A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
DanielT

Hozzászólás #34931 2018.12.31. 16:24

Pókpatkány berántása folyamatban! Idei utolsó gémnek nem épp ezt terveztem, de hát ez van...
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #34932 2018.12.31. 17:34

DanielT írta:Pókpatkány berántása folyamatban! Idei utolsó gémnek nem épp ezt terveztem, de hát ez van...
Szerintem jó lesz az! Állítólag nem kell benne lovagolni :vigyor3: Én a rb6 siege-el szemezek, nem tudom eladjam -e a lelkem.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #34933 2018.12.31. 18:09

Greyfox írta:Szerintem jó lesz az! Állítólag nem kell benne lovagolni :vigyor3: Én a rb6 siege-el szemezek, nem tudom eladjam -e a lelkem.
ha nem csgoznék akkor r6ot tolnám ;)
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #34934 2018.12.31. 22:07

Escape at Dannemora jó kis sorozat. :eljen:
Avatar
Moby

Hozzászólás #34935 2018.12.31. 22:27

Én most így az UC:LL és az Order1886 után a GTAV mellé belöktem az AC: Freedom Cry-t. Az összes sutaságával nekem ez a "régi", parkouros vonal, megpláne a karibi setting jobban bejön, mint az új, de azért fenem a fogam az odyssey-re is, de az majd valamikor. Ez viszont rövid, szóval már keresem az utódját. 3 esélyes van: (mind leküldöm, csak a sorrendet nem tudom): until dawn második menet, "új" M(irror's)E(dge), Dragon's Dogma: Dark Arisen. Ez utobbihoz lenne leginkább kedvem, mégha ez is messze a leghosszabb. Meg ezzel most szopón vagyok. PC-re van meg, ezen a hulladék notebookon el is fut, de ez egy kibaszott jetengine ha valami megterheli (pedig lekezeltem már conductonauttal, pont faszt sem ért, talán ha lukat fúrnék rá...). Most ps4-re is megvehetném, épp akciós is, de a faszom kivan a steam fiókon rothadó sok szarral. Ilyenkor mintha a fogamat húznák, amikor ugyanazt veszem meg ennedszer. GTAV-t megvettem ps3-ra, xboxra, pécére, ps4-re. Mondjuk arra pont nem sajnáltam, erre így, hogy még előttem van, és nem tudom végig fog-e menni, kissé igen.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #34936 2019.01.01. 00:22

Boldog uj evet es 2000 rpm-es silent mosogepet kivanok mindenkinek! :)
Avatar
eje75

Hozzászólás #34937 2019.01.01. 01:06

BUÉK srácok!
Avatar
Moby

Hozzászólás #34938 2019.01.01. 01:20

Ja. azt hát! És essen le a pöcse az összes rakétázós, durrogtatós faszkalapnak! Mázli, hogy csak 1 nap ilyen van, de ha rajtam múlna hamar törlődne ez is. Nálunk a gyerkőcök és a kutya is megelepően jól viselték, de sanos pontosan tudom, hogy nem midenhol volt ez így. Semmi bajom azzal, hogy az emberek jól érzik magukat meg mulatnak, de erre erre a durrogásra hokizni, meg egymást túllicitálni kb annyira proli dolog, mint mondjuk a bagózás. De asszem erről minden évben írtam valamit.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #34939 2019.01.01. 01:45

Boldog új évet, sok sikert és jó gémeket kívánok mindenkinek!
Avatar
deep

Hozzászólás #34940 2019.01.01. 01:58

Moby írta:Ja. azt hát! És essen le a pöcse az összes rakétázós, durrogtatós faszkalapnak! Mázli, hogy csak 1 nap ilyen van, de ha rajtam múlna hamar törlődne ez is. Nálunk a gyerkőcök és a kutya is megelepően jól viselték, de sanos pontosan tudom, hogy nem midenhol volt ez így. Semmi bajom azzal, hogy az emberek jól érzik magukat meg mulatnak, de erre erre a durrogásra hokizni, meg egymást túllicitálni kb annyira proli dolog, mint mondjuk a bagózás. De asszem erről minden évben írtam valamit.
Ez azon ritka dolgok egyike, amiben egyetértünk. Soha életemben talán egynél több ilyen szart meg nem gyújtottam. Betiltanám a getzibe. Jó játékokban, magas frémrétben, frankó robogókban, csendes háztartási gépekben gazdag új évet mindenkinek! :integet2:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #34941 2019.01.01. 02:07

