A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
DanielT

Hozzászólás #41441 2019.08.20. 10:10

Micsu írta:En arra emlekszem h a tv inputag miatt nyafogott anno aby mert tekkennel az se vt mind1, framenkenti utesek voltak proknal vagy nemtom :D
Az is volt persze, de az legalább valós probléma egy fos tévénél, vagy nem megfelelő beállítással.
Avatar
donatus13

Hozzászólás #41442 2019.08.20. 10:20

Humankind nem lesz rossz szerintem, eddigi játékaik az endless legends és az endless space jók voltak nagyon viszont ezt a civvel állítják versenybe és hát mocskosul nagy ellenfelet választottak, én azért szurkolok.
Settlers alliance elment 2020-ra nagy kár, épp úgy voltam vele ha építek új gépet akkor év végén settlersre, már ki is néztem a jó kis amd cuccokat :D

Egyelőre más számomra értelmes nem maradt.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #41443 2019.08.20. 10:39

"Ion Fury devs patch out non-PC jokes and force all employees & contractors to undergo mandatory sensitivity training"

Ez az az oldschool Build engines FPS. NADE! Nehogymár nem polkorrekt viccelődések legyenek! NENE!!!

Botond? :miaz:

ewqeqe.jpg
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #41444 2019.08.20. 11:39

ez is ari. Instagram-on ha keresni akarok a "powerful" szoval egy sticker-t, ezek az elsö talalatok... :D
Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #41445 2019.08.20. 12:16

SlickAdam írta:ez is ari. Instagram-on ha keresni akarok a "powerful" szoval egy sticker-t, ezek az elsö talalatok... :D
Kép
Cseréljük ki a girls boysra minden kontextusban. És instant instant ELNYOMÓ PROPAGANDA!!! Ez ám a fair play és az egyenlőség!

#METOO
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #41446 2019.08.20. 16:45

phpBB [media]
Ha már volt a szintén "when it's done" határidejű Skyblivion teaser is.
Avatar
Botond

Hozzászólás #41447 2019.08.20. 17:38

SlickAdam írta:ez is ari. Instagram-on ha keresni akarok a "powerful" szoval egy sticker-t, ezek az elsö talalatok... :D
2002ben már volt erre válasz.
phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #41448 2019.08.20. 18:14

Valamikor kurvarég volt valami keyboard ajánló valami halk holmira. Talán Dani promózta, nem emlékszem, és a keresővel sem találom. Segítség kéne.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #41449 2019.08.20. 18:20

phpBB [media]

Spoiler
Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #41450 2019.08.20. 19:18

Moby írta:Valamikor kurvarég volt valami keyboard ajánló valami halk holmira. Talán Dani promózta, nem emlékszem, és a keresővel sem találom. Segítség kéne.
Én nem vagyok nagy billentyűzet szaki, de valóban a halk és a kellemes a fő prioritás. Ilyenformán a Cougar Gaming 200K-t ajánlanám, de már nincs gyártásban, elfekvő készlet lehet belőle.

Sajnos valós probléma nála, hogy egyes billentyűk hajlamosak leesni, szerintem emiatt (is) hagyhatták abba.
Avatar
Botond

Hozzászólás #41451 2019.08.20. 21:16

Minecraftos rtx demo engem meggyőzött, ami nem baj, amíg a lányom meg nem látja és őt is meg nem győzi, mert onnantól lesz drága a meggyőzés. :vigyor3:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #41452 2019.08.21. 10:02

Micsu írta:Butchered3.mp4
Spoiler
Kép
Ez már az a quality drop, hogy még anyám is megjegyezte, hogy mintha csúnyább lenne, mint rendesen.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #41453 2019.08.21. 16:41

Kezdek aggodni a cd projekt redert is aki nem mondja h ilyen minosegben inkabb nem adom ki a programot dehat naluk is a penz az elso
Avatar
Moby

