A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
DanielT

Hozzászólás #36331 2019.02.07. 17:07

"Az nVidia támogatottságú HWSW -től nem is lehet mást várni...
Azt bezzeg nem írták meg, hogy az nVidia legnagyobb részvényese eladta az összes nVidia-részvényét, mert még ők sem bíznak már bennük!"

Milyen jól értesültek már megint ezek a kedves, elfogulatlan kommentelők! :DDD

Annyit írt a HWSW, hogy kevés a kártya. Ezért hány milliárd dollárt utalhat az nVidia?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #36332 2019.02.07. 17:13

LOL, komment hisztorijában:

Téma: Takarékos lesz az Intel Core i9-9900T

"Egy újabb Intel proci, ami csak papíron létezik. LOL"

Tehát papíron létezik az Intel proci = LOL. Papíron létezik az AMD launcs = nVidia bőrönd.

Milyen okos ez az ember!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #36333 2019.02.07. 17:14

Höhö, Slickadammal is lesz egy beefje! :DDD

"Minimum két GeForce RTX 2060-nal készül a Zotac"


Mindegy minek nevezik, mindegy hány féle lesz gyártva, de rájuk fog rohadni.
Drága és pont nulla értelme van."
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #36334 2019.02.07. 17:30

SlickAdam írta:na itt van az RTX 2060 is.
Spoiler
Micron memorias :eljen: :bdead:

da drama continues...
Enyém is micronos. De nemtom, hogy ezzel érdemes-e foglalkozni.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #36335 2019.02.07. 17:34

DanielT írta:Azzal nincs semmi baj, de te most vajazókéssel akarsz medvét ölni és magaddal rántasz a csatába mindenkit akit érsz. :idiota: Biztos nagyon sokat segítesz az MSI-nek, hogy a budget kategóriás lapjának funkcióit kimaxolja, alig várták ezt a nemes feladatot. :fogmosas:
Alig várják, hogy újabb ticketeket nyissak bios bugokról. :D:D
Amúgy ami nem "budget kategóriás" témában megy, az egy vicc. Néha van bennük feature, de gyakran csak ledekért, meg festésekért kérnek el +25%-os árakat...
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #36336 2019.02.07. 17:56

DanielT írta:Höhö, Slickadammal is lesz egy beefje! :DDD

"Minimum két GeForce RTX 2060-nal készül a Zotac"


Mindegy minek nevezik, mindegy hány féle lesz gyártva, de rájuk fog rohadni.
Drága és pont nulla értelme van."
hö? ez kicsoda? minek van nulla ertelme? a 2060-nak vagy a Zotac kartyaknak? egyik legolcsobb nem otvar RTX 2060. nem lehet vilagba huzni, mint a nagy (es ~100 euroval dragabb) 3 ventis allatokat, de
- kicsi (de nem 1 ventis extra kicsi...). ha atrakom a nagy hazba, onnantol lenyegtelen a merete, de ITX-be talan a legjobb modell
- nem üvölt
- meg nem teszteltem alaposan, de valszeg nem tul meleg
- ezen mar van backplate (FÉM! nem müanyag mint az MSI-n)
- a referancia felett teljesit
- 5 ev gari

nem latok problemat egyelöre

mas:
az RTX-ek mar nem tudnak 50-60 fok alatti fan stop-ot? mert ez lassan pörög (25 fokos ugy... arcpalma) asztalon is. a GTX 1070-esen megallt.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára SlickAdam 2019.02.07. 18:00-kor.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #36337 2019.02.07. 17:59

aabyssx írta:Alig várják, hogy újabb ticketeket nyissak bios bugokról. :D:D
Amúgy ami nem "budget kategóriás" témában megy, az egy vicc. Néha van bennük feature, de gyakran csak ledekért, meg festésekért kérnek el +25%-os árakat...
mennyi volt az a Mortar?
Avatar
Micsu

Hozzászólás #36338 2019.02.07. 18:07

SlickAdam írta:hö? ez kicsoda? minek van nulla ertelme? a 2060-nak vagy a Zotac kartyaknak? egyik legolcsobb nem otvar RTX 2060. nem lehet vilagba huzni, mint a nagy (es ~100 euroval dragabb) 3 ventis allatokat, de
- kicsi (de nem 1 ventis extra kicsi...). ha atrakom a nagy hazba, onnantol lenyegtelen a merete, de ITX-be talan a legjobb modell
- nem üvölt
- meg nem teszteltem alaposan, de valszeg nem tul meleg
- ezen mar van backplate (FÉM! nem müanyag mint az MSI-n)
- a referancia felett teljesit
- 5 ev gari

nem latok problemat egyelöre

mas:
az RTX-ek mar nem tudnak 50-60 fok alatti fan stop-ot? mert ez lassan pörög (25 fokos ugy... arcpalma) asztalon is. a GTX 1070-esen megallt.
jó a 2060 csak az rtxhez kevés ergo igy egy 1070ti is elég lett vna szvsz
Avatar
Micsu

