A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #3921 2016.05.25. 20:17

Gfycat Video - Katt a lejátszáshoz
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #3922 2016.05.25. 20:21

skinnyman írta:"Korlátozott elérésű bónusz >> Fekete özvegygyártó kinézet"
:fejvakaras:
Örülök, hogy mindenki kiszúrta, helyesen feketeözvegy-gyártó kinézet lenne.

Kép
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #3923 2016.05.25. 20:29

Versenyt hirdettem:

Kép

Este 10 után lesz még valaki?
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #3924 2016.05.25. 20:33

Zóanagyvarázsló írta:Versenyt hirdettem:

Kép

Este 10 után lesz még valaki?
MMondjuk mire a k pet ideügyeskedtem, szinte le is ért mindkettő. Nem is tudom, hogy melyik a szarabb, a Steam vagy Battle.net :(

Donatusnak a Blizzard-barátja vagyok, kérjétek el tőle nyugodtan az azonosítómat, ha úgyis összefuttok.
Avatar
arty

Hozzászólás #3925 2016.05.25. 20:59

DanielT írta:Azért a DaS "csapkodást" összevetni az UC féle, drake_hit.avi féle megoldással, elég durva mélypont. :D
bármikor odateheted az egy-csapás=halál drake.avi-t a das csapkodásainak nehézsége mellé :) ha három órán át lenne türelmem (és lehetőségem!) egy das döggel keringőzni, TALÁN ott is lenne sikerélményem... de ugye a gond, h el se jutok odáig, mert a mezei zombiagok is lenyomnak. kurvasokszor. és a retry az kurvasokszor félóra gyepálás, megint.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #3926 2016.05.25. 21:50

Zóanagyvarázsló írta:Versenyt hirdettem:

Kép

Este 10 után lesz még valaki?
:banplz:

10 után már csak max azért, hogy megvárjunk és nyomjunk egy fél órát, de gyere.

Leáld topik discord link

Szedjétek le az appot, mert a böngészős nem jó és mehet a voice.

Jelenleg Deep/Donatus/és én vagyunk, de jön még épp egy negyedik valaki is.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #3927 2016.05.25. 21:53

arty írta:bármikor odateheted az egy-csapás=halál drake.avi-t a das csapkodásainak nehézsége mellé :) ha három órán át lenne türelmem (és lehetőségem!) egy das döggel keringőzni, TALÁN ott is lenne sikerélményem... de ugye a gond, h el se jutok odáig, mert a mezei zombiagok is lenyomnak. kurvasokszor. és a retry az kurvasokszor félóra gyepálás, megint.
Tehát az eszét vesztett oszló élőhalott, akinek olyan ai-ja van, hogy úgy rohangálod körbe, ahogy nem szégyelled > unchi egység katona (nyilván mint akadály nehézsége)? Akkor ott vannak bajok. :fejvakaras:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #3928 2016.05.25. 22:32

DanielT írta::banplz:

10 után már csak max azért, hogy megvárjunk és nyomjunk egy fél órát, de gyere.

Leáld topik discord link

Szedjétek le az appot, mert a böngészős nem jó és mehet a voice.

Jelenleg Deep/Donatus/és én vagyunk, de jön még épp egy negyedik valaki is.
Majd valami FAQ jöhet hozzá, mert ez nálam nem akar működni. Most még amúgy sem sem tudom a világomat se, ma nagyon megártott a munka. Persze a játékban béna leszek holnap is.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #3929 2016.05.25. 22:45

Zóanagyvarázsló írta:Majd valami FAQ jöhet hozzá, mert ez nálam nem akar működni. Most még amúgy sem sem tudom a világomat se, ma nagyon megártott a munka. Persze a játékban béna leszek holnap is.
FAQ:

Letöltöd a Discord appot a személyi számítógépedre és installálod.
Beregelsz/Bejelentkezel
A hatalmas + ikonra nyomsz, majd "join server"
A megjelenő URL sávba bemásolod ezt: 0vPx9FoBd8Dstfpz

Ezzel bent vagy a leáld csetszobában, írogatni már lehet. Van 2 voice szoba is, nyilván az Overwatch-ban vagyunk, arra rányomsz és már ott vagy, hallasz mindenkit.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #3930 2016.05.25. 22:55

DanielT írta:FAQ:

Letöltöd a Discord appot a személyi számítógépedre és installálod.
Beregelsz/Bejelentkezel
A hatalmas + ikonra nyomsz, majd "join server"
A megjelenő URL sávba bemásolod ezt: 0vPx9FoBd8Dstfpz

Ezzel bent vagy a leáld csetszobában, írogatni már lehet. Van 2 voice szoba is, nyilván az Overwatch-ban vagyunk, arra rányomsz és már ott vagy, hallasz mindenkit.
Én ezt csináltam, de nem kaptam tőletek visszajelzést. A Discord érzékeli, ha birizgálom a mikrofont. És voice chathez szobát csak egyet láttam. Elképzelésem nincs, hogy mi a gond, mert logikusnak tűnne, csak nem működik.
Avatar
Moby

Hozzászólás #3931 2016.05.25. 23:12

Újra megszűnt létezni a windows storeom csak úgy. Újra megpróbáltam helyretenni, ahogy a múltkor véletlenül sikerült. Nos, most összeomlott az egész windows.
SOHA. Többé windows10. Itt a vége. Leszarom a forzát, az uwp-t, és úgy az egész tetves fostoros bétagecit.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #3932 2016.05.25. 23:44

DanielT írta::banplz:

10 után már csak max azért, hogy megvárjunk és nyomjunk egy fél órát, de gyere.

