A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Micsu

Hozzászólás #37171 2019.02.21. 10:20

Moby írta:1-2 ilyen leharcolt geciszart én is látok az utakon, de rohadtul nem ez a jellemző.
latszik feletek keves a cigany ;)
Avatar
Botond

Hozzászólás #37172 2019.02.21. 10:23

arty írta:Mi 2004-ben vettük az első kocsinkat és az is G astra volt :)
Én 2002ben adtam el asszem. Kihajtottam a belét, első autó volt, még élveztem a vezetést. Kijártam vele a hungaroringre gyorsulási versenyekre is, jóvót!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #37173 2019.02.21. 10:45

Botond írta:Én 2002ben adtam el asszem. Kihajtottam a belét, első autó volt, még élveztem a vezetést. Kijártam vele a hungaroringre gyorsulási versenyekre is, jóvót!
Könyörgöm mondd, hogy csak nézőként! :banplz:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #37174 2019.02.21. 11:04

DanielT írta:Könyörgöm mondd, hogy csak nézőként! :banplz:
ezert imadkozom most :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #37176 2019.02.21. 11:32

Micsu írta:latszik feletek keves a cigany ;)
Amiket látok, azokban pont nem cigányok ülnek amennyire látom ezeket. Cigányokat én főleg benga nagy audikba, mercikbe meg bímerekbe látok beszálni, és nem is a harmincéves leharcolt szarokba, hanem 5-15 milliós kiwaxolt járgányokba.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #37177 2019.02.21. 11:35

ha! megnezte a "FASZT end Fjúriusz EINS"-tot 2001-ben es mar ment is gyorsulni. tuti pakolt valami zseblampat is az ótó aljara & *** :idiota:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #37178 2019.02.21. 12:11

Moby írta:Amiket látok, azokban pont nem cigányok ülnek amennyire látom ezeket. Cigányokat én főleg benga nagy audikba, mercikbe meg bímerekbe látok beszálni, és nem is a harmincéves leharcolt szarokba, hanem 5-15 milliós kiwaxolt járgányokba.
Felénk pár évvel ezelőttig szakadt lovaskocsival is jártak rendszeresen, de egy ideje korlátozták a lótartást. A mai forgalom mellett már problémás lenne, de itt az utcában is volt belőle karambol.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #37179 2019.02.21. 12:27

"Anthem is a colossal disappointment. Every single problem that plagued Mass Effect Andromeda is far, far worse here."

Nyaminyami.

Élvezettel csámcsogok ezen a metodikus szétcincáláson. Illetve nincs mit cincálni, csak el kell mondani mi a helyzet.

phpBB [media]
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #37180 2019.02.21. 12:29

Moby írta:Amiket látok, azokban pont nem cigányok ülnek amennyire látom ezeket. Cigányokat én főleg benga nagy audikba, mercikbe meg bímerekbe látok beszálni, és nem is a harmincéves leharcolt szarokba, hanem 5-15 milliós kiwaxolt járgányokba.
Náluk is nagy a szórás. Én otthon a többséget szakadt, németből behozott 15 éves dízel bmw-kben meg tdi audikban látom. De a legdurvább eddig a földszinti csávó aki télen is "slick" gumival jár a szakadt A Vectrájával. :bdead:
Avatar
Botond

Hozzászólás #37181 2019.02.21. 12:41

DanielT írta:Könyörgöm mondd, hogy csak nézőként! :banplz:
Mermér? Poén volt. Nem raktam rá semmi optikai lófaszt, ahogy a gépben sincs otthon ledes ram meg a többi faszság. De egyrészt poén volt beállni a sorba és beszélgetni a bohócokkal, akik viszont fullba tolták a kretént, meg jópofaság volt egy 1.4es cuccal a két litereseket odacsapkodni, mert emberünk időben váltani már nem tudott. Meg szinkron váltó akkor kezdett elterjedni, a G astra friss modell volt, abban már volt, a korábbi két lityisekben meg nem, aztán ment a csodálkozás, hogy kuplung kinyomnál neki beesik a fordulatszám, nekem meg felpörög és a mikromásodpernyi váltás után én majdnem ugyanolyan fordulatszámon vagyok. Harmasig elnyikkant a gumi. Szerettem azt a gépet.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #37182 2019.02.21. 13:01

benőmenő írta:Náluk is nagy a szórás. Én otthon a többséget szakadt, németből behozott 15 éves dízel bmw-kben meg tdi audikban látom. De a legdurvább eddig a földszinti csávó aki télen is "slick" gumival jár a szakadt A Vectrájával. :bdead:
nalunk egyket vasas, szamlazos, nagyban drogdiler jar 30 millas kocsikkal, utana szakadek majd a nagytobbseg filleres autokkal
Avatar
DanielT

