A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Micsu

Hozzászólás #39761 2019.05.19. 21:56

benőmenő írta:Itt is köszi! Akik a főoldalról tévednének be azok ügyeljenek, hogy ne rögtön a legutóbbi postra vivő nyilacskára kattintsanak rutinból, mert az rögtön a spoiler topicba katapultálhatja őket.
Mekee #39758: Szerintem simán lehet "világméretű valaminek" hívni minden idők legdrágább és legnézettebb tv sorozatát.
nezettnek nezett de egy lol dontot tobben neznek azert, ez a hype mar mar tulzo
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #39763 2019.05.19. 22:59

"pont most neztem meg egy kepsorozatot a sugarzas miatt"
Jobb vasárnap esti programot el sem tudok képzelni :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #39764 2019.05.19. 23:06

Ez nekem pár napja volt, ma az egyes reaktorpítusokról olvastam, a fepimpelt RBMK reaktorokról, illetve a Cserenkov sugárzásról.
Elég lesz ebből 5 rész. Eddig is zsigerből gyűlöltem a korszakot, amiben felnőttem (leszámítva a magam kis világát benne), de most már a régenmindenjobbvoltozókat is munkatáborba záratnám :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #39765 2019.05.19. 23:12

Azert munkataborba ne zarass senkit mert a modernkori globalizacio tobb rakos betegsegert felel mint 10 csernobil, persze az utobbi latvanyosabb, megrazobb
Avatar
Moby

Hozzászólás #39766 2019.05.19. 23:21

Micsu írta:Azert munkataborba ne zarass senkit mert a modernkori globalizacio tobb rakos betegsegert felel mint 10 csernobil, persze az utobbi latvanyosabb, megrazobb
Modernkori??A globalizáció már üveghangon tombolt akkor is, amikor csernobil felpukkant :D Gyakrolatilag Csernobil volt az unió koporsójában az egyik utolsó szög. Nálunk meg már bőven itt lógatta a lábát befele. 87-ben nyíilt az első adidas bolt a váci utcában, ott voltam a megnyitón :)

/Nemsokra rá meg az első meki majdnem szemben vele.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Moby 2019.05.19. 23:26-kor.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #39767 2019.05.19. 23:25

Moby írta:Modernkori??A globalizáció már üveghangon tombolt akkor is, amikor csernobil felpukkant :D Gyakrolatilag Csernobil volt az unió koporsójában az egyik utolsó szög. Nálunk meg már bőven itt lógatta a lábát befele. 87-ben nyíilt az első adidas bolt a váci utcában, ott voltam a megnyitón :)
vettetek is valamit vagy csak nyalat csorgatni mentel? :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #39768 2019.05.19. 23:33

Micsu írta:vettetek is valamit vagy csak nyalat csorgatni mentel? :banplz:
Vettem is (tesómmal voltam). De nekem már akkor is converse volt a lábamon, nekem nem volt különösebb téma egy adidas bolt.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #39769 2019.05.19. 23:38

Moby írta:Vettem is (tesómmal voltam). De nekem már akkor is converse volt a lábamon, nekem nem volt különösebb téma egy adidas bolt.
szomszedotok meg Botondek voltak :banplz:
Avatar
Botond

Hozzászólás #39770 2019.05.19. 23:39

Moby írta:Vettem is (tesómmal voltam). De nekem már akkor is converse volt a lábamon, nekem nem volt különösebb téma egy adidas bolt.
Aztán hirtelen vége lett annak a világnak, minden kifordult a sarkaiból, és most már járhatsz skodával! :idiota:
Avatar
Botond

Hozzászólás #39771 2019.05.19. 23:40

Micsu írta:szomszedotok meg Botondek voltak :banplz:
Én a pumát szerettem, aztán mikor megnyílt a váci úton is az adidas, a nyugati térnél, aminek akkor még nem az volt a neve, akkor szoktam át az adidasra. :)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #39772 2019.05.19. 23:48

Mi meg itt az utcank mellett levo lengyel piacon vasargattunk :P
De egyebkent bujatok egy szegyenetekben, az igazi kingek air maxet hordtak akkoriban :P
Avatar
Moby

