A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #39271 2019.04.20. 20:42

DanielT írta:Harmadszor crashel rám a Luigi's Mansion 2. Most már kb 1 óra veszteségben/újratolásban vagyok és állati idegesítő. 10 éves távlatból biztos nem emlékszem hasonlóra, esetleg valami emulátorban.
Mert erzi, hogy nem szeressed. Velem nem csinalt ilyet.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #39272 2019.04.20. 21:02

deep írta:Te... Te egy... Te egy Nintendo termékkel játszol? Ráadásul egy világ szemete 3DS-el? Jó hogy nem egyből Wii-zel bazzeg... Mik vannak...
Kölcsön gép, warez játék, a lelkiismeretem hótiszta! :D

Egyébként ezzel speciel tényleg működik a 3D, már az XL utolsó verzió
Avatar
deep

Hozzászólás #39273 2019.04.20. 21:08

DanielT írta:Kölcsön gép, warez játék, a lelkiismeretem hótiszta! :D
Egyébként ezzel speciel tényleg működik a 3D, már az XL utolsó verzió
Ja hát akkor nem a waré miatt fagy?
Avatar
Moby

Hozzászólás #39274 2019.04.20. 21:18

Nálam se fagyott egyszerse.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #39275 2019.04.20. 21:27

DanielT írta:Kölcsön gép, warez játék, a lelkiismeretem hótiszta! :D

Egyébként ezzel speciel tényleg működik a 3D, már az XL utolsó verzió
A helyedben tovább bonyolítanám: ráhekkelném a 3DS-re egy kalóz-Win 10-et, és azon emulálnám.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #39276 2019.04.20. 21:38

Warez miatt nem nagyon lehet, mer' ez még az a gép/szoftver verzió, amire a legál store-ból lehetett letölteni a cuccokat ingyé'.

DE! Asszem megvan a hiba oka: a csodás Nintendo mérnököknek köszönhetően pont a kikapcsoló gombot nyomom be az ujjammal, amivel alátámasztom a gépet...
Avatar
Moby

Hozzászólás #39277 2019.04.20. 21:50

DanielT írta:Találtunk egy FAN-TASZ-TI-KUS Diablo "klónt". Azért tettem idézőjelbe, mert annál sokkal többre érdemes.

- A világa kurvajó
- Kontrollerre tervezett, ULTRA ÉLVEZETES irányítás. Ugrás, dodge, stb.
- Gyönyörű grafika és art
- Csodás zene, minőségi szinkron
- Rohadt jó humor
- Rengeteg játék/sztori/küldetés mechanikai újítás

Áh, sorolni is lehetetlen egyszerűen 10/10. Ennyi. Kész. TÍZ. PER. TÍZ.



Kép
Hát ez jó rég volt már, és hw tesztelésen kívül sosem indítottam el másra. Egészen a mai napig. Az egész délutánt vele töltöttem, miután a kisebbik fiam lerobbant, és az egész napi programokat lelőttük. Elképesztő csillogó kincsek pihennem a raktáraimban, ez valami olyan szinten ütött be, hogy arra szavak sincsenek. Pontosan ez az az art, amire szükségem van. Jó a humora, jó az irányítás, mindene csodás, de ezt Dani már leírta. Egyszer azt írtam már sosem kerül már rá sor, hát, nagyon boldog vagyok, hogy másképp alakult! :eljen:
Fantasztikus lehet coopban, de ez most kimerült abban, hogy a nagyobbik fiam szurkolt mellettem :) Nem szoktam neki ilyet nézni sem témájából fakadóan, de ez annyira mese jellegű(legalábbis az erőszak megjelenítése) és stílusos, hogy ezzel most kivételt tettem, és neki is nagyon tetszik. Játszani azért nem engedem, ne lovalja bele magát teljesen.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #39278 2019.04.20. 22:18

Moby írta:Hát ez jó rég volt már, és hw tesztelésen kívül sosem indítottam el másra. Egészen a mai napig. Az egész délutánt vele töltöttem, miután a kisebbik fiam lerobbant, és az egész napi programokat lelőttük. Elképesztő csillogó kincsek pihennem a raktáraimban, ez valami olyan szinten ütött be, hogy arra szavak sincsenek. Pontosan ez az az art, amire szükségem van. Jó a humora, jó az irányítás, mindene csodás, de ezt Dani már leírta. Egyszer azt írtam már sosem kerül már rá sor, hát, nagyon boldog vagyok, hogy másképp alakult! :eljen:
Fantasztikus lehet coopban, de ez most kimerült abban, hogy a nagyobbik fiam szurkolt mellettem :) Nem szoktam neki ilyet nézni sem témájából fakadóan, de ez annyira mese jellegű(legalábbis az erőszak megjelenítése) és stílusos, hogy ezzel most kivételt tettem, és neki is nagyon tetszik. Játszani azért nem engedem, ne lovalja bele magát teljesen.
Nálam sem került felejtésre, csak a sorára vár, szigorúan kooperatívban.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #39279 2019.04.20. 22:27

