A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Micsu

Hozzászólás #38501 2019.03.22. 14:56

Botond írta:Hát egy fórumon véleményt cserélünk, akit nem érdekel vki az átugorja. Ma egyébként megbeszéltük azt is sokkal több posztban, hogy from játékot érdemes e venni 18-ért, azoknak miért nem szólsz, hogy mit ugatnak, mindenki azt vesz 18ért amit akar?! :mf1:
hogyne szolnek, kerdezd meg Slickadamet :D (bar nem a sekiroval kapcsolatban)
Btw akkor a termekrol mondjuk el a velemenyunket nem azt h mire kolti a penzet, vagy h megeri e, nem vagyok en Tinman h forint/oraban merem a jetekokat:P
Avatar
DanielT

Hozzászólás #38502 2019.03.22. 15:02

Micsu írta:nezzed a pojaca shroudot, o biztos nem ezt tolja :banplz:
Pojáááca? Rajta kívül ezt kb bárkire rá lehetne mondani. :) De ja, valszeg a BF battle royalt is többet fogom háttérzajnak rakni, mint ezt.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #38503 2019.03.22. 15:04

DanielT írta:Pojáááca? Rajta kívül ezt kb bárkire rá lehetne mondani. :) De ja, valszeg a BF battle royalt is többet fogom háttérzajnak rakni, mint ezt.
hat jatszani tud de allandoan nyafog, en nem sokat nezem de engem gyorsan lehoz
Avatar
DanielT

Hozzászólás #38504 2019.03.22. 15:10

Moby írta:Kit nézel épp? :ravasz1: :hehe:
Ravasz, ravasz... :mf2:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #38505 2019.03.22. 15:24

Botond írta:Jaja, azokban még kifinomult kecsáp szisztem volt, ha lemaradtál nyolc kört, akkor turbófokozatban utolérted a 10x gyorsabb autót is fél kör alatt, hogy biztosan az utolsó kanyarban dőljön, hogy ki nyer. :) Multiban ezt mondjuk ki lehetet kapcsolni, a második részben tuti.
Én például az NFS:HP2-ben (melyben nagyobb menüturkálás nélkül össze tudtam hasonlítani a verdákat) rengeteg time trialt mentem, a kedvenc pályáimon szinte minden kocsival próbáltam összerakni az ideális kört és a legnagyobb csúcssebességet is. A Most Wantedben meg egymás körideit döntögettük hot seatben. A többi többet ment AI ellen, és ja, ott ebből a szempontból kevésbé érdekesek a statisztikák, bár az egy autós játékban sem mindegy, ha a maxos sebesség/gyorsulás/indulás kocsidat az AI állva hagyja egyenesben (ezen a catch-up nem változtat, és futamot lehet rajta bukni), mert hazudik a játék járgány képességeiről.

Csak most olvastam, hogy ez ilyen Forza (Horizon)-feature. Imádom.
Avatar
Botond

Hozzászólás #38506 2019.03.22. 15:36

Zóanagyvarázsló írta:Én például az NFS:HP2-ben (melyben nagyobb menüturkálás nélkül össze tudtam hasonlítani a verdákat) rengeteg time trialt mentem, a kedvenc pályáimon szinte minden kocsival próbáltam összerakni az ideális kört és a legnagyobb csúcssebességet is. A Most Wantedben meg egymás körideit döntögettük hot seatben. A többi többet ment AI ellen, és ja, ott ebből a szempontból kevésbé érdekesek a statisztikák, bár az egy autós játékban sem mindegy, ha a maxos sebesség/gyorsulás/indulás kocsidat az AI állva hagyja egyenesben (ezen a catch-up nem változtat, és futamot lehet rajta bukni), mert hazudik a játék járgány képességeiről.

Csak most olvastam, hogy ez ilyen Forza (Horizon)-feature. Imádom.
Jó, én 100 éves NFS alatt értettem mondjuk az 1-2-3-at, nem a HP2-t. :D
Avatar
kigyi

Hozzászólás #38507 2019.03.22. 15:38

Botond írta:Második ligához képest az első liga hogyan viszonyul? Division1 is élvezhető? Megvettem vmi 5 eurós akcióban, fel is raktam az 50ensok gigát, és most lesz egy szabad hétvégém, érdemes időt/energiát fektetni bele? Mi volt róla a verdikted sok éve?
Sajnos az első résznek leáldozott. Pont annyira semmit sem hoz msot, hogy kint van a a második rész még egy rossz beta-nak sem megy el mellette. Még én sem küzdöttem magam végig az első részen (kb 20. szint), de lehet ez így is marad. A második sokkal jobbnak tűnik bár nincs meg az a feeling amit a havas utcák hoztak a régiben.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #38508 2019.03.22. 15:57

Botond írta:Jó, én 100 éves NFS alatt értettem mondjuk az 1-2-3-at, nem a HP2-t. :D
Nyilván arra írtam példát, mellyel a time trial ment, de catch-up máig eltúlzottan van bennük, nem csak 100 éves játékokban, de az első résztől jól átláthatóak a menettulajdonságok, és C64-en is az volt a Test Drive-ban (itt nem is lehetett, csak az idő ellen versenyezni, ez is hot seat móka volt számunkra). A 10/10-es NFS: The Runban olyan is volt, hogy 300 méterre előttem a sarkon megálltak és bevártak verseny közben :D A végső boss meg videóban egymás mellé teleportált bennünket, akár én voltam lemaradva nagyon, akár ő, ennyire vállaltan a végső szakaszra hegyezték ki az utolsó futamot :wow3:

Catch-upban jobb az FH, nem vitás, sőt nagyon bejön, csak borzasztó irritáló húzásai is vannak.
Avatar
eje75

Hozzászólás #38509 2019.03.22. 19:29

Látom a Sekiro nem ment át a Moby teszten... valaki más tolja?
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #38510 2019.03.22. 19:36

eje75 írta:Látom a Sekiro nem ment át a Moby teszten...
naaaaa, ezzel meg erdemes varni :nezze:
Avatar
Mekee

Hozzászólás #38511 2019.03.22. 19:51

DanielT írta:BTW rendesen megszívom ezzel a Sekrioval, mert összes streamerem ezt tolja kb... és a zenéje, hangjai, mindene idegesít, tehát még háttérzajnak se jó. :( És ez lesz valszeg minimum hetekig.
Kérdemén kötelező-e neked streamereket nézni? Valaki fenyeget,, vagy ilyesmi? Valahogy jelezz, ha igen! :conf:
Avatar
Mekee

Hozzászólás #38512 2019.03.22. 19:53

Botond írta:Azé most már erősen izgulok, hogy estére lesz e szabad 50 gigám a c:-n pluszban meg egy rossz érzésem gyomortájon, hogy eltékozoltam öt ojrót!
Nemhinném hogy itt bárkinek pénz kérxés lenne akár egy day0 cim is, én inkább idő befektetésre értem a megéri dolgot, bár boztos magambol indulok ki, ha idő csilliárdos vagy, akkormeg ne is kérdezz,, nyomj mindent ami létezik. :smile:
Avatar
Mekee

