A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Botond

Hozzászólás #37591 2019.02.28. 13:54

Zóanagyvarázsló írta:I Ugyanakkor Red Alert 3 is van konzolra, nem tudom, hogy az miként működött ott
Ugyanide van lebutítva, nekik se volt több gombos a kontroller. iOSre is kiadták az RA3at (vagy vmi hasonlót), szintén porig butítva az irányítást.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #37592 2019.02.28. 14:32

Milyen VPN use case-hez kell a routeren buherálni?
Avatar
Micsu

Hozzászólás #37593 2019.02.28. 14:42

Zóanagyvarázsló írta:Halo Wars Micsu Co-op Edition

+ jól implementált kooperatív kampány
+ Halo - igen, ez tőlem durva pozitívumként, de még nekem is tetszett, hogy jöttek vissza az ismerős egységek, vagy spartanok az ismerős animációkkal foglaltak járműveket, és a hupilila ökörség madártávlatból még könnyebben el is viselhető, persze rajongó azért nem lettem, csak tudom értékelni
+ nem spróroltak az átvezetőkkel
+ a produkciós szint alapvetően rendben van, látszik, hogy a halódó műfajjal nem kétfilléres játékkal búcsúzott a halálra ítélt Ensemble Studios

0 fektettek energiát valami sztoriféleségbe, de érdektelennek, közhelyesnek éltem meg, és a végjáték sem hatott meg - ha azt nézem, hogy a didaktikussága és a space soap miatt kritizálom az SC2-t, akkor ez még keményebb szavakat érdemelne, csak azért nem kap mínuszt, mert ez egy (co-op) RTS
0 a végigjátszás után tudtam meg, hogy lehet zoomolni, de persze nem simán a másra nem használt egérgörgővel, mint minden a többi RTS-ben

- volt néhány ötletesebb küldetés, majdnem megdicsértem érte, de éppen a végére annyira kifogyott a kraft, az utolsó néhány pálya felé már csak az átvezetők voltak epikusabbak, egyszerűen vannak sokkal jobbak
- az útvonalkeresés egy '90-es évekbeli borzalom
- és még gyakran csesznek is szót fogadni az egységek
- számszerűsített információ (pl. HP, sebzés!), rendes játékbeli egységleírás szinte nuku
- szöveges visszajelzés se nagyon van, ha valamit nem tud az egység megcsinálni, ahelyett, hogy mint minden normális RTS-ben, ezt közölné, helyette szó nélkül csinálja az alapértelmezett dolgait (pl. el akarnál valamit foglalni vagy javítani, amit nem lehet vö. Blizzard-RTS-ek extrém változatos dumái)
- egygombos casualkodás, de annyira, hogy az egységekkel van a mozgás/támadás és a spéci akció (már amelyiknek van ilyenje), attack move, hold position, tüzelés letiltása nem létezik
- nagy poén lett volna egy Covenant-kampány, de kihagyták a ziccert
- persze az UNSC-kampány is marha rövid, 10 óra alatt nyugisan abszolválható
- multiban is van két fél összesen, és bár a 3-3 leader megvariálja, ami jó, de úgy könnyű, ha alapból kevés az egységtípus és fejlesztés
- és heroicon is vicc volt, bár egy-két pályát újrakezdtünk párszor, de azt is csak túlgondoltuk, csak szpemmelni kellett az egységeket
- az egész bazisépítés is erősen korlátozott

A kooperatív kampány szórakoztató volt, sokkal jobb élmény marad így, mint a Halo 1-2, de PC-n RTS-ként nehéz komolyan venni. A kontrolleres irányítást elképzelni sem akarom, jó volt ez egérrel. /10
igen a szócsövem mindent leírt amit kellett
az irányítás meg a primkóság egy dolog, persze hogy nem 300 apmre lett kitalálva a játék de ilyen trágya és impotens útvonalkeresést még életemben nem láttam
Avatar
Micsu

Hozzászólás #37594 2019.02.28. 14:54

Botond írta:Hát a mínuszos sorok nagy része abból fakad, hogy az egészet kontrollerre találták ki, ott meg véges számú gomb van, ugye. :)
szokásos Botond féle "nagyotmondás" dezinformáció, tudom hogy ez jön a médiából feszt de nem kell abszolválni :P