Moby írta:Hát ez jó rég volt már, és hw tesztelésen kívül sosem indítottam el másra. Egészen a mai napig. Az egész délutánt vele töltöttem, miután a kisebbik fiam lerobbant, és az egész napi programokat lelőttük. Elképesztő csillogó kincsek pihennem a raktáraimban, ez valami olyan szinten ütött be, hogy arra szavak sincsenek. Pontosan ez az az art, amire szükségem van. Jó a humora, jó az irányítás, mindene csodás, de ezt Dani már leírta. Egyszer azt írtam már sosem kerül már rá sor, hát, nagyon boldog vagyok, hogy másképp alakult! :eljen:
Fantasztikus lehet coopban, de ez most kimerült abban, hogy a nagyobbik fiam szurkolt mellettem :) Nem szoktam neki ilyet nézni sem témájából fakadóan, de ez annyira mese jellegű(legalábbis az erőszak megjelenítése) és stílusos, hogy ezzel most kivételt tettem, és neki is nagyon tetszik. Játszani azért nem engedem, ne lovalja bele magát teljesen.
E!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #39280 2019.04.20. 22:42

Kíváncsi voltam mit csinál a 3DS, ha lemerül játék közben.

Szól a képernyőn, hogy lépjek ki azonnal, vagy 30 sec múlva, mert lemerül?

Hibernálja magát az aktuális memória tartalommal és onnan resume táp rádugás után?

Nos, egy harmadik verziót választott a Nintendo: egyszerűen elfeketedik a képernyő, kész, instant off. Rádugtam a tápot, visszakapocsoltam, elveszített minden haladást.

Köszönöm szépen!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #39281 2019.04.20. 23:20

Mutant Year Zero: Road to Eden

+ jópofa posztapokaliptikus világ, túlélős, sunnyogós hangulattal, egy kis humorral és skandináv mellékízzel
+ a figyelmemet lekötötte a sztori, bár a csattanó (?) messziről látszott
+ külcsínre meglehetősen igényes (eleinte fix 60 volt, de később az árnyékokat butítanom kellett)
+ kompetensen hozza a TBS-alapokat, csak vérhardkórságra nem kell számítani

0 vannak jópofa képességek, csak a többség sok XCOM-utánérzet, vagy már máshol valamilyen formában láttuk, és néhány hamar az értelmét veszíti (pl. a run & gun az XCOM-ban az egyik kulcsképesség, de itt hamar ballaszt lesz), de a többit érdemes odafigyelve váltogatni, kombinálni (a Diablo 3-hoz hasonlóan harcok között lehet beállítani)

- ez egy kis játék, nem mozognak széles skálán a taktikai lehetőségek, eleve csak háromfős csapatot vezethetünk csatába
- és ezért a harcok a mérsékelt hossz ellenére repetitívvé tudnak válni, az újrajátszhatósági szintje alacsony
- kisebb bugok (pl. gránáttal felrobbantom a fél emeletet, a kinyitható láda meg ott marad a padló helyén lebegve)
- imádom, amikor automatikusan bekapcsolja a zseblámpát adott karakter, hogy felhívja magára lopakodás közben a figyelmet (ténylegesen tán egyszer szívtam ezzel, de nincs ez átgondolva, itt meg maximum DT értheti, mire gondolok)

Szerethető posztapokaliptika többek között beszélő disznóval és kacsával. Az a lényeg, hogy ez nem egy teljes értékű TBS a műfaj veteránjainak (a JA2-höz képest nongame), ez egy mászkálós, nem túltoltan történetet mesélős játék, lopakodással és a neo-XCOM-ok által megihletve. Jöhet majd a DLC is!
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #39282 2019.04.20. 23:30

DanielT írta:Kíváncsi voltam mit csinál a 3DS, ha lemerül játék közben.

Szól a képernyőn, hogy lépjek ki azonnal, vagy 30 sec múlva, mert lemerül?

Hibernálja magát az aktuális memória tartalommal és onnan resume táp rádugás után?

Nos, egy harmadik verziót választott a Nintendo: egyszerűen elfeketedik a képernyő, kész, instant off. Rádugtam a tápot, visszakapocsoltam, elveszített minden haladást.

