A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Botond

Hozzászólás #3711 2016.05.20. 13:44

DanielT írta::mf2:
Kezd szignóba átmenni ez a smiley. :)
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #3712 2016.05.20. 13:47

arty írta:...és ha én közben/viszont kikapcsolnám!? :mf2:

amugy viccbő' egyszer "lejátszhatjuk" !!! :P
ma, 8 körül, a szervert te választod!
BF 4 mókában én is benne lennék valamikor! A 3-mal próbálkozunk megint irl haverral, de a 4 után élvezhetetlen.
Vulkános játékról meg egyelőre én is a Talos Principle-ről tudok (amit a Croateam saját bevallása szerint csak összedobott, mert miért ne), meg a Doomról, plusz a Dolphin emulátor.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára benőmenő 2016.05.20. 13:50-kor.
Avatar
Botond

Hozzászólás #3713 2016.05.20. 13:48

arty írta:péééldákat!
GFWL, konzol exclu PC portok, telefon paletta két készülék típusra korlátozása, külső winfón gyártók leépítése. Win tablet piac meg sosem vót. Bár én is régóta tervezek egyet venni, de nincs pl nekem való sem.
Avatar
Moby

Hozzászólás #3714 2016.05.20. 13:52

arty írta:péééldákat!

Kinekt.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #3715 2016.05.20. 14:06

DanielT írta:A gaming történelem egyik legnagyobb szégyene, ahová süllyedtek. A földbe kéne dózerolni a csapatot az utolsó 2 rész miatt, mert eleget gyalázták a nevet, legyen vége.
fingod sincs a gtrol :zavart1:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #3716 2016.05.20. 14:14

Botond írta:GFWL, konzol exclu PC portok, telefon paletta két készülék típusra korlátozása, külső winfón gyártók leépítése. Win tablet piac meg sosem vót. Bár én is régóta tervezek egyet venni, de nincs pl nekem való sem.
a surfacebol adtak el aze
Avatar
arty

Hozzászólás #3717 2016.05.20. 15:06

benőmenő írta:BF 4 mókában én is benne lennék valamikor! A 3-mal próbálkozunk megint irl haverral, de a 4 után élvezhetetlen.
Vulkános játékról meg egyelőre én is a Talos Principle-ről tudok (amit a Croateam saját bevallása szerint csak összedobott, mert miért ne), meg a Doomról, plusz a Dolphin emulátor.
ha a 15 perces f2f dt vs. arty lement, tőlem ok! (detényleg)

bf1 video után elfogott az "érzés", h nyomnám kicsit (1-2 óra :D ) valamelyiket... maeste akkor... ?
Avatar
arty

Hozzászólás #3718 2016.05.20. 15:08

Botond írta:GFWL, konzol exclu PC portok, telefon paletta két készülék típusra korlátozása, külső winfón gyártók leépítése. Win tablet piac meg sosem vót. Bár én is régóta tervezek egyet venni, de nincs pl nekem való sem.
gfwl ma is megy és lett helyettesítő "termék" (winsztór) amúgyis, pc portok behozása nem kifarolás a one mögül, winfónt nemtudtam h ennyire visszavették :O, a tabletek meg azé' mennek - a win10 továbbra is tabletOS (is)!

moby: a kinekt viszont jó(gos)! az masszív hátraarc és ott engem is hátrahagytak :D (meg botondot :D )
Avatar
donatus13

Hozzászólás #3719 2016.05.20. 15:10

arty írta:gfwl ma is megy és lett helyettesítő "termék" (winsztór) amúgyis, pc portok behozása nem kifarolás a one mögül, winfónt nemtudtam h ennyire visszavették :O, a tabletek meg azé' mennek - a win10 továbbra is tabletOS (is)!

moby: a kinekt viszont jó(gos)! az masszív hátraarc és ott engem is hátrahagytak :D (meg botondot :D )

Nekem a céges telefonom egy winfón, katasztrofálisan fos alatti állapot. Win 10 es, és nem tudsz mp3 at berakni csengőhangnak pl, wav-ra kell konvertálni és úgy tudod felszenvedni. Minden egy nyűg rajta. Egyetlen egy pozitívuma van számomra, és az az, hogy kurva stabil.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #3720 2016.05.20. 15:27

donatus13 írta:Nekem a céges telefonom egy winfón, katasztrofálisan fos alatti állapot. Win 10 es, és nem tudsz mp3 at berakni csengőhangnak pl, wav-ra kell konvertálni és úgy tudod felszenvedni. Minden egy nyűg rajta. Egyetlen egy pozitívuma van számomra, és az az, hogy kurva stabil.
Körülöttem ugyan csak 8.1-es winfónok vannak, de azokra, ha felmásolok egy mp3-at a ringtone mappába akkor az csengőhang lesz. Belépő szintű vasakra a többi OS egy vicc mellette.
Arty, DT: Okés, ma este nekem is jó. Kommunikáció miként lesz? A múltkor valami razer cuccról beszéltetek és azt még fel kéne raknom akkor.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #3721 2016.05.20. 18:09

