A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #37731 2019.03.05. 11:47

benőmenő írta:Gondoltam más is szenvedjen. :bdead:
miert nezel ilyet? :fejvakaras:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #37732 2019.03.05. 11:50

DanielT írta:És úgy tűnik nincs alternatíva, ami a szintetikus teszteken kívül előrelépést jelentene.
case closed.
majd valtassz, ha az Intel kiad valami tenyleg jot es nem lesz minden egyes elerhetö lap halott. vagy ha AMD jön ki valamivel... hú-nóz.
Avatar
eje75

Hozzászólás #37733 2019.03.05. 11:55

Moby írta:Inkább semmihez nem kell 650w-os táp manapság. Oké, valami agyontunnyantott proci meg vega kombóhoz lehet, de amúgy nem. Viszont túlméretezni soe baj a tápokat, jellemzően a teljesítményük felénél a legfickósabbak. Meg a félpasszív tápokat így teljesen passzívban lehet tartani. Amúgy meg egy 550-es is táp is elég mindenre, csak valami jobb kivitel legyen.
Seasonic prime ultra 650w-t néztem... Jó cég az még?
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #37734 2019.03.05. 11:58

eje75 írta:Seasonic prime ultra 650w-t néztem... Jó cég az még?
nekem M12II-620 EVO volt, azt javittatni kellett (akkor lett helyette a BQ!), vagyis adtak egy brennyu foliasat, ami ment ebay-re. arrol a modellröl lehetett talalni rossz visszajelzeseket, hangos is volt, mint a szar.
de a brand meg lehet jo. mindenhol elöfordulhat kaki.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #37735 2019.03.05. 12:00

SlickAdam írta:case closed.
majd valtassz, ha az Intel kiad valami tenyleg jot es nem lesz minden egyes elerhetö lap halott. vagy ha AMD jön ki valamivel... hú-nóz.
Jelen állás szerint ehhez a géphez még 3-4+ évig hozzá sem kell érni és mindig ultra@60 lesz minden 1080/1440p-ben. Nincs ezzel egyébként problémám.
Avatar
Botond

Hozzászólás #37736 2019.03.05. 12:30

SlickAdam írta:Be Quiet! Dark Power Pro-m csak 550W es eleg.
Nálam pont most a 650es BQ vacakol, ha tényleg a táp a ludas és mégsem a vidiadriver vagy az origin maga.
Avatar
eje75

Hozzászólás #37737 2019.03.05. 13:27

Botond írta:Nálam pont most a 650es BQ vacakol, ha tényleg a táp a ludas és mégsem a vidiadriver vagy az origin maga.

BQ  Straight Power 11 650W 80+ Gold (BN282) lett végül.. Ha xar lesz kibaszom és veszek másikat.... Nekem egyébként a kép elsötétülések Nvidia driver-től voltak... Felraktam a régi drivert, utána pedig az újabbat, és nem jött elő többé...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #37738 2019.03.05. 13:45

Hm. Létezik egy ilyen is és az Epic Store belekényszerítette a Steamet egy open béta elérhetővé tételébe. Este lehet, hogy kipróbálom.

phpBB [media]


Avatar
Botond

Hozzászólás #37739 2019.03.05. 13:46

eje75 írta:BQ  Straight Power 11 650W 80+ Gold (BN282) lett végül.. Ha xar lesz kibaszom és veszek másikat.... Nekem egyébként a kép elsötétülések Nvidia driver-től voltak... Felraktam a régi drivert, utána pedig az újabbat, és nem jött elő többé...
Én azzal hitegetem magam, hogy a reggeli origin patch megoldotta a problémát. Este kiderül, ha nem akkor én is cserélek drivert. Megint. Aztán kivágom az egészet az ablakon, és marad a switch. :)
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #37740 2019.03.05. 14:09

DanielT írta:Jelen állás szerint ehhez a géphez még 3-4+ évig hozzá sem kell érni és mindig ultra@60 lesz minden 1080/1440p-ben. Nincs ezzel egyébként problémám.
Pécés fosportok bármikor közbeszólhatnak. De amúgy igen. Bőven elégnek kéne lennie.
Következő konzolgenerációval - ha lesz olyan - bejöhetnek a tizensok magos (notebook?) CPU-k, amik okozhatnak macerát a mai 4/8 core cuccokban.
Avatar
kigyi