- volt néhány ötletesebb küldetés, majdnem megdicsértem érte, de éppen a végére annyira kifogyott a kraft, az utolsó néhány pálya felé már csak az átvezetők voltak epikusabbak, egyszerűen vannak sokkal jobbak
semmi köze az irányíáshoz
- az útvonalkeresés egy '90-es évekbeli borzalom
semmi köze az irányításhoz
- és még gyakran csesznek is szót fogadni az egységek
semmi köze az irányításhoz
- számszerűsített információ (pl. HP, sebzés!), rendes játékbeli egységleírás szinte nuku
semmi köze az irányításhoz
- szöveges visszajelzés se nagyon van, ha valamit nem tud az egység megcsinálni, ahelyett, hogy mint minden normális RTS-ben, ezt közölné, helyette szó nélkül csinálja az alapértelmezett dolgait (pl. el akarnál valamit foglalni vagy javítani, amit nem lehet vö. Blizzard-RTS-ek extrém változatos dumái)
ennek nagyon jó indulattal van köze az irányításhoz
- egygombos casualkodás, de annyira, hogy az egységekkel van a mozgás/támadás és a spéci akció (már amelyiknek van ilyenje), attack move, hold position, tüzelés letiltása nem létezik
ennek van köze
- nagy poén lett volna egy Covenant-kampány, de kihagyták a ziccert
semmi köze az irányításhoz
- persze az UNSC-kampány is marha rövid, 10 óra alatt nyugisan abszolválható
semmi köze az irányításhoz
- multiban is van két fél összesen, és bár a 3-3 leader megvariálja, ami jó, de úgy könnyű, ha alapból kevés az egységtípus és fejlesztés
semmi köze az irányításhoz
- és heroicon is vicc volt, bár egy-két pályát újrakezdtünk párszor, de azt is csak túlgondoltuk, csak szpemmelni kellett az egységeket
semmi köze az irányításhoz
- az egész bazisépítés is erősen korlátozott
van köze az irányításhoz bár más játékokban simán megoldották lsd RA3

ennyit a sorok nagyrészéről :integet2:
Avatar
Botond

Hozzászólás #37595 2019.02.28. 15:05

Micsu írta:szokásos Botond féle "nagyotmondás" dezinformáció, tudom hogy ez jön a médiából feszt de nem kell abszolválni :P

- volt néhány ötletesebb küldetés, majdnem megdicsértem érte, de éppen a végére annyira kifogyott a kraft, az utolsó néhány pálya felé már csak az átvezetők voltak epikusabbak, egyszerűen vannak sokkal jobbak
semmi köze az irányíáshoz
- az útvonalkeresés egy '90-es évekbeli borzalom
semmi köze az irányításhoz
- és még gyakran csesznek is szót fogadni az egységek
semmi köze az irányításhoz
- számszerűsített információ (pl. HP, sebzés!), rendes játékbeli egységleírás szinte nuku
semmi köze az irányításhoz
- szöveges visszajelzés se nagyon van, ha valamit nem tud az egység megcsinálni, ahelyett, hogy mint minden normális RTS-ben, ezt közölné, helyette szó nélkül csinálja az alapértelmezett dolgait (pl. el akarnál valamit foglalni vagy javítani, amit nem lehet vö. Blizzard-RTS-ek extrém változatos dumái)
ennek nagyon jó indulattal van köze az irányításhoz
- egygombos casualkodás, de annyira, hogy az egységekkel van a mozgás/támadás és a spéci akció (már amelyiknek van ilyenje), attack move, hold position, tüzelés letiltása nem létezik
ennek van köze
- nagy poén lett volna egy Covenant-kampány, de kihagyták a ziccert
semmi köze az irányításhoz
- persze az UNSC-kampány is marha rövid, 10 óra alatt nyugisan abszolválható
semmi köze az irányításhoz
- multiban is van két fél összesen, és bár a 3-3 leader megvariálja, ami jó, de úgy könnyű, ha alapból kevés az egységtípus és fejlesztés
semmi köze az irányításhoz
- és heroicon is vicc volt, bár egy-két pályát újrakezdtünk párszor, de azt is csak túlgondoltuk, csak szpemmelni kellett az egységeket
semmi köze az irányításhoz
- az egész bazisépítés is erősen korlátozott
van köze az irányításhoz bár más játékokban simán megoldották lsd RA3

ennyit a sorok nagyrészéről :integet2:
Egér+billentyűzettel ki tudod jelölni tetszőleges egységek körét, és tudsz 1-2-3-4-5-x csoportot képezni párhuzamosan, amik tudnak több irányból, több ütemben támadni. Konzolon meg olyan van, hogy kijelölsz egy unitot, vagy kijelölöd mindet ami a képernyőn van, aztán ha elindítod őket akkor szenvedni kell, hogy megint ugyanannyi legyen a képen, ha megint azt a kört akarod kijelölni, és ha hat támadó csapatot formáltál, akkor azokat három ütemben összehangolni na az pl nincs. Csak ez önmagában annyira belimitálja az egész játékmenetet, hogy el nem hiszed, és ehhez kell tervezni a pályákat meg egy csomó mindent. Szóval alulról a 2. és 3. komment is ilyesmiből fakad, de például felülről a 4. kifogást se tudom hogyan kellett volna megvalósítani plusz gomb hiányában. Külön a menüben legyen FAQ erre? És ugye az idő limites dolgok is a konzol miatt vannak, mint az első, hetedik és nyolcadik pont.
Szerintem. Mondjuk én csak az x360 verzával játszottam, de mivel az volt az erdeti célplatform, így gondolom ezért alakult ez így.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #37596 2019.02.28. 15:08

