A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Micsu

Hozzászólás #39131 2019.04.15. 22:16

DanielT írta:Ja, mindezek a fekete lyuk fotó, meg a Tesla az űrben miatt... esetleg még a Mars kutatás segít sokat.

Mondom, a műhold felszórás frankóság, mert közvetlen hatása van a Földi élet mindennapjaira. A többi bolygó szagolgatása, fotózgatása gigantikus bullshit, egy hobbi.
persze, végül is az ég kémlelgetése közben fel tudunk ám fedezni olyan supernovát ami veszélyes lehet a földre, esetleg meteor etc etc, és talán majd oda is eljutunk hogy hatékonyan tudjunk védekezni hasonló veszélyek ellen, bár dugjuk inkább a homokba a fejünket mert csak
Avatar
Moby

Hozzászólás #39132 2019.04.15. 22:37

Elnézve a youtubeon fellelhető mafia3 rtx2070 videókat megvan az első játék, amihez naggyon kevés a kukásproci, szóval mostmár tényleg nagyon vennék valamit. Lesz abból a ryzen3-ból valami az idén? Érdemes arra várni egyáltalán? Vegyek intelkazánt?
Mi legyen? :fejvakaras:
Avatar
Moby

Hozzászólás #39133 2019.04.15. 22:38

Amúgy egész jó játék ez a mafia3.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #39134 2019.04.15. 23:11

Moby írta:Elnézve a youtubeon fellelhető mafia3 rtx2070 videókat megvan az első játék, amihez naggyon kevés a kukásproci, szóval mostmár tényleg nagyon vennék valamit. Lesz abból a ryzen3-ból valami az idén? Érdemes arra várni egyáltalán? Vegyek intelkazánt?
Mi legyen? :fejvakaras:
Nyárra ígérik, cinebenchben nagyon jó lesz.
Avatar
deep

Hozzászólás #39135 2019.04.15. 23:16

DanielT írta:Ja, mindezek a fekete lyuk fotó, meg a Tesla az űrben miatt... esetleg még a Mars kutatás segít sokat.

Mondom, a műhold felszórás frankóság, mert közvetlen hatása van a Földi élet mindennapjaira. A többi bolygó szagolgatása, fotózgatása gigantikus bullshit, egy hobbi.
Nem rossz hobbika azért ez neked se.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #39136 2019.04.15. 23:33

Micsu írta:ha neked a tudományból meg a technikából ez ugrik be akkor gratulálok :wave: te a kapitalizmusról beszélsz ami teljesen más
Ajánlom pl deep linkjét alant, arról beszélek. Vagyis arról, hogy ezek akkor születtek, mikor érdeke volt kormányoknak pénzelni ezeket, akkor eljutottunk egy másik égitestre is, ami azóta se ment, mert nem érdek, inkább a profit az új ájfónbó. (képletesen értem, nemkell szószerint érteni a példát)
Avatar
Mekee

Hozzászólás #39137 2019.04.15. 23:38

Moby írta:Amúgy egész jó játék ez a mafia3.
Mindaddíg míg rohadt repetitívvé nem válik, vagyis kinekmi, de én a feléig bírtam, mert van a sztori, közben meg bele vagy kényszerítve abba, ami egy ubi the game játékban is opcionális repetitív mellékszál, hogy kitöltse az időt. Sokadik bázisnál má uncsi volt ugyanazokat az arcokat lelőni nyolcvanadszor, egy tök ugyanolyan bázison, csakhogy jöjjön egy érdekesebb sztoriküldi, ami úgy 6-7 ilyen retek után van 1.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #39138 2019.04.15. 23:54

Mekee írta:Ajánlom pl deep linkjét alant, arról beszélek. Vagyis arról, hogy ezek akkor születtek, mikor érdeke volt kormányoknak pénzelni ezeket, akkor eljutottunk egy másik égitestre is, ami azóta se ment, mert nem érdek, inkább a profit az új ájfónbó. (képletesen értem, nemkell szószerint érteni a példát)
az amerikai kormány pl a holdra szállást főként politikai okokból pénzelte, egy elérhető cél volt, hidegháború és űrverseny, azért más égitestekre leszállni kicsit komplexebb feladat és manapság már nincs annyi prezstizse, pénzügyileg még végképp nem éri meg (egyenlőre), és ügyebár az űrtechnológia fejlődésével rengeteg dolog jutott el a plebshez, ez még igazabb a hadiiparra is (erre meg mégtöbb pénz megy el), de hogy egy magáncég által fejlesztett ifón hogy jön a kormányok által pénzelt űrkutatáshoz nem tudom de még inkább kapjunk évente új ájfónt és azon lázongjon mindenki mint hogy a sötét középkorban éljük
nade mind1 is, most hogy hazajöttem a Got forgatási helyszíneiről meg kéne nézni azt az új részt :buck:
Avatar
Moby