Hozzászólás #36339 2019.02.07. 19:00

Botond írta:Arty! Jöhetnek a radeon7 tesztekről a linkek! Lássuk mennyire baszott oda az amd!Erő,fogyasztás,hőmérséklet!
nah meselj vartad mar nagyon a 7nmet ;)
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #36340 2019.02.07. 19:33

aabyssx írta:Csak 4-5W-tal több a fogyasztás, mintha esne a fesz.
Nem volt pontos, amit írtam, mert sw írta ki, de megmértem a falnál, hogy tudjam, hogy mit jelent fogyasztásban az OC.
Ez a stock vs. a hosszú távú OC. Az érdekesség az, hogy fix a fesz, de idle nem fogyaszt többet, mint a dynamic, stock fesz. Csak akkor fogyaszt, ha igazi load van. Más kicsit a Ryzenek energiagazdálkodása, mint ahogy én gondoltam.
https://www.dropbox.com/s/1iw5svm1q5w6w3i/oc_cmp_share_v01.jpg?dl=0
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #36341 2019.02.07. 19:36

Még nem néztem utána, hogy milyen lett a Radeon VII, de nem lenne jó a piacnak, ha nem lenne jó. Legalább árban.
Avatar
Moby

Hozzászólás #36342 2019.02.07. 19:57

aabyssx írta:Még nem néztem utána, hogy milyen lett a Radeon VII, de nem lenne jó a piacnak, ha nem lenne jó. Legalább árban.
Nem lenne jó a piacnak? Úgyérted, hogy a piac amúgy kurvára ki van éhezve nagyon drága, elérhetetlen, gecisokat fogyasztó kártyára?
Mer ilyen pont nemvót az elmúlt pár évben, vagy mégis mér? :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #36343 2019.02.07. 20:06

aabyssx írta:de idle nem fogyaszt többet, mint a dynamic, stock fesz. Csak akkor fogyaszt, ha igazi load van. Más kicsit a Ryzenek energiagazdálkodása, mint ahogy én gondoltam.
Ennek semmi köze az energiagazdálkodáshoz, egyszerűen így működnek a procik. Mind. Pontosabban nem a proci, hanem minden. Mi főleg ARM alapokra építünk hardvert, az is pont ilyen. Mondjuk ez pont gyökegyszerű, mer a energia akkor köll, ha a tranyó kapcsol. Ha nem kapcsol a tranyó, nem kő energia. Pokolegyszerű. Azzal, hogy a feszt leveszi az eneergiagazdálkodás nem megy le a fogyasztás, csak ott olyan kevés teljesítmény kell, hogy olyankor fel lehet menni árammal, de önmagában ez a teljesítményt nem befolyásolja. Az órajel már sokkal inkább.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #36344 2019.02.07. 20:07

Moby írta:Ennek semmi köze az energiagazdálkodáshoz, egyszerűen így működnek a procik. Mind. Pontosabban nem a proci, hanem minden. Mi főleg ARM alapokra építünk hardvert, az is pont ilyen. Mondjuk ez pont gyökegyszerű, mer a energia akkor köll, ha a tranyó kapcsol. Ha nem kapcsol a tranyó, nem kő energia. Pokolegyszerű. Azzal, hogy a feszt leveszi az eneergiagazdálkodás nem megy le a fogyasztás, csak ott olyan kevés teljesítmény kell, hogy olyankor fel lehet menni árammal, de önmagában ez a teljesítményt nem befolyásolja. Az órajel már sokkal inkább.
Ja, ez nem Ryzen specifikus működés.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #36345 2019.02.07. 20:47

Moby írta:Ennek semmi köze az energiagazdálkodáshoz, egyszerűen így működnek a procik. Mind. Pontosabban nem a proci, hanem minden. Mi főleg ARM alapokra építünk hardvert, az is pont ilyen. Mondjuk ez pont gyökegyszerű, mer a energia akkor köll, ha a tranyó kapcsol. Ha nem kapcsol a tranyó, nem kő energia. Pokolegyszerű. Azzal, hogy a feszt leveszi az eneergiagazdálkodás nem megy le a fogyasztás, csak ott olyan kevés teljesítmény kell, hogy olyankor fel lehet menni árammal, de önmagában ez a teljesítményt nem befolyásolja. Az órajel már sokkal inkább.
A P=I*V-t vágom én is kb., de ez nekem fura. Multiméterezni most nem fogok, de kíváncsi volnék, hogy ezt a reportolt feszt tényleg fenntartja-e az áramkör. És akkor sem fogyaszt, ha a clock maxra kerül, de amúgy nincs nagy load. A Ryzen energia-profile - amit én nem használok - pl. nem is engedi a CPU clockot leesni. Namindegy. Lehet, hogy így fogom használni.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #36346 2019.02.07. 20:50