Hozzászólás #41454 2019.08.21. 17:59

Micsu írta:Kezdek aggodni a cd projekt redert is aki nem mondja h ilyen minosegben inkabb nem adom ki a programot dehat naluk is a penz az elso
ILYEN MINŐSÉGBEN??? Kiadás után egy lapát szar volt a játék, egy bugtenger, a konzolos verziók gyakorlatilag kvázi használhatatlanok voltak.
Milyen minőségben? Nekik eddig is hónapok kellettek, hogy a kiadott játék jó legyen. Nem beszélve a gfx downgrade-ről, amit megléptek és amitől hangos volt az internet a korábbi kiadott kamurender videók után. A CDPR minősége nem ebben rejlik.
Egy handhelden ez a minőség rendben van. Kb így nézett volna ki prevgenen, ha kiadták volna rá. Az más kérdés, hogy mi értelme van ennyi év után, egy ilyet kiadni. Aki eddig nem tolta, az biztos nem erre a verzióra várt.
Avatar
Botond

Hozzászólás #41455 2019.08.21. 18:39

Moby írta:ILYEN MINŐSÉGBEN??? Kiadás után egy lapát szar volt a játék, egy bugtenger, a konzolos verziók gyakorlatilag kvázi használhatatlanok voltak.
Milyen minőségben? Nekik eddig is hónapok kellettek, hogy a kiadott játék jó legyen. Nem beszélve a gfx downgrade-ről, amit megléptek és amitől hangos volt az internet a korábbi kiadott kamurender videók után. A CDPR minősége nem ebben rejlik.
Egy handhelden ez a minőség rendben van. Kb így nézett volna ki prevgenen, ha kiadták volna rá. Az más kérdés, hogy mi értelme van ennyi év után, egy ilyet kiadni. Aki eddig nem tolta, az biztos nem erre a verzióra várt.
Szerintem nagyon is létező igény egy handheld platform a mai mobilis világban, és valszeg rengeteg ember van akinek a napi 2-3-4-5 óra ingázás mellé nem fér bele otthon leülni százon órás címek elé, de viszont a napi ingázásba tökre belefér. Nekem skyrim meg ez is kimaradt mielőtt HH elérhető lett. Ha lett volna switch amikor busszal jártam fel Pestre Hatvanból és vissza, na akkor komoly platinázások lettek volna. Mivel nem volt így pár száz könyvön rágtam át magam elég vegyes minőségben... De előtte Pesten belül is 45-50 perc volt a BKV, egy átszállással rögtön az elején, szóval ott is elfért volna gazdagon egy kis minőségi HH cucc.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #41456 2019.08.21. 18:58

Moby írta:ILYEN MINŐSÉGBEN??? Kiadás után egy lapát szar volt a játék, egy bugtenger, a konzolos verziók gyakorlatilag kvázi használhatatlanok voltak.
Milyen minőségben? Nekik eddig is hónapok kellettek, hogy a kiadott játék jó legyen. Nem beszélve a gfx downgrade-ről, amit megléptek és amitől hangos volt az internet a korábbi kiadott kamurender videók után. A CDPR minősége nem ebben rejlik.
Egy handhelden ez a minőség rendben van. Kb így nézett volna ki prevgenen, ha kiadták volna rá. Az más kérdés, hogy mi értelme van ennyi év után, egy ilyet kiadni. Aki eddig nem tolta, az biztos nem erre a verzióra várt.
az hogy konzolon milyen volt azt nem tudom de pcn teljesen ok volt a witcher3om, lehet hogy nem volt olyan bugmentes mint a gta5 de teljesen rendben volt ahhoz képest hogy open world játék volt
elfogadom amit írsz de igaz a mondás. Mindig van lejjebb, most ezt láthattuk :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #41457 2019.08.21. 19:15

Micsu írta:az hogy konzolon milyen volt azt nem tudom de pcn teljesen ok volt a witcher3om, lehet hogy nem volt olyan bugmentes mint a gta5 de teljesen rendben volt ahhoz képest hogy open world játék volt
elfogadom amit írsz de igaz a mondás. Mindig van lejjebb, most ezt láthattuk :)
Ha kiadták volna prevgenre, azon is gecijó játék lett volna akkoriban. Most meg viheti magával a prevgenjén és játszhat vele bárhol. Mi a gond ezzel? Vannak itt többen is, akik tévére kikötve csapatják mindenféle sprmafoltos ps3-al is máig, aztán meg köpködnek a szviccsre :beka3:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #41458 2019.08.21. 19:21