No, lepörgött a Doom credits. Mission 3-4 tájékán, amikor itt rámszólt valaki felvettem hard-ra (ultra violence) és azont ment már a végéig.
A steam szerint 14 óra volt, de ebben egy másodperc multi, vagy snap-map nincs, és a titkos helyekkel sem nagyon foglalkoztam.
A végigvitel alatt eleget áradoztam, és azok még mindig állnak. Eszeveszett tempó, jó gunplay, double jump, kellően terjengős pályák és egy csipet humor.
A negatívumok pedig, hogy sajnos a titkárnő gpu szénnéhúzva lowon is képes volt nagyobb fightoknál frameket dobálni, néhány konkrét résznél pedig lement egészen a negyvenesekbe is.
Ami felhúzott, hogy néha iszonyat szűk folyosóra zsúfoltak be több 2 ütésből halálos ellenfelet, néha meg ott volt az aréna és még körbe sem ugráltam már mehettem is tovább. A fegyverválasztást pedig megoldhatták volna úgy, ahogy pl. a Serious Sam játékokban van, hogy mindegyik számgombon 2 fegyver lenne (pl. a 2-t egyszer lenyomva sima shoti, duplán nyomva pedig dupla csövű shoti), mert akkor nem kellet volna a hetest-nyolcast tapicskálni a káosz közepén.
Összességében kiválóan nyúltak vissza a régi formulához és modernizálták azt. Abszolút nem bántam meg a day 1 vételt. Kérekmég/10.
Avatar
arty

Hozzászólás #3722 2016.05.20. 20:30

nem ment a leáld!!! :)
most értem haza edzésből, fürdés, stb... de ugy néz ki DT beijedhetett :(

benő - kis is vagy originen? :D (bezzeg szarasztímen lehet aliast adni minden friendnek!!! hjaaa.....)

benő:
"akkor nem kellet volna a hetest-nyolcast tapicskálni a káosz közepén."

wsadegér nyomor :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #3723 2016.05.20. 20:41

arty írta:nem ment a leáld!!! :)
most értem haza edzésből, fürdés, stb... de ugy néz ki DT beijedhetett :(

benő - kis is vagy originen? :D (bezzeg szarasztímen lehet aliast adni minden friendnek!!! hjaaa.....)

benő:
"akkor nem kellet volna a hetest-nyolcast tapicskálni a káosz közepén."

wsadegér nyomor :D
Elnézést, én is most értem haza, újabb adag IKEA bútor és villanyszerelés után, hulla fáradt vagyok. Holnap 400km vár rám, de vasárnap egész nap állok a kihívás elé!

Egyszer és mindenkorra döntsük el, ki a jobb BF pléjer! :banplz:

Te Botond! Figyu má'! *

*
Spoiler
:mf2:
Avatar
deep

Hozzászólás #3724 2016.05.20. 20:41

arty írta:nem ment a leáld!!! :)
most értem haza edzésből, fürdés, stb... de ugy néz ki DT beijedhetett :(

benő - kis is vagy originen? :D (bezzeg szarasztímen lehet aliast adni minden friendnek!!! hjaaa.....)

benő:
"akkor nem kellet volna a hetest-nyolcast tapicskálni a káosz közepén."

wsadegér nyomor :D
Nincs gép előtt, ahogy én se, de hétvégén valamikor osszehozhatnánk, én benne vagyok.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #3725 2016.05.20. 20:44

És most elalszok ezen:

DS3 FPS nézetben VR heccettel! :D

phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #3726 2016.05.20. 21:02

benőmenő írta:No, lepörgött a Doom credits. Mission 3-4 tájékán, amikor itt rámszólt valaki felvettem hard-ra (ultra violence) és azont ment már a végéig.
A steam szerint 14 óra volt, de ebben egy másodperc multi, vagy snap-map nincs, és a titkos helyekkel sem nagyon foglalkoztam.
A végigvitel alatt eleget áradoztam, és azok még mindig állnak. Eszeveszett tempó, jó gunplay, double jump, kellően terjengős pályák és egy csipet humor.
A negatívumok pedig, hogy sajnos a titkárnő gpu szénnéhúzva lowon is képes volt nagyobb fightoknál frameket dobálni, néhány konkrét résznél pedig lement egészen a negyvenesekbe is.
Ami felhúzott, hogy néha iszonyat szűk folyosóra zsúfoltak be több 2 ütésből halálos ellenfelet, néha meg ott volt az aréna és még körbe sem ugráltam már mehettem is tovább. A fegyverválasztást pedig megoldhatták volna úgy, ahogy pl. a Serious Sam játékokban van, hogy mindegyik számgombon 2 fegyver lenne (pl. a 2-t egyszer lenyomva sima shoti, duplán nyomva pedig dupla csövű shoti), mert akkor nem kellet volna a hetest-nyolcast tapicskálni a káosz közepén.
Összességében kiválóan nyúltak vissza a régi formulához és modernizálták azt. Abszolút nem bántam meg a day 1 vételt. Kérekmég/10.
Én megálltam múlt hétvégén, hogy maradjon még belőle, ne 1-2 nap alatt zabáljam fel. Hamarosan folytatom és te is nyomd majd végig még egyszer ultrán, atomhatvannal, ha lesz hozzá géped.
Avatar
arty