Hozzászólás #38513 2019.03.22. 19:57

350z meg kabrio? Jesszus mivanitt.
Bár a 350z-t megértem, az joféle, kabrio meg simán buzi pedofiloknak valo szerintem :) és még ronda is az összes. Egy, szép hátsokerekes kupé,, no az szép.
Én valami hasonlo okbol tartok egy autot, de az régebbi, és jelenleg szerelgetni van, ha kész, akkor nemtudom kell-e még, lehet jön valami más helyette.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #38514 2019.03.22. 20:08

Mekee írta:Kérdemén kötelező-e neked streamereket nézni? Valaki fenyeget,, vagy ilyesmi? Valahogy jelezz, ha igen! :conf:
Nyugika, teljesen szabad akaratomból teszem. :puszi: Tök relaxka elalváshoz, meg úgy általában. Szórakoztató ember + jó játék = win.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #38515 2019.03.22. 20:13

Moby! ha nagyon unatkoznal, ne milleres vasat epits total feleslegesen, hanem valami ilyesmi epik sájzét. :nezze:
phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #38516 2019.03.22. 20:50

SlickAdam írta:Moby! ha nagyon unatkoznal, ne milleres vasat epits total feleslegesen, hanem valami ilyesmi epik sájzét.
Ez egy epik fos :D Nem kerül ennyibe egy cpu blokk, mint amennyibe ennek a rakás szarnak az összegányolása :D Meg ami még jó ebben, hogy szép...
Avatar
Moby

Hozzászólás #38517 2019.03.22. 20:53

Mekee írta:350z meg kabrio? Jesszus mivanitt.
Bár a 350z-t megértem, az joféle, kabrio meg simán buzi pedofiloknak valo szerintem :) és még ronda is az összes. Egy, szép hátsokerekes kupé,, no az szép.
Én valami hasonlo okbol tartok egy autot, de az régebbi, és jelenleg szerelgetni van, ha kész, akkor nemtudom kell-e még, lehet jön valami más helyette.
Én gyűlölöm a kabriókat :D Kinézetre is, meg mindenre. Még kölyökkutya koromban volt egy targa suprám. Gyülőltem, hogy levett tetővel külön életet élt az eleje meg a hátulja. Ok, biztos van merevebb cucc is, de sosem tetszettek a kabriók.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #38518 2019.03.22. 21:32

Moby írta:Ez egy epik fos :D Nem kerül ennyibe egy cpu blokk, mint amennyibe ennek a rakás szarnak az összegányolása :D Meg ami még jó ebben, hogy szép...
a gany a lenyeg, arra vagyik a lelked, nem a TiAj-ra.
Avatar
Moby

Hozzászólás #38519 2019.03.23. 00:03

SlickAdam írta:a gany a lenyeg, arra vagyik a lelked, nem a TiAj-ra.
Jövök máskor is ide, ha épp nem tudom mire vágyok! :banplz:
Avatar
Mekee

Hozzászólás #38520 2019.03.23. 00:34

Zóanagyvarázsló írta:Én például az NFS:HP2-ben (melyben nagyobb menüturkálás nélkül össze tudtam hasonlítani a verdákat) rengeteg time trialt mentem, a kedvenc pályáimon szinte minden kocsival próbáltam összerakni az ideális kört és a legnagyobb csúcssebességet is. A Most Wantedben meg egymás körideit döntögettük hot seatben. A többi többet ment AI ellen, és ja, ott ebből a szempontból kevésbé érdekesek a statisztikák, bár az egy autós játékban sem mindegy, ha a maxos sebesség/gyorsulás/indulás kocsidat az AI állva hagyja egyenesben (ezen a catch-up nem változtat, és futamot lehet rajta bukni), mert hazudik a játék járgány képességeiről.

Csak most olvastam, hogy ez ilyen Forza (Horizon)-feature. Imádom.
Egyébként nemértem hogy lehet régi nfs-ekkel összehasonlítani, ami közös bennük az az, hogy négykerekű játművekkel kell menni többnyire előre. Azt meg pláne, hogy mié zavar hogy milyen tököm szám van a gyorsulás meg mittudomén mi mellett. Ai ellent úgyis melléd skálázza nehézség szerint, itt tényleg mész amivel akarsz, és szórakozol.
Avatar
Botond

Hozzászólás #38521 2019.03.23. 08:25

Belenéztem a divízió egybe. Annyira nem skáláztam félre a dolgokat szerintem, mint amennyire ti mondjátok, csak itt a sztori mód az, ami a ME3ban meg az Andromédában a multi. Plusz van vmi gémbréking bugom, ami miatt atomjaira fagy az első pár küldi után, szóval messzire nem jutottam azé. :D
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #38522 2019.03.23. 09:24

Mekee írta:Egyébként nemértem hogy lehet régi nfs-ekkel összehasonlítani, ami közös bennük az az, hogy négykerekű játművekkel kell menni többnyire előre. Azt meg pláne, hogy mié zavar hogy milyen tököm szám van a gyorsulás meg mittudomén mi mellett. Ai ellent úgyis melléd skálázza nehézség szerint, itt tényleg mész amivel akarsz, és szórakozol.
Hát, igen...nem lehet Gran Turismo AI mindenben, ami behúzza a kézféket, amint mellé érsz, hogy legyen esélyed utolérni a gördülő rajt miatt 1 perccel előtted indulót 5 körön belül. :idiota:
Avatar
Necro

Hozzászólás #38523 2019.03.23. 10:20

Ma reggel levertem a sekiro első rendes bossát (ami jellegét tekintve
Spoiler
lovas
). A bossharc tök jó, viszont a gampley-ben nem állnak össze ezek a FC campek ahol batman/ac szerű mozgással kell operálni. Nagyon hiányzik a soulsok ötletes+látványos pályatervezése, mert itt annyi egy ilyen camp hogy előre az ember kitakarítja, megöli benne a nevesített minibosst, felszedi a lootot, utána viszont ha már elég átugrani az egészen mert úgysincs ott semmi érdekes, plusz nincs rákényszerítve az ember.

Ja igen, ha netán kiderülne hogy ezt a From 'B' csapata csinálta (ha van most ilyen) akkor én azt mondom hogy jobb hogy van mintha nem lenne.
Avatar
Moby

Hozzászólás #38524 2019.03.23. 10:28

Necro írta:Ma reggel levertem a sekiro első rendes bossát (ami jellegét tekintve
Spoiler
lovas
). A bossharc tök jó, viszont a gampley-ben nem állnak össze ezek a FC campek ahol batman/ac szerű mozgással kell operálni. Nagyon hiányzik a soulsok ötletes+látványos pályatervezése, mert itt annyi egy ilyen camp hogy előre az ember kitakarítja, megöli benne a nevesített minibosst, felszedi a lootot, utána viszont ha már elég átugrani az egészen mert úgysincs ott semmi érdekes, plusz nincs rákényszerítve az ember.

