A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Moby

Hozzászólás #3991 2016.05.26. 21:33

TasManXT írta:Az egyedi nem áll rá a kezemre, és sok szót használok hamarabb angolul, mint a magyar megfelelőjét. :D Skin és a társai... sorolhatnám még.
Ezt én értem, csak azt nem így írják :D
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #3992 2016.05.26. 21:36

jó custom, látom, hogy elírtam.
Avatar
Moby

Hozzászólás #3993 2016.05.26. 21:37

Moby írta:RTTS?
Ezt meg én írtam el :D RTSS.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #3994 2016.05.26. 21:37

http://hothardware.com/news/evga-geforc ... sneak-peek

Itt már hőmérséklet teszt is vanik.

Vagyis itt:
Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #3995 2016.05.26. 21:51

benőmenő írta:Újabb Tottoid mélypont. Még Darksectornak is feltűnt az xbone foslé inputlagja az új TR-ben, erre Totti válasza: Nálam ilyen nem volt. :bdead:
Megtennéd, hogy átadod neki az üzenetem: Totti, te kibaszott idióta barom.

Csak ennyi.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #3996 2016.05.26. 21:57

benőmenő írta:Hát emberek bef*sok. No nem (csak) azért, mert a tóparton szétégett a tarkóm árnyékban is, hanem mert a Doom után a bundlis Far Cry 3 is furcsán viselkedik borderless módban. Itt legalább tearing nincs, viszont minden nem előre scriptelt jelentnél, ahol konkrétan én irányítok ott eltűnik az fps lock, ezzel meg jönnek ugye a pacing gondok. :falbav:
szerk.: természetesen rtss, vagy radeon pro-val történő 60-ra fixálásnál elszáll a játék exe hibával. Kikapcsolt OSD-vel is.
D3D overrider kell FC3-hoz.
Avatar
Botond

Hozzászólás #3997 2016.05.26. 22:50

TasManXT írta:http://hothardware.com/news/evga-geforce-gtx-1080-superclocked-avx-30-edition-and-gtx-1080-sli-sneak-peek

Itt már hőmérséklet teszt is vanik.

Vagyis itt:
Kép
+1,5 fps a 980ti-hez képest 4k-ban az nem túl impresszív. :s
Avatar
DanielT

Hozzászólás #3998 2016.05.26. 22:57

Botond írta:+1,5 fps a 980ti-hez képest 4k-ban az nem túl impresszív. :s
Az VR-ban már 3 fps! :eljen:
Avatar
deep

Hozzászólás #3999 2016.05.27. 00:16

AVGN - Paperboy Kurvasokat nyomtam C64-en, tényleg egy rémálom :D
Avatar
deep

Hozzászólás #4000 2016.05.27. 00:17

Kép-es ték :D
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #4001 2016.05.27. 06:53

deep írta:Kép-es ték :D
Ez akkora ték, hogy ismét correction refused volt percekig! Lehet DT csinálja. :banplz:
Avatar
Necro

Hozzászólás #4002 2016.05.27. 07:40

Reggel 6 körül elérhetetlen volt az oldal pár percig.
Avatar
Botond

Hozzászólás #4003 2016.05.27. 09:10

Még 5 óra! \o/
Avatar
DanielT

Hozzászólás #4004 2016.05.27. 09:23

Botond írta:Még 5 óra! \o/
Veled vagyunk! :eljen:
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #4005 2016.05.27. 09:24

Behúztam a pillars of eternity dlc pass-t, cserébe megismerhettem a világ legbalfaszabb dlc integrációját!
Nincs benne konkrét spoiler de az erre érzékenyeknek:
Spoiler
Az alapjáték végefelé közeledve egy olyan helyre kerülsz, ahonnan nincs visszaút a nyílt világba.
Namármost, ha te egyetlen egyszer sem mentettél külön egy save-t a belépés előtt, akkor bizony a dlc-hez előlről kell kezdened e teljes játékot.
Szerencsére én nem jártam így, DE az egy kicsit zavar, hogy az alapjátékot végig sem lehet vinni, mielőtt a dlc területre lépnék, mert ugye ha lemegyek, nincs visszaút, csak a credits..
Avatar
DanielT

Hozzászólás #4006 2016.05.27. 09:29

Greyfox írta:Behúztam a pillars of eternity dlc pass-t, cserébe megismerhettem a világ legbalfaszabb dlc integrációját!
Nincs benne konkrét spoiler de az erre érzékenyeknek:
Spoiler
Az alapjáték végefelé közeledve egy olyan helyre kerülsz, ahonnan nincs visszaút a nyílt világba.
Namármost, ha te egyetlen egyszer sem mentettél külön egy save-t a belépés előtt, akkor bizony a dlc-hez előlről kell kezdened e teljes játékot.
Szerencsére én nem jártam így, DE az egy kicsit zavar, hogy az alapjátékot végig sem lehet vinni, mielőtt a dlc területre lépnék, mert ugye ha lemegyek, nincs visszaút, csak a credits..
Még jó, hogy egy ilyen rövid és könnyed játék, egy délután alatt elszaladsz odáig! :D
Avatar
eje75