Moby írta:Ha kiadták volna prevgenre, azon is gecijó játék lett volna akkoriban. Most meg viheti magával a prevgenjén és játszhat vele bárhol. Mi a gond ezzel? Vannak itt többen is, akik tévére kikötve csapatják mindenféle sprmafoltos ps3-al is máig, aztán meg köpködnek a szviccsre :beka3:
most a switchet miért is haosnlítjük egy 2006ban megjelent koznolhoz amihez már gombokért hozzájutni? ez kb az a kategória mikor retrozik az ember és akkor mit pofázik mikor meg switchen azért ennél szebb minden :banplz:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #41459 2019.08.21. 19:33

jah és a 2015ös játékért 60 dodós árcimke :taps: :idiota:
Avatar
Botond

Hozzászólás #41460 2019.08.21. 19:43

Micsu írta:az hogy konzolon milyen volt azt nem tudom de pcn teljesen ok volt a witcher3om, lehet hogy nem volt olyan bugmentes mint a gta5 de teljesen rendben volt ahhoz képest hogy open world játék volt
elfogadom amit írsz de igaz a mondás. Mindig van lejjebb, most ezt láthattuk :)
Egyrészt lehet, hogy mindig van lejjebb, de a “3om” leírása elég közel van a legaljához. Másrészt azért hasonlítjuk a retrozáshoz meg a ps3 tv-n élvezéséhez, mert ma van az is meg a switch is, szóval mai napon összemérhető, harmadrészt meg akinek nem fussa rá, az nem veszi meg, ahogy ugyanezzel a szabállyal dolgozik az ember Picasso képek, Bentley-k és luxusprostik esetén is. Csak azt szabad megvenni, amire fussa. Ha nem fussa akkor persze lehet picsogni, hogy drága, de ezt nem egy személy, hanem a piac összessége dönti el. Az X1 pl drága volt, le kellett árazni, majd kiderül a 60 eurós w3 switch port drága e.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #41461 2019.08.21. 19:44

HUPSZIKA! Nem egy Switch port, de azé' valami.

phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #41462 2019.08.21. 19:46

Micsu írta:most a switchet miért is haosnlítjük egy 2006ban megjelent koznolhoz amihez már gombokért hozzájutni?
Mert eddig a kinézetével volt bajod, nem az árával. Az árán meg nincs értelme lamentálni, mert amíg nincs a piacon hasonló termék se, addig pont annyiért adnak bármit, amennyiért akarnak. De ezt is leírtam párszor. Te meg úgysem veszed, ergo nem érint. Szal pontosan mi a gondod? :vigyor:
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #41463 2019.08.21. 20:07

Megvettem a Little Nightmares DLC-it is. Elég beteg volt. Tök jó!
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #41464 2019.08.21. 20:08

Micsu írta:En arra emlekszem h a tv inputag miatt nyafogott anno aby mert tekkennel az se vt mind1, framenkenti utesek voltak proknal vagy nemtom :D
Sőt, nem csak TV, hanem kontroller PCB input lag is aggodalom. Szerencsére tök jó mérések elérhetők már. Meg rinyálnak a játékosok, ha valami szar jön ki, és nem nekem kell.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #41465 2019.08.21. 20:10

Botond írta:Egyrészt lehet, hogy mindig van lejjebb, de a “3om” leírása elég közel van a legaljához.
most ha ezt nem így írtam volna rá akkro mibe kapaszkodnál grammar nazikám? :mf2:
Botond írta:Másrészt azért hasonlítjuk a retrozáshoz meg a ps3 tv-n élvezéséhez, mert ma van az is meg a switch is, szóval mai napon összemérhető, harmadrészt meg akinek nem fussa rá, az nem veszi meg, ahogy ugyanezzel a szabállyal dolgozik az ember Picasso képek, Bentley-k és luxusprostik esetén is
igen, átlátsz rajtam meg a többieken is, megy itt a switch bashing mert nem tehetjük meg, mi lenne ha kölcsön adnál így nem kellene napi szinten switchet szidnom?
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #41466 2019.08.21. 20:12

DanielT írta:Azért kérdeztem, hogy MIRE lenne jó? Minek? Milyen mostani problémádat oldaná meg reálisan?
A technika fejlődésével lassan már a hónaljstiftemen is könnyen fognak futni a bármilyen programok, te is összekukáztál egy hómlessz konfigot, amire belövöd a 60 frémet és ez egyre könnyebb lesz, egyre olcsóbban.
Nem tudom amúgy belőni. Tegnap a FFXV 3,5 órát mutatott, amikor még szinte alig játszottam vele. Csak a tákolás és próbálkozás volt, hogy ne szaggasson. És nem sikerült maradéktalanul megoldanom.
Tök jó lenne, ha újra konzolfeelingem lehetne, csak játszani options menü nélkül, külső utilityk, performance modok nélkül, és egyben a fos konzolok korlátozása, skálázhatatlansága nélkül.
Nem azt mondom, hogy lesz, csak tök jó lennne.
Avatar
Moby

