A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
DanielT

Hozzászólás #40391 2019.06.12. 18:18

benőmenő írta:Úgy mesél el egy sztorit pusztán vizualitással és interaktivitással, hogy teljesen organikusnak érzed. Mi ez, ha nem a géming esszencia?
Nálam a géming esszencia fogalma olyan távol van az organikus sztorimeséléstől, hogy nagyon távol van. Egy naprendszeren belül legalábbis biztos nincsenek.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #40392 2019.06.12. 18:51

DanielT írta:Nálam a géming esszencia fogalma olyan távol van az organikus sztorimeséléstől, hogy nagyon távol van. Egy naprendszeren belül legalábbis biztos nincsenek.
Pedig a Dark Souls is csinálja. :nemtudom:
Talán pont ezért pattantam le a Hellblade-ről, mert az meg kb. egy irritáló feladványokkal megtűzdelt hangoskönyv.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #40393 2019.06.12. 19:04

benőmenő írta:Pedig a Dark Souls is csinálja. :nemtudom:
Talán pont ezért pattantam le a Hellblade-ről, mert az meg kb. egy irritáló feladványokkal megtűzdelt hangoskönyv.
A DS az übervadállat gameplay mellett mesél sztorit, HA! akarod. Van mellette mély és feszes mechanika, ügyesség kell, gyakorlás, trial-error, stb stb mind klasszikus elemei a videójátékoknak. A Journey-ban szerintem meghalni se lehet, bár erről nincs saját tapasztalatom. A videókon annyit láttam, hogy Hold gravitációs irányítással kell futni a homokban és interaktálni full elvont baszmányokkal, amik csinálnak valami randomságot.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #40394 2019.06.12. 22:55

Nehéz erre így elsőre szavakat találni, mi is ezzel a cél? Április1-re jött volna, de még finomítottak rajta? Vagy '96-ban járunk? Első egy középszar bughalmaz volt asszem, de valaamié szerettem, ettől meg most megijedtem.


phpBB [media]
Avatar
Micsu

Hozzászólás #40395 2019.06.12. 23:20

képzeld oda hogy switchre lesz, úgy már teljesen rendben van :nezze:
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #40396 2019.06.13. 00:27

Journey nongame de szerintem nagyon szép és stílusos.
Avatar
Botond

Hozzászólás #40397 2019.06.13. 06:58

aabyssx írta:Ez jól jöhet.
bullshitgraphs.bmp
Már lehet tudni milyen lap kell a 3950x-hez. 1000 dolláros. És ramokból is szupörszemplö extra drágák. Lehet mégsincs túlárazva a 2080ti? Azé az kicsit többet hozzátesz a dolgokhoz, mint a 750 dolláros proci+1000 dolláros lap+a ram pár százasért. :D Egyre izgisebb ez. Még sose volt 300k-s alaplapom. :D
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #40398 2019.06.13. 07:21

phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #40399 2019.06.13. 07:45

SlickAdam írta:bullshit.avi[/video]
Szóval csak a szokásos. Kijönnek a hírek, hogy "NA MAJD A DRIVER!" vagy most éppen a FIX! És 15% meg anyámkínja.

A valóság meg: 1-2 frém jobb, máshol ugyanolyan, van ahol meg rosszabb.

szerk: Videó alatt komment meg:

"I'm gaining 5-10 fps on a ryzen 1700.
HU says there's no gain...

Suuuuuuuuure..."

Menthetetlenek.
Avatar
Botond

Hozzászólás #40400 2019.06.13. 08:18

DanielT írta:Szóval csak a szokásos. Kijönnek a hírek, hogy "NA MAJD A DRIVER!" vagy most éppen a FIX! És 15% meg anyámkínja.

A valóság meg: 1-2 frém jobb, máshol ugyanolyan, van ahol meg rosszabb.

szerk: Videó alatt komment meg:

"I'm gaining 5-10 fps on a ryzen 1700.
HU says there's no gain...

Suuuuuuuuure..."

Menthetetlenek.
Néha egy frém is az életet jelenti, lásd azok a mémek, ahol 59 frémmel a kukában végzi a konfig! :wow2:
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #40401 2019.06.13. 10:10

A legfontosabb alkalmazásban komoly teljesítménynövekedés volt: 3D Mark. :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #40402 2019.06.13. 10:11

MONDOM! _DSDDAFSDFSFS

"I've read that the scheduler update isn't even in effect until you install the yet to be released AMD chipset driver."

