A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #38921 2019.04.08. 09:08

Boldog születésnapot, Deep!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #38922 2019.04.08. 09:46

Boldog szülinapot drága barátom! (épp forgalmi vizsgán van, drukkoljatok neki)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #38923 2019.04.08. 09:48

SlickAdam írta:ha körbenezek az interneten, azt latom, hogy a 2. és föleg a 3. resz elegge le vannak huzva.
en csak siman imadom az egesz trilogiat. :nezze:

ahogy a Back To The Future-t vagy a LOTR-t is.
Spoiler
a Star Wars meg egy FOS :mf1:
Én a második részről majdnem kijöttem öklendezve az első 10 perc után... a harmadikat meg bosszúból évek múlva néztem meg bélyeg méretben, notebook sarkába száműzve.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #38924 2019.04.08. 10:57

Boldogot Deep, nah megkapod dt regi robogojat h kell a jogsi? :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #38925 2019.04.08. 12:32

Micsu írta:Boldogot Deep, nah megkapod dt regi robogojat h kell a jogsi? :D
Ne viccelj. Engem simán átlépett kategóriában. Becsicskított lényegében. :zavart2:
Avatar
deep

Hozzászólás #38926 2019.04.08. 12:50

Köszi skacok :szeret:
Sikerült a vizsga (A2). Hamarosan egy SH300-al fogok siklani.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #38927 2019.04.08. 13:12

SlickAdam írta:ha körbenezek az interneten, azt latom, hogy a 2. és föleg a 3. resz elegge le vannak huzva.
en csak siman imadom az egesz trilogiat. :nezze:

ahogy a Back To The Future-t vagy a LOTR-t is.
Spoiler
a Star Wars meg egy FOS :mf1:
A 2 nagy lejtmenet, de voltak benne jó akciójelenetek, és lehetett remélni, hogy a 3-mal értelmesen folytatják, de abban az akció is uncsi lett, cserébe van bennük Monica Bellucci.

Konklúzió:

1 - fasza
2 - túltolta a filozófiát, ami nem ment neki, ízléstől függően a szuperkedést is, de különálló akciófilmként annak idején királyság volt, Mátrixnak halovány
3 - Mátrixnak gyenge, akciófilmnek középszar
Animátrix - több különböző jelegű anime-szegmens, jó átlagszínvonalon, a mitológiát többnyire jól bővítve
Avatar
Botond

Hozzászólás #38929 2019.04.08. 13:33

Zóanagyvarázsló írta:Konklúzió:
Szerintem csak annyi a konklúzió, hogy nincs kanál. A többi mellébeszélés.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #38930 2019.04.08. 13:42

Botond írta:Szerintem csak annyi a konklúzió, hogy nincs kanál. A többi mellébeszélés.
nincs kanal de bele tudjak allitani a fejedbe :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #38931 2019.04.08. 14:10

Isten éltessen deep!
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #38932 2019.04.08. 14:18

Zóanagyvarázsló írta:cserébe van bennük Monica Bellucci.
ennyi :nezze: :finom:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #38933 2019.04.08. 14:21

SlickAdam írta:ennyi :nezze: :finom:
3. reszben meg nagyobb csecsbedobassal vt :P
Avatar
Moby

Hozzászólás #38934 2019.04.08. 17:50

Micsu írta:3. reszben meg nagyobb csecsbedobassal vt :P
Ja, akkor még jó kis milf volt. Ma meg már egy összeaszott öregasszony :(
Avatar
deep

Hozzászólás #38935 2019.04.08. 18:43

Ma jött velem szembe, és holnap jön ki a Dangerous Driving, ami egy Burnout gyakorlatilag és már iszonyúan hiányzik nekem egy jó kis arcade autós zúzda. Keresem szarasztímen, persze tücsökzene, sejtettem innen, hogy mocskoskínailehúzósbandaepicexkluzív. Na jó, mondom akkor megnézem már magamnak ezt az epik sztórt, legalább lássam mit ócsárolok. Szerencsére megkímélt tőle az epic :D
Csatolmányok
lel.jpg
Avatar
eje75

