A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Moby

Hozzászólás #41721 2019.09.06. 17:50

Botond írta:Apple kilépett a 64 bitbe iOSel, de a vas alá 1-2-3 giga ramos, szóval jól láthatóan nem emiatt kellett. Android bezzeg mindenre is jó, kell is neki a 6-8-12 giga. Windowsról nem is beszélve. De mindegy, akkor ebben nem értünk egyet.
Leírom újra: a mobiltelefon cucc a lőtéri döglött kutyát se érdekli, az első ájfont 12 éve mutatta be SJ. Semmit nem vesztett a 32 bit dobásával senki. Arról megasztánpláne nem is beszélve, hogy gecire más procik mennek azokban, meg a win alatt. Hogy ott minek van értelme meg minek nincs, ez nem vetíthető ki az asztali winre. Se.
Nomegaztán lehetne itt még diskurálni arról, hogy a mobiltelefon os-ek főleg managed kódokat futtatnak, a win meg nagyrészt nem(ha már itt ilyen memóhiszti van), de felesleges, mert a szakmai érveket úgysem értenéd, görcsösen belekapaszkodtál egy totál ignoráns jellemzőbe, és abban látod a sátánt. Tőlem mehet, jelentősége amúgy sincs :)
Avatar
Botond

Hozzászólás #41722 2019.09.06. 21:28

Pillars of eternity 4 eurónál is kevesebbért. Az kemény. Pár hete jelent meg switchre is. 50ért. Mondjuk ebben nincsenek benne a dlc-k.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #41723 2019.09.06. 21:48

Botond írta:Pillars of eternity 4 eurónál is kevesebbért. Az kemény. Pár hete jelent meg switchre is. 50ért. Mondjuk ebben nincsenek benne a dlc-k.
Mi az a plusz 46 EUR... remélem nem adod el a lelked! :nezze: :ejnye1:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #41724 2019.09.06. 22:17

Azt mar reg eladta :fogmosas:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #41725 2019.09.06. 22:37

Micsu írta:Azt mar reg eladta :fogmosas:
Nem, az a felesége volt. Lelke sose.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #41726 2019.09.06. 23:24

am battletech is meger 10et, vagyis nekem :P
Avatar
Botond

Hozzászólás #41727 2019.09.07. 07:24

DanielT írta:Mi az a plusz 46 EUR... remélem nem adod el a lelked! :nezze: :ejnye1:
Nem, majd ha lesz dobozos switchre, akkor berántom. Ezzel a mutant: road to edennel is nonstop a küzdelem azóta is. Jött hozzá vagy 8 patch az elmúlt ~1 hónapban, az eredménye, hogy a tegnapi után most már el se indul, indítás után CTD egyből. Szóval tegnap írtam az alzának (Moby által szponzorált reklám helye), hogy adjanak egy dobozosát switchre, mert most már sorrakerült a cucc. Hamarosan indulok is érte, letolom (minden review szerint látványosan agyonbutított grafika mellett), aztán eladom, és 0 forintban megáll majd a bűvészmutatvány. Számos játék van, ami jobb játékélményt ad nekem handheld, mint nagy kivetítőkön meg van persze olyan is, amit el nem tudnék képzelni switchen. POE pl olyan ami szerintem jobb lehet switchen.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #41728 2019.09.07. 07:50

Boldog születésnapot Donatus13-nak! :integet2:
Avatar
Moby

Hozzászólás #41729 2019.09.07. 08:54

Jaja boldogot dodzylla!
Avatar
eje75

Hozzászólás #41731 2019.09.07. 18:37

Új Gears-t tolja valaki? 300 Ft-ért belekqrok, most jön le, de nem várok tőle sokat....
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #41732 2019.09.07. 18:52

eje75 írta:Új Gears-t tolja valaki? 300 Ft-ért belekqrok, most jön le, de nem várok tőle sokat....
300? :conf:
Avatar
eje75

Hozzászólás #41733 2019.09.07. 19:02

Kandurex írta:300? :conf:
Én is sokalltam, de hát mit csináljak, ennyit kértek érte...
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #41734 2019.09.07. 19:26

eje75 írta:Én is sokalltam, de hát mit csináljak, ennyit kértek érte...
egye fene, told át a linket, lehet nagy duzzogva megveszem...bár átgondolom...kösz :hehe:
Avatar
eje75

Hozzászólás #41735 2019.09.07. 20:01

Kandurex írta:egye fene, told át a linket, lehet nagy duzzogva megveszem...bár átgondolom...kösz :hehe:
Ne má
Avatar
Moby

Hozzászólás #41736 2019.09.07. 20:36

eje75 írta:Új Gears-t tolja valaki? 300 Ft-ért belekqrok, most jön le, de nem várok tőle sokat....
#41690
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #41737 2019.09.07. 21:02

eje75 írta:Ne má
hmm... :vigyor2:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #41738 2019.09.07. 21:16

Nálam ma a gémingpécé azt a megitisztelő feladatot tölthette be, hogy kiszolgálta az emulátor gépet a Final Fantasy VII ISO -val. :D Hát nem egy Gears 5 féle terhelés, de na...

