A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Botond

Hozzászólás #40041 2019.06.03. 15:09

Moby írta:Mint a légibaleseteknél: sosem valami nagy elbaszás van, csak pár műszer elbaszódik, meg pár emberi mulasztás, és meghalnak sokszázan. Na ilyen. Csak épp nem figyeltem kellően valamire, csak épp rossz orvost fogtam ki, akinek az egyszerű magyarázatát könnyebb volt elfogadni, stb.
Majd leírom.
Ha ilyeneket írsz, akkor legalább a jó kedv visszatért és az fontos, ennek legalább örülhetünk. Jobbulást, és várunk vissza tényleg a kockulás frontján is. Nem jók a szélsőségek, ahogy a nonstop géming se jó, teljesen eldobni se szabad, nekünk ez már az életünk része, tolni kell tovább ezt a hullámvasútat is, ahogy Zó is írja. :)
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #40042 2019.06.03. 15:38

A leírtak alapján úgy néz ki Mobynkat nem kerülte el a tipikus magyar férfiúi sors. Örülök, hogy már túl vagy a közvetlen veszélyen és kitartást az mozgás/diéta tartásához. :puszis:
Én is mindig megfogadom amikor ilyenről hallok, meg SQJ után is, de eddig csak mérsékelt sikerrel.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #40043 2019.06.03. 16:47

Moby írta:Tanulni nem fogtok belőle, de le fogom írni otthon. Nem publikban, akit érdekel, annak elküldöm majd. Nagy tanulságra ne számítsatok :D
A tanulságot ne írd le, csak az eseményfolyamot! Bár ilyen ütős gerillamarketing kampány után fel vagyok készülve, hogy bekezdésenként lesz fizetős a DLC. :banplz:

Egy példány tehát jöhet, collector's editionra is jó vagyok akár, ha valami vér/széklet/egyéb dns minta van a pakkban! :idiota: :idiota: :idiota:
Avatar
Moby

Hozzászólás #40044 2019.06.03. 16:48

benőmenő írta:A leírtak alapján úgy néz ki Mobynkat nem kerülte el a tipikus magyar férfiúi sors. Örülök, hogy már túl vagy a közvetlen veszélyen és kitartást az mozgás/diéta tartásához. :puszis:
Én is mindig megfogadom amikor ilyenről hallok, meg SQJ után is, de eddig csak mérsékelt sikerrel.
tökéletesen igazad van. Ezek tipik egzisztenciáliás problémák, amibe főleg férfiakat érint. Elérsz egy szintet, azthiszed fontos vagy, te műkődtetsz mindent, te fingod a passzátszelet. A kis dolgok eltűnnek, már csak a fontos és sürgős dolgokra koncentrálsz. Rázod vadul a pofonfát minden nap. Előbb-utóbb leesik. Vagy így, vagy úgy, de leesik. Kurvára kell vigyázni a jót. Nem lehet túlvigyázni.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #40045 2019.06.03. 16:52

DanielT írta:A tanulságot ne írd le, csak az eseményfolyamot! Bár ilyen ütős gerillamarketing kampány után fel vagyok készülve, hogy bekezdésenként lesz fizetős a DLC. :banplz:

Egy példány tehát jöhet, collector's editionra is jó vagyok akár, ha valami vér/széklet/egyéb dns minta van a pakkban! :idiota: :idiota: :idiota:
Az rendben van, ha fizetős, de ha a leáld helyett az Epic Store-on látom viszont exkluzívként, akkor balhé lesz :violent:
Avatar
Moby

Hozzászólás #40046 2019.06.03. 16:54

DanielT írta:A tanulságot ne írd le, csak az eseményfolyamot! Bár ilyen ütős gerillamarketing kampány után fel vagyok készülve, hogy bekezdésenként lesz fizetős a DLC. :banplz:

Egy példány tehát jöhet, collector's editionra is jó vagyok akár, ha valami vér/széklet/egyéb dns minta van a pakkban! :idiota: :idiota: :idiota:

