A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
DanielT

Hozzászólás #41371 2019.08.16. 09:53

Botond írta:Most a kedvenc körökreosztott malacos/kacsás stratégiád ingyenes. :)
Pláne! Kenőpénzként elfogadni, tudatos vásárlói döntés helyett. FÖEJJ!!!
Avatar
Botond

Hozzászólás #41372 2019.08.16. 10:20

DanielT írta:Pláne! Kenőpénzként elfogadni, tudatos vásárlói döntés helyett. FÖEJJ!!!
Arról nem is beszélve, hogy micsoda fertő az a cucc is, békésen elindulsz hápival és röfivel, akik szerencsére hímek, mert ugye az apokalipszis után kell túlélni a vadonba és mi csatlakozik elsőnek? Egy NŐ, aki túlél a vadonban a nukleáris apokalipszis után, egyedül. Nem is értem ezt a fajta túltolt genderizét hogy vette be a gyomrod. Badassabb, mint az NFS lány és mégis, sehol se volt kritika, nemértem. :bohoc:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #41373 2019.08.16. 11:18

Botond írta:nemértem. :bohoc:
Ez egy visszatérő jelenség veled kapcsolatban... :mf2:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #41374 2019.08.16. 12:07

Botond írta:Arról nem is beszélve, hogy micsoda fertő az a cucc is, békésen elindulsz hápival és röfivel, akik szerencsére hímek, mert ugye az apokalipszis után kell túlélni a vadonba és mi csatlakozik elsőnek? Egy NŐ, aki túlél a vadonban a nukleáris apokalipszis után, egyedül. Nem is értem ezt a fajta túltolt genderizét hogy vette be a gyomrod. Badassabb, mint az NFS lány és mégis, sehol se volt kritika, nemértem. :bohoc:
Kép

Nagyítás nélkül nem túl olvasható.
Avatar
Botond

Hozzászólás #41375 2019.08.16. 12:15

Zóanagyvarázsló írta:Nagyítás nélkül nem túl olvasható.
Tuti kosaraznak is!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #41376 2019.08.16. 12:22

Botond írta:Tuti kosaraznak is!
Arról nem tudok, de Buzz a korábbi, Deadly Games-es adatlapja szerint Violent Femmes-rajongó!

Kép

Mondjuk itt a gyilkolászáson kívül semmire nem lehetett használni (legalább főzött volna!), de így sem volt haszontalan. (A fine source of information egyébként azt jelenti, hogy jelent nekünk a társairól, vagyis ha valaki le akar lépni a pénzzel vagy ilyesmi. Pletykafészek!)
Avatar
donatus13

Hozzászólás #41377 2019.08.17. 09:11

Ugyan gyűlölöm az epic store-s agresszív pofázását , de most ingyen vihető a hyper light drifter, hátha valakit érdekel.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #41378 2019.08.17. 12:50

kis moka: hugom elöbb küldte. ráírt egy debröi :D
Spoiler
PICA-PICA E! :nevetes2:
Kép
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #41379 2019.08.17. 19:43

SlickAdam írta:kis moka: hugom elöbb küldte. ráírt egy debröi :D
Spoiler
PICA-PICA E! :nevetes2:
Kép
Ez a facebookos piactér, még igazi epicsztór-féle vadnyugati fílin'.
Spoiler
IMG_20190817_194231.jpg
Avatar
Moby

Hozzászólás #41380 2019.08.17. 19:48

Basszátokmeg ez a Remnant: From The Ashes valami telibevert gecijó. Long Story Short: ps-en refundoltam az előrendelést, mert levették a storeból, és nem jelent meg időben, viszont ncore-on már tegnap óta elérhető. Viszont megveszem steamen, mert kikúrt szórakoztató. Szal ha valaki kipróbálja és jönne, kapható vagyok coopra :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #41381 2019.08.17. 21:15

Jön az új joghurtos lajcsi, és első ránézésre nekem sokkal szimpatikusabb, mint az első volt(az más kérdés, hogy a 3d platforming valódi piaci rés volt, a 2.5D manapság aligha az):
phpBB [media]
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #41382 2019.08.17. 21:28