Hozzászólás #39139 2019.04.16. 00:03

Megnéztem.
Mikor jár le a leáld embargo? :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #39140 2019.04.16. 06:48

Moby írta:Megnéztem.
Mikor jár le a leáld embargo? :D
Kint van youtubeon a 8/2 trailere. Több spoiler van benne, mint a hét évad eddigi összes trailerében, azt nézd meg, ha spoilerezni szeretné. :D
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #39141 2019.04.16. 08:01

pofam leszakad, hogy 2019-ben azt olvasom reggel, hogy ég(ett) lefele a notre dame. mi ez? a közepkor? :falbav:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #39142 2019.04.16. 08:17

Az öszes létezne, mert valós igény van ezekre a Földön. Nem a fekete lyukban, nem a Marson, nem a Holdon, a nyamvadt kis Földünkön.

Nem kell sem a súlytalanság, sem az űr, sem egyéb paraméter ahhoz, hogy az ember kis helyre akarjon kamerát betenni, vezeték nélkül zenét hallgatni, vagy idegesíti a karcos szemüveg.

Kis túlzással, de kb ennyi realitással a pestis járvány kellett a Holdraszálláshoz, hiszen korábban történt.
Avatar
Botond

Hozzászólás #39143 2019.04.16. 08:27

DanielT írta:Az öszes létezne, mert valós igény van ezekre a Földön. Nem a fekete lyukban, nem a Marson, nem a Holdon, a nyamvadt kis Földünkön.

Nem kell sem a súlytalanság, sem az űr, sem egyéb paraméter ahhoz, hogy az ember kis helyre akarjon kamerát betenni, vezeték nélkül zenét hallgatni, vagy idegesíti a karcos szemüveg.

Kis túlzással, de kb ennyi realitással a pestis járvány kellett a Holdraszálláshoz, hiszen korábban történt.
Az áramnak mi gyakorlati haszna volt a "feltalálását" követő 10-20-30 évben? Kár, hogy nem akkor éltél, 10-20-30 évig nyomhattad volna az elpazarolják az adóm mantrát. Te egy olyan világot definiálsz, ahol a gyerekednek nincs védőoltása a gyerekbénulás ellen, de ha elkapja akkor övé lehetne a legfaszább vastüdő. :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #39144 2019.04.16. 09:02

DanielT írta:Az öszes létezne, mert valós igény van ezekre a Földön. Nem a fekete lyukban, nem a Marson, nem a Holdon, a nyamvadt kis Földünkön.

Nem kell sem a súlytalanság, sem az űr, sem egyéb paraméter ahhoz, hogy az ember kis helyre akarjon kamerát betenni, vezeték nélkül zenét hallgatni, vagy idegesíti a karcos szemüveg.

Kis túlzással, de kb ennyi realitással a pestis járvány kellett a Holdraszálláshoz, hiszen korábban történt.
Semmire sincs nagyobb szükségünk, mint a világegyetem működését megérteni, mert bár tudunk vezeték nélkül zenét hallgatni ami nagyon fasza, viszont máig nem tudjuk meghajtani ezeket mással, mint olajba meg gázba konzervált napfénnyel. Nagyobb mennyiségben legalábbis egyelőre ez megy. Alapvető dolgokkal sem vagyunk tisztában, amit tudunk, azt tudjuk elég rég, nagyon nehezen megy a továbblépés, mert bár van egy tök jó leírónyelvünk az univerzumhoz (matek), a megfigyeléseink nagyon szegényesek, és csak itt a földről már nem tudunk ebben előre lépni, ehhez már távolabbra kell nézni. Tudunk szimulálni itt a földön is (CERN pl.), de ezek a szimulációk korlátosak, cserébe irányítottak. A válaszok nagyrészét az asztrofizika fogja megadni, vagy legalábbis a sejtéseket. Bizonyítani vagy cáfolni lehet majd a szimulációkkal. Remélem csak trollkodás, hogy ennyire nem akarod látni az összefüggéseket.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #39145 2019.04.16. 09:28