Szedjétek le az appot, mert a böngészős nem jó és mehet a voice.

Jelenleg Deep/Donatus/és én vagyunk, de jön még épp egy negyedik valaki is.
Mivel a kobrákat linkelted ezért gyorsan visszavontam a linket. :D Nem megy ez neked.

https://discordapp.com/

App letölt, regisztrál, belépés után bal oldall lent fogaskeréknél konfig. Utána bal oldali sávban plusz jel, join server Leáld topik discord link (https://discord.gg/0vPx9FoBd8Dstfpz) <- ezt rakjátok be
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #3933 2016.05.25. 23:51

Zóanagyvarázsló írta:Én ezt csináltam, de nem kaptam tőletek visszajelzést. A Discord érzékeli, ha birizgálom a mikrofont. És voice chathez szobát csak egyet láttam. Elképzelésem nincs, hogy mi a gond, mert logikusnak tűnne, csak nem működik.
Rossz linket kaptál :D Fentebb javítva. ;)
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #3934 2016.05.26. 01:28

TasManXT írta:Rossz linket kaptál :D Fentebb javítva. ;)
Csatlakoztam. Megnyugtató, hogy ezt DT cseszte el, majd egész 5 percig használhatom pajzsként, ha ő a játéktudásom miatt olt :zavart1:

Én még végül is cspattam egy kicsit, jó szar vagyok, soha többet nem állok szóba multis FPS-sel, de ezt most már muszáj lesz pörgetni. Amúgy szerintem Donatusszal találkoztam, és megöltem :gun:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #3935 2016.05.26. 07:31

Cryengine 5.1 full forráskód közzé lett téve
Azon gondolkodám, hogy nem-e ez a nagy nyitottság, hogy végre használja az engine-t bárki, akárki fog oda vezetni, hogy a fakezű devek fosai miatt tovább romlik majd az engine népszerűsége és bedől az egész Crytek?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #3936 2016.05.26. 07:35

Moby írta:Újra megszűnt létezni a windows storeom csak úgy. Újra megpróbáltam helyretenni, ahogy a múltkor véletlenül sikerült. Nos, most összeomlott az egész windows.
SOHA. Többé windows10. Itt a vége. Leszarom a forzát, az uwp-t, és úgy az egész tetves fostoros bétagecit.
Sajnos kikerülhetetlen, legfeljebb később váltasz megint. Engem most az kerget az őrületbe, hogy start menübe gépelem pl, hogy mouse, vagy uninstall, arra számítva, hogy behozza a megfelelő programot hozzá és LÓSZAR SE történik. Nem kezdi kiegészíteni, nem talál semmit. Ez Win 7 óra tökéletesen működött, most sikerült elkúrni.

És a GUI még mindig, főleg a világoskék/szürke settings menü... ezért valaki fizetést kapott, lefejezés helyett. :wilting:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #3937 2016.05.26. 07:38

Zóanagyvarázsló írta:Csatlakoztam. Megnyugtató, hogy ezt DT cseszte el, majd egész 5 percig használhatom pajzsként, ha ő a játéktudásom miatt olt :zavart1:

Én még végül is cspattam egy kicsit, jó szar vagyok, soha többet nem állok szóba multis FPS-sel, de ezt most már muszáj lesz pörgetni. Amúgy szerintem Donatusszal találkoztam, és megöltem :gun:
Nem tudom miről beszéltek, az én kommentemben lévő link tökéletesen ugyanaz, amit Tasman is adott... :ravasz1:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #3938 2016.05.26. 07:56

A #Semmisemváltozott jegyében, minden idők legszarabb és legrövidebb konzolgenerációjának végéhez közeledve: Új Bone spec pletykák:

FosmoslékretekBone: 1.32 TFlops
HulladékszemétPS4: 1.84 TFlops

PS4K-LOL!!!: 4.14 TFlops
ÚjBone: kb 6 TFlops

Ja és Halo is jön Pc-re, ha ez nem lett volna eddig világos, vagy érdekelne bárkit. Mármint lehet, hogy korábban is bejelentették, de most megint. Na, engem ennyire nem érdekel, szal' nemtom.
Avatar
arty

Hozzászólás #3939 2016.05.26. 08:23

benőmenő írta:Tehát az eszét vesztett oszló élőhalott, akinek olyan ai-ja van, hogy úgy rohangálod körbe, ahogy nem szégyelled > unchi egység katona (nyilván mint akadály nehézsége)? Akkor ott vannak bajok. :fejvakaras:
most bossokról beszéltünk - az egységkatona, pláne egyedül mindkettőben legyőzhető ;) és az egyik játékban (nem a DAS DES IZÉ) van retry a bosszuharcnál, a másikban viszont félóra (necronak félperc) a retry...
Avatar
arty

Hozzászólás #3940 2016.05.26. 08:24

DanielT írta:A #Semmisemváltozott jegyében, minden idők legszarabb és legrövidebb konzolgenerációjának végéhez közeledve: Új Bone spec pletykák:

FosmoslékretekBone: 1.32 TFlops
HulladékszemétPS4: 1.84 TFlops

PS4K-LOL!!!: 4.14 TFlops
ÚjBone: kb 6 TFlops

Ja és Halo is jön Pc-re, ha ez nem lett volna eddig világos, vagy érdekelne bárkit. Mármint lehet, hogy korábban is bejelentették, de most megint. Na, engem ennyire nem érdekel, szal' nemtom.
legszarabb gen?! milyen tekintetben? nevezzük inkább a "leáldban az utóbbi 2 évben a legtöbb hisztit kiváltó gen" -nek ;) jócskán pontosabb. amugy mindkét oldal jól járt a gennel, persze nem így, hogy 3 évig (se) tartott ... :( :( :(

basszák meg anyjukat a konzolgyárosok :(
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #3941 2016.05.26. 08:29

arty írta:legszarabb gen?! milyen tekintetben? nevezzük inkább a "leáldban az utóbbi 2 évben a legtöbb hisztit kiváltó gen" -nek ;) jócskán pontosabb. amugy mindkét oldal jól járt a gennel, persze nem így, hogy 3 évig (se) tartott ... :( :( :(

basszák meg anyjukat a konzolgyárosok :(
A bolygó bármely pontján a legszarabb gen. Fos hardver, ál-exkluzívok, remastered hegyek.. és hardver frissítés. Köszi, de kösz nem. Ugyanitt PS4 eladó.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #3942 2016.05.26. 08:29

phpBB [media]
Avatar
kigyi

Hozzászólás #3943 2016.05.26. 08:32

arty írta:most bossokról beszéltünk - az egységkatona, pláne egyedül mindkettőben legyőzhető ;) és az egyik játékban (nem a DAS DES IZÉ) van retry a bosszuharcnál, a másikban viszont félóra (necronak félperc) a retry...
Bocs, hogy megkérdezem, de te csak az első bonefire-t aktiválod mindig és a Boss mellettit nem? :D A legtöbb Boss mellett van bone, vagy éppen lehet rövidíteni az egyikről és ott vagy 1 percen belül újra :) Persze én nem tudom még majd most jön Pontiff :D szóval lehet később ez nem így lesz, de eddig meglepően így volt.
Avatar
donatus13

Hozzászólás #3944 2016.05.26. 08:32

Zóanagyvarázsló írta:Csatlakoztam. Megnyugtató, hogy ezt DT cseszte el, majd egész 5 percig használhatom pajzsként, ha ő a játéktudásom miatt olt :zavart1:

Én még végül is cspattam egy kicsit, jó szar vagyok, soha többet nem állok szóba multis FPS-sel, de ezt most már muszáj lesz pörgetni. Amúgy szerintem Donatusszal találkoztam, és megöltem :gun:

Valóban velem találkoztál :D Valóban lekaptál, viszont a háborút én nyertem a végén :D

Egyébként megtaláltam a meggazdagodásom forrását, csinálok valami "összekapcsolóBuziknak" szoftvert és akkor megszűnik a probléma, 5 kurva kliens van a gépemen, és senki nem hajlandó használni mást csak a saját moslékját, látszik, hogy én vagyok értelmes :D. Na mind 1 , nehéz így összekovácsolnom a 6 embert, pedig adott már esténként.

Amúgy nem tudom, hogy tudsz itt béna lenni, minden szinthez vannak jól belőtt karakterek. Az biztos, hogy tegnap már DT is hörögve alt f4 elt a végén :D Olyan emberekkel találkoztunk, hogy 1 pixel változott a monitorán mert kb annyit mozdultam meg, de a pálya túloldaláról lőtt fejbe azonnal. A másik pharah meg 1 rakétát nem lőtt mellé. Szóval igen, még a bétások nem húztak el nagyon a kezdőktől, kell kis idő mire beáll a player balance.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #3945 2016.05.26. 08:36

DanielT írta:A #Semmisemváltozott jegyében, minden idők legszarabb és legrövidebb konzolgenerációjának végéhez közeledve: Új Bone spec pletykák:

FosmoslékretekBone: 1.32 TFlops
HulladékszemétPS4: 1.84 TFlops

PS4K-LOL!!!: 4.14 TFlops
ÚjBone: kb 6 TFlops

Ja és Halo is jön Pc-re, ha ez nem lett volna eddig világos, vagy érdekelne bárkit. Mármint lehet, hogy korábban is bejelentették, de most megint. Na, engem ennyire nem érdekel, szal' nemtom.
én a onocepciót nem látom az uwp mögött, mert ha most tényleg jön minden pc-re, akkor az van, hogy veszel egy bone-t, amit 1-2 éven belül cserélhetsz, és csak átszani jó, vs veszel egy pc-t amit 1-2 év mulva fejleszthetsz, és nem csak játszani jó. Most totál ki akarják csinálni a box brand-et? Mert ép eszű ember ezekután nem venne konzolt
Avatar
donatus13

Hozzászólás #3946 2016.05.26. 08:37

Mekee írta:én a onocepciót nem látom az uwp mögött, mert ha most tényleg jön minden pc-re, akkor az van, hogy veszel egy bone-t, amit 1-2 éven belül cserélhetsz, és csak átszani jó, vs veszel egy pc-t amit 1-2 év mulva fejleszthetsz, és nem csak játszani jó. Most totál ki akarják csinálni a box brand-et? Mert ép eszű ember ezekután nem venne konzolt

Épeszű emberből van a legkevesebb, nagyon jól fog fogyni.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #3947 2016.05.26. 08:48

donatus13 írta:Épeszű emberből van a legkevesebb, nagyon jól fog fogyni.
hátvégülis... olyan ismerősöm is nem egy van, aki örömujjonva várja a ps4kneo-t, hogy milyenjó is 5-6 év helyett 2-3 után nyitni a pénztárcát :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #3948 2016.05.26. 09:33

arty írta:legszarabb gen?! milyen tekintetben? nevezzük inkább a "leáldban az utóbbi 2 évben a legtöbb hisztit kiváltó gen" -nek ;) jócskán pontosabb. amugy mindkét oldal jól járt a gennel, persze nem így, hogy 3 évig (se) tartott ... :( :( :(

basszák meg anyjukat a konzolgyárosok :(
Mondtad nekem múltkor, valami hírrel kapcsolatban, hogy annál konkrétabb információt csak akkor kapnék a lefizetés témában, ha az nVidia főnök ordítaná az arcomba.

