A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Moby

Hozzászólás #35001 2019.01.03. 09:56

Ezzel szemben a GTAV harmadszorra is olyan kikúrt jó szorakozás, hogy az valami döbbenet. Egy régenmindejobbvótozó vén majom lettem. Ezvan.
Avatar
Botond

Hozzászólás #35002 2019.01.03. 10:02

Moby írta:Én inkább nem csinálok számadást, akkora trágyalé lett 2018. A FOS of the yeart sem osztom ki, helyette a FOS of the century-t igen, mert az elkelt, örökre alulmúlhatatlan, a csalódás és az unalom örökös manifesztuma, Red Dead Redemption KETTŐ a neve. Erről szólt 2018. Leradírozva olyan nagyságokat, mint a GOW, vagy a pók, hellblade, és megannyi jó játék, ami mind-mind tavaly került sorra, de meggyaláztatott, és a feledés homályába taszítatott a nevük ez az irgalmatlan húgypárlat által.
Egyetlen játék van, amit nem képes elhomályosítani máig (mondjuk nem is tavalyi), és olyan sokat gondolok rá, hogy az már kiborító, a Zelda BOTW. Rettenetesen bánom, hogy eladtam Botondnak a switchet, iszonyatos ballépés volt, az életem játéka lett az a zelda, az idén le kell valahogy tolnom megint, mert belehalok lassan a vágyakozásba.
A switchet majd átveszem megint, de a Zeldát nem. :D Én azóta se tudtam rávenni magam még egy próbálkozásra, nekem az volt 2018 RDR2je. Viszont minden más switch címet imádok, amit sikerült beharácsolni. :)
/szerk: Viszont tegnapelőtt végigértem dió3 sztorin, még csapattam bountyt meg riftet t2-ön, de paragon50 tájékán azt éreztem, hogy jó, akkor ezt most félrerakjuk, egy szezon kimarad, aztán majd megint belenézek, addig is először octopath, aztán skyrim. Mikor ezt elhatároztam, hogy akkor ezek, ebben a sorrendben, akkor bepattintottam a civ6 kártyát és elkezdtem tesztelni mit bír a cucc, mert addigra ipadet pont kisütöttem... civ6ozással... :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #35003 2019.01.03. 10:07

Botond írta:A switchet majd átveszem megint, de a Zeldát nem. :D Én azóta se tudtam rávenni magam még egy próbálkozásra, nekem az volt 2018 RDR2je. Viszont minden más switch címet imádok, amit sikerült beharácsolni. :)
Mégegyszer ezt az ökörséget nem követem el. Amúgy is jön a luigi's mansion meg a metroid4...valamikor. De a zelda az, ami miatt nem szabad, és nem lett volna szabad eladn :(
Avatar
Botond

Hozzászólás #35004 2019.01.03. 10:09

Moby írta:Mégegyszer ezt az ökörséget nem követem el. Amúgy is jön a luigi's mansion meg a metroid4...valamikor. De a zelda az, ami miatt nem szabad, és nem lett volna szabad eladn :(
Super mario bros-ra tegnap leadtam a preordert, az annyira gyerekcoopért kiállt, hogy a fal adja a másikat. :) Meg hozzácsaptam egy sonic maniát is, ha már rendelek.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #35005 2019.01.03. 10:51

Botond írta:Nekem összevissza két kérdésem van az egésszel meg az előző kommenttel kapcsolatban. Az egyik, hogy HOMM1 az nem első végigjátszás, ami folyamatban van, ugye? :D
A másik, hogy szegény Legend of kyrandia1-nek mi az a nagy bűne, ami miatt ennyire utálod? Igen, nyilván én azok közé tartozok, akik kultikus valamiként tekintenek az elsőre és a másodikra is. Igaz én '95-ben kerültem a játék közelébe, amikor már volt szuperior CD verzió, és azt is vettem, azzal toltam. Neked a lemezes verzió volt, sok crack-kel, és abból fakadó performancia gondok voltak, vagy mi a bűne?
A HoMM1 az első PC-m óta mindig előkerül, knight vagy warlock kezdővárakkal, de sosem játszottam teljesen végig, csak megyek 3-4-5-6-7 pályát. Kvázi úgyis egymás után dobált scenariókról van szó. A III-ban is csak az első három kampány ment végig, utána inkább a multi és a skirmish pörgött.

A Kyrandiánál már százszor leírtam, hogy a labirintusokkal súlyosbított Halo-féle "level design"* és a Mass Effect 1 szintű, erősen limitált inventory-szeméttelep keserítette meg a mechanikailag ezeket leszámítva is csak közepes, bár érdekes játékot. A főhőst sem szerettem. Csodaszép, varázslatos, de élvezni sosem tudtam igazán. A 2 az összes hibáját javította, hogy aztán a 3 újra elkövesse, de cserébe még ronda is legyen, és rávizeljen az első rész tetemére, ha a "nonlinearitás" miatt érdekes is.

Mondjuk az a 2-ben is aranyos, amikor egy "kombinációra" van szükséged a játék elején, és később szembesülsz vele, hogy a játékban még kétszer emlékezned kell rá (semmi összefüggés nincs a három alkalom között). Ráadásul minden végigjátszásnál újat generál. Vagy két hétig nem volt időm játszani, így nagy öröm volt, hogy emlékeznem kellett. Szerencsére sikerült felidéznem, így azt a játékot nem kell utálnom.

*Azaz nézzenek ki ugyanúgy a helyszínek, és backtrackelned kelljen köztük összevissza, térképet rajzolva, meg minden. Szó szerint órákig forgattam a ceruzát és a papírt.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #35006 2019.01.03. 10:59

Moby írta:Egyetlen játék van, amit nem képes elhomályosítani máig (mondjuk nem is tavalyi), és olyan sokat gondolok rá, hogy az már kiborító, a Zelda BOTW. Rettenetesen bánom, hogy eladtam Botondnak a switchet, iszonyatos ballépés volt, az életem játéka lett az a zelda, az idén le kell valahogy tolnom megint, mert belehalok lassan a vágyakozásba.
en be-berakom a gepbe, hogy szaladgaljak vagy 30 percet es halljam a minimalista de fantasztikus hangeffekteket, dallamokat. tenyleg agyunkba egett :nezze:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #35007 2019.01.03. 11:14

Moby írta:Én inkább nem csinálok számadást, akkora trágyalé lett 2018. A FOS of the yeart sem osztom ki, helyette a FOS of the century-t igen, mert az elkelt, örökre alulmúlhatatlan, a csalódás és az unalom örökös manifesztuma, Red Dead Redemption KETTŐ a neve. Erről szólt 2018. Leradírozva olyan nagyságokat, mint a GOW, vagy a pók, hellblade, és megannyi jó játék, ami mind-mind tavaly került sorra, de meggyaláztatott, és a feledés homályába taszítatott a nevük ez az irgalmatlan húgypárlat által.
Egyetlen játék van, amit nem képes elhomályosítani máig (mondjuk nem is tavalyi), és olyan sokat gondolok rá, hogy az már kiborító, a Zelda BOTW. Rettenetesen bánom, hogy eladtam Botondnak a switchet, iszonyatos ballépés volt, az életem játéka lett az a zelda, az idén le kell valahogy tolnom megint, mert belehalok lassan a vágyakozásba.
Nem szeretnék olyan világban élni, ahol egy RDR2, vagy BOTW közül kellene választanom. :wilting: :wilting: :wilting:

Ott a laptopod, toljad rajta.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #35008 2019.01.03. 11:21

számot adás '18:
most, hogy elkezdtem gondolkodni, beugrott, hogy vegigjatszottam a GoW 2018-at. de bennem baromira nem hagyott nyomot, nincs az a penz, amiert nekiülnek ujra. felszopott repetitiv, korabbi reszekhez kepest lofasz epikussag, de szep latvany. ennyi. eleg volt a GoW-bol, mostmar tenyleg. rebootolhatjak felölem hetente..., akkor se.
ja es volt Kolosszus remake. na az jo volt. mai napig a tökeletes jatek, tökeletesen ujrapimpelve.
meg a Crash trilogiabol lement az elsö resz.
meg ev vegen volt par ora Minecraft, Diablo szviccsen. meg Yoshi Woolly World & Jókai Órája 3DS-en.
(ha volt meg valami, teljes feledesbe merült az alkonyzonaban E)

adam

a jatekos





hamarabb akasztom en ezt szögre, mint a Moby...
Avatar
Micsu

Hozzászólás #35009 2019.01.03. 11:28

SlickAdam írta:számot adás '18:
most, hogy elkezdtem gondolkodni, beugrott, hogy vegigjatszottam a GoW 2018-at. de bennem baromira nem hagyott nyomot, nincs az a penz, amiert nekiülnek ujra. felszopott repetitiv, korabbi reszekhez kepest lofasz epikussag, de szep latvany. ennyi. eleg volt a GoW-bol, mostmar tenyleg. rebootolhatjak felölem hetente..., akkor se.
ja es volt Kolosszus remake. na az jo volt. mai napig a tökeletes jatek, tökeletesen ujrapimpelve.
meg a Crash trilogiabol lement az elsö resz.
meg ev vegen volt par ora Minecraft, Diablo szviccsen. meg Yoshi Woolly World & Jókai Órája 3DS-en.
(ha volt meg valami, teljes feledesbe merült az alkonyzonaban E)

adam

a jatekos





hamarabb akasztom en ezt szögre, mint a Moby...
hmm pedig nekem úgy rémlett hogy tetszett neked a gow lehet rosszul emlékszem :P
jó de moby a szögre akasztásban már high player te még csak kezdő vagy :D
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #35010 2019.01.03. 11:30

Micsu írta:hmm pedig nekem úgy rémlett hogy tetszett neked a gow lehet rosszul emlékszem :P
jó de moby a szögre akasztásban már high player te még csak kezdő vagy :D
jo volt ugy frissen (de akkor se voltam elajulva...). azota leülepedett es mehh...

szerk.: megtalaltam a "rivjumat". 8,5-9-et adtam, pedig az összegzesböl is kiolvashato, hogy inkabb 7 körül van az... max.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #35011 2019.01.03. 11:38

SlickAdam írta:jo volt ugy frissen (de akkor se voltam elajulva...). azota leülepedett es mehh...

szerk.: megtalaltam a "rivjumat". 8,5-9-et adtam, pedig az összegzesböl is kiolvashato, hogy inkabb 7 körül van az... max.
Na hát mindjárt jönnöm kell a GOW védelmére! :DD Ezt se gondoltam volna 3 hónapja. :idiota:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #35012 2019.01.03. 12:02

DanielT írta:Na hát mindjárt jönnöm kell a GOW védelmére! :DD Ezt se gondoltam volna 3 hónapja. :idiota:
mert sony szakáll-kurva fanboj lettel. azert.:)
meg hatasa alatt vagy. marciusban vedd be majd, ha meg mindig ugy erzed, hogy erdemes.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #35013 2019.01.03. 12:03

Akkor számadok, ha már számot kell adni!

PS4 PRÓ!!!!! A Pró fontos, mert az alappal le se köptem volna idén se a gépet.

Így viszont:

Uncharted 4 - Emiatt hoztam haza a céges gépet, unalmas nongém hoki, youtubeon néztem végig 70%-át.
Infamous First Light - Az UC4 után néztem, hogy mit lehetne még tolni, ha már itt van a gép. Ez akciós volt. Végigtoltam és vettem a Pro-t, hogy magasabb frémmel is végigtoljam, szal mondhatni bejött...
Beyond Two Souls - Másodszor, ezúttal a remaster. Még mindig a kedvenc Quantic címem.
Uncharted Lost Legacy - Gondoltam hátha ez a rövidebb cucc jobb lesz. Nem lett. Szintén youtube 60%-a.
The Last Guardian - Utáltam minden pillanatát, 10%-nál lehetek.
Bloodborne - Hát ez tényleg mocsokjó és a boostolt frémmel még jobb.
Horizon Zero Dawn - Eleinte tetszegetett, de aztán inkább idegesített a harc, meg kb minden a grafikán kívül. Abbahagytam, eladtam, soselássam.
GT Sport - Jött már bele tartalom, ami még mindig egy csontváz, meh. A Polyphonynak 2004 óta leáldozott.
Driveclub - Nagyon jó meg minden, csak kár a 30 frémért és nekem még mindig kevés a környezeti változatosság. Sokat toltam a háttérben Game of Thronessal. :D
The Order 1886 - Tök jó volt kétezeré, főleg, hogy tudtam milyen hiányosságokra számítsak. Viszont olyan hatással volt rám 1-2 fegyverrel lőni, hogy soha nem felejtem el a pillanatot. (Thermite gun)
Until Dawn - Úgy kezdtem, hogy mindenkit megölök, meg akartam alázni a játékot. Aztán 2x végignyomtam. Vattafakk, ez nagyon bejött.
God of War 3 Remastered - Az új GOW megjelenésekor, "dacból" ezt vettem, hogy nekem is legyen IGAZI Gow. Egy nap alatt végignyomtam, tehát még mindig elég fasza, ha ennyire lekötött másodszor is.
Uncharted 1 Remastered - Amikor még nem egy nongém geci volt a sorozat, iszapban mászás animációval. Szerintem negyedik végigjátszásom volt, szintén 1 ülésből, ahogy annak idején elsőre is.
Killzone: Shadow Fall - Megvettem újra, hogy végigtolom. Az első pályát se sikerült. Valahogy nem köt le és a bullshit új mechanika, drón küldözgetés csak idegesített.
Detroit - Tök jó volt.
Ratchet and Clank - 30 frémes verzió, szó szerint rosszul voltam tőle, fejfájás meg minden. Abba is hagytam, csesszék meg!
Last of Us Remastered - Második végignyomás, végülis megint tetszett.
Hidden Agenda - 2 órás WTF az Until Dawn csapattól. Hát ezért kár volt!
Alienation - Tök jó, csak egyedül játszhatatlanul nehéz nekem.
Matterfall - Ehhh, hát nem rossz, de valahogy nem köt le.
Infamous Second Son - Jó frémmel megint nekiültem és hát az első Platina megszerzése magáért beszél.
God Of War - Akurvaéletbe, hát megérte elengedni a komfortos gyűlöletet, mert ez nagyon jó volt.