Hozzászólás #37741 2019.03.05. 14:24

Botond írta:Én azzal hitegetem magam, hogy a reggeli origin patch megoldotta a problémát. Este kiderül, ha nem akkor én is cserélek drivert. Megint. Aztán kivágom az egészet az ablakon, és marad a switch. :)
Estére megyek az ablak alá mindig jól jön egy ilyen konfig :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #37742 2019.03.05. 15:01

aabyssx írta:Pécés fosportok bármikor közbeszólhatnak. De amúgy igen. Bőven elégnek kéne lennie.
Következő konzolgenerációval - ha lesz olyan - bejöhetnek a tizensok magos (notebook?) CPU-k, amik okozhatnak macerát a mai 4/8 core cuccokban.
Ha a windows10 lesz az xbox2, akkor azé sok gond nem lesz. :) Szerintem Moby is a körmét rágja már, hogy csapathassa az RDR2 x1x verzát a csöveskonfigon! Réjtrésszel!
Avatar
Moby

Hozzászólás #37743 2019.03.05. 15:07

aabyssx írta:Pécés fosportok bármikor közbeszólhatnak. De amúgy igen. Bőven elégnek kéne lennie.
Következő konzolgenerációval - ha lesz olyan - bejöhetnek a tizensok magos (notebook?) CPU-k, amik okozhatnak macerát a mai 4/8 core cuccokban.
Mert amúgy okoztak valamiféle problémát a 4 magos rencerekben a játékok az elmúlt 5 évben, amióta 8 magosak a konzolok? :)
Hiszen te magad írtad: "A monopol-Intel 4 core világba folytotta a számítógépfejlődést, erre tervezték a játékfejlesztők a jelenlegi és a régi játékokat." - Ez hogyan lehetséges a 8 magos konzolok világában? :)
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #37744 2019.03.05. 15:12

Moby írta:Mert amúgy okoztak valamiféle problémát a 4 magos rencerekben a játékok az elmúlt 5 évben, amióta 8 magosak a konzolok? :)
Igen. Pl. frostbyte játékok a 4/4 i5-nél tudtak problémát okozni. Vagy open world játékok, ahol sok járókelő, animáló ojjektum van. Pl. AC, Deus Ex stb.
Avatar
Necro

Hozzászólás #37745 2019.03.05. 17:45

aabyssx írta:Igen. Pl. frostbyte játékok a 4/4 i5-nél tudtak problémát okozni. Vagy open world játékok, ahol sok járókelő, animáló ojjektum van. Pl. AC, Deus Ex stb.
4/4 Jelen. HE??
Avatar
Micsu

Hozzászólás #37746 2019.03.05. 18:00

Moby írta: Se Medvéhez nem mennék megint kupakolni :)
sztem amúgy ez lesz :mf2:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #37747 2019.03.05. 18:09

Botond írta:Én azzal hitegetem magam, hogy a reggeli origin patch megoldotta a problémát. Este kiderül, ha nem akkor én is cserélek drivert. Megint. Aztán kivágom az egészet az ablakon, és marad a switch. :)
nálad is sok a telepített böngésző valszeg :banplz:
Avatar
Botond

Hozzászólás #37748 2019.03.05. 18:55

eje75 írta:BQ  Straight Power 11 650W 80+ Gold (BN282) lett végül.. Ha xar lesz kibaszom és veszek másikat.... Nekem egyébként a kép elsötétülések Nvidia driver-től voltak... Felraktam a régi drivert, utána pedig az újabbat, és nem jött elő többé...
BQ Straight Power 10 600W 80+ Gold van nálam.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #37749 2019.03.05. 19:26

3 napra elhútzunk Barcelonba, most kerülök képbe. Keith és Koós kicsekkolt és Moby VGA-t upgradelt. Volt más? :D
Avatar
eje75

Hozzászólás #37750 2019.03.05. 19:34

Botond írta:BQ Straight Power 10 600W 80+ Gold van nálam.
old and busted.... new hotness
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #37751 2019.03.05. 19:47