Na, te akkor SE, fogadnád el, hogy mekkora kibaszott epik fail volt ez a gen, ha a Sony+MS+N tenné ugyanezt és vésetné márványba. :miaz: Ezt onnan tudom biztosan, hogy éppen ez történik.
skinnyman

Hozzászólás #3949 2016.05.26. 09:45

DanielT írta:A #Semmisemváltozott jegyében, minden idők legszarabb és legrövidebb konzolgenerációjának végéhez közeledve: Új Bone spec pletykák:

FosmoslékretekBone: 1.32 TFlops
HulladékszemétPS4: 1.84 TFlops

PS4K-LOL!!!: 4.14 TFlops
ÚjBone: kb 6 TFlops

Ja és Halo is jön Pc-re, ha ez nem lett volna eddig világos, vagy érdekelne bárkit. Mármint lehet, hogy korábban is bejelentették, de most megint. Na, engem ennyire nem érdekel, szal' nemtom.

Hm, ezek a szamok honnan jottek? nem ugy volt, hogy a PS4K csak valami 31%-al lesz gyorsabb az eredetinel? Ehhez kepest 4+ Tflops az mar GTX970 szint, 6+ Tflops pedig majdnem GTX1070 szint lenne, amit valahogy nehezen hinnek..
Avatar
DanielT

Hozzászólás #3950 2016.05.26. 09:52

skinnyman írta:Hm, ezek a szamok honnan jottek? nem ugy volt, hogy a PS4K csak valami 31%-al lesz gyorsabb az eredetinel? Ehhez kepest 4+ Tflops az mar GTX970 szint, 6+ Tflops pedig majdnem GTX1070 szint lenne, amit valahogy nehezen hinnek..
Nem néztem különösebben utána, Gaf-on szedték össze valami hírből. A számokat nem csekkoltam, de itt a komplett gépről van szó, a csodás atomerőmű procival együtt. Mindenesetre így, hogy jobban megnézem, valóban nedves álom kategória ez.
Avatar
Moby

Hozzászólás #3951 2016.05.26. 10:05

Ilyen cucca az AMD-nek konzol-képes, konzolárazott kivitelben vagy 10 évig nem lesz.
Avatar
Botond

Hozzászólás #3952 2016.05.26. 10:06

Na kiraktam én is hwapróra a 970est, holnap remélem tényleg jut 1080as. Ma meg warcraft imaxben. :o
Avatar
DanielT

Hozzászólás #3953 2016.05.26. 10:12

Botond írta:Na kiraktam én is hwapróra a 970est, holnap remélem tényleg jut 1080as. Ma meg warcraft imaxben. :o
Izgi! Na nem azért, hogy jut -e, abban biztos vagyok, hisz az iPon egy féreg cég, hanem azért, hogy mivel fogod tesztelni! :D 3Dmark az oké, de mire fogod használni?
Avatar
Botond

Hozzászólás #3954 2016.05.26. 10:13

Moby írta:Ilyen cucca az AMD-nek konzol-képes, konzolárazott kivitelben vagy 10 évig nem lesz.
És ha lenne, a plusz kraftot akkor is elégetnék szakállworksre meg egyéb új effektekre, nem lenne előrelépés szabvány felbontás és 60 frém felé. Menne minden 1148,5p-ben 27,8 fps-el. Koncepcionális hiba van az egész rendszerben, nem a hw erő az elsődleges baj szerintem.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #3955 2016.05.26. 10:13

Moby írta:Ilyen cucca az AMD-nek konzol-képes, konzolárazott kivitelben vagy 10 évig nem lesz.
Főleg úgy, hogy 5 év múlva AMD se lesz valszeg.
Avatar
Botond

Hozzászólás #3956 2016.05.26. 10:18

DanielT írta:Izgi! Na nem azért, hogy jut -e, abban biztos vagyok, hisz az iPon egy féreg cég, hanem azért, hogy mivel fogod tesztelni! :D 3Dmark az oké, de mire fogod használni?
Nálam natív 4k-ban megy minden high-ultra felbontással. Egy részük szépen csorog a 970essel is 60-120 frémmel, de egy részük makacskodik és 2-20 frém tartományban adja le az élményt, aztán olvastam valahol hogy ha ezek is kapnak nagyobb vga-t akkor a 2-ből is lehet 30+. Szóval mondjuk pc-s gta5 még előttem áll, bár nem hiszem hogy sokkal szebb lesz, mint 360on volt, aztán pörögni fog az ac4, de az is nagyon szép volt 360on, szoval ott se számítok különösebb változásra, meg még van a backlogban cucc gazdagon.
Avatar
arty

Hozzászólás #3957 2016.05.26. 10:21

TasManXT írta:A bolygó bármely pontján a legszarabb gen. Fos hardver, ál-exkluzívok, remastered hegyek.. és hardver frissítés. Köszi, de kösz nem. Ugyanitt PS4 eladó.
A fos hw mihez képest fos? a pöcéhez mérten? miért is a pöce a mérce? ill. mit számított ez egyáltalán? ronda volt az uncsártid, a prevgenen az uncsartid szebb uncsartid volt az uncsartidok közt? (az elkurvolt (mindig is kurvavolt) fejlesztőket ne varrjuk má a hw nyakába, lollé!)

