A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Moby

Hozzászólás #35071 2019.01.04. 00:01

Kaptam ma egy ilyet, meg tényleg tök fasza, hogy benne van a Blood and Truth, de két éve megy ez a "vannak még életjelek" játék, de release date az továbbra sincs... :rinya:
phpBB [media]
Avatar
Botond

Hozzászólás #35072 2019.01.04. 13:29

DanielT írta:Hét közben nálam gyakorlatilag szóba se jön a gaming és nézd meg micsoda magnificent lista ficcent! :)
És ez a hétköznap no géming úgy értendő, hogy max napi 6 óra, de AZ SEMMI SE, szóval igazándiból nincs is géming hétköznap.
De mindegy, lapozzunk, mert úgyse győztök meg, hogy a téridő görbítése nélkül egy évbe ennyi végigjátszás belefér.
Avatar
Moby

Hozzászólás #35073 2019.01.04. 13:45

Priceless, amikor lebeszélsz egy eladóval árat, helyet, mindent, és már leszervezed a napodat, hogy el tudj menni a megvásárolandó termékért a világvégére, majd az eladó közl, hogy elkelt, és bocs, hogy a cigány teves édeskurvaanyját bassza szájba az összes korrekt eladó.
És így nem lett switchem ma.
Viszont. A cemu fut kb rendesen. Merthogy kdierült, hogy a gépet a afterburner fogja. Ha fut, akkor a system process (nt kernel) felzabálja a gépet. Csodálatos. Szóval megy 30fps-en, akár 4K-ban. Mondjuk amennyire gpu-t nem kér akár 8K-ban is elfutna a notebookon, inkább proci kell neki, mint gpu. De nem sok kedvem van pécén baszkódni vele.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #35074 2019.01.04. 13:50

Botond írta:És ez a hétköznap no géming úgy értendő, hogy max napi 6 óra, de AZ SEMMI SE, szóval igazándiból nincs is géming hétköznap.
De mindegy, lapozzunk, mert úgyse győztök meg, hogy a téridő görbítése nélkül egy évbe ennyi végigjátszás belefér.
Napi 0 perc gaming, egyszerűen mikor hazaérek, nincs energiám/kedvem gémet indítani. Nem mintha annyira elfáradnék, csak valahogy ez van. Kb ahogy Zó is írta, rá kell venni magam és ez hétvégén jobban megy.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #35075 2019.01.04. 13:54

Moby írta:Priceless, amikor lebeszélsz egy eladóval árat, helyet, mindent, és már leszervezed a napodat, hogy el tudj menni a megvásárolandó termékért a világvégére, majd az eladó közl, hogy elkelt, és bocs, hogy a cigány teves édeskurvaanyját bassza szájba az összes korrekt eladó.
És így nem lett switchem ma.
Viszont. A cemu fut kb rendesen. Merthogy kdierült, hogy a gépet a afterburner fogja. Ha fut, akkor a system process (nt kernel) felzabálja a gépet. Csodálatos. Szóval megy 30fps-en, akár 4K-ban. Mondjuk amennyire gpu-t nem kér akár 8K-ban is elfutna a notebookon, inkább proci kell neki, mint gpu. De nem sok kedvem van pécén baszkódni vele.
Nálam mé' nem fogja az Afterburner? Az a program egy telibevert áldás, a rivatunerrel kiegészítve a tükör 16.6ms frém záloga. Na mindegy, tessék, simán fut látod.

Megértem, hogy nem akarsz vele baszkódni, amikor az alternatíva olyan vonzó és seamless, mint a leírt keresdekelmi tranzakció. :banplz:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #35076 2019.01.04. 14:12

Moby írta:Priceless, amikor lebeszélsz egy eladóval árat, helyet, mindent, és már leszervezed a napodat, hogy el tudj menni a megvásárolandó termékért a világvégére, majd az eladó közl, hogy elkelt, és bocs, hogy a cigány teves édeskurvaanyját bassza szájba az összes korrekt eladó.
És így nem lett switchem ma.
Viszont. A cemu fut kb rendesen. Merthogy kdierült, hogy a gépet a afterburner fogja. Ha fut, akkor a system process (nt kernel) felzabálja a gépet. Csodálatos. Szóval megy 30fps-en, akár 4K-ban. Mondjuk amennyire gpu-t nem kér akár 8K-ban is elfutna a notebookon, inkább proci kell neki, mint gpu. De nem sok kedvem van pécén baszkódni vele.
ennyire nem megy hogy nem futja újra? :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #35077 2019.01.04. 14:13