Necro írta:4/4 Jelen. HE??
6600k @ 4.5, ugye? Hááááááát...
...nemtom. Lehet, hogy az elbírja a 8 notebook-threadre tervezett konzolfosportokat is. Nekem a 3570-el voltak már pár multithread helyzetben problémák, ahol egy 3770 jobb lett volna. (De azt csak 4.0 all core-ra húzva használtam.)
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #37752 2019.03.05. 19:54

A 6/12 Ryzen 2600-ban még az jópofa amúgy, hogy ha csak pár core-t hajt meg a játék - márpedig nem hajt meg sokat -, akkor hiába van OC, nem lesz olyan meleg és a budget coolerrel is halk.
Most a videokártyát én (még) nem is húztam meg. Hagyom, hogy a Freesync korrigálja valamennyire a kisebb beröccenéseket, és így nem hangos a gép.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára aabyssx 2019.03.05. 19:58-kor.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #37753 2019.03.05. 19:55

aabyssx írta:A 6/12 Ryzen 2600-ban még az jópofa amúgy, hogy ha csak pár core-t hajt meg a játék - márpedig nem hajt meg sokat -, akkor hiába van OC, nem lesz olyan meleg és a budget coolerrel is halk.
Most a videokártyát én (még) nem is húztam meg. Hagyom, hogy a Freesync korrigálja valamennyire a kisebb beröccenéseket, és így nem hangos a gép.
mi röccen be rajta? tekken? :D
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #37754 2019.03.05. 20:00

Watch Dogs 2. :D
(De mondjuk az kb. 50% GPU és 20% CPU használat mellett.)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #37755 2019.03.05. 20:06

Redeemer
Unreal engines kis beatemup játék (persze nem oldalnézetes), grafikailag rendben volt, semmi extra végig lehet rajta pár óra alatt szaladni, próbál változatos lenni szépen adagolja a nehézséget is

Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #37756 2019.03.05. 20:27

DanielT írta:Hm. Létezik egy ilyen is és az Epic Store belekényszerítette a Steamet egy open béta elérhetővé tételébe. Este lehet, hogy kipróbálom.
Kipróbáltam, nektek már nem kell. :idiota:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #37757 2019.03.05. 20:31

Greyfox írta:3 napra elhútzunk Barcelonba, most kerülök képbe. Keith és Koós kicsekkolt és Moby VGA-t upgradelt. Volt más? :D
Ettél valami jó kaját? Én konkrétan konzerven éltem amikor ott voltam, semmi nem tetszett. :D Tapas bazzeg... micsoda vicc.

De a város az meg olyan, hogy svájc megirigyelhetné amennyire rendben van infrastruktúrát illetően. Brutális EU pénzek mentek oda.
Avatar
Botond

Hozzászólás #37758 2019.03.05. 21:21

Na egész jól ment két órát az ME:A, aztán megint lekapcsolt, pedig ma vidia patch is volt, szóval felkúrtam az evga cuccot, hogy kezdje el logolni mindennek a hőmérsékletét, lekapcsolt, irány GTA5el kínozni a cuccot és hát a logok alapján mintha a procit főzné el az ME:A. Megnézzük holnap is mittud a cucc.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #37759 2019.03.05. 21:24

Botond írta:Na egész jól ment két órát az ME:A, aztán megint lekapcsolt, pedig ma vidia patch is volt, szóval felkúrtam az evga cuccot, hogy kezdje el logolni mindennek a hőmérsékletét, lekapcsolt, irány GTA5el kínozni a cuccot és hát a logok alapján mintha a procit főzné el az ME:A. Megnézzük holnap is mittud a cucc.
Proci visszavesz, ha túlmelegszik, amiatt nem fog lekapcsolni. Ha lekapcsol és nincs loopoló hang, valami őrület, az mindig táp.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #37760 2019.03.06. 00:21

szétszedném, összes csatlakozó le, tisztítanám, porszívóznám, újra összeraknám. cpu-t is ki-be. kicsi az esélye javulásnak, de hátha kontakt, rövidzár, rossz csatlakozás valahol...
Avatar
Botond

Hozzászólás #37761 2019.03.06. 07:07

Boldog Zó napot mindenkinek!

A gépet meg a hétvégén tervezem szétszedni, amúgy is ideje egy tavaszi nagytakarításnak, köszi a tippeket!
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #37762 2019.03.06. 07:36

HBD Zoo! :pias:
Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #37763 2019.03.06. 07:51

Hüppen börszdáj Zó!