Köszönöm szépen!
villog bele az arcodba vörösen, h töltsd fel. Es ha bezarod, van eleg sok idöd töltöre tenni, ha epp nem lenne nalad.
Gecire unatkozhatsz hallod...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #39283 2019.04.20. 23:36

SlickAdam írta:villog bele az arcodba vörösen, h töltsd fel. Es ha bezarod, van eleg sok idöd töltöre tenni, ha epp nem lenne nalad.
Gecire unatkozhatsz hallod...
Nem lenne jobb egy üzenet a képernyőn? Egy visszaszámláló, hogy "MENTSÉL"? És a hibernálás? Ami Win95 óta létezik..

Miért kell megvédeni a legparasztabb létező megoldását a problémának? Illetve a meg nem oldását. Mert akár 40 percig villogtatni a piros ledet, az a lófasz kategória, nem funkció.

szerk: Még egy csöcsöncseszett akksi százalék kijelzés sincs! MIEZ?! MI EZ? :wilting:
Avatar
Botond

Hozzászólás #39284 2019.04.21. 01:20

DanielT írta:Hibernálja magát az aktuális memória tartalommal és onnan resume táp rádugás után?
Switch az így tesz. Ahol lemerült, táp rádugás onnan folytatod tovább. Már annyi különbséggel, hogy kint vagy a menüben, és nyomni kell egy resume-ot és aztán mehetsz tovább az akárbármivel.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #39285 2019.04.21. 07:44

DanielT írta:Nem lenne jobb egy üzenet a képernyőn? Egy visszaszámláló, hogy "MENTSÉL"?
mint egy geci nagy peros led? ööö...

DanielT írta:szerk: Még egy csöcsöncseszett akksi százalék kijelzés sincs! MIEZ?! MI EZ? :wilting:
2011. az.

faszt kell ennyit rinyalni. SOHA nem veszett el progress-em. müködik az EKKORA led. kesz. fejezd be a hibak kereseset!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #39286 2019.04.21. 07:57

Megint kikapcsoltam a gépet játék közben, akaratlanul és kezdhetem újra a pályát.

Pedig már épp befejeztem volna a hibák KERESÉSÉT. :wilting: :wilting: :wilting:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #39287 2019.04.21. 08:46

DanielT írta:Megint kikapcsoltam a gépet játék közben, akaratlanul és kezdhetem újra a pályát.

Pedig már épp befejeztem volna a hibák KERESÉSÉT. :wilting: :wilting: :wilting:
ezt a power gombot nyomkodod VELETLENÜL? LOL... :falbav: amit ugy mellesleg HOSSZAN kell nyomni, hogy bejöjjön elöszöris egy kerdes, hogy OKÉ-E AVAGY SEM... örület vagy... . bar lehet tevedek es nem hosszan kell nyomni. de az üzi bejön az tutter.
Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #39288 2019.04.21. 09:18

SlickAdam írta:ezt a power gombot nyomkodod VELETLENÜL? LOL... :falbav: amit ugy mellesleg HOSSZAN kell nyomni, hogy bejöjjön elöszöris egy kerdes, hogy OKÉ-E AVAGY SEM... örület vagy... . bar lehet tevedek es nem hosszan kell nyomni. de az üzi bejön az tutter.
Kép
Igen, azt. Ott támasztom alá a kisujjammal a gépet. De nyilván én vagyok a hülye és héterkedek, a saját szórakoztatásomra kapcsolom ki a gépet. :wilting:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #39289 2019.04.21. 09:52

Na eeeeeeeeezt nem hiszem el. Bossfight halálnál az EGÉSZ PÁLYÁT újra kell csinálni. Gratulálok Nintendo.

Haha, találtam is egy cikket, ami az aktuális bossfightom hatására, pontosan emiatt a féregség miatt íródott. Címe: Luigi’s Mansion: Dark Moon Make You Want to Break Your 3DS or Kiss It?

szerk: "While each level can be completed in 10 to 20 minutes, there are no checkpoints. This means that if you die at the very end of a level – and you will – you go back to the very beginning. You will lose all the gold and hidden jewels you may have found; you will have to solve every puzzle again. And you must finish every combat scenario again, of which there are many. And unless you find the hidden Ghost Dog Bone in each level, which grants you an instant revive with full health, you will get sent back to the beginning if you snuff it. The boss at the end of World 3, the clockworks level, is a 12-stage gauntlet. When you die at the 12th stage, and you find yourself returned to the beginning, you will want to murder things."