Hozzászólás #39773 2019.05.19. 23:58

Micsu írta:Mi meg itt az utcank mellett levo lengyel piacon vasargattunk :P
De egyebkent bujatok egy szegyenetekben, az igazi kingek air maxet hordtak akkoriban :P
Kurvára nem hordtak akkoriban air maxet, csak a reklámban láttunk, és csorgott a nyálunk, és vagy 1 év eltelt a megjelenésétől, mire tudtam venni. A köv nyáron. 88-89, tudjafasz. Az első olyan cipó, amit megjelenéskor meg tudtam venni itthon is már az a puma disc volt. Vettem egy feketét. Olyan geci menő volt, hogy nemigaz.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #39774 2019.05.20. 00:11

Moby írta:Kurvára nem hordtak akkoriban air maxet, csak a reklámban láttunk, és csorgott a nyálunk, és vagy 1 év eltelt a megjelenésétől, mire tudtam venni. A köv nyáron. 88-89, tudjafasz. Az első olyan cipó, amit megjelenéskor meg tudtam venni itthon is már az a puma disc volt. Vettem egy feketét. Olyan geci menő volt, hogy nemigaz.
dehogynem hordtak ;) c64et is bécsből hordták ahogy az air maxet is ;) felénk azoknak a gyerekeinek akik olajoztak mindnek airmax volt
Avatar
Moby

Hozzászólás #39775 2019.05.20. 00:18

Micsu írta:dehogynem hordtak ;) c64et is bécsből hordták ahogy az air maxet is ;) felénk azoknak a gyerekeinek akik olajoztak mindnek airmax volt
Hát nálatok minden később volt :D Amikor olajoztak, akkor már volt Bp-en is airmax. Én 86-ról beszélek, akkor volt Csernobil, meg akkor lett meg a c64-em. Namost 86-ban se airmax nem volt (me 87-ben jelent meg), se nem olajoztak, mer 86-ban (meg még pár évig) bárki vehetett fűtőolajat, nem volt mit olajozni. Az olajozás 90-ben indult, mert akkor vált ketté a fűtőolaj, meg az üzemanyag, és akkor tették kötelezővé a szinezést(szőkítés ugye). Ez az elég olajtéma olyan 91-től robbant be. Én akkoriban meg már bőven A500-al verettem, nem hoztunk akkor már be c64-et. Szal egy olyan 5-6 évvel vagy lemaradva a történelemben :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #39776 2019.05.20. 00:22

Az lehet, bar azt tudom h nem itthon vettek bar mar biztos pesten is lehetett kapni :) meg jo h vannak itt kulakok akik felvilagositanak :P
Avatar
Moby

Hozzászólás #39777 2019.05.20. 00:37

Micsu írta:Az lehet, bar azt tudom h nem itthon vettek bar mar biztos pesten is lehetett kapni :) meg jo h vannak itt kulakok akik felvilagositanak :P
Vehették itthon is, a rendszerváltás után minden fost lehetett már kapni itthon is.
Kivétel a mobiltelefon. Ott voltam (természetesen) a westel900 megnyitón, szintén a váci utcában ha jól emlékszem. Az első 100 között vagyok, akinek 900-as mobilja volt. Mobil nélkül, mert az csak 1 típus volt, én meg olyan flipes motorolát akartam mindenképp, amilyen muldernek meg a scullynak volt az x aktákban, ami akkor robbant be. 1 hónapot kellett rá várnom, mert ilyen feliratkozásos alapon volt, annyira nem jött be elég telefon az országba :D
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #39778 2019.05.20. 00:40

Micsu írta:Az lehet, bar azt tudom h nem itthon vettek bar mar biztos pesten is lehetett kapni :) meg jo h vannak itt kulakok akik felvilagositanak :P
Milyen érzés Arany Lucerna-díjasként kulákozni a pestieket?
Avatar
Botond

