A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #40181 2019.06.09. 23:38

SlickAdam írta:pinabox? :finom: mikor gyün?
2020 karácsony. Full AMD (navi, zen2) PC, SSD-vel és azt ígérik mind a 4 xbox generáció játékai menni fognak rajta.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #40182 2019.06.09. 23:40

benőmenő írta:2020 karácsony. Full AMD (navi, zen2) PC, SSD-vel és azt ígérik mind a 4 xbox generáció játékai menni fognak rajta.
:worship:
rendelem elö. pinaszörrel.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #40183 2019.06.10. 00:49

DanielT írta:A magam részéről és ízlésem szerint -500/10-nek minősíteném ezt a konfot és mindent, ami az MS-hez köthető az Ori kivételével. Siralmas, gagyi, semmilyen pozitívumot nem tudok mondani.

És külön örülök, hogy a promó alapján nők készítik az új boxot. Nagyon pengék ezek a csajok na! Megy nekik a mérnökösködés, hardver tervezés, innováció, stb!
Azért nekem ezek nagyon jöhetnek:

phpBB [media]


phpBB [media]


phpBB [media]


phpBB [media]


És a többi sem volt mind szar. Az exkluzivitás már más kérdés, és a konfot se néztem élőben, de az valami, hogy volt már tréler, ami meg tud mozgatni. Ez nem szokott sikerülni se MS-nek, se Sonynak.
Avatar
Botond

Hozzászólás #40184 2019.06.10. 06:26

SlickAdam írta::worship:
rendelem elö. pinaszörrel.
Réjtrészinggel! Akkor az AMDnek is van erre hw-es megoldása, vagyis lesz.
Avatar
Botond

Hozzászólás #40185 2019.06.10. 06:46

Akkor gamepass ultimate bekapcsolva 300 forintból jövő augusztus végéig.
/szerk: ez az óperencia vásárlásom, este indul. Switchre mikor jön?!
Avatar
Moby

Hozzászólás #40186 2019.06.10. 07:40

Ennek a tegnapi ms konfnak két értelme volt: megtudtam mikor jön a Cyberpunk (vagy milyen időponthoz képest fognak halasztani), meg hogy a ps5 csak jövő év végén jön. Ami nem jó.
Egyébként az egész lófasz a zsírharang hasznosságával bírt.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #40187 2019.06.10. 07:46

Zóanagyvarázsló írta:Azért nekem ezek nagyon jöhetnek:

És a többi sem volt mind szar. Az exkluzivitás már más kérdés, és a konfot se néztem élőben, de az valami, hogy volt már tréler, ami meg tud mozgatni. Ez nem szokott sikerülni se MS-nek, se Sonynak.
Mindről évek óta tudunk, szó szerint.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #40188 2019.06.10. 07:56

Jaigen. Az új From cucc bejelentése/trailere is akkora egy szar volt, hogy botrány...
Avatar
Botond

Hozzászólás #40189 2019.06.10. 08:01

Moby írta:Ennek a tegnapi ms konfnak két értelme volt: megtudtam mikor jön a Cyberpunk (vagy milyen időponthoz képest fognak halasztani), meg hogy a ps5 csak jövő év végén jön. Ami nem jó.
Egyébként az egész lófasz a zsírharang hasznosságával bírt.
Nekem lett egy csomó 300 forintért a következő 14 hónapban demózható játékom, és megtudtam mikor jön aoe2de, szal nekem lájkolós így reggelre a dolog. Óperenciával és Dani kedvenc tbsével kezdek aztán jöhet életem első tömbradírja. Meg esetleg fh4, hogy Zónak legyen ellenfélidő. :)
A címek között van olyan, ami xboxone only cím volt? Így működik az xbox1-win10 összetolás, vagy még nem?
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #40190 2019.06.10. 08:05

phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #40191 2019.06.10. 08:06

És ennyire pokolian szar borítót, mint a Cyberpunké, szerintem még nem láttam. Meg a főhős fejét is lecserélték a lengyel stúdiófőnökére... Nagyon kis nyomorult.

szerk: a trailerben nyomorultabb, mint a borítón. Ilyen kis nyüzüge telepi hülyegyerek forma.

Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #40192 2019.06.10. 08:15

Ja és a fizikai példány GOG-on aktiválható, hogy basznák meg.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #40193 2019.06.10. 08:20

Egy megható és őszinte vallomás az MS -hez csatlakozás valódi okáról, zsebkendőket előkészíteni.

phpBB [media]
Avatar
eje75

Hozzászólás #40194 2019.06.10. 08:35

Én tegnap este óta a Microsoft-on gondolkodom..tudom, hogy nem hülye emberek ülnek ott....legalábbis nem mindenki... azon agyalok, hogy nem játékokat árulnak, sőt nem is mindenáron a konzoljukat akarják letolni a torkomon a konzol only szarsággal, hanem havidíjas szolgáltatást... fizess elő, és játssz bármin, hogy min, azt leszarjuk... számolok, osztok-szorzok: nem értem... ez annyira megéri nekik? annyi előfizetőjük van, hogy megéri? biztosan, hisz az üzlethez nem hülyék... lehet, hogy nem mindig értik a gamereket, de az üzletet az értik....
Avatar
Moby

Hozzászólás #40195 2019.06.10. 08:35

DanielT írta:Ja és a fizikai példány GOG-on aktiválható, hogy basznák meg.
Há még szép, hogy a saját sztórjukban aktiválható :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #40196 2019.06.10. 08:43

eje75 írta:Én tegnap este óta a Microsoft-on gondolkodom..tudom, hogy nem hülye emberek ülnek ott....legalábbis nem mindenki... azon agyalok, hogy nem játékokat árulnak, sőt nem is mindenáron a konzoljukat akarják letolni a torkomon a konzol only szarsággal, hanem havidíjas szolgáltatást... fizess elő, és játssz bármin, hogy min, azt leszarjuk... számolok, osztok-szorzok: nem értem... ez annyira megéri nekik? annyi előfizetőjük van, hogy megéri? biztosan, hisz az üzlethez nem hülyék... lehet, hogy nem mindig értik a gamereket, de az üzletet az értik....
Túlbecsülöd őket, hülyék azok mint a segg és semmit nem tudtak sikerre vinni üzletileg se a core bizniszen kívül. Ha nem lenne Win/Office/SQL, sehol nem lenne már ez a cég.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #40197 2019.06.10. 08:45

Moby írta:Há még szép, hogy a saját sztórjukban aktiválható :D
Ezt nem is tudtam, vagy inkább már elfeletettem. Egy fokkal érthetőbb akkor... bár továbbra sem szeretnék több store accot csinálni. Mondjuk ahogy elnézem a gaming alakulását, nem kell ezen már túl sokáig stresszelnem...
Avatar
Moby

Hozzászólás #40198 2019.06.10. 08:48

DanielT írta:Egy megható és őszinte vallomás az MS -hez csatlakozás valódi okáról, zsebkendőket előkészíteni.
LOL. Az ms konf legviccesebb jelenete a Psychonauts 2 reveal volt. A fizetett közönséget elfelejtették tájokoztatni, hogy tapsolni kell, és amikor lement, ilyen bizonytalan, szórványos taps volt csak :DD
Avatar
eje75

Hozzászólás #40199 2019.06.10. 08:49

DanielT írta:Túlbecsülöd őket, hülyék azok mint a segg és semmit nem tudtak sikerre vinni üzletileg se a core bizniszen kívül. Ha nem lenne Win/Office/SQL, sehol nem lenne már ez a cég.
Igazad lehet...előfizettem a PC bétára..leakartam szedni valamit belőle, de kiírta, hogy úgy tűnik nem rendelkezem megfelelő eszközzel... mivel, PC-vel? Rendelkezem azóta, mióta leszálltak a heréim, köcsögök! Kérem vissza a tetves 300 forintomat!
Avatar
Moby