Hozzászólás #38936 2019.04.08. 20:36

HBD Deep, és jó motorozást!!!!!
Spoiler
Kép
Avatar
kigyi

Hozzászólás #38937 2019.04.08. 20:48

Micsu írta:most hogy 20 éves lett a Mátrix gondoltam újranézem hétvégén a trilógiát
Nagyon jól tetted én ugyan mielőtt 20 éves lett megnéztem, de még mindig adja. Emlékszem egy Microsoft-os konferencia/előadássorozatra utaztam fel BP-re annakidején amikor megtudtam nézni a Mátrix első részét. Imádtam minden percét. A második rész nekem sem jött be annyira kicsit erőltettnek éreztem mindig, de kellett a harmadik rész sikeréhez szóval elviseltem. Igazi kocka film ezt nagyon mások nem is tudják értékelni.
Avatar
kigyi

Hozzászólás #38938 2019.04.08. 20:52

eje75 írta:Division 2-ben 38 óránál járok, legyaktam 3351 npc-t és valami ELKÚRTÚL élvezetesnek találom. Nem tudom mi, de valami nagyon beütött benne, minden pillanatát élvezem. Ha kitolom a single-t, megyek dark zone-ba, ami érdekes lesz, mert az előzőben azt kihagytam.. valaki tolja innen?
Bejövős nálam is, tolom a megjelenés óta bár időm nincs szóval lassan haladok, de a DZ-ben jártam már :violent: Mivel hozzá skálázza a karaktert (9-es PVE karakter 220k armor-t kap egyből a DZ-ben) így mehettem már 9-es szinten és apríthattam a DZ küldetésen kívül visszamentem 9-es szintig el is juttam egy óra alatt és kimentettem egy adag cuccot is, hogy könnyebb legyen a single. Mindenképpen haladni akarok tovább, de az idő....
Avatar
DanielT

Hozzászólás #38939 2019.04.08. 20:56

deep írta:Ma jött velem szembe, és holnap jön ki a Dangerous Driving, ami egy Burnout gyakorlatilag és már iszonyúan hiányzik nekem egy jó kis arcade autós zúzda. Keresem szarasztímen, persze tücsökzene, sejtettem innen, hogy mocskoskínailehúzósbandaepicexkluzív. Na jó, mondom akkor megnézem már magamnak ezt az epik sztórt, legalább lássam mit ócsárolok. Szerencsére megkímélt tőle az epic :D
Nálam már kész a helye: D:\Games\Epic Store\Dangerous.Driving-CODEX

Iszonyúan sivárak a pályák a környezetet és a forgalmat illetően is.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #38940 2019.04.08. 23:55

Mátrix 20 éves?!? Aszta, mekkora vénszar vagyok már...
Nekem amúgy anno nem jött be. Akkoriban elvont animekhez voltam szokva és ahhoz túl banálisan magyaráz dolgokat. De később megszerettem.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #38941 2019.04.08. 23:56

Ez a japó lány - vagy nem is tudom, felnőtt nő, mert még DMC3-4 videókat csinált anno - Dante Must Die-on, damage nélkül kicsinálja a bosst úgy, hogy nem ér földet.
phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #38942 2019.04.09. 07:27

Ezek a rizsbaszó japán tetvek egyetlen ügyes húzással-bossfightal kiírták magukat az életemből. Eltakarítottam minden szarukat a fiókomról, sose lássak tőlük többet semmit, maximum a hírt a felszámolásukról. :violent:
Avatar
Moby

Hozzászólás #38943 2019.04.09. 07:28

Vagy még az jöhet mondjuk bármikor, hogy ez a miyazaki-geci rákban döglődik valahol. Oké, ez még vállalható.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #38944 2019.04.09. 07:50

Moby írta:Ezek a rizsbaszó japán tetvek egyetlen ügyes húzással-bossfightal kiírták magukat az életemből. Eltakarítottam minden szarukat a fiókomról, sose lássak tőlük többet semmit, maximum a hírt a felszámolásukról. :violent:
:DDD Írni akartam, csak aztán elfelejtettem, hogy ott kéne abbahagynod a boss előtt.

Egyrész akkor még úgy érezheted, hogy maradt még a játékból amit annyira megszerettél, másrészt így elkerülöd, hogy meggyűlöld egy bullshit harc miatt.

Őrület, hogy mennyi mindent tettek/tesznek tönkre egy utolsó bossfighttal, hogy aztán a fortyogó düh maradjon a legemlékezetesebb élmény belőle...
Avatar
Moby

Hozzászólás #38945 2019.04.09. 07:59

DanielT írta::DDD Írni akartam, csak aztán elfelejtettem, hogy ott kéne abbahagynod a boss előtt.

Egyrész akkor még úgy érezheted, hogy maradt még a játékból amit annyira megszerettél, másrészt így elkerülöd, hogy meggyűlöld egy bullshit harc miatt.