Még soha nem vittem el az első lemez cseréig, de most szerintem percek kérdése.

Végigvitte ezt valamelyikőtök? Zó mintha rémlene és Slickadamból is kinézem amilyen perverz jószág.
Avatar
eje75

Hozzászólás #41739 2019.09.07. 21:54

Moby írta:#41690
Efölött átsiklottam...májbed... de 1-et tudok érteni: amit eddig láttam belőle qwára szórakoztató! Ellentétben a Ghost Recon Breakpoint-al... kaptam béta kulcsot hozzá, de nem egyszerűen csak szar játszani vele (meraz), hanem bűn ronda is... eszembe se jusson
Spoiler
broaf.gif
Avatar
Moby

Hozzászólás #41740 2019.09.07. 23:33

eje75 írta:Efölött átsiklottam...májbed... de 1-et tudok érteni: amit eddig láttam belőle qwára szórakoztató! Ellentétben a Ghost Recon Breakpoint-al... kaptam béta kulcsot hozzá, de nem egyszerűen csak szar játszani vele (meraz), hanem bűn ronda is... eszembe se jusson
Spoiler
broaf.gif
Kaptam én is kódot, letöltöttem, majd anélkül, hogy egyszer is rákattintottam volna az ikonra letöröltem. Egyszerűen annyi a játék, amivel jó lenne játszani, és meg is van, hogy nem kell most ilyen. Nyomnám a GeoW-ot is, de az astral chain nem ereszt. Ma egész nap az pörgött. Holnap talán megy majd egy kis geow is.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #41741 2019.09.07. 23:56

DanielT írta:Nálam ma a gémingpécé azt a megitisztelő feladatot tölthette be, hogy kiszolgálta az emulátor gépet a Final Fantasy VII ISO -val. :D Hát nem egy Gears 5 féle terhelés, de na...

Még soha nem vittem el az első lemez cseréig, de most szerintem percek kérdése.

Végigvitte ezt valamelyikőtök? Zó mintha rémlene és Slickadamból is kinézem amilyen perverz jószág.
NA. Hát a CD váltásig nem értem el, ellenben a játék az elmúlt két órában átváltozott egy undorító, legalja, hulladék, mocsok grindfeszt OKÁDÉKKÁ.

Teljesen kielégítő és érdekes volt az első 8 óra, haladt minden meglepően élvezetesen. Aztán megjött az OPEN WORLD (na jó, csak egy használhatatlan trágya "térkép") és széthullott. Nincs már értékes kontent, csak random harcok, bolyongás és zéró élvezetet tartogató kínszenvedés.

REMEK!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #41742 2019.09.08. 00:31

DanielT írta:Nálam ma a gémingpécé azt a megitisztelő feladatot tölthette be, hogy kiszolgálta az emulátor gépet a Final Fantasy VII ISO -val. :D Hát nem egy Gears 5 féle terhelés, de na...

Még soha nem vittem el az első lemez cseréig, de most szerintem percek kérdése.

Végigvitte ezt valamelyikőtök? Zó mintha rémlene és Slickadamból is kinézem amilyen perverz jószág.
Szerintem Cloud játszott vele :kuss: Én meg soha egy Final Fantasyvel sem, a VII sosem volt meg, se warezban, se legálisan. De Tinmannel és Tottival annak idején volt szó róla, de drágálltam. Aaby tuti játszott vele, és szerintem Necro is.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #41743 2019.09.08. 06:10

Én a Gears 4-et raktam fel de ez tényleg az a fajta a müzli, ahol akár a kartont is rághatnád. Eddig nem volt olyan MS sztóros játék amiért ne sokalltam volna a 300 Ft-ot.
Viszont feltelepült a Remember Me is. Vannak azok a játékok, amiket évek után elővesz az ember és elszörnyülködik, mennyivel csúnyább, mint amire emlékezett, na ez nagyon nem az a fajta játék. Anno a HD4850-en tolva is ütött és a mai napig sem kell szégyenkeznie ennek a 6 éves játéknak.
Avatar
donatus13

Hozzászólás #41744 2019.09.08. 08:51

Köszönöm mindenkinek aki gondolt rám, és a méhekre is :D
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #41745 2019.09.08. 09:26

DanielT írta:NA. Hát a CD váltásig nem értem el, ellenben a játék az elmúlt két órában átváltozott egy undorító, legalja, hulladék, mocsok grindfeszt OKÁDÉKKÁ.

