A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #38361 2019.03.19. 19:21

DanielT írta:Na hát én ezt a szemetet képtelen vagyok megnézni. Irritál a mondanivalójának minden egyes apró eleme.
Cseréld ki a "Shadow"-t "Stadia by Google"-re.
phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #38362 2019.03.19. 19:26

Na még van ez a pár nap, amíg végleg le nem áldozik a pécégémingnek. Péntek Sekironap!


Spoiler
/egy kiadós majd egésznapos tárgyalásmaratonnal ünneplem :szomoru1: Be se akartam menni aznap :rinya:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #38363 2019.03.19. 20:04

És még reklámozom ezt a retket... :wilting:

phpBB [media]
Avatar
eje75

Hozzászólás #38364 2019.03.19. 20:19

Moby írta:Péntek Sekironap!
Jó lesz az szerinted? Nekem a YT videókból valahogy olyan furcsának tűnt a mozgása... meg az egész valahogy olyan: ....furi...
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #38365 2019.03.19. 20:21

DanielT írta:És még reklámozom ezt a retket... :wilting: retekfazék.mp4
Ami előnyét látom: Vulkan erőltetése, plusz az igény, hogy a hud és feliratok skálázódjanak 5"-től 75" képátlóig.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #38366 2019.03.19. 22:55

fakolgassa csak ezt a Stadler Ilonkat, akinek 6 anyukaja van. meg premium magyar gigabit-es nete hozza :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #38367 2019.03.19. 22:57

eje75 írta:Jó lesz az szerinted? Nekem a YT videókból valahogy olyan furcsának tűnt a mozgása... meg az egész valahogy olyan: ....furi...
JÓ????LESZ?????E??????




Jóhát.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #38368 2019.03.19. 22:59

Én továbbra is nagyon drukkolok a remote, clound gamingnek! Tök jó lenne.
Ezt látom fő problémának továbbra is:
(Ez az elméleti maximum sebesség, amivel egy bitet optikai vezetéken, aktív hálózati elemek nélkül küldeni lehet.)
phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #38369 2019.03.19. 23:13

A sebességproblémát maj megoldja a kvantuminternet :)
Az ezzel a baj, hogy ez vagy jó a játékosnak mer csak közelre pakolja be, vagy nem éri meg a szolgáltatónak, mer nem tud terheléselosztani. A kettő nem találkozik sehol.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #38370 2019.03.19. 23:14

Mikor mar az always on miatt is kivan mindenki akkor nem lesz konnyu ezt raeroltetni az emberekre
Avatar
DanielT

Hozzászólás #38371 2019.03.20. 07:46

Micsu írta:Mikor mar az always on miatt is kivan mindenki akkor nem lesz konnyu ezt raeroltetni az emberekre
Azt mennyire lenne nehéz ráerőltetni az emberekre, hogy ne legyenek always online? :D

Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #38372 2019.03.20. 07:49

Windows 10 - Tegnap céges gépen állítottam egér érzékenységet és az Apply-ra nyomás után minden alkalommal legalább 5 sec-re megállt az egész. 3570K, SSD, stb. :eljen:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #38373 2019.03.20. 07:53

Láttam ma egy Ruiner artworkot és eszembe jutott, hogy nyomni kéne megint. Csak annyira nehéz, hogy a legkönnyebb fokozaton is elakadtam... Gondoltam megnézem, hogy jött -e hozzá valami nehézség állító update éééés utolsó hír:

"Lament no more! RUINER: Cheater Update lets you sit back and enjoy all of the game’s flavours to the fullest. Use [F8] to preview cheats and press the corresponding key to gain the upper hand."

Hehe, hát ezek szerint nem voltam egyedül... majd próbálok összerakni valami nem túl undorító setupot, hogy azért maradjon élmény is.

szerk: LOÁL. Korábban vissza kellett volna néznem mert: "Ruiner tones down difficulty in first post-release update"

És ezután hozták a csíter módot. Na akkor kb elképzelhetitek mennyire brutális volt.

Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #38374 2019.03.20. 08:18

aabyssx írta:Én továbbra is nagyon drukkolok a remote, clound gamingnek! Tök jó lenne.
Ezt látom fő problémának továbbra is:
(Ez az elméleti maximum sebesség, amivel egy bitet optikai vezetéken, aktív hálózati elemek nélkül küldeni lehet.)
Egyrészt dehogy lenne tök jó, mert nem lenne jobb, mint amilyen most. Fizikai képtelenség. Lehet, hogy olcsóbb lenne, de nem jobb. Objektíven kijelenthető, hogy rosszabb lenne, szal' kösznem. Másrészt csak helyi szerverekkel 100-200km működne ez rendesen.

Vicces pont tőled olvasni, aki annak idején olyan extremitásokba ment az input lag terén, hogy a hajam égnek állt. Persze ma már sétaszimulátorokat nyomsz, na ahhoz tényleg elég. :mf2:
Avatar
Botond

Hozzászólás #38375 2019.03.20. 09:41

DanielT írta:Egyrészt dehogy lenne tök jó, mert nem lenne jobb, mint amilyen most. Fizikai képtelenség. Lehet, hogy olcsóbb lenne, de nem jobb. Objektíven kijelenthető, hogy rosszabb lenne, szal' kösznem. Másrészt csak helyi szerverekkel 100-200km működne ez rendesen.

Vicces pont tőled olvasni, aki annak idején olyan extremitásokba ment az input lag terén, hogy a hajam égnek állt. Persze ma már sétaszimulátorokat nyomsz, na ahhoz tényleg elég. :mf2:
A régi daliás időben kettes térerő mellett faluról MMOztam 4-5 másodperces (!) lagokkal vodás GPRS mobilnettel (2G), most meg millisecundumok miatt megy a picsogás.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #38376 2019.03.20. 10:16

Botond írta:A régi daliás időben kettes térerő mellett faluról MMOztam 4-5 másodperces (!) lagokkal vodás GPRS mobilnettel (2G), most meg millisecundumok miatt megy a picsogás.
4G-vel már értelmezhető a multi, persze a 80-90ms ping nem ideális CS:GO-ban. Namost ennél nagyobb lag, meg a másodpercekre kockásodó kép viszont határozottan trágya szagú. Szóval nem kell még aprón hirdetni a Ti-okat egy darabig.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #38377 2019.03.20. 10:45

DanielT írta:Egyrészt dehogy lenne tök jó, mert nem lenne jobb, mint amilyen most. Fizikai képtelenség. Lehet, hogy olcsóbb lenne, de nem jobb. Objektíven kijelenthető, hogy rosszabb lenne, szal' kösznem. Másrészt csak helyi szerverekkel 100-200km működne ez rendesen.
Vicces pont tőled olvasni, aki annak idején olyan extremitásokba ment az input lag terén, hogy a hajam égnek állt. Persze ma már sétaszimulátorokat nyomsz, na ahhoz tényleg elég. :mf2:
Sétaszimulátoroknál nem kell. :)
De továbbra is fontos, hogy kliens oldalon ne legyen extra késés (kontroller, kijelző input lag), ne növeljük tovább a network miatti késést. Minden eszközöm választásánál fontos szempont.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #38378 2019.03.20. 10:49

Moby írta:A sebességproblémát maj megoldja a kvantuminternet :)
Az ezzel a baj, hogy ez vagy jó a játékosnak mer csak közelre pakolja be, vagy nem éri meg a szolgáltatónak, mer nem tud terheléselosztani. A kettő nem találkozik sehol.
Talán regionális központokkal megoldható a kecske és a káposzta is...
...mittomén. De elég szar lenne, ha erősen függne az experience attól, hogy véletlenül milyen közel vagy a központhoz.
Avatar
Moby

Hozzászólás #38379 2019.03.20. 11:00

Meanwhile: kiderült, hogy a GTX is RTX, csak az NVIDIA eddig nem tudta! :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #38380 2019.03.20. 11:04