Őrület, hogy mennyi mindent tettek/tesznek tönkre egy utolsó bossfighttal, hogy aztán a fortyogó düh maradjon a legemlékezetesebb élmény belőle...
Az egész munkásságukat nullázták ezzel nálam. Haljanak meg. Lassan, fájdalmasan, de mielőbb. Bármit is tolnak még addig ki magukból, a köpetemet nem kapják már meg. Ha lenne bármilyen lehetőség a psn-ről törlésre, a BB-t is törölném, platinástól, mindenestől, hogy nyoma se legyen annak, hogy ezek büdösretkeknek a bármiéhez is hozzáértem egyszer is.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #38946 2019.04.09. 08:07

Moby írta:Az egész munkásságukat nullázták ezzel nálam. Haljanak meg. Lassan, fájdalmasan, de mielőbb. Bármit is tolnak még addig ki magukból, a köpetemet nem kapják már meg. Ha lenne bármilyen lehetőség a psn-ről törlésre, a BB-t is törölném, platinástól, mindenestől, hogy nyoma se legyen annak, hogy ezek büdösretkeknek a bármiéhez is hozzáértem egyszer is.
A következő napokban próbálj elkerülni fontos döntéseket és ne kezelj nehézgépet. :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #38947 2019.04.09. 08:39

Moby írta:Ezek a rizsbaszó japán tetvek egyetlen ügyes húzással-bossfightal kiírták magukat az életemből. Eltakarítottam minden szarukat a fiókomról, sose lássak tőlük többet semmit, maximum a hírt a felszámolásukról. :violent:
Azért az csodálatos, hogy játék még ilyet tud kiváltani belőled. Engem már nem basz fel ennyire semmi, maximum legyintek, de ebből tudom, hogy én már kiégtem ebből a témából valójában. :(
Avatar
Moby

Hozzászólás #38948 2019.04.09. 08:51

Botond írta:Azért az csodálatos, hogy játék még ilyet tud kiváltani belőled. Engem már nem basz fel ennyire semmi, maximum legyintek, de ebből tudom, hogy én már kiégtem ebből a témából valójában. :(
Amikor a szórakozásomat tönkrebasszák azért ölni tudok. Kevés értékesebb dolog van a ritka, és fogyó szabadidőmnél. Ha valaki azzal baszakszik, főlegdepláne öncélúan, az haljon meg. Nem baj, ha többször egymás után véghezviszi.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #38949 2019.04.09. 10:11

Moby írta:Amikor a szórakozásomat tönkrebasszák azért ölni tudok. Kevés értékesebb dolog van a ritka, és fogyó szabadidőmnél. Ha valaki azzal baszakszik, főlegdepláne öncélúan, az haljon meg. Nem baj, ha többször egymás után véghezviszi.
De most komolyan letörölted az Epic Store... akarom mondani a használhatatlan monopol Steam profilodról az összes From cuccot? :D
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #38950 2019.04.09. 11:06

aabyssx írta:Ez a japó lány - vagy nem is tudom, felnőtt nő, mert még DMC3-4 videókat csinált anno - Dante Must Die-on, damage nélkül kicsinálja a bosst úgy, hogy nem ér földet.
https://youtu.be/R6_z0I4_Pt0?t=61
Mondjuk ennek a csumpi bossnak még én is olyat odavágok Son of Sparda-n, hogy kimarad egy komplett fázisa. :D
Jó látni, hogy nem csak engem zavar össze amikor 5(!) fegyvert kell váltogatni. A DMC3-as 2 kard, 2 puska bőven elég.
Fromsoftware bossokból számomra ez volt eddig a legalja, tovább nem is vittem a DaS 2-t, ment a shiftdel:
phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #38951 2019.04.09. 11:16

DanielT írta:De most komolyan letörölted az Epic Store... akarom mondani a használhatatlan monopol Steam profilodról az összes From cuccot? :D
Sajnos csak ott van erre lehetőség. A psn-en az opció hiányában örökös mementóként ottmarad, hogy volt közöm ezekhez a tetvekhez.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #38952 2019.04.09. 11:23

Moby írta:Sajnos csak ott van erre lehetőség. A psn-en az opció hiányában örökös mementóként ottmarad, hogy volt közöm ezekhez a tetvekhez.
Hwaprón fent a gép? Kontroller? A TESTED? Mindezeknek köze volt a Sekiro-hoz! :banplz: A lelked már úgyis a pokolra kerül, mert többször ajánlottad a cuccot! :idiota:
Avatar
Moby