Hozzászólás #39779 2019.05.20. 00:51

Moby írta:Hát nálatok minden később volt :D Amikor olajoztak, akkor már volt Bp-en is airmax. Én 86-ról beszélek, akkor volt Csernobil, meg akkor lett meg a c64-em. Namost 86-ban se airmax nem volt (me 87-ben jelent meg), se nem olajoztak, mer 86-ban (meg még pár évig) bárki vehetett fűtőolajat, nem volt mit olajozni. Az olajozás 90-ben indult, mert akkor vált ketté a fűtőolaj, meg az üzemanyag, és akkor tették kötelezővé a szinezést(szőkítés ugye). Ez az elég olajtéma olyan 91-től robbant be. Én akkoriban meg már bőven A500-al verettem, nem hoztunk akkor már be c64-et. Szal egy olyan 5-6 évvel vagy lemaradva a történelemben :D
Apróság, de a szűkítés pont nem a festés, hanem a festékanyag kivonása. :)
Mondjuk ez úton is gratulálok, hogy budai lakosként te lettél a topik pesti kulákja! :worship:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #39780 2019.05.20. 06:34

Zóanagyvarázsló írta:Milyen érzés Arany Lucerna-díjasként kulákozni a pestieket?
:taps: :taps: :taps:

Én meg azt se tudtam mi a menő cipő, sose volt téma felénk az ilyesmi, vagy nekem nem tűnt fel.
Avatar
Moby

Hozzászólás #39781 2019.05.20. 07:02

Botond írta:Apróság, de a szűkítés pont nem a festés, hanem a festékanyag kivonása. :)
Az okára utaltam, nem a módjára :)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #39782 2019.05.20. 07:20

Zóanagyvarázsló írta:Milyen érzés Arany Lucerna-díjasként kulákozni a pestieket?
jo :)
De te nem olvasod? elobb volt mobilja mint simicskanak :P
Avatar
Moby

Hozzászólás #39783 2019.05.20. 07:43

Micsu írta:jo :)
De te nem olvasod? elobb volt mobilja mint simicskanak :P
Kellett. Bevonták a jogsimat, taxival jártam mindenhova, és akkor az nem volt alapvetés, hogy ahova épp megyek, ott lesz telefon taxit hívni :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #39784 2019.05.20. 08:55

Moby írta:taxival jártam mindenhova
1/10-et tudok adni a kulákság cáfolására. :D Mondhatni: "ne tetézd, ne tetézd!" :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #39785 2019.05.20. 09:16

Botond írta:1/10-et tudok adni a kulákság cáfolására. :D Mondhatni: "ne tetézd, ne tetézd!" :D
Karácsony napján a taxitársaság szolgálatban lévő autói felvonultak a ház előtt, és a vezérük egy baszomnagy ajándékcsomagot hozott. Az egyetlen gáz az volt, hogy meglepetés volt, és nem voltam otthon :D Borús nap lehetett náluk, amikor visszaszereztem a jogsim :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #39786 2019.05.20. 12:33

Zó van meg kerdesed? :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #39787 2019.05.20. 18:19

Az informatikai experteknek jelzem, hogy ma újraindulós win10 patch van. Hazaérsz, belépsz a beállításokba, elindítod kézzel a patchelést, lepörög 30 másodperc alatt, reboot újabb gyötrelmes 10 másodperc és akkor nem indul újra játék közben. :o
Avatar
Mekee

Hozzászólás #39788 2019.05.20. 19:55

Micsu írta:ripperino
Kiváncsi leszek erre mit lépnek, de ha ez permanens marad, akkor fasztudja mi lesz a következő telóm, de hogy kínai ingóványfos nem, az biztos, más meg nincs.
Avatar
deep

Hozzászólás #39789 2019.05.20. 20:02

Botond írta:Az informatikai experteknek jelzem, hogy ma újraindulós win10 patch van. Hazaérsz, belépsz a beállításokba, elindítod kézzel a patchelést, lepörög 30 másodperc alatt, reboot újabb gyötrelmes 10 másodperc és akkor nem indul újra játék közben. :o
Kösz a remindert, hogy még mindig ne tegyem fel ezt a mocskot.
Avatar
Moby

