A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
DanielT

Hozzászólás #39551 2019.05.09. 21:50

Moby írta:Valaki nem került közelebbi kapcsolatba ezzel a monitorral? Nagyon szemezek vele. Méretben most is ekkorát használok, ez stimt. A 1000nit fasza. A 38 zónás megvilágítás nagyon kevés, de ennyiért ilyen van. Az ára nagyon jó, persze ezzel együtt nem valós 10bit, ez nagyon fáj :(
Viszont a freesync miatt nagyon kéne. Kevés a bemenete, meg lassan megérkezik a 32-es változata, amin már több a bemenet, de cserébe kb egy árban lesznek. Akkor meg már inkább a nagyobb.
Ami ehhez képest jelentős előrelépés az meg NYOLCSZÁZEZER, a kettő között meg a szél fújja az ördögszekereket :(
Szal valaki látott/használt már ilyet, vagy tudja hol lehetne megnézni?
Erősen meglepne, ha látta volna valaki élőben innen. :D Nekem csak a Philips név cseng nagyon rosszul kijelző tekintetében. Melyik részét csinálják vajon ők, a logó ráragasztásán kívül?

Mindegy, a paraméterei elég jók.
Avatar
Botond

Hozzászólás #39552 2019.05.10. 08:43

DanielT írta:Erősen meglepne, ha látta volna valaki élőben innen. :D Nekem csak a Philips név cseng nagyon rosszul kijelző tekintetében. Melyik részét csinálják vajon ők, a logó ráragasztásán kívül?

Mindegy, a paraméterei elég jók.
Húgom vett Philips tévét egy éve kb, de fogalmam nincs milyen. 55"-os és 4k, többi paraméterét nem ismerem. :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #39553 2019.05.10. 09:16

Botond írta:Húgom vett Philips tévét egy éve kb, de fogalmam nincs milyen. 55"-os és 4k, többi paraméterét nem ismerem. :)
Na, hát látod nálatok az egész család igazi tv szakértő! :mf2:
Avatar
Botond

Hozzászólás #39554 2019.05.10. 09:53

DanielT írta:Na, hát látod nálatok az egész család igazi tv szakértő! :mf2:
Engem már meggyőztél rég, felhoztam a pincéből a munkácsy colort, és azóta azon megy minden, mert csak az a jó, az lcd szar.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #39555 2019.05.10. 10:00

Micsu írta:pereg mar a blood remaster Zo? Minimalisan nyultak csak hozza, mi a velemenyed?
Nem próbáltam, idő sincs rá, de nem így tűnik (állítólag az AI is kapott fejlesztést). De eleve nem a DOSBox-os rossz irányítású vanillából kéne kiindulni, hanem a rajongói portokból, és én azokat sem néztem soha, csak az eredetit.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #39556 2019.05.10. 10:16

Botond írta:Engem már meggyőztél rég, felhoztam a pincéből a munkácsy colort, és azóta azon megy minden, mert csak az a jó, az lcd szar.
Szerintem még nincs 2 éve, hogy megtaláltuk nagyinál a régi Colorstarjuk dobozát a sufniban. :D
Nekem közben lepörgött a Need for Speed: The Run. 2 óra nettó gameplay volt, ellenben nem működött a DSR és legalább tucatszor crashelt desktopra bármiféle hibaüzi nélkül. Egyetlen megoldás amit az internet ajánlani tud a kompatibilitási módok kapcsolgatása ilyen ráolvasás szerűen. Bármennyire is szeretném a win10-et okolni érte, anno win7-tel is pont ugyan ekkora fostömlő volt a day1 verza is. A qte-k pedig természetesen rosszul öregedtek, jobb kormányos autónál a cutscene-ben hősünk továbbra is bal oldalt ül a semmit markolva, szóval eléggé gány az egész. Ami régen elvitte az a látvány, de ma már inkább fanyalgós, mennyire lowres textúrát kapott a táj.
Sztrádán csapatós NFS-ből inkább a Hot Pursuit 2010-et ajánlanám az "új" részek közül/10.
Avatar
Botond

Hozzászólás #39557 2019.05.10. 11:24

benőmenő írta:Sztrádán csapatós NFS-ből inkább a Hot Pursuit 2010-et ajánlanám az "új" részek közül/10.
Sztrádán csapatáshoz bármelyik random forza horizon ezerszer inkább, mint egy NFS. SztrádáncsapatósNFSből utoljára értelmezhető a Porsche volt, nemsztrádáncsapatósNFSből meg az undergroundok. Mondjuk amikor megy az FH ekézés, hogy lambóvalalugasban az gáz, akkor mindig hangosan felröhögök, hogy szerintem csak azért nem hozza soha senki szóba az NFSeseket, mert ha FH az árkádgagyi, akkor NFSre már nem marad még ennél is dehonesztálóbb szókészlet, szóval írni se tudunk róla semmi helyénvalót. :D NFS, istenem, ilyenre baszod el az időd, és a switchet ekézed?! :D
Avatar
deep