Moby írta:Ja. azt hát! És essen le a pöcse az összes rakétázós, durrogtatós faszkalapnak! Mázli, hogy csak 1 nap ilyen van, de ha rajtam múlna hamar törlődne ez is. Nálunk a gyerkőcök és a kutya is megelepően jól viselték, de sanos pontosan tudom, hogy nem midenhol volt ez így. Semmi bajom azzal, hogy az emberek jól érzik magukat meg mulatnak, de erre erre a durrogásra hokizni, meg egymást túllicitálni kb annyira proli dolog, mint mondjuk a bagózás. De asszem erről minden évben írtam valamit.
+1 neked (és deepnek), BÚÉK mindenkinek!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #34942 2019.01.01. 02:11

Moby írta:Én most így az UC:LL és az Order1886 után a GTAV mellé belöktem az AC: Freedom Cry-t. Az összes sutaságával nekem ez a "régi", parkouros vonal, megpláne a karibi setting jobban bejön, mint az új, de azért fenem a fogam az odyssey-re is, de az majd valamikor. Ez viszont rövid, szóval már keresem az utódját. 3 esélyes van: (mind leküldöm, csak a sorrendet nem tudom): until dawn második menet, "új" M(irror's)E(dge), Dragon's Dogma: Dark Arisen. Ez utobbihoz lenne leginkább kedvem, mégha ez is messze a leghosszabb. Meg ezzel most szopón vagyok. PC-re van meg, ezen a hulladék notebookon el is fut, de ez egy kibaszott jetengine ha valami megterheli (pedig lekezeltem már conductonauttal, pont faszt sem ért, talán ha lukat fúrnék rá...). Most ps4-re is megvehetném, épp akciós is, de a faszom kivan a steam fiókon rothadó sok szarral. Ilyenkor mintha a fogamat húznák, amikor ugyanazt veszem meg ennedszer. GTAV-t megvettem ps3-ra, xboxra, pécére, ps4-re. Mondjuk arra pont nem sajnáltam, erre így, hogy még előttem van, és nem tudom végig fog-e menni, kissé igen.
Úgy tudom, hogy a PS4-es Dragon's Dogma csak 30 fps-es :wow3:

Egyébként lehet vinni mások pawnjait, a Steam-ismerősökét ingyen (persze egyébként is csak a magasabb szintűekért kell fizetni, és játékbeli valutáról van szó). Szóval úgy be tudod fogni az enyémet. Vagy gondolom PS3-on is, az ottanit, de PS4-re nekem nincs meg a játék. Azt mondjuk nem tudom, hogy ez mennyire motivál, de a lehetőség adott.
Avatar
Botond

Hozzászólás #34943 2019.01.01. 02:48

Búék!
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #34944 2019.01.01. 02:49

Boldog új évet topiklakók! :pias:
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #34945 2019.01.01. 02:59

A tüzijáték monnyonle, és buék!
Avatar
Moby

Hozzászólás #34946 2019.01.01. 10:25

Zóanagyvarázsló írta:Úgy tudom, hogy a PS4-es Dragon's Dogma csak 30 fps-es :wow3:

Egyébként lehet vinni mások pawnjait, a Steam-ismerősökét ingyen (persze egyébként is csak a magasabb szintűekért kell fizetni, és játékbeli valutáról van szó). Szóval úgy be tudod fogni az enyémet. Vagy gondolom PS3-on is, az ottanit, de PS4-re nekem nincs meg a játék. Azt mondjuk nem tudom, hogy ez mennyire motivál, de a lehetőség adott.
A 30fps-el nincs bajom, és százszor inkább az, mint ezt a süvöltést elviselni. Ez a viszem a karidat viszont jópofa lehet.
Avatar
eje75

Hozzászólás #34947 2019.01.01. 11:27

Gyekek tolja PC-n a Forzat, gondoltam tolom PS-en a GTAV-öt... Leszedem, telepítés, 30 perc alatt 2%....amikor először raktam PS-re fennakadt ezen a szemem, de ez vicc... 24 óra alatt települ fel? :conf:
Avatar
Moby

Hozzászólás #34948 2019.01.01. 11:32

eje75 írta:Gyekek tolja PC-n a Forzat, gondoltam tolom PS-en a GTAV-öt... Leszedem, telepítés, 30 perc alatt 2%....amikor először raktam PS-re fennakadt ezen a szemem, de ez vicc... 24 óra alatt települ fel? :conf:
Áh, most vettem meg/raktam fel én is 1 hete, felment seperc.
Avatar
eje75

Hozzászólás #34949 2019.01.01. 11:57

Moby írta:Áh, most vettem meg/raktam fel én is 1 hete, felment seperc.
Zsír... Még nem jött le 100%-ban, csak 38gb a 68-ból, de azt írta, indítható... Gondolom, akkor csak kamu, le kell jönnie 100%-ban...
Avatar
deep

Hozzászólás #34950 2019.01.01. 12:22

Csókoltatom a Sonyt, és a legújabb HUSZONEGY : KILENCES telefonját. Nemhiszemel :falbav:
Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #34951 2019.01.01. 12:35

deep írta:Csókoltatom a Sonyt, és a legújabb HUSZONEGY : KILENCES telefonját. Nemhiszemel :falbav:
Kép
6 éve még poén volt, de jól haladunk errefelé! :eljen:

Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #34952 2019.01.01. 12:40

11 -kor raktam be a Pókembert a Ps4-be, hogy installáljon. 55 percet írt, addig csináltam mást. Most ránézek, megint elkezd tölteni valami 16 gigás cuccot. Aztán hirtelen átvált az eredeti installálás kezdetére és megint 55 percet ír.