VÁRJUK A DRIVERT!!! :D Komolyan besírok.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #40403 2019.06.13. 10:12

Botond írta:Már lehet tudni milyen lap kell a 3950x-hez. 1000 dolláros. És ramokból is szupörszemplö extra drágák. Lehet mégsincs túlárazva a 2080ti? Azé az kicsit többet hozzátesz a dolgokhoz, mint a 750 dolláros proci+1000 dolláros lap+a ram pár százasért. :D Egyre izgisebb ez. Még sose volt 300k-s alaplapom. :D
Figye, nemtom, hogy Te komolyan gondolod-e ezt, de szerintem ez a CPU azoknak érdekes, akik Threadripper felé kacsintgattak. Szerintem gamingre nem is érdemes ebben gondolkodni.
Ha a jelenlegi CPU-d kitart még egy évig, vagy akár tovább, addigra még jobb alternatívák lesznek.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #40404 2019.06.13. 10:21

DanielT írta:MONDOM! _DSDDAFSDFSFS

"I've read that the scheduler update isn't even in effect until you install the yet to be released AMD chipset driver."

VÁRJUK A DRIVERT!!! :D Komolyan besírok.
Akkó még várok én is a bencsmárkolással. :idiota:
Jó, hogy vannak ezek a youtube csatornák. Általában nem érdekes, amiket postolnak, de ezeket a kamukat gyorsan le tudják bontani.


(amúgy gyorsan megnéztem, hogy MSI adott-e ki új chipset drivert :banplz: )
Avatar
DanielT

Hozzászólás #40405 2019.06.13. 10:27

Nyami.

Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #40406 2019.06.13. 11:15

Tegnap este megvettem a Watch Dogs 2 szezonpaszományt akcióban, azóta sem tették rá az accomra. Leáld-read-only barátom szintén megvette az alapjátékot, ő sem kapta meg.

Mindkettő direkt az ubi store-ból, én weben, ő kliensből.

Profi!

Bezzeg amikor az ukrán kulcsot vettem az alapjátékhoz, az 10 secen belül megjött és instant tolhattam...
Avatar
Botond

Hozzászólás #40407 2019.06.13. 11:21

DanielT írta:Tegnap este megvettem a Watch Dogs 2 szezonpaszományt akcióban, azóta sem tették rá az accomra. Leáld-read-only barátom szintén megvette az alapjátékot, ő sem kapta meg.

Mindkettő direkt az ubi store-ból, én weben, ő kliensből.

Profi!

Bezzeg amikor az ukrán kulcsot vettem az alapjátékhoz, az 10 secen belül megjött és instant tolhattam...
Vásárlásos problémám sose volt még, pedig én is szoktam tőlük direktben venni ígyis-úgyis (kliens és web is), de acsi bug már volt, szóval van tapasztalatom a helpdeskjükkel, magyarul és napon belül válaszolnak és megoldanak, írjatok ticketet. Én angollal szoktam indítani ("szoktam", két alkalommal volt velük hosszabb levelezésem), aztán ha Zoli/Pista/Jóska válaszol akkor váltok magyarra.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #40408 2019.06.13. 11:34

mintha irtatok volna valamit, hogy ez az uj xbox pass hoki baszakszik. mi is volt az?
mert rakukkantottam a listara es hülye lennek nem behuzni. meg a rohadt Metro Exodus is benne van...
Avatar
Moby

Hozzászólás #40409 2019.06.13. 12:07

DanielT írta:Nyami.

Kép
Geeez... mi a faszom az a nyócdarab szkárt? :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #40410 2019.06.13. 12:16

SlickAdam írta:mintha irtatok volna valamit, hogy ez az uj xbox pass hoki baszakszik. mi is volt az?
mert rakukkantottam a listara es hülye lennek nem behuzni. meg a rohadt Metro Exodus is benne van...
mivan felkeltel? :D errol beszelunk mar 4 napja :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #40411 2019.06.13. 12:16

Moby írta:Geeez... mi a faszom az a nyócdarab szkárt? :D
Összes konzol, RGB-SCART moddal. Így megy ez, ha nem az emulátoros, teljesen könnyű, probléma és buktató mentes utat választja az ember. :idiota:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #40412 2019.06.13. 12:20

Micsu írta:mivan felkeltel? :D errol beszelunk mar 4 napja :D
Azt bezzeg tuti tudja, hogy mikor kell elvetni a répát, hogy a legtöbb terményt tudja ajándékba vinni a digitális nyusziszomszédjának! :banplz:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #40413 2019.06.13. 12:41

Micsu írta:mivan felkeltel? :D errol beszelunk mar 4 napja :D
csak minden harmadik szot olvastam el.
Avatar
Moby

Hozzászólás #40414 2019.06.13. 12:50

Figyeltek a hitelességre.
phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #40415 2019.06.13. 13:03

Moby írta:Figyeltek a hitelességre.
[video]chernobyl.avi
NA! PONT ezért nem értem, hogy miről beszéltél, hogy a dokumentumfilmek nem voltak rád hatással... hát újraforgatták őket. Néztem a sorozatot és az elképzelt beszélgetéseket leszámítva "láttam-láttam-láttam" volt az egész.