Moby írta:Megnéztem.
Mikor jár le a leáld embargo? :D
en is :P
phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #39146 2019.04.16. 09:30

Moby írta:Semmire sincs nagyobb szükségünk, mint a világegyetem működését megérteni, mert bár tudunk vezeték nélkül zenét hallgatni ami nagyon fasza, viszont máig nem tudjuk meghajtani ezeket mással, mint olajba meg gázba konzervált napfénnyel. Nagyobb mennyiségben legalábbis egyelőre ez megy. Alapvető dolgokkal sem vagyunk tisztában, amit tudunk, azt tudjuk elég rég, nagyon nehezen megy a továbblépés, mert bár van egy tök jó leírónyelvünk az univerzumhoz (matek), a megfigyeléseink nagyon szegényesek, és csak itt a földről már nem tudunk ebben előre lépni, ehhez már távolabbra kell nézni. Tudunk szimulálni itt a földön is (CERN pl.), de ezek a szimulációk korlátosak, cserébe irányítottak. A válaszok nagyrészét az asztrofizika fogja megadni, vagy legalábbis a sejtéseket. Bizonyítani vagy cáfolni lehet majd a szimulációkkal. Remélem csak trollkodás, hogy ennyire nem akarod látni az összefüggéseket.
Nem trollkodok, a 0-nál is kevesebb esélyét látom, hogy a bolygó/emberiség problémáit valahol máshol fogjuk megoldani. Egy. Teslát. Lőttünk ki. Valahova. Ez volt a legértelmesebb felhasználási területe az űrkutásnak az elmúlt tökömtudja hány évben, ami eltért a műholdak feljuttatásától eltérve. És előtte pár értékelhető fotó a Marsról. Snecihasznos! :eljen:

Lenyűgöző, hogy képes ilyesmire az emberiség, eszméletlenül látványos, ezért is szolgált kiválóan politikai célokat. Aztán miután elérte ezeket a célokat, a NASA 40+ éve küzd azért, hogy fenn tudják magukat tartani, ha pedig nem jön a privát szférából a zseton, akkor kb le lenne szarva. Mennének az 50 éves orosz technikával a műholdak, arra az is jó, oszt csá. Pár ég kémlelő fizikus meg mehetne a Tescoba, vagy dolgozhatna valós problémák megoldásán.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #39147 2019.04.16. 09:38

SlickAdam írta:pofam leszakad, hogy 2019-ben azt olvasom reggel, hogy ég(ett) lefele a notre dame. mi ez? a közepkor? :falbav:
Na majd jön az Űrtűzoltóság és megelőzik a következő kellemetlen esetet.
Avatar
Moby

Hozzászólás #39148 2019.04.16. 09:47

DanielT írta:Nem trollkodok, a 0-nál is kevesebb esélyét látom, hogy a bolygó/emberiség problémáit valahol máshol fogjuk megoldani.
A fekete lik vizsgálata nem azér kell, hogy el tudjuk menni innen. Azér kell, hogy megértsük, hogy az itt hogy működik, és hogy illeszkedik bele a rendszerbe.
Avatar
Moby

Hozzászólás #39149 2019.04.16. 09:51

DanielT írta:Mennének az 50 éves orosz technikával a műholdak, arra az is jó, oszt csá. Pár ég kémlelő fizikus meg mehetne a Tescoba, vagy dolgozhatna valós problémák megoldásán.
Valamit csinálj magaddal vazz, mer kezdesz nagyon öregemberesedni :D
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #39150 2019.04.16. 09:57

Moby írta:Valamit csinálj magaddal vazz, mer kezdesz nagyon öregemberesedni :D

Valami lehet benne, mert ugyanezt akartam írni :D
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #39151 2019.04.16. 10:54

Ahogy látom DT kényszerzubbonyt adott volna Colombusnak, nem hajót. :vigyor3:
Avatar
Botond

Hozzászólás #39152 2019.04.16. 11:19

benőmenő írta:Ahogy látom DT kényszerzubbonyt adott volna Colombusnak, nem hajót. :vigyor3:
Valahol kell lennie az oldalon reklámnak, ami a látogatottságot nézi, különben nem lenne maxra pörgetve a trollkodás-meter. Vagy csak simán úgy van vele, hogy feldobja egy napját az ünnepi ellaposodás előtt. :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #39153 2019.04.16. 11:29

benőmenő írta:Ahogy látom DT kényszerzubbonyt adott volna Colombusnak, nem hajót. :vigyor3:
Mászkálni van haszna a kertben, városhatáron túl, de még másik kontinensre is. A saját kis ökoszisztémánkon belül. Nem ott, ahol egy kibaszott élő organizmus sincs és nem is lesz soha.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #39154 2019.04.16. 11:30