ál exkluk? jahogy az ms az elbukott gen miatt kihozott pár fost pöcére? ez szól a gen ellen?! :D

hw frissítés - na, ez végre valid érv! veled vagyok!
Avatar
arty

Hozzászólás #3958 2016.05.26. 10:25

kigyi írta:Bocs, hogy megkérdezem, de te csak az első bonefire-t aktiválod mindig és a Boss mellettit nem? :D A legtöbb Boss mellett van bone, vagy éppen lehet rövidíteni az egyikről és ott vagy 1 percen belül újra :) Persze én nem tudom még majd most jön Pontiff :D szóval lehet később ez nem így lesz, de eddig meglepően így volt.
természetesen én a játék legeleji bonfájör mellől indulok a vég-vég-végboss ellen. janem. amit írtam a DES/DAS1 eddigi tapasztalataimból kiindulva, mocsok sokáig tart a retry - ha épp eljutok a retryig :D NEKED(!) lehet h egyperc, de még meztelenül futva is percekig tartott a retry legutóbb, ha épp nem basztak orrba futás közben, nem akadt be elém a zombiag, ésatöbbi.

vs. áncsártid 5 mp, 0 effort ... mert ugye ebben a kontextusban került most elő ;)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #3959 2016.05.26. 10:25

Botond írta:Nálam natív 4k-ban megy minden high-ultra felbontással. Egy részük szépen csorog a 970essel is 60-120 frémmel, de egy részük makacskodik és 2-20 frém tartományban adja le az élményt, aztán olvastam valahol hogy ha ezek is kapnak nagyobb vga-t akkor a 2-ből is lehet 30+. Szóval mondjuk pc-s gta5 még előttem áll, bár nem hiszem hogy sokkal szebb lesz, mint 360on volt, aztán pörögni fog az ac4, de az is nagyon szép volt 360on, szoval ott se számítok különösebb változásra, meg még van a backlogban cucc gazdagon.
Naná, hogy a matt képernyődön nem szebb semmi, mint 360-on, akármeddig is növeled a felbontást! :mf2:
Avatar
arty

Hozzászólás #3960 2016.05.26. 10:28

DanielT írta:Mondtad nekem múltkor, valami hírrel kapcsolatban, hogy annál konkrétabb információt csak akkor kapnék a lefizetés témában, ha az nVidia főnök ordítaná az arcomba.

Na, te akkor SE, fogadnád el, hogy mekkora kibaszott epik fail volt ez a gen, ha a Sony+MS+N tenné ugyanezt és vésetné márványba. :miaz: Ezt onnan tudom biztosan, hogy éppen ez történik.
Abban a tekintetben szar a gen, hogy 3 évig (se) tartott. Ha erre célzol, oké.

Viszont ez totálisan érthetetlen lépés a konzolgyárosoktól, egyáltalán nem a ti eddigi rinyátok támasztja alá.
Avatar
arty

Hozzászólás #3961 2016.05.26. 10:30

DanielT írta:Főleg úgy, hogy 5 év múlva AMD se lesz valszeg.
No para, a wiiNX-ben 1080 verő vidiahw lesz 249 dolcsié' ! Megmenekül az egész konzolhóbelevanc! :P
Avatar
DanielT

Hozzászólás #3962 2016.05.26. 10:38

arty írta:Abban a tekintetben szar a gen, hogy 3 évig (se) tartott. Ha erre célzol, oké.

Viszont ez totálisan érthetetlen lépés a konzolgyárosoktól, egyáltalán nem a ti eddigi rinyátok támasztja alá.
Ja, tuti nem. Végülis azt kritizáltuk, hogy mekkora szemét hulladék hardverrel jöttek, most meg lecserélik erősebbre a gépeket. Semmi összefüggés, nyilván! :wilting:
Avatar
Moby

Hozzászólás #3963 2016.05.26. 10:55

arty írta:természetesen én a játék legeleji bonfájör mellől indulok a vég-vég-végboss ellen. janem. amit írtam a DES/DAS1 eddigi tapasztalataimból kiindulva, mocsok sokáig tart a retry - ha épp eljutok a retryig :D NEKED(!) lehet h egyperc, de még meztelenül futva is percekig tartott a retry legutóbb, ha épp nem basztak orrba futás közben, nem akadt be elém a zombiag, ésatöbbi.

vs. áncsártid 5 mp, 0 effort ... mert ugye ebben a kontextusban került most elő ;)
Mocsok sokáig. UC4 normálon(!) volt 15 óra nekem, a das3 meg 35. Nem szaladtam egyikben sem. Mocsoksokáig tart. (a DaS1 DLC-kkel, pixelenként felszippantva volt 60).
Avatar
arty

Hozzászólás #3964 2016.05.26. 10:59

DanielT írta:Ja, tuti nem. Végülis azt kritizáltuk, hogy mekkora szemét hulladék hardverrel jöttek, most meg lecserélik erősebbre a gépeket. Semmi összefüggés, nyilván! :wilting:
És gondolod az ms/sony a te kedvedben akar járni? :D