A 10-20 perc az első alkalomra soha nem ennyi, inkább 25-30. Rövidebb már csak akkor, ha halál után már tudod mit kell csinálni és újra végigszopod az egészet. :eljen:

De nyilván ebben is keresem a hibát.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #39290 2019.04.21. 10:09

Jé! Más is kereste a hibát!

dsd.jpg


w222.jpg
Avatar
DanielT

Hozzászólás #39291 2019.04.21. 10:13

Ja és a legjobb... ugye véletlenül sem elfogult Nintendo fanboy Slickadam kolléga is írta, hogy tutter jön be üzenet a megnyomáskor.

Az jön! De jön ám!

But sadly there is no return to game option and I think they should really add this for people that accidentally hit the power button :(

Nintendooooooo, ti mocskos retek férgeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeek. Sálálálálááláááááááááááááááááááááááá.
Avatar
Botond

Hozzászólás #39292 2019.04.21. 10:22

DanielT írta:Ja és a legjobb... ugye véletlenül sem elfogult Nintendo fanboy Slickadam kolléga is írta, hogy tutter jön be üzenet a megnyomáskor.

Az jön! De jön ám!

But sadly there is no return to game option and I think they should really add this for people that accidentally hit the power button :(

Nintendooooooo, ti mocskos retek férgeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeek. Sálálálálááláááááááááááááááááááááááá.
Moby From játékok elleni kirohanása óta nem volt erre ekkora őrjöngés. De easy m8, jön a switch mini a 3DS kiváltására, az majd mindent orvosol.
Avatar
donatus13

Hozzászólás #39293 2019.04.21. 10:55

Ha valakinek van kedve nézzen bele, tök érdekes videó :D Eleje meg elég vicces is volt. (nekem)

phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #39294 2019.04.21. 12:21

Botond írta:Moby From játékok elleni kirohanása óta nem volt erre ekkora őrjöngés. De easy m8, jön a switch mini a 3DS kiváltására, az majd mindent orvosol.
LM3 jönne inkább...
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #39295 2019.04.21. 13:09

DanielT írta:Ja és a legjobb... ugye véletlenül sem elfogult Nintendo fanboy Slickadam kolléga is írta, hogy tutter jön be üzenet a megnyomáskor.

Az jön! De jön ám!

But sadly there is no return to game option and I think they should really add this for people that accidentally hit the power button :(

Nintendooooooo, ti mocskos retek férgeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeek. Sálálálálááláááááááááááááááááááááááá.
fenykepezzed mar le a kezecskedet a masinaval, mert en el se tudom kepzelni, hogyan lehetseges ez. igen, eleg kicsik a kezeim, de normal 3DS-en sincs a power gombnak meg csak a közeleben se az ujjam. es amugy is nehez benyomni...
szo sincs fanbojsagrol. szeretem a ninty-t, 3DS az egyik legkedvesebb konzolom evör, de mara mar tudnotok kene, hogy leirom en nyiltan, ha valami fost csinalnak... a lenti rinyak mellett ertetlenül allok.

es amugymeg miert nem az elsö resszel kezdted? kijött nemreg a remake (=port) 3DS-re.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #39296 2019.04.21. 15:15

Nem kell saját kép, amikor még animációt is csinált egy ember a több milliárd őrjöngőből, akit ez az epik design fail megszopatott.

phpBB [media]
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #39297 2019.04.21. 17:17

DanielT írta:Nem kell saját kép, amikor még animációt is csinált egy ember a több milliárd őrjöngőből, akit ez az epik design fail megszopatott.
az a kisujj pozicio tenyleg "WUT?" és "WHY?"... LOL
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #39298 2019.04.21. 17:51

SlickAdam írta:az a kisujj pozicio tenyleg "WUT?" és "WHY?"... LOL
Rage quithez tökéletes, az a legfontosabb funkció.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #39299 2019.04.21. 20:50

SlickAdam írta:az a kisujj pozicio tenyleg "WUT?" és "WHY?"... LOL
Persze, hogy én és a többiek vagyunk a hibásak. Rosszul fogjuk! Végülis a másik tetű cég, az Apple is megmondta ezt már az antennagate kapcsán.
Avatar
Botond

Hozzászólás #39300 2019.04.21. 21:32

SlickAdam írta:az a kisujj pozicio tenyleg "WUT?" és "WHY?"... LOL
Szerintem én is ott támasztanám meg... Még szerencse, hogy a switchen felül a gomb, és ha mégis kinyomom, akkor lehet pont ugyanonnan folytatni.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #39301 2019.04.21. 22:17