Ja igen, ha netán kiderülne hogy ezt a From 'B' csapata csinálta (ha van most ilyen) akkor én azt mondom hogy jobb hogy van mintha nem lenne.
Van náluk B csapat, de az a másik foslék Deraciné-t csinálta, amíg ez készült.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #38525 2019.03.23. 11:21

Moby írta:Jövök máskor is ide, ha épp nem tudom mire vágyok! :banplz:
ne dumalj, erröl van szo!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #38526 2019.03.23. 11:40

SlickAdam írta:ne dumalj, erröl van szo!
Na nem mintha szégyen lenne a "gány". Én mindennél jobban élvezem, szoftverhekk, hardverhekk, szerelés, problémamegoldás. 10/10
Avatar
DanielT

Hozzászólás #38527 2019.03.23. 11:47

És tök jó, hogy a Szopva Ütő csapat meg a Ghost of Tsushimát csinálja ugyanebben a témában... mondjuk az legalább jól néz ki. Nekem mondjuk mintha porcukroznák a szart, de hát ez már az én ízlésem dolga...
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #38528 2019.03.23. 11:53

DanielT írta:Na nem mintha szégyen lenne a "gány". Én mindennél jobban élvezem, szoftverhekk, hardverhekk, szerelés, problémamegoldás. 10/10
nem bantottam a ganyt, minimalis ganytot en is szeressem. többet azert nem, mert nem vagyok jo benne. :idiota:

csak nem ertem miert kell milleres konfiggal ganyolni. a kesz cucc 1-2 honappal kesöbb ugyis lebontodik.:)
Avatar
Botond

Hozzászólás #38529 2019.03.23. 12:15

Botond írta:Belenéztem a divízió egybe. Annyira nem skáláztam félre a dolgokat szerintem, mint amennyire ti mondjátok, csak itt a sztori mód az, ami a ME3ban meg az Andromédában a multi. Plusz van vmi gémbréking bugom, ami miatt atomjaira fagy az első pár küldi után, szóval messzire nem jutottam azé. :D
Még négyszer nekifutottam, de kifogott rajtam a cucc, atomjaira fagy vmiért a rendőrörs ostroma közben vagy után. Teljesített a küldetés, de mivel belefagyott a mentőhelikopteres videóba, így nem jutottám át sehova, vagy tovább, vagy nem tudom mi kellene lenni, egyetlen lehetőségem újrakezdeni a rendőrörs küldit, de abba meg négyből háromszor belefagyott, egyszer megint átjutottam rajta, de akkor meg rögtön utána megfagyott, éppen csak annyi időm volt, hogy megnézzem mapom, hogy a helyzet változatlan, mehetek az alapbázisra, vagy újrázhatom ezt a küldit és kész. Ha holnap nap végéig nem javul a helyzet, akkor ebből uninstall lesz.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #38530 2019.03.23. 12:19

Botond írta:Még négyszer nekifutottam, de kifogott rajtam a cucc, atomjaira fagy vmiért a rendőrörs ostroma közben vagy után. Teljesített a küldetés, de mivel belefagyott a mentőhelikopteres videóba, így nem jutottám át sehova, vagy tovább, vagy nem tudom mi kellene lenni, egyetlen lehetőségem újrakezdeni a rendőrörs küldit, de abba meg négyből háromszor belefagyott, egyszer megint átjutottam rajta, de akkor meg rögtön utána megfagyott, éppen csak annyi időm volt, hogy megnézzem mapom, hogy a helyzet változatlan, mehetek az alapbázisra, vagy újrázhatom ezt a küldit és kész. Ha holnap nap végéig nem javul a helyzet, akkor ebből uninstall lesz.
Kellett neked egérmutatót cserélni a win10-ben, sejtettem, hogy ebbű bajlesz. :felkialtas:
Avatar
Botond

Hozzászólás #38531 2019.03.23. 12:54

Mekee írta:Kellett neked egérmutatót cserélni a win10-ben, sejtettem, hogy ebbű bajlesz. :felkialtas:
Az ötféle errorból még ezt a következtetést se vonnám le határozottan, hogy a Windows és/vagy vídiadriver a hibaforrás. De amúgy pro tipp, kösz! :)
Avatar
Mekee

Hozzászólás #38532 2019.03.23. 12:56

Botond írta:Az ötféle errorból még ezt a következtetést se vonnám le határozottan, hogy a Windows és/vagy vídiadriver a hibaforrás. De amúgy pro tipp, kösz! :)
Csak tipp, de biztos usererror, ugyanis egy több éve a szakma mestereitől tökélyre csiszolt címről van szó. :banplz:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #38533 2019.03.23. 13:09

Mekee írta:Egyébként nemértem hogy lehet régi nfs-ekkel összehasonlítani, ami közös bennük az az, hogy négykerekű játművekkel kell menni többnyire előre. Azt meg pláne, hogy mié zavar hogy milyen tököm szám van a gyorsulás meg mittudomén mi mellett. Ai ellent úgyis melléd skálázza nehézség szerint, itt tényleg mész amivel akarsz, és szórakozol.
Leírtam már korábban, hogy miért zavar ez. A lényeg, hogy még az NFS-ekben is látsz adatokat a gyorsulást és a végsebességet tekintve, itt kamucsíkokat látsz. Egyszerűen kevésbé informatív, és amikor éppen az összes kreditedbe kerülne egy kocsi vagy jó magyar forintot kérne érte a játék, akkor ez bosszantó. De a garázsom is tele van kocsikkal, és az egy dolog,h ogy az irányíthatóságot nekem kell letesztelni, de mivel minden menettulajdonság is kamu, így ahhoz, hogy meg tudjam a számszerűsíthető potenciált, szintén manuálisan kell tesztelnem. Minden tuning után is. Mivel ott vannak a csíkok, így ez nem valami szándékolt hardcore-ság, hanem elcseszés.

A versenyekkel nincs gond (átlagos szinten nyomom, úgy nem nehéz, de visszapörgetés nélkül nem kell frusztráció, vannak durva drivatarok), mert az elején dobott nekem a gép egy Lamboghini Venero, majd egy kicsit később egy Aventador Forza Editiont, így szinte S2 alatt nem is mentem semmivel, ezekkel csapattam. Meg egyszer elvertem a kreditemet egy Porsche Spyderre, mely tényleg tök jó (használom sokat, és trükkpontokért adott 300k-t), de hiába veri agyon számokban az Aventadort, a Lambo szárazzon megbassza. Gyorsulási futamoknál mindegy is, hogy hova csavarom a nehézségi szintet, Usain Bolt-i előnnyel verem agyon az AI-t.

De az az igazság, hogy nem a futamokkal szórakozom a legtöbbet, mert azokat gyorsan megunom, a sztoriküldetéseket is, de a sebességzónákban sok időt töltök azzal, hogy egy kocsival összerakjam a három csillagot. Az Aventador közben fossa a trükkpontokat is, most van majdnem 100, pedig rendszeresen használt járgányokat kimaxoltam már. Némelyik ugratásnak is neki mentem vagy 50-szer. (Mondjuk tuningmentes gyengébb kocsikkal a három csillaghoz hiába.)