Hozzászólás #37183 2019.02.21. 13:24

Botond írta:Harmasig elnyikkant a gumi. Szerettem azt a gépet.
Hm, már 30-nál kapcsoltad a harmadikat a 6 bar-ra fújt gumikkal? Érdekes taktika! :idiota:
Avatar
arty

Hozzászólás #37184 2019.02.21. 13:51

Moby írta:Van az itt is, csak a prekalkulált, meg a baked GI-k nem dinamikusak, mint az RTX-el.
Fura. A DF videoban RT on/off esetén én szinte GI on/off-ot érzékeltem.

pl:
phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #37185 2019.02.21. 13:52

Micsu írta:nalunk egyket vasas, szamlazos, nagyban drogdiler jar 30 millas kocsikkal, utana szakadek majd a nagytobbseg filleres autokkal
Najó, de Te sokat tudsz a lucernáról is, én meg nem :P :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #37186 2019.02.21. 13:55

arty írta:Fura. A DF videoban RT on/off esetén én szinte GI on/off-ot érzékeltem.
És ez a különbség. Mindenféle prekakulált cucchoz gecisok bűvészkedés kell, hogy a végeredmény jó legyen. Me nem biztos, hogy azt és úgy adja ki. Magyarán össze is lehet baszni. A riöl(time) cuccot meg nem lehet összebaszni, de legalábbis minimáleffortal is gecijó.
Avatar
Botond

Hozzászólás #37187 2019.02.21. 13:56

Zóanagyvarázsló írta:És nem azt mondom, hogy 15k-s játéknak tartom a Mario Tennis
Boltban újonnan 10k. Persze lehet kapni többért is biztos.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #37188 2019.02.21. 14:38

Visszatérve a korábbi "melyik kliens mennyivel tölt" témához: :nezze:
IMG_20190221_143551_689.jpg
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #37189 2019.02.21. 14:44

benőmenő írta:Visszatérve a korábbi "melyik kliens mennyivel tölt" témához: :nezze:
en meg csapkodom itt a seggem a földhöz örömömben, hogy mar 100 Mbit-em van. vagyis inkabb 90 az gyakorlatban...

hajá+! :bdead:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #37190 2019.02.21. 15:07

Botond írta:Boltban újonnan 10k. Persze lehet kapni többért is biztos.
A Half-Life is tök olcsó, de attól még a maga idejében teljes áras volt (ugye arty a produkciós színvonalon lovagolt). Mindenesetre a 15k-t nem én dobtam be, fogalmam nincs, mennyiért nyitott idehaza a Mario Tennis, illetve Benő haverja mennyiért vette és hol.
Avatar
eje75

Hozzászólás #37191 2019.02.21. 15:31

SlickAdam írta:köcsög apple... vagy ilyenkor nem? :D
Nekem sosem... vannak dolgok, amikben verhetetlenek, pl. tablet... a telójuk pont nem, de ez is ízlés dolga, abban meg nem vitatkozunk...
Avatar
eje75

Hozzászólás #37192 2019.02.21. 15:42

benőmenő írta:Itthon rengetegen autót vásárolnak ebben az árkategóriába. :bdead:
Autót??? Erre gondoltál? egyébként figyu...kinek mi... Én 43 éves vagyok, és még soha életemben nem birtokoltam autót, egy percig se... de.....van jogosítványom... nem... soha nem volt céges autóm.... egyszerűen tömegközlekedek... feleségemnek van autója a gyerek miatt, de nekem sose volt, egyszerűen nem lehet közlekedni a városban vele, 2-3x több időbe kerül odaérni autóval, mint tömegközlekedéssel.... most lobbant fel bennem valami, kb 2 hete nagyon nézegetek egy típust, valahogy megtetszett, abba márciusban lehet, hogy beugrok... de hogy nap mint nap nem azzal fogok járni a munkába, az tuti, nem bírná az idegrendszerem az állandó dugót, meg a tetves parkolókeresést... akkor meg mondjuk minek autó? Hogy álljon a ház előtt? Na ugye?? Értelemetlen... Ezzel szemben a kijelzőbe épített ultrahangos finger print sensor.... na az bearanyozná öreg napjaimat!!! :banplz:
Avatar
arty