DanielT írta:Persze, hogy én és a többiek vagyunk a hibásak. Rosszul fogjuk! Végülis a másik tetű cég, az Apple is megmondta ezt már az antennagate kapcsán.
talaltal par balfaszt akik ugyanugy tartjak mint te es akkor maris be vanik bizonyitva h megintcsak buzi nintendo. Aiight
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #39302 2019.04.21. 22:26

DanielT írta:Nem kell saját kép, amikor még animációt is csinált egy ember a több milliárd őrjöngőből, akit ez az epik design fail megszopatott.
Kisujjpatch felment? Hátakkor..
Kép
Avatar
Botond

Hozzászólás #39303 2019.04.22. 04:00

Ma már 2:55kor fent volt a HBOGOn az aktuális rész.
Avatar
Moby

Hozzászólás #39304 2019.04.22. 11:11

Az előbb olvastam egy cikket róla, és nem emlékszem, hogy korábban volt-e szó róla. Gyerekkorom egyik meghatározó műve volt, nagyon különleges, és nagyon ritka kincs. A korosztályomban szerintem nincs ma élő, aki nem ismerné, de én is régen láttam utoljára, és nem lehet elégszer.
Ha talál valaki feliratmenteset majd berakja.
phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #39305 2019.04.22. 11:42

Moby írta:Az előbb olvastam egy cikket róla, és nem emlékszem, hogy korábban volt-e szó róla. Gyerekkorom egyik meghatározó műve volt, nagyon különleges, és nagyon ritka kincs. A korosztályomban szerintem nincs ma élő, aki nem ismerné, de én is régen láttam utoljára, és nem lehet elégszer.
Ha talál valaki feliratmenteset majd berakja.
[video]piel.avi[/video]
Abszolút mega-brutál cucc, képregényben volt meg, illetve a könyvtárban néztük sokszor nyári szünetben. Szerintem már dumáltunk róla korábban a leáldban, hogy mennyire meghatározó darab.
Avatar
deep

Hozzászólás #39306 2019.04.22. 13:08

Moby írta:Az előbb olvastam egy cikket róla, és nem emlékszem, hogy korábban volt-e szó róla. Gyerekkorom egyik meghatározó műve volt, nagyon különleges, és nagyon ritka kincs. A korosztályomban szerintem nincs ma élő, aki nem ismerné, de én is régen láttam utoljára, és nem lehet elégszer.
Nekem VHS-en megvolt, nagyon sokszor láttam és Silvad dala (ha esik hadd essen...) gyakran eszembe jut, olyankor rá is zendítek. Eszméletlen mennyire össze van rakva és mennyire megelőzte korát. Az akkori felnőttek nagy része főleg Magyarországon nem is értette, nyilván a gyerekek se nagyon. Eszméletlen jó film ma is és az is lesz még jó darabig.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #39307 2019.04.22. 21:14

Volt egy tök jó projekt Deepnél, ráment pár óra, de végül a képen látható eredményt hozta. Lényeg, hogy kábelcsere volt egy kontakthiba miatt és az új kábellel nem volt vsync jel. Ami analóg technél kicsit mást jelent, mert így gyakorlatilag folyamatosan felfelé/lefelé gördül a kép, youtubeon látható ha rákerestek, pl vertical rolling problem, stb.

Szal az arcade emulátor pécéjében egy DMS-59 es csatlakozós videókártya van, arról kellett egy átalakítóval VGA-ra kihozni a csatlakozót, majd egy átkötővel elvinni az RGB V-sync H-sync jelet egy full custom, magyar srác által csinált sync összefésülő/jel booster panelre. És hát el lehetett nyomozgatni, hogy mi hol gyünik ki (kb 6 óra volt 2 napra elosztva a hekkelés, hibakeresés). De kigyütt, szal itt a kép a cép gépről és a mégcebb Deepről.

IMG_20190422_170841.jpg
Avatar
deep

Hozzászólás #39308 2019.04.22. 21:33

És mázli, hogy DT ilyen elhivatott és szeret ilyesmivel szopni, mert én a hetedik perc környékén csapom rá az ajtót prüszkölve. Nem az én idegeimnek való ez. Szóval ha ő nincs akkor ez a gép most évekre leállt volna, míg találok valakit aki hajlandó ránézni. :law:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #39309 2019.04.22. 21:37

phpBB [media]
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #39310 2019.04.22. 21:38

DanielT írta:szerelmi kalandok wall of textje
Ha valaki tud eladó PS3-as Splatterhouseról az ne tartsa magában!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #39311 2019.04.23. 15:41

