A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
eje75

Hozzászólás #35351 2019.01.09. 21:48

Moby írta: Szó bennszakad, hang fennakad, a faszom meg leszakad ettől a sorozattól!
Ennyire jó? Az első évadot elkezdtem, de valahogy nem fogott meg... később beindul?
Avatar
Moby

Hozzászólás #35352 2019.01.09. 21:50

eje75 írta:Ennyire jó? Az első évadot elkezdtem, de valahogy nem fogott meg... később beindul?
Nem igazán.
A felszántja a naprendszert kifejezőbb talán.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #35353 2019.01.09. 21:51

SlickAdam írta:tippre (nem tudom igy dalrol): the red wedding? :ravasz1:
legendas

annyira legendas, hogy ott majdnem abba is hagytam a sorozatot. ilyet nem szabad basszus...
pff, mi vagy te valami mimoza :D
Volt a soriban egy ket olyan huzas amin sokkal jobban meglepodtem mint a red weddingkor, maga a jelenet meg az egesz rendezes ott volt de sztem lehetett ra szamitani
Avatar
DanielT

Hozzászólás #35354 2019.01.09. 21:52

Moby írta:Tegnap az aktuálkedvenc sorozatomban volt alkalmam meghallgatni a "The Rains of Castamere" című dalt... :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting:
Kb másfél órán át bámultam a sötétben láthatatlan plafont. Soha, semmiben nem mertek ilyen telibevert drámai húzással képentörölni a nagyérdemű közönséget :ijedt: Nagyon hypolták ezt sorit akkor, amikor a sorban potyogó babák miatt esélyem sem volt sorikat nézni, de ezt egyszerűen KÉPTELENSÉG eléggé hypeolni. Szó bennszakad, hang fennakad, a faszom meg leszakad ettől a sorozattól!
Hehe. Hát igen, ilyen nem se lesz több szerintem soha. Még várok kicsit aztán mehet az 5. full végignézés.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #35355 2019.01.09. 21:52

eje75 írta:Ennyire jó? Az első évadot elkezdtem, de valahogy nem fogott meg... később beindul?
sztem nagyon jo az elso evad is, rengeteg dolog tortenik benne a karakterek felvezetese mellett is
Avatar
Micsu

Hozzászólás #35356 2019.01.09. 21:57

DanielT írta:Hehe. Hát igen, ilyen nem se lesz több szerintem soha. Még várok kicsit aztán mehet az 5. full végignézés.
most nem akarok spoilerezni de van azert benne par bicskanyitogato esemeny :D majd egyszer meghivaz egy sorre es megbeszeljuk :P egyebkent tenyleg jo, mindegyik evadban van ami megfog bar van par laposabb
Avatar
Moby

Hozzászólás #35357 2019.01.09. 21:57

Micsu írta:pff, mi vagy te valami mimoza :D
Volt a soriban egy ket olyan huzas amin sokkal jobban meglepodtem mint a red weddingkor, maga a jelenet meg az egesz rendezes ott volt de sztem lehetett ra szamitani
Lehetett rá számítani, de a tudatom képtelen volt feldolgozni, hogy tényleg bele is merik tenni. Persze minden nagyon érthető, és egy moziban ilyet nem lehet csinálni, mert az idő kibaszott rövidsége miatt elképzelhetetlen valamit ennyire felépíteni, de akkor is...áztákurva :ijedt: Majdnem olyan brutális volt, mint amikor Bobby Ewing azon a bizonyos reggelen, egyszer csak ott zuhanyzott a fürdőszobában :banplz:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #35358 2019.01.09. 22:00

Moby írta:Lehetett rá számítani, de a tudatom képtelen volt feldolgozni, hogy tényleg bele is merik tenni. Persze minden nagyon érthető, és egy moziban ilyet nem lehet csinálni, mert az idő kibaszott rövidsége miatt elképzelhetetlen valamit ennyire felépíteni, de akkor is...áztákurva :ijedt: Majdnem olyan brutális volt, mint amikor Bobby Ewing azon a bizonyos reggelen, egyszer csak ott zuhanyzott a fürdőszobában :banplz:
hehhe igen, mivel sorozat, a karakterek is kozelebb allnak az emberhez nagyobbat ut
Hat nem egy filmben volt mar azert mindfuck de ott azert nem igy csapodik le ;)
Avatar
Moby

