A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #34721 2018.12.20. 14:13

DanielT írta:Érdekes mekkora töréseket okoz ez az RDR az emberek gaming életében. Már írtam, de akkor most aktuális megint, hogy az első rész végignyomása után többé nem kapcsoltam be a 360-at, aztán pedig elajándékoztam. Illetve eredetileg kölcsön, csak a fogadó fél úgy tűnik ezt máshogy értelmezte. :D

Szóval már akkor is tudtam, hogy egy unalmas genny és évek óta nézem ezt az érthetetlen hájpot. Amit egyébként nagyrészt az generált, hogy maradt konzol exkluzív, ezért lehetett rá vágyni pécé oldalról, a konzolosok meg mutogathatták, hogy "nekem ez megvolt és kurvajó".

És még neked is bejött az első rész, amit megint nehezen értek, ha ebben untad a lovaglást. Abban is az volt az egész játék, BÖEEEEEEE.

Ha kijön pécére és valahol vehető nem full áron, miért ne alapon még be is ránthatom, de már pontosan tudom hogyan kell kezelni ezt a szériát.
Éééééss az utolsó konzolom (ps3) az rdr 1 unalomba fulladása után került eladásra. :wilting: Távol kell tartanom a ps4-től, mert mégiscsak marad tlou 2-ig. Van bloodborne meg gow, az nálam kitart egy darabig.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #34722 2018.12.20. 14:27

Greyfox írta:Éééééss az utolsó konzolom (ps3) az rdr 1 unalomba fulladása után került eladásra. :wilting: Távol kell tartanom a ps4-től, mert mégiscsak marad tlou 2-ig. Van bloodborne meg gow, az nálam kitart egy darabig.
Jatélleg, na a TLOU2 -nél száll vissza legkésőbb Moby. Énszótam! :nezze: BTW azt még én se fogom hónapokig halogatni.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #34723 2018.12.20. 14:41

DanielT írta:Jatélleg, na a TLOU2 -nél száll vissza legkésőbb Moby. Énszótam! :nezze: BTW azt még én se fogom hónapokig halogatni.
meg a Lujdzsi Menzsön Trínél szviccs
Avatar
Micsu

Hozzászólás #34724 2018.12.20. 15:33

nehéz olyan hobbit találni ami késői órákban is órákra lefoglal
Avatar
arty

Hozzászólás #34725 2018.12.20. 15:44

RDR lepörgött, meghatódtam, csettintettem, még ilyet.

Pár évvel később jött "még ilyen", day1 szippantottam, de másfél óra alatt SEMMI nem történt, 1-2x irányíthattam a karakterem, döglassú volt a mozgás a hóban, meguntam, kiléptem, azóta se... (de egyszer túl kell rajta esni, hátha beindul, stb)

Az egy az igenis fasza játék volt. Béna nongémertopik :P
Avatar
arty

Hozzászólás #34726 2018.12.20. 15:47

DanielT írta:Jatélleg, na a TLOU2 -nél száll vissza legkésőbb Moby. Énszótam! :nezze: BTW azt még én se fogom hónapokig halogatni.
bezzeg az elsőt kivártad, hogy "maxon" tolhasd le :ejnye1:

szerk: janem, azt is elsietted, az asszem nem a prőn ment le :mf2:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #34727 2018.12.20. 16:10

Nálam most továbbra is se vele, se nélküled alapon megy a gaming. Egy kisebb háztartási baleset miatt kihagytam két hetet, de point 'n' click mehetett volna attól. Ha bekapcsolom a PC-t, hogy játsszam, inkább órákig böngészek, hogy ne kelljen mégse. Persze ha elindítok valami frankót, akkor megint leköt, de utána megint nincs kedvem folytatni.

De ebben tényleg benne van, hogy annyi mindent lehet csinálni (szocializálódás, testmozgás, passzív sportolás, olvasás, tanulás, ha meg fáradt vagyok film vagy sorozat), hogy - különösen - az én tempómmal való játékot gyakran pazarlásként élem meg. Egyszerűen minden napom úgy kezdődik, hogy 1000 órányi tervem van aznapra, és ebbe a játék nagyon időigényesen rondít bele, amikor még hagyom.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #34728 2018.12.20. 16:15

arty írta:bezzeg az elsőt kivártad, hogy "maxon" tolhasd le :ejnye1:

szerk: janem, azt is elsietted, az asszem nem a prőn ment le :mf2:
1080p@60 nyomtam az elsőt, az már elég volt. TLOU2-ből kíváncsi vagyok, hogy lenne -e valaha 60 frémes verzió, szerintem nem. Áthozzák majd PS5-re, natíVABB 4K-ban, oszt annyi.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #34729 2018.12.20. 16:19

