A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
arty

Hozzászólás #36261 2019.02.06. 19:39

DanielT írta:Szerintem az Anthem fog itt nagyobbat hasalni, Bioware megy a kukába. Aztán a Respawn. Aztán a DICE.
akkorát szvsz nem fog bukni az anthem... max nem hoz ELEGET, hagyják beleállni a földbe, aki fulláron vette day1, az meg csalódik egy nagyot. viszont az apexről eddig nem is hallottam, ergo zéró marketingel kellene hatalmas játékosbázist építeni, hogy utána az a pár idióta "bálna" eltartsa a játékot :/ meglepődnék, ahoz szvsz ez a betlürojál már elég telített, a játék meg elég jellegtelen (a titan2 multit anno probáltam, az ~bejött, gunplay itt is okés, olyan codosnak tűnik, de persze lehet h játszva szar - próbálta itt BÁRKI??)

mondjuk én a fortnájtnak se jósoltam volna sose jövőt, akkora egy ízléstelenség, de ők talán még időben váltottak a betlürojálra (azt játsza innen valaki??)

dice meg egy korrekt BF6-al, modern érába, szvsz bármiko vissza tudna térni :)
tulképp nem is értem, mi a gond a bföttel - mi a gond? a kékre festett lány katona? KOMOLYAN???
Avatar
deep

Hozzászólás #36262 2019.02.06. 19:50

arty írta:akkorát szvsz nem fog bukni az anthem... max nem hoz ELEGET, hagyják beleállni a földbe, aki fulláron vette day1, az meg csalódik egy nagyot. viszont az apexről eddig nem is hallottam, ergo zéró marketingel kellene hatalmas játékosbázist építeni, hogy utána az a pár idióta "bálna" eltartsa a játékot :/ meglepődnék, ahoz szvsz ez a betlürojál már elég telített, a játék meg elég jellegtelen (a titan2 multit anno probáltam, az ~bejött, gunplay itt is okés, olyan codosnak tűnik, de persze lehet h játszva szar - próbálta itt BÁRKI??)

mondjuk én a fortnájtnak se jósoltam volna sose jövőt, akkora egy ízléstelenség, de ők talán még időben váltottak a betlürojálra (azt játsza innen valaki??)

dice meg egy korrekt BF6-al, modern érába, szvsz bármiko vissza tudna térni :)
tulképp nem is értem, mi a gond a bföttel - mi a gond? a kékre festett lány katona? KOMOLYAN???
Kollegám próbálta, szerinte tökjó. hogy csapatban kell menni (pubg-ben is van csapat lehetőség, le se szarta). Fortnite tömve van tizenpár éves kis sutyerákokkal, őket vonzotta be tömegesen, eszembe se jutott kipróbálni. Eleve az, hogy futkározz tizenperceken át felszerelésért egyetlen lövés elsütése nélkül, majd dögölj meg valami lesből lelövő féreg által instant mindennemű esély nélkül nálam kizárja ezt a műfajt. Ott rohadjon meg, ahol van, remélem éces rákban megdöglik aki kitalálta.
Avatar
Moby

Hozzászólás #36263 2019.02.06. 20:08

Zóanagyvarázsló írta:Magyar árazás lehet.

Én PC-re 12k-ért, PS4-re 15k-ért láttam, de lehet, hogy van 14k-ért is. PC-n ez meg szokott esni, Total Warokból is elő lehetett rendelni 12k-ért a fémdobozos verziókat (most 16k a day-x 12k-ért rendelt Warhammer 2 LE), miközben Steamen 60 eurórért ment. Most az aktuális mondjuk 16k vs 60 euró.
Najó, egyezzünk ki 14500-ban :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #36264 2019.02.06. 20:09

arty írta: viszont az apexről eddig nem is hallottam, ergo zéró marketingel kellene hatalmas játékosbázist építeni, hogy utána az a pár idióta "bálna" eltartsa a játékot :/ meglepődnék, ahoz szvsz ez a betlürojál már elég telített, a játék meg elég jellegtelen (a titan2 multit anno probáltam, az ~bejött, gunplay itt is okés, olyan codosnak tűnik, de persze lehet h játszva szar

https://www.pcgamer.com/apex-legends-had-over-25-million-players-in-its-first-day/
Avatar
Moby

Hozzászólás #36265 2019.02.06. 20:14

deep írta:Ott rohadjon meg, ahol van, remélem éces rákban megdöglik aki kitalálta.
A probléma alapvetően az, hogy ezt a szarkupacot (az összeset) már rég nem az öltönyös buzik hordják össze, hanem a buzeráns streamerek, meg a mégbuzeránsabb követőik. Azért nyomják ezt a szart, mert már marketing sem kell, vagyishát EZ lett a marketing. Hogy ma én is lehessek arty egy kicsit: kurvára válogassátok meg kiket néztek és miért. Egy kicsit legalább ti is tehettek érte/ellene.
Viszont Mobyból sosem lesz arty: csináltok amit akartok. Szart sem számít a "szavazatotok" :(
Avatar
arty