Hozzászólás #35359 2019.01.09. 22:00

Micsu írta:sztem nagyon jo az elso evad is, rengeteg dolog tortenik benne a karakterek felvezetese mellett is
Adom. Sokaktól hallottam korábban, hogy az első évad kissé meh, de után jó. Én nagyon bírtam az elsőt is.
Avatar
eje75

Hozzászólás #35360 2019.01.09. 22:05

eje75 írta:Ennyire jó? Az első évadot elkezdtem, de valahogy nem fogott meg... később beindul?
Hm...jól hangzik, belőttem aHBO GO-t, a Zelda után nekiülök...vagy közben
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #35361 2019.01.09. 22:10

DanielT írta:BTW 0.1%-ot adok rá, hogy a nem támogatott, nem displayportos, nem 10 vagy 20-as szériás kártyádon bármiféle syncet kapsz a vén kívül.
Ja. Lájnusz mai videójában mondta, hogy tévéken egyelőre nem fog működni, mert csak displayporton megy a gsync egyelőre. De nem zárja ki az nvidia, hogy később megoldja a HDMI-t is. Úgyhogy nekem nincs hepinessz.
Avatar
Moby

Hozzászólás #35362 2019.01.09. 22:11

aabyssx írta:Ja. Lájnusz mai videójában mondta, hogy tévéken egyelőre nem fog működni, mert csak displayporton megy a gsync egyelőre. De nem zárja ki az nvidia, hogy később megoldja a HDMI-t is. Úgyhogy nekem nincs hepinessz.
A tévéken má hdmi2.1 megy, az tud VRR-t, oda nem kell má ez a buziság. Azt kell támogatni mindenkinek, az összes többi széjjelfragmentált fost meg feledni a búspicsába.

A idei lg oledek mán azzal gyönnek. Erre vártam pont 1 éve, de szerintem idén sem visz rá a lélek. Nem bírom rávenni magam.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Moby 2019.01.09. 22:14-kor.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #35363 2019.01.09. 22:13

Got utolsó másfél-két évada nekem már fantasy köntösbe öntött szulejmánná degradálódott. Nemannyirabírtam, de azért várom a finálét.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #35364 2019.01.09. 22:21

Moby írta:Elég lett volna egyszer is, de azt inkább gépen, kontrolerrel, nem jutyubon. Úgy azé más.
Nyilván nem írom, hogy próbáltam, ha csak néztem volna, amúgyse szokásom semmi gameplayt yt-on nézni. De nem... A görög mitológia fenegyereke átsétál skandináviába, aztán az élet bölcsességeiről tanítgatja a fiát, hagyjukmár... Nem volt tökük kiadni egy új IP-t, ezért építenek mögé valami bullshit magyarázatot... Kivették belőle a GOW-ot, a harcrendszert, a 60fps-t, a pörgősséget, és beraktak helyette egy sztorit, plusz sony, szóóóval egyből goty+++ nak kell lennie. Egy fél-1 éve ugyanezt mondtad volna, dani is, de hirtelen annyira menő lett sony exklukat játszani, hogy most áradozni kell róluk
Avatar
DanielT

Hozzászólás #35365 2019.01.09. 22:42

Csak a poén kedvéért nézzétek meg az első 10 percet mondjuk. Ha van igazi rémálom, akkor az az analóg tévé képminőség hajhászás. Tényleg már komikus szint az a gányolás, hekkelés, kombinálás, amit "kell" tenni érte.

phpBB [media]
Avatar
Micsu

Hozzászólás #35366 2019.01.09. 22:48

Analog tv kepminosg hajhaszas? Az valami betegseg ? :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #35367 2019.01.09. 22:51

Micsu írta:Analog tv kepminosg hajhaszas? Az valami betegseg ? :)
Szerinted azt a kb hatezer óra séderbasztatást mi a jó isten indukálta nálam? :D Ha már az ultimét analógról le kell mondani ezen a kontinensen, akkor más formában legyen meg.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #35368 2019.01.09. 22:51

Moby írta:A tévéken má hdmi2.1 megy, az tud VRR-t, oda nem kell má ez a buziság. Azt kell támogatni mindenkinek, az összes többi széjjelfragmentált fost meg feledni a búspicsába.

