A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #41091 2019.07.30. 20:59

Moby írta:Ma már írtam: még be vagyok állva mint a gerely :D

/Bár abban sem vagyok biztos, hogy írtam ma ilyet :DD
Írtad, de enélkül is egyértelmű lenne :banplz:

Engem nem is zavarsz, de koncertfellépést azért ne vállalj:

phpBB [media]


Spoiler
Mondjuk elejétől a jó, de így ontopik. Az internet szerencsére az egész koncertet megmentette az utókornak.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zóanagyvarázsló 2019.07.30. 21:01-kor.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #41092 2019.07.30. 21:01

Botond írta:SG.hu-ra. ;)
Most együtt repülünk mindhárman :(
Avatar
Micsu

Hozzászólás #41093 2019.07.30. 21:09

Moby írta:Ez nem mond el semmit arról, hogy mekkora ma a konzolpiac. Az nem általános lehetőségektől függ, hanem a prioritáson a lehetőségben. Semmit nem jelent a mai több pénz, ha azon olyanokkal kell osztozkodni, akik akkor nem léteztek. Az apple egy kis fosnyi cég volt, nem adott el tömegeknek nozebookot ötezer dodóért. Nem léteztek ezer dolláros menőtelefonok, amikért még a tinik isindulnak a versenyben. Ésatöbbi.
Te azt írtad ma sokkal nagyobb a konzolpiac. Én azt kérdeztem hol van erre infó. A kérdésemre ez nem válasz.
igen, a gyorsan változó piacokat nehéz összehasonlítani, változnak a szereplők, törvények etc, de az biztos hogy én nem esek hasra egy olyan adattól ami 20 éve is kb ugyanannyi volt. A konzol piac a gamer piac része (az már a konzolgyártók feladata hogy mennyit csípnek ki belőle), az meg biztos hogy nagyobb mint 20 éve, nem hiszem hogy bizonygatni kéne, de biztos pár google kattintással utánajársz
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Micsu 2019.07.30. 21:11-kor.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #41094 2019.07.30. 21:10

Botond írta:SG.hu-ra. ;)
:banplz: :bohoc:
Avatar
Mekee

Hozzászólás #41095 2019.07.30. 21:22

Moby írta:Tegnap lepörgött a mr robot 3. Évada is. Ha jól emlékszem itt szinte mindenki az első évadot ajánlotta, a többit nem.
Nos, szerintem az volt a leggyengébb :) Úgy alapvetően rendben volt nagyon ez a sori. A befejezés harmatossabra sikerült mint vártam, de sokat ez nem von le sz értékéből. Nem a befejezésért néztem.
Én végig szerettem az egészet, várós az utolsó is, kíváncsi leszek hogyan zárják le. Szóval jóazez, épp a minap jött szóba a kína-trump-huawei tengelyre reflektálva, hát érdekes...
Avatar
Moby

Hozzászólás #41096 2019.07.30. 21:39

Mekee írta:Én végig szerettem az egészet, várós az utolsó is, kíváncsi leszek hogyan zárják le. Szóval jóazez, épp a minap jött szóba a kína-trump-huawei tengelyre reflektálva, hát érdekes...

Szerettem én is, de az első epizód a sztorira épít nem a karakterekre, és a második felétől már kissé zabos voltam tőle, hogy nem bont ki senkit. Aztán a második évad bepótolta.. ügyesen, jól van benne adagolva minden, és ahhoz képest, hogy it a felütés, meglepően jól kerüli a bullshiteket. Lélekkel van csinálva benne minden.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #41097 2019.07.30. 21:45

Van még pár régiség, ami régió lock miatt nem jutott ide.
phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #41098 2019.07.30. 21:49

Micsu írta:igen, a gyorsan változó piacokat nehéz összehasonlítani, változnak a szereplők, törvények etc, de az biztos hogy én nem esek hasra egy olyan adattól ami 20 éve is kb ugyanannyi volt. A konzol piac a gamer piac része (az már a konzolgyártók feladata hogy mennyit csípnek ki belőle), az meg biztos hogy nagyobb mint 20 éve, nem hiszem hogy bizonygatni kéne, de biztos pár google kattintással utánajársz