Moby írta:Valamit csinálj magaddal vazz, mer kezdesz nagyon öregemberesedni :D
Hát, tegnap beszereztem egy kölcsön 3DS-t, szóval lehet benne valami. :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #39155 2019.04.16. 11:56

DanielT írta:Mászkálni van haszna a kertben, városhatáron túl, de még másik kontinensre is. A saját kis ökoszisztémánkon belül. Nem ott, ahol egy kibaszott élő organizmus sincs és nem is lesz soha.
sok volt neked az a 4000 órá pixelbaszogatás, megártott :nezze: :zavart1:
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #39156 2019.04.16. 12:37

Moby írta:Elnézve a youtubeon fellelhető mafia3 rtx2070 videókat megvan az első játék, amihez naggyon kevés a kukásproci, szóval mostmár tényleg nagyon vennék valamit. Lesz abból a ryzen3-ból valami az idén? Érdemes arra várni egyáltalán? Vegyek intelkazánt?
Mi legyen? :fejvakaras:
Pár hónapokat hallok a hírekben. A kamuleakek irreálisan jók, azoknak nem hiszek. A 2xxx-ekből kiindulva amúgy simán rendben lesznek, de úgy veszem észre, higy most már nagyon közel árazza a teljesítményt egymáshoz az Intel és az AMD. Ha nem hajt a tatár, akkor én megvárnám, hogy mi jön ki és arra milyen válasza lesz az Intelnek.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #39157 2019.04.16. 12:40

DanielT írta:Mászkálni van haszna a kertben, városhatáron túl, de még másik kontinensre is. A saját kis ökoszisztémánkon belül. Nem ott, ahol egy kibaszott élő organizmus sincs és nem is lesz soha.
...és ha pont a marson találjuk meg a rég elvándorolt, előző, űrutazó generáció technológiai maradványait, ami fast forwardol bennünket 1000 évvel? :nezze: :idiota:
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #39158 2019.04.16. 12:56

DanielT írta:Ugyanez szépen ráhúzható a launcser háborúra is.

Kép
na ezeknek a p2p keresősite-oknak durván betehet majd az új EU Copyright irány.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #39159 2019.04.16. 13:02

Star Warsnál nálam ott a gond, hogy nekem tisztára szuperhős-movie szint. Nincsenek korlátok, szabályok, úgyhogy bármikor történhet bármi random baromság. Pl. másik csillagrendszerből tele-harcolni, meg belehiperugrani csillagrombolókba - eddig mé nem ugrált beléjük senki??? Meg hasonló baromságok.
Meg gyerekkoromban még faszán elment, hogy evokok legyőzik a birodalmat, de az 75 éve volt. Mos má nem megy el.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #39160 2019.04.16. 13:21

SlickAdam írta:pofam leszakad, hogy 2019-ben azt olvasom reggel, hogy ég(ett) lefele a notre dame. mi ez? a közepkor? :falbav:
Csatolmányok
4C7176E3-2FC9-42F1-8D16-4E470B59F933.jpeg
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #39161 2019.04.16. 14:36

amugymeg mi ez a nagy GoT hajp? evekig le se szarta itt senki, most meg pü pü pü!

"M E G N E Z T E M ! ! !"

vagy ez mar az utolso evad es felizgultatok, mint a szaros kiskölkök?
Avatar
kigyi

Hozzászólás #39162 2019.04.16. 14:47

SlickAdam írta:amugymeg mi ez a nagy GoT hajp? evekig le se szarta itt senki, most meg pü pü pü!

"M E G N E Z T E M ! ! !"

vagy ez mar az utolso evad es felizgultatok, mint a szaros kiskölkök?
Én eddig is néztem csak a többiek hozzállása volt bajos :D Az első résztől követtem végig és nem nem vagyok rajongó, csak pénztárcám, sapkám, kabátom, medálom, nyakláncom, pénzérmém, zenedobozom, pulóverem, pólóm van GoT-os.

