:3950x-et néztem jobb alaplappal, ramokkal, abból kijött egy nap Disneyland nem kell sorbállni jegyekkel ötünkre. :)
Engem amúgy azon kívül amiket a fiatalok írnak még az is elriasztott, hogy mennyit eszik egy ilyen cucc. Kurvasok hő az, de bele se gondoltam korábban, pedig logikus, hogy sok mag többet eszik, azt nem tudja ellensúlyozni a 7nano se.
Telepíts rá 32 bites Windowst hátha a kevesebb bittel kevesebbet fogyaszt! :idiota:
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #41897 2019.09.21. 15:50

Kb. ugyanannyit fogyaszt amúgy a kettő. Főleg úgy, hogy a 16C32T háromnegyede mélyalvásban lesz az használat 99,999%-ában...
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #41898 2019.09.21. 15:51

Mi a gond a B350-esekkel? Én teszteket néztem csak, de azok pozitívak voltak (pl. 3900x B350-en).
Avatar
eje75

Hozzászólás #41899 2019.09.21. 15:57

Megy a ground war... Dani leszedted? :ejnye1:
Avatar
Botond

Hozzászólás #41900 2019.09.21. 16:08

aabyssx írta:Telepíts rá 32 bites Windowst hátha a kevesebb bittel kevesebbet fogyaszt! :idiota:
16 bites cuccokat terveztem rajta kenni 240p-ben. :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #41901 2019.09.21. 17:00

eje75 írta:Megy a ground war... Dani leszedted? :ejnye1:
Le és nagyon akartam, hogy jó legyen, de nekem minden tekintetben csalódás. A grafika, a pálya hangulata, a játék üteme, minden. Úgy érzem ez évekkel van lemaradva a BF4-hez képest.

Ja és ultra éc, hogy minden csapattárs meg a neve ott lebeg a képernyőn, egyszerűen undorító. Ha meg kikapcsolod, akkor hátrányban vagy a helyzetfelismerés terén. :levele: :levele: :levele:

szerk: Meg semmi modern hangulata nincs, az összes pálya WWII is lehetne simán.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #41902 2019.09.21. 20:18

Érdekes fejlemény: Francia bírósági döntés értelmében Steamen eladhatóvá kell tenni a játékokat. Mármint a saját cuccainkat, mintha fizikai példányok lennének.

CIKK
Avatar
eje75

Hozzászólás #41903 2019.09.21. 22:15

DanielT írta:Le és nagyon akartam, hogy jó legyen, de nekem minden tekintetben csalódás. A grafika, a pálya hangulata, a játék üteme, minden. Úgy érzem ez évekkel van lemaradva a BF4-hez képest.

Ja és ultra éc, hogy minden csapattárs meg a neve ott lebeg a képernyőn, egyszerűen undorító. Ha meg kikapcsolod, akkor hátrányban vagy a helyzetfelismerés terén. :levele: :levele: :levele:

szerk: Meg semmi modern hangulata nincs, az összes pálya WWII is lehetne simán.
Értem: szóval mindenki megcsinált minden lukadba.... de miért nem ezt mondod a sok rizsa helyet?? :nyes: :nyes: :nyes:
Én pont az ellenkezőjét gondolom a játék egészével kapcsolatban, nekem sokkal nagyobb élvezet, mint a BF, de elfogadom...csak annyit még, hogy lesz egy pure mód, amit PS4-en próbáltam, ott se hud, se iránytű, se célkereszt, csak a sight van, még azt se írja ki, ha lelőttél valakit... hátha....
sajnálom, hogy nem jött be, Én kicsit élvezem:
Spoiler
shelly.gif
Avatar
DanielT

Hozzászólás #41904 2019.09.21. 22:33

"A dollar store version of Battlefield 4."

Az első két perc különösen fun. :D

phpBB [media]
Avatar
eje75

Hozzászólás #41905 2019.09.21. 22:50

DanielT írta:"A dollar store version of Battlefield 4."

