A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #38081 2019.03.11. 20:45

benőmenő írta:Ma pörgött le először a stáblista devil hunter (normál) nehézségen. Istenkirálycsászárság a cucc. :eljen:
re2, metro, dmc, sekiro.. nem gyengén indul az év. Még az re2 elején járok, de szerintem 2x annyit szaladgáltam mint zeldában összesen.
Kurvabonyolult egy rendőrörs ez. :whatever:
Avatar
Moby

Hozzászólás #38082 2019.03.11. 20:48

DanielT írta::eljen: Majd tolj képet, ha már olyan állapotban van. Profi kábelmenedzsmentet várunk! :nezze:
Naja. Nem lenne baj, ha valaki legalább ezt a majd hároméves referenciát megugraná. Bár valami rémlik, hogy a tied is egész emberes lett :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #38083 2019.03.11. 20:50

Greyfox írta:re2, metro, dmc, sekiro.. nem gyengén indul az év. Még az re2 elején járok, de szerintem 2x annyit szaladgáltam mint zeldában összesen.
Kurvabonyolult egy rendőrörs ez. :whatever:
Naigen. A Normandy alaprajzát porolhatták le! :miaz:
Avatar
eje75

Hozzászólás #38084 2019.03.11. 21:01

DanielT írta::eljen: Majd tolj képet, ha már olyan állapotban van. Profi kábelmenedzsmentet várunk! :nezze:
öööö...ha valamihez, hát a kábel elrendezéshez nincs affinitásom...tolok majd valamit, de a proci hűtő nagyon belerondít az összképbe... szégyen, ahogy kinéz...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #38085 2019.03.11. 21:08

Moby írta:Naja. Nem lenne baj, ha valaki legalább ezt a majd hároméves referenciát megugraná. Bár valami rémlik, hogy a tied is egész emberes lett :D
Hát még ma is felvállalom az tuti. :)

Lámpák felgyú'tva:
Spoiler
Kép
Avatar
eje75

Hozzászólás #38086 2019.03.11. 21:10

eje75 írta:a proci hűtő nagyon belerondít az összképbe... szégyen, ahogy kinéz...
Ez valami qwára tetszik, szégyen, hogy AMD only....
Avatar
DanielT

Hozzászólás #38087 2019.03.11. 21:10

Greyfox írta:re2, metro, dmc, sekiro.. nem gyengén indul az év. Még az re2 elején járok, de szerintem 2x annyit szaladgáltam mint zeldában összesen.
Kurvabonyolult egy rendőrörs ez. :whatever:
Art museum, csak átalakították E! :nezze:
Avatar
Botond

Hozzászólás #38088 2019.03.12. 00:24

Elkoptak a mellékküldik is, kapta az unistallt. Szóval ahogy Moby is írta majd' két éve, kecijóvót!
Avatar
Micsu

Hozzászólás #38089 2019.03.12. 15:23

házigazda unszolására
The.Ballad.of.Buster.Scruggs.2018
jóféle, egyébként is szeretem a westernt, kicsit morbid de bőven normális keretek között, a balladák azért változó minőségűek :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #38090 2019.03.12. 19:02

Atyaúristen mekkora epik fail mocsok-kiállítás ez itt a Twitch legaljára görgetve. :DDD

epikfail.jpg
Avatar
Botond

Hozzászólás #38091 2019.03.12. 19:24

DanielT írta:Atyaúristen mekkora epik fail mocsok-kiállítás ez itt a Twitch legaljára görgetve. :DDD
Xbox insidera készülsz már, mi? :) Amúgy witcher3at miért nem karikáztad be? :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #38092 2019.03.12. 19:33

Botond írta:Xbox insidera készülsz már, mi? :) Amúgy witcher3at miért nem karikáztad be? :)
A 4 éves, bombasiker single player játékot? Nem láttam éppen értelmét párhuzamba állítani a vadonatúj, multi only címekkel, ami a Twitch legnépszerűbb műfaja.
Avatar
Botond

Hozzászólás #38093 2019.03.12. 19:37

DanielT írta:A 4 éves, bombasiker single player játékot? Nem láttam éppen értelmét párhuzamba állítani a vadonatúj, multi only címekkel, ami a Twitch legnépszerűbb műfaja.
Azokat mindenki játsza, azért nem nézi senki. :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #38094 2019.03.12. 19:41