Moby írta:Jön az új joghurtos lajcsi, és első ránézésre nekem sokkal szimpatikusabb, mint az első volt(az más kérdés, hogy a 3d platforming valódi piaci rés volt, a 2.5D manapság aligha az):
baromira uj DK-s beütese vanik nekije (side scroller reszek). ami jo dolog, ha kezben is kellemes lesz. :eljen:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #41383 2019.08.18. 09:06

phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #41384 2019.08.18. 09:28

SlickAdam írta:kis moka: hugom elöbb küldte. ráírt egy debröi :D
Spoiler
PICA-PICA E! :nevetes2:
Kép
:DSDSADSAFFDSDSSF :taps:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #41385 2019.08.18. 09:31

Moby írta:Jön az új joghurtos lajcsi, és első ránézésre nekem sokkal szimpatikusabb, mint az első volt(az más kérdés, hogy a 3d platforming valódi piaci rés volt, a 2.5D manapság aligha az):
Ja, ez sokkal jobban néz ki, kár, hogy meggyűlöltem a csapatot és mindent amihez közük volt, van, vagy lesz. :(( Meg a trailer alatt ez a "youtube 5 minutes crafts" zene is...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #41386 2019.08.18. 09:37

SlickAdam írta:baromira uj DK-s beütese vanik nekije (side scroller reszek). ami jo dolog, ha kezben is kellemes lesz. :eljen:
Ja, csak valszeg a Donkey mindenben 50x jobb...
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #41387 2019.08.18. 09:38

DanielT írta::DSDSADSAFFDSDSSF :taps:
Eddig a kedvenc vásárlói kérdést telefonon kaptam, amikor a szintetizátort árultuk (egy időben zongoráztam, aztán elmúlt). Szó szerint idézem: "Oszt' cédé megy-e bele?" :idiota:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #41388 2019.08.18. 10:02

Moby írta:Basszátokmeg ez a Remnant: From The Ashes valami telibevert gecijó. Long Story Short: ps-en refundoltam az előrendelést, mert levették a storeból, és nem jelent meg időben, viszont ncore-on már tegnap óta elérhető. Viszont megveszem steamen, mert kikúrt szórakoztató. Szal ha valaki kipróbálja és jönne, kapható vagyok coopra :)
Bár lenne annyi pénzem, amennyi közvetlen anyagi érdekeltséged lehet ebben a játékban! :banplz:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #41389 2019.08.18. 13:06

Moby írta:Basszátokmeg ez a Remnant: From The Ashes valami telibevert gecijó. Long Story Short: ps-en refundoltam az előrendelést, mert levették a storeból, és nem jelent meg időben, viszont ncore-on már tegnap óta elérhető. Viszont megveszem steamen, mert kikúrt szórakoztató. Szal ha valaki kipróbálja és jönne, kapható vagyok coopra :)
ESZMELETLEN! WOW! tiz vagy tizenötször jobb benne a gémpléj(TM), mint Kojima közepszar mocskaiban E? :banplz:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #41390 2019.08.18. 15:43

Moby írta:Basszátokmeg ez a Remnant: From The Ashes valami telibevert gecijó. Long Story Short: ps-en refundoltam az előrendelést, mert levették a storeból, és nem jelent meg időben, viszont ncore-on már tegnap óta elérhető. Viszont megveszem steamen, mert kikúrt szórakoztató. Szal ha valaki kipróbálja és jönne, kapható vagyok coopra :)
Én nyitott vagyok rá, csak meg kéne győzni, hogy miért :help:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #41391 2019.08.18. 15:58

SlickAdam írta:kis moka: hugom elöbb küldte. ráírt egy debröi :D
Spoiler
PICA-PICA E! :nevetes2:
Kép
Na várjál csak! A húgod szerintem egy NŐ!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #41392 2019.08.18. 18:03

Idióta "polkorrekt", hivatalból sértődős, SJW nyomorékok. Akik fel sem ismerik, hogy valójában az ő fejükben lealacsonyító a házvezetőnő, szakács, stb mint foglalkozással való utalás bárkire. És ez ellen próbál küzdeni az egybites baromállatja... Botond, ezt érted -e? Ezzel van a baj!