Az első két perc különösen fun. :D
Sajnos a videó minden percével 1-et kell értenem, mert a groud war tényleg szar.... de sajnos a BF-ben ugyanez megy: fejetlen csirkeként rohangál mindenki, a tankok snipe-olnak a távolból, stb, stb... pont ezért hagytam abba a BF-et, mert elegem van ebből a formulából... még mindig azt mondom, hogy a Sandstorm az újt etalon az FPS-ben...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #41906 2019.09.22. 09:48

eje75 írta:Sajnos a videó minden percével 1-et kell értenem, mert a groud war tényleg szar.... de sajnos a BF-ben ugyanez megy: fejetlen csirkeként rohangál mindenki, a tankok snipe-olnak a távolból, stb, stb... pont ezért hagytam abba a BF-et, mert elegem van ebből a formulából... még mindig azt mondom, hogy a Sandstorm az újt etalon az FPS-ben...
A Sandstormban is unalmas nekem a környezet. MODERNT akarok, nem ilyen harmadik világbeli koszfészkeket nézni.

Hát könyörgöm... mi volt 6 éve?

phpBB [media]


phpBB [media]
Avatar
Mekee

Hozzászólás #41907 2019.09.22. 18:25

Elkezdtem tolattyúzni eztet a páokembört, hát. Én nemértem mit ajnároznak ezen, konkrétan már nem merek elinditani egy mellékküldit, mert minden egyes inditásánál Még jobban telefossa a map-ot valami gyűjthetővel, el se tudom képzelni, hogy mennyi féle is lehet valójában. Sztori meg középszar, szóval lehet nekem inkább kimaradt, s valami értelmesebb exklu potlással folytatom a checklistet, pl a horizonnal. Konkrétan az ea és a ubi legrosszabb korszakát egybegyúrták egy játékba, a tarzanlengedezést má rohadtul unom, a harc elmegy, de nem viszi el a hátán, de ami nagyon flusztrál, hogy a rohadt gyűjtögethető baszokat meg a 3féle random bűnesetet agyon kellene ismételgetni, meg felszedegetni, mer konkrétan máshogy szart se fejleszthetek.
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #41908 2019.09.22. 18:34

Mekee írta:Elkezdtem tolattyúzni eztet a páokembört, hát. Én nemértem mit ajnároznak ezen, konkrétan már nem merek elinditani egy mellékküldit
meg is van a hiba, engedd el a mellék dolgokat és rendben lesz, elég a főszál
Avatar
Botond

Hozzászólás #41909 2019.09.22. 21:51

Lepörgött az AC:egyiptom. Rég volt ilyen termékeny évem, hogy ennyi cím végigpörögjön. Élveztem minden pillanatát, nagyon szépen elhozták új irányba a sorozatot (egygombos harc felkúszott három gombig egyenesen!), a sztori jópofaság, a gyűjtős openworld cuccokat szokás szerint túltolták, lehetett volna hússzal kevesebb erőd. :D A fáraó átka dlc sztorija, meg vizuális cuccai külön kiemelést érdemelnek, az fantasztikus ~10 órás kiegészítés lett. Összességében hozta amit a "jobb" AC-k szoktak, adok neki a 8/10et, amiből 10/10 a második kieg, a fáraós.
AC:görögök asszem egyelőre nem, ideje lenne dragon age 2-3at letolni, mindjárt jön a negyedik!
Avatar
Moby

Hozzászólás #41910 2019.09.22. 22:17

Kandurex írta:meg is van a hiba, engedd el a mellék dolgokat és rendben lesz, elég a főszál
Én inkább csak azt nem értem, hogy akit nem különösebben érdekel a paókembör univerzum, az mit szeretne egy paókembör játéktól? Hátha mégsem lesz benne paókembör? :zavart2:
Avatar
Moby

