A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #41161 2019.08.04. 07:05

Egyébként ez a CoD gameplay teljesen vállalható, leszámítva azt, hogy olyan túl sok lényeges különbséget nem vélek felfedezni a 12 éves, mikrotranzakció mentes, nem p2p balfaszkodós negyedik részhez képest.
Avatar
Moby

Hozzászólás #41162 2019.08.04. 09:59

Hm. Most látom csak, az The Outer Worlds jön gamepassban azonnal. Tonképp már most elérhető, csak még "korán érkezett" van :eljen:
Remélem az ms végig fogja henteregni a következő generációt is (bár nem tudom mit kell ezen reménykednem, gránitba van ez már öntve rég :D ).
Avatar
Botond

Hozzászólás #41163 2019.08.04. 12:59

Moby írta:10 és fél óra. Eddig bírtam ezt az AC:Odyt.
Leguncsibb AC evör. Ha AC ez még egyáltalán bármilyen pontján is. Amúgy szép. Mondjuk mind szépvót.
Nekem AC:London kredits most pörög, ez a hasfelmetsző jack dlc elég betegre sikerült, jöhet a jól megérdemelt uninstall és AC:Egyiptom. Összességében elvoltam vele, az alapgammát még korábban befejeztem, most csak a dlc ment le. Ezt inkább az alsó polcra rakom sztori szempontjából a 3 és a Liberation mellé, mechanika szemponjából meg a középmezőnybe, nem ez lesz a kedvencem a sorozatból.
Most nyáron voltunk Velencében is, még sose voltam korábban, de ott is visszajöttek az AC emlékek, jópofaság ez. :)
Avatar
Necro

Hozzászólás #41164 2019.08.04. 13:13

aabyssx írta:FF15 rajta van a wish listemen. Eléggé tartok tőle, hogy gáz lesz, de meg kell majd próbálnom (pár EUR-ért). :idiota:
Mivel refundot nem tudok kérni mit szólnál ha odaadnám family share-el? Bármilyen scenario megnyugtatóbb mint hogy ezért a szarért egy fillért is kapjanak (vagy lopj egyet a médiából, azt még fel tudom dolgozni :D )
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #41165 2019.08.04. 13:27

Botond írta:Nekem AC:London kredits most pörög,
Fire Emblem-tet nem jatszod?
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #41166 2019.08.04. 14:50

benőmenő írta:Egyébként ez a CoD gameplay teljesen vállalható, leszámítva azt, hogy olyan túl sok lényeges különbséget nem vélek felfedezni a 12 éves, mikrotranzakció mentes, nem p2p balfaszkodós negyedik részhez képest.
Már a CoD 4-et is kihagytam multiban a DT-féle neogémereknek való perk system miatt.
Avatar
Botond

Hozzászólás #41167 2019.08.04. 14:51

SlickAdam írta:Fire Emblem-tet nem jatszod?
Azt majd second hand, így se fejeztem be még octopathot, skyrimet, meg egy halom dolgot switchen.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #41168 2019.08.04. 19:42

Moby írta:Én ma játszottam. Végre volt már hozzá erőm. Ahhoz képest elég sokat. Nyomtam ezt az AC:Ody-t.
Unom, mint a kurvaélet :D AC-t még nem untam ennyire. Szigorúan a főszálon haladok. Alig várom, hogy letörölhessem :DD
Valahogyan énis erre jutok velük, origins főszál lement, ezt én jobban bírtam, de elsiklott valami, pedíg érdekelt is, meg még asszem 3 fő szál is megy, de valamiért abbamaradt, és mág fennvan, de hónapok óta el se indítottam, de még nem jutottam el a felismerésre, hogy soha nem is fogom. :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #41169 2019.08.04. 20:36

Haladunk, de az MGS4 még messze van :(

phpBB [media]
Avatar
Botond

Hozzászólás #41170 2019.08.04. 21:20

Mekee írta:Valahogyan énis erre jutok velük, origins főszál lement, ezt én jobban bírtam, de elsiklott valami, pedíg érdekelt is, meg még asszem 3 fő szál is megy, de valamiért abbamaradt, és mág fennvan, de hónapok óta el se indítottam, de még nem jutottam el a felismerésre, hogy soha nem is fogom. :D
Belekezdtem, eddig a mechanika a tetszik,a sztori nem, viszont mire jók a trinketek? Simán eladásra, vagy később lesz szerepe és őrizgessem?
Avatar
Moby

Hozzászólás #41171 2019.08.04. 21:33

Ha már tegnap szóba került a multi, és elindult ps4-en is az ea access, gondoltam csak ránézek milyen már ez a BF V.
Annyira nem is rossz :banplz:
Spoiler
Kép