Hozzászólás #3727 2016.05.20. 21:05

DanielT írta:Elnézést, én is most értem haza, újabb adag IKEA bútor és villanyszerelés után, hulla fáradt vagyok. Holnap 400km vár rám, de vasárnap egész nap állok a kihívás elé!

Egyszer és mindenkorra döntsük el, ki a jobb BF pléjer! :banplz:
egyelőre az látszik, hogy húzod, halasztod a megmérettetést... jönnek a kifogások....
Avatar
DanielT

Hozzászólás #3728 2016.05.20. 21:09

arty írta:egyelőre az látszik, hogy húzod, halasztod a megmérettetést... jönnek a kifogások....
Szombatom:

phpBB [media]


És vasárnap minden odds ellen győzni fogok!!!

:banplz:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #3729 2016.05.20. 22:16

DanielT írta:És vasárnap minden odds ellen győzni fogok!!!

:banplz:
A link a live streamről majd mehet a bannerba!
Avatar
Moby

Hozzászólás #3730 2016.05.20. 22:25

benőmenő írta:No, lepörgött a Doom credits. Mission 3-4 tájékán, amikor itt rámszólt valaki felvettem hard-ra (ultra violence) és azont ment már a végéig.
A steam szerint 14 óra volt, de ebben egy másodperc multi, vagy snap-map nincs, és a titkos helyekkel sem nagyon foglalkoztam.
A végigvitel alatt eleget áradoztam, és azok még mindig állnak. Eszeveszett tempó, jó gunplay, double jump, kellően terjengős pályák és egy csipet humor.
A negatívumok pedig, hogy sajnos a titkárnő gpu szénnéhúzva lowon is képes volt nagyobb fightoknál frameket dobálni, néhány konkrét résznél pedig lement egészen a negyvenesekbe is.
Ami felhúzott, hogy néha iszonyat szűk folyosóra zsúfoltak be több 2 ütésből halálos ellenfelet, néha meg ott volt az aréna és még körbe sem ugráltam már mehettem is tovább. A fegyverválasztást pedig megoldhatták volna úgy, ahogy pl. a Serious Sam játékokban van, hogy mindegyik számgombon 2 fegyver lenne (pl. a 2-t egyszer lenyomva sima shoti, duplán nyomva pedig dupla csövű shoti), mert akkor nem kellet volna a hetest-nyolcast tapicskálni a káosz közepén.
Összességében kiválóan nyúltak vissza a régi formulához és modernizálták azt. Abszolút nem bántam meg a day 1 vételt. Kérekmég/10.

Nekem azért van vele bajom. Hülyén hangzik, de túl hosszú. Iszonyatosan erősen bekezd a játék, az elején elég jól is megy felfele, aztán beveri a fejét, és nincs tovább. Level10-en azt érzem, hogy láttam mindent, hallottam mindent, öltem már eleget, és már lefelé megyek a lejtőn, pedig kurvára nem így akarok rá emlékezni :(
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #3731 2016.05.20. 22:45

Még a battlelog hülyesége és a telekom szabotálási kísérlete sem tántorított el bennünket, így az erkölcsi győzelem mindenképp a miénk volt! :buck:
A vak vezet világtalan kooperáció megtörténtéről álljon itt mementóként az utolsó kör: Battle report
Sajnos Arty nete a végére ismét megszakadt. :(

Moby #3730: Igen, érezhetően nem tudták kellően variálni és szinte végig cső - aréna - cső - aréna sorminta ismétlődik. És ahogy mondtam az ellenfeleket sem igazán sikerült megfelelően adagolniuk. Lehet tényleg nem érdemes pár nap alatt ledarálni, mindenesetre nálam elvitte ez a random cod-tól eltérő flow az egészet a hátán, egészen a végéig.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára benőmenő 2016.05.20. 22:48-kor.
Avatar
donatus13