Hozzászólás #37193 2019.02.21. 16:19

Moby írta:És ez a különbség. Mindenféle prekakulált cucchoz gecisok bűvészkedés kell, hogy a végeredmény jó legyen. Me nem biztos, hogy azt és úgy adja ki. Magyarán össze is lehet baszni. A riöl(time) cuccot meg nem lehet összebaszni, de legalábbis minimáleffortal is gecijó.
... csak az off-nál az ac unity 2014-ben a fosbónon jobban nézett ki ;)
Avatar
arty

Hozzászólás #37194 2019.02.21. 16:21

eje75 írta:Autót??? Erre gondoltál? egyébként figyu...kinek mi... Én 43 éves vagyok, és még soha életemben nem birtokoltam autót, egy percig se... de.....van jogosítványom... nem... soha nem volt céges autóm.... egyszerűen tömegközlekedek... feleségemnek van autója a gyerek miatt, de nekem sose volt, egyszerűen nem lehet közlekedni a városban vele, 2-3x több időbe kerül odaérni autóval, mint tömegközlekedéssel.... most lobbant fel bennem valami, kb 2 hete nagyon nézegetek egy típust, valahogy megtetszett, abba márciusban lehet, hogy beugrok... de hogy nap mint nap nem azzal fogok járni a munkába, az tuti, nem bírná az idegrendszerem az állandó dugót, meg a tetves parkolókeresést... akkor meg mondjuk minek autó? Hogy álljon a ház előtt? Na ugye?? Értelemetlen... Ezzel szemben a kijelzőbe épített ultrahangos finger print sensor.... na az bearanyozná öreg napjaimat!!! :banplz:
Dani! felvilágosítanád a kollégát, hogy mit kell vennie? Ne nekem kelljen ..... tudod hogy én hova jutottam "ezügyben" :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #37195 2019.02.21. 16:28

arty írta:Dani! felvilágosítanád a kollégát, hogy mit kell vennie? Ne nekem kelljen ..... tudod hogy én hova jutottam "ezügyben" :D
Na hát én pont rajtad okulva nem ajánlok senkinek semmit. :D Neked is ajánlottam egy forgalom vágó sebészkést, aztán vettél helyette egy lefűrészelt csövű puskát és arconlőtted magad. :idiota:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #37196 2019.02.21. 16:33

eje75 írta:Autót???
Konkrétan 2 példa volt az elmúlt pár hónapban, hogy csóró egyetemista ismerősnek lett ennyiért, mert egy nap jár 5 függönyös volánbusz és ez a tömegközlekedésük.
Avatar
eje75

Hozzászólás #37197 2019.02.21. 16:36

arty írta:Dani! felvilágosítanád a kollégát, hogy mit kell vennie? Ne nekem kelljen ..... tudod hogy én hova jutottam "ezügyben" :D
Neeeeem...robogót nem veszek, az tuti, az a szerkezet az ördögtől való... nem kamuzok: 6 évig ejtőernyőztem, xartam az egészre, de motoron, robogón halálfélelmem van, még utasként se mennék ki a forgalomba a buszok, kamionok, betonkeverők, balfasz sofőrök, stb-k közé... nincs az a pénz....
Avatar
eje75

Hozzászólás #37198 2019.02.21. 16:38

benőmenő írta:Konkrétan 2 példa volt az elmúlt pár hónapban, hogy csóró egyetemista ismerősnek lett ennyiért, mert egy nap jár 5 függönyös volánbusz és ez a tömegközlekedésük.
Na ja... vidéken az autó tényleg létszükséglet, ezt elismerem... ha nincs rá pénz, akkor tényleg veszek annyiért valami roncsot : jó az kimenni a a földekre, kivinni a permetelőt, kapát, stb.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #37199 2019.02.21. 17:04

egy tobias azt irta forumban, hogy
- windows 8 compatibility modban
- adminisztratorkent
elinditva nala megszünt a stutter Metro-ban

kiprobaltam (passz, hogy mindket dolog kell-e, nem fogom probalgatni...) eeeeeees sokkal jobb. ujrajatszottam gyorsan legelejetöl odaig, hogy ujra felszinen van a kari (illetve onnantol meg vagy 5 percet) es összvissz 3 erezhetö drop volt, illetve 1-2 ilyen 60--->59, de azt csak a szamlalo miatt tudom.
korabban siman 20+ nagy drop ennyi idö alatt, szal ha igy marad, akkor folytatom.
Avatar
Moby