Hozzászólás #38953 2019.04.09. 11:32

DanielT írta:Hwaprón fent a gép? Kontroller? A TESTED? Mindezeknek köze volt a Sekiro-hoz! :banplz: A lelked már úgyis a pokolra kerül, mert többször ajánlottad a cuccot! :idiota:
_MINDENT_ letagadok! :D
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #38954 2019.04.09. 12:02

Moby írta:Ezek a rizsbaszó japán tetvek egyetlen ügyes húzással-bossfightal kiírták magukat az életemből. Eltakarítottam minden szarukat a fiókomról, sose lássak tőlük többet semmit, maximum a hírt a felszámolásukról. :violent:
csira vagy?
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #38955 2019.04.09. 12:09

A múltkori Witcher diskurzusnál kimaradt:
Kép
Avatar
Moby

Hozzászólás #38956 2019.04.09. 12:19

SlickAdam írta:csira vagy?
Ja, de már javítottam!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #38957 2019.04.09. 14:26

Moby írta:Ja, de már javítottam!
Ok, most térjünk az üzletre. Mennyit ér meg neked, ha eltüntetem a Sekiro istenítő kommentjeidet? :banplz:

Spoiler
És nem rakom be a fejlécbe őket... :DDDD
Avatar
Botond

Hozzászólás #38958 2019.04.09. 14:40

Felső 1% vagyona 3x annyi, mint az alsó 50%-é. Mellbevágó ilyesmiket látni.
Avatar
Moby

Hozzászólás #38959 2019.04.09. 15:13

DanielT írta:Ok, most térjünk az üzletre. Mennyit ér meg neked, ha eltüntetem a Sekiro istenítő kommentjeidet? :banplz:

Spoiler
És nem rakom be a fejlécbe őket... :DDDD
Fú nemtudom. Az itteni accountomat tudom törölni? :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #38960 2019.04.09. 15:16

Na hát sajnos ez elég foscsi. :(

phpBB [media]
Avatar
Micsu

Hozzászólás #38961 2019.04.09. 15:22

Moby írta:Fú nemtudom. Az itteni accountomat tudom törölni? :banplz:
jo sztem meg a heten ujra fogod probalni ugyh ne dramatizaljuk tul :P
Avatar
Moby

Hozzászólás #38962 2019.04.09. 15:34

Micsu írta:jo sztem meg a heten ujra fogod probalni ugyh ne dramatizaljuk tul :P
Nem uninstalláltam, hanem töröltem a steam fiókomról. Ha akarnám se próbálhatnám újra, mondjuk a faszom sem akarja akarja látni valaha is újra.
Avatar
Moby

Hozzászólás #38963 2019.04.09. 15:35

DanielT írta:Na hát sajnos ez elég foscsi. :(
Ez milyen telefonon néz ki így? Andorid játékhoz képest nem csúnya.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #38964 2019.04.09. 15:39

Moby írta:Nem uninstalláltam, hanem töröltem a steam fiókomról. Ha akarnám se próbálhatnám újra, mondjuk a faszom sem akarja akarja látni valaha is újra.
ez am a kieges :D kar h nem liveolsz, biztos lett vna nezettseg :P
Avatar
Botond

Hozzászólás #38965 2019.04.09. 15:45

Moby írta:Ez milyen telefonon néz ki így? Andorid játékhoz képest nem csúnya.
Vmi 2014es modell lehet.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #38966 2019.04.09. 16:15

Micsu írta:ez am a kieges :D kar h nem liveolsz, biztos lett vna nezettseg :P
Csak aztán kopogtak volna a fehér köpenyesek... :D Mondjuk nálam is, egy-egy BF4 etap után/közben. :D
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #38967 2019.04.09. 16:25

Moby írta:Nem uninstalláltam, hanem töröltem a steam fiókomról. Ha akarnám se próbálhatnám újra, mondjuk a faszom sem akarja akarja látni valaha is újra.
Meztelenül végigfutsz az Andrássy úton, és ezt közvetíted nekünk live streamen, ha idén már újra imádni fogod?
Avatar
Moby

Hozzászólás #38968 2019.04.09. 16:30

Zóanagyvarázsló írta:Meztelenül végigfutsz az Andrássy úton, és ezt közvetíted nekünk live streamen, ha idén már újra imádni fogod?
Simán. Ez jó :D
Avatar
Mekee