Hozzászólás #40200 2019.06.10. 08:54

eje75 írta:Igazad lehet...előfizettem a PC bétára..leakartam szedni valamit belőle, de kiírta, hogy úgy tűnik nem rendelkezem megfelelő eszközzel... mivel, PC-vel? Rendelkezem azóta, mióta leszálltak a heréim, köcsögök! Kérem vissza a tetves 300 forintomat!
Letöltötted az xbox béta appot? Csak azon keresztül fog menni.
Avatar
eje75

Hozzászólás #40201 2019.06.10. 09:01

Moby írta:Letöltötted az xbox béta appot? Csak azon keresztül fog menni.
Az se megy fel... szerinte nem rendelkezek eléggé friss win10-el... alatta levő linkre kattintok, ott meg csatlakozzak Insider Preview felhasználók népes táborához...mijaf?
Avatar
Moby

Hozzászólás #40202 2019.06.10. 09:03

eje75 írta:Az se megy fel... szerinte nem rendelkezek eléggé friss win10-el... alatta levő linkre kattintok, ott meg csatlakozzak Insider Preview felhasználók népes táborához...mijaf?

Eztet? :wilting: Miafasz van nálad?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #40203 2019.06.10. 09:08

Moby írta:[url=https://www.microsoft.com/hu-hu/p/xbox-beta/9mv0b5hzvk9z?activetab=pivot%3Aoverviewtab]Miafasz van nálad?
Na vajon mi... és ki lehet a hibás... :miaz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #40204 2019.06.10. 09:09

DanielT írta:Na vajon mi... és ki lehet a hibás... :miaz:
Nemtudom...user error? :idiota:
Avatar
eje75

Hozzászólás #40205 2019.06.10. 09:12

Moby írta:Eztet? :wilting: Miafasz van nálad?
Jókérdésnemmegyfel... az írja minimális win10 18362.0....... Ön a következővel rendelkezik win10 17763.529... gépházban nincs frissítés.... user error lenne? update... gépházban múlva megjelent egy új frissítés... punciófrissítés win 10 1903 verzióra..... ez kb 10 percig nem volt benne.... hm........ érdekes...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára eje75 2019.06.10. 09:15-kor.
Avatar
Moby

Hozzászólás #40206 2019.06.10. 09:15

eje75 írta:Jókérdésnemmegyfel... az írja minimális win10 18362.0....... Ön a következővel rendelkezik win10 17763.529... gépházban nincs frissítés.... user error lenne? update... gépházban múlva megjelent egy új frissítés... hm........ érdekes...
Ez biztos? Az új nagyfrissítés egy ilyen külön szekcióban jelenik meg az update ablakon, nem ott a "szokásos" frissítéseknél.
Avatar
eje75

Hozzászólás #40207 2019.06.10. 09:19

Moby írta:Ez biztos? Az új nagyfrissítés egy ilyen külön szekcióban jelenik meg az update ablakon, nem ott a "szokásos" frissítéseknél.
sajnos igen... mind1, mindjárt okosabb leszek...
Avatar
Moby

Hozzászólás #40208 2019.06.10. 09:19

Mondom én, hogy user error! :banplz:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #40209 2019.06.10. 09:24

Rövid összefoglaló az MS konfról:
phpBB [media]
Avatar
eje75

Hozzászólás #40210 2019.06.10. 09:25

Moby írta:Mondom én, hogy user error! :banplz:
valószínűleg több frissítéssel is el voltam maradva az első klikkre csak valami kis fiszemfaszom update jött föl most viszont már úgy látom a nagy frissítés fut...
Avatar
Moby