Moby írta:Nem lenne jó a piacnak? Úgyérted, hogy a piac amúgy kurvára ki van éhezve nagyon drága, elérhetetlen, gecisokat fogyasztó kártyára?
Mer ilyen pont nemvót az elmúlt pár évben, vagy mégis mér? :banplz:
Az kell, hogy teljesítményben és árban legalább kettő nem kartelező vállalatnak legyen terméke, hogy egymásra licitálva tolják lefelé a felfoghatatlanul magasra került árakat.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #36347 2019.02.07. 20:51

aabyssx írta:És akkor sem fogyaszt, ha a clock maxra kerül, de amúgy nincs nagy load.
Ez is így működik ja. Rohadt fura, meg ellentmondásosnak is tűnik. Nem értettem, hogy mi a francnak húzzák maxra a procit fixen, hiszen akkor zabál, ha kell, ha nem. Nos, mint kiderült, nem zabál. :)

MSI-nek azért szólj oda, mert szerintem családok szakadnak szét miattad.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #36348 2019.02.07. 21:08

Most amúgy nálam downclockol. Az új offset voltage-et nem használom, mert az nem működik, ha hozzányúlsz a CPU ratiohoz. Valahol talán érthető.
Mindegy, lehet, hogy itt abbahagyom. Van 6 x 2 x 4GHz magom, de fogalmam sincs, hogy minek kellene a Cinebenchen kívül. :D:D:D
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #36349 2019.02.07. 21:10

DanielT írta:MSI-nek azért szólj oda, mert szerintem családok szakadnak szét miattad.
MSI-nek még szóltam, hogy jól jönnének custom pstate-ek. :D:D:D:D:D
(Nem számít ezek után sokat, de az lenne amúgy a legelegánsabb megoldás, hogy csak a pstate0-át boostolom meg, minden más pedig stock és auto.)
Avatar
Moby

Hozzászólás #36350 2019.02.07. 21:22

DanielT írta:Ez is így működik ja. Rohadt fura, meg ellentmondásosnak is tűnik. Nem értettem, hogy mi a francnak húzzák maxra a procit fixen, hiszen akkor zabál, ha kell, ha nem. Nos, mint kiderült, nem zabál. :)

MSI-nek azért szólj oda, mert szerintem családok szakadnak szét miattad.
Naja. Ellentmondásos, hogy ugyanannyi energiabefektetés szükséges ha két semmittevés között több, vagy kevesebb idő telik el semmittevéssel :DD
Avatar
arty

Hozzászólás #36351 2019.02.07. 21:53

Necro írta:Saját felelősségre:
asscreed3sárga
legalja
de illik a sorba, amit az első három "remazterjével" elkezdtek.... azok is ótvarul néztek ki, ezekszerint van rá igény :(
Avatar
arty

Hozzászólás #36352 2019.02.07. 22:03

DanielT írta:Végül nem is teljesen szánalmas ez a Radeon VII, csak össze-vissza a teljesítménye. BF1-ben, BFV-ben még a 2080Ti-t is megrakja, máshol meg 1080-at épphogy.

A fogyasztás, hőmérséklet és hangerő pedig pokol.

szerk: Ja és a driver helyzet katasztrofális. Meglepő!
játék alatt +18W a teljes gépet nézve 2080hoz képest (péháteszt)
végre nem blower van rajta, hanem egy szép, 3 ventis apparát
SZÓVAL MITŐL HANGOSMÉGIS ?!?! bénaság.
driverekkel nincs para, ami mégis van, az pár hét múlva nem lesz. már persze, ha a vidiához mérem. ha a bugmentes idealizmushoz, akkor szar!

szumma: asszem ebből így elég is a 300 db, 700 euróért a fanatikusokat pont kielégíti, más meg úgyse venné
Avatar
DanielT

Hozzászólás #36353 2019.02.07. 22:04

Moby írta:Naja. Ellentmondásos, hogy ugyanannyi energiabefektetés szükséges ha két semmittevés között több, vagy kevesebb idő telik el semmittevéssel :DD
Csak magasabban kell tartani az órajelet, stb. Nyilván nem harminckétezer wattot gondoltam volna pluszban ilyenkor. :phone:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #36354 2019.02.07. 22:13

Egy kicsit sikerült haladni Leon B sztorijával végre. Hát ez tényleg nem egy sétagalopp, még standardon sem. Baromi jól sikerült ez a REmake 2.
DMC5 demóval is sikerült játszani, de annyira rövidke meg leszabályzott, hogy hype csillapítás helyett csak fokozta az elmebajt a megjelenésig hátralévő egy hónapra.
Avatar
insp

Hozzászólás #36355 2019.02.07. 22:38

Division 2 Beta benyomasok: nem is rossz, bar ugyis techdemokent tekintek csak ra.