Zóanagyvarázsló írta:De ebben tényleg benne van, hogy annyi mindent lehet csinálni (szocializálódás, testmozgás, passzív sportolás,.
HAGYJUK MÁR EZT AZ ORDAS KAMUT! :D A passzív sportolás az mi? Önkielégítés? Mert akkor amögé be tudok állni, de a többi VICC.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #34730 2018.12.20. 16:28

DanielT írta:HAGYJUK MÁR EZT AZ ORDAS KAMUT! :D A passzív sportolás az mi? Önkielégítés? Mert akkor amögé be tudok állni, de a többi VICC.
Mi vicc? Olyan dolgokat írtam, amiket szeretek és szoktam csinálni, sőt kimondottan sok időt szánok rájuk. Aktívan úszni szeretek, passzívan pedig kézimeccsekre járok, vagy nézem őket a tévében (úgy mást is, pl. úszás, tenisz). Csak próbáltam túlmagyarázás nélkül lefedni. A meccsre járás persze együtt jár sörözéssel és turistáskodással is.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #34731 2018.12.20. 16:45

Zóanagyvarázsló írta:Mi vicc? Olyan dolgokat írtam, amiket szeretek és szoktam csinálni, sőt kimondottan sok időt szánok rájuk. Aktívan úszni szeretek, passzívan pedig kézimeccsekre járok, vagy nézem őket a tévében (úgy mást is, pl. úszás, tenisz). Csak próbáltam túlmagyarázás nélkül lefedni. A meccsre járás persze együtt jár sörözéssel és turistáskodással is.
Ez jó, lopni fogom (mármint a passzív sportolást)! :taps:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #34732 2018.12.20. 17:41

benőmenő írta:Ez jó, lopni fogom (mármint a passzív sportolást)! :taps:
eloszor azt hittem ilyen flabelosra vagy ilyen teleshopos alakformalokra gondol :D
Avatar
arty

Hozzászólás #34733 2018.12.20. 18:09

Zóanagyvarázsló írta:passzívan pedig kézimeccsekre járok
a 0%-os cafeteria kihasználhatóság miatt? vagy MIÉRT?! :D
Avatar
arty

Hozzászólás #34734 2018.12.20. 18:18

ilyet nem b*sztam, a JÓANYÁD BÜDÖS FÉREG NINTENDO!

2 hete alkudozok egy sellerrel (ebay), hogy mennyit refundol a rosszul kiírt átalakító miatt (snes -> wii), csak mert ez a patkány n bár ELVBEN ugyan azt a csatit tette a wii-nesmini-snesminire, össze-vissza inkompatibilis mindenféle kontrollerrel
de ezt lenyeltem, oké...

megjött a hosszabbító az sfc (=japán snes) kontrollerhez, amit ezek a patkányok 50? 60? centire vágtak anno japánban, ergo használhtatlan (pedig nem ülök távol a tévétől, de na!) - összedugom, 1-2 gomb megy, többi nem
witf?
- eu-s snes konti SIMÁN megy a hosszabbítóval
- eu-s utángyártott snes konti SIMÁN megy a hosszabbítóval
- usa utángyártott snes konti NEM MEGY a hosszabbítóval

hosszabbító nélkül mind az usa utángyártott konti, mind az origi japó sfc konti megy, bármely portban (eu snes-ben mindez) !!!

dehát ez csak egy kik*rt hosszabbító!!!! :((( mi az isten folyik itt?!?
oké, szopok a pécével
oké, szopok a neopécé konzolokkal
oké, szopok a prevgennel, meg az az előttiekkel is...

DE HOGY a 16 BIT KORSZAKBAN IS SZOPJAK, 2018-BAN ?!?!??!?!? BETESZEM A CARTOT ÉS MEGY, NEM!?!??!
hát, a kurva nintendónál nem. tetves szargyárosék, since the 80s :( :( :(

tudjátok, ezeknek a faszoknak volt RGB képtelen konzolja a 90-es években, álá n64 (mindenki más réééégen tudott rgb-t), eu-nak only svideo.
aztán ezek a faszok a következő genben szintén megcsinálták (gamecube), a komponens kábeles amcsik nyalták be durván, only svideo.
szóval, MINDIG egy büdös retkek voltak, azok is maradtak (tn panel, kontroller inkompatibilitás és árazás, ráncfelvarrások, ....)
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #34735 2018.12.20. 18:47

arty írta:ilyet nem b*sztam, a JÓANYÁD BÜDÖS FÉREG NINTENDO!
te is megered a penzedet, maradjunk annyiban... :nezze:
Avatar
arty