Hozzászólás #4007 2016.05.27. 09:35

Botond írta:Még 5 óra! \o/
Jó neked, Én azóta se tudtam megrendelni...mind1, lehet, hogy megvárom a Strix verziót belőle... azért irigyellek... ott lakom nem messze Stefánián, úgyhogy kifelé jövet bilincseld a csuklódhoz, asszony kezébe puskát, a gyerekeknek égő szalmakoszorút, a motor meg járjon :)
Avatar
Botond

Hozzászólás #4008 2016.05.27. 09:51

eje75 írta:Jó neked, Én azóta se tudtam megrendelni...mind1, lehet, hogy megvárom a Strix verziót belőle... azért irigyellek... ott lakom nem messze Stefánián, úgyhogy kifelé jövet bilincseld a csuklódhoz, asszony kezébe puskát, a gyerekeknek égő szalmakoszorút, a motor meg járjon :)
:D Majd a hátam mögé nézek mindig. :D
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #4009 2016.05.27. 09:57

DanielT írta:Még jó, hogy egy ilyen rövid és könnyed játék, egy délután alatt elszaladsz odáig! :D

Amúgy a főszálat __viszonylag__ gyorsan fel lehet göngyölíteni. Bevallom ránéztem az acsikra is, a demons souls kiplatinázása laza, bohókás hangvételű, csipkelődős-kacarászós szórakozássá zsugorodott mellette.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #4010 2016.05.27. 10:17

eje75 írta:Jó neked, Én azóta se tudtam megrendelni...mind1, lehet, hogy megvárom a Strix verziót belőle... azért irigyellek... ott lakom nem messze Stefánián, úgyhogy kifelé jövet bilincseld a csuklódhoz, asszony kezébe puskát, a gyerekeknek égő szalmakoszorút, a motor meg járjon :)
Erről jut eszembe, még a Diablo 3 megjelenésekor, valaki az SG-n az iPonban rendelte elő és azon volt totál beparázva, hogy megkéselik az éjféli launcson, mert olyan környék. Illetve, nem pestiként nem tudta, de feltételezte. És nem egy 250 ezres VGA-ról beszélünk, hanem egy térdenráncolt játékról és a srác is volt legalább 30 éves. :D
Avatar
eje75

Hozzászólás #4011 2016.05.27. 10:34

DanielT írta:Erről jut eszembe, még a Diablo 3 megjelenésekor, valaki az SG-n az iPonban rendelte elő és azon volt totál beparázva, hogy megkéselik az éjféli launcson, mert olyan környék. Illetve, nem pestiként nem tudta, de feltételezte. És nem egy 250 ezres VGA-ról beszélünk, hanem egy térdenráncolt játékról és a srác is volt legalább 30 éves. :D
Lassan érdemes lesz betörni Botondhoz, de nem az aranyat kell keresni, hanem a fostos Lian Li házát kell felkapni a földről :) Egyébként közelítettem meg már az Ipon-t a Thököly felől, este, közben benézegettem a szomszédos házakba: az egyik udvarán az orkok épp nyárson sütöttek valami kicsi bundásat...megláttak, felizzottak a fekete szemek.... gyorsan levettem az órám, meg a jeggyűrűm, az arcom meg bekentem sárral, és úgy iszkoltam a boltba....
Avatar
Botond

Hozzászólás #4012 2016.05.27. 10:38

eje75 írta:Lassan érdemes lesz betörni Botondhoz, de nem az aranyat kell keresni, hanem a fostos Lian Li házát kell felkapni a földről :) Egyébként közelítettem meg már az Ipon-t a Thököly felől, este, közben benézegettem a szomszédos házakba: az egyik udvarán az orkok épp nyárson sütöttek valami kicsi bundásat...megláttak, felizzottak a fekete szemek.... gyorsan levettem az órám, meg a jeggyűrűm, az arcom meg bekentem sárral, és úgy iszkoltam a boltba....
Én csak imaxben láttam orkokat. Tegnap, jó volt! :)
Avatar
eje75

Hozzászólás #4013 2016.05.27. 10:47

Botond írta:Én csak imaxben láttam orkokat. Tegnap, jó volt! :)
Ok....akkor vasárnap este 20:00-ig legkésőbb feltöltöd ide a teszteredményeket ugye? Nem kell túlgondolni, egy 4-5 oldalas teszt elég lesz :) melegedés, hangerő, ilyesmik...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #4014 2016.05.27. 10:54

eje75 írta:Ok....akkor vasárnap este 20:00-ig legkésőbb feltöltöd ide a teszteredményeket ugye? Nem kell túlgondolni, egy 4-5 oldalas teszt elég lesz :) melegedés, hangerő, ilyesmik...
Mindannyian jobban járnánk, ha egyszerűen odaadná nekem a cuccot és rám bízná a piszkos munkát! :nezze:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #4015 2016.05.27. 10:55

A Tesco-ba már megérkezett a szállítmány!

