A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #34791 2018.12.23. 23:34

Pár random cucc, amit chat historyban találtam film szóra keresve. :D
Hodejegerne, Wild Stories (2014), Martian, Pianist, Upgrade, Harry Brown, Szárnyas fejvadász 2049, Edge of tomorrow ...mittomén.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #34792 2018.12.23. 23:42

van amugy tengernyi jo film. de megis mit vartok, ha az agyhalott zsanerekben keresgettek?
itt van ez. tegnap neztem. egyszerü, nagyszerü, tru story, Woody komammal. jo volt E
phpBB [media]
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #34793 2018.12.23. 23:56

Nem a szarokat kell nézni, az biztos. Én mondjuk annyira nem kapkodom el az újakat, de a Blade Runner 2049 lecsúszott, és nem okozott csalódást (bár az alapvetést azóta is emésztem, és kell neki pár újranézés, hogy a helyére kerüljön), tetszett még a Three Billboards Outside Ebbing, Missouri is.

A Fargóból meg tényleg nagyon jó volt az első évad, és nagyon bejött a brit Broadchurch is, de továbbra is a skandináv vonal (Forbrydelsen, Bron/Broen) tett rám mélyebb benyomást, a Bron már-már abszolút kedvenc..

Alapvetően én inkább film, sorozatpárti vagyok, mert az utóbbiak még hajlamosabbak átmenni rétestésztába, hogy addig üssék a vasat, amíg néző van (a skandinávok azért is jók, mert simán lelövik a népszerűsége csúcsán, és egyébként akár több év is eltelik egy-egy tízepizódos évad között, nemcsak eléd hányják futószalagon). Ezzel együtt jó filmeknél is gyakran érzem, hogy láttam már jobbat, vagy régen is voltak fasza filmek, de sorozatokból sokkal könnyebb kifogni olyan gyöngyszemeket, melyekhez fogható régen nem volt. És ha csak Hollywoodot nézzük, a mainstream tényleg laposabb lett, mert a fél bolygó lakosságára kell szabnia mindenki által lecsúsztatható, kockázatkerülő, de atomkommersz lágert.
Avatar
donatus13

Hozzászólás #34794 2018.12.24. 00:38

na Boldogat mégegyszer mindenkinek :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #34795 2018.12.24. 01:04

aabyssx írta:Ez amúgy tök érdekes. Nem tudom, hogy így gondoltad-e, de ha most nekem fel kéne sorolni, hogy 2018-ban mi tetszett, akkor nem tudom azonnal. Emailekből meg chatből kéne összeszedni, mert nem emlékszem. Csak arra, hogy időnként felkelek a kanapéról úgy, hogy "na, ez egész jó/érdekes vót". De hogy mi volt az pontosan...
...alig.
Így. Attól, hogy nem hányom el magam közben, meg végig bírom nézni még nem jó film. A jó filmre emlékezek fél év múlva. A gecijóra 5 év múlva is. 2018-ból egyetlen film sem ugrik be. A középszar játékoknak a hosszuk miatt könnyebb dolguk van, több minden tapad meg. Két órában emlékezetes alkotni más dolog. Ezzel együtt vannak filmek, amire egész életemben emlékeztem és emlékezni fogok. Nyilván nem lehet évente ilyen filmeket csinálni, de hogy az idei évből nem emlékszem semmire, pedig viszonylag sokat voltam moziban(is), az gáz. Hozzátartozik persze, hogy moziba nagyon ritkán megyünk konkrért filmre, hanem akkor megyünk, amikor lehet, és akkor éppen amit adnak. Mondjuk lehet nem is a filmekkel van a baj, csak már nem én vagyok főleg a célközönsége gondolom.
Avatar
Moby

Hozzászólás #34796 2018.12.24. 01:10

Zóanagyvarázsló írta:Nem a szarokat kell nézni, az biztos. Én mondjuk annyira nem kapkodom el az újakat, de a Blade Runner 2049 lecsúszott, és nem okozott csalódást (bár az alapvetést azóta is emésztem, és kell neki pár újranézés, hogy a helyére kerüljön), tetszett még a Three Billboards Outside Ebbing, Missouri is.

A Fargóból meg tényleg nagyon jó volt az első évad, és nagyon bejött a brit Broadchurch is, de továbbra is a skandináv vonal (Forbrydelsen, Bron/Broen) tett rám mélyebb benyomást, a Bron már-már abszolút kedvenc..