Hozzászólás #39790 2019.05.20. 20:14

Botond írta:Az informatikai experteknek jelzem, hogy ma újraindulós win10 patch van. Hazaérsz, belépsz a beállításokba, elindítod kézzel a patchelést, lepörög 30 másodperc alatt, reboot újabb gyötrelmes 10 másodperc és akkor nem indul újra játék közben. :o
Na majd minnyá. Szerelés volt eddig, Dark Rock TF ráugrott a ryzenre. Egyre kevésbé érzem, hogy ez a szerelgetés nekem való... :D Mindegy, mostmá kész. Egyetlen porcikája nem hasonlít má ahhoz, ami pár hónapja előugrott a fiókból :(
Avatar
Mekee

Hozzászólás #39791 2019.05.20. 20:18

Moby írta:Egyetlen porcikája nem hasonlít má ahhoz, ami pár hónapja előugrott a fiókból :(
Valahol ezt te is tudtad előre, nemde? :wink:
Avatar
Botond

Hozzászólás #39792 2019.05.20. 20:21

deep írta:Kösz a remindert, hogy még mindig ne tegyem fel ezt a mocskot.
Én is csak az óperencia miatt raktam fel! :nemtudom:
Avatar
Moby

Hozzászólás #39793 2019.05.20. 20:22

Na. Ez az update igazán nem volt fájdalmas. Sose legyen rosszabb! :)
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #39794 2019.05.20. 20:25

Botond írta:Az informatikai experteknek jelzem, hogy ma újraindulós win10 patch van. Hazaérsz, belépsz a beállításokba, elindítod kézzel a patchelést, lepörög 30 másodperc alatt, reboot újabb gyötrelmes 10 másodperc és akkor nem indul újra játék közben. :o
És tényleg! Hátööö.... :idiota:
Képernyőfelvétel (1).png
Avatar
eje75

Hozzászólás #39795 2019.05.20. 21:03

Micsu írta:ripperino
Ez valami elképesztő durva... még jó, hogy lemondtam a Mate 20 pró rendelésem :wilting: ...
Spoiler
így vszinűleg nyomott áron juthatok Mate 30 Pro-hoz ....mindig is érdekeltek a natív kínai appok.. :banplz:
Avatar
eje75

Hozzászólás #39796 2019.05.20. 21:11

Eddig egy, szinte már vallásosan biztos pont volt az életemben: az Ipon 20:00-ig van nyitva.. ma odamegyek, és zárva van az a szar... Nézem: ezek a gecik már 18.00-kor zárnak!!! A.QWA.ANYÁD.IPON!!!!! Már kb 6 hónapja minden major cuccért az Alzába járok, de ezután meg pláne....
Avatar
DanielT

Hozzászólás #39797 2019.05.20. 21:17

eje75 írta:Eddig egy, szinte már vallásosan biztos pont volt az életemben: az Ipon 20:00-ig van nyitva.. ma odamegyek, és zárva van az a szar... Nézem: ezek a gecik már 18.00-kor zárnak!!! A.QWA.ANYÁD.IPON!!!!! Már kb 6 hónapja minden major cuccért az Alzába járok, de ezután meg pláne....
Kb 6 hónapja írtam... giga csalódás nekem is, mindig számíthattam rá, hogy hazafelé fel tudom venni a rendelésem. Alza meg vasárnap is nyitva...
Avatar
Moby

Hozzászólás #39798 2019.05.20. 21:56

Az idő már rég túllépett a ziponon. Szépvolt, jóvolt. De már csakazalza :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #39799 2019.05.21. 11:00

Kis Navi leakek. Mondjuk nem tudom minek rakom be, sehol ekkora büdös rohadt kamu nem volt még, mint az ÖSSZES AMD termék release előtti híreiben. A bemutató és megjelenési dátum bír értékelhető jelentőséggel.

Navi currently has two versions, one is priced at 146 586 HUF and the other is 117 210 HUF

(Assuming talking about the top version) it is stronger than 2070

Denied the existence of socalled “Big Navi” with 5120SP

In terms of hardware raytracing acceleration: maybe wait for AMD’s next GPU architecture, although the arch is not finalized yet.