Ennek fenyeben:

1) KIsebb kompromisszumokkal (high preset folott kicsit, de nem ultra) a 1080 Ti tudja a 4K 60-at.
2) HDR: nagyon faszan implementaltak, vakit a nap, jok a volumetrikus effektek. Szerintem az eddigi egyik legjobb.
3) Dolby Atmos: nem olyan bokalefosos, mint a Shadow of the Tomb Raider-ben, de nem rossz

Jatekkent: nem havas lucskos varos van, hanem zold varos. :)
Avatar
arty

Hozzászólás #36356 2019.02.08. 00:22

shadow of the tomb raider bekerült gamepass-ba... amit épp 300ért tudok venni egy hónapra... hümm...
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #36357 2019.02.08. 00:25

aabyssx írta:Mindegy, lehet, hogy itt abbahagyom. Van 6 x 2 x 4GHz magom, de fogalmam sincs, hogy minek kellene a Cinebenchen kívül. :D:D:D
te... nemmondod, hogy 4.0 csigara toltad. a 2600x OC nelkül megy annyit teljes terheles mellett... na jo, nem. csak 3,95-öt, de na...
1-2 magon meg 4.2 ...

ugyhogy huzzal meg rajta pöppet E!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #36358 2019.02.08. 09:59

Pontosan akkora a különbség, hogy a "hm, ez jól néz ki" helyett a "who the fuck cares" szint maradjon. Nyilván nem véletlen tuningolták, amikor a leendő vásárlók arcába hazudtak.

phpBB [media]
Avatar
kigyi

Hozzászólás #36359 2019.02.08. 10:15

insp írta:Division 2 Beta benyomasok: nem is rossz, bar ugyis techdemokent tekintek csak ra.

Ennek fenyeben:

1) KIsebb kompromisszumokkal (high preset folott kicsit, de nem ultra) a 1080 Ti tudja a 4K 60-at.
2) HDR: nagyon faszan implementaltak, vakit a nap, jok a volumetrikus effektek. Szerintem az eddigi egyik legjobb.
3) Dolby Atmos: nem olyan bokalefosos, mint a Shadow of the Tomb Raider-ben, de nem rossz

Jatekkent: nem havas lucskos varos van, hanem zold varos. :)
Jó lesz ez akinek bejött az első rész biztosan szeretni fogja a másodikat is, mert gyakrolatilag ugyanaz :D Amúgy sok kis apróságot gondoltak újra, de ez majd a teljes játékban lesz érdekes. Sajnos nem sikerült elcsípnem olcsó AMD kulcsot így nincs meg a teljes játék csak a beta-t nyomom a szerverek szokás szerint semmit sem érnek fagynak... Ilyen ez a beta business. Kellemesen futott nálam is egészen korrekt optimalizálást kapott persze láttunk már olyat, hogy a teljes meg szar volt :D
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #36360 2019.02.08. 10:27

arty írta:shadow of the tomb raider bekerült gamepass-ba... amit épp 300ért tudok venni egy hónapra... hümm...
Előbb cseréld le a VGA-dat, hogy szaggasson!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #36361 2019.02.08. 10:30

DanielT írta:Pontosan akkora a különbség, hogy a "hm, ez jól néz ki" helyett a "who the fuck cares" szint maradjon. Nyilván nem véletlen tuningolták, amikor a leendő vásárlók arcába hazudtak.

biomoslek.avi
Volt valaha olyan BioWare-játék, mely teknóban ütött? A Mass Effect persze erősnek számított az eredeti megjelenéskor, de a rengeteg pop-in, a framerate (úgy rémlik, nem tartotta a 30-at) és a liftes töltögetések hírhedtté is tették.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #36362 2019.02.08. 10:33

SlickAdam írta:te... nemmondod, hogy 4.0 csigara toltad. a 2600x OC nelkül megy annyit teljes terheles mellett... na jo, nem. csak 3,95-öt, de na...
1-2 magon meg 4.2 ...

ugyhogy huzzal meg rajta pöppet E!
Hosszú távon nem nagyon kell. Így még halk is. Én szilikonlottónyereményemmel 4.1 all core lenne kb. a max., de innen már nem lenne akkora a gain, és közel max. fesz kéne neki.

