A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Moby

Hozzászólás #37311 2019.02.23. 11:38

Nem, az szar. Szar, hogy egy sztoriorientált szingli játék a sztorival kezd. Pedig az el kéne nyomni, és csak lőni feszt :D Hosszú az elején a felvezetés, de már az első három percbe beleragelni az kemény :D
Avatar
Necro

Hozzászólás #37312 2019.02.23. 11:43

Moby írta:Nem, az szar. Szar, hogy egy sztoriorientált szingli játék a sztorival kezd. Pedig az el kéne nyomni, és csak lőni feszt :D Hosszú az elején a felvezetés, de már az első három percbe beleragelni az kemény :D
Jaja, kemény hogy 2019 körül az ipar ott tart hogy normálisabb helyeken a single játékokban mindenki eldöntheti hogy mennyi sztorira van ideje, mennyire érdekli stb. Csak ami idén ment Yakuza meg Resi2 milyen furcsa megengedték. Meg ilyen witcher/gta kategórás szarok is 5 éve.
Avatar
Moby

Hozzászólás #37313 2019.02.23. 11:49

Viszont legalább 1 óra ilyen az elején, szal szerintem ugord át.
Avatar
Botond

Hozzászólás #37314 2019.02.23. 11:50

Necro írta:Jaja, kemény hogy 2019 körül az ipar ott tart hogy normálisabb helyeken a single játékokban mindenki eldöntheti hogy mennyi sztorira van ideje, mennyire érdekli stb. Csak ami idén ment Yakuza meg Resi2 milyen furcsa megengedték. Meg ilyen witcher/gta kategórás szarok is 5 éve.
Akkor ezek neked nem valók. Ott a doom1 az antik időkből, ott nem ugat senki, semmit, mehet a csihipuhi nonstop. Vagy csgo multi. Ott se ugatnak.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #37315 2019.02.23. 12:03

Botond írta:Akkor ezek neked nem valók. Ott a doom1 az antik időkből, ott nem ugat senki, semmit, mehet a csihipuhi nonstop. Vagy csgo multi. Ott se ugatnak.
csgomultiban max akkor nem ugatnak ha a csapattársaidat és az ellenfelet is muteolod :P
Avatar
Moby

Hozzászólás #37316 2019.02.23. 12:05

Nyomom reggel óta ipadre streamelve a re2 2nd runt. Egész jól kikupálódott ez a radejon szofver is. Van má benne ilyen telefonra sztrímelős, telefonon hardvermonitorozós, mindenféle basz, amd-s telósapplikációval. Oké, hogy eddig is volt mindnere megoldás, de minden basz kellett hozzá telepíteni. Mostmeg ittvan minden, egy qr kódra a usertől.
Avatar
arty

Hozzászólás #37317 2019.02.23. 12:17

Mekee írta:No most nevicceljémá ezzel a basszal légyszi. ez a normális? :wilting: Valami '80-as b kat scifibe elment volna díszletnek kb...
mer?
(SOHA, EGYETLEN EGY alkalommal SE használtam a mostani telóm frontfacing kameráját... szóval az első kibúvás után tövestűl tépHETném ki ebből is, mégis boldog tulajdonosa lennék ;) csak az a kurva mikrousb... )
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #37318 2019.02.23. 12:17

aabyssx írta:He?
Ja, neked 2060-ad van, az még kitart a Tekkenhez, csak a memória kevés.
Avatar
arty

Hozzászólás #37319 2019.02.23. 12:23

Necro írta:Tök érdekes, van otthon +5 micro USB töltőm, mindenféle hosszúságú kábelek stb, mig az újabb szarból 1 darab port van a gépem hátulján és annyi. Nálam a microUSB simán előny.
és sose fordult még elő veled, hogy fordítva beerőltetted a sötétben? ha a saját+csajod telóján is "hirtelen" usb-c lenne, secpec lenne "elég" usb-c töltőd is... előbbutóbb...

nomeg usb-c-n van rá esély, hogy kijön a displayport, egy lépés a pécémentes világbéke irányába!