Sokat nem fogom tolni, de itt az elején, nulla mindenismerettel még nem idegeskedek, ha meghalok néha :D
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #41172 2019.08.05. 07:57

DanielT írta:Haladunk, de az MGS4 még messze van :(
Messze, de nem annyira mint hogy a Konami remasterelje modern platformokra. :(
Avatar
Botond

Hozzászólás #41173 2019.08.05. 11:01

Botond írta:Belekezdtem, eddig a mechanika a tetszik,a sztori nem, viszont mire jók a trinketek? Simán eladásra, vagy később lesz szerepe és őrizgessem?
Közben gugli barátm volt, 100at össze kell gyűjteni és egyszerre eladni, és akkor kapok egy acsit amúgy csak pénzforrás, igen. :) Haladgatok, eddig jópofa, nekem lehet nem csak fősztori lesz ebből az AC: egyiptomból.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #41174 2019.08.05. 14:37

3 órás Castlevania zongora istenség.

Ha nem menne a direkt link, klikkold ezt.

szerk: Nem megy, kivettem, felső link él.
Avatar
eje75

Hozzászólás #41175 2019.08.05. 19:15

DanielT írta:3 órás Castlevania zongora istenség.

Ha nem menne a direkt link, klikkold ezt.

szerk: Nem megy, kivettem, felső link él.
Gyanúsan sokat tolod a csajt...ennyire nagyon értékeled a zongorázási képességeit, vagy csak szereted kicsapni a húsod gót ruhás weirdo-kra, és szeretnéd, ha ezt az egész világ tudná? :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #41177 2019.08.06. 07:32

eje75 írta:Gyanúsan sokat tolod a csajt...ennyire nagyon értékeled a zongorázási képességeit, vagy csak szereted kicsapni a húsod gót ruhás weirdo-kra, és szeretnéd, ha ezt az egész világ tudná? :banplz:
Ennyire értékelem! :nezze:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #41178 2019.08.06. 07:33

Nemtom ki nem vett még AMD procit, de 60 ezerért elég durva ez a 8 mag 16 szálas 2700.
Avatar
Botond

Hozzászólás #41179 2019.08.06. 08:49

Zóanagyvarázsló írta:The RPG Codex's Top 101 PC RPGs
Nem rossz válogatás, kicsit tágan értelmezi az rpg kategóriát, de amiket játszottam ezekből (~1/3-át a listának) azok nálam is megütötték azt a szintet, hogy jó szívvel ajánljam hozzám hasonló rpg rajongóknak. Amit lusta vagyok visszafejteni, hogy a cikk címe top101, a doboz borítós montázson is 101 kép szerepel, aztán a cikkben 99 játékon megy végig az miért van?
Illetve külön bónuszpont, hogy a BG-IWD játékok sorrendjét eltalálta, valóban az IWD2re fáradt el az a széria, és helyes a BG2->BG1->IWD1->IWD2 sorbaállítás.
Valamint legalább 10 cím van a listán, ami megvan, de még nem volt rá időm, úgy látom ideje pótolni őket!
További notes magamnak: furi, hogy sehol sincs a Skyrim; Elex elég meglepően elől, most már a következő akcióban tényleg muszáj lesz beszerezni; végre egy lista, ahol az Arcanum a megérdemelt helyén van.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #41180 2019.08.06. 09:51

igen, eddig se volt rossz lista és mindig frissítik, látszik hogy azok a játékok vannak hypeolva amik erősek gameplayben, én csak a witcher3at nem értem, főleg egy ilyen hc listában hogy lehet a divinity os előtt :ejnye1:
nameg egykét címet én is hiányolok, hát pl egy diablo helyett amit bele se tennék a listába inkább legend of grimrock 2
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #41181 2019.08.06. 10:05

Zóanagyvarázsló írta:The RPG Codex's Top 101 PC RPGs
A Dark Souls 2 a harmadik rész és bármelyik Mass Effect előtt egy rpg listán...lol
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #41182 2019.08.06. 10:22

DanielT írta:Nemtom ki nem vett még AMD procit, de 60 ezerért elég durva ez a 8 mag 16 szálas 2700.
TE vettel mar? :)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #41183 2019.08.06. 10:34

benőmenő írta:A Dark Souls 2 a harmadik rész és bármelyik Mass Effect előtt egy rpg listán...lol
diablo nagyobb lol, de van ott prey meg nier automata is ;)
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #41184 2019.08.06. 11:18