Hozzászólás #37200 2019.02.21. 17:50

Hoztam ramsticket. Beleramstickeltem. Metro meggyógyult. No dips. No cry.
Avatar
Moby

Hozzászólás #37201 2019.02.21. 17:52

eje75 írta:Autót??? Erre gondoltál? egyébként figyu...kinek mi... Én 43 éves vagyok, és még soha életemben nem birtokoltam autót, egy percig se... de.....van jogosítványom... nem... soha nem volt céges autóm.... egyszerűen tömegközlekedek... feleségemnek van autója a gyerek miatt, de nekem sose volt, egyszerűen nem lehet közlekedni a városban vele, 2-3x több időbe kerül odaérni autóval, mint tömegközlekedéssel.... most lobbant fel bennem valami, kb 2 hete nagyon nézegetek egy típust, valahogy megtetszett, abba márciusban lehet, hogy beugrok... de hogy nap mint nap nem azzal fogok járni a munkába, az tuti, nem bírná az idegrendszerem az állandó dugót, meg a tetves parkolókeresést... akkor meg mondjuk minek autó? Hogy álljon a ház előtt? Na ugye?? Értelemetlen... Ezzel szemben a kijelzőbe épített ultrahangos finger print sensor.... na az bearanyozná öreg napjaimat!!! :banplz:
No én pl leszarom mivel lenne gyorsabb, meg mivel lassabb. Egyben biztos vagyok: ez a legkényelmesebb. Na nem teljesen, egy sofőrrel kényelmesebb lenne picit, de télen meleg van, nyáron hideg, kényelem van, youtubot nézek, leáldot olvasok, szörpöt szürcsölök, fasza audió van. Ráérek. Ahova ált megyek, ott majdnem biztosan nagyobb a stressz, mint az autómban :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #37202 2019.02.21. 17:59

Moby írta:Najó, de Te sokat tudsz a lucernáról is, én meg nem :P :banplz:
pedig az ember azt hinné hogy a rózsa dombról messzire ellátni :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #37203 2019.02.21. 18:05

Micsu írta:pedig az ember azt hinné hogy a rózsa dombról messzire ellátni :banplz:
Az Botond, az nem én vagyok :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #37204 2019.02.21. 18:09

Tegnap megnéztem a birdboxot. Azthittem valami túlszopott fos lesz, de egy pár marhaságot leszámítva tök jól szórakoztam. Absz nem paraszt a film. Szandi már nagyon sok sminkkel meg botoxal van egybentartva, deazé még mindig dugnám, mint a lopottbiceklit. Egészjóvót/10
Avatar
eje75

Hozzászólás #37205 2019.02.21. 18:12

Moby írta:Hoztam ramsticket. Beleramstickeltem. Metro meggyógyult. No dips. No cry.
Erről van itt nagybaszó... Hagyjuk már a bohóckodást: Win8, meg admin mód? No! Power kell
Spoiler
comment_rq3zhlgIVLf2FnYBMmTtEhhSWaBPpK30.gif
oszt minden szép
Avatar
Moby

Hozzászólás #37206 2019.02.21. 18:16

eje75 írta:Erről van itt nagybaszó... Hagyjuk már a bohóckodást: Win8, meg admin mód? No! Power kell
Spoiler
comment_rq3zhlgIVLf2FnYBMmTtEhhSWaBPpK30.gif
oszt minden szép

Ádiéban is ennyi van, szal ennyire azé nem egyszerű :) Mondjuk azt nem értem hogy eszik 11 gigát nála, nálam most is csak ötésfelet kajál be.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #37207 2019.02.21. 18:26

Moby írta:Ádiéban is ennyi van, szal ennyire azé nem egyszerű :) Mondjuk azt nem értem hogy eszik 11 gigát nála, nálam most is csak ötésfelet kajál be.
ja igen, win8 modban inditva csak 5.5 giga...
nem power kell, leirtam vilagosan, hogy 10k-s jesus-machine-on is buzul.
polir kell, ukran polir.
Avatar
eje75

Hozzászólás #37208 2019.02.21. 18:47

Moby írta:Ádiéban is ennyi van, szal ennyire azé nem egyszerű :) Mondjuk azt nem értem hogy eszik 11 gigát nála, nálam most is csak ötésfelet kajál be.
Most néztem, nálam is...mindenféle bűvészkedés nélkül...mondjuk valamit kalapálnak ukrániában, mert most szedett le egy 4 gigás patchet...
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #37209 2019.02.21. 19:10