Moby írta:Az előbb olvastam egy cikket róla, és nem emlékszem, hogy korábban volt-e szó róla. Gyerekkorom egyik meghatározó műve volt, nagyon különleges, és nagyon ritka kincs. A korosztályomban szerintem nincs ma élő, aki nem ismerné, de én is régen láttam utoljára, és nem lehet elégszer.
Ha talál valaki feliratmenteset majd berakja.
azidourai.mp4
Gyerekként láttam VHS-en, de 20 éve keresem, hogy mi a címe. Most végre tudom! Kb. 3 másodpercre beletekerni elég volt, hogy egyértelmű legyen. Kösz!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #39312 2019.04.23. 15:45

deep írta:És mázli, hogy DT ilyen elhivatott és szeret ilyesmivel szopni, mert én a hetedik perc környékén csapom rá az ajtót prüszkölve. Nem az én idegeimnek való ez. Szóval ha ő nincs akkor ez a gép most évekre leállt volna, míg találok valakit aki hajlandó ránézni. :law:
Valaha azt hittem, hogy a "Szeret szopni!" plecsnit ezen a fórumon csak arty kaphatja meg, de meggyőztetek: megszavazom Daninak is.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #39313 2019.04.23. 18:43

Zóanagyvarázsló írta:Valaha azt hittem, hogy a "Szeret szopni!" plecsnit ezen a fórumon csak arty kaphatja meg, de meggyőztetek: megszavazom Daninak is.
Nincs ellenvetésemre egy jó alapos oblákolás, de azért én nem keresem magamnak a bajt. Megoldani viszont imádom. :)
Avatar
donatus13

Hozzászólás #39314 2019.04.23. 20:01

Nem ismertem ezt a rajzfilmet de mivel a cowboy bebop is nagyon bejött és kicsit hasonló érzéseket kelt a világa, megnézem. Köszi az ajánlást :)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #39315 2019.04.23. 20:15

Zóanagyvarázsló írta:Gyerekként láttam VHS-en, de 20 éve keresem, hogy mi a címe. Most végre tudom! Kb. 3 másodpercre beletekerni elég volt, hogy egyértelmű legyen. Kösz!
egy igényes remake jól jönne neki :P én pár éve néztem meg mivel a retroshock ajánlotta nagyon
gyerekként az elsüllyedt világokat szerettem nagyon, anno nagyon jópofa gyerekeknek való sorikat csináltak a csigazabálók :P
Avatar
DanielT

Hozzászólás #39316 2019.04.23. 20:23

Micsu írta:egy igényes remake jól jönne neki :P én pár éve néztem meg mivel a retroshock ajánlotta nagyon
gyerekként az elsüllyedt világokat szerettem nagyon, anno nagyon jópofa gyerekeknek való sorikat csináltak a csigazabálók :P
Hova kéne ennél igényesebb remake? Minek? Mit adna hozzá? Ezt csak elcseszni, felhígítani lehetne. Lószart nem tud a mai világ hozzáadni már ezekhez se, új és jó dolgokat se találnak ki, kuka az egész.
Avatar
Moby

Hozzászólás #39317 2019.04.23. 20:59

Micsu írta:egy igényes remake jól jönne neki :P én pár éve néztem meg mivel a retroshock ajánlotta nagyon
gyerekként az elsüllyedt világokat szerettem nagyon, anno nagyon jópofa gyerekeknek való sorikat csináltak a csigazabálók :P
Ezt ma már csak elrontani lehetne valami túlmagyarázott, polkorrekt, kilúgozott képi világú rimékkel.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #39318 2019.04.23. 21:15

Mivel scifi es mese azert szakerto kezekben boven lehetne hozza tenni legyen szo latvanyrol, szineszi jatekrol ami csak adna hozza sztem
Avatar
deep

Hozzászólás #39319 2019.04.23. 22:32

Micsu írta:Mivel scifi es mese azert szakerto kezekben boven lehetne hozza tenni legyen szo latvanyrol, szineszi jatekrol ami csak adna hozza sztem
Aki gyerekként látta, annak csak elrontani lehet. Még ha 1:1 újra rajzolnák HD-ban SE lenne olyan. A lelket tuti kiölnék belőle.
Avatar
Botond

Hozzászólás #39320 2019.04.24. 10:20

Rendeltem hétvégére egy labo vr kitet! :banplz: Sárkány dogmán gondolkozok még, most hogy megjelent a superior verzió.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #39321 2019.04.24. 18:25

Botond írta:Rendeltem hétvégére egy labo vr kitet! :banplz:
20e Ft-os kartonpapírra szavazol a pénztárcáddal? :fejvakaras:
Avatar
deep