Micsu írta:ennyire nem megy hogy nem futja újra? :D
Szerintem a gaming szögre akasztásának bejelentését megelőzhette egy ELMŰ utolsó felszólítás. :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #35078 2019.01.04. 14:23

Micsu írta:ennyire nem megy hogy nem futja újra? :D
Hája. A segély utolsó morzsáit belesütöttük a karácsonyi bejglibe :(
Avatar
Moby

Hozzászólás #35079 2019.01.04. 14:31

DanielT írta:Szerintem a gaming szögre akasztásának bejelentését megelőzhette egy ELMŰ utolsó felszólítás. :banplz:
Azon már réééééégen túlvagyunk! Már az adósságbehajtókkal egyezkedem, szóval aki pár forinttal megsegítene egy nehéz sorsú család mindennapjait, az ne fogja vissza magát az ünnepek elteltével sem, privátban adom is a számlaszámot!
Avatar
Micsu

Hozzászólás #35080 2019.01.04. 14:39

Moby írta:Azon már réééééégen túlvagyunk! Már az adósságbehajtókkal egyezkedem, szóval aki pár forinttal megsegítene egy nehéz sorsú család mindennapjait, az ne fogja vissza magát az ünnepek elteltével sem, privátban adom is a számlaszámot!
lenne switchem neked adnám eskü :beka3:
Avatar
Botond

Hozzászólás #35081 2019.01.04. 14:46

Moby írta:Azon már réééééégen túlvagyunk! Már az adósságbehajtókkal egyezkedem, szóval aki pár forinttal megsegítene egy nehéz sorsú család mindennapjait, az ne fogja vissza magát az ünnepek elteltével sem, privátban adom is a számlaszámot!
Mennyit fogyaszt a két új autó? Csak hogy kb mennyi benzinpénzt küldjünk... :vigyor3:
Avatar
Moby

Hozzászólás #35082 2019.01.04. 14:55

Botond írta:Mennyit fogyaszt a két új autó? Csak hogy kb mennyi benzinpénzt küldjünk... :vigyor3:

Sokat-sokat! A köv garnitúra már vellanyos lesz, abban a öt-hat évben meg céges szinten kitapasztaljuk a melyikmilyent, oda idén már jönnek az elsők, meg indul a napelemezés. Meg talán addig az árak is mérséklődnek. Addig viszont győhetnek az adományok!
Avatar
Moby

Hozzászólás #35083 2019.01.04. 14:59

Micsu írta:lenne switchem neked adnám eskü :beka3:
ó ez nem lehet probléma! Veszel, akkor lesz, és nekem tudod adni! That’s it! :banplz:
Avatar
Botond

Hozzászólás #35084 2019.01.04. 15:04

Moby írta:Sokat-sokat! A köv garnitúra már vellanyos lesz, abban a öt-hat évben meg céges szinten kitapasztaljuk a melyikmilyent, oda idén már jönnek az elsők, meg indul a napelemezés. Meg talán addig az árak is mérséklődnek. Addig viszont győhetnek az adományok!
Nekem az új CRV bassza a fantáziám, hogy villanyautó, amiben ott a benzinmotor, aggregátornak, de sajna azt látom a tesztekben, hogy a konstans töltés miatt annyira kicsi az aksi, hogy nincs zöldrendszám. Úgyhogy "csak" annyi az előnye a mindjárt hat éves CRV-mmel szemben, hogy nem 9-10et eszik, hanem ötöt. Új autót tíz évre veszek, szóval nekem is van még négy évem merengeni, hogy mi legyen, eljött a villany ideje, avagy sem.
Mondjuk nyilván ha zöld rendszámmal is megoldható lett volna az aggregátoros CRV akkor impulzusvásárlás mindent felül írt volna. :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #35085 2019.01.04. 15:07