Botond írta:Egér+billentyűzettel ki tudod jelölni tetszőleges egységek körét, és tudsz 1-2-3-4-5-x csoportot képezni párhuzamosan, amik tudnak több irányból, több ütemben támadni. Konzolon meg olyan van, hogy kijelölsz egy unitot, vagy kijelölöd mindet ami a képernyőn van, aztán ha elindítod őket akkor szenvedni kell, hogy megint ugyanannyi legyen a képen, ha megint azt a kört akarod kijelölni, és ha hat támadó csapatot formáltál, akkor azokat három ütemben összehangolni na az pl nincs. Csak ez önmagában annyira belimitálja az egész játékmenetet, hogy el nem hiszed, és ehhez kell tervezni a pályákat meg egy csomó mindent. Szóval alulról a 2. és 3. komment is ilyesmiből fakad, de például felülről a 4. kifogást se tudom hogyan kellett volna megvalósítani plusz gomb hiányában. Külön a menüben legyen FAQ erre? És ugye az idő limites dolgok is a konzol miatt vannak, mint az első, hetedik és nyolcadik pont.
Szerintem. Mondjuk én csak az x360 verzával játszottam, de mivel az volt az erdeti célplatform, így gondolom ezért alakult ez így.
itt úgy volt hogy egy ember nem tudott kikerülni egy tankot úgy hogy 2x elfért volna, meg állt mellette és nem ment tovább, ha elfelejtetted akkor ott volt a játék végéig :D
az egységek minden reakcióra össze vissza forognak, mennek előre hátra csak arra nem amerre kéne, mai szemmel rohadt frusztráló volt, 2017 év végén toltam végig a sc remastert, azt is szidták az útvonalkeresés végett de ég és föld a kettő
Avatar
Botond

Hozzászólás #37597 2019.02.28. 15:12

Micsu írta:itt úgy volt hogy egy ember nem tudott kikerülni egy tankot úgy hogy 2x elfért volna, meg állt mellette és nem ment tovább, ha elfelejtetted akkor ott volt a játék végéig :D
az egységek minden reakcióra össze vissza forognak, mennek előre hátra csak arra nem amerre kéne, mai szemmel rohadt frusztráló volt, 2017 év végén toltam végig a sc remastert, azt is szidták az útvonalkeresés végett de ég és föld a kettő
X360on kijelöltél egységeket és ha rossz gombot nyomtál, akkor nem csak deselect, de le is állította őket. :) Szívtam én is vele sokat, de végül 4-5. map körül meg is untam emiatt.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #37598 2019.02.28. 15:14

Botond írta:X360on kijelöltél egységeket és ha rossz gombot nyomtál, akkor nem csak deselect, de le is állította őket. :) Szívtam én is vele sokat, de végül 4-5. map körül meg is untam emiatt.
nem vesztettél sokat ;) jó volt Zóval végiglökni, de felejthető alkotás
Avatar
arty

Hozzászólás #37599 2019.02.28. 15:28

Zóanagyvarázsló írta:Logikusan nyomta a szokásos elfogultságai mentén költött propagandaszöveget, ami téged valamiért nem zavar (a köztévé mellé ne felejtsd el a Ripostot se! öntsd minden testnyílásodba!). Reálisan látható volt, hogy nem ez lesz, kiröhögtük a cikket friss korában is. Nem is azzal van gond, hogy számba vette a lehetőségeket, és tévedett, hanem az írásai alapvető irányultságával. Abu olyan, mint az SDF vagy a PSC volt, csak magát komolyabbnak álcázó körítéssel. Lásd VG Chartz.
Te most azt mondod, hogy a dx12 nem fejlettebb, mint a dx11... előbbit a konzolok day1 tudták (xbox csak elvben, ps pedig nem ezen a néven, igen Moby! :D ), pécén meg ekkor még bőven úgy tűnt, hogy a dx12/vulkán a kanyarban sincs. Ha ebből nem lehet levonni, hogy bizonyos játékokból fosport készülhet, akkor semmiből se.
Avatar
arty

Hozzászólás #37600 2019.02.28. 15:30

Micsu írta:nem vesztettél sokat ;) jó volt Zóval végiglökni, de felejthető alkotás
kettes fog pörögni? :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #37601 2019.02.28. 15:44

aabyssx írta:Milyen VPN use case-hez kell a routeren buherálni?
Öööö, VPN szerver a routeren?
Avatar
arty