Kép
Avatar
Botond

Hozzászólás #4016 2016.05.27. 12:42

eje75 írta:Ok....akkor vasárnap este 20:00-ig legkésőbb feltöltöd ide a teszteredményeket ugye? Nem kell túlgondolni, egy 4-5 oldalas teszt elég lesz :) melegedés, hangerő, ilyesmik...
Ha lesz végül kártya (egy óra múlva jönnie kell az smsnek), akkor is annyi időm lesz, hogy berakom, egy gyors 3dmark, azt linkelem aztán majd hétfőn folytköv.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #4017 2016.05.27. 12:47

Hát ez a Battleborn rendesen megszívta... Könnyen összetéveszthető stílusban, arttal, stb jönni együtt az Overwatch-al... alig 20 nappal a megjelenése után már 40%-os akcióban van Steamen.

El se tudom képzelni, mennyire frusztrált lehet az összes fejlesztő és mindenki, aki évekig dolgozott rajta... Az OW simán porondon lesz 5+ évig, kellemes lesz végignézni a diadalmenetet.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #4018 2016.05.27. 12:48

Botond írta:Ha lesz végül kártya (egy óra múlva jönnie kell az smsnek), akkor is annyi időm lesz, hogy berakom, egy gyors 3dmark, azt linkelem aztán majd hétfőn folytköv.
Milyen SMS-nek? Semmiféle SMS-t nem fogsz kapni, azon kívül, amit már kaptál. Írták, hogy 14:00 után átveheted, 14:01-kor megjelenhetsz.
Avatar
Moby

Hozzászólás #4019 2016.05.27. 12:54

DanielT írta:A Tesco-ba már megérkezett a szállítmány!

Kép
Cukin fosotoppolnak ^.^
Avatar
eje75

Hozzászólás #4020 2016.05.27. 13:05

Botond írta:Ha lesz végül kártya (egy óra múlva jönnie kell az smsnek), akkor is annyi időm lesz, hogy berakom, egy gyors 3dmark, azt linkelem aztán majd hétfőn folytköv.
Okézsoké! Vidám, tartalmas hétvégét kívánok! :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #4021 2016.05.27. 13:12

DanielT írta:Milyen SMS-nek? Semmiféle SMS-t nem fogsz kapni, azon kívül, amit már kaptál. Írták, hogy 14:00 után átveheted, 14:01-kor megjelenhetsz.
Én úgy értelmeztem a leírtakat, hogy a termék beérkezésekor még egyszer szólnak. Aztán lehet rosszul értettem.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #4022 2016.05.27. 13:16

Botond írta:Én úgy értelmeztem a leírtakat, hogy a termék beérkezésekor még egyszer szólnak. Aztán lehet rosszul értettem.
Biztos. Nem küldenek beérkezéskor. Azt a kártyát 45 perc múlva átveheted.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #4023 2016.05.27. 13:38

22 perc
Avatar
eje75

Hozzászólás #4024 2016.05.27. 13:43

DanielT írta:22 perc
Úgy izgulok, megőrít a várakozás. Símaszk, vascső, könnygáz már itt van a lábamnál, de akkor is... Botond... legalább annyit segíts milyen póló lesz rajtad? :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #4025 2016.05.27. 13:46

eje75 írta:Úgy izgulok, megőrít a várakozás. Símaszk, vascső, könnygáz már itt van a lábamnál, de akkor is... Botond... legalább annyit segíts milyen póló lesz rajtad? :D
Az általad leírtak alapján 14:05-kor véres és taknyos. :banplz:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #4026 2016.05.27. 13:48

A korábbi ferdítések folytatásaként, megosztanám, hogy ne csak egyedül botránkozzak meg. :szomoru1:
Képkivágás.JPG

Kedvencem ez a "speciális kézi ágyú egyrésztvevős játékhoz". :bdead:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #4027 2016.05.27. 13:55

nekem ezzel semmi bajom nincs, legalább az acsi pontokat el lehet költeni néhány dologra, mert amúgy szart se érnek
Avatar
eje75

Hozzászólás #4028 2016.05.27. 13:56

DanielT írta:Az általad leírtak alapján 14:05-kor véres és taknyos. :banplz:
Vagy RENDŐRSÉG feliratú... nem sokat tudok erről a Botondról...
Avatar
Micsu