Alapvetően én inkább film, sorozatpárti vagyok, mert az utóbbiak még hajlamosabbak átmenni rétestésztába, hogy addig üssék a vasat, amíg néző van (a skandinávok azért is jók, mert simán lelövik a népszerűsége csúcsán, és egyébként akár több év is eltelik egy-egy tízepizódos évad között, nemcsak eléd hányják futószalagon). Ezzel együtt jó filmeknél is gyakran érzem, hogy láttam már jobbat, vagy régen is voltak fasza filmek, de sorozatokból sokkal könnyebb kifogni olyan gyöngyszemeket, melyekhez fogható régen nem volt. És ha csak Hollywoodot nézzük, a mainstream tényleg laposabb lett, mert a fél bolygó lakosságára kell szabnia mindenki által lecsúsztatható, kockázatkerülő, de atomkommersz lágert.
Néznék én jót, csak idén olyant nem találtam. És nem csak venomról van itt szó, de visszanéztem, idén ilyeneket láttam (amik jó értékelést kaptak), hogy expedíció, Keresés, quiet place, first reformed, meg ilyenek, de ezeket is csak onnan tudom, hogy nézek itt valami listát. Szal én nem tudom ma mi a jó film, meg hogy az hol lakik. A moziban nem. Torrenten sem (vagy igen, de rejtőznek).


/itt most nem a 2018-ban láttam, mert jó filmet bármikor tudok nézni, hanem a 2018-ban láttam, 2018-as filmekről van szó
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #34797 2018.12.24. 01:53

Moby írta:Néznék én jót, csak idén olyant nem találtam. És nem csak venomról van itt szó, de visszanéztem, idén ilyeneket láttam (amik jó értékelést kaptak), hogy expedíció, Keresés, quiet place, first reformed, meg ilyenek, de ezeket is csak onnan tudom, hogy nézek itt valami listát. Szal én nem tudom ma mi a jó film, meg hogy az hol lakik. A moziban nem. Torrenten sem (vagy igen, de rejtőznek).


/itt most nem a 2018-ban láttam, mert jó filmet bármikor tudok nézni, hanem a 2018-ban láttam, 2018-as filmekről van szó
A First Reformed mondjuk 2017-es őskövület, mint az Ebbing vagy a BR2049. De értelek, csak eddig is találtam azért utólag jó filmeket, vagy látok érdekeseket. A random mozis kínálat az meg nem az. És ez nem feltétlen neked szól, de amikor megy a filmek kritikája, akkor mindenki Hollywood miatt sír a magyar fórumokon, holott van egy rakat ország még, ahová eljutott a kamera, mint találmány. (Azt elismerem, hogy önmagában az sem jó, ha a látvány-, illetve populáris filmek gyengébbek, egysíkúbbak, de eddig is ezt képviseltem.)

Persze én könnyen beszélek, 14 éve nem voltam moziban. A BR2049-re mentem volna, de vidéken nem adták angolul, Pesten meg olyan időpontban lett volna jó, hogy a hossza miatt el sem értem volna az éjjeli buszomat haza... Inkább megrendeltem BD-n, és úgy néztem meg. Ha az útiköltséget is beleszámolom, talán még drágább sem volt.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #34798 2018.12.24. 07:55

tenyleg, azt a First Reformed-et is meg kene mar neznem, Ethan haverommal. :worship:

-----------------

meri kriszmösz mindenkinek!
Avatar
Botond

Hozzászólás #34800 2018.12.24. 09:22

Boldog karit!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #34801 2018.12.24. 09:24

Épp harmadszor nézem újra a teljes Breakind Bad-et. Game of Thrones már 4x ment végig és mindkét sorozat olyan, amit soha nem néztem volna meg, ha nincs ilyen őrületesen magasra értékelve és hájpolva. Nincs is más a műfajukban, amit néztem volna valaha.

Mindkettő többet ér, mint a bármi, ami vászonra jött az elmúlt 10 évben.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #34802 2018.12.24. 09:27

Greyfox írta:Vannak ám jó filmek, meg sorozatok is, csak halászni kell a gigantikusra nőtt fostengerben, pont, mint a jó játékokat.
Nekem a Fargo a favorit, bár az utolsó évad nem annyira adta. Ja, és a Breaking Bad spinoffja a Better call saul simán minőségibb anyag, mint a bb.
Hát nekem inkább csalódás a Better Call. Kitartottam, asszem 2 évadot láttam, de sokszor szenvedtem. Aztán jött az új évad első része és nem hittem el ezt a földöntúli unalmat... felénél kinyomtam és ennyiben maradt.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #34804 2018.12.24. 09:38

rohaggy meg! :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #34805 2018.12.24. 09:42

Ajándéknak fel tudom ajánlani az azóta még tovább fejlesztett PS1 emulátoromat, konfigolva, ha van rá igény.