Hát ez szép adag lett! :D

PC

Nem fogok tudni mindent, nem azé' mert sok van, hanem több dolgot próbáltam amit pl említeni sem érdemes. Ja és a büdös Steamen nem lehet időrendbe sorolni így a franc tudja mikor nyomtam.

Quantum Break - Másodszor próbáltam, ez egy szar.
Headlander - Jó kis Metroidvania.
Sunset Overdrive - Huhúúú, nagyon fincsike volt!
Rise & Shine - Érdekes, vicces, jó "mászkálós" de nem olyan mint a többi.
Life is Strange: Before the Storm - Féltem tőle, de megérte végignyomni.
Grim Dawn: Jó cucc, csak túl hosszú nekem. Sokáig őrizgettem, de végül pont múlt héten töröltem, mert nem hiszem, hogy lenne erőm befejezni.

És persze csomó emulátor hekk és kapcsolódó géming.

szerk: JAJJ!!! XBOX ONE LEMARADT! :D Amíg nálam volt az ajcsiba vett:

Late Shift - Döntesz merre menjen a film. Egynek jó volt, csak néhol förtelmesen gagyi.
Sunset Overdrive - Frém miatt kuka, hátha jön Pc-re.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #35014 2019.01.03. 12:29

2018-as géming évem:
Végigjátszott
Shadow of The Colossus (PS2)
Call of Duty
Call of Duty: United Offensive
Life is Strange: Before the Storm - Farewell
Devil May Cry
Devil May Cry 3
Tomb Raider: Underworld
Spec Ops: The Line
Devil May Cry 4
Rise of the Tomb Raider
Tomb Raider: Legend
South Park: The Stick of Truth
Többnyire nosztalgia vonat és több éves megkezdett játékok befejezése.

Folyamatosan játszott
Counter-Strike: Global Offensive
FIFA 16 (PS3)
Gran Turismo 6
Real Racing 3
Rengeteg óra, főleg a cs-ben és a rötyi racingben.

Félbehagyott
GTA: San Andreas - Kicsit megint tovább jutottam, mint legutóbb, de a mai napig nem bírtam végigvinni egy Rockstar játékot sem.
Resident Evil HD Remake - Alapvetően élveztem, de egyszer csak abba maradt, most pedig már egyáltalán nem emlékeznék, mi merre van a villában. Szívás.
Ryse: Son of Rome - Végiggyönyörködtem volna még a végtelenül primitív és vacak harc ellenére is, de a masszív cpu limites rángatással párosítva már sok volt a jóból. Majd pc upgrade után lehet kap mégegy esélyt.
TES 4: Oblivion - A nosztalgia szemüvegem mögül még mindig királyság, viszont a modolás közben jelentősen nőtt az ősz hajszálaim száma. Ennek ellenére sem sikerült rendesen működésre bírni semmilyen szintlépést átdolgozó modot, ezen a ponton pedig feladtam.
Half-Life 2 - Legtúlértékeltebb játék evör.
Ide csak azokat soroltam, ahol nem csak az első 2 pályát láttam. Nyilván lehetne még a Yakuza 0-t, a DeS-t, a DaS 3-at, meg rengeteg mást ide, amikbe csak belekaptam aztán ilyen-olyan okokból abbamaradtak.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #35015 2019.01.03. 12:48

azt javaslom DT-t nevezzük át Boira :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #35016 2019.01.03. 13:17

Micsu írta:azt javaslom DT-t nevezzük át Boira :banplz:
Spoiler
Kép
:mf2:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #35017 2019.01.03. 14:50

Micsu írta:azt javaslom DT-t nevezzük át Boira :banplz:
D-Boi :nezze: :nyes:
Avatar
Botond

Hozzászólás #35018 2019.01.03. 15:19

SlickAdam írta:D-Boi :nezze: :nyes:
Miközben ilyen fontos témákon viccelődünk, addig az AMD székházban összerakták az új csillagromboló terveit, a 7 nanos zen2 és a 7 nanos duplacsippes navi képében, ami végképp eltörli a zintelvidia tandemet! Idén karácsonykor jöhet a bencsmárk verseny ismét! <háttérben birodalmi lépegetők motorjai búgnak fel>
Avatar
Micsu

Hozzászólás #35019 2019.01.03. 15:46

Botond írta:Miközben ilyen fontos témákon viccelődünk, addig az AMD székházban összerakták az új csillagromboló terveit, a 7 nanos zen2 és a 7 nanos duplacsippes navi képében, ami végképp eltörli a zintelvidia tandemet! Idén karácsonykor jöhet a bencsmárk verseny ismét! <háttérben birodalmi lépegetők motorjai búgnak fel>
amds cikket majd akkor leszek hajlando elolvasni majd ha mar letesznek valami olyasmit az asztalra aminek alszaggato visszhangja lesz
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #35020 2019.01.03. 16:39

Botond írta:Miközben ilyen fontos témákon viccelődünk, addig az AMD székházban összerakták az új csillagromboló terveit, a 7 nanos zen2 és a 7 nanos duplacsippes navi képében, ami végképp eltörli a zintelvidia tandemet! Idén karácsonykor jöhet a bencsmárk verseny ismét! <háttérben birodalmi lépegetők motorjai búgnak fel>

phpBB [media]
Avatar
Mekee

Hozzászólás #35021 2019.01.03. 18:43

No ez is megtörtént, kipróbáltam a gow-ot, hát énnemértem aki ezt ajnározza, egy generic sony tps, aminek egy jól csengő figura a főszereplője, de ennyi kb. Biztos nagyon epikus, meg sokszor szívszorító, nade mit nyújt ez, mint bármi a mai tps vonalon? Semmit. Már legalább semmi nem mozgat, hogy én végigtoljam, majd valami nagy uborkaszezonban, ha épp nincs semmi más amit esetleg harmadszor is letolnék.
Avatar
Yaddle55

Hozzászólás #35022 2019.01.03. 19:06

Nekem ez az idei termésem (időrendben, és csak azokat vettem ide, ahol lepörgött a stáblista/végig vittem). Minden PC, ahol nem, oda odaírtam.
Nyáron befigyelt a PS4 Pro, ill. a Jézuska PS VR-t hozott, így idén a Batman Archam VR, Archangel, Resident Evil 7 lesznek az első címek között...