Sebaj, addig megnézem a tofi listát, hogy mit is toltam idén a gépen. "Jelentkezz be hozzá PSN-be". OK! "A bejelentkezéshez update kell" Az update -hoz meg restart, tehát kinyírná megint a Pókinstallációt. Klassz.

Beteszemalemeztésjátszom! :eljen: :eljen: :eljen:
Avatar
Moby

Hozzászólás #34953 2019.01.01. 12:53

DanielT írta:11 -kor raktam be a Pókembert a Ps4-be, hogy installáljon. 55 percet írt, addig csináltam mást. Most ránézek, megint elkezd tölteni valami 16 gigás cuccot. Aztán hirtelen átvált az eredeti installálás kezdetére és megint 55 percet ír.

Sebaj, addig megnézem a tofi listát, hogy mit is toltam idén a gépen. "Jelentkezz be hozzá PSN-be". OK! "A bejelentkezéshez update kell" Az update -hoz meg restart, tehát kinyírná megint a Pókinstallációt. Klassz.

Beteszemalemeztésjátszom! :eljen: :eljen: :eljen:
Ja, ez a lemezes izé horror. Részben igaza van artynak, meg költségcsökkentésre jó, de 10 éve nincs érdemi fejlődés a hordozható médiák tekintetében, és nem is várható már ilyen, szóval a kihalásuk még csak nem is a digitsztór vásárlás hozza el, hanem évek óta halálra van ítélve a streaming által (nyilván ezért sincs már semmilyen fejlesztés ebben). Gyűlölöm én is minden aspektusát, kivéve a továbbértékesíthetőséget. Na nem mintha azt amúgy bitalapon nem lehetne megoldani, vagy ennél tiltani ugye.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #34954 2019.01.01. 13:13

Buék ;)

úgy látszik a nincsendo se manapság kezdte a féregséget :banplz:

phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #34955 2019.01.01. 13:27

Moby írta:Ja, ez a lemezes izé horror. Részben igaza van artynak, meg költségcsökkentésre jó, de 10 éve nincs érdemi fejlődés a hordozható médiák tekintetében, és nem is várható már ilyen, szóval a kihalásuk még csak nem is a digitsztór vásárlás hozza el, hanem évek óta halálra van ítélve a streaming által (nyilván ezért sincs már semmilyen fejlesztés ebben). Gyűlölöm én is minden aspektusát, kivéve a továbbértékesíthetőséget. Na nem mintha azt amúgy bitalapon nem lehetne megoldani, vagy ennél tiltani ugye.
Remélem konzolon marad a lemez, mert a büdös életben meg nem vettem volna pl ezt PSN-en. Hacsak nem 2k-ért. Valami előnye legyen már a rohadt szoftvertúsztartó gép mellett...

Pl ezt a Last Guardian-t is adnám el azonnal 300 Ft-ért, minthogy a profilomon rohadjon meg örökre, de már késő.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #34956 2019.01.01. 14:57

Elindítottam a Pókembert, de sajnos az első perc után ki kellett lépnem, mert elvonási tüneteim voltak. :D

Legújabb setup:

Kép
Avatar
Moby

Hozzászólás #34957 2019.01.01. 15:08

DanielT írta:Elindítottam a Pókembert, de sajnos az első perc után ki kellett lépnem, mert elvonási tüneteim voltak. :D

Legújabb setup:

Kép
A raszterekre rájátszol, vagy ez



NATÍV? :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #34959 2019.01.01. 15:12

Moby írta:A raszterekre rájátszol, vagy ez



NATÍV? :)
Mindenre rá van játszva minden. Itt olyan konfig van, mint sehol a világon! Megérte ez a hétezer beletett óra! :idiota: (És tényleg)
Avatar
Moby

Hozzászólás #34960 2019.01.01. 15:21

DanielT írta:Mindenre rá van játszva minden. Itt olyan konfig van, mint sehol a világon! Megérte ez a hétezer beletett óra! :idiota: (És tényleg)

Csodálatos. Tényleg. Golden Axe-től ezen sírnék
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #34961 2019.01.01. 15:37

DanielT írta:Legújabb setup:
ez valami cyber deluxe commodore monitor?
Spoiler
phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #34962 2019.01.01. 17:00

Moby írta:Csodálatos. Tényleg. Golden Axe-től ezen sírnék
Nos, biztosan van olyan ember, aki az újév első napján megtagad valakitől egy jó sírást, de én nem az vagyok. :)

Arcade verzió.