Hozzászólás #4029 2016.05.27. 13:57

Greyfox írta:Behúztam a pillars of eternity dlc pass-t, cserébe megismerhettem a világ legbalfaszabb dlc integrációját!
Nincs benne konkrét spoiler de az erre érzékenyeknek:
Spoiler
Az alapjáték végefelé közeledve egy olyan helyre kerülsz, ahonnan nincs visszaút a nyílt világba.
Namármost, ha te egyetlen egyszer sem mentettél külön egy save-t a belépés előtt, akkor bizony a dlc-hez előlről kell kezdened e teljes játékot.
Szerencsére én nem jártam így, DE az egy kicsit zavar, hogy az alapjátékot végig sem lehet vinni, mielőtt a dlc területre lépnék, mert ugye ha lemegyek, nincs visszaút, csak a credits..
jóaz, igazi oldschool, bgben is így volt amúgy :P
Avatar
Micsu

Hozzászólás #4030 2016.05.27. 13:57

Botond írta:Én csak imaxben láttam orkokat. Tegnap, jó volt! :)
te vagy az első akitől ezt olvasom
Avatar
DanielT

Hozzászólás #4031 2016.05.27. 14:01

eje75 írta:Vagy RENDŐRSÉG feliratú... nem sokat tudok erről a Botondról...
Én is csak annyit, ami egyre gyanúsabbá teszi!

Viszont 1 perce már átvehetné a kártyát!
Avatar
Botond

Hozzászólás #4032 2016.05.27. 14:10

eje75 írta:Úgy izgulok, megőrít a várakozás. Símaszk, vascső, könnygáz már itt van a lábamnál, de akkor is... Botond... legalább annyit segíts milyen póló lesz rajtad? :D
Felveszem az "Enabling today. Inspiring Tomorrow." feliratos pólóm, szerintem az illik az alkalomhoz. :) Írtam nékik, hogy mi lészen a kártyával, azt írták vissza hogy az már tuti hogy lesz, de nem három előtt. Mindegy úgyis hétre érek vissza. Meg fogsz ismerni, három haverommal meg a sógorral leszek, én ilyen egyszálbélnyúlbéla vagyok, a haverok és a sógor tek, parlamenti őrség, kormányőrség meg ilyesmi helyeken nyomják. Ha az orkok bekostólnak az ilyen 100 milla fölötti youtube nézős videó lesz. :)
Avatar
eje75

Hozzászólás #4033 2016.05.27. 14:11

DanielT írta:Én is csak annyit, ami egyre gyanúsabbá teszi!

Viszont 1 perce már átvehetné a kártyát!
Nyilván beállt a kígyózó sor végére, vszinűleg megrohanták az IPON-t a leendő 1080 tulajok... Nem adnám egy vak lóért, ha megtudhatnám, hogy mennyi kártyát kaptak, egész héten inkatív volt a link... 2500 bb jött ,és mind elvitték, vagy 1 db amire Botond lecsapott?? Ganús! Nagyon gyanús!
Avatar
Botond

Hozzászólás #4034 2016.05.27. 14:15

Micsu írta:te vagy az első akitől ezt olvasom
A mozi szerintem élvezhetetlen volt mindenki számára aki nem wowozott sokat, főleg az első időszakban. Vanilla területek szépen pengették a nosztalgia húrokat meg ugye az első kieg sztoriját is idemosták. Akinek ez kimaradt (nekem nem) az egy halom középszerű cgi-t látott közepesnél gyengébb sztorival. Ráadásul ebből is trilógiát akarnak csinálni minimum, szóval fél történet, aki úgy jött hogy nem ismeri a sztorit elejétől végéig az úgy is ment haza.
Avatar
eje75

Hozzászólás #4035 2016.05.27. 14:17

Botond írta:Felveszem az "Enabling today. Inspiring Tomorrow." feliratos pólóm, szerintem az illik az alkalomhoz. :) Írtam nékik, hogy mi lészen a kártyával, azt írták vissza hogy az már tuti hogy lesz, de nem három előtt. Mindegy úgyis hétre érek vissza. Meg fogsz ismerni, három haverommal meg a sógorral leszek, én ilyen egyszálbélnyúlbéla vagyok, a haverok és a sógor tek, parlamenti őrség, kormányőrség meg ilyesmi helyeken nyomják. Ha az orkok bekostólnak az ilyen 100 milla fölötti youtube nézős videó lesz. :)
LOL :D... na jól van, sok sikert a karihoz... majd írd meg a tapasztalatokat...
Avatar
Botond

Hozzászólás #4036 2016.05.27. 14:21

eje75 írta:Nyilván beállt a kígyózó sor végére, vszinűleg megrohanták az IPON-t a leendő 1080 tulajok... Nem adnám egy vak lóért, ha megtudhatnám, hogy mennyi kártyát kaptak, egész héten inkatív volt a link... 2500 bb jött ,és mind elvitték, vagy 1 db amire Botond lecsapott?? Ganús! Nagyon gyanús!
Ezt meg fogom kérdezni, hogy hány darab jött. Tippre 4 max. Pénteken majd hétfőn lehetet 1-1 órát rendelni, szóval gondolom lőttek kettőt vhonnan kirakták, elkeltek, levették, aztán vagy visszamondták, vagy Kiderült, hogy kamu rendelés vagy lőttek még kettőt és kirakták megint a linket, de azok is elmentek hétfő délre és bezárt a bazár. Kiderítem, saját tippem 4db.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #4037 2016.05.27. 14:26