Tegnap 3 órát verettem a DIV2-t, a gpu-m soha nem melegedett 40 fok fölé :eljen: VÍZ=ÉLET! (amíg rendesen megy a pumpa :D)
Tegnapelőtt lepörgött a DMCV. Istenkirályság (de ezt már benő leírta), marad fent a gépen, majd még pörög ha lesz rá idő sekiro után.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #38381 2019.03.20. 11:25

Moby írta:Meanwhile: kiderült, hogy a GTX is RTX, csak az NVIDIA eddig nem tudta! :D
10-20fpsre vagysz biztosan ;)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #38382 2019.03.20. 11:27

Botond írta:A régi daliás időben kettes térerő mellett faluról MMOztam 4-5 másodperces (!) lagokkal vodás GPRS mobilnettel (2G), most meg millisecundumok miatt megy a picsogás.
nem sok multi lovoldet tolhattal
Avatar
Moby

Hozzászólás #38383 2019.03.20. 11:27

Jópászor mondtam már a felvételeimnél, hogy bocsaszínekértHDR, meg nincs rendesen megoldva csak XBOX-on, stbstb.
Na, tegnap rögzítettem gefexp-el. Ők is érzik a problémát, és magukhoz hűen kezelik is: ha HDR-ben vagyok közli, hogy kapcsoljam ki a HDR-t, addig ő bizony lófaszt nem rögzít! Hogy én HDR-ben akarnék játszani? Húkerz? Baszódjak meg! :banplz:
Avatar
Botond

Hozzászólás #38384 2019.03.20. 12:10

Micsu írta:nem sok multi lovoldet tolhattal
Nem, Dark Age of Camelot MMO-t toltam vele, szerencsére olyan karakterrel, ami elbírta, ha ütik és nem csinál semmit, mondjuk cserébe nyilván percek voltak mire levertem vmit.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #38385 2019.03.20. 12:56

Micsu írta:10-20fpsre vagysz biztosan ;)
Elvileg az a céljuk, hogy ugyan nem lesz használható sebesség, de a játékos meg tudja nézni, hogy milyen lenne RTX ON-nal, hátha ráharap.
Ebben az a jó, hogy ha az NVidia arra pályázik, hogy RTX ON-nal jelentősen vonzóbb lesz, akkor talán lesz is belőle valami (egyszer).
Avatar
Micsu

Hozzászólás #38386 2019.03.20. 13:00

Ez az rtx tetszik egyenlore de tetszett anno a pysix is, mara meg nemhogy lebonthato falak de fizikat is kb olyan szinten tartalmaznak jatekok mint 2003ban, enlekszem milyen gecijol tort az uvegtegla a mafia2ben, vagy milyen latvanyosan tort az uveg a mirrors edgben, ilyeneket max cgi videokban latok azota es eltelt par ev
Ez lenne majd az rtx sorsa is?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Micsu 2019.03.20. 13:02-kor.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #38387 2019.03.20. 13:01

aabyssx írta:Elvileg az a céljuk, hogy ugyan nem lesz használható sebesség, de a játékos meg tudja nézni, hogy milyen lenne RTX ON-nal, hátha ráharap.
Ebben az a jó, hogy ha az NVidia arra pályázik, hogy RTX ON-nal jelentősen vonzóbb lesz, akkor talán lesz is belőle valami (egyszer).
Erről az jut eszembe, ahogy a Tomb Raider: Underworldöt toltam először az Atholn xp-n meg AGP-s 7300GT-vel.
640x480-ban épp elindult ilyen lowest low beállításokon (akkor még nem tudtam, hogy ez most milyen menő lesz, ha a Nintendo csinálja) és néha egy szebb helyszínen megálltam és feltoltam mindent koppig maximumra gyönyörködni a környezetben.
Aztán nagyjából 2 perc volt mindent vissza letekerni, úgy lagolt még a menü is. :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #38388 2019.03.20. 13:15

aabyssx írta:Elvileg az a céljuk, hogy ugyan nem lesz használható sebesség, de a játékos meg tudja nézni, hogy milyen lenne RTX ON-nal, hátha ráharap.
Ebben az a jó, hogy ha az NVidia arra pályázik, hogy RTX ON-nal jelentősen vonzóbb lesz, akkor talán lesz is belőle valami (egyszer).
Me a youtubeon/twitchen amúgy nem tudja megnézni? Egy-két érdeklődőn kívül senki nem fogja ezt feltologatni, ha játszhatatlanra lassítja a játékát. Arról meg nem is beszélve, hogy az egységsugarú usernek kb lófaszt nem fog mondani, hogy raytracing on. Nem tudja összekötni azzal, hogy ahhoz neki RTX kártyát kell vennie. Ez egy ideális techie világban működne csak, ahol az emberek olvasottak, tájékozottak. Ez a világ nem a mi valós világunk.
Avatar
Botond