Kép
Avatar
Moby

Hozzászólás #41393 2019.08.18. 18:12

SlickAdam írta:ESZMELETLEN! WOW! tiz vagy tizenötször jobb benne a gémpléj(TM), mint Kojima közepszar mocskaiban E? :banplz:
Nem tizentötször jobb, hanem ebben _van_. :hawaii:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #41394 2019.08.18. 18:18

DanielT írta:Idióta "polkorrekt", hivatalból sértődős, SJW nyomorékok. Akik fel sem ismerik, hogy valójában az ő fejükben lealacsonyító a házvezetőnő, szakács, stb mint foglalkozással való utalás bárkire. És ez ellen próbál küzdeni az egybites baromállatja... Botond, ezt érted -e? Ezzel van a baj!

Kép
Ha belegondolok, hogy mindenhol mekkora szakácshiány van, és a többségük fehér férfi, körberöhögik fizetésükkel az egyetemi tanárokat (az az "alatti" tanárokat, tanítókat meg még le is nézik), bejárónő legyek, ha értem. De a Formula One DRIVER is milyen megalázó kifejezés már! Sőt, a Commandosban is az volt az egyik csapattagnak a hivatásrend alapján történő megnevezése.

Mondjuk az igazi lealacsonyító minősítés az a politikus, csodálom, hogy nem hozta fel.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zóanagyvarázsló 2019.08.18. 18:19-kor.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #41395 2019.08.18. 18:19

szánalom
ez volt régen is amúgy mit sírtok :banplz:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #41396 2019.08.18. 18:20

Micsu írta:szánalom
ez volt régen is amúgy mit sírtok :banplz:
Nem sírunk, mi a hivatásán nevezzük a másikat! Te paraszt!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #41397 2019.08.18. 18:25

Zóanagyvarázsló írta:Nem sírunk, mi a hivatásán nevezzük a másikat! Te paraszt!
AFDDAFDSFDSAFDSAFDSSFS :nevetes1: :nevetes1: :nevetes1:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #41398 2019.08.18. 18:30

Zóanagyvarázsló írta:Nem sírunk, mi a hivatásán nevezzük a másikat! Te paraszt!
kesz... vegem! :nyes: komment of dö jír :nezze:
Avatar
Botond

Hozzászólás #41399 2019.08.18. 18:34

DanielT írta:Idióta "polkorrekt", hivatalból sértődős, SJW nyomorékok. Akik fel sem ismerik, hogy valójában az ő fejükben lealacsonyító a házvezetőnő, szakács, stb mint foglalkozással való utalás bárkire. És ez ellen próbál küzdeni az egybites baromállatja... Botond, ezt érted -e? Ezzel van a baj!
Ennek semmi köze a genderséghez, nem nemi, hanem társadalmi alapon állt ki a megkülönböztetés ellen, de azt is benán, szóval ez nettó kreténség, hasonló, mint amikor az autót vezető nő miatt farkast kiáltunk.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #41400 2019.08.18. 18:49

Botond írta:Ennek semmi köze a genderséghez, nem nemi, hanem társadalmi alapon állt ki a megkülönböztetés ellen, de azt is benán, szóval ez nettó kreténség, hasonló, mint amikor az autót vezető nő miatt farkast kiáltunk.
Tehát nem érted, ok. :D
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #41401 2019.08.18. 18:53

Botond írta:Ennek semmi köze a genderséghez, nem nemi, hanem társadalmi alapon állt ki a megkülönböztetés ellen, de azt is benán, szóval ez nettó kreténség, hasonló, mint amikor az autót vezető nő miatt farkast kiáltunk.
Még jó, hogy te vagy az egyetlen, aki ma leírta itt a gender szót.

Arról van szó, hogy mindenből elnyomások rendszerére asszociálnak: fehér vs színes, férfi vs nő, tanár vs szakács, ciszjordán vs transzformátor, StarCraft vs Tekken. És ebből születnek az efféle agyrémek és a kvótázás. Gyakran ugyanazok állnak be vinni ezeket a fáklyákat, mert ezzel azt hiszik, hogy jól megmutatják a társadalmi igazságot (hint: SJW=social justice warrior), pedig valójában mindez csak a pszichiáterükre tartozik, aki okkal titkolja el állapotukat az orvosi titoktartás nevében a világ elől - ha hagyják.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #41402 2019.08.18. 18:54

Zóanagyvarázsló írta:Nem sírunk, mi a hivatásán nevezzük a másikat! Te paraszt!
kérjél bocsánatot különben megyek a bíróságra suttyókám :banplz:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #41403 2019.08.18. 18:55

Botond írta:Ennek semmi köze a genderséghez, nem nemi, hanem társadalmi alapon állt ki a megkülönböztetés ellen, de azt is benán, szóval ez nettó kreténség, hasonló, mint amikor az autót vezető nő miatt farkast kiáltunk.
ha már leáldos proli tirpákoknak nem hiszel ok, de olvassál már egykét cikket a pc témában ha már ennyire más vonalon jársz :P
Avatar
Botond

Hozzászólás #41404 2019.08.18. 19:13

Zóanagyvarázsló írta:Még jó, hogy te vagy az egyetlen, aki ma leírta itt a gender szót.