Hozzászólás #39558 2019.05.10. 11:32

Botond írta:Sztrádán csapatáshoz bármelyik random forza horizon ezerszer inkább, mint egy NFS. SztrádáncsapatósNFSből utoljára értelmezhető a Porsche volt, nemsztrádáncsapatósNFSből meg az undergroundok. Mondjuk amikor megy az FH ekézés, hogy lambóvalalugasban az gáz, akkor mindig hangosan felröhögök, hogy szerintem csak azért nem hozza soha senki szóba az NFSeseket, mert ha FH az árkádgagyi, akkor NFSre már nem marad még ennél is dehonesztálóbb szókészlet, szóval írni se tudunk róla semmi helyénvalót. :D NFS, istenem, ilyenre baszod el az időd, és a switchet ekézed?! :D
Az a Hot Pursuit úgy bassza meg szárazon BÁRMELYIK ótvaros Horizont hogy a bón adja a másikat. Akármikor, akármelyik pillanatában jobb játék. A menüben is.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #39559 2019.05.10. 12:16

Botond írta:Sztrádán csapatáshoz bármelyik random forza horizon ezerszer inkább, mint egy NFS. SztrádáncsapatósNFSből utoljára értelmezhető a Porsche volt, nemsztrádáncsapatósNFSből meg az undergroundok. Mondjuk amikor megy az FH ekézés, hogy lambóvalalugasban az gáz, akkor mindig hangosan felröhögök, hogy szerintem csak azért nem hozza soha senki szóba az NFSeseket, mert ha FH az árkádgagyi, akkor NFSre már nem marad még ennél is dehonesztálóbb szókészlet, szóval írni se tudunk róla semmi helyénvalót. :D NFS, istenem, ilyenre baszod el az időd, és a switchet ekézed?! :D
Nosztalgia szemüveg (spotifyon van fent all-time NFS soundtrack válogatás) és minden hibájuk ellenére fun játszani.
Horizonokról nem tudok nyilatkozni, mert az első kettőhöz nincs masinám, a harmadik fosport, a negyedikért pedig egyelőre drágállom amit kérnek érte.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #39560 2019.05.10. 12:36

benőmenő írta:Nosztalgia szemüveg (spotifyon van fent all-time NFS soundtrack válogatás) és minden hibájuk ellenére fun játszani.
Horizonokról nem tudok nyilatkozni, mert az első kettőhöz nincs masinám, a harmadik fosport, a negyedikért pedig egyelőre drágállom amit kérnek érte.
A 14 napos Game Pass-trial ingyen van, az alatt rájössz, tetszik-e, és a Store alapján éppen 14 napig él még a 300 forintért 3 hónapot akció. Jó, az UE ad plusz tartalmat és csökkenti a grindot, de azért 3 és fél hónap a többségnek szerintem elég a Standard Editionből is.
Avatar
Botond

Hozzászólás #39561 2019.05.10. 12:38

deep írta:Az a Hot Pursuit úgy bassza meg szárazon BÁRMELYIK ótvaros Horizont hogy a bón adja a másikat. Akármikor, akármelyik pillanatában jobb játék. A menüben is.
Bevallom férfiasan a 2010es HP az egyetlen NFS amibe sose raktam egy tizedmásodpercet sem, szóval ezt érdemben nem tudom így konkrétan cáfolni, viszont az összes többihez volt szerencsém, szóval az én tapasztalataim alapján csak úgy lehetséges amit írsz, ha az az NFS egy egészen más dimenzióban helyezkedik el az összes többi NFShez képest, ami számomra erősen meglepő lenne, hogy viccből ipari mennyiségben gyártják az igénytelen lószart, de pont a 2010es HP meg mestermunka. Ne toljad fullba szerintem... :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #39562 2019.05.10. 12:39

benőmenő írta:a harmadik fosport
Mer? Mia fosport benne?
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #39563 2019.05.10. 12:43

deep írta:Az a Hot Pursuit úgy bassza meg szárazon BÁRMELYIK ótvaros Horizont hogy a bón adja a másikat. Akármikor, akármelyik pillanatában jobb játék. A menüben is.
Open world autóspokémon vs NFS. Más a kettő. Az FH4 futamjai számomra sem adnak sokat, értük biztos nem veszősnél vele, de a catch-up hiány és a széles autós választék ott sem hátrány. Mondjuk nekem az NFS-ek sem a futamok miatt maradtak meg, a legjobb élményem továbbra is a FlatOut 2/UC. Talán kéne vennem Wreckfestet.

Nálam ugye a HP2 is sokat ment olyan funkciókra, melyekre inkább az FH van kitalálva (köridődöntögetés). Persze pont az új HP hozta be az autologot, az is igaz. Nálam az FH4-et az ölte meg kicsit, hogy szereztem egy kvázi cheater kocsit, ami túl gyors.

