A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #35141 2019.01.05. 20:49

Nekem amúgy a Wind Waker a kedvencem. Időtlenül szép és mesés és vidám, meg minden.
Avatar
eje75

Hozzászólás #35142 2019.01.05. 21:06

SlickAdam írta:itt egy kis segitseg :idiota:
Oh...thx Dude....
Avatar
eje75

Hozzászólás #35143 2019.01.05. 21:08

aabyssx írta:Zelda BOW engem is érdekel. Vajon nálam hogyan futna cemun...
Az USA verzió nekem 4K-ban rohadt jól fut, szerintem 1080p-ben suhanni fog...
Avatar
Moby

Hozzászólás #35144 2019.01.05. 21:23

eje75 írta:Az USA verzió nekem 4K-ban rohadt jól fut, szerintem 1080p-ben suhanni fog...
Leszedtem az usb helperrel az usa verziót, update-el, minden fasszal, feltettem, feltettem az update-t, dlc-t, minden gecit, és a cemu-ban aszondja a játék, hogy system update kell a wiiu-mnak...úgy 2 óra ment eddig bele. Tök jó móka ez.
Avatar
Moby

Hozzászólás #35145 2019.01.05. 21:41

Hát ennek hörögve uninstalldelkickban lett a vége. Szopjon ezzel a foshalommal inkább más. Holnap amúgy is itt a gép, zeldát meg majd lövök hozzá.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #35146 2019.01.05. 21:52

eje75 írta:Helyzet jelentés... Leszedem az USA verziót, arra felment a v208....elinditottam... 4K-ban 45-60 fps.... Tükör simán fut, qwa jól néz ki.. Ráadásul tetszik is... Eddig cuki kis game
akk nem kellenek a kartya adatok ? :P
Avatar
DanielT

Hozzászólás #35147 2019.01.05. 22:10

aabyssx írta:Kipróbáltam és érdekes módon tök simán fut a cuccomon.
(very high - screenspace szarok @ 1080p @ 60fps)
Fura, mert az első rész tök fos volt, hiába butítottam mindent úgy, hogy már aludt a GPU és a CPU is.
Az első egy menthetetlen genny technikai szempontból (is), szal' nem mérvadó szerencsére.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #35148 2019.01.05. 22:34

Moby írta:Hát ennek hörögve uninstalldelkickban lett a vége. Szopjon ezzel a foshalommal inkább más. Holnap amúgy is itt a gép, zeldát meg majd lövök hozzá.
/sneci mód ON
Kedvem lenne megbüntetni azzal, hogy holnap 10 perc alatt tökélyre lövöm... De aztán rájöttem, hogy annál nagyobb büntetés nem kell, hogy pénzt adsz egy Switch-ért és utána azzal a kontrollerrel+grafikával kell nyomnod. :idiota:
Avatar
Moby

Hozzászólás #35149 2019.01.05. 22:57

DanielT írta:/sneci mód ON
Kedvem lenne megbüntetni azzal, hogy holnap 10 perc alatt tökélyre lövöm... De aztán rájöttem, hogy annál nagyobb büntetés nem kell, hogy pénzt adsz egy Switch-ért és utána azzal a kontrollerrel+grafikával kell nyomnod. :idiota:
A tökélyre lövés megvolt, most már játszanék. Rámfér már ez a büntetés.
Avatar
eje75

Hozzászólás #35150 2019.01.05. 23:40

Moby írta:Leszedtem az usb helperrel az usa verziót, update-el, minden fasszal, feltettem, feltettem az update-t, dlc-t, minden gecit, és a cemu-ban aszondja a játék, hogy system update kell a wiiu-mnak...úgy 2 óra ment eddig bele. Tök jó móka ez.
Ha felteszem a dlc-t, akkor el se indul (legalábbis az eur verzió nem indult, csak ha töröltem), ezért az usa verzában fel se tettem, nemtom mi faszért, de anélkül suhan.... eddig gyönyörűen megy 4K-ban... egyébként ma erőt vettem magamon, és megpróbáltam a RDR2-t, hogy toljam... felvettem egy beteg ürgét, vittem be a városba az orvoshoz, 5 percig lovagoltam: a városban valami faszkalap a 10 mp alatt ló alá lépett... kiírta, hogy : witness murder, meg hogy köröznek... a következő sarkon meglátott egy rendőr, azonnal lelőtte a beteg faszit a lovamról... na itt léptem ki azonnal!! Elmondható, hogy ez a "kis" Zelda játékocska több élvezetet okozott 2-3 óra alatt mint az a fozs egy hét alatt.... kedves aranyos cucc, viszi magát, élvezem...
Avatar
Moby