Hozzászólás #41467 2019.08.21. 20:20

Ja tényleg már, ne ilyen hülyeségen menjen a vita. És ígérje meg mindenki, hogy senki nem írja be a keresőbe, hogy "3om", és nem nézzük meg hányszor merült fel ez a téma itt és ki által! :idiota:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #41468 2019.08.21. 20:23

Moby írta:Mert eddig a kinézetével volt bajod, nem az árával. Az árán meg nincs értelme lamentálni, mert amíg nincs a piacon hasonló termék se, addig pont annyiért adnak bármit, amennyiért akarnak. De ezt is leírtam párszor. Te meg úgysem veszed, ergo nem érint. Szal pontosan mi a gondod? :vigyor:
attól még hogy nem veszem a heti bashing nem maradhat el :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #41469 2019.08.21. 20:27

Micsu írta:attól még hogy nem veszem a heti bashing nem maradhat el :banplz:
Mondjuk ja, legalább van valami téma. Mostanában már írnia sincs kedve egyiknek se. Arty is úgyfest végleg kapitulált, pedig sokszor látom játszani is.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #41470 2019.08.21. 20:29

Stranger Things 3. évad
számomra ez volt a leggyengébb évad bár voltak jó pillanatai, az első évadot még bőven elvitte a hátán a retro, a gyerek szinészek aki már tinédzserek és már nem működnek olyan jól a szituk/poénok mint 4 éve, a zene de ez 2019ben már csak egy jobb mint gyalog :)

Dark 2. évad
a német lost, most azért jobban körvnalazódtak a dolgok mint az első évad végén, persze minden válaszra kaptunk 2 kérdést de sebaj, minőségi cucc de nekem az a legfőbb bajom hogy nem igazán erősek a karakterek és van bőven belőlük több idősíkban is, nameg a snittek/jelenetek is szinte perceként váltják egymást ezt is térben és időben, néha az ember azt se tudja hova kapja a fejét, persze maradok a köv éveadra is :beka2:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Micsu 2019.08.21. 20:31-kor.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #41471 2019.08.21. 20:30

Moby írta:Ja tényleg már, ne ilyen hülyeségen menjen a vita. És ígérje meg mindenki, hogy senki nem írja be a keresőbe, hogy "3om", és nem nézzük meg hányszor merült fel ez a téma itt és ki által! :idiota:
nemhogy te is Remnantoznál ( :idiota: :mf1: ) inkább minthogy a keresőbe irogatod hogy 3om. 444négy4!!4444
Kép
Avatar
Moby

Hozzászólás #41472 2019.08.21. 20:31

Micsu írta:nemhogy te is Remnantoznál inkább minthogy a keresőbe irogatod hogy 3om. 444négy4!!4444
Kép
Olyan beteg horror beütése van, hogy szóban nem kerülhet, amíg a gyerekek itt lógnak körülöttem.
Avatar
Botond

Hozzászólás #41473 2019.08.21. 20:32

Moby írta:Ja tényleg már, ne ilyen hülyeségen menjen a vita. És ígérje meg mindenki, hogy senki nem írja be a keresőbe, hogy "3om", és nem nézzük meg hányszor merült fel ez a téma itt és ki által! :idiota:
A héten két videó is volt, aminek meg kellett volna ütnie a topik technikai szintjét. Ezeknek:
phpBB [media]

phpBB [media]

De ehelyett csak a szokásos héterkedés megy “1000errel”. Mondjuk egyik videóban sincs nő, hogy vmi hétertrendi dolgot rá lehessen mondani kapásból.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #41474 2019.08.21. 20:35

Itt ma is ment a retró, Deeppel végigtoltuk a Resident 1-et Chris-sel, az eddigi legcsodálatosabb setuppal, immár tökéletesnek nyilvánítom, ahogy szinte senki nem látta még. (Nem hiszem, hogy sokan összehozták a Vulkan HW gyorsításos emu javításokat a CRT driverrel+perfektül setupolt Trinitron tévével és egyéb finomságok)