Botond írta:Nem rossz válogatás, kicsit tágan értelmezi az rpg kategóriát, de amiket játszottam ezekből (~1/3-át a listának) azok nálam is megütötték azt a szintet, hogy jó szívvel ajánljam hozzám hasonló rpg rajongóknak. Amit lusta vagyok visszafejteni, hogy a cikk címe top101, a doboz borítós montázson is 101 kép szerepel, aztán a cikkben 99 játékon megy végig az miért van?
Illetve külön bónuszpont, hogy a BG-IWD játékok sorrendjét eltalálta, valóban az IWD2re fáradt el az a széria, és helyes a BG2->BG1->IWD1->IWD2 sorbaállítás.
Valamint legalább 10 cím van a listán, ami megvan, de még nem volt rá időm, úgy látom ideje pótolni őket!
További notes magamnak: furi, hogy sehol sincs a Skyrim; Elex elég meglepően elől, most már a következő akcióban tényleg muszáj lesz beszerezni; végre egy lista, ahol az Arcanum a megérdemelt helyén van.
Hármas holtverseny van a 99. helyen, azért TOP 101.

Az oldalon elég hardcore és begyöpösödött a közönség, ami nem baj, mert éppen ettől kerülnek elő elfeledett régi klasszikusok és új, komolyabb darabok is a divatcímek rovására, de azért látszik a fiatalodás, hiszen a Wizardryk, Ultimák és Gold Box RPG-k nehezen tartják a lépést az 1997 és 2004 közötti - már aránylag modernebb sztoriorientáltabb - RPG-kkel, melyek kiesznek a TOP 10-ből 9-et (és a maradék is a Fallout: New Vegas, mely a Fallout-hűsége miatt menő ott). Ugyanakkor az oldschool Grimoire vagy a Lord of Xulima előkelő helyen végzett.

A Wiz 8 lecsúszását sajnálom, 5 éve még 10. volt, de legalább a Deus Ex került be helyette.

A Morrowind utáni Bethesdát nagyon gyűlölik ott, nem a Skyrim kimaradása a meglepetés, hanem a legjobban gyűlölt Oblivion becsúszása, de nyilván ott is vannak különvéleménnyel élők, és többeknek trollszavazat lehetett az árral szemben úszni.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #41185 2019.08.06. 11:30

benőmenő írta:A Dark Souls 2 a harmadik rész és bármelyik Mass Effect előtt egy rpg listán...lol
Több tábor van ott is, a játékmenetet nagyon tolják. A sztoris szavazatokat elviszi elviszi a Torment, az Arcanum, a The Witcher , a KotOR 2 és az NWN 2 (a Mask of the Betrayer kieg miatt). Biztos van valami oka, hogy a DaS 3 nem lett ott közönségkedvenc, én nem értek hozzá.

Mindenesetre a ME játékmenetre marha gyenge a mellékküldetések átlagban borzasztóak, az egész nagyon RPG-light, tehát egy hardcore-abb oldalon, ahol emlékeznek régebbi sztoris RPG-kre, nem fog jól szerepelni. Én bírom, de örülök, hogy nem végzett előbb, és a kategórián belül RPG-sebb Alpha Protocol is elverte.

A műfaji értelmezés keretei is elég tágak, de a játékmenetrajongás látszik a beugró hibrideken és RPG-elemekkel tarkítottakon. Alapvetően elismertek ott a DMC-szerű játékok, így az RPG-elemek miatt voltak annyian, hogy beszavazzák a NieR-t. Nagyjából hasonló módon került be a Diablo is. De ugye az is vita kérdése, hogy mennyire RPG a System Shock (és a szellemi utód Prey) vagy a Jagged Alliance 2. Ha nem lennének hibridek, valószínűleg ezek is még előrébb végeztek volna, illetve ezen múlt, hogy az X-COM vagy a Silent Storm nem kapott elég szavazatot.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #41186 2019.08.06. 12:24

SlickAdam írta:TE vettel mar? :)
Áh. Nem ma lesz, amikor én a géphez hozzányúlok... szerintem még simán benne van 4-5 év fullHD@ultra@60 a legújabb címekben, de 1440p is.

De simán venném már a következő gen AMD-ket, hátha ott végre az órajel is odab@szna.

Egyedül a gondolattól undorodom, hogy 4 magos procim van, de ez még kevés a cselekvéshez.
Avatar
Moby

Hozzászólás #41187 2019.08.06. 12:31

DanielT írta:Nemtom ki nem vett még AMD procit, de 60 ezerért elég durva ez a 8 mag 16 szálas 2700.
Ennyi lett volna akkor is, amikor a 2600x-et vettem, de ennek jobbak voltak picit az órajelei, a játékoknak meg ettő több mag mán nem kő. Másra mondjuk ez jobb lehet, csak én nem használom másra.
Illetve melózni vettem egy 9700K-t.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #41188 2019.08.06. 15:22

MINDENKI MEGNYUGODHAT!