Botond írta:Azokat mindenki játsza, azért nem nézi senki. :)
Kikapcsolt monitorral tolják? :ijedt:

BTW nagyon izgi lesz az Xbox event, alig várom a bejelentéseket! Az elmúlt szűk 10 év csak bizakodásra ad okot és szilárd alapot! :idiota:
Avatar
Botond

Hozzászólás #38095 2019.03.12. 19:54

DanielT írta:Kikapcsolt monitorral tolják? :ijedt:

BTW nagyon izgi lesz az Xbox event, alig várom a bejelentéseket! Az elmúlt szűk 10 év csak bizakodásra ad okot és szilárd alapot! :idiota:
Bejelentik az Xboxot switchre! :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #38096 2019.03.12. 20:09

Botond írta:Bejelentik az Xboxot switchre! :banplz:
Gyönyörű és képletes hasonlatokat tudnék mondani erre a varázslatos összeállásra, de szerintem kitaláljátok magatoktól is. :fogmosas:
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #38097 2019.03.12. 20:22

Moby írta:Bestickeltem egy egyterás ssd-t a kukásgépbe, majd átmigráltam rá a windowst, majd szétkaptam a szabad helyeket, illetve kibővítettem a win partíciót.
Az egész folyamat bruttó
ÖT (5)
perc alatt zajlott le. :wilting:
Anélkül, hogy mindenféle pendriveos livelófaszra bútoltam volna, vagy akár a win kiléptetett volna. A gép egyszer indult újra, amikor kivettem a régi ssd-t, meg bebútoltam az újra.
Egészen szürreális, ahogy ezt az költözködést procedúrát mára tökéletesre reszelték.
Felhasznált szoftverek: macrium reflect(free), minitool partition wizard (free).
Nekem nem kellett kettő eszközt használni egy migráláshoz. Még régen vettem egy EVO-t, ahhoz volt a Samsungnak saját toolja, amit pár klikk után megcsinálta. Egy régi SSD-hez meg a free AOMEI Backuppert használtam (asszem).
Avatar
Moby

Hozzászólás #38098 2019.03.12. 20:33

aabyssx írta:Nekem nem kellett kettő eszközt használni egy migráláshoz. Még régen vettem egy EVO-t, ahhoz volt a Samsungnak saját toolja, amit pár klikk után megcsinálta. Egy régi SSD-hez meg a free AOMEI Backuppert használtam (asszem).
A migráláshoz nekem sem kellett kettő tool, de az új vinyó meg a régi között volt egy jelentékttelen nyolcszoros szorzó kapacitásban, azzal meg a migrálócucc magában nem nagyon tud mit kezdeni (gondolom másik sem, hacsak nincs egybeépítve partition managerrel).
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #38099 2019.03.12. 20:51

Moby írta:A migráláshoz nekem sem kellett kettő tool, de az új vinyó meg a régi között volt egy jelentékttelen nyolcszoros szorzó kapacitásban, azzal meg a migrálócucc magában nem nagyon tud mit kezdeni (gondolom másik sem, hacsak nincs egybeépítve partition managerrel).
Nekem majdnem 2x szorzó volt az egyiknél, a másik meg kisebb volt, mert HDD-ről migráltam.
Avatar
Moby

Hozzászólás #38100 2019.03.12. 21:11

aabyssx írta:Nekem majdnem 2x szorzó volt az egyiknél, a másik meg kisebb volt, mert HDD-ről migráltam.
az vilinger, csak én nem akartam 1 terás win partíciót :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #38101 2019.03.12. 21:31

Moby írta:az vilinger, csak én nem akartam 1 terás win partíciót :D
Akkor hova telepíted a böngészőket?! :wow2:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #38102 2019.03.12. 21:32

DanielT írta:Akkor hova telepíted a böngészőket?! :wow2:
Meg a többi színt és az análkólát?
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #38103 2019.03.12. 21:36

Marha jó, hogy backeltem a Phoenix Pointot, megy Epic Store-ra egy évre.

phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #38104 2019.03.12. 21:41

Zóanagyvarázsló írta:Marha jó, hogy backeltem a Phoenix Pointot, megy Epic Store-ra egy évre.
Érezd milyen jó, ahogy kompetitív harc folyik a kegyeidért! :nezze:
Avatar
Botond

Hozzászólás #38105 2019.03.12. 21:47

Moby írta:az vilinger, csak én nem akartam 1 terás win partíciót :D
Ő, miért is? NTFS meg SSD sebesség mellett mi értelme szétszabdalni egy terás vinyót? Megszokás?
Avatar
Botond

Hozzászólás #38106 2019.03.12. 21:50

Zóanagyvarázsló írta:Marha jó, hogy backeltem a Phoenix Pointot, megy Epic Store-ra egy évre.
Kapitalizmus az ilyen, a kínaiak többel backelték, mint te. Viszont visszaadják a pénzt, ha kéred. Kérd vissza, és nyáron elhívhatod belőle az egész topikot fagyizni! Pisztácia elfogyott, csokoládé nem is volt!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #38107 2019.03.12. 22:03

Mielőtt elindult volna a Minecraft videó:

sahdasd.jpg
Avatar
Botond

Hozzászólás #38108 2019.03.12. 22:12

DanielT írta:Mielőtt elindult volna a Minecraft videó:
Ennyi. Jön minecraft a gamepassba, egyből ledobták az atomot. :wow2:
Avatar
Botond

Hozzászólás #38109 2019.03.12. 22:20

Ez mondjuk klasszik, hogy steamen fent van a bejelentés pillanatában, a win10 storeban meg nem. Epic storet nem néztem, azokat Zó backeli, majd ő megnézi. :)
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #38110 2019.03.12. 23:02

Lassan itt a got új évada, és mivel 8 éve kezdtük, 1 éves szünetekkel, ezért pl. az utalások néha már nem jöttek át, mert mondjuk 4 évvel ezelőtti eseményeket firtattak..
Röviden: teljesen indokoltan kezdtük el az elejétől, remélhetőleg végzünk, mire kint lesz a záró évad összes része, amit amúgy simán megnéznék moziban.
Az első évadot le is pörgettük, jó nagy féreg már most mindenki, folyamatosan nyílik a bicska a zsebemben, nem győzöm visszacsukni.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #38111 2019.03.13. 00:03

Botond írta:Kapitalizmus az ilyen, a kínaiak többel backelték, mint te. Viszont visszaadják a pénzt, ha kéred. Kérd vissza, és nyáron elhívhatod belőle az egész topikot fagyizni! Pisztácia elfogyott, csokoládé nem is volt!
Az egy évet még nem is bánnám, ha odaadnák utána a steames verziót a DLC-kkel. Más kérdés, hogy akkor már megvárhatom a steames akciót is, drágább úgyse lesz.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #38112 2019.03.13. 00:05

Botond írta:Ez mondjuk klasszik, hogy steamen fent van a bejelentés pillanatában, a win10 storeban meg nem. Epic storet nem néztem, azokat Zó backeli, majd ő megnézi. :)
A Game Pass miatt itt a Windows Store mégis tényező. Mondjuk normális áron lehet, hogy inkább megvenném Steamre, mert ez egy rakat játék előfizetéses rendszerhez, de majd meglátjuk az árazást, és hogy ki min akar hélóforozni.
Avatar
Botond

Hozzászólás #38113 2019.03.13. 00:09

Zóanagyvarázsló írta:és hogy ki min akar hélóforozni.
Mire gondolsz? Hogy lesz aki majd telefonra streameli? Vagy aki x1en nyomja majd? Mert hogy win10 store meg Steam az tökmindegy, a stratégiai cuccaik is, amik vannak mindkét helyen, azoknak is közös a multi része már ezer éve.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #38114 2019.03.13. 00:24

Zóanagyvarázsló írta:Marha jó, hogy backeltem a Phoenix Pointot, megy Epic Store-ra egy évre.


ha csak egy évre megy lefosom, egyébként se játszottam volna 1st day
Avatar
Micsu