szerk: Lehet, hogy a korabeli USSR híradókat nézted és ezért volt ilyen sok hatásos újdonság? :banplz:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #40416 2019.06.13. 13:18

Moby írta:Figyeltek a hitelességre.
videjó
a helikopter lezuhanós részt azért előbbre tették akkor már bőven nem dőlt a füst a reaktorból az a szarkofág építésekor készült, az a nézet ment sokáig hogy a sugárzás miatt esett le a helikopter de még a videón is látni hogy nekiment egy kábelnek, az biztos hogy a zuhanás hiteles, szinte lemásolták :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #40417 2019.06.13. 13:24

DanielT írta:NA! PONT ezért nem értem, hogy miről beszéltél, hogy a dokumentumfilmek nem voltak rád hatással... hát újraforgatták őket. Néztem a sorozatot és az elképzelt beszélgetéseket leszámítva "láttam-láttam-láttam" volt az egész.

szerk: Lehet, hogy a korabeli USSR híradókat nézted és ezért volt ilyen sok hatásos újdonság? :banplz:
Szerintem ugyanazért nem érted, amiért neked a journey egy penész, belőlem meg érzelmeket vált ki. De ez csak tipp :) Az HBO-s Chernobylban sem az volt (nekem) a lényeg, hogy mennyi információt képes átadni. Arra tényleg jók a dokuk is.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #40418 2019.06.13. 13:31

Moby írta:Szerintem ugyanazért nem érted, amiért neked a journey egy penész, belőlem meg érzelmeket vált ki. De ez csak tipp :) Az HBO-s Chernobylban sem az volt (nekem) a lényeg, hogy mennyi információt képes átadni. Arra tényleg jók a dokuk is.
Navárjálka! Tehát a valóság felvétele nem váltott ki kellő érzelmeket és hatást, csak a hálivúdi tálalással... Meg a Zsürné is akkora art, hogy a nongémség adja a másikat!

HÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁT. MOST EZ KIT MINŐSÍT??!?!"3345! :mf2:
Avatar
Moby

Hozzászólás #40419 2019.06.13. 13:35

DanielT írta:Navárjálka! Tehát a valóság felvétele nem váltott ki kellő érzelmeket és hatást, csak a hálivúdi tálalással... Meg a Zsürné is akkora art, hogy a nongémség adja a másikat!

HÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁT. MOST EZ KIT MINŐSÍT??!?!"3345! :mf2:
Fogalmam sincs, a minősítéseket torkonfosom. Nadepláne bárkiét, aki nem én vagyok :D Nem magyarázom, mert már évek óta terméketlen talajba hullik a mag minden leütött karakterrel :beka3:
Avatar
Botond

Hozzászólás #40420 2019.06.13. 14:15

DanielT írta:Navárjálka! Tehát a valóság felvétele nem váltott ki kellő érzelmeket és hatást, csak a hálivúdi tálalással... Meg a Zsürné is akkora art, hogy a nongémség adja a másikat!

HÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁT. MOST EZ KIT MINŐSÍT??!?!"3345! :mf2:
Mielőtt továbbmegyünk ezen az úton az előtt mindenképpen szeretném leszögezni, hogy az én apukám a legerősebb!
Avatar
Botond

Hozzászólás #40421 2019.06.13. 14:22

SlickAdam írta:csak minden harmadik szot olvastam el.
Töltelték, töltelék, az, töltelék, töltelék, van, töltelék, töltelék, hogy, töltelék, töltelék, lett, töltelék, töltelék, egy, töltelék, töltelék, új, töltelék, töltelék, xbox, töltelék, töltelék, app, töltelék, töltelék, win10, töltelék, töltelék, alatt, ami, töltelék, töltelék, csak, töltelék, töltelék, a, töltelék, töltelék, májusi, töltelék, töltelék, win10, töltelék, töltelék, patchel, töltelék, töltelék, működik, töltelék, töltelék, és, töltelék, töltelék, ha, töltelék, töltelék, 300ért, töltelék, töltelék, előfizeted, akkor, töltelék, töltelék, abban, töltelék, töltelék, tudod, töltelék, töltelék, letölteni, töltelék, töltelék, a, töltelék, töltelék, mindent. Töltelék, töltelék, ha, töltelék, töltelék, van, élő, töltelék, töltelék, xbox, töltelék, töltelék, gold, töltelék, töltelék, előfizetésed, töltelék, töltelék, akármennyi, töltelék, töltelék, időre, töltelék, töltelék, akkor, töltelék, töltelék, pont, töltelék, töltelék, annyi, töltelék, töltelék, időre, töltelék, töltelék, fog, töltelék, töltelék, szólni, töltelék, töltelék, az, töltelék, töltelék, új, töltelék, töltelék, gamepassod. Töltelék, töltelék, ha, töltelék, töltelék, két, töltelék, töltelék, éves, töltelék, töltelék, goldod, töltelék, töltelék, van, töltelék, töltelék, akkor, töltelék, töltelék, 300forintért, töltelék, töltelék, kétéves, töltelék, töltelék, gémpassod, töltelék, töltelék, lesz.
Avatar
Moby