Hozzászólás #41911 2019.09.22. 22:27

Botond írta:Lepörgött az AC:egyiptom. Rég volt ilyen termékeny évem, hogy ennyi cím végigpörögjön. Élveztem minden pillanatát, nagyon szépen elhozták új irányba a sorozatot (egygombos harc felkúszott három gombig egyenesen!), a sztori jópofaság, a gyűjtős openworld cuccokat szokás szerint túltolták, lehetett volna hússzal kevesebb erőd. :D A fáraó átka dlc sztorija, meg vizuális cuccai külön kiemelést érdemelnek, az fantasztikus ~10 órás kiegészítés lett. Összességében hozta amit a "jobb" AC-k szoktak, adok neki a 8/10et, amiből 10/10 a második kieg, a fáraós.
AC:görögök asszem egyelőre nem, ideje lenne dragon age 2-3at letolni, mindjárt jön a negyedik!
Szerintem az ac görögök már szarabb ettől, nekem legalábbis az volt.
Nálam most kicsit túlpörög minden. Megjött a régi-új Zelda, rohadtkurvajó, de a fiam lassan befejezi, én meg nem tartok benne sehol. A geow5-re ráuntam mint a szar, néha tolok bele pár percet de kb ennyi. Szerintem nem fog lemenni. Belekezdtem a Darksiders KETTŐbe (:D kimaradt, igen), rohadtkurvajó, ez pörög a legtöbbet. Astral Chain lement, zseniális volt, de az endgame kontent egy későbbi időpontra tolódott. Mondjuk jövőre.
Közben befutott a Ni No Kuni remastered. Egy csoda, alig várom, hogy belekezdhessek. Már csak azt nem tudom az mikor lesz.
No Man's Sky VR ugyanez.
Jött új tartalom a Remnanthoz.
3 nap múlva nyílik a The Outer Worlds. Remélem szar lesz, és annak már nem kell várnom az elkezdését (nem sok esély van rá) :D
Konkrétan fuldoklom a belekezdett játékokban.
Avatar
Botond

Hozzászólás #41912 2019.09.22. 22:39

Moby írta:Konkrétan fuldoklom a belekezdett játékokban.
Mióta megszületett az első gyerek azóta ez van nálam is. Idén lemegy öt cím, azzal évtizedes rekordot csinálok. :)
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #41913 2019.09.22. 22:41

Botond írta:Lepörgött az AC:egyiptom. Rég volt ilyen termékeny évem, hogy ennyi cím végigpörögjön. Élveztem minden pillanatát, nagyon szépen elhozták új irányba a sorozatot (egygombos harc felkúszott három gombig egyenesen!), a sztori jópofaság, a gyűjtős openworld cuccokat szokás szerint túltolták, lehetett volna hússzal kevesebb erőd. :D A fáraó átka dlc sztorija, meg vizuális cuccai külön kiemelést érdemelnek, az fantasztikus ~10 órás kiegészítés lett. Összességében hozta amit a "jobb" AC-k szoktak, adok neki a 8/10et, amiből 10/10 a második kieg, a fáraós.
AC:görögök asszem egyelőre nem, ideje lenne dragon age 2-3at letolni, mindjárt jön a negyedik!
És azt tudtad, hogy a GeoW-ból már itt az ötödik is!!!!4-gy!!!2-ő!!!
Avatar
Botond

Hozzászólás #41914 2019.09.22. 23:11

Zóanagyvarázsló írta:És azt tudtad, hogy a GeoW-ból már itt az ötödik is!!!!4-gy!!!2-ő!!!
Meg ez is! Óriási! Már egy értékelés is van!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #41915 2019.09.22. 23:13

Botond írta:Meg ez is! Óriási! Már egy értékelés is van!
De nincs benne co-op :rinya:
Avatar
Botond

Hozzászólás #41916 2019.09.23. 08:53

Zóanagyvarázsló írta:De nincs benne co-op :rinya:
Kedd meló után jó lehet, neked hogy néznek ki az az este?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #41917 2019.09.23. 09:39