Botond írta:Ezt meg fogom kérdezni, hogy hány darab jött. Tippre 4 max. Pénteken majd hétfőn lehetet 1-1 órát rendelni, szóval gondolom lőttek kettőt vhonnan kirakták, elkeltek, levették, aztán vagy visszamondták, vagy Kiderült, hogy kamu rendelés vagy lőttek még kettőt és kirakták megint a linket, de azok is elmentek hétfő délre és bezárt a bazár. Kiderítem, saját tippem 4db.
Semmit nem fog neked tudni mondani senki az átvételi ponton. Közük nincs a rendelési folyamathoz és mivel többen adják ki, azt se fogják tudni, hogy hány ment már.

Az tuti, hogy nagyon minimális darabszám lehetett, ezt egyébként lifehackkel úgy lehet kideríteni, hogy amikor aktív a link, akkor be kell rakni a kosárba 100db-ot és kiírja a rendszer, hogy "Csak X db érhető el a termékből".

Mivel iPon noob vagy, segítek egy kicsit, hogy ne mutogassanak rád röhögve a vén rókák, amikor mész:

Van 3 pénztár, a bejárattal szemben, balra a fal mellett, bent ül kb 2 csaj. Odamész, köszönsz, heló. Semmi nem érdekli őket, csak a rendelési szám, ne is próbálkozz mással, jópofizni meg főleg. Ha mondod is, hogy mi volt a termék neve, kiröhögnek, lebuktál, noob vagy. Ne mondd.

Visszakérdez a rendelő nevére/cég, magánszemély. Mondd, hogy: "igen".

Elkéri az összeget, amit átadsz, majd kapsz 2 papírt, egyiket aláírod. (kártyával fizetésnél +2% ot számítanak fel, ne ott lepődj meg, ne méltatlankodj, mert lebuksz, hogy noob vagy.)

Jobb oldalra továbbmész a kiadó pultok egyikéhez, vársz, amíg valaki felveszi veled a szemkontaktust és biccent, hogy odamehetsz. Köszönsz(szia, heló), átadod a papírt. Semmi mást nem mondasz. SEMMIT. Mert lebuksz, hogy noob vagy. Itt se hozd se magad, se a topikot kellemetlen helyzetbe jópofizással.

Megkapod a cuccot és kapsz egy gari papírt. Megköszönöd. (köszi, köszönöm elfogadható).

Félhangosan elköszönsz az ajtó felé kb félúton és távozol.

Az épületet elhagyva diszkréten félrevonulsz és a lehető legkisebb zajt csapva elviseled, amint Eje75 bántalmaz, majd megfoszt a 1080-tól. Hazamész.

Ha mindezt sikerült így megvalósítanod, _TALÁN_ elkerülted a megaláztatást, hogy iPon noobnak nézzenek.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #4038 2016.05.27. 14:35

Botond írta:A mozi szerintem élvezhetetlen volt mindenki számára aki nem wowozott sokat, főleg az első időszakban. Vanilla területek szépen pengették a nosztalgia húrokat meg ugye az első kieg sztoriját is idemosták. Akinek ez kimaradt (nekem nem) az egy halom középszerű cgi-t látott közepesnél gyengébb sztorival. Ráadásul ebből is trilógiát akarnak csinálni minimum, szóval fél történet, aki úgy jött hogy nem ismeri a sztorit elejétől végéig az úgy is ment haza.
én szeretem a war világát de akkora szar a cgi hogy képtelen vagyok megnézni
Avatar
Micsu

Hozzászólás #4039 2016.05.27. 14:36

DanielT írta:Semmit nem fog neked tudni mondani senki az átvételi ponton. Közük nincs a rendelési folyamathoz és mivel többen adják ki, azt se fogják tudni, hogy hány ment már.

Az tuti, hogy nagyon minimális darabszám lehetett, ezt egyébként lifehackkel úgy lehet kideríteni, hogy amikor aktív a link, akkor be kell rakni a kosárba 100db-ot és kiírja a rendszer, hogy "Csak X db érhető el a termékből".

Mivel iPon noob vagy, segítek egy kicsit, hogy ne mutogassanak rád röhögve a vén rókák, amikor mész:

Van 3 pénztár, a bejárattal szemben, balra a fal mellett, bent ül kb 2 csaj. Odamész, köszönsz, heló. Semmi nem érdekli őket, csak a rendelési szám, ne is próbálkozz mással, jópofizni meg főleg. Ha mondod is, hogy mi volt a termék neve, kiröhögnek, lebuktál, noob vagy. Ne mondd.

Visszakérdez a rendelő nevére/cég, magánszemély. Mondd, hogy: "igen".

Elkéri az összeget, amit átadsz, majd kapsz 2 papírt, egyiket aláírod.