Hozzászólás #38969 2019.04.09. 20:35

Moby írta:Amikor a szórakozásomat tönkrebasszák azért ölni tudok. Kevés értékesebb dolog van a ritka, és fogyó szabadidőmnél. Ha valaki azzal baszakszik, főlegdepláne öncélúan, az haljon meg. Nem baj, ha többször egymás után véghezviszi.
Hát azért házhoz menté a lófaszé te is ezzel, eleve tudnod kellett, én pl már majdnem rávettem magam egyszer, hogy ez legalább nem középkorifos mint a ds-ek, ezé még tetszhetne is akár, meg nincs benne karakterválasztás meg az ezzel járó nyűgös utánakeresések, olvasás meg tanulmányozás, de nem. Ez még mindíg a szórakozás számomra tökéletes ellentéte, hogy olyan rohadt nehéz, és sokszor lehetetlen, hogy a millió próba egy cseppet sem játék, ez szenvedés, arra meg nem pazarlok időt.
Avatar
Moby

Hozzászólás #38970 2019.04.09. 20:47

Mekee írta:Hát azért házhoz menté a lófaszé te is ezzel, eleve tudnod kellett, én pl már majdnem rávettem magam egyszer, hogy ez legalább nem középkorifos mint a ds-ek, ezé még tetszhetne is akár, meg nincs benne karakterválasztás meg az ezzel járó nyűgös utánakeresések, olvasás meg tanulmányozás, de nem. Ez még mindíg a szórakozás számomra tökéletes ellentéte, hogy olyan rohadt nehéz, és sokszor lehetetlen, hogy a millió próba egy cseppet sem játék, ez szenvedés, arra meg nem pazarlok időt.
Nincs itt a nehézséggel semmi baj. A baj azzal van, hogy az agyrákos japán gecinyelő férgescigány a legvégére berakott olyan megoldásokat, aminek az egyetlen és kizárólagos célja a játékosok szénnészopatása. És ehhez még nehézzé sem kellett tennie a játékot.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #38971 2019.04.09. 20:51

Mekee írta:Hát azért házhoz menté a lófaszé te is ezzel, eleve tudnod kellett, én pl már majdnem rávettem magam egyszer, hogy ez legalább nem középkorifos mint a ds-ek, ezé még tetszhetne is akár, meg nincs benne karakterválasztás meg az ezzel járó nyűgös utánakeresések, olvasás meg tanulmányozás, de nem. Ez még mindíg a szórakozás számomra tökéletes ellentéte, hogy olyan rohadt nehéz, és sokszor lehetetlen, hogy a millió próba egy cseppet sem játék, ez szenvedés, arra meg nem pazarlok időt.
Szétmaxolgatta, élvezte, de a végére tényleg beraktak egy undorító, féreg nehéz (unfair?) fightot. Nem ment szerintem házhoz a a paripapéniszért, ha eddig elvitte.

Van is erről egy cikk: "I beat Sekiro's final boss with cheats and I feel fine"
Avatar
Moby

Hozzászólás #38972 2019.04.09. 21:00

DanielT írta:Szétmaxolgatta, élvezte, de a végére tényleg beraktak egy undorító, féreg nehéz (unfair?) fightot. Nem ment szerintem házhoz a a paripapéniszért, ha eddig elvitte.

Van is erről egy cikk: "I beat Sekiro's final boss with cheats and I feel fine"
Az utolsó fight még csak nem is unfrair, sőt, igazából kurvajó lenne, de nem kapod meg, csak ha előbb minden szájbabaszott alkalommal bélsárral gargalizálsz. És minden alkalommal be kell töltenie a pályát, AZT AMI A MEMÓRIÁBAN VAN. Agyrák. És kívánok egy jó adaggal a from össze dolgozójának. Miyazakigeci vihet haza is belőle bátran.
Avatar
Moby

Hozzászólás #38973 2019.04.09. 21:08

Nekem ezek innentől csinálhatnak bloodbornet, darksoulst, bármit, a köpetemet nem kapják meg., még warezban sem. Esetleg pár minuszolást rábaszok a videóikra, ha valaha is elémkerül. Steamen sajnos előbb járt el a kezem, és a törlés után már nem tudom értékelni, pedig írnék hozzá finoman.
Avatar
eje75

Hozzászólás #38974 2019.04.09. 21:13

Elovastam ezt a cikket, utána gondoltam tolok egy kis Div2-t... mászkálgattam a kihalt, hullazsákokkal teli utcán, gondolkodtam a cikken, és konkrétan a szőr felállt a kezemen a gondolattól, hogy ilyen lesz az emberiség vége... :wilting: :wilting:
Avatar
Moby

Hozzászólás #38975 2019.04.09. 21:17

DanielT írta:Szétmaxolgatta, élvezte, de a végére tényleg beraktak egy undorító, féreg nehéz (unfair?) fightot. Nem ment szerintem házhoz a a paripapéniszért, ha eddig elvitte.