Starcraft 2 - Heart of the Swarm
Titanfall 2.
Mass Effect: Andromeda
The Turing Test
Rise of the Tomb Raider - Baba Yaga DLC
Rise of the Tomb Raider
Rise of the Tomb Raider - Blood Ties DLC
Quantum Break
Land's End (Samsung S7 - VR)
Starcraft Remastered - Terran Campaign
Batman: Arkham Knight
Life is Strange
Lego Star Wars 3 - The Clone Wars
Mario Kart 8. (wii u emulátor)
Final Fight (mame emulátor)
Sword of Xolan (iOS)
Teenage Mutant Ninja Turtles (mame emulátor)
Wolfenstein: Old Blood
Wolfenstein: The New Colossus
Life is Strange: Before the Storm
LEGO Marvel Super Heroes 2.
Need for Speed: Payback
Batman: Enemy Within
Far Cry 5.
Horizon Zero Dawn: The Frozen Wilds DLC PS4
Horzion Zero Dawn PS4
Killzone Shadow Fall PS4
LEGO Batman The Movie (iOS)
The Last of Us Remastered PS4
Injustice 2.
The Last of Us Remastered - Left Behind DLC PS4
Uncharted - Drakes Fortune Resmastered PS4
The Order 1886 PS4
Ride Ninja: Lego Ninjago (iOS)
Uncharted: The Lost Legacy PS4
God of War (2018) PS4
Hoppenhelm (iOS)
Marvel's Spider-Man PS4
Middle Earth - Shadow of War
That's You! PS4
Shadow of War - Blade of Galadriel DLC
Knowledge is Power PS4
Hidden Agenda PS4
Uncharted 4 - A Thief's End PS4
Shadow of the Tomb Raider
Shadow of the Tomb Raider (rögtön 2x:)
Assassins Creed: Odyssey
Crow: The Legend PSVR (PS4)
Assassins Creed: Syndicate
Until Dawn: Rush of Blood PSVR (PS4)
Star Wars: Battlefront 2.
Star Wars: Battlefront 2. Resurrection DLC
Avatar
DanielT

Hozzászólás #35023 2019.01.03. 19:35

Mekee írta:No ez is megtörtént, kipróbáltam a gow-ot, hát énnemértem aki ezt ajnározza, egy generic sony tps, aminek egy jól csengő figura a főszereplője, de ennyi kb.
Asszem nálam jobban senki nem alázta és gyalázta az elmúlt években a TPS Sony The Game-ket és a jól csengő figura is abszolút negatívum volt ebben a játékban.

Oszt' mégis kimakszolgattam, szal' valamit csak tud. Szerintem te is adj neki még egy őszinte esélyt az elejéről, nyugiban.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #35024 2019.01.03. 19:37

Szánalmas géming számadásom 2018-ra:
-DS3 végigvéve, néha kicsit untam, nem kell több souls, köszi.
-Vanquish megunva, szerintem nem viszem végig, ergya.
-Evil within valahol a végén lehetek, jó.
-Gow -nincs sok hátra nagyon jó, benne van a 2. végigjátszás
-Bloodborne - király, idén letolom, egészen megszo(p/k)tam a 30 frémet!
-Botw is majdnem végigpörgött a PC "porton" fantasztikusan néz ki, gépen maradt, idén majd folytatom.

Ipaden a repülős utakon baldurs gate EE és prof layton.

Viszont barangoltam Amerikában 4500km-t, Portugáliában meg ezret, az volt a legjobb. :nyes:
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #35025 2019.01.03. 19:41

DanielT írta:Asszem nálam jobban senki nem alázta és gyalázta az elmúlt években a TPS Sony The Game-ket és a jól csengő figura is abszolút negatívum volt ebben a játékban.

Oszt' mégis kimakszolgattam, szal' valamit csak tud. Szerintem te is adj neki még egy őszinte esélyt az elejéről, nyugiban.
Én nem tudom jobban megfogalmazni, de kb. ennyire játékban nem esett még jól szét*aszni az ellent. Valahogy nagyon eltalálták. Sőt. A sztori is izgat, jól is néz ki, zene+hang is odabasz.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #35026 2019.01.03. 19:47

Greyfox írta:Szánalmas géming számadásom 2018-ra:
-DS3 végigvéve, néha kicsit untam, nem kell több souls, köszi.
-Vanquish megunva, szerintem nem viszem végig, ergya.
-Evil within valahol a végén lehetek, jó.
-Gow -nincs sok hátra nagyon jó, benne van a 2. végigjátszás
-Bloodborne - király, idén letolom, egészen megszo(p/k)tam a 30 frémet!
-Botw is majdnem végigpörgött a PC "porton" fantasztikusan néz ki, gépen maradt, idén majd folytatom.

Ipaden a repülős utakon baldurs gate EE és prof layton.

Viszont barangoltam Amerikában 4500km-t, Portugáliában meg ezret, az volt a legjobb. :nyes:
Amcsit nagyon irigylem. :eljen:
Avatar
Moby

Hozzászólás #35027 2019.01.03. 20:09

Najó, megpróbáltam komolyan venni, és megcsináltam. Adom a számot. Kétezertizennyóc végigfutottjai.
XBOX
Assassin's Creed Origins
Shadow of the Tomb Raider
Red Dead Redemption 2

PS4
Doom VFR
RE7 VR (másodszor)
Farpoint
Knack 2
Rush of Blood
The Inpatient
Shadow of the Colossus
Rime
Dark Souls 3 (másodszor)
BloodBorne DLC
Far Cry 5
Infamous Second Son (másodszor)
Trackmania Turbo
God of War
Detroit Become Human
Vampyr
The Last of Us (harmadszor) + Left Behind(először)
Apollo11
Horizon Zero Dawn (másodszor) + Frozen Wilds (először)
Uncharted 4 (másodszor)
Spider-Man
Battlefront 2
Astro Bot Rescue Mission
Crow The Legend (ez nem játék, csak egy VR rajzfilm)
Uncharted The Lost Legacy (másodszor)
The Order 1886 (másodszor)
A Hat in Time
Rayman Legends (gyerkőcökkel, hárman)

Switch
Zelda Breath of the Wild
Super Mario Odyssey

Folyamatban (ps4)
GTAV
Dirt Rally VR
Assassin's Creed Freedom Cry
Soma
Avatar
eje75

Hozzászólás #35028 2019.01.03. 20:17

Na...Én is összeszedtem a 2018-at...volt egy pár:

PC:
BF5- gecijó, tolom naponta
Lego City Undercover- kölökkel toljuk, imádja
Forza H4-kölökkel toljuk, imádja 2
Sunset Overdrive- fasza, de egyenlőre félretéve BF5 miatt
Word War 3- kipróbáltam, nem győzött meg, egyenlőre félretéve
Nioh- hát mit mondhatnék: steam szerint 278 órát tettem bele, ennél több csak a COD MW2-be ment, életem játéka eddig
Insurgency Sandstorm- imádom, legjobb FPS, de egyenlőre félretéve BF5 miatt
Far Cry 5- kalap xar, félbehagytam
AC Odyssey- qwa jó volt, letoltam végig
Blac Ops IIII- lepra, éc, hányás, fos, a legnagyobb okádék, amit lekódoltak az életben..
Grim Dawn- megvettem, de fel se tettem
Escape from Tarkov- tologattam, fent van a gépen, de nem az Én játékom, nem nekem való..
Fifa 19- premierben leszedtem, de nem bírtam sokáig, nem nekem való
State of Decay 2- leszedtem, de nm élveztem, hagytam pcsba