Spoiler
szigoruan usb kábelre értve!
Avatar
arty

Hozzászólás #37320 2019.02.23. 12:24

DanielT írta:Abszolút. Azóta kell figyelnem a töltő/adapter logisztikára, amióta C-s telefonom van.
611+qdK6zfL._SX679_.jpg

szórj el ebből 300at a környezetedben! ;)
amugy pont ezért nem "terjed": 2019ben is van telefon, ami nem ezzel jön! :(
Avatar
arty

Hozzászólás #37321 2019.02.23. 12:29

Botond írta:Nekem meg c és lightning van mindenhol, erre most kaptam egy céges ami microusb. Pokol! Még a switchen is c van. Ezen spórolni baszki. Ipad is c-re váltott végre, iphone is vált idén vagy nagyon max jövőre, szóval nekem pl cél 2020ra, hogy ami nem c-t használ az takarodjon a picsába a környékről is, de szaporán.
miért csak mi, két öreg, vagyunk ennyire progresszívek?!

a G-astrás elsőautózás tűnik egyedüli közös vonásnak... :fejvakaras: :fejvakaras:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #37322 2019.02.23. 12:32

arty írta:miért csak mi, két öreg, vagyunk ennyire progresszívek?!

a G-astrás elsőautózás tűnik egyedüli közös vonásnak... :fejvakaras: :fejvakaras:
Nekem már az Astrám is C-s volt! Mert az olyan diverz!
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #37323 2019.02.23. 12:35

Hé Necro, kérjed vissza a pénzedet! :D:D:D
Avatar
Botond

Hozzászólás #37324 2019.02.23. 12:35

Zóanagyvarázsló írta:Nekem már az Astrám is C-s volt! Mert az olyan diverz!
Ja, csak az Kadett volt még. :)
Avatar
arty

Hozzászólás #37325 2019.02.23. 12:37

Botond írta:FHD géming ezzel értelmét veszti. 1440p-ben ultra grafikával is minden 60+ fps minimum, minek kínozza magát bárki is FHDvel?!
1440p csak moslék/kicsi kijelzőben van. 4k vagy fhd, öszvérmegoldásokra nincs szüksége a világnak :P
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #37326 2019.02.23. 12:39

Nekem van USB-C és micro is sok. Kényelmesebb, mert nem kell fordítgatni, de kb. nem ér meg rinyát. Átalakító van az autóban, notebook táskában, még a pénztárcámban is. :D

Kép
Avatar
arty

Hozzászólás #37327 2019.02.23. 12:40

Moby írta:Nemtudom, lehet nem pár percet kéne vele nyomni, és akkor
1. felvehetsz más fegyvert/összetevőt/célzót/lófaszt a fegyverhez
jaj.
kraftóni' lehet benne? van 100 órára elég ektiviti a kicsit-openwörldben?

"éppen" ac originst nyomom, fontos lenne!!!4
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #37328 2019.02.23. 12:40

Zóanagyvarázsló írta:Ja, neked 2060-ad van, az még kitart a Tekkenhez, csak a memória kevés.
Miva'?
Tekkenhez 970 elég.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #37329 2019.02.23. 12:46

Thimbleweed Park ingyenes az Epic Store-ban.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #37330 2019.02.23. 13:08

aabyssx írta:Thimbleweed Park ingyenes az Epic Store-ban.
Dugják fel.
Avatar
Moby

Hozzászólás #37331 2019.02.23. 13:09

arty írta:jaj.4
Az éces lavór óta én is ezt mondom. Most sem tudnék mást. A párhuzam az ac-kkel simán éces lavór meg a gyerekmegerőszakolás kategória.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #37332 2019.02.23. 13:18