Hozzászólás #38389 2019.03.20. 13:45

benőmenő írta:(akkor még nem tudtam, hogy ez most milyen menő lesz, ha a Nintendo csinálja)
Most ráköptem a kólát a céges laptopra! Bazmeg, miattad fog elbaszodni ezen a win10, mert análkólázom itten! :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #38390 2019.03.20. 13:51

Moby írta:Me a youtubeon/twitchen amúgy nem tudja megnézni? Egy-két érdeklődőn kívül senki nem fogja ezt feltologatni, ha játszhatatlanra lassítja a játékát. Arról meg nem is beszélve, hogy az egységsugarú usernek kb lófaszt nem fog mondani, hogy raytracing on. Nem tudja összekötni azzal, hogy ahhoz neki RTX kártyát kell vennie. Ez egy ideális techie világban működne csak, ahol az emberek olvasottak, tájékozottak. Ez a világ nem a mi valós világunk.
Azé kíváncsi leszek gefxp-ben mire lövi be optimálisnak a játékokat, hogy aszondja 720p rtx on, vagy 4k rtx off. Most pl a játékok 99%-nál a 4k@high helyett az 1440p@ultrát akarja berakni a tiájra, szóval ebből kifolyólag 720p vagy 480p @rtxon@ultra lenne a konzisztens választás. :)
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #38391 2019.03.20. 13:57

Ha már Moby említette a DMC5-öt, a mikrotranzakciós részről annyit, hogy a valós pénzért vehető arany orbot úgy szórja a játék, mint a cukorkát. Van már vagy 40 db belőle az online rating miatt (ha valaki nyom egy like-ot rád az +1 arany).
Avatar
Micsu

Hozzászólás #38392 2019.03.20. 14:03

Botond írta:Most ráköptem a kólát a céges laptopra! Bazmeg, miattad fog elbaszodni ezen a win10, mert análkólázom itten! :D
miert kopted ra? Arcon csapott a szarszagu valosag? :vigyor2:
Avatar
Moby

Hozzászólás #38393 2019.03.20. 14:33

Botond írta:Azé kíváncsi leszek gefxp-ben mire lövi be optimálisnak a játékokat, hogy aszondja 720p rtx on, vagy 4k rtx off. Most pl a játékok 99%-nál a 4k@high helyett az 1440p@ultrát akarja berakni a tiájra, szóval ebből kifolyólag 720p vagy 480p @rtxon@ultra lenne a konzisztens választás. :)
Én nem, sosem használtam, sosem fogom. Van itthon elég konzol, amire balfaszok állítgatják be a csúszkákat a saját elkefélt prioritásaik alapján, a pécé legnagyobb előnye, hogy ki tudom zárni a lakásomból ezeket a barmokat. Na nincs az a gefexp, ami miatt visszacsalogatnám őket saját akaratomból.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #38394 2019.03.20. 14:41

Én simán használnám a gefexp optimalizálást, ha 60 FPS-re optimalizálnának. De nem.
Arra viszont még jó szerintem jelenlegi béndzsa formájában is, hogy meg lehet nézni mely beállításokat veszi vissza, ha balra húzom a csúszkát. Kb. azok a legintenzívebbek. Különben guglizni kell, meg optimalizálós youtube videókat nézni, ami nagyon gáz.
Avatar
Botond