Navi will be presented at Computex on May 27th, and the launch date is July 7th
Avatar
Botond

Hozzászólás #39800 2019.05.21. 11:12

DanielT írta:(Assuming talking about the top version) it is stronger than 2070
Akkó 1080ti szint most se lesz meg. Taps!
Avatar
Moby

Hozzászólás #39801 2019.05.21. 15:55

Boldog vagyok, hogy ebből a Csernobilból már csak két rész van hátra. Képtelen vagyok nézni, mert ökölben van a gyomrom tőle, de nem tudom nemnézni sem. Pedig azt kéne. Nem tesz jót nekem ez a sorozat :(
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #39802 2019.05.21. 16:10

Moby írta:Boldog vagyok, hogy ebből a Csernobilból már csak két rész van hátra. Képtelen vagyok nézni, mert ökölben van a gyomrom tőle, de nem tudom nemnézni sem. Pedig azt kéne. Nem tesz jót nekem ez a sorozat :(
Én is most határozottan rossz választásnak éreztem a reggeli zabkása mellé. :bdead:
Mindemellett a minőség töretlenül magas.
Avatar
Moby

Hozzászólás #39803 2019.05.21. 17:53

benőmenő írta:Én is most határozottan rossz választásnak éreztem a reggeli zabkása mellé. :bdead:
Mindemellett a minőség töretlenül magas.
Részben pont ez a "bajom" vele. A minőségi prezentáció nem teszi elfogadhatóbbá az elképesztő szörnyűségeket, sőt...És most elsősorban nem a sugárfertőzöttekre, meg a vizualitásra gondolok. Hanem arra az állandóan jelenlévő kétségbeesésre, hogy a robbanás pillanatától kezdve nem volt semmi esély bármilyen értelmes megoldásra. Hogy bármiféle szkenárió nélkül épültek ezek a szarok, és játszottak istent a döntéshozók. Hogy összesen két opció volt mindenre: a feldogozhatatlanul szar, és az elképzelhetetlenül szar megoldás, és hogy milyen felfoghatatlan áldozatok árán tudták csak feldolgozhatatlanul szarra kihozni, amiért rohadt hálásak lehetünk. És az ilyen minőségi megemlékezések biztosítják a feldolgozhatatlanságát, mert nekem garantáltan az lesz az életem hátralévő részére, pedig összesen annyi közöm van hozzá, hogy éltem amikor történt, és nyilván jutott belőle némi nekem is. 3 órája nézek egy alternatív ryan közlegény megmentése partraszállását, amiben esély nincs a part bevételére. És még 2 órát néznem KELL.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #39804 2019.05.21. 18:03

Moby írta:Részben pont ez a "bajom" vele. A minőségi prezentáció nem teszi elfogadhatóbbá az elképesztő szörnyűségeket, sőt...És most elsősorban nem a sugárfertőzöttekre, meg a vizualitásra gondolok. Hanem arra az állandóan jelenlévő kétségbeesésre, hogy a robbanás pillanatától kezdve nem volt semmi esély bármilyen értelmes megoldásra. Hogy bármiféle szkenárió nélkül épültek ezek a szarok, és játszottak istent a döntéshozók. Hogy összesen két opció volt mindenre: a feldogozhatatlanul szar, és az elképzelhetetlenül szar megoldás, és hogy milyen felfoghatatlan áldozatok árán tudták csak feldolgozhatatlanul szarra kihozni, amiért rohadt hálásak lehetünk. És az ilyen minőségi megemlékezések biztosítják a feldolgozhatatlanságát, mert nekem garantáltan az lesz az életem hátralévő részére, pedig összesen annyi közöm van hozzá, hogy éltem amikor történt, és nyilván jutott belőle némi nekem is. 3 órája nézek egy alternatív ryan közlegény megmentése partraszállását, amiben esély nincs a part bevételére. És még 2 órát néznem KELL.
És lesz is még gáz ebből. Néztem egy doku filmet tegnap, hogy 2000 óta még csak kísérlet sem volt szétnézni mi újság a szarkofág alatt, meg már akkor olyan lyukak voltak a betonban, hogy besütött a nap. És most rá lett húzva az a fém hodály és senkinek fingja nincs mi van ott és milyen állapotban.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #39805 2019.05.21. 18:17