Hozzászólás #35151 2019.01.06. 00:02

eje75 írta:Ha felteszem a dlc-t, akkor el se indul (legalábbis az eur verzió nem indult, csak ha töröltem), ezért az usa verzában fel se tettem, nemtom mi faszért, de anélkül suhan.... eddig gyönyörűen megy 4K-ban... egyébként ma erőt vettem magamon, és megpróbáltam a RDR2-t, hogy toljam... felvettem egy beteg ürgét, vittem be a városba az orvoshoz, 5 percig lovagoltam: a városban valami faszkalap a 10 mp alatt ló alá lépett... kiírta, hogy : witness murder, meg hogy köröznek... a következő sarkon meglátott egy rendőr, azonnal lelőtte a beteg faszit a lovamról... na itt léptem ki azonnal!! Elmondható, hogy ez a "kis" Zelda játékocska több élvezetet okozott 2-3 óra alatt mint az a fozs egy hét alatt.... kedves aranyos cucc, viszi magát, élvezem...
A végefelé járok a GTAV-nek, és egyre csak az jár a fejemben, hogy tragikus kimenetelű gyomorrontást szenvedhettek ezek a kibaszott zsenik, aminek eredményeképp kifosták az egyvelőjüket, pont mielőtt az rdr2-t kezdték csinálni :( Emberi léptékben nincs olyan folyamat, aminek ebből a játéktörténelmi remekmű megalkotásábóll abba shitstormba transzformálta őket. Csak ez, vagy valami ehhez nagyon hasonló.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #35152 2019.01.06. 00:50

Most tényleg van különbség az usa és az eu között nyelvi támogatáson, mértékegységeken kívűl? Nanemár.. Ez már nem a pal/ntsc 1980, nem? :miaz: Még a ps1/2 emunál megértem...
Avatar
Moby

Hozzászólás #35153 2019.01.06. 08:58

Éjszaka lenyomtam 3 részt a GoT S03-ból
Spoiler
(közte volt az a rész, amikor Daenerys Targaryen felszabadítja az unsulliedeket)
VÁZTÁKUUURVA... :wow3: Ez egy kibaszott mestermű...
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #35154 2019.01.06. 09:19

eje75 írta:Oh...thx Dude....
mivel iranyitod? gyroscope remelem van, mert anelkül fogalmam sincs milyen gannyal fogod csinalni a shrine-okat, meg a nyilazas is 1970 gyro rasegites nelkül... :rolleyes:
Avatar
Botond

Hozzászólás #35155 2019.01.06. 09:49

Moby írta:Hát ennek hörögve uninstalldelkickban lett a vége. Szopjon ezzel a foshalommal inkább más. Holnap amúgy is itt a gép, zeldát meg majd lövök hozzá.
A három felvetésem közül az komoly volt, hogy a 20ért árult wolf+zeldát vegyük meg, aztán 10ért viszed a Zeldát, 10ért viszem a wolfot, szóval arra majd jelezz vissza, hogy leüssem, aztán vhogy szétdobjuk, vagy szerzel olcsóbban, vagy mi legyen. Kösz! :)
Mondjuk nem tudom minek nekem a wolf, nem szeretem a stílust, a sorozatból utoljára az első rész volt meg a wolf3d, lehet csak a techdemósága miatt bizergálja a fantáziám. Meg most amúgy is beszippantott a sykrim. Eddig csak egy mellékküldit nyomtam le, az is ~5 óra volt, és vmi hihetetlen jó a cucc, remélem a 100. óra körül se fog kifulladni.
Avatar
Moby

Hozzászólás #35156 2019.01.06. 09:50

Botond írta:A három felvetésem közül az komoly volt, hogy a 20ért árult wolf+zeldát vegyük meg, aztán 10ért viszed a Zeldát, 10ért viszem a wolfot, szóval arra majd jelezz vissza, hogy leüssem, aztán vhogy szétdobjuk, vagy szerzel olcsóbban, vagy mi legyen. Kösz! :)
Mondjuk nem tudom minek nekem a wolf, nem szeretem a stílust, a sorozatból utoljára az első rész volt meg a wolf3d, lehet csak a techdemósága miatt bizergálja a fantáziám. Meg most amúgy is beszippantott a sykrim. Eddig csak egy mellékküldit nyomtam le, az is ~5 óra volt, és vmi hihetetlen jó a cucc, remélem a 100. óra körül se fog kifulladni.
Már akkor sem volt meg neki a zelda, amikor belinkelted.
Avatar
Botond

Hozzászólás #35157 2019.01.06. 09:52

Moby írta:Már akkor sem volt meg neki a zelda, amikor belinkelted.
Ja, hogy beszéltél vele, és eladta közben? :(
Avatar
Moby

Hozzászólás #35158 2019.01.06. 09:54

Botond írta:Ja, hogy beszéltél vele, és eladta közben? :(
Írtam rá pirivt még a linked előtt, de már le volt jegelve. Mindegy, gamer365-ön időnként felbukkan 1-1 db 10-ért, majd valahonnan lövök.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #35159 2019.01.06. 10:00

Botond írta:Mondjuk nem tudom minek nekem a wolf, nem szeretem a stílust, a sorozatból utoljára az első rész volt meg a wolf3d, lehet csak a techdemósága miatt bizergálja a fantáziám.
Én tudom: a szokásos Nindendo hardver kórság: Az egészséges ember szervezete alapvetően tiltakozik az aktuális hulladék gépük és piaci viselkedésük ellen, ezért az agy védelmi mechanizmusa bekapcsol és mindenféle bullshit indokokat talál azért, hogy feloldja ezt a feszítő érzést.