Asszem itt csak téged érdekel a Timbleweed park, sőt már talán végig is toltad. Na én tegnap kezdtem, CRT shader beröffentve rá, VPN -en melóba bestreamelve tökéletes lesz. :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #37764 2019.03.06. 08:25

Közben felröppent a hír, hogy jön a Turok!!! Switchre, természetesen fórumszerte MEGŐRÜLT érte a gépet birtokló csürhe, akarom mondani elégedett vásárló.

"Why didn't y'all tell me it's coming to Switch?!?!

N64 Glory days are coming back!!!"

"Bought"

Esküszöm, ha écet lehetne rá kapni, azt is ünnepelnék.
Avatar
Botond

Hozzászólás #37765 2019.03.06. 08:31

DanielT írta:Közben felröppent a hír, hogy jön a Turok!!! Switchre, természetesen fórumszerte MEGŐRÜLT érte a gépet birtokló csürhe, akarom mondani elégedett vásárló.

"Why didn't y'all tell me it's coming to Switch?!?!

N64 Glory days are coming back!!!"

"Bought"

Esküszöm, ha écet lehetne rá kapni, azt is ünnepelnék.
Nem értem. Hétvégéid felét azzal töltöd, hogy antik cuccokat addig gányoljál, amíg játszható formát öltenek, mikor meg ezt vki más megcsinálja azoknak akiknek nincs komplett hétvégéjük ilyesmivel baszódni, de mégis van igényük ilyesmire, és cserébe el is kéri azt az órabért ami az egész hétvégés baszódás megspórolásáért jár, akkor az olyan, mint az éc? Hámáhogymér?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #37766 2019.03.06. 08:43

Botond írta:Nem értem. Hétvégéid felét azzal töltöd, hogy antik cuccokat addig gányoljál, amíg játszható formát öltenek, mikor meg ezt vki más megcsinálja azoknak akiknek nincs komplett hétvégéjük ilyesmivel baszódni, de mégis van igényük ilyesmire, és cserébe el is kéri azt az órabért ami az egész hétvégés baszódás megspórolásáért jár, akkor az olyan, mint az éc? Hámáhogymér?
ELŐSZÖR IS! Nem a hétvégéim felét, hanem többnyire az egészet! :D És nem is érdemes a kettőt összehasonlítani, mert amire egy átlag Switch vevőnek igénye van, az 20 éve duplaklikkel indított emulátorral, 0 ezredmásodperc gányolással menne. Én az über authentikus fílingért gányolok ennyit.

Egyébként csak az a lényeg, hogy átlagosan harmincezer éve elérhető minden másik platformon, mire portolják Switchre, de onnantól kezdve hirtelen mindenkinek kell és ezt nagyon hangosan a világba is szükséges ordítani.

DEHOGYAZÉRT... korrekt legyen a konkrét helyzet megítélése, azt hittem, hogy a 3-4 éves Turok Remastered mindenre kijött akkoriban és most látom, hogy nem. PS4-re pl a mai napig nincs.

Szóval teljesen érthető, hogy miért őrülnek meg most érte. Olyanok is, akik még nem is éltek, amikor a Turok bármilyen tekintetben* releváns volt.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #37767 2019.03.06. 08:51

DanielT írta:... amire egy átlag Switch vevőnek igénye van, az 20 éve duplaklikkel indított emulátorral, 0 ezredmásodperc gányolással menne.
felteve, hogy hyper deluxe Intel processzor hajtja 5 GHz-en :banplz:
Avatar
Botond

Hozzászólás #37768 2019.03.06. 08:52

DanielT írta:ELŐSZÖR IS! Nem a hétvégéim felét, hanem többnyire az egészet! :D És nem is érdemes a kettőt összehasonlítani, mert amire egy átlag Switch vevőnek igénye van, az 20 éve duplaklikkel indított emulátorral, 0 ezredmásodperc gányolással menne. Én az über authentikus fílingért gányolok ennyit.

Egyébként csak az a lényeg, hogy átlagosan harmincezer éve elérhető minden másik platformon, mire portolják Switchre, de onnantól kezdve hirtelen mindenkinek kell és ezt nagyon hangosan a világba is szükséges ordítani.