PS4

Spider-man - jó cucc, de a vége előtt elfáradtam, egyenlőre befejezésre vár
Infamous First Light - amíg települt a GTAV letoltam (egy délután volt), jó cucc, de a SS-t nem éri el
Infamous SS - gecijó, elkezdtem Pro-n az evil szálat, a másik lement a fospörgettyűn, picivel a vége előtt elfáradtam, de le fogom tolni az tuti
GT Sport - betettem a lemezt, elindult: hánytam 1-et a látványtól... elkezdtem a versenyeket: hánytam még1-et a fizikától.... töröltem a picsába
Horizon Zero Dawn- végigtoltam DLC-stül, gecijó cucc
Watch Dogs 2 - elkezdtem, de belefáradtam, azért le fogom tolni
ME Shadow of War - viccből megvettem, élveztem, de elfáradtam, nem hiszem, hogy letolom végig
Killzone Shadow Fall - PRO-n megint rátaláltam, az sp-t tolom jelenleg, de a multival is qwa jól elvoltam sokáig...
Read Dead 2 - már elmondták...le fogom tolni, de erőt kell hozzá gyűjtenem
Street Figther V - vettem +1 kontrollert, kölökkel nyomtuk, jókat röhögcsélünk közben
Just Cause 4 - tévedés volt, nem kicsi
Vampyr - Moby figyelmeztetett, de nem hallgattam rá... nem jött be, egyenlőre erőt gyűjtök a folytatáshoz
Detroit- nem jött be, majdnem végigtoltam, de nem volt erőm folytatni, eladtam
Yakuza 6 - toltam, élveztem, de egyenlőre félretettem.... majd egyszer... talán... sose :shakehead:
God of War- végigtoltam, gecijó volt
Uncharted 4 - letoltam végig megint: szvsz a világ 5 legjobb játékában benne van!
Maffia III - megvan Pc-re, nem toltam... leszedtem PS4-re ingyenesben és végigtoltam: jó volt, élveztem
Gang Beasts - gyerekm miatt megvettem, de nem élvezi

Kb ennyi, lehet, hogy valamit kihagytam...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #35029 2019.01.03. 20:20

Na, hát van itt még erő a gémer nagypapákban. :D :worship:

szerk: És milyen drámaian eltérő vélemények sokszor. :eljen:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #35030 2019.01.03. 20:31

DanielT írta:Na, hát van itt még erő a gémer nagypapákban. :D :worship:

szerk: És milyen drámaian eltérő vélemények sokszor. :eljen:
ja, meglepöen aktivak a ven gecik. es sony fanboj mind. en azt hittem itt nem jatszott "senki" 2018-ban Zó-n kivül, erre a 2 hete meg dobbanto Moby is betol egy olyan listat, hogy csak pislogok :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #35031 2019.01.03. 20:49

SlickAdam írta:ja, meglepöen aktivak a ven gecik. es sony fanboj mind. en azt hittem itt nem jatszott "senki" 2018-ban Zó-n kivül, erre a 2 hete meg dobbanto Moby is betol egy olyan listat, hogy csak pislogok :D
Szerintem nincs a listámban olyan, amiről ne írtam volna itt, szóval annyira azért nem lehet meglepő :D
Avatar
eje75

Hozzászólás #35032 2019.01.03. 20:50

Greyfox írta:Viszont barangoltam Amerikában 4500km-t
4500-at :csodalk: ?? Az Amerikában is qwa sok, keresztben végig az országon?... vagy kirakták a kikötőben a konténert, amiben elbújtál és csak Los Angelesben kapott el a Immigration Services? Vagy UPS futárnak álltál 2 hónapra? Vagy milyen túra volt?
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #35033 2019.01.03. 20:53

eje75 írta:4500-at :csodalk: ?? Az Amerikában is qwa sok
Spoiler
Kép
Avatar
Botond

Hozzászólás #35034 2019.01.03. 20:54

SlickAdam írta:ja, meglepöen aktivak a ven gecik. es sony fanboj mind. en azt hittem itt nem jatszott "senki" 2018-ban Zó-n kivül, erre a 2 hete meg dobbanto Moby is betol egy olyan listat, hogy csak pislogok :D
Nekem nem adja ki a matek. Én játszok napi átlag 1-1,5 órát, szóval évente 5-700 órát. Osztán toltam talán egy tucat címet, végigpörgettem a felét talán. Ennyi kibaszott sok játékhoz mennyi idő kell? Napi 3-6 óra? 1-2000 óra évente, vagy mi?! Ilyen listám utoljára 2015-2016ban lehetett, amikor még ex nejem vitte a háztartást, meg be voltunk otthon punnyadva, mert mindig mindenhez fáradt volt, és akkor kockultam este 3-4 órákat stabilan, hétvégén hatot is akár egy nap. De azóta már én nyomom az esti műszakot a gyerekekkel, aztán kidőlnek, kis futópad, hogy ember formám maradjon, és utána 1-1,5 óra géming szebb napokon, szarabbakon, csak eldőlök, mint egy zsák krumpli. De így is platináztam civ6ot pár platformon, meg pörgettem pár switch gammát, meg lenyomtam vagy két ACt, de ennyi. A többi csak belekapós bohóckodás volt. Szóval azok a listák. Hihetetlen.
Avatar
donatus13

Hozzászólás #35035 2019.01.03. 20:57

2018 Végig vitt játékai nálam:

Faeria - single player része.

Azt hiszem 2018-at ezzel le is zártam :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #35036 2019.01.03. 21:02

Botond írta:Nekem nem adja ki a matek. Én játszok napi átlag 1-1,5 órát, szóval évente 5-700 órát. Osztán toltam talán egy tucat címet, végigpörgettem a felét talán. Ennyi kibaszott sok játékhoz mennyi idő kell? Napi 3-6 óra? 1-2000 óra évente, vagy mi?! Ilyen listám utoljára 2015-2016ban lehetett, amikor még ex nejem vitte a háztartást, meg be voltunk otthon punnyadva, mert mindig mindenhez fáradt volt, és akkor kockultam este 3-4 órákat stabilan, hétvégén hatot is akár egy nap. De azóta már én nyomom az esti műszakot a gyerekekkel, aztán kidőlnek, kis futópad, hogy ember formám maradjon, és utána 1-1,5 óra géming szebb napokon, szarabbakon, csak eldőlök, mint egy zsák krumpli. De így is platináztam civ6ot pár platformon, meg pörgettem pár switch gammát, meg lenyomtam vagy két ACt, de ennyi. A többi csak belekapós bohóckodás volt. Szóval azok a listák. Hihetetlen.