A idei lg oledek mán azzal gyönnek. Erre vártam pont 1 éve, de szerintem idén sem visz rá a lélek. Nem bírom rávenni magam.
Lehet, hogy a tévéken az van, de pl. egy 1000-es kártyán meg csak HDMI2.0(b) port van. Ott gondolom a Freesync tákolást kéne használniuk.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #35369 2019.01.09. 22:55

DanielT írta:Szerinted azt a kb hatezer óra séderbasztatást mi a jó isten indukálta nálam? :D Ha már az ultimét analógról le kell mondani ezen a kontinensen, akkor más formában legyen meg.
direkt nem akartalak belevonni :fogmosas:
Avatar
arty

Hozzászólás #35370 2019.01.09. 22:58

Moby írta:Az "identitását nem tudó" tökéletesen helytálló. valaha volt neki, először csak lassan morzsolódott le, aztán már baltával faragták. Mára totál eltűnt. Lett benne helyette harc mechanika. Sajnos nem mellette.
abszolut! az ac3 végén kvázi lepörgött _A_ stáblista, de az ubi nem bírja abbahagyni a fejést: nem merték átnevezni és más címen hozni az évenkénti openworld akciójátékukat :(

emellett el kell menni, ahogyan a god of war mellett is el lehetett, lám ;) (az is egy másik játék, AZON a címen... még pár "nagyobb húzás", esetleg újabb reboot és lehet keresni az identitást ott is ;) )
Avatar
arty

Hozzászólás #35371 2019.01.09. 23:06

Micsu írta:par elem vegett mikor nektek otthon egyszerre megy a konzol (ok), pc, 3 tv, automata mosogep, mosogatogep etc, raadasul biztos valami euro2 autot hajtasz :P te koponyegforgato :banplz:
pár?! évi 25 pár csak a kontrolleredben, hány éve is már és még hány évig?! ráadásul FELESLEGESEN, hiszen az akkuk erősebbek, olcsóbbak, éveken át használhatóak - ha valami, hát EZ tutira környezetbarátabb! (én ráadásul a napbú töltöm őket!)

a konzolomnak csak a sokkal többet zabáló pécém lenne alternatíva (tv-mosogép-mosogatógép neked is van), a kocsink (kamu)hibrid :mf2:

a plazmámra nincs mentség, hacsak az nem, hogy egy nagy lcd/oled is tud annyit enni, amivel ez elvan :P
Avatar
arty

Hozzászólás #35372 2019.01.09. 23:22

DanielT írta:Szerinted azt a kb hatezer óra séderbasztatást mi a jó isten indukálta nálam? :D Ha már az ultimét analógról le kell mondani ezen a kontinensen, akkor más formában legyen meg.
micsoda?! ezen a kontintensen?
a pal az überalles, színben és felbontásban is! +pal60, 16:9, rgb - jutott ide minden! csak nem mindig jókor :fogmosas:

usákok szopnak még ma is, amikor összekukázza a tévéjét és nincs rajta rgb bemenet
szoptak anno is a förtelmes színek miatt, a komponens világ előtt kb csak svideo jutott nekik mint "minőség" (ami bár jobb, OK, mint a kompozit, de megvan a gyűlöletes szivárványozása az éleken)

a frémmel se lett volna gond, ha
- nem a 25 környéki/alattit kellett volna néznünk, hanem az 50-et ;)
- nem riherongy módon csak belassították volna a játékainkat a drága fejlesztők (és ez még a jobbik eset, hiszen ma csak egy klikk javítani!)

vagy mire gondolsz? időhiányban nemtom most megnézni a videot, de köszelőre, tuti szórakoztató lesz :D
Avatar
arty

Hozzászólás #35373 2019.01.09. 23:32

mondjuk én ANNO kimaradtam a 25-ből, c64en megvolt az 50 általában (ha nem poligonok adták a grafikát), míg pécén a vuduig a fele SE volt meg talán ... DF csinálhatna egy videot, hogy anno kb mennyikkel mentek a játékok, amiket most 5 fps-nek mondanék :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #35374 2019.01.10. 00:12

arty írta:pár?! évi 25 pár csak a kontrolleredben, hány éve is már és még hány évig?! ráadásul FELESLEGESEN, hiszen az akkuk erősebbek, olcsóbbak, éveken át használhatóak - ha valami, hát EZ tutira környezetbarátabb! (én ráadásul a napbú töltöm őket!)