Ha elviszi valami katasztofa a szarkofagot akkor lehet belole gond ja, vagy a talajvizbe kerul a sugarzas
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #39806 2019.05.21. 19:00

Micsu írta:Ha elviszi valami katasztofa a szarkofagot akkor lehet belole gond ja, vagy a talajvizbe kerul a sugarzas
Katasztrófa sem kell. Mi van ha a beton összedől bent, mert a 30 évet is alig bírta ki, amire tervezték?
Vagy mi lesz 100 év múlva, amikor a mostani cucc kiszolgálja az idejét? Még nagyobb hodályt húznak felé? Mert ugye a több tonna plutónium még pár ezer évig sugározni fog.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #39807 2019.05.21. 19:11

benőmenő írta:Katasztrófa sem kell. Mi van ha a beton összedől bent, mert a 30 évet is alig bírta ki, amire tervezték?
Vagy mi lesz 100 év múlva, amikor a mostani cucc kiszolgálja az idejét? Még nagyobb hodályt húznak felé? Mert ugye a több tonna plutónium még pár ezer évig sugározni fog.
azt a fém kupolát pont azért tolták fölé mert már nagyon rossz minőségben volt a szarkofág, amit az oroszok össze hajítottak pár nap alatt, ment is a médiában a rinya hogy jajj mi lesz velünk ha összedől a régi és csak sikerült azért csinálni egy kupolát szinte egész gyorsan persze unios támogatásokkal
vannak azért lehetőségek, már robotokkal is tudnának dolgozni csak épp finanszírozni nem akarja senki, éppen mindig tűzoltás szerű intézkedésekre futja csernobilban, csak éppen jön valami nagyobb baj és csókolom, akár terroristák célpontja is lehet etc
Avatar
Mekee

Hozzászólás #39808 2019.05.21. 19:47

eje75 írta:Ez valami elképesztő durva... még jó, hogy lemondtam a Mate 20 pró rendelésem :wilting: ...
Spoiler
így vszinűleg nyomott áron juthatok Mate 30 Pro-hoz ....mindig is érdekeltek a natív kínai appok.. :banplz:
Hát örülnék neki, ha lenne valami megoldás erre, mert lassan cserélném a telóm, csak nincs mire, és ha marad a jelenlegi állapot, akkor mit csinálnak, jön valami custom os ami egy kibelezett droid lesz, vagy mi? Nem igazán értem milyen megoldása van erre a huaweinek amit mondogatnak.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #39809 2019.05.21. 19:50

Mekee írta:Hát örülnék neki, ha lenne valami megoldás erre, mert lassan cserélném a telóm, csak nincs mire, és ha marad a jelenlegi állapot, akkor mit csinálnak, jön valami custom os ami egy kibelezett droid lesz, vagy mi? Nem igazán értem milyen megoldása van erre a huaweinek amit mondogatnak.
Lehet majd vadászni a főzött rom-ot, az open gapps meg ugye adott. Ami gáz, hogy a biztonsági csomagok a Google-től jönnek és azt viszont nem fogja megkapni. Szóval a végén megint csak az end user szív, mert kiszolgáltatottabb lett a támadások ellen.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #39810 2019.05.21. 20:01

phpBB [media]

Újabb halvány reménysugár egy PC-s szegény ember GT: Sportjára. ^^
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #39811 2019.05.21. 20:41

korabeli felvétel a bányászokról: csak link, hátha valaki spoilernek érezné
Avatar
DanielT

Hozzászólás #39812 2019.05.21. 21:29

Jajj hát annyira büszke vagyok az én kis Deepemre, hogy be kell raknom! Ő menti meg ezt a játékot a posvány gameplaytől+fizikától.

phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #39813 2019.05.22. 16:37

Kijött a 30x elhalasztott, most már aztán szénné tesztelt nagy Windows 10 update. A Settings "app" crashel megnyitáskor több százmilliárd embernél, kivéve Botondot. Mert ez egy ilyen eldugott, ritkán használt funkció ugye.