Arról van szó, hogy mindenből elnyomások rendszerére asszociálnak: fehér vs színes, férfi vs nő, tanár vs szakács, ciszjordán vs transzformátor, StarCraft vs Tekken. És ebből születnek az efféle agyrémek és a kvótázás. Gyakran ugyanazok állnak be vinni ezeket a fáklyákat, mert ezzel azt hiszik, hogy jól megmutatják a társadalmi igazságot (hint: SJW=social justice warrior), pedig valójában mindez csak a pszichiáterükre tartozik, aki okkal titkolja el állapotukat az orvosi titoktartás nevében a világ elől - ha hagyják.
És pont erről beszélek én is. Azokról akik “mindenből elnyomások rendszerére asszociálnak”. Pro és kontra is. Nekem mindkét tábor ugyanoda esik. Pont erre próbálok rávilágítani mióta megy ezen a csámcsogás itt nonstop, hogy a maid kifejezésben gazdasági elnyomást látni, az pont olyan pszichózis, mint egy tetovált nőben is vmi mást belelátni és jujjongani. És pont ugyanúgy orvosi eset mindkét “tábor”.
Avatar
Moby

Hozzászólás #41405 2019.08.18. 19:17

Zóanagyvarázsló írta:Még jó, hogy te vagy az egyetlen, aki ma leírta itt a gender szót.

Arról van szó, hogy mindenből elnyomások rendszerére asszociálnak: fehér vs színes, férfi vs nő, tanár vs szakács, ciszjordán vs transzformátor, StarCraft vs Tekken. És ebből születnek az efféle agyrémek és a kvótázás. Gyakran ugyanazok állnak be vinni ezeket a fáklyákat, mert ezzel azt hiszik, hogy jól megmutatják a társadalmi igazságot (hint: SJW=social justice warrior), pedig valójában mindez csak a pszichiáterükre tartozik, aki okkal titkolja el állapotukat az orvosi titoktartás nevében a világ elől - ha hagyják.
Ezen a ponton ahol most vagyunk már sokkal inkább arról van szó, hogy beálltak az állásukat-munkájukat féltő szem-és-köpönyegforgatók, akik általában fingtalanok abban, hogy hova is kell dörgölőzni. Ált megelégednek avval, hogy oda, aki-akik hangosak. Nincs emögött sokszor semmilyen elköteleződés a fáklyahordozásban. De így indult, és ez fűti most is, ez igaz.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #41406 2019.08.18. 20:21

Micsu írta:kérjél bocsánatot különben megyek a bíróságra suttyókám :banplz:
Tőlem mehetsz, csak maradj is ott :banplz:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #41407 2019.08.18. 20:28

Botond írta:És pont erről beszélek én is. Azokról akik “mindenből elnyomások rendszerére asszociálnak”. Pro és kontra is. Nekem mindkét tábor ugyanoda esik. Pont erre próbálok rávilágítani mióta megy ezen a csámcsogás itt nonstop, hogy a maid kifejezésben gazdasági elnyomást látni, az pont olyan pszichózis, mint egy tetovált nőben is vmi mást belelátni és jujjongani. És pont ugyanúgy orvosi eset mindkét “tábor”.
Persze, hogy vannak túlzott reakciók mindenhol, én is ezt mondom, csak az egyik megy törvényhozási, média- és szórakoztatóipari szinten, míg a másiknak ha meg is vannak az említett terepeken a képviselői, de nem ők a fősodrat. Minden nő ellen lázadni nyilván faszság, a baromság ellen pedig helyes.