Na figy. Szerintem maradjunk abban, hogy ma a konzolpiac akkora, amekkorát lefed a 3 nagy konzolgyártó. Nincs az a google, ami ettől többet el tud mondani.
Nem esel hasra attól, hogy ugyanakkora tudott maradni a konzolpiac úgy, hogy pontosan ugyanazt kínálja 20 éve???
Berakomalemeztjátszok. Ezt tudta húsz éve. Meg ma is. Minden más próbálkozás meg behalt a picsába. 20 év alatt trendek változnak, stb.
Ha pedig valaminek itt örülni kellene, az ez. Legalábbis mindig azért sírtok, hogy régenmindenjobbvót. Ma meg úgy tűnik, hogy a konzol ma úgy tud sikeres lenni, ha úgy csinálja, ahogy régen. És sikeres tud lenni. Szerintem ez gecijó.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #41099 2019.07.30. 23:53

Moby írta:Na figy. Szerintem maradjunk abban, hogy ma a konzolpiac akkora, amekkorát lefed a 3 nagy konzolgyártó. Nincs az a google, ami ettől többet el tud mondani.
Nem esel hasra attól, hogy ugyanakkora tudott maradni a konzolpiac úgy, hogy pontosan ugyanazt kínálja 20 éve???
Berakomalemeztjátszok. Ezt tudta húsz éve. Meg ma is. Minden más próbálkozás meg behalt a picsába. 20 év alatt trendek változnak, stb.
Ha pedig valaminek itt örülni kellene, az ez. Legalábbis mindig azért sírtok, hogy régenmindenjobbvót. Ma meg úgy tűnik, hogy a konzol ma úgy tud sikeres lenni, ha úgy csinálja, ahogy régen. És sikeres tud lenni. Szerintem ez gecijó.
Hazudsz! Régen minden ATOM 60 fps volt! Kivéve, ha 50. Mert ott volt a nagyszerű lehetőség, hohy választhass az NTSC vagy a PAL között! Hol van ez már?!
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #41100 2019.07.31. 00:34

Necro írta:Ez szerintem még játszható most is (de nekem se volt még meg), viszont kb. másfél hónapja megvettem az FFXV-t (behypeolt a VII Remake) és hát az akkora geciszar moslék a világ legszarabb, legértelmetlenebb harcrendszerével hogy ezerszer inkább a Chrono Cross bármikor.
FF15 rajta van a wish listemen. Eléggé tartok tőle, hogy gáz lesz, de meg kell majd próbálnom (pár EUR-ért). :idiota:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #41101 2019.07.31. 00:43

aabyssx írta:FF15 rajta van a wish listemen. Eléggé tartok tőle, hogy gáz lesz, de meg kell majd próbálnom (pár EUR-ért). :idiota:
Ravasz trükk, feltételezem, így csinálsz kedvet magadnak a Doomhoz.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #41102 2019.07.31. 00:52

Zóanagyvarázsló írta:Ravasz trükk, feltételezem, így csinálsz kedvet magadnak a Doomhoz.
Hát, nem sok racionalitás volt abban a vásárlásban sem, az biztos. :idiota:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #41103 2019.07.31. 05:22

Moby írta:Berakomalemeztjátszok. Ezt tudta húsz éve. Meg ma is.
20 éve persze, aztóta messze nem.
phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #41104 2019.07.31. 08:49

aabyssx írta:Hát, nem sok racionalitás volt abban a vásárlásban sem, az biztos. :idiota:
Nyugi, a pécévásárlás óta mindenki tudja, hogy fakeaccount. Egyszer majd elmesélhetnéd ki vagy igazából.
:banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #41105 2019.07.31. 08:53

benőmenő írta:20 éve persze, aztóta messze nem.
phpBB [media]