Mert a juzerek visszajelzése az volt eddig, hogy a gépeitek faszák, vesszük mint a cuktrot. Tehát nem masszív elutasítása a gennek... és én hülye azt gondolnám, hogy ha ezen a genen mindkét kompáni nyer, jól fogynak, akkor nem cserélik le, hanem végigélik a számukra kedvező ciklust - 5 évig, hétig, amig jók az eladások, a végére ebből is eladva 100 misit. MS-nek az tuti nem lesz meg, de a sony elég jól állt... szal amikor te a foshw-t említed oknak, nem is járhatnál messzebb az igazságtól :D (márpersze ha titokban nem te vezeted mindkét céget ;) )

Én azt gondolom, hogy iszonyat könnyű a váltás és a "miért ne - hátha" mentén agyalnak a gyárosok. Végülis a currgen se tünik el a polcról, azt lehet adni szaréhugyé, meg mehet mellette egy drágább, prémiumkonzol is. Hogy ez totál szembeköpi a konzol intézményét, kitérdekel :(((
Avatar
arty

Hozzászólás #3965 2016.05.26. 11:03

Moby írta:Mocsok sokáig. UC4 normálon(!) volt 15 óra nekem, a das3 meg 35. Nem szaladtam egyikben sem. Mocsoksokáig tart. (a DaS1 DLC-kkel, pixelenként felszippantva volt 60).
irreleváns info :P

próbáld meg végiggondolni, hogy ha nekem 200 retry kell mindkét játékban X bossnál, az melyikben mennyi idő is .... ? ( 200 x 5 mp vs. 200 x 120 mp, mert legyünk gálánsak!)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #3967 2016.05.26. 12:26

arty írta:És gondolod az ms/sony a te kedvedben akar járni? :D

Mert a juzerek visszajelzése az volt eddig, hogy a gépeitek faszák, vesszük mint a cuktrot. Tehát nem masszív elutasítása a gennek... és én hülye azt gondolnám, hogy ha ezen a genen mindkét kompáni nyer, jól fogynak, akkor nem cserélik le, hanem végigélik a számukra kedvező ciklust - 5 évig, hétig, amig jók az eladások, a végére ebből is eladva 100 misit. MS-nek az tuti nem lesz meg, de a sony elég jól állt... szal amikor te a foshw-t említed oknak, nem is járhatnál messzebb az igazságtól :D (márpersze ha titokban nem te vezeted mindkét céget ;) )

Én azt gondolom, hogy iszonyat könnyű a váltás és a "miért ne - hátha" mentén agyalnak a gyárosok. Végülis a currgen se tünik el a polcról, azt lehet adni szaréhugyé, meg mehet mellette egy drágább, prémiumkonzol is. Hogy ez totál szembeköpi a konzol intézményét, kitérdekel :(((
Ok, elfogadom, hogy nagyon sikeres a generáció és minden rendben. Semmi oka a hardver cserének, mert azok is faszák. Az, hogy lecserélik a hardvert, rekord idő alatt, semmit nem jelent, valszeg valami félreértés lehetett, amikor leadták a gyárba a rendelést. A szálak egy nVidia bőröndhöz vezetnek. Az ég kék, a víz nedves, a nők titkolóznak.

All is well in Arty's world.

Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #3968 2016.05.26. 14:09

Botond, képezd ki magad holnapra...

Na ezt fogom én egy csúszkával megoldani, de igazad van, egy férfi forraszt, flexel! :D

Egy példa kép az egyik fázisról, kedvcsinálónak:
Csatolmányok
adsadre2233.jpg
Avatar
Botond

Hozzászólás #3969 2016.05.26. 14:48

DanielT írta:Botond, képezd ki magad holnapra...

Na ezt fogom én egy csúszkával megoldani, de igazad van, egy férfi forraszt, flexel! :D

Egy példa kép az egyik fázisról, kedvcsinálónak:
Én ennél sokkal szebben forrasztok. :s Ón meg páka kikészítve, még 23 óra és kiderül szükségem lesz e rá, jött e 1080as elég
Avatar
arty

Hozzászólás #3970 2016.05.26. 15:01

DanielT írta:Ok, elfogadom, hogy nagyon sikeres a generáció és minden rendben. Semmi oka a hardver cserének, mert azok is faszák. Az, hogy lecserélik a hardvert, rekord idő alatt, semmit nem jelent, valszeg valami félreértés lehetett, amikor leadták a gyárba a rendelést. A szálak egy nVidia bőröndhöz vezetnek. Az ég kék, a víz nedves, a nők titkolóznak.

All is well in Arty's world.

Kép
PS4 közlemény: "as of May 22, 2016, continuing to demonstrate the fastest-selling console in PlayStation® history."
Nyilvánvalóan, hogy egy ekkora bukás után uj gép kell. Azonnal, olyan rövid ciklus után, mint még sose a ps történetében. Logikus. És az is levezethető, hogy ez a sikertelenség a gyenge gép miatt van. A PS4K pedig ezt orvosolja, odapirít majd rendesen a tíznyolcvannak és végre talán jönnek az eladások is, köszömhetően a mostantól fix60on közlekedő, sokkalszebb játékoknak.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #3971 2016.05.26. 15:10

arty írta:PS4 közlemény: "as of May 22, 2016, continuing to demonstrate the fastest-selling console in PlayStation® history."
Nyilvánvalóan, hogy egy ekkora bukás után uj gép kell. Azonnal, olyan rövid ciklus után, mint még sose a ps történetében. Logikus. És az is levezethető, hogy ez a sikertelenség a gyenge gép miatt van. A PS4K pedig ezt orvosolja, odapirít majd rendesen a tíznyolcvannak és végre talán jönnek az eladások is, köszömhetően a mostantól fix60on közlekedő, sokkalszebb játékoknak.
Figy, engem már meggyőztél. Se szükség, se igény nincs erősebb gépre, ezért csinál mindkét gyártó erősebb gépet. Teljesen világos!
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #3972 2016.05.26. 15:23

