A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
DanielT

Hozzászólás #351 2016.03.21. 19:38

Botond írta:Gog.comon megvettem instant, mert azt mondták exclusive! Aztán kiderült, hogy prepurchase 2 napig. -.- Szóval most van steamre meg gogra is! Szavaztam a pízemmel, hogy még több ilyet!
Nice. Lehet, hogy írtad már, de nem emlékszem, hogy ez neked régi kedvenc, vagy honnan ez a lelkesedés?
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #352 2016.03.21. 19:41

Szemezgettem a Dice GDC prezijéből. Kötőszavakon túl sok mindent nem értettem mondjuk, de vannak érdekes számadatok. :D
Konzol lel:
Kép
Kép
Mégsem a drókoll a 'zisten?
Kép
Ez pedig szintén a furi vs konzolperformansz megfejelve az Xbone RAM-ból fakadó szenvedésével:
Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #353 2016.03.21. 19:51

benőmenő írta:Szemezgettem a Dice GDC prezijéből. Kötőszavakon túl sok mindent nem értettem mondjuk, de vannak érdekes számadatok. :D
Epik, hogy a Fosgenen 12-17x annyiba kerül a tesszeláció, mint egy korszerű gépen. Nem tud a "nextgen" felületet kerekíteni, simítani. Fákkjee. :eljen:
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #354 2016.03.21. 20:05

phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #355 2016.03.21. 20:10

Ez is érdekesnek tűnt addig, amíg ki nem derült, hogy open world*. De az automodell szép.

phpBB [media]


*Azaz nem tudunk játékmenet progresszt és karriert csinálni, itt egy térkép, autózz rajta paraszt.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #356 2016.03.21. 20:14

DanielT írta:Epik, hogy a Fosgenen 12-17x annyiba kerül a tesszeláció, mint egy korszerű gépen. Nem tud a "nextgen" felületet kerekíteni, simítani. Fákkjee. :eljen:
My bad, a tesszeláció nélkülit is ki kellett volna vágnom. Alapból a scene-t lerenderelni is mocsok sokáig tart a konzoloknak a Fury X-hez képest.
Maga a tesszeláció a ps4 szupercsárdzsd cuccnak "csak" 3x, a páörofdakláudnak meg 4x kerül többe.
Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #357 2016.03.21. 20:18

TasManXT írta:Gears of War DF
Kiváló DX12 és UWA reklám, hogy a 10 éves cucc képtelen rendesen futni. Bravo MS! :eljen:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #358 2016.03.21. 20:22

benőmenő írta:My bad, a tesszeláció nélkülit is ki kellett volna vágnom. Alapból a scene-t lerenderelni is mocsok sokáig tart a konzoloknak a Fury X-hez képest.
Maga a tesszeláció a ps4 szupercsárdzsd cuccnak "csak" 3x, a páörofdakláudnak meg 4x kerül többe.
Én azt látom, hogy ezen a tesszeláció nélkül kerül 3-4x többe, a másikon, amiről beszéltem, pedig csak a tesszeláció ára van, ami önmagában annyi plusz teher, mint a teljes scene-nek kellene lennie.
Avatar
Moby

Hozzászólás #359 2016.03.21. 20:25

Hasonlóan fasza lesz a kvantumbrék is.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #360 2016.03.21. 20:30

DanielT írta:Ez is érdekesnek tűnt addig, amíg ki nem derült, hogy open world*. De az automodell szép.

*Azaz nem tudunk játékmenet progresszt és karriert csinálni, itt egy térkép, autózz rajta paraszt.
Várjunk meg egy gameplayt, de ahhoz képest, hogy idén jön és még csak most jelentik meg... hát nem tom. Az open worldot még lenyelném, ha élvezetes benne a fizika és jó vezetni és persze atomhatvan.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #361 2016.03.21. 20:34

DanielT írta:Én azt látom, hogy ezen a tesszeláció nélkül kerül 3-4x többe, a másikon, amiről beszéltem, pedig csak a tesszeláció ára van, ami önmagában annyi plusz teher, mint a teljes scene-nek kellene lennie.
Semmi gond, én nem tudok számolni. Sikerült elmennem a százalékok kies vidékére. :D
Tehát a tesszelálással a fury 36,1%-ot, a ps4 113,2%-ot, a bogz meg 145,6%-ot lassul önmagához képest. Ezeket sikerült közölnöm.
Namost ez frí tipp volt a konzolgyárosok PR osztályának, merthogy pusztán az időt figyelembe véve a Fury 0,17 ms-ot veszít, míg a PS4 ennek 25,3x-ét 4,3 ms-ot, a Bón pedig egy kövér 39x több ideig ül rajta a mag 6.64 ms-ával.
Avatar
deep