Nyilván a tetovált nő sem független a korszellemtől, engem azért zavar, mert ránézésre ronda és idegesítő (mondjuk lehetnénk helyette Orbánnal vagy Mészáros Lőrinccel is, az menőbb lenne), de ezzel még némi rosszallás mellett együtt tudok élni (pláne, hogy úgyis csak akkor játszom vele, ha megbízható forrásból kiderül, hogy a játék jó), a NeoFoS főszereplőivel azonosulni sosem volt könnyű.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #41408 2019.08.18. 20:47

Moby írta:Ezen a ponton ahol most vagyunk már sokkal inkább arról van szó, hogy beálltak az állásukat-munkájukat féltő szem-és-köpönyegforgatók, akik általában fingtalanok abban, hogy hova is kell dörgölőzni. Ált megelégednek avval, hogy oda, aki-akik hangosak. Nincs emögött sokszor semmilyen elköteleződés a fáklyahordozásban. De így indult, és ez fűti most is, ez igaz.
Jó, hát minden szellemi áramlattal, ideológiával megesik, hogy siker esetén sokan ugranak fel a vonatra. Láttuk meg ezt már sokszor és sokféleképp.

De ha esetleg még mindig kell játékostárs, akkor tényleg avass be a Remnantra, random videót is lusta vagyok keresni/nézni, de amúgy nyitott vagyok.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #41409 2019.08.18. 20:57

DanielT írta:Idióta "polkorrekt", hivatalból sértődős, SJW nyomorékok. Akik fel sem ismerik, hogy valójában az ő fejükben lealacsonyító a házvezetőnő, szakács, stb mint foglalkozással való utalás bárkire. És ez ellen próbál küzdeni az egybites baromállatja... Botond, ezt érted -e? Ezzel van a baj!
https://i.redd.it/rba4pb5ay5h31.jpg
A hölgy jó nagy butaságokat zagyvál.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #41410 2019.08.18. 23:39

phpBB [media]
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #41411 2019.08.19. 14:09

Necro megosztotta velem a FFXV-t - köszi szépen!
Az első pár órám arra ment rá, hogy megtaláljam, hogy miért nem lehet semmilyen beállítással elérni, hogy ne szaggasson annak ellenére, hogy CPU és GPU is alszik. Freesync, borderless, von/voff, belső/külső framelimiterek ...semmi sem hatott. A vége az lett, hogy Kaleiden egyik cuccával meg kellett modolni, és most talán elviselhető.
Én nem is értem, hogy hogyan lehet ilyet csinálni. Ha akarnék sem tudnék ilyet fejleszteni.
Fosport(tm).
Avatar
Necro

Hozzászólás #41412 2019.08.19. 15:38

aabyssx írta:Necro megosztotta velem a FFXV-t - köszi szépen!
Az első pár órám arra ment rá, hogy megtaláljam, hogy miért nem lehet semmilyen beállítással elérni, hogy ne szaggasson annak ellenére, hogy CPU és GPU is alszik. Freesync, borderless, von/voff, belső/külső framelimiterek ...semmi sem hatott. A vége az lett, hogy Kaleiden egyik cuccával meg kellett modolni, és most talán elviselhető.
Én nem is értem, hogy hogyan lehet ilyet csinálni. Ha akarnék sem tudnék ilyet fejleszteni.
Fosport(tm).
Érdekes, nekem pont az jött le hogy eléggé nyalják a PC-sek seggét a végtelen sok beállításal, ingyen DLC-kkel stb. Én még a 4k textúrapakkra is rápróbáltam, de az egyrészt randomra kifagyasztott a játékot 1-2 óránként, másrészt generált az ingame cutscenekben egy karakter fickeringes artifactot (GTX 1070), úgyhogy vélgül csak beállítottam valami very high presetre és bekapcsoltam mellé extrának a sűrűbb növényzetet, mert az elég sokat hozzátesz.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #41413 2019.08.19. 17:13

Ezek a kokainmámoros csirkék inkább megkérdőjeleztetik a hobbiválasztásomat, mintsem eladnák a demózott címeket az xbox gamescom showján.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #41414 2019.08.19. 18:28

benőmenő írta:Ezek a kokainmámoros csirkék inkább megkérdőjeleztetik a hobbiválasztásomat, mintsem eladnák a demózott címeket az xbox gamescom showján.
Ja hogy ez most van. LEL. Pisztos sok izgit mutattak.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #41415 2019.08.19. 18:54