Necro írta:Én nem birom átvészelni a legelejét. Összemarom magam ha egy cutscent nem lehet elnyomni. Itt még a geci dialógusokat se. Ezt a tíz percet (kb annyi lehetett) úgy bírtam ki hogy kimentem a szobából is. Persze felesleges volt mert miután a vánszorgóra lelassított karakterrel kinyitottam egy ajtót elvette az irányítást mert engem mindenki üdvözöl. Biztos tök jó ez valakinek.
neked nintendo kene
Avatar
Moby

Hozzászólás #37333 2019.02.23. 13:18

aabyssx írta:Thimbleweed Park ingyenes az Epic Store-ban.
Több játékot kaptam tőlük 3 hónap alatt, mint a sztímtől 15 év alatt.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #37334 2019.02.23. 13:23

Moby írta:Több játékot kaptam tőlük 3 hónap alatt, mint a sztímtől 15 év alatt.
Nyilván merő szívjóságból teszik. Steamen meg belerokkanhattunk az 1.99-4.99 és akciókba.

Okádok a sunyi, tetű megvesztegető taktikájuktól. Thimbleweed fejlesztők is megkapták tőlem a pénzük, nem kell a kínai alamizsnáért lefeküdni.
Avatar
Moby

Hozzászólás #37335 2019.02.23. 13:26

DanielT írta:Nyilván merő szívjóságból teszik. Steamen meg belerokkanhattunk az 1.99-4.99 és akciókba.

Okádok a sunyi, tetű megvesztegető taktikájuktól.
Sem az akciókat, sem a játékokat nem szívjóságból teszi egyik sem. És nem gondolnám, hogy feltétlenül rossz változásokat fog hozni ha bárki is megszorongatja a sztím tökeit. Tegye azt bármilyen módon. Vásárolni sehol nem kötelező.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #37336 2019.02.23. 13:27

aabyssx írta:Miva'?
Tekkenhez 970 elég.
Tudom, és azt is, hogy mi az az irónia.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #37337 2019.02.23. 13:27

Moby írta:Sem az akciókat, sem a játékokat nem szívjóságból teszi egyik sem. És nem gondolnám, hogy feltétlenül rossz változásokat fog hozni ha bárki is megszorongatja a sztím tökeit. Tegye azt bármilyen módon. Vásárolni sehol nem kötelező.
Ja, tényleg borzalom volt, amikor mindent megtaláltam steamen. Most sokkal jobb, hogy szorongatva vannak. :eljen:
Avatar
arty

Hozzászólás #37338 2019.02.23. 13:28

Moby írta:Az éces lavór óta én is ezt mondom. Most sem tudnék mást. A párhuzam az ac-kkel simán éces lavór meg a gyerekmegerőszakolás kategória.
szóval akkor igen és igen :( másra nemtok gondolni ilyen kitérő válasz láttán :P
Avatar
Moby

Hozzászólás #37339 2019.02.23. 13:30

DanielT írta:Ja, tényleg borzalom volt, amikor mindent megtaláltam steamen. Most sokkal jobb, hogy szorongatva vannak. :eljen:
Nagyon megvisel, hogy a több EZRES sztím listádat széjjel akarják töredezni ezek a pernahajderek?
Nyilvántartást kell vezetned róla, ha valami régi címet akarnál előkaparni a listádról, ami hát napi szinten történik? :DDD
Nyomjátok még ezt az őrületet. Geciszórakoztató :D
Avatar
arty

Hozzászólás #37340 2019.02.23. 13:31

Moby írta:Sem az akciókat, sem a játékokat nem szívjóságból teszi egyik sem. És nem gondolnám, hogy feltétlenül rossz változásokat fog hozni ha bárki is megszorongatja a sztím tökeit. Tegye azt bármilyen módon. Vásárolni sehol nem kötelező.
megszorongatja :D nagy megszorongatás, amikor X játék nem jön a platformra/sztórba, ahol a játékaim nagyrésze van (pécén)... a megszorongatás helyett szép lassan "minden" elmegy exkluzivnak a saját éces sztórjába, ami számodra semmi rosszat nem hoz (ameddig a prőn játszol, legalábbis...)
Avatar
arty