Hozzászólás #3732 2016.05.20. 22:47

benőmenő írta:Körülöttem ugyan csak 8.1-es winfónok vannak, de azokra, ha felmásolok egy mp3-at a ringtone mappába akkor az csengőhang lesz. Belépő szintű vasakra a többi OS egy vicc mellette.
Arty, DT: Okés, ma este nekem is jó. Kommunikáció miként lesz? A múltkor valami razer cuccról beszéltetek és azt még fel kéne raknom akkor.

windows 8.1 en ez ment is, 10 en már nem, majd próbáld ki, meg fogsz lepődni. Azaz most már nem, hogy lelőttem a poént, de azért próbáld ki te is.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #3733 2016.05.20. 22:50

donatus13 írta:windows 8.1 en ez ment is, 10 en már nem, majd próbáld ki, meg fogsz lepődni. Azaz most már nem, hogy lelőttem a poént, de azért próbáld ki te is.
Na neeee! :wilting:
Ennyire nem lehetnek dilettáns majmok...oh wait a 2010 utáni MS-ről beszélünk. :zavart2:
Avatar
donatus13

Hozzászólás #3734 2016.05.20. 23:06

benőmenő írta:Na neeee! :wilting:
Ennyire nem lehetnek dilettáns majmok...oh wait a 2010 utáni MS-ről beszélünk. :zavart2:

Komolyan így van, régiben QR kód olvasó is volt, ebben már nincs, de nézd meg, komolyan. Bemásolod a mappába az mp3-at is, lófaszt nem csinál, wav ra kell konvertálni és rögtön felismeri, nagyon brutálisan szánalmas. 10/10 Minőség TM
Avatar
donatus13

Hozzászólás #3735 2016.05.20. 23:28

donatus13 írta:Komolyan így van, régiben QR kód olvasó is volt, ebben már nincs, de nézd meg, komolyan. Bemásolod a mappába az mp3-at is, lófaszt nem csinál, wav ra kell konvertálni és rögtön felismeri, nagyon brutálisan szánalmas. 10/10 Minőség TM

Ja és folytatás gyanánt. QR kód olvasó elvileg most már külön telepíthető, de hiába léptem be a kibaszott microsoft fiókkal, semmit nem telepített fel erre a hányadék 630 ra. Kiírta, hogy kész a messenger telepítése elakartam indítani, folyamatos hiba üzenet. Szinkronizálások az email fiókokkal is össze vissza működnek. Kevés dolog megy, de ami megy az legalább stabil :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #3736 2016.05.21. 06:20

Nos. Sikerült egy TN paneles csillogós képernyőt vennem... :wilting: :wilting: :wilting: Most ástam elő a részletes specifikációt, eszembe nem jutott volna, hogy nem IPS, egy LG gyártmányú Alienware és hasonló gépekbe rakott cucc.

Még nem jött meg, szóval nem tudom milyen, de valszeg nem rendeltem volna meg, ha tudom előre. Sajnos a nagy kapkodásnak ez a vége. :gonosz3:

szerk: Mondjuk legalább nem lesz kék/sárga felhősödés...

szerk: És nem is találtam más dokumentált alternatívát, ami beleficcen simán és glossy, szal'...

szerk: Átalakító kittel persze szinte bármi belemegy, ezért is kedvelem a Thinkpadeket, mert olyan haxor közösség van a márka mögött, hogy őrület és persze azért, mert a hardver alkalmas rá. Ez a csere is minimális rutinnal megvan 5 perc alatt, 6db csavarral.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #3737 2016.05.21. 17:10

A backereknek júliusban jön a demó. Aztán jól bétateszterkedjetek, hogy a teljest már megvehessem! :nezze:
Kép
Kép
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #3738 2016.05.21. 17:27

benőmenő írta:A backereknek júliusban jön a demó. Aztán jól bétateszterkedjetek, hogy a teljest már megvehessem! :nezze:
Kép
Kép
Mármint a 20 fontos tiertől jár a Toybox. Én sajnos csak 10-zel szálltam be, így kimarad.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #3739 2016.05.21. 18:22

DanielT írta:Nos. Sikerült egy TN paneles csillogós képernyőt vennem... :wilting: :wilting: :wilting: Most ástam elő a részletes specifikációt, eszembe nem jutott volna, hogy nem IPS, egy LG gyártmányú Alienware és hasonló gépekbe rakott cucc.