DEHOGYAZÉRT... korrekt legyen a konkrét helyzet megítélése, azt hittem, hogy a 3-4 éves Turok Remastered mindenre kijött akkoriban és most látom, hogy nem. PS4-re pl a mai napig nincs.

Szóval teljesen érthető, hogy miért őrülnek meg most érte. Olyanok is, akik még nem is éltek, amikor a Turok bármilyen tekintetben* releváns volt.
Szerintem az átlag switch usernek nincs pcje amúgy. Meg az átlag pc usernek nincs meg a skillje az emulátorozáshoz, nézd meg a win10 is kifog a felhasználok jelentős százalékán. Meg amúgy is ilyen időket élünk, hogy alapelvárás, hogy mindenkinek a szájába legyen adagolva a sült galamb, nehogymár lépni kelljen érte kettőt. És szerintem az sem ördögtől való, hogy a switch júzer a switch kiadásoknak örül. Én nem látok ebben semmi kivetnivalót, nemhogy écet. Persze én a probléma része vagyok, mert skyrim három platformra van meg mindenestől és csak a harmadikon tudott elkapni a gépszíj. Ha ME:A tovább szarozik, akkor lehet a hétvégét is belefüstölöm jól. Aztán jöhet vmi wii u-ról portolt cucc. :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #37769 2019.03.06. 09:10

SlickAdam írta:felteve, hogy hyper deluxe Intel processzor hajtja 5 GHz-en :banplz:
320x240 alatti felbontású, pixelgrafikás gémek miatt gányolok főleg, azokat már egy Pentium 1 is vitte. Bár az is Intel volt.... FUCK. :idiota:

EGYÉBKÉNT AMD K5 -ön is mintha úgy rémlene, hogy szívás volt a SNES emuval, szal' van ami nem változik.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #37770 2019.03.06. 09:18

SlickAdam írta:felteve, hogy hyper deluxe Intel processzor hajtja 5 GHz-en :banplz:
Szó szerint 10+ éve az Athlon xp-n is csak betallóztad a rom file-t Project 64-ben és indult a Turok, a Mario Kart 64, meg a többi. Tudom, mert játszottam.
Ugyanez ma megy a 40k-s kínai telefonon.
Isten éltessen, Zó! :integet2:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #37771 2019.03.06. 09:21

legközelebb 3 szmajlit teszek
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #37772 2019.03.06. 09:46

DanielT írta:Ettél valami jó kaját? Én konkrétan konzerven éltem amikor ott voltam, semmi nem tetszett. :D Tapas bazzeg... micsoda vicc.

De a város az meg olyan, hogy svájc megirigyelhetné amennyire rendben van infrastruktúrát illetően. Brutális EU pénzek mentek oda.

Tavaly Lisszabonban kihagytam a paelat, most ettem, nem volt rossz. Amugy nekem a basic serrano feher frissen sult ropogos kifliben azzal a paradicsomos szosszal meghintve verhetetlen, es nevetsegea aron adtak. A piacon meg letoltunk vagy 6, helyben keszitett smoothie-t, izbomba, kicsit mad ize van itt a gyümiknek :)


más: Resi 2 microstutter? Probaltam mindent. Eddig a legjobb eredmenyt azzal ertem el, hogy maxra allitottam mindent (valahol olvastam, mint megoldas). Gpu/cpunincs limiten, de azt is olvastam, hogy 8 szal ajanlott, 4670k-n az meg nincs.
Persze megfordult a fejemben az upgrade, az ujabb lapok mar ddr4-esek? Ha igen, gondolom 200 alatt nem uszom meg.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #37773 2019.03.06. 09:48

Boldog szulinapot Zó! :smile:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #37774 2019.03.06. 09:52