Hozzászólás #37341 2019.02.23. 13:32

Moby írta:Nagyon megvisel, hogy a több EZRES sztím listádat széjjel akarják töredezni ezek a pernahajderek?
Nyilvántartást kell vezetned róla, ha valami régi címet akarnál előkaparni a listádról, ami hát napi szinten történik? :DDD
Nyomjátok még ezt az őrületet. Geciszórakoztató :D
nekem van ilyen listám a konzolok sztórjai miatt... és ahogy mondod, geciszórakoztató.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #37342 2019.02.23. 13:35

Moby írta:Több játékot kaptam tőlük 3 hónap alatt, mint a sztímtől 15 év alatt.
Jóval több játék volt az elmúlt 15 évben ingyen Steamen, és nem az f2p-hegyekre vagy első epizódokra gondolok. De az átlagszínvonal más volt, nyilván a többséget nem is aktiváltad. Meg ugye volt, amit nem a Steamtől, hanem Steamre kapta máshonnan az ember. GOG-on is rendszeresek az ingyenes vagy kvázi ingyenes játékok (sale-eknél volt már 1 centes költésnél is, persze 1 centes játékuk nem volt!). Originen nem annyira régen ment az "Free on the House", de a szűkös kínálat miatt kifogytak, és az Access mellé nem is biztos, hogy való. UPlayen is szokott ingyenes cucc lenni. Szóval nem annyira rendkívüli az Epic Store, de tény, hogy jól nyomják most ezzel a kétheti alamizsnával, a játékok se rosszak.

Ugyanakkor a jobb ingyenes cuccok gyakran már megvannak a magunkfajtának, így eleve kevésbé tűnnek fel. A Super Meat Boyt 7 éve vettem Steamen, a Thimbleweed Parknál backer voltam, a többi meg jó-jó, de nem készültem még rájuk vetődni.
Avatar
Moby

Hozzászólás #37343 2019.02.23. 13:36

arty írta:megszorongatja :D nagy megszorongatás, amikor X játék nem jön a platformra/sztórba, ahol a játékaim nagyrésze van (pécén)... a megszorongatás helyett szép lassan "minden" elmegy exkluzivnak a saját éces sztórjába, ami számodra semmi rosszat nem hoz (ameddig a prőn játszol, legalábbis...)
Kapsz egy őszinte választ: semmit. Én nem écelek. Se lavórba, se sztórba. Ez egy szórakozás nekem. Ennyi. Nem éc, nem gyerekmegerőszakolás, nem bolygóvédés. A. Szórakozásom. Nekem nem gond öt sztórt felbaszni a gépre és átlátni. Megy. Nem vagyok totál idióta ugyanis. Nem kihívás. Sőt, mégcsak nem is jelent problémát. Tényleg. Ettől sokkal komolyabb logisztikával kell a mindennapokban szembenéznem. Mondjuk nem is látok bele écet meg gyerekmegerőszakolást a _szórakozásomba_,
Úristen. Te amúgy meghülyültél véleg? :rolleyes:
Avatar
Botond

Hozzászólás #37344 2019.02.23. 13:39

Ha tudom, hogy ma ilyen világmegváltó téma lesz akkor szóltam volna a zasszonynak, hogy ne madártejet, hanem popcornt csináljon. Gyorsabban is megvan, meg jobban is passzol ide.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #37345 2019.02.23. 13:40

Moby írta:Nagyon megvisel, hogy a több EZRES sztím listádat széjjel akarják töredezni ezek a pernahajderek?
Nyilvántartást kell vezetned róla, ha valami régi címet akarnál előkaparni a listádról, ami hát napi szinten történik? :DDD
Nyomjátok még ezt az őrületet. Geciszórakoztató :D
tehat te megvetted a metrot epic-töl? :)
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #37346 2019.02.23. 13:42

Zóanagyvarázsló írta:Tudom, és azt is, hogy mi az az irónia.
Irónia nem random zagyvaságot jelent. :nezze:
Avatar
Botond