Ez egyik klasszikus tünet a retró, Steamszökevény játékok létező leghulladékabb verziójának megvétele a legdrágábban, a legszarabb kijelzőn és borzalmas irányítás mellett csak, hogy a platform létét indokolja.

Ugyanez megy 15 éve. :eljen:
Avatar
Botond

Hozzászólás #35160 2019.01.06. 10:07

DanielT írta:Én tudom: a szokásos Nindendo hardver kórság: Az egészséges ember szervezete alapvetően tiltakozik az aktuális hulladék gépük és piaci viselkedésük ellen, ezért az agy védelmi mechanizmusa bekapcsol és mindenféle bullshit indokokat talál azért, hogy feloldja ezt a feszítő érzést.

Ez egyik klasszikus tünet a retró, Steamszökevény játékok létező leghulladékabb verziójának megvétele a legdrágábban, a legszarabb kijelzőn és borzalmas irányítás mellett csak, hogy a platform létét indokolja.

Ugyanez megy 15 éve. :eljen:
Ádámnak abban igaza van, hogy alapvetően ez az egész az élményről szól, és nekem teljesen más élményt ad ez a kis hulladék, mint a nagy gépek. Skyrim is most indult el, pedig minimum még három platformra megvan, de most ezen a szutykon indult meg, mert csak. Talán mert ezen tudok a legkényelmesebben szemüveg nélkül játszani, ami nekem ég és föld. Vettem egy laptop asztalt, arra felállítom a képernyőt, aztán magam mellett fekvő kezekben a joycon és relaxálva gémingelek. Mostanra már át tudok arra is állni, hogy itt fordítva van az a-b és x-y kiosztás, meg ilyenek. Egyszerűen csak adja a funt. Civ6 még mindig superiorabb ipaden, de amik nincsenek ipaden, azok nagyon leadják ezen a kis herkentyűn. Csak időm nincs még mindig, szóval skyrim az kb annyi lesz, hogy amikor a 2019es géminggel számolunk el, akkor majd nem csak a dió3 végigtolást switchen tudom majd említeni, hanem a skyrimot is. Feltéve, hogy idén végigérek rajta.
Nem lenne ez a 10 centire látok szemüveg nélkül skillem, akkor én is kiröhögném az egészet meg az ipad géminget is, hidd el. De van. Nekem ez a 10 centiről 6-10 collt nem váltja ki a 120 col 16k se, mert ahhoz fel kell rakni a szemüvegem és az fárasztja a szemem egy idő után. Evvan.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #35161 2019.01.06. 10:18

Botond írta:Ádámnak abban igaza van, hogy alapvetően ez az egész az élményről szól, és nekem teljesen más élményt ad ez a kis hulladék, mint a nagy gépek. Skyrim is most indult el, pedig minimum még három platformra megvan, de most ezen a szutykon indult meg, mert csak. Talán mert ezen tudok a legkényelmesebben szemüveg nélkül játszani, ami nekem ég és föld. Vettem egy laptop asztalt, arra felállítom a képernyőt, aztán magam mellett fekvő kezekben a joycon és relaxálva gémingelek. Mostanra már át tudok arra is állni, hogy itt fordítva van az a-b és x-y kiosztás, meg ilyenek. Egyszerűen csak adja a funt. Civ6 még mindig superiorabb ipaden, de amik nincsenek ipaden, azok nagyon leadják ezen a kis herkentyűn. Csak időm nincs még mindig, szóval skyrim az kb annyi lesz, hogy amikor a 2019es géminggel számolunk el, akkor majd nem csak a dió3 végigtolást switchen tudom majd említeni, hanem a skyrimot is. Feltéve, hogy idén végigérek rajta.
Nem lenne ez a 10 centire látok szemüveg nélkül skillem, akkor én is kiröhögném az egészet meg az ipad géminget is, hidd el. De van. Nekem ez a 10 centiről 6-10 collt nem váltja ki a 120 col 16k se, mert ahhoz fel kell rakni a szemüvegem és az fárasztja a szemem egy idő után. Evvan.
Fun fact: nyomhatnád az iPaden is nVidia streaminggel, az 5 dolcsis verziót az összes játékból, ami nem Switch exkluzív. Tehát a gyakorlatban kettő kivétellel mindennel.

szerk: BTW még nekem is kicsi a Switch kijelző gamingre, pedig jó a szemem, szal' totál felfoghatatlan, hogy neked ez tűnik jó megoldásnak. Mondom, Nindendo éc.

szerk2: PONT a Wolfensteint (is) nyomtam egyébként így, csak laptopra streamelve. Ingyen. :(((((((((( Nagyobb képernyőn. :(((((((((((( Ágyban fetrengve. :((((((((((

phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #35162 2019.01.06. 10:31

De tényleg az agyam eldobom... HÁNY ÉVE Iphone 5-ön!!! streamelve nyomtam a Crysis 3-at, Leáldra is toltam róla videót... Erre bazmeg értelmes felnőtt emberek erre veszik a Switchet 100k-ért!