Jah igen megnéztem.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #39163 2019.04.16. 14:51

SlickAdam írta:amugymeg mi ez a nagy GoT hajp? evekig le se szarta itt senki, most meg pü pü pü!
"M E G N E Z T E M ! ! !"
vagy ez mar az utolso evad es felizgultatok, mint a szaros kiskölkök?
Mentségünkre szóljon, hogy azért mégiscsak ritkán lát az ember 8 évados sorozatot ilyen büdzsével. Én konkrétan valahol a 4. évadnál kezdtem el nézni.
Avatar
Moby

Hozzászólás #39164 2019.04.16. 15:00

Pixelpitsa! :finom:
IMG_20190416_145713.jpg
Avatar
DanielT

Hozzászólás #39165 2019.04.16. 15:03

Moby írta:Pixelpitsa! :finom:
IMG_20190416_145713.jpg
:wilting: :wilting: :wilting: (Switch miatt természetesen)
Avatar
Moby

Hozzászólás #39166 2019.04.16. 15:10

kigyi írta:Én eddig is néztem csak a többiek hozzállása volt bajos :D Az első résztől követtem végig és nem nem vagyok rajongó, csak pénztárcám, sapkám, kabátom, medálom, nyakláncom, pénzérmém, zenedobozom, pulóverem, pólóm van GoT-os.

Jah igen megnéztem.
Ja. Bajos volt a hozzáállásom, a gyerekeim úgy jöttek időben, ahogy kezdődött és haladt a sori. Anyám picsájára se volt időm, nem sorozatokra, még a szar filmnek is örültem a moziban :D Meg költözködtünk párszor, meg mindig kitaláltam ügyesen magamnak a fasságot, amitől épp nem értem rá a semmire sem :D
Mostanság van már időm ilyenre. Az elmúlt fél évben pótoltam minden kimaradt jóságot: narcost, GoT-ot, meg minden lófaszt. Mostmá igyekszem ráérni. Meg nincs hova rohanjak, úgyis Danibácsi megy innen először nyugdíjba! :banplz:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #39167 2019.04.16. 15:26

SlickAdam írta:amugymeg mi ez a nagy GoT hajp? evekig le se szarta itt senki, most meg pü pü pü!

"M E G N E Z T E M ! ! !"

vagy ez mar az utolso evad es felizgultatok, mint a szaros kiskölkök?
most miert spoilerezel? :D
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #39168 2019.04.16. 20:41

8 éve az indulástól néztük és vártunk minden részt, mint a messiást. Aztán most frissítésként letoltuk újra a 7 évadot.
Ja, igen, most izgultunk fel. :mf1:

Más. Vettem egy ACER xv272up-ot. Perfektül megy a freesync vidiával, fotóbasztatáshoz bekalibráltattam, minden baba, de a VA kontrasztot és glow mentességet visszasírom.
Gyűlölöm ezt a kompromisszumos kijelző dolgot, dehát ez van.
Avatar
deep

Hozzászólás #39169 2019.04.16. 21:00

230 EUR, október 25, 16 preload-olt fos játék. Törve viszont jó lehet majd egy mame-hez.
phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #39170 2019.04.16. 21:42

deep írta:230 EUR, október 25, 16 preload-olt fos játék. Törve viszont jó lehet majd egy mame-hez.
Na ki ne találják már, hogy törni kell... egyébként lesz vagy 80 ezer, szal...

szerk: USB bemenet is van rajta a microusb tápellátás mellett, szal tuti használható lenne mással is.
Avatar
Moby

Hozzászólás #39171 2019.04.16. 21:49

Jaj, ha már méltattam itt valamék nap a Black The Fall-t:Humble Square Enix Collective Bundle 7 dodóért nagyon fincsi kis csomag!Turing Testet jó szívvel ajánlom, és a Forgotton Anne demo i snagyon tetszett switchen. Azt valamikor berántom én is (nemtommégmire).
Avatar
Mekee

Hozzászólás #39172 2019.04.16. 22:14

DanielT írta:Mászkálni van haszna a kertben, városhatáron túl, de még másik kontinensre is. A saját kis ökoszisztémánkon belül. Nem ott, ahol egy kibaszott élő organizmus sincs és nem is lesz soha.
Jajjnemá, de komolyan. Mi a mi kis ököszisztémánk? Hol a határa, és ki és mi dönti el, hogy átléptük? És a többi az kié? Ki az a mi, és ki dönti el, hogy ki tartozik bele? Eléggé izzadtságszagú ez a trollkodás, de hajrá, én szivesen olvasok még, megy ez jobban is :vigyor3:
Avatar
Mekee