Hozzászólás #38115 2019.03.13. 00:27

Zóanagyvarázsló írta:A Game Pass miatt itt a Windows Store mégis tényező. Mondjuk normális áron lehet, hogy inkább megvenném Steamre, mert ez egy rakat játék előfizetéses rendszerhez, de majd meglátjuk az árazást, és hogy ki min akar hélóforozni.
steam lesz ebből amilyen jól megy winstoreon a geow coop is :D
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #38116 2019.03.13. 00:46

Botond írta:Mire gondolsz? Hogy lesz aki majd telefonra streameli? Vagy aki x1en nyomja majd? Mert hogy win10 store meg Steam az tökmindegy, a stratégiai cuccaik is, amik vannak mindkét helyen, azoknak is közös a multi része már ezer éve.
Ezt nem követtem, csak nem cseszik el ezúttal a crossplayt.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #38117 2019.03.13. 00:47

Micsu írta:steam lesz ebből amilyen jól megy winstoreon a geow coop is :D
Ugyan szerintem bitang volt a hétfői etap :kuss:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #38118 2019.03.13. 07:53

Halopécén kívül volt valami ezen a tegnapi nagyon diverz és progresszív MS rendezvényen? Nem találok semmi hírt és ez valszeg meg is válaszolja a kérdésemet...
Avatar
Botond

Hozzászólás #38119 2019.03.13. 07:54

Zóanagyvarázsló írta:Ugyan szerintem bitang volt a hétfői etap :kuss:
Erről mondjuk mesélhetnétek, hogy mi volt a gond. Meg szerintem amúgy xbox liveon keresztül van a steames MS játék multija is a crossplay miatt (nem próbáltam), szóval multi szempontból ugyanazt kell tudja ha steames, ha win10 storeos.
Meg nem úgy volt, hogy nagy age of empires bejelentés is lesz, vagy az csak e3on?
Avatar
Botond

Hozzászólás #38120 2019.03.13. 07:55

DanielT írta:Halopécén kívül volt valami ezen a tegnapi nagyon diverz és progresszív MS rendezvényen? Nem találok semmi hírt és ez valszeg meg is válaszolja a kérdésemet...
Lesz átlátszó/fehér kombinációban xbox one controller, meg megjelenik x1re a klészi tamás divízió2je meg még két további lövölde cucc, asszem ennyi.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #38121 2019.03.13. 09:11

Botond írta:Erről mondjuk mesélhetnétek, hogy mi volt a gond. Meg szerintem amúgy xbox liveon keresztül van a steames MS játék multija is a crossplay miatt (nem próbáltam), szóval multi szempontból ugyanazt kell tudja ha steames, ha win10 storeos.
Meg nem úgy volt, hogy nagy age of empires bejelentés is lesz, vagy az csak e3on?
Jól mondod, úgy volt. Majd lesz fejlemény.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #38122 2019.03.13. 09:14

Artynak nagyon boldog, análkólázásban és Abuban gazdag születésnapot kívánok!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #38123 2019.03.13. 09:30

Hoppácska tényleg! Az ajándékát már megkapta a Héló-k képében, úgyhogy szerencsére már csak a jókívánságaimat kell átadnom! :D Szal' sok bódogat!
Avatar
Botond

Hozzászólás #38124 2019.03.13. 09:41

Jaja, boldog Arty napot mindenkinek, az AMD legyen veletek! Persze csak VGA fronton!
Avatar
kigyi

Hozzászólás #38125 2019.03.13. 09:41

Greyfox írta:Lassan itt a got új évada, és mivel 8 éve kezdtük, 1 éves szünetekkel, ezért pl. az utalások néha már nem jöttek át, mert mondjuk 4 évvel ezelőtti eseményeket firtattak..
Röviden: teljesen indokoltan kezdtük el az elejétől, remélhetőleg végzünk, mire kint lesz a záró évad összes része, amit amúgy simán megnéznék moziban.
Az első évadot le is pörgettük, jó nagy féreg már most mindenki, folyamatosan nyílik a bicska a zsebemben, nem győzöm visszacsukni.
Én is nézem végig lassan. Még valamikor Decemberben kezdtem el és most a 6. évad második felénél tartok :D Jó nézni így egymás után őket és próbálom úgy beosztani, hogy kitartsak vele a következő évad kezdetéig, de szerintem valamelyik nap egyben le fog menni a 7. évad.
Avatar
Botond