SlickAdam írta:ja igen, win8 modban inditva csak 5.5 giga...
nem power kell, leirtam vilagosan, hogy 10k-s jesus-machine-on is buzul.
polir kell, ukran polir.
A 2033 Reduxszal játszogatok PC-n, de még így remaszterelve is olyan kis suta, ukrán garázs feelingje van az egésznek.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #37210 2019.02.21. 19:14

benőmenő írta:A 2033 Reduxszal játszogatok PC-n, de még így remaszterelve is olyan kis suta, ukrán garázs feelingje van az egésznek.
az mi meg a mozgás kb garázsfeeling, az atmoszféra meg olyan amit amcsi játéknál ritkán látunk
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #37211 2019.02.21. 19:22

Micsu írta:az mi meg a mozgás kb garázsfeeling, az atmoszféra meg olyan amit amcsi játéknál ritkán látunk
Ami még nem tetszik, hogy rengeteg szöveg nincs feliratozva, szóval hamar feladtam az orosz szinkront. Ha már hangok, a keverés borzasztó. Ha nem mászok a beszélő képébe, alig hallani és ha ez nem lenne elég rendszeresen egymással kánonban zendítenek rá az npck.
De legalább eddig nem kellett chekpointot visszatölteni, meg a kurblis lámpát sem kell annyit buzerálni, mint az eredetiben.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #37212 2019.02.21. 19:34

akad ez meg mindig... na majd szoljatok plz, ha lattok viragbolti metro pöcsöt. addig skyrim...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #37213 2019.02.21. 21:32

2 óra Metro pipa

1080p@Ultra 0.0 db stutter. Se admin mód, se kompatibilitás, semmi. Tavaly augusztusi VGA driver van fent, mert már azt se vagyok hajlandó frissíteni, Windows 10 már egy éves verzió.
Avatar
Botond

Hozzászólás #37214 2019.02.21. 21:33

Bully kapott retina patchet iOSen.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #37215 2019.02.21. 21:44

DanielT írta:2 óra Metro pipa

1080p@Ultra 0.0 db stutter. Se admin mód, se kompatibilitás, semmi. Tavaly augusztusi VGA driver van fent, mert már azt se vagyok hajlandó frissíteni, Windows 10 már egy éves verzió.
ryzen proci? :banplz:
Avatar
Mekee

Hozzászólás #37216 2019.02.21. 21:47

Botond írta:Mermér? Poén volt. Nem raktam rá semmi optikai lófaszt, ahogy a gépben sincs otthon ledes ram meg a többi faszság. De egyrészt poén volt beállni a sorba és beszélgetni a bohócokkal, akik viszont fullba tolták a kretént, meg jópofaság volt egy 1.4es cuccal a két litereseket odacsapkodni, mert emberünk időben váltani már nem tudott. Meg szinkron váltó akkor kezdett elterjedni, a G astra friss modell volt, abban már volt, a korábbi két lityisekben meg nem, aztán ment a csodálkozás, hogy kuplung kinyomnál neki beesik a fordulatszám, nekem meg felpörög és a mikromásodpernyi váltás után én majdnem ugyanolyan fordulatszámon vagyok. Harmasig elnyikkant a gumi. Szerettem azt a gépet.
Remélem ennek a felét csak történetszinezésként írtad, miazhogy szinkronos váltó? Akkor ez most a zaporozsec-trabant-wartyogó háromszögben esett meg? Mert már egy ezerkecske ladában is szinkronos váltó van, de úgy kb mindenben a 2.vh-n innen. A beesik a fordulatszámot meg őszintén nemértem, akkor te visszafele váltottál, vagy ők féket nyomtak gáz helyett? Vagy hogy kell érteni, hogy csak neked pörgött fel? :D
Avatar
Mekee

Hozzászólás #37217 2019.02.21. 21:56

eje75 írta:350e az S10+... Az anyjuk istenit, jól megkérik...
Már az említése is totál agyrém, nemtudom felfogni, hogy évek óta tolják ezt a használhatatlan ellenben ocsmány lekerekített izét, amitől még nyúlánkabbnak hat az egész, és még él a cég, nameghogy most még dobnak is rá ezzel a luk-kal. Bár oké, normális megoldás még nemszületett, vaneza kigúvadó izés megoldás, ami még legalább annyira nevetséges, mint a notch meg ez együtt, de ennyi. De hamár mindenképp follba tolja minden gyártó a kretént, akkor a huawei a kikapcsolható fekete sávval a legélhetőbb, mer az ikonoknak van a hely, semmi más nem jelenik meg, úgy még elfogadom egy amolyan plusz ikonsávként.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #37218 2019.02.21. 21:58