Nem akarok telóról pötyörészni, ennyi az egész :)
Avatar
Botond

Hozzászólás #40047 2019.06.03. 18:55

Moby írta:Nem akarok telóról pötyörészni, ennyi az egész :)
Switchezel egész nap, sajnálod ránk az időt. :)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #40048 2019.06.03. 18:58

benőmenő írta:A leírtak alapján úgy néz ki Mobynkat nem kerülte el a tipikus magyar férfiúi sors. Örülök, hogy már túl vagy a közvetlen veszélyen és kitartást az mozgás/diéta tartásához. :puszis:
Én is mindig megfogadom amikor ilyenről hallok, meg SQJ után is, de eddig csak mérsékelt sikerrel.
hajrá Moby :puszi:
te meg ne csüggedj benő, már el is indultál egy jobb élet felé mikor a halrudakat becsempészted az étrendedbe :banplz:

egyébként meg ne legyetek már olyanok mint a rossz vénasszonyok, hagyjátok már békén :P
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #40049 2019.06.03. 19:23

Botond írta:Kint az új vidia driver, most már nem omlik össze a FH4, ha alagútba hajt be az ember. Kár, pedig emiatt is lehetett volna fröcsögni egy sort, hogy mennyire fakezű az MS, meg szarazuwp meg minden ilyesmi, most meg trollok belepiszkítottak a mókába, és leleplezték, hogy megint egy 3rd party program volt a hunyó. Áh, a szemetek!
Lassan egyhetes az a driver, de én is csak a hatásodra telepítettem. Nálam összeomlás nem volt, a 60 fps is megvolt, de ahogy említettem, ablakban kellett futtatni, mert permanensen akadt, és a GeoW4-nél is hasonló tünetet produkált. Nos, ez megoldódott, végre megy teljes képernyőn is ultrán 60 fps-sel. Benő már nyilván kiszállt, az ő 1060-as sirámjai már a múlt ködébe vesztek.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #40050 2019.06.03. 19:29

Zóanagyvarázsló írta:Lassan egyhetes az a driver, de én is csak a hatásodra telepítettem. Nálam összeomlás nem volt, a 60 fps is megvolt, de ahogy említettem, ablakban kellett futtatni, mert permanensen akadt, és a GeoW4-nél is hasonló tünetet produkált. Nos, ez megoldódott, végre megy teljes képernyőn is ultrán 60 fps-sel. Benő már nyilván kiszállt, az ő 1060-as sirámjai már a múlt ködébe vesztek.
Ahogy nyomtam a 3D mark benchmarkokat, - főleg a tabletekre szántakat, amik mentek vagy 1200 fps-el - olyan szinten visított a kártya, azt hittem ívet húz és leég a ház. :bdead:
De nem, beton stabil. Játékok alatt olyan 2GHz körülre boostol a gpu, GTA 5 alatt 63 celsius, egy óra szőrösfánk után felment 72-re, igaz ott már volt ventillátorhang is.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #40051 2019.06.03. 19:53

Őszintén örülök, hogy jobban vagy, hajrá! :eljen:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #40052 2019.06.03. 19:55

Micsu írta:te meg ne csüggedj benő, már el is indultál egy jobb élet felé mikor a halrudakat becsempészted az étrendedbe :banplz:
phpBB [media]
Avatar
eje75

Hozzászólás #40053 2019.06.03. 22:10

Moby írta:Pár hónap terápia van előttem, meg mégegy műtét..
Nem vagyok az orvosod, de szerintem most nyilvánvalóan nem állsz kész egy nemváltó beavatkozásra... épp hogy túlélted a fitymaféked átvágását, és máris új műtéten gondolkodsz? Inkább annak örülj, hogy enyhül a makkod végén az égető érzés
Spoiler
Kép :banplz: :banplz: :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #40054 2019.06.04. 09:23

Hülye :DD
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #40055 2019.06.04. 11:20

eje75 írta:Nem vagyok az orvosod, de szerintem most nyilvánvalóan nem állsz kész egy nemváltó beavatkozásra... épp hogy túlélted a fitymaféked átvágását, és máris új műtéten gondolkodsz? Inkább annak örülj, hogy enyhül a makkod végén az égető érzés
Spoiler
Kép :banplz: :banplz: :banplz:
És mostantól bármit írhat Moby, mert már TUDOM, hogy mi történt valójában. Ez egy áldás a sok fake news korában.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #40056 2019.06.04. 11:21

Dani készülhet nyaralni a Zónába:

Avatar
neoreg

Hozzászólás #40057 2019.06.04. 12:39

hello

250ezerig milyen 65 colos tv-t érdemes venni játékra (tehát az input lag legyen kisebb, mint 20ms)? Tudom, nem sokból lehet választani ekkora keretből, kb csak az LG UK meg a Samsung NU/RU modelljei férnek bele. Azt is tudom, hogy szar ezekben HDR (ami amúgyse nagyon érdekel), meg a képminőség is fos QLED/OLED-hez képest, de két fos közül melyik a kevésbé rossz? Ami infót találtam sok helyről összekukázva, abból az jön le, hogy a képet leszámítva (RGBW-s "varázslás"...) az LG sok mindenben jobb, mint a Samsung (szoftver, támogatás, hangzás, etc...). Hajlanék az LG felé, csak nem tudom tényleg annyira fos-e az az RGBW... Itt megjegyzem, hogy PC előtt egy 27 colos 1440p-s 144Hz-es TN paneles Asus-t nyúzok és nekem az is tökéletesen megfelel. Nyilván észrevenném, ha melléraknának egy OLED-et, hogy mennyivel rosszabb, de önmagában nekem nincs gondom vele.

Esetleg valakinek infója van-e arról, hogy mikor jönnek Magyarországra a 2019-es alsó kategóriás LG-k (UL széria) és hogy azokban még mindig RGBW panel van-e?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #40058 2019.06.04. 14:11

neoreg írta:hello

250ezerig milyen 65 colos tv-t érdemes venni játékra?
Szerintem használtat. Bármelyik 5 éves csúcsmodellel jobban jársz mint ezekkel a low-end cuccokkal újan.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #40059 2019.06.04. 14:15

Zóanagyvarázsló írta:Dani készülhet nyaralni a Zónába:

Zsírke! :eljen:

szerk: ÓBAZMEG... havas környezet... meg se néztem volna így az eredetit, pont az a zőccség csodás hangulata vonzott be.
Avatar
deep

Hozzászólás #40060 2019.06.04. 14:48

neoreg írta:hello
250ezerig milyen 65 colos tv-t érdemes venni játékra
Tavaly év végén 300ért vettem lowend oledet újan. Szerintem találsz már ennyiért, és annyira superior képminőségben, hogy nem vennék már mást. Input lagilag, hacsak nem akarsz rajta e-sport fps diamond ligákban röpködni, nincs észlelhető lag.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #40061 2019.06.04. 15:39

DanielT írta:Zsírke! :eljen:

szerk: ÓBAZMEG... havas környezet... meg se néztem volna így az eredetit, pont az a zőccség csodás hangulata vonzott be.
Abban is voltak havas pályák. meglátjuk, hogy az újak csak azok lesznek-e, illetve a régi helyszíneken milyen új tartalom lesz.

Vicces, hogy a meglévő 5 karakter mellé beugró még egynek kell örülni, miközben a Jagged Alliance 2 alapjátékában 66 volt, mind saját dumákkal.
Avatar
neoreg

Hozzászólás #40062 2019.06.04. 15:56

DanielT írta:Szerintem használtat. Bármelyik 5 éves csúcsmodellel jobban jársz mint ezekkel a low-end cuccokkal újan.
Használt az nálam nem játszik, nem csak tv, de úgy kb minden esetében. Mellesleg sok évvel ezelőtti csúcs LG-hez borzalmas input lag-ot írnak, így legyen bármilyen szép is a képe, játékra nekem alkalmatlan lenne.
Avatar
neoreg

Hozzászólás #40063 2019.06.04. 16:03

deep írta:Tavaly év végén 300ért vettem lowend oledet újan. Szerintem találsz már ennyiért, és annyira superior képminőségben, hogy nem vennék már mást. Input lagilag, hacsak nem akarsz rajta e-sport fps diamond ligákban röpködni, nincs észlelhető lag.
65 colos B8 oled 550+ ezer, de még az 55-ös is 350, ennyit nem fogok adni érte és jelenleg ez a lowend, ami kapható.

Nekem a sok szar lehetőség közül kellene kiválasztanom a legkevésbé szart. Nem arról van szó, hogy nem tudnék megvenni egy drágábbat, így a "gyűjtsek még" se játszik, egyszerűen nekem nem ér meg egy tv 250ezernél többet (meg úgy kb semmi se, ami nem autó, vagy lakás).
Avatar
DanielT

Hozzászólás #40064 2019.06.04. 16:30

neoreg írta:Használt az nálam nem játszik, nem csak tv, de úgy kb minden esetében. Mellesleg sok évvel ezelőtti csúcs LG-hez borzalmas input lag-ot írnak, így legyen bármilyen szép is a képe, játékra nekem alkalmatlan lenne.
Hát te tudod, de ezzel az elvvel szerintem több áldozatot vállalsz be, mint amennyit érdemes. Az LG-k valóban poklok voltak input lag terén, nem is azt vennék LCD-ből elsősorban. Mondjuk kb semmit nem vennék, de ez más kérdés. :D