Aztán tesztnek szintén CRT-n ment egy kis Resi 1 remake, 4x AA és társaival, hát ép ésszel felfoghatatlan, ahogy kinéz.
Avatar
Moby

Hozzászólás #41475 2019.08.21. 20:35

Na itt aztán senkit nem érdekel a VR, de leírom: tegnap lepörgött a Blood&Truth. Gecijó film volt, még úgy is, hogy én játszottam a főszereplőt! :idiota: :taps: Remélem csinál még hasonlót a London Studio. Csomó mindent elhagytam, szal legalább még egyszer le fog menni.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #41476 2019.08.21. 20:36

Botond írta:A héten két videó is volt, aminek meg kellett volna ütnie a topik technikai szintjét. Ezeknek:
De ehelyett csak a szokásos héterkedés megy “1000errel”. Mondjuk egyik videóban sincs nő, hogy vmi hétertrendi dolgot rá lehessen mondani kapásból.
Ott és akkor dögöljek meg instant, ha bármire rányomok, aminek a Minecrafthoz köze van...
Avatar
Moby

Hozzászólás #41477 2019.08.21. 20:37

Botond írta:A héten két videó is volt, aminek meg kellett volna ütnie a topik technikai szintjét. Ezeknek:
De ehelyett csak a szokásos héterkedés megy “1000errel”. Mondjuk egyik videóban sincs nő, hogy vmi hétertrendi dolgot rá lehessen mondani kapásból.

Szvsz ettő' jobban néz ki a moddal, amihez még RTX sem kell.
phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #41478 2019.08.21. 20:38

Ja és az elkóricált Insomiacot végül megvette a Sony, most már full belsős stúdió. Hát legalább a Sunset Overdriveot megkaphattam perfekt minőségben tőlük, az is valami!

Pókember immár lassan 9 hónapja nincs elindítva. De már nagyon készülök! :D
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #41479 2019.08.21. 20:47

aabyssx írta:Megvettem a Little Nightmares DLC-it is. Elég beteg volt. Tök jó!
Még mindig a fejemben van. Hú, de telitalálat vége volt a DLC-nek! Kegyetlen.
Ha valakit egy kicsit is érdekel a játék, és filózik azon, hogy rányomjon és végigfussa-e, akkor én nagyon javaslom!
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #41480 2019.08.21. 20:49

Moby írta:Na itt aztán senkit nem érdekel a VR, de leírom: tegnap lepörgött a Blood&Truth. Gecijó film volt, még úgy is, hogy én játszottam a főszereplőt! :idiota: :taps: Remélem csinál még hasonlót a London Studio. Csomó mindent elhagytam, szal legalább még egyszer le fog menni.
Tegnap este megnéztem, hogy a svéd twitches végignyomta azt a Bandersnatch-szerű interaktív filmet az Erica-t. Egynek jó az is, persze nem VR.
Meg utána néztem nagyokat, hogy a főszereplő kislány 27 éves, én olyan 15-nek tippeltem. :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #41481 2019.08.21. 20:52

Moby írta:Szvsz ettő' jobban néz ki a moddal, amihez még RTX sem kell.
gánykraft3om
sztem tényleg sokat dob a rtx a minecrafton és jól is áll neki (botond videóira gondoltam)
Avatar
Moby

Hozzászólás #41482 2019.08.21. 21:30

Micsu írta:sztem tényleg sokat dob a rtx a minecrafton és jól is áll neki (botond videóira gondoltam)
Én sem írtam az ellenkezőjét, pusztán azt, hogy eddig is volt raytracig mod hozzá, és elég hozzá egy mezítlábas videókártya is :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #41483 2019.08.22. 07:56

Egyébként az nvidia jól átkúrja a népet ezzel az RTX-el, miközben az RTRT-hez nem, hogy RTX nem kell, de egy excel is bőven elég. LOL
phpBB [media]
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #41484 2019.08.22. 10:27

Érdekes amúgy, hogy hogyan "hódítanak" az RTX feature-ök. Több, mint fél éve van RTX kártyám, de asszem még kipróbálásra sem jött szembe RTX feature.
Most a FFXV-ben lenne DLSS, de csak 4K-ra, nekem meg 1440p monitorom van. Nem igazán vehető komolyan egyelőre.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #41485 2019.08.22. 13:04