Benő ez 10 éve nem 20, és nem ma :D
Vagy térjünk vissza megint arra a beszélgetésre, amiben halálba szopatjátok magatokat gecifoltos, dunából kihúzott ps3-akkal? :vigyor:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #41106 2019.07.31. 09:20

Moby írta:Benő ez 10 éve nem 20, és nem ma :D
Vagy térjünk vissza megint arra a beszélgetésre, amiben halálba szopatjátok magatokat gecifoltos, dunából kihúzott ps3-akkal? :vigyor:
A ps4 sem plug and play. Rohadtul nem. Lehet nem 15x installál, de ezt kompenzálja a nagy fájlméret.
Firmware, install, patch, kitapasztalni melyik graf opció kevésbé fakéz pozitív != Beteszem a lemezt és játszok.
Avatar
Moby

Hozzászólás #41107 2019.07.31. 09:27

benőmenő írta:A ps4 sem plug and play. Rohadtul nem. Lehet nem 15x installál, de ezt kompenzálja a nagy fájlméret.
Firmware, install, patch, kitapasztalni melyik graf opció kevésbé fakéz pozitív != Beteszem a lemezt és játszok.
Kérlek meséld el nekem mi az ami, és mi nem az, azok alapján, hogy sem 20 éve sem ma nem vagy érintett benne :D
Az egyetlen kötöttséged a konzolokhoz annyi, hogy beleteleportáltad magad a legsűrűbb fosba, ami playstation cimke alatt elérhető. :taps:
De azért csak vezesd le nekem mi nem az ami nem az. Ittvagyok. Figyelek. Olvasok. ;)

/Igen 20 éve még konzolon nem létezett patch. Ha valami fosul jött ki, az is maradt. Örökre. Sírjuk hát vissza eme értékes fícsört is :D Régenmindenjobbvót :(
Avatar
Moby

Hozzászólás #41108 2019.07.31. 09:33

Mondjuk ezt sose értettem. Ha nem akarsz peccselni nem peccselsz. PS4-en nem kötelező patchelni. Elindítható a játék anélkül is(ésha mégis akarod megcsinálja amíg alszol). Biztos te is tudnád...ha tudnád hogy gurult össze az a 100 millió gép, hogy mondjuk...tudomisén...1 nálad lenne a száz misiből :)

/Mondjuk mamár erre nincs is racionális érv. Mindjárt itt a ps5. Ami ps4 is lesz. Érdemesebb lesz már abba a 100 misibe beletartozni :)
Avatar
Botond

Hozzászólás #41109 2019.07.31. 09:56

Moby írta:Igen 20 éve még konzolon nem létezett patch. Ha valami fosul jött ki, az is maradt. Örökre. Sírjuk hát vissza eme értékes fícsört is :D Régenmindenjobbvót :(
Szerencsére ma már van Day1patch. Mondjuk kártyásban nem találom sehol.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #41110 2019.07.31. 10:30

Moby írta:/Igen 20 éve még konzolon nem létezett patch. Ha valami fosul jött ki, az is maradt. Örökre. Sírjuk hát vissza eme értékes fícsört is :D Régenmindenjobbvót :(
Egyébként mi volt az, ami rászorult volna régen patchelésre konzolon? (Inkább teljesítményproblémákról tudok, mint glitchekről, gamebreaking bugokról.) Érdekelne, mert erről ritkán esik szó, nekem meg még annyi tapasztalatom sincs ezzel, mint Benőnek a PS2-vel. PC-ről vagy akár C64-ről is könnyebben tudok mondani bugos förtelmeket, mint azokban érintett.
Avatar
Moby

Hozzászólás #41111 2019.07.31. 10:56

Zóanagyvarázsló írta:Egyébként mi volt az, ami rászorult volna régen patchelésre konzolon? (Inkább teljesítményproblémákról tudok, mint glitchekről, gamebreaking bugokról.) Érdekelne, mert erről ritkán esik szó, nekem meg még annyi tapasztalatom sincs ezzel, mint Benőnek a PS2-vel. PC-ről vagy akár C64-ről is könnyebben tudok mondani bugos förtelmeket, mint azokban érintett.