Greyfox írta:Tavaly Lisszabonban kihagytam a paelat, most ettem, nem volt rossz. Amugy nekem a basic serrano feher frissen sult ropogos kifliben azzal a paradicsomos szosszal meghintve verhetetlen, es nevetsegea aron adtak. A piacon meg letoltunk vagy 6, helyben keszitett smoothie-t, izbomba, kicsit mad ize van itt a gyümiknek :)
más: Resi 2 microstutter? Probaltam mindent. Eddig a legjobb eredmenyt azzal ertem el, hogy maxra allitottam mindent (valahol olvastam, mint megoldas). Gpu/cpunincs limiten, de azt is olvastam, hogy 8 szal ajanlott, 4670k-n az meg nincs.
Persze megfordult a fejemben az upgrade, az ujabb lapok mar ddr4-esek? Ha igen, gondolom 200 alatt nem uszom meg.
Én a microstuttert megúsztam a 4690k-val. Viszont a hardcore miatt ki kellett kapcsolni cfg-ből a vendor extensionöket (hogy ne főjön ki a játék a tükrös szobáknál), szóval ha kicsit több a volumetric light az már médiumon is betérdel a 1060 bordái közé. Meg amikor helyszínváltásnál sokat streamel a játék ott elfogy a levegő a haswellnél és el-el dobál frémeket.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #37775 2019.03.06. 09:54

Greyfox írta:Tavaly Lisszabonban kihagytam a paelat, most ettem, nem volt rossz. Amugy nekem a basic serrano feher frissen sult ropogos kifliben azzal a paradicsomos szosszal meghintve verhetetlen, es nevetsegea aron adtak. A piacon meg letoltunk vagy 6, helyben keszitett smoothie-t, izbomba, kicsit mad ize van itt a gyümiknek :)
Én is március környékén voltam és ugyanazon a piacon ettem lenyűgöző szépségű és teljesen ízetlen gyümölcsöket. Löttyöt nem próbáltam, pedig hatalmas piramisokba halmozva csalogattak azok is.
Avatar
Botond

Hozzászólás #37776 2019.03.06. 10:06

DanielT írta:Én is március környékén voltam és ugyanazon a piacon ettem lenyűgöző szépségű és teljesen ízetlen gyümölcsöket. Löttyöt nem próbáltam, pedig hatalmas piramisokba halmozva csalogattak azok is.
Tavaly én is voltam 2-2,5 hetet Barcelonában a kölkökkel nyaralni, ettünk-ittunk össze-vissza mindent. :D Lányomnak kedvenc kajáldája is lett a parton, ahol jelképes 50 euróért tolta a rántott bordát magába a legnagyobb megelégedésére. :D
Lisszabon rajta van a listán, de sosincs jegy fillérekért olyankor ami nekem is jó lenne.
Avatar
insp

Hozzászólás #37777 2019.03.06. 10:11

Botond írta:Tavaly én is voltam 2-2,5 hetet Barcelonában a kölkökkel nyaralni, ettünk-ittunk össze-vissza mindent. :D Lányomnak kedvenc kajáldája is lett a parton, ahol jelképes 50 euróért tolta a rántott bordát magába a legnagyobb megelégedésére. :D
Lisszabon rajta van a listán, de sosincs jegy fillérekért olyankor ami nekem is jó lenne.


Lisszabon tul van hypolva szerintem. Max 2 napra erdekes.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #37778 2019.03.06. 10:16

DanielT írta:Én is március környékén voltam és ugyanazon a piacon ettem lenyűgöző szépségű és teljesen ízetlen gyümölcsöket. Löttyöt nem próbáltam, pedig hatalmas piramisokba halmozva csalogattak azok is.
Akkor ezt elsztad! :hawaii: , persze a lényegre nem válaszoltál! :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #37779 2019.03.06. 10:26

Greyfox írta:Akkor ezt elsztad! :hawaii: , persze a lényegre nem válaszoltál! :)
Sajnos a konfigom nem microstutter kompatibilis, szal nem tudok mit mondani. :fogmosas:
Avatar
Necro

Hozzászólás #37780 2019.03.06. 10:29

Nem tapasztaltam microshuttert a RES2-nél (6600k + GTX1070, 1080p).
Avatar
Botond

Hozzászólás #37781 2019.03.06. 10:31

insp írta:Lisszabon tul van hypolva szerintem. Max 2 napra erdekes.
Ja, én is egy hosszú hétvégében gondolkozok max, de általában 10k környékére lövöm be a repjegyeket oda-vissza/fő, és Lisszabon az mindig 30nál indul a nekem megfelelő időpontokban, és hát annyi pénz a világon nincs!
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #37782 2019.03.06. 10:32

Greyfox írta:más: Resi 2 microstutter? Probaltam mindent. Eddig a legjobb eredmenyt azzal ertem el, hogy maxra allitottam mindent (valahol olvastam, mint megoldas). Gpu/cpunincs limiten, de azt is olvastam, hogy 8 szal ajanlott, 4670k-n az meg nincs.
biztos ami biztos: Riva-val ratoltad a 60-as cap-et?
Avatar
Moby

Hozzászólás #37783 2019.03.06. 10:36

DanielT írta:Közben felröppent a hír, hogy jön a Turok!!! Switchre, természetesen fórumszerte MEGŐRÜLT érte a gépet birtokló csürhe, akarom mondani elégedett vásárló.