Hozzászólás #40422 2019.06.13. 15:33

Mondjuk ez a 300Ft-os mjetro pont annyi, mintha letöltenétek enkórról. Csak ott elérhető megjelenés óta. Azon kívül meg nincs abba a szarba semmi. A ubi ingyenizéját be sem aktiváltam. Ugyanez. Minden, amit valaha akartam tőlük megvan.
Avatar
Botond

Hozzászólás #40423 2019.06.13. 15:44

Moby írta:A ubi ingyenizéját be sem aktiváltam.
A mit? Mit ad ingyen az ubi?
A 300 forintért 13 hónapra minden is azért nálam befigyelt, és reggel el is kezdtem letölteni az internetet, megnézem én is a gear1et, 4et, haló háborúkat, stb. 13 hónapot elszöttyögök ezekkel. Nézek egy tömbradírt is, ilyesmik.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #40424 2019.06.13. 15:49

Botond írta:Töltelték, töltelék, az, töltelék, töltelék, van, töltelék, töltelék, hogy, töltelék, töltelék, lett, töltelék, töltelék, egy, töltelék, töltelék, új, töltelék, töltelék, xbox, töltelék, töltelék, app, töltelék, töltelék, win10, töltelék, töltelék, alatt, ami, töltelék, töltelék, csak, töltelék, töltelék, a, töltelék, töltelék, májusi, töltelék, töltelék, win10, töltelék, töltelék, patchel, töltelék, töltelék, működik, töltelék, töltelék, és, töltelék, töltelék, ha, töltelék, töltelék, 300ért, töltelék, töltelék, előfizeted, akkor, töltelék, töltelék, abban, töltelék, töltelék, tudod, töltelék, töltelék, letölteni, töltelék, töltelék, a, töltelék, töltelék, mindent. Töltelék, töltelék, ha, töltelék, töltelék, van, élő, töltelék, töltelék, xbox, töltelék, töltelék, gold, töltelék, töltelék, előfizetésed, töltelék, töltelék, akármennyi, töltelék, töltelék, időre, töltelék, töltelék, akkor, töltelék, töltelék, pont, töltelék, töltelék, annyi, töltelék, töltelék, időre, töltelék, töltelék, fog, töltelék, töltelék, szólni, töltelék, töltelék, az, töltelék, töltelék, új, töltelék, töltelék, gamepassod. Töltelék, töltelék, ha, töltelék, töltelék, két, töltelék, töltelék, éves, töltelék, töltelék, goldod, töltelék, töltelék, van, töltelék, töltelék, akkor, töltelék, töltelék, 300forintért, töltelék, töltelék, kétéves, töltelék, töltelék, gémpassod, töltelék, töltelék, lesz.
LOL :banplz:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #40425 2019.06.13. 15:49

Moby írta:Mondjuk ez a 300Ft-os mjetro pont annyi, mintha letöltenétek enkórról. Csak ott elérhető megjelenés óta. Azon kívül meg nincs abba a szarba semmi. A ubi ingyenizéját be sem aktiváltam. Ugyanez. Minden, amit valaha akartam tőlük megvan.
azért valamit mindig támogatsz a pénzeddel és a döntéseddel, úgyhogy nem mond hogy ugyanaz mint az nkór
Avatar
DanielT

Hozzászólás #40426 2019.06.13. 15:54

Micsu írta:azért valamit mindig támogatsz a pénzeddel és a döntéseddel, úgyhogy nem mond hogy ugyanaz mint az nkór
Az áramot, meg a sávszélt nem fedezi, amíg a szerverükről lehúzod a cuccot. :D
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #40427 2019.06.13. 15:54

Botond írta:Töltelték, töltelék, az, ...
aaa, igy mar tiszta. tenk ju :worship:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #40428 2019.06.13. 15:58

Moby írta:Mondjuk ez a 300Ft-os mjetro pont annyi, mintha letöltenétek enkórról. Csak ott elérhető megjelenés óta. Azon kívül meg nincs abba a szarba semmi. A ubi ingyenizéját be sem aktiváltam. Ugyanez. Minden, amit valaha akartam tőlük megvan.
de itt mar valszeg pöcsölve töltöm, van ra esely (bar nem sok), hogy igy mar nem fog micro-stutterelni nekem.
van amugy meg par jo dolog: FH4, Hellblade, Sunset Overdrive, Ori, Wolfi2 (igaz ez cenzuralva nemetben, de jovana'), Mutant Year Zero, Shemue 1&2 (sose probaltam öket), Vampyr (tudom mit mondtal, de lehet belekukkantok), Operencia, ...
es a 2 legfontosabb:
Spoiler
Football Manager 2019 & Crackdown 3 :banplz:

jo deal ez, meg ha en nem is kapok 12 honapot 300 forintert. nincs semmifele gold-om.
Avatar
Botond