Úgy vettem észre, hogy ahogy másik képernyőn indítom, akkor a méretezési beállításoka elveszíti, de az nem vészes, tudom mondani mit kell nyomni.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #34806 2018.12.24. 09:42

SlickAdam írta:rohaggy meg! :banplz:
:idiota: :idiota: :idiota:
Avatar
Moby

Hozzászólás #34807 2018.12.24. 10:00

Boldog Karácsonyt!

GoT full után BB összes jön.
Az elmúlt két napban játszottam. Sokat. És Nagyon élveztem. NAGYON. Iszonyúan irónikus, hogy egy másik játék ugyanazoktól hoz vissza a gémingbe, mint akiké majdnem lehozott végleg: a GTAV. De játszottam és játszok még Resogun-al, meg Uncsi LL-el is. Játszóstévé egyelőre marad a falon.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #34808 2018.12.24. 10:23

Moby írta:Boldog Karácsonyt!

GoT full után BB összes jön.
Az elmúlt két napban játszottam. Sokat. És Nagyon élveztem. NAGYON. Iszonyúan irónikus, hogy egy másik játék ugyanazoktól hoz vissza a gémingbe, mint akiké majdnem lehozott végleg: a GTAV. De játszottam és játszok még Resogun-al, meg Uncsi LL-el is. Játszóstévé egyelőre marad a falon.
Hát mégse kellett a TLOU2-re várni. :banplz:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #34809 2018.12.24. 10:27

Moby írta:Boldog Karácsonyt!

GoT full után BB összes jön.
Az elmúlt két napban játszottam. Sokat. És Nagyon élveztem. NAGYON. Iszonyúan irónikus, hogy egy másik játék ugyanazoktól hoz vissza a gémingbe, mint akiké majdnem lehozott végleg: a GTAV. De játszottam és játszok még Resogun-al, meg Uncsi LL-el is. Játszóstévé egyelőre marad a falon.
Erre nem számítottam, igazi karácsonyi csoda :banplz:

Ja, és persze boldog karácsonyt mindenkinek húsvér vagy virtuális szerettekkel!
Avatar
Botond

Hozzászólás #34810 2018.12.24. 10:31

Moby írta:Boldog Karácsonyt!

GoT full után BB összes jön.
Az elmúlt két napban játszottam. Sokat. És Nagyon élveztem. NAGYON. Iszonyúan irónikus, hogy egy másik játék ugyanazoktól hoz vissza a gémingbe, mint akiké majdnem lehozott végleg: a GTAV. De játszottam és játszok még Resogun-al, meg Uncsi LL-el is. Játszóstévé egyelőre marad a falon.
:eljen:
Avatar
Moby

Hozzászólás #34811 2018.12.24. 10:36

DanielT írta:Hát mégse kellett a TLOU2-re várni. :banplz:
Kifejezhetetlenül nem érdekel a tlou2. Se. A jövő és a jelen játékai láthatóan nem nekem készülnek néhány nagyon ritka kivétellel. A múltban viszont van épp elég játék, amiket érdemes újra elővenni vagy pótolni.
Avatar
Moby

Hozzászólás #34812 2018.12.24. 10:42

Monjuk lehet, hogy csak a következő karácsonykor fogok megint játszani, de ha annyi örömöm lesz benne, mint az elmúlt 2 napban, akkor érdemes kivárnom :D A zaklatott napi ügymenet mellett ez már nem megy. 2018 legjobb játéka az elmúlt két nap nyugalommal kibélelt videójátékai voltak.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #34813 2018.12.24. 11:43

Ma próbáltam a Hitmant (Free Trialt). Tökre jó volt, gondoltam megveszem, mert mintha le is lenne árazva.
De bazeg, nem igazodok ki, hogy mit kell megvenni (epizódok + DLC-k? + bónuszok, vagy mi). Hát ez úgy FŐVANDARABÓVA(tm), mint állat.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #34814 2018.12.24. 11:47

DanielT írta:Épp harmadszor nézem újra a teljes Breakind Bad-et. Game of Thrones már 4x ment végig
Neked sürgősen valami nőt kell szerezni. Nem is csak nőt, feleséget - valami nagyon hárpiát -, azonnal 3 gyerekkel + egy másodállást. Nem legális, hogy embereknek ennyi szabad idejük van! :idiota:
Avatar
arty