Hozzászólás #37602 2019.02.28. 15:50

aabyssx írta:Milyen VPN use case-hez kell a routeren buherálni?
te hova, mire tennéd a vpn szervert?
a routered úgyis mindig megy, keveset fogyaszt, valszeg eléri minden otthoni eszközöd... és pl be is tudja kapcsolni wol-on a többi eszközöd, ami egyébként lehet h nem megy 7x24, mert sokat fogyaszt, hangos, stb.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #37603 2019.02.28. 15:50

arty írta:kettes fog pörögni? :D
geowot tervezzük :D 300ftot csak megér
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #37604 2019.02.28. 17:35

Kívülről akarod elérni az otthoni hálózatodat?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #37605 2019.02.28. 17:47

aabyssx írta:Kívülről akarod elérni az otthoni hálózatodat?
Ez most kandi kamera? Hát mégis miajóatyaúristenredváspicsájátakarnék? :wilting: Írtam is, hogy az a gond, hogy nem érem el az erőforrásokat, hiába csatlakozok sikeresen.
Avatar
Botond

Hozzászólás #37606 2019.02.28. 17:52

Napi win10 agyfasz. Azért nem látja telepítettnek a FH3 dlc-ket, mert az Xbox verzió van fent, nem a pc-s. Vagyis szerinte van ilyen is meg olyan is. Ezek után kíváncsi vagyok az Xbox gémingre win10en. :D
Kép
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #37607 2019.02.28. 18:06

DanielT írta:Ez most kandi kamera? Hát mégis miajóatyaúristenredváspicsájátakarnék?
Há monnyuk kimenni a világba úgy, hogy nem vagy trace-elhető, elemezhető.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #37608 2019.02.28. 18:31

aabyssx írta:Há monnyuk kimenni a világba úgy, hogy nem vagy trace-elhető, elemezhető.
ÁHÁ! Nem. Streamelve gémingelek otthoni pécéről melóhelyen, médiaszerver elérés, stb.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #37609 2019.02.28. 18:48

arty írta:Te most azt mondod, hogy a dx12 nem fejlettebb, mint a dx11... előbbit a konzolok day1 tudták (xbox csak elvben, ps pedig nem ezen a néven, igen Moby! :D ), pécén meg ekkor még bőven úgy tűnt, hogy a dx12/vulkán a kanyarban sincs. Ha ebből nem lehet levonni, hogy bizonyos játékokból fosport készülhet, akkor semmiből se.
Ez a lustaportos feltételezés szerint lenne igaz, amiből a jónak mondható portok korában indult ki. De ő próbálta a PH-n beállítani lehetetlennek a konzolos színvonalat. Nagyon túldimenzionálta ezt az API-kérdést, véletlenül éppen a szokásos elfogultsága mentén. Moby már akkor is kifejtette mi ezzel a gond.

A DX12 egyébiránt nem váltott be egy csapásra a reményeket a diadalmenete folyamán. A Win 10 miatt is várható volt, hogy lassabban fog terjedni, de a mai napig vegyes eredményt hoznak a DX12-es verziók a DX11-esekhez képest. Amikor meg kijött, egy maréknyi új játék támogatta, a rákövetkező évben meg már csak feleannyi.

Megértem, hogy te valamiért nem találsz képzettebb és elfogulatlanabb techújságírót Abunál, ezért meg védened a döntésedet, hogy a kinyomtatott cikkeit galacsin formájában szoktad felhelyezni az ánuszodba, de szerintem beletörődhetnél, hogy ez nem jó ötlet.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #37610 2019.02.28. 18:54

Botond írta:Külön a menüben legyen FAQ erre? És ugye az idő limites dolgok is a konzol miatt vannak, mint az első, hetedik és nyolcadik pont.
Hakijelölsz egy egységet, lóbaszó módon mutat róla néhány információt, de nagyon keveset. Világos, hogy a monitor közelebb van az ember fejéhez, és dicséretes, hogy gondoltak a Junoszty készüléken ragadottakra, de én tévéről is simán el tudtam olvasni mindent (jobban, mint a legtöbb konzolos akciójátékban a feliratot), fért volna még oda. A küldetések ötletessége és a kampányok száma viszont független a kontrollertől. A casualság és a kihívási szint nyilván nem, de ugye esetünkben a nézőpont vállaltan PC-s.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #37611 2019.02.28. 19:26

Zóanagyvarázsló írta:A DX12 egyébiránt nem váltott be egy csapásra a reményeket a diadalmenete folyamán. A Win 10 miatt is várható volt, hogy lassabban fog terjedni, de a mai napig vegyes eredményt hoznak a DX12-es verziók a DX11-esekhez képest.
Mondjuk ki, a Shadow of the Tomb Raidert leszámítva mindenhol csak lassulást okozott, néha instabilitással együtt.
Avatar
Botond