Hozzászólás #362 2016.03.21. 20:54

Doom valaki majd? Én előrendeltem, fincsi kis Q3 utánérzés :D
phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #363 2016.03.21. 20:54

BTW tényleg szörnyű ez a szarasztím, meg a sok felesleges funkciója. Most pl kénytelen vagyok a Wasteland 2-vel játszani, ami meg sincs, egy olyan gépen, amin el se indulna.

Spoiler, de megspórolom a plusz kattintást nektek: Family sharing, letöltöttem, 28 mega/sec körül 5 perc alatt és az ágyban streamelve tolom a notebookon. Fujj.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #364 2016.03.21. 21:02

deep írta:Doom valaki majd? Én előrendeltem, fincsi kis Q3 utánérzés :D
csatlakozom, muszáj lesz valamivel tolni bf5-ig. :D Az uncharted 4 előrendeléssel annyira nem sietek. Inkább ezt tolnám helyette.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #365 2016.03.21. 21:17

DanielT írta:BTW tényleg szörnyű ez a szarasztím, meg a sok felesleges funkciója. Most pl kénytelen vagyok a Wasteland 2-vel játszani, ami meg sincs, egy olyan gépen, amin el se indulna.

Spoiler, de megspórolom a plusz kattintást nektek: Family sharing, letöltöttem, 28 mega/sec körül 5 perc alatt és az ágyban streamelve tolom a notebookon. Fujj.
Gratulálok, már majdnem elérted arty 2009-es szintjét!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #366 2016.03.21. 21:19

deep írta:Doom valaki majd? Én előrendeltem, fincsi kis Q3 utánérzés :D
Csak ha Moby is veszi. Vele együtt megmutatnánk nektek, hogy is kell FPS-t játszani!
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #367 2016.03.21. 21:28

deep írta:Doom valaki majd? Én előrendeltem, fincsi kis Q3 utánérzés :D
Engem még nem igazán győzött meg. Plusz iDtech, amiből az előző verzió olyan jól sikerült, hogy gyakorlatilag minden játékkal technikai problémáim voltak és vannak.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #368 2016.03.21. 21:46

TasManXT írta:- A szerkesztő sáv betűméretnek nincs sajnos külön betűméret megadva. Azt a méretet használja amit maga a hozzászólás is használ. Próbáltam fejen állva, mindenhogy, de nem tudtam kisebbre venni, csak úgy hogy minden kisebb lett, de az meg fos volt.
- Az url generálást pedig automatikusan végzi a fórum, ha benne hagysz egy linket. De ha szeretnél egy szövegből utólag linket csinálni, akkor kijelölöd a szöveget, rányomsz az url gombra, ez berakja tag-be, utána meg url=link
így:

Kód: Egész kijelölése

[url=http://eztazoldaltakarom.hogyittlegyen.hu]utólag is lehet linkesíteni[/url]
Végül is a célnak valóban megteszi így is a 2-es.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #369 2016.03.21. 21:52

benőmenő írta:Szemezgettem a Dice GDC prezijéből. Kötőszavakon túl sok mindent nem értettem mondjuk, de vannak érdekes számadatok. :D
PH!-n már írt is Abu róla cikket.
Ezzel a technóval már megcélozhatták volna a 60 frémet ebben az extrém példában 30 helyett a Dragon Age: Inquisition-ben. Viszont a drawcall-os diákról néma kuss van. :D
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #370 2016.03.21. 22:01

phpBB [media]
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #371 2016.03.21. 23:53

Zóanagyvarázsló írta:overwatch cucc
Bárcsak egy animációs film lenne és nem játék. :D Néztem volna tovább.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #372 2016.03.21. 23:53