Hozzászólás #37347 2019.02.23. 13:43

Ja és ha már éc volt ma, akkor legyen agyfasz is. Hurcolod magaddal full realisztikusan a fél univerzumot, de nem cserélheted le a farzsebedben lévő 50 gépágyú egyikére a kezedben lévőt akárbárholám! Nem, csak a megfelelő lokációkon. Zseniális!
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #37348 2019.02.23. 13:44

Engem jobban zavar ha valami pl. PS4 exkluzív a mai, full multiplatform világban, mint az, hogy le kell töltenem és regisztrálnom egy másik store/launcherben.
Avatar
Moby

Hozzászólás #37349 2019.02.23. 13:45

Zóanagyvarázsló írta:Jóval több játék volt az elmúlt 15 évben ingyen Steamen, és nem az f2p-hegyekre vagy első epizódokra gondolok. De az átlagszínvonal más volt, nyilván a többséget nem is aktiváltad. Meg ugye volt, amit nem a Steamtől, hanem Steamre kapta máshonnan az ember. GOG-on is rendszeresek az ingyenes vagy kvázi ingyenes játékok (sale-eknél volt már 1 centes költésnél is, persze 1 centes játékuk nem volt!). Originen nem annyira régen ment az "Free on the House", de a szűkös kínálat miatt kifogytak, és az Access mellé nem is biztos, hogy való. UPlayen is szokott ingyenes cucc lenni. Szóval nem annyira rendkívüli az Epic Store, de tény, hogy jól nyomják most ezzel a kétheti alamizsnával, a játékok se rosszak.

Ugyanakkor a jobb ingyenes cuccok gyakran már megvannak a magunkfajtának, így eleve kevésbé tűnnek fel. A Super Meat Boyt 7 éve vettem Steamen, a Thimbleweed Parknál backer voltam, a többi meg jó-jó, de nem készültem még rájuk vetődni.
Én nem ea-ről meg gog-ról írtam. Steamről. Nem járok mindenfele, de az edit finchet még senki nem baszta hozzám ingyen. Pedig az évjátéka, meg minden lófasz is volt, az azért nem a tyé kat. a sétaszimulátorok között. De itt most nem ez a lényeg, nem AAA+ játékokat adnak ingyen, és ha azt adnának sem lenne más a helyzet.
Avatar
Moby

Hozzászólás #37350 2019.02.23. 13:47

SlickAdam írta:tehat te megvetted a metrot epic-töl? :)
Nem. Sőt, ezzel együtt is berántottam az ingyenjátékukat! :miaz:

/najó, ez így nem teljesen igaz, MM-ben megrendeltem, de fogalmuk sincs mikor tudnak hozni.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #37351 2019.02.23. 13:49

SlickAdam írta:neked nintendo kene
Sokkal jobban élvezné, hiszen ott úgy kell végigülni (merthogy elnyomni nem lehet, csak püfölni az A-t, hogy felgyorsítsd a dialogue boxot), hogy közben szinkron helyett makognak. A leírtak alapján imádná. :banplz:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #37352 2019.02.23. 14:01

arty írta:1440p csak moslék/kicsi kijelzőben van. 4k vagy fhd, öszvérmegoldásokra nincs szüksége a világnak :P
koalaknak jobban tetszene egy minosegi eizo 1440ps moncsi mint a alzold habitusu plazma tvd :P
Avatar
Micsu

Hozzászólás #37353 2019.02.23. 14:03

Moby írta:Több játékot kaptam tőlük 3 hónap alatt, mint a sztímtől 15 év alatt.
lehet hogy orbantol is tobbet kaptal , de attol meg nem lesz jo ;)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #37354 2019.02.23. 14:06