Hozzászólás #34815 2018.12.24. 11:52

Zóanagyvarázsló írta:továbbra is a skandináv vonal (Forbrydelsen, Bron/Broen) tett rám mélyebb benyomást, a Bron már-már abszolút kedvenc..
skandinávok kétségkívül jók (legalábbis a mi "európai szemeinknek"), viszont én itt a hálidvúdit néztem elsőre és imádtam (Killing 10/10); a sötét, ultradepresszív széria után/óta nem is éreztem szükségét az eredetit megnézni - egyelőre :) (Híd viszont csakis a skandináv lehet! :) )
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #34816 2018.12.24. 11:55

Amúgy bódottágosat!
Nem karácsonyi témájú, de ez a video jött velem szembe valami GDPR-t be nem tartó ajánlómotor miatt. Mivel sokaknak itt is 1st world problémáik vannak, nem is olyan rossz asszociáció.
phpBB [media]
Avatar
arty

Hozzászólás #34817 2018.12.24. 12:04

bazmeg :D gyorsan kattintottam udvaros dorottyára, hátha felülírja karcsit... KARCSIT! MÁR A NEVÉT IS TUDOM! :(

nekem nem az emud kéne, hanem anno broforcehez csináltál nekem sweetfx crt pakkot... namost a bro már nem fut vele, kéne új :)
lenen rá erőd?

hja és megjöttek a modbók, átvihetem délután? :banplz:

+ha egy ps2 nem olvas cd-t, csak dvd-t, akkor az lézercserés?

---

aabyssx :D :D :D
... én pluszban olyat kívánok DT-nek, akiről fél év után kiderül, hogy előtte Xe volt!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #34818 2018.12.24. 12:08

aabyssx írta:Amúgy bódottágosat!
Nem karácsonyi témájú, de ez a video jött velem szembe valami GDPR-t be nem tartó ajánlómotor miatt. Mivel sokaknak itt is 1st world problémáik vannak, nem is olyan rossz asszociáció.
Ismerek olyat, aki tényleg ilyen, és a legutolsó gyereket irigyelné. A topik még nem ugrott be róla.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #34819 2018.12.24. 12:08

aabyssx írta:Neked sürgősen valami nőt kell szerezni. Nem is csak nőt, feleséget - valami nagyon hárpiát -, azonnal 3 gyerekkel + egy másodállást. Nem legális, hogy embereknek ennyi szabad idejük van! :idiota:
Jól értem, eladó a családod? A legszebb karácsonyi ajándék :banplz:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #34820 2018.12.24. 12:09

aabyssx írta:Ma próbáltam a Hitmant (Free Trialt). Tökre jó volt, gondoltam megveszem, mert mintha le is lenne árazva.
De bazeg, nem igazodok ki, hogy mit kell megvenni (epizódok + DLC-k? + bónuszok, vagy mi). Hát ez úgy FŐVANDARABÓVA(tm), mint állat.
A GotY-t?
Avatar
arty

Hozzászólás #34821 2018.12.24. 12:09

aabyssx írta:Ma próbáltam a Hitmant (Free Trialt). Tökre jó volt, gondoltam megveszem, mert mintha le is lenne árazva.
De bazeg, nem igazodok ki, hogy mit kell megvenni (epizódok + DLC-k? + bónuszok, vagy mi). Hát ez úgy FŐVANDARABÓVA(tm), mint állat.
https://store.steampowered.com/bundle/4854/HITMAN__Game_of_The_Year_Edition/

agyfasz, amit ezzel műveltek... hitman2, ahoz legacy pack, ahoz legacy pack goty upgrade.... :(
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #34822 2018.12.24. 12:09

Zóanagyvarázsló írta:Jól értem, eladó a családod? A legszebb karácsonyi ajándék :banplz:
:D:D:D
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #34823 2018.12.24. 12:10

Boldog Karit!
Ez a bloodborne igencsak fasza, 30 frem ide vagy oda, az első ds óta ez az első igazán frissítő elmeny.
ps1 emu jöhet!
ps2 nincs? :)
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #34824 2018.12.24. 12:12

arty írta:skandinávok kétségkívül jók (legalábbis a mi "európai szemeinknek"), viszont én itt a hálidvúdit néztem elsőre és imádtam (Killing 10/10); a sötét, ultradepresszív széria után/óta nem is éreztem szükségét az eredetit megnézni - egyelőre :) (Híd viszont csakis a skandináv lehet! :) )
Nem láttam még egyikből sem az amerikai verziót, talán fogom. Érdekes, hogy a Forbrydelsen hősnője kapott kisebb szerepet a remake-ben. És a Broadchurchből és készült amerikai változat, ugyanúgy David Tennanttal a főszerepben, de az angol színésznőt lecserélték valami szőkeségre.