Hozzászólás #40429 2019.06.13. 16:02

SlickAdam írta:de itt mar valszeg pöcsölve töltöm, van ra esely (bar nem sok), hogy igy mar nem fog micro-stutterelni nekem.
van amugy meg par jo dolog: FH4, Hellblade, Sunset Overdrive, Ori, Wolfi2 (igaz ez cenzuralva nemetben, de jovana'), Mutant Year Zero, Shemue 1&2 (sose probaltam öket), Vampyr (tudom mit mondtal, de lehet belekukkantok), Operencia, ...
es a 2 legfontosabb:
Én reggel 32 downloadot indítottam neki. Van egy üres 2 terás vinyóm (vmi 200 mega családi videó még van rajta a gyerekek első lépéseiről meg ilyesmi), mert mindent átraktam a 0,5+2 tera ssd-re. Szóval azt most megtöltöm. Nem néztem, szóval lehet a 32 gémmel kétszer is meg fogja tölteni, de akkor majd priorizálok.
Avatar
Moby

Hozzászólás #40430 2019.06.13. 16:17

Botond írta:A mit? Mit ad ingyen az ubi?
A
UPlay plus-t
Avatar
Moby

Hozzászólás #40431 2019.06.13. 16:18

Micsu írta:azért valamit mindig támogatsz a pénzeddel és a döntéseddel, úgyhogy nem mond hogy ugyanaz mint az nkór
Ja, az MS infrastrukit :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #40432 2019.06.13. 16:19

Moby írta:A
UPlay plus-t
Köszi, ezt nem is tudtam. Mondjuk rájuk az én esetemben is igaz, amit írsz, hogy megvan minden ami érdekel tőlük, szóval ez valszeg nálam is kimarad, vagy max majd kíváncsiságból nézek rá, hogy hogyan is működik.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #40433 2019.06.13. 16:59

vagy nem müködik az agyam vagy nem egyszerü a dolog...

hogy köll xbox app-al letöltött jatekot betenni a rivatuner listaba, hogy ratoljam a 60-as cap-et? fasztuggya hol van a jatek exe-je... vagy az xbox app-é...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #40434 2019.06.13. 17:11

SlickAdam írta:vagy nem müködik az agyam vagy nem egyszerü a dolog...

hogy köll xbox app-al letöltött jatekot betenni a rivatuner listaba, hogy ratoljam a 60-as cap-et? fasztuggya hol van a jatek exe-je... vagy az xbox app-é...
Ha már fut a game, akkor ctrl és + gomb, bejön egy lista a kiválasztható és futó progikról. Ha ott megtalálod jó, ha nem, szopóka.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #40435 2019.06.13. 17:21

Moby írta:Ja, az MS infrastrukit :D
igy van :)
De ok meg tejeltek a fejlesztoknek valszeg
Avatar
Moby

Hozzászólás #40436 2019.06.13. 18:44

Micsu írta:igy van :)
De ok meg tejeltek a fejlesztoknek valszeg
A fejlesztőknek az azure pénzekből tejelnek, nem a nyomorult háromszáz forintokból :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #40437 2019.06.13. 18:46

SlickAdam írta:de itt mar valszeg pöcsölve töltöm, van ra esely (bar nem sok), hogy igy mar nem fog micro-stutterelni nekem.
van amugy meg par jo dolog: FH4, Hellblade, Sunset Overdrive, Ori, Wolfi2 (igaz ez cenzuralva nemetben, de jovana'), Mutant Year Zero, Shemue 1&2 (sose probaltam öket), Vampyr (tudom mit mondtal, de lehet belekukkantok), Operencia, ...
es a 2 legfontosabb:
Spoiler
Football Manager 2019 & Crackdown 3 :banplz:

jo deal ez, meg ha en nem is kapok 12 honapot 300 forintert. nincs semmifele gold-om.
Hogy az a wolfi2 mekkora egy fosfaszlé, atyavilág...megvan vagy egy fél éve ps4-re, szerintem soha nem fogom végigjátszani. Nem tudom magam rákényszeríteni, hogy elindítsam :D
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #40438 2019.06.13. 19:17

DanielT írta:Ha már fut a game, akkor ctrl és + gomb, bejön egy lista a kiválasztható és futó progikról. Ha ott megtalálod jó, ha nem, szopóka.
nem gyün nekem semmi... :( mindegy, marad a global 60 cap.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #40439 2019.06.13. 19:18

SlickAdam írta:nem gyün nekem semmi... :( mindegy, marad a global 60 cap.
Nem úgy, hogy előtérben fut a gém. Lerakod ablakba, átváltasz rivatunerre és akkor nyomot a CTRL+ -t.
Avatar
Botond