Sajnos konkrétumot én nem tudok mondani. :(
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #40065 2019.06.04. 17:21

DanielT írta:Hát te tudod, de ezzel az elvvel szerintem több áldozatot vállalsz be, mint amennyit érdemes. Az LG-k valóban poklok voltak input lag terén, nem is azt vennék LCD-ből elsősorban. Mondjuk kb semmit nem vennék, de ez más kérdés. :D

Sajnos konkrétumot én nem tudok mondani. :(
Nálam ment DMC és Ratchet is végig LG-n (talán 2014-es vagy 2015-ös modell), de nem vágott földhöz az input lag, sőt a Ninja Gaiden is többnyire azon ment.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #40066 2019.06.04. 17:52

Chernobyl utolsó rész megnézve. Gondolatban oda lett téve az Elit alakulat (Band of Borthers) mellé a polcon/10.
Mint mindig, ajánlom utána a hozzá tartozó hivatalos podcast adást végighallgatni.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #40067 2019.06.04. 18:10

Sajnos pofatlanul rovid
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #40068 2019.06.04. 22:50

benőmenő írta:Chernobyl utolsó rész megnézve. Gondolatban oda lett téve az Elit alakulat (Band of Borthers) mellé a polcon/10.
Mint mindig, ajánlom utána a hozzá tartozó hivatalos podcast adást végighallgatni.
Mi most végeztünk az utolsó résszel.
Egyszerűen tökéletes.
Spoiler
A bíróságon tett magyarázat után végre megvilágosodtam! :miaz:
Avatar
donatus13

Hozzászólás #40069 2019.06.04. 23:42

Jobbulást moby, örülök ,hogy javulsz, remélem azért teljesen fel tudsz majd épülni a történtekből.
Avatar
Moby

Hozzászólás #40070 2019.06.05. 08:29

donatus13 írta:Jobbulást moby, örülök ,hogy javulsz, remélem azért teljesen fel tudsz majd épülni a történtekből.
Köszike! :eljen: Én is! Mindemellett vannak dolgok, amiken nem akarok változtni, vagy legalábbis nem az eset előttire. Pl a súlyom. 1 hét alatt fogytam 12 kilót. Aztán megállt, de ha felépültem még egy párat szeretnék belőle faragni. Persze nem így. Meg át is kell alakítnai, mert ugyan nem vízből fogyott (nem volt miből, 2 hétig nem ihattam), de persze nem is zsírból, hanem izomból. Szóval most ilyen nyugalmazott fizikatanár testem van, de majd javul ez is :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #40071 2019.06.05. 08:34

Ja igen, Csernobil. Tegnap hajnalban megnéztem az utolsót.
Ábasszátokmeg, ez az év sorozata. Mosolyogva mosta fel a padlót bármivel, és még sárkányok sem kellettek hozzá.
Avatar
Botond

Hozzászólás #40072 2019.06.05. 09:07

Moby írta:Ja igen, Csernobil. Tegnap hajnalban megnéztem az utolsót.
Ábasszátokmeg, ez az év sorozata. Mosolyogva mosta fel a padlót bármivel, és még sárkányok sem kellettek hozzá.
Mondjuk egy sárkányt pont elbírt volna. :idiota:
Avatar
Botond

Hozzászólás #40073 2019.06.05. 09:09

Moby írta:1 hét alatt fogytam 12 kilót.
Ha ezen az úton akarsz továbbmenni, akkor válás. Az nekem 16 kilót hozott le, igaz három hét alatt. :gonosz1:
Avatar
donatus13

Hozzászólás #40074 2019.06.05. 09:23

Moby írta:Köszike! :eljen: Én is! Mindemellett vannak dolgok, amiken nem akarok változtni, vagy legalábbis nem az eset előttire. Pl a súlyom. 1 hét alatt fogytam 12 kilót. Aztán megállt, de ha felépültem még egy párat szeretnék belőle faragni. Persze nem így. Meg át is kell alakítnai, mert ugyan nem vízből fogyott (nem volt miből, 2 hétig nem ihattam), de persze nem is zsírból, hanem izomból. Szóval most ilyen nyugalmazott fizikatanár testem van, de majd javul ez is :D

Helyes, a rosszban is a jót kell keresni :D Azt bizton állítom, (némi saját tapasztalattal) hogy a kórházban tanul a legtöbbet az ember, főleg magáról, kivéve persze aki amúgy is foglalkozik "magával" de ez ma már kb az emberek 2 % ára jellemző.