Hozzászólás #36266 2019.02.06. 20:25

Moby írta:A probléma alapvetően az, hogy ezt a szarkupacot (az összeset) már rég nem az öltönyös buzik hordják össze, hanem a buzeráns streamerek, meg a mégbuzeránsabb követőik. Azért nyomják ezt a szart, mert már marketing sem kell, vagyishát EZ lett a marketing. Hogy ma én is lehessek arty egy kicsit: kurvára válogassátok meg kiket néztek és miért. Egy kicsit legalább ti is tehettek érte/ellene.
Viszont Mobyból sosem lesz arty: csináltok amit akartok. Szart sem számít a "szavazatotok" :(
angry joe-t néztem meg, hogy "milyen" ... az ... rossz? én szívesen váltok, mert nem tudom melyik az aktuális púvdipáj :/
Avatar
DanielT

Hozzászólás #36267 2019.02.06. 20:32

arty írta:tulképp nem is értem, mi a gond a bföttel - mi a gond? a kékre festett lány katona? KOMOLYAN???
Az, hogy hulladék BF1 DLC.

A másik kérdésre válaszolva: Nem próbáltam, nem is fogom, pusztuljon az összes BR.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #36268 2019.02.06. 20:39

Moby írta:A probléma alapvetően az, hogy ezt a szarkupacot (az összeset) már rég nem az öltönyös buzik hordják össze, hanem a buzeráns streamerek, meg a mégbuzeránsabb követőik. Azért nyomják ezt a szart, mert már marketing sem kell, vagyishát EZ lett a marketing. Hogy ma én is lehessek arty egy kicsit: kurvára válogassátok meg kiket néztek és miért. Egy kicsit legalább ti is tehettek érte/ellene.
Viszont Mobyból sosem lesz arty: csináltok amit akartok. Szart sem számít a "szavazatotok" :(
Szórakoztató, pró gémereket nézek, majdnem függetlenül attól, hogy mit tolnak. Nekem csöcsmindegy, hogy pl Shroud BR-ben, vagy másban aláz meg mindenkit, nézni jó. Ha most épp Apex, akkor azt, nem számít.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #36269 2019.02.06. 20:42

a zisten baszasa az! na melyik hülye? a Be Quiet! vagy az ASUS?
proci hütöhöz sajat backplate-et kell feltenni, de nem fekszik ra az alaplapra, ott meg kondenzatorok vannak... nem hiszem el... :falbav: :falbav: :falbav:
Kép
srac volt hülye racsavarni... (kabe ugyanaz a lap, csak az enyem az ujabb B450-es...)
Avatar
arty

Hozzászólás #36270 2019.02.06. 20:45

akkor már csak az érdekelne, hogy ennyire jók ezek a célzott reklámok? gugli nyilván tudja, hogy rühellem a pábdzsíket, leírtam elégszer, lájkoltam a rákos écet kívánókat a kitalálóinak, stb - szal én egy buborékban éltem az elmult időszakban, ha DT hsz-e előtt nem is hallottam az apexről :D

köszi google! :D

(a linkedben a 25-től amugy megijedtem, szerencsére csak 2.5m :D )

deep: sok tizenéves = könnyű frag? ;)
az én gyerekem szerencsére (és egyben sajnálatomra, mert így rossz szűlő vagyok* amiért engedem, nem bírom nemengedni, engem anno a szüleim brutálisan korlátoztak a c64 előtt, szal nyilván kompenzálok...) bfront1 skirmisht szeret játszani, AT-ST-vel aprítva :) (splitscreen egymás ellen is játszottunk, legyalultam szegényt... meg egymással is, persze)

*bezzeg a filmeket 8 éves kora előtt nem fogom engedni (most 7, szóval ősszel nézheti ... hátnemtom nem-e korai... kvázi minden osztálytársa látta, nyilván szarráspoilerezték neki... szal tovább már nem tudom "tiltani"... )
Avatar
arty

Hozzászólás #36271 2019.02.06. 20:46

DanielT írta:Az, hogy hulladék BF1 DLC.
tényleg ez a tömeg baja? a cod miért nem zavarja őket évről évre?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #36272 2019.02.06. 20:48

arty írta:akkor már csak az érdekelne, hogy ennyire jók ezek a célzott reklámok? gugli nyilván tudja, hogy rühellem a pábdzsíket, leírtam elégszer, lájkoltam a rákos écet kívánókat a kitalálóinak, stb - szal én egy buborékban éltem az elmult időszakban, ha DT hsz-e előtt nem is hallottam az apexről :D
Senki nem hallott róla hétfőig, pár streamert hívak meg top secret előtte LA-be. Full meglepetés launcs volt, annyi szivárgott ki kb percekkel előtte, hogy Titanfall BR mód jön és ugye még ez se igaz.
Avatar
Moby