Kép
Avatar
Moby

Hozzászólás #34963 2019.01.01. 17:08

DanielT írta:Nos, biztosan van olyan ember, aki az újév első napján megtagad valakitől egy jó sírást, de én nem az vagyok. :)

Arcade verzió.

Kép

Itt hallom a fülemben a zenéjét
Kép
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #34964 2019.01.01. 17:56

Nemtom, hogy ezt játszotta-e valaki, de bagóér vettem mostanában és nagyon lekötött.

Kona mini-review:
+ sztorimesélés van, meg felfedezős detektívkedés;
+ free roaming, de nagyon korlátozott;
+ lőni pont ennyit kell maximum egy játékban;
+ atmoszféra;
o technológiailag nem egy nagy szám, de tök jól néz ki;
o nincs térképen, hudon, hogy hova mennyé. De asszem ez amúgy pozitívum;
hogy ez milyen meglepően jó vót / 10
Avatar
Moby

Hozzászólás #34965 2019.01.01. 18:10

aabyssx írta:Nemtom, hogy ezt játszotta-e valaki, de bagóér vettem mostanában és nagyon lekötött.

Kona mini-review:
+ sztorimesélés van, meg felfedezős detektívkedés;
+ free roaming, de nagyon korlátozott;
+ lőni pont ennyit kell maximum egy játékban;
+ atmoszféra;
o technológiailag nem egy nagy szám, de tök jól néz ki;
o nincs térképen, hudon, hogy hova mennyé. De asszem ez amúgy pozitívum;
hogy ez milyen meglepően jó vót / 10
Legalább fél éve szemezek a VR verzióval. De még mindig van olyan, amit megvettem, de még nem toltam le (The Invisible Hours, Superhot VR, Solus Project), addig meg nem jöhet szóba. Mindenesetre kösz a minireviewet, így már biztos nem hagyom ki! :eljen:
Avatar
Moby

Hozzászólás #34966 2019.01.01. 18:18

Moby írta:Legalább fél éve szemezek a VR verzióval. De még mindig van olyan, amit megvettem, de még nem toltam le (The Invisible Hours, Superhot VR, Solus Project), addig meg nem jöhet szóba. Mindenesetre kösz a minireviewet, így már biztos nem hagyom ki! :eljen:
Be is rántottam, épp hássziós. Töfi a ajánlást mégegyszer.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #34967 2019.01.01. 19:15

Moby írta:Be is rántottam, épp hássziós. Töfi a ajánlást mégegyszer.
Nincs mit. Türelmet javaslok viszont neki, nem kell rohanni. Meg meleget a szobába, mert nagyon átjön, hogy rohadt hideg van a játékban. :D
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #34968 2019.01.01. 19:17

Most telepítettem a Vanishing of Ethan Cartert - asszem valaki innen ajánlotta még régen.
Meg megvettem a Little Nightmarest - ez más, de erre is nagyon kíváncsi vagyok.
Falom a játékokat! :D:D:D
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #34969 2019.01.01. 19:18

Megvettem a Hitmant is, meg még a Watch Dogs 2-t is. Jól betáraztam. Kíváncsi vagyok, hogy a jelenlegi vasam jó lesz-e még ezekre is.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #34970 2019.01.01. 20:30

Átültem egy másik képernyőhöz, mert a Gamecube ezen állat. ;) (Utolsó kép nyugi, visszafogom magam) :D Szegény pókembernek esélye sem volt ma...

Kép
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #34971 2019.01.01. 20:40

DanielT írta:Szegény pókembernek esélye sem volt ma...
vagy barmilyen tenyleges jatszmanak ... :ravasz1: ez a setup-game-röl szol termeszetesen. fogsz te ilyen MGS meg arany csákány regi fosokkal jatszani...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #34972 2019.01.01. 21:01

SlickAdam írta:vagy barmilyen tenyleges jatszmanak ... :ravasz1: ez a setup-game-röl szol termeszetesen. fogsz te ilyen MGS meg arany csákány regi fosokkal jatszani...
Aljas rágalom! Az MGS1 PS1 verziót pár napja is elvittem a lemez cseréig, most meg a GC verziót nyomom. Majd kapol shotot az end creditsről.
Avatar
Moby

Hozzászólás #34973 2019.01.01. 21:10

DanielT írta:Átültem egy másik képernyőhöz, mert a Gamecube ezen állat. ;) (Utolsó kép nyugi, visszafogom magam) :D Szegény pókembernek esélye sem volt ma...