Hozzászólás #34736 2018.12.20. 19:16

SlickAdam írta:te is megered a penzedet, maradjunk annyiban... :nezze:
nem állítom, hogy én lennék a legegyszerűbb juzer, de azért .... ilyet? életemben nem láttam még, hogy "régiónként" eltérne egy géphez a kontroller! :( (és nem durván, hanem csak picikét, enyhén szopatósan, hogy a fajtám benyalja, miközben mellettem 1000+ pistike ebből SEMMIT nem vesz észre és ninty fanbojként leordíthassa a hajam :P )

---

Zó! Bfront2 jóáras, ennyit megér a szingli tutira ;) (feltéve h bírod az sw-t, node a force ánlísdeket lenyomtad....)
https://www.amazon.com/Star-Wars-Battlefront-Online-Game/dp/B071H7Z1DT/ref=sr_1_115?srs=2&th=1
(originen nincs régiób*szás)

+holnaptól mehet a kastélyvánia is tőlem, végetér az év :D (melóügyileg)
Avatar
eje75

Hozzászólás #34737 2018.12.20. 20:09

Micsu írta:hbd
Vajon gyerekkoraban egy ajndekot kapott szulinapra meg karacsonyra mert az szivas :D
Ó, de jó, hogy említed... 20 évig jártam emiatt terápiára, míg fel tudtam dolgozni, de köszi, hogy most eszembe juttattad :eljen:
Spoiler
sad.gif

Mondjuk szerencsére már túl vagyok a dolgon!
Spoiler
cry3.gif

Spoiler
Túl a büdös faxt!
cry.gif
cry4.gif
cry2.gif
Avatar
eje75

Hozzászólás #34738 2018.12.20. 20:21

Moby írta:Boldog Születésnapot eje75!
Spoiler
Azonos naptári napon bírtál születni a nejemmel :)
Isten éltesse a b.nejed! :worship:
Avatar
eje75

Hozzászólás #34739 2018.12.20. 20:28

DanielT írta:Boldog Szülinapot Eje! Az egyetlen buli amin idén részt veszek ma lesz és ezennel cégesről transzformálom a szülinapidra! Kicsit furcsa lesz, hogy nem leszel itt, de mondjuk azt, hogy hóvihar miatt nem tudott felszállni a géped.
Thx, Bro!
Spoiler
thx.gif
Mondjuk ha ott lennék, akkor ma qwára bebombázva érnél haza :banplz:
Avatar
Botond

Hozzászólás #34740 2018.12.20. 20:37

Mindeközben teljes értékű Tropico is megjelent iOSre.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #34741 2018.12.20. 20:47

arty írta:a 0%-os cafeteria kihasználhatóság miatt? vagy MIÉRT?! :D
Már akkor jártam, amikor internetem se volt, és az SG-ről sem hallottam még. Régóta szeretem a sportágat, előbb, mint PC-m lett volna valaha. Űzni sajnos egy ősrégi sérülés miatt sose tudtam (volna). Hozzátartozik az életemhez az is, hogy elkísérem a kedvenc csapatomat, ahová tudom, világot látok, szurkolok.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #34742 2018.12.20. 20:51

arty írta:Zó! Bfront2 jóáras, ennyit megér a szingli tutira ;) (feltéve h bírod az sw-t, node a force ánlísdeket lenyomtad....)
https://www.amazon.com/Star-Wars-Battlefront-Online-Game/dp/B071H7Z1DT/ref=sr_1_115?srs=2&th=1
(originen nincs régiób*szás)

+holnaptól mehet a kastélyvánia is tőlem, végetér az év :D (melóügyileg)
Amerikai amazon, csak kamugépeknek szól az ajánlat, ha nem hozzájuk született. A Force Unleashedek közül csak az első rész és a DLC-k voltak meg (ótvar volt mind, de jót nevettem rajta), a 2 sosem járt a gépemen. A Bf2 érdekel, de így kimarad egyelőre. Nem sürgős.

Kastélyvánia tőlem holnap szinte bármilyen időpontban mehet.
Avatar
arty

Hozzászólás #34743 2018.12.20. 21:52

Zóanagyvarázsló írta:Amerikai amazon, csak kamugépeknek szól az ajánlat, ha nem hozzájuk született. A Force Unleashedek közül csak az első rész és a DLC-k voltak meg (ótvar volt mind, de jót nevettem rajta), a 2 sosem járt a gépemen. A Bf2 érdekel, de így kimarad egyelőre. Nem sürgős.