Hozzászólás #36273 2019.02.06. 20:48

DanielT írta:Szórakoztató, pró gémereket nézek, majdnem függetlenül attól, hogy mit tolnak. Nekem csöcsmindegy, hogy pl Shroud BR-ben, vagy másban aláz meg mindenkit, nézni jó. Ha most épp Apex, akkor azt, nem számít.
Remélem abban is lesz majd "élő koncert", mint a fortniteban :eljen: Hogy is mondtad a minap? Csodás ma gémernek lenni!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #36274 2019.02.06. 20:49

arty írta:tényleg ez a tömeg baja? a cod miért nem zavarja őket évről évre?
Fogalmam sincs, hogy mi a tömeg baja, de ez az egyik fontos tényező. Aztán ott van ezer másik még, de igazából azt lehet csak tudni, hogy mi NEM az oka. Amiket a faszfej EA főnök kifogásnak hozott a negyedéves értékelőn.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #36275 2019.02.06. 20:50

Moby írta:Remélem abban is lesz majd "élő koncert", mint a fortniteban :eljen: Hogy is mondtad a minap? Csodás ma gémernek lenni!
Szerencsére nem tudom mire utalsz, de könyörgöm hagyj is meg ebben az állapotban. :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #36276 2019.02.06. 21:12

DanielT írta:Szerencsére nem tudom mire utalsz, de könyörgöm hagyj is meg ebben az állapotban. :D
Hát persze, nyilván lehet vakon is nyomni, tényleg szart sem számít. Totál lényegtelen, hogy tudsz-e róla, vagy mit gondolunk róla. 25x annyian látták, mint woodstockot. És utóbbit az itteniek mégis ismerik. Szart sem számítunk már. Mármint sosem számítottunk persze, de mostanra valaha volt dinoszauruszok elporladt csontlisztmolekuláivá töpörödtünk.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #36277 2019.02.06. 23:06

Moby írta:Hát persze, nyilván lehet vakon is nyomni, tényleg szart sem számít. Totál lényegtelen, hogy tudsz-e róla, vagy mit gondolunk róla. 25x annyian látták, mint woodstockot. És utóbbit az itteniek mégis ismerik. Szart sem számítunk már. Mármint sosem számítottunk persze, de mostanra valaha volt dinoszauruszok elporladt csontlisztmolekuláivá töpörödtünk.
azon a koncerten ne legyel annyira lemenve mikor tavaly az egyik big lol eventet 200 millioan neztek, tobben mint a superbowlt ;) ehhez kepest ez a stardidzses epic nyalveres smafu :P
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #36278 2019.02.06. 23:08

Moby írta:A probléma alapvetően az, hogy ezt a szarkupacot (az összeset) már rég nem az öltönyös buzik hordják össze, hanem a buzeráns streamerek, meg a mégbuzeránsabb követőik. Azért nyomják ezt a szart, mert már marketing sem kell, vagyishát EZ lett a marketing. Hogy ma én is lehessek arty egy kicsit: kurvára válogassátok meg kiket néztek és miért. Egy kicsit legalább ti is tehettek érte/ellene.
Viszont Mobyból sosem lesz arty: csináltok amit akartok. Szart sem számít a "szavazatotok" :(
Én semmi ilyet nem nézek. Nem mondom, hogy van életem, de ha lenne, akkor se lenne időm rá. Az elmúlt hetekben pár perc Day of the Tentacle-ön és Albionon kívül játszanom is csak annyit sikerült eddig, hogy artyval versenyt pörögtünk egy kicsit az arcunkon. De legalább ebben én nyertem.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #36279 2019.02.06. 23:24

arty írta:tényleg ez a tömeg baja? a cod miért nem zavarja őket évről évre?
Miért? Bukás? Annyira nem érdekel, hogy nem is követem, de ahogy nézem a review-k is visszafogottak, a legerősebb platformjának számító PS4-en 73-on áll. És azért CoD-nál is hullámoznak az pontszámok és eladások.

De ha már felhoztad a festett nőt, a tréler annak idején simán bazári fos volt. Aztán annyit tudok, hogy "bevonzották a női tömegeket", hát hogy nem lett siker?!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #36280 2019.02.06. 23:35

arty írta:az én gyerekem szerencsére (és egyben sajnálatomra, mert így rossz szűlő vagyok* amiért engedem, nem bírom nemengedni, engem anno a szüleim brutálisan korlátoztak a c64 előtt, szal nyilván kompenzálok...) bfront1 skirmisht szeret játszani, AT-ST-vel aprítva :) (splitscreen egymás ellen is játszottunk, legyalultam szegényt... meg egymással is, persze)

*bezzeg a filmeket 8 éves kora előtt nem fogom engedni (most 7, szóval ősszel nézheti ... hátnemtom nem-e korai... kvázi minden osztálytársa látta, nyilván szarráspoilerezték neki... szal tovább már nem tudom "tiltani"... )
Az nem gond, ha hagyod játszani, csak ne túl sokat, és ne menjen más rovására. Nem nehéz nálunk is nagyobb kockát nevelni egy gyerekből, elképesztő fogékonyak. Sok minden kimaradt annak idején, de nem bánom, hogy 11 éves koromig nem volt semmi saját rendes játékgépem, és 15 éves koromig PC-m. Így se maradtam utánuk normális.
Avatar
arty