Hozzászólás #39173 2019.04.16. 22:24

benőmenő írta:Ahogy látom DT kényszerzubbonyt adott volna Colombusnak, nem hajót. :vigyor3:
De legalábbis az egyik őse tuti kint állt a téren, és hangoztatta, hogy minek megy oda, hisz a víz nem a saját ökoszisztémánk része, és ugysenincs ott semmise, csak pazarolja az adóaranytallérokat ahelyett, hogy csapatná földbedugott fejjel a legújabb abakusszal otthon.
Avatar
donatus13

Hozzászólás #39174 2019.04.17. 08:55

DanielT írta:Mászkálni van haszna a kertben, városhatáron túl, de még másik kontinensre is. A saját kis ökoszisztémánkon belül. Nem ott, ahol egy kibaszott élő organizmus sincs és nem is lesz soha.

Igazából ezeket azért kell bebizonyítani meg kutatni mert rengeteg másik szabályszerűség épül rá, így ha nincs akkor azokat is bedönti. De egyébként az országok össz költségvetéséhez képest potom pénz megy ezekbe, szóval nincs ezzel semmi baj.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #39176 2019.04.17. 10:11

Egy igazi legalja féreg ez az ember. Azt is mondta, hogy tök jó, hogy nincs a csodálatosan kompetitív Epic storeon user értékelés, mert az teljesen felesleges. A bolt döntse el, hogy mit forgalmaz, az már önmagában garancia a minőségre. Mondja Mr. Colonial Marines, aki tuti nem tette volna fel a saját boltjába azt a gennyet. Ja de.
Avatar
Botond

Hozzászólás #39177 2019.04.17. 11:26

DanielT írta:Egy igazi legalja féreg ez az ember. Azt is mondta, hogy tök jó, hogy nincs a csodálatosan kompetitív Epic storeon user értékelés, mert az teljesen felesleges. A bolt döntse el, hogy mit forgalmaz, az már önmagában garancia a minőségre. Mondja Mr. Colonial Marines, aki tuti nem tette volna fel a saját boltjába azt a gennyet. Ja de.
Vannak a cikkben valid pontok, pl az amit én is mondtam, hogy az epic store az egyetlen igazi kihívója a steamnek, mert eléggé független hozzá.
A cikk szerint ugye 5-10 év múlva sajnálattal fogunk tekinteni a döglődő steamre. Azért ez egy erős vízió. :vigyor3:
Avatar
Botond

Hozzászólás #39178 2019.04.17. 13:08

... és mind elmentek X1 SAD-et venni... Mennyi okosak ezek az MSnél, hogy olyan konzolt adnak ki, aminek a neve is szomorú?! :zavart1:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #39179 2019.04.17. 13:22

Botond írta:... és mind elmentek X1 SAD-et venni... Mennyi okosak ezek az MSnél, hogy olyan konzolt adnak ki, aminek a neve is szomorú?! :zavart1:
Ez egy tök jó termék, mert nem elég, hogy a lehető legszarabb asztali konzol minőségben lehet rajta játszani, de ha már valaki csóró és azért vesz ilyet az nem tudja utána eladni a használt játékot sem.
Avatar
Botond

Hozzászólás #39180 2019.04.17. 13:29

benőmenő írta:Ez egy tök jó termék, mert nem elég, hogy a lehető legszarabb asztali konzol minőségben lehet rajta játszani, de ha már valaki csóró és azért vesz ilyet az nem tudja utána eladni a használt játékot sem.
Ez nem azoknak van akik játékokat vesznek, hanem azoknak akik megvenni se tudják a játékot, mert csak havi pár ezrük van az egész gémingre, szóval befizetnek egy gamepasst, aztán ami ott van választék abból tölt le párat, ami tetszik.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #39181 2019.04.17. 14:32

Moby írta:Pixelpitsa! :finom:
IMG_20190416_145713.jpg
Ezt kipróbálom majd cemun pixel nélkül. :)
Avatar
insp