Kép
Jók ezek az overlayek, de nem volna jobb kibaszni "full"screenre?
Avatar
Moby

Hozzászólás #34974 2019.01.01. 21:15

aabyssx írta:Nincs mit. Türelmet javaslok viszont neki, nem kell rohanni. Meg meleget a szobába, mert nagyon átjön, hogy rohadt hideg van a játékban. :D
A cryostasis volt ilyen anno. Rendesen fáztam játék közben :)
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #34975 2019.01.01. 21:26

DanielT írta:Az MGS1 PS1 verziót pár napja is elvittem a lemez cseréig, ...
hahh... 2-3 ora az egesz jatek :nezze:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #34976 2019.01.01. 22:16

Moby írta:Jók ezek az overlayek, de nem volna jobb kibaszni "full"screenre?
Sokáig nekem is ez volt a cél, rengeteg szopás a nem jól kijövő képarány miatt, stb. Aztán rájöttem, hogy valami nem stimmel. Mégpedig, hogy nem elég csak a filter, meg minden egyéb finomság, hanem esszenciális része, hogy mekkora méretben nézem. Akkorában kell ezt is, amire szánták, tehát 50-70 centis CRT méretben és kiadja a tutit!
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #34977 2019.01.01. 22:18

DanielT írta:Átültem egy másik képernyőhöz, mert a Gamecube ezen állat. ;) (Utolsó kép nyugi, visszafogom magam) :D Szegény pókembernek esélye sem volt ma...

Kép
Ez gc, vagy emu? Valamikor lepörgetném 1-3-ig, nem tudom twin snakes-el, vagy mgs1-el kezdjek. Kéne egy jól belőtt ps2 emu is.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #34978 2019.01.01. 22:35

Greyfox írta:Ez gc, vagy emu? Valamikor lepörgetném 1-3-ig, nem tudom twin snakes-el, vagy mgs1-el kezdjek. Kéne egy jól belőtt ps2 emu is.
Emulátor (Retroarch). A ríl hardvernek leáldozott, főleg itt a PAL régió mocsarában.

Abszolút az eredeti PS1-es MGS-t ajánlom, ilyen közel a történelemhez mással nem nagyon kerülhetsz. Első mai kép abból van.

PS2 emulátor van jó, PCSX2, nem is kell kb semmit beállítani csak megy és kész. Sajnos mivel nem Retroarch kompatibilis, így a shaderek száma 1-re korlátozódik kb.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #34979 2019.01.02. 12:06

DanielT írta:Emulátor (Retroarch). A ríl hardvernek leáldozott, főleg itt a PAL régió mocsarában.

Abszolút az eredeti PS1-es MGS-t ajánlom, ilyen közel a történelemhez mással nem nagyon kerülhetsz. Első mai kép abból van.

PS2 emulátor van jó, PCSX2, nem is kell kb semmit beállítani csak megy és kész. Sajnos mivel nem Retroarch kompatibilis, így a shaderek száma 1-re korlátozódik kb.

Korabban mar megvolt minden resz, csak a gc-s nem. Van egy par kulonbseg, es kivancsi vagyok..
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #34980 2019.01.02. 12:11

Greyfox írta:Korabban mar megvolt minden resz, csak a gc-s nem. Van egy par kulonbseg, es kivancsi vagyok..
GC-s nekem is kimaradt, pedig blokkolnam.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #34981 2019.01.02. 12:51

Eddig 95%-ban ugyanaz mint az eredeti, inkább az átvezetőket "Mátrixosították", ami miatt gyűlöli is rendesen a rajongó nép jelentős része. Engem így nem zavar, hogy tudtam mit változtattak, jót mosolygok néhol a bedesszségen. :)

Az irányítás a Gennycube kontroller kiosztás miatt még az eleve kretén MGS alapnál is kreténebb.

Itt a gém, Retroarch.com -on az emu, hajrá!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #34982 2019.01.02. 14:03

A Polyphony saját raytracing enginen dolgozik! Végre! Úgy kell a grafikai fejlődés a sorozatnak, mint egy falat kenyér. Remélem a tartalom kárára megy, mert ez a 4 autóból álló választék teljesen összezavar.

A világ legkevésbé impresszív bemutatójáért erre tessék:

phpBB [media]
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #34983 2019.01.02. 14:23

Volt valaha is nagyobb comeback, mint a dmc2 -> dmc3?
phpBB [media]
Avatar
arty

Hozzászólás #34984 2019.01.02. 17:30

DanielT írta:Nos, biztosan van olyan ember, aki az újév első napján megtagad valakitől egy jó sírást, de én nem az vagyok. :)

Arcade verzió.