Hajrá a felépüléshez és a további építéshez, fogyás kemény, de az egyik legpozitívabb dolog.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #40075 2019.06.05. 09:26

Moby írta:Ja igen, Csernobil. Tegnap hajnalban megnéztem az utolsót.
Ábasszátokmeg, ez az év sorozata. Mosolyogva mosta fel a padlót bármivel, és még sárkányok sem kellettek hozzá.
Hát azért benne van bőven, hogy ez egy "hálás" téma, kitalálni se nagyon kellett semmit, "csak" rekonstruálni. Még nem láttam az utolsó részt, de szerintem sokkal jobban ki lehetett volna ezt fejteni. Ha a trónoknál kritizáltuk az utolsó évad kapkodását, akkor itt is lehetne.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #40076 2019.06.05. 09:32

De jól hallom? Jól olvasom? Valaki megint a 240p géming iránt érdeklődik és kérdezi, hogy mi a helyzet a fronton?!

KÖSZÖNÖM A KÉRDÉST! :idiota:

Nos, jó hírek! Az álom nagy része ugye az volt, hogy a PS1 cuccok menjenek az összes korszerű grafikai korrekcióval. Ezek meg Vulkan-nal, vagy OpenGL-lel mennek csak, a Retroarch pedig D3D driverrel indult el a hekkelt driver alatt.

Node tegnap megint ráírtam privátot a driver fejlesztőjére, immár kb ez a harmadik vagy negyedik csatorna, ahol fel próbáltam venni vele a kapcsolatot, de nem reagált. Pedig az egyik kérdésemre még egy 20 eurós bélyeget is felnyaltam, de leszarta.

Most végre válaszolt és sikerült működésre bírni a cuccot. Ezt látnia kéne mindenkinek egyszer... Majd kitalálom a módját, mert magatoknak úgyis lusták vagytok megcsinálni, pedig olyan egyszerű... :eplus2:
Avatar
Moby

Hozzászólás #40077 2019.06.05. 09:33

DanielT írta:Hát azért benne van bőven, hogy ez egy "hálás" téma, kitalálni se nagyon kellett semmit, "csak" rekonstruálni. Még nem láttam az utolsó részt, de szerintem sokkal jobban ki lehetett volna ezt fejteni. Ha a trónoknál kritizáltuk az utolsó évad kapkodását, akkor itt is lehetne.
Igen, "hálás" a téma, de minden más aspektusban (színészi játék, zenei rendezés, vágás, stb) annyit tett hozzá, hogy emocionálisan pont nem a téma nyers mivolta az, ami miatt zseniális volt. Számolatlan dokufilmet láttam a témában. Egyik sem érintett meg semennyire.
Avatar
Moby

Hozzászólás #40078 2019.06.05. 09:37

A "kitalálni sem kellett semmit" meg értelmezhetetlen. Kitalálni az korábbi valós eseményeket főbb vonulatait nem kellett. Hogy ezt hogyan mesélik el, azt nagyon is ki kellett találni, és kurvásul kitalálták.
Avatar
Botond

Hozzászólás #40079 2019.06.05. 09:39

DanielT írta:Hát azért benne van bőven, hogy ez egy "hálás" téma, kitalálni se nagyon kellett semmit, "csak" rekonstruálni. Még nem láttam az utolsó részt, de szerintem sokkal jobban ki lehetett volna ezt fejteni. Ha a trónoknál kritizáltuk az utolsó évad kapkodását, akkor itt is lehetne.
Pedig mióta láttam azóta feszül bennem egy komment, de nem merem ellőni, amíg be nem írod, hogy láttad. :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #40080 2019.06.05. 09:41

Moby írta:A "kitalálni sem kellett semmit" meg értelmezhetetlen. Kitalálni az korábbi valós eseményeket főbb vonulatait nem kellett. Hogy ezt hogyan mesélik el, azt nagyon is ki kellett találni, és kurvásul kitalálták.
Hát jó. Nekem is tetszett, de pont semmi újat nem mondott, azon kívül, hogy "beültetett" néhány beszélgetésre.