Moby írta:ó ez nem lehet probléma! Veszel, akkor lesz, és nekem tudod adni! That’s it! :banplz:
gondold már el milyen visszhangja lenne ha én switchet vennék, még rosszabb lenne mint DT boi fanboysága :banplz:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #35086 2019.01.04. 15:08

Botond írta:Nekem az új CRV bassza a fantáziám, hogy villanyautó, amiben ott a benzinmotor, aggregátornak, de sajna azt látom a tesztekben, hogy a konstans töltés miatt annyira kicsi az aksi, hogy nincs zöldrendszám. Úgyhogy "csak" annyi az előnye a mindjárt hat éves CRV-mmel szemben, hogy nem 9-10et eszik, hanem ötöt. Új autót tíz évre veszek, szóval nekem is van még négy évem merengeni, hogy mi legyen, eljött a villany ideje, avagy sem.
Mondjuk nyilván ha zöld rendszámmal is megoldható lett volna az aggregátoros CRV akkor impulzusvásárlás mindent felül írt volna. :D
ne aggód mire oda juttok vagy jóval szigorúbb lesz a zöld rendszám vagy semmi előnye nem lesz :D
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #35087 2019.01.04. 15:50

Moby írta:Azon már réééééégen túlvagyunk! Már az adósságbehajtókkal egyezkedem, szóval aki pár forinttal megsegítene egy nehéz sorsú család mindennapjait, az ne fogja vissza magát az ünnepek elteltével sem, privátban adom is a számlaszámot!
bocs, a patreon zsozsot handrás kapja. jo arc, meg az elektromos auto a jövö, nem a zelda, szal...
Avatar
Moby

Hozzászólás #35088 2019.01.04. 15:56

SlickAdam írta:bocs, a patreon zsozsot handrás kapja. jo arc, meg az elektromos auto a jövö, nem a zelda, szal...
Adományról volt szó, nem kurválkodásról! Nekem családom van! :felkialtas:
Avatar
Moby

Hozzászólás #35089 2019.01.04. 16:12

Micsu írta:gondold már el milyen visszhangja lenne ha én switchet vennék, még rosszabb lenne mint DT boi fanboysága :banplz:
nyugi, a mi titkunk marad! :kuss:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #35090 2019.01.04. 16:21

Moby írta:nyugi, a mi titkunk marad! :kuss:
Hiába titikolóztok, a következő Switchedet már úgyis be fogja lengeni a gyanú, hogy valójában tudjukkitől van.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #35091 2019.01.04. 16:25

Zóanagyvarázsló írta:Hiába titikolóztok, a következő Switchedet már úgyis be fogja lengeni a gyanú, hogy valójában tudjukkitől van.
halo warst mikor kezdjuk, tukkon ulve varom mostanaban ugy is eleg jokat jatszottam kell csalodas is :B
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #35092 2019.01.04. 16:26

aabyssx írta:Ráraktam wishlistre.
Ha nem zavar a másik kliens, napokon belül ingyenes lesz a What Remains of Edith Finch.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #35093 2019.01.04. 16:29

Micsu írta:halo warst mikor kezdjuk, tukkon ulve varom mostanaban ugy is eleg jokat jatszottam kell csalodas is :B
Majd Super Smash Bros. közben megbeszéljük!

Jövő héten a legtöbb nap nekem megfelel. Majd átállítom magam online-ra Steamen, és akkor ott rám tudsz írni, ha jó úgy.
Avatar
eje75

Hozzászólás #35094 2019.01.04. 16:36

Moby írta:Viszont. A cemu fut kb rendesen.
Egy világi fasz vagyok, de segíts már nekem plz. hogy anyámba kell ezt a cemu-t elindítani... Világ életemben szarrá hackeltem mindenemet, de ezt a xart nem tudom elindítani... Amióta a Wii USB Helper nem indul nincs Mario Cart a kölöknek... Az USB Helperen ment mint az állat, de se az, se ez a Cemu nem indul.. YT-on is néztem több videót is de akkor se... Nincs valami method amivel neked ment?
Avatar
Micsu

Hozzászólás #35095 2019.01.04. 16:42

Zóanagyvarázsló írta:Majd Super Smash Bros. közben megbeszéljük!