Teljesen kielégítő és érdekes volt az első 8 óra, haladt minden meglepően élvezetesen. Aztán megjött az OPEN WORLD (na jó, csak egy használhatatlan trágya "térkép") és széthullott. Nincs már értékes kontent, csak random harcok, bolyongás és zéró élvezetet tartogató kínszenvedés.

REMEK!
Van és kötelező jelleggel kell használni a véletlenszerű harcok csökkentése materiat. (amúgy Midgard után Kalm-ba kell menni, kb. 1 percnyi séta sem, és gyün a kontent megen, lehet walktru kell)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #41746 2019.09.08. 15:12

Kandurex írta:Van és kötelező jelleggel kell használni a véletlenszerű harcok csökkentése materiat. (amúgy Midgard után Kalm-ba kell menni, kb. 1 percnyi séta sem, és gyün a kontent megen, lehet walktru kell)
Ja, köszike, de azóta megvan. Ott kellett továbbmenni, ahol egy karakterbe beleakadtam és alig tudtam kirángatni, hogy ne legyen soft lock... utána meg se próbáltam ott átmenni, pedig azt kellett volna, videóból tudtam meg. Azóta megint rengeteget haladtam, de lemezt még mindig nem kellett váltani, brütál.

Egyébként Kalm-ba eljutottam simán, a halászfalunál volt a problem.
Avatar
Necro

Hozzászólás #41747 2019.09.08. 15:56

FF7 és én: Rettentően ráigzultam amikor láttam a tesztet a 98-as 576 nyári számában amit megvenni nem tudtam, de a srácnál akinél akkorban CD-t irattunk megvolt. AZ FF8 nekem gyakorlatilag családtagom (éveken át végigjátszottam minden tavasszal) lett 2001 körül, de az FF7től a karaktermodellek távol tartottak. Később tettem egy próbát PC-n moddolva, de akkor meg a tesljesn értelmetlen dialógusokról pattantam le.

https://www.eurogamer.net/articles/2015 ... -fantasy-7
Avatar
DanielT

Hozzászólás #41748 2019.09.08. 18:27

Hápersze, hogy mindig így volt!

Gears 5's developers are making a big effort to make it the most accessible entry in the Gears of War franchise. This includes having 19 different Pride flags available as banners in the Gears 5 multiplayer mode.“At The Coalition, we believe that gaming is for everyone. And we believe that gaming is better when we embrace the things that make us unique and respect diverse perspectives,”

Emlékszem, ahogy lengettem a karfiolszexuális örvös medve zászlómat a 2008-ban!

Egyébként szerintem nagyon undorító és felháborító hogy csak 19 féle pride zászló van... ÉS A KISEBBSÉGEKKEL MI VAN?!?!?! NEM SZÁMÍTANAK!!??!??
Avatar
Micsu

Hozzászólás #41749 2019.09.08. 18:31

most nincs igazad, nézd meg a 2007es halo 3at, az egész játék egy pride zászló :nezze: :nezze:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #41750 2019.09.08. 19:06

Micsu írta:most nincs igazad, nézd meg a 2007es halo 3at, az egész játék egy pride zászló :nezze: :nezze:
Ja, de az csak az igénytelenséget tűzte büszkén zászlajára minden téren! :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #41751 2019.09.08. 19:11

Vicces? Najó, inkább nevetséges, de főleg szánalmas, hogy 2019 év végén meg ott tartunk, hogy felszívódik a vér, ami már 10 éve sem volt így. Pedigmindenmindigígyvolt azt értem.