DanielT írta:Ja hogy ez most van. LEL. Pisztos sok izgit mutattak.
Most jön a Stadia 19:00-tól.
phpBB [media]
Avatar
donatus13

Hozzászólás #41416 2019.08.19. 19:41

Továbbra is jó lenne látni a valóságot, latency, frame dropp, input lagg stb téren, maga az elv persze csodálatos.
Avatar
Necro

Hozzászólás #41417 2019.08.19. 19:42

Összefogalalom Daninak hogy ne kelljen megnéznie:
karalabe.png
Avatar
DanielT

Hozzászólás #41418 2019.08.19. 19:59

Necro írta:Összefogalalom Daninak hogy ne kelljen megnéznie:
karalabe.png
Beletekertem, PONT láttam a lényeget! :worship: :eljen: :eljen: :eljen:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #41419 2019.08.19. 20:50

DanielT írta:Beletekertem, PONT láttam a lényeget! :worship: :eljen: :eljen: :eljen:
Én annyit láttam, hogy ez a Cyberpunk még mindig nagyon várós, sőt ez az NFS Heat is lehet végre élvezhetőre fog sikeredni.
Ez a Switchre butított Witcher 3 viszont fájdalmas, ahogy kinéz szegény...
Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #41420 2019.08.19. 20:56

Nézem én is, de videójáték fílingje semminek nincs. Openworld kamu bedesszkedés minden. Sehol a humor, a könnyedség, valami single ügyességre alapozó cucc. CSAK EZ A KOMMERSZ ÉC.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #41421 2019.08.19. 21:05

DanielT írta:Nézem én is, de videójáték fílingje semminek nincs. Openworld kamu bedesszkedés minden. Sehol a humor, a könnyedség, valami single ügyességre alapozó cucc. CSAK EZ A KOMMERSZ ÉC.
A nintendonál voltak puzzle platformerek, a sega csinál egy Civilization-szerű cuccot.
Plusz a DMC5 bekerült a konzolos gamepassba, szóval ennyivel is könnyebben lehet nekiállni S-rankolni.
"Kommersz éc"-ből valóbab rengeteget mutattak, de gondolom pont ezért hívjuk kommersznek ezeket.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #41422 2019.08.19. 21:21

Ahogy már többször írtam - főleg a fény sebességéből kiindulva - szkeptikusan, de kívánom, hogy működjön a Stadia.
A fos, helyenként szaggatós videóban érdekesség volt, hogy mutattak reflexre is alapozó játékokat is, amiknél a 60 FPS és a low latency kritikus.
Kíváncsi vagyok...
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #41423 2019.08.19. 21:25

És wifis chromecastot adnak hozzá? Húúúha.... :kuss:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #41424 2019.08.19. 21:31

aabyssx írta:Ahogy már többször írtam - főleg a fény sebességéből kiindulva - szkeptikusan, de kívánom, hogy működjön a Stadia.
A fos, helyenként szaggatós videóban érdekesség volt, hogy mutattak reflexre is alapozó játékokat is, amiknél a 60 FPS és a low latency kritikus.
Kíváncsi vagyok...
MINEK? MIRE?

Szebb lesz? Nem. Jobb lesz bármiben? Nem. Kompromisszumos, rondább, lassabb lesz? IGEN. Objektívan, tényszerűen, garantáltan.

Cégnél, a saját otthoni pécémről streamelve már majdnem végigvittem a Watch Dogs 2-t másodszor, tehát működik a dolog már most is. De eszembe nem jutna kiváltani vele otthoni cuccot, ha még hobbimként létezik a géming.

Ezen fogsz tekkenezni? Bármizni? MÉ!!?!?!?!?
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #41425 2019.08.19. 21:48

Nekem tetszik a koncepció, hogy nem otthon kell összetákolni időről időre új, de mégis zúgó, fűtő pécét, majd szívni az options menüvel, meg hekkekkel. Lenne egy távoli szerverpark, ahol ez működik, és talán még skálázható is, hogy újabb játékok automatikusan több póvát kapjanak. Így tök jó lenne, ha működne.
Azért vagyok szkeptikus, mert lassú a fény ahhoz, hogy ez normálisan működjön nagy távolságban. Meg tartok tőle, hogy nem 60 fps gaming lesz a cél.
Avatar
Botond