A dánok közül még a Borgenre vagyok kíváncsi, az ugye eleve politikai téma, bár a Forbrydelsenben is mindig erős volt ez a szál.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #34825 2018.12.24. 12:15

Megnézem majd ezeket a Hitman izéket, de most el kell mennem a gyerekekkel...
Spoiler
...multiplayerben Minecraftozni. :idiota:
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #34826 2018.12.24. 12:17

Hitman 2-ben benne van a Hitman 1?!? Miva? :wilting:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #34827 2018.12.24. 13:27

aabyssx írta:Hitman 2-ben benne van a Hitman 1?!? Miva? :wilting:
Azokat az epizódokat játszhatod benne felújított formában, melyekkel rendelkezel. Tehát ingyen nem kapod meg vele az első évad küldetéseit.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #34828 2018.12.24. 14:38

Zóanagyvarázsló írta:Azokat az epizódokat játszhatod benne felújított formában, melyekkel rendelkezel. Tehát ingyen nem kapod meg vele az első évad küldetéseit.
Ááá, konisoááá! :)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #34829 2018.12.24. 14:52

DanielT írta:Épp harmadszor nézem újra a teljes Breakind Bad-et. Game of Thrones már 4x ment végig és mindkét sorozat olyan, amit soha nem néztem volna meg, ha nincs ilyen őrületesen magasra értékelve és hájpolva. Nincs is más a műfajukban, amit néztem volna valaha.

Mindkettő többet ér, mint a bármi, ami vászonra jött az elmúlt 10 évben.
pedig egy drót vagy sopranos kéttéhugyozza mindkettőt számomra :)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #34830 2018.12.24. 15:01

Kellemes ünnepeket mindenkinek

itt az utóbbi hónapban a csgo és az Elite Dangerous ment
haverral toljuk, happy grind a javából, főleg az űr szerelmeseinek :P 50 óra belement még ugyanennyi legalább bele fog :P

Spoiler
Kép Kép Kép KépKép Kép

phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #34831 2018.12.24. 15:09

aabyssx írta:Neked sürgősen valami nőt kell szerezni. Nem is csak nőt, feleséget - valami nagyon hárpiát -, azonnal 3 gyerekkel + egy másodállást. Nem legális, hogy embereknek ennyi szabad idejük van! :idiota:
Hehe, hát tény, hogy snecisok időm van. :) De ez nem annyira rossz egyébként, ha az alternatívát nézem a körülöttem lévő példákkal. Persze mindennek ára van. NA mindegy, most így van, aztán lehet, hogy majd lesz máshogy.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #34832 2018.12.24. 15:11

Zóanagyvarázsló írta:Nem láttam még egyikből sem az amerikai verziót, talán fogom. Érdekes, hogy a Forbrydelsen hősnője kapott kisebb szerepet a remake-ben. És a Broadchurchből és készült amerikai változat, ugyanúgy David Tennanttal a főszerepben, de az angol színésznőt lecserélték valami szőkeségre.

A dánok közül még a Borgenre vagyok kíváncsi, az ugye eleve politikai téma, bár a Forbrydelsenben is mindig erős volt ez a szál.
a killing sztem is jobb mint a svéd verza ;) a bron/broen az faja, a broadchurch annyira nem nagy szám, a trapped se rossz, asszem az izlandi krimi
nekem a lillyhammer is tetszett bár az nem krimi de ízég vérig északi :)
én most a kraftidiotent néztem meg, svéd krimi, egész jó
Avatar
DanielT

Hozzászólás #34833 2018.12.24. 15:11

Micsu írta:pedig egy drót vagy sopranos kéttéhugyozza mindkettőt számomra :)
Sopranosnak nekikezdtem megint pár hónapja, de 1 évad után feladtam és youtubeon áttekertem az "all deaths" videót. Baszott lassú és alapvetően elég kis súlytalan családregény volt, a mostani ingerküszöbhöz harmatos.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #34834 2018.12.24. 15:13