Micsu írta:ryzen proci? :banplz:

szeeeeejjjel vaglak te!!! :boxer: :boxer: :boxer:
Spoiler
:puszis:
Avatar
arty

Hozzászólás #37219 2019.02.21. 22:12

DanielT írta:Na hát én pont rajtad okulva nem ajánlok senkinek semmit. :D Neked is ajánlottam egy forgalom vágó sebészkést, aztán vettél helyette egy lefűrészelt csövű puskát és arconlőtted magad. :idiota:
eje nem ilyen pöcs/olcsójános mint én :D csak valahogy a halálfélelmét kellene kikezelni...

(már számolom a napokat, imádkozok a hőmérőhöz, hogy végre (néha) újra felülhessek a robira és SZABADSÁÁÁÁÁÁG :D )
Avatar
arty

Hozzászólás #37220 2019.02.21. 22:19

Mekee írta:Bár oké, normális megoldás még nemszületett,
WAT?!

vivo-v15-pro-pop-up.jpg


resizer.jpg

ésbazmeg MICROUSB 2019-ben!!! már azt reméltem, hogy megvan a telóm!!!! :(
Avatar
Micsu

Hozzászólás #37221 2019.02.21. 22:21

arty írta:eje nem ilyen pöcs/olcsójános mint én :D csak valahogy a halálfélelmét kellene kikezelni...

(már számolom a napokat, imádkozok a hőmérőhöz, hogy végre (néha) újra felülhessek a robira és SZABADSÁÁÁÁÁÁG :D )
olcsojanos? Par hete meg hibrid autoval meg napelemmel jampiskodtal, mi lenne ha meg menne is :mf2:
Avatar
insp

Hozzászólás #37222 2019.02.21. 22:24

DanielT írta:2 óra Metro pipa

1080p@Ultra 0.0 db stutter. Se admin mód, se kompatibilitás, semmi. Tavaly augusztusi VGA driver van fent, mert már azt se vagyok hajlandó frissíteni, Windows 10 már egy éves verzió.


PRO tipp: pont ennyi ido utan allitottam at a voice language-et oroszra (felirat angol). Igy nem idegesito a csaj sem (engem baszottul irrital), meg az sem, hogy ugy beszelnek szegeny fohosunkkel, mint egy ertelmileg serult emberrel. (legalabbis a bevezeto par oraban)
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #37223 2019.02.21. 22:25

Moby írta:No én pl leszarom mivel lenne gyorsabb, meg mivel lassabb. Egyben biztos vagyok: ez a legkényelmesebb. Na nem teljesen, egy sofőrrel kényelmesebb lenne picit, de télen meleg van, nyáron hideg, kényelem van, youtubot nézek, leáldot olvasok, szörpöt szürcsölök, fasza audió van. Ráérek. Ahova ált megyek, ott majdnem biztosan nagyobb a stressz, mint az autómban :D
Nem tudom, én könyvet vagy újságot olvasom tömegközlekedve, vagy alszom (ezt nem BKV-n persze), nem látom, hogy ezek a tevékenységek kocsi- vagy robogókompatibilisek lennének, így meg kvázi hasznosan tudom tölteni azt az időt, amit gyűlöletes vezetéssel kellene. Persze család mellé erősen ajánlott kocsi legalább az egyik szülőnek, ezt aláírom. Ugyanakkor én fiatal kujonként, ha elmegyek emberek közé, akkor szeretek meginni egy-két sört is.

Sofőrrel viszont jöhetne a kocsi. Botond, mennyit kérsz azért, hogy az én házi autóversenyzőm legyél? A traktort a földekre meg majd Micsu vezeti, és akkor nekem már csak a lucernabálákat kell számolnom útközben.
Avatar
Moby

Hozzászólás #37224 2019.02.21. 22:27

SlickAdam írta:akad ez meg mindig... na majd szoljatok plz, ha lattok viragbolti metro pöcsöt. addig skyrim...
Na, nálam viszont 0db megállás/töltés, bármi. Ramstickelés tökéletesre csiszolta. Lehet intelt kellett volna mégis vegyél! :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #37225 2019.02.21. 22:32