Kép
nagyon pofás!! de akkor lenne tényleg sírós, ha igazi 1084S-en látnám, magamnál :D

(amúgy kölökkel a megadrájvost most a téliszünetben elvittük a bossig, ott halál, második részt 80%-ig, ott halál, a harmadikban viszont már a felénél elvéreztünk... ott sajna nincs easy nehézség :(
az igazi "hármas" goldenaxet mame-ben freeplayben már lenyomtuk, persze, de az nem teljesítmény úgy :) )

én is kérhetek képet?
forza2, sebring, nappal szemben autózva egy fehér EVO-val!
séderrel még soseláttam, lehet úgy mégszebb :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #34985 2019.01.02. 17:37

arty írta:forza2, sebring, nappal szemben autózva egy fehér EVO-val!
séderrel még soseláttam, lehet úgy mégszebb :D
Persze, hogy kérhetsz!

Spoiler
Döfd a szemedbe! :mf2:

Kép
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #34986 2019.01.02. 19:15

DanielT írta:Eddig 95%-ban ugyanaz mint az eredeti, inkább az átvezetőket "Mátrixosították", ami miatt gyűlöli is rendesen a rajongó nép jelentős része. Engem így nem zavar, hogy tudtam mit változtattak, jót mosolygok néhol a bedesszségen. :)

Az irányítás a Gennycube kontroller kiosztás miatt még az eleve kretén MGS alapnál is kreténebb.

Itt a gém, Retroarch.com -on az emu, hajrá!

Itt a teljes lista a differenciákról.

Ja, rájöttem nem kell nekem kompetitív Rainbow Siege, csak nyomnék valami taktikai shooter-t szingliben, miért kellett sz*tbaszni a GR és a RB sorozatot is :<
Viszont a Rime-on elgondolkodtam, mert ugyan nem taktikai, de róka.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #34987 2019.01.02. 23:01

benőmenő írta:Volt valaha is nagyobb comeback, mint a dmc2 -> dmc3?
bestgameever.mp4
Zseniális a videó, sok hasonló élményem volt. Mondjuk egy-két bossfight a Demon's Soulsban sem festett nagyon másképp.

Nálam amúgy ezek lennének, csak ezeknél eleve az első rész volt fostömlő:

Kane and Lynch: Dead Men -> Kane and Lynch: Dog Days
Street Fighter -> Street Fighter 2 (a Capcomnál tudnak valamit)

Sőt:

The Legend of Kyrandia -> The Legend of Kyrandia: Hand of Fate

Akármilyen klasszikus az első, rühelltem, mechanikailag kizsigerelő rákja a műfajnak, a második rész meg király, a harmadikkal viszont visszatértek a gyökerekhez, de legalább utána már jónak tűnik az első is.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #34988 2019.01.02. 23:39

ninja gaident birtam nagyon, kár hogy az új genre nincs rész még el is gondolkodnék egy vásárláson
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #34989 2019.01.02. 23:49

SZÁMADÁS 2018

PC

Végigjátszások

(A linkeken a véleményem az adott játékról, ha böfögtem róla.)

Singularity (2010)
Kane & Lynch: Dead Men (2007)
Kane & Lynch 2: Dog Days (2010)
The Shivah Kosher Edition (2013) - kétszer
Borderlands: The Pre-Sequel (2014) - DLC-kkel együtt, szigorúan co-op
Deadfall Adventures (2013)
Mega Man (1987)
Injustice: Gods Among Us Ultimate Edition (2013) - egyszer a sztori plusz 2 karakterrel a ladder
Diablo III (2012) - több karakterrel ment, de a sztorinak csak eggyel mentem a végére, a többivel főleg rifteltem (co-op)
Diablo III: Reaper of Souls (2014) - lásd fent
Quantum Break (2016)
Hellblade: Senua's Sacrifice (2017)
Inside (2016)
Black the Fall (2017)
The Plan (2013) - ez valójában egy kétperces nongame, amire valamiért rákattintottam
Call of Duty: Infinite Warfare (2016)
House of Hell (2013) - csak azért nem kétszer, mert másodjára a boss előtt végleg eladtam a fear-pontok miatt - már karaktergeneráláskor sem volt esélyem, de megpróbáltam)
Tomb Raider (2013)
Tales from the Borderlands (2015)
Blue Estate: The Game (2014)