A többi meg ehh.

phpBB [media]
Avatar
eje75

Hozzászólás #41752 2019.09.08. 21:10

Banyek annyira ráfüggtem az új COD-ra, hogy előrendeltem PS-re, hogy jövő héten tolhassam a tetves exku. PS bétáját... qwára várom, számolom a napokat...
Avatar
donatus13

Hozzászólás #41753 2019.09.08. 22:17

Hyper Light Drifter:

Ma végeztem vele, azaz most. Epic store-n húztam be ingyen, szerintem megveszem majd steamen, hogy támogassam a készítőket tetszett. Jó néhány helyen utáltam az egészet mert atom szopás az egész, de összességében egy nagyon jó és egyedi hangulatú játék, a sztorit ugyan nem igazán sikerült megértenem a képek és a többi alapján, de azért igyekeztem.
Aki szereti a platformer stílusú hack and slasht annak bátran ajánlom, tényleg egy nagyon jó játék. A következő két játék most a FEZ, és a Celeste lesz szerintem. Lehet utálni, hogy epic store-ból húzom be őket. Én sem becsülöm sokra ezt a tettet, de ha nem lett volna nem biztos hogy kipróbálom :)

Ajánlom másnak is. Játszátok.

Szerk: Néhány helyen netes segítséget kellett igénybe vennem, szóval könnyűnek nem mondanám, és ideg is kell hozzá bőven. Szóval csak azoknak akik bírják az ilyet:D
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #41754 2019.09.08. 22:25

Necro írta:Menj rá az Evil Withinre meg a RE2-re!
Köszi, RE-re lehet, hogy ránézek, de azt illene meg is venni.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #41755 2019.09.08. 22:26

DanielT írta:Esetleg a Dark Soulsra... bár tudom, hogy egyenesen ŐRÜLTSÉG lenne ajánlani valakinek, aki szerette a frankó harc mechanikákat, vagy lehet, hogy élvezné a világ legjobb játékát.
Mondom, nem jó sajnos az nekem. Se a démonszósz, se a nió, se a szekiró ...nem jönnek be ezek. Nagyon unalmasak és lassúak.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #41756 2019.09.08. 22:27

aabyssx írta:Mondom, nem jó sajnos az nekem. Se a démonszósz, se a nió, se a szekiró ...nem jönnek be ezek. Nagyon unalmasak és lassúak.
Akkor játsszál vazzeg egy villával a konnektor közelében! :mf2:
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #41757 2019.09.08. 22:28

Én végig vittem réges-régen a FF7-et. De én is a FF8-at bírom jobban.
Avatar
donatus13

Hozzászólás #41758 2019.09.08. 22:29

Azért az vicces, hogy meg akartam nézni mennyi volt a playtime-om a hyper light drifterrel és hát kiderült a store ezt nem tudja, ezért ez elég vicces.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #41759 2019.09.08. 22:32

DanielT írta:Hápersze, hogy mindig így volt!

Gears 5's developers are making a big effort to make it the most accessible entry in the Gears of War franchise. This includes having 19 different Pride flags available as banners in the Gears 5 multiplayer mode.“At The Coalition, we believe that gaming is for everyone. And we believe that gaming is better when we embrace the things that make us unique and respect diverse perspectives,”

Emlékszem, ahogy lengettem a karfiolszexuális örvös medve zászlómat a 2008-ban!

Egyébként szerintem nagyon undorító és felháborító hogy csak 19 féle pride zászló van... ÉS A KISEBBSÉGEKKEL MI VAN?!?!?! NEM SZÁMÍTANAK!!??!??
Ez semmi. Én mostanában nézek tinidrámaszarokat, mert a nagyobbik gyereknek lassan aktuális. Az utolsó cringe-festben már jóval több volt a ratyi szereplő, mint az egyenes, illetve a kevés fiú a dagadt(!) lányra hajtott - aki amúgy a sztár volt. :wilting: Ha a gyerek ebbe belekérdez, gőzöm sincs, hogy mit kéne mondani...
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #41760 2019.09.08. 22:38

DanielT írta:Vicces? Najó, inkább nevetséges, de főleg szánalmas, hogy 2019 év végén meg ott tartunk, hogy felszívódik a vér, ami már 10 éve sem volt így. Pedigmindenmindigígyvolt azt értem.

A többi meg ehh.