A játék továbbra is bejön (35 óra ment bele két hét alatt, néhányszor hajnalig csapattam), de lassan leketyeg a Game Pass. Ha az egész játék nem lenne egy lehúzós paywall, és ne lennének vele problémáim, megvenném, de így taszít az árcédula. De így, hogy éppen a futamok kevésbé az eseteim, az UWP (?) egy szívás, és már sokallom a konfettieffektust, ez nem biztos, hogy jó döntés lenne, lesz majd valószínűleg újra Game Pass. A - szintén drága - FH3-mal mi a helyzet? Az ajánlott lehet a 4 mellett/után, össze lehet kapcsolni a két játékbeli karaktert? Élvezhető-e még a TDU (itt van bontatlanul a polcon)? Mennyire szar a The Crew (az alapjátékot ingyen osztogatták)?
Avatar
Botond

Hozzászólás #38534 2019.03.23. 13:26

Zóanagyvarázsló írta:A - szintén drága - FH3-mal mi a helyzet? Az ajánlott lehet a 4 mellett/után, össze lehet kapcsolni a két játékbeli karaktert? Élvezhető-e még a TDU (itt van bontatlanul a polcon)? Mennyire szar a The Crew (az alapjátékot ingyen osztogatták)?
FH3ban is van arty, az is szopatás lesz. :D A csíkokkal kapcsolatban nem tudok nyilatkozni, ez a része mindig addig érdekelt, hogy kaptam vmi autót, maxos tuning, oszt go csapatni, ha bejött maradt, ha nem akkor irány a garázs. Lett egy két kedvenc, és kész. FH1-2-3 volt a kezem között, ez egyenszilárdan ugyanazt tudja, hogy versenyen indulsz a mezőny kétharmadától, és rajt után állva hagy mindenki és onnan kell felküzdened magad. Akármekkora a gyorsulásskillje vagy csíkja az ótódnak. Ez nem bug, feature. Mint division1ben a crash to desktop.
TDU c64en volt meg, az szintén nem ad releváns választ a kérdésedre, de a the crewval csapattam még sokat, az jópofaság, kicsit próbál más lenni, mint a FHok, de nagyon azért nem sikerül. Ott darabonként gyűjtöd az alkatrészt a versenyekből, de ugyanaz a sztori, legyen sokpontos autód és legyél ügyes. Olyan komoly szenvedésre nem emlékszem semelyik játéknál a csíkok miatt, Arty miatt is tízből max 1-2 versenyt kell újraindítani, visszapörgetés meg off nálam.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #38535 2019.03.23. 13:36

Botond írta:FH3ban is van arty, az is szopatás lesz. :D A csíkokkal kapcsolatban nem tudok nyilatkozni, ez a része mindig addig érdekelt, hogy kaptam vmi autót, maxos tuning, oszt go csapatni, ha bejött maradt, ha nem akkor irány a garázs. Lett egy két kedvenc, és kész. FH1-2-3 volt a kezem között, ez egyenszilárdan ugyanazt tudja, hogy versenyen indulsz a mezőny kétharmadától, és rajt után állva hagy mindenki és onnan kell felküzdened magad. Akármekkora a gyorsulásskillje vagy csíkja az ótódnak. Ez nem bug, feature. Mint division1ben a crash to desktop.
TDU c64en volt meg, az szintén nem ad releváns választ a kérdésedre, de a the crewval csapattam még sokat, az jópofaság, kicsit próbál más lenni, mint a FHok, de nagyon azért nem sikerül. Ott darabonként gyűjtöd az alkatrészt a versenyekből, de ugyanaz a sztori, legyen sokpontos autód és legyél ügyes. Olyan komoly szenvedésre nem emlékszem semelyik játéknál a csíkok miatt, Arty miatt is tízből max 1-2 versenyt kell újraindítani, visszapörgetés meg off nálam.
FH4-gyel alig játszott arty, így mindig az ő drivatarja az utolsó, és nincs is mit megdönteni tőle. Mit mondom, a köridőkhöz, a tapasztalt teljesítményhez és egymáshoz mérem a csíkokat, nem az AI-hoz, de egyébként rajtnál vagy egyenesben inkább én hagyom őket állva. Visszapörgetést én sem használok.

A csíkos hülyeségnek bőven találni szakirodalmát a zinterneten, az a közvélekedés, hogy tényleg nem érnek sokat, illetve 10 fölé is lehet menni, de azt nem jelzi ki a játék.

Lehet, hogy megnézem a Crew-t.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #38536 2019.03.23. 14:06

Gears of War 4

+ jó grafika, alacsony gépigény, végre még színek is vannak, de nem megy át Én kicsi pónimba, Halóba meg pláne nem
+ co-op

0 kompetens fedezéklövölde, ha valaki szereti az ilyesmit, de meg nem tudom mondani,hogy a legelső részben az alap változott-e bármit is, szinte minden ugyanannak tűnik
0 van néhány menőbb régi és egy-két érdekesebb új fegyver, de az arzenál jóindulattal is csak átlagos

- nem tudom, hogy az UWP tehet-e róla, de többször fagyott (úgy tűnik, csak co-opban és csak nálam, a hostnál), és reboot kellett utána, mert kilőve a játékot nem indult el anélkül újra (próbáltam, ilyenkor az FH4 is halott, minden más meg működik)
- hasonlóak a rejtélyes akadások, ha van egy böngésző a tálcán egy tabbal (mondjuk mert amíg várok a partnerre, megnéznék valamit), a fix 60 fps-ből 20-60 fps-es csapkorászás lesz (FH4), pedig bőven van RAM-om, és gépigényesebb játékok meg sem érzik, ha megnyitok 5 böngészőt 100 tabbal
- és ugye ott a routeres kínlódás is, amivel a konzolosokat is szívatják
- el lehet nyomni az átvezetőket, de ugyanúgy mennek tovább végig, csak kiírja a sarokban, hogy loading (talán Micsu HDD-jére kellett várni)
- sosem fogom szívlelni a térdmagasságú áthatolhatatlan falakat és a totális csőt
- a daráldán kívül nem sokat tud a játék, és a járműves rész(ek) sem extrák, csak kötelező pusztulgurul ujjgyakorlatok, nagyon kevés rendhagyó szituáció van (az UC2-3-ban a konvojos részek szerintem adrenalinbombák voltak, itt nincs semmi, amivel párhuzamba állíthatók)
- nem érdekes egy efféle parasztokat felvonultató parasztjátéknál a sztori és az érdektelen párbeszédek, de azért kiemelem, hogy unalmas és "epikus" semmitmondás lett, minden nyilvánvaló volt előre, az erőlködés ellenére emotioanal impact elmaradt, a papírzsebkendők szárazak (Micsu, a stáblista után is volt videó!)