Erre az én emlékezetem már kevéd, én is az internetet hívnám segítségül, azt meg elkezelgetitek nélkülem is
Másrészt azért sem releváns az emlékezetem, mert abban a világban warezban toltunk szinte mindent. Az isten tudja mi minden volt annak köszönhető.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #41112 2019.07.31. 11:39

Moby írta:Erre az én emlékezetem már kevéd, én is az internetet hívnám segítségül, azt meg elkezelgetitek nélkülem is
Másrészt azért sem releváns az emlékezetem, mert abban a világban warezban toltunk szinte mindent. Az isten tudja mi minden volt annak köszönhető.
Na igen, és PC-n erre még jöttek régen a honosítások okozta gondok kérdései, így azért is kellett guglizni, tapasztalatokat cserélni utólag, hogy mely bugokat csináltam én, de jellemzően a fejlesztők nyertek, nem az análkóla.

Az a baj viszont, hogy guglizva leginká spoileres tapasztalatokkal találkozik az ember, nehéz átfogó képet találni a probléma mértékéről. Ahogy azt sem tudom, hogy számotokra mennyire volt jelentős, hogyan éltétek meg. Illetve Aaby korábbi interpretációja alapján régen szinte minden tökéletes volt.
Avatar
Moby

Hozzászólás #41113 2019.07.31. 12:27

Zóanagyvarázsló írta:Na igen, és PC-n erre még jöttek régen a honosítások okozta gondok kérdései, így azért is kellett guglizni, tapasztalatokat cserélni utólag, hogy mely bugokat csináltam én, de jellemzően a fejlesztők nyertek, nem az análkóla.

Az a baj viszont, hogy guglizva leginká spoileres tapasztalatokkal találkozik az ember, nehéz átfogó képet találni a probléma mértékéről. Ahogy azt sem tudom, hogy számotokra mennyire volt jelentős, hogyan éltétek meg. Illetve Aaby korábbi interpretációja alapján régen szinte minden tökéletes volt.

PS1-en emlékszem, hogy futottunk nem egyszer gamebreaking bugba. De ez nem volt téma. Akkor még nem tudtuk, hogy ezért hörögni kéne :)
Amúgy szerintem kb annyit, mintha ma nem kötném netre a konzolt, csak dobálnám bele a lemezt..
Avatar
Micsu

Hozzászólás #41114 2019.07.31. 12:30

Moby írta:Mondjuk ezt sose értettem. Ha nem akarsz peccselni nem peccselsz. PS4-en nem kötelező patchelni. Elindítható a játék anélkül is(ésha mégis akarod megcsinálja amíg alszol). Biztos te is tudnád...ha tudnád hogy gurult össze az a 100 millió gép, hogy mondjuk...tudomisén...1 nálad lenne a száz misiből :)

/Mondjuk mamár erre nincs is racionális érv. Mindjárt itt a ps5. Ami ps4 is lesz. Érdemesebb lesz már abba a 100 misibe beletartozni :)
ps3 ha netre volt kotve tolta a patchet kerdezes nelkul
Avatar
Moby

Hozzászólás #41115 2019.07.31. 12:35

Micsu írta:ps3 ha netre volt kotve tolta a patchet kerdezes nelkul
Épp ezért nagy szerencse, hogy a ps4-ből adták el rekordidő alatt a százmisit, és nem a ps3-ból :)
Avatar
Mekee

Hozzászólás #41116 2019.07.31. 12:37

Moby írta:/Igen 20 éve még konzolon nem létezett patch. Ha valami fosul jött ki, az is maradt. Örökre. Sírjuk hát vissza eme értékes fícsört is :D Régenmindenjobbvót :(
Mondjuk ennek van egy olyan éle is, hogy ennek hála szarhatnak a megjelenésre, hogy mi kerül aranylemezre, mer jön a day0, day1, day2135522 patch ugyis, azt@n mindenki megnyugodik. Ahogyan fődarabóva!! Se vótak. (vagy legalábbis ezekre illik így emlékezni, nehéz lenne eht pontosan megitélni már)
Avatar
Botond