Van is erről egy cikk: "I beat Sekiro's final boss with cheats and I feel fine"
Amúgy ez a legjob (vagyis az egyetlen jó) részét baszta el ezzel a csíttel. Ez egy gecijó bossharc lett volna. Nem emiatt basztam ki az ablakon én sem, hanem 5x meghaltam zsinórban a felszopó "takarodjmárakurvaanyádba" bosson mert már arra sem tudtam rávenni magam, hogy odanézzek, 5x néztem végig a töltés, 5x futottam be, 5x nyomtam el a sziventelibebaszott videót, 5x nem takarodott el a takarodjakurvaanyádba, aztán kiléptem, és nyomtam örökre egy deletet az egész from létezésére.
Avatar
Moby

Hozzászólás #38976 2019.04.09. 21:19

eje75 írta:Elovastam ezt a cikket, utána gondoltam tolok egy kis Div2-t... mászkálgattam a kihalt, hullazsákokkal teli utcán, gondolkodtam a cikken, és konkrétan a szőr felállt a kezemen a gondolattól, hogy ilyen lesz az emberiség vége... :wilting: :wilting:
Azé azt óvatosan jegyzem meg, hogy az ilyen 444, portfolio, index, meg randomklikkvadász fosálhíroldalak cikkeinek valóságtartalmával kapcsolatban érdemes minimum a kétkedés intézményét alkalmazni :D A nejem totálban nyomja napi szinten a kerületi anyukák fészbúk csoportjában. Ők a legkeményebbek a bármilyenhírtémában. Nincs olyan szakma vagy tudományág, aktualitás, amiben ne lennének otthon :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #38977 2019.04.09. 21:26

Moby írta:A nejem totálban nyomja napi szinten a kerületi anyukák fészbúk csoportjában. Ők a legkeményebbek a bármilyenhírtémában. Nincs olyan szakma vagy tudományág, aktualitás, amiben ne lennének otthon :D
Én meg ettől a jelenségtől vagyok olyan ideges, hogy elég sok mindent letörölnék nem a steam profilomról, hanem a Föld színéről... :idiota:

Kerületi anyukák facebook... gyilkos kombináció. :falbav:
Avatar
Moby

Hozzászólás #38978 2019.04.09. 21:29

DanielT írta:Én meg ettől a jelenségtől vagyok olyan ideges, hogy elég sok mindent letörölnék nem a steam profilomról, hanem a Föld színéről... :idiota:

Kerületi anyukák facebook... gyilkos kombináció. :falbav:
Én már megvonom a vállam, és a pozitívumokra koncentrálok: a nejem minden kinőtt, elhasznált, felesleges szarkacatot elad ezen keresztül, és nekem semmi dolgom nincs a lomok eltakarításával. Így elnézem nekik a létezésüket, és egymás között csak Brit tudósoknak hívom őket :D

/tegnap a nejem vett másik mikrót, mer a réginek nem nyílt elég halkan az ajtaja. Amúgy semmi baja nincs, és ez is megérne egy misét, de mindegy, szaromle, én meg videójátékot veszek. Kidobni nem lehet, merhát működik, meg amúgy sem tudom hova a bánatos faszomba dobnék ki egy mikrót, a kukába mégsem gyűrhetem bele, pakolászni ideoda se sok kanalam lenne. Hát holnap elviszi a kerületi anyukák fészbúkcsoport. Milliószor inkább ezek, mint a fromsoftware :DD Ezek legalább nem hozzák ide a szemetet, hanem elviszik innen.
Avatar
Botond

Hozzászólás #38979 2019.04.09. 22:13

Moby írta:Én már megvonom a vállam, és a pozitívumokra koncentrálok: a nejem minden kinőtt, elhasznált, felesleges szarkacatot elad ezen keresztül, és nekem semmi dolgom nincs a lomok eltakarításával. Így elnézem nekik a létezésüket, és egymás között csak Brit tudósoknak hívom őket :D