Hozzászólás #40211 2019.06.10. 09:33

benőmenő írta:Rövid összefoglaló az MS konfról:
Tökéletes! :taps:
Avatar
Moby

Hozzászólás #40212 2019.06.10. 09:39

Leadtam a rendelést a hetvenkétezres cyberpunk CE-re. :miaz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #40213 2019.06.10. 09:45

Moby írta:Leadtam a rendelést a hetvenkétezres cyberpunk CE-re. :miaz:
Én meg privátban indítom a fogadásokat, hogy mikor mondod le! :banplz: :banplz: :banplz:
Avatar
eje75

Hozzászólás #40214 2019.06.10. 10:09

eje75 írta:valószínűleg több frissítéssel is el voltam maradva az első klikkre csak valami kis fiszemfaszom update jött föl most viszont már úgy látom a nagy frissítés fut...
Igen, a frissítés hiánya volt a gond, és az Xbox béta nélkül is megy..legalábbis még nem telepítettem fel, de tölti lefelé... bdw ez a gigabites net valami agyrém..úgy jön le az 52gb mint ha csak 500mb lenne
Avatar
Moby

Hozzászólás #40215 2019.06.10. 10:16

DanielT írta:Én meg privátban indítom a fogadásokat, hogy mikor mondod le! :banplz: :banplz: :banplz:
Mostanában elég sok hasonló fogadást buktál el, lenne mit visszahozni :D
Avatar
eje75

Hozzászólás #40216 2019.06.10. 10:33

eje75 írta:Igen, a frissítés hiánya volt a gond, és az Xbox béta nélkül is megy..legalábbis még nem telepítettem fel, de tölti lefelé... bdw ez a gigabites net valami agyrém..úgy jön le az 52gb mint ha csak 500mb lenne
Lejött elindítom: kis türelmet, feljön valami xbox ablak...---win hibaüzenet: coud not write cruhs dump--- kidob az asztalra... ok..feladom, megyek a Paskálra :banplz:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #40217 2019.06.10. 10:56

DanielT írta:Mindről évek óta tudunk, szó szerint.
És évek óta nincs semmi izgalmas egyik konfon se, ha van valami új, akkor abból nem mutatnak semmi érdekeset, netán még szar is, és szivárgás már úgyis volt, hogy nagyon ne döbbenj meg. Számomra volt pár jó játék és előzetes, ez előrelépés volt. Persze ha a végig kellett volna nézném, nyilván a hajamat tépném, mint amikor végig szoktam. Egyszerűen ennél többre esély sem volt, a Sony sem viccből húzta meg magát.

Nem azt mondom, hogy ez nem szar, hanem azt, hogy nem a szokás alatti szar, hanem a szokásos.
Avatar
Botond

Hozzászólás #40218 2019.06.10. 11:31

eje75 írta:Lejött elindítom: kis türelmet, feljön valami xbox ablak...---win hibaüzenet: coud not write cruhs dump--- kidob az asztalra... ok..feladom, megyek a Paskálra :banplz:
Ja, én is hazaértem Zalakarosról, bevágtam mindent mosásba, kaja, délutáni szunya, aztán aquaworld. Meleg lesz ma. Vagyis nem lesz, van.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #40219 2019.06.10. 12:45

EA:
star wars - lego star wars másik skinnel? csőszar
apex - kit érdekel már?
battlefield? - ww szar
sport-licence-szarok - menjetek a csába!
sims - hú, de gyorsan átpörgettem