Hozzászólás #41117 2019.07.31. 12:48

Mekee írta:Ahogyan fődarabóva!! Se vótak.
Igen, ez ami nekem is hiányzik, hogy kész volt a gém. PCn legalábbis, konzolom csak pár éve van.
Avatar
Moby

Hozzászólás #41118 2019.07.31. 13:05

Mekee írta:Mondjuk ennek van egy olyan éle is, hogy ennek hála szarhatnak a megjelenésre, hogy mi kerül aranylemezre, mer jön a day0, day1, day2135522 patch ugyis, azt@n mindenki megnyugodik. Ahogyan fődarabóva!! Se vótak. (vagy legalábbis ezekre illik így emlékezni, nehéz lenne eht pontosan megitélni már)
Igen, van ilyen vetülete is, de én mamár ilyen feltételekbe csak nehezen kényszeríteném bele a stúdiókat. Egész más mamár a publikum elvárása, és a technikailag megengedő környezet ellenére is kibaszottul toxikus munkahellyé vált a játékkészítés a stúdiók nagyrészénél. Ebben hátraarcot nem csak a készítöknek, hanem minden érintett félnek nyomni kéne, de egy lehetőség megvonása csak a stúdiókat kényszerítené.
Önmérséklet kellene. Az viszont nincs. Túl sok a pénz a buliban.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #41119 2019.07.31. 16:31

na majd ez :nezze:
phpBB [media]
Avatar
Micsu

Hozzászólás #41120 2019.07.31. 16:51

Bar mar a triumviratus elegge megvan oregedve, azert varos, egy 3/4 evados sorozatot de elneztem vna ebbol
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #41121 2019.07.31. 19:19

Haladgat ez a PS3 emulátor dolog is azért.
phpBB [media]
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #41122 2019.07.31. 20:03

phpBB [media]

Az első kettő port elég igénytelen lett, a Doom 3 pedig a BFG Edition. A Doom 3 élmény Switchen a legautentikusabb, ugyanis pont úgy fut, mint egy 15 éves pc-n.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #41123 2019.08.01. 15:50

Good times... és részesei voltunk! :finom:

Kép
Avatar
Micsu

Hozzászólás #41124 2019.08.01. 15:58

így van ebből kb minden igaz, a poszterek, magazin, rendetlenség, chipseket + üdítőt hiányolom a képről nameg eredeti játékok helyett írott lemezek :banplz:
Avatar
Botond

Hozzászólás #41125 2019.08.01. 16:23

Micsu írta:így van ebből kb minden igaz, a poszterek, magazin, rendetlenség, chipseket + üdítőt hiányolom a képről nameg eredeti játékok helyett írott lemezek :banplz:
Nekem a képen látható dobozok és poszterek egy jelentős része megvolt mielőtt elkezdtem felszámolni a porfogó gyűjteményt. :)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #41126 2019.08.01. 17:13

Ezekbol volt nekem is, 30 eredeti jatekom vt kb 2002ig, nem eredeti meg 300 :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #41127 2019.08.01. 17:34

DanielT írta:Good times... és részesei voltunk! :finom:

Kép

:szeret: :szeret: :szeret:
Avatar
Moby

Hozzászólás #41128 2019.08.01. 18:07

Egész jónak tűnő játékok gyártódnak a kínai piacra a sonynál-sonyra :eljen: Remélem jönnek nyugatra is.
phpBB [media]

phpBB [media]

phpBB [media]
Avatar
eje75

Hozzászólás #41129 2019.08.01. 19:57

Moby, jobban vagy? Le ne add nekem a szerelést, gyógyulj meg..... Szét akarom ebben kenni a szádat.... :banplz:
phpBB [media]
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #41130 2019.08.01. 20:34

eje75 írta:Moby, jobban vagy? Le ne add nekem a szerelést, gyógyulj meg..... Szét akarom ebben kenni a szádat....
mintha nulla tárgy fizika lenne benne
Avatar
eje75