Hozzászólás #38395 2019.03.20. 14:56

Moby írta:Én nem, sosem használtam, sosem fogom. Van itthon elég konzol, amire balfaszok állítgatják be a csúszkákat a saját elkefélt prioritásaik alapján, a pécé legnagyobb előnye, hogy ki tudom zárni a lakásomból ezeket a barmokat. Na nincs az a gefexp, ami miatt visszacsalogatnám őket saját akaratomból.
Én ugye arra reflektáltam, hogy átlag józsika is létezik, aki telibe leszarja, na neki készül ugye az autosetup, és ugye itt jön a melyik ujjamba harapjak téma az nvidiától, hogy akkor beletolom az arcába az rtx-et 720p-vel, és akkor bízok benne, hogy majd vesz rtx kártyát, vagy visszafelé sül el a dolog és vesz amd-t, mert az viszi FHD-n is az adott címet a szomszéd pistikénél, vagy maradnak az 1440p ultránál, és akkor sose tudja meg átlag józsika, hogy mi az az rtx. Nyilván nem te vagy én vagyunk ennek a célközönsége, hanem pont az a réteg, akiről te is beszélsz, és hát azért nem egyértelmű, hogy őket hogy lehet okosan megszólítani, vagy legalábbis annyira nem egyértelmű amint írtad.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #38396 2019.03.20. 15:14

aabyssx írta:Én simán használnám a gefexp optimalizálást, ha 60 FPS-re optimalizálnának. De nem.
Arra viszont még jó szerintem jelenlegi béndzsa formájában is, hogy meg lehet nézni mely beállításokat veszi vissza, ha balra húzom a csúszkát. Kb. azok a legintenzívebbek. Különben guglizni kell, meg optimalizálós youtube videókat nézni, ami nagyon gáz.
tudtommal be lehet állítani mennyire optimalizáljon
Avatar
Botond

Hozzászólás #38397 2019.03.20. 15:33

Micsu írta:tudtommal be lehet állítani mennyire optimalizáljon
Be lehet állítani, hogy optimalizáljon, vagy be lehet állítani, hogy mire setupoljon. Legalábbis én ennyit találtam benne. Vagyis amikor feldobja az 1440p-t, én belemegyek a részletekbe és az 1440p-t átrakom 4k-ra akkor nem húzza utána a többi dolgot, hogy akkor nem high-high-ultra, hanem belerak csak 3x high, hanem ugyanúgy hagyja ami szerinte 1440p-re optimális. Az meg ugye 4k-ra nem "optimalizálás". Ilyet meg hogy 60frémre lőjje be nem láttam sehol, nyilván az az optimális, de ha ezt értjük optimalizálás alatt, akkor arra csak egy megfejtése van a gefxpnek amennyire én láttam.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #38398 2019.03.20. 16:42

DanielT írta:Láttam ma egy Ruiner artworkot és eszembe jutott, hogy nyomni kéne megint. Csak annyira nehéz, hogy a legkönnyebb fokozaton is elakadtam... Gondoltam megnézem, hogy jött -e hozzá valami nehézség állító update éééés utolsó hír:

"Lament no more! RUINER: Cheater Update lets you sit back and enjoy all of the game’s flavours to the fullest. Use [F8] to preview cheats and press the corresponding key to gain the upper hand."

Hehe, hát ezek szerint nem voltam egyedül... majd próbálok összerakni valami nem túl undorító setupot, hogy azért maradjon élmény is.

szerk: LOÁL. Korábban vissza kellett volna néznem mert: "Ruiner tones down difficulty in first post-release update"

És ezután hozták a csíter módot. Na akkor kb elképzelhetitek mennyire brutális volt.

Kép
Hány pálya után akadtál el, mikor durvul be?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #38399 2019.03.20. 17:08

Zóanagyvarázsló írta:Hány pálya után akadtál el, mikor durvul be?
Hamarabb, mint a Timbleweed Park-ban... szerintem második bossnál.