a konzolomnak csak a sokkal többet zabáló pécém lenne alternatíva (tv-mosogép-mosogatógép neked is van), a kocsink (kamu)hibrid :mf2:

a plazmámra nincs mentség, hacsak az nem, hogy egy nagy lcd/oled is tud annyit enni, amivel ez elvan :P
milyen évi 25 pár? talán tavaly vettem a bone kontrollert ha jól emélkszem, vagy tavaly előtt, az alap elem volt benne mostanáig, nemrég cseréltem, azóta csinálja ezt, tettem bele 2 pirosat, 2 kéket, meg kaptam hozzá 2őt, ez hol 50 darab te szellemi? :D
akkuzol itt mikor kontrollerrel együtt dobod ki a kukába, az elemet kb 10 helyen lehet itt nálunk leadni
van tv mosógép meg miegymás csak nem 3-4-5 főre megy ;)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #35375 2019.01.10. 08:04

arty írta:micsoda?! ezen a kontintensen?
a pal az überalles, színben és felbontásban is! +pal60, 16:9, rgb - jutott ide minden! csak nem mindig jókor :fogmosas:

usákok szopnak még ma is, amikor összekukázza a tévéjét és nincs rajta rgb bemenet
szoptak anno is a förtelmes színek miatt, a komponens világ előtt kb csak svideo jutott nekik mint "minőség" (ami bár jobb, OK, mint a kompozit, de megvan a gyűlöletes szivárványozása az éleken)

a frémmel se lett volna gond, ha
- nem a 25 környéki/alattit kellett volna néznünk, hanem az 50-et ;)
- nem riherongy módon csak belassították volna a játékainkat a drága fejlesztők (és ez még a jobbik eset, hiszen ma csak egy klikk javítani!)

vagy mire gondolsz? időhiányban nemtom most megnézni a videot, de köszelőre, tuti szórakoztató lesz :D
Színben és csatlakozókban jobb a PAL, minden másban csoffadék fosportokat kaptunk.

A nagyobb felbontást miben tudtuk kihasználni? Abban, hogy soha, semmi nem nézett és futott úgy, ahogy a Japó és USA fejlesztők készítették az NTSC gépeiken az NTSC piacaikra.

SEMMIT nem tudok tenni, hogy 240p tartalmat úgy lássak, ahogy azt kitalálták, még akkor is külön transzformátort kéne beszereznem, ha importálnék egy tévét.

Ehhez a szennyhez képest inkább RGB modolnék bármit...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #35376 2019.01.10. 09:40

Bemutatták az új Radeon kártyát, egyelőre marketing grafikonokkal. Ezek linkelése helyett bemásolnám "Stop-Intel/NVIDIA-Propaganda" fórumozó kommentjét. Tényleg ez a neve.

"The people here seem to forget that AMD/RTG are making ready to be the first to support PCIe-4. Maybe this card was now on PCIe-3, there is still some bandwith to be gained.... maybe it turns out to be faster than the 2080 by a good 4 too 5%"

Ebből talán sejthető a prezentált GPU meggyőzősége. Amikor agyhalott fanbojként már a következő PCIE szabványban kell reménykedned, hogy védeni tudd...
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #35377 2019.01.10. 11:14

DanielT írta:Bemutatták az új Radeon kártyát, egyelőre marketing grafikonokkal. Ezek linkelése helyett bemásolnám "Stop-Intel/NVIDIA-Propaganda" fórumozó kommentjét. Tényleg ez a neve.

"The people here seem to forget that AMD/RTG are making ready to be the first to support PCIe-4. Maybe this card was now on PCIe-3, there is still some bandwith to be gained.... maybe it turns out to be faster than the 2080 by a good 4 too 5%"

Ebből talán sejthető a prezentált GPU meggyőzősége. Amikor agyhalott fanbojként már a következő PCIE szabványban kell reménykedned, hogy védeni tudd...
Tetszik arty új neve.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #35378 2019.01.10. 11:15

eje75 írta:Nekem lejárt hagytam p. csba, utána kb. 1 hónappal bekapcsoltam, hogy olcsóbb legyen az FH4 car pass... Hagyta simán 200-ért
Kösz, ez jó hír.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #35379 2019.01.10. 12:13

Mennyibe fog kerülni az új Vega?
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #35380 2019.01.10. 12:21

aabyssx írta:Mennyibe fog kerülni az új Vega?
700 dollár lesz, azaz itthon 300k körül lesz kapható.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #35381 2019.01.10. 12:22

Zóanagyvarázsló írta:700 dollár lesz, azaz itthon 300k körül lesz kapható.
Cserébe csak kicsit gyengébb és alig fogyaszt többet mint a 2 éves 1080Ti.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #35382 2019.01.10. 12:28