Hozzászólás #36281 2019.02.06. 23:58

Zóanagyvarázsló írta:Én semmi ilyet nem nézek. Nem mondom, hogy van életem, de ha lenne, akkor se lenne időm rá. Az elmúlt hetekben pár perc Day of the Tentacle-ön és Albionon kívül játszanom is csak annyit sikerült eddig, hogy artyval versenyt pörögtünk egy kicsit az arcunkon. De legalább ebben én nyertem.
Megbeszéltük, hogy nem beszélünk soha többé a tegnap történtekről!!!!!!! :( ISTENITMÁR! Nekem itt (is) hírnevem van!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #36282 2019.02.07. 00:06

arty írta:Megbeszéltük, hogy nem beszélünk soha többé a tegnap történtekről!!!!!!! :( ISTENITMÁR! Nekem itt (is) hírnevem van!
Bocs :( DT, kérlek töröld, ha nálad sikerült rontanom arty tökéletes renoméján!
Avatar
arty

Hozzászólás #36283 2019.02.07. 00:07

DanielT írta:Senki nem hallott róla hétfőig, pár streamert hívak meg top secret előtte LA-be. Full meglepetés launcs volt, annyi szivárgott ki kb percekkel előtte, hogy Titanfall BR mód jön és ugye még ez se igaz.
Nakösz. Nem lehetett volna nem megemlítened? Anélkül halhattam volna meg, hogy hallok róla!!!! :D (hacsak nem lesz belőle mégis valami, mint a fortnájtból)

moby: egyébként totál igazad van, mi már semmit nem számítunk. vagy ha ma mégis számítunk egy csontkukac-heregolyónyit, 3-5 év múlva, amikor a mostani 7 évesek (szinte csak minecraft és fortnite megy, de ez szinte minden fiúnál) gémerré nőnek, már nem fogunk annyit se. a mobilos f2p-n szocializálódás kinyír mindent, ami klasszik-géming és már most látom, hogy olyan szomorú leszek 20 év múlva, mint nagyapám volt* 20 éve a fekete fehér filmek kihalása miatt.

ha nem kezdünk nagyon gyorsan apexezni, a leáldhu nemsokára a siralom völgyévé válik!

*kitaláció, nem ismertem
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #36284 2019.02.07. 00:21

arty írta:a mobilos f2p-n szocializálódás kinyír mindent, ami klasszik-géming és már most látom, hogy olyan szomorú leszek 20 év múlva, mint nagyapám volt* 20 éve a fekete fehér filmek kihalása miatt.

ha nem kezdünk nagyon gyorsan apexezni, a leáldhu nemsokára a siralom völgyévé válik!

*kitaláció, nem ismertem
Ja, a nyomtatott könyvek is eltűntek. Mondjuk úgy nehéz, ha a boltban (nevet nem mondok, de... a westendes MediaMarkt a mintám) kipróbálható olvasóktól összehányom magam. A masinákat inkább nem, mert csak tisztábbak lennének tőle, amilyen gusztustalan állapotban vannak.

És nem, a NATÍV 160p sosem fog kihalni!
Avatar
insp

Hozzászólás #36285 2019.02.07. 00:27

KULT KLASSZIK lesz, meglassatok:

Overlord (https://www.imdb.com/title/tt4530422/)

Kb, mint egy eloszereplos Wolfenstein.
Popcornfactor kimaxolva, latvany is OK, hang is jo! :violent:
Melegen ajanlhato az ilyen ven arcoknak, akik tudjak mibol merit ihletet a film / 10 :eljen:

Ne olvassatok rola semmi rivjut, csak szanjatok ra egy esti mozit. Nem fogjatok megbanni. :kacsint:
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #36286 2019.02.07. 00:31

Saját küllői közé botot dugó lúzer beszámolója következik:
Képzeljétek el, MSI support flesseltetett velem egy olyan biost, amit az update szoftverük fel sem ajánl, holnapról letölthető, de az USB flash előtt message box jön, hogy ez nem MSI bios és keressem fel az MSI-t...
...de hát szeretünk veszélyesen élni - LOL -, felment, nem brickeltem a lapot. És VAN benne fix és offset voltage is!!!
Ugyan működésre még nem tudtam bírni, mert bármit állítok ez 1.4V-ot ad fixen, de nem semmit, haladunk. :help:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #36287 2019.02.07. 08:10

aabyssx írta:Saját küllői közé botot dugó lúzer beszámolója következik:
Képzeljétek el, MSI support flesseltetett velem egy olyan biost, amit az update szoftverük fel sem ajánl, holnapról letölthető, de az USB flash előtt message box jön, hogy ez nem MSI bios és keressem fel az MSI-t...
...de hát szeretünk veszélyesen élni - LOL -, felment, nem brickeltem a lapot. És VAN benne fix és offset voltage is!!!
Ugyan működésre még nem tudtam bírni, mert bármit állítok ez 1.4V-ot ad fixen, de nem semmit, haladunk. :help:
Érzem, hogy MEGÉRI ez a küzdelem azért a 35 Mhz-ért amit tunnyantani lehet a procin! :taps:
Avatar
Botond