"A Marvel nemrég jelentette be, több karakterről is hamarosan kiderül, hogy meleg. Természetesen a DC sem várt sokat, nemrég egyik sorozatukban derült ki, hogy Aquaman utódja meleg."

A legalja szuperhősgennyek naná, hogy felülnek a legalja trendeknek. :eljen: :eljen: :eljen:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #41189 2019.08.06. 17:53

Most kivételesen nem a win10, hanem az office patkánykodott, hogy felrakta ezt a microsoft teams cuccot, amit hiába uninstalláltam álladóan a képembe tolta a következő boot után.
Ha valaki így járna, akkor uninstallálni kell egy "machine wide installer for teams" nevű dolgot is és elvileg így végleg meg lehet tőle szabadulni.
MS pasztmek'! :levele: :gunyos1:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #41190 2019.08.06. 19:39

DanielT írta:MINDENKI MEGNYUGODHAT!

"A Marvel nemrég jelentette be, több karakterről is hamarosan kiderül, hogy meleg. Természetesen a DC sem várt sokat, nemrég egyik sorozatukban derült ki, hogy Aquaman utódja meleg."

A legalja szuperhősgennyek naná, hogy felülnek a legalja trendeknek. :eljen: :eljen: :eljen:
Örülök nagyon, de itt a leáldban még nem volt coming out. Haladni kéne a korral. Ha nincs önként jelentkező, valakit még mindig megszavazhatunk buzinak. Hol vagy, arty, amikor szükség lenne rád?
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #41191 2019.08.06. 19:41

Zóanagyvarázsló írta:Örülök nagyon, de itt a leáldban még nem volt coming out. Haladni kéne a korral. Ha nincs önként jelentkező, valakit még mindig megszavazhatunk buzinak. Hol vagy, arty, amikor szükség lenne rád?
buzi... nem 1970-et irunk E.
en felvallalom a lanctalpas helikopter szexualis beallitottsagot. :nezze: (nevet egy heten belül kitalalok hozza es e-mailben küldöm az amcsiknak regisztraciora)
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #41192 2019.08.06. 19:51

SlickAdam írta:buzi... nem 1970-et irunk E.
en felvallalom a lanctalpas helikopter szexualis beallitottsagot. :nezze: (nevet egy heten belül kitalalok hozza es e-mailben küldöm az amcsiknak regisztraciora)
Én legalább gondoltam arra, hogy papper topik ez már. Legalább gerontofilok már nem lehetünk.

phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #41193 2019.08.06. 20:43

Zóanagyvarázsló írta:Én legalább gondoltam arra, hogy papper topik ez már. Legalább gerontofilok már nem lehetünk.
Inkább buzizz le, mint lepapperozzál! :banplz:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #41194 2019.08.07. 00:26

Moby írta:Inkább buzizz le, mint lepapperozzál! :banplz:
Kívánságod parancs, már készülnek az óriásplakátok :idiota:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #41195 2019.08.07. 07:15

Moby írta:Inkább buzizz le, mint lepapperozzál! :banplz:
Szülőknél is megfigyeltem, hogy hiába vannak már túl a fél évszázadon, rendesen zokon veszik, ha valaki úgy szól hozzájuk mint egy idős emberhez. :vigyor2:
Avatar
Botond

Hozzászólás #41196 2019.08.08. 15:29

Moby írta:Inkább buzizz le, mint lepapperozzál! :banplz:
De ráérsz bazzeg, ezt a ragefesztet hardveraprón az RDR2 topikban, nem semmi. :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #41197 2019.08.08. 15:30

benőmenő írta:Szülőknél is megfigyeltem, hogy hiába vannak már túl a fél évszázadon, rendesen zokon veszik, ha valaki úgy szól hozzájuk mint egy idős emberhez. :vigyor2:
Mindenki megöregszik, aki fiatalon meg nem hal... Majd odaérsz te is, és látni fogod te is, és meg fogsz sértődni te is, mert nehezen áll át a gondolkozás arra, hogy öreg vagy, amíg valójában semmi fizikai tünetet nem tapasztalsz magadon, és pont ugyanúgy vagy, mint 28 évesen. Csak több pénzzel. :D
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #41198 2019.08.08. 15:53