Hozzászólás #40440 2019.06.14. 12:09

Boldog edios napot mindenkinek! 31, basszus, de szeretnék megint 31 lenni, az elsőre is jó év volt, akkor született a fiam, de ha most lehet duplázni azt is élvezném. :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #40441 2019.06.14. 12:21

Botond írta:Boldog edios napot mindenkinek! 31, basszus, de szeretnék megint 31 lenni, az elsőre is jó év volt, akkor született a fiam, de ha most lehet duplázni azt is élvezném. :)
Évek óta nem járt erre, szóval a távolból is boldog születésnapot eido...akarom mondani edios! :ravasz1:
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #40442 2019.06.14. 13:21

Nem 300 ft a Metro-pass, hanem az első hóban 300, utána ezervalamennyi, később meg 3000/hó, nem?
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #40443 2019.06.14. 13:48

aabyssx írta:Nem 300 ft a Metro-pass, hanem az első hóban 300, utána ezervalamennyi, később meg 3000/hó, nem?
nekem csak annyit irt, hogy elsö honap 1 euro, utana 4. de tán 10 euro van athuzva a reklamnal. fasz tuggya.

szerk.: amint kilep "beta"-bol, 10 euro lesz, igen
Avatar
Botond

Hozzászólás #40444 2019.06.14. 13:53

aabyssx írta:Nem 300 ft a Metro-pass, hanem az első hóban 300, utána ezervalamennyi, később meg 3000/hó, nem?
Ha nincs xbox live goldod, akkor egy hónapra 300 forint igen. Ha veszel xbox live goldot egy évre mondjuk 12.000 forintért, akkor amikor befizeted a 300 forintot akkor a 12 hónapra is megkapod a metro passt, szóval az első évre ~1000 Ft per hó. Amikor váltod be a goldot akkor bekapcsolod az automatikus megújítást, mert van bankkártya az MS accodhoz linkelve, akkor a 12 hónapra kapsz egy ingyen hónapot és úgy váltod be a 300 forintos metropasst, akkor 13 hónap a 12, és a ~1000 forint a másik irányból van kerekítve, mint előbb. Több évnyi goldot is beválthatsz, és úgy rá a 300 forintot, akkor is megadja a teljes futamidőre a metropasst egészen 3 évig, az a plafon.
Ha meg nincs goldod és csak beváltottad egy hónapra 300ért a metropasst, akkor utána egyszercsak tényleg drága lesz, nemtom mennyire, illetve nem tudom közben van e lépcső, mert nekem volt goldom, szóval 300ért ~14 havi metrópasst kaptam.
/szerk: a plusz egy hónapért bekapcsolt automatikus megújítást a következő 10 másodpercben kikapcsoltam persze, így is járt a plusz egy hónap a goldra és ebből kifolyólag a metropassra is.
Avatar
Moby

Hozzászólás #40445 2019.06.14. 14:53

Botond írta:Ha nincs xbox live goldod, akkor egy hónapra 300 forint igen. Ha veszel xbox live goldot egy évre mondjuk 12.000 forintért, akkor amikor befizeted a 300 forintot akkor a 12 hónapra is megkapod a metro passt, szóval az első évre ~1000 Ft per hó. Amikor váltod be a goldot akkor bekapcsolod az automatikus megújítást, mert van bankkártya az MS accodhoz linkelve, akkor a 12 hónapra kapsz egy ingyen hónapot és úgy váltod be a 300 forintos metropasst, akkor 13 hónap a 12, és a ~1000 forint a másik irányból van kerekítve, mint előbb. Több évnyi goldot is beválthatsz, és úgy rá a 300 forintot, akkor is megadja a teljes futamidőre a metropasst egészen 3 évig, az a plafon.
Ha meg nincs goldod és csak beváltottad egy hónapra 300ért a metropasst, akkor utána egyszercsak tényleg drága lesz, nemtom mennyire, illetve nem tudom közben van e lépcső, mert nekem volt goldom, szóval 300ért ~14 havi metrópasst kaptam.
/szerk: a plusz egy hónapért bekapcsolt automatikus megújítást a következő 10 másodpercben kikapcsoltam persze, így is járt a plusz egy hónap a goldra és ebből kifolyólag a metropassra is.
Mi a tököm köze van az xbox live goldnak a pécés gamepasshoz? Még xbxon sincs közük egymáshoz, nemhogy pécén. Ráadásul a pécés gamepass meg az xboxos gamepass is hót külön fut, nem konvertálható egyik a másikba bele.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #40446 2019.06.14. 15:11

Moby írta:Mi a tököm köze van az xbox live goldnak a pécés gamepasshoz? Még xbxon sincs közük egymáshoz, nemhogy pécén. Ráadásul a pécés gamepass meg az xboxos gamepass is hót külön fut, nem konvertálható egyik a másikba bele.
A Game Pass Ultimate megadja a PC-s és a konzolos Game Passt is, a Goldhoz pedig azt vehetsz fillérekért.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #40447 2019.06.14. 15:13