Hozzászólás #36288 2019.02.07. 08:18

Arty! Jöhetnek a radeon7 tesztekről a linkek! Lássuk mennyire baszott oda az amd!Erő,fogyasztás,hőmérséklet!
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #36289 2019.02.07. 08:47

DanielT írta:Érzem, hogy MEGÉRI ez a küzdelem azért a 35 Mhz-ért amit tunnyantani lehet a procin! :taps:
tenyleg erdekes a szitu ezekkel az uj Ryzen-ekkel. mert fix OC nelkül 1-2 magon magasabbra boostol automatikusan, mint amit el lehet erni a huzassal stabilan. sok magon picit elöny az OC, de na...
persze X-es modelleknel van ez, azoknak magasabb a TDP-je. aabyssx sima 2600-ast vett, ha jol tudom.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #36290 2019.02.07. 09:59

SlickAdam írta:tenyleg erdekes a szitu ezekkel az uj Ryzen-ekkel. mert fix OC nelkül 1-2 magon magasabbra boostol automatikusan, mint amit el lehet erni a huzassal stabilan. sok magon picit elöny az OC, de na...
persze X-es modelleknel van ez, azoknak magasabb a TDP-je. aabyssx sima 2600-ast vett, ha jol tudom.
Beszarok, ha megvette 30 Ft-al olcsóbban a nem tuningra szántat, most meg a fél MSI R&D központ azon agyal, hogy gyártson neki hekkelt BIOS-t... :wilting: :wilting: :wilting:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #36291 2019.02.07. 10:10

DanielT írta:Beszarok, ha megvette 30 Ft-al olcsóbban a nem tuningra szántat, most meg a fél MSI R&D központ azon agyal, hogy gyártson neki hekkelt BIOS-t... :wilting: :wilting: :wilting:
ELVILEG ugyanaz a chip, ugyanugy lehet huzni (gyakorlatban nagyreszt megis pici X elöny). es ö huzni akarja, ugy tünik. en ugy döntöttem, hogy nem huzom a magasabb TDP-set, mert kabe... minek? szal 30 € pluszert X.
csak kar, hogy a standard cooler megse olyan jo, mint mondjak... es ezzel keresztülhuztak az alaplapgyartok az ITX almomat. nemigen talalok tenyleg jofele ITX-be valo 3rd party hütöt a Shadow Rock TF 2-n kivül, az meg a backplate miatt nem megy fel, hiaba ferne el (es nezne ki kurva jol) a kis kocka hazikoban...
ugyhogy megy vissza szinte minden. visszaköltözök a nagy Phanteks hazikoba. pedig utalom ezeket a tornyokat, ahogy log a sok szar vas az oldalan. tudom ez csak a fejemben gond, de ez van... jön full ATX lap, a hütö marad, mert tetszik. és mar a csomagponton var az RTX 2060. remelem Samu memorias...! :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #36292 2019.02.07. 10:25

SlickAdam írta:ELVILEG ugyanaz a chip, ugyanugy lehet huzni (gyakorlatban nagyreszt megis pici X elöny). es ö huzni akarja, ugy tünik. en ugy döntöttem, hogy nem huzom a magasabb TDP-set, mert kabe... minek? szal 30 € pluszert X.
csak kar, hogy a standard cooler megse olyan jo, mint mondjak... es ezzel keresztülhuztak az alaplapgyartok az ITX almomat. nemigen talalok tenyleg jofele ITX-be valo 3rd party hütöt a Shadow Rock TF 2-n kivül, az meg a backplate miatt nem megy fel, hiaba ferne el (es nezne ki kurva jol) a kis kocka hazikoban...
ugyhogy megy vissza szinte minden. visszaköltözök a nagy Phanteks hazikoba. pedig utalom ezeket a tornyokat, ahogy log a sok szar vas az oldalan. tudom ez csak a fejemben gond, de ez van... jön full ATX lap, a hütö marad, mert tetszik. és mar a csomagponton var az RTX 2060. remelem Samu memorias...! :)
Kúrjál bele egy liquidfreezer 120-at. Ha az a baszom TF2 elfér, ez is elfog.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #36293 2019.02.07. 10:29

SlickAdam írta:ELVILEG ugyanaz a chip, ugyanugy lehet huzni (gyakorlatban nagyreszt megis pici X elöny). es ö huzni akarja, ugy tünik. en ugy döntöttem, hogy nem huzom a magasabb TDP-set, mert kabe... minek? szal 30 € pluszert X.
csak kar, hogy a standard cooler megse olyan jo, mint mondjak... es ezzel keresztülhuztak az alaplapgyartok az ITX almomat. nemigen talalok tenyleg jofele ITX-be valo 3rd party hütöt a Shadow Rock TF 2-n kivül, az meg a backplate miatt nem megy fel, hiaba ferne el (es nezne ki kurva jol) a kis kocka hazikoban...
ugyhogy megy vissza szinte minden. visszaköltözök a nagy Phanteks hazikoba. pedig utalom ezeket a tornyokat, ahogy log a sok szar vas az oldalan. tudom ez csak a fejemben gond, de ez van... jön full ATX lap, a hütö marad, mert tetszik. és mar a csomagponton var az RTX 2060. remelem Samu memorias...! :)
Az egyik veszi a tuningmentes procit a tuningra, a másik az ITX lapot mer' ... random-reason, hihetetlen... :wilting:
Avatar
Moby