Ezt nem így kell nézni. Az én listámból pl az egyetlen ami komolyabb idő, az a HZD volt a maga uszkve 100 órájával kieggel együtt, de pl ott a BF1, amibe boxon és ps4-en összesen több, mint 300 órát toltam, és fent sincs a listán, mert a szingliét nem toltam vgig, ergo nem pörgött le, de egymagában több idő, mint a komplett listám.
Amibe nem pésztelődött be a Hellblade Senua's Sacrifice, pedig az excelben még ottvan :(
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #35037 2019.01.03. 21:03

Moby írta:Szerintem nincs a listámban olyan, amiről ne írtam volna itt, szóval annyira azért nem lehet meglepő :D
nem lenne meglepö, ha a 365 nap alatt elszort jatekaidrol listat vezettem volna... :mf2:
Avatar
Moby

Hozzászólás #35038 2019.01.03. 21:06

SlickAdam írta:nem lenne meglepö, ha a 365 nap alatt elszort jatekaidrol listat vezettem volna... :mf2:
Nem is így értettem, de hogy viszonylag sok játékról írtam az idén is valamit. Azután azért nem lehet meglepő, hogy a viszonylag sok tényleg viszonylag sok volt :) És lehetett volna ez több is, ha a végét nem bassza keresztbe AZ.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Moby 2019.01.03. 21:07-kor.
Avatar
eje75

Hozzászólás #35039 2019.01.03. 21:07

Botond írta:Nekem nem adja ki a matek. Én játszok napi átlag 1-1,5 órát, szóval évente 5-700 órát. Osztán toltam talán egy tucat címet, végigpörgettem a felét talán. Ennyi kibaszott sok játékhoz mennyi idő kell? Napi 3-6 óra? 1-2000 óra évente, vagy mi?! Ilyen listám utoljára 2015-2016ban lehetett, amikor még ex nejem vitte a háztartást, meg be voltunk otthon punnyadva, mert mindig mindenhez fáradt volt, és akkor kockultam este 3-4 órákat stabilan, hétvégén hatot is akár egy nap. De azóta már én nyomom az esti műszakot a gyerekekkel, aztán kidőlnek, kis futópad, hogy ember formám maradjon, és utána 1-1,5 óra géming szebb napokon, szarabbakon, csak eldőlök, mint egy zsák krumpli. De így is platináztam civ6ot pár platformon, meg pörgettem pár switch gammát, meg lenyomtam vagy két ACt, de ennyi. A többi csak belekapós bohóckodás volt. Szóval azok a listák. Hihetetlen.
Más nevében nem nyilatkozhatom, de mint írtam, a game-ek kb 60-70%-át csak megvettem, de nem toltam végig... az részemről ez egy lista amiket idén megvettem, és toltam, vagy 2018-ban megint elővettem... egyébként napi átlag 1,5-2 órát játszom, hétvégenként max. napi 4-et... idén ráadásul volt 1-2 hónap, amikor Netflix volt inkább nem game
Avatar
Botond

Hozzászólás #35040 2019.01.03. 21:19

Moby írta:Ezt nem így kell nézni. Az én listámból pl az egyetlen ami komolyabb idő, az a HZD volt a maga uszkve 100 órájával kieggel együtt, de pl ott a BF1, amibe boxon és ps4-en összesen több, mint 300 órát toltam, és fent sincs a listán, mert a szingliét nem toltam vgig, ergo nem pörgött le, de egymagában több idő, mint a komplett listám.
Amibe nem pésztelődött be a Hellblade Senua's Sacrifice, pedig az excelben még ottvan :(
Na, de erről beszélek, a két említett gém 400 óra. Nekem ugye olyan 500 az évi keret, szóval két ilyen mellé befér akkor még egy. Megnéztem amúgy, így telt az év:
- januárban anno2205 kimaxolva
- februárban civ6 kieg kijött
- márciusban még mindig civ6 kieg
- áprilisban vettem a switchet, akkor kalapos márió végigment, jó volt
- májusban nyuszis márió végigment, jó volt
- júniusban megint civ6 kieg, multiztunk is Dodzyval
- júliusban cpt toad, de azon nem értem végig, majd folytatom vmikor
- augusztusban elkezdtem ac syndicatet, nem értem még végig rajta, folyamatban
- szeptemberben civ6 kieg
- októberben starlink, majdnem végigértem rajta
- novemberben dió3 elkezdődött
- decemberben pedig befejezted dió3at.

Oszt ennyi. Meg persze ilyen 1-2 órás belenézegetések, hogy egyszer majd ez jó lesz, mint octopath, skyrim, stb, de az nem volt géming, csak érdeklődés kb. Egy grammal se több. ~500 óra.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #35041 2019.01.03. 21:47

Botond írta:Nekem nem adja ki a matek. Én játszok napi átlag 1-1,5 órát, szóval évente 5-700 órát. Osztán toltam talán egy tucat címet, végigpörgettem a felét talán. Ennyi kibaszott sok játékhoz mennyi idő kell? Napi 3-6 óra? 1-2000 óra évente, vagy mi?! Ilyen listám utoljára 2015-2016ban lehetett, amikor még ex nejem vitte a háztartást, meg be voltunk otthon punnyadva, mert mindig mindenhez fáradt volt, és akkor kockultam este 3-4 órákat stabilan, hétvégén hatot is akár egy nap. De azóta már én nyomom az esti műszakot a gyerekekkel, aztán kidőlnek, kis futópad, hogy ember formám maradjon, és utána 1-1,5 óra géming szebb napokon, szarabbakon, csak eldőlök, mint egy zsák krumpli. De így is platináztam civ6ot pár platformon, meg pörgettem pár switch gammát, meg lenyomtam vagy két ACt, de ennyi. A többi csak belekapós bohóckodás volt. Szóval azok a listák. Hihetetlen.
Hét közben nálam gyakorlatilag szóba se jön a gaming és nézd meg micsoda magnificent lista ficcent! :)
Avatar
deep

Hozzászólás #35042 2019.01.03. 21:59

Lássuk az én adószámomat. Illetve számadásomat. Az idegtől remegve, mert képtelen vagyok a retek sony webes útvesztőjében megtalálni a trophyjaimat. Nem vicc. Egy külsős oldalon sikerült. Okádok. Nade! Láthatóan öregszem, mert riasztóan kevés játék ment le idén.

PS1:
Alone in the Dark - The New Nightmare: DT-vel ugye. Jaj. Én ennyi kulcsot még játékban nem láttam, amennyit itt össze kellett szedni. A végén már vihogtunk és fogadtunk, hogy ha ezt vagy azt kinyitjuk, kulcs lesz-e mögötte. Többnyire az volt. Próbálták megcsinálni a következő RE-t, de nagyon melléfogtak.

PS4:
Bloodborne: DT-vel, főleg ő nyomta meglepő módon, nekem egyrészt nem jön be a hangulata, másrészt a gameplay se (nincs pajzs mint a DS-ekben, engem zavart). Elégvótmánekemisebbőasoulsbómána.
Journey: érdekes nongame volt, meg szerencsére rövid.
Until Dawn: hát ódákat nem zengenék azért róla, borzalom frém, filmnek nagyon béna a 80%, játéknak még bénább az egész, az utolsó 20% ért valamit, de erre emlékszem legkevésbé. A kínos tinihorror wannabe elejére jobban, de arra meg kár.
God of War: Nekem eléggé bejött, ki is platináztam. Kár a 30 frémért és a difficulty peakekért meg itt-ott a köcsög grindeltetésért (köhh ködgeciheim köhh).
Detroit: Meglepett, nongém létére élveztem, lekötött a story.
Red Dead Redemption 2: Nincs két hete, hogy befejeztem, de ahogy telik az idő egyre kérdésesebb bennem, hogy tudtam végignyomni. Amennyire lenyűgözött az elején a technikailag fantasztikusan megalkotott világ, az utolsó harmadát már annyira kétségbeejtő unalomban próbáltam túlélni és letudni.