DanielT írta:Bemutatták az új Radeon kártyát, egyelőre marketing grafikonokkal. Ezek linkelése helyett bemásolnám "Stop-Intel/NVIDIA-Propaganda" fórumozó kommentjét. Tényleg ez a neve.
"The people here seem to forget that AMD/RTG are making ready to be the first to support PCIe-4. Maybe this card was now on PCIe-3, there is still some bandwith to be gained.... maybe it turns out to be faster than the 2080 by a good 4 too 5%"
Ebből talán sejthető a prezentált GPU meggyőzősége. Amikor agyhalott fanbojként már a következő PCIE szabványban kell reménykedned, hogy védeni tudd...
Már köpködni sincs szívem őket GPU fronton. Mondjuk ott nekem inkább az lesz érdekes, hogy a szintén még csak pletyka szinten létező 1160 ellen mit tudnak felmutatni.
Ami viszont már jobb hír, hogy nyáron már jön a Ryzen 3. generáció, ami igaz csak cinebenchben, de odaver a 9900k-nak. Idén lap+ram+cpu csere néz ki. Szégyen, de amikor betölti a mentést a REmake HD, rendesen felhörög a PC, és 100%-on teker az összes mag. Lusták voltak a fejlesztők és megy a gc emu dolphinnal, vagy mi a túró?!
Avatar
Botond

Hozzászólás #35383 2019.01.10. 12:38

DanielT írta:Cserébe csak kicsit gyengébb és alig fogyaszt többet mint a 2 éves 1080Ti.
Mondjuk az is sokat elmond, hogy nem szaroztak a termékpaletta diverzifikálásával, és nem hozzák zavarba a vásárlót, mint az nvidia, hogy akkor 1080ti vagy 2070 vagy 2080 vagy 2080ti, hanem odabasszák ezt, és akkor csak annyi a dilemma, hogy kell/nemkell. Brilliant. Mondjuk ebből fakadóan ez lehet, hogy az ő 2070esük, és még majd csak most jön az ő 2080/2080ti megfelelőjük (not). :D
skinnyman

Hozzászólás #35384 2019.01.10. 13:24

eje75 írta:Ennyire jó? Az első évadot elkezdtem, de valahogy nem fogott meg... később beindul?
Egyertelmuen a legjobb sorozatok egyike. Arra emlekszem, hogy az elso evad elejen meg engem sem gyozott meg annyira. Persze az az elejetol erzodott, hogy nagyon minosegi, sok ver es csocs volt benne, szoval ilyen szinten hozta a szintet, de rengeteg szereplo, rengeteg szal, a halando ember (aki nem olvasta a konyveket) csak kapkodja a fejet, hogy mire vagy kire figyeljen. Es kozben nem volt kisegitve, hogy jelentosnek tuno szalak, kozpontinak tuno szereplok tunnel el, irodnak ki a tortenetbol egyik pillanatrol a masikra. De meg kell hagyni, hogy ez ad a sorozatnak egy olyan realizmust, amit keves masik sorozat mondhat el.
Igy a vegefele fokuszaltabb mar a dolog, az ember jobban ismeri a szereploket, kevesebb a szal, azok kozul is latszik, hogy melyik a fontosabb, erzodik, hogy milyen iranyba megy a dolog, kezd a tortenet egy kerek egessze valni. Es erzodik, hogy ezt nem egyik pillanatrol a masikra irtak, hanem a legelejen tudtak, hogy mi lesz az egesz vege. Kivancsi leszek a vegkifejletre.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #35385 2019.01.10. 14:19

BREAKING NEWS!

Újabb hero-ról derült ki az Overwatchban, hogy homoszekszuális!!! Ezúttal Soldier76-ról tudhattuk meg ez a rendkívül fontos és hasznos információt!

Még brékingebb: Nem maradnak buzilehetőség nélkül a Black Ops 4 játékosok sem, hiszen egy új karakter szintén azonos neműekkel szeret közösülni.

Annnnnnnnyira progresszívek vagyunk, hogy huhúúú! Micsoda szép világ jött el végre! :eljen: :eljen: :eljen:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #35386 2019.01.10. 14:25

DanielT írta:BREAKING NEWS!

Újabb hero-ról derült ki az Overwatchban, hogy homoszekszuális!!! Ezúttal Soldier76-ról tudhattuk meg ez a rendkívül fontos és hasznos információt!

Még brékingebb: Nem maradnak buzilehetőség nélkül a Black Ops 4 játékosok sem, hiszen egy új karakter szintén azonos neműekkel szeret közösülni.