Még nem jött meg, szóval nem tudom milyen, de valszeg nem rendeltem volna meg, ha tudom előre. Sajnos a nagy kapkodásnak ez a vége. :gonosz3:

szerk: Mondjuk legalább nem lesz kék/sárga felhősödés...

szerk: És nem is találtam más dokumentált alternatívát, ami beleficcen simán és glossy, szal'...

szerk: Átalakító kittel persze szinte bármi belemegy, ezért is kedvelem a Thinkpadeket, mert olyan haxor közösség van a márka mögött, hogy őrület és persze azért, mert a hardver alkalmas rá. Ez a csere is minimális rutinnal megvan 5 perc alatt, 6db csavarral.
legalább lesz szép feketéd :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #3740 2016.05.21. 18:36

Zóanagyvarázsló írta:Mármint a 20 fontos tiertől jár a Toybox. Én sajnos csak 10-zel szálltam be, így kimarad.
Na, ettől féltem, mert én is így emlékeztem. :( Az irányítás fílinget kipróbáltam volna, bár szerintem nem kell aggódni, rendben lesz.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #3741 2016.05.21. 18:38

Micsu írta:legalább lesz szép feketéd :D
Ja, közben már megnyugodtam, mert ahogy nézem, vannak azért fasza TN panelok is a sok hulladék mellett. A betekintési szög nem olyan széles, de szemből nézem, szal' pont nem érdekel ez a része.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #3742 2016.05.21. 18:47

Most megnéztem és AMD-n tényleg 4.3-as OpenGL-el fut a Doom, míg Nvidián 4.5-ös verzával, pedig utóbbi is megy minden GCN kártyán. :wilting:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #3743 2016.05.21. 19:08

benőmenő írta:Most megnéztem és AMD-n tényleg 4.3-as OpenGL-el fut a Doom, míg Nvidián 4.5-ös verzával, pedig utóbbi is megy minden GCN kártyán. :wilting:

Most nézem, hogy a gyönyörűen suhanó open beta még AMD-n is 4.5-össel ment. #odaértazaktatáska
Avatar
DanielT

Hozzászólás #3744 2016.05.21. 19:12

Én pedig lecsekkoltam a Salt and Sanctuary warezdemót. (7 perc kb)

- Tökéletesen fut, nem tudom Moby ismerősei min próbálták meg futtatni, vagy mit csesztek el.
- A főhős kötekedőscigánygyerek fejétől rosszul vagyok.
- Pokoli, ez a színtelen szürkehályog.
- Általános flashgame animációk és fíling.

Egyelőre nem nyert meg, altf4. (mert nem találtam quitet kontrollerrel)
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #3745 2016.05.21. 19:42

DanielT írta:Én pedig lecsekkoltam a Salt and Sanctuary warezdemót. (7 perc kb)

- Tökéletesen fut, nem tudom Moby ismerősei min próbálták meg futtatni, vagy mit csesztek el.
- A főhős kötekedőscigánygyerek fejétől rosszul vagyok.
- Pokoli, ez a színtelen szürkehályog.
- Általános flashgame animációk és fíling.
Egyelőre nem nyert meg, altf4. (mert nem találtam quitet kontrollerrel)
Csak mondom, hogy Elajjaz még speedrunt is tolt belőle. Ugye tudod, hogy a karaktered feje lehet majd akár sisakban is? :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #3746 2016.05.21. 19:49

TasManXT írta:Csak mondom, hogy Elajjaz még speedrunt is tolt belőle. Ugye tudod, hogy a karaktered feje lehet majd akár sisakban is? :D
Elajjaz a Foslé Raiderből is tolt speedrunt, szóval az nem garancia semmire.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #3747 2016.05.21. 19:52

DanielT írta:Elajjaz a Foslé Raiderből is tolt speedrunt, szóval az nem garancia semmire.
De a hidden dungeon nearby-jal ellentétben ezt azért baromira élvezte.
Avatar
donatus13

Hozzászólás #3748 2016.05.21. 20:00

DanielT írta:Én pedig lecsekkoltam a Salt and Sanctuary warezdemót. (7 perc kb)

- Tökéletesen fut, nem tudom Moby ismerősei min próbálták meg futtatni, vagy mit csesztek el.
- A főhős kötekedőscigánygyerek fejétől rosszul vagyok.
- Pokoli, ez a színtelen szürkehályog.
- Általános flashgame animációk és fíling.

Egyelőre nem nyert meg, altf4. (mert nem találtam quitet kontrollerrel)

Én sem tudom mit csináljak overwatch ig, de ez se nyert meg 2 napra :D
Avatar
Mekee

Hozzászólás #3749 2016.05.21. 20:29

És ma sem tudok elsiklani a GT felett, talán mert valahol a legnagyobb szívfájdalmam, de nézegessünk menüt
Ami hol szép sima folyékony, néhol szaggatós, néhol listából valogatsz autot néhol nagyban semmibenkörbeforgósan, a fények szépek, a modellek jók(itt), de AA-t hírből sem ismer így 2016 derekán, naés SZÁZHARMINCHÉT auto, viszont lesz több mint ezer fotohelyszín. Komolyan ezek eddíg csak erre verték bent az irodában, elfelejtették hogy autoversenyzés lenne ez vagymi.
Real Photo Simulator 2016

Ez a szokásos PD minőség, ez a felemás, ilyen-olyan, mintha az ott dolgozó emberek tökéletes elszigeteltségben dolgoznák ki a különböző részleteket, és egy algoritmus ezt összedolgozza, nem válogat.

phpBB [media]


És akkor utána ez

phpBB [media]


Ami egy gt6 remaster-se, mert egyedül annyi változott, hogy legalább a 60frém szemre megvan, de ennyi.
Azok a hangok, meg ugy az egész... Köze nincs ahoz amit a menüből nézegetve elvárna az ember.