És ha már Timbleweed. A következő pálya ívet jártam be: agyalás, ingame hint néha, ingame hint folyamatosan, walkthrough nézés, youtube nézés és most épp befejezem az egészet youtubeon... Sok volt ez már mindenből.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #38400 2019.03.20. 17:22

Botond írta:Be lehet állítani, hogy optimalizáljon, vagy be lehet állítani, hogy mire setupoljon. Legalábbis én ennyit találtam benne. Vagyis amikor feldobja az 1440p-t, én belemegyek a részletekbe és az 1440p-t átrakom 4k-ra akkor nem húzza utána a többi dolgot, hogy akkor nem high-high-ultra, hanem belerak csak 3x high, hanem ugyanúgy hagyja ami szerinte 1440p-re optimális. Az meg ugye 4k-ra nem "optimalizálás". Ilyet meg hogy 60frémre lőjje be nem láttam sehol, nyilván az az optimális, de ha ezt értjük optimalizálás alatt, akkor arra csak egy megfejtése van a gefxpnek amennyire én láttam.
én már rég használtam de anno volt performance mód meg quality meg ilyenek, persze nekem a performance 60hz + vsync miatt volt 60fps mód :P
tényleg 144hzes monitoron jól be lehet setupolni a fix60at?
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #38401 2019.03.20. 17:33

DanielT írta:Hamarabb, mint a Timbleweed Park-ban... szerintem második bossnál.

És ha már Timbleweed. A következő pálya ívet jártam be: agyalás, ingame hint néha, ingame hint folyamatosan, walkthrough nézés, youtube nézés és most épp befejezem az egészet youtubeon... Sok volt ez már mindenből.
Én a második boss után hagytam abba hardon, mert a hubon nem tudtam, hogy kell felszedni egy macskát a tetőn, és ezzel felbosszantott. Magyarán inkább kalandjátékként adtam fel. Azért haltam addig rendesen, de addigra már volt patch szerintem, és úgy nem tűnt hardon játszhatatlanul nehéznek. Egyszer folytatni kéne.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #38402 2019.03.20. 17:55

Micsu írta:én már rég használtam de anno volt performance mód meg quality meg ilyenek, persze nekem a performance 60hz + vsync miatt volt 60fps mód :P
tényleg 144hzes monitoron jól be lehet setupolni a fix60at?
Bármit be lehet. Hozzáadod azt a felbontást és herCet amit akarsz és kiválasztod a játékban. A fix 74 fps is tükör lesz, ha van egy 74hz felbontásod.
Avatar
Botond

Hozzászólás #38403 2019.03.20. 17:56

Micsu írta:én már rég használtam de anno volt performance mód meg quality meg ilyenek, persze nekem a performance 60hz + vsync miatt volt 60fps mód :P
tényleg 144hzes monitoron jól be lehet setupolni a fix60at?
Lehet most is vannak ilyenek benne, ennyire sose merültem bele.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #38404 2019.03.20. 18:41

DanielT írta:Bármit be lehet. Hozzáadod azt a felbontást és herCet amit akarsz és kiválasztod a játékban. A fix 74 fps is tükör lesz, ha van egy 74hz felbontásod.
mert ha cserelek en mar 144hzes monitor alatt nem veszek, bar meg a dell jo szuperal
Avatar
DanielT

Hozzászólás #38405 2019.03.20. 18:53

Hát ez már kabaré bazmeg.

"Detroit: Become Human, Heavy Rain and Beyond: Two Souls are all coming to PC

And will be exclusive to the Epic Store, as will Obsidian's new RPG."
Avatar
DanielT

Hozzászólás #38406 2019.03.20. 18:58

LOL és a nyomorék Remedy új cucca is Epic exkluzív lesz.

Hát akkor köszöntsük újra szeretettel a warezt a platformon!
Avatar
Moby

Hozzászólás #38407 2019.03.20. 19:15

Gyön a Cuphead szviccsre április 18-án. :eljen:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #38408 2019.03.20. 19:18

Moby írta:Gyön a Cuphead szviccsre április 18-án. :eljen:
NA már kezdi! :D A Swiccstulaj és a fosport mámora! :idiota:
Avatar
Moby

Hozzászólás #38409 2019.03.20. 19:29

DanielT írta:NA már kezdi! :D A Swiccstulaj és a fosport mámora! :idiota:
:nyes:
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #38410 2019.03.20. 19:30

DanielT írta:Hát ez már kabaré bazmeg.