Mennyi időt tippeltek, hogy a notebookon megy 60 frémmel a BOTW mostantól számítva, úgy, hogy egyik komponense sincs még meg ami kell hozzá? ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ. :falbav: :falbav: :falbav: :falbav: :falbav:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #35163 2019.01.06. 11:14

DanielT írta:ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ. :falbav: :falbav: :falbav: :falbav: :falbav:
marpedig elfog jönni az idö, amikor te is elengeded a Musculus sphincter ani externus-t. vagy majd elernyed magatol a korral.:)
Avatar
Botond

Hozzászólás #35164 2019.01.06. 11:27

DanielT írta:Fun fact: nyomhatnád az iPaden is nVidia streaminggel, az 5 dolcsis verziót az összes játékból, ami nem Switch exkluzív. Tehát a gyakorlatban kettő kivétellel mindennel.

szerk: BTW még nekem is kicsi a Switch kijelző gamingre, pedig jó a szemem, szal' totál felfoghatatlan, hogy neked ez tűnik jó megoldásnak. Mondom, Nindendo éc.

szerk2: PONT a Wolfensteint (is) nyomtam egyébként így, csak laptopra streamelve. Ingyen. :(((((((((( Nagyobb képernyőn. :(((((((((((( Ágyban fetrengve. :((((((((((

phpBB [media]
Próbáltam. Zsibbad a kezem, nem fér el jól a kontroller, stb. A joycon a titok, hogy a két kezem kényelmesen fekszik mellettem.
Mondjuk most hogy mondod, az sima bluetoothos vmi, nem? Vajon ipadre rá tudom hackelni? :heureka:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #35165 2019.01.06. 11:34

Botond írta:Próbáltam. Zsibbad a kezem, nem fér el jól a kontroller, stb. A joycon a titok, hogy a két kezem kényelmesen fekszik mellettem.
Mondjuk most hogy mondod, az sima bluetoothos vmi, nem? Vajon ipadre rá tudom hackelni? :heureka:
Hát persze, hogy CSAK A SWITCH KONTROLLER használható! :D Minden más KÍN ÉS POKOL! :D Najó, most adom be én is a válókeresetet ellened! :idiota:

Meglepne, ha mással is működne a Nintendo mocska.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #35166 2019.01.06. 12:31

Mivel nagyon nem volt jobb dolgom és az Alza is zárva.

IMG_20190106_122908.jpg
Avatar
eje75

Hozzászólás #35167 2019.01.06. 13:08

Greyfox írta:Most tényleg van különbség az usa és az eu között nyelvi támogatáson, mértékegységeken kívűl? Nanemár.. Ez már nem a pal/ntsc 1980, nem? :miaz: Még a ps1/2 emunál megértem...
Hát nemtom...csak azt, hogy felraktam külön is a cemut és felrakta az USB Helper is a saját emulator mappájába... Ha futtatom a "külön" cemu-n az eu verzát ugyazon a beállításon 15-20 fps-t kapok 1080p-n .... az usa verzán meg 35-45-55-öt és tükörsimán fut 4K-ban... varázslat...biztos... az Eu verza dlc-vel még elindulni se hajlandó... leszedem a dlc-t, dadogva, de elindul...ezeket a fasz se érti miért van...nálam...mert másnak meg megy dlc-vel is, ugyanez a verza... Mario Kart 8 4-ban suhan, néha kicsit beszaggat, de egyébként 50-60 fps...megy a lokal multi osztott képernyőn a gyerekkel...nagy móka...viszont ha a main kontrolleren a bal kart LEFELÉ meghúzod, lecsatlakozik a kontoller..... a másik kontroller nem csinálja.....ez mi a faxért van? ki tudja...
Avatar
Micsu

Hozzászólás #35168 2019.01.06. 13:20

DanielT írta:Én tudom: a szokásos Nindendo hardver kórság: Az egészséges ember szervezete alapvetően tiltakozik az aktuális hulladék gépük és piaci viselkedésük ellen, ezért az agy védelmi mechanizmusa bekapcsol és mindenféle bullshit indokokat talál azért, hogy feloldja ezt a feszítő érzést.

Ez egyik klasszikus tünet a retró, Steamszökevény játékok létező leghulladékabb verziójának megvétele a legdrágábban, a legszarabb kijelzőn és borzalmas irányítás mellett csak, hogy a platform létét indokolja.