Hozzászólás #38126 2019.03.13. 09:46

kigyi írta:Én is nézem végig lassan. Még valamikor Decemberben kezdtem el és most a 6. évad második felénél tartok :D Jó nézni így egymás után őket és próbálom úgy beosztani, hogy kitartsak vele a következő évad kezdetéig, de szerintem valamelyik nap egyben le fog menni a 7. évad.
Én vasárnap ültem neki, hogy hatodik évad utolsó két részét meg a hetedik évadot átpörgessem. Néztem összesen 2-3 órát, a többit tekertem. Nincs már türelmem újra végignézni miután minden részt láttam 2-3x és olvastam is ami könyvben kijött. Pedig én is elhatároztam, hogy újranézem, de áh, ha már időutazás meg 2017, meg stb, akkor már inkább lepörgettem az andromédát, az legalább adott újat. :)
Avatar
Botond

Hozzászólás #38127 2019.03.13. 09:47

Zóanagyvarázsló írta:Jól mondod, úgy volt. Majd lesz fejlemény.
És az UWP multi? Mit análkóláztatok össze? :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #38128 2019.03.13. 09:55

Botond írta:Ő, miért is? NTFS meg SSD sebesség mellett mi értelme szétszabdalni egy terás vinyót? Megszokás?
Azé', mer ha esetleg túltelepíteném böngészővel a windows, és esetleg usererror miatti reinstall kéne (ok, tudom, hogy ilyen nem történik, most csak elméletben játsszunk el a gondolattal), akkor ne 1 csigaterát kelljen gyalulni. Na ezé.
Avatar
Moby

Hozzászólás #38129 2019.03.13. 09:58

Juj, na akkor én is éces vájling és gyermekerőszakmentes arty napot kívánok minden artynak*, és nem artynak.


/nem feledve a leáld defaultdizájnért felelőset sem!
Avatar
Botond

Hozzászólás #38130 2019.03.13. 11:09

Moby írta:Azé', mer ha esetleg túltelepíteném böngészővel a windows, és esetleg usererror miatti reinstall kéne (ok, tudom, hogy ilyen nem történik, most csak elméletben játsszunk el a gondolattal), akkor ne 1 csigaterát kelljen gyalulni. Na ezé.
Ja, velem nem fordult elő ilyen még ezzel a géppel, igaz csak 2016 január óta van meg, de ja, akkor szívás is lehetne. Azért lehetne, mert ugye nekem csak 500onvalahanyas a c: ami egyben van, és mellette van 2*2 tera, az egyik ssd a másik vinyó, és a vinyó az konkrétan üres, a C:-n meg van a winfos, pár aktuális 100 gigás cucc (most éppen talán gta5, acból a london meg az egyiptom és talán klészi tamás divízió egy, de az már lehet a d:-n figyel), amiknek felhő mentése van, szóval egy format c: sose ütne szíven. Meg ha a win10 önhatalmúlag nagytakarítást rendezne ott, akkor az se. De ja, ha csak egy ssd van és kész és félünk a kékhaláltól, akkor jól jöhet, ez eszembe se jutott.
Avatar
Moby

Hozzászólás #38131 2019.03.13. 11:35

Nem tudtam tegnap nézni ezt a szart: hélópécé mikor jön?
Avatar
Botond

Hozzászólás #38132 2019.03.13. 11:39

Moby írta:Nem tudtam tegnap nézni ezt a szart: hélópécé mikor jön?
Semmi dátum, majd jön. Először reach, aztán sorban 1-2-3..., vmikor. Steamen már fent a collection lapja, szóval lehet majd egyben is meg lehet venni és úgy kapod szakaszosan, mintha season passt vettél volna, vagy a franc tudja, de az összes érdemi infó, hogy jön és majd és steamre meg win10 storera.
Avatar
Moby