Moby írta:Évek óta nem járt erre, szóval a távolból is boldog születésnapot eido...akarom mondani edios! :ravasz1:
De bezzeg SG-n járt idén! Boldog születésnapi bant, adios! :banplz:
Avatar
Botond

Hozzászólás #40448 2019.06.14. 15:38

Moby írta:nem konvertálható egyik a másikba bele.
Szerencsére erről az MS nem tud, szóval a konzolos goldot simán upgradeltem ultimate gamepassra, ami gold, Xbox gamepasss és win10 gémpassz egyben, a módszer meg az volt, amit leírtam.
Avatar
Moby

Hozzászólás #40449 2019.06.14. 15:44

Botond írta:Szerencsére erről az MS nem tud, szóval a konzolos goldot simán upgradeltem ultimate gamepassra, ami gold, Xbox gamepasss és win10 gémpassz egyben, a módszer meg az volt, amit leírtam.
Ember nincs, aki ezen a fos rendszeren kiigazodik. Ez is összejött nekik. Ezeknek a redmondiaknak arannyá válik a kezük alatt, amihez csak hozzáérnek :eljen:
Avatar
Botond

Hozzászólás #40450 2019.06.14. 15:58

Moby írta:Ember nincs, aki ezen a fos rendszeren kiigazodik. Ez is összejött nekik. Ezeknek a redmondiaknak arannyá válik a kezük alatt, amihez csak hozzáérnek :eljen:
Szerintem kurvajó a rendszerük. Fizettem eddig havi ~800at a goldra, amit alig használtam ki, most upgradeltem 300 forintért a mindenre, 14 hónapra, azt hiszem enyém a világ, aztán majd jövő augusztus végén jön a pofára esés, hogy vmit megszoktam, ha meg is akarom tartani az élményt akkor innen kezdve havi 3k minimum a 800 helyett. Ki van ez találva. :) És persze a 3000 mostmár még több olyat fogok kapni, amire semmi szükségem. Pont mint a tv és vezetékes telefon előfizetésem, ami olcsóbb plusz nettel, mint önállóan a net, csak itt nem olcsóbb, meg a franc tudja tudok e majd visszaváltani sima goldra. Mindegy, 14 hónapig ez nem probléma, addig meg csak keletkezik újabb rés a pajzson, magyarok vagyunk, ha lesz kiskapu megtaláljuk.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #40451 2019.06.14. 16:06

Botond írta:Ha nincs xbox live goldod, akkor egy hónapra 300 forint igen. Ha veszel xbox live goldot egy évre mondjuk 12.000 forintért, akkor amikor befizeted a 300 forintot akkor a 12 hónapra is megkapod a metro passt, szóval az első évre ~1000 Ft per hó. Amikor váltod be a goldot akkor bekapcsolod az automatikus megújítást, mert van bankkártya az MS accodhoz linkelve, akkor a 12 hónapra kapsz egy ingyen hónapot és úgy váltod be a 300 forintos metropasst, akkor 13 hónap a 12, és a ~1000 forint a másik irányból van kerekítve, mint előbb. Több évnyi goldot is beválthatsz, és úgy rá a 300 forintot, akkor is megadja a teljes futamidőre a metropasst egészen 3 évig, az a plafon.
Ha meg nincs goldod és csak beváltottad egy hónapra 300ért a metropasst, akkor utána egyszercsak tényleg drága lesz, nemtom mennyire, illetve nem tudom közben van e lépcső, mert nekem volt goldom, szóval 300ért ~14 havi metrópasst kaptam.
/szerk: a plusz egy hónapért bekapcsolt automatikus megújítást a következő 10 másodpercben kikapcsoltam persze, így is járt a plusz egy hónap a goldra és ebből kifolyólag a metropassra is.
Valahogy így élem meg:
phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #40452 2019.06.14. 17:30

Zóanagyvarázsló írta:De bezzeg SG-n járt idén! Boldog születésnapi bant, adios! :banplz:
:banplz: :banplz: :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #40453 2019.06.14. 17:31

Aby is ezzel a related videóval. :DAFDSFDSFDSFDSFSFS
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #40454 2019.06.15. 01:37

aabyssx írta:Valahogy így élem meg:
brianelete.mp4
Alá kéne vágni a hangsávot egy Phil Spencer-beszédnek vagy Major Nelson-performansznak, és tökéletes lenne. Vagy már úgyis így fest számunkra az összes megnyilatkozásuk.
Avatar
Botond