[video]gow 2 vs 5[/video]
Arénafosok megadják az alaphangot. Igénytelen fortnite-ot, meg overwatchot kell csinálni mindenből, mer az olcsó és népszerű...
Mondjuk szerintem a GoW egy primkó szar volt mindig, de ez simán visszalépés.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #41761 2019.09.08. 22:43

deep írta:Na. Eddig azt mondogattuk, mindig van lentebb. De ennél már szerintem nincs. És ez nem egy vicc...[video]nintendo fitnessbénaság[/video]
Ezzel szerintem nincs gond. Nem említik sehol, hogy bármi gaming related lenne. Még képernyőt sem mutatnak. Ez egy másik ipar. Tévéshop, vagy mi. Ott is ilyen gagyi bénaságokat szoktak eladni.
Avatar
Botond

Hozzászólás #41762 2019.09.08. 22:44

aabyssx írta:Ez semmi. Én mostanában nézek tinidrámaszarokat, mert a nagyobbik gyereknek lassan aktuális. Az utolsó cringe-festben már jóval több volt a ratyi szereplő, mint az egyenes, illetve a kevés fiú a dagadt(!) lányra hajtott - aki amúgy a sztár volt. :wilting: Ha a gyerek ebbe belekérdez, gőzöm sincs, hogy mit kéne mondani...
Tőlem a héten a bolt pénztárnál kérdezték meg, hogy mi az a Durex. :zavart1:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #41763 2019.09.08. 23:16

Botond írta:Tőlem a héten a bolt pénztárnál kérdezték meg, hogy mi az a Durex. :zavart1:
Remélem, valami Win32-es agymenéssel ki tudtad vágni magad.
Avatar
Botond

Hozzászólás #41764 2019.09.09. 08:34

Zóanagyvarázsló írta:Remélem, valami Win32-es agymenéssel ki tudtad vágni magad.
Egy 20-22 éves forma hidrogénszőke, erősen dekoratív kiscsaj állt előttünk a sorban, akit rázott a nevetés végig, hátra meg nem mertem nézni. Első körben próbáltam egy diplomatikus "ezt most nem fogjuk megbeszélni"-vel elütni a témát, de ez nem jött össze, szóval mikor már majdnem elejtette a joghurtját a kiscsaj annyira nevetett, akkor elmondtam a gyerekeknek, hogy ez valójában arra jó, ha hogy ha vki rákérdez a boltban a sorban, hogy mire jó, akkor a körülötte állók este tudnak mit mesélni a családnak/barátoknak. Ekkor szerencsére sorrakerültünk és lezárult a téma, de következő alkalomra köszi a pro tippet! Utoljára ~3 éve merült fel a téma, amikor a lányom megtanult olvasni, akkor azt mondtam, hogy lufi. :)
Avatar
Botond

Hozzászólás #41765 2019.09.09. 09:07

Minden negatív előjel ellenére belevágtam végül a mutant:year zero-ba switchen. Na ez az a cím, amit Dani várt, hogy végre elkészüljön switchre és rá lehessen mutatni, hogy na az igénytelen faszoknak, igénytelen szar port, legalja minőségben. És maximálisan ki is van szolgálva Dani elvárása. A kártyáról 1.0.1 "települ", ami aztán 3.0.randomsokkarakter verzióra frissül, de ez nem segít szegényen. A menü, meg a fix részek még egész pofásan néznek ki, talán a videók is vállalhatóak, de a pályán barangolás már a pörögve hányás határán egyensúlyoz. Amivel nem lenne alapvetően baj, játszottunk c64en is, fel lehetne fogni retro élménynek, de sajnos retroból ők az első 3d játékok emlékét idézték fel, ami a játéktörténelem legvállalhatatlanabb időszaka volt grafika szempontjából. Ezen is túltenné magát az ember esetleg, igaz már nagyon masszív kompromisszumokat kötve csak az a pöti malőr van, hogy a látványvilágot sikerült addig megbutítani, hogy nem nagyon válik el a fix környezet és az értékes fegyveralkatrész/randomalkatrész kupac, így kb lehetetlen kiszúrni mit kell felszedni, hogy fejlődjünk. Parádés, de legalább lesz mire rámutatni, mint konkrétum, amikor megy a szVICCs ekézés. Mindenjóvalamirehamásranemelrettentőpéldának/10.
Avatar
Necro

Hozzászólás #41766 2019.09.09. 11:07

Itt megjegyezném hogy nagy ötlet volt úgy remasterelni az FF8-at hogy csak a karaktermodelleket cserélték ki. (meg raktak be csalásokat meg vágtak ki feture-öket)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #41767 2019.09.09. 12:28