DanielT írta:Sopranosnak nekikezdtem megint pár hónapja, de 1 évad után feladtam és youtubeon áttekertem az "all deaths" videót. Baszott lassú és alapvetően elég kis súlytalan családregény volt, a mostani ingerküszöbhöz harmatos.
mert karakterközpontú téged meg ezek a karakterek nem kötnek le :P
Avatar
DanielT

Hozzászólás #34835 2018.12.24. 15:13

arty írta:bazmeg :D gyorsan kattintottam udvaros dorottyára, hátha felülírja karcsit... KARCSIT! MÁR A NEVÉT IS TUDOM! :(

nekem nem az emud kéne, hanem anno broforcehez csináltál nekem sweetfx crt pakkot... namost a bro már nem fut vele, kéne új :)
lenen rá erőd?

hja és megjöttek a modbók, átvihetem délután? :banplz:

+ha egy ps2 nem olvas cd-t, csak dvd-t, akkor az lézercserés?

---

aabyssx :D :D :D
... én pluszban olyat kívánok DT-nek, akiről fél év után kiderül, hogy előtte Xe volt!
Broforce hekket nem vállalok, nemtom mit cseszhettek el.

29-ig nem vagyok otthon, utána hozhatod a csippelnivalót. :) Lézercsere esélyes, de nézz utána, mert állítgatni is lehet, de az elég időrabló téma.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #34836 2018.12.24. 15:14

Micsu írta:mert karakterközpontú téged meg ezek a karakterek nem kötnek le :P
Dehogynem, csak nem történt semmi a karakterekkel. Ott ültek és néztek.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #34837 2018.12.24. 15:16

DanielT írta:Dehogynem, csak nem történt semmi a karakterekkel. Ott ültek és néztek.

nagy lófaszt :) első két évadban kb megismered a jellemeket, utána folyamatos jellemfejlődés, szarkavarás, intrikák etc, engem a breaking bad is pont ezért nem kötött le igazán mert magas minőség de kb leszartam kivel mi lesz
Avatar
DanielT

Hozzászólás #34838 2018.12.24. 15:21

aabyssx írta:Hitman 2-ben benne van a Hitman 1?!? Miva? :wilting:
Hát egy keretrendszer a Hitman, amiben most már 2x annyi pálya van lényegében.

Viszont ZSENIÁLIS a Sapienza pálya, amiatt megéri vele foglalkozni. Minden pixelét nyald körbe, eszméletlen klassz.
Avatar
deep

Hozzászólás #34839 2018.12.24. 16:39

Na, ezek se használják az új PS1 emu képességeit.
Az ötlet mondjuk érdekes, AI alkotta rimékek...
Kép
Kép
Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #34840 2018.12.24. 17:19

deep írta:Na, ezek se használják az új PS1 emu képességeit.
Az ötlet mondjuk érdekes, AI alkotta rimékek...
Kép
Kép
Kép
Valóban érdekes, de csomó helyen indokolatlanul fos. Pl a Resi képen a rács minta megy tovább a lámpaoszlopra, stb.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #34841 2018.12.24. 17:51

Micsu írta:a killing sztem is jobb mint a svéd verza ;) a bron/broen az faja, a broadchurch annyira nem nagy szám, a trapped se rossz, asszem az izlandi krimi
nekem a lillyhammer is tetszett bár az nem krimi de ízég vérig északi :)
én most a kraftidiotent néztem meg, svéd krimi, egész jó
Nincsen svéd Killing, az eredeti az dán, ha néha át is mennek Svédországba. És igen a Trapped is jó, de a Broadchurchhöz hasonlóan csak a többi említett után jön. Lehet, hogy a skandináv cuccok után eleve nem tűnne annyira jónak a BC, mint előttük, nem mintha meg akarnám tagadni. Meg ugye eleve a Venomtól indultunk :idiota:

A Sopranos kedvelők most a Gomorrát istenítik, de nekem az előbbi is kimaradt, leragadtam a Keresztapa-trilógiánál. Majd mondd el te, hogy milyen ;)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #34842 2018.12.24. 18:04

Nem rossz a gomorra, Dt kiprobalhatja, eleg porgos ;)
A peaky blinders jo meg, nezzel ra :P
Avatar
DanielT

Hozzászólás #34843 2018.12.24. 18:15

Micsu írta:Nem rossz a gomorra, Dt kiprobalhatja, eleg porgos ;)
A peaky blinders jo meg, nezzel ra :P
4 rész után feladtam, de kösz. :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #34844 2018.12.24. 20:44