Ja, a legutóbbi HP nálam azért került parkolópályára, mert nem megy Xbox One-kontrollerrel. Persze ügyeskedni lehet, vagy előkaphatnám a DS4-et, de így a kontrollerváltással inkább a játékot ejtettem. Ráadásul az egy mag pörgetésével az is legendásan fosport, minden indítás után Alt-Tab kell és affinitásállítás.
Avatar
Moby

Hozzászólás #39564 2019.05.10. 12:44

benőmenő írta: a negyedikért pedig egyelőre drágállom amit kérnek érte.
Azt a 300Ft-ot? :zavart2:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #39565 2019.05.10. 12:45

Botond írta:Mer? Mia fosport benne?
Mindenki sírt itt miatta, hogy röccenget vagy szaggat, legutóbb azon vitatkoztatok artyval, hogy az 1080 elég-e neki, vagy 1080 TÍÁJ kell. Az FH4-et röhögve viszi egy 1060 is. Persze az UWP egy borzalom.
Avatar
Moby

Hozzászólás #39566 2019.05.10. 12:48

Zóanagyvarázsló írta:Mindenki sírt itt miatta, hogy röccenget vagy szaggat, legutóbb azon vitatkoztatok artyval, hogy az 1080 elég-e neki, vagy 1080 TÍÁJ kell. Az FH4-et röhögve viszi egy 1060 is. Persze az UWP egy borzalom.
Nyugi, talán az utolsó UWP-s játék volt, amit láttál.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #39567 2019.05.10. 12:58

Ez a gémpassz ez hogy működik egyáltalán? Hol kell feliratkozni?
Egyszer próbáltam megkeresni Windowson milyen játékokat ad, de nem sikerült. Mindenhol csak az xboxos címek vannak feltüntetve.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #39568 2019.05.10. 13:03

benőmenő írta:Ez a gémpassz ez hogy működik egyáltalán? Hol kell feliratkozni?
Egyszer próbáltam megkeresni Windowson milyen játékokat ad, de nem sikerült. Mindenhol csak az xboxos címek vannak feltüntetve.
Egyszer talán sikerült rászűrnöm ezekre, de azóta nem. Talán alakítottak valamit, hogy még foskazánabb legyen a Store.

Elvileg ez a lista jelenleg helytálló, de az Óperencia lemaradt róla, azt még hozzáadhatod.

Szerk.: Amúgy megveszed a Store-ból, annyi.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zóanagyvarázsló 2019.05.10. 13:06-kor.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #39569 2019.05.10. 13:04

Moby írta:Nyugi, talán az utolsó UWP-s játék volt, amit láttál.
Ezt tudom, de tartok tőle, hogy az FH4-ből és a HW2-ből nem szedik ki.
Avatar
Moby

Hozzászólás #39570 2019.05.10. 13:22

Zóanagyvarázsló írta:Egyszer talán sikerült rászűrnöm ezekre, de azóta nem. Talán alakítottak valamit, hogy még foskazánabb legyen a Store.

Elvileg ez a lista jelenleg helytálló, de az Óperencia lemaradt róla, azt még hozzáadhatod.

Szerk.: Amúgy megveszed a Store-ból, annyi.
Ja ne basszatok már fel.
https://www.xbox.com/hu-HU/xbox-game-pass/games
És bekattintod a play anywhere szűrőt. Nem a foskazán, hanem nincs meg az "eóvasom ami kivan írval a kípernyőre" okj vizsgátok :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #39571 2019.05.10. 13:32

Most nézem, hogy még mindig 300Ft a 3 hónapos gémfasz IS. Szóval havonta 100 forint az FH4 bérlet. ^.^
Avatar
DanielT

Hozzászólás #39572 2019.05.10. 13:42

deep írta:Az a Hot Pursuit úgy bassza meg szárazon BÁRMELYIK ótvaros Horizont hogy a bón adja a másikat. Akármikor, akármelyik pillanatában jobb játék. A menüben is.
Kiegészíteném azzal, hogy még az EULA.txt-je is jobb játék, mint az összes Horizon együtt volt, vagy lesz.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #39573 2019.05.10. 13:43

Moby írta:Nyugi, talán az utolsó UWP-s játék volt, amit láttál.
Újabb epik fail az MS projektek végtelen sorában. :eljen: :eljen: :eljen:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #39574 2019.05.10. 13:48