Ugyanez megy 15 éve. :eljen:
techdemosága switchen, érted :nezze:
de készen vannak egyesek :szomoru1:
Avatar
Moby

Hozzászólás #35169 2019.01.06. 13:34

DanielT írta:Mennyi időt tippeltek, hogy a notebookon megy 60 frémmel a BOTW mostantól számítva, úgy, hogy egyik komponense sincs még meg ami kell hozzá? ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ. :falbav: :falbav: :falbav: :falbav: :falbav:

Nemtudom, nekem fél óra volt. Igaz csak 1 komponens kellett hozzá, de az emuláció tökéletes!
Spoiler
Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #35170 2019.01.06. 13:34

eje75 írta:H az usa verzán meg 35-45-55-öt és tükörsimán fut 4K-ban... varázslat...biztos...
Ezekből melyik a tükörsima? :D Mert ha bármelyik, akkor tényleg varázslat vanik...

Egyébként most utánanéztem, 2 főverzióval ezelőtt is jobban futott már a Zelda, én meg sokkal korábban ténylegesen sima 60 frémmel toltam. Most visszaesett a teljesÍtmény, a hasznos updateknek hála. Mindenesetre én ebbe többe energiát nem teszek, a Switchet verő locked 30 fps 8K -ban is meglenne, kikapcsolt gép mellett.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #35171 2019.01.06. 13:35

Moby írta:Nemtudom, nekem fél óra volt. Igaz csak 1 komponens kellett hozzá, de az emuláció tökéletes!
Spoiler
Kép
Haaagyjuk már ezt az ordenáré BULLSHITET! :mf2: Jó játékot!

szerk: BTW én hamarabb posztoltam a tiédnél szebben és jobban működő verzióról a képet, több pénzem is maradt 100k+ val. :nezze: Ja és nem adtam a Nindendo geciknek egy fillért se, ez mindennél fontosabb.
Avatar
Moby

Hozzászólás #35172 2019.01.06. 13:35

DanielT írta:Mivel nagyon nem volt jobb dolgom és az Alza is zárva.
Nem, az alza nyitva van, ezt biztosan tudom, de azt a 60fps-t mindenestre a jótêkony homály fedi :DDD
Avatar
eje75

Hozzászólás #35173 2019.01.06. 13:38

DanielT írta:Ezekből melyik a tükörsima? :D Mert ha bármelyik, akkor tényleg varázslat vanik...

Egyébként most utánanéztem, 2 főverzióval ezelőtt is jobban futott már a Zelda, én meg sokkal korábban ténylegesen sima 60 frémmel toltam. Most visszaesett a teljesÍtmény, a hasznos updateknek hála. Mindenesetre én ebbe többe energiát nem teszek, a Switchet verő locked 30 fps 8K -ban is meglenne, kikapcsolt gép mellett.
Ezt már megbeszéltük... ha nem íratnám ki az fps-t nem tudnám mennyivel megy, mert nem érzem a különbséget...csak azt érzem, hogy nem szaggat, simán fut, nem akad meg...
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #35174 2019.01.06. 13:52

Moby írta:Nemtudom, nekem fél óra volt. Igaz csak 1 komponens kellett hozzá, de az emuláció tökéletes!
Spoiler
Kép
mehh, el is feledtem, hogy kodot adnak cartridge helyett :(
de amugy: :eljen:
Avatar
eje75

Hozzászólás #35175 2019.01.06. 13:55

SlickAdam írta:mivel iranyitod? gyroscope remelem van, mert anelkül fogalmam sincs milyen gannyal fogod csinalni a shrine-okat, meg a nyilazas is 1970 gyro rasegites nelkül... :rolleyes:
girsozkóp? gány? ne ijessz meg, eddig ment minden shrine tökéletesen...a nyilazás meg a jó öreg szememmel... később bedurvul?? :wilting:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #35176 2019.01.06. 13:55

SlickAdam írta:mehh, el is feledtem, hogy kodot adnak cartridge helyett :(
de amugy: :eljen:
Milyen érdekes, hogy a Nintendo egy sunyi tetű féreg! :miaz:
Avatar
eje75

Hozzászólás #35177 2019.01.06. 13:57

Moby írta:Nemtudom, nekem fél óra volt. Igaz csak 1 komponens kellett hozzá, de az emuláció tökéletes!
Spoiler
Kép
Nézdmár meg, hogyha a bal kart lehúzod, MK8-ban, akkor nálad is lecsatlakozik a kontroller? :banplz:
Avatar
eje75

Hozzászólás #35178 2019.01.06. 13:58

DanielT írta:Milyen érdekes, hogy a Nintendo egy sunyi tetű féreg! :miaz:
Ez mondjuk tényleg érthetetlen.. mennyi lehet egy ilyen xar ára? 66,42 Ft/db? Több nemigen...
Avatar
Moby

Hozzászólás #35179 2019.01.06. 13:59

SlickAdam írta:mehh, el is feledtem, hogy kodot adnak cartridge helyett :(
de amugy: :eljen:
én is arra számítottam, hogy becserélem zeldára, de így sem tragédia. Hónapokig itt hempergett Botondé, rá se néztek, ezen meg mióta elindítottam a kartot, nem bírom a kezükből kitépni.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #35180 2019.01.06. 14:04

eje75 írta:Ez mondjuk tényleg érthetetlen.. mennyi lehet egy ilyen xar ára? 66,42 Ft/db? Több nemigen...
Érthető ez, látod Moby is el akarta adni. Aztán most, hogy nem tudja, nem is baj lényegében. Mondom, Nindendo agy-éc bejátszik és pusztÍt.
Avatar
Moby