Hozzászólás #38133 2019.03.13. 11:42

Botond írta:Semmi dátum, majd jön. Először reach, aztán sorban 1-2-3..., vmikor. Steamen már fent a collection lapja, szóval lehet majd egyben is meg lehet venni és úgy kapod szakaszosan, mintha season passt vettél volna, vagy a franc tudja, de az összes érdemi infó, hogy jön és majd és steamre meg win10 storera.
Engem a steam nem izgat, nekem megvan boxra, ergo kell kapjam pécére is (play anywhere). Mondjuk annak örülök, hogy a reach is belekerül.
Avatar
Botond

Hozzászólás #38134 2019.03.13. 11:51

Moby írta:Engem a steam nem izgat, nekem megvan boxra, ergo kell kapjam pécére is (play anywhere). Mondjuk annak örülök, hogy a reach is belekerül.
Ilyenről se volt szó, hogy playanywhere lenne (vagy legalábbis nekem nem tűnt fel). Reachből a multi kerül be ingyé, a single rész az fizetős dlc lesz.
Avatar
Moby

Hozzászólás #38135 2019.03.13. 12:26

Botond írta:Ilyenről se volt szó, hogy playanywhere lenne (vagy legalábbis nekem nem tűnt fel). Reachből a multi kerül be ingyé, a single rész az fizetős dlc lesz.
Az bebaszna, ha felkerülne winsztórba külön a pécés meg a xboxos. Mondjuk annyival egyszerűsödne a helyzet, hogy ha így lesz, úgy semmire nem kell megvennem.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #38136 2019.03.13. 12:51

Botond írta:És az UWP multi? Mit análkóláztatok össze? :)
NAT- és routergányolás kell neki, az MS-fórumok szerint konzolon is. Minden más játékomban két kattintással megy a multi. MS :eljen:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #38137 2019.03.13. 15:15

Boldogot Artynak :P
Avatar
Botond

Hozzászólás #38138 2019.03.13. 15:23

Micsu írta:Boldogot Artynak :P
A hónapban még nem írt el, új barátai vannak akikkel együtt tud BF5özni.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #38139 2019.03.13. 17:20

Isten éltessen, Arty!
Avatar
eje75

Hozzászólás #38140 2019.03.13. 21:50

HBD Arty!!!!
Avatar
Moby

Hozzászólás #38141 2019.03.13. 23:19

Senki nem dobta be, megteszem hát én: az a pletyka ütötte fel a fejit, hogy a szotyi fővásárolni készül a TakeTwo-t. Csillagászati pízér. Mirefel a tt papírok az égbe mennek.
Én eléggé szotyifan, meg konzolfan vagyok itt, de ennek még én se tudnék tapsóni. Az igazságtartalma egyelőre kérdéses, nem beszél senki, lapítás van.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #38142 2019.03.13. 23:36

Moby írta:Senki nem dobta be, megteszem hát én: az a pletyka ütötte fel a fejit, hogy a szotyi fővásárolni készül a TakeTwo-t. Csillagászati pízér. Mirefel a tt papírok az égbe mennek.
Én eléggé szotyifan, meg konzolfan vagyok itt, de ennek még én se tudnék tapsóni. Az igazságtartalma egyelőre kérdéses, nem beszél senki, lapítás van.
Erről nyilván mindenkinek a GTA jut az eszébe, de van ott más is, például a Firaxis. Nem szabad, hogy Botond switches XCOM2-je és Civ VII-e veszélybe kerüljön!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #38143 2019.03.14. 07:47

Moby írta:Senki nem dobta be, megteszem hát én: az a pletyka ütötte fel a fejit, hogy a szotyi fővásárolni készül a TakeTwo-t. Csillagászati pízér. Mirefel a tt papírok az égbe mennek.
Én eléggé szotyifan, meg konzolfan vagyok itt, de ennek még én se tudnék tapsóni. Az igazságtartalma egyelőre kérdéses, nem beszél senki, lapítás van.
Ezen nagyon meglepődnék, ha megtörténne. Azon meg még jobban, ha exkluzív gyártás lenne a cél, mert ahogy Zó is mondja, nem csak egy GTA gyár. De még ha GTA is, iszonyatos mennyiségben fogy pécén is, szal' Sony kiadásban is ki kellene hozni, különben reszeltek egy tonna profitnak.