Jövő héten a legtöbb nap nekem megfelel. Majd átállítom magam online-ra Steamen, és akkor ott rám tudsz írni, ha jó úgy.
varjal, en meg nem ilyen koran gondoltam de ok irok mikor mar rakeszultem :P
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #35096 2019.01.04. 17:15

Micsu írta:varjal, en meg nem ilyen koran gondoltam de ok irok mikor mar rakeszultem :P
Nem muszáj a jövő héten. Legalább több időm jut artyra és egyéb multira, ha előkerül.
Avatar
Moby

Hozzászólás #35097 2019.01.04. 17:17

eje75 írta:Egy világi fasz vagyok, de segíts már nekem plz. hogy anyámba kell ezt a cemu-t elindítani... Világ életemben szarrá hackeltem mindenemet, de ezt a xart nem tudom elindítani... Amióta a Wii USB Helper nem indul nincs Mario Cart a kölöknek... Az USB Helperen ment mint az állat, de se az, se ez a Cemu nem indul.. YT-on is néztem több videót is de akkor se... Nincs valami method amivel neked ment?
Ó dehogynem. Nagyon mély hakkolás eredménye jutatott el a futásig: rákattintottam duplán az ikonjára :D Viszont asse tudom mi az a USB helper.
Avatar
eje75

Hozzászólás #35098 2019.01.04. 18:07

Moby írta:Ó dehogynem. Nagyon mély hakkolás eredménye jutatott el a futásig: rákattintottam duplán az ikonjára :D Viszont asse tudom mi az a USB helper.
Na...ez alapján felraktam...ami azért érdekes mert kb 2 hónapja szenvedek vele és nem ment... mindent így csináltam eddig is a reddit fórum alapján, de az istenért nem indult...lehet, hogy a title key szerver volt xar... fasz tudja... most megy, és tölti a zeldát...
Avatar
Moby

Hozzászólás #35099 2019.01.04. 18:45

eje75 írta:Na...ez alapján felraktam...ami azért érdekes mert kb 2 hónapja szenvedek vele és nem ment... mindent így csináltam eddig is a reddit fórum alapján, de az istenért nem indult...lehet, hogy a title key szerver volt xar... fasz tudja... most megy, és tölti a zeldát...
közben én is megoldottam a cenut: rendeltem egy switchet. Micsu kártyájával! :D
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #35100 2019.01.04. 19:10

Moby írta:közben én is megoldottam a cenut: rendeltem egy switchet. Micsu kártyájával! :D
csak zeldazni? DK:TF-et is nezd meg, ha kimaradt WiiU-n. nem nagyon van jobb "2D"-s platformer jelenleg
Avatar
Moby

Hozzászólás #35101 2019.01.04. 19:32

SlickAdam írta:csak zeldazni? DK:TF-et is nezd meg, ha kimaradt WiiU-n. nem nagyon van jobb "2D"-s platformer jelenleg
Bayonetta2 is kimaradt, és olcsón megy már azóta ahogy nézegetem. Meg ugye Luigi's Mansion 3, meg metroid4, de legfőképpen azért, mert kurvára megbántam, hogy eladtam az előzőt, csak azért, mert a gyerkőcöket nem érdekelte. Közel 1 éve pörgött le a Zelda, de nem tudok szabadulni tőle. És nem úgy, mint a fromjátékoktól. Ez nem múlik. Meg lehet, hogy nálunk is classic marióval kéne bekínálni őket, és akkor nekik is menne, de az odyssey nem izgatta őket egyáltalán. A végére mondjuk én is untam má, kissé túl van szopva az a játék.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #35102 2019.01.04. 19:40

Moby írta:Bayonetta2 is kimaradt, és olcsón megy már azóta ahogy nézegetem.
marmint hasznaltan? mer' ugye az elsö resz kod formajaban van mellekelve a 2 in 1 tokban
Avatar
Moby

Hozzászólás #35103 2019.01.04. 19:43

SlickAdam írta:marmint hasznaltan? mer' ugye az elsö resz kod formajaban van mellekelve a 2 in 1 tokban
Az első rész nem érdekel. Megvan is van pécére de sosem indítottam el. Anno lement párszor.
Avatar
Botond

