A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
deep

Hozzászólás #38641 2019.03.29. 10:25

Moby írta:2x2 órát löktem az eddigi legdurvább bossba :idiota: Tegnao meglett de azt mondják, hogy ez még semmi nem volt :D
Én is kipróbáltam végül a virágboltit, de az első bossnál ment a shiftdel. Sajnos a settingjét gyűlölöm, a játékmenet se nyerte el a tetszésem túlzottan, 5 souls játék után nekem ez nem kell.
Avatar
Moby

Hozzászólás #38642 2019.03.29. 10:27

deep írta:Én is kipróbáltam végül a virágboltit, de az első bossnál ment a shiftdel. Sajnos a settingjét gyűlölöm, a játékmenet se nyerte el a tetszésem túlzottan, 5 souls játék után nekem ez nem kell.
Az első minibossig, vagy az első nagybossig?
Spoiler
Az ogre vagy a lovas?
Avatar
Botond

Hozzászólás #38643 2019.03.29. 10:34

Moby írta:Nincs hét, hogy ne hoznék tőlük valamit :D A héten lőttem náluk egy one kontrollert a pécés vevővel tizennyócér.
Holnap 15.30ra ígérik a yoshimat. Ha ez a 15.30 mégiscsak délelőtt lesz, akkor ügyesek, ha nem akkor azért nem nyitnak túl jól.
Avatar
Moby

Hozzászólás #38644 2019.03.29. 10:36

Botond írta:Holnap 15.30ra ígérik a yoshimat. Ha ez a 15.30 mégiscsak délelőtt lesz, akkor ügyesek, ha nem akkor azért nem nyitnak túl jól.
Veszem én is, de nem most. Most sekiro megy, a gyerkőcöknek meg játékstop van.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #38645 2019.03.29. 10:39

DanielT írta:Sekrio-ba látom már 2x annyi idő ment, mint DMC5-be.
Ez mondjuk megmagyarázza, miért vett új kontrollert. :idiota:
Avatar
Moby

Hozzászólás #38646 2019.03.29. 10:43

benőmenő írta:Ez mondjuk megmagyarázza, miért vett új kontrollert. :idiota:
Jól látod. Mármint nem azért, mert széttörtem, hanem mert mint írtam, egy x360 kontrollerrel nyomattam, aminek a vevője egy x360 átalakított előlapja volt. De már ki voltak a gombái a kontrollernek, és talán a vevő miatt is éreztem némi inputlagot a cuccban. De erre csak akkor figyeltem fel nagyon direktben, amikor bekötöttem Eje75-nek megnézni a DS4-et kábelen. Rögtön jobb lett a sekiroban a reszponzivitás. Másnap rendeltem egy one kontrollert az alzában. Már az új kicsi vevővel, nem azzal a lóbaszóval ami korábban volt.
Keyboardról már repült viszont gomb a sekiro miatt :D
Avatar
deep

Hozzászólás #38647 2019.03.29. 10:58

Moby írta:Az első minibossig, vagy az első nagybossig?
Spoiler
Az ogre vagy a lovas?
Sztem csak mini. 4 lábú enemy csak kutya volt addig :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #38648 2019.03.29. 11:09

deep írta:Sztem csak mini. 4 lábú enemy csak kutya volt addig :D
Ó, pedig ott mondtam volna jobbat. Illetve ha már nem törölted le:
Spoiler
Hagyd az ogrét a bánatba. A nyanyától a kisházban (akinek a tyúkja volt a ház mellett) kaptad a Young Lord's Bell Charm-ot, azt fel tudod ajánlani a sculptor kunyóhájban a Buddha szobornál, ott el tudsz utazni Hirata Estate-be. Az már nagyon frankó kis hely! Azt legalább megnézhetnéd! :)
Avatar
eje75

Hozzászólás #38649 2019.03.29. 13:20

deep írta:Én is kipróbáltam végül a virágboltit, de az első bossnál ment a shiftdel. Sajnos a settingjét gyűlölöm, a játékmenet se nyerte el a tetszésem túlzottan, 5 souls játék után nekem ez nem kell.
Kb. ugyanez.... 10 perc után töröltem, pillanatát sem élveztem...+ a virágboltinál úgy láttam, hogy nem kaptam meg az enemy-kből a pénzt...csak lebegett a hullájuk felett, nem kaptam meg.... mind1, mert a gameplay se nagyon jött át.... nem értem, hogy Moby-nak mi jön be ennyire rajta, miközben a Nioh-tól meg hányt...
Avatar
Moby