Moby írta:Ja ne basszatok már fel.
https://www.xbox.com/hu-HU/xbox-game-pass/games
És bekattintod a play anywhere szűrőt. Nem a foskazán, hanem nincs meg az "eóvasom ami kivan írval a kípernyőre" okj vizsgátok :)
A Store appban nem találtam, és a microsoft.comon sem, ahol pedig szintén megvehetők a játékok és a Game Pass, szintén ott a lista, csak normális szűrők nélkül (a Google mindig ezt dobja fel, mert nem az xbox.com a kezdőlapom). Az idiótaelmebetegállat microsoftos felülettöbbszörözés - és a közöttük való eltérés - nem az én hibám, de ja, korábban az xbox.comon sikerült nekem is működésre bírnom, amikor odatévedtem. Aláírom, hogy meg kellett volna figyelnem vagy próbálnom azt a címet, és létezik a funkció, de foskazánnak tartom az MS-féle bonyolítást. Menjél Botonddal Win 10-védő táborba a nyárra!
Avatar
deep

Hozzászólás #39575 2019.05.10. 14:07

Botond írta:Bevallom férfiasan a 2010es HP az egyetlen NFS amibe sose raktam egy tizedmásodpercet sem, szóval ezt érdemben nem tudom így konkrétan cáfolni, viszont az összes többihez volt szerencsém, szóval az én tapasztalataim alapján csak úgy lehetséges amit írsz, ha az az NFS egy egészen más dimenzióban helyezkedik el az összes többi NFShez képest, ami számomra erősen meglepő lenne, hogy viccből ipari mennyiségben gyártják az igénytelen lószart, de pont a 2010es HP meg mestermunka. Ne toljad fullba szerintem... :D
Fullba esetleg te nyomod :D A RUN is jobb játék, mint akármelyik Horizon. Lehet hogy kevesebb konfetti van benne felfosva a mapra, de egy 3 perces time trial szakasza is izgalmasabb, hangulatosabb, és autóversenyebb mint bármi ami Forza.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #39576 2019.05.10. 14:09

deep írta:Fullba esetleg te nyomod :D A RUN is jobb játék, mint akármelyik Horizon. Lehet hogy kevesebb konfetti van benne felfosva a mapra, de egy 3 perces time trial szakasza is izgalmasabb, hangulatosabb, és autóversenyebb mint bármi ami Forza.
Kiegészíteném azzal, hogy a Run közben folyamatosan összeomló Gigabyte 7850-es kártyám garanciális ügyintézése is izgalmasabb és hangulatosabb volt, mint minden Horizon rész.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #39577 2019.05.10. 14:19

deep írta:Fullba esetleg te nyomod :D A RUN is jobb játék, mint akármelyik Horizon. Lehet hogy kevesebb konfetti van benne felfosva a mapra, de egy 3 perces time trial szakasza is izgalmasabb, hangulatosabb, és autóversenyebb mint bármi ami Forza.
FH4 catch-up nélkül (nyilván ez nem a time trialnél érdekes) vs rendszeresen interaktívvé filmmé szkriptelt Run (lásd a téged a sarkon 500 méter előnyből beváró, illetve 500 méter hárányból melléd teleportáló boss). Bírtam én is, és legyintek a vele töltött 190 óra ellenére az FH4 überótókának való beállítására, de azért megőrülni nem kéne a személyes preferencia oltárán.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #39578 2019.05.10. 16:18

190 ora? Eze nincs neked idod semmire :D erre a moslekra ennyit raszanni, idomilliomos vagy te :P
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #39579 2019.05.10. 16:30

Micsu írta:190 ora? Eze nincs neked idod semmire :D erre a moslekra ennyit raszanni, idomilliomos vagy te :P
Sajnálom, de 185 óra alatt senkinek nem lehet róla releváns véleménye!
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #39580 2019.05.10. 17:31

Moby írta:Valaki nem került közelebbi kapcsolatba ezzel a monitorral? Nagyon szemezek vele. Méretben most is ekkorát használok, ez stimt. A 1000nit fasza. A 38 zónás megvilágítás nagyon kevés, de ennyiért ilyen van. Az ára nagyon jó, persze ezzel együtt nem valós 10bit, ez nagyon fáj :(
Viszont a freesync miatt nagyon kéne. Kevés a bemenete, meg lassan megérkezik a 32-es változata, amin már több a bemenet, de cserébe kb egy árban lesznek. Akkor meg már inkább a nagyobb.
Ami ehhez képest jelentős előrelépés az meg NYOLCSZÁZEZER, a kettő között meg a szél fújja az ördögszekereket :(
Szal valaki látott/használt már ilyet, vagy tudja hol lehetne megnézni?
Tudsz elég távol ülni hozzá? 1440p-nél jobban tudod küldeni?
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #39581 2019.05.10. 17:38

DanielT írta:Kiegészíteném azzal, hogy a Run közben folyamatosan összeomló Gigabyte 7850-es kártyám garanciális ügyintézése is izgalmasabb és hangulatosabb volt, mint minden Horizon rész.
Ez a különbség, amikor hol fülig érő szájjal vigyorogsz miközben 240-el driftelsz egy Porsche 918-cal, hol anyázol amikor kilóg a lóláb a rubber banding, vagy a technikai hülyeségek miatt. De nem unatkozol.
A horizonban pedig halgatod a fesztiválszervezőt, akinek be nem áll a pofája, meg utazz a versenyekig, ami csak öli a flowt.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #39582 2019.05.10. 17:39