Botond írta:Ha tudom, hogy ma ilyen világmegváltó téma lesz akkor szóltam volna a zasszonynak, hogy ne madártejet, hanem popcornt csináljon. Gyorsabban is megvan, meg jobban is passzol ide.
inkabb arra figyeljel nehogy ugyvedhez kelljen rohanni hamarosan :nyes:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #37355 2019.02.23. 14:24

aabyssx írta:Irónia nem random zagyvaságot jelent. :nezze:
Ha nem lett volna egyértelmű, azt hittem, hogy te nézegetsz már megint új VGA-t, amikor a mostani is overkill. Ugyanezen ironizáltál már magad is. A topik rossz sorrendben olvasása miatt jött ki furcsán.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #37356 2019.02.23. 14:26

Moby írta:Én nem ea-ről meg gog-ról írtam. Steamről. Nem járok mindenfele, de az edit finchet még senki nem baszta hozzám ingyen. Pedig az évjátéka, meg minden lófasz is volt, az azért nem a tyé kat. a sétaszimulátorok között. De itt most nem ez a lényeg, nem AAA+ játékokat adnak ingyen, és ha azt adnának sem lenne más a helyzet.
Én is írtam a Steamről is, ott önmagában többet kaptam. Nem minőségileg vitatom a kijelentést, de te egy mennyiségi állítást tettél, ami nálad igaz lehet, ha nem aktiválsz mindent, nálam meg nem. Csak azt mondom, hogy abban a formában a hozzászólásod túlzás volt, és nem tudhatom, hogy retorikai okokból vagy mert lemaradtál sok mindenről.
Avatar
Moby

Hozzászólás #37357 2019.02.23. 15:04

Micsu írta:lehet hogy orbantol is tobbet kaptal , de attol meg nem lesz jo ;)
Valami éces, kannibálos, hitleres hasonlatra számítottam, de ja, orbán is hasonlóan kemény :DD
Avatar
DanielT

Hozzászólás #37358 2019.02.23. 15:08

Steamtől csak annyit kaptunk, hogy önmagában, egyedül megmentette a Pc gaminget. Most meg a gecifortnájt launcsernek tapsoljak, hogy "szorongatják"? Ez a nulla funkciós legalja geci? Ez szorongatja? :wilting: :wilting: :wilting:

Nem rossz egyébként a politikai hasonlat, csak itt nem a zsák krumplit, meg a cukrot osztogatják, hogy örüljön a paraszt.
Avatar
Moby

Hozzászólás #37359 2019.02.23. 15:09

Zóanagyvarázsló írta:Én is írtam a Steamről is, ott önmagában többet kaptam. Nem minőségileg vitatom a kijelentést, de te egy mennyiségi állítást tettél, ami nálad igaz lehet, ha nem aktiválsz mindent, nálam meg nem. Csak azt mondom, hogy abban a formában a hozzászólásod túlzás volt, és nem tudhatom, hogy retorikai okokból vagy mert lemaradtál sok mindenről.
Semmuiféle túlzást nem tartalmazott. Én 15 év alatt egyetlen játékot sem kaptam ingyen steamről valamiféle reklámcéllal. Lehet, hogy volt ilyen, de ha volt, nekem nem akartak vele reklámozni ezekszerint.
Avatar
Moby

Hozzászólás #37360 2019.02.23. 15:15

DanielT írta:Steamtől csak annyit kaptunk, hogy önmagában, egyedül megmentette a Pc gaminget. Most meg a gecifortnájt launcsernek tapsoljak, hogy "szorongatják"? Ez a nulla funkciós legalja geci? Ez szorongatja? :wilting: :wilting: :wilting:

Nem rossz egyébként a politikai hasonlat, csak itt nem a zsák krumplit, meg a cukrot osztogatják, hogy örüljön a paraszt.