ekbáksz:
star wars - lol
cyberpunk - ez nekem bejön, ezt én várom!!! keanu felesleges, előadás cringe mint állat
spiritfarler? - valami rajzos kiddie 2d szarság hát, mittomén. szép
battlefrogs szerűség - engem nem nagyon érdekel a retro
legend of wright - nemtom, hogy ez játék-e
játékmix video - nyálas és stresszes egyszerre
game pass - túl gyorsan pörgettem, nem értettem, valaki magyarázza el!
flight simulator - csicsa, de nem érdekel
age of empires - nagyon nagy ívben szarok rá
wastelands - ki játszik ilyen szarokkal?
psychonauts - én ezt próbáltam xboxon anno. nagyon akartam, de nem ment, nagyon unalmas zagyvaság volt
dragon ball - nem érdekel
12 minutes - nemtom, nem láttam semmit
way of the woods - ebből már a gyerekeim is kinőttek
gears 5 - jajj. az a durva, hogy nem a leg szarabb játék az elhangzottak közül
dying light - sose próbáltam, mert nem érdekelt
forza lego - szarság külön-külön is, együtt meg még nagyobb
valami komolytalan mobiljáték - ...
(eddig bírtam, szünet, folyt köv)
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #40220 2019.06.10. 13:25

(folytatás)
state of decay - hánemtom, nagyon extrának kell lennie, hogy tömeges zombihentre rávegyem magamat
phantasy star - dreamcasten próbáltam a régit. nem volt elég érdekes
crossfire - murica fk yeah ...túl sokat lőnek, nem érdekel.
tales of arise - én nagyon jrpg fogyasztó voltam régen, de tales of ...-ból egyet sem játszottam
borderlands - tiniknek kitalált arénafos. lányaimnak bejönne, ha hagynám őket ilyennel játszani
elden ring - semmi sem derült ki belőle
40+ éves gamernők - miva?
következő xbox = PS5 már megint; tökömnek adnak egyáltalán ki még konzolokat? ugyanazok az alkatrészek, semmi verseny, semmi új, notebookpécé
HALO - kezdetek óta gyűlölője vagyok
vége?
vége.
Avatar
Botond

Hozzászólás #40221 2019.06.10. 13:35

aabyssx írta:(folytatás)
state of decay - hánemtom, nagyon extrának kell lennie, hogy tömeges zombihentre rávegyem magamat
phantasy star - dreamcasten próbáltam a régit. nem volt elég érdekes
crossfire - murica fk yeah ...túl sokat lőnek, nem érdekel.
tales of arise - én nagyon jrpg fogyasztó voltam régen, de tales of ...-ból egyet sem játszottam
borderlands - tiniknek kitalált arénafos. lányaimnak bejönne, ha hagynám őket ilyennel játszani
elden ring - semmi sem derült ki belőle
40+ éves gamernők - miva?
következő xbox = PS5 már megint; tökömnek adnak egyáltalán ki még konzolokat? ugyanazok az alkatrészek, semmi verseny, semmi új, notebookpécé
HALO - kezdetek óta gyűlölője vagyok
vége?
vége.
Neked a szar is ízetlen. Volt ilyen feleségem, volt ilyen barátnőm, veled mán nem költözök össze az ziher. Az ilyesmivel az a gond, hogy a körülmények változása semmilyen pluszt nem fog hozni az életedben, mert a látszattal ellentétben nem a körülményekben van a probléma, akárhogy is próbálod ezt magadnak beadni. :D
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #40222 2019.06.10. 13:37

aabyssx írta:borderlands - tiniknek kitalált arénafos. lányaimnak bejönne, ha hagynám őket ilyennel játszani
A Borderlands co-opra építő FPS-Diablo, maximum néhány PVE-aréna van benne.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #40223 2019.06.10. 13:40

DanielT írta:Volt az az elég jó Beyond G&E trailer 1-2 éve... Nekem semmit nem jelent a játék, de még így is depressziós lettem, amikor belekattintottam a jelenlegi valóságba.
Nem volt abból sose jó tréler.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #40224 2019.06.10. 13:43

Moby írta:Bekerül a vaultba, 990-ért egy 1-2 délutánra jó lesz.
Talán. Egyébként elég gyengének tűnik a játék. Komolyan, ránézésre az ezeréves Jedi Knight 2 szintje még mindig messze van fénykardozásra. A Fos Unleashedben lgalább volt fizika, a Battlefos 2 meg szép volt, de ez úgy néz ki, mint ami most szökött PS3-ról.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #40225 2019.06.10. 13:47