Micsu írta:Stranger Things 3. évad
számomra ez volt a leggyengébb évad bár voltak jó pillanatai, az első évadot még bőven elvitte a hátán a retro, a gyerek szinészek aki már tinédzserek és már nem működnek olyan jól a szituk/poénok mint 4 éve, a zene de ez 2019ben már csak egy jobb mint gyalog :)

Dark 2. évad
a német lost, most azért jobban körvnalazódtak a dolgok mint az első évad végén, persze minden válaszra kaptunk 2 kérdést de sebaj, minőségi cucc de nekem az a legfőbb bajom hogy nem igazán erősek a karakterek és van bőven belőlük több idősíkban is, nameg a snittek/jelenetek is szinte perceként váltják egymást ezt is térben és időben, néha az ember azt se tudja hova kapja a fejét, persze maradok a köv éveadra is :beka2:
Naja, mindenesetre én élveztem végig ezt a gyenge évadot is, az a kis idő mig lepörög egy-egy évad amugy is kell erre.
No én ezta darkot elkezdtem megnézni, de valami gyalázat a anvol szinkron, konkrétan semmi köze a szájmozgáshoz, plusz idegesitő akcentusos, meg gyenge minőségű szemét. Németül meg egy szót nem beszélek, és nembirok pár percnél többet hallgatni bármely német párbeszédből, ugyhogy én 6perc után skippeltem sajna ezt, pedíg megszerettem volna nézni. Kár érte
Avatar
Micsu

Hozzászólás #41486 2019.08.22. 13:25

szerk
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #41487 2019.08.22. 16:15

aabyssx írta:Érdekes amúgy, hogy hogyan "hódítanak" az RTX feature-ök. Több, mint fél éve van RTX kártyám, de asszem még kipróbálásra sem jött szembe RTX feature.
Most a FFXV-ben lenne DLSS, de csak 4K-ra, nekem meg 1440p monitorom van. Nem igazán vehető komolyan egyelőre.
Mert olyan mint a VR, hogy egyszer majd jó lesz, addig meg a fejlesztők és a kísérleti technót megfizetők játékszere max.
Avatar
Moby

Hozzászólás #41488 2019.08.22. 18:26

benőmenő írta:Mert olyan mint a VR, hogy egyszer majd jó lesz, addig meg a fejlesztők és a kísérleti technót megfizetők játékszere max.
Mondjuk a VR picit olcsübb kísérleti teknó. 35K-ért vettem most nemrég. Tonképp csak azért vettem, mert jött a NMS-hez a Beyond, ami már PSVR-en, én meg a teknó létezése óta egy ilyen játékra várok. Csak most még a Remnant pörög.
Avatar
eje75

Hozzászólás #41489 2019.08.22. 20:12

Vicces olvasni a vergődéseteket a gamingről, de az idei év a COD-ról fog szólni, az már tuti... le lehet húzni a redőnyt, kész, ennyi volt, mindenki mehet haza...
lehet látványosan haterkedni, meg tüntetőleg távolmaradni tőle, de minden rekordot meg fog dönteni, az tuti.. a playerek annyira ki vannak éhezve egy "élvezhető" shoterre, hogy ha a szarnál csak egy fokkal lesz jobb, milliónyian megveszik... ez pedig eddig nem néz ki rosszul... már töltöm a 2vs2 alpha-t a PS4-re, holnap indul, meglássuk...
phpBB [media]
Avatar
Necro

Hozzászólás #41490 2019.08.22. 21:42

Heteroszexuális felnőtt férfinak mi mostanában a mobiltelefon bestbuy?
Avatar
Necro

Hozzászólás #41491 2019.08.22. 21:59

Necro írta:Heteroszexuális felnőtt férfinak mi mostanában a mobiltelefon bestbuy?
Támpontnak amiket nézegetek:
Galaxy S8 használt ~60-70K
Redmi Note 7 ~ 65K
B terv valami újabb, de annyira nem szívesen locsolnám a pézt ezekre a szarokra (bár az S10 eléggé tetszik)

(nem készültem ilyen mókára, de a Samsung Experience Store-ban szétbaszták a telefonom.)
Avatar
deep

Hozzászólás #41492 2019.08.22. 22:36

Necro írta:Heteroszexuális felnőtt férfinak mi mostanában a mobiltelefon bestbuy?
Csak a xiaomi. Mi 9T a javaslatom,bár az 90 felett van. De redmi note 7 is van már 55kért. Minden más gyártó drágábban adja ugyanazt a technot.
Avatar
eje75