A steam játékaim 90%-át nem a steamen vettem. Fogalmam sincs mivel mentette meg a géminget az a kékfekete ikon a tálcámon, amit kb leseszartam sosem :D de elhiszem. Vagy legalábbis remélem, ha már kötelezően helyet foglal a ramomban.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #37361 2019.02.23. 15:23

Én Ubi store-ból kaptam még ingyen Watch Dogs 1-et. Amit meg nem vettem volna magam, pedig nem volt olyan szar. Ennek hatására (meg az itteni hype miatt) vettem meg a 2-őt is.
Meg kaptam egy régi Assassin's Creedet is, ami szintén nem volt rossz.
Avatar
Moby

Hozzászólás #37362 2019.02.23. 16:00

aabyssx írta:meg a 2-őt is
Micsu, Te vagy az? :ravasz1: :banplz:
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #37363 2019.02.23. 19:22

Green book jóféle mozi, még nevettem is :hawaii: !
Avatar
eje75

Hozzászólás #37364 2019.02.23. 20:51

Nnnnna...lement a Metro...a végére nekem csak egy gondom volt vele: fájdalmasan rövid...dugtam vóna még!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #37365 2019.02.23. 20:58

eje75 írta:Nnnnna...lement a Metro...a végére nekem csak egy gondom volt vele: fájdalmasan rövid...dugtam vóna még!
Ejha, hát akkor kented neki!
Avatar
eje75

Hozzászólás #37366 2019.02.23. 21:03

DanielT írta:Ejha, hát akkor kented neki!
Inkább rohadt rövid... sajnos...
Avatar
Micsu

Hozzászólás #37367 2019.02.23. 21:21

Elozok 8 orasak voltak ;)
Avatar
Moby

Hozzászólás #37368 2019.02.23. 21:54

eje75 írta:Inkább rohadt rövid... sajnos...
Én tegnap verettem 6 órát, azelőtt 2-t, és tutter nem vagyok a végén, tehát olyan nagyon nem lehet rövid :)


/howlongtobeat 13 órát mond átlagra a main storyra.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #37369 2019.02.23. 22:01

Kíváncsiságból kipróbáltam a Cemut. Sokat kellett tökölni patcheléssel, meg állítgatásokkal, de érdekes volt végül látni 1440p@60fps-es Zeldat. Ráadásul 50 fokos CPU-val és 45% GPU használattal.
A Nintendo és Playstation exkluzivitás sokkal rosszabb, mint egy Epic Store.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #37370 2019.02.23. 22:45

aabyssx írta:Kíváncsiságból kipróbáltam a Cemut. Sokat kellett tökölni patcheléssel, meg állítgatásokkal, de érdekes volt végül látni 1440p@60fps-es Zeldat. Ráadásul 50 fokos CPU-val és 45% GPU használattal.
A Nintendo és Playstation exkluzivitás sokkal rosszabb, mint egy Epic Store.
Bármiféle exkluzivitás rossz. Most is szarnék az Epic store-ra, ha ne ejtették volna túszul a Metro-t.

És szerintem ha vannak fokozatok, akkor az Epic store féle, utolsó pillanatban, kiadói főnököket megvesztegető húzása az egyik legalja a műfajnak. Mert biztosak lehettek benne, hogy konkrét személyeknek mentek konkrét összegek zsebbe ezért.
Avatar
deep

Hozzászólás #37371 2019.02.23. 23:00

Resident Evil origi intro AI által rimékelve:
phpBB [media]
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #37372 2019.02.23. 23:10

DanielT írta:Bármiféle exkluzivitás rossz. Most is szarnék az Epic store-ra, ha ne ejtették volna túszul a Metro-t.

És szerintem ha vannak fokozatok, akkor az Epic store féle, utolsó pillanatban, kiadói főnököket megvesztegető húzása az egyik legalja a műfajnak. Mert biztosak lehettek benne, hogy konkrét személyeknek mentek konkrét összegek zsebbe ezért.
Ja, mondjuk az igaz. Én valszeg azért vagyok közömbös, mert amúgy sem követtem. De ez az "akkor steamen mégse, csak aki előrendelte" nagyon erőltetett. És béna is volt.
Azért nem para teljesen, mert ebből még nem fog megélni egy store. Az EA-nak is kellett valami kevés extrát nyújtani, meg az Ubinak is - aki végül steamen is értékesít. A leggázabb store szerintem az MS-é a röhejes áraival együtt.
Avatar
Moby

Hozzászólás #37373 2019.02.24. 09:42

Metro Exodus Android Edition. Most töltöttem le, nagyon jól fut! :)
Kép
Avatar
Moby

Hozzászólás #37374 2019.02.24. 09:56

Mindeközben további címeket ejt foglyul az Epic store! Lassan senki sincs biztonságban, jobb ha pár napra otthon maradtok Ti is!