De mindemellett ha a fotomod ilyen lesz...

Sokkép inside!!!
Spoiler
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép


Szóvalazé :conf: :falbav:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #3750 2016.05.21. 20:39

Mekee írta:És ma sem tudok elsiklani a GT felett, talán mert valahol a legnagyobb szívfájdalmam, de nézegessünk menüt
Ami hol szép sima folyékony, néhol szaggatós, néhol listából valogatsz autot néhol nagyban semmibenkörbeforgósan, a fények szépek, a modellek jók(itt), de AA-t hírből sem ismer így 2016 derekán, naés SZÁZHARMINCHÉT auto, viszont lesz több mint ezer fotohelyszín. Komolyan ezek eddíg csak erre verték bent az irodában, elfelejtették hogy autoversenyzés lenne ez vagymi.
Real Photo Simulator 2016

Ami egy gt6 remaster-se, mert egyedül annyi változott, hogy legalább a 60frém szemre megvan, de ennyi.
Azok a hangok, meg ugy az egész... Köze nincs ahoz amit a menüből nézegetve elvárna az ember.

De mindemellett ha a fotomod ilyen lesz...
Na, a fotómód tényleg frankó, a bevilágítás szokás szerint mindent agyonver. Majd jól meg is nézegetem a screenshot fórumban a játék minőségi részét...
Avatar
Moby

Hozzászólás #3751 2016.05.21. 21:12

DanielT írta:Én pedig lecsekkoltam a Salt and Sanctuary warezdemót. (7 perc kb)

- Tökéletesen fut, nem tudom Moby ismerősei min próbálták meg futtatni, vagy mit csesztek el.
- A főhős kötekedőscigánygyerek fejétől rosszul vagyok.
- Pokoli, ez a színtelen szürkehályog.
- Általános flashgame animációk és fíling.

Egyelőre nem nyert meg, altf4. (mert nem találtam quitet kontrollerrel)
Megnéztem én is warezban. Annyira engem sem fogott meg. Néha komoly kihívás egy kibaszott létrárafelmászás. Nagyon sokszor fingom nincs mi alapján dönt, hogy el tudok gurulni előtte(aka mellette), vagy beleakadok valaki/valamibe. Akarom nagyon szeretni, megvenni és tolni, de nem érzem, hogy ő ennek bármelyik részét olyan nagyon akarná :(
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Moby 2016.05.21. 21:13-kor.
Avatar
arty

Hozzászólás #3752 2016.05.21. 21:21

Mekee írta:És ma sem tudok elsiklani a GT felett,
Szóvalazé :conf: :falbav:
totti most másolt be infot a ps4 topikba: nem lesz dinamikus időjárás a gtsportban (gt5-6-ban volt) ... japó perfekcionizmus: egyet hátra, még kettőt hátra, negyedet előre, még kettőt hátra :D
Avatar
Mekee

Hozzászólás #3753 2016.05.21. 22:21

arty írta:totti most másolt be infot a ps4 topikba: nem lesz dinamikus időjárás a gtsportban (gt5-6-ban volt) ... japó perfekcionizmus: egyet hátra, még kettőt hátra, negyedet előre, még kettőt hátra :D
mint ahogy az 5-6 is bizonyos tekintetben visszalépés a 4-hez képest, szokásos...
Hogy nem tudja vlaki ugy igazán pofánb*szni má Yamauchit, komolyan :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #3755 2016.05.22. 08:45

Botond írta:Dt-nek szeretettel! :wow2:
Elég hitelesnek tűnnek a számok. Szépen megszórják megint a felső kategóriát CUDA magokkal, a sima 1080 -ba elfért volna még. :(
Avatar
Mekee

Hozzászólás #3756 2016.05.22. 09:08

Botond írta:Dt-nek szeretettel! :wow2:
24 giga vram? :) Mire kihasználná valami is, rég elavult lesz a teknó, akkó miért?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #3757 2016.05.22. 09:10

Mekee írta:24 giga vram? :) Mire kihasználná valami is, rég elavult lesz a teknó, akkó miért?
Ott nálam is kilóg a lóláb. Viszont tartani kell tudni a lépést a szupercsúcs konzolokkal, szal' lehet, hogy azért.
Avatar
Botond