PC:
Kingdom Come: Csak 10 órát tettem bele, ami kb. semmi. Tetszeget de nagyon lassú, nehezen szánom rá magam.
Just Cause 3: Jó kis pittyputty volt, sajnos semmi újat nem tudott a második rész után, a 4-et már nem is fogom megvenni.
SW Battlefront 2: Nem akarok beszélni róla. Életem egyik legrosszabb döntése volt megvenni. A single kampány is egy súlytalan semmi, a multi tökéletesen használhatatlan. Az SW halott amúgy is.
Evil Within 2: Ebből emlékszem dolgokra így 10 hónap távlatából, ami manapság nagyon jó játékra utal. Volt 1-2 kifogásolható játékelem, de összességében tetszett és jó beteg is volt.
Super Hot: Állat volt. Szuper ötlet, élvezetes megvalósítás. Nyomtam volna még de elfogyott a kontent.
Cursed Castilla: Ghouls & Ghosts utánérzés, jó nehéz, csak rövidebb. Jópofa volt.
A Way Out: Ez egy jobb játék is lehetett volna, de a co-op élmény miatt mindenképp jó volt főleg az első fele. Ha single lett volna, mondjuk le se köpöm.
Road Redemption: Road Rash szellemi örökös, 2 napig nyomtam szinte folyamatosan, rohadtul jó érzés benne lezúzni/lefejezni a rohadékokat :D

Ezen felül belenyaltam ebbe-abba, régebbi címekbe, pl most Resident Evil 4-et tolom ezzel a frankó fan made HD textúra pakkal. Plusz jó sok Overwatch és Rocket League, valamelyik szinte minden nap megy 1-2 órát, talán ezért is volt idén ilyen kevés single cucc. Meg mert alig jelent meg valami érdekes.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #35043 2019.01.03. 22:04

The Vanishing of Ethan Carter...
...mesésen szépen tud kinézni (pedig félig-meddig fotózott lehet),
nem csak lőni nem lehet, még ugrani sem
szép, szomorú sztori.
...ej, de jó vót már ez is / 10.
Mikor kezdtek ilyen játékokat csinálni?!? Van még ilyen?
Avatar
Micsu

Hozzászólás #35044 2019.01.03. 22:17

SlickAdam írta: dobbanto Moby
Spoiler
Kép
Avatar
Micsu

Hozzászólás #35045 2019.01.03. 22:17

azért az is milyen fahin mikor anno legnagyobb gameplay kritikus aby függ rá a sétaszimulátorokra :D :banplz:
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #35046 2019.01.03. 22:20

Micsu írta:azért az is milyen fahin mikor anno legnagyobb gameplay kritikus aby függ rá a sétaszimulátorokra :D :banplz:
Én ezt már 2 generáció óta szajkózom. Az agyatlan, hurkatöttős lövöldék helyet first person kalandjátékokat szerettem volna.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #35047 2019.01.03. 22:20

egyébként meg lehet nézni valami progival hogy mivel játszottam idén? pl steamen
Avatar
Micsu

Hozzászólás #35048 2019.01.03. 22:21

aabyssx írta:Én ezt már 2 generáció óta szajkózom. Az agyatlan, hurkatöttős lövöldék helyet first person kalandjátékokat szerettem volna.
a múltkor ajánlottunk egy csomót, mind meg volt?
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #35049 2019.01.03. 22:23

Ezt figye! Visszavonult, nongamer-termés ;)

PS3:
Yakuza 5 - állat vót

PC:
Rise of the Tomb Raider - nem vót rossz ecce
Castlevania: Lords of Shadow 2 - :D:D:D
Mass Effect Andromeda - akármennyire hihetetlenül béna lett helyenként, én még bírtam nagyon
Quantum Break - há, kiváncsi vótam. Olyan lett, amilyennek gondótam.
Inside - hú, de állat vót!
Life is Strange: Before the Storm - elment
Ryse - :D:D:D
Assassin's Creed: Black Flag - ecce elment, szokásos AC katyvasz, de szeretek nézelődni, meg magasra mászni
Watch Dogs - nem emlékszem már pontosan, hogy mi volt benne, de asszem nem volt rossz
DmC újrajátszás - :D:D:D 60 FPS-en is olyan, amilyen volt
Yakuza 0 - állat
Everybody's Gone to the Rapture - unalmas, érdektelen fos, pedig nagyon jó lehetett volna
Old Man's Journey - gyerekeknek vettem, még ők is unták
The Turing Test - állat vót
Gone Home - erőltetett buzoidság
Aporia - meglepően jól szórakoztam
Deus Ex: Human Revolution újrajátszás - még mindig jó
Tacoma - erőltetett buzoidság, de amúgy jópofa volt
Kona - meglepően érdekes és stílusos volt
Vanishing of Ethan Carter - szép vót
Tekken 7 (még kb. minden héten valamennyi) - ;)
Avatar
Moby

Hozzászólás #35050 2019.01.03. 22:26

deep írta:Lássuk az én adószámomat. Illetve számadásomat. Az idegtől remegve, mert képtelen vagyok a retek sony webes útvesztőjében megtalálni a trophyjaimat. Nem vicc. Egy külsős oldalon sikerült. Okádok. Nade! Láthatóan öregszem, mert riasztóan kevés játék ment le idén.
Gépen a trofik sem kellenek bazeg. Rányomsz a profilodra, és ott tolja időrendben a játékokat amiket toltál. De ugyanezt tudja weben is, csak az """új"""" oldal kell hozzá. https://my.playstation.com/profile/profilnevem/trophies
Avatar
DanielT

Hozzászólás #35051 2019.01.03. 22:28

VÁRJUNK CSAK! Idén nyomtam a Watch Dogs 2-t is! GOTY! Najó, nem, de kurvajó.
És persze a Way Out Deeppel.

Aby: Nyomjad a WD2-t.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #35052 2019.01.03. 22:28

Micsu írta:a múltkor ajánlottunk egy csomót, mind meg volt?
Ezeket ajánlottad:
firewatch - megvót,
gone home - megvót
the vanishing of ethan carter - mos vót meg
event0 - stresszes volt a trailere, kihagytam :D:D
soma - nagyon csúnyának nézett ki trailer alapján, azt nehezen viselem. Főleg amikor túlságosan piros-kék-zöld valami.
Avatar
Moby

Hozzászólás #35053 2019.01.03. 22:29

DanielT írta:VÁRJUNK CSAK! Idén nyomtam a Watch Dogs 2-t is! GOTY! Najó, nem, de kurvajó.
És persze a Way Out Deeppel.

Aby: Nyomjad a WD2-t.
Ha nem lennék lusta, most előkeresném a posztjaidat amiket hozzám intéztél, miután bejelentettem, hogy kiplatináztam...
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #35054 2019.01.03. 22:30

eje75 írta:4500-at :csodalk: ?? Az Amerikában is qwa sok, keresztben végig az országon?... vagy kirakták a kikötőben a konténert, amiben elbújtál és csak Los Angelesben kapott el a Immigration Services? Vagy UPS futárnak álltál 2 hónapra? Vagy milyen túra volt?