Moby írta:Én inkább csak azt nem értem, hogy akit nem különösebben érdekel a paókembör univerzum, az mit szeretne egy paókembör játéktól? Hátha mégsem lesz benne paókembör? :zavart2:
Megint meghoztad a kedvem hozzá! :idiota:
Avatar
Botond

Hozzászólás #41918 2019.09.23. 09:53

Moby írta:Szerintem az ac görögök már szarabb ettől, nekem legalábbis az volt.
Reggel korán ébredtem, belenéztem 30 percet. Lehet tényleg sok lesz ez már, hogy mindenben próbál rálicitálni az egyiptomra. Csak annyi fért bele a megtekintésbe, hogy lenyomtam Leonidásszal a perzsákat meg szájonkentem két csicskát, és átvettem az ubipontból aktivált csodákat (ezért indítottam el, hogy ezt a részt letudjam, amikor 20 percig poppolnak be a cuccok az inventoryba), de már van felelet választós beszélgetés, agyonszofisztikált gearezés, kombóhegyek a verekedéshez, és ugye jön a hajós rész is, amiről annyit tudok, hogy van, mert lehetett hajóskint is venni ubipontért. Szóval lehet sok lesz ez tényleg, de majd meglássuk.
/szerk: viszont pókember nincs, ha esetleg vkinek ez szempont :zavart1:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #41919 2019.09.23. 11:02

25 év után egy kis megnyugtatás... NEM MI VOLTUNK BÉNÁK! :D

phpBB [media]
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #41920 2019.09.23. 11:48

Botond írta:Kedd meló után jó lehet, neked hogy néznek ki az az este?
Az pont jól. Majd írj rám Steamen vagy GOG-on, amikor kész a tested (vagy előtte egy órával, hogy az esetleges elintéznivalóimat letudjam), igyekszem online lenni.

Ahogy elnézem, NintenMoby már kiszeretett az ötletből, de hátha behullámvasutazik még.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #41921 2019.09.23. 12:01

Moby írta:Szerintem az ac görögök már szarabb ettől, nekem legalábbis az volt.
Nálam most kicsit túlpörög minden. Megjött a régi-új Zelda, rohadtkurvajó, de a fiam lassan befejezi, én meg nem tartok benne sehol. A geow5-re ráuntam mint a szar, néha tolok bele pár percet de kb ennyi. Szerintem nem fog lemenni. Belekezdtem a Darksiders KETTŐbe (:D kimaradt, igen), rohadtkurvajó, ez pörög a legtöbbet. Astral Chain lement, zseniális volt, de az endgame kontent egy későbbi időpontra tolódott. Mondjuk jövőre.
Közben befutott a Ni No Kuni remastered. Egy csoda, alig várom, hogy belekezdhessek. Már csak azt nem tudom az mikor lesz.
No Man's Sky VR ugyanez.
Jött új tartalom a Remnanthoz.
3 nap múlva nyílik a The Outer Worlds. Remélem szar lesz, és annak már nem kell várnom az elkezdését (nem sok esély van rá) :D
Konkrétan fuldoklom a belekezdett játékokban.
outer worlds nem oktoberben jelenik meg?
Avatar
Botond

Hozzászólás #41922 2019.09.23. 12:25

Zóanagyvarázsló írta:Az pont jól. Majd írj rám Steamen vagy GOG-on, amikor kész a tested (vagy előtte egy órával, hogy az esetleges elintéznivalóimat letudjam), igyekszem online lenni.