Hozzászólás #41426 2019.08.19. 21:55

benőmenő írta:A nintendonál voltak puzzle platformerek, a sega csinál egy Civilization-szerű cuccot.
Plusz a DMC5 bekerült a konzolos gamepassba, szóval ennyivel is könnyebben lehet nekiállni S-rankolni.
"Kommersz éc"-ből valóbab rengeteget mutattak, de gondolom pont ezért hívjuk kommersznek ezeket.
Humankind? Kiváncsi leszek.
Xbox passba meg jött a kingdom come, az jó hír. Majd ha hazaértem ki is próbálom.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #41427 2019.08.19. 21:58

aabyssx írta:Nekem tetszik a koncepció, hogy nem otthon kell összetákolni időről időre új, de mégis zúgó, fűtő pécét, majd szívni az options menüvel, meg hekkekkel. Lenne egy távoli szerverpark, ahol ez működik, és talán még skálázható is, hogy újabb játékok automatikusan több póvát kapjanak. Így tök jó lenne, ha működne.
Azért vagyok szkeptikus, mert lassú a fény ahhoz, hogy ez normálisan működjön nagy távolságban. Meg tartok tőle, hogy nem 60 fps gaming lesz a cél.
Ja. Tök jó lenne még ezen kívül sok minden, oszt' mégsetökjó, mert nem létezik. Iszonyúan el vagy tévedve, ha ezt a kulcsrakész tökélynek várod.

Pár éve itt agonizáltál a wireless KONTROLLER LAGON!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ami mondjuk olyan 0.0000000000000000000000000000000000000000000000000000001 millisec lehet, most meg ez lehetséges alternatíva? :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting:
Avatar
deep

Hozzászólás #41428 2019.08.19. 22:18

DanielT írta:Pár éve itt agonizáltál a wireless KONTROLLER LAGON!
Változnak az idők :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #41429 2019.08.19. 22:31

Ez a Death Stranding tök jó játéknak tűnik! /alig bírja ki röhögés nélkül/
phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #41430 2019.08.19. 22:32

Mégis mi a bánatos retes faszom ez? A sony ilyenekbe tesz pénzt?
Ez komoly? :(
Avatar
deep

Hozzászólás #41431 2019.08.19. 22:59

Moby írta:Mégis mi a bánatos retes faszom ez? A sony ilyenekbe tesz pénzt?
Ez komoly? :(
Én valahogy sejtettem az utóbbi fél-egy évben, hogy ennek nem lesz jó vége, de azért ez eléggé vad :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #41432 2019.08.20. 00:48

MS-nél kezd nagyon messzire gurulni a gyógyszer.
Spoiler
mslol.jpg

Az összes kötlségem: 300Ft.
:wow3:
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #41433 2019.08.20. 00:54

Szerintem valami olyanra válaszolsz, amit nem írtam. Valami olyanokat írtam, hogy tök jó lenne, de szkeptikus vagyok...

***

Wireless controller témában nem hiszem, hogy jól emlékszel, mert először 2.4g-s, vezetéknélküli PCB volt az arcade stickemben. Azért kellett vezetékesre váltanom, mert ahol laktam valami interferencia elkezdett bezavarni később, és instabil lett.

A wifivel is ez a gond. Tud stabil lenni, de ha van interferencia, akkor gázos. Ezért húztam a számat a wifi chromecastnál.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #41434 2019.08.20. 06:56

Ami még feltűnt, hogy elkezdtek horror játékok készülni ismét.
Remothered, Blair Witch, Little Nightmares 2, meg a Stadia exkluzív Tequila játék sem volt túl vidám.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #41435 2019.08.20. 09:14

aabyssx írta:Szerintem valami olyanra válaszolsz, amit nem írtam. Valami olyanokat írtam, hogy tök jó lenne, de szkeptikus vagyok...
Azért kérdeztem, hogy MIRE lenne jó? Minek? Milyen mostani problémádat oldaná meg reálisan?

A technika fejlődésével lassan már a hónaljstiftemen is könnyen fognak futni a bármilyen programok, te is összekukáztál egy hómlessz konfigot, amire belövöd a 60 frémet és ez egyre könnyebb lesz, egyre olcsóbban.

Ha valakinek nincs semmilye (hardvere+agya+igényei), akkor kiválóan el tud majd casualkodni az aktuális ánuszkrídben ez nem kérdés, ahogy arra eddig is jó volt a 23 frémes konzolos verzió.