Hozzászólás #37612 2019.02.28. 19:57

Botond írta:Napi win10 agyfasz. Azért nem látja telepítettnek a FH3 dlc-ket, mert az Xbox verzió van fent, nem a pc-s. Vagyis szerinte van ilyen is meg olyan is. Ezek után kíváncsi vagyok az Xbox gémingre win10en. :D
Letöröltem, rányomtam a standardra, hogy install, ugyanez lett az eredmény. Remek.
Avatar
arty

Hozzászólás #37613 2019.02.28. 20:00

Micsu írta:geowot tervezzük :D 300ftot csak megér
én egyedül egyszer letoltam, bírtam is (korábbiakat azért persze jobban...), utána coopra rávettem havert (háromszázé), elkezdtük és... én még így nem jártam, hogy beleunjak coopba :D
veszni hagytuk a pízt! :D
Avatar
arty

Hozzászólás #37614 2019.02.28. 20:03

Zóanagyvarázsló írta:Ez a lustaportos feltételezés szerint lenne igaz, amiből a jónak mondható portok korában indult ki. De ő próbálta a PH-n beállítani lehetetlennek a konzolos színvonalat. Nagyon túldimenzionálta ezt az API-kérdést, véletlenül éppen a szokásos elfogultsága mentén. Moby már akkor is kifejtette mi ezzel a gond.

Megértem, hogy te valamiért nem találsz képzettebb és elfogulatlanabb techújságírót Abunál, ezért meg védened a döntésedet, hogy a kinyomtatott cikkeit galacsin formájában szoktad felhelyezni az ánuszodba, de szerintem beletörődhetnél, hogy ez nem jó ötlet.
Abu pontosan úgy nagyít fel dolgokat, ahogy te az iránta érzett "tiszteletemet" dimenzionálod túl :DDD
Én csak és kizárólag azért vagyok fogadatlan prókátora, mert állandóan és folyamatosan ekézi mindenki (itt is és péhán is). Lehet, hogy egy kicseszett álomvilágban él, de nekem az az álomvilág tök szimpi :D

Zóanagyvarázsló írta:A DX12 egyébiránt nem váltott be egy csapásra a reményeket a diadalmenete folyamán. A Win 10 miatt is várható volt, hogy lassabban fog terjedni, de a mai napig vegyes eredményt hoznak a DX12-es verziók a DX11-esekhez képest. Amikor meg kijött, egy maréknyi új játék támogatta, a rákövetkező évben meg már csak feleannyi.
"nincs olyan PC-s konfiguráció, ami képes lenne az Xbox One és a PlayStation 4 technikai képességeivel vetekedni", azokon ugye nincs gond, a dx12 port mindig a legjobb :mf2:
Avatar
eje75

Hozzászólás #37615 2019.02.28. 20:10

Ma szerelőruhás emberek gyanús dobozokat raktak fel a házban. Kérdeztem őket udvariasan: hogy mi készül itt? Válasz: optikai kábel húzunk be, jön a 2 gigabites net a házba! Közbenéztem, hogy nem kadi kamera-e.... kérdeztem mikor...azt mondta, most teszteljük, eddig minden rendben, 3 kilométerig látunk el (fasz se tudja ez mit jelent), ha minden jól megy, indul két héten belül..... Nem értette miért akarom leszopni!
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #37616 2019.02.28. 20:15

Ki az Abu? Valami gaming celebrity?
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #37617 2019.02.28. 20:26

aabyssx írta:Ki az Abu? Valami gaming celebrity?
Prőhardver melegbár egyik tótumfaktuma.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #37618 2019.02.28. 21:27

arty írta:Abu pontosan úgy nagyít fel dolgokat, ahogy te az iránta érzett "tiszteletemet" dimenzionálod túl :DDD
Én csak és kizárólag azért vagyok fogadatlan prókátora, mert állandóan és folyamatosan ekézi mindenki (itt is és péhán is). Lehet, hogy egy kicseszett álomvilágban él, de nekem az az álomvilág tök szimpi :D
Nem rémlik, hogy én cikkekben foglalkoztam volna Abuval vagy kettőtök bensőséges viszonyával :ravasz1:

Sőt szerintem fél éve vagy több, itt se merült fel a neve, ami a folyamatosságot illeti. Az az egy biztos, ha felmerül, akkor te az esetek 100%-ában jössz a golyó elé vetődni, hogy kettőtök közös AMD-konzol-delíriumát megmentsd. Erre meg kiderül, hogy ennek túldimenzionálása számodra nem hájjal kenegetés? Ezt tényleg nem gondoltam volna!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #37619 2019.02.28. 21:29

benőmenő írta:Mondjuk ki, a Shadow of the Tomb Raidert leszámítva mindenhol csak lassulást okozott, néha instabilitással együtt.
Mintha láttam volna más kivételt is, de nem nyomozok utána- Talán álmodtam. Nálam a DX11 és 12 között nem volt nagy különbség, amikor azonos játékban néztem az előző procimmal a nyúlszexben és Total Warhammerben.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #37620 2019.02.28. 21:30

arty írta:én egyedül egyszer letoltam, bírtam is (korábbiakat azért persze jobban...), utána coopra rávettem havert (háromszázé), elkezdtük és... én még így nem jártam, hogy beleunjak coopba :D
veszni hagytuk a pízt! :D
Kitalálom. Inkább mentél AC-zni, csak geowozni ne kelljen.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #37621 2019.02.28. 21:37

Botond írta:Napi win10 agyfasz. Azért nem látja telepítettnek a FH3 dlc-ket, mert az Xbox verzió van fent, nem a pc-s. Vagyis szerinte van ilyen is meg olyan is. Ezek után kíváncsi vagyok az Xbox gémingre win10en. :D
Kép
Jó, hát nekem pl minden patch érkezésekor mikor telepíti, az összes dlc-t is akarja frissíteni, de nemtudja, mert telepítés közben nincs telepítve a játék, aszongya, plusz a carpass-t mikor frissíti, akkor egyesével az összes autó külön is akar települni, de nemtud, mert a capass is egy külön slc és azmeg fentvan, szóóóóval, hát izé... Ilyenkor van a store-ban egy 36tételes várólista, ami hibát ír :nemtudom:
Avatar
Botond

Hozzászólás #37622 2019.03.01. 12:37

Dt kedvenc körökre osztott stratégiájából lett demó is, igaz csak a csúnyamonopolsteamre, de azért a hétvégén belenézek akkor én is, hogy figyeljem e a karácsonyi szélben, amikor már 80% off lesz avagy sem.
Avatar
Botond

Hozzászólás #37623 2019.03.01. 12:38

Zóanagyvarázsló írta:Kitalálom. Inkább mentél AC-zni, csak geowozni ne kelljen.
Azok is azért szarok, mert kontrollerre írták. :banplz:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #37624 2019.03.01. 13:17

Botond írta:Dt kedvenc körökre osztott stratégiájából lett demó is, igaz csak a csúnyamonopolsteamre, de azért a hétvégén belenézek akkor én is, hogy figyeljem e a karácsonyi szélben, amikor már 80% off lesz avagy sem.
Mit érdekel téged, hogy mennyibe kerül? Még nincs Switchre.
Avatar
Botond

Hozzászólás #37625 2019.03.01. 13:33

Zóanagyvarázsló írta:Mit érdekel téged, hogy mennyibe kerül? Még nincs Switchre.
Demajlesz!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #37626 2019.03.01. 13:36

Botond írta:Dt kedvenc körökre osztott stratégiájából lett demó is, igaz csak a csúnyamonopolsteamre, de azért a hétvégén belenézek akkor én is, hogy figyeljem e a karácsonyi szélben, amikor már 80% off lesz avagy sem.
Na, mindenki töltse akinek egy kicsit is érdekes a műfaj, mert nagyon szuper a hangulata. Simán a demó elég lehet, nem kárhoztatok senkit, ha ennyiben hagyja, mert így is kap eleget.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #37627 2019.03.01. 17:37

én már a trailernél eldöntöttem hogy 10 ojróért veszem
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #37628 2019.03.01. 17:59

mi vagyok en, tölcsér...?
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #37629 2019.03.01. 19:56

Micsu írta:én már a trailernél eldöntöttem hogy 10 ojróért veszem
12 dollár Humble Monthlyban, én is újra előfizetek miatta.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #37630 2019.03.01. 19:59

Zóanagyvarázsló írta:12 dollár Humble Monthlyban, én is újra előfizetek miatta.
thx nem vágtam
Avatar
DanielT

Hozzászólás #37631 2019.03.01. 20:23

Pheszarás! Kár, hogy nem hamarabb jött pár nappal, így a warezba loggolódik az összes időm. :( Na mindegy erre becsengetem én is. Bár most meg úgy érzem, hogy nem adok érte eleget... jajjsemmisejó.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #37632 2019.03.01. 20:23

Micsu írta:thx nem vágtam
Ma este volt bundle-váltás, amikor írtad az előző kommentedet, akkor még nem is volt nyilvános szerintem az új.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #37633 2019.03.01. 20:38