Hozzászólás #36294 2019.02.07. 10:30

Amúgy szerintem ezzel sokkal olcsóbban kijöttök a dologból, a lényeg megmarad, a végeredmény sem lesz kevésbé hasznos :D
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #36295 2019.02.07. 10:36

Moby írta:Kúrjál bele egy liquidfreezer 120-at. Ha az a baszom TF2 elfér, ez is elfog.
okes, nem kicsi (csak alacsony) a TF2, de az az alaplap területet takarja le. a Freezer 120 nagyon vastag, hazon belüli reszre tudnam felcsavarozni es ugy mar komoly gondok lennenek a kabelezessel. az a resz mar most is tele van kabelekkel, hiaba a modularis tap. agyfasz, hogy a mellekelt VGA tapkabelek 2x8pin-esek mind, egy csati a tapba, de gyakorlatilag ket vastag szal. SATA kabelekre is ramegy vagy 1000 vinyo. fasznak... nesze neked Dark Power PRÖ... rengeteg kabel van a dobozban, de igy baszhatom a modularitast.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #36296 2019.02.07. 10:39

DanielT írta:Érzem, hogy MEGÉRI ez a küzdelem azért a 35 Mhz-ért amit tunnyantani lehet a procin! :taps:
A Cinebench nevű, egy gombos, logikai játékban igenis számít!!! :banplz:
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #36297 2019.02.07. 10:46

DanielT írta:Beszarok, ha megvette 30 Ft-al olcsóbban a nem tuningra szántat, most meg a fél MSI R&D központ azon agyal, hogy gyártson neki hekkelt BIOS-t... :wilting: :wilting: :wilting:
Há, de ebben ez a lényeg. Megvan a húzás és teljesítmény, ami kell, stabil is. Csak 4-5W-tal több a fogyasztás, mintha esne a fesz. Na ezér kell az MSI-nek dolgozni! :idiota:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #36298 2019.02.07. 10:48

aabyssx írta:Há, de ebben ez a lényeg. Megvan a húzás és teljesítmény, ami kell, stabil is. Csak 4-5W-tal több a fogyasztás, mintha esne a fesz. Na ezér kell az MSI-nek dolgozni! :idiota:
Elhányom magam a Pc-s pályafutásod minden állomásán. :D Ezt az iszonyat szarrágó szenvedést vazz... :D
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #36299 2019.02.07. 10:49

DanielT írta:Az egyik veszi a tuningmentes procit a tuningra, a másik az ITX lapot mer' ... random-reason, hihetetlen... :wilting:
ezt a kis horizontalis dobozt felkapom (nem a tömegere gondolok) es atviszem barmelyik szobaba, mint a sicc. a nagy gennyes vertikalis hazat meg mint a tojast kell elfektetni, mert log vagy 30 kilo azon a par kis csavaron.
es igen, naponta 5-ször mozgatom a PC-t. oszt? :idiota: :banplz:
miert olyan nagy keres egy aranyos kis pc? vertikalisan is lehetne tök jot csinalni, de komolyan mondom ertelmi fogyatekosok tervezik mindet. meg a deluxe markak is szarok. evente egyszer elkezdem nezegetni, hogy talan csinalt valaki egyet, amiben nincs felesleges hely (nem tul magas vagy nem tul szeles vagy ...), nem ugy nez ki, mint egy repülö cseszealj hülyegyerekeknek vagy mint egy raketakilövö allomas (szinten hülyegyerkeknek)... vagy az egeszet elfektetni horizontalisan (es nem, nem boritom fel a tower-t ciganyba...). Lian Li-nek van egy horizontalis haza, amibe ATX lap megy, normal procihütö, es kabe nulla felesleges hely van benne, ugyhogy eleg kicsi. de abban is vannak hülyesegek (nincs filter az oldalan, magnessel nem tudsz rapattintani, mert "nem olyan fabol faragtak", ...). KETTÖSZAZÖTVEN ojroert. par eve összeraktam az elsö VAS-at. azota volt par verzio, egeszen megszerettem a buherat, jo megszagolni egy frissen kicsomizott alaplapot, procihütöt, ..., de a haz tema... KÖP!

Moby: az a Simulator van Szviccsre vagy gepet kell összerakoni hozza? :D
Avatar
arty

Hozzászólás #36300 2019.02.07. 10:51

Botond írta:Arty! Jöhetnek a radeon7 tesztekről a linkek! Lássuk mennyire baszott oda az amd!Erő,fogyasztás,hőmérséklet!
egész európa kapott kb 300 kártyát.... pillanatmár! ;)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #36301 2019.02.07. 11:10

arty írta:egész európa kapott kb 300 kártyát.... pillanatmár! ;)
"According to Cowcotland, Spain and France will get only 20 units each."