Bethesda:
fallout aréna - nem nem buktak fullra bele?!?!?!? ki játsza ezt a fost?!?
ghostwire - hááát, talán. nemtom
elder scrolls online - wow nem halt még ki?
comander keen - "őrületes bringa géÉéÉép!", ratyi
mobiljátékok - nagyon gyorsan pörgettem
rage - jópofa 80s trailer, de taszít a buta redneck szarság
wolfenstein - 80s trailer megint? miva divat megin? amúgy passz
deathloop - 70s trailler, nocsak. Amúgy fogalmam sincs, hogy mi lesz a játék, de sokat lőttek
doom - nosztalgia miatt nyitott leszek rá nagyon esős napon 5EUR-ért

twitch coverage az előzőkhöz - folyamatos cringe / 10
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #40226 2019.06.10. 13:51

Botond írta:Neked a szar is ízetlen. Volt ilyen feleségem, volt ilyen barátnőm, veled mán nem költözök össze az ziher. Az ilyesmivel az a gond, hogy a körülmények változása semmilyen pluszt nem fog hozni az életedben, mert a látszattal ellentétben nem a körülményekben van a probléma, akárhogy is próbálod ezt magadnak beadni. :D
Naaa, ne vetíccsed má rám, hogy nem tudtad kielégíteni a feleségedet/barátnődet! :mf2:
És még nem is voltam elég kritikus. :D Több totál fosra azt írtam, hogy talán. :D:D
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #40227 2019.06.10. 13:52

Zóanagyvarázsló írta:co-opra építő FPS-Diablo
Ez most jobb, vagy rosszabb? :D
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #40228 2019.06.10. 13:56

DanielT írta:Pc Game pass lista, rajta a Metro-val. Havi 10 USD.
Ez meg hogyan került bele?!?
Avatar
Botond

Hozzászólás #40229 2019.06.10. 13:56

aabyssx írta:Naaa, ne vetíccsed má rám, hogy nem tudtad kielégíteni a feleségedet/barátnődet! :mf2:
És még nem is voltam elég kritikus. :D Több totál fosra azt írtam, hogy talán. :D:D
Talán. Az elégedettség és optimizmus csúcsa. :D Engem szinte meggyőztél. :D
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #40230 2019.06.10. 13:57

aabyssx írta:Ez most jobb, vagy rosszabb? :D
Nézőpont kérdése, én csak azért dobtam be a tényeket, hogy legyen itt fingunk is arról, amiről beszélünk.

Engem speciel arénaként nem érdekelne, single-ben sem, co-opban majd egyszer végigmegy. Legyen elég annyi, hogy játékmenetre a Diablo jobb.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #40231 2019.06.10. 13:58

Botond írta:Talán. Az elégedettség és optimizmus csúcsa. :D Engem szinte meggyőztél. :D
Én támogatom aaby felvetését, menj vele szobára bizonyítani :law:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #40232 2019.06.10. 13:59

aabyssx írta:doom - nosztalgia miatt nyitott leszek rá nagyon esős napon 5EUR-ért
Tényleg kemény ez az E3, ha már TE is Doom-nosztalgiába menekülsz :hehe:
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #40233 2019.06.10. 14:04

Kész, végignéztem/pörgettem mindent. Ennyi.
Avatar
Botond

Hozzászólás #40234 2019.06.10. 14:04

Zóanagyvarázsló írta:Én támogatom aaby felvetését, menj vele szobára bizonyítani :law:
Én nem akarom itt senkinek semmilyen illuzióját lerombolni ezzel kapcsolatban, mivel hogy a célközönség 0%-át teszitek ki ebben a témában, szóval ezt kihagyom. :D
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #40235 2019.06.10. 14:06