Moby írta:Ha csak ezen múlana, akkor lukasztanám én, de ha ezt fogja tudni a CSÚCS navi 200w-on, akkor mi kerül majd a ps5-be? Egy 20-25%-al """""gyorsabb""""" fos, mint az akkor már 4 éves pró-ba?
Fantasztikus generáció lesz megint, ha ez igaz....Mi a fasznak kellett ezeknek a 7 nanó?
Nem egy apu lesz? Egész pakkra talán hihető.
De amúgy valszeg nem erős lesz a konzol, hanem "olcsó".
Még az is benne van, hogy gyengébb összességében, mint a mostani közepes pécém.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #39583 2019.05.10. 17:53

DanielT írta:Pokol fényképezni, meg úgyse adja vissza az excelmonitorokon, de valami nyoma legyen má'. :D

finike.pngg


LCD fotóka

böe.jpgg
kíváncsi volnék hogy a modern, direkt pixeles játékok hogyan néznének ki régi crt monitoron, tévén. Pl. Fez, meg Sworcery, meg ilyenek. Mennyire nem úgy, ahogy a fejlesztők gondolták...
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #39584 2019.05.10. 17:58

DanielT írta:Kiegészíteném azzal, hogy még az EULA.txt-je is jobb játék, mint az összes Horizon együtt volt, vagy lesz.
Az ember azt hinné tréfálsz, pedig nem. Moby és Botond priviben keressen meg hogyan téríthetik meg a 300 Ft-os káromat. :nezze:
Képernyőfelvétel (102).png
Fasza a játék, de hol a játék? A múvisztár kaszkadőr cutscene-ig fasza, utána ez fogad.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára benőmenő 2019.05.10. 18:03-kor.
Avatar
Moby

Hozzászólás #39585 2019.05.10. 18:00

Zóanagyvarázsló írta:A Store appban nem találtam, és a microsoft.comon sem, ahol pedig szintén megvehetők a játékok és a Game Pass, szintén ott a lista, csak normális szűrők nélkül (a Google mindig ezt dobja fel, mert nem az xbox.com a kezdőlapom). Az idiótaelmebetegállat microsoftos felülettöbbszörözés - és a közöttük való eltérés - nem az én hibám, de ja, korábban az xbox.comon sikerült nekem is működésre bírnom, amikor odatévedtem. Aláírom, hogy meg kellett volna figyelnem vagy próbálnom azt a címet, és létezik a funkció, de foskazánnak tartom az MS-féle bonyolítást. Menjél Botonddal Win 10-védő táborba a nyárra!

Én ilyen egyszerűen működöm :)
Spoiler
xgpjpg.jpg
Avatar
Moby

Hozzászólás #39586 2019.05.10. 18:26

aabyssx írta:Tudsz elég távol ülni hozzá? 1440p-nél jobban tudod küldeni?
2 éve használok ekkora monitort, nem kell távol ülnöm hozzá. Az 1440p nem opció a konzolok miatt.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #39587 2019.05.10. 19:18

Moby írta:Én ilyen egyszerűen működöm :)
Spoiler
xgpjpg.jpg
Én meg Benőnek szerettem volna válaszolni, és a "PC game pass"-ra nálam az említett oldalt is az elsők között dobta ki, a címben a biztató megvásárlás és Microsoft Store szavakkal... Értem én, hogy nagyot hibáztam, de akkor sem kellene azt a félrevezető trágyahalmot direkt talonban tartani, és pláne nem azt alapul venni a Win 10-es appban.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #39588 2019.05.10. 19:23

benőmenő írta:Az ember azt hinné tréfálsz, pedig nem. Moby és Botond priviben keressen meg hogyan téríthetik meg a 300 Ft-os káromat. :nezze:
Képernyőfelvétel (102).png
Fasza a játék, de hol a játék? A múvisztár kaszkadőr cutscene-ig fasza, utána ez fogad.
Elég bugos dög, a héten az összes vagy majdnem összes kocsimnak törölte az összes skillpontját. Nemcsak nekem, mindenkinek.

Az egész körítés és elnyomhatatlan sztoris cuccok a hányás szintjén vannak, annyira kizökkent, hogy igazi karriernek nem élem meg konfettizés közben, de nem is arra tartom, arra nem jó ez a csoda. Sajnos a bajnokságélmény nagyon hiányzik belőle, és ezt a havi kihívások se pótolják.

De majd várd meg, amíg dobálja a ruhákat babázni, buzis az összes.