Hozzászólás #39322 2019.04.24. 18:42

aabyssx írta:20e Ft-os kartonpapírra szavazol a pénztárcáddal? :fejvakaras:
Van az 25e is. Elképesztő, hogy felnőtt emberek szándékosan pumpálják a pénzt ebbe az iszonyú drága gagyiba.
Avatar
Botond

Hozzászólás #39324 2019.04.24. 19:37

deep írta:Van az 25e is. Elképesztő, hogy felnőtt emberek szándékosan pumpálják a pénzt ebbe az iszonyú drága gagyiba.
Figyi, a kritikák alapján nem gagyi, iszonyat tartósnak írják le mindenhol, plusz iszonyat funnak a gyerekkel közösen összerakni, és érdekel is. Építhetnek arcade gépet én is, de az pl nem érdekel. Ha szar akkor többet nem veszek, de kiváncsi vagyok, nem szeretek secondhand véleményekre támaszkodni tartósan, akarok sajátot.
Avatar
deep

Hozzászólás #39325 2019.04.24. 19:37

Praktikusan beszélt. Sajnos engem rohadtul idegesített és untam is (lévén én belelátok a témába amúgy is) úgyhogy ez a 2. adás, amit nem hallgattam végig. Az első amit lelőttem, ott már nem tudom mi volt a téma, de annyira gurgulázott a hangja az egyik vendégnek, hogy szó szerint hányingerem volt tőle :D
Avatar
deep

Hozzászólás #39326 2019.04.24. 19:38

Botond írta:Figyi, a kritikák alapján nem gagyi, iszonyat tartósnak írják le mindenhol, plusz iszonyat funnak a gyerekkel közösen összerakni, és érdekel is. Építhetnek arcade gépet én is, de az pl nem érdekel. Ha szar akkor többet nem veszek, de kiváncsi vagyok, nem szeretek secondhand véleményekre támaszkodni tartósan, akarok sajátot.
Akkor legózzatok baszki :) Ne vegyél 25k-ért kartonpapírt és jobb helyeken ingyenes flash játékot.
Avatar
Botond

Hozzászólás #39327 2019.04.24. 19:43

deep írta:Akkor legózzatok baszki :) Ne vegyél 25k-ért kartonpapírt és jobb helyeken ingyenes flash játékot.
Annyi pénzem áll legóban, hogy szerintem a többségnek a kocsija olcsóbb... Megnézem mi ez, kiváncsi vagyok. Ha egy vasárnapot átkacagunk a gyerekekkel akkor megérte.
Avatar
Moby

Hozzászólás #39328 2019.04.24. 20:03

Botond írta:Figyi, a kritikák alapján nem gagyi, iszonyat tartósnak írják le mindenhol, plusz iszonyat funnak a gyerekkel közösen összerakni, és érdekel is. Építhetnek arcade gépet én is, de az pl nem érdekel. Ha szar akkor többet nem veszek, de kiváncsi vagyok, nem szeretek secondhand véleményekre támaszkodni tartósan, akarok sajátot.
12 év alatt nagyon nem ajánlott a VR. A nintendoé sem, bármit állít a ninty. Ha érdekel a VR téma, vegyél egy psvr-t, kipörgeted azt a 3 játékot, és eladod. Ez a labo vr a létező legszarabb leképzése a témának. A felnőtt a fosba fog belenézni, a gyereknek meg rohadtul semmibe nem kéne.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #39329 2019.04.24. 20:17

Nekem beletelik majd pár napba mire a végére érek (reggel este mocihoz beöltözéshez, készülődéshez szoktam hallgatni), de nagyon élvezem én is. Nincs bullshit, mondja ami vót, frankó, érdekes. :eljen:
Avatar
Botond

Hozzászólás #39330 2019.04.24. 23:25

Moby írta:12 év alatt nagyon nem ajánlott a VR. A nintendoé sem, bármit állít a ninty. Ha érdekel a VR téma, vegyél egy psvr-t, kipörgeted azt a 3 játékot, és eladod. Ez a labo vr a létező legszarabb leképzése a témának. A felnőtt a fosba fog belenézni, a gyereknek meg rohadtul semmibe nem kéne.
Áh, csak bánccsátok a zembert. Amié ilyen gonoszak vagytok a DF legújabb ray-tracing videóját be se linkelem a minecraftról! :D:D:D
Avatar
Mekee