Kép
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #36363 2019.02.08. 10:39

aabyssx írta:Hosszú távon nem nagyon kell. Így még halk is. Én szilikonlottónyereményemmel 4.1 all core lenne kb. a max., de innen már nem lenne akkora a gain, és közel max. fesz kéne neki.
hömerseklet stressz teszt alatt? s mivel hütöd?
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #36364 2019.02.08. 11:03

DanielT írta:Pontosan akkora a különbség, hogy a "hm, ez jól néz ki" helyett a "who the fuck cares" szint maradjon. Nyilván nem véletlen tuningolták, amikor a leendő vásárlók arcába hazudtak. sweetlittlelies.mp4
Tegye fel a kezét, aki meglepődött...
phpBB [media]
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #36365 2019.02.08. 11:05

na, atköltöztem a regi pecoba
Spoiler
mennyi üres hely! es milyen mokas a kis Zotac :)
Kép

ITX-ben leallitottam a stressz tesztet RealBench alatt (erdekes abban a Prime95 hüvösebb volt) 89 fok körül 10 perc utan. a nagy Phanteks lebenyben se vilagbajnok az eredmeny, hiszen nem csucs procihütö az a Be Quiet! se (ellenben szelvihar van odabent 3db 140mm-es es 1db 120mm-es ventivel...). 76-78°C peak-et latok 1 ora utan, de inkabb 72-74 körül mozog, auto 1.3125V-al 3.9-3.95 GHz-en (all core).
ugyanebben a hazikoban a regi i7 6700K-m ovatos 4.2 GHz OC-vel (nemtom pontosan mennyi fesszel, de kevesebbel, mint ez a Ryzen-es), a nagy böhöm Noctua NH-D14-el a hatan 73 peak-et latott, s 70-en mozgott. igaz tudott az sokkal jobbat is a 2 stock ventivel (minusz 6-7°C), de kicsereltem a csendesebb Noctua Redux ventire a közepsöt es ugy hasznaltam.

egy biztos: a stock cooler nem eleg a 2600X-re. ha olyat csinal az ember, ami kihajtja...
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #36366 2019.02.08. 11:23

SlickAdam írta:hömerseklet stressz teszt alatt? s mivel hütöd?
P95 alatt jórészt 64 fok, de tud feljebb menni időnként 72 köré. Freezer 33 Plust vettem hozzá. Okés hűtő. Az a jó benne, hogy van stop state és olcsó.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #36367 2019.02.08. 11:25

aabyssx írta:P95 alatt jórészt 64 fok, de tud feljebb menni időnként 72 köré. Freezer 33 Plust vettem hozzá. Okés hűtő. Az a jó benne, hogy van stop state és olcsó.
az nagyon jo ertek (small FFT teszt?). szopatja az enyimet. hány volt-on suhan?
Avatar
Botond

Hozzászólás #36368 2019.02.08. 12:07

Micsu írta:nah meselj vartad mar nagyon a 7nmet ;)
Olvasgatom a teszteket, nézem a chartokat, és azt látom mindenhol, hogy ez egy 1080ti-szerűségnek sikerült, ami attól függően, hogy dx11es vagy dx12es a játék hol beéri a 2080ast, hol nem. Ami viszont érdekes a chartokon, hogy mondjuk 4k-ban ott van, hogy ha a radeon víííííí a 100%, akkor az 1080ti is 100% nodeviszont a 2080tiáj az 139%, vagyis negyven percenttel több. Ezt meg hogy? Nem úgy volt a károgás a 2080tiáj releasenél, hogy ez nudlisemmi alig van előrelépés? Azé 40% az nem semmise. Meg a 2080 is megcsinálja stabil 10%al a régi tiájt. Szóval azért csak pofozgattak vmit a drivereken a vídiabőröndösök is.
Avatar
arty

Hozzászólás #36369 2019.02.08. 12:17

Zóanagyvarázsló írta:Előbb cseréld le a VGA-dat, hogy szaggasson!
ekszbáksz+cláud powa, szal nem lesz gond! :idiota:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #36370 2019.02.08. 12:18

most hogy az vidia részvények a béka segge alatt remélem kapunk normális árakat és jöhet a 2080ti mert sztem is jó a kártya csak kurva drága meg ügyebár voltak gyártási problémák is
Avatar
DanielT

Hozzászólás #36371 2019.02.08. 13:09

aabyssx írta:P95 alatt jórészt 64 fok, de tud feljebb menni időnként 72 köré. Freezer 33 Plust vettem hozzá. Okés hűtő. Az a jó benne, hogy van stop state és olcsó.
A P95 egy rémálom. Ezer féle verzió és setting, GIGANTIKUS terhelésbeli különbségek. Szinte tuti, hogy nem ugyanazt méritek.