Nem tudom használja -e valaki ezt a steam streamet, de protip: Hiába volt a képminőség nagyon jó, mindig fakóbb volt, mint amilyen a natív gépen. Most kinyomoztam mi az oka: Mivel videójelként érkezik a stream, így a VGA driver a videó profilt alkalmazza hozzá, ami túl semleges színekkel operál egy játékhoz. Toltam rá 20% színt, minimális kontrasztot és már kész is, csodás lett. És minden alkalommal ledöbbent, hogy 60 frémmel, zéró laggal mire képes. Így, hogy már a szín is penge, tényleg extrém szélsőséges képi körülmények kellenek, hogy észre lehessen venni, hogy nem natív. Az emberek 90%-nak pedig akkor se tűnne fel.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #373 2016.03.21. 23:56

TasManXT írta:Bárcsak egy animációs film lenne és nem játék. :D Néztem volna tovább.
Ja, nekem is mindig csak az jut eszembe erről a játékról, hogy bárcsak másba menne az erőforrás, pénz, marketing, minden. :szomoru1: Mondjuk nem tudom mi másba, mert nekem a Blizzard semmit nem adott a Diablo-n kívül, csak olyan játékokat és rajongóikat, akiken élezhetem a nyelvem. :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #374 2016.03.22. 00:01

Zóanagyvarázsló írta:Csak ha Moby is veszi. Vele együtt megmutatnánk nektek, hogy is kell FPS-t játszani!
Kevés játék érdekel annyira, mint ez. Van az a pénz, amiért hajlandó lennék megnézni ahogy más tolja, de nem ajánlotta fel senki.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #375 2016.03.22. 00:05

WiiU emulátor, Mario 3D World, 60 fps

No, ez a cucc valami 2 hónap alatt eljutott ide, hamarosan nyomhatom ezt meg a Donkey Tropical-t 8K-ban. :eljen:
Avatar
Moby

Hozzászólás #376 2016.03.22. 00:13

Najó. Arty örülhet. Én ezt a kvantumbréket még hrivnyáért se. Ebből minden videó olyan végtelenül érdektelen számomra, hogy az pénzben sem fejezhető ki. Fű, valahogy kibebaszottul elegem lett a lűdözős játékokból. Az idén nem akarok olyan megpiszkálni többet, amiben fegyvert kell elsütni.
Avatar
deep

Hozzászólás #377 2016.03.22. 00:30

DanielT írta:WiiU emulátor, Mario 3D World, 60 fps
Már majdnem arra gondoltam, hogy na ezt én is nyomom majd, hisz a Mario 64-et mennyire imádtam. Aztán Mario kiscicává változott... :wilting:
Avatar
deep

Hozzászólás #378 2016.03.22. 00:31

Moby írta:Najó. Arty örülhet. Én ezt a kvantumbréket még hrivnyáért se.
Simán végig-gimmick-edem majd 5k hufért.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #379 2016.03.22. 06:56

Da nu Playstation by Krazy Ken! :D
Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #380 2016.03.22. 07:29

Moby írta:Najó. Arty örülhet. Én ezt a kvantumbréket még hrivnyáért se. Ebből minden videó olyan végtelenül érdektelen számomra, hogy az pénzben sem fejezhető ki. Fű, valahogy kibebaszottul elegem lett a lűdözős játékokból. Az idén nem akarok olyan megpiszkálni többet, amiben fegyvert kell elsütni.
Pedig ez olyan mint a Division, csak valószínűleg sokkal jobb az irányítás, élvezetesebb a gunplay és nem bullshit grindfeszt...
Avatar
Moby

Hozzászólás #381 2016.03.22. 07:52

DanielT írta:Pedig ez olyan mint a Division, csak valószínűleg sokkal jobb az irányítás, élvezetesebb a gunplay és nem bullshit grindfeszt...
félek ez sosem fog kiderülni. A csulámat is sajnálom tőle. Még ha ilyen csőfaszbostobalövöldére vágynék, inkább tolnám az áncsártid tizennyócat, de azt sem kívánja egyetlen molekuláira sem.
Avatar
deep

Hozzászólás #382 2016.03.22. 07:59

Moby írta:félek ez sosem fog kiderülni. A csulámat is sajnálom tőle. Még ha ilyen csőfaszbostobalövöldére vágynék, inkább tolnám az áncsártid tizennyócat, de azt sem kívánja egyetlen molekuláira sem.
Bezzeg a divizsön! Há' milyen színvonalas má'! :hehe:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #383 2016.03.22. 07:59