Hozzászólás #41131 2019.08.01. 20:35

Kandurex írta:mintha nulla tárgy fizika lenne benne
Hápersze...ez egy COD...
Avatar
Moby

Hozzászólás #41132 2019.08.01. 20:38

eje75 írta:Moby, jobban vagy? Le ne add nekem a szerelést, gyógyulj meg..... Szét akarom ebben kenni a szádat.... :banplz:
Ja! Tök jól, köszi! És már itthon (megint). Játékról egyelőre csak álmodozom. Képtelen vagyok rá. 6 hét alatt leugrott rólam 25 kiló, rettenetesen lenullázta az energiaszintem. Átváltott a rencer cscsemőüzemmódba. Csak alszom, meg felkelek enni, kicsit mozgok, elfáradok, alszom megint. Ma majdnem egész nap ébren voltam, de már kb úgy érzem magam, mintha hajnal 4 lenne :D
Könnyű préda leszek egy ideig :DD
Vettem ma egy everspace-t GMG-n valami 4 fontért. Nem tudom milyen megfontolásbaól, egyszer még jó lesz valaminek. Még mindig azt a Remnant: Fromt the Ashes-t várom, de leginkább ps4-re kéne megvenni, oda lennének coop partnerek, de psn kell hozzá, én meg fél éve már nem fizettem elő, merminek (Days Gone óta csak a gyerekek játszottak a ps4-en).
Avatar
Botond

Hozzászólás #41133 2019.08.02. 12:58

Moby írta:Vettem ma egy everspace-t GMG-n valami 4 fontért.
Az xboxos ultimate, mindeningyen akcióból ez volt az egyetlen cím, amit a zistennek nem tudtam rábeszélni, hogy ne a c:-re települjön már. Szerencsére csak 7 giga. Még nem néztem bele, de ezzel a szívózással nálam a nulladik pillanatban majdnem elrúgta a pöttyöst.
Épüljél fel most már gyorsan!
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #41134 2019.08.02. 21:42

Én nem értem a Resi 4-ben miért utálja mindenki annyira Ashleyt, az 5-ben Shevának kb. 1000x fárasztóbb a mesterséges unintelligenciája.
Konkrétan a fővesztéssel megfenyegetett lakótárssal is előbbre voltam, pedig neki le kell néznie a kontrollerre, hogy melyik az X gomb.
Avatar
eje75

Hozzászólás #41135 2019.08.02. 23:42

Lehet köpködni, de ez eddig nekem rohadtul bejön... Lehet, hogy 10 év után megjelenik egy COD, ami jó lesz??
phpBB [media]
Avatar
deep

Hozzászólás #41136 2019.08.03. 10:37

eje75 írta:Lehet köpködni, de ez eddig nekem rohadtul bejön... Lehet, hogy 10 év után megjelenik egy COD, ami jó lesz??
[video]ugyanazaszar10eve.avi[/video]
/köp
Avatar
Moby

Hozzászólás #41137 2019.08.03. 11:07

eje75 írta:Lehet köpködni, de ez eddig nekem rohadtul bejön... Lehet, hogy 10 év után megjelenik egy COD, ami jó lesz??
phpBB [media]

Nekem is tetszik :miaz:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #41138 2019.08.03. 11:28

phpBB [media]

Várós
Avatar
Moby

Hozzászólás #41139 2019.08.03. 11:34

Micsu írta:fallout_in_space.avi
Várós

Jah, rohadtul bejön. Kivétel a facial anim, az valami kurvagáz (lett volna 10 éve is) :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #41140 2019.08.03. 12:23

a trailereken nem jött át annyira a hangulat mint itt a gameplayben, csak nem lesz egy bugtemető
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #41141 2019.08.03. 13:19

Micsu írta:Várós
Nyoka-ig jutottam. mi ez a retek? No Man's Sky-ba ganyoltak valami rpg-t?
Avatar
Micsu