Plusz kb szart se ér, nyomjad neki az OCCT-t, az majd lefekteti.

szerk: Vagy inkább ne nyomjatok semmit, mert semmi értelme.
Avatar
Botond

Hozzászólás #36372 2019.02.08. 13:19

Micsu írta:most hogy az vidia részvények a béka segge alatt remélem kapunk normális árakat és jöhet a 2080ti mert sztem is jó a kártya csak kurva drága meg ügyebár voltak gyártási problémák is
Ha jól láttam DF videót tegnap akkor AC:U@4k@ultra alatt úgy kidobja magából a 40 frémet a 2080tiáj, mint annak a rendje, szalz ja, jó kártya az! :)
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #36373 2019.02.08. 13:21

Van értelme. Stabilitást tesztelni kell valamivel, ha valaki overclockol.
Avatar
arty

Hozzászólás #36374 2019.02.08. 13:22

DanielT írta:szerk: Vagy inkább ne nyomjatok semmit, mert semmi értelme.
már majdnem reagáltam a "thread"-re... :D

anno volt h 101% stabilra teszteltem mindenem, egész éjjel számoltak/izzadtak a hardverek, tökéletesen stabil, örülés. rányomok a (mittomén) crysis.exe-re és azonnal cold rezetelt a gép :D
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #36375 2019.02.08. 13:27

arty írta:már majdnem reagáltam a "thread"-re... :D

anno volt h 101% stabilra teszteltem mindenem, egész éjjel számoltak/izzadtak a hardverek, tökéletesen stabil, örülés. rányomok a (mittomén) crysis.exe-re és azonnal cold rezetelt a gép :D
crysis 3 valoban jo stability teszt. welcome to the jungle szakasz, amikor szaladsz at a mezön es lö rad a torony. na ott par perc jobbra-balra es tudod, hogy jol vagy-e. nekem ott jött ki regen Intel-en.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #36376 2019.02.08. 13:33

OCCT 17 perc után 68-71 fok között ingázik. De a szoba most hűvösebb (az automata nap közben lejjebb veszi a fűtést).
Avatar
Moby

Hozzászólás #36377 2019.02.08. 13:41

DanielT írta:Pontosan akkora a különbség, hogy a "hm, ez jól néz ki" helyett a "who the fuck cares" szint maradjon. Nyilván nem véletlen tuningolták, amikor a leendő vásárlók arcába hazudtak.

phpBB [media]
És ebből mégis mi a retkes gecit nem lehetett megoldani a véglegesben? Annyira telibebaszott szánalmas már ez az egész, hogy nemigaz. Már nem fogható a teknóra, a vasakra, semmire. Kibaszott igényteleneség az egész, semmi más. Nem a vas nem bírja, nem nem lehet megoldani, nem sokba kerül, hanem...
hanem tudjuk mi jól mi lenne fasza, de ezeknek a büdösparasztoknak ezt a szar is pont megteszi.
És lám...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #36378 2019.02.08. 13:53

aabyssx írta:Van értelme. Stabilitást tesztelni kell valamivel, ha valaki overclockol.
Arra sajnos egy csicskaszar a P95. Az OCCT akkor is írja, hogy hiba van, ha még nem fagy a rendszer, csak az egyik mag hibázik. A Prime ilyenkor olyan stabilnak látszik, mint a csuda! Oszt Crysis meg befosik.
Avatar
Moby

Hozzászólás #36379 2019.02.08. 13:56

A itteni ajánlások okán tegnap belekezdtem a Breaking Bad-be. Két rész után dobtam. Biztos jó, de engem ebből nem érdekel semmi.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #36380 2019.02.08. 13:57

Moby írta:És ebből mégis mi a retkes gecit nem lehetett megoldani a véglegesben? Annyira telibebaszott szánalmas már ez az egész, hogy nemigaz. Már nem fogható a teknóra, a vasakra, semmire. Kibaszott igényteleneség az egész, semmi más. Nem a vas nem bírja, nem nem lehet megoldani, nem sokba kerül, hanem...
hanem tudjuk mi jól mi lenne fasza, de ezeknek a büdösparasztoknak ezt a szar is pont megteszi.
És lám...
nah azert egy nyilt vilagu jatek nameg a mai konzolok is igen elavultak mar, egy uc eseteben is volt downgrade pedig azt csak egy gepre fejlesztettek ;)
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #36381 2019.02.08. 13:59

Moby írta:A itteni ajánlások okán tegnap belekezdtem a Breaking Bad-be. Két rész után dobtam. Biztos jó, de engem ebből nem érdekel semmi.
az okes. irtuk, hogy az eleje (vagyis kabe elsö masfel evad) inkabb csak so-so... utana eldurvul, köze nem lesz a lassu felvezeteshez.
en is dobni akartam par resz utan, de szerencsere kitartottam.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #36382 2019.02.08. 15:19

Lassan indul be de igenyes es jo cucc bar nekem is az volt vele a bajom h egyik karakter meg a fo plot se allt igazan kozel a szivemhez, egyszer nekem is eleg volt ;)
Avatar
Moby