Persze amíg legfeljebb néhány vezető döntésén múlik, bármi megtörténhet, hiszen csak és kizárólag pénz a zsebbe kérdés az egész világ. Szarnak ezek bármire, ha kapnak annyit, hogy 5 életben nem tudják elkölteni.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #38144 2019.03.14. 08:53

HBD Arty baba, igy utolag is! :pias:
Avatar
Botond

Hozzászólás #38145 2019.03.14. 08:59

DanielT írta:Szarnak ezek bármire, ha kapnak annyit, hogy 5 életben nem tudják elkölteni.
Mi is ezt a mintát másolnánk szerintem, ha ilyen helyzetbe kerülnénk.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #38146 2019.03.14. 09:23

Botond írta:Mi is ezt a mintát másolnánk szerintem, ha ilyen helyzetbe kerülnénk.
Ja. Nem is nehéz megideologizálni, hisz "Meg AKARTÁK venni és biztosan jó dolgokat terveznek... én ezzel csak jót teszek a cégnek és magamnak is."

És akkor lesznek az Epic store exkluzívok és a többi gennyedék.
Avatar
Botond

Hozzászólás #38147 2019.03.14. 10:19

DanielT írta:Ja. Nem is nehéz megideologizálni, hisz "Meg AKARTÁK venni és biztosan jó dolgokat terveznek... én ezzel csak jót teszek a cégnek és magamnak is."

És akkor lesznek az Epic store exkluzívok és a többi gennyedék.
A pokolba vezető út is jószándékkal van kikövezve.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #38148 2019.03.14. 10:34

DanielT írta:Ezen nagyon meglepődnék, ha megtörténne. Azon meg még jobban, ha exkluzív gyártás lenne a cél, mert ahogy Zó is mondja, nem csak egy GTA gyár. De még ha GTA is, iszonyatos mennyiségben fogy pécén is, szal' Sony kiadásban is ki kellene hozni, különben reszeltek egy tonna profitnak.

Persze amíg legfeljebb néhány vezető döntésén múlik, bármi megtörténhet, hiszen csak és kizárólag pénz a zsebbe kérdés az egész világ. Szarnak ezek bármire, ha kapnak annyit, hogy 5 életben nem tudják elkölteni.
A GTA IV és V után egyébként az Activision vásárolta fel a Take-Two-t, úgy látszik a Sony az RDR után kap vérszemet. Egyelőre komolya alapja nincs a hírnek, de attól nem biztos, hogy nem volt is semmi ilyen mozgolódás. Egyelőre nem izgatom magam miatta
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #38149 2019.03.14. 12:06

Eddig ez a GeoW 4 egy fostornádó PC-n. A NAT-os routeres, konzolosokat érintő szarakodást már említettem, de van más is. Amíg egyedül próbálkozom vele, tökéletes minden, azt hinné az ember, hogy jó port, de kooperatívban elkezdett akadni, majd folyamatosan fagyni.

Panaszt nyilván találni mindenről, de ezekről tényleg rengeteget, vannak, akik szintén a multis módokat okolják, mások szerint a Pascal a baj. A kedvenc UWP-s troubleshootingtanácsom az, hogy minden indításnál telepíteni kell extra játékot a Windows Store-ból, mert csak akkor indul el a játék. Van, aki szerint nem elég egyet telepíteni, mindjárt négyet kell. (Hozzáteszem, nálam ez a probléma nem jelentkezett, csak kooperatívban nem kerek valami.)

Ment az FH4 is, eddig fura. Az RTSS-sel nem lehet kiíratni az értékeket, mint a GeoW4-ben, gondolom, mert UWP. A játék maga még talán tetszene is, ha nem lenne az egész körítésnek egy csillámpóni hangulata, meg nem szopnának fel egy 12. hely után is. Carmasgeddonhoz támad hozzá az embernek kedve. Az meg frusztrál, hogy bárhová megyek, mindig ismerős nickű AI-sofőrök jönnek szembe. Jobban örülnék kamuneveknek, mint artyknak, ForzaHaloFableMárkuszFénikszFuckYeah1234-eknek és PhilTheGreatSpencereknek.

Vissza: “Leáldozott.hu”