Hozzászólás #38650 2019.03.29. 13:28

eje75 írta:Kb. ugyanez.... 10 perc után töröltem, pillanatát sem élveztem...+ a virágboltinál úgy láttam, hogy nem kaptam meg az enemy-kből a pénzt...csak lebegett a hullájuk felett, nem kaptam meg.... mind1, mert a gameplay se nagyon jött át.... nem értem, hogy Moby-nak mi jön be ennyire rajta, miközben a Nioh-tól meg hányt...
Ha az sem volt meg, hogy a pénzt hogy lehet felszippantani, akkor mondjuk nem tudom milyen "gameplaynek" kellett volna átmennie, mert ez így kattintással, intróval lehetett 10 perc :D
Avatar
eje75

Hozzászólás #38651 2019.03.29. 15:35

Moby írta:Ha az sem volt meg, hogy a pénzt hogy lehet felszippantani, akkor mondjuk nem tudom milyen "gameplaynek" kellett volna átmennie, mert ez így kattintással, intróval lehetett 10 perc :D
15 perc volt :banplz: de miért? nem automatice "szippantja" fel a pénzt?
Avatar
Botond

Hozzászólás #38652 2019.03.29. 15:51

eje75 írta:15 perc volt :banplz: de miért? nem automatice "szippantja" fel a pénzt?
Diabló3 van switchre, azzal próbálkozz, ott felszedi automatán. :)
Avatar
Botond

Hozzászólás #38653 2019.03.29. 15:53

Na Jóvan, Operencia nem lett epic túsz, lehet venni a win10 storeban is playanywhereként. :)
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #38654 2019.03.30. 19:22

Hétvége, jóidő, halott topik. Mindenki főzi a kertben a babgulyást, mi? :vigyor3:
Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #38655 2019.03.30. 19:27

benőmenő írta:Hétvége, jóidő, halott topik. Mindenki főzi a kertben a babgulyást, mi? :vigyor3:
Kép
Én a zacskós tésztát főztem a konyhában, de nyitva volt az erkély ajtó... :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #38656 2019.03.30. 19:33

Én délelőtt sekirot baszattam ájpedre sztrímelve, aztán családi program, és most mindjárt folytatom a kaszabolást :)
Ja nem, még előtte meg akarom nézni, hogy a vizes RTX-el ki tudom-e fújni a régi Ti-om orrát 3dmarkban.
Avatar
Botond

Hozzászólás #38657 2019.03.30. 21:00

benőmenő írta:Hétvége, jóidő, halott topik. Mindenki főzi a kertben a babgulyást, mi? :vigyor3:
Kép
A képet nem adja be, de Ja, kertipartiban voltunk. Szülinapozás a kölök volt ovis társánál az üveghegyen túl. Közben beugrottunk az alzában, volt egy értelmezhetetlen tartó vmi ajándékba a yoshihoz. Mivel ilyen ügyesen intéztem a dolgot még bónuszban vettem mellé egy pokemont is, mert kitört a kölök sulijában a pokemon őrület. Secondhand nem volt tíz se. Az eladó srác az volt tíz, lehet tizenegy is. :D Anyuval jött bizniszelni. :D
Avatar
eje75

Hozzászólás #38658 2019.03.30. 21:39

Moby írta:Én délelőtt sekirot baszattam ájpedre sztrímelve, aztán családi program, és most mindjárt folytatom a kaszabolást :)
Nem értem minek cseszed el az idődet azzal a indie japó szarral :banplz: ahelyett, hogy a division 2-t tolnád...gecijó cucc, már 27-es az undead mágusom...
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #38659 2019.03.30. 21:59

Nálam még mindig a DMC5 pörög. Eleve lassan haladok, de azt vettem észre, hogy élvezem még az achik kioldását is. Pedig én ilyet nem szoktam.
Hogy ez végig így lesz-e, arra már nem vennék mérget, mert az utolsó 2 missziót Son of Sparda nehézségen már abszolválni is elég kihívás volt, achimaxoláshoz meg Hell&hell-en is full S rank kell. :csodalk:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #38660 2019.03.31. 09:40

phpBB [media]