Azt meg értelmezni se tudom, hogy a számolatlan dokumentumfilm nem érintett meg, mert nekem meg pont azért nem volt akkora hatása, hiszen láttam már.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #40081 2019.06.05. 09:41

DanielT írta:Hát azért benne van bőven, hogy ez egy "hálás" téma, kitalálni se nagyon kellett semmit, "csak" rekonstruálni. Még nem láttam az utolsó részt, de szerintem sokkal jobban ki lehetett volna ezt fejteni. Ha a trónoknál kritizáltuk az utolsó évad kapkodását, akkor itt is lehetne.
Lett volna még bőven, amiről mesélhettek volna, de egyszerűen nem lehet terrorban tartani a nézőt a végtelenségig, mert egy idő után kitolódik az ingerküszöb. És valóban hálás téma volt, de a vágás, a fényképezés és a színészi játék is ott volt a szeren.
Igazából én is, - mint sokan mások - a sorozat hatására néztem utána mi is történt pontosan és hogyan működik egy ilyen erőmű. Plusz nevesíti azokat, akik megmentettek minket egy még nagyobb katasztrófától.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára benőmenő 2019.06.05. 09:43-kor.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #40082 2019.06.05. 09:42

Botond írta:Pedig mióta láttam azóta feszül bennem egy komment, de nem merem ellőni, amíg be nem írod, hogy láttad. :)
Na, riszpekt, hogy kibírod! :worship: Cserébe a lehető leghamarabb megnézem, lehet még melóban. :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #40083 2019.06.05. 12:36

Úgyfest nem csak nekem, de sokaknak adott olyan a Csernobil, amit a korábbi dokuk nem :)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #40084 2019.06.05. 12:52

DanielT írta:Hát jó. Nekem is tetszett, de pont semmi újat nem mondott, azon kívül, hogy "beültetett" néhány beszélgetésre.

Azt meg értelmezni se tudom, hogy a számolatlan dokumentumfilm nem érintett meg, mert nekem meg pont azért nem volt akkora hatása, hiszen láttam már.
jo jo de a korabbi dokuk kb olyanok mint plazma tvn sega megadrive jatekkal jatszani ;) vannak koztuk jok de gagyik is, de ilyen minosegben egyik sincs, persze ez film de elegge valosaghu
Mondom a legnagyobb hibaja h rovid, boven elbirt vna 10 reszt ilyen minosegben, volt meg benne potencial amit nem hasznaltak ki
Avatar
Botond

Hozzászólás #40085 2019.06.05. 13:02

Micsu írta:jo jo de a korabbi dokuk kb olyanok mint plazma tvn sega megadrive jatekkal jatszani ;) vannak koztuk jok de gagyik is, de ilyen minosegben egyik sincs, persze ez film de elegge valosaghu
Mondom a legnagyobb hibaja h rovid, boven elbirt vna 10 reszt ilyen minosegben, volt meg benne potencial amit nem hasznaltak ki
Benővel értek egyet ebben a kérdésben. Ilyen depresszív cuccból sokkal többet az átlag néző nem bír el. Ez pont elég volt, és aki akar az még utánaolvas, stb.
Így is volt olyan rész, ami nem ment le egyben, meg kellett állítani, felállni, levegőzni egyet, hogy befogadható legyen. Minden további rész csak fokozni tudta volna a kritikus, érhetetlen pillanatokat, amikből valójában ennyi elég is volt, hacsak nem HC horror rajongó az ember és az tölti el jóérzéssel, ha térdig gázol a vérfürdőben.
Avatar
Botond

Hozzászólás #40086 2019.06.05. 13:11

Júniusban három játékkal bővül a switch online kínálat, az egyik a double dragon2. :D Még c64en pörgettem, móka lesz fiammal együtt tolni, ez lesz az első erőszakos játéka, amit engedek majd neki. Quickshot joyok kicsi hiányozni fognak azért. :)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #40087 2019.06.05. 13:18

Botond írta:Benővel értek egyet ebben a kérdésben. Ilyen depresszív cuccból sokkal többet az átlag néző nem bír el. Ez pont elég volt, és aki akar az még utánaolvas, stb.
Így is volt olyan rész, ami nem ment le egyben, meg kellett állítani, felállni, levegőzni egyet, hogy befogadható legyen. Minden további rész csak fokozni tudta volna a kritikus, érhetetlen pillanatokat, amikből valójában ennyi elég is volt, hacsak nem HC horror rajongó az ember és az tölti el jóérzéssel, ha térdig gázol a vérfürdőben.
ez a szubjektiv velemenyem vt, az h az atlag embernek mi kell en lefosom ;)
En meg neztem volna pedig annyira vagyok hc horror rajongo mint nagyanyam, nagyon lenezem a mufajt, tobbnyire igenytelen, 1 kezemen meg tudom szamolni a szamora jo horrorokat
Nem tudtam h ennyire mimoza itt a tarsasag :D felallni levegozni? :nemtudom:
Avatar
Necro

Hozzászólás #40088 2019.06.05. 13:30

Én nem vagyok sorozatos egyáltalán (a Lost meg a Prison Break tönkretett) de a Csernobilra rámentem, leginkább azért mert 'csak' 5 óra. Még csak négy részt láttam, három tetszett.