DanielT írta:Figy, engem már meggyőztél. Se szükség, se igény nincs erősebb gépre, ezért csinál mindkét gyártó erősebb gépet. Teljesen világos!
Sőt, jövőre még erősebbet, és az xbone exkluzívok is tök véletlen landolnak szépen lassan pc-n is... mert nagyon sikeres ez a generáció.
Avatar
Botond

Hozzászólás #3973 2016.05.26. 15:24

DanielT írta:Figy, engem már meggyőztél. Se szükség, se igény nincs erősebb gépre, ezért csinál mindkét gyártó erősebb gépet. Teljesen világos!
Így van! Nekem se kell x360 grafikánál szebb, meg erősebb vas, aztán látod mi épül éppen. Ez már csak így megy. :email:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #3974 2016.05.26. 15:25

arty írta:PS4 közlemény: "as of May 22, 2016, continuing to demonstrate the fastest-selling console in PlayStation® history."
Nyilvánvalóan, hogy egy ekkora bukás után uj gép kell. Azonnal, olyan rövid ciklus után, mint még sose a ps történetében. Logikus. És az is levezethető, hogy ez a sikertelenség a gyenge gép miatt van. A PS4K pedig ezt orvosolja, odapirít majd rendesen a tíznyolcvannak és végre talán jönnek az eladások is, köszömhetően a mostantól fix60on közlekedő, sokkalszebb játékoknak.
generáció = sony? :D sony jól elvan a többi meg fuldoklik ;) egyébként meg biztos van olyan mutató amiben eléri a fastest szintetet a ps2höz képest de nem úgy néz ki hogy akkora sikere lenne a konzolnak mint anno volt
Avatar
DanielT

Hozzászólás #3975 2016.05.26. 15:36

BTW azért is lehet fastest selling bármelyik gép, mert most volt először olyan generáció, amikor egy másodpercig sem volt hiány a gépekből, úgy ömlött a fos a gyártósorról, hogy egy sertéstelep is megirigyelné!
Avatar
arty

Hozzászólás #3976 2016.05.26. 16:08

Micsu írta:generáció = sony? :D sony jól elvan a többi meg fuldoklik ;) egyébként meg biztos van olyan mutató amiben eléri a fastest szintetet a ps2höz képest de nem úgy néz ki hogy akkora sikere lenne a konzolnak mint anno volt
szerintem a sonynak közvetlenül írd meg, hogy rosszul értelmezik a statjaikat és te találtál valamit, emiben ez a ps4 gyengébb és hogy a ps3 erős és sikeres gép volt, azt kéne utánozniuk, idióták!

a 360-one viszonylatról már nincs infó, de korábban ott is ment a mantra, hogy faszák az eladások ... nopersze nem a ps4hez képest.
ha én eladok a kiskocsmámban 100 sört és ebből jólélek, leszarom h a sarkon a sparban elmegy napi 200 is ... de a nagyvállalat nem ilyen. viszont a nagyvállalati idiotizmus mögé a saját "failgenezést" tolni kiváltó oknak, minimum megmosolyogtató ;)

(másrészt az erősebb gép tervét a sony tolta túl, nem az ms. a logikád szerint csak az msnek kéne erősebb gép...)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára arty 2016.05.26. 16:12-kor.
Avatar
arty

Hozzászólás #3977 2016.05.26. 16:08

DanielT írta:Figy, engem már meggyőztél. Se szükség, se igény nincs erősebb gépre, ezért csinál mindkét gyártó erősebb gépet. Teljesen világos!
Erős és drága gépre van igény, ezt a prevgen már bizonyította. Igazad van.
Avatar
arty

Hozzászólás #3978 2016.05.26. 16:10

DanielT írta:BTW azért is lehet fastest selling bármelyik gép, mert most volt először olyan generáció, amikor egy másodpercig sem volt hiány a gépekből, úgy ömlött a fos a gyártósorról, hogy egy sertéstelep is megirigyelné!
Tehát a pécéalapu konzol fos, ez megint amellett érv. Custom, papíron 1080 flopsait verő csodagép kell - arra megint jöhetnek olyan szép, pécéverő nyitócímek, hogycsakna!
Avatar
arty

Hozzászólás #3979 2016.05.26. 16:11

TasManXT írta:Sőt, jövőre még erősebbet, és az xbone exkluzívok is tök véletlen landolnak szépen lassan pc-n is... mert nagyon sikeres ez a generáció.
émmegmá az uwp nyomását sejtettem emögött... de nem, a gpuban kevés a cu, ezért :taps:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #3980 2016.05.26. 16:22

arty írta:émmegmá az uwp nyomását sejtettem emögött... de nem, a gpuban kevés a cu, ezért :taps:
Nem a cu a kevés, hanem a szoftver eladás a szar gépre, amiből nem vettek eleget, mert szar. És a paraszt valóban nem tudja, hogy azért szar, mert kevés a cu, vagy sok, hanem onnan, hogy 2+ éve a 792p-től hangos az internet. És Pistike ugyan elég hülye ahhoz, hogy bevásároljon a failgenbe, de annyira már nem, hogy a minden oldalon jelenlévő összehasonlításokban folyamatosan atomjaira alázott gépet vegye.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #3981 2016.05.26. 16:40

arty írta:szerintem a sonynak közvetlenül írd meg, hogy rosszul értelmezik a statjaikat és te találtál valamit, emiben ez a ps4 gyengébb és hogy a ps3 erős és sikeres gép volt, azt kéne utánozniuk, idióták!