"Why didn't y'all tell me it's coming to Switch?!?!

N64 Glory days are coming back!!!"

"Bought"

Esküszöm, ha écet lehetne rá kapni, azt is ünnepelnék.
Én azt a turkokos láztot régen sem értettem, szar játéknak tartottam a maga idejében is. Bár én is a switchet birtokló csürhéhez tartozom, ezt biztosan kihagyom.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Moby 2019.03.06. 10:37-kor.
Avatar
Moby

Hozzászólás #37784 2019.03.06. 10:37

Isten éltessen Zó!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #37785 2019.03.06. 10:45

Moby írta:Én azt a turkokos láztot régen sem értettem, szar játéknak tartottam a maga idejében is. Bár én is a switchet birtokló csürhéhez tartozom, ezt biztosan kihagyom.
Nagyon különleges hangulata volt és a grafika, hang, illetve tech is odab@szcsizott. Mint játék rohadtul idegesítő bolyongás a ködben, ami korlátozottan szórakoztató hosszútávon.
Avatar
Moby

Hozzászólás #37786 2019.03.06. 10:51

DanielT írta:Nagyon különleges hangulata volt és a grafika illetve tech is odab@szcsizott. Mint játék rohadtul idegesítő bolyongás a ködben, ami korlátozottan szórakoztató hosszútávon.
Hát én semmi odbaszcsizót sem láttam benne. Csak azt, hogy minden szürke meg ződ, amíg el nem vágja a kék köd, azaz kettő méterre előtted. És kb minden ilyen kurvaprimitív volt benne.
Avatar
Moby

Hozzászólás #37787 2019.03.06. 10:53

Greyfox írta:Tavaly Lisszabonban kihagytam a paelat, most ettem, nem volt rossz. Amugy nekem a basic serrano feher frissen sult ropogos kifliben azzal a paradicsomos szosszal meghintve verhetetlen, es nevetsegea aron adtak. A piacon meg letoltunk vagy 6, helyben keszitett smoothie-t, izbomba, kicsit mad ize van itt a gyümiknek :)


más: Resi 2 microstutter? Probaltam mindent. Eddig a legjobb eredmenyt azzal ertem el, hogy maxra allitottam mindent (valahol olvastam, mint megoldas). Gpu/cpunincs limiten, de azt is olvastam, hogy 8 szal ajanlott, 4670k-n az meg nincs.
Persze megfordult a fejemben az upgrade, az ujabb lapok mar ddr4-esek? Ha igen, gondolom 200 alatt nem uszom meg.
DDR3-as a kukakonfig is, és nem vót mikrstutter. Néha beesett a frém, de amikor nem - és nagyrészt nem - akkor ment stabilan.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Moby 2019.03.06. 10:54-kor.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #37788 2019.03.06. 10:54

:law:
Moby írta:Hát én semmi odbaszcsizót sem láttam benne. Csak azt, hogy minden szürke meg ződ, amíg el nem vágja a kék köd, azaz kettő méterre előtted. És kb minden ilyen kurvaprimitív volt benne.
Mindezt akkor és ott N64-en, CRT-n ? Mert hogy ilyen 3d grafikát akkoriban nem láthattál, csak a pixeltornádó cuccokat PC-n.
Avatar
Moby

Hozzászólás #37789 2019.03.06. 10:57

DanielT írta::law: Mindezt akkor és ott N64-en, CRT-n ? Mert hogy ilyen 3d grafikát akkoriban nem láthattál, csak a pixeltornádó cuccokat PC-n.
Hát én nemtudom, szvsz a wave race is agyonbaszta techben. Az nekem akkoriban sokkal inkább volt felfoghatatlan (részben a víz miatt).
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #37790 2019.03.06. 10:58