Botond írta:Mindenki megöregszik, aki fiatalon meg nem hal... Majd odaérsz te is, és látni fogod te is, és meg fogsz sértődni te is, mert nehezen áll át a gondolkozás arra, hogy öreg vagy, amíg valójában semmi fizikai tünetet nem tapasztalsz magadon, és pont ugyanúgy vagy, mint 28 évesen. Csak több pénzzel. :D
Ki harmincnál több évet élt meg,
az voltaképpen már halott.
Mindet le kellene bunkózni jókor.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #41199 2019.08.08. 16:22

Botond írta:Mindenki megöregszik, aki fiatalon meg nem hal... Majd odaérsz te is, és látni fogod te is, és meg fogsz sértődni te is, mert nehezen áll át a gondolkozás arra, hogy öreg vagy, amíg valójában semmi fizikai tünetet nem tapasztalsz magadon, és pont ugyanúgy vagy, mint 28 évesen. Csak több pénzzel. :D
Csak olyan cukik ilyenkor. :D
Nekem természetes hogy őket meg az ismerőseiket tegezem meg sziázom, de egy ismeretlennel már nyilván nem, főleg ha láthatóan 50+-os (fater sajnos kopaszodik, meg fizikai meló, szóval ő öregszik feltűnőbben).
Nekem is szarul esik, amikor az óvodás/alsós kisgyerek a lépcsőházban csókolomot köszön hirtelen.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #41200 2019.08.08. 17:19

Botond írta:De ráérsz bazzeg, ezt a ragefesztet hardveraprón az RDR2 topikban, nem semmi. :D
johetnek a kepernyo fotok, nevessunk mi is ;)
Avatar
Moby

Hozzászólás #41201 2019.08.08. 18:10

Botond írta:Mindenki megöregszik, aki fiatalon meg nem hal... Majd odaérsz te is, és látni fogod te is, és meg fogsz sértődni te is, mert nehezen áll át a gondolkozás arra, hogy öreg vagy, amíg valójában semmi fizikai tünetet nem tapasztalsz magadon, és pont ugyanúgy vagy, mint 28 évesen. Csak több pénzzel. :D
Én absz nem sértődök meg ilyesmin. Egyrészt mer hülyeség, másrészt meg 60 felett majd ráérek magam öregnek gondolni. Ha eljutok addig, de ahogy mostanában mennek a dolgok, szívesen aláírnám bármikor. Jár amivel jár.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #41202 2019.08.08. 21:20

VIDEÓJÁTÉKOT LÁTTAM. Sőt. NYOMTAM ma.

Nem is egyet és nem is egyedül. Retro session Deeppel, végignyomtuk amiket terveztünk:

Altered Beast arcade - A maga sutaságában poén volt, korábban sose láttam a harmadik pályát se. Pedig volt nálam kölcsön akkoriban Megadriveon, de förtelmes fosnak tartottam és nem nyomtam. (ja nem mondom, hogy nem az... :D)

Golden Axe II arcade - Sokkal szebb és jobb mint az első, de annyi ellenfelet és bosst és főleg annyiszor újrahasznosítottak, hogy tönkretette szinte. A zenék erőtlenek, pedig az első részben az volt az egyik legértékelhetőbb rész.

Shadow Dancer II Megadrive - Jó kis ninjászkodás, "casual" módban, tehát lehetett shurikent dobni és level 1-en. Így leverhető volt, de felette már nagyon kellene tudni.
Avatar
deep

Hozzászólás #41203 2019.08.09. 08:29

DanielT írta:VIDEÓJÁTÉKOT LÁTTAM. Sőt. NYOMTAM ma.
Valóban jó móka volt, túl gyakran manapság nem jut az ember valódi videojátékok közelébe. A szemetet, ami túlnyomó részt manapság ennek csúfova jelenik meg, nem nevezném így. Az Altered Beast egy jó ötlet elég silány megvalósítása, több volt ebben talán már abban az időben is. A Golden Axe 2 az első pálya után már azonnal kínszenvedésbe váltott az iszonyatos audio design (nem csak a zenék, minden) és a kegyetlen ismétlődő ellenfelek miatt. Borzasztóan túlértékelt IP szerintem. A Shadow Dancer II viszont még ma is rendben van, leszámítva a viszonylag gyorsan idegesítővé váló, társunknak és segítőnknek kijelölt kutya ugatását, ami MINDEN megjelenő ellenfél esetén bekövetkezik :D

Ja és valamiért elindítottuk a Resident Evil 1et, PS1 emulátorral, hogy csak megnézzük. Na nyilván nem lehet, hogy ne játszuk végig hetvenedszer, szóval elcsomagoltuk a következő etapra.
Avatar
Botond