Hozzászólás #35181 2019.01.06. 14:06

eje75 írta:Nézdmár meg, hogyha a bal kart lehúzod, MK8-ban, akkor nálad is lecsatlakozik a kontroller? :banplz:
Mit csináljak a mivel? :D
Dokkolva van tévén, a kölkek meg osztottképernyőn kartolnak a két joyconnal. Nem csarlakozik le semmi :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #35182 2019.01.06. 14:10

DanielT írta:Érthető ez, látod Moby is el akarta adni. Aztán most, hogy nem tudja, nem is baj lényegében. Mondom, Nindendo agy-éc bejátszik és pusztÍt.
Még sok konzolbundlit kéne vegyek, hogy annyi kód rohadjon rám, mint a steam fiókom negyede.
A tizedének :DD
Avatar
DanielT

Hozzászólás #35183 2019.01.06. 14:12

Moby írta:Még sok konzolbundlit kéne vegyek, hogy annyi kód rohadjon rám, mint a steam fiókom negyede.
A tizedének :DD
Mondomén. BÁRMIT és BÁRHOGY meg kell indokolni, ha Nintendo gépet vesz valaki. Régen mondtam, hogy rosszabbak mint az Apple szektások.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #35184 2019.01.06. 14:14

DanielT írta:Mondomén. BÁRMIT és BÁRHOGY meg kell indokolni, ha Nintendo gépet vesz valaki. Régen mondtam, hogy rosszabbak mint az Apple szektások.
engedd el frank, engedd eeeeeeeeeeel! :idiota:
Avatar
Moby

Hozzászólás #35185 2019.01.06. 14:16

DanielT írta:Mondom. BÁRMIT és BÁRHOGY meg kell indokolni, ha Nintendo gépet vesz valaki. Régen mondtam, hogy rosszabbak mint az Apple szektások.
Nem én keresen itt az indokokat, meg gyártom az elméleteket, max reagálok rájuk. Közben meg csendben tökéletesítgetem az emulációt :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #35186 2019.01.06. 14:16

SlickAdam írta:engedd el frank, engedd eeeeeeeeeeel! :idiota:
IDEGBE' VAGYOK MÓNIKA! :idiota:
Avatar
Moby

Hozzászólás #35187 2019.01.06. 14:19

DanielT írta:IDEGBE' VAGYOK MÓNIKA! :idiota:
Felesleges. Zeldázni akartam, hát vetettem micsuval egy gépet magamnak. Ennyi történt.
Köszmicsumégegyszer!
:banplz:
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #35188 2019.01.06. 14:54

eje75 írta:Hát nemtom...csak azt, hogy felraktam külön is a cemut és felrakta az USB Helper is a saját emulator mappájába... Ha futtatom a "külön" cemu-n az eu verzát ugyazon a beállításon 15-20 fps-t kapok 1080p-n .... az usa verzán meg 35-45-55-öt és tükörsimán fut 4K-ban... varázslat...biztos... az Eu verza dlc-vel még elindulni se hajlandó... leszedem a dlc-t, dadogva, de elindul...ezeket a fasz se érti miért van...nálam...mert másnak meg megy dlc-vel is, ugyanez a verza... Mario Kart 8 4-ban suhan, néha kicsit beszaggat, de egyébként 50-60 fps...megy a lokal multi osztott képernyőn a gyerekkel...nagy móka...viszont ha a main kontrolleren a bal kart LEFELÉ meghúzod, lecsatlakozik a kontoller..... a másik kontroller nem csinálja.....ez mi a faxért van? ki tudja...
Valószínűleg a game profile-ban elba*tal valami beállítást. Mindegy, a lényeg, hogy most megy.
Nálam EU van dlc-vel maxra frissítve, és fut 45-60 között fos procival (4670k 3,4), ezért inkább 30-ra lockolom.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #35189 2019.01.06. 15:35

Moby írta:Felesleges. Zeldázni akartam, hát vetettem micsuval egy gépet magamnak. Ennyi történt.
Köszmicsumégegyszer!
:banplz:
Spoiler
Kép
Avatar
eje75

Hozzászólás #35190 2019.01.06. 15:36

Greyfox írta:Valószínűleg a game profile-ban elba*tal valami beállítást. Mindegy, a lényeg, hogy most megy.
Nálam EU van dlc-vel maxra frissítve, és fut 45-60 között fos procival (4670k 3,4), ezért inkább 30-ra lockolom.
Szerintem itt arra gondolsz, hogy vszinűleg másként nyomtam a CRTL-C, CTRL-V-t...na merthogy mindkettőt a yt videó alól másoltam... vádaskodsz itt, ahelyett, hogy megírtad volna az EU verzád számát... nekem most USA v208-van, a srácnak meg EU v208... nekem EU v97 jött le a WUH-ról, és USA v208.... szerintem az EU v97 és EU v208 között azért van különbség, az USA v208 és EU v208 között nyilván csak annyi, amit írtál...
Avatar
eje75

Hozzászólás #35191 2019.01.06. 15:44

DanielT írta:Mivel nagyon nem volt jobb dolgom és az Alza is zárva.