Még egy remaster, amit odaadtak a kávét főző gyakornoknak, hogy van rá 2 hónapod. Lehet a bevilágítás fizikailag pontosabb, de teljesen szétkúrja helyenként a korábban megkomponált képet.
Spoiler
Képernyőfelvétel (78).png
Képernyőfelvétel (80).png
Képernyőfelvétel (81).png
Avatar
Moby

Hozzászólás #38661 2019.03.31. 10:38

eje75 írta:Nem értem minek cseszed el az idődet azzal a indie japó szarral :banplz: ahelyett, hogy a division 2-t tolnád...gecijó cucc, már 27-es az undead mágusom...
Mer gecijó. Ha végeztem vele, visszatérek div2-be.
Avatar
Botond

Hozzászólás #38662 2019.03.31. 11:06

benőmenő írta:Még egy remaster, amit odaadtak a kávét főző gyakornoknak, hogy van rá 2 hónapod. Lehet a bevilágítás fizikailag pontosabb, de teljesen szétkúrja helyenként a korábban megkomponált képet.
Eleve a két gyengébb AC van a csomagban, ráadásul ugyanez a meglátásom a remasterrel kapcsolatban, ami neked plusz a fix30 frém..., kb három percet bírtam nézni a DF videóból emiatt. Switches handheld review is lesz remélem. Arra talán ránézek majd hatért vagy nagyon max nyolcért, de az új ára, a 15 az sci-fi.
Avatar
Botond

Hozzászólás #38663 2019.03.31. 11:06

Moby írta:Mer gecijó. Ha végeztem vele, visszatérek div2-be.
Benchmarkolás a tiáj ellen hogy áll?
Avatar
Moby

Hozzászólás #38664 2019.03.31. 11:11

Botond írta:Benchmarkolás a tiáj ellen hogy áll?
600 pont mínusszal zárt a tíáj legjobbjához képest, de nem volt kedvem többet baszkodni vele, mentem inkább játszani :D Mondjuk memet nem is húztam, csak gpu-t. valami 9800 lett a gfx pötty.

Potenciál van benne bőven, 2050Mhz nem zavarja abszolute. Majd egyszer megmérem hol a vége. Mondju az is elég kemény, hogy az 50 fokot sem képes elérni a teszt alatt tunnyatva.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #38665 2019.03.31. 15:38

Ennek fele se tréfa! :D

Már csak kellene valami full kitakarás, hogy a forgó szoba ne tegye tönkre az illúziót.

phpBB [media]
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #38666 2019.03.31. 20:03

Kb. 80 óra után hagyom abba a Zelda BOTW-t. És tökre nincs kedvem mást játszani. Egyszer pár napja (véletlenül) végigvittem, de aztán folytattam, és amiket magamtól fel tudtam fedezni az egész térképen, azokat befejeztem, és újra lenyomtam a főgonoszt.

+ elég sok helyen nagyon hangulatos (Shadow of the Colossusra sokszor emlékeztet). Szeretek magasra mászni és körbenézni;
+ szép annak ellenére, hogy ilyen hulladék vasra készült. A cell shadingnek jól jön a tiszta kép. 1440p + 60 FPS-en játszottam feljavító hackekkel emulátoron) és nem mindegy;
+ nagyon jó a content system, ami játszatja magát. Olcsónak tűnik, de mégis szórakoztató. Minden kicsi "gyűjtsed össze / menj ide" quest pont annyira macera, hogy nem nagyon akartam feladni. Illetve pontosan a térképen gyakran nem mondja meg, hogy hova kell menni "GPS-sel". Mindig nézelődni kell, vagy valami indirekció kell. Jópofa.
+ ezer dolog van, amit fel lehet fedezni, mindig van értelme megmászni valamit, vagy megnézni, hogy mi lehet ott;
+ a kis templomok tök jók, lightosak és rövidek, nem vontatottak. A régi Zeldákban pont a naaagy, hosszú templomoknál szokott nálam macera-feeling lenni;
o nem olyan elragadtatóan mesés, mint a Wind Waker - személyes kedvencem -, de nem tudok levonni semmit. Ez kb. eddig a legjobb Zelda összességében;
- erőltett, gyroszkópos pár feladvány. Ez mi a szarnak kellett bele?!?!?