Zóanagyvarázsló írta:Nem tudom, én könyvet vagy újságot olvasom tömegközlekedve, vagy alszom (ezt nem BKV-n persze), nem látom, hogy ezek a tevékenységek kocsi- vagy robogókompatibilisek lennének
A zenehallgatás, vagy épp youtubenézés a nemvezető részeken nem egy olvasás ezt aláírom, de ezt legalább csodás tisztaságban, és jó illatban tehetem. Ha e kettőt tudni fogja a tömegközeledés szóljatok, és váltok! :) Bár még emlékezem diákéveimből, hogy milyen várni egy csöves megállóban az esőben, éshát...nemjóaz. Maradok inkább ennél a kompromisszumnál! :D Alkoholt mondjuk pont nem iszok, de ha innék azt megoldanám sofőrszolgálattal szerintem.
Avatar
Moby

Hozzászólás #37226 2019.02.21. 22:38

Amúgy ez a mjetro eddig gecijó. Egész okés a pályatervezés, szinte mindenhol vannak shortcutok, elég sokat át lehet szníkelni, van minden mint a búcsúban. Tényleg jó, na. A konfigajánlás viszont totál hibás. Ez a játék 8 giga rammal egészen egyszerűen nem működik! Nem csak a játék közben nem bassza a kuraanyját 16-al, de korábban ha valamit átállítottam a grafban, ilyen félórás töltike jött. Most azonnal bevágja a változtatást. Ennyi a baja az egész játéknak. Hibás a konfigajánló.
Meg nem vezgyetek alá ryzenprocit! :idiota: Nézzetek inkább körül otthon a fészerben, hátha valamelyik fiókban ott lapul egy 5-6 éves intel proci! :banplz:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #37227 2019.02.21. 22:46

Moby írta:Meg nem vezgyetek alá ryzenprocit! :idiota: Nézzetek inkább körül otthon a fészerben, hátha valamelyik fiókban ott lapul egy 5-6 éves intel proci! :banplz:
téged is!!! :boxer: :boxer: :boxer: :boxer:
valami ram-buzera vanik ezzel amugy. :nezze:
Avatar
Moby

Hozzászólás #37228 2019.02.21. 22:50

SlickAdam írta:téged is!!! :boxer: :boxer: :boxer: :boxer:
valami ram-buzera vanik ezzel amugy. :nezze:
Ahát! Ryzen-ram-buzera!


/elszalad

//legfrissebb win10 pro van fent, szal tutter nem a update-ek basszák.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #37229 2019.02.21. 22:58

Moby írta://legfrissebb win10 pro van fent, szal tutter nem a update-ek basszák.
VAGY! a kibaszott RTX. mert egyikötök se azzal tolja. kakás GDDR6...
Avatar
Mekee

Hozzászólás #37230 2019.02.21. 23:13

arty írta:WAT?!

fostömlő.jpg
ésbazmeg MICROUSB 2019-ben!!! már azt reméltem, hogy megvan a telóm!!!! :(
No most nevicceljémá ezzel a basszal légyszi. ez a normális? :wilting: Valami '80-as b kat scifibe elment volna díszletnek kb...
Avatar
Moby

Hozzászólás #37231 2019.02.21. 23:42

SlickAdam írta:VAGY! a kibaszott RTX. mert egyikötök se azzal tolja. kakás GDDR6...
Lehet.
Nulla forintos kukakonfig.
phpBB [media]

phpBB [media]

Nyílt terepen van, ahol nem bírja tartani a 60-at, de nulla forintért nem rossz ez.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #37232 2019.02.21. 23:48

Én Metrot nem tudok próbálni, mert nincs. Necces helyről meg én ilyet nem merek leszedni.

Ryzen procival eddig egy érdekességet találtam csak: egy audio alkalmazás berecsegett, mert aludtak a threadek (nem voltak kihasználva). A power plant a windows balancedről Ryzen balancedre kellett állítani, és utána stabil konstans terheléssel simán ment. Úgyhogy én azóta Ryzen balanced plant használok, csak visszaengedem a cpu frekit.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #37233 2019.02.21. 23:51

Énmegmondtam(tm), hogy a 3770 simán jó lesz a játékok túlnyomó részére.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #37234 2019.02.22. 00:29