Hozzászólás #35104 2019.01.04. 20:12

Moby írta:közben én is megoldottam a cenut: rendeltem egy switchet. Micsu kártyájával! :D
Remélem diabló editiont, mert ha nem életed végéig bánni fogod, ha egyszer meglátod mekkora jóság az switchen.
Avatar
Moby

Hozzászólás #35105 2019.01.04. 20:55

Botond írta:Remélem diabló editiont, mert ha nem életed végéig bánni fogod, ha egyszer meglátod mekkora jóság az switchen.
Mármint a játék? Az kaható külön is. A diablo edísön 126k az alzában, 106-ért meg megvettem az utolsó mario kart 8 deluxe-os bundlit. Kicsit baszatom vele, elpattintom egy tizesért, 96-ban volt a gép.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #35106 2019.01.04. 21:19

Moby írta:Mármint a játék? Az kaható külön is. A diablo edísön 126k az alzában, 106-ért meg megvettem az utolsó mario kart 8 deluxe-os bundlit. Kicsit baszatom vele, elpattintom egy tizesért, 96-ban volt a gép.
Lenyűgöző deal, remélem lehet még kapni! Van NON-STOP Switch bolt? :fogmosas:
Avatar
Moby

Hozzászólás #35107 2019.01.04. 21:25

DanielT írta:Lenyűgöző deal, remélem lehet még kapni! Van NON-STOP Switch bolt? :fogmosas:
Nem ott írtam, hogy az utolsót vittem el??? ELKAPKODTÁK! :nezze:
Ha nem is lenyűgöző deal, ahhoz elég jó volt, hogy ne kelljen idióta baromállatokkal egyezkedjek azon, hogy tehetek-e pénzt a zsebükbe.
Avatar
Botond

Hozzászólás #35108 2019.01.04. 22:01

Moby írta:Nem ott írtam, hogy az utolsót vittem el??? ELKAPKODTÁK! :nezze:
Ha nem is lenyűgöző deal, ahhoz elég jó volt, hogy ne kelljen idióta baromállatokkal egyezkedjek azon, hogy tehetek-e pénzt a zsebükbe.
Kezdőszett.
Avatar
Moby

Hozzászólás #35109 2019.01.04. 22:30

Assassin's Creed - Freedom Cry lepörgött.

Eredetileg BlackFlaget akartam újratolni, aztán rájöttem, hogy ez is megvan, és még nem pörgött sosem. Kitűnő választásnak bizonyult.
+ A BF a hossza miatt nem pörgött volna le, múltidézésnek, és régi AC-nek ez a hossz sokkal-sokkal jobban esett
+ Kvázi prevgen létére még mindig szép, és ez a karibi helyszín még mindig gecijó
+ Adéwalé milliószor érdekesebb karakter mint az a senkiházi Edward Kenway
+ A főhős miatt eléggé kimutat a mindenkori AC gerincből a sztori (legalábbis a motiváció tekintetében), emiatt kissé egyedi, bár majdnem ugyanez megtörtént több másik AC kisrészben is
+ Nekem még mindig nagyon bejön a régi AC mechanika is, ha a harc geciszar is benne
- Még mindig ugyanolyan kibaszottul ostoba az AI, mint minden AC-ben, beleértve az újakat is, amiről ódákat zengenek, és már sosem fogom megérteni az okát (ok, harcban kicsit jobban figyel az új, ettől még ugyanolyan fos gépies szkriptelt ostoba szar)

Jól szórakoztam/10.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #35110 2019.01.05. 11:19

phpBB [media]

Csak boltba mentem de egy Swiftes nő olyat broadside-olt előttem a lakó-pihenő övezetben, hogy öröm volt nézni.
Avatar
eje75