Tényleg rosszul emlékeztem, 4700 :P
Untitled.jpg


Kb. így nézett ki az út, persze sok sok kitérővel, ami itt nem látszik.
travel.jpg
Avatar
Micsu

Hozzászólás #35055 2019.01.03. 22:31

DanielT írta:VÁRJUNK CSAK! Idén nyomtam a Watch Dogs 2-t is! GOTY! Najó, nem, de kurvajó.
És persze a Way Out Deeppel.

Aby: Nyomjad a WD2-t.
miattad vettem meg de ha szar lesz kapol :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #35056 2019.01.03. 22:32

Moby írta:Ha nem lennék lusta, most előkeresném a posztjaidat amiket hozzám intéztél, miután bejelentettem, hogy kiplatináztam...
Benne volt, hogy teliberáncolt konzolfrémmel toltál egy Ubifos openworld gémet! Innen hogy akartál nyerni? :D :banplz: Na.. hát a lottót is elviszik párévente.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #35057 2019.01.03. 22:32

Greyfox írta:Tényleg rosszul emlékeztem, 4700 :P
Untitled.jpg


Kb. így nézett ki az út, persze sok sok kitérővel, ami itt nem látszik.
travel.jpg
az igen, gondolom szervezett volt nem spontan ;)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #35058 2019.01.03. 22:33

Greyfox írta:Tényleg rosszul emlékeztem, 4700 :P
Untitled.jpg


Kb. így nézett ki az út, persze sok sok kitérővel, ami itt nem látszik.
travel.jpg
100/100 :eljen: :eljen: :eljen: Pár nem kompromittáló, leáld exkluzív fotót tolhatnál, ha van érdemes.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #35059 2019.01.03. 22:33

DanielT írta:Aby: Nyomjad a WD2-t.
Megvettem bagóér pár napja, de nem biztos, hogy elég a vasam. Megnézem.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #35060 2019.01.03. 22:35

Kihagytam a Rime-ot, ami gyönyörű volt.
Avatar
Moby

Hozzászólás #35061 2019.01.03. 22:35

Greyfox írta:Tényleg rosszul emlékeztem, 4700 :P
Untitled.jpg


Kb. így nézett ki az út, persze sok sok kitérővel, ami itt nem látszik.
travel.jpg
Ettől jobb trofija 2018-ra senkinek nem lesz :eljen: Istenem de szívesen bevállalnám...
Avatar
Micsu

Hozzászólás #35062 2019.01.03. 22:38

aabyssx írta:Ezeket ajánlottad:
firewatch - megvót,
gone home - megvót
the vanishing of ethan carter - mos vót meg
event0 - stresszes volt a trailere, kihagytam :D:D
soma - nagyon csúnyának nézett ki trailer alapján, azt nehezen viselem. Főleg amikor túlságosan piros-kék-zöld valami.
What Remains of Edith Finch?
Bar nem toltam de dicserik
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #35063 2019.01.03. 22:39

Wishlistemen van még többek között Observer, Rain World, The Witness, amikben nem vagyok biztos. Ezeket játszotta valaki?
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #35064 2019.01.03. 22:39

Botond írta:Nekem nem adja ki a matek. Én játszok napi átlag 1-1,5 órát, szóval évente 5-700 órát. Osztán toltam talán egy tucat címet, végigpörgettem a felét talán. Ennyi kibaszott sok játékhoz mennyi idő kell? Napi 3-6 óra? 1-2000 óra évente, vagy mi?! Ilyen listám utoljára 2015-2016ban lehetett, amikor még ex nejem vitte a háztartást, meg be voltunk otthon punnyadva, mert mindig mindenhez fáradt volt, és akkor kockultam este 3-4 órákat stabilan, hétvégén hatot is akár egy nap. De azóta már én nyomom az esti műszakot a gyerekekkel, aztán kidőlnek, kis futópad, hogy ember formám maradjon, és utána 1-1,5 óra géming szebb napokon, szarabbakon, csak eldőlök, mint egy zsák krumpli. De így is platináztam civ6ot pár platformon, meg pörgettem pár switch gammát, meg lenyomtam vagy két ACt, de ennyi. A többi csak belekapós bohóckodás volt. Szóval azok a listák. Hihetetlen.
Ki nem számolom, de 500-1000 óra szokott összejönni egy év alatt. Abba az én listán simán belefér, mert sok volt a rövid cucc, köztük extrém nyúlfarknyak (néhány perces legyes nongame és 15 perces Donkey Kong). Ha a DoW és Total Warhammer ment is, a HoMM1-gyel és a BG-vel együtt sem volt RPG+stratégia szinten 100 órám. A hardcore-abb cuccok is azért kerültek parkolópályára, mert többnyire levezetésből játszottam, és nem volt hozzájuk mindig erőm (vagy belevesztem a maxolásba). Újra RPG+stratégia menne inkább, mint régen, sokkal rövidebb lenne a lista. És igényem lenne is rá.

Belekukkantásokat nem is írtam, de NES Minin is szórakoztam a Galagával vagy a Gradiussal. Sose fogom ezeket végigjátszani, nosztalgiáztam velük, oszt kész. Vagy ugye harmadáig lement németül DotT, illetve bencsmárkoltam az új procit a Ryse-zal. De ez is összesen pár óra.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #35065 2019.01.03. 22:41

Micsu írta:What Remains of Edith Finch?
Bar nem toltam de dicserik
Ráraktam wishlistre.
Avatar
Moby

Hozzászólás #35066 2019.01.03. 22:46

aabyssx írta:Wishlistemen van még többek között Observer, Rain World, The Witness, amikben nem vagyok biztos. Ezeket játszotta valaki?
Beleszagoltam az observerbe, de technikailag egy moslék. Úgy is maradt.
Avatar
eje75

Hozzászólás #35067 2019.01.03. 23:08

Greyfox írta:Tényleg rosszul emlékeztem, 4700 :P Kb. így nézett ki az út, persze sok sok kitérővel, ami itt nem látszik.
Hinye pacek.... na ez a nem semmi! :worship:
Spoiler
solid.gif
Irigység level 100%
Avatar
Moby

Hozzászólás #35068 2019.01.03. 23:19

Moby írta:Beleszagoltam az observerbe, de technikailag egy moslék. Úgy is maradt.
Ugyanez mondható el a cemu+zelda párpsról a notebookon.9-11 fps, miközben alszik a gép. Asszem ezzel kimaxoltam a pécé géminget '19-re :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #35069 2019.01.03. 23:27

Moby írta:Ugyanez mondható el a cemu+zelda párpsról a notebookon.9-11 fps, miközben alszik a gép. Asszem ezzel kimaxoltam a pécé géminget '19-re :D
Ne sértegesd pls a Pc géminget azzal a géppel... :nezze:

phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #35070 2019.01.03. 23:34

DanielT írta:Ne sértegesd pls a Pc géminget azzal a géppel... :nezze:
Máris veszek hozzá egy SOKKAL erősebb gépet, hogy az erőforrásainak a 0.01%-val végre tökéletesen futhasson, hamár a notebook 30%-a kevés neki :D Te. Ez nem géming. Ez benny hill. :bohoc:

Vissza: “Leáldozott.hu”