DanielT írta:Pheszarás! Kár, hogy nem hamarabb jött pár nappal, így a warezba loggolódik az összes időm. :( Na mindegy erre becsengetem én is. Bár most meg úgy érzem, hogy nem adok érte eleget... jajjsemmisejó.
Nekem sajnos a monopolasztímre adott kulcsot, így ebből nem lesz VERSENY! :rinya:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #37634 2019.03.01. 20:50

én nem néztem mire adta ( :mf2: ) de hogy ilyen új játékot betettek 3 hónapra előfizettem
Avatar
Botond

Hozzászólás #37635 2019.03.01. 21:06

Zóanagyvarázsló írta:12 dollár Humble Monthlyban, én is újra előfizetek miatta.
Northgard is jóféle settlers klónnak néz ki, de én már idén nem veszek semmit PCre.
Avatar
Moby

Hozzászólás #37636 2019.03.02. 10:03

Div2 PC.
phpBB [media]


Div2 PS4
phpBB [media]
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #37637 2019.03.02. 11:45

Moby írta:Div2 PC Div2 PS4
Az ég kék, a fű zöld, az Ubisoft ontja magából az ipari hulladékot. :nemtudom:
Konzolon külön viccesek a fák, amiket utoljára driveres/cfg-s lod gányolással láttam.
Avatar
Moby

Hozzászólás #37638 2019.03.02. 12:03

benőmenő írta:Az ég kék, a fű zöld, az Ubisoft ontja magából az ipari hulladékot. :nemtudom:
Konzolon külön viccesek a fák, amiket utoljára driveres/cfg-s lod gányolással láttam.
PC-n nincs ezzel semmi gond. Sőt, állítom, hogy ilyen részletességű graf/pálya openworld játékban még nem volt. Konzolon egy fos. Valszeg az lehetett a baj, hogy pécére nem sikerült az eredeti minőségben portolni a shadereket, csak így, ahogy azt Abu megjósolta néhány éve!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #37639 2019.03.02. 12:06

Na, most akkor éppen fel vagy leáldozott és ha igen minek? :D Már nem tudom követni. :idiota:
Avatar
Moby

Hozzászólás #37640 2019.03.02. 12:10

DanielT írta:Na, most akkor éppen fel vagy leáldozott és ha igen minek? :D Már nem tudom követni. :idiota:
A jelenlegi konzolgenerációnak. Generációvégi "leszarommár/jóleszeezígyis" lett az uralkodó nézet.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #37641 2019.03.02. 12:13

ez az andromeda is nagyon szép pcn pedig nem mai játék
Avatar
Botond

Hozzászólás #37642 2019.03.02. 13:57

Micsu írta:ez az andromeda is nagyon szép pcn pedig nem mai játék
Elég óvodás dolog pluszegyezni, de ez akkor is pluszegy. :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #37643 2019.03.02. 16:01

Nem mai? Hát valóban, de még két éves sincs, az azért még nem a retró kategória... Frostbite engine, nincs ezen meglepő. Kevés erényének egyike a grafika.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #37644 2019.03.02. 16:08

Tizenakarhany ora utan nem roszabb eddig mint a meta 90 pulsszos 2 vagy 3 ;) bar varjuk ki a veget
Avatar
Moby

Hozzászólás #37645 2019.03.02. 16:13

Hm-hm. Annyiért hoznám ki, mint a használt 1070-ek mennek, attól meg kicsit erősebb is. Ezzel vajon mennek az amd-től kapott ingyenjátékok? Szerintem ráröppenek egyre.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #37646 2019.03.02. 16:19

Moby írta:Hm-hm. Annyiért hoznám ki, mint a használt 1070-ek mennek, attól meg kicsit erősebb is. Ezzel vajon mennek az amd-től kapott ingyenjátékok? Szerintem ráröppenek egyre.
Nem értem minek ez a felesleges petting a következő 1080Ti előtt... :nemtudom:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #37647 2019.03.02. 16:30

Moby írta:Hm-hm. Annyiért hoznám ki, mint a használt 1070-ek mennek, attól meg kicsit erősebb is. Ezzel vajon mennek az amd-től kapott ingyenjátékok? Szerintem ráröppenek egyre.
ez atszamolva hámhúsz ojró. akkor mar EZT E :nezze:
Avatar
Botond

Hozzászólás #37648 2019.03.02. 17:36

DanielT írta:Nem értem minek ez a felesleges petting a következő 1080Ti előtt... :nemtudom:
Az első számot véletlenül felezted, csak szólok. :vigyor5:
Avatar
Moby