Botond írta:Minden negatív előjel ellenére belevágtam végül a mutant:year zero-ba switchen. Na ez az a cím, amit Dani várt, hogy végre elkészüljön switchre és rá lehessen mutatni, hogy na az igénytelen faszoknak, igénytelen szar port, legalja minőségben. És maximálisan ki is van szolgálva Dani elvárása. A kártyáról 1.0.1 "települ", ami aztán 3.0.randomsokkarakter verzióra frissül, de ez nem segít szegényen. A menü, meg a fix részek még egész pofásan néznek ki, talán a videók is vállalhatóak, de a pályán barangolás már a pörögve hányás határán egyensúlyoz. Amivel nem lenne alapvetően baj, játszottunk c64en is, fel lehetne fogni retro élménynek, de sajnos retroból ők az első 3d játékok emlékét idézték fel, ami a játéktörténelem legvállalhatatlanabb időszaka volt grafika szempontjából. Ezen is túltenné magát az ember esetleg, igaz már nagyon masszív kompromisszumokat kötve csak az a pöti malőr van, hogy a látványvilágot sikerült addig megbutítani, hogy nem nagyon válik el a fix környezet és az értékes fegyveralkatrész/randomalkatrész kupac, így kb lehetetlen kiszúrni mit kell felszedni, hogy fejlődjünk. Parádés, de legalább lesz mire rámutatni, mint konkrétum, amikor megy a szVICCs ekézés. Mindenjóvalamirehamásranemelrettentőpéldának/10.
Ó, de boldog vagyok, hogy minden területen jól teljesítenek a fejlesztők! :eljen: :eljen: :eljen: :mf2:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #41768 2019.09.09. 12:31

Meanwhile így néz ki a Mario Odyssey, emberi fogyasztásra alkalmas képminőségben:

Yuzu új verzió:
(teljesítmény persze nem tökéletes még)

Kép
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #41769 2019.09.09. 15:35

Akkor jó ez a Dark Souls Remastered? 60 fps-sel már nem bugzik? Online használható, vagy a csalók és az anti-cheat miatt tényleg akkora szívás, mint a rinya mondja? Nem mintha érdekelne online, csak a tudat, hogy a 4 eurómért fél játékot kapok, az zavar.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zóanagyvarázsló 2019.09.09. 15:40-kor.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #41770 2019.09.09. 15:37

Botond írta:Egy 20-22 éves forma hidrogénszőke, erősen dekoratív kiscsaj állt előttünk a sorban, akit rázott a nevetés végig, hátra meg nem mertem nézni. Első körben próbáltam egy diplomatikus "ezt most nem fogjuk megbeszélni"-vel elütni a témát, de ez nem jött össze, szóval mikor már majdnem elejtette a joghurtját a kiscsaj annyira nevetett, akkor elmondtam a gyerekeknek, hogy ez valójában arra jó, ha hogy ha vki rákérdez a boltban a sorban, hogy mire jó, akkor a körülötte állók este tudnak mit mesélni a családnak/barátoknak. Ekkor szerencsére sorrakerültünk és lezárult a téma, de következő alkalomra köszi a pro tippet! Utoljára ~3 éve merült fel a téma, amikor a lányom megtanult olvasni, akkor azt mondtam, hogy lufi. :)
Remélem, nem kellett utána pár doboz lufit venned neki.

Steamen ma nagyjából online leszek, ha valaki a GeoW 5 miatt rám akar írni. Ma beleférhet egy kevés, de inkább a jövő hetem nyugis.
Avatar
deep

Hozzászólás #41771 2019.09.09. 15:38

Zóanagyvarázsló írta:AQkkor jó ez a Dark Souls Remastered? 60 fps-sel már nem bugzik? Online használható, vagy a csalók és az anti-cheat miatt tényleg akkora szívás, mint a rinya mondja? Nem mintha érdekelne online, csak a tudat, hogy a 4 eurómért fél játékot kapok, az zavar.
Tökéletesen funkcionál. A buzi invaderek miatt én úgyis offline tolom. Épp elég féreg a játék önmagában is, semmi szükségem a szoptatós kecsegekre.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #41772 2019.09.09. 15:44

deep írta:Tökéletesen funkcionál. A buzi invaderek miatt én úgyis offline tolom. Épp elég féreg a játék önmagában is, semmi szükségem a szoptatós kecsegekre.
Poén volt az Demon's Soulsban, elég kevés jött, megvolt, így annyira nem izgat. A world tendency maga amúgy is jobban zavart (nagyobb szünetekkel játszottam, így nem örültem, hogy szétbarmolták, amit én építettem fel a tetteimmel). De ugye volt egy boss

Spoiler
mégpedig az Old Monk, akit elvileg online módban egy másik játékos irányított.