Ahogy elnézem, NintenMoby már kiszeretett az ötletből, de hátha behullámvasutazik még.
Ólrájt!
Más. Az új COD mégiscsak jóság lesz, igaza van eje kollégának. A 32 bit ellen ugyan nem harcolnak direktben, de a dx11et elfelejtik és dx12 only lesz, win7 esetében is. Azé csak haladgatunk a több magos, több szálas jóság világ irányába, és egyszer csak tényleg lesz értelme annak amit az AMD megálmodott nekünk!
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #41923 2019.09.23. 12:41

Ez a gameboy Zelda rimék nagyon cukker, csakhát egy fospermetre adták ki. Frémdroppol, meg 576pé ez a kvarcjáték a LEGESLEGJOBB!!!44 (TM) kézikonzolon.
Avatar
Moby

Hozzászólás #41924 2019.09.23. 12:45

Micsu írta:outer worlds nem oktoberben jelenik meg?
De elnéztem a hónapot...
Avatar
Moby

Hozzászólás #41925 2019.09.23. 12:54

benőmenő írta:Ez a gameboy Zelda rimék nagyon cukker, csakhát egy fospermetre adták ki. Frémdroppol, meg 576pé ez a kvarcjáték a LEGESLEGJOBB!!!44 (TM) kézikonzolon.
És gondolom kizárólag ezért nem veszed, mert frémdroppol, meg 576p :vigyor3:


/ilyenkor azért sikoltozom csendesen magamban :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #41926 2019.09.23. 12:56

Holnap TloU Part2 event. Talán lesz végre dátum is.
Avatar
Botond

Hozzászólás #41927 2019.09.23. 12:56

Moby írta:És gondolom kizárólag ezért nem veszed, mert frémdroppol, meg 576p :vigyor3:
Benő továbbment a meg nem vételnél. Ő egyenesen képes volt meg se születni, amikor még az 576p géming trendi volt, és az ipar csúcsa. Mi elkapkodtuk ezt a megszületés dolgot, és dagonyáztunk a fospermetben, ő meg okosan kivárt és csak akkor született meg, amikor már minden is 4k legalább. Túljárt mindannyiunk eszén!
Avatar
Moby

Hozzászólás #41928 2019.09.23. 13:03

Botond írta:Benő továbbment a meg nem vételnél. Ő egyenesen képes volt meg se születni, amikor még az 576p géming trendi volt, és az ipar csúcsa. Mi elkapkodtuk ezt a megszületés dolgot, és dagonyáztunk a fospermetben, ő meg okosan kivárt és csak akkor született meg, amikor már minden is 4k legalább. Túljárt mindannyiunk eszén!
Én abban fürdök minden nap. Nem tudok leszokni róla.
Jut is eszembe a 4K-ról: C9-ek megkapják a g-syncet az lg-től, menni fog hdmi-n is a adaptivsync nvidiákon. Erősen fontolóra vettem a vételt. Hátha azzal ki tudok mosakodni az állandó fospermetből!
Avatar
Botond

Hozzászólás #41929 2019.09.23. 13:15

Moby írta:Én abban fürdök minden nap. Nem tudok leszokni róla.
Jut is eszembe a 4K-ról: C9-ek megkapják a g-syncet az lg-től, menni fog hdmi-n is a adaptivsync nvidiákon. Erősen fontolóra vettem a vételt. Hátha azzal ki tudok mosakodni az állandó fospermetből!
Én a monitorral elégedett vagyok azóta is, a TV-t szoktam nézegetni, hogy talán ideje lenne 55 colról feljebb váltani 65-75 col irányába, mert már egész emberi áron van ennyiért TV, aztán láttam, hogy nem érdemes, mert a 8k ára sincs már látótávolságon kívül, lehet még egy évet várok és akkor elérhető a 8k@75 col, de a 65 mindenképpen, szóval marad a fospermetelés egyelőre.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #41930 2019.09.23. 13:30

Moby írta:Holnap TloU Part2 event. Talán lesz végre dátum is.
Ti ebből néztek bármit előre? Minek, csak szétcseszi az élményt. Semmiféle világmegváltást nem várok tőle, de nyilván végigtolom (ha nem lesz UC4 féle epik fail) és előzetes infó híján egy ilyen kamugém/film csak jobb szerintem.

Vissza: “Leáldozott.hu”