Spoiler
A negyediket halálra untam, az ötödik perctől vártam mikor dobják be a kölyökkutyalelövést, a főszálból meg kb 5 perc volt, még ha a tető letakarítása meggyőzően is volt előadva
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #40089 2019.06.05. 13:31

Micsu írta:ez a szubjektiv velemenyem vt, az h az atlag embernek mi kell en lefosom ;)
En meg neztem volna pedig annyira vagyok hc horror rajongo mint nagyanyam, nagyon lenezem a mufajt, tobbnyire igenytelen, 1 kezemen meg tudom szamolni a szamora jo horrorokat
Nem tudtam h ennyire mimoza itt a tarsasag :D felallni levegozni? :nemtudom:
Lehet, hogy nem is mimóza, hanem veszélyes uránizotópok inhalálására gondolt.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #40090 2019.06.05. 13:33

Necro írta:Én nem vagyok sorozatos egyáltalán (a Lost meg a Prison Break tönkretett) de a Csernobilra rámentem, leginkább azért mert 'csak' 5 óra. Még csak négy részt láttam, három tetszett.

Spoiler
A negyediket halálra untam, az ötödik perctől vártam mikor dobják be a kölyökkutyalelövést, a főszálból meg kb 5 perc volt, még ha a tető letakarítása meggyőzően is volt előadva
Lost és Prison Break? Azt nem csodálom, a Szomszédok után nehéz lehetett megélni akkora visszalépést.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #40091 2019.06.05. 14:42

Moby írta:Úgyfest nem csak nekem, de sokaknak adott olyan a Csernobil, amit a korábbi dokuk nem :)
Kb fingja nem volt a témáról az emberek 95%-nak szerintem, nemhogy dokukat nézzenek róla. Nem volt ez menőke téma 5 héttel ezelőttig.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #40092 2019.06.05. 14:45

DanielT írta:Na, riszpekt, hogy kibírod! :worship: Cserébe a lehető leghamarabb megnézem, lehet még melóban. :)
Megnéztem.

Kellett ez a rész, nagyon erős volt, pár hálivúdian hatásosnak szánt jelenetet kivéve.
Avatar
Botond

Hozzászólás #40093 2019.06.05. 15:08

DanielT írta:Megnéztem.

Kellett ez a rész, nagyon erős volt, pár hálivúdian hatásosnak szánt jelenetet kivéve.
No akkor spoilerben.
Spoiler
Végén felnevettem, amikor jöttek sorban a csávók, pillanatra kimerevítve és megjelentek alatta a feliratok, hogy hogyan alakult a további sorsuk. Ugye ezt hiányoltad a trónok harcánál, és erről linkeltél vicces videót. Szóval egy ilyen szórakoztató kikacsintással zártam ezt az amúgy cseppet sem vidám témát. :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #40094 2019.06.05. 15:10

Botond írta:No akkor spoilerben.
Spoiler
Végén felnevettem, amikor jöttek sorban a csávók, pillanatra kimerevítve és megjelentek alatta a feliratok, hogy hogyan alakult a további sorsuk. Ugye ezt hiányoltad a trónok harcánál, és erről linkeltél vicces videót. Szóval egy ilyen szórakoztató kikacsintással zártam ezt az amúgy cseppet sem vidám témát. :D
LOL. És tényleg. :DDD Most meg kell néznem úgy, hogy alákeverem a másik zenét. :banplz: :banplz: :banplz:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #40095 2019.06.05. 15:22

Travelers looking for the authentic Diablo experience can play the game as it was in 1996, with period-appropriate 20 FPS SVGA graphics, and the ability to matchmake through the classic version of Blizzard’s Battle.net® online-gaming service.
Úgy látszik, 24 fps alatt nem a CINEMATIC a kulcsszó, hanem a PERIOD-APPROPRIATE! Alig várom, hogy a PS3 Mini is ilyen jelzővel érkezzen a Demon's Soulsszal.

Az idézet a GOG-os leírásból van.