Az egyetlen, amit igazán sajnálok, hogy a következő is egy újrahasznosított, kenyérpirító szintű, Nintendo hardverre fog megjelenni / 10
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #38667 2019.03.31. 20:14

Assassin's Creed 3 asszem nekem a legunalmasabb, legszarabb AC volt. Az 1-nél is unalmasabb volt. Amcsi telepes világban semmi nézelődni való nem volt.
Hú, főleg a Zelda után, de rossz még vissza is gondolni rá...
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #38668 2019.03.31. 20:17

benőmenő írta:achimaxoláshoz meg Hell&hell-en is full S rank kell. :csodalk:
Pedig az lehet, hogy egyszerűbb, mint a DMD mód S-elése. Mert abban sem nagyon hibázhatsz és sokkal tovább tart kinyírni az ellenfeleket, több időt kell hiba nélkül kibírni.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #38669 2019.03.31. 20:18

Én a GPU-t még meg sem húztam. Csak a CPU-t húztam, azt viszont azonnal összeszerelés után. :D:D
Avatar
Mekee

Hozzászólás #38670 2019.03.31. 20:23

Moby írta:Mer gecijó. Ha végeztem vele, visszatérek div2-be.
Ez neked működik? Én direkt ezért neki se állok valaminek, ha épp van ami pörög, mert a büdös életbe nem tértem még vissza, mindíg csak hónapokig porosodik a vinyón, hogy hátha, de nem.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #38671 2019.03.31. 20:26

aabyssx írta:Assassin's Creed 3 asszem nekem a legunalmasabb, legszarabb AC volt. Az 1-nél is unalmasabb volt. Amcsi telepes világban semmi nézelődni való nem volt.
Hú, főleg a Zelda után, de rossz még vissza is gondolni rá...
Igazából azt se értem, hogy miért pont ezt? Van millió része, és nagyjából ez a 3. a legalja. A setting is rossz, pár hazafias amcsin kívül a kutyát nem érdekli a párszáz éves komplett sztorijuk, amit történelemnek hívnak. :lookaround:
Avatar
Moby

Hozzászólás #38672 2019.03.31. 20:31

Mekee írta:Ez neked működik? Én direkt ezért neki se állok valaminek, ha épp van ami pörög, mert a büdös életbe nem tértem még vissza, mindíg csak hónapokig porosodik a vinyón, hogy hátha, de nem.
Persze. Nade nem is a közepén hagytam ott a DIV2-t, hanem az elején. Belekóstoltam, és ennyi. De nem is a sekiro miatt tettem félre, hanem a DMCV miatt. Azóta áll.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #38673 2019.03.31. 23:22

Mekee írta:Igazából azt se értem, hogy miért pont ezt? Van millió része, és nagyjából ez a 3. a legalja. A setting is rossz, pár hazafias amcsin kívül a kutyát nem érdekli a párszáz éves komplett sztorijuk, amit történelemnek hívnak. :lookaround:
De a többi millió rész vagy currentgenre jött már, vagy kapott portot/remastert. Csak az 1 és a 3 jöhetett szóba.
Avatar
deep

Hozzászólás #38674 2019.04.01. 08:06

Zóanagyvarázsló írta:De a többi millió rész vagy currentgenre jött már, vagy kapott portot/remastert. Csak az 1 és a 3 jöhetett szóba.
Mondjuk ahhoz pofa kell, hogy ezt remasternek nevezzék, legtöbbször jobban néz ki a régi. A 30 fps is vicc egy prevgen játéknál.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #38675 2019.04.01. 10:48

aabyssx írta:Kb. 80 óra után hagyom abba a Zelda BOTW-t.

+ szép annak ellenére, hogy ilyen hulladék vasra készült. A cell shadingnek jól jön a tiszta kép. 1440p + 60 FPS-en játszottam feljavító hackekkel emulátoron) és nem mindegy;



es sima volt az a 60 frem vagy csak vak vagy? mert nalam rohadtul nem az (es nem olyan helyekre gondolok, mint Kakariko village, hanem altalaban...). igen, 60 frem nalam is, de azok a buzi <1 fremes folyamatos stutter-ek kivajjak a szemem... (es mint irtam korabban, ezek 30-ra lockolva is jelen vannak)
Avatar
Moby

Hozzászólás #38676 2019.04.01. 12:25

SlickAdam írta:es sima volt az a 60 frem vagy csak vak vagy? mert nalam rohadtul nem az (es nem olyan helyekre gondolok, mint Kakariko village, hanem altalaban...). igen, 60 frem nalam is, de azok a buzi <1 fremes folyamatos stutter-ek kivajjak a szemem... (es mint irtam korabban, ezek 30-ra lockolva is jelen vannak)
Fentvan alatta a shaderpakk? Amúgy mé nem szekirót nyomod? Van szVICCsed? Van. Zeldát tód azon. A vason meg a seggírót.
Avatar
Botond