Jobb oldalra továbbmész a kiadó pultok egyikéhez, vársz, amíg valaki felveszi veled a szemkontaktust és biccent, hogy odamehetsz. Köszönsz(szia, heló), átadod a papírt. Semmi mást nem mondasz. SEMMIT. Mert lebuksz, hogy noob vagy. Ne hozd se magad, se a topikot kellemetlen helyzetbe jópofizással.

Megkapod a cuccot és kapsz egy gari papírt. Megköszönöd. (köszi, köszönöm elfogadható).

Félhangosan elköszönsz az ajtó felé kb félúton és távozol.

Az épületet elhagyva diszkréten félrevonulsz és a lehető legkisebb zajt csapva elviseled, amint Eje75 bántalmaz, majd megfoszt a 1080-tól. Hazamész.

Ha mindezt sikerült így megvalósítanod, _TALÁN_ elkerülted a megaláztatást, hogy iPon noobnak nézzenek.
tinman say hello :banplz: :banplz:
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #4040 2016.05.27. 14:42

Túrót.. Simán belefér, ha rákönyökölsz a pultra és szoftos de kellően zavart nevetéssel rákérdezel, hogy "na, és gyors a a kártya?" Persze, hogy a lányoknál.
Avatar
eje75

Hozzászólás #4041 2016.05.27. 14:47

DanielT írta:Semmit nem fog neked tudni mondani senki az átvételi ponton. Közük nincs a rendelési folyamathoz és mivel többen adják ki, azt se fogják tudni, hogy hány ment már.

Az tuti, hogy nagyon minimális darabszám lehetett, ezt egyébként lifehackkel úgy lehet kideríteni, hogy amikor aktív a link, akkor be kell rakni a kosárba 100db-ot és kiírja a rendszer, hogy "Csak X db érhető el a termékből".

Mivel iPon noob vagy, segítek egy kicsit, hogy ne mutogassanak rád röhögve a vén rókák, amikor mész:

Van 3 pénztár, a bejárattal szemben, balra a fal mellett, bent ül kb 2 csaj. Odamész, köszönsz, heló. Semmi nem érdekli őket, csak a rendelési szám, ne is próbálkozz mással, jópofizni meg főleg. Ha mondod is, hogy mi volt a termék neve, kiröhögnek, lebuktál, noob vagy. Ne mondd.

Visszakérdez a rendelő nevére/cég, magánszemély. Mondd, hogy: "igen".

Elkéri az összeget, amit átadsz, majd kapsz 2 papírt, egyiket aláírod. (kártyával fizetésnél +2% ot számítanak fel, ne ott lepődj meg, ne méltatlankodj, mert lebuksz, hogy noob vagy.)

Jobb oldalra továbbmész a kiadó pultok egyikéhez, vársz, amíg valaki felveszi veled a szemkontaktust és biccent, hogy odamehetsz. Köszönsz(szia, heló), átadod a papírt. Semmi mást nem mondasz. SEMMIT. Mert lebuksz, hogy noob vagy. Itt se hozd se magad, se a topikot kellemetlen helyzetbe jópofizással.

Megkapod a cuccot és kapsz egy gari papírt. Megköszönöd. (köszi, köszönöm elfogadható).

Félhangosan elköszönsz az ajtó felé kb félúton és távozol.

Az épületet elhagyva diszkréten félrevonulsz és a lehető legkisebb zajt csapva elviseled, amint Eje75 bántalmaz, majd megfoszt a 1080-tól. Hazamész.

Ha mindezt sikerült így megvalósítanod, _TALÁN_ elkerülted a megaláztatást, hogy iPon noobnak nézzenek.
Úristen...ha ez a leírás meglett volna 5 ével ezelőtt!!! Akkor jártam ott először: szerencsétleny, nyomorult, tapasztalatlan geek.... Kedves akartam lenni, jópofizni próbáltam... és annyi... ott vége volt... Öt évvel ezelőtt, azon a nyári napon.. Azóta otthagyatam kb. 3 millát, nem túlzás hetente járok oda, de még ma is összesúgnak a hátam mögött: itt az a noob, aki 5 éve jópofizni próbált.... Ja és kártyás fizetésnél már HÓNAPOK óta nincs költség.... fizess nyugodtan karival...
Avatar
Botond