Hozzászólás #35111 2019.01.05. 11:20

Moby írta:közben én is megoldottam a cenut: rendeltem egy switchet. Micsu kártyájával! :D
Lehet, hogy nálam is ez lesz... Felraktam a Cemut de qwa szarul fut... Nézegetem a YT
-n a 60fps perfection videókat, felrakom a cuccokat, amik a leírásban vannak, elinditom : menüben 30, a játékban statikus képernyőn 20, mozgás közben 15 fps-em van... Tegnap este 9 óta gecizek vele, de nem bírom megoldani... Micsu, mi a kártya számod? Wait! Van egy jobb megoldás! Hagyom a gecibe, és a gyerek meg forzázzon a p. csába... Qwa Nintendo... Még lopni se tudok tőlük :boxer:
Avatar
eje75

Hozzászólás #35112 2019.01.05. 11:22

eje75 írta:Lehet, hogy nálam is ez lesz... Felraktam a Cemut de qwa szarul fut... Nézegetem a YT
-n a 60fps perfection videókat, felrakom a cuccokat, amik a leírásban vannak, elinditom : menüben 30, a játékban statikus képernyőn 20, mozgás közben 15 fps-em van... Tegnap este 9 óta gecizek vele, de nem bírom megoldani... Micsu, mi a kártya számod? Wait! Van egy jobb megoldás! Hagyom a gecibe, és a gyerek meg forzázzon a p. csába... Qwa Nintendo... Még lopni se tudok tőlük :boxer:
A vicc az hogy full HD-ban és 4K-ban is 15 fps-em van... nem teljesítmény gond, valami más...
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #35113 2019.01.05. 13:05

eje75 írta:A vicc az hogy full HD-ban és 4K-ban is 15 fps-em van... nem teljesítmény gond, valami más...
Cemuhook telepítve? Fence skip aktív? BSOD gaming tutorial alapján telepítetted?
Avatar
Moby

Hozzászólás #35114 2019.01.05. 13:09

eje75 írta:A vicc az hogy full HD-ban és 4K-ban is 15 fps-em van... nem teljesítmény gond, valami más...
CemuHOOK legyen telepítve, és amikor a játék már fut, az options menüben bekapcsolod ezt a "GX2SetGPUfence skip (HACK)" izét.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #35115 2019.01.05. 14:27

Mókás nézni ezeket a kis noob emulátor próbálkozásokat... :DDD

Spoiler
Tegnap este 8-tól 01:00-ig hekkeltem a a retroarch sédereket. Olyan fél 12-kor fajult odáig a helyzet, hogy összeraktam a CRT+PS1-2 setupot referenciának. Utána egész éjjel ezen zakatolt az agyam, nyugtalanul aludtam és ezzel álmodtam. Help. :wilting:
Avatar
Moby

Hozzászólás #35116 2019.01.05. 14:33

Meséljél milyen feléd a hóhelyzet, mer mennék a szviccsér az alzába, de itt bazdmeg heréig ér már a hó :wilting: Nemtudom elinduljak-e...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #35117 2019.01.05. 14:46

Moby írta:Meséljél milyen feléd a hóhelyzet, mer mennék a szviccsér az alzába, de itt bazdmeg heréig ér már a hó :wilting: Nemtudom elinduljak-e...
2 centi járatlan területen, az úton egy szem se.
Avatar
Botond

Hozzászólás #35118 2019.01.05. 15:14

Moby írta:Meséljél milyen feléd a hóhelyzet, mer mennék a szviccsér az alzába, de itt bazdmeg heréig ér már a hó :wilting: Nemtudom elinduljak-e...
Na sikerült Micsu által utólag adott kariajeszt beszerezni? Milyen játékokkal szerelkeztél fel hozzá? Mik a közeli tervek?
Avatar
eje75

Hozzászólás #35119 2019.01.05. 15:52

Greyfox írta:Cemuhook telepítve? Fence skip aktív? BSOD gaming tutorial alapján telepítetted?
Szia! Igen ez alapján raktam fel... ami feltűnt, hogy a srácnak 23:37-nél EU v208-a van a main screen szerint a ver. 1.5.0. fut, nekem viszont az legutolsó patch futtatásával is EU v97-em van és 1.3.0 fut.... ezt az EU v208-as patch-et qwára nem találom... nincs linked hozzá?
Avatar
eje75