Kastélyvánia tőlem holnap szinte bármilyen időpontban mehet.
nekem amcsi rokonaim címe ott az accomon, rendeltem is már oda cuccot, szal IGAZI!

vegyek egyet neked? max majd ne kérdezz rá, hogy földrajzilag hol helyezkedtem épp el, amikor rányomtam a csekáutra. díl?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #34744 2018.12.20. 22:07

Zóanagyvarázsló írta:Amerikai amazon, csak kamugépeknek szól az ajánlat, ha nem hozzájuk született. A Force Unleashedek közül csak az első rész és a DLC-k voltak meg (ótvar volt mind, de jót nevettem rajta), a 2 sosem járt a gépemen. A Bf2 érdekel, de így kimarad egyelőre. Nem sürgős.

Kastélyvánia tőlem holnap szinte bármilyen időpontban mehet.
EA Accessben is ott ez a hulladék SW BF2 4 euróért.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #34745 2018.12.20. 22:57

DanielT írta:EA Accessben is ott ez a hulladék SW BF2 4 euróért.
Ez valami újabb fejlemény, de akkor jó lesz így.
Avatar
arty

Hozzászólás #34746 2018.12.21. 08:16

DanielT írta:EA Accessben is ott ez a hulladék SW BF2 4 euróért.
úgytudom a way out is bekerül(t), szal mostmár nincs mentségetek :P

én ma tinilányokat fogok vigasztalni, meg bekavarok az osztálytársaim szerelmi életébe! :D (life is strange)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #34747 2018.12.21. 09:33

arty írta:úgytudom a way out is bekerül(t), szal mostmár nincs mentségetek :P

én ma tinilányokat fogok vigasztalni, meg bekavarok az osztálytársaim szerelmi életébe! :D (life is strange)
Mé' kéne mentség? Szombaton jön Deep és toljuk, erre vártam, hogy bekerüljön.

A LiS meg jó, toljad csak nyugodtan, megéri a sztori.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #34748 2018.12.21. 09:39

kevin tenyleg nagyon pörög mostanaban. jofele reklam :eljen:
phpBB [media]
Avatar
Micsu

Hozzászólás #34749 2018.12.21. 15:40

phpBB [media]
Avatar
arty

Hozzászólás #34750 2018.12.22. 18:53

my ps4 life kampányból kihekkelt eladási adatok

detroit, colossus, shenmue, dirt4, uncharted kieg, wolf2 :(
vannak bajok, kemény jövőképet formál........
Avatar
DanielT

Hozzászólás #34751 2018.12.22. 22:03

arty írta:my ps4 life kampányból kihekkelt eladási adatok

detroit, colossus, shenmue, dirt4, uncharted kieg, wolf2 :(
vannak bajok, kemény jövőképet formál........
A kibaszott Fifa de durva...

Tőlem is megrohadhat a Colossus huszadik kiadása(bár ez igényes az tény), ahogy az UC kiegészítő és a Shenmue szintén. A Shenmue egyébként különösen, mert a leghangosabb kisebbség kb a bolygón, akik egy gigantikus lufit fújnak.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #34752 2018.12.22. 22:05

Deep&DT gaming szeánsz nap eredménye két végignyomott játék.

Befejeztük a PS1-es Alone In The Dark: New Nightmare-t, ami a második felér még jobban szétesett, de azért egy nosztalgia renderhátteres cuccnak megérte.

Szintén kezdtük és egy ülésből be is fejeztük a Way Out-ot, amit maximálisan ajánlok mindenkinek egy minden tekintetben különleges co-op élményért.
Avatar
deep

Hozzászólás #34753 2018.12.23. 13:59

Ma pedig az RDR2 credits is lepörgött. Már napok óta vártam a végét, főleg a rengeteg lovaglás miatt, nyilván. Pedig fantasztikus helyszínek voltak a játékban, még a story is nagyon jó volt összességében, de ez a saccra 60 óra, amire elnyújtották, egyértelműen rombolta a narratívát és hangsúlytalanná tette a fordulatokat. Csak az epilogus hosszabb volt, mint egy átlag játék. Sok. Sok. Nagyon sok volt. Voltak jópofa dolgok benne, de a mérleg nyelve mégis a lövöldözés felé billen, az arány a gta5ben jobb volt (lövés vs minden más activity) Mindent egybe vetve frankó volt, de nem kérek többet, köszönöm. Pertíz.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #34754 2018.12.23. 14:27

arty írta:my ps4 life kampányból kihekkelt eladási adatok

detroit, colossus, shenmue, dirt4, uncharted kieg, wolf2 :(
vannak bajok, kemény jövőképet formál........
Miért az archívot linkelted, miért nem ezt?

Több játék van rajta, az MKX elég impozáns, a Witcher 3 így már (ha jól értem) 10 millió fölött, a Battlefront 1 meg jól elintézte a 2-t.

A Black Ops 3 57 millióját meg nem értem. Volt valami ingyenes esemény/verzió, mely beleszólt a statisztikába? PS3-on az egyórás trialben is lehetett a játékokban trófeát szerezni.