Hozzászólás #38677 2019.04.01. 12:30

Moby írta:Fentvan alatta a shaderpakk? Amúgy mé nem szekirót nyomod? Van szVICCsed? Van. Zeldát tód azon. A vason meg a seggírót.
Szviccs kettőt eladtad már, vagy hogy alakul a sorsa? Kapott már a zelda mellé mást is?
Avatar
Moby

Hozzászólás #38678 2019.04.01. 13:03

Botond írta:Szviccs kettőt eladtad már, vagy hogy alakul a sorsa? Kapott már a zelda mellé mást is?
Ja, most épp Kirbyt nyomják rajta a gyerekek. Cupcake-et fogom rá megvenni valamikor a közeljövőben.
Avatar
Botond

Hozzászólás #38679 2019.04.01. 13:29

Moby írta:Ja, most épp Kirbyt nyomják rajta a gyerekek. Cupcake-et fogom rá megvenni valamikor a közeljövőben.
Kirby az nálunk is a toptoptop sláger. Néha vannak fellángolások más cuccokkal, de Kirby az folyamatosan visszatérő téma. :)
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #38680 2019.04.01. 15:35

SlickAdam írta:es sima volt az a 60 frem vagy csak vak vagy? mert nalam rohadtul nem az (es nem olyan helyekre gondolok, mint Kakariko village, hanem altalaban...). igen, 60 frem nalam is, de azok a buzi <1 fremes folyamatos stutter-ek kivajjak a szemem... (es mint irtam korabban, ezek 30-ra lockolva is jelen vannak)
Minden egyes lépést be kell állítani, ami a setup leírásokban/videókban van. De mindet! Az összes hekket és paraméterezést, még az NVidia control panelben is. Illetve kel kell tölteni a ~9700 darabos shader cache-t is. Utána tud folyni.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #38681 2019.04.01. 16:26

Zóanagyvarázsló írta:De a többi millió rész vagy currentgenre jött már, vagy kapott portot/remastert. Csak az 1 és a 3 jöhetett szóba.
Akkó csinálnak a remasternek remastert, az sem lenne pofátlanabb, mint ez :smile:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #38682 2019.04.01. 19:04

A Sony beszart az Epic Store KONKURENCIÁJÁTÓL és a VERSENYTŐL, ennek eredménye, hogy lett refund policy!

Ha két héten belül... le... se.. töltötted... amit megvettél. Akkor igényelhetsz refundot.

10/10 na. Végre megmutatják ennek a rohadt Steamnek a vetélytársak, hogy is kell ezt!
Avatar
Moby

Hozzászólás #38683 2019.04.01. 19:41

DanielT írta:A Sony beszart az Epic Store KONKURENCIÁJÁTÓL és a VERSENYTŐL, ennek eredménye, hogy lett refund policy!

Ha két héten belül... le... se.. töltötted... amit megvettél. Akkor igényelhetsz refundot.

10/10 na. Végre megmutatják ennek a rohadt Steamnek a vetélytársak, hogy is kell ezt!
Ez óriási előrelépés ahhoz képest, hogy eddig ha nem töltöttél le valamit, akkor kérhetted a refundot, amit meg is tettek, csakhogy ez után...
.
.
.
hagyok időt felkészülni
.
.
.
bannolták az accountot! :taps:
Sony.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #38684 2019.04.01. 21:14

Moby írta:Ez óriási előrelépés ahhoz képest, hogy eddig ha nem töltöttél le valamit, akkor kérhetted a refundot, amit meg is tettek, csakhogy ez után...
.
.
.
hagyok időt felkészülni
.
.
.
bannolták az accountot! :taps:
Sony.
Öröm egy ilyen ökoszisztémában nem nyomni a SzoPókembert kereken 4 hónapja. :D Illetve azóta nem nyúltam hozzá semmihez a Prőn.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #38685 2019.04.01. 21:46

Moby írta:Fentvan alatta a shaderpakk? Amúgy mé nem szekirót nyomod? Van szVICCsed? Van. Zeldát tód azon. A vason meg a seggírót.
nem erdekel a Zelda PC-n, csak tech gany miatt furcsallom, hogy ugyanazon a vason aby-nak rendben van. TERMESZETESEN mindent ugy löttem be, ahogy elö van irva, shaderpakkal.
a szikora robira ra kell keszülnöm. mert a from jatekok beszivnak hetekre es az most nem jönne össze
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #38686 2019.04.01. 21:48