Hozzászólás #36383 2019.02.08. 16:01

Micsu írta:nah azert egy nyilt vilagu jatek nameg a mai konzolok is igen elavultak mar, egy uc eseteben is volt downgrade pedig azt csak egy gepre fejlesztettek ;)
Mi a tököm köze van egy egybites, kötöttpályás scene jelenetnek ahhoz, hogy a játék amúgy nyíltvilágú e? vagy az ilyen kihagyhatatlan kellék, hogy a nyíltvilágú játékban a karakter csak úgy tud mozogni az exosuitban, mint a telifosott búvárruhában (kivétel a kamuvideóban, mert ott nem feltétel)?
Fasság.
Mondjuk az tény, hogy az uc-t legalább egy gépre fejlesztették, ezt meg egy gépere sem. Viszont összebaszták néhányra.
Avatar
Moby

Hozzászólás #36384 2019.02.08. 16:03

Meghtá ugye ottvan a nyíltvilágú RDR2 ezekre az elavult vasakra. A játék ugyan egy határ szar, de amit leművel a képernyőn, hát az ehhez képest...izé. LOL
Avatar
Micsu

Hozzászólás #36385 2019.02.08. 16:11

Moby írta:Mi a tököm köze van egy egybites, kötöttpályás scene jelenetnek ahhoz, hogy a játék amúgy nyíltvilágú e?
valszeg ettől független ott tesztellál a háttérben az egész világ meg egy tenger is a pálya alatt :banplz:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #36386 2019.02.08. 16:14

phpBB [media]

ezek az oroszok nagyon jó atmoszférát tudnak teremteni csak mellé sok bugot is :S
Avatar
DanielT

Hozzászólás #36387 2019.02.08. 16:26

Mindenképpen érdekel. Néztem kik ezek, előző játékuk:

Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #36388 2019.02.08. 17:39

mi is annak az occso steam kulcsot keresö oldalnak a neve? vagy tudjatok esetleg konkretan hol a legolcsobb a RE2 most? 44 ojroert latom GreenMan-en.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #36389 2019.02.08. 18:00

SlickAdam írta:mi is annak az occso steam kulcsot keresö oldalnak a neve? vagy tudjatok esetleg konkretan hol a legolcsobb a RE2 most? 44 ojroert latom GreenMan-en.
Ez.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #36390 2019.02.08. 18:04

DanielT írta:Ez.
:worship:
Avatar
arty

Hozzászólás #36391 2019.02.08. 19:31

ez a szürkekulcsosoké :)

a valódi listázó az ez: https://isthereanydeal.com

greenmangaming.com -> 32.8 font
Avatar
Moby

Hozzászólás #36392 2019.02.08. 19:47

Enkór -> 0 font.




:banplz:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #36393 2019.02.08. 22:09

Moby írta:Enkór -> 0 font.
onnan majd a Metro-t... :nezze:
Avatar
arty

Hozzászólás #36394 2019.02.08. 22:09

Ace Combat Assault Horizonról mi volt a közmegegyezés? fos?

Adtam neki MÁSFÉL ÓRÁT az életemből, de ekkora szarral életemben nem játszottam. Még akkor se, ha tágítom a kört a nem repszimekre... ez a befogod az ellent, de nem az elégedett lerakétázás jön, hanem a közelíts rá gombot szpemmeld, majd innentől alig-alig van irányításod a géped felett, a nagyrész az cinematik autopilot, jókor gombokat nyomni és... hátha. De általában nem, megy tovább az ellen, a rakétád is, valahova... géppuskázd le, az még cinematikabb, ahogy elrepülsz a két torony közé kényszerített gépeddel a leomló beton alatt... és mindegy, hogy rángatod-e, a nagyjából magától mozgó géped TUTI elrepül ám alatta, mellette, vagy keresztülglicselve. Nem volt leszkriptelve, hogy belecsapódj, hiába rángatod a joyt.
Naés itt alt+f4. Első perctől unszimpi volt az erőltetett magátol repülő repülő, de gondoltam hátha max csak 1-2 jelenetre erőltetik... hánem, a fő targeteket csak ebben lehet szinte leszedni, amugy kikerülnek 20-30 rakétát is. Akkor is, ha egymás után, pár másodperces difivel indítasz 4-et és csal az elsőnél látszik, hogy a csali miatt ment mellé...

Remélem az AC7 nem ilyen. Az AC6 nem ilyen volt, az biztos.
A sors iróniája, hogy ez az AC AH jött ki pécére, ahol van joystickem, erre pont ez lehet a létező legszarabbja a sorozatnak :( (majd megnézem metán)

értékelhetetlen/10 (eleve, ennyi idő alatt csak egy első benyomás jöhetett össze...)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #36395 2019.02.08. 22:51

arty írta:Ace Combat Assault Horizonról mi volt a közmegegyezés? fos?