DanielT írta:4 rész után feladtam, de kösz. :D
gomorrat vagy a peakyt? :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #34845 2018.12.24. 21:05

Micsu írta:gomorrat vagy a peakyt? :D
Gomorrát és annyira, hogy megint nincs kedvem kísérletezni sorozatokkal. Megölt mint egyszeri gémert a csodás RDR valamelyik része.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #34846 2018.12.24. 22:16

annyira azért nem rossz, ha a got logikai bukfencei nem ölnek meg akkor ennek se kéne :P
Avatar
DanielT

Hozzászólás #34847 2018.12.25. 11:54

Arty: Múltkor beszéltünk a Pitfall Mayan Adventure-ről, hogy soha nem láttam a második pályát. Most letöltöttem, nyomtam. NEGYVEN save-state visszatöltés után sem tudom megölni az első pálya boss-t. Tehát nem az, hogy újra csinálom a fél pályát halál után és max 3 próba. Instant. Negyven. Reload. És. Nem. Megy.

Micsoda egy tetves mocsok hulladék ez te jó ég. És nem értem ezt a videót se, hozzám 3x ér és haltam, ez meg se érzi. Úgy látszik a Megadrive verzió nem egy féreg.

phpBB [media]
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #34848 2018.12.25. 15:48

DanielT írta:Gomorrát és annyira, hogy megint nincs kedvem kísérletezni sorozatokkal. Megölt mint egyszeri gémert a csodás RDR valamelyik része.
Akkor talán annyira mégsem lehet csodás a sorozathelyzet, ha minden körberajongott, leáldban is kedvelt sorozatból is csak minden századikat vagy képes pár epizódnál tovább bírni.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #34849 2018.12.25. 15:50

Zóanagyvarázsló írta:Akkor talán annyira mégsem lehet csodás a sorozathelyzet, ha minden körberajongott, leáldban is kedvelt sorozatból is csak minden századikat vagy képes pár epizódnál tovább bírni.
megvettem a halo warst, jövöre kezdhetjük :D
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #34850 2018.12.25. 15:59

Tacoma mini-review:
+ jópofa, lightos, összeesküvős mini-sztori
+ pár óra volt csak
+ nem egy technológiai csúcs, de nem néz ki rosszul
- annyira túltolták a píszít a karakterek kiválasztásánál, hogy már nagyon türelmetlen voltam. Teljesen ki fogják nyírni a toleranciámat...
- baze, nem csak zsír-feka nő van benne - űrutazóként baze, érted? - , hanem magát még egészségtelenebbre zabáló fehér nő is, aki ráadásul leszbó is. Etióp és eszkimó keverékű, féllábú, transzvesztita törpeként fel vagyok háborodva, hogy én fajomat bezzeg nem képviseltetik benne. :wilting:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #34851 2018.12.25. 16:04

Micsu írta:megvettem a halo warst, jövöre kezdhetjük :D
Csak nehogy kooperatívban égjünk ki a gamingből! Az RDR2-multiig jó lesz :idiota:
Avatar
Moby

Hozzászólás #34852 2018.12.25. 16:57

Zóanagyvarázsló írta:Csak nehogy kooperatívban égjünk ki a gamingből! Az RDR2-multiig jó lesz :idiota:
Az keményen odabaszhat :D
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #34853 2018.12.25. 18:21

Bohóckodtam egy másfél órát a Dirt Rallyval. Ezt miért hájpolták fel annyira?
Ugyanaz, mint a DiRT játékok, csak még azt a minimális funt is kiölték. A handling annyira nem taknyon csúszós, mint a Codiestól megszoktuk, sőt! Annyira túltolták, hogy a szaros Mini Cooper sem tud befordulni 20-szal egy derékszögű kanyarba. lol
A legnagyobb pozitívum amit eltudok róla mondani, hogy az ősöreg, összekukázott konfigon is elfut szépen és nincs hányásig tolva a húgyfilter.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #34854 2018.12.25. 19:50

benőmenő írta:Bohóckodtam egy másfél órát a Dirt Rallyval. Ezt miért hájpolták fel annyira?
Ugyanaz, mint a DiRT játékok, csak még azt a minimális funt is kiölték. A handling annyira nem taknyon csúszós, mint a Codiestól megszoktuk, sőt! Annyira túltolták, hogy a szaros Mini Cooper sem tud befordulni 20-szal egy derékszögű kanyarba. lol
A legnagyobb pozitívum amit eltudok róla mondani, hogy az ősöreg, összekukázott konfigon is elfut szépen és nincs hányásig tolva a húgyfilter.
Hát mert nem az agyatlan toldagázt, és mennyé dirt játék, a fizika valahol a profi és a joérzékkel megirt arcade között van, ha ezt nem vetted észre, akko nfs-t tudnám ajánlani mindenképpen.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #34855 2018.12.25. 20:37