DanielT írta:Mondjuk nem tudom mi másba, mert nekem a Blizzard semmit nem adott a Diablo-n kívül, csak olyan játékokat és rajongóikat, akiken élezhetem a nyelvem. :D
Azt megértem, hogy az RTS-eket nem szereted, kiszálltál már a csúcson, az irányíthatatlan Dune 2 után. Az MMO-kat pedig gyűlölöd, nagyon helyes! De The Lost Vikings? Blackthorne? Játékos vagy-e?
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #384 2016.03.22. 08:01

Moby írta:félek ez sosem fog kiderülni. A csulámat is sajnálom tőle. Még ha ilyen csőfaszbostobalövöldére vágynék, inkább tolnám az áncsártid tizennyócat, de azt sem kívánja egyetlen molekuláira sem.
Én nem félek attól, hogy rejtve marad előled. Ki fogod te azt még próbálni ;)
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #385 2016.03.22. 08:19

Pár órát késett a DotT Remastered élesítése GOG-on, erre elárasztották egycsillagos review-kkal. Én hajnali kettőkor nem néztem, de fél hatkor lehetett telepíteni böngészőből, és játszani is, a Galaxyból letölteni server errort volt akkor még (mást le lehetett tölteni róla).
Avatar
Botond

Hozzászólás #386 2016.03.22. 08:23

No! DotT remaster. Egyelőre csak a steamest próbáltuk ki, ott is az interaktív intro végéig jutottunk. Steamen vannak acsik, big picture mód hibátlan, controllert viszi simán, francia nyelvvel indul, felbontását nem lehet állítani. Új irányítás egész jó, van vmi amivel interakcióba szeretnél lépni akkor X rajta és feljön az igék közül amire történhet vmi ilyen kis ikonnak ahová nyomtál azon pont körül. Szóval az ajtóra nem tudsz pick upolni így és nem hallgathatod meg hogy cantdothat. Odáig még nem jutottam hogy inventoryból használjak vmivel vmit. Eddig jóság. Nyelvet angolra állítottam a kezdeti franciáról. :) Asszem leírás nélkül küldjük le a gyerekekkel, ki akarom hozni belőlük a kreatív ötleteiket. :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Botond 2016.03.22. 08:27-kor.
Avatar
Botond

Hozzászólás #387 2016.03.22. 08:24

Zóanagyvarázsló írta:Pár órát késett a DotT Remastered élesítése GOG-on, erre elárasztották egycsillagos review-kkal. Én hajnali kettőkor nem néztem, de fél hatkor lehetett telepíteni böngészőből, és játszani is, a Galaxyból letölteni server errort volt akkor még (mást le lehetett tölteni róla).
6kor már leszedte a galaxy is.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #389 2016.03.22. 08:27

Botond írta:No! DotT remaster. Egyelőre csak a steamest próbáltuk ki, ott is az interaktív intro végéig jutottunk. Steamen vannak acsik, big picture mód hibátlan, controllert viszi simán, francia nyelvvel indul, felbontását nem lehet állítani. Új irányítás egész jó, van vmi amivel interakcióba szeretnél lépni akkor X rajta és feljön az igék közül amire történhet vmi. Szóval az ajtóra nem tudsz pick upolni így és nem hallgathatod meg hogy cantdothat. Odáig még nem jutottam hogy inventoryból használjak vmivel vmit. Eddig jóság. Nyelvet angolra állítottam a kezdeti franciáról. :) Asszem leírás nélkül küldjük le a gyerekekkel, ki akarom hozni belőlük a kreatív ötleteiket. :D
Ez alapján az új írányítás megegyezik a MI2 SE új módijával, csak abban grafikához volt kötve, hogy melyiket hasznáhatod.

A hivatalos fórum alapján - még megejlenés előtt - egyébként az jött le, hogy GOG-on is vannak achievementek. Addig nem jutottam el, hogy megtapasztaljam.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zóanagyvarázsló 2016.03.22. 08:29-kor.
Avatar
Botond

Hozzászólás #390 2016.03.22. 08:28

Zóanagyvarázsló írta:Ez alapján az új írányítás megegyezik a MI2 SE-.jével, csak abban grafikához volt kötve, hogy melyiket hasznáhatod.