Azért van, ami még a 240p-nél is menőbb, na.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #40096 2019.06.05. 15:40

Zóanagyvarázsló írta:Úgy látszik, 24 fps alatt nem a CINEMATIC a kulcsszó, hanem a PERIOD-APPROPRIATE! Alig várom, hogy a PS3 Mini is ilyen jelzővel érkezzen a Demon's Soulsszal.
Tehát tavaly amikor újra letoltam a Shadow of the Colossust PS2-n nem ruppótlan paraszt voltam, csak korának megfelelő állapotában akartam befogadni a művet. :nezze:
Avatar
Moby

Hozzászólás #40097 2019.06.05. 16:14

DanielT írta:LOL. És tényleg. :DDD Most meg kell néznem úgy, hogy alákeverem a másik zenét. :banplz: :banplz: :banplz:

Elég ha felhangosítod a gépet :)
phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #40098 2019.06.05. 16:24

És nem bazdmeg, nem bírja ki az élet, hogy minden pillanatban az orrom alá ne dörgölje, hogy mennyire egy vén szar vagyok :banplz:
Spoiler
Kép
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #40099 2019.06.05. 17:09

Moby írta:És nem bazdmeg, nem bírja ki az élet, hogy minden pillanatban az orrom alá ne dörgölje, hogy mennyire egy vén szar vagyok :banplz:
Spoiler
Kép
A baloldali a műtét előtti, a másik a műtét utáni állapot? :fejvakaras:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #40100 2019.06.05. 18:36

Ezt a Battallion 1944-et nagyon vártam, de 20 perc alatt olyan szinten pattantam le róla, hogy ment is a refund. Egyáltalán nem sikerült lemásolniuk a cod2 gunplayt szvsz, cserébe a 20 perc abból állt, hogy az early accesst végignyomó ufók ugyanúgy végig spawnkilleltek, mintha most valaki megveszi a cod2-t és feltéved egy még üzemelő szerverre 0 km-rel a játékban. Kinézetre nem szép, de legalább feszt berángatott medium beállításokon és a picsányi pályán is az orrod előtt vált LOD-ot.
Senkinek nem tudnám őszintén ajánlani /10.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #40101 2019.06.06. 01:19

Zzzzzisten eltessen Danielle Tanti, E! :pias:
Avatar
Botond

Hozzászólás #40102 2019.06.06. 07:03

Boldogot Dani!
Avatar
Moby

Hozzászólás #40103 2019.06.06. 07:24

Boldog születésnapot Dani! :puszis:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #40104 2019.06.06. 08:22

Füled érjen bokádig, DT!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #40105 2019.06.06. 08:53

Hohóka köszönöm szépen! :)
Avatar
Botond

Hozzászólás #40106 2019.06.06. 09:41

Jövőre jön a 7 nanos samsunggyárakból az új vídia kártya. Asszem ezzel végleg vége lesz az amd vga-knak. És végre lesz olyan kártya, ami 40 fokos üzemhőmérséklettel, álló ventikkel is kiszolgálja a 4k@ultrát. :eljen: Viszont a proci amd lesz mellette, remélhetőleg hasonló paraméterekkel, és nem fognak 7 nanos kazánt gyártani, ami elméletileg lehetetlen, de az amdtől kitelik, hogy megoldja. :wow3:
Avatar
donatus13

Hozzászólás #40107 2019.06.06. 09:44

Éljen Dt hbd.

Más, ez a switch szerintetek jó vétel ?
Switch
Avatar
Botond

Hozzászólás #40108 2019.06.06. 09:57

donatus13 írta:Éljen Dt hbd.

Más, ez a switch szerintetek jó vétel ?
Switch
70-75k környékén adják-veszik reálisan a nem okosított switcheket. Van benne zelda+diablo, ráadásul digitálisan, az mondjuk 10-10k lenne, ha kártyás, de ezek nem azok, nem tudom vissza tudja e lopni az accot, de azé cinkes. Az 95k mondjuk nagy jóindulattal. A memóriakártya meg a többi szar meg talán megér egy 20ast, szóval azért összességében nem rossz ár ez.
Avatar
Moby

Hozzászólás #40109 2019.06.06. 10:05

donatus13 írta:Éljen Dt hbd.

Más, ez a switch szerintetek jó vétel ?
Switch
Ha pont minden kell belőle, akkor reális, ja. Mindenesetre biztosan nem egy bombaüzlet, kb ennyiből öszerakod magadnak egy csupaszgépből indulva is.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #40110 2019.06.06. 11:30

Boldogot DT

Vissza: “Leáldozott.hu”