Amúgy meg játékosszámokról van szó, szóval többes vásárlásos trükközések, egy gépen több account, PS Plus mind torzít valamennyit.
Avatar
arty

Hozzászólás #34755 2018.12.23. 14:34

phpBB [media]


botond, adam, pénztárcákat nyitni!
Avatar
arty

Hozzászólás #34756 2018.12.23. 14:39

Zóanagyvarázsló írta:Miért az archívot linkelted, miért nem ezt?

Több játék van rajta, az MKX elég impozáns, a Witcher 3 így már (ha jól értem) 10 millió fölött, a Battlefront 1 meg jól elintézte a 2-t.

A Black Ops 3 57 millióját meg nem értem. Volt valami ingyenes esemény/verzió, mely beleszólt a statisztikába? PS3-on az egyórás trialben is lehetett a játékokban trófeát szerezni.

Amúgy meg játékosszámokról van szó, szóval többes vásárlásos trükközések, egy gépen több account, PS Plus mind torzít valamennyit.
mert más linkjét loptam és balfék módon nem néztem mi is van a vágólapon :/
köszi!!

MKX tényleg jó, én kb pár órája vettem meg (xl-t) usa sztórban (5$ + áfa(!)), de szvsz nagyrésze tuti nem most kelt el (mellesleg a nem-xl pécén is megvan, de ott a dlc áprgéd többe került volna, nomeg... pécé.....)

Blackops3 volt "ingyé" a psn+ osoknak (+20-30 millió nyilván meg is vette előtte)

gép/acc/stb megosztás torzít jah, de attól a szomorú tények csak még szomorúbbak lesznek :(
Avatar
Micsu

Hozzászólás #34757 2018.12.23. 14:40

Zóanagyvarázsló írta:Miért az archívot linkelted, miért nem ezt?

Több játék van rajta, az MKX elég impozáns, a Witcher 3 így már (ha jól értem) 10 millió fölött, a Battlefront 1 meg jól elintézte a 2-t.

A Black Ops 3 57 millióját meg nem értem. Volt valami ingyenes esemény/verzió, mely beleszólt a statisztikába? PS3-on az egyórás trialben is lehetett a játékokban trófeát szerezni.

Amúgy meg játékosszámokról van szó, szóval többes vásárlásos trükközések, egy gépen több account, PS Plus mind torzít valamennyit.
most egy gow3 remasterből komolyan több megy el mint egy gowból?
Avatar
deep

Hozzászólás #34758 2018.12.23. 15:01

Micsu írta:most egy gow3 remasterből komolyan több megy el mint egy gowból?
Eleve nyomott ár, plusz sokkal régebb óta kint van.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #34759 2018.12.23. 16:06

Rime!
Végigvittem. Nagyon tetszett. Art, zene, játék Ico-ra és Journeyre emlékeztet, de a sztori egész más. Szépen szomorú élmény a végére áll össze (főleg, ha a chapter-neveket is megnézi valaki). Nem tudtam, hogy mi lesz belőle, úgyhogy a gyerekekkel játszottam, ők nem nagyon értették a filózást mögötte, nekik időnként unalmas, meg túl sötét, helyenként ijesztő volt, de végig tudott menni.
Lehet, hogy ilyen kiégett, vén szar fejjel már unalmas és érdektelen a játékok 99,99%-a, de ez a pár gyöngyszem azért még jó élmény / 10.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #34760 2018.12.23. 16:12

Micsu írta:[video]predator video[/video]
Hú, anyám, az új predator viszont mekkora egy identitászavaros, értelmetlen, zagyva hulladék film lett. Mintha a bugyuta, amcsi fosadék formulából szándékosan a legrosszabb elemeket válogatták volna össze. Nem is gondoltam, hogy csinálnak még ilyen bugyuta filmeket. Még a szuperhősösöknél is bugyutább volt.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #34761 2018.12.23. 16:15

"passzív sportolás" - nem semmi korban élünk baze. :D:D:D
Avatar
arty

Hozzászólás #34762 2018.12.23. 16:19

Micsu írta:most egy gow3 remasterből komolyan több megy el mint egy gowból?
PSN+ -os volt, de amugy meg jah, az ár is nagy úr :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #34763 2018.12.23. 16:20

Micsu írta:most egy gow3 remasterből komolyan több megy el mint egy gowból?
GOW3 remastered ps+ ingyen cím volt szeptemberben.
Avatar
Moby