SlickAdam írta:nem erdekel a Zelda PC-n, csak tech gany miatt furcsallom, hogy ugyanazon a vason aby-nak rendben van. TERMESZETESEN mindent ugy löttem be, ahogy elö van irva, shaderpakkal.
a szikora robira ra kell keszülnöm. mert a from jatekok beszivnak hetekre es az most nem jönne össze
Na várjá, mingyá felveszek egy rövid videót.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #38687 2019.04.01. 21:56

Ez a Kakariko Village, ami az egyik CPU szívatós hely. Egy röcc van a videóban a falu alján (ahol valszeg streamel is amúgy) HDD-ről (mert még csak SSD-re sem raktam :D ), ahova amúgy a videót is mentette felvétel közben. Kíváncsi vagyok, hogy meglátja-e valaki. GPU kihasználtság 50-55%, úgyhogy még tolhatnék extra árnyákokat, meg mittonmén mit is.
phpBB [media]


Ha be akarod lőni és nem megy, akkor szójjá, adok tippeket. Nem mindegy szerintem élmény szempontból.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #38688 2019.04.01. 21:59

Ryzen póva! Emulátor + video recording meg se kottyanik! Tizenkétmagöcsém négy dzsigahercen ötvenezeré!
Minnyá benyomok én is egy Ryzen logót az avataromba. :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #38689 2019.04.01. 22:12

Azé' elég gyáva volt ez így kamera forgatás nélkül... :P
Avatar
Moby

Hozzászólás #38690 2019.04.01. 22:23

aabyssx írta:Ryzen póva! Emulátor + video recording meg se kottyanik! Tizenkétmagöcsém négy dzsigahercen ötvenezeré!
Minnyá benyomok én is egy Ryzen logót az avataromba. :banplz:
Pláne úgy, hogy az encoding a gpu-n megy :D
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #38691 2019.04.01. 22:33

Na el lehet ám menni a... :mf2:
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #38692 2019.04.01. 22:34

Moby írta:Pláne úgy, hogy az encoding a gpu-n megy :D
De nyitva van a gef experience, meg van IO ugyanarra a diskre, amiről a játék streamel.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #38693 2019.04.01. 22:35

aabyssx írta:Ez a Kakariko Village, ami az egyik CPU szívatós hely. Egy röcc van a videóban a falu alján (ahol valszeg streamel is amúgy) HDD-ről (mert még csak SSD-re sem raktam :D ), ahova amúgy a videót is mentette felvétel közben. Kíváncsi vagyok, hogy meglátja-e valaki. GPU kihasználtság 50-55%, úgyhogy még tolhatnék extra árnyákokat, meg mittonmén mit is.
röcögőszelda.avi

Ha be akarod lőni és nem megy, akkor szójjá, adok tippeket. Nem mindegy szerintem élmény szempontból.
Én néhány másodpercenként látok röccöket, nem egyszer. Ha élőben is ilyen foskazán, akkor jöhetnek a tippek :banplz:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #38695 2019.04.01. 22:48

aabyssx írta:Na el lehet ám menni a... :mf2:
meg esetleg kitenni a frémet vagy valami ... :rolleyes:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #38696 2019.04.01. 23:17

2019-re a DMC is eljutott oda, hogy nem kell egy ültő helyünkben lenyomni a 100 szintet a Véres Palota módban. :eljen:
phpBB [media]
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #38697 2019.04.01. 23:20

SlickAdam írta:meg esetleg kitenni a frémet vagy valami ... :rolleyes:
Miva? "vak vagy"?
60 FPS video baze. Nézzed má hozzá ahhoz, amit látsz a gépeden a Te beállításaiddal!
Avatar
Moby

Hozzászólás #38698 2019.04.01. 23:36

Dani bammeg miről maradsz le...olyan helyszínek vannak ebben a seggíróban, hogy beszarol. 1 az ezerből:
phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #38699 2019.04.02. 10:07