Hozzászólás #39182 2019.04.17. 18:05

Assassins Creed Unity Uplay-en ingyenes matol egy hetig.
Avatar
eje75

Hozzászólás #39183 2019.04.17. 19:32

insp írta:Assassins Creed Unity Uplay-en ingyenes matol egy hetig.
Érdekes egy gesztus annyi szent... A Notre Dame-i toronyőr pornó változatát is ingyenessé teszik, mert egyszer láttam félig, és most már kíváncsi vagyok a végére :banplz:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #39184 2019.04.17. 19:52

behúztam azért persze sok esély nincs rá hogy el lesz indítva
Avatar
Moby

Hozzászólás #39185 2019.04.17. 20:41

aabyssx írta:Ezt kipróbálom majd cemun pixel nélkül. :)
Egy fos lesz. És sajnos switchen is az. Ugyanis csak tapicskolva lehet normálisan irányítani, ami akkora fail, hogy nemigaz. A világ egyik legjobb poligonpicsájából azért nem lehet látni semmit, mert ki kell takarnom az ujjammal.
Elmennek ezek a picsába :(
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #39186 2019.04.17. 20:48

Moby írta:Egy fos lesz. És sajnos switchen is az. Ugyanis csak tapicskolva lehet normálisan irányítani, ami akkora fail, hogy nemigaz. A világ egyik legjobb poligonpicsájából azért nem lehet látni semmit, mert ki kell takarnom az ujjammal.
Elmennek ezek a picsába :(
????
Túl sokáig nem vittem el, de a képernyőhöz nyúlni addig tuti nem kellett.
Avatar
Moby

Hozzászólás #39187 2019.04.17. 20:57

benőmenő írta:????
Túl sokáig nem vittem el, de a képernyőhöz nyúlni addig tuti nem kellett.
Hát nemtudom meddig nem vitted el, mert a tutorial ezzel kezd :D Persze minden úgy van csinálva, mintha elskippelhető lenne, és lehetne csak gombokkal nyomatni, csak kurvára nem így van megcsinálva semmi. Az első bossnál hülyére pandeltam magam csak gombbal. Aztán tapicskolva kacagva lenyomtam. Meh... :(
Avatar
Moby

Hozzászólás #39188 2019.04.17. 21:02

eje75 írta:Érdekes egy gesztus annyi szent... A Notre Dame-i toronyőr pornó változatát is ingyenessé teszik, mert egyszer láttam félig, és most már kíváncsi vagyok a végére :banplz:
Nemtudom, de valamelyiktek Athénban is elnyomhatna egy trombitát valami kényes helyen. Vinném az odysseyt is ingyér! :banplz:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #39189 2019.04.17. 21:28

Moby írta:Hát nemtudom meddig nem vitted el, mert a tutorial ezzel kezd :D Persze minden úgy van csinálva, mintha elskippelhető lenne, és lehetne csak gombokkal nyomatni, csak kurvára nem így van megcsinálva semmi. Az első bossnál hülyére pandeltam magam csak gombbal. Aztán tapicskolva kacagva lenyomtam. Meh... :(
Annál azért tovább, de fel se merült, hogy tapicskolni kéne. Lehet már a tulaj kikapcsolta, vagy egyszerűen elfelejtettem, hogy olyat is lehet a tutorial után. :fogmosas:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #39190 2019.04.18. 08:47

Mark Cerny interview in Wired

CPU - the PS5 CPU will be an AMD chip based on Ryzen. 8x cores; 7nm Zen 2 (7mm, lehet ezuttal nem 19 Hz-en fog ketyegni? :D )
GPU and ray tracing - the PS5 GPU will be a custom AMD Navi GPU, that supports ray tracing. (az kell a kis konzolba... ray tracing... :falbav: )
Audio - the PS5 will have 3D Audio that Mark Cerny believes will be "dramatically different" to PS4 audio.
Storage - the PS5 will have an SSD (solid state drive) which uses the new PCIe 4.0 connection. Cerny gave the example of a 0.8 second loading time, compared to 15 seconds, when tested on Marvel's Spider-Man.
Resolution support - the PS5 will have up to 8K support, presumably including full 4k. (itt van Dopeman a NYÓCBÓÓÓL!!!)
The PS5 will support backwards compatibility - with seemingly all PS4 games, as it's "based in part on the PS4's architecture". (helyes)
The PS5 won't be digital-only - physical media, such as the current form of discs, will still be supported. (ez is)
Avatar
Moby