Hozzászólás #37649 2019.03.02. 19:40

DanielT írta:Nem értem minek ez a felesleges petting a következő 1080Ti előtt... :nemtudom:
Nem veszek mán olyant. Egyrészt nem akarok ennyiért vga-t venni, másrészt jóval olcsóbban tudnék 2070-et venni, ami csak picit soványabb. Viszont azt se veszek. Ez a 1660 még árban oké, efölé nem veszek. Viszont úgy fest kutatási céllal vennem kell egy 2060-at (pontosabban egy bármilyen RTX-et), így aztán lehet, hogy a 1660 mégis kimarad.
Avatar
Moby

Hozzászólás #37650 2019.03.02. 19:45

Hopszika, most olvasom, hogy a 1660-ban azért bennehagyták a turing-féle nú NVENC motort, nekem meg pont az kell, szóval ez el is dőlt. Rendelés leadva.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #37651 2019.03.02. 21:23

Pörög a Mutant Year Zero credits.

Hát ezt úgy ahogy van imádtam. Amikor nem nyomtam, akkor a kedvenc turnbased youtuberem videóit néztem róla, ahol már jártam és nem spoiler.

10/10, nem tudok semmilyen hibáját megfogalmazni, annyira egyben van minden tekintetben.

szerk: Ja, laptopra streamelve nyomtam Moonlightal. A szegény ember Switch -e. :szomoru1:
Avatar
Moby

Hozzászólás #37652 2019.03.02. 23:49

Nálam ma a What Remains of Edith Finch pörgött le. Mondjuk ez egy szösszenet az egész, de egészen különleges szösszenet. Rime-féle jóság, attól rövidebben, de hasonlóan szenzitív cucc. A téma kedvelőinek jó szívvel ajánlott/10.
Avatar
eje75

Hozzászólás #37653 2019.03.03. 06:55

Moby írta:Nálam ma a What Remains of Edith Finch pörgött le. Mondjuk ez egy szösszenet az egész, de egészen különleges szösszenet. Rime-féle jóság, attól rövidebben, de hasonlóan szenzitív cucc. A téma kedvelőinek jó szívvel ajánlott/10.
Zeldával hogy állsz? Tegnap lett meg a 4 divine beast... tényleg egy kis gyöngyszem ez a game...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #37654 2019.03.03. 07:28

Moby írta:Nálam ma a What Remains of Edith Finch pörgött le. Mondjuk ez egy szösszenet az egész, de egészen különleges szösszenet. Rime-féle jóság, attól rövidebben, de hasonlóan szenzitív cucc. A téma kedvelőinek jó szívvel ajánlott/10.
Már telepítve van, de még nem indítottam el. Akkor lehet, hogy ma lesz a napja,
Avatar
Moby

Hozzászólás #37655 2019.03.03. 08:40

eje75 írta:Zeldával hogy állsz? Tegnap lett meg a 4 divine beast... tényleg egy kis gyöngyszem ez a game...
Hetekkel ezelőtt lepörgött másodszor is. Nem ütött akkorát, és - szándékosan új dolgokat fedeztem fel benne mint elsőre - megláttam benne olyan dolgokat is, ami nélkül meglettem volna. Zseniális alkotás, de mostanra jóllaktam vele
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #37656 2019.03.03. 08:48

phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #37657 2019.03.03. 15:14

DanielT írta:Már telepítve van, de még nem indítottam el. Akkor lehet, hogy ma lesz a napja,
Ma volt a napja. Nagyon érdekes és hatásos volt! :eljen:

Egyben sorozatban a harmadik svéd/norvég játék amikkel nyomtam. Inside (másodszor), Mutant YZ, és most ez.

Tök jó, hogy mindegyikbe beleteszik a hazai sajátosságokat, neveket, szavakat, jellegzetes környezeti elemeket.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #37658 2019.03.03. 16:11

És ha már svédek! -Akinek nem mondjuk ki a nevét- meghívták Sekiro-t kipróbálni:

phpBB [media]
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #37659 2019.03.03. 16:33

Moby írta:Hm-hm. Annyiért hoznám ki, mint a használt 1070-ek mennek, attól meg kicsit erősebb is. Ezzel vajon mennek az amd-től kapott ingyenjátékok? Szerintem ráröppenek egyre.
A retek AMD Navijai persze még jó darabig sehol. Csak a szokásos. DT előbb forraszt össze nekem VGA-t, mint ők.
Avatar
Botond

Hozzászólás #37660 2019.03.03. 17:28

Zóanagyvarázsló írta:A retek AMD Navijai persze még jó darabig sehol. Csak a szokásos. DT előbb forraszt össze nekem VGA-t, mint ők.
Végre majdnem nyeregbe kerülhettek volna, erre egy ilyen selejtet kisöpörjük megoldással már ki is nyomták őket a vídiások a piacról mire be tudnának lepni. Hihetetlen döbbenet. Nem is értem mire számít aki ezekért rajong.

Vissza: “Leáldozott.hu”