/ablakokak tartsátok zárva!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #37375 2019.02.24. 10:26

Moby írta:Metro Exodus Android Edition. Most töltöttem le, nagyon jól fut! :)
Kép
Na, a Switch tulaj, amikor a sötétséből kiszabadulva megint találkozik a való világgal és rácsodálkozik! :taps:

Egyébként nem kell ehhez semmilyen Android+Radeon anyámkínja hekk. A megszorongatott szarasztím natív telós appja tudja.

szerk: És milyen apró a telón a keret! Alig venni észre azt a 10 centit mindkét oldalon! :eljen: Remélem hamarosan lesznek Epic Store exkluzív 33:9-es képarányú készülékek is.
Avatar
Moby

Hozzászólás #37376 2019.02.24. 11:12

DanielT írta:Na, a Switch tulaj, amikor a sötétséből kiszabadulva megint találkozik a való világgal és rácsodálkozik! :taps:

Egyébként nem kell ehhez semmilyen Android+Radeon anyámkínja hekk. A megszorongatott szarasztím natív telós appja tudja.

szerk: És milyen apró a telón a keret! Alig venni észre azt a 10 centit mindkét oldalon! :eljen: Remélem hamarosan lesznek Epic Store exkluzív 33:9-es képarányú készülékek is.
Nem, nincs itt hekk. Rootolatlan teló, gyári radejon app, egy bökés és megy.
Ez a setup csak a fotó és a poén kedvéért készült, ipaden már használható a méret.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #37377 2019.02.24. 11:33

Moby írta:Nem, nincs itt hekk. Rootolatlan teló, gyári radejon app, egy bökés és megy.
Ez a setup csak a fotó és a poén kedvéért készült, ipaden már használható a méret.
A Radeon app már a hekk kategória. Sőt, GÁNY. :idiota:

Csak bontond meg ne lássa ezt a 7 éves setupot, a kibaszott Skyrimjával...

phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #37378 2019.02.24. 11:44

DanielT írta:A Radeon app már a hekk kategória. Sőt, GÁNY. :idiota:

Csak bontond meg ne lássa ezt a 7 éves setupot, a kibaszott Skyrimjával...

[video]https://youtu.be/mF8mv_dZ6o
A radeon appot fel kellett telepíteni, QR kóddal összelőni, és ennyi. Steamlinket feltettem, azzal kezdte, hogy valami hangdrivert fel kell tenni, és újra kell indítani hozzá a gépet... :miaz:
Avatar
eje75

Hozzászólás #37379 2019.02.24. 11:59

Moby írta:Metro Exodus Android Edition. Most töltöttem le, nagyon jól fut! :)
Kép
Kellene valami ilyesmi Nvidiára is.... bassza a csőröm, hogy a Zeldát 32 colon 4K-ban tolom, ahelyett, hogy kényelmesen tolhatnám 6,2 colon is az ágyból :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #37380 2019.02.24. 12:11

eje75 írta:Kellene valami ilyesmi Nvidiára is.... bassza a csőröm, hogy a Zeldát 32 colon 4K-ban tolom, ahelyett, hogy kényelmesen tolhatnám 6,2 colon is az ágyból :banplz:
Most viccelsz remélem... nVidiára kb hamarabb volt, mint a Római Birodalom megalakulása. A Radeon csoport fejlesztési központjának neve "nVidia+X év".

Vissza: “Leáldozott.hu”