Hozzászólás #39331 2019.04.24. 23:32

btw próbáltam psvr-t, kiheréttgété az valami brutállat, vezetni nemsokat vezettem, mert lekötött, hogy nézegettem hogy ezek a baromállatok még az ajtókédergumit is úgy dolgozták ki, hogy annak néz ki anyagában ami, az alcantara is, a műanyag is, a fényezett karbon is, eszméletlen, pár percig még a aa nélkülis lowres recehegyet is félre lehet tenni, amit szunyoghálón keresztül nézek. Egyetlenegy észrevétel, ami nemtudom kit érint, a jelenlévők állítása szerint őket nem, de engem zavart, hogy minden arányában el van baszva picit, kb mintha egy 0,85-ös szorzó lenne mindenen, ottvan és jó helyen is, de pici. egy 911GT3RS mellett állva a kerekei valami 16-17 colosnak tűntek, láttam már élőben azt az autót nem egyszer, és nem hat ilyen kicsinek. Ace combatot is nyomtam, ottmé volt kis hányinger az első pár dugóhúzó után, meg még pár random cuccot, egyikmásik elmegy, van ami mehh, nagyjából amire számítottam, frankó, mint egy zsiráf, megnézem, de otthonra nemkéne, hamar ráunnék a 5 perces techdemókra, meg nekem úgy is tűnik, hogy a fejlesztők is elengeddték már ezt a témát a nagy hype elmaradta után.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #39332 2019.04.25. 12:15

Mekee írta:btw... Bocs ha vótmá, de Love, Death & Robots-t mindenképpen ajánlanám, kis rövid novellákból álló sorozat, minden rész más-más megvalósításban az animáció keretein belül. Érdekes, hogy más-más hosszúak, az 5 perctől a 15percig ahogyan kiadta.
Ezt itt olvastam múltkor, nem ismertem, de hogy ez milyen brutálisan jó ...nagyon állat!!! Tömör, rövid, fullra elmebeteg néhány, és a látvány animeknek tud odacsapni. Köszi a tippet! :eljen:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #39333 2019.04.25. 12:41

Ezzel a screenshottal valszeg idénre kijátszottuk magunkat a Star Citizennel. Alig várom a jövő évi kontentet! :idiota:

Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #39334 2019.04.25. 17:30

Belenéztem pár Days Gone streambe, de ez a "kövesd a sárga háromszöget" gameplay/HUD az élettől is elvette a kedvem. Ja és ott van még az "öld meg a piros ikonnal a fején mozgó ellenfelet" csodás fícsörke is. EHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH.
Avatar
Moby

Hozzászólás #39335 2019.04.25. 19:00

DanielT írta:Belenéztem pár Days Gone streambe, de ez a "kövesd a sárga háromszöget" gameplay/HUD az élettől is elvette a kedvem. Ja és ott van még az "öld meg a piros ikonnal a fején mozgó ellenfelet" csodás fícsörke is. EHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH.
Hát, nem jók az előjelek, de kap egy shotot ez is :)
Spoiler
Kép
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #39336 2019.04.25. 20:48

DanielT írta:Belenéztem pár Days Gone streambe, de ez a "kövesd a sárga háromszöget" gameplay/HUD az élettől is elvette a kedvem. Ja és ott van még az "öld meg a piros ikonnal a fején mozgó ellenfelet" csodás fícsörke is. EHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH.
Nemár, hogy a Bubsy 3D-t és kézikonzolos spinoffokat gyártó D-tier csapat nem váltotta meg a világot!
2rjfxz.png
Avatar
DanielT

Hozzászólás #39337 2019.04.25. 21:05

Moby írta:Hát, nem jók az előjelek, de kap egy shotot ez is :)
Spoiler
Kép
Majd ezt a példányt 3k környékén végigküldhetnéd a topikon. :DD
Avatar
Mekee

Hozzászólás #39338 2019.04.25. 21:38

Moby írta:Hát, nem jók az előjelek, de kap egy shotot ez is :)
Spoiler
Kép
a fene ez, hogy műanyag a kormány? :wow1:
Avatar
Botond

Hozzászólás #39339 2019.04.25. 21:49

Mekee írta:a fene ez, hogy műanyag a kormány? :wow1:
Inkább az a furcsa, hogy nincs rajta tempomat, rádió vezérlés, stb, csak az a műanyag és kész.
Avatar
deep

Hozzászólás #39340 2019.04.25. 21:57

DanielT írta:Belenéztem pár Days Gone streambe, de ez a "kövesd a sárga háromszöget" gameplay/HUD az élettől is elvette a kedvem. Ja és ott van még az "öld meg a piros ikonnal a fején mozgó ellenfelet" csodás fícsörke is. EHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH.
Mikor volt utoljára open world játék jó?

Vissza: “Leáldozott.hu”