Hozzászólás #35120 2019.01.05. 16:01

Greyfox írta: Fence skip aktív?
A gamem profile-ban a +disableGPUFence = false" -ra gondolsz? Mert alapból azon van-...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #35121 2019.01.05. 16:02

eje75 írta:Szia! Igen ez alapján raktam fel... ami feltűnt, hogy a srácnak 23:37-nél EU v208-a van a main screen szerint a ver. 1.5.0. fut, nekem viszont az legutolsó patch futtatásával is EU v97-em van és 1.3.0 fut.... ezt az EU v208-as patch-et qwára nem találom... nincs linked hozzá?
A játék partchekkel teljesen felesleges szívni és foglalkozni. A büdös nagy pusztában rohangálsz a kisköcsöggel mindegyik verzióban.

Az meg, hogy 1.5.0 helyett 1.3.0 fut, elég wattafakk...
Avatar
eje75

Hozzászólás #35122 2019.01.05. 16:03

eje75 írta:Szia! Igen ez alapján raktam fel... ami feltűnt, hogy a srácnak 23:37-nél EU v208-a van a main screen szerint a ver. 1.5.0. fut, nekem viszont az legutolsó patch futtatásával is EU v97-em van és 1.3.0 fut.... ezt az EU v208-as patch-et qwára nem találom... nincs linked hozzá?
Csak USA V208-ast találok, de azt kizártnak tartom hogy jó legyen..
Avatar
eje75

Hozzászólás #35123 2019.01.05. 16:11

Moby írta: "GX2SetGPUfence skip (HACK)" izét.
Basszus, ezt semmilyen videóban, vagy leírásban nem láttam.... ez qwa sokat segített, így átlagban 30-50 között csapkod a frém, de gyakran beesik 15-20-ra és beszaggat mint állat... :gonosz3:
Avatar
Moby

Hozzászólás #35124 2019.01.05. 16:11

eje75 írta:Csak USA V208-ast találok, de azt kizártnak tartom hogy jó legyen..
Hát te, letöltöttem az enkórról az izót, aztán azzal megy. Nincs semmilyen peccs, verzió meg apámfasza.
Avatar
eje75

Hozzászólás #35125 2019.01.05. 16:12

DanielT írta:A játék partchekkel teljesen felesleges szívni és foglalkozni. A büdös nagy pusztában rohangálsz a kisköcsöggel mindegyik verzióban.

Az meg, hogy 1.5.0 helyett 1.3.0 fut, elég wattafakk...
Na ja...csak nem mind1 hogy 11 vagy 60 fps-el... faszom, de unom...öreg vagyok már ehhez...
Avatar
Moby

Hozzászólás #35126 2019.01.05. 16:13

eje75 írta:Basszus, ezt semmilyen videóban, vagy leírásban nem láttam.... ez qwa sokat segített, így átlagban 30-50 között csapkod a frém, de gyakran beesik 15-20-ra és beszaggat mint állat... :gonosz3:
Nálam is ugyanolyan csapkodós szar, szóval végül így kötöttem ki az alzán tegnap. Biztos be lehetne ezt reszelgetni faszára, de nekem nincs kanalam már ilyenekkel buzizni. Időbe nem fér bele.
Avatar
eje75

Hozzászólás #35127 2019.01.05. 16:19

Moby írta:Nálam is ugyanolyan csapkodós szar, szóval végül így kötöttem ki az alzán tegnap. Biztos be lehetne ezt reszelgetni faszára, de nekem nincs kanalam már ilyenekkel buzizni. Időbe nem fér bele.
Jaaaaa..... Én meg úgy káromkodtam az este, mind a Zöld Marczi betyár, mikor akasztani vitték: még az elektromos fogkefét is meghackeltem, nem igaz, hogy ezt a szart nem bírom...akkor nem velem van a gond...
Avatar
eje75

Hozzászólás #35128 2019.01.05. 16:20

eje75 írta:Jaaaaa..... Én meg úgy káromkodtam az este, mind a Zöld Marczi betyár, mikor akasztani vitték: még az elektromos fogkefét is meghackeltem, nem igaz, hogy ezt a szart nem bírom...akkor nem velem van a gond...
Micsu, hol az a kártya? :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #35129 2019.01.05. 16:22

eje75 írta:Jaaaaa..... Én meg úgy káromkodtam az este, mind a Zöld Marczi betyár, mikor akasztani vitték: még az elektromos fogkefét is meghackeltem, nem igaz, hogy ezt a szart nem bírom...akkor nem velem van a gond...
Viszont nekem a gépem is fos hozzá. A tiednek elégnek kéne lennie. Szerintem kell még neked egy shadercache pakk is.
Avatar
eje75