Jól esett, annak, ami, si,án rendben vqn, pláne a co-opban, de a felhajtást és a Metascore-t a többi játékmód ismerete nélkül nem tudom hova tenni. Jól elköltött nulla forint volt. És nagyon fasza érzés lesz bő 130 (!) GB szabad helyet csinálni egy uninstallal.
Avatar
Botond

Hozzászólás #38537 2019.03.23. 14:07

Zóanagyvarázsló írta:FH4-gyel alig játszott arty, így mindig az ő drivatarja az utolsó, és nincs is mit megdönteni tőle. Mit mondom, a köridőkhöz, a tapasztalt teljesítményhez és egymáshoz mérem a csíkokat, nem az AI-hoz, de egyébként rajtnál vagy egyenesben inkább én hagyom őket állva. Visszapörgetést én sem használok.

A csíkos hülyeségnek bőven találni szakirodalmát a zinterneten, az a közvélekedés, hogy tényleg nem érnek sokat, illetve 10 fölé is lehet menni, de azt nem jelzi ki a játék.

Lehet, hogy megnézem a Crew-t.
Csíkos részt szerintem engedd el. Van a sok csíknak egy összefoglaló száma, ami elég transzparensen jól látható mindig, hogy akkor 791es vagy 792es az autód, azt nézd csak, és akkor kb be tudod lőni a kocsid teljesítményét a többihez. Túl mélyre mentél szerintem, mintha szimulátor lenne, közben a lambóvalalugasban stílus mindenről szól, de pont erről nem.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #38538 2019.03.23. 14:13

Botond írta:Csíkos részt szerintem engedd el. Van a sok csíknak egy összefoglaló száma, ami elég transzparensen jól látható mindig, hogy akkor 791es vagy 792es az autód, azt nézd csak, és akkor kb be tudod lőni a kocsid teljesítményét a többihez. Túl mélyre mentél szerintem, mintha szimulátor lenne, közben a lambóvalalugasban stílus mindenről szól, de pont erről nem.
A jobb kocsijaimból gyerekjáték 999-est csinálni, és onnan az összesített számban sincs különbség. De van, amiből nem érdemes, mert 980-as összérték körül jobb a valós teljesítménye.

Bazz, anélkül, hogy belülnél a már megszerzett kocsiba, és így bemennél a tuningmenübe, még a végsebességét vagy a 97-re gyorsulását sem tudod megnézni km/h-ban, illetve másodpercben! Nehogy már ez is szimes igény legyen egy autóspokémonban, könyörgöm!
Avatar
Micsu

Hozzászólás #38539 2019.03.23. 14:17

Zóanagyvarázsló írta:Gears of War 4

+ jó grafika, alacsony gépigény, végre még színek is vannak, de nem megy át Én kicsi pónimba, Halóba meg pláne nem
+ co-op

0 kompetens fedezéklövölde, ha valaki szereti az ilyesmit, de meg nem tudom mondani,hogy a legelső részben az alap változott-e bármit is, szinte minden ugyanannak tűnik
0 van néhány menőbb régi és egy-két érdekesebb új fegyver, de az arzenál jóindulattal is csak átlagos

- nem tudom, hogy az UWP tehet-e róla, de többször fagyott (úgy tűnik, csak co-opban és csak nálam, a hostnál), és reboot kellett utána, mert kilőve a játékot nem indult el anélkül újra (próbáltam, ilyenkor az FH4 is halott, minden más meg működik)
- hasonlóak a rejtélyes akadások, ha van egy böngésző a tálcán egy tabbal (mondjuk mert amíg várok a partnerre, megnéznék valamit), a fix 60 fps-ből 20-60 fps-es csapkorászás lesz (FH4), pedig bőven van RAM-om, és gépigényesebb játékok meg sem érzik, ha megnyitok 5 böngészőt 100 tabbal
- és ugye ott a routeres kínlódás is, amivel a konzolosokat is szívatják
- el lehet nyomni az átvezetőket, de ugyanúgy mennek tovább végig, csak kiírja a sarokban, hogy loading (talán Micsu HDD-jére kellett várni)
- sosem fogom szívlelni a térdmagasságú áthatolhatatlan falakat és a totális csőt
- a daráldán kívül nem sokat tud a játék, és a járműves rész(ek) sem extrák, csak kötelező pusztulgurul ujjgyakorlatok, nagyon kevés rendhagyó szituáció van (az UC2-3-ban a konvojos részek szerintem adrenalinbombák voltak, itt nincs semmi, amivel párhuzamba állíthatók)
- nem érdekes egy efféle parasztokat felvonultató parasztjátéknál a sztori és az érdektelen párbeszédek, de azért kiemelem, hogy unalmas és "epikus" semmitmondás lett, minden nyilvánvaló volt előre, az erőlködés ellenére emotioanal impact elmaradt, a papírzsebkendők szárazak (Micsu, a stáblista után is volt videó!)

Jól esett, annak, ami, si,án rendben vqn, pláne a co-opban, de a felhajtást és a Metascore-t a többi játékmód ismerete nélkül nem tudom hova tenni. Jól elköltött nulla forint volt. És nagyon fasza érzés lesz bő 130 (!) GB szabad helyet csinálni egy uninstallal.
kabbe a hddre várást, de egyébként biztos hogy nem, sztem várta hogy én is elnyomjam, ha elnyomtam nekem egyből ment a gameplay :fogmosas:
sztem a geow jobb tpsnek mint a halowars rtsnek és ezzel kb mindent elmondtam, kb minden úgy van ahogy Zó szócsövem leírta, próbált kicsit változatos lenni hol jobban, hol rosszabbul sikerült is, futással nem volt gond, szépen tartotta a 60fpst, nagyon ritkán futottam bele dropba és jól is néz ki, gunplay számomra alul marad a me andromedahoz képest, szinte semmit nem fejlődött, fegyverek nagyrésze szar, nameg olyan sokszor mind ha papír lövedéket lőnének a sorozatvetők
a stáblistát meg legörgettem egérrel mert engedte de nekem nem dobott semmit :P (uncle ftw) jó hogy szólsz, fel kell szabadítani a helyeket :D
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #38540 2019.03.23. 14:20

Micsu írta:kabbe a hddre várást, de egyébként biztos hogy nem, sztem várta hogy én is elnyomjam, ha elnyomtam nekem egyből ment a gameplay :fogmosas:
sztem a geow jobb tpsnek mint a halowars rtsnek és ezzel kb mindent elmondtam, kb minden úgy van ahogy Zó szócsövem leírta, próbált kicsit változatos lenni hol jobban, hol rosszabbul sikerült is, futással nem volt gond, szépen tartotta a 60fpst, nagyon ritkán futottam bele dropba és jól is néz ki, gunplay számomra alul marad a me andromedahoz képest, szinte semmit nem fejlődött, fegyverek nagyrésze szar, nameg olyan sokszor mind ha papír lövedéket lőnének a sorozatvetők
a stáblistát meg legörgettem egérrel mert engedte de nekem nem dobott semmit :P (uncle ftw) jó hogy szólsz, fel kell szabadítani a helyeket :D
Na jó, de csak olyan helyen nyomtam el az átvezetőt, ahol halál miatt újra beadta ugyanazt. Nem tudtam, hogy téged annyira megigézett, hogy direkt nem engedted tovább :P
Avatar
Micsu