Hozzászólás #34764 2018.12.23. 16:21

aabyssx írta:Rime!
Végigvittem. Nagyon tetszett. Art, zene, játék Ico-ra és Journeyre emlékeztet, de a sztori egész más. Szépen szomorú élmény a végére áll össze (főleg, ha a chapter-neveket is megnézi valaki). Nem tudtam, hogy mi lesz belőle, úgyhogy a gyerekekkel játszottam, ők nem nagyon értették a filózást mögötte, nekik időnként unalmas, meg túl sötét, helyenként ijesztő volt, de végig tudott menni.
Lehet, hogy ilyen kiégett, vén szar fejjel már unalmas és érdektelen a játékok 99,99%-a, de ez a pár gyöngyszem azért még jó élmény / 10.
Rime fantasztikus volt. Úgy tudom van kevésbé szívfacsaró befejezése, mint ami nekem kijött (bár azthiszem lényeget tekintve ugyanaz az is).
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #34765 2018.12.23. 18:51

Moby írta:Rime fantasztikus volt. Úgy tudom van kevésbé szívfacsaró befejezése, mint ami nekem kijött (bár azthiszem lényeget tekintve ugyanaz az is).
Megnéztem youtube-on kicsit változtat csak (és az így helyes szerintem). Majd lehet, hogy végigjátszom egyedül még egyszer, mert nem volt sok lehetőségem gyerekekkel nézelődni, és vannak szép helyszínek.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #34766 2018.12.23. 19:10

Tévét mostanában többen vettek körülöttem. Érdekes módon OLED-et, pedig csak mérsékeltem promótáltam, mert nem vagyok biztos, hogy itt az ideje.
Én viszont még mindig nem vettem semmit. Se új vasat, se kukázottat, se tévét (utóbbit nem is terveztem).
Múltkor kipróbáltam a Shadow of the Tomb Raider demóját, és az be-CPU-limitelt pár helyen, de amúgy nem nagyon vesz rá még a lélek, hogy rendeljek is 180k-ér egy gépet. Pedig egy Ryzen 2600 konfigot szórakozásból már összeraktam az ipon kosaramban. :D
GPU-nál meg rossz érzésem van, ha NVidia cuccot nézegetek. Nem szívesen vennék nem Freesynces GPU-t már...
Avatar
Botond

Hozzászólás #34767 2018.12.23. 19:49

aabyssx írta:Tévét mostanában többen vettek körülöttem. Érdekes módon OLED-et, pedig csak mérsékeltem promótáltam, mert nem vagyok biztos, hogy itt az ideje.
Én viszont még mindig nem vettem semmit. Se új vasat, se kukázottat, se tévét (utóbbit nem is terveztem).
Múltkor kipróbáltam a Shadow of the Tomb Raider demóját, és az be-CPU-limitelt pár helyen, de amúgy nem nagyon vesz rá még a lélek, hogy rendeljek is 180k-ér egy gépet. Pedig egy Ryzen 2600 konfigot szórakozásból már összeraktam az ipon kosaramban. :D
GPU-nál meg rossz érzésem van, ha NVidia cuccot nézegetek. Nem szívesen vennék nem Freesynces GPU-t már...
Jövőre talán jön vmi az AMDtől, ami értelmezhető GPU, nem csak lakást fűteni jó. 1080p-t célozva, 4K-t majd csak 2032 után célozzák meg...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #34768 2018.12.23. 20:37

aabyssx írta:Hú, anyám, az új predator viszont mekkora egy identitászavaros, értelmetlen, zagyva hulladék film lett. Mintha a bugyuta, amcsi fosadék formulából szándékosan a legrosszabb elemeket válogatták volna össze. Nem is gondoltam, hogy csinálnak még ilyen bugyuta filmeket. Még a szuperhősösöknél is bugyutább volt.
Mi vitt rá elve, hogy megnézd? Lehetetlen, teljesen kizárt, totálisan elképzelhetetlen, hogy jó legyen. Vagy, hogy ne legyen hulladék.

Borzalom, ami hulladék manapság* jön Hálivúdból. Viszont nézd meg inkább megint az eredetit, az kortalan műremek.

*Elmúlt 5 év minimum.
Avatar
donatus13

Hozzászólás #34769 2018.12.23. 21:22

Boldog karácsonyt mindenkinek :)

Ha valaki szereti az ilyen ügyességi cuccokat :
phpBB [media]
Avatar
donatus13

Hozzászólás #34770 2018.12.23. 21:23

Utólag is boldogat eje75 :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #34771 2018.12.23. 21:26

DanielT írta:Mi vitt rá elve, hogy megnézd? Lehetetlen, teljesen kizárt, totálisan elképzelhetetlen, hogy jó legyen. Vagy, hogy ne legyen hulladék.

Borzalom, ami hulladék manapság* jön Hálivúdból. Viszont nézd meg inkább megint az eredetit, az kortalan műremek.