"Detroit: Become Human, Heavy Rain and Beyond: Two Souls are all coming to PC

And will be exclusive to the Epic Store, as will Obsidian's new RPG."

Hát az ez kellett hozzá, hogy jöjjön pc-re, akkor inkább így, mint sehogy!
Avatar
Moby

Hozzászólás #38411 2019.03.20. 19:38

Greyfox írta:Hát az ez kellett hozzá, hogy jöjjön pc-re, akkor inkább így, mint sehogy!
Mé, nem nyomtad ps4-en?
Avatar
Botond

Hozzászólás #38412 2019.03.20. 19:39

Greyfox írta:Hát az ez kellett hozzá, hogy jöjjön pc-re, akkor inkább így, mint sehogy!
Igen, végre vki megveszi kilóra ezeket a túszszedőket, és jön a pc aranykora!
Avatar
Botond

Hozzászólás #38413 2019.03.20. 19:40

DanielT írta:NA már kezdi! :D A Swiccstulaj és a fosport mámora! :idiota:
Elbaszott időket élünk, az MS Nintendora költözik a ps4 meg kínaipcre.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #38414 2019.03.20. 19:46

Botond írta:Elbaszott időket élünk, az MS Nintendora költözik a ps4 meg kínaipcre.
timed excl, te sietsz valahova? :)
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #38415 2019.03.20. 20:08

Moby írta:Mé, nem nyomtad ps4-en?
Heavy rain megvolt ps3-on. Beyond-ot berendeltem, aztán megjött és eladtam ps3-al együtt, Detroid meg szimplán kimaradt. Ezekszerint okkal :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #38416 2019.03.20. 20:24

Greyfox írta:Heavy rain megvolt ps3-on. Beyond-ot berendeltem, aztán megjött és eladtam ps3-al együtt, Detroid meg szimplán kimaradt. Ezekszerint okkal :D
Itt nincs nyereség valójában egy pécé porttal. Mármint ezek filmek, ide felesleges a 60 frém. Viszont a pécésbe gondolom nem basszák bele a magyar fölriatot(persze a honosítók belerakják amúgy), mer azt a honiszoni fizette. Ráadásul lemez kontra digit.

/a konzolmentesek viszont ne hagyják ki a detroitot. QD legjobb játéka imho.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #38417 2019.03.20. 20:38

Moby írta:Itt nincs nyereség valójában egy pécé porttal. Mármint ezek filmek, ide felesleges a 60 frém. Viszont a pécésbe gondolom nem basszák bele a magyar fölriatot(persze a honosítók belerakják amúgy), mer azt a honiszoni fizette. Ráadásul lemez kontra digit.

/a konzolmentesek viszont ne hagyják ki a detroitot. QD legjobb játéka imho.
qdt valszeg bepróbálom de a heavy rain nem igazán nyűgözött le
Avatar
DanielT

Hozzászólás #38418 2019.03.20. 20:40

Moby írta:Itt nincs nyereség valójában egy pécé porttal. Mármint ezek filmek, ide felesleges a 60 frém. Viszont a pécésbe gondolom nem basszák bele a magyar fölriatot(persze a honosítók belerakják amúgy), mer azt a honiszoni fizette. Ráadásul lemez kontra digit.

/a konzolmentesek viszont ne hagyják ki a detroitot. QD legjobb játéka imho.
Már az jó lenne pluszként, ha kikapcsolhatóvá tennék a bullshit 21:9 vagy milyen képarányt. Meg egy nude mod természetesen. Mondjuk nekem mind megvolt, szal' nem izgat.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #38419 2019.03.20. 20:45

Ezek meg élnek még, úgy tűnik, de ennél kevésbé impresszív demót/felhozatalt nagyon régen láttam.