Hozzászólás #3758 2016.05.22. 09:10

Mekee írta:24 giga vram? :) Mire kihasználná valami is, rég elavult lesz a teknó, akkó miért?
Nehogyazthidd! 4k itten van a sarkon, oda meg kell 4x annyi VRAM, mint 1080p-re...
Avatar
Mekee

Hozzászólás #3759 2016.05.22. 09:20

DanielT írta:Ott nálam is kilóg a lóláb. Viszont tartani kell tudni a lépést a szupercsúcs konzolokkal, szal' lehet, hogy azért.
:nyes:
Meg érdekes hogy külön árat ir a founders nek meg a referencia modellnek, tudtommal pedig egy és ugyanaz a kettő
Avatar
Moby

Hozzászólás #3760 2016.05.22. 09:26

DanielT írta:Ott nálam is kilóg a lóláb.
Mert valszeg kamu a táblázat. A 1060 több helyről megerősített információk szerint nem gp104-re épül, hanem gp106-ra, és 256bites sínje lesz. Szal valszeg hoax az egész.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #3761 2016.05.22. 09:39

Moby írta:Mert valszeg kamu a táblázat. A 1060 több helyről megerősített információk szerint nem gp104-re épül, hanem gp106-ra, és 256bites sínje lesz. Szal valszeg hoax az egész.
http://www.guru3d.com/news-story/geforce-gtx-1060-possibly-spotted-in-shipment-tracking.html
Most már csak az a kérdés, hogy gtx 1060, vagy polaris 10 lesz a kövi vga-m. :finom:
Avatar
Mekee

Hozzászólás #3762 2016.05.22. 11:06

Jöna Talos Principle 2 ennek örömére be is szerzem az elsőt, anno olvastam hogy jó, aztán elfelejtődött.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #3763 2016.05.22. 11:08

phpBB [media]


Kép
Avatar
Mekee

Hozzászólás #3764 2016.05.22. 12:57

Mik nem bukkannak fel a semmiből
phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #3765 2016.05.22. 13:09

Mekee írta:Mik nem bukkannak fel a semmiből
Hát, ez nekem nem csinált kedvet az új részhez. Sokkal jobban érdekelne, ha gyönyörű, a kor színvonalának megfelelő render háttereket használtak volna, mint ennek a 2009-es szintű grafikának.[/quote]Félek, hogy ugyanúgy lepattannék róla, mint a Dreamfall folytatásról.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #3766 2016.05.22. 14:29

Botond írta:Nehogyazthidd! 4k itten van a sarkon, oda meg kell 4x annyi VRAM, mint 1080p-re...
300ks kártya hajtja a 100ks monitort :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #3767 2016.05.22. 14:58

DanielT írta:
phpBB [media]


Kép
2:23 XDD
Avatar
Botond

Hozzászólás #3768 2016.05.22. 16:03

Micsu írta:300ks kártya hajtja a 100ks monitort :D
Gyalázat, mi? És akik 980ti-t vettek a FHD monitorukhoz azok bezzeg! Nos, ők is ugyanígy jártak. -.-
Avatar
Mekee

Hozzászólás #3769 2016.05.22. 16:32

DanielT írta:Hát, ez nekem nem csinált kedvet az új részhez. Sokkal jobban érdekelne, ha gyönyörű, a kor színvonalának megfelelő render háttereket használtak volna, mint ennek a 2009-es szintű grafikának. Félek, hogy ugyanúgy lepattannék róla, mint a Dreamfall folytatásról.
szerettem az első kettőt (kinem) majd meglátjuk. Persze nem várom remegő kézzel a buy feliratot várva, csak mint érdekesség. Nem is tudom mikor hallottam utoljára a címet
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Mekee 2016.05.22. 16:33-kor.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #3770 2016.05.22. 16:33

Botond írta:Gyalázat, mi? És akik 980ti-t vettek a FHD monitorukhoz azok bezzeg! Nos, ők is ugyanígy jártak. -.-
Messze nem, még mindig. 980Ti nél erősebb GPU lesz a 1080p monitoromhoz és kurvára elégedett leszek a csodálatos képpel, amit kapok.
Avatar
Botond

Hozzászólás #3771 2016.05.22. 16:34

DanielT írta:Messze nem, még mindig. 980Ti nél erősebb GPU lesz a 1080p monitoromhoz és kurvára elégedett leszek a csodálatos képpel, amit kapok.
Most ár arányról volt szó.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #3772 2016.05.22. 16:38

Botond írta:Most ár arányról volt szó.
Hm, én is úgy értettem, de van abban valami, hogy felesleges a 300 ezres moncsi, ellenben a mocskos erős GPU-val.
Avatar
Botond