Annnnnnnnyira progresszívek vagyunk, hogy huhúúú! Micsoda szép világ jött el végre! :eljen: :eljen: :eljen:
Azota mar kiderult h a blizzard semmibe nezi a mexikoi dolgozokat, pont a buzi karakter miatt talalt ki az egyikuk :D karacsonykor akart ongyilkos lenni
Avatar
DanielT

Hozzászólás #35387 2019.01.10. 14:34

Micsu írta:Azota mar kiderult h a blizzard semmibe nezi a mexikoi dolgozokat, pont a buzi karakter miatt talalt ki az egyikuk :D karacsonykor akart ongyilkos lenni
Miért nem lett buzi? Az ő baja, már elnézést.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #35388 2019.01.10. 16:00

Zóanagyvarázsló írta:700 dollár lesz, azaz itthon 300k körül lesz kapható.
HÉCCÁ DOLLÁ?!? Nemá! Há minnyá nézek hirtelen fekindulásból bányász-vegát. :wow3:
Avatar
Moby

Hozzászólás #35389 2019.01.10. 17:47

Hű ez az RE2 kibaszottul hangulatos! Alig várom, hogy a gyerkőcök lefeküdjenek :D
Avatar
eje75

Hozzászólás #35390 2019.01.10. 18:11

Moby írta:Hű ez az RE2 kibaszottul hangulatos! Alig várom, hogy a gyerkőcök lefeküdjenek :D
Nem csak holnaptól lesz elérhető? Vagy már megint Vietnámban kódorogsz :idiota: ?
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #35391 2019.01.10. 18:16

eje75 írta:Nem csak holnaptól lesz elérhető? Vagy már megint Vietnámban kódorogsz :idiota: ?
holnap...? 25.-e.:D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #35392 2019.01.10. 18:19

Exbáksz demó van ma.
Avatar
Moby

Hozzászólás #35393 2019.01.10. 18:36

eje75 írta:Nem csak holnaptól lesz elérhető? Vagy már megint Vietnámban kódorogsz :idiota: ?
Új-Zéland :)
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #35394 2019.01.10. 18:47

aabyssx írta:HÉCCÁ DOLLÁ?!? Nemá! Há minnyá nézek hirtelen fekindulásból bányász-vegát. :wow3:
Ez olcsóbb, úgyis erre vártál.

AMD-ből én meg már bevárnám a Navit, hátha nem szúrják el.
Avatar
Moby

Hozzászólás #35395 2019.01.10. 18:50

DanielT írta:Exbáksz demó van ma.
Momentán nincs exbákszom. Ebben a generációban szerintem már nem is lesz.
Avatar
Moby

Hozzászólás #35396 2019.01.10. 18:54

Hottam ma szVICCsre egy DKCTFtet. Szivenbaszott jó ez még mindig, de ez a szörfösmajom valami kibaszottul supereasy-cheatmode. Ezt minek toszták bele?
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #35397 2019.01.10. 19:02

Moby írta:Hottam ma szVICCsre egy DKCTFtet. Szivenbaszott jó ez még mindig, de ez a szörfösmajom valami kibaszottul supereasy-cheatmode. Ezt minek toszták bele?
pont ezert. ez az easy mod, vagy egyeseknek akar normal. lattam felnötteket panaszkodni eredeti release-kor, hogy a gyerek nem tud haladni, olyan nehez. "szarszemetszar". es teny, hogy nem könnyü. föleg ha gyüjtöget az ember es a bonusz genny nehez palyakat is el akarja intezni. az :bdead:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára SlickAdam 2019.01.10. 19:03-kor.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #35398 2019.01.10. 19:02

Moby írta:Hottam ma szVICCsre egy DKCTFtet. Szivenbaszott jó ez még mindig, de ez a szörfösmajom valami kibaszottul supereasy-cheatmode. Ezt minek toszták bele?
átlag switch userekre is kell gondolni, 10-12 éves korosztály :nezze:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #35399 2019.01.10. 19:33

Moby írta:Momentán nincs exbákszom. Ebben a generációban szerintem már nem is lesz.
Akkor mi az üszkös lószaron tolod?
Avatar
Moby

Hozzászólás #35400 2019.01.10. 19:54

DanielT írta:Akkor mi az üszkös lószaron tolod?
PS4-en.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #35401 2019.01.10. 19:59

Moby írta:PS4-en.
Hm, azt hittem csak Bone, de már Pc-re is írják. Mindegy, először a full verziót fogom látni, day1 tolás Deeppel, alig várom.
Avatar
Moby