Hozzászólás #38541 2019.03.23. 14:27

Zóanagyvarázsló írta:Na jó, de csak olyan helyen nyomtam el az átvezetőt, ahol halál miatt újra beadta ugyanazt. Nem tudtam, hogy téged annyira megigézett, hogy direkt nem engedted tovább :P
Spoiler
Kép
Avatar
kigyi

Hozzászólás #38542 2019.03.23. 15:19

Forza H3-ból van valami különbség az Xbox 1X-re feljavított és a standard változat között PC-n? Gondoltam újra letöltöm erre látom kettő van belőle.
Avatar
Botond

Hozzászólás #38543 2019.03.23. 15:29

kigyi írta:Forza H3-ból van valami különbség az Xbox 1X-re feljavított és a standard változat között PC-n? Gondoltam újra letöltöm erre látom kettő van belőle.
Mindegy melyik downloadot indítod el végül úgyis az xboxosat tölti le. Múltkor tettem ezzel kapcsolatban egy próbát én is a win10 storeban.
Avatar
kigyi

Hozzászólás #38544 2019.03.23. 15:38

Botond írta:Mindegy melyik downloadot indítod el végül úgyis az xboxosat tölti le. Múltkor tettem ezzel kapcsolatban egy próbát én is a win10 storeban.
Ahogy sejtettem, köszönöm a megerősítést.
Avatar
Botond

Hozzászólás #38545 2019.03.23. 16:35

Mekee írta:Csak tipp, de biztos usererror, ugyanis egy több éve a szakma mestereitől tökélyre csiszolt címről van szó. :banplz:
Rábasztam egy DDU-t a renCerre, az megjavította, már ha az javítás, hogy megy, nem fagy, de hang az nincs. :zavart2: Leszedett mindent a DDU, a win10 automatikusan felrakott egy 388.13-as drivert, szalz nem raktam rá semmit, megy ezzel is, csak hang nincs. :) A játékban, desktopon van.
Avatar
Botond

Hozzászólás #38546 2019.03.23. 16:40

Botond írta:Rábasztam egy DDU-t a renCerre, az megjavította, már ha az javítás, hogy megy, nem fagy, de hang az nincs. :zavart2: Leszedett mindent a DDU, a win10 automatikusan felrakott egy 388.13-as drivert, szalz nem raktam rá semmit, megy ezzel is, csak hang nincs. :) A játékban, desktopon van.
Na megugrottam ezt is, hang is van. :)
Avatar
Necro

Hozzászólás #38547 2019.03.23. 17:06

Azon gondolkoztam hogy így hogy jön PC-re ez a 3 sonyexklúzív nongame, egy PC-s Bloodborne akkor is elég nagy gurítás lenne ha bezárnák az epic launcherbe. Nem lenne egy rossz szavam sem.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #38548 2019.03.23. 17:36

Necro írta:Azon gondolkoztam hogy így hogy jön PC-re ez a 3 sonyexklúzív nongame, egy PC-s Bloodborne akkor is elég nagy gurítás lenne ha bezárnák az epic launcherbe. Nem lenne egy rossz szavam sem.
Nekem se, ingyen Bloodborne! :finom: :finom: :finom:

DIR

D:\Games\Epik Store\Metro.Exodus-CPY

Van még csomó helyem az Epik Store mappában! :eljen:
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #38549 2019.03.23. 18:16

DanielT írta:Nekem se, ingyen Bloodborne! :finom: :finom: :finom:

DIR

D:\Games\Epik Store\Metro.Exodus-CPY

Van még csomó helyem az Epik Store mappában! :eljen:

Nem értem a sértődött nyafogást. Oké, (még) valóban gagyi az epic-store a steamhez képest, viszont a steam egyeduralom sem tesz jót hosszútávon.
A legtöbb játékos rányom, hogy pléy, és magasról tojik arra, hogy tud -e streamelni, vagy van -e acsi, egy launcser fő funkciója, hogy launcsoljon.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #38550 2019.03.23. 18:31

Greyfox írta:Nem értem a sértődött nyafogást. Oké, (még) valóban gagyi az epic-store a steamhez képest, viszont a steam egyeduralom sem tesz jót hosszútávon.
A legtöbb játékos rányom, hogy pléy, és magasról tojik arra, hogy tud -e streamelni, vagy van -e acsi, egy launcser fő funkciója, hogy launcsoljon.
Rohadt geci szemét tetű túsztartó férgek. Ez elég indok? :miaz:

A legtöbb játékos meg fogalmatlan idióta, nem az ő preferenciáik mentén alakítom az értékrendem.
Avatar
Botond

Hozzászólás #38551 2019.03.23. 18:39

DanielT írta:Rohadt geci szemét tetű túsztartó férgek.
Ez a Sony?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #38552 2019.03.23. 18:47

Botond írta:Ez a Sony?
Tudod, hogy gyenge párhuzam.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #38553 2019.03.23. 18:52

Greyfox írta:Nem értem a sértődött nyafogást. Oké, (még) valóban gagyi az epic-store a steamhez képest, viszont a steam egyeduralom sem tesz jót hosszútávon.
A legtöbb játékos rányom, hogy pléy, és magasról tojik arra, hogy tud -e streamelni, vagy van -e acsi, egy launcser fő funkciója, hogy launcsoljon.
milyen steam egyeduralom? :D 50 helyrol vehetsz a steamre kulcsot ;)
Vagy volt olyan h a steam fizetett excluzivitasert ?
Avatar
Micsu

Hozzászólás #38554 2019.03.23. 19:00

Botond írta:Ez a Sony?
nem tudok rola h az epic finanszirozta volna pl a metrot
De miert a sony irtad miert nem a nincsendot, ekkora mar a szerelem :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #38555 2019.03.23. 19:37

Micsu írta:milyen steam egyeduralom? :D 50 helyrol vehetsz a steamre kulcsot ;)
Vagy volt olyan h a steam fizetett excluzivitasert ?
Persze, így vett piacot, úgy hívják a dolgot, hogy steamworks.
/szerk: és persze a nintendo exclu is szar dolog.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Botond 2019.03.23. 19:39-kor.
Avatar
Botond

Hozzászólás #38556 2019.03.23. 19:39

DanielT írta:Tudod, hogy gyenge párhuzam.
Igen, mert az epic nem vetet veled a túszszedés mellé egy extra zaj generátort. Szóval ja, lesonyzni őket azért tényleg túlzás. :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #38557 2019.03.23. 19:46