A hivatalos fórum alapján - még megejlenés előtt - egyébként az jött le, hogy GOG-on is vannak achievementek. Addig nem jutottam el, hogy megtapasztaljam.
Nekem már kinyílt a megtaláltad a titkos labot acsi steamen. :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #391 2016.03.22. 08:34

deep írta:Bezzeg a divizsön! Há' milyen színvonalas má'! :hehe:
Nem igazán, de abban legalább volt coop élmény. Ezekben maximum azt tudnám megdumálni a haverekkel, hogy akkor most 3 mindenki megtolja a kart előre a custcene-ért.
Csábító.
Avatar
Moby

Hozzászólás #392 2016.03.22. 08:42

Zóanagyvarázsló írta:NX-kontroller?
Remélem igaz, mert egy gombok nélküli kijelzős kontroller az a biztos siker záloga!





Akurvaéletbe! Találtam egyet a zsebemben!!!!négy!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #393 2016.03.22. 08:46

Moby írta:Remélem igaz, mert egy gombok nélküli kijelzős kontroller az a biztos siker záloga!





Akurvaéletbe! Találtam egyet a zsebemben!!!!négy!
De annak a kijelzőnek van két CSECSbimbója is!
Avatar
Moby

Hozzászólás #394 2016.03.22. 08:48

Zóanagyvarázsló írta:De annak a kijelzőnek van két CSECSbimbója is!
Má intézem azt is :) Lesz NX-em! :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #395 2016.03.22. 08:51

Quantum engem is erdekel bar megvarok par rivjut
Avatar
Micsu

Hozzászólás #396 2016.03.22. 08:52

Zóanagyvarázsló írta:Kép

NX-kontroller?
lol
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #397 2016.03.22. 08:57

Neogafról:
Gs33UUE.png

:banplz:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #398 2016.03.22. 09:12

Moby írta:Má intézem azt is :) Lesz NX-em! :D
Nana, ahhoz még downgrade-eld a telefonod, mert túl erős lesz neki!
Avatar
Necro

Hozzászólás #399 2016.03.22. 09:16

Mi lesz most tavasszal a helyes vásárlói magatartás?

Doom - Preorder
Overwatch - G2A
DS3 - Ncore

Ez így helyénvaló?
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #400 2016.03.22. 09:20

Necro írta:Mi lesz most tavasszal a helyes vásárlói magatartás?

Doom - Preorder
Overwatch - G2A
DS3 - Ncore

Ez így helyénvaló?
DS3 - Preorder
Doom - Preorder / G2A
Overwatch - Skip
Avatar
deep

Hozzászólás #401 2016.03.22. 09:24

TasManXT írta:Neogafról:
Gs33UUE.png

:banplz:
Hangosan felröhögtem :taps:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #402 2016.03.22. 09:30

Zóanagyvarázsló írta:Azt megértem, hogy az RTS-eket nem szereted, kiszálltál már a csúcson, az irányíthatatlan Dune 2 után. Az MMO-kat pedig gyűlölöd, nagyon helyes! De The Lost Vikings? Blackthorne? Játékos vagy-e?
Nos, a "Visszakézből Shotgunnal Foglyot Pofánlövő Szimulátorral" valóban eltöltöttem pár kellemes percet, de ha az irányíthatatlanság szóba került, az is elég erős versenyző. Minden mozdulat olyan, mintha egy szakadék széléről kellene lelökni a karaktert, aki ellenkezik, viszont amikor elindul, akkor már meg nem fogod. :D

A Lost Vikings pedig akkoriban túl nagy agymunkának tűnt, inkább szétlőttem pár Imp-et Doomban.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #403 2016.03.22. 09:33

Moby írta:Ezekben maximum azt tudnám megdumálni a haverekkel, hogy akkor most 3 mindenki megtolja a kart előre a custcene-ért.
Csábító.
Ezek alapján a Pc-s és a Fosbone-os haverjaid is szerették az új Tomb Raidert... :ravasz1:
Avatar
Moby

Hozzászólás #404 2016.03.22. 09:37

DanielT írta:Ezek alapján a Pc-s és a Fosbone-os haverjaid is szerették az új Tomb Raidert... :ravasz1:
Fosboneon alig toltam valamit belőle, csak kaptam egyet, de pécén is tévedés volt időt tenni bele. De ezt azthiszem le is írtam. Egy ilyen tévedés egy évre doszt elég nekem is.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #405 2016.03.22. 09:41

Necro írta:Mi lesz most tavasszal a helyes vásárlói magatartás?