Hozzászólás #35402 2019.01.10. 20:49

Na, erre akkora preordert nyomtam, hogy beszakadt az egér mikrokapcsolója. :eljen: Telbievert kurvajó lesz ez.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #35403 2019.01.10. 21:27

Meg jo hogy nem adtal el otthonrol mindent :D
Avatar
deep

Hozzászólás #35404 2019.01.10. 21:38

Micsu írta:Meg jo hogy nem adtal el otthonrol mindent :D
Csak leakasztotta a szögről :D
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #35405 2019.01.10. 21:41

Micsu írta:Meg jo hogy nem adtal el otthonrol mindent :D
phpBB [media]
Avatar
Micsu

Hozzászólás #35406 2019.01.10. 21:50

deep írta:Csak leakasztotta a szögről :D
megint az en bank kartyam banta volna :P
Avatar
Moby

Hozzászólás #35407 2019.01.10. 21:52

Micsu írta:Meg jo hogy nem adtal el otthonrol mindent :D
Ezt a ps4-et akkor sem tudnám eladni, ha tényleg befejeztem volna, ahogy ez széjjel van hekkelve :) Ellenben a hakkolatlan ps4-eket ez az RE2 széjjel fogja tépni. Szerintem minden érintett szerezzen be fülvédőt. Vagy lukasszon.
Avatar
Moby

Hozzászólás #35408 2019.01.10. 21:53

Micsu írta:megint az en bank kartyam banta volna :P
Azt csak tartsd a kezed ügyében. Hamarosan megint szükségem lesz rá! :D
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #35409 2019.01.10. 22:18

Moby írta:Ezt a ps4-et akkor sem tudnám eladni, ha tényleg befejeztem volna, ahogy ez széjjel van hekkelve :) Ellenben a hakkolatlan ps4-eket ez az RE2 széjjel fogja tépni. Szerintem minden érintett szerezzen be fülvédőt. Vagy lukasszon.
Vagy vegyen PC-t.
Avatar
Moby

Hozzászólás #35410 2019.01.10. 23:31

Zóanagyvarázsló írta:Vagy vegyen PC-t.
Minek? Vegyen akkor onex-et, annak hangjasincs, mindenen 60fps, letolja, eladja gépestől. De inkább fúrjon lukat, és akkor a ps4-nek sincs. Vagy vehet pécét is persze, mondjuk emelett jelen esetben sok minden nem szól, de ettől meg vehet.
Avatar
Moby

Hozzászólás #35411 2019.01.10. 23:35

Ez a dkctf zseniális. Originál módban, mer ez a szörfölős fasság konkrétan nullára gyalulja a gameplayt benne. Óriási mázli, hogy opcionális, és még figyelmeztet is rá, de ilyen kurvára nem hiányzik a játékokba. Irtó veszélyes a jó játékokat még opcionálisan is puttóra butítani.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #35412 2019.01.11. 00:03

Moby írta:Minek? Vegyen akkor onex-et, annak hangjasincs, mindenen 60fps, letolja, eladja gépestől. De inkább fúrjon lukat, és akkor a ps4-nek sincs. Vagy vehet pécét is persze, mondjuk emelett jelen esetben sok minden nem szól, de ettől meg vehet.
ez az 1 játékért gépet veszem majd eladom nem sok ember hóbortja :P
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #35413 2019.01.11. 07:51

Moby írta:Ez a dkctf zseniális. Originál módban, mer ez a szörfölős fasság konkrétan nullára gyalulja a gameplayt benne. Óriási mázli, hogy opcionális, és még figyelmeztet is rá, de ilyen kurvára nem hiányzik a játékokba. Irtó veszélyes a jó játékokat még opcionálisan is puttóra butítani.
viszont azt ajanlja fel elöször (mintha az lenne az alap), ha jol tudom. butaaaaak
Avatar
DanielT

Hozzászólás #35414 2019.01.11. 08:13

Az Activision kirakta az egyslágeres gennyzsák Bungie-t. Illete biztosan lehet más módon is értelmezni a ma bejelentett szakítást, de nekem ez a verzió tetszik.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #35415 2019.01.11. 08:57

DanielT írta:Az Activision kirakta az egyslágeres gennyzsák Bungie-t. Illete biztosan lehet más módon is értelmezni a ma bejelentett szakítást, de nekem ez a verzió tetszik.
hala istennek a Destiny naluk maradt. mar majdnem bepanikoltam E :kuss:
Avatar
arty