Hozzászólás #41204 2019.08.09. 09:04

Jövő héten (aug15től) ingyenes lesz a Mutant year zero, ha esetleg vki a 300 forintot is soknak érezte volna Xbox ultimate passban… Itt ugye annyi a trükk, hogy ez az Epicstoreban lesz, ahol ingyenes lesz.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #41205 2019.08.09. 09:15

Ha már retro: a Duck Tales - Remastered le van akciózva még ma, meg holnap 3,5 euróra. Ugyanis utána leveszik mindenhonnan a Disney szarkavarása miatt.
Avatar
Botond

Hozzászólás #41206 2019.08.09. 09:18

benőmenő írta:Ha már retro: a Duck Tales - Remastered le van akciózva még ma, meg holnap 3,5 euróra. Ugyanis utána leveszik mindenhonnan a Disney szarkavarása miatt.
Steamen ma délután 5-öt írnak és utána leveszik. Mondjuk időzóna nélkül.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #41207 2019.08.09. 10:14

Én rövid etapokban azért nyomom a Doomot. Mindenbe vagy 10 rakétát kell nyomni és tömegesen spawnol a flood. Világa nem nagyon van, mapok vannak random akadályokkal. Egyik szoba mint a másik. Fura, hogy ilyen játékra van igény és sikere is van. Nosztalgiából végig fogok menni rajta, de uncsi. Egérrel játszom, mert annyit kell lőni.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #41208 2019.08.09. 10:21

DanielT írta:Egyedül a gondolattól undorodom, hogy 4 magos procim van, de ez még kevés a cselekvéshez.
Egy szarrá húzott 7700k, ugye? Az játékokban talán még mindig jobb, mint a több, de lassabb magos Ryzenek. (Nem néztem csak, gondolom.)
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #41209 2019.08.09. 10:27

Necro írta:Mivel refundot nem tudok kérni mit szólnál ha odaadnám family share-el? Bármilyen scenario megnyugtatóbb mint hogy ezért a szarért egy fillért is kapjanak (vagy lopj egyet a médiából, azt még fel tudom dolgozni :D )
Oh, köszi a felajánlást! Szívesen elfogadom.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #41210 2019.08.09. 10:32

eje75 írta:Aki még nem kezdte el nézni a The boys c. sorozatot, az sürgősen korrigálja a hibáját...
Ez tényleg jó cucc. A nyálas, zagyva, buta, DC/Mahvel tinifilmek után kifejezetten jó. Az első párat néztem csak, mert én nehezen bírom a sorozatokat. Nagyon jól indul, kíváncsi vagyok, hogy jut-e valahova, vagy nyúlik, meg konklúzió nélkül kliffhengerezik, mint ahogy a sorozatok szoktak...
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #41211 2019.08.09. 11:09

Botond írta:Steamen ma délután 5-öt írnak és utána leveszik. Mondjuk időzóna nélkül.
Nekem azt írja, hogy még 31 óra és 50 percig tart az akció. :nemtudom:
Ha meg már "The Boys", akkor csak említés szintjén írom, hogy ma jött ki az új Slipknot album. :finom:
A klipp jeleneteket tartalmaz a sorozatból, és nem éppen "Safe for work".
phpBB [media]
Avatar
deep

Hozzászólás #41212 2019.08.09. 12:54

Minden kosárlabda rajongó megnyugodhat, végre játszhatók lesznek a női csapatok is az NBA 2k20-ban!
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #41213 2019.08.09. 13:03

deep írta:Minden kosárlabda rajongó megnyugodhat, végre játszhatók lesznek a női csapatok is az NBA 2k20-ban!
nagyon helyes :worship: ügyesek a csajok. nöi foci vb-t is lestem, hogy mennyivel tökösebbek, mint a legtöbb ferfi focista. a Nejjmár rinya-kurvakhoz kepest meg... pfff
(remelem nem a gender-idiotizmus kontextusba akartad beletuszkolni, mert ahhoz ennek köze nincsennem)
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #41214 2019.08.09. 13:28

deep írta:Minden kosárlabda rajongó megnyugodhat, végre játszhatók lesznek a női csapatok is az NBA 2k20-ban!
Engem max. a magyar női válogatott érdekelne vagy a '90-es évek közepének Fradija, a WNBA nem. Sőt az NBA sem, mert kb. Michael Jordan utolsó bullsos érájában nézegettem utoljára.