/tegnap a nejem vett másik mikrót, mer a réginek nem nyílt elég halkan az ajtaja. Amúgy semmi baja nincs, és ez is megérne egy misét, de mindegy, szaromle, én meg videójátékot veszek. Kidobni nem lehet, merhát működik, meg amúgy sem tudom hova a bánatos faszomba dobnék ki egy mikrót, a kukába mégsem gyűrhetem bele, pakolászni ideoda se sok kanalam lenne. Hát holnap elviszi a kerületi anyukák fészbúkcsoport. Milliószor inkább ezek, mint a fromsoftware :DD Ezek legalább nem hozzák ide a szemetet, hanem elviszik innen.
Én a múlt héten felregisztráltam a jófogásra, és felraktam a gyerekek két kinőtt 20 colos biciklijét, na ma vitték el a másodikat, felszabadult egy csomó hely nálunk is. Jók ezek a dolgok, na.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #38980 2019.04.09. 22:15

Botond írta:Én a múlt héten felregisztráltam a jófogásra, és felraktam a gyerekek két kinőtt 20 colos biciklijét, na ma vitték el a másodikat, felszabadult egy csomó hely nálunk is. Jók ezek a dolgok, na.
jah jok bar szolok h en hirdettem mar legalabb 8-10 helyen de a jofogason a legmagasabb a retardaltak szama :P
Avatar
Botond

Hozzászólás #38981 2019.04.09. 22:22

Micsu írta:jah jok bar szolok h en hirdettem mar legalabb 8-10 helyen de a jofogason a legmagasabb a retardaltak szama :P
Lehet, de én meg mázlista típus vagyok. Hárman írtak, az első elvitt egy biciklit, a második is, a harmadiknak csak annyit tudtam írni, hogy Sorry, elkeltek.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #38982 2019.04.10. 01:03

Micsu írta:jah jok bar szolok h en hirdettem mar legalabb 8-10 helyen de a jofogason a legmagasabb a retardaltak szama :P
10-ből 9-en azzal nyitnak ott, hogy mennyit engednék a feléből. :D
Avatar
deep

Hozzászólás #38983 2019.04.10. 06:36

Utóbbi 15 év videokártya eloszlása Steam survey alapján. Elég szép alakulások vannak :D A végeredmény is elég kemény.
phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #38984 2019.04.10. 07:37

Micsu írta:jah jok bar szolok h en hirdettem mar legalabb 8-10 helyen de a jofogason a legmagasabb a retardaltak szama :P
1-2 dolgot én is eladtam a jófogáson és több olyan hívásom volt, mintha én valami forgalmazó lennék és termék support vonalát hívná a kedves ügyfél. Segítettem én szívesen, de azért volt akinek elmondtam, hogy én ezt eladnám amúgy. :D
Avatar
eje75

Hozzászólás #38985 2019.04.10. 08:27

kigyi írta:Bejövős nálam is, tolom a megjelenés óta bár időm nincs szóval lassan haladok, de a DZ-ben jártam már :violent: Mivel hozzá skálázza a karaktert (9-es PVE karakter 220k armor-t kap egyből a DZ-ben) így mehettem már 9-es szinten és apríthattam a DZ küldetésen kívül visszamentem 9-es szintig el is juttam egy óra alatt és kimentettem egy adag cuccot is, hogy könnyebb legyen a single. Mindenképpen haladni akarok tovább, de az idő....
Hát, idő az kell hozzá... de ha nem akarod japán köcsögök szarával szopatni magad, akkor az idő nem probléma, hisz mivel töltenéd egyébként a szabadidődet? A családoddal? Nagy marhaság lenne az! :banplz: Én tegnap értem el a Tier1-et, 48 óra van eddig benne, mert ráérősen toltam, minden városrészt töviről hegyire bejártam. Kipucolom megint az egészet, aztán rámegyek a gear fejlesztésre... Egyébként a singe-ben is esnek qwa jó cuccok, csak meg kell találni a fegyverládákat. Rájöttem, hogy ha van egy sikátor ami látszólag sehová sem vezet, vagy egy ház lépcsőjén fel lehet menni, aminek látszólag semmi értelme, akkor oda be kell menni, mert azoknak a mélyén 80%-ban van fegyverláda.... Volt, hogy elindultam egy 200m-re lévő ellenőrzőpontot felszabadítani, de 50 perc múlva se értem oda, mert a sikátorokban annyi cucc volt, hogy nem győztem felszedni...
Avatar
Moby