Folyamatban

Baldur's Gate (1998) - a régi mellett az EE-t is kipróbáltam
Heroes of Might and Magic (1995)
Quest for Glory: So You Want to Be a Hero (1989)
Castlevania (1986) - a negyedik boss kissé megakasztott
Mega Man 2 (1988) - NES Minire váltottam
Contra (1987)
Devil May Cry 3 SE HD (2005/18) - üt
A Hat in Time (2017) - nagyon bejön
Sunset Overdrive (2014) - majdnem a végén járok, 2019-be is vele játszottam át magam
Life is Strange (2015)
Total War: Warhammer (2016) - a kampány 90%-ban végigment, és volt egy kis multi is
Shadow Warrior (2013) - királyság
The Saboteur (2009) - hagyni kéne a fenébe, nem jó
TimeShift (2007)
Star Wars Battlefront II (2017)
Warhammer 40,000: Dawn of War – Soulstorm (2008) - multizni került elő újra, arra még mindig a kedvenc RTS-em

PS3

Végigjátszások

-

Folyamatban

Castlevania: Harmony of Despair (2010) - artyval

NES Mini

Donkey Kong (1981/83)

Folyamatban

Super Mario Bros. (1985) - save state betöltése nélkül shortcutokat - és 1UP-os gombákat - nem használva 5-4-ig jutottam, újrakezdeni nem volt kedvem, a világ elejéről való csalásra nem szántam rá magam
Kirby's Adventure (1993)
Mega Man 2 (1988)
Donkey Kong Jr. (1982)

SNES Mini

Végigjátszások

Donkey Kong Country (1994)

Folyamatban

Super Mario World (1990) - elakadtam, a mentés után vagy hússzor megcsináltam a rákövetkező három pályát, de a szellemkastélyban nem jöttem rá, mit kell csinálnom, jutyúbcsalni még nem akartam
The Legend of Zelda: A Link to the Past (1991)

TOP 4 ÉLMÉNY

A végigjátszott single, alfabetikus sorrendben.

Donkey Kong Country
Hellblade: Senua's Sacrifice
Kane & Lynch 2: Dog Days
Mega Man

FOS of the Year

Quantum Break. Meg akartam adni az esélyt a Remedynek, de undorodtam magamtól, amíg játszottam. És azóta is. Artyn ki végezte a lobotómiát? Jól jönne nekem is.
Avatar
Moby

Hozzászólás #34990 2019.01.03. 00:09

Micsu írta:ninja gaident birtam nagyon, kár hogy az új genre nincs rész még el is gondolkodnék egy vásárláson
Volt idő, amikor kifejezetten szerettem a japó szettinget, és ez leginkább a 2004-es NG-nek köszönhető. Fossá játszottam boxon. Ráadásul egyszerre jött ki a tomkrúzos Last Samurai-al. Végigjátszottam, aztán megnéztem a filmet a moziban (ami pont nem ninjás, de ez nem lényeges), majd újrajátszottam a játékot, majd megnéztem a filmet, és ezt így négyszer egymás után. Imádtam azt a játékot, és felfoghatatlan minőségben futott boxon.
Avatar
Moby

Hozzászólás #34991 2019.01.03. 00:12

Zóanagyvarázsló írta:SZÁMADÁS 2018
A HŐS of the year nálam mindeképp Te lettél. Na nem az impnzáns lista miatt, hanem hogy úgy nyomtad le a COD-ot, hogy még attól is találtál fosabbat a FOS of the year-re :banplz:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #34992 2019.01.03. 00:13

Moby írta:Volt idő, amikor kifejezetten szerettem a japó szettinget, és ez leginkább a 2004-es NG-nek köszönhető. Fossá játszottam boxon. Ráadásul egyszerre jött ki a tomkrúzos Last Samurai-al. Végigjátszottam, aztán megnéztem a filmet a moziban (ami pont nem ninjás, de ez nem lényeges), majd újrajátszottam a játékot, majd megnéztem a filmet, és ezt így négyszer egymás után. Imádtam azt a játékot, és felfoghatatlan minőségben futott boxon.
én a bayonettán meg a 2 ps3as sigman kívül más buttonsmasherrel nem is játszottam sztem (bár ezeket végigtoltam) :) ez az új team ninjas nioh meg souls staminas harcrendszerű, semmi köze a ninja gaiden harcrendszeréhez, imádtam benne evadelve közlekedni :)
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #34993 2019.01.03. 00:17

Moby írta:A HŐS of the year nálam mindeképp Te lettél. Na nem az impnzáns lista miatt, hanem hogy úgy nyomtad le a COD-ot, hogy még attól is találtál fosabbat a FOS of the year-re :banplz:
Az hagyján, hogy a QB ütötte, de hogy az űrharc a Battlefront 2-ben százszor gagyibb, hiába vezethetek TIE Fightert vagy X-Winget, az már nagyon gáz. Én biztos nem veszítenék sokat, ha a BF-ekből kiirtanák a kampányt.
Avatar
Moby