phpBB [media]
Avatar
eje75

Hozzászólás #38420 2019.03.20. 20:52

A srác, akit a soul játékokban nézni szoktam már streameli a Sekiro-t... 3 rész, kb 60 percet néztem belőle: nekem eddig nagyon nem jöntt be, amit láttam.... parry orrvérzésig, aztán nyakonszúrás, spriccel a paradicsomlé...következő ugyanez...hááát.... Én inkább kivárok Moby objektív beszámolójáig...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #38421 2019.03.20. 21:14

eje75 írta:A srác, akit a soul játékokban nézni szoktam...
Kép
Avatar
deep

Hozzászólás #38422 2019.03.20. 21:37

NANA! :D
Avatar
Mekee

Hozzászólás #38423 2019.03.20. 21:57

DanielT írta:Már az jó lenne pluszként, ha kikapcsolhatóvá tennék a bullshit 21:9 vagy milyen képarányt. Meg egy nude mod természetesen. Mondjuk nekem mind megvolt, szal' nem izgat.
A nude mode is meg a 21:9 telenítés is? :wow1:
Avatar
Mekee

Hozzászólás #38424 2019.03.20. 22:01

DanielT írta:Ezek meg élnek még, úgy tűnik, de ennél kevésbé impresszív demót/felhozatalt nagyon régen láttam.
Hát minimum a 90%-a garázsprojektnek tűnik, plusz mégcsak nem is szép, hogy mutogatni kéne :wilting:
Avatar
Moby

Hozzászólás #38425 2019.03.20. 22:36

DanielT írta:Kép

Kép
Avatar
Moby

Hozzászólás #38426 2019.03.20. 22:44

Mekee írta:A nude mode is meg a 21:9 telenítés is? :wow1:
A 21:9 szerintem csak rámondta, de nude moderól tudjuk, hogy azt deepel nyomják hétvégenként IRL Daninál! :banplz:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #38427 2019.03.20. 23:57

Moby írta:Itt nincs nyereség valójában egy pécé porttal. Mármint ezek filmek, ide felesleges a 60 frém. Viszont a pécésbe gondolom nem basszák bele a magyar fölriatot(persze a honosítók belerakják amúgy), mer azt a honiszoni fizette. Ráadásul lemez kontra digit.

/a konzolmentesek viszont ne hagyják ki a detroitot. QD legjobb játéka imho.
Biztos jól mentek Prón, de PS3-on a HR és a Beyond is tudott akadni. Sosem baj, ha 60 az fps. Kivéve, ha több is lehet.
Avatar
Moby

Hozzászólás #38428 2019.03.21. 00:47

Zóanagyvarázsló írta:Biztos jól mentek Prón, de PS3-on a HR és a Beyond is tudott akadni. Sosem baj, ha 60 az fps. Kivéve, ha több is lehet.
Fogalmam sincs hogy mennek prón. Megvan mind ps4-re is, de én a HR-t sem a Beyondot nem szedtem már le. Elég volt az ps3-on. A pécés verza ugyanígy fog járni, kiegészülve a Detroittal. Amúgy is remek portnak ígérkeznek, 1080 az ajánlott vga...
Avatar
Botond

Hozzászólás #38429 2019.03.21. 08:51

Micsu írta:timed excl, te sietsz valahova? :)
Nem, meg amúgy is a minél kevesebb játékot vegyek, minél többet faragjak a backlogból projekt fut idén. Majd jövőre ha beesnek 5 euró alá stamen, vagy már ingyen lesznek epicstoreon, akkor belenézek mi is ez az ultimate sony jóság.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #38430 2019.03.21. 10:27

Moby írta:Fogalmam sincs hogy mennek prón. Megvan mind ps4-re is, de én a HR-t sem a Beyondot nem szedtem már le. Elég volt az ps3-on. A pécés verza ugyanígy fog járni, kiegészülve a Detroittal. Amúgy is remek portnak ígérkeznek, 1080 az ajánlott vga...
Én nem láttam még a gépigényt sehol, de szoktak írni hülyeséget a hivatalosban is, majd kiderül. Húgom sokszor végig szokta játszani a QD-játékokat, ha vele meg tudom majd osztani őket Family Sharingben, már akkor megérik. Amíg a PC ott van mindenütt és mindenkor, addig már csak ezért is egyértelműen preferált platform.

Vissza: “Leáldozott.hu”