Hozzászólás #38986 2019.04.10. 08:40

eje75 írta:Hát, idő az kell hozzá... de ha nem akarod japán köcsögök szarával szopatni magad, akkor az idő nem probléma, hisz mivel töltenéd egyébként a szabadidődet? A családoddal? Nagy marhaság lenne az! :banplz: Én tegnap értem el a Tier1-et, 48 óra van eddig benne, mert ráérősen toltam, minden városrészt töviről hegyire bejártam. Kipucolom megint az egészet, aztán rámegyek a gear fejlesztésre... Egyébként a singe-ben is esnek qwa jó cuccok, csak meg kell találni a fegyverládákat. Rájöttem, hogy ha van egy sikátor ami látszólag sehová sem vezet, vagy egy ház lépcsőjén fel lehet menni, aminek látszólag semmi értelme, akkor oda be kell menni, mert azoknak a mélyén 80%-ban van fegyverláda.... Volt, hogy elindultam egy 200m-re lévő ellenőrzőpontot felszabadítani, de 50 perc múlva se értem oda, mert a sikátorokban annyi cucc volt, hogy nem győztem felszedni...
Tegnap elindítottam...volna, majd közölte, hogy peccset kell letölteni, addig nem tud elindulni, és. És letöltötte, majd felrakta. Nem volt kicsi. Majd miután felrakta, elindult a játék, ami a menüt betöltve azzal fogadott, hogy peccset kell letöltenie, és újra kell indítania magát.
Na itt bezártam, és szerintem többé nem akarom elindítani.
Avatar
Botond

Hozzászólás #38987 2019.04.10. 08:56

Moby írta:Tegnap elindítottam...volna, majd közölte, hogy peccset kell letölteni, addig nem tud elindulni, és. És letöltötte, majd felrakta. Nem volt kicsi. Majd miután felrakta, elindult a játék, ami a menüt betöltve azzal fogadott, hogy peccset kell letöltenie, és újra kell indítania magát.
Na itt bezártam, és szerintem többé nem akarom elindítani.
Szerintem ez az általános türelmetlenség nem a géminggel függ össze. Mindenesetre az ilyen patchelős gondokra szerintem még mindig az a megoldás, hogy amikor hazaérsz és még a családdal nyomod az esti programot, akkor bekapcsolod a gépet, elindítod az összes klienst, aztán ott hagyod, hadd tőtikézzen a win10 meg az összes minden amit akar, és mielőtt odaülsz tényleg akkor egy reboot, és akkor nincs se win10 újraindulás géming közben, se ilyen malőrök a gémekkel. Nekem ez az idegnyugtató módszerem.
Avatar
Moby

Hozzászólás #38988 2019.04.10. 09:00

Botond írta:Szerintem ez az általános türelmetlenség nem a géminggel függ össze. Mindenesetre az ilyen patchelős gondokra szerintem még mindig az a megoldás, hogy amikor hazaérsz és még a családdal nyomod az esti programot, akkor bekapcsolod a gépet, elindítod az összes klienst, aztán ott hagyod, hadd tőtikézzen a win10 meg az összes minden amit akar, és mielőtt odaülsz tényleg akkor egy reboot, és akkor nincs se win10 újraindulás géming közben, se ilyen malőrök a gémekkel. Nekem ez az idegnyugtató módszerem.
Tehát ha ma hazaérek, indítsam el az összesjátékot, ami jelenleg fel van telepítve, hátha peccselni kell? :zavart2:
Egyedi idegnyugtató módszer, de nem ígérem, hogy kipróbálom.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #38989 2019.04.10. 09:23

deep írta:Utóbbi 15 év videokártya eloszlása Steam survey alapján. Elég szép alakulások vannak :D A végeredmény is elég kemény.
https://www.youtube.com/watch?v=wHTdnIviZTE
Mekkora egy normie vagyok! :D
Radeon 9200 check, GF 7300 check (mondjuk ebből nekem még AGP-s verzió volt), HD4850 check, egyedül a 270X-em volt "ritkaság" az AMD valahol itt tűnt el a diagrammról, most meg a 1060 ami a leggyakoribb.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #38990 2019.04.10. 11:15

benőmenő írta:Mekkora egy normie vagyok! :D
Radeon 9200 check, GF 7300 check (mondjuk ebből nekem még AGP-s verzió volt), HD4850 check, egyedül a 270X-em volt "ritkaság" az AMD valahol itt tűnt el a diagrammról, most meg a 1060 ami a leggyakoribb.
azert az durva h a 8800 az elso volt

Vissza: “Leáldozott.hu”