Na, hogy lehessen "énmegmondtamozni", csak nyomogattam tovább a Szekirót, és ha már játszok vele, legyen fairplay: megvettem. Ami rögtön rávilágított a játék legnagyobb problémájára: az elejét nem tesztelték vakon. Az eleje egy határ szar, ezt mondtam, ezt tartom. Aztán jönnek szépen a játékba a dolgok és a pályák, amikkel egyre érdekesebb (ezen a ponton vettem meg), csakhogy. A warezpéldány mentése nem jó a steames verzának, ergo újra kellett kezdenem. Az eddigi 6-7 órás etapom ismerve a dolgokat és a pályákat 20 perc alatt ment le. És ha ennyi lenne a bevezető valójában (vagy semmi), akkor jóval kevesebb bajom lett volna az elején. De el van nyújtva mint a szar, és senki nem szól érte froméknak(a mjetronál ugyebár szintén volt ilyen gond a túlhúzott bevezetővel, úgy fest ez most trendi).
Még így sem biztos, hogy végigpörög, nehéz a játék mint a k.isten. De most ott vagyok ahol már kezd kibontakozni a fromjátékok játéksága: pályadesign, learning curve, stb. Mindegy, megvettem, meg van véve. Adam nekem ne posztolgasson itt ilyeneket, hogy azért nem vette itt senki, mer mindenki warezban nyomja :P

protipp: kapcsoljátok ki a motion blurt. A kevés objektív problémám egyike volt az inputlag. Az emiatt volt. És mivel maxon veretem, hát az is fel volt baszva az égbe.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #38558 2019.03.23. 20:03

Moby írta:Na, hogy lehessen "énmegmondtamozni", csak nyomogattam tovább a Szekirót, és ha már játszok vele, legyen fairplay: megvettem. Ami rögtön rávilágított a játék legnagyobb problémájára: az elejét nem tesztelték vakon. Az eleje egy határ szar, ezt mondtam, ezt tartom. Aztán jönnek szépen a játékba a dolgok és a pályák, amikkel egyre érdekesebb (ezen a ponton vettem meg), csakhogy. A warezpéldány mentése nem jó a steames verzának, ergo újra kellett kezdenem. Az eddigi 6-7 órás etapom ismerve a dolgokat és a pályákat 20 perc alatt ment le. És ha ennyi lenne a bevezető valójában (vagy semmi), akkor jóval kevesebb bajom lett volna az elején. De el van nyújtva mint a szar, és senki nem szól érte froméknak(a mjetronál ugyebár szintén volt ilyen gond a túlhúzott bevezetővel, úgy fest ez most trendi).
Még így sem biztos, hogy végigpörög, nehéz a játék mint a k.isten. De most ott vagyok ahol már kezd kibontakozni a fromjátékok játéksága: pályadesign, learning curve, stb. Mindegy, megvettem, meg van véve. Adam nekem ne posztolgasson itt ilyeneket, hogy azért nem vette itt senki, mer mindenki warezban nyomja :P

protipp: kapcsoljátok ki a motion blurt. A kevés objektív problémám egyike volt az inputlag. Az emiatt volt. És mivel maxon veretem, hát az is fel volt baszva az égbe.
:ticking:
Avatar
eje75

Hozzászólás #38559 2019.03.23. 20:03

Moby írta:Na, hogy lehessen "énmegmondtamozni", csak nyomogattam tovább a Szekirót, és ha már játszok vele, legyen fairplay: megvettem. Ami rögtön rávilágított a játék legnagyobb problémájára: az elejét nem tesztelték vakon. Az eleje egy határ szar, ezt mondtam, ezt tartom. Aztán jönnek szépen a játékba a dolgok és a pályák, amikkel egyre érdekesebb (ezen a ponton vettem meg), csakhogy. A warezpéldány mentése nem jó a steames verzának, ergo újra kellett kezdenem. Az eddigi 6-7 órás etapom ismerve a dolgokat és a pályákat 20 perc alatt ment le. És ha ennyi lenne a bevezető valójában (vagy semmi), akkor jóval kevesebb bajom lett volna az elején. De el van nyújtva mint a szar, és senki nem szól érte froméknak(a mjetronál ugyebár szintén volt ilyen gond a túlhúzott bevezetővel, úgy fest ez most trendi).
Még így sem biztos, hogy végigpörög, nehéz a játék mint a k.isten. De most ott vagyok ahol már kezd kibontakozni a fromjátékok játéksága: pályadesign, learning curve, stb. Mindegy, megvettem, meg van véve. Adam nekem ne posztolgasson itt ilyeneket, hogy azért nem vette itt senki, mer mindenki warezban nyomja :P

protipp: kapcsoljátok ki a motion blurt. A kevés objektív problémám egyike volt az inputlag. Az emiatt volt. És mivel maxon veretem, hát az is fel volt baszva az égbe.
Gondoltam én is beleqrok a virágboltiba, me méne, de nem megy benne az XboxO kontroller, csak a billentyűzet, ahogy nézem az eredetiben is vannak vele gondok... neked ment simán? Vagy mókoltál valamit?
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #38560 2019.03.23. 20:04

Moby írta:Mindegy, megvettem, meg van véve.
Én is a virágboltit tolom, és most döntöttem el, hogy uninstallálom a picsába.
Spoiler
És valamikor megveszem, mert kurvajó. Amúgy le a kalappal a from előtt, hogy nem ültek bele a souls 4-be kényelmesen, hanem bátran mertek újat alkotni
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #38561 2019.03.23. 20:05

eje75 írta:Gondoltam én is beleqrok a virágboltiba, me méne, de nem megy benne az XboxO kontroller, csak a billentyűzet, ahogy nézem az eredetiben is vannak vele gondok... neked ment simán? Vagy mókoltál valamit?
360 konrollerrel simán megy, ha ez számít.
Avatar
Moby

Hozzászólás #38562 2019.03.23. 20:07

eje75 írta:Gondoltam én is beleqrok a virágboltiba, me méne, de nem megy benne az XboxO kontroller, csak a billentyűzet, ahogy nézem az eredetiben is vannak vele gondok... neked ment simán? Vagy mókoltál valamit?
Én egy tíz éves x360 kontroller tolom, amit egx 360-ból kiműtött előlapi nyákja usb-re mókolt izé a vevője, amit vagy 7-8 éve csináltam :D De megpróbálom a ds4-el is (vezetéken), az azért jobb. Momentán nincs one kontrollerem, valamikor kéne vennem megint. (eladtam a boxxal együtt mindet)
Avatar
Necro

Hozzászólás #38563 2019.03.23. 20:19

Nálam SCPtoolkit + DS3-al megy, semmi baja.
Avatar
eje75

Hozzászólás #38564 2019.03.23. 20:32

Greyfox írta:360 konrollerrel simán megy, ha ez számít.
Eh..köszi..nem értem mi a gondja, mert az One kontroller elméletileg alapból támogatott benne...kipróbáltam DS4-el, azzal se ment... mind1, így jártam...
Avatar
Mekee

Hozzászólás #38565 2019.03.23. 20:39

Zóanagyvarázsló írta:Leírtam már korábban, hogy miért zavar ez. A lényeg, hogy még az NFS-ekben is látsz adatokat a gyorsulást és a végsebességet tekintve, itt kamucsíkokat látsz. Egyszerűen kevésbé informatív, és amikor éppen az összes kreditedbe kerülne egy kocsi vagy jó magyar forintot kérne érte a játék, akkor ez bosszantó. De a garázsom is tele van kocsikkal, és az egy dolog,h ogy az irányíthatóságot nekem kell letesztelni, de mivel minden menettulajdonság is kamu, így ahhoz, hogy meg tudjam a számszerűsíthető potenciált, szintén manuálisan kell tesztelnem. Minden tuning után is. Mivel ott vannak a csíkok, így ez nem valami szándékolt hardcore-ság, hanem elcseszés.