Hozzászólás #41493 2019.08.23. 07:46

Necro írta:Heteroszexuális felnőtt férfinak mi mostanában a mobiltelefon bestbuy?
Kár, hogy nem szóltál egy héttel hamarabb, most tradeltem be az S8+ -omat, 64e ért, olyan állapotban volt, mintha most vettem volna ki a dobozból....berendeltem a Note 10 Plus-t, hétfőn megyek érte, minden benne, ami nekem 2019-ben kell egy telefontól... 45w gyortöltés!, 15w vezeték nélküli gyorstöltés, 4300 akksi, bővíthető, IP68...ráadásul vagy egy kis lik az elején, amit a lányokon is imádok :banplz: vedd meg valami részletre és kész... ha ennyit nem ér neked, akkor csak tényleg csak a MI9T marad.. egy az egyben One Plus 7 Pro csak nem az oxigen OS fut rajta... jó cucc rohadtul...
Avatar
eje75

Hozzászólás #41494 2019.08.23. 07:47

Necro írta:nem készültem ilyen mókára, de a Samsung Experience Store-ban szétbaszták a telefonom.
Ez NYILVÁN azonnal ki kell fejtened!
Avatar
eje75

Hozzászólás #41495 2019.08.23. 07:51

eje75 írta:Vicces olvasni a vergődéseteket a gamingről, de az idei év a COD-ról fog szólni, az már tuti... le lehet húzni a redőnyt, kész, ennyi volt, mindenki mehet haza...
lehet látványosan haterkedni, meg tüntetőleg távolmaradni tőle, de minden rekordot meg fog dönteni, az tuti.. a playerek annyira ki vannak éhezve egy "élvezhető" shoterre, hogy ha a szarnál csak egy fokkal lesz jobb, milliónyian megveszik... ez pedig eddig nem néz ki rosszul... már töltöm a 2vs2 alpha-t a PS4-re, holnap indul, meglássuk...
Na...megláttuk, ma reggel toltam... egyenlőre annyit, hogy 10 perc után felhívtam a helyettesemet, hogy beteg lettem, de nem vette be, úgyhogy mennem kell dolgozni sajnos :wilting: :wilting: rohadt jó cucc, eszméletlen ez a mód, rohadt gyors, de pont ezért pumpálja az adrenalint... ha a többi része is ilyen lesz, akkor kijelenthetem, hogy megjött az eredeti MW utódja... ha nem basszák szét az egészet PC-n a csalók, akkor nekem ez a JÁTÉK! Ha szétbasszák, akkor meg veszek egy egér-pill-t a PS4-hez, és learatok ott mindenkit :banplz:
Avatar
donatus13

Hozzászólás #41496 2019.08.23. 08:13

Knights of honor 2 is jön 2020 ban, hű :D jövőre nagy gép építés lesz itten.
Avatar
Necro

Hozzászólás #41497 2019.08.23. 09:43

eje75 írta:Ez NYILVÁN azonnal ki kell fejtened!
Bevittem a 4 éves S6E-et egy akksival mert azt mondták hogy 3000-ért kicserélik. Az lett a vége hogy ingyen szétbaszták (nincs kép, de be se bootol (status led alapján)), és ráfogták hogy az egyik beázásindikátor valamikor vizet kapott. Most elkezdtük szétszedni melóban, azzan indul hogy a vezetéknélküli töltés modulja el van szakítva.
Avatar
Necro

Hozzászólás #41498 2019.08.23. 09:52

Én azóta utálom őket kurvára hogy amikor megvette az excsajom az S6E-et pont 4 éve (220+biztosítás) rá egy hónapra beszart a töltőfej, azt cserélték, majd amikor rá két hétre a telefon percenként újraindult megmondták hogy bocs de a telefon már meg lett javítva ebben a hónapban úgyhogy húzzon a faszba. Mondta hogy oké, akkor véletlenül össze össze fogja törni amikor beül az autóba és akkor cserélhetik biztosításra, erre hajlandóak voltak elvenni. Én már csak akkor voltam ott amikor kész lett, de KURVÁRA elő lett adva hogy ők milyen kurva rendesek voltak hogy megcsinálták (csak egy alaplacsere) mert amúgy nem kellett volna.