Sikerre van ítélve, nagyon megy ez nekik. :eljen:

Mondjuk valszeg egy újabb epik fail a tudást tekintve, szal' felesleges is gyártani.
Avatar
Botond

Hozzászólás #36302 2019.02.07. 11:13

SlickAdam írta:ezt a kis horizontalis dobozt felkapom (nem a tömegere gondolok) es atviszem barmelyik szobaba, mint a sicc. a nagy gennyes vertikalis hazat meg mint a tojast kell elfektetni, mert log vagy 30 kilo azon a par kis csavaron.
es igen, naponta 5-ször mozgatom a PC-t. oszt? :idiota: :banplz:
Én csináltattam asztalossal ~2500 forintért egy olyan cuccot, ami egy bútorlap, körbe rajta ~7 centi perem kívülről, egy helyen kivágva a bútorlap, hogy a táp venti ki tudja fújni a levegőt, és négy görgő, hogy mozgatni lehessen, meg hogy ne a földön feküdjön, hogy tényleg tudja fújni a levegőt kifele a táp venti. Emelgesse a faszom. Oda tolom két perc alatt ahova akarom. Kurvajócucc. Persze nem tolom sehova, csak az asszony szokta takarításnál odébbtolni, hogy tudjon porszívózni. :)
Avatar
Botond

Hozzászólás #36303 2019.02.07. 11:14

DanielT írta:"According to Cowcotland, Spain and France will get only 20 units each."

Sikerre van ítélve, nagyon megy ez nekik. :eljen:

Mondjuk valszeg egy újabb epik fail a tudást tekintve, szal' felesleges is gyártani.
Bentleyből is több jut nekik... :D Vicc.
Avatar
Moby

Hozzászólás #36304 2019.02.07. 11:17

SlickAdam írta:okes, nem kicsi (csak alacsony) a TF2, de az az alaplap területet takarja le. a Freezer 120 nagyon vastag, hazon belüli reszre tudnam felcsavarozni es ugy mar komoly gondok lennenek a kabelezessel. az a resz mar most is tele van kabelekkel, hiaba a modularis tap. agyfasz, hogy a mellekelt VGA tapkabelek 2x8pin-esek mind, egy csati a tapba, de gyakorlatilag ket vastag szal. SATA kabelekre is ramegy vagy 1000 vinyo. fasznak... nesze neked Dark Power PRÖ... rengeteg kabel van a dobozban, de igy baszhatom a modularitast.
Nem kő annak push-pullba mennie, az enyém sem úgy ment, hótfelesleges. 1 venti elég neki. Anélkül meg nem vastagabb az jelentősen, mint a tf2 lett vóna.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #36305 2019.02.07. 11:31

MINDENKI MEGNYUGODHAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!+!!334343555

"Both EA and Respawn has confirmed that there are two APEX LEGENDS LGBTQ CHARACTERS, amounting to a quarter of the current roster. "

Esetleg még a Pápa is megerősíthetné, akkor lennék igazán boldog!
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #36306 2019.02.07. 11:41

Moby írta:Nem kő annak push-pullba mennie, az enyém sem úgy ment, hótfelesleges. 1 venti elég neki. Anélkül meg nem vastagabb az jelentősen, mint a tf2 lett vóna.
okes, de nem ertem miert hasonlitgatod (meretben) meg mindig a TF2-höz... :fejvakaras:
Avatar
Moby

Hozzászólás #36307 2019.02.07. 11:51

SlickAdam írta:okes, de nem ertem miert hasonlitgatod (meretben) meg mindig a TF2-höz... :fejvakaras:
Mehogy elég vaskos az is, és az elmondásod szerint beférne. Amúgy nemtudom. Még nem vettem meg a pécébilderszimulátort! :DDD
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #36308 2019.02.07. 11:59

Moby írta:Mehogy elég vaskos az is, és az elmondásod szerint beférne. Amúgy nemtudom. Még nem vettem meg a pécébilderszimulátort! :DDD
segitek :)
Spoiler
latod mennyi kabel-e? kep csal, mar igyis az elülsö vazhoz szorulnak
Kép
Avatar
Micsu

Hozzászólás #36309 2019.02.07. 12:03

Mikor slick gepet epit a topik egy felhevult mehkasra hasonlit mindig :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #36310 2019.02.07. 12:06

SlickAdam írta:segitek :)
Spoiler
latod mennyi kabel-e? kep csal, mar igyis az elülsö vazhoz szorulnak
Kép
Na, ez például egy tök fain ház!
Spoiler
Kép
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #36311 2019.02.07. 12:14

Moby írta:Na, ez például egy tök fain ház!
Spoiler
Kép
farostlemezböl vanik, teny. de kialakitasra... tucc jobbat E? :) sztem nem nagyon

micsu:
- szviccs
- retro emulator
- slick gepet epit

valassz temat! :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #36312 2019.02.07. 12:27

SlickAdam írta:farostlemezböl vanik, teny. de kialakitasra... tucc jobbat E? :)
Ja! Sőt, szerintem rendelkezel is vele. Ezt az ITXtet meg basz ki picsába.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #36313 2019.02.07. 12:59