Hozzászólás #39191 2019.04.18. 11:06

SlickAdam írta:Mark Cerny interview in Wired

CPU - the PS5 CPU will be an AMD chip based on Ryzen. 8x cores; 7nm Zen 2 (7mm, lehet ezuttal nem 19 Hz-en fog ketyegni? :D )
GPU and ray tracing - the PS5 GPU will be a custom AMD Navi GPU, that supports ray tracing. (az kell a kis konzolba... ray tracing... :falbav: )
Audio - the PS5 will have 3D Audio that Mark Cerny believes will be "dramatically different" to PS4 audio.
Storage - the PS5 will have an SSD (solid state drive) which uses the new PCIe 4.0 connection. Cerny gave the example of a 0.8 second loading time, compared to 15 seconds, when tested on Marvel's Spider-Man.
Resolution support - the PS5 will have up to 8K support, presumably including full 4k. (itt van Dopeman a NYÓCBÓÓÓL!!!)
The PS5 will support backwards compatibility - with seemingly all PS4 games, as it's "based in part on the PS4's architecture". (helyes)
The PS5 won't be digital-only - physical media, such as the current form of discs, will still be supported. (ez is)
Jó gép lesz ez. Legyen rendes hűtése, ne kelljen lukasztanom, és békében leszek vele. Kijön, baszom bele a kukába a prót. Az viszont nem tetszik, hogy tapinthatóan vissza van már tartva emiatt.
Avatar
kigyi

Hozzászólás #39192 2019.04.18. 11:09

Moby írta:Jó gép lesz ez. Legyen rendes hűtése, ne kelljen lukasztanom, és békében leszek vele. Kijön, baszom bele a kukába a prót. Az viszont nem tetszik, hogy tapinthatóan vissza van már tartva emiatt.
Igen én is a hűtésen rugózok, majd kiderül végre megoldják-e bár szerintem abba belebuknak.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #39193 2019.04.18. 11:30

PS5 lehetne egy launcher Windows/Linux alatt. Esetleg bootable USB stick + controller pack.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #39194 2019.04.18. 12:19

Moby írta:Jó gép lesz ez. Legyen rendes hűtése, ne kelljen lukasztanom, és békében leszek vele. Kijön, baszom bele a kukába a prót. Az viszont nem tetszik, hogy tapinthatóan vissza van már tartva emiatt.
Ja, jöhet a gép, még jobb frémmel tolhatom le a mostani unlocked cuccokat. GOW replay, illetve Infamous Second Son harmadszor ficcen majd.
Avatar
Moby

Hozzászólás #39195 2019.04.18. 12:33

DanielT írta:Ja, jöhet a gép, még jobb frémmel tolhatom le a mostani unlocked cuccokat. GOW replay, illetve Infamous Second Son harmadszor ficcen majd.
Ja, infémüszt kiplatinafémüszölöm ps5-ön.
Avatar
Moby

Hozzászólás #39196 2019.04.18. 12:50

Az egyetlen dolog, amiért nem bánom, hogy ez a játéknak se nevezhető határ szar megszületett.
phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #39197 2019.04.18. 13:30

Moby írta:Az egyetlen dolog, amiért nem bánom, hogy ez a játéknak se nevezhető határ szar megszületett.
Hátha pécén értelmezhető dolgot modolnak belőle. Már eleve a 60 fps miatt lesz legalább valami plusz reszponzivitás.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #39198 2019.04.18. 13:45

aabyssx írta:PS5 lehetne egy launcher Windows/Linux alatt. Esetleg bootable USB stick + controller pack.
Ámen. :worship:
Az új konzollal az a bajom, hogy hiába csinálnak egy jó gépet, jó áron:
1. Nincs semmi ráhatásom a programra, ha a készítők fakéz pozitívak
2. A már meglévő cuccaim egy másik ökoszisztémához vannak láncolva. Szóval amikor dönteni kell, hogy egységnyi pénzből egy tucat majd lehet fasza gigaex, vagy a már meglévő 1000 legyen még jobb, akkor mindig a nagy számok törvénye fog dönteni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára benőmenő 2019.04.18. 13:50-kor.
Avatar
Moby

Hozzászólás #39199 2019.04.18. 13:47

benőmenő írta:Ámen. :worship:
Minek? A pécéitek is szarabbak, mint ami abban lesz. :banplz:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #39200 2019.04.18. 14:05

Moby írta:Minek? A pécéitek is szarabbak, mint ami abban lesz. :banplz:
Az azért valahol a minimum, hogy egy leghamarabb 1 éven belül megjelenő konzol durvább legyen mint egy 5+ éves alapokon nyugvó hómlesz iroda pc. :nemtudom:

Vissza: “Leáldozott.hu”