(Ez csak a debreceni üzlet, a többit nem ismerem)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #41499 2019.08.23. 13:43

eje75 írta:Vicces olvasni a vergődéseteket a gamingről, de az idei év a COD-ról fog szólni, az már tuti... le lehet húzni a redőnyt, kész, ennyi volt, mindenki mehet haza...
lehet látványosan haterkedni, meg tüntetőleg távolmaradni tőle, de minden rekordot meg fog dönteni, az tuti.. a playerek annyira ki vannak éhezve egy "élvezhető" shoterre, hogy ha a szarnál csak egy fokkal lesz jobb, milliónyian megveszik... ez pedig eddig nem néz ki rosszul... már töltöm a 2vs2 alpha-t a PS4-re, holnap indul, meglássuk...
Erre speciel én is kíváncsi vagyok, mondjuk pont nem az ilyen 2V2 módokra, hanem a sokszereplős tömeghentre.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #41500 2019.08.23. 13:45

Necro írta:Én azóta utálom őket kurvára hogy amikor megvette az excsajom az S6E-et pont 4 éve (220+biztosítás) rá egy hónapra beszart a töltőfej, azt cserélték, majd amikor rá két hétre a telefon percenként újraindult megmondták hogy bocs de a telefon már meg lett javítva ebben a hónapban úgyhogy húzzon a faszba. Mondta hogy oké, akkor véletlenül össze össze fogja törni amikor beül az autóba és akkor cserélhetik biztosításra, erre hajlandóak voltak elvenni. Én már csak akkor voltam ott amikor kész lett, de KURVÁRA elő lett adva hogy ők milyen kurva rendesek voltak hogy megcsinálták (csak egy alaplacsere) mert amúgy nem kellett volna.

(Ez csak a debreceni üzlet, a többit nem ismerem)
Jó kis balkánfíling! :eljen:
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #41501 2019.08.23. 14:03

Epicen most a FEZ van ingyen. Én régen még 360-on játszottam. Elég jó és időtlen.
Avatar
Necro

Hozzászólás #41502 2019.08.23. 15:41

Galaxy note 8 lett, gyakorlatilag szembejött az utcán (70k).
Avatar
deep

Hozzászólás #41503 2019.08.23. 19:21

Necro írta:Galaxy note 8 lett, gyakorlatilag szembejött az utcán (70k).
2 féle telót nem vennék soha. Samu az egyik. A másik az alma.
Avatar
eje75

Hozzászólás #41504 2019.08.23. 20:27

deep írta:2 féle telót nem vennék soha. Samu az egyik. A másik az alma.
Hú, de kemény vagy Csoki! Jól megaszontad! De amúgy meg:
Spoiler
Kép
Avatar
eje75

Hozzászólás #41505 2019.08.24. 07:35

De rohadt jó a hangulata... Istenem, könyörgöm ne hagyd, hogy elbasszák...
phpBB [media]
Avatar
Botond

Hozzászólás #41506 2019.08.24. 09:35

eje75 írta:De rohadt jó a hangulata... Istenem, könyörgöm ne hagyd, hogy elbasszák...
Hát eleve már ez elbaszás, hogy különbútoroztak a HBOtól és saját n+1. stream platformot indítottak... :(
Avatar
DanielT

Hozzászólás #41507 2019.08.24. 09:50

A generic tutorialt részt az elején szerintem skippeljétek, 2+ perctől inkább. Sajnos a falonfutásos stb részből már pont többet láttunk eddig is mint kéne, ez a parKÚR téma elég gyorsan kimaxolható gémingre fordítva.

phpBB [media]
Avatar
eje75

Hozzászólás #41508 2019.08.24. 11:28

Botond írta:Hát eleve már ez elbaszás, hogy különbútoroztak a HBOtól és saját n+1. stream platformot indítottak... :(
Nemtom én ezeket az nCore nevezetű platformon nézem... Úgyhogy má mért lenne elbaszás
Avatar
DanielT

Hozzászólás #41509 2019.08.25. 10:39

WOW, ilyen természetes, emberi mosolyt is ritkán látni játékban. DMC5

Kép
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #41510 2019.08.25. 13:24

DanielT írta:WOW, ilyen természetes, emberi mosolyt is ritkán látni játékban. DMC5
A nyaka és a haja sem clippel! :finom:
Spoiler
Kép

Kár, hogy gyakorlatilag csak fanservice végett vannak jelen. :szomoru1:

Vissza: “Leáldozott.hu”