Hozzászólás #35130 2019.01.05. 16:24

Moby írta:Viszont nekem a gépem is fos hozzá. A tiednek elégnek kéne lennie. Szerintem kell még neked egy shadercache pakk is.
Az is megvolt... minden megvolt... fut az emu, a gép meg alszik közben: mondom: valami a patch körül lesz
Avatar
DanielT

Hozzászólás #35131 2019.01.05. 16:51

eje75 írta:Az is megvolt... minden megvolt... fut az emu, a gép meg alszik közben: mondom: valami a patch körül lesz
Szerintem nem sok köze van egy húgyszagú hivatalos játékpecsnek ahhoz, hogy hogyan fut az emulátoron a játék.. Ezt mondjuk csak a tapasztalatom mondatja.
Avatar
eje75

Hozzászólás #35132 2019.01.05. 19:03

Helyzet jelentés... Leszedem az USA verziót, arra felment a v208....elinditottam... 4K-ban 45-60 fps.... Tükör simán fut, qwa jól néz ki.. Ráadásul tetszik is... Eddig cuki kis game
Avatar
DanielT

Hozzászólás #35133 2019.01.05. 19:10

eje75 írta:Helyzet jelentés... Leszedem az USA verziót, arra felment a v208....elinditottam... 4K-ban 45-60 fps.... Tükör simán fut, qwa jól néz ki.. Ráadásul tetszik is... Eddig cuki kis game
Alap, hogy _SOHA_SEMMIBŐL_ nem szedünk PAL verziót. Soha. SO-HA.

Förtelem, hogy mibe vagyunk/voltunk belekényszerítve... 20+ éven keresztül.
Avatar
Moby

Hozzászólás #35134 2019.01.05. 20:11

Botond írta:Na sikerült Micsu által utólag adott kariajeszt beszerezni? Milyen játékokkal szerelkeztél fel hozzá? Mik a közeli tervek?
Közeli terv: Zelda. Tényleg, megvan még a zeldád?
Avatar
deep

Hozzászólás #35135 2019.01.05. 20:12

DanielT írta:Förtelem, hogy mibe vagyunk/voltunk belekényszerítve... 20+ éven keresztül.
Plusz fogalmunk nem volt róla, hogy van jobb verzió.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #35136 2019.01.05. 20:13

eje75 írta:Helyzet jelentés... Leszedem az USA verziót, arra felment a v208....elinditottam... 4K-ban 45-60 fps.... Tükör simán fut, qwa jól néz ki.. Ráadásul tetszik is... Eddig cuki kis game
itt egy kis segitseg :idiota:
phpBB [media]
Avatar
Botond

Hozzászólás #35137 2019.01.05. 20:17

Moby írta:Közeli terv: Zelda. Tényleg, megvan még a zeldád?
Meg, de nem adom. Vagyis 12k-ért viheted, vagy ezt szétfelezhetjük.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #35138 2019.01.05. 20:44

Zóanagyvarázsló írta:Ha nem zavar a másik kliens, napokon belül ingyenes lesz a What Remains of Edith Finch.
Persze, simán felrakok másik kliens emiatt. Uplay, meg Origins is van. A Microsoft store-ból nem vettem még semmit. Mer röhejesen drága minden.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #35139 2019.01.05. 20:47

DanielT írta:Aby: Nyomjad a WD2-t.
Kipróbáltam és érdekes módon tök simán fut a cuccomon.
(very high - screenspace szarok @ 1080p @ 60fps)
Fura, mert az első rész tök fos volt, hiába butítottam mindent úgy, hogy már aludt a GPU és a CPU is.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #35140 2019.01.05. 20:48

Zelda BOW engem is érdekel. Vajon nálam hogyan futna cemun...

Vissza: “Leáldozott.hu”