Hozzászólás #4042 2016.05.27. 14:52

@Dt

Na titkos mennyi volt, de mindenki más házhoz kérte a cuccot így ők hétfőn kapják meg, vagyis ezen a hétvégén ebben az országban csak nekem lesz gtx1080as a gépemben. :D Aki egész hétvégés áramszünetet kíván annak nőjjön bibircsók a pöcsén, aki simán csak irigykedik annak jelzem, hogy jól ki fogom használni a pár napos előnyöm, a gép be se lesz kapcsolva. :) A VGAt meg természetesen zacsiban rakom a gépbe. :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #4043 2016.05.27. 14:53

eje75 írta:Úristen...ha ez a leírás meglett volna 5 ével ezelőtt!!! Akkor jártam ott először: szerencsétleny, nyomorult, tapasztalatlan geek.... Kedves akartam lenni, jópofizni próbáltam... és annyi... ott vége volt... Öt évvel ezelőtt, azon a nyári napon.. Azóta otthagyatam kb. 3 millát, nem túlzás hetente járok oda, de még ma is összesúgnak a hátam mögött: itt az a noob, aki 5 éve jópofizni próbált.... Ja és kártyás fizetésnél már HÓNAPOK óta nincs költség.... fizess nyugodtan karival...
Lehet, hogy hónapok óta nincs már kártyás bünti felár, de az meg biztos, hogy még jobban jártál volna egy hasonló használati utasítással a topikhoz, mielőtt engem korrigálsz bármiben... :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #4044 2016.05.27. 15:08

Botond írta:@Dt

Na titkos mennyi volt, de mindenki más házhoz kérte a cuccot így ők hétfőn kapják meg, vagyis ezen a hétvégén ebben az országban csak nekem lesz gtx1080as a gépemben. :D Aki egész hétvégés áramszünetet kíván annak nőjjön bibircsók a pöcsén, aki simán csak irigykedik annak jelzem, hogy jól ki fogom használni a pár napos előnyöm, a gép be se lesz kapcsolva. :) A VGAt meg természetesen zacsiban rakom a gépbe. :)
Egyrészt grat a kártyához(akkor most átvetted??), másrészt nem csak neked lesz, mert ugye az iPon egy féreg cég, akik átvernek és nincs is készletük és ... és... Szóval Zalában pl már tuti délelőtt komplett LAN partikat szereltek fel 1080-akkal. És persze olcsóbban.
Avatar
eje75

Hozzászólás #4045 2016.05.27. 15:10

DanielT írta:Lehet, hogy hónapok óta nincs már kártyás bünti felár, de az meg biztos, hogy még jobban jártál volna egy hasonló használati utasítással a topikhoz, mielőtt engem korrigálsz bármiben... :banplz:
Kép
Avatar
Botond

Hozzászólás #4046 2016.05.27. 15:15

DanielT írta:Egyrészt grat a kártyához(akkor most átvetted??), másrészt nem csak neked lesz, mert ugye az iPon egy féreg cég, akik átvernek és nincs is készletük és ... és... Szóval Zalában pl már tuti délelőtt komplett LAN partikat szereltek fel 1080-akkal. És persze olcsóbban.
A tudomány jelen állása szerint 19.00kor lesz hét óra. :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Botond 2016.05.27. 15:19-kor.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #4047 2016.05.27. 15:16

eje75 írta:Kép
Óbazmeg... elfelejtettem, hogy ebben a rohadt Cinema Displayben van beépített webkamera! :boxer:
Avatar
Moby

Hozzászólás #4048 2016.05.27. 15:19

Botond írta:Na titkos mennyi volt, de mindenki más házhoz kérte a cuccot
Náluk. Ebből nem következik, hogy az iponon csak te kérted személyes átvétellel.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #4049 2016.05.27. 15:23

Eközben AMD-nél NDA dátum:
Kép
Avatar
Botond

Hozzászólás #4050 2016.05.27. 15:29

Moby írta:Náluk. Ebből nem következik, hogy az iponon csak te kérted személyes átvétellel.
Ebből nem, de az emailezésből amit Velük folytattam abból igen.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #4051 2016.05.27. 15:34

benőmenő írta:Eközben AMD-nél NDA dátum:
Kép
NEVETSÉGES. Amikor láttam a dátumot, megörültem, hogy 2 nap és lesz infó. De neeeem. Ezek az állatok ma tartják a bemutatót és EGY HÓNAP KUSS.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #4052 2016.05.27. 15:36

DanielT írta:NEVETSÉGES. Amikor láttam a dátumot, megörültem, hogy 2 nap és lesz infó. De neeeem. Ezek az állatok ma tartják a bemutatót és EGY HÓNAP KUSS.

Hivatalos spec leleplezés és megjelenési dátumot lehet kapunk elsején, de teszt (és így nyilván end-userek számára kapható termék) nem lesz 29 előtt. :(
Avatar
DanielT

Hozzászólás #4053 2016.05.27. 16:00

Ennek meg már a fele se tréfa. Höhö. Értitek. De tényleg.

szerk: És ehhez a képhez külön vicces az AMD részéről az NDA dátum. :wow3:

Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #4054 2016.05.27. 16:07

Itt vannak a custom 1080 kártyák és áraik

Fontban egyelőre. Természetesen az MSI a legdrágább, amit venni akarok.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #4055 2016.05.27. 16:21