Zóanagyvarázsló írta:Tényleg kemény ez az E3, ha már TE is Doom-nosztalgiába menekülsz :hehe:
És ha megnézed, még a GeoW volt az egyik, amit legkevésbé szóltam le. :banplz:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #40236 2019.06.10. 14:21

Botond írta:Én nem akarom itt senkinek semmilyen illuzióját lerombolni ezzel kapcsolatban, mivel hogy a célközönség 0%-át teszitek ki ebben a témában, szóval ezt kihagyom. :D
De azért azt beláthatod, hogy a világ leghangosabban síró puncijának a kielégítésével csak bebizonyítanád, hogy te vagy az alfakan!
Avatar
Micsu

Hozzászólás #40237 2019.06.10. 14:48

Zóanagyvarázsló írta:De azért azt beláthatod, hogy a világ leghangosabban síró puncijának a kielégítésével csak bebizonyítanád, hogy te vagy az alfakan!
lehet aby is csak a vagyonara utazik :D
Avatar
donatus13

Hozzászólás #40238 2019.06.10. 14:52

E3-ból amit eddig láttam.

Commander Keen - Első érzés --> Hová tettem a gázolajos kannát a kurva életbe?
Cyberpunk 2077-el biztosan nem fogok játszani de keanu reeves azért király volt.

Amit várok az a mai naptól a the settlers.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #40239 2019.06.10. 15:07

donatus13 írta:de keanu reeves azért király volt.
ja, kb azt se tudta miröl kell beszelnie, meg is lepödött a sok sikitozo debilen. csak hat a zsozso E! :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #40240 2019.06.10. 17:40

star wars - technikailag rendben van de semmi olyat nem látok benne ami megfogna
új ori - nem vonz ez a giccsparádé
the outer worlds - a bemutató nem volt meggyőző, az art szar meg a szinek se valami újhullámos trendet követnek, de érdekel mivel rpg és az obsidian tud ha akar is
cyberpunk - alap, keanu mindha részeg lett volna gondolom a játékbeli szerepét akarta hozni, ha már fel kell ülni a sztárt a játékba hype vonatra akkor a cd project itt se lőtt mellé mert keanu illik a cyberpunkhoz
spiritfarler - ez valami kiddie dráma?
bleeding edge - nekem az overwatch jutott erről az eszembe, kihagyom
legend of wright - ez valami nindeno-ms kollaboráció lenne? :D
blair witch - nem érdekel a stílus
game pass - 10 dollárért metro azért fincsi
flight simulator - kell, azért ez meglepetés volt, ilyen fotoreal graf mellett én biztos beleteszek pár órát
age of empires 2 hd - inkább az új Aoet promozták volna, kb leszarom
wastelands 3 - ABYnak válaszolva elég sokan játszanak rpgkel, körökre osztott taktikai harccal, ez is érdekel pedig a bemutató szar volt meg itt is mi ez az art, a 2. rész elég kellemes játék volt de itt nem látom a helyes irányt
psychonauts 2 - nem érdekel
elden ring - szokásos évenkénti from rókabőr, skip
Tales of Arise - skip
dragon ball - skip bár ha jó rpg akkor lehet érdekel
halo - érdekes hogy kb ez az első nextgen játék bemutató de még a cyberpunk szintjét se éri el nálam (bár az biztos nem real gameplay volt), nah majd kiismerik azért a hardwaret
12 minutes - ebből bármi lehet
way of the woods - kiddie nagyon, pedig ha komolyabb lenne érdekelne
gears 5 - pihentetni kéne már a szériát
dying light 2 - nem érdekel
fallout aréna - lul
ghostwire - ez lehet jó
elder scrolls online - skip
comander keen - mi ez a fos? :D
wolfenstein - pihentetni kéne
deathloop - arkhane úgyhogy lehet jó, kiv leszek a gameplayre
doom - 10 ojróért jöhet