Moby írta:Dani bammeg miről maradsz le...olyan helyszínek vannak ebben a seggíróban, hogy beszarol. 1 az ezerből:
[video]Sekoro.avi[/video]
Láttam már a játékot oda-vissza többször, valóban vannak helyszínek amik tetszenek, pl ez is. De ez kevés a többi -saját ízlés miatti- "negatívum" felülírásához. Én elengedtem, de örülök, hogy neked bejön.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #38700 2019.04.02. 10:09

A féreg Apple meg már tényleg úgy működik mint a scientológia... Hazudnak, ha nem tetszik amit mondasz (objektív, korrekt információ) kitiltanak és megfejnek minden filléredért. Soha ne vegyetek tőlük semmit.

phpBB [media]
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #38701 2019.04.02. 12:47

Basszus, fullra nincs kedvem mással játszani, mint a Zeldaval.
Csak hát annak meg már kb. vége.
Avatar
Botond

Hozzászólás #38702 2019.04.02. 13:11

Meanwhile, a zintel bejelentett egy 14 nanos processzor családot 2020ra.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #38703 2019.04.02. 13:37

aabyssx írta:Basszus, fullra nincs kedvem mással játszani, mint a Zeldaval.
Csak hát annak meg már kb. vége.
Ez önmagában is szomorú, de annak tükrében, hogy egyetlen Souls címet se toltál... áh. :zavart2:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #38704 2019.04.02. 13:58

aabyssx írta:Basszus, fullra nincs kedvem mással játszani, mint a Zeldaval.
Csak hát annak meg már kb. vége.
Tessék tolni a DMC-t! :nezze:
Nem spoiler, csak így hátha nem szívja a mobilnetet a 25 megás gif:
Spoiler
Kép
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #38705 2019.04.02. 14:22

DanielT írta:Ez önmagában is szomorú, de annak tükrében, hogy egyetlen Souls címet se toltál... áh. :zavart2:
Én megpróbáltam, de nekem nagyon céltalanok és uncsik, nem volt bennük semmi érdekes és motiváló.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #38706 2019.04.02. 14:45

aabyssx írta:Én megpróbáltam, de nekem nagyon céltalanok és uncsik, nem volt bennük semmi érdekes és motiváló.
Muhahahhhahahahahaha. Ok. Nyomd azt a retek almaszedő szimulátort akkor!
Avatar
Moby

Hozzászólás #38707 2019.04.02. 14:57

DanielT írta:Muhahahhhahahahahaha. Ok. Nyomd azt a retek almaszedő szimulátort akkor!
Naaaaaaa. Az a retek almaszedő szimulátor IS istenbaszó jóságszimulátor. Nagyon nehezen választanék csak közülük.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #38708 2019.04.02. 15:20

DanielT írta:Muhahahhhahahahahaha. Ok. Nyomd azt a retek almaszedő szimulátort akkor!
nehéz döntés a backtrack szimulátorral szemben :P
Avatar
DanielT

Hozzászólás #38709 2019.04.02. 15:35

Micsu írta:nehéz döntés a backtrack szimulátorral szemben :P
Semmiféle backtrack nincs a DS-ben. Egy métert nem kell visszamenni, ha tudod mit csinálsz, az más kérdés, hogy ki kell találni/meg kell találni.

szerk: a backtrack definíciója nálam, amikor a világ végére és onnan vissza szopat a játék MMO féle, legalja küldetés felvétel-leadás módon. Bármelyik DS-ben rommá van könnyítve a visszajutás, csak ki kell érdemelni.

Nem backtrack van, hanem minden elemében ZSE-NI-Á-LIS pályatervezés.

A Zelda meg egy open world sétaszimulátor, nem csoda, hogy Aby nagypapinak bejött. :wilting:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #38710 2019.04.02. 17:29

DanielT írta:Semmiféle backtrack nincs a DS-ben. Egy métert nem kell visszamenni, ha tudod mit csinálsz, az más kérdés, hogy ki kell találni/meg kell találni.

szerk: a backtrack definíciója nálam, amikor a világ végére és onnan vissza szopat a játék MMO féle, legalja küldetés felvétel-leadás módon. Bármelyik DS-ben rommá van könnyítve a visszajutás, csak ki kell érdemelni.

Nem backtrack van, hanem minden elemében ZSE-NI-Á-LIS pályatervezés.

A Zelda meg egy open world sétaszimulátor, nem csoda, hogy Aby nagypapinak bejött. :wilting:
hát én csak deseztem de ott a játékidő felét ugyanazokon a csontvázakon, helyszíneken kinlodtam végig

Vissza: “Leáldozott.hu”