Az ilyesmi nem mindegy na. Meg ha esetleg beleszeretek a játékba, és később ismerőst húznék co-opban, akkor is joggal merülne fel. Ez utóbbi persze nem valószínű.
Avatar
Botond

Hozzászólás #41773 2019.09.09. 16:05

Zóanagyvarázsló írta:Remélem, nem kellett utána pár doboz lufit venned neki.

Steamen ma nagyjából online leszek, ha valaki a GeoW 5 miatt rám akar írni. Ma beleférhet egy kevés, de inkább a jövő hetem nyugis.
Ma magyar-szlovák!
Lufit inkább a hidrogén szőke kiscsajnak vettem volna, ha megkér, de annyira lekötötte a nevetgélés, hogy teljesen megfeledkezett a jómodorról, és nem kért meg, hogy tartsunk közös tesztelést. :(
Avatar
deep

Hozzászólás #41774 2019.09.09. 16:08

Zóanagyvarázsló írta:Poén volt az Demon's Soulsban, elég kevés jött, megvolt, így annyira nem izgat... Meg ha esetleg beleszeretek a játékba, és később ismerőst húznék co-opban, akkor is joggal merülne fel. Ez utóbbi persze nem valószínű.
Hát itt sokkal több jönne. Bár ugye ha hollow vagy, ami sokkal többet leszel, mint human, akkor nincs invade sem. A co-op összehozása meg akkora pain in the ass, hogy nekem egynél többször eszembe se jutott megpróbálni.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #41776 2019.09.09. 18:49

Botond írta:Ma magyar-szlovák!
Lufit inkább a hidrogén szőke kiscsajnak vettem volna, ha megkér, de annyira lekötötte a nevetgélés, hogy teljesen megfeledkezett a jómodorról, és nem kért meg, hogy tartsunk közös tesztelést. :(
Akkor pláne jobb a jövő hét a közös tesztelésre.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #41777 2019.09.09. 18:50

deep írta:Hát itt sokkal több jönne. Bár ugye ha hollow vagy, ami sokkal többet leszel, mint human, akkor nincs invade sem. A co-op összehozása meg akkora pain in the ass, hogy nekem egynél többször eszembe se jutott megpróbálni.
Megvettem. Majd amikor 10 év múlva elindítom, téged foglak szidni, ha valami nem stimmel. Biztos nagyon aktuális lesz akkor is az online téma.
Avatar
Botond

Hozzászólás #41778 2019.09.10. 10:48

Zóanagyvarázsló írta:Akkor pláne jobb a jövő hét a közös tesztelésre.
Kikaptunk, szar is volt a meccs, inkább fogaskerékötözni kellett volna! Vagy háromházazni, mert azt is szereztem. Ádám, te már végeztél vele?
Avatar
eje75

Hozzászólás #41779 2019.09.10. 19:54

Nézem ezt az Apple event-et, de eddig csak annyi érdekesség volt benne, hogy a csajnak, aki a 11-est bejelentette a bal lába kb 10 centivel rövidebb mint a jobb: a bal cipőjének kb 12 cm-es talpa van, a jobb meg normális... a többi elég unalmas....
Avatar
eje75

Hozzászólás #41780 2019.09.10. 21:05

Hát nem az új ájfon fogja kicsavarni a kezemből a Note10+ -t... halott ügy ez az Apple, csak sajnos sokáig tart még a vergődésük a rengeteg pénzük miatt...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #41781 2019.09.10. 21:11

eje75 írta:Hát nem az új ájfon fogja kicsavarni a kezemből a Note10+ -t... halott ügy ez az Apple, csak sajnos sokáig tart még a vergődésük a rengeteg pénzük miatt...
És persze a szutykos férgek most is olyan hátteret tesznek a promó képeken a telóra, ami teljesen elrejti az iparág legalját jelentő notch-ot. És még mindig lightning csatlakozóval.
Avatar
Botond

Hozzászólás #41782 2019.09.10. 21:15

iPhone is kurvafontos, de ezzel van vkinek közelebbi élménye? Vélemények?
Avatar
eje75

Hozzászólás #41783 2019.09.10. 21:24

DanielT írta:És persze a szutykos férgek most is olyan hátteret tesznek a promó képeken a telóra, ami teljesen elrejti az iparág legalját jelentő notch-ot. És még mindig lightning csatlakozóval.
Pont akartam írni, hogy az egész event 70%-án a Pro-t csak hátulról, és oldalról mutatták... előröl alig... mire jó ez? kiknek jó ez? tudjuk jól! :banplz:
Avatar
eje75

