A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #35981 2019.01.29. 08:38

DanielT írta:Akkor csúnyán el van baszva ez a játék ilyen téren. Tök jó, hogy bejött ez a hádéer téma, meg a többi szarakodás! Semmire nem tudnak tervezni a fejlesztők. :eljen: :eljen: :eljen:
Nem is értem most mivel szarták ennyire el az sdr színeket, mert 20 évig hozzá se kellett nyúlni a brightness csúszkához a resi játékokban.
Avatar
Botond

Hozzászólás #35982 2019.01.29. 08:53

Behívtak Anno1800 closed bétába (01.31-02.04) és még három embert be tudok invelni, szóljon akit érdekel a dolog.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #35983 2019.01.29. 09:06

Pörög a Punisher credits. Nincs is jobb kezdése a napnak egy kis büntetésnél. :D

Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #35984 2019.01.29. 10:19

Csodás, a Metro Exodus is otthagyja a Steamet a remek Fortnite launcher kedvéért. Illetve a kisebb jutalékért, mert a vásárló ugyanannyit fizet, csak elveszít minden Steames szolgáltatást. Éljen a verseny!

Áruházi oldalán a közlemény Valve től: "Sales of Metro Exodus have been discontinued on Steam due to a publisher decision to make the game exclusive to another PC store.

The developer and publisher have assured us that all prior sales of the game on Steam will be fulfilled on Steam, and Steam owners will be able to access the game and any future updates or DLC through Steam.

We think the decision to remove the game is unfair to Steam customers, especially after a long pre-sale period. We apologize to Steam customers that were expecting it to be available for sale through the February 15th release date, but we were only recently informed of the decision and given limited time to let everyone know. "
Avatar
DanielT

Hozzászólás #35985 2019.01.29. 10:26

Steam kívánságlistám első helyén volt. "Hozzáadva: 2017. 07. 02."

Leléptek:

Activision
Electronic Arts
Blizzard
Epic
Bethesda


Tuti az Ubisoft is követni fogja őket, ha nem kapnak jobb ajánlatot.

A Pc-s játékoknak leáldozott. Megveheted az eladhatatlan játékot ezer féle random store-on, hulladék launcherekkel, állíthatod a nem működő HDR-t és a color space-t, szophatsz a Win 10 updatekkel, stb.

Volt pár szép év megint, most irány a lejtő alja. Kár, hogy ezt a szart kell lenyelni a 60 frémért, remélem nextgen gépeken a própecs jegyében változik majd a helyzet.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #35986 2019.01.29. 10:34

Steamnek se artana mar csinalni vmit mert nagyon opnak hiszik magukat , de igy h mar elorendelheto volt steamen gusztustalan az deep silvertol is, remelem kapjak os is a pofontot ;)
Avatar
Botond

Hozzászólás #35987 2019.01.29. 10:35

DanielT írta:Steam kívánságlistám első helyén volt. "Hozzáadva: 2017. 07. 02."
Aki preorderelt az megkapja steamen, aki tökörészett az rakhat fel még egy klienst. Az opcionális, hogy epic vagy torrent kliens legyen a másik. :banplz:
Avatar
arty

Hozzászólás #35988 2019.01.29. 10:50

Micsu írta:Steamnek se artana mar csinalni vmit mert nagyon opnak hiszik magukat ,
mit csináljon*? még ő fizessen a fejlesztőnek, hogy náluk fusson 1-1 cím? :)
mögöttük nem áll ott egy komcsi diktatúra, hogy a "veszteségeket" pénzelje....

már azon túl, hogy létrehozta és üzemelteti a legjobb pécés klienst/környezetet, kvázi anno megmentve vele az egész pécés foshalmot vagy hogy pl most csökkentette a saját jutalékát ;)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #35989 2019.01.29. 11:13

arty írta:mit csináljon*? még ő fizessen a fejlesztőnek, hogy náluk fusson 1-1 cím? :)
mögöttük nem áll ott egy komcsi diktatúra, hogy a "veszteségeket" pénzelje....

már azon túl, hogy létrehozta és üzemelteti a legjobb pécés klienst/környezetet, kvázi anno megmentve vele az egész pécés foshalmot vagy hogy pl most csökkentette a saját jutalékát ;)
azt h mit csinaljon nekik kell tudni de lepni kell vmit mert lassan nem marad aaa cim steamen
Avatar
Moby

Hozzászólás #35990 2019.01.29. 11:49

DanielT írta:Ja, Resi 2 pléyerek: Options menüben SRGB-ről váltsátok át a color space-t a másikra. Akkor nem lesz egy fakó genny.

szerk: LOL, Moby kommentjét nem láttam amikor beírtam. Na ezé szar.
Nemtudom ps4-en volt-e ilyen opció egyáltalán, sokat nem szarakodtam vele, csak lekapcsoltam a HDR-t, és hátrahőköltem, hogy vaddfffffffffffffffizdiszsit, egy fotó, aztán gyorsan vissza HDR-re.
Avatar
Moby

Hozzászólás #35991 2019.01.29. 11:53

Lepörgött az imént a GoT utolsó elérhető évadának utolsó része is.
Egy kibaszott istenek ezek. Vagy az istenek istenei. Absz nem értek egyet azzal, hogy ez leül bárhol. A hetedik évad(is) akkorát basz oda, hogy beleremeg a ház. Remegve várom a befejező évadot. És még nagyon sokszor végigmenni az egész.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #35992 2019.01.29. 11:54

Moby írta:Lepörgött az imént a GoT utolsó elérhető évadának utolsó része is.
Egy kibaszott istenek ezek. Vagy az istenek istenei. Absz nem értek egyet azzal, hogy ez leül bárhol. A hetedik évad(is) akkorát basz oda, hogy beleremeg a ház. Remegve várom a befejező évadot. És még nagyon sokszor végigmenni az egész.
Hehe. Ja.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #35993 2019.01.29. 12:04

Moby írta:Lepörgött az imént a GoT utolsó elérhető évadának utolsó része is.
Egy kibaszott istenek ezek. Vagy az istenek istenei. Absz nem értek egyet azzal, hogy ez leül bárhol. A hetedik évad(is) akkorát basz oda, hogy beleremeg a ház. Remegve várom a befejező évadot. És még nagyon sokszor végigmenni az egész.
csak az olvassa aki vegig latta :P
Spoiler
azert havas jont nem mertek kiirni az kb bobby feltamadasaval egyenerteku meh volt, birtam de jobban birtam volna ha tenyleg meghal, nameg ezen kivul eleg sok logikai bukfenc meg gagyizas van benne foleg a vege fele, egyre tobb erdektelen szal, persze jo de messze nem annyira amekkora a hype :P
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #35994 2019.01.29. 12:06

Moby írta:És még nagyon sokszor végigmenni az egész.
meg csattano-mentes sorozatokat se nagyon lehet ujranezni. ez meg a folyamatos fakk-attakrol szol, szal... majd terjünk erre vissza, ha lecsendesedtek az erzelmeid :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #35995 2019.01.29. 12:06

SlickAdam írta:meg csattano-mentes sorozatokat se nagyon lehet ujranezni. ez meg a folyamatos fakk-attakrol szol, szal... majd terjünk erre vissza, ha lecsendesedtek az erzelmeid :D
Harmadik full végignézéskor is estek be nálam helyükre dolgok és voltak "ÁHÁÁÁ!" momentek.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #35996 2019.01.29. 12:30

DanielT írta:Harmadik full végignézéskor is estek be nálam helyükre dolgok és voltak "ÁHÁÁÁ!" momentek.
:nemtudom: :bdead:
Avatar
Moby

Hozzászólás #35997 2019.01.29. 12:37

SlickAdam írta:ez meg a folyamatos fakk-attakrol szol
Nekem tökre nem erről szól. Red wedding után semmin nem lepődtem meg. Ott világossá vált, hogy itt így mennek a dolgok. Elfogadtam, így néztem tovább, annak tudatában, hogyha kell, itt nem szarral fognak gurgázni, meg akkor sem, ha épp nem kell. De nem ez az, ami igazán tetszik benne.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #35998 2019.01.29. 12:47

SlickAdam írta::nemtudom: :bdead:
Fogyatékos vagyok na! Csak nézz rám -> :idiota:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #35999 2019.01.29. 12:50

DanielT írta:Fogyatékos vagyok na! Csak nézz rám -> :idiota:
a szmájlik a 3. vegignezesre mentek, nem arra, hogy realizálod a dolgokat. nekem vagy 5-ször vegig kene mennem az egeszen, hogy aiiiight legyen minden. sokszor azt se tudom ki a pöcsömröl beszelnek E. mert fogyatekos vagyok, latod? ---> :idiota:
az egyszerü ember egyszerü neveket csipazza: béla, ödön, péter, ... szabó, kovács, pap, ... :D
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #36000 2019.01.29. 14:18

Cool gány profil a REmake2-höz. Kár, hogy csak az adaptív sharpen önmagában annyi powát kér, hogy alig bírja szegény pleb 1060-am. Csak saját felelősségre kipróbálni, mert utána nehéz visszaszokni a vazelinnel bekent képhez. :(
Avatar
deep

Hozzászólás #36001 2019.01.29. 15:51

benőmenő írta:Cool gány profil a REmake2-höz. Kár, hogy csak az adaptív sharpen önmagában annyi powát kér, hogy alig bírja szegény pleb 1060-am. Csak saját felelősségre kipróbálni, mert utána nehéz visszaszokni a vazelinnel bekent képhez. :(
Ezzazzz, este pattintom is. Mint az eredeti ost dlc-t is, mert van eredeti soundtrack csak 3 euro. Férgek, szerintem direkt csináltak fos zenét a játékhoz, hogy több dlc vásárlást indukáljanak.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #36002 2019.01.29. 17:06

"Metro Exodus will return to Steam and on other store fronts after 14th February 2020."

Szétszedték őket picit szósöl médiában, ki kellett adni a nyilatkozatot.

Tehát a Metro megjelenés 1 évvel halasztva részemről. Anyátoknak dugjátok fel a Fortnite launchert.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #36003 2019.01.29. 17:45

DanielT írta:Steam kívánságlistám első helyén volt. "Hozzáadva: 2017. 07. 02."

Leléptek:

Activision
Electronic Arts
Blizzard
Epic
Bethesda


Tuti az Ubisoft is követni fogja őket, ha nem kapnak jobb ajánlatot.

A Pc-s játékoknak leáldozott. Megveheted az eladhatatlan játékot ezer féle random store-on, hulladék launcherekkel, állíthatod a nem működő HDR-t és a color space-t, szophatsz a Win 10 updatekkel, stb.

Volt pár szép év megint, most irány a lejtő alja. Kár, hogy ezt a szart kell lenyelni a 60 frémért, remélem nextgen gépeken a própecs jegyében változik majd a helyzet.
Ebből csak a Bethesda, esetleg az Activision viszonylag újabb fejlemény.

Nem jó a fragmentáció, de egy-egy játék elindítására eddig is megtette az Origin és a Battle.net, a GOG-ot és a Galaxyt béta kora óta használom. Itt meg sokan rohantatok örömmel a Windows Store-ra is. Meg UPlayen csorgott a sok leáldos nyál a társaság egyik felétől a Watch Dogs 2-re, a másiktól meg az AC-ra (és aligha minden esetben a steames verzióra).

Egyelőre szerencsére alig érint, de majd a Bethesda is a jövőbeli exkluzivitások miatt fog. Remélem a legtöbb csak timed exkluzív lesz, de valóban erősen borúsodik az ég.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #36004 2019.01.29. 17:47

DanielT írta:"Metro Exodus will return to Steam and on other store fronts after 14th February 2020."

Szétszedték őket picit szósöl médiában, ki kellett adni a nyilatkozatot.

Tehát a Metro megjelenés 1 évvel halasztva részemről. Anyátoknak dugjátok fel a Fortnite launchert.
Ja, azt hittem, tudod. Nekem ráér. Örülök, ha addig az első két részbe belenézek. Amúgy a Reduxok ajánlottak? Hallottam már olyan (irl, nem Steam-fórumon) véleményt is, hogy az első rész könnyebbre lett butítva.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #36005 2019.01.29. 18:12

DanielT írta:"Metro Exodus will return to Steam and on other store fronts after 14th February 2020."

Szétszedték őket picit szósöl médiában, ki kellett adni a nyilatkozatot.

Tehát a Metro megjelenés 1 évvel halasztva részemről. Anyátoknak dugjátok fel a Fortnite launchert.
nahát lehet jobb is ha nem 1st day tolja az ember, én már nagyon ritkán tolok 1st day bármit is, sokszor problémám sincs a performanceval :)
Avatar
Botond

Hozzászólás #36006 2019.01.29. 18:16

Moby írta:Lepörgött az imént a GoT utolsó elérhető évadának utolsó része is.
Egy kibaszott istenek ezek. Vagy az istenek istenei. Absz nem értek egyet azzal, hogy ez leül bárhol. A hetedik évad(is) akkorát basz oda, hogy beleremeg a ház. Remegve várom a befejező évadot. És még nagyon sokszor végigmenni az egész.
Amúgy vicces, hogy mennyire szakóca egyszerűre csiszolták az egész sztorit a könyvhöz/könyvekhez képest. Az ilyen red wedding féle, jön a supermanmegváltófélisten, felszopjuk 1500 oldalon, aztán három sorban pont meghal típusú fordulatból van a könyvekben még jópár. Személyes kedvencem volt a sárkánykirálynő topfavorit udvarlója aki országos csodákat tett, tálcán hozta volna a régi házak támogatását, ha egybekelnek minden összeomlik odaát és dany nyert volna, aztán az egyik sárkány morcos lett rá, és egy lángcsóva közepén vált hamuvá, lapozunk. Iszonyat troll a csávó, de azért remélem könyvben is kiadják a kaland végét, mert jó a sorozat, de a könyvek jobban bejöttek.
Avatar
Botond

Hozzászólás #36007 2019.01.29. 18:17

Micsu írta:nahát lehet jobb is ha nem 1st day tolja az ember, én már nagyon ritkán tolok 1st day bármit is, sokszor problémám sincs a performanceval :)
Már csak switchen van 1st day quality. wii u remakekhez patch sincs. Egyikhez se. Mind 1.0, kártyáról se tesz fel semmit. Az úgy kész, nem bugzik, nem izébigyó, az kész van, lehet tolni, a végén eladni és csá.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #36008 2019.01.29. 18:20

Botond írta:Már csak switchen van 1st day quality. wii u remakekhez patch sincs. Egyikhez se. Mind 1.0, kártyáról se tesz fel semmit. Az úgy kész, nem bugzik, nem izébigyó, az kész van, lehet tolni, a végén eladni és csá.
persze hogy nincs patch, van a mondás tudod, szarból nem lehet várat... :nezze:
Avatar
insp

Hozzászólás #36009 2019.01.29. 18:41

Micsu írta:csak az olvassa aki vegig latta :P
Spoiler
azert havas jont nem mertek kiirni az kb bobby feltamadasaval egyenerteku meh volt, birtam de jobban birtam volna ha tenyleg meghal, nameg ezen kivul eleg sok logikai bukfenc meg gagyizas van benne foleg a vege fele, egyre tobb erdektelen szal, persze jo de messze nem annyira amekkora a hype :P


A spoiller kapcsan-> magyar nyelven nezted?!?

Ennek a sorozatnak az egyik naggy erossege (plane az utolso evadoknak), hogy brutaljo DTS-HD MA / ATMOS a hangsavja. El nem tudom kepzelni, hogy a magyar hangsav mennyire lehet rotyi.
Konkretan az eddigi legjobb filmes hangelmenyt kaptam a sorozattol. Viragboltos verziot neztem, de az elmeny miatt nem kerdes, hogy ez Blu-Ray vasarlasra hatarozottan ajanlott lesz -nyilvan majd nyolcadik evaddal egyutt.

(Fun fact: ahogy a topikban tobben is, en is mult heten kb non-stop uzemmodban -ejjelente- neztem vegig... Talan pont azert, mert valaki ismet feldobta itt)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #36010 2019.01.29. 19:28

első évadot 2011ben kezdtem ha jól emlékszem azóta folyamatosan nézem angol relase + magyar felirat
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #36011 2019.01.29. 19:37

DanielT írta:"Metro Exodus will return to Steam and on other store fronts after 14th February 2020."

Szétszedték őket picit szósöl médiában, ki kellett adni a nyilatkozatot.

Tehát a Metro megjelenés 1 évvel halasztva részemről. Anyátoknak dugjátok fel a Fortnite launchert.
Launcserexlu. Ahelyett, hogy azzal versenyeznének, hogy próbálnák szolgáltatásokban jobbá, vonzóbbá tenni a szar launcserjüket.
Igaz, steam kínálat mellett máshogy nehéz rávenni bárkit is, hogy feltegye a szarjukat. Engem mondjuk az ingyen játékaikkal már rávettek. :banplz:
Pl. valamelyik nap felraktam LA noir-t steamen, régen valami batyuban volt, mondom ránézek, anno kimaradt. Install után kéri a belépést a buena vista szociklubba, köszi, shiftdel :mf1: .
Avatar
Mekee

Hozzászólás #36012 2019.01.29. 19:48

Zóanagyvarázsló írta:Ebből csak a Bethesda, esetleg az Activision viszonylag újabb fejlemény.

Nem jó a fragmentáció, de egy-egy játék elindítására eddig is megtette az Origin és a Battle.net, a GOG-ot és a Galaxyt béta kora óta használom. Itt meg sokan rohantatok örömmel a Windows Store-ra is. Meg UPlayen csorgott a sok leáldos nyál a társaság egyik felétől a Watch Dogs 2-re, a másiktól meg az AC-ra (és aligha minden esetben a steames verzióra).

Egyelőre szerencsére alig érint, de majd a Bethesda is a jövőbeli exkluzivitások miatt fog. Remélem a legtöbb csak timed exkluzív lesz, de valóban erősen borúsodik az ég.
Winsztór alapból ottvan, ezen felül van egy steam meg egy uplay-em, de hogy én mégegy szart felnem rakok, az is biztos. Ami ezeken nincs, az így jár részemről.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #36013 2019.01.29. 19:52

insp írta:A spoiller kapcsan-> magyar nyelven nezted?!?

Ennek a sorozatnak az egyik naggy erossege (plane az utolso evadoknak), hogy brutaljo DTS-HD MA / ATMOS a hangsavja. El nem tudom kepzelni, hogy a magyar hangsav mennyire lehet rotyi.
Konkretan az eddigi legjobb filmes hangelmenyt kaptam a sorozattol. Viragboltos verziot neztem, de az elmeny miatt nem kerdes, hogy ez Blu-Ray vasarlasra hatarozottan ajanlott lesz -nyilvan majd nyolcadik evaddal egyutt.

(Fun fact: ahogy a topikban tobben is, en is mult heten kb non-stop uzemmodban -ejjelente- neztem vegig... Talan pont azert, mert valaki ismet feldobta itt)
Érdekes, kb a földön egyedülálló lehetek, aki nem látott egy részt sem belőle, haveri körben is mindenki odavan érte, én nemtudtam rávenni magam, még úgy sem, hogy asszony nézte és belenéztem egy 10 percbe kb.
Szinkronról meg, én nem hiszem, hogy itt a topicban bárki is lenne annyira önsanyargató, hogy bármit szinkronnal nézne, én tizenplusz éve moziban is csak eredeti hanggal nézek, nem tudom elviselni a szörnyű minőségű szinkront, plusz a színészi játék totál hiányát.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #36014 2019.01.29. 20:17

Mekee írta:Érdekes, kb a földön egyedülálló lehetek, aki nem látott egy részt sem belőle, haveri körben is mindenki odavan érte, én nemtudtam rávenni magam, még úgy sem, hogy asszony nézte és belenéztem egy 10 percbe kb.
Szinkronról meg, én nem hiszem, hogy itt a topicban bárki is lenne annyira önsanyargató, hogy bármit szinkronnal nézne, én tizenplusz éve moziban is csak eredeti hanggal nézek, nem tudom elviselni a szörnyű minőségű szinkront, plusz a színészi játék totál hiányát.
Attól függ, évente egyszer elkapok egy filmet a tévében (sorozatepizódot akár gyakrabban is), ami előtt ott ragadok, de nyilván nem így szoktam nézni direkt semmit. Viszont van, ami hagyományosan jó szinkronnal is. Például a Tango és Cash poénjain magyarul nőttünk fel. A legtövbb szinkron persze kerülendő, és azt még régen is szerették, hogy telefonban torzítás nélkül beszéklnek magyarul, míg az eredetiben torzítva. A Usual Suspects főcsavarját le is lövik ezzel, de több régi krimisorozatban van olyan epizód, melyben ezt elsütik.

GoT-ot nem néznék magyarul, ha rajtam múlik a magyar feliratot is kerülök.

Ja, és a GoT eddig nekem is 100%-ig kimaradt. A könyveket már beszereztem. Magyarul, mert úgy jött jó áron szembe, meg azért sok ezer oldalt úgy gyorsabban olvasok el. Bár ez nyelvezettel is függ, az IGN folyékonyabban megy, mint Shakespeare.
Avatar
insp

Hozzászólás #36015 2019.01.29. 20:19

Mekee írta:Érdekes, kb a földön egyedülálló lehetek, aki nem látott egy részt sem belőle, haveri körben is mindenki odavan érte, én nemtudtam rávenni magam, még úgy sem, hogy asszony nézte és belenéztem egy 10 percbe kb.
Szinkronról meg, én nem hiszem, hogy itt a topicban bárki is lenne annyira önsanyargató, hogy bármit szinkronnal nézne, én tizenplusz éve moziban is csak eredeti hanggal nézek, nem tudom elviselni a szörnyű minőségű szinkront, plusz a színészi játék totál hiányát.


Gyorsan beszippant, de szerintem csak akkor erdekes nekiallni, ha egyhuzamban tudod nezni. (anno en a COD MW 1-2-3-mat is igy toltam le, es abban is eleg jo volt igy a "sztori") Ugy az elobb emlitett osszefuggeseket sem kell kibogozni ujranezesekkel, mert benne maradsz az esemenyekben.
En is a hype miatt ignoraltam ket hettel ezelottig, de aztan lement hipp-hopp egy het alatt (pihentetem a melot most, belefert :vigyor0: )
Vannak benne erdektelenebb szalak, de a fo karakterek fejlodese nagyon jo.

Szerintem, ha lesz ra idod mindenkeppen adj neki egy eselyt.
Avatar
insp

Hozzászólás #36016 2019.01.29. 20:19

Micsu írta:első évadot 2011ben kezdtem ha jól emlékszem azóta folyamatosan nézem angol relase + magyar felirat

Mea Culpa. :lookaround:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #36017 2019.01.29. 20:30

Sephi üzeni, újabb exkluzívot veszített a Sony, pontosabban egy egész stúdiónyit. A Quantic Dream a jövőben japó helyett kínai pénzből fejleszti a játékait.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #36018 2019.01.29. 20:46

Zóanagyvarázsló írta:Sephi üzeni, újabb exkluzívot veszített a Sony, pontosabban egy egész stúdiónyit. A Quantic Dream a jövőben japó helyett kínai pénzből fejleszti a játékait.
Szuper, remélem jön majd az aktuális random Battle Royal játék sikerének pénzéből létrehozott launcserre! :taps:
Avatar
Moby

Hozzászólás #36019 2019.01.29. 20:56

Zóanagyvarázsló írta:Sephi üzeni, újabb exkluzívot veszített a Sony, pontosabban egy egész stúdiónyit. A Quantic Dream a jövőben japó helyett kínai pénzből fejleszti a játékait.
Vesztett? A QD sosem volt first party studió. A játékaik jók, a detroit kiemelkedően jó volt, ha ezt a vonalat viszik tovább, hát hurrá. Valszeg annyi történt, hogy a sony nem rendelt tőlük további játékot, hát kerestek mást.
Avatar
Moby

Hozzászólás #36020 2019.01.29. 21:17

Ránéztem a Detroit eladási adatokra. Hát nem csoda.Pedig jó a Detroit, tényleg jó, csakhát...
csakhát igény nem annyira van már ezekre. 10 hónap alatt elment 2m. Pókembörből meg godofwarból 3-4 milliók mennek el első 3 nap. Meghát nem is igazán ilyen exkluzívokra van szükség. Hasonlóakkal már tele a padlás, még ha nem is ilyen minőségben, de a telltale-nek is beletört a bicskája. Ésház benne van a pakliban az is, hogy a stódió körüli botrány is jelentősen hozzájárult ehhez.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #36021 2019.01.29. 21:18

Final Fantasy IX mesterséges intelligencia super-resolution eredmény:

Kép

Meg még egy jó kis példa:

Kép
Avatar
Mekee

Hozzászólás #36022 2019.01.29. 21:24

insp írta:Gyorsan beszippant, de szerintem csak akkor erdekes nekiallni, ha egyhuzamban tudod nezni. (anno en a COD MW 1-2-3-mat is igy toltam le, es abban is eleg jo volt igy a "sztori") Ugy az elobb emlitett osszefuggeseket sem kell kibogozni ujranezesekkel, mert benne maradsz az esemenyekben.
En is a hype miatt ignoraltam ket hettel ezelottig, de aztan lement hipp-hopp egy het alatt (pihentetem a melot most, belefert :vigyor0: )
Vannak benne erdektelenebb szalak, de a fo karakterek fejlodese nagyon jo.

Szerintem, ha lesz ra idod mindenkeppen adj neki egy eselyt.
Na ezaz. Bár lenne, még gamingre sincs, ha meg van, akkoris elkattingatom az időt valami faszsággal, pedíg ottvan a AC:odyssey, Tombraider, FH4 (dlct else kezdtem) life is strange 2-t else kezdtem, REsi2-t else kezdtem, és mindre lenne kedvem, de mikor odakerülök má nincs. :csodalk:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #36023 2019.01.29. 21:27

Lol, hát már komplett projektek vannak! Bedobják a textúrákat a AI-nak, az meg kiköpi a remastert! :ijedt: :ijedt: :ijedt:

phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #36024 2019.01.29. 21:31

DanielT írta:Final Fantasy IX mesterséges intelligencia super-resolution eredmény:
Azé ez így eléggé becsapós. Arra tényleg jó, hogy texturákat fel lehet ezzel húzni, és némi kézi bindzsizés után már használható, és ez így jóval gyorsabb, mint mindent újrarajzolni, de ezt csak ráereszteni semmire nem lehet, hektóliterszám ömlik az artifact.
Avatar
Moby

Hozzászólás #36025 2019.01.29. 21:39

DanielT írta:Lol, hát már komplett projektek vannak! Bedobják a textúrákat a AI-nak, az meg kiköpi a remastert! :ijedt: :ijedt: :ijedt:
Na igen, pont erre jó. De van ezekben manuális meló, mer amit kiköp a cucc, az a végeredménynek megfelelően el kő leginkább smootholni, meg javítgatni itt-ott. Persze ettől még nagyon fasza cucc, csak a helyén kell ezeket kezelni, mer az nvidia saját rtx-hez kötődő okosságait is úgy kommunikálja, minth totál általános megoldásokról lenne szó, közben meg szép kis könyvtárakat építget mindenre percím, és amire van az fasza, amire nincs...nos annál meg nincs működés.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #36026 2019.01.29. 21:44

Moby írta:Na igen, pont erre jó. De van ezekben manuális meló, mer amit kiköp a cucc, az a végeredménynek megfelelően el kő leginkább smootholni, meg javítgatni itt-ott. Persze ettől még nagyon fasza cucc, csak a helyén kell ezeket kezelni, mer az nvidia saját rtx-hez kötődő okosságait is úgy kommunikálja, minth totál általános megoldásokról lenne szó, közben meg szép kis könyvtárakat építget mindenre percím, és amire van az fasza, amire nincs...nos annál meg nincs működés.
Kiköpi.A.Remastert. Nem kell itten a többi handbanda, eljött a csoda, kész! :idiota:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #36027 2019.01.29. 23:09

Moby írta:Vesztett? A QD sosem volt first party studió. A játékaik jók, a detroit kiemelkedően jó volt, ha ezt a vonalat viszik tovább, hát hurrá. Valszeg annyi történt, hogy a sony nem rendelt tőlük további játékot, hát kerestek mást.
Szerintem direkt nem azt írtam, hogy megvették őket a Sonytól, hanem hogy más fogja pénzelni őket. Persze láttuk már az Insomniac esetében, hogy a second-party létből nem könnyű kitörni.

A Detroit eladásai azért nem is rosszak, megduplázva (PS4+PC+One+esetleg Switch) már nem hangzana rosszul, ha nem száll el a büdzsé. De meg ez sem, mert ezek a Sony-logó is dobott az eladásokon. Műfajilag meg nehéz nagyot váltaniuk, épkézláb játékot sosem fejlesztettek, csak filmjeik voltak. (Az Omikron érdekes darab volt, de épkézláb biztosan nem.)
Avatar
Moby

Hozzászólás #36028 2019.01.29. 23:57

Zóanagyvarázsló írta:Szerintem direkt nem azt írtam, hogy megvették őket a Sonytól, hanem hogy más fogja pénzelni őket. Persze láttuk már az Insomniac esetében, hogy a second-party létből nem könnyű kitörni.

A Detroit eladásai azért nem is rosszak, megduplázva (PS4+PC+One+esetleg Switch) már nem hangzana rosszul, ha nem száll el a büdzsé. De meg ez sem, mert ezek a Sony-logó is dobott az eladásokon. Műfajilag meg nehéz nagyot váltaniuk, épkézláb játékot sosem fejlesztettek, csak filmjeik voltak. (Az Omikron érdekes darab volt, de épkézláb biztosan nem.)
Naja. És nehéz elképzelni, hogy a kínai ne kérne tőlük nagyon mást, szóval eléggé benne van a lehetőség, hogy még egyszer hallunk róluk, azután többé már nem.
Avatar
Botond

Hozzászólás #36029 2019.01.30. 09:33

Zóanagyvarázsló írta:Ja, és a GoT eddig nekem is 100%-ig kimaradt. A könyveket már beszereztem. Magyarul, mert úgy jött jó áron szembe, meg azért sok ezer oldalt úgy gyorsabban olvasok el. Bár ez nyelvezettel is függ, az IGN folyékonyabban megy, mint Shakespeare.
Én csak az ötödiket olvastam angolul. Hardcore. Ha vki nem úgy tanult angolul mint én is, hogy gyerekként a középkori rpg-ket szótáraztam, hogy az alabárd, vért, stb kifejezéseket megértsem, akkor szerintem a leíró részek felét se fogja érteni, hogy kinek mi a tesz van a hol, és azzal mit lehet vagy mit nem. Nyilván a Tolsztoj műveket is lehet élvezni a tájleírások nélkül ugyanakkor. Mindenesetre a gothicot nulla némettel a lvl1 önszopató projekt, akkor ez a gotot olvasni echte angolul az már inkább lvl5-6. :zavart1:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #36030 2019.01.30. 11:12

HBD Greyfox! :pias:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #36031 2019.01.30. 11:13

Botond írta:Én csak az ötödiket olvastam angolul. Hardcore. Ha vki nem úgy tanult angolul mint én is, hogy gyerekként a középkori rpg-ket szótáraztam, hogy az alabárd, vért, stb kifejezéseket megértsem, akkor szerintem a leíró részek felét se fogja érteni, hogy kinek mi a tesz van a hol, és azzal mit lehet vagy mit nem. Nyilván a Tolsztoj műveket is lehet élvezni a tájleírások nélkül ugyanakkor. Mindenesetre a gothicot nulla némettel a lvl1 önszopató projekt, akkor ez a gotot olvasni echte angolul az már inkább lvl5-6. :zavart1:
ilyen gamer, film cikkeket én is elolvasok angolul simá de mikor már tudományos próbálnék mert angolul sokkal jobbak és frisebbek vannak mint magyarul az már nem megy könnyen :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #36032 2019.01.30. 11:13

SlickAdam írta:HBD Greyfox! :pias:
+1 hbd ;)
Avatar
Botond

Hozzászólás #36033 2019.01.30. 11:39

Greyfox írta:Launcserexlu. Ahelyett, hogy azzal versenyeznének, hogy próbálnák szolgáltatásokban jobbá, vonzóbbá tenni a szar launcserjüket.
Igaz, steam kínálat mellett máshogy nehéz rávenni bárkit is, hogy feltegye a szarjukat. Engem mondjuk az ingyen játékaikkal már rávettek. :banplz:
Pl. valamelyik nap felraktam LA noir-t steamen, régen valami batyuban volt, mondom ránézek, anno kimaradt. Install után kéri a belépést a buena vista szociklubba, köszi, shiftdel :mf1: .
HBD! És küzd át magad ezen a lécen, jó a cucc.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #36034 2019.01.30. 11:40

Hoppácska! Egy 40-eske! Ott már lehet, hogy tényleg szürkül a kis róka... :idiota:

Ennek ellenére boldogat! :taps:
Avatar
arty

Hozzászólás #36035 2019.01.30. 11:58

Moby írta:Ránéztem a Detroit eladási adatokra. Hát nem csoda.Pedig jó a Detroit, tényleg jó, csakhát...
csakhát igény nem annyira van már ezekre. 10 hónap alatt elment 2m. Pókembörből meg godofwarból 3-4 milliók mennek el első 3 nap. Meghát nem is igazán ilyen exkluzívokra van szükség. Hasonlóakkal már tele a padlás, még ha nem is ilyen minőségben, de a telltale-nek is beletört a bicskája. Ésház benne van a pakliban az is, hogy a stódió körüli botrány is jelentősen hozzájárult ehhez.
szerintem meg pont ezekre az exklukra van szüksége egy platform holdernek :) mármint ezekre IS. pont a "mindenféle" miatt lehet vonzó a sony, hogy nem 1-2 openworld sz*r van csak rá (és csak rá!), amit adott esetben könnyű skippelni (ha nem bírod a stílust)... és ha már "megvett" a sony a sonyexkluval, akkor a fifa19 30%-a is nekik csorog be, nem az ms-nek (és nem is az EA-nak :) ), szerintem ez egy jól működő modell (mármint a sony szemszögéből gondoltam, hogy nekik ez OK - elvégre viszik a gent simán. talán túl simán is... talán pont ezért már elhiszik, hogy nincs szükségük detroitokra? nemtom :(

mindenesetre alig várom, hogy a kínaiak belepofázzanak a QD munkájába, miszerint azt nemúgykéne, mer' akkor kínában nem fog fogyni ........ :(
Avatar
arty

Hozzászólás #36036 2019.01.30. 12:00

DanielT írta:Final Fantasy IX mesterséges intelligencia super-resolution eredmény:
én ezt simán csak nem hiszem el :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #36037 2019.01.30. 14:40

Zotac 2080Ti Amp Extreme - 521 990 Ft

Még jó, hogy lehet kapni!
Avatar
Micsu

Hozzászólás #36038 2019.01.30. 15:38

Botond írta:HBD! És küzd át magad ezen a lécen, jó a cucc.
ha egy gta végigjátszása nem ment valszeg ez még annyira se fog :P
megéri amúgy végigtolni mert van benne pár jó ötlet de a core gameplay az lufasz
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #36039 2019.01.30. 15:51

Boldog szülinapot, Greyfox! :integet2:
Avatar
Moby

Hozzászólás #36040 2019.01.30. 16:52

Boldog szülinapot Greyfox!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #36041 2019.01.30. 17:10

Isten éltessen greyfox!

Jó ez így, ha más öregszik, én fiatalabbnak érzem magam.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #36042 2019.01.30. 17:25

Botond írta:Én csak az ötödiket olvastam angolul. Hardcore. Ha vki nem úgy tanult angolul mint én is, hogy gyerekként a középkori rpg-ket szótáraztam, hogy az alabárd, vért, stb kifejezéseket megértsem, akkor szerintem a leíró részek felét se fogja érteni, hogy kinek mi a tesz van a hol, és azzal mit lehet vagy mit nem. Nyilván a Tolsztoj műveket is lehet élvezni a tájleírások nélkül ugyanakkor. Mindenesetre a gothicot nulla némettel a lvl1 önszopató projekt, akkor ez a gotot olvasni echte angolul az már inkább lvl5-6. :zavart1:
Szerintem én is előbb tudtam a középkorias fegyverek nevét angolul, mint vizet kérni, emiatt izgatnám magam a legkevésbé.

Az Outcast vagy Gothic 2 is ment még elég langyos angol nyelvtudással is, míg némettel nem sok mindent mertem eddig bevállalni, pedig a hivatalos papírok szerint azonos szinten beszélem a két nyelvet. Valami lassabb RPG kéne. Mondjuk a Realms of Arkaniát németre váltani vagy az Albiont. Vagy olvasok GoT-ot angolul, az könnyebb.

Vagy ezt. Egyszer már elkezdtem (de hát itt sok volt a majd' 1000 oldal), de nem viccből a könyv a végén a szöveghez szükséges szótár a XV. századi és a modern angol közé. Olyanokat használ minden második mondatban, amit a Cambridge online szótára nem is ismer. Olvasható, de azért kissé lassan hömpölyög így.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #36043 2019.01.30. 18:58

Köszi srácok! Igen, bizony szürkül rendesen az a róka, lassan felnövök a nickemhez :vigyor:
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #36044 2019.01.30. 18:58

Zóanagyvarázsló írta:Sephi üzeni, újabb exkluzívot veszített a Sony, pontosabban egy egész stúdiónyit. A Quantic Dream a jövőben japó helyett kínai pénzből fejleszti a játékait.
Sephi nem most is az E3-on van és Kojimával reggelizik? ;)
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #36045 2019.01.30. 18:59

RE2 engem is érdekel. Cserélek Anthem kódot RE2 + DMC5-re! :idiota:

szerk: legalábbis asszem azt adnak a videokártyához
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #36046 2019.01.30. 19:00

DanielT írta:Final Fantasy IX mesterséges intelligencia super-resolution eredmény:
Ez elég jól néz ki.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #36047 2019.01.30. 19:02

DanielT írta:Zotac 2080Ti Amp Extreme - 521 990 Ft
Még jó, hogy lehet kapni!
Mekkora retardnak kell lennie ahhoz, hogy ilyet megvegyen valaki?!? Aztán csodálkozik az NVidia, hogy nem jönnek az eladások, és zuhannak a részvényeik... Lehet, hogy retardok a játékosok, de a 2x árat azért észreveszik.
Avatar
eje75

Hozzászólás #36048 2019.01.30. 19:05

HBD Greyfox!
Spoiler
old.gif
:banplz:
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #36049 2019.01.30. 19:08

Én nagyon nehezen nézek sorozatot. GoT-t fele, vagy harmada epizódból kéne kihozni. Meg ha beleraknak pár zsebből előkapott fordulatot és logikátlan viselkedést, az engem nagyon blokkol.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #36050 2019.01.30. 19:10

"Launcher-exkluzív", na ez durva új fogalom. Amúgy egy ideje a konzolok is ezek. Mer pécé mindegyik.

Vissza: “Leáldozott.hu”