Nyilván trendlovaglás, de a gyengébbik nem szerepeltetése számomra is pozitívum, a FIFA 19-be is helyes, hogy betették ingyenes tartalomként a női vb-t. Kézilabdából szeretnék nívós játékot az eddigi gagyi német próbálkozások helyett, és tőlem a férfiakat ki is hagyhatják belőle (persze ne tegyék, de engem a női szakág érdekel).
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #41215 2019.08.09. 13:30

deep írta:Valóban jó móka volt, túl gyakran manapság nem jut az ember valódi videojátékok közelébe. A szemetet, ami túlnyomó részt manapság ennek csúfova jelenik meg, nem nevezném így. Az Altered Beast egy jó ötlet elég silány megvalósítása, több volt ebben talán már abban az időben is. A Golden Axe 2 az első pálya után már azonnal kínszenvedésbe váltott az iszonyatos audio design (nem csak a zenék, minden) és a kegyetlen ismétlődő ellenfelek miatt. Borzasztóan túlértékelt IP szerintem. A Shadow Dancer II viszont még ma is rendben van, leszámítva a viszonylag gyorsan idegesítővé váló, társunknak és segítőnknek kijelölt kutya ugatását, ami MINDEN megjelenő ellenfél esetén bekövetkezik :D

Ja és valamiért elindítottuk a Resident Evil 1et, PS1 emulátorral, hogy csak megnézzük. Na nyilván nem lehet, hogy ne játszuk végig hetvenedszer, szóval elcsomagoltuk a következő etapra.
Valódi videojátékok, de azért kiderült, hogy a kétharmada a Mega Drive-osoknak fos :fogmosas:

Emulálva mentek amúgy? De nem a Sega steames szerencsétlenkedésével?
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #41216 2019.08.09. 13:31

benőmenő írta:Ha már retro: a Duck Tales - Remastered le van akciózva még ma, meg holnap 3,5 euróra. Ugyanis utána leveszik mindenhonnan a Disney szarkavarása miatt.
PS3 megvolt, többet szerintem soha nem piszkálom már, annyira azért nem jó.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #41217 2019.08.09. 13:32

Botond írta:De ráérsz bazzeg, ezt a ragefesztet hardveraprón az RDR2 topikban, nem semmi. :D
Ez nagyon vérnyugger tempónak hangzik :kuss:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #41218 2019.08.09. 14:19

SlickAdam írta:nagyon helyes :worship: ügyesek a csajok. nöi foci vb-t is lestem, hogy mennyivel tökösebbek, mint a legtöbb ferfi focista. a Nejjmár rinya-kurvakhoz kepest meg... pfff
(remelem nem a gender-idiotizmus kontextusba akartad beletuszkolni, mert ahhoz ennek köze nincsennem)
Jaja
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #41219 2019.08.09. 14:38

Micsu írta:Jaja
Ez most olyan, tudod...
phpBB [media]
Avatar
deep

Hozzászólás #41220 2019.08.09. 15:22

SlickAdam írta:nagyon helyes :worship: ügyesek a csajok. nöi foci vb-t is lestem, hogy mennyivel tökösebbek, mint a legtöbb ferfi focista. a Nejjmár rinya-kurvakhoz kepest meg... pfff
(remelem nem a gender-idiotizmus kontextusba akartad beletuszkolni, mert ahhoz ennek köze nincsennem)
Hát nem tudom. A videojátékok történtében eddig nem volt fontos ezeknek a sportoknak a női ligáinak bemutatása. Most meg hirtelen de. Én látok összefüggést az utóbbi idők gender őrületével.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #41221 2019.08.09. 15:29

deep írta:Hát nem tudom. A videojátékok történtében eddig nem volt fontos ezeknek a sportoknak a női ligáinak bemutatása. Most meg hirtelen de. Én látok összefüggést az utóbbi idők gender őrületével.

En is, de ennek mar ideje volt. Teljesen jogos, hogy bekerülnek.
A szuperhös buzulas meg 637 nem azok mas tesztak. szintiszta örület
Avatar
Micsu

Hozzászólás #41222 2019.08.09. 15:41

benőmenő írta:Ez most olyan, tudod...
phpBB [media]
igy van, kb ugyanez a szint, mb1-2-3 sincs fifaba :P
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #41223 2019.08.09. 16:12

deep írta:Hát nem tudom. A videojátékok történtében eddig nem volt fontos ezeknek a sportoknak a női ligáinak bemutatása. Most meg hirtelen de. Én látok összefüggést az utóbbi idők gender őrületével.
És akkor mi van? Attól még rossz, hogy bekerülnek? Az implementáció persze lehet, hogy rossz lesz, azt még nem tudjuk. Például az NBA Live 19-ben már lehetett vegyes csapatokat is csinálni, ami poénnak okés, de az egy rossz megvalósítás, hogy a nők versenyképesek a férfiakkal. Főszabályként egy felnőtt nőnek papíron ki kell kapnia egy - a maga korosztályában neki megfeleltethető adottságú - serdülő fiútól, de az már lehet szoros. De annak idején volt nekünk is koedukált meccsünk. Valahogy így éreztem magam (sőt akkor még nekem is hosszú hajam volt).