Hozzászólás #41784 2019.09.10. 21:39

eje75 írta:Pont akartam írni, hogy az egész event 70%-án a Pro-t csak hátulról, és oldalról mutatták... előröl alig...
Pl ebben a product videóban.... szinte végig csak hátulról mutatják, ami érhető is, mert az előröl megkülönböztethetetlen az előző szériától... az meg külön vicc, hogy a Note-omban több RAM van (12gb), mint az egész jelenlegi Iphon X lineupban: 4+4+3...
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #41785 2019.09.11. 00:41

Botond írta:iPhone is kurvafontos, de ezzel van vkinek közelebbi élménye? Vélemények?
Én ezt inkább valami játékosfórumban kérdezném meg. Az elmúlt hetekben kb. a Sky Force Anniversaryig jutottam. Tök jó, valami, amire elég egy szabad pár perc is.
Avatar
eje75

Hozzászólás #41786 2019.09.11. 20:54

Rájöttem, hogy az előrendelőknek csak két nappal több béta lesz, PS-en egyébként is jön a hétvégén a CODMW béta, úgyhogy nem rendeltem elő két napért a PS verziót, maradtam a PC-nél (bettle.net hányás)... hétvégén már nem csak a Dani által tévesen éc-nek titulált 2 vs 2 mód lesz, hanem a többi is... Én élveztem azt a módot is, de nyilván nem az lesz a kedvencem...
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #41787 2019.09.11. 20:59

eje75 írta:Rájöttem, hogy az előrendelőknek csak két nappal több béta lesz, PS-en egyébként is jön a hétvégén a CODMW béta, úgyhogy nem rendeltem elő két napért a PS verziót, maradtam a PC-nél (bettle.net hányás)... hétvégén már nem csak a Dani által tévesen éc-nek titulált 2 vs 2 mód lesz, hanem a többi is... Én élveztem azt a módot is, de nyilván nem az lesz a kedvencem...
CS:GO-ban egy időben sokat toltuk haverral a 2v2-t, mert nem kellett randomszar mazsolákhoz alkalmazkodni.
Ma viszont a Lenovo z510 notiban (amit már a húgom nyúz) bővítettem a RAM-ot 8GB-ra, meg kapott új akksit, mert már random kikapcsolt 60%-os töltöttségről is a régivel. Szóval így 5 év után még néhányat csak kihúz.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #41788 2019.09.11. 21:47

Hat kb :D
Csatolmányok
103B2325-CF3B-4144-BB5E-EBE1152E75C6.jpeg
Avatar
Micsu

Hozzászólás #41789 2019.09.11. 21:59

benőmenő írta:CS:GO-ban egy időben sokat toltuk haverral a 2v2-t, mert nem kellett randomszar mazsolákhoz alkalmazkodni.
Ma viszont a Lenovo z510 notiban (amit már a húgom nyúz) bővítettem a RAM-ot 8GB-ra, meg kapott új akksit, mert már random kikapcsolt 60%-os töltöttségről is a régivel. Szóval így 5 év után még néhányat csak kihúz.
a 2v2 is csapatjáték de sokkal jobban számít az egyéni skill, mint egy 5v5 vagy 16v16ban, nameg van akinek nem fekszik ha 10en beszélnek mellette
Avatar
Mekee

Hozzászólás #41790 2019.09.11. 22:03

eje75 írta:Pl ebben a product videóban.... szinte végig csak hátulról mutatják, ami érhető is, mert az előröl megkülönböztethetetlen az előző szériától... az meg külön vicc, hogy a Note-omban több RAM van (12gb), mint az egész jelenlegi Iphon X lineupban: 4+4+3...
Há mer annyira ocsmány hátul azzal a négyzettel körbe ért 3 kamerával, hogy az valami design történelmi citromdíjat érdemelne, de komolyan, a kínai gagyi legmélyebb bugyraiban sem mernek ilyenről álmodni.
Másrészt inkább az a vicc, hogy a noteodnak kell az annyi rám, ez még frankón fut ezzel is, anno mikor nekem is szifon volt is a droid alatt kullogtak ramban, de mégse vettem észre egy dingot se,, h mié szar ez így, mert nem volt az. A háttérben a 1235.appot hibernálja v kilövi miatta? Hmmha, gyakori h mpenként váltogassak 231 app között. :)
Nem, nem ez a baj velük, soha nem törtek hwben utat, hanem volt az a kidolgozott jól működő feature lostájuk, ami eladta, meg új irányokat mutatták, ma már csak kullognak valahol, és kapaszkodnak abba ami má nincs.

Vissza: “Leáldozott.hu”