Egyébiránt miért nem volt jó a trial? Nem tudom, hogy a lemondása után engedett-e volna pénzért hosszabbítani 14 napon belül, de ismerve téged, nem véletlenül ajánlottam, hogy ingyen próbáld ki. Nem baj, ott az epikus Crackdown 3 és Sea of Thieves.
Avatar
Botond

Hozzászólás #39589 2019.05.10. 19:25

Zóanagyvarázsló írta:FH4 catch-up nélkül (nyilván ez nem a time trialnél érdekes) vs rendszeresen interaktívvé filmmé szkriptelt Run (lásd a téged a sarkon 500 méter előnyből beváró, illetve 500 méter hárányból melléd teleportáló boss). Bírtam én is, és legyintek a vele töltött 190 óra ellenére az FH4 überótókának való beállítására, de azért megőrülni nem kéne a személyes preferencia oltárán.
Az a játék érted, a csúcs, a catch-up heaven. Szerintem drogoznak, más racionális magyarázata nem lehet, hogy azt a fostömlőt, sőt fostömlőket védik. Ez az árkád autóverseny nekik, hogy az ellenfél megáll, ha balfaszok. Ennek szerintem egy esetben örül az egyszeri júzer...
Avatar
Botond

Hozzászólás #39590 2019.05.10. 19:27

benőmenő írta:Az ember azt hinné tréfálsz, pedig nem. Moby és Botond priviben keressen meg hogyan téríthetik meg a 300 Ft-os káromat. :nezze: Fasza a játék, de hol a játék? A múvisztár kaszkadőr cutscene-ig fasza, utána ez fogad.
Figyi, van akinek nem való a pc, mert túl komplikált. Vegyé switchet! :mf2:
Avatar
Moby

Hozzászólás #39591 2019.05.10. 19:38

Zóanagyvarázsló írta:Én meg Benőnek szerettem volna válaszolni, és a "PC game pass"-ra nálam az említett oldalt is az elsők között dobta ki, a címben a biztató megvásárlás és Microsoft Store szavakkal... Értem én, hogy nagyot hibáztam, de akkor sem kellene azt a félrevezető trágyahalmot direkt talonban tartani, és pláne nem azt alapul venni a Win 10-es appban.
Megszűnőben van mindkettő. Mármint most épp itt tartanak ezek a kretének. Hogy 1 marad.
Avatar
Moby

Hozzászólás #39592 2019.05.10. 19:40

benőmenő írta:Az ember azt hinné tréfálsz, pedig nem. Moby és Botond priviben keressen meg hogyan téríthetik meg a 300 Ft-os káromat. :nezze:
Képernyőfelvétel (102).png
Fasza a játék, de hol a játék? A múvisztár kaszkadőr cutscene-ig fasza, utána ez fogad.
Dobjál be még! 300-ból eddig tolhattad! :idiota:
Avatar
Botond

Hozzászólás #39593 2019.05.10. 19:53

benőmenő írta:Az ember azt hinné tréfálsz, pedig nem. Moby és Botond priviben keressen meg hogyan téríthetik meg a 300 Ft-os káromat. :nezze: Fasza a játék, de hol a játék? A múvisztár kaszkadőr cutscene-ig fasza, utána ez fogad.
Na, itt egy cikk a te felkészültségedhez! :rolleyes:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #39594 2019.05.10. 20:04

Most elindítottam és megy, literary 0 dolog változott, még az afterburner is vissza lett nyomva a troubleshoot próbálkozások után. Das MS qualitat! :banplz:
Ezzel a több órán át tartó tutoriall pofázással tuti szoktak vallatni guantanamon. Konkrétan tovább tart mint az egész NFS: The Run. Pokol.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #39595 2019.05.10. 20:14

Botond írta:Az a játék érted, a csúcs, a catch-up heaven. Szerintem drogoznak, más racionális magyarázata nem lehet, hogy azt a fostömlőt, sőt fostömlőket védik. Ez az árkád autóverseny nekik, hogy az ellenfél megáll, ha balfaszok. Ennek szerintem egy esetben örül az egyszeri júzer...
Lehet 180 óra után már nem, de eddig minden versenyben behúzták a kéziféket a Horizonban is a cél előtt az ellenfelek.
Avatar
Moby

Hozzászólás #39596 2019.05.10. 20:46

phpBB [media]
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #39597 2019.05.10. 21:00

benőmenő írta:Lehet 180 óra után már nem, de eddig minden versenyben behúzták a kéziféket a Horizonban is a cél előtt az ellenfelek.
Ez talán nehézségi szint függvénye, de ha lassú a kocsim, akkor közepes szinttől nem lehet lehajrázni senkit, mert nincs meg a végsebesség. Ha arra gyúrok, akkor persze nincs esélyük. Direkt befékezést szerintem sosem láttam. Az viszont tetszik, hogy ha kiépítek fél perc előnyt (megtörtént már párszor), az úgy szokott eltűnni, ha hibázok is annyit, és ha nagyon vezetek, elmehet akár szarvast is vadászni. Ez fordítva is igaz: normális AI-t nem lehet nagy hátrányból befogni. Az NFS-ekben szinte mindig lehetett nyerni vagy bukni két kör előnyt egy kör alatt. Emiatt itt nem mindig izgalmas a vége, de nyertem már egy ezreddel is, ahogy buktam már úgyis, hogy ezredre azonos időben érkeztünk be.