Adtam neki MÁSFÉL ÓRÁT az életemből, de ekkora szarral életemben nem játszottam. Még akkor se, ha tágítom a kört a nem repszimekre... ez a befogod az ellent, de nem az elégedett lerakétázás jön, hanem a közelíts rá gombot szpemmeld, majd innentől alig-alig van irányításod a géped felett, a nagyrész az cinematik autopilot, jókor gombokat nyomni és... hátha. De általában nem, megy tovább az ellen, a rakétád is, valahova... géppuskázd le, az még cinematikabb, ahogy elrepülsz a két torony közé kényszerített gépeddel a leomló beton alatt... és mindegy, hogy rángatod-e, a nagyjából magától mozgó géped TUTI elrepül ám alatta, mellette, vagy keresztülglicselve. Nem volt leszkriptelve, hogy belecsapódj, hiába rángatod a joyt.
Naés itt alt+f4. Első perctől unszimpi volt az erőltetett magátol repülő repülő, de gondoltam hátha max csak 1-2 jelenetre erőltetik... hánem, a fő targeteket csak ebben lehet szinte leszedni, amugy kikerülnek 20-30 rakétát is. Akkor is, ha egymás után, pár másodperces difivel indítasz 4-et és csal az elsőnél látszik, hogy a csali miatt ment mellé...

Remélem az AC7 nem ilyen. Az AC6 nem ilyen volt, az biztos.
A sors iróniája, hogy ez az AC AH jött ki pécére, ahol van joystickem, erre pont ez lehet a létező legszarabbja a sorozatnak :( (majd megnézem metán)

értékelhetetlen/10 (eleve, ennyi idő alatt csak egy első benyomás jöhetett össze...)
én letoltam de már nem is emlékszem milyen volt nem hagyott bennem mély nyomot az biztos, egy délutános lövölde gyerekeknek kb, repszim meg van pcre jópár, ne sértegesd a stílust :P
Avatar
DanielT

Hozzászólás #36396 2019.02.09. 08:36

arty írta:Ace Combat Assault Horizonról mi volt a közmegegyezés? fos?
Egyszer végignyomtam PS3-on, majd amikor kijött Pc-re, akkor azon is. Szal' kb imádtam.

Az automata követős rész nekem bejött, hogy végre nem annyi a repülőszimulátoros harc, hogy egy excel cellát mozgatok a képernyőn és amikor egy fekete koszfolt belekerül, akkor bepirosodik és rányomok a gombra...
Avatar
Mekee

Hozzászólás #36397 2019.02.09. 09:32

DanielT írta:Egyszer végignyomtam PS3-on, majd amikor kijött Pc-re, akkor azon is. Szal' kb imádtam.

Az automata követős rész nekem bejött, hogy végre nem annyi a repülőszimulátoros harc, hogy egy excel cellát mozgatok a képernyőn és amikor egy fekete koszfolt belekerül, akkor bepirosodik és rányomok a gombra...
Valóban sokkal jobb,, ha ráfogsz az ellenre, elindul a fosch.sript, valószerűtlenül epikusság a tetőfokára hág, és győzöl.
Legalja a szériának, az újra viszont kíváncsi vagyok.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #36398 2019.02.09. 09:35

Nekilestem énis a resi2-nek, noshát kötelezővé tenném,, hogy régi játékot csak így szabadna újrakiadni, másrészt szomorú, hogy az utobbi időben egy 98-as játék kötött le a legjobban. Soha nem voltam nagy rajongója, de letoltam sorban őket anno, valamire emlékszem is, így pont jo
Avatar
DanielT

Hozzászólás #36399 2019.02.09. 10:47

Mekee írta:Valóban sokkal jobb,, ha ráfogsz az ellenre, elindul a fosch.sript, valószerűtlenül epikusság a tetőfokára hág, és győzöl.
Legalja a szériának, az újra viszont kíváncsi vagyok.
Célozni akkor is kell, csak nem forogsz fogalmatlanul közben és van valami látványos is a bepirosodott négyzeteken kívül. :)

Tudom, hogy régi fanok utálják, de engem, mint nem fant, abszolút behúzott.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #36400 2019.02.09. 11:27

DanielT írta:Célozni akkor is kell, csak nem forogsz fogalmatlanul közben és van valami látványos is a bepirosodott négyzeteken kívül. :)

Tudom, hogy régi fanok utálják, de engem, mint nem fant, abszolút behúzott.
Lehet, én szerettem régen, persze ez mindig is arcade cucc volt, csak ennél nagyon eltolták ezt a scriotet, plusz modern gépeknél nincs ilyen fedélzeti gépágyús dogfight má egy ideje, ez a 2.vh témában elment. Én sem vagyok vadászgép szakértő, párszor voltam kecskeméten repnapon, meg letoltam az összes ac-t, meg pc-n pár másik játék pörgött, de ez, meg az utána lévő ftp nemjöttbe

Vissza: “Leáldozott.hu”