DanielT írta::law: Mindezt akkor és ott N64-en, CRT-n ? Mert hogy ilyen 3d grafikát akkoriban nem láthattál, csak a pixeltornádó cuccokat PC-n.
4-5 honappal az elsö Turok utan jött a Goldeneye 007. na AZ odabaszott.
Avatar
Botond

Hozzászólás #37791 2019.03.06. 10:59

Moby írta:Én azt a turkokos láztot régen sem értettem, szar játéknak tartottam a maga idejében is. Bár én is a switchet birtokló csürhéhez tartozom, ezt biztosan kihagyom.
Nekem mindig vmi c64 gém ugrik be erről a turokról, ha meghallom említeni ezt a nevet. :D De aztán mindig rájövök, hogy az turrican vót. Öregszem, a memóriám sem olyan, mint az örökfiatal szülinaposé!
Avatar
Necro

Hozzászólás #37792 2019.03.06. 11:02

Jól nézett ki a Turok az 576-ban (asszem 97 áprilisi szám, újság közepe, jobb oldal (bal oldalon reklám volt)). Ha jól emlékszem a PC-s már fosport volt. Láttam a maga idejében a N64-es kiállított gépen, a PC-s meg játékteremben de annyira emlékszem hogy a teknót megcsodáltuk és nem érdekelt senkit. A kettő valamiért indokalatlanul népszerű volt a környezetemben, de úgy hogy szerintem a második pályára nem jutott el senki.
Avatar
Moby

Hozzászólás #37793 2019.03.06. 11:03

SlickAdam írta:4-5 honappal az elsö Turok utan jött a Goldeneye 007. na AZ odabaszott.
Akkoriban szerintem egy csomó minden jött, ami odabaszcsizott naggyon keményen, de nekem ez a turok izé soha meg sem karcolta egyiket sem.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #37794 2019.03.06. 11:06

én a turok című játékot láttam először 3dfx kártyán, állat volt
Avatar
Micsu

Hozzászólás #37795 2019.03.06. 11:07

boldogot Zó
Kép
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #37796 2019.03.06. 11:23

DanielT írta:Sajnos a konfigom nem microstutter kompatibilis, szal nem tudok mit mondani. :fogmosas:
Megprobalom kitalalni mi okozza. Ha nem megy, mit vegyek? :D i5/8600k?
Avatar
Moby

Hozzászólás #37797 2019.03.06. 12:12

Greyfox írta:Megprobalom kitalalni mi okozza. Ha nem megy, mit vegyek? :D i5/8600k?
Monyitoron nyomod, vagy tévén?
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #37798 2019.03.06. 12:40

Moby írta:Monyitoron nyomod, vagy tévén?
Monitor. Szoval kepjavito hiba kizarva. Meg 1 dolgot kiprobalok ha hazaerek, kilovom az nvidia overlayt, meg experimental featuroket. Lazan mennie kene ezzel a konfiggal.
Avatar
Moby

Hozzászólás #37799 2019.03.06. 13:00

Greyfox írta:Monitor. Szoval kepjavito hiba kizarva. Meg 1 dolgot kiprobalok ha hazaerek, kilovom az nvidia overlayt, meg experimental featuroket. Lazan mennie kene ezzel a konfiggal.
Nem a képjavító miatt kérdezem. Csomó stutterprobléma abból adódik, hogy a tévéknél sokszor (de már monitornál is láttam ilyet) 59Hz-re áll be a win. Ugyan tudja a 60-at, de az 59-et is, akkor redmondban logikusabb az 59-re beállni, mer az szabványosabb arrafele. Amíg csak a vsync szabályozza a dolgot ezzel nincs is baj, de vannak olyan játékok, amik saját limiterrel is rendelkeznek, vagy esetleg a user tol be 60-at az RTSS-nek.
Avatar
Botond

Hozzászólás #37800 2019.03.06. 13:00

Greyfox írta:Monitor. Szoval kepjavito hiba kizarva. Meg 1 dolgot kiprobalok ha hazaerek, kilovom az nvidia overlayt, meg experimental featuroket. Lazan mennie kene ezzel a konfiggal.
Worst case te is veszel új tápot, mint mindenki, akinek eddig bármi bug merült fel. :D

Vissza: “Leáldozott.hu”