Megjegyzem, volt olyan is, hogy harmadik helyen voltam, és az előttem lévő kettő egymással torzsalkodva kicsúszott, én meg köszöntem szépen, és nagy előnyre tettem szert. Ilyet komolyabb szinten nem nagyon csinál az AI, de közepesen szerencsére igen.

Ha van is nehézségi szinttől függően catch-up, szerintem eléggé kevéssé érezni szinte minden más félárkád csapatáshoz, kb. ahhoz kellhet, hogy 8. helyről legyen esélyed (a legkönnyebb út nyilván a legcsúnyább: kanyarban utolérni, és kijégtekézni a pályáról, mert ha valakinek jó a kocsija, azt szabályosan követni kell egy darabig). Az is valami, hogy nem utolsó helyről indulunk, de azért továbbra sem bírom ezt a hátrányból indulást nyúlfarknyi versenyeken. Über AI ellen ez nem szórakoztató és nem fair.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #39598 2019.05.10. 21:23

Nier Automatát játszom újra. Zseniális cucc.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #39599 2019.05.10. 21:33

Moby írta:Dobjál be még! 300-ból eddig tolhattad! :idiota:
:banplz:

Én tök jót autókáztam ma, 0 Ft-ért! A már korábban ajánlott Drive Now app segítségével vittem el egy 1-es BMW-t és egy Minit próbaútra spankollégával poénból. (25 perc ingyen járt a regisztrációhoz)

Frém és a fizika is nagyon rendben volt, UWP pedig még csak a közelben sem! :eljen:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #39600 2019.05.10. 21:36

Rendes bmw nem jart az apphoz? :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #39601 2019.05.10. 21:53

Micsu írta:Rendes bmw nem jart az apphoz? :banplz:
X1 és X2 járt volna még, de azok messze voltak. :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #39602 2019.05.10. 22:00

Menem mondtad h te a retrot szereted hozzanak valami 30+ eves 6os Bmwt :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #39603 2019.05.10. 22:08

Micsu írta:Menem mondtad h te a retrot szereted hozzanak valami 30+ eves 6os Bmwt :D
Leszarcsizom én már a kocsikat egyébként, de ha lenne valami menőbb mocibérléses móka, hasonló egyszerűséggel, azt bírnám.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #39604 2019.05.10. 23:41

Botond írta:Bevallom férfiasan a 2010es HP az egyetlen NFS amibe sose raktam egy tizedmásodpercet sem, szóval ezt érdemben nem tudom így konkrétan cáfolni, viszont az összes többihez volt szerencsém, szóval az én tapasztalataim alapján csak úgy lehetséges amit írsz, ha az az NFS egy egészen más dimenzióban helyezkedik el az összes többi NFShez képest, ami számomra erősen meglepő lenne, hogy viccből ipari mennyiségben gyártják az igénytelen lószart, de pont a 2010es HP meg mestermunka. Ne toljad fullba szerintem... :D
A mai Forzázás után a Horizont az NFS alternatívájaként felkínálni kicsit ahhoz tudnám hasonlítani, mint amikor nyáron a 40 fokos panelban döglődve találsz a fagyóban egy fagyis dobozt. Majd kinyitod és fagyasztott zöldség van benne. Hidegnek az is hideg, meg még ehető is, de nem feltétlen leszek boldog tőle, amikor én fagyit kerestem.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #39605 2019.05.10. 23:46

DanielT írta::banplz:

Én tök jót autókáztam ma, 0 Ft-ért! A már korábban ajánlott Drive Now app segítségével vittem el egy 1-es BMW-t és egy Minit próbaútra spankollégával poénból. (25 perc ingyen járt a regisztrációhoz)

Frém és a fizika is nagyon rendben volt, UWP pedig még csak a közelben sem! :eljen:
Ebből akkor sem kértem volna, ha ők fizetnek nekem 300 Ft-ot :idiota:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #39606 2019.05.11. 09:59

Közben már kint van az HBO Chernobyl sorozatának az első része...baromi nyomasztó és HBO-s minőség.
phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #39607 2019.05.11. 10:18

benőmenő írta:Közben már kint van az HBO Chernobyl sorozatának az első része...baromi nyomasztó és HBO-s minőség.
Megnéztem. Annak ellenére, hogy a trailerből nem volt épp szimpi, mivel angolul beszélnek, meg úgy általában a profibb körítéssel a téma nekem valahogy furán hat. Legfőképp persze azért mert végtelen mennyiségű dokumentumfilmet néztem és olvastam a témában, tehát haza járok Pripjatyba.