A wireless kontroller őrületed meg még PS3/360 idejében volt, a "pár éve" tehát lehetett vagy 10... :wilting: Az interferencia probléma egyáltalán nem rémlik, mert az érthető lett volna.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #41436 2019.08.20. 09:16

Moby írta:MS-nél kezd nagyon messzire gurulni a gyógyszer.
Spoiler
mslol.jpg

Az összes kötlségem: 300Ft.
:wow3:
Ezt be tudom klikkelni zéró efforttal 300é én is?
Avatar
Moby

Hozzászólás #41437 2019.08.20. 09:19

aabyssx írta:Szerintem valami olyanra válaszolsz, amit nem írtam. Valami olyanokat írtam, hogy tök jó lenne, de szkeptikus vagyok...

***

Wireless controller témában nem hiszem, hogy jól emlékszel, mert először 2.4g-s, vezetéknélküli PCB volt az arcade stickemben. Azért kellett vezetékesre váltanom, mert ahol laktam valami interferencia elkezdett bezavarni később, és instabil lett.

A wifivel is ez a gond. Tud stabil lenni, de ha van interferencia, akkor gázos. Ezért húztam a számat a wifi chromecastnál.
Most fejlesztünk ilyen ultralatency cuccot wifire. Az vanik, hogy 2.4-en a háztartási cuccokkal fos. Összevissza csapkod a latency még egy wifimentes mezőn is. 5 gigán viszont nálunk, ipari környezetben is kurvajó. Az a megoldásunk, ami vezetéken 6-8ms-t tud (audio+video), az olyan 10-11ms wifin, 5 gigán.
Avatar
Moby

Hozzászólás #41438 2019.08.20. 09:23

DanielT írta:Ezt be tudom klikkelni zéró efforttal 300é én is?
Már nem :( Meg nem minimáleffortos volt, mert beszigorítták közben, vpn-el csináltam. Az volt, hogy alienware-ék kitoltak 5000db 1 hónapos pc-s gamepass-t regisztrációért. Ha beaktiváltad megújítással, az ms rögtön hozzácsapott még egy hónapot. Szóval csak ugyanarra az emailcímre csinálgattam a regisztrációkat, és váltogattam be a két hónapokat. A végén meg vettem egy akciós egy hónapos ultimate-et, ami átkonvertálta az egészet. Volt rá 1-2 óra, el is fogyott az 5000db kód.
Már nincs sajna.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #41439 2019.08.20. 09:40

Moby írta:Már nem :( Meg nem minimáleffortos volt, mert beszigorítták közben, vpn-el csináltam. Az volt, hogy alienware-ék kitoltak 5000db 1 hónapos pc-s gamepass-t regisztrációért. Ha beaktiváltad megújítással, az ms rögtön hozzácsapott még egy hónapot. Szóval csak ugyanarra az emailcímre csinálgattam a regisztrációkat, és váltogattam be a két hónapokat. A végén meg vettem egy akciós egy hónapos ultimate-et, ami átkonvertálta az egészet. Volt rá 1-2 óra, el is fogyott az 5000db kód.
Már nincs sajna.
Nnnnnnnnnnnnnna én ezt akkor se csináltam volna meg, ha most is létezne. :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #41440 2019.08.20. 09:54

DanielT írta:Azért kérdeztem, hogy MIRE lenne jó? Minek? Milyen mostani problémádat oldaná meg reálisan?

A technika fejlődésével lassan már a hónaljstiftemen is könnyen fognak futni a bármilyen programok, te is összekukáztál egy hómlessz konfigot, amire belövöd a 60 frémet és ez egyre könnyebb lesz, egyre olcsóbban.

Ha valakinek nincs semmilye (hardvere+agya+igényei), akkor kiválóan el tud majd casualkodni az aktuális ánuszkrídben ez nem kérdés, ahogy arra eddig is jó volt a 23 frémes konzolos verzió.

A wireless kontroller őrületed meg még PS3/360 idejében volt, a "pár éve" tehát lehetett vagy 10... :wilting: Az interferencia probléma egyáltalán nem rémlik, mert az érthető lett volna.
En arra emlekszem h a tv inputag miatt nyafogott anno aby mert tekkennel az se vt mind1, framenkenti utesek voltak proknal vagy nemtom :D

Vissza: “Leáldozott.hu”