Moby írta:A zenehallgatás, vagy épp youtubenézés a nemvezető részeken nem egy olvasás ezt aláírom, de ezt legalább csodás tisztaságban, és jó illatban tehetem. Ha e kettőt tudni fogja a tömegközeledés szóljatok, és váltok! :) Bár még emlékezem diákéveimből, hogy milyen várni egy csöves megállóban az esőben, éshát...nemjóaz. Maradok inkább ennél a kompromisszumnál! :D Alkoholt mondjuk pont nem iszok, de ha innék azt megoldanám sofőrszolgálattal szerintem.
Jó, hát én vidéki vagyok, itt minden 15 perc gyalog, és hányok a forgalomtól, tiltanám be az összes benzinfüstölő szart. Pestre meg hajnaltól késő estig félóránként jár busz, eresz is van. Ott meg frekventáltabb helyeken pár percnél többet nem kell várni, a metrón pedig aránylag ritkán ázom meg, és rá várva is. Az a baj, amikor "jobb" környékeken a magát összeszart csövestől levegőt nem lehet venni a buszon. Persze voltunk már arrafelé kocsival is (nyilván muszájból), egyszer feltörték, máskor meg megszüntették az összes parkolót, és mindenkit megvágtak 10k-ra, aki mégis meg mert állni. Nem csak az Alza létezik, na.

Egyébként a sétát preferálom, csak a fővárosunk kicsit nagy. Pl. Újbudától Zuglóig eltartott egy darabig, beérem hát a metróval.

És hát utaztam már úgymond privát hálókocsiban is nemzetközi vonaton. Az is tömegközlekedés, és valahogy nem kívántam helyette kocsit.
Avatar
Botond

Hozzászólás #37235 2019.02.22. 06:26

aabyssx írta:Énmegmondtam(tm), hogy a 3770 simán jó lesz a játékok túlnyomó részére.
Mindenki mondta, csak Moby volt aki hangoztatta, hogy nem jó ez már csak bútoréknek, kitámasztani a kredencet, hogy ne billegjen... :)
Avatar
Botond

Hozzászólás #37236 2019.02.22. 06:27

Mekee írta:Remélem ennek a felét csak történetszinezésként írtad, miazhogy szinkronos váltó? Akkor ez most a zaporozsec-trabant-wartyogó háromszögben esett meg? Mert már egy ezerkecske ladában is szinkronos váltó van, de úgy kb mindenben a 2.vh-n innen. A beesik a fordulatszámot meg őszintén nemértem, akkor te visszafele váltottál, vagy ők féket nyomtak gáz helyett? Vagy hogy kell érteni, hogy csak neked pörgött fel? :D
Ennyi. A ZF ugyanazt a teknyikát tolja 44 óta. Még vki autószerelő itten? (Én nem)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #37237 2019.02.22. 08:00

insp írta:PRO tipp: pont ennyi ido utan allitottam at a voice language-et oroszra (felirat angol). Igy nem idegesito a csaj sem (engem baszottul irrital), meg az sem, hogy ugy beszelnek szegeny fohosunkkel, mint egy ertelmileg serult emberrel. (legalabbis a bevezeto par oraban)
Még próbb lenne, ha a szófosó módot lehetne kikapcsolni mindenkin. Hát ennyi pofázást rég láttam játékban és nem is történés közben, hanem csak kötelező toporgás alatt. A BF kampányokban volt kb ennyire idegesítő. :wilting:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #37238 2019.02.22. 08:05

Botond írta:Ennyi. A ZF ugyanazt a teknyikát tolja 44 óta. Még vki autószerelő itten? (Én nem)
autoszerelo? 90%uk nem latott valtot belurol csak kepen :B
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #37239 2019.02.22. 08:06

DanielT írta:Még próbb lenne, ha a szófosó módot lehetne kikapcsolni mindenkin. Hát ennyi pofázást rég láttam játékban és nem is történés közben, hanem csak kötelező toporgás alatt. A BF kampányokban volt kb ennyire idegesítő. :wilting:
A forrás miatt, a könyvekben főleg pofáznak és filozofálgatnak látástól mikulásig. A Metro játékokban a dilaógus már-már hollywood remake szinten van felvizezve.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #37240 2019.02.22. 08:08

benőmenő írta:A forrás miatt, a könyvekben főleg pofáznak és filozofálgatnak látástól mikulásig. A Metro játékokban a dilaógus már-már hollywood remake szinten van felvizezve.
Olvastam én a könyvet, ott nem tűnt fel. Az első két részben sem, totálisan organikus volt az egész, haladás közben dumálás, stb, imádtam. Itt meg be nem áll a pofája senkinek, már a lényegre se tudok koncentrálni, mert nem tudom mi a lényeg és elveszítem a figyelmem.

Vissza: “Leáldozott.hu”