Doom - Preorder
Overwatch - G2A
DS3 - Ncore

Ez így helyénvaló?
A DS3 warezt nem látom indokoltnak, nem ez az "A" team szállította a bullshotos DS2-t és úgy tűnik rendben lesz a port is.

A Dűm engem is érdekel, de azt Deep family sharing csecsén lógva fogom erősen letesztelni, mielőtt döntök.

Az OW miért? Mert Blizzard, vagy nyomtál más arena shootert is?
Avatar
Botond

Hozzászólás #406 2016.03.22. 09:44

Necro írta:Mi lesz most tavasszal a helyes vásárlói magatartás?

Doom - Preorder
Overwatch - G2A
DS3 - Ncore

Ez így helyénvaló?
Részemről 3 skip. :)
Avatar
cloud

Hozzászólás #407 2016.03.22. 09:48

Miről maradtam le? :D
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #408 2016.03.22. 09:50

Zóanagyvarázsló írta:NX-kontroller?
Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #409 2016.03.22. 09:50

cloud írta:Miről maradtam le? :D
Annak tükrében, hogy már itt vagy, szerintem nem is fontos! :integet2:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #410 2016.03.22. 09:50

DanielT írta:Nos, a "Visszakézből Shotgunnal Foglyot Pofánlövő Szimulátorral" valóban eltöltöttem pár kellemes percet, de ha az irányíthatatlanság szóba került, az is elég erős versenyző. Minden mozdulat olyan, mintha egy szakadék széléről kellene lelökni a karaktert, aki ellenkezik, viszont amikor elindul, akkor már meg nem fogod. :D
Nem igazán mentek neked a cinematic platformerek (Prince of Persia, Another World - bár az utóbbi esetében a műfaj kérdéses lehet,a platforming mechanika nem), melyekben nem akkor kellett behúznia kéziféket, amikor már csak a sarkad ragadt a szakadék széléhez ;) Ha próbálkoztál már távolugrással, akkor tudod, hogy könnyű belépni. Lehet, hogy túl is tolták ezek a játékok, de ezen sokat segített a DOS-os folyékonytlaanság is. Ha SNES-en játszottad, akkor meg nem tudom :)

DanielT írta:A Lost Vikings pedig akkoriban túl nagy agymunkának tűnt, inkább szétlőttem pár Imp-et Doomban.
Példás értékítélet, csak annyit tennék hozzá, hogy egyeseknek mostanában is túl nagy agymunka lenne :hehe:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #411 2016.03.22. 09:52

Necro írta:Mi lesz most tavasszal a helyes vásárlói magatartás?

Doom - Preorder
Overwatch - G2A
DS3 - Ncore

Ez így helyénvaló?
Mihez, lesz PotY? Mondjuk egyiknek sem vagyok élből ellene, de csak a Doomról tudom elképzelni, hogy megvegyem idén.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #412 2016.03.22. 09:59

Zóanagyvarázsló írta:Nem igazán mentek neked a cinematic platformerek (Prince of Persia, Another World - bár az utóbbi esetében a műfaj kérdéses lehet,a platforming mechanika nem), melyekben nem akkor kellett behúznia kéziféket, amikor már csak a sarkad ragadt a szakadék széléhez ;) Ha próbálkoztál már távolugrással, akkor tudod, hogy könnyű belépni. Lehet, hogy túl is tolták ezek a játékok, de ezen sokat segített a DOS-os folyékonytlaanság is. Ha SNES-en játszottad, akkor meg nem tudom :)
Jól megfogtad és tényleg össze is szedted az összeset, amikről lepattantam és az okát is. Látom az életrajzom megírásával próbálsz enyhébb ítéletet elérni... Rendben. Az első diákszerelmed apja életben maradhat.