Hozzászólás #41142 2019.08.03. 13:31

SlickAdam írta:Nyoka-ig jutottam. mi ez a retek? No Man's Sky-ba ganyoltak valami rpg-t?
neked nem tökmind1, úgyse játszol, kivéve azt a 2 yoshi vs mario játékot évente ;)
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #41143 2019.08.03. 13:54

Micsu írta:neked nem tökmind1, úgyse játszol, kivéve azt a 2 yoshi vs mario játékot évente ;)
attol meg szar es ezek szerint szarevö vagy. :nezze:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #41144 2019.08.03. 15:29

ennyi switch user között mi más lennék? :nemtudom:
Avatar
Botond

Hozzászólás #41145 2019.08.03. 15:59

Moby írta:Egész jónak tűnő játékok gyártódnak a kínai piacra a sonynál-sonyra :eljen: Remélem jönnek nyugatra is.
Jah.
phpBB [media]
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #41146 2019.08.03. 16:45

Moby írta:Nekem is tetszik :miaz:
pedig genyóra nem világos mitől lett ez most jó...ennyit bármelyik BF is tud, vagy lemaradtam valami jóságról?

(csak a fos multi szemszögből)
Avatar
eje75

Hozzászólás #41147 2019.08.03. 17:49

deep írta:/köp
Televan a világ most gecijó realisztkus shooterrel.. keméynek, mint a vasúti színszög, de rohadtul élvezetesek... onnan tudom, hogy mind ittfigyel a gépemen, tolom őket nap mint nap.... nem jó... jön egy könnyed, gyors, fun shooter, amin le lehet vezetni a feszültséget, és még jól is néz ki: nem jó... hát mivel akarsz Te játszani? Pinball-al? Wait..... :banplz:
Avatar
eje75

Hozzászólás #41148 2019.08.03. 18:02

Kandurex írta:pedig genyóra nem világos mitől lett ez most jó...ennyit bármelyik BF is tud, vagy lemaradtam valami jóságról?

(csak a fos multi szemszögből)
Nem lett jó feltétlenül,legalábbis nem mindenkinek: nekem rohadtul bejön, ennyi. Nézem, és azonnal vissza jönnek a MW2 emlékek: egy sima, gyors, agresszív, jól kinéző shooter. Persze lehet, hogy csak nekem tetszik. Úgy tűnik kihaltak az FPS játékok, és eltűntek a gémerek is... Ma már mindenki csak flipperrel, meg 8 éves gyerekeknek való Mario V.xxx-el játszik 7 colon, miközben az uborkás limonádéját szürcsölgeti, és azt várja mikor tölt már le a japán pedofil manga pornóról fordított "élet" szimulátora.... De ezzel nekem semmi bajom:
Spoiler
gay.gif
Avatar
Moby

Hozzászólás #41149 2019.08.03. 18:06

Kandurex írta:pedig genyóra nem világos mitől lett ez most jó...ennyit bármelyik BF is tud, vagy lemaradtam valami jóságról?

(csak a fos multi szemszögből)
Így, hogy azokat sem ismered, szerintem érthető, hogy genyóra nem világos :) Engem sem fognak már meg a multik, de egy ilyen nem túlgondolt, viszonylag egyszerű, de modern fegyvereket használó ""könnyed*""" shúterre vevő vagyok. De közben nem annyira modern, hogy falonfutás, meg csiribirizabszalma legyen belőle. Az elmúlt évek shúterei kibaszottul szélsőségesek voltak: vagy az ultrafuturisztikus, vagy WW valamelyik. A kettő közé lófasz nem jött, vagy ha igen, az nekem már bonyás volt.