Dat Microsoft Windows team quality! :eljen:

Azóta készült pecs, de még nem ment ki. Mer' nyilván mindenki hazudik megen'.

Kép

A többi millió hibáért, amik órákon belül kiderültek a usereknél, IDE lehet fáradni és röhögni/sírni.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #39814 2019.05.22. 16:49

Imádom, hogy release után 4? évvel is olyan problémák vannak ebben a mocsokban, amikkel soha nem találkoztam amióta Windows létezik.

Ilyen alapvető dolgok:

Kép

Botond, gondoltam rád ma is, amikor a céges ultrabookon ott figyelt a Candy Crash bootolás után. Biztos kis manók feltették, mi meg nem értünk hozzá itt az IT cégnél. :miaz:
Avatar
Botond

Hozzászólás #39815 2019.05.22. 16:59

DanielT írta:Botond, gondoltam rád ma is, amikor a céges ultrabookon ott figyelt a Candy Crash bootolás után. Biztos kis manók feltették, mi meg nem értünk hozzá itt az IT cégnél. :miaz:
Én arra gondoltam, hogy vmi bonyolult AI lehet a win10 mögött, ami a titokban loggolt tevékenységekből próbálja belőni azt a komplexitást, amit meg bír még ugrani az adott user, és ezért kerül fel nálad mindig a candy crash. :vigyor5:
Ma szabad estém van, anyjuknál mindkét gyerek, majd felgyűröm én is az ingujjam és megpróbálom 15 perc alatt problémamentesen leküzdeni ezt a mission impossiblet. Aztán meg játszok a switchen az impossible mission1-el, az eredeti c64es grafikával. :)
Avatar
Botond

Hozzászólás #39816 2019.05.22. 18:41

Nekem még nem találja az autoupdater a májusi patchet, szóval ma még elmaradnak az izgalmak, marad az impossible mission, nincs candy crush. :(
Avatar
Micsu

Hozzászólás #39817 2019.05.22. 18:46

Win se a regi mar :)
Avatar
insp

Hozzászólás #39818 2019.05.22. 19:12

Legyen pozitivum is PATCH temaban:

Elovettem a Wreckfest-et. Egy evvel a "megjelenes" utan olyan tukor 60-at megy 4K-ban, hogy orom nezni.

Aki eddig nem vette meg, melegen ajanlom!
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #39819 2019.05.22. 19:42

DanielT írta:A többi millió hibáért, amik órákon belül kiderültek a usereknél, IDE lehet fáradni és röhögni/sírni.
Nekem eddig szerencsére csak az alapértelmezett videó és zenelejátszót állította vissza a gagyzor windowsosokra.
Avatar
deep

Hozzászólás #39820 2019.05.22. 21:33

Asssztakkkkúúúúúúúúrva, ezt a sárgásító csávót igazán kidobhatnák már... Nem szólt senki neki, hogy már 10 éve se volt menő? Hát köptető teát ma se kell már innom...

phpBB [media]
Avatar
Mekee

Hozzászólás #39821 2019.05.22. 21:43

DanielT írta:Imádom, hogy release után 4? évvel is olyan problémák vannak ebben a mocsokban, amikkel soha nem találkoztam amióta Windows létezik.

Ilyen alapvető dolgok:

Kép

Botond, gondoltam rád ma is, amikor a céges ultrabookon ott figyelt a Candy Crash bootolás után. Biztos kis manók feltették, mi meg nem értünk hozzá itt az IT cégnél. :miaz:
Tényleg eszem ágában nem lenne védeni ms terméket, de nálam se a fent említett problémák nincsenek, se candy crush, sőt hipphopp felment, és csak úgy használom a dark mode-ot mintha mi se történt volna. Persze mondjuk én nem vagyok IT szakembőr.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #39822 2019.05.22. 21:44

deep írta:Asssztakkkkúúúúúúúúrva, ezt a sárgásító csávót igazán kidobhatnák már... Nem szólt senki neki, hogy már 10 éve se volt menő? Hát köptető teát ma se kell már innom...
(Race Driver) Grid ---> Grid Autosport ---> Grid
+ a sárga filter (na meg ugy cakpakk eleg lastgen-nek nez ki)