Micsu írta:Mikor slick gepet epit a topik egy felhevult mehkasra hasonlit mindig :D
És az építés többnyire tovább tart, mint amíg megvan a gépe és több hardver megy vissza Amazonhoz, ahány parancsikonra kattint. :idiota:
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #36314 2019.02.07. 13:03

DanielT írta:Elhányom magam a Pc-s pályafutásod minden állomásán. :D Ezt az iszonyat szarrágó szenvedést vazz... :D
Ha drágább CPU-t vennék, akkor abból szeretném az optimumot kihozni. Mi a baj ezzel?
Vagy azzal, hogy jelzésemmel "segítek" a gyártónak, ha hibás a terméke?
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #36315 2019.02.07. 13:24

most mé' kell baszogatni a Rízensájze fiúkat? :rinya:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #36316 2019.02.07. 13:29

"If you do not activate Windows 10, then you will not have all of the features there are. E.G.

Office
File Browsing
OneDrive
Windows Store
Mail
Calendar
Groove Music
Movies and T.V.
Special Support
OS Updates
..."

egesz jol hangzik E! :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #36317 2019.02.07. 13:32

aabyssx írta:Ha drágább CPU-t vennék, akkor abból szeretném az optimumot kihozni. Mi a baj ezzel?
Vagy azzal, hogy jelzésemmel "segítek" a gyártónak, ha hibás a terméke?
Azzal nincs semmi baj, de te most vajazókéssel akarsz medvét ölni és magaddal rántasz a csatába mindenkit akit érsz. :idiota: Biztos nagyon sokat segítesz az MSI-nek, hogy a budget kategóriás lapjának funkcióit kimaxolja, alig várták ezt a nemes feladatot. :fogmosas:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #36318 2019.02.07. 13:52

SlickAdam írta:farostlemezböl vanik, teny. de kialakitasra... tucc jobbat E? :) sztem nem nagyon

micsu:
- szviccs
- retro emulator
- slick gepet epit

valassz temat! :D
en mindet szeretem :)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #36319 2019.02.07. 13:53

DanielT írta:És az építés többnyire tovább tart, mint amíg megvan a gépe és több hardver megy vissza Amazonhoz, ahány parancsikonra kattint. :idiota:
:D
Avatar
Necro

Hozzászólás #36320 2019.02.07. 14:00

Elterelitek a figyelmet a lényegről. Ki megy rá a hugyfilteres AC3 remake-re?
Avatar
Micsu

Hozzászólás #36321 2019.02.07. 14:06

Necro írta:Elterelitek a figyelmet a lényegről. Ki megy rá a hugyfilteres AC3 remake-re?
mire?
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #36322 2019.02.07. 14:12

na itt van az RTX 2060 is.
Spoiler
Micron memorias :eljen: :bdead:

da drama continues...
Avatar
Necro

Hozzászólás #36323 2019.02.07. 15:04

Saját felelősségre:
phpBB [media]
Avatar
deep

Hozzászólás #36324 2019.02.07. 15:23

SlickAdam írta:"If you do not activate Windows 10, then you will not have all of the features there are.
Gyári tweaker, a felsoroltak közül nekem az a jó, ha egyik se megy :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #36325 2019.02.07. 16:14

aby ezzel a séta szimulátorral találkoztál már?
Obduction
Avatar
Moby

Hozzászólás #36327 2019.02.07. 16:24

Fasza csatornákat nézel! :eljen:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #36328 2019.02.07. 16:28

szted nézem? :D
felmentem youtubera, ezt ajánlotta bár sose nézek ilyet (tömnék az szart az ember szájába), max twichen csgot de youtubeon max elite dangerous liveot néztem, egyből te jutottál eszembe :)

egyébként megnéztem egy gameplay trailert ebből az apexből, normálisabbnak tünik mint a pubg meg a fortnite
Avatar
DanielT

Hozzászólás #36329 2019.02.07. 16:30

Végül nem is teljesen szánalmas ez a Radeon VII, csak össze-vissza a teljesítménye. BF1-ben, BFV-ben még a 2080Ti-t is megrakja, máshol meg 1080-at épphogy.

A fogyasztás, hőmérséklet és hangerő pedig pokol.

szerk: Ja és a driver helyzet katasztrofális. Meglepő!
Avatar
Botond

Hozzászólás #36330 2019.02.07. 17:05

DanielT írta:Végül nem is teljesen szánalmas ez a Radeon VII, csak össze-vissza a teljesítménye. BF1-ben, BFV-ben még a 2080Ti-t is megrakja, máshol meg 1080-at épphogy.

A fogyasztás, hőmérséklet és hangerő pedig pokol.

szerk: Ja és a driver helyzet katasztrofális. Meglepő!
Tulajdonképpen feltalálták a nagyon hangos 1080ti-t.... Reméljük az őszi modellek jobban sikerülnek. Mondjuk érthetetlen, mert nyers tech paraméterek alapján agyon kéne vernie minden kártyát, csak nem ver agyon semmit....

Vissza: “Leáldozott.hu”