/nyilván minden lukamba fognak megcsinálni másodpercenként, a könnyed nem erre vonatkozik, de nem félkontinenses gigaháborúkat kell majd vívni,
Avatar
Botond

Hozzászólás #41150 2019.08.03. 18:08

deep írta:/köp
Látom tolod a portolást te is switchre. Fúj, fúj, de azé’ élni kell vmiből, mi? :)
Avatar
eje75

Hozzászólás #41151 2019.08.03. 18:09

Mind1 is... ma nem lesz gaming... megjött a google Home Hub-om.. leszedek mindent, és előröl összerakom az egészet égőstől, légkondistól, porszívóstól,minden vacakostól... szép történet lesz... kéne egy bridge is, hogy ez a sok szar ne közvetlenül a wifin lógjon... 3 hónapja mindennap néztem az Alzát, következetesen 59e volt (N.O.-ban 130EUR!), megrendeltem máshol 47e-ért, tegnap megjött, erre mit látok ma?
Avatar
Moby

Hozzászólás #41152 2019.08.03. 18:15

Én ma játszottam. Végre volt már hozzá erőm. Ahhoz képest elég sokat. Nyomtam ezt az AC:Ody-t.
Unom, mint a kurvaélet :D AC-t még nem untam ennyire. Szigorúan a főszálon haladok. Alig várom, hogy letörölhessem :DD
Avatar
Micsu

Hozzászólás #41153 2019.08.03. 18:18

Botond írta:Látom tolod a portolást te is switchre. Fúj, fúj, de azé’ élni kell vmiből, mi? :)
ketlem h egy designer portolna barmit is de majd kijavit deep
Avatar
deep

Hozzászólás #41154 2019.08.03. 18:21

Botond írta:Látom tolod a portolást te is switchre. Fúj, fúj, de azé’ élni kell vmiből, mi? :)
Szerencsére kevés dolgom volt vele, és minden pillanatát gyűlöltem, elhiheted.
Avatar
deep

Hozzászólás #41155 2019.08.03. 18:21

Micsu írta:ketlem h egy designer portolna barmit is de majd kijavit deep
Új játékmódhoz kellett átalakításokat végeznem, meg balanszolni.
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #41156 2019.08.03. 19:41

Moby írta:Így, hogy azokat sem ismered..
a másodikba belecsúszott ~ezer óra, azóta nem érzem, h bárhova is fejlődtek ezek a cuccok
Avatar
Moby

Hozzászólás #41157 2019.08.03. 19:49

Kandurex írta:a másodikba belecsúszott ~ezer óra, azóta nem érzem, h bárhova is fejlődtek ezek a cuccok
Mégis szinte csak ilyen témában kommentelsz :miaz:
Te ilyen látens multikedvelő vagy, aki 15 éve beleragadt a tagadás fázisába :D
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #41158 2019.08.03. 21:26

Moby írta:Mégis szinte csak ilyen témában kommentelsz :miaz:
Te ilyen látens multikedvelő vagy, aki 15 éve beleragadt a tagadás fázisába :D
Egyébként heti 4-5 órát aktivan CS-zek....az igaz, h 1.6-al :vigyor5:
Avatar
Moby

Hozzászólás #41159 2019.08.03. 21:47

10 és fél óra. Eddig bírtam ezt az AC:Odyt.
Leguncsibb AC evör. Ha AC ez még egyáltalán bármilyen pontján is. Amúgy szép. Mondjuk mind szépvót.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #41160 2019.08.04. 00:40

eje75 írta:Nem lett jó feltétlenül,legalábbis nem mindenkinek: nekem rohadtul bejön, ennyi. Nézem, és azonnal vissza jönnek a MW2 emlékek: egy sima, gyors, agresszív, jól kinéző shooter. Persze lehet, hogy csak nekem tetszik. Úgy tűnik kihaltak az FPS játékok, és eltűntek a gémerek is... Ma már mindenki csak flipperrel, meg 8 éves gyerekeknek való Mario V.xxx-el játszik 7 colon, miközben az uborkás limonádéját szürcsölgeti, és azt várja mikor tölt már le a japán pedofil manga pornóról fordított "élet" szimulátora.... De ezzel nekem semmi bajom:
Spoiler
gay.gif
Aljas rágalom, én egy hete elindítottam a Kingdom Come-ot, és ment egy teljes órát! Pörög nálam a gaming!

Vissza: “Leáldozott.hu”