Hozzászólás #34994 2019.01.03. 00:18

Micsu írta:én a bayonettán meg a 2 ps3as sigman kívül más buttonsmasherrel nem is játszottam sztem (bár ezeket végigtoltam) :) ez az új team ninjas nioh meg souls staminas harcrendszerű, semmi köze a ninja gaiden harcrendszeréhez, imádtam benne evadelve közlekedni :)
Az a nioh egy szavakba nem önthető fos. Mechanikailag kurvajól működik, de artban, leveldesigban, és úgy kb minden másban egy fosfaszlé. A Sekiro:SDT-tól várom, hogy valamit újraélhetek abból, ami akkoriban annyira levett a lábamról, hogy tonképp azóta sem semmi ebben a témában.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #34995 2019.01.03. 00:21

Moby írta:Az a nioh egy szavakba nem önthető fos. Mechanikailag kurvajól működik, de artban, leveldesigban, és úgy kb minden másban egy fosfaszlé. A Sekiro:SDT-tól várom, hogy valamit újraélhetek abból, ami akkoriban annyira levett a lábamról, hogy tonképp azóta sem semmi ebben a témában.
sekirobol amit lattam az tetszett, jobban hasonlit az ng harcrendszerehez mint a soulsehoz
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #34996 2019.01.03. 00:28

Moby írta:Az a nioh egy szavakba nem önthető fos. Mechanikailag kurvajól működik, de artban, leveldesigban, és úgy kb minden másban egy fosfaszlé. A Sekiro:SDT-tól várom, hogy valamit újraélhetek abból, ami akkoriban annyira levett a lábamról, hogy tonképp azóta sem semmi ebben a témában.
A Ninja Gaiden zseniális játék, de éppen "igazi" nindzsa/szamurájhangulatot nem igazán hoz a számomra. Nyilván egyéni kérdés az asszociáció, de a Last Samurai az inkább Total War: Shogun 2 számomra (egészen pontosan a Fall of the Samurai kieg az a kor).
Avatar
Botond

Hozzászólás #34997 2019.01.03. 08:20

Zóanagyvarázsló írta:SZÁMADÁS 2018
Nekem összevissza két kérdésem van az egésszel meg az előző kommenttel kapcsolatban. Az egyik, hogy HOMM1 az nem első végigjátszás, ami folyamatban van, ugye? :D
A másik, hogy szegény Legend of kyrandia1-nek mi az a nagy bűne, ami miatt ennyire utálod? Igen, nyilván én azok közé tartozok, akik kultikus valamiként tekintenek az elsőre és a másodikra is. Igaz én '95-ben kerültem a játék közelébe, amikor már volt szuperior CD verzió, és azt is vettem, azzal toltam. Neked a lemezes verzió volt, sok crack-kel, és abból fakadó performancia gondok voltak, vagy mi a bűne?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #34998 2019.01.03. 08:38

Zóanagyvarázsló írta:Nálam amúgy ezek lennének, csak ezeknél eleve az első rész volt fostömlő:

Kane and Lynch: Dead Men -> Kane and Lynch: Dog Days
Street Fighter -> Street Fighter 2 (a Capcomnál tudnak valamit)
Mindkettő nagyon jó válasz! És itt ragadom meg az alkalmat, hogy felhívjam a figyelmet a K&L: Dog Days-re, ha valakinek kimaradt.
Avatar
Moby

Hozzászólás #34999 2019.01.03. 09:47

DanielT írta:Mindkettő nagyon jó válasz! És itt ragadom meg az alkalmat, hogy felhívjam a figyelmet a K&L: Dog Days-re, ha valakinek kimaradt.
Szerintem már annyiszor felhívtuk rá a figyelmet az elmúlt majd 10 évben, hogy nem tudom elképzelni, hogy bárkinek ne lenne meg. Ha meg mégis, az már menthetetlen :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #35000 2019.01.03. 09:55

Én inkább nem csinálok számadást, akkora trágyalé lett 2018. A FOS of the yeart sem osztom ki, helyette a FOS of the century-t igen, mert az elkelt, örökre alulmúlhatatlan, a csalódás és az unalom örökös manifesztuma, Red Dead Redemption KETTŐ a neve. Erről szólt 2018. Leradírozva olyan nagyságokat, mint a GOW, vagy a pók, hellblade, és megannyi jó játék, ami mind-mind tavaly került sorra, de meggyaláztatott, és a feledés homályába taszítatott a nevük ez az irgalmatlan húgypárlat által.
Egyetlen játék van, amit nem képes elhomályosítani máig (mondjuk nem is tavalyi), és olyan sokat gondolok rá, hogy az már kiborító, a Zelda BOTW. Rettenetesen bánom, hogy eladtam Botondnak a switchet, iszonyatos ballépés volt, az életem játéka lett az a zelda, az idén le kell valahogy tolnom megint, mert belehalok lassan a vágyakozásba.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Moby 2019.01.03. 09:59-kor.

Vissza: “Leáldozott.hu”