És tetszett, jó belülről látni a -csak elképzelt és valószínűsíthető- eseményeket. Ennél közelebb valószínűleg úgyse jutunk az igazsághoz, legalábbis ilyen tálalásban.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #39608 2019.05.11. 10:31

Nem megyunk ko pripjatyba? :)
Avatar
Botond

Hozzászólás #39609 2019.05.11. 10:35

benőmenő írta:Közben már kint van az HBO Chernobyl sorozatának az első része...baromi nyomasztó és HBO-s minőség.
Ma esti futópadozáshoz van felírva a listámra.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #39610 2019.05.11. 12:02

Micsu írta:Nem megyunk ko pripjatyba? :)
Már elcsépelt a téma sajnos. Évekkel ezelőtt még én is menőségnek tartottam. :)
Avatar
Mekee

Hozzászólás #39611 2019.05.11. 20:10

benőmenő írta:A mai Forzázás után a Horizont az NFS alternatívájaként felkínálni kicsit ahhoz tudnám hasonlítani, mint amikor nyáron a 40 fokos panelban döglődve találsz a fagyóban egy fagyis dobozt. Majd kinyitod és fagyasztott zöldség van benne. Hidegnek az is hideg, meg még ehető is, de nem feltétlen leszek boldog tőle, amikor én fagyit kerestem.
Mégis melyik nfs lenne az a fagyi? A scriptelt lóhugy run? Vagy a random nemisemlékszemegyikrese xy rész? Főleg az újabb szánalmas próbálkozások, amik Horizonok akartak lenni, csak nem sikerült? Sajnos árkád autókában a hoizon van, és ennyi. Én is bírnám, ha lenne más is mellette, de balfaszok mind. Amúgymeg fizikában és játékélményben, meg autófelhozatalban a közelébe nincs semmi, de persze leírhatod még párszor ezeket, a tény az akkoris tény marad, hogy minden más eltűnt érdeklődés hiányában a piacról.
Avatar
Moby

Hozzászólás #39612 2019.05.11. 21:06

Magamat idézve:

Itt is pörög a Days Gone Credits. Az összes hibája, bugja, szarfrémje ellenére jobban élveztem, mint az idén bármit. A generáció kiemelkedő exkluzívja. Ha teknóban rendben lenne, széjjelbaszná a világot. Imádtam minden percét. pedig nem volt kevés belőle. PS5-ön ismétlem. Kösz Bend, iszonyúan pozitívan csalódtam bennetek, csak vegyetek fel ügyesebb programozókat!
phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #39613 2019.05.11. 22:12

Moby írta:PS5-ön ismétlem.
Én meg akkor azon veszem majd 4k-ért. :eljen: Csak jönne már.
Avatar
Moby

Hozzászólás #39614 2019.05.12. 09:44

DanielT írta:Én meg akkor azon veszem majd 4k-ért. :eljen: Csak jönne már.

Annyiban volt nekem is. Legszívesebben újrakezdeném, nincs kedvem semmi máshoz.
Muzikálisan is kibaszott erős a cucc, nem véletlenül linkelgetem a youtubot feszt.
phpBB [media]
Avatar
insp

Hozzászólás #39615 2019.05.12. 10:30

Moby írta:Annyiban volt nekem is.


Elado akkor joaron? Atvennem.
Avatar
Moby

Hozzászólás #39616 2019.05.12. 11:39

insp írta:Elado akkor joaron? Atvennem.
Aucs. Eladtam már tegnap. Sorry.
Avatar
Moby

Hozzászólás #39617 2019.05.12. 16:48

Avengers: endgame
Sajnálom, hogy csak 3 órás volt, és nem legalább a duplája/10.
Szivenbaszottgecijóvolt. És nem ilyen Thor Ragnarök meg GotG szinten, hanem összes marvel film az elmúlt évekből szorozva sokkal. Simánlazán újranézős, nem egyszer. :eljen:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #39618 2019.05.12. 16:56

Moby írta:Avengers: endgame
Sajnálom, hogy csak 3 órás volt, és nem legalább a duplája/10.
Szivenbaszottgecijóvolt. És nem ilyen Thor Ragnarök meg GotG szinten, hanem összes marvel film az elmúlt évekből szorozva sokkal. Simánlazán újranézős, nem egyszer. :eljen:
Nekem is az volt a bajom, hogy kb. 3 filmet vágtak egymásra és míg az eleje lassú, a vége meg már határozottan kapkodós. Jó volt, de az Infinity warnál nem lett jobb.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #39619 2019.05.12. 16:57

Moby írta:összes marvel film az elmúlt évekből szorozva sokkal
Próbálkozom a matekkal, de ha több rakás szart szorzok sokkal, abból csak még több, esetleg nagyobb rakás szar lesz. Nem vagyok meggyőzve! :idiota:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #39620 2019.05.12. 17:00

Na kaptok inkább egy kis fincsiséget a tegnapi Resident Evil 3 etap emlékeként:

Kép

Vissza: “Leáldozott.hu”