IMG_20190106_122908.jpg
EZ milyen verza? Csak kíváncsiságból kérdezem.... :beka2:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #35192 2019.01.06. 15:51

Botond írta:Ádámnak abban igaza van, hogy alapvetően ez az egész az élményről szól, és nekem teljesen más élményt ad ez a kis hulladék, mint a nagy gépek. Skyrim is most indult el, pedig minimum még három platformra megvan, de most ezen a szutykon indult meg, mert csak. Talán mert ezen tudok a legkényelmesebben szemüveg nélkül játszani, ami nekem ég és föld. Vettem egy laptop asztalt, arra felállítom a képernyőt, aztán magam mellett fekvő kezekben a joycon és relaxálva gémingelek. Mostanra már át tudok arra is állni, hogy itt fordítva van az a-b és x-y kiosztás, meg ilyenek. Egyszerűen csak adja a funt. Civ6 még mindig superiorabb ipaden, de amik nincsenek ipaden, azok nagyon leadják ezen a kis herkentyűn. Csak időm nincs még mindig, szóval skyrim az kb annyi lesz, hogy amikor a 2019es géminggel számolunk el, akkor majd nem csak a dió3 végigtolást switchen tudom majd említeni, hanem a skyrimot is. Feltéve, hogy idén végigérek rajta.
Nem lenne ez a 10 centire látok szemüveg nélkül skillem, akkor én is kiröhögném az egészet meg az ipad géminget is, hidd el. De van. Nekem ez a 10 centiről 6-10 collt nem váltja ki a 120 col 16k se, mert ahhoz fel kell rakni a szemüvegem és az fárasztja a szemem egy idő után. Evvan.
Hogy jön ki az a 10 centi? Kihagytad a szelfibotot, ami belógatja az arcodba lógatja a kijelzőt? Nagyon nem tudom ezt kényelmes setupként elképzelni. Kérek egy videót arról, ahogy a switchezel!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #35193 2019.01.06. 15:54

eje75 írta:EZ milyen verza? Csak kíváncsiságból kérdezem.... :beka2:
USA V208 peccsel, USBHelperrel szedve.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #35194 2019.01.06. 15:56

Zóanagyvarázsló írta:Hogy jön ki az a 10 centi? Kihagytad a szelfibotot, ami belógatja az arcodba lógatja a kijelzőt? Nagyon nem tudom ezt kényelmes setupként elképzelni. Kérek egy videót arról, ahogy a switchezel!
A Joycon setupjáról már sikerült képet szereznem...

Spoiler
Kép
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #35195 2019.01.06. 16:07

DanielT írta:A Joycon setupjáról már sikerült képet szereznem...

Spoiler
Kép
Na, ezt így már elhiszem! :idiota:
Avatar
eje75

Hozzászólás #35196 2019.01.06. 17:09

SlickAdam írta:mivel iranyitod? gyroscope remelem van, mert anelkül fogalmam sincs milyen gannyal fogod csinalni a shrine-okat, meg a nyilazas is 1970 gyro rasegites nelkül... :rolleyes:
Noob kérdés, de most nincs kedvem túrni....Minden fegyó széthullik? Vagy van egy szint amitől nem qródik szét? Pöttyet idegesít...
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #35197 2019.01.06. 17:36

eje75 írta:Noob kérdés, de most nincs kedvem túrni....Minden fegyó széthullik? Vagy van egy szint amitől nem qródik szét? Pöttyet idegesít...
szét. (nagyon) kesöbb a Master Sword mar nem tud eltörni. vagyis de, "eltörik", viszont egy idö utan "ujratöltödik".
majd megszokod. van eleg fegyo. nemigen volt vele gondom. max amikor egy kemeny harcolos shrine-ban sorra törtek elfele. de azokba sose agyatlanul mesz, szal...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #35198 2019.01.06. 17:50

"The lengths people go to defend an utterly broke / stupid mechanic like this... it's amazing."

Nintendóóóóééééccccccccccccccc. Megint. Csak bejön hozzá a Zeldaéc, ami meg a legsúlyosabb válfaja.

Eje: Graphics Packoknál van olyan, hogy "cheats" ott kapcsold be az infinite weapons-t, hátha ezt orvosolja ilyen hülye név alatt.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #35199 2019.01.06. 17:57

DanielT írta:"The lengths people go to defend an utterly broke / stupid mechanic like this... it's amazing."

Nintendóóóóééééccccccccccccccc. Megint. Csak bejön hozzá a Zeldaéc, ami meg a legsúlyosabb válfaja.