a 360-one viszonylatról már nincs infó, de korábban ott is ment a mantra, hogy faszák az eladások ... nopersze nem a ps4hez képest.
ha én eladok a kiskocsmámban 100 sört és ebből jólélek, leszarom h a sarkon a sparban elmegy napi 200 is ... de a nagyvállalat nem ilyen. viszont a nagyvállalati idiotizmus mögé a saját "failgenezést" tolni kiváltó oknak, minimum megmosolyogtató ;)

(másrészt az erősebb gép tervét a sony tolta túl, nem az ms. a logikád szerint csak az msnek kéne erősebb gép...)
ki beszélt a ps3ról?
Avatar
Mekee

Hozzászólás #3982 2016.05.26. 19:00

Nos, Quantumbré credits lepörgött, hát mitmondhatnék... szopattam magam vele, igen, ennek ellenére összességében nincs rossz véleményem, vagyis nem volt a final bossfight-ig, mert azt nem is értem. semmi extra, csak 2 hullám sima mezei katona, egykis extrával fedobva, de az is inkább idegesítő, és ha elrontom, amit sikerült is sokszor, akkor a fight előtti felszerelkezéshez dob, ami után egy cutscene, ami elnyomhatatlan, és megint jön az agyatlanul nehezített fight, ami olyan súlytalan. voltak sokkal nehezebb részek is visszább. A sztoiból, meg ebbőla popcormovie stílusból kihozták ami elvárható, semmi egetrengető fordulat, vagy bármi csavar. Mindenesetre ezek az időlassítós képességek hát voltak, nem mondom, hogy sokat használtam, de nem is kényszerít rá. szerencsére a wrzdemóban az élőszereplős sorozat nem megy, ez plusz pont, illetve hogy már ki tudtam kapcsolni a hangyásképeffektet. Látványra még jó is lehetne, ha nemlenne ennyire optimalizálatlan a cucc, elég sok kompromisszumot kellett kötnöm.
Egynek elment, de egy hét múlva már felére nem fogok emlékezni/10
Avatar
Moby

Hozzászólás #3983 2016.05.26. 19:54

arty írta:Erős és drága gépre van igény, ezt a prevgen már bizonyította. Igazad van.
Szerintem ezekután kiegyezhetünk abban, hogy
- unatkoznak
és/vagy
- túl sok volt a koksz valamelyik cégesbulin
:banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #3984 2016.05.26. 20:01

Moby írta:Szerintem ezekután kiegyezhetünk abban, hogy
- unatkoznak
és/vagy
- túl sok volt a koksz valamelyik cégesbulin
:banplz:
Megnézték a mítingen az aktuális hardver/szoftver eladásokat és a főnök felkiáltott! "Bázzeg, akkora siker ez a generáció, ismételjük meg!" És másnap leadták a rendelést. Tuti így történt.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #3985 2016.05.26. 21:05

Újabb Tottoid mélypont. Még Darksectornak is feltűnt az xbone foslé inputlagja az új TR-ben, erre Totti válasza: Nálam ilyen nem volt. :bdead:
Avatar
Moby

Hozzászólás #3987 2016.05.26. 21:15

TasManXT írta:Csorognak a costum kártyák:
Borzasztó, hányszor látom én ezt így leírva :banplz:
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #3988 2016.05.26. 21:21

Moby írta:Borzasztó, hányszor látom én ezt így leírva :banplz:
Az egyedi nem áll rá a kezemre, és sok szót használok hamarabb angolul, mint a magyar megfelelőjét. :D Skin és a társai... sorolhatnám még.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #3989 2016.05.26. 21:29

Hát emberek bef*sok. No nem (csak) azért, mert a tóparton szétégett a tarkóm árnyékban is, hanem mert a Doom után a bundlis Far Cry 3 is furcsán viselkedik borderless módban. Itt legalább tearing nincs, viszont minden nem előre scriptelt jelentnél, ahol konkrétan én irányítok ott eltűnik az fps lock, ezzel meg jönnek ugye a pacing gondok. :falbav:
szerk.: természetesen rtss, vagy radeon pro-val történő 60-ra fixálásnál elszáll a játék exe hibával. Kikapcsolt OSD-vel is.
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára benőmenő 2016.05.26. 21:33-kor.
Avatar
Moby

Hozzászólás #3990 2016.05.26. 21:31

benőmenő írta:Hát emberek bef*sok. No nem (csak) azért, mert a tóparton szétégett a tarkóm árnyékban is, hanem mert a Doom után a bundlis Far Cry 3 is furcsán viselkedik borderless módban. Itt legalább tearing nincs, viszont minden nem előre scriptelt jelentnél, ahol konkrétan én irányítok ott eltűnik az fps lock, ezzel meg jönnek ugye a pacing gondok. :falbav:
RTTS?

Vissza: “Leáldozott.hu”