Ms konfról meg annyit hogy nem tudom mire fel a rinya mert most az a legnagyobb gond vele hogy nem röhögöm végig halálra magam alatta, azaz nem szórakozom olyan jól, messze nem a legszarabb konfok közé tartozik évek óta
magasan jobb 2-3 éve a konferencia mint pl 8 éve mikor 10 perceként váltogatták egymást a halo-gear-forza vonal mellett a sport, kinect és ritmus játékok, ezek mellé meg oda volt téve egy cod vagy egy bf, hát ennél most jóval jobbak szvsz mikor több féle stílust több féle platformon vonultatnak fel csak éppen ott kezdődnek a gondok
hogy a halo-forza-gears vonalat absz nem pihentetik, semmi igazán ütős cím nincs amivel el kéne adni ezt a fosul promózott project scarlettet aminek a bemutatója szánalmasan szar volt, tudjuk milyen jó lesz, mindig olyan jók ezek az új konzolok (not), rocket level science stuff, meg cloud power meg miegymás, röhej
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #40241 2019.06.10. 17:49

Micsu írta:star wars - technikailag rendben van de semmi olyat nem látok benne ami megfogna
A gameplay azért sok minden volt, csak szép nem. A léyneg, hogy javulnia kéne, nem rusnyulnia.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #40242 2019.06.10. 17:57

Zóanagyvarázsló írta:A gameplay azért sok minden volt, csak szép nem. A léyneg, hogy javulnia kéne, nem rusnyulnia.
valszeg itt nem lesz downgrade mint ahogy a bfeknél se nagyon volt
Avatar
DanielT

Hozzászólás #40243 2019.06.10. 19:16

aabyssx írta:Ez meg hogyan került bele?!?
Gondolom annyi eladásuk volt a csodás Epik sztóron, hogy most már "ingyen" szórják. Illetve az MS is letett egy szép összeget az Epic kupac mellé. Tök jó, hogy nem bízták a vásárlókra a bevételt!

Itt penészedjek meg, ha bárhol egy fillért látnak belőle tőlem. Illetve egyetlen esély, ha végignyomom a warezt és nagyon bejön. Akkor egy 5 eurós csulát kapnak majd Steamen.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #40244 2019.06.10. 19:17

SlickAdam írta:ja, kb azt se tudta miröl kell beszelnie, meg is lepödött a sok sikitozo debilen. csak hat a zsozso E! :D
Ja, cseppet kizökkent a srác és pokoli béna lett a cameo-ja. Ahelyett, hogy hozott volna egy frankó karaktert és fokozta volna a trailer hangulatát, csak vihogott mint egy tinilány.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #40245 2019.06.10. 19:21

Most megy a Pc show, ha valakinek még nem lenne elég ebből a vergődésből.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #40246 2019.06.10. 19:23

DanielT írta:Gondolom annyi eladásuk volt a csodás Epik sztóron, hogy most már "ingyen" szórják. Illetve az MS is letett egy szép összeget az Epic kupac mellé. Tök jó, hogy nem bízták a vásárlókra a bevételt!

sikerstory az epicfail storera migálás :banplz:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Micsu 2019.06.10. 19:24-kor.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #40247 2019.06.10. 19:24

DanielT írta:Most megy a Pc show, ha valakinek még nem lenne elég ebből a vergődésből.
az a szomorú hogy itt a B-shown is lesz annyi számomra érdekelt játék mint a nagy kiadóknál
rip aaa gaming
Avatar
DanielT

Hozzászólás #40248 2019.06.10. 19:29

Végre egy 5 perces monitor reklám! Vágytam erre ma este.
Avatar
Moby

Hozzászólás #40249 2019.06.10. 19:30

DanielT írta:Végre egy 5 perces monitor reklám! Vágytam erre ma este.
Fasznak nézed? :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #40250 2019.06.10. 19:34

Moby írta:Fasznak nézed? :D
Kínzom magam. Inkább a fájdalom, mint a nihil, ami úgyis jön megint holnaptól.

Vissza: “Leáldozott.hu”