Blackthorne-t DOS-on toltam, SNES-en az szerintem itthon nem nagyon terjedt el, nem is láttam. Viszont azóta próbáltam emulátorral is, de a D-Pad sem sokat segít, sőt, talán még frusztrálóbb, hogy visszarántod azonnal, de már késő, mert megy a lépés.gif.
Avatar
Moby

Hozzászólás #413 2016.03.22. 10:02

Zóanagyvarázsló írta:Nem igazán mentek neked a cinematic platformerek (Prince of Persia, Another World - bár az utóbbi esetében a műfaj kérdéses lehet,a platforming mechanika nem), melyekben nem akkor kellett behúznia kéziféket, amikor már csak a sarkad ragadt a szakadék széléhez ;) Ha próbálkoztál már távolugrással, akkor tudod, hogy könnyű belépni. Lehet, hogy túl is tolták ezek a játékok, de ezen sokat segített a DOS-os folyékonytlaanság is. Ha SNES-en játszottad, akkor meg nem tudom :)

Példás értékítélet, csak annyit tennék hozzá, hogy egyeseknek mostanában is túl nagy agymunka lenne :hehe:
AW meg dos??? :wilting: Akkoriban voltak még gémingplatformok, és a maszterrész még mélyálomban várta failgen eljövetelét.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #414 2016.03.22. 10:04

Necro írta:Mi lesz most tavasszal a helyes vásárlói magatartás?

Doom - Preorder
Overwatch - G2A
DS3 - Ncore

Ez így helyénvaló?


Doom majd 10-20 ojros arsavba

Tobbi skip
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #415 2016.03.22. 10:05

DanielT írta:Jól megfogtad és tényleg össze is szedted az összeset, amikről lepattantam és az okát is. Látom az életrajzom megírásával próbálsz enyhébb ítéletet elérni...
Lebuktam. Viszont most warmbieri vasmacsóként egy kicsit fennakadtam a deeppel co-opban lebonyolított homoerotikus részleteknél, ahhoz lehet, hogy külsős szakértőt kell bevonnom :fogmosas:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #416 2016.03.22. 10:08

Moby írta:AW meg dos??? :wilting: Akkoriban voltak még gémingplatformok, és a maszterrész még mélyálomban várta failgen eljövetelét.
Nálam a PoP és a Blackthorne ment DOS-osan, az AW-ből a GOG-os 15th Anniversary. Próbálgattam viszont mellette a többi verziót is (arty kedvéért), és az a legfolyékonyabb a bekapcsolt turbóval a régihez vagy akár a 20th Anniversaryhez képest. Az amigás és konzolos verziókat nem ismerem.
Avatar
Necro

Hozzászólás #417 2016.03.22. 10:17

DanielT írta:A DS3 warezt nem látom indokoltnak, nem ez az "A" team szállította a bullshotos DS2-t és úgy tűnik rendben lesz a port is.

A Dűm engem is érdekel, de azt Deep family sharing csecsén lógva fogom erősen letesztelni, mielőtt döntök.

Az OW miért? Mert Blizzard, vagy nyomtál más arena shootert is?
Nálam a Blizzard játékok mindig megvevődnek előbb-utóbb, de ez most nekem is elég kétesélyes.

Én FROMékban mostanában nem fogok bízni, de ha okés tényleg akkor jöhet nyilván a többi mellé a DS3.
Avatar
donatus13

Hozzászólás #418 2016.03.22. 10:21

DanielT írta:Ja, nekem is mindig csak az jut eszembe erről a játékról, hogy bárcsak másba menne az erőforrás, pénz, marketing, minden. :szomoru1: Mondjuk nem tudom mi másba, mert nekem a Blizzard semmit nem adott a Diablo-n kívül, csak olyan játékokat és rajongóikat, akiken élezhetem a nyelvem. :D



Azért ott a starcraft is, ami egy vállalható játék, bár kezd eltűnni :). Warcraft dolgokat már én is nagyon unom, jöhetne egy új stratégiai vonal náluk, új világgal.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #419 2016.03.22. 10:23

Necro írta:Mi lesz most tavasszal a helyes vásárlói magatartás?

Doom - Preorder
Overwatch - G2A
DS3 - Ncore

Ez így helyénvaló?
Doom - megvárom, mik a vélemények, ill. milyen állapotban lesz.
Overwatch - Blizszar ->skip
DS3 - Megvárom az első beszámolókat a dlc-kről.
Avatar
Botond

Hozzászólás #420 2016.03.22. 10:31

benőmenő írta:Doom - megvárom, mik a vélemények, ill. milyen állapotban lesz.
Overwatch - Blizszar ->skip
DS3 - Megvárom az első beszámolókat a dlc-kről.
Ez a blizz haterkedés most ilyen divatfika a wow miatt? Blizz minden játéka minőségi és kiemelkedő a maga stílusában. :mf1:

Vissza: “Leáldozott.hu”