tudnak ezek E :nezze:
Avatar
Mekee

Hozzászólás #39823 2019.05.22. 21:51

SlickAdam írta:(Race Driver) Grid ---> Grid Autosport ---> Grid
+ a sárga filter (na meg ugy cakpakk eleg lastgen-nek nez ki)

tudnak ezek E :nezze:
Igen, de legalább hót ugyanaz mint a többi ipari hulladék, érdektelen, középszar, atomvillantó izé. Nemazvót, hogy beszippantották a driveclubos kirugott srácokat? Mer szerintem öket max takarítani vagy a konyhára vehették fel, mer ehez nem nyúlt más a "megszokott" brigádon kívül, az tuti :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #39824 2019.05.23. 09:24

Mekee írta:Nemazvót, hogy beszippantották a driveclubos kirugott srácokat? Mer szerintem öket max takarítani vagy a konyhára vehették fel, mer ehez nem nyúlt más a "megszokott" brigádon kívül, az tuti :D
Azok csinálták nekik a nagysikerű Onrush-t, csak utána mentek a konyhára, akiket nem rúgtak ki.
Avatar
Botond

Hozzászólás #39825 2019.05.23. 09:43

deep írta:Asssztakkkkúúúúúúúúrva, ezt a sárgásító csávót igazán kidobhatnák már... Nem szólt senki neki, hogy már 10 éve se volt menő? Hát köptető teát ma se kell már innom...
iOSen van night mode vagy mi, akkor átkapcsol a kép és a fehér halvány sárga lesz, hogy ne süsse ki a szemed. Ez tökre ugyanúgy néz ki, szóval ez vmi szemkímélő izé lehet azoknak akik besötétített szobában nyomják. :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #39826 2019.05.23. 09:57

SlickAdam írta:(Race Driver) Grid ---> Grid Autosport ---> Grid
+ a sárga filter (na meg ugy cakpakk eleg lastgen-nek nez ki)

tudnak ezek E :nezze:
Na! Ne sértegesd a korábbi generációkat!

phpBB [media]
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #39827 2019.05.23. 11:02

Moby írta:Na! Ne sértegesd a korábbi generációkat! samebutdifferentbutstillthesame.mp4
Na ez pont az ellenkezője lett, mint amit vártam. Kár érte. Akkor marad a Sonic All-Star Racing Transformed mint default versenyzős cucc a gépen. :szomoru1:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #39828 2019.05.23. 12:10

Ha már ótóka, ha esetleg valaki szolgáltatna megdöntethetetlen köridőket a számomra az FH4-ben, az felvehet. Win 10-zel megbirkózó valódi Master Race-tagok előnyben.

Spoiler
Zoo HUN
Avatar
Botond

Hozzászólás #39829 2019.05.23. 12:13

Zóanagyvarázsló írta:Ha már ótóka, ha esetleg valaki szolgáltatna megdöntethetetlen köridőket a számomra az FH4-ben, az felvehet. Win 10-zel megbirkózó valódi Master Race-tagok előnyben.

Spoiler
Zoo HUN
Arty nem elég? Szupereasymódban is úgy kilő, hogy távcsővel se látni, és igazi izzadás beérni az ő gépesített alteregóját. :D Vagy a 4-el még nem tolja? Váltsál 3-ra, ott már berakta a csúnya időket. :D
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #39830 2019.05.23. 13:08

Botond írta:Arty nem elég? Szupereasymódban is úgy kilő, hogy távcsővel se látni, és igazi izzadás beérni az ő gépesített alteregóját. :D Vagy a 4-el még nem tolja? Váltsál 3-ra, ott már berakta a csúnya időket. :D
Alig játszott az FH4-gyel, szóval ennek az ellenkezője a helyzet. Nem veszek azért rohadt drága FH3-at (nincs benne a Game Passban), hogy két ugyanolyan időnyelő konfettiszimulátorom legyen egyszerre. A Wreckfest lesz nyilván a következő autós célpont.

Vissza: “Leáldozott.hu”