*Elmúlt 5 év minimum.
Valamelyik nap megpróbáltam belenézni a venomba. Jajédesistenem...
A filmeknek végük. Kimúltak. Már csak a retek ömlik a mozikba. Ellenben a sorik mindent ütnek. Ez a múltbarévedésem a GoT-al sokkal jobban sült el, mint vártam. Há azé ez nem véletlen olyan népszerű amilyen :D AZ első évad úgy ment le kétpofára, hogy szinte engem is meglepett, aztán most a második pakolja rá rendesen, és hát van belőle még egy pár :D (bár tudom, hogy majd leül, emlékszem az akkori véleményekre).
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #34772 2018.12.23. 21:35

Én kíváncsi voltam rá. Nagyon bírtam az 1-et és a 2-őt gyerekként.
Pl. a Total Recallt sem bírtam ki, hogy ne nézzem meg (sajnos)... :/

Nekem a filmek lettek a tévébámulós szórakozásom a videojátékok helyett. És szerintem vannak jók is, csak ritkán. Én találok olyanokat, amit végignézek és leköt.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #34773 2018.12.23. 21:37

Sorozatokra nem tudott rávenni semmi eddig. Lassú, nyúlós rétestészta mindegyik amivel találkoztam, tartalom fő összetevője a dráma. Türelmem és időm sincs hozzájuk. Talán az utolsó, ami érdekelt (és egyáltalán próbáltam) az a Misfits volt. :D
Ja, meg tökre low budget megvalósítású mindegyik kivétel nélkül.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #34774 2018.12.23. 21:47

Az új Blade Runnert viszont úgy emlékszem, hogy meg tudtam nézni simán.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #34775 2018.12.23. 21:48

aabyssx írta:Ja, meg tökre low budget megvalósítású mindegyik kivétel nélkül.
ezek szerint te vagy 10+ evvel le vagyol maradva. rengeteg alleejtös minösegü sorozat van mar.
pl az emlitett GoT, mint low budget? bics pliz
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #34776 2018.12.23. 21:52

SlickAdam írta:ezek szerint te vagy 10+ evvel le vagyol maradva. rengeteg alleejtös minösegü sorozat van mar.
pl az emlitett GoT, mint low budget? bics pliz
A hype miatt pár(?) éve megpróbáltam az első évadba belenézni, de annyira utam, hogy elkezdtem pörgetni, aztán meg abbahagytam. Azt a sok kavarást nem tudtam követni (valszeg nem érdekelt), úgy döntöttem, hogy ez nőknek való rinyadráma. :P:P:P
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #34777 2018.12.23. 21:55

aabyssx írta:A hype miatt pár(?) éve megpróbáltam az első évadba belenézni, de annyira utam, hogy elkezdtem pörgetni, aztán meg abbahagytam. Azt a sok kavarást nem tudtam követni (valszeg nem érdekelt), úgy döntöttem, hogy ez nőknek való rinyadráma. :P:P:P
hany resz ment le? ugy remlik az eleje tenyleg lassucska, de aztan földhöz csap szinte reszenkent.

vagy ott a Breaking Bad, ami szinten nem veletlenül volt hypeolva. en konkretan nem lattam meg jobb sorozatot. na az is fos az elejen. konkretan az elsö masfel evad csak so-so. aztan elkattan es nem birod abbahagyni.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #34778 2018.12.23. 21:57

Moby írta:Valamelyik nap megpróbáltam belenézni a venomba. Jajédesistenem...
A filmeknek végük. Kimúltak. Már csak a retek ömlik a mozikba. Ellenben a sorik mindent ütnek. Ez a múltbarévedésem a GoT-al sokkal jobban sült el, mint vártam. Há azé ez nem véletlen olyan népszerű amilyen :D AZ első évad úgy ment le kétpofára, hogy szinte engem is meglepett, aztán most a második pakolja rá rendesen, és hát van belőle még egy pár :D (bár tudom, hogy majd leül, emlékszem az akkori véleményekre).
nem csak hollywood meg a venom létezik ha filmekről van szó :)
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #34779 2018.12.23. 21:58

SlickAdam írta:hany resz ment le? ugy remlik az eleje tenyleg lassucska, de aztan földhöz csap szinte reszenkent.
vagy ott a Breaking Bad, ami szinten nem veletlenül volt hypeolva. en konkretan nem lattam meg jobb sorozatot. na az is fos az elejen. konkretan az elsö masfel evad csak so-so. aztan elkattan es nem birod abbahagyni.