Hozzászólás #40455 2019.06.15. 12:29

Na az első 24 órás teszten túl is vagyok. Az egész rendszer jelenleg aligjobbahígfosnál/10. Van egy ugye egy ~üres 2 terás vinyóm, azt akartam megrogyasztani cuccal, el is indítottam 32 darab letöltést jól. Elég vegyesen sikerült.~25 cucc lejött problémamentesen, volt vagy hat amivel elindítom, megszakad errorral, de nem írja mi az error, akkor stop, uninstall, reboot, stop, reboot, uninstall, reboot, á, hagyom a faszba, mennem kell, kikapcsolom a gépet, x óra múlva elindítom ismét, ha addigra elfelejtette, hogy van ilyen akkor újra nekifutás, ha nem akkor ugyanez a process megint, aztán 1-2-3 jövök-megyek, rebootolgatok, kikapcsolom a gépet kör után felment az a hat is. Persze metroval volt szopás meg gears4el, meg fh4el, hogy azé 100 gigákból 70et újra kelljen tölteni sokszor, amíg megszakad, aztán 3-4 troubleshooting, de tényleg letöröltem kör után elindul ismét a download és folytatja 78%-ról. Még jó, hogy istenbizony letörölte...
Na aztán a 32. játék tette fel a pontot az i-re. Everspace. Aszondja, ő érti, hogy mindenki e:-re települ, de neki csak a c: az elfogadható megoldás, szóval kézzel a win10storeban a beállításoknál a hibajegybe belelépve leszek kedves őt egyedül átirányítani... Mondjuk ennek az egynek volt a hibajegybe bármi is írva, a többi csak annyit közölt, hogy error, és csinálsz amit akarsz. Szóval nem véletlenül béta jelölésű ez az app.
De, lejött, feltelepült minden, belenéztem FH4be, csodaszép, de kb ugyanaz, mint a 3, aztán megsasoltam az imperator: rome-ot, hát paradoxnál elmentek otthonról, hogy egy játékban a micromenedzsmentet eddig mélyítették, tutorial is sok elsőre. Belekukkantottam még DT kedvenc körökre osztott stratégiájába, a mutantba, na az penge cucc, de az egészhez illő prezentálásban. Elindul FHD mediumon. Olyan recefice, hogy azt hittem tűvel böködik a szemem, és mindjárt elhányom magam. Átkapcsolom 4k@highra (ultra nincs), na akkor már patentül néz ki, de cserébe a menü részek, inventory, stb az úgy irányítható, hogy a játék teljes képen fut, de az egér a felső negyedben mozgatható, és akkor vakon kell becélozni mire akarsz klickelni az alapján, hogy mikor világosodik ki. Az akarsz részt kiemelném, mert amúgy nem lehet ráklickelni ezzel a módszerrel, csak az akarásig jut el az ember. De semmi baj, mert Xbox kontroller és a gombot beveszi... Mindegy, inventoryban sokat nem kell baszakodni, a mapon meg csatában minden jól irányítható a kontrollerrel, egyedül az arkban vicces eltalálni a boltokat, de lendüljünk túl ezen, azért pörög a cucc. Vagyis pörögne, mert belenéztem az Óperenciába is. Hát az viszont vmi zseniális cucc. Kontrollerre is pöpec az irányítás, szóval kibasztam a tvre és az elmúlt 5 órát a babzsákban töltöttem, aztán holnap folyt köv. Az egészből eddig az Óperencia ami 10/10, már az megérte a szenvedést meg a 300 forintot.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #40456 2019.06.15. 13:06

Tegnap meg kurvajo rencer volt :D
Hany bongeszo van telepitve?
Avatar
Botond

Hozzászólás #40457 2019.06.15. 14:18

Micsu írta:Tegnap meg kurvajo rencer volt :D
Hany bongeszo van telepitve?
Ja, nem fogalmaztam precízen. Szóval a gazdasági peremfeltételek szuperek, a műszaki megvalósítás meg egy hányás. RenCCer szó törölve.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #40458 2019.06.15. 20:07

Ma Deepel végignyomtuk a SNES -es Indiana Jones játékot és MAJDNEM befejeztük a világ egyik legundorítóbb mocskát, a Jurassic Park-ot.

Förtelem az egész, de le akarjuk már tudni, mert neki a gyerekkorát tette tönkre. Most a credits lepörgéséhez egy összegyűjtendő tojás hiányzik a 18 vagy 19-ből. EGY DARAB randomszar hulladék, ami el van szórva a pályán. Ahol egy rémálom a tájékozódás és a haladás. Amíg nincs meg, nem megy le az ending.

1/10 kínszenvedés, a felétől már megint walkthrough+térképpel.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #40459 2019.06.15. 21:43

Beszédes videó cím. :D

phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #40460 2019.06.15. 22:13

Ha majd 15 év múlva Zó is eljut 1993-ig a backloggal, akkor neki is megvan a tuti verzió, a DOS-os. Szinte teljesen másik játék, hasonló eredménnyel. :DD

phpBB [media]

Vissza: “Leáldozott.hu”