Eje: Graphics Packoknál van olyan, hogy "cheats" ott kapcsold be az infinite weapons-t, hátha ezt orvosolja ilyen hülye név alatt.
ki vedi itten, frank? :)
de ha bekapcsolja a cheat-et, akkor vilagi csira. szar(?) mechanika, de azzal lett tervezve, kesz. söt, ugy latom az esöt is kikapcsoljak egyesek. ennyi balfaszt, lol.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #35200 2019.01.06. 18:45

Moby írta:A végefelé járok a GTAV-nek, és egyre csak az jár a fejemben, hogy tragikus kimenetelű gyomorrontást szenvedhettek ezek a kibaszott zsenik, aminek eredményeképp kifosták az egyvelőjüket, pont mielőtt az rdr2-t kezdték csinálni :( Emberi léptékben nincs olyan folyamat, aminek ebből a játéktörténelmi remekmű megalkotásábóll abba shitstormba transzformálta őket. Csak ez, vagy valami ehhez nagyon hasonló.
Erre még annyit, hogy nekem az Uncharted 4-gyel kapcsolatban ugyanez a véleményem, de te azt imádtad...

Rockstar, Naughty Dog, ezek a már már isteni státuszba emelt fejlesztők a saját műfajukban legalább 10x akkora királyoknak érzik magukat, mint az egészséges lenne. És ebből születik az alábbi jelenség, csak 20-30-60 órára nyújtva:

phpBB [media]
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #35201 2019.01.06. 19:05

DanielT írta:Erre még annyit, hogy nekem az Uncharted 4-gyel kapcsolatban ugyanez a véleményem, de te azt imádtad...

Rockstar, Naughty Dog, ezek a már már isteni státuszba emelt fejlesztők a saját műfajukban legalább 10x akkora királyoknak érzik magukat, mint az egészséges lenne. És ebből születik az alábbi jelenség, csak 20-30-60 órára nyújtva:

Háááát azért az uc.. te már a 3-tól kikészültél, pedig az is nagyon rendben volt. A 4-ről még nem nyilatkozom. :)
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #35202 2019.01.06. 19:20

Greyfox írta:Háááát azért az uc.. te már a 3-tól kikészültél, pedig az is nagyon rendben volt. A 4-ről még nem nyilatkozom. :)
Sőt, a 2-t se játszotta annyit, mint az 1-et.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #35203 2019.01.06. 19:30

Greyfox írta:Háááát azért az uc.. te már a 3-tól kikészültél, pedig az is nagyon rendben volt. A 4-ről még nem nyilatkozom. :)
Tökéletes példa pedig a 3! Ugyanis a saját fingjuk szagolgatása és a fiatal Drake és Sully utolsó hónaljszálának fizikájának tökélyre csiszolása közben azt is kiadták úgy, hogy a teliberáncolt CÉLZÁS NEM MŰKÖDÖTT. A két átvezető és mászás között megmaradt utolsó core gameplay mechanika! Ami miatt játszhatatlan és idegesítő volt, ez készített ki! Teljes identitászavarban vannak ezek már régen.

"So much so that developers Naughty Dog, who initially said the alterations were a concession towards realism, eventually got some long-time fans of the game into their offices to help fix things. Explain to the developers, who thought the new system was awesome, why so many people actually playing the game hated it."

SZÓ SZERINT itt az RDR2 receptje, sok évvel korábban. Teljes cikk.

Leáldozik itt nagyon sok mindennek.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #35204 2019.01.06. 19:31

Zóanagyvarázsló írta:Sőt, a 2-t se játszotta annyit, mint az 1-et.
A rühes havas környezet miatt. :nezze: Hogy én azt mennyire utálom mindenben... Ha már itt tartunk a Last of Us-ban is, de egyébként tényleg mindenben. Hó = BÖE.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #35205 2019.01.06. 20:05

DanielT írta:A rühes havas környezet miatt. :nezze: Hogy én azt mennyire utálom mindenben... Ha már itt tartunk a Last of Us-ban is, de egyébként tényleg mindenben. Hó = BÖE.
elokeressem a kutagi, cell,ps3om isten uc2 rivjudat :P
Avatar
Moby

Hozzászólás #35206 2019.01.06. 20:19

Greyfox írta:Háááát azért az uc.. te már a 3-tól kikészültél, pedig az is nagyon rendben volt. A 4-ről még nem nyilatkozom. :)
A 4 messze a valaha készített legjobb uc szvsz.
Avatar
Moby

Hozzászólás #35207 2019.01.06. 20:19

Micsu írta:ps3om
Megint kezdi... :mf2:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #35208 2019.01.06. 20:20

Moby írta:Megint kezdi... :mf2:
:banplz:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #35209 2019.01.06. 20:22

Moby írta:A 4 messze a valaha készített legjobb uc szvsz.
Milyen értelemben? Játékmenetre (is)?
Avatar
Micsu

Hozzászólás #35210 2019.01.06. 20:24

Zóanagyvarázsló írta:Milyen értelemben? Játékmenetre (is)?
lopakodas legalabb annyival jobb h lehet fuben kuszni, elozo reszekben atom gagyi vt

Vissza: “Leáldozott.hu”