Az első pár részt láttam. Aztán utána pörgettem pár részt, aztán annyi.
A Breaking Bad tényleg jó. De az is nagyon vontatott lesz, tele irracionális, valótlan viselkedéssel, erőltetett döntéssel, hogy legyen valami fordulat. Abbahagytam.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #34780 2018.12.23. 22:01

SlickAdam írta:hany resz ment le? ugy remlik az eleje tenyleg lassucska, de aztan földhöz csap szinte reszenkent.

vagy ott a Breaking Bad, ami szinten nem veletlenül volt hypeolva. en konkretan nem lattam meg jobb sorozatot. na az is fos az elejen. konkretan az elsö masfel evad csak so-so. aztan elkattan es nem birod abbahagyni.
nem rossz a breaking bad de nekem messze nem adta annyira amekkora volt körülötte a hype, untam sokszor, karakterek nagyrésze is hót érdektelen számomra
Avatar
eje75

Hozzászólás #34781 2018.12.23. 22:18

donatus13 írta:Utólag is boldogat eje75 :)
Hanks
Spoiler
Kép
Avatar
Moby

Hozzászólás #34782 2018.12.23. 22:29

Micsu írta:nem csak hollywood meg a venom létezik ha filmekről van szó :)
Biztos, csak az nem jut el hozzám. Az ami eljut, amit lebasznak a moziba, meg amit felkúrnak az enkórra (ez ugyanaz), az meg fos. Néha ritkán jön valami értékelhető, de azok is gyorsan felejthetők, csak legalább végig bírom nézni őket.
Avatar
Moby

Hozzászólás #34783 2018.12.23. 22:30

aabyssx írta:Sorozatokra nem tudott rávenni semmi eddig. Lassú, nyúlós rétestészta mindegyik amivel találkoztam, tartalom fő összetevője a dráma. Türelmem és időm sincs hozzájuk. Talán az utolsó, ami érdekelt (és egyáltalán próbáltam) az a Misfits volt. :D
Ja, meg tökre low budget megvalósítású mindegyik kivétel nélkül.
Szerintem egy Narcoson vagy egy Stranger Thinngsen több pénz már csak rontana maximum.
Avatar
arty

Hozzászólás #34784 2018.12.23. 23:02

Micsu írta:nem rossz a breaking bad de nekem messze nem adta annyira amekkora volt körülötte a hype, untam sokszor, karakterek nagyrésze is hót érdektelen számomra
sose felejtem el a legyes részt... :( :(
edzőteremben pont elment vele az a 45 perc, amit az elliptikus tréneren töltöttem, sose bontakozott ki olyanná, amilyennek vártam :)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #34785 2018.12.23. 23:06

arty írta:sose felejtem el a legyes részt... :( :(
edzőteremben pont elment vele az a 45 perc, amit az elliptikus tréneren töltöttem, sose bontakozott ki olyanná, amilyennek vártam :)
én végignéztem de nem ugrik be :kerdes:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #34786 2018.12.23. 23:11

arty írta:sose felejtem el a legyes részt... :( :(
edzőteremben pont elment vele az a 45 perc, amit az elliptikus tréneren töltöttem, sose bontakozott ki olyanná, amilyennek vártam :)

:nezze:
phpBB [media]
Avatar
arty

Hozzászólás #34787 2018.12.23. 23:24

SlickAdam írta::nezze:
videonerd.mp4
köszi, őt mindig szívesen nézem ;)
ezekszerint neki is emlékezetes maradt, csak máshogy - én abszolút lowbudget fillernek éltem meg, egy sorozatban se rémlik, hogy ennyire kilógott a lóláb, még talán a készítőknek se hinném el, hogy ők itt tényleg maradandót szerettek volna alkotni ;)
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #34788 2018.12.23. 23:29

Moby írta: ritkán jön valami értékelhető, de azok is gyorsan felejthetők
Ez amúgy tök érdekes. Nem tudom, hogy így gondoltad-e, de ha most nekem fel kéne sorolni, hogy 2018-ban mi tetszett, akkor nem tudom azonnal. Emailekből meg chatből kéne összeszedni, mert nem emlékszem. Csak arra, hogy időnként felkelek a kanapéról úgy, hogy "na, ez egész jó/érdekes vót". De hogy mi volt az pontosan...
...alig.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #34789 2018.12.23. 23:30

Az AVGN-t én régen nagyon bírtam. De már jó ideje nagyon erőltetett és teátrális ő is. Régebben hitelesebben játszotta az idiótát.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #34790 2018.12.23. 23:31

Vannak ám jó filmek, meg sorozatok is, csak halászni kell a gigantikusra nőtt fostengerben, pont, mint a jó játékokat.
Nekem a Fargo a favorit, bár az utolsó évad nem annyira adta. Ja, és a Breaking Bad spinoffja a Better call saul simán minőségibb anyag, mint a bb.

Vissza: “Leáldozott.hu”