DanielT írta:Itt vannak a custom 1080 kártyák és áraik

Fontban egyelőre. Természetesen az MSI a legdrágább, amit venni akarok.
Látom az MSI Gamingre került egy plusz 6 Pin-es tápcsati a stock 8-as mellé. Ha valaki nyer az OC lottón annak jó, ha van. A saját szerencsémet ismerve, ha lenne rá forrásom elég lenne az EVGA-t megcélozni.
A mostani msi kártyámnál ez a táp előny 15 mhz-et jelentene, azt sem teljesen stabilan. :idiota:
Avatar
arty

Hozzászólás #4056 2016.05.27. 16:23

benőmenő írta:Hát emberek bef*sok. No nem (csak) azért, mert a tóparton szétégett a tarkóm árnyékban is, hanem mert a Doom után a bundlis Far Cry 3 is furcsán viselkedik borderless módban. Itt legalább tearing nincs, viszont minden nem előre scriptelt jelentnél, ahol konkrétan én irányítok ott eltűnik az fps lock, ezzel meg jönnek ugye a pacing gondok. :falbav:
szerk.: természetesen rtss, vagy radeon pro-val történő 60-ra fixálásnál elszáll a játék exe hibával. Kikapcsolt OSD-vel is.
mert a farkrájt nem így kell javítani ;)

bár nekem más módszerem volt, de DT anno ezt írta:

"- mikro akadásokra: http://youtu.be/b171isQbROo
\mydocuments\mygames\farcry3\gamerprofile.xml
-ben a írd bele ezt MaxFps="60" a ShowFps="0" után és utána tedd
írásvédetté a gamerprofile.xml-t

AMD kártyákhoz a HDAO kell, nVidiához HBAO.

1 frames vsync = 60hz
2 frames vsync = 30hz (tehát 30 frém limit)

GPU buffer input lagot hoz, de simíthat."

ill anno a maxfps-hez 45 is rémlik, de márnemtom.

nekem a 7850el: video qual: minden max, kiveve shadow csak high, postfx csak low
de lehet ez a 280x-hez irtam fel anno... nemtom. vagy dx9hez. eztsetom :D
Avatar
arty

Hozzászólás #4057 2016.05.27. 16:31

DanielT írta:Hát ez a Battleborn rendesen megszívta... Könnyen összetéveszthető stílusban, arttal, stb jönni együtt az Overwatch-al... alig 20 nappal a megjelenése után már 40%-os akcióban van Steamen.

El se tudom képzelni, mennyire frusztrált lehet az összes fejlesztő és mindenki, aki évekig dolgozott rajta... Az OW simán porondon lesz 5+ évig, kellemes lesz végignézni a diadalmenetet.
Pláne, ha a játék alapvetően nem is szar (nemtom!), és ha nem árnyékban jön ki, talán még siker is lehetett volna... (eztsetom!) De ez mindenhogy pokol, sajnálom őket.

Esetleg kármentésnek kihozhatnának egy standalone dlc-t (ami szinte 1:1 battleborn), Owenwrath néven, hátha páran mellékattintanak. Persze konzolonlynak kell lennie, mert ott nincs refund...

:(
Avatar
arty

Hozzászólás #4058 2016.05.27. 16:34

eje75 írta:Úgy izgulok, megőrít a várakozás. Símaszk, vascső, könnygáz már itt van a lábamnál, de akkor is... Botond... legalább annyit segíts milyen póló lesz rajtad? :D
:DD (ment az úttörőgombóc ;) a billentyűzetembe...)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #4059 2016.05.27. 16:38

arty írta:Pláne, ha a játék alapvetően nem is szar (nemtom!), és ha nem árnyékban jön ki, talán még siker is lehetett volna... (eztsetom!) De ez mindenhogy pokol, sajnálom őket.

Esetleg kármentésnek kihozhatnának egy standalone dlc-t (ami szinte 1:1 battleborn), Owenwrath néven, hátha páran mellékattintanak. Persze konzolonlynak kell lennie, mert ott nincs refund...

:(
Mivel engem eleve taszított mindkettő, így most néztem meg egy VS videót, aminek a lényege, hogy valójában totál más a két cucc. Namost amikor azt taglalta, hogy mi a Battleborn játékmenetének alapja, azon 10 másodperc alatt totálisan elvesztettem a fonalat, érdeklődésemet és minden egyebet, majd bezártam.

Az Overwrath ötlet elég ütős, az AMD -hez te kellenél marketingesnek, mert ők az összes ellopott nVidiás funckiót/szolgáltatást kevésbé összekeverhetően nevezték el. :mf2: Minek szégyenlősködni, meg tartani a perektől, a felszámolóbiztost nem fogja meghatni ez az álkorrektség. :idiota:
Avatar
arty

Hozzászólás #4060 2016.05.27. 16:45

DanielT írta:NEVETSÉGES. Amikor láttam a dátumot, megörültem, hogy 2 nap és lesz infó. De neeeem. Ezek az állatok ma tartják a bemutatót és EGY HÓNAP KUSS.
az elbaszott nda általában semmi mást nem jelent, minthogy a termék ... nos, fáj leírni... SZAR.

bazmegAMD.

Vissza: “Leáldozott.hu”