Hozzászólás #3773 2016.05.22. 16:41

DanielT írta:Hm, én is úgy értettem, de van abban valami, hogy felesleges a 300 ezres moncsi, ellenben a mocskos erős GPU-val.
3 az 1hez arány ugyanúgy fennáll a 220-260ezres 980ti és egy FHD monitor esetén, mint az én esetemben lesz ez a 100k-s monitor vs 300k-s VGA esetén. Ami lehet nem is lesz 300k csak ugyanúgy 260k, szóval még jobb is lesz az arány, de persze ez nevetni való így is Micsu szerint. Pont ez az arány, ha több vagy kevesebb az tök oké, csak pont ez nevetséges. :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #3774 2016.05.22. 16:53

Botond írta:3 az 1hez arány ugyanúgy fennáll a 220-260ezres 980ti és egy FHD monitor esetén, mint az én esetemben lesz ez a 100k-s monitor vs 300k-s VGA esetén. Ami lehet nem is lesz 300k csak ugyanúgy 260k, szóval még jobb is lesz az arány, de persze ez nevetni való így is Micsu szerint. Pont ez az arány, ha több vagy kevesebb az tök oké, csak pont ez nevetséges. :)
Főleg, hogy csak egy max 210k-s VGA lesz az, hacsak nem a 1080ti-re hajtasz.
Avatar
Botond

Hozzászólás #3775 2016.05.22. 16:56

DanielT írta:Főleg, hogy csak egy max 210k-s VGA lesz az, hacsak nem a 1080ti-re hajtasz.
Még az se kizárt, hogy pascaltitan lesz a vége(ha normális üzemhőmérsékletre képes lesz), de mivel az majd vmikor jön, így átmenetileg az 1080assal szivatom ki a port a lakásból. :)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #3776 2016.05.22. 17:08

Botond írta:3 az 1hez arány ugyanúgy fennáll a 220-260ezres 980ti és egy FHD monitor esetén, mint az én esetemben lesz ez a 100k-s monitor vs 300k-s VGA esetén. Ami lehet nem is lesz 300k csak ugyanúgy 260k, szóval még jobb is lesz az arány, de persze ez nevetni való így is Micsu szerint. Pont ez az arány, ha több vagy kevesebb az tök oké, csak pont ez nevetséges. :)
nem nevetnivaló csak elképzeltem ahogy bemész az iponhoz, fiúk videokártyából a legdrágábbat, 4k moncsiból a legolcsóbbat kérem :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #3777 2016.05.22. 18:32

Na, ez már valami!

8x 980Ti, 2x 22 magos proci!

(A múltkori gépet AMD VGA-val csinálta és minden virtuális gép újraindításakor (7 db volt) a teljes rendszert le kellett miattuk lőni. A rohadt szemét nVidiával meg nem.)

wqewqeweeee.jpg


phpBB [media]
Avatar
Botond

Hozzászólás #3778 2016.05.22. 19:29

Micsu írta:nem nevetnivaló csak elképzeltem ahogy bemész az iponhoz, fiúk videokártyából a legdrágábbat, 4k moncsiból a legolcsóbbat kérem :banplz:
Mert anyagias vagy. Nem az ár a szempont, hanem a minőség. 4k monitorból annyi volt a minőségi, VGAból meg amannyi. Hogy ez neked mosolyt csal az arcodra az csak hab a tortán, mert nem azért veszem ezeket, hogy te is jó kedvű légy, de ha te is jó kedvű vagy az nem baj, sőt! :)
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #3779 2016.05.22. 20:02

Lepörgött a Black Ops 3 credits... ezt a poklot senkinek sem kívánom, de tényleg. :D Úgy voltam vele, hogy már csak azért is, de egy ekkora fost én még életemben nem tapasztaltam. A resume egyszerűen nem működik, mindig a játék elejére rak be. :D igen, az első küldetés elé.

Aztán hirtelen befejeztem a Mad Max-et is, amit ajánlok mindenkinek, mert csak túl kell élni a grindelős poklot, amit kötelezően beleraktak, de azon túl a story questek és a westeland küldik meglepően jóra sikerültek, főleg a vége felé, amikor a V8 a tét. :D Utóbbiban 30 óra belement az utóbbi pár napban... látszik, hogy még nem jelent meg az overwatch. :D
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #3780 2016.05.22. 20:16

TasManXT írta:látszik, hogy még nem jelent meg az overwatch. :D
Még majdnem én is elgondolkoztam az Overwatch megvásárlásán, de aztán megvilágosodtam.

Egyrészt a Master Race elárulója, Moby úgyis PS4-re veszi, mint a Doomot, így nem lesz senki, akinél jobb lehetek. Másrészt ugyanazon a napon jelenik meg másik játék is.

Vissza: “Leáldozott.hu”