A versenyekkel nincs gond (átlagos szinten nyomom, úgy nem nehéz, de visszapörgetés nélkül nem kell frusztráció, vannak durva drivatarok), mert az elején dobott nekem a gép egy Lamboghini Venero, majd egy kicsit később egy Aventador Forza Editiont, így szinte S2 alatt nem is mentem semmivel, ezekkel csapattam. Meg egyszer elvertem a kreditemet egy Porsche Spyderre, mely tényleg tök jó (használom sokat, és trükkpontokért adott 300k-t), de hiába veri agyon számokban az Aventadort, a Lambo szárazzon megbassza. Gyorsulási futamoknál mindegy is, hogy hova csavarom a nehézségi szintet, Usain Bolt-i előnnyel verem agyon az AI-t.

De az az igazság, hogy nem a futamokkal szórakozom a legtöbbet, mert azokat gyorsan megunom, a sztoriküldetéseket is, de a sebességzónákban sok időt töltök azzal, hogy egy kocsival összerakjam a három csillagot. Az Aventador közben fossa a trükkpontokat is, most van majdnem 100, pedig rendszeresen használt járgányokat kimaxoltam már. Némelyik ugratásnak is neki mentem vagy 50-szer. (Mondjuk tuningmentes gyengébb kocsikkal a három csillaghoz hiába.)

A játék továbbra is bejön (35 óra ment bele két hét alatt, néhányszor hajnalig csapattam), de lassan leketyeg a Game Pass. Ha az egész játék nem lenne egy lehúzós paywall, és ne lennének vele problémáim, megvenném, de így taszít az árcédula. De így, hogy éppen a futamok kevésbé az eseteim, az UWP (?) egy szívás, és már sokallom a konfettieffektust, ez nem biztos, hogy jó döntés lenne, lesz majd valószínűleg újra Game Pass. A - szintén drága - FH3-mal mi a helyzet? Az ajánlott lehet a 4 mellett/után, össze lehet kapcsolni a két játékbeli karaktert? Élvezhető-e még a TDU (itt van bontatlanul a polcon)? Mennyire szar a The Crew (az alapjátékot ingyen osztogatták)?
Hát ezt sztem rakd félre, de egyébként egy gombnyomásra írja az adatokat a csíkok helyett, és nemfeltétlen kamu az, nemtudom, csak az hogy valami hány kiló és hány ló az kb lószar, az annyi minthogy hány hercen pörög a procid, viszonyítási alapnak talán valami, de ennyi.
Az fh3 az kb ugyanez, még a menü is, meg minden, csak kicsit kevesebb, nincsenek szezonok, meg egy picit kevesebb a konfetti is sztem, de nagyjából ugyanez.Összekapcsolni nemlehet konkrétan, van valami forza score ami alapján első indításnál kapsz néhány autót asszem. Paywallt én neméreztem, bár én alapból az ultimate-et vettem 3ból is, fm7ből is, meg fh4ből is, így nincs gond. :D
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #38566 2019.03.23. 20:54

Moby írta:Na, hogy lehessen "énmegmondtamozni", csak nyomogattam tovább a Szekirót, és ha már játszok vele, legyen fairplay: megvettem. Ami rögtön rávilágított a játék legnagyobb problémájára: az elejét nem tesztelték vakon. Az eleje egy határ szar, ezt mondtam, ezt tartom. Aztán jönnek szépen a játékba a dolgok és a pályák, amikkel egyre érdekesebb (ezen a ponton vettem meg), csakhogy. A warezpéldány mentése nem jó a steames verzának, ergo újra kellett kezdenem. Az eddigi 6-7 órás etapom ismerve a dolgokat és a pályákat 20 perc alatt ment le. És ha ennyi lenne a bevezető valójában (vagy semmi), akkor jóval kevesebb bajom lett volna az elején. De el van nyújtva mint a szar, és senki nem szól érte froméknak(a mjetronál ugyebár szintén volt ilyen gond a túlhúzott bevezetővel, úgy fest ez most trendi).
Még így sem biztos, hogy végigpörög, nehéz a játék mint a k.isten. De most ott vagyok ahol már kezd kibontakozni a fromjátékok játéksága: pályadesign, learning curve, stb. Mindegy, megvettem, meg van véve. Adam nekem ne posztolgasson itt ilyeneket, hogy azért nem vette itt senki, mer mindenki warezban nyomja :P

protipp: kapcsoljátok ki a motion blurt. A kevés objektív problémám egyike volt az inputlag. Az emiatt volt. És mivel maxon veretem, hát az is fel volt baszva az égbe.

:worship: remelem a következö jelentesre mar legendas lesz es akkor a tervezettnel hamarabb raugrok :)
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #38567 2019.03.23. 20:57

Moby írta:protipp: kapcsoljátok ki a motion blurt. A kevés objektív problémám egyike volt az inputlag. Az emiatt volt. És mivel maxon veretem, hát az is fel volt baszva az égbe.
Ezt így el nem tudom képzelni hogyan lehetséges....másrészt ha valakikből, akkor a Fromsoftból kinézem, hogy sikerült nekik valahogy összehozni. :fejvakaras:
Pedig már azt hittem a Doom vsync ámokfutást lehetetlen alulmúlni.
Avatar
Moby

Hozzászólás #38568 2019.03.23. 21:46

eje75 írta:Eh..köszi..nem értem mi a gondja, mert az One kontroller elméletileg alapból támogatott benne...kipróbáltam DS4-el, azzal se ment... mind1, így jártam...
Kipróbáltam, megy DS4-el. DS4Windows kell hozzá, exklizív módban (a beállításaiban: Hide DS4 Controller).
Avatar
eje75

Hozzászólás #38569 2019.03.23. 21:57

Moby írta:Kipróbáltam, megy DS4-el. DS4Windows kell hozzá, exklizív módban (a beállításaiban: Hide DS4 Controller).
TGX Dude!! Közben az One-t is sikerült belőnöm...sokan panaszkodtak a fórumokon, hogy le kellett húzniuk a billt. és utána meg a kontroller..kipróbáltam: lehúztam a G13-ast és utána ment...THX again!
Avatar
Botond

Hozzászólás #38570 2019.03.23. 23:50

Lepörgött az ME3. Semmit nem adott hozzá a bővített vége, de jóság volt megint. Most már vannak origin acsijaim is így.

Vissza: “Leáldozott.hu”