Mekee írta:Hát mert nem az agyatlan toldagázt, és mennyé dirt játék, a fizika valahol a profi és a joérzékkel megirt arcade között van, ha ezt nem vetted észre, akko nfs-t tudnám ajánlani mindenképpen.
Játszottam én a Richard Burns-szel is, de ott vagy akár kisebb mértékben a GT-k rallys részében ott a fizika, hogy érzed ahogy a féktől előre bukik az orra, stb. A Minivel is az a bajom, hogy 30 km/h-nál, ha befelé fordítom a kormányt és gázt adok az nem kifelé fog elindulni. Szó nincs realizmusról.
Ebben Dirt rallyban annyit csináltak, hogy az oversteer csúszkát koppig elhúzták balra és közel élvezhetetlen. A másik problémám, hogy sokszor úgy dob szaltót az autó, hogy azt sem látható bukkanó, sem pedig a Force Feedback nem jelzi előre, egyszercsak felpattan az autó a fenébe. Év csalódása/10.
Avatar
insp

Hozzászólás #34856 2018.12.25. 21:06

Lassan aktualis a kerdes, POTY mintajara iden is kellene valami trophy, nem?
En szinte teljesen kimaradtam a gaming temabol iden, de DT biztos kitalal valami frappans temat, amiben versenghet a nagyerdemu.

Legjobb scanline, legjobb robotporszivo tulajdonosa. Legjobb szakall, stb.
Avatar
Moby

Hozzászólás #34857 2018.12.25. 21:23

insp írta:Lassan aktualis a kerdes, POTY mintajara iden is kellene valami trophy, nem?
En szinte teljesen kimaradtam a gaming temabol iden, de DT biztos kitalal valami frappans temat, amiben versenghet a nagyerdemu.

Legjobb scanline, legjobb robotporszivo tulajdonosa. Legjobb szakall, stb.
Idén is? POTY sincs már évek óta. Amikor utoljára volt, Kúnó is és Totti is köztünk volt. Sőt, nekem úgy rémlik talán kétszer, max háromszor volt POTY leáldban egyáltalán.

/De majd Zó az élő emlékezet mindjárt statisztikákkal is kibéleli mind az összes POTY-t
Avatar
Moby

Hozzászólás #34858 2018.12.25. 21:31

DanielT írta:Valóban érdekes, de csomó helyen indokolatlanul fos. Pl a Resi képen a rács minta megy tovább a lámpaoszlopra, stb.
Annyira azé nem szar, ahhoz képest, hogy AI. Jövőre kissé hasonló (csak audio related) témában az nvidiával fogok dolgozni, kíváncsian várom az eredményeket. Amúgy nem tudom mennyire ismert itt a fiatalabbak körében, akik esetleg még érintettek lehetnek, BME-n van deeplearning tárgy, PhD-t is lehet szerezni, nvidia támogassa (én is ott futottam bele a dologba).
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #34859 2018.12.26. 00:17

Moby írta:Idén is? POTY sincs már évek óta. Amikor utoljára volt, Kúnó is és Totti is köztünk volt. Sőt, nekem úgy rémlik talán kétszer, max háromszor volt POTY leáldban egyáltalán.

/De majd Zó az élő emlékezet mindjárt statisztikákkal is kibéleli mind az összes POTY-t
Részletes statisztikák sajnos nem mennek, de négy PotY volt, szerintem így:

2010 Totti (az én jelöltjeim: arty és Tinman)
2011 Tinman (az én jelöltjeim: arty és Tinman)
2012 Tinman (az én jelöltem: Tinman)
2013 DanielT (az én jelöltem: DanielT)

Dani még csak meg sem jelent a díjátadóján, hónapokra elvonult a világból már a szavazás előtt, szóval igazán jelképesen zárult az egész. Egyébként az alapötlet aabyért volt, DT "csak" felkarolta, és kidolgozta a szabályokat.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #34860 2018.12.26. 00:23

Sajnos most egy ideje a bencsmárkolás is parkolópályára került, tehát az is kiesett a hagyományos év végi versenyszámok közül :(

Vissza: “Leáldozott.hu”