Egyébként ez legalább évszázados téma. Kérdéses volt régen, hogy a nők sportolhatnak-e, milyen feltételekkel, olimpiára mehetnek-e stb. Ehhez képest az már neogenderizmus, hogy Svájcban 1974-ben választójogot adtak nekik. Sportjátékokban is szerepelnek évtizedek óta, csak korábban korlátozottabb és csöcsös-bögyösebb ábrázolással. Amely sportokban valóban voltak sztárjaik, gyorsabban áttörtek, lásd teniszjátékok. A női foci is sokat fejlődik folyamatosan, és mivel USA-ban jóval eredményesebbek a férfiaknál, nem csoda, hogy a FIFA-ban is adta magát korábban. Önmagában a a WNBA-t sem érzem tragédiának. Inkább valós női sportcsapatok legyenek a videojátékokban, mint férfias attribútumokkal felruházott hősnők vagy megtörtént történelmi események kvóta alapján történő feminizálása.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #41224 2019.08.09. 16:15

Micsu írta:igy van, kb ugyanez a szint, mb1-2-3 sincs fifaba :P
De Bundesliga 3 és magyar válogatott van :zavart1: A Football Managerben meg aztán nagyon sokadosztályok is voltak sokáig, nők meg nem.

Topszinten már van nézettsége a nőknek, és női videojátékosok is vannak, ezt is érdemes figyelembe venni.
Avatar
Botond

Hozzászólás #41225 2019.08.09. 16:24

deep írta:Hát nem tudom. A videojátékok történtében eddig nem volt fontos ezeknek a sportoknak a női ligáinak bemutatása. Most meg hirtelen de. Én látok összefüggést az utóbbi idők gender őrületével.
Szerintem sokkal zavarobb ez a túltolt haterkedés.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #41226 2019.08.09. 16:37

Botond írta:Szerintem sokkal zavarobb ez a túltolt haterkedés.
Mi majd a női strandröplabdadöntőt nézzük az olimpián, deep és Dani meg a férfit. Engem nem zavar, ha ők jobban izgalomba jönnek, mint mi, amíg ott vannak egymásnak.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #41227 2019.08.09. 16:42

itt inkább azzal van a baj hogy megy ez a feminista buzulás állandóan és most meglovagolják ezt a hypeot és beteszik, nagy kiadók ennyit csináltak mindig is, meglovagolták a trendeket és csókolom
Avatar
Micsu

Hozzászólás #41228 2019.08.09. 16:43

Botond írta:Szerintem sokkal zavarobb ez a túltolt haterkedés.
sztem meg az zavaró hogy az ember már annyira se mondhatja el a véleményét mint a régi rendszerben mert megtalálják, ha már mondasz egy negatív neked nem tetsző véleményt az haterkedés, szabad vélemény nyilvánítás van
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #41229 2019.08.09. 16:53

Zóanagyvarázsló írta:Főszabályként egy felnőtt nőnek papíron ki kell kapnia egy - a maga korosztályában neki megfeleltethető adottságú - serdülő fiútól, de az már lehet szoros.
erröl ez a meccs jutott eszembe. Fallosz... vagyis FALLON Fox bizony pucuval született es baszki volt pofajuk megengedni, hogy gyakorlatilag ferfikent nökkel verekedjen...
phpBB [media]

Spoiler
na itt jol megkapta a magaet a köcsög :nezze:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #41230 2019.08.09. 16:54

Szerintem tök rendben van, hogy az ilyen hagyományosan fiús sportokban legalább egy kis figyelmet kap a női liga. Így egy kicsit talán több apuka fogja elvinni a kislányt edzésre, gokartozni, stb., így talán több tehetséget is találnak és a végén javul a minőségük ezeknek a bajnokságoknak. Videojátékokban meg aztán végképp ártalmatlan. A Fifában pl. kifejezetten zavar, hogy mindig újra kell nyomkodni a randomizálót, mert nem enged női csapatot férfi ellen játszani.
Elvégre nem azt mondták, hogy rebootolják az nba2k-t csak nőkkel, mint egyes filmeknél szokás, hanem egyszerűen bekerülnek a női csapatok is pluszban.

Vissza: “Leáldozott.hu”