Hozzászólás #35416 2019.01.11. 09:37

Moby írta:Ez a dkctf zseniális. Originál módban, mer ez a szörfölős fasság konkrétan nullára gyalulja a gameplayt benne. Óriási mázli, hogy opcionális, és még figyelmeztet is rá, de ilyen kurvára nem hiányzik a játékokba. Irtó veszélyes a jó játékokat még opcionálisan is puttóra butítani.
legyen minden darkszósz-platina nehézség, mert neked az esik jól! éééééértem. a gyerekem meg majd vár, amg felér hozzád tudásban.... :D
Avatar
arty

Hozzászólás #35417 2019.01.11. 09:41

Micsu írta:milyen évi 25 pár? talán tavaly vettem a bone kontrollert ha jól emélkszem, vagy tavaly előtt, az alap elem volt benne mostanáig, nemrég cseréltem, azóta csinálja ezt, tettem bele 2 pirosat, 2 kéket, meg kaptam hozzá 2őt, ez hol 50 darab te szellemi? :D
akkuzol itt mikor kontrollerrel együtt dobod ki a kukába, az elemet kb 10 helyen lehet itt nálunk leadni
van tv mosógép meg miegymás csak nem 3-4-5 főre megy ;)
ha 1-2 hetente merítesz le egy párat, akkor nem jön ki a matek? de.
namost, hogy te csak dísznek vetted az elmult időszakra, azt nem tudhattam, azt nem kommentelted be a panaszod mellé, csak h kurva gyorsan lemerül...

az akkut PONT ugyanugy leadhatod az elemek közé, csak nem 1 hét után, hanem mondjuk 2-10+ év után.

4 főre megy 16 éve a mosógépem. űbereld plz :P (amugy nehezen hiszem, hogy 3-an ültök a monitorod előtt, amikor csézel :P szal az meg "ugyanaz", mint nálunk. annyi, hogy az "én céertém" még nincs kib*szva a hulladéktelepre, ellenben a tiéddel :P )
Avatar
arty

Hozzászólás #35418 2019.01.11. 09:52

DanielT írta:Az Activision kirakta az egyslágeres gennyzsák Bungie-t. Illete biztosan lehet más módon is értelmezni a ma bejelentett szakítást, de nekem ez a verzió tetszik.
viszont beálltak a kínai komcsi diktatúrát támogatók sorába :( (kínai tőkéből mennek, gondolom a kínai epikláncser lesz a következő állomás a dest3nak... logikus volna :( )

ha valaki nem tudná: a division2 is csak a komcsi* launcserbe jön, steamen talán nem is lesz több ubifos gém.... :(

*kínai államot alázatosan kiszolgáló kínai befektetőé az epic.... nem elég, hogy már az eulában bevallott feltételek is elég kemények, NYILVÁN minden egyéb módon is megy majd a kémkedés (és esetleg lebukáskor az igérgetés, hogy oké, de mostaztán....). namost én ettől egy putyinista viktatúrában ANNYIRA azé' nem vagyok boldog, pár évet még kivárok, amíg az epic launcserét felteszem ;) (előbb warezolnék újra, hogy őszinte legyek...)
jótudom, az editfincs BÁRMIT megér, de na.
Avatar
deep

Hozzászólás #35419 2019.01.11. 09:54

arty írta:legyen minden darkszósz-platina nehézség, mert neked az esik jól! éééééértem. a gyerekem meg majd vár, amg felér hozzád tudásban.... :D
A dkc 2 második pályáját, amit 12 évesen csukott szemmel félálomban is átvittem, tegnap 5 életből is képtelen voltam. Ennyit erről.
Avatar
arty

Hozzászólás #35420 2019.01.11. 10:14

deep írta:A dkc 2 második pályáját, amit 12 évesen csukott szemmel félálomban is átvittem, tegnap 5 életből is képtelen voltam. Ennyit erről.
Ez a te esetedben, aki egy resogunt kiplatináz, elég ijesztő. Rossz napod volt csak, ebben még reménykedhetsz.

Viszont ma a 12 évesek már 5. éve a f2p szeméten nevelkednek, nekik a dkc2 ma és 20 év mulva is lehetetlen küldetés.

Vagy! Mi van, ha a fiam csak 7 éves és mégis dkc-zne? ;) És pl egy Rayman Legendsel tud haladgatni, bár időnként azért jön a fal.... szal miért para, hogy SZÁMÁRA is van egy nehézségi fokozat egy alapvetően